Archief Seizoen 2019-2020 Nationaal Rode Duivels N.L. 20-21 Matchday
Laatste update: 08/03/2020 om 11:18u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik
hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Op deze pagina ziet u alle groepswedstrijden van de zes speeldagen in de "Nations League" in chronologische volgorde.
>>
Afdrukken kan via de optie "Extra-Website-Printvriendelijke versie". Selecteer alles of een gedeelte en druk af.
* Liever afdrukken in
excel/ods ? Kies
Chronologisch of
Per groep.
** Of liever afdrukken in
PDF ? Kies
Chronologisch of
Per groep.
Don. 3 sept | 20:45u | A - 4 |
Duitsland | - | Spanje | - |
speeldag |
Don. 3 sept | 20:45u | A - 4 |
Oekraïne | - | Zwitserland | - |
speeldag |
Don. 3 sept | 20:45u | B - 3 |
Rusland | - | Servië | - |
speeldag |
Don. 3 sept | 20:45u | B - 3 |
Turkije | - | Hongarije | - |
speeldag |
Don. 3 sept | 20:45u | B - 4 |
Bulgarije | - | Ierland | - |
speeldag |
Don. 3 sept | 20:45u | B - 4 |
Finland | - | Wales | - |
speeldag |
Don. 3 sept | 20:45u | C - 3 |
Moldavië | - | Kosovo | - |
speeldag |
Don. 3 sept | 20:45u | C - 3 |
Slovenië | - | Griekenland | - |
speeldag |
Don. 3 sept | 20:45u | D - 1 |
Faroër Eilanden | - | Malta | - |
speeldag |
Don. 3 sept | 20:45u | D - 1 |
Letland | - | Andorra | - |
speeldag |
| | | | | |
| |
Vrij. 4 sept | 20:45u | A - 1 |
Italië | - | Bosnië-Herzegovina | - |
speeldag |
Vrij. 4 sept | 20:45u | A - 1 |
Nederland | - | Pölen | - |
speeldag |
Vrij. 4 sept | 20:45u | B - 1 |
Noorwegen | - | Oostenrijk | - |
speeldag |
Vrij. 4 sept | 20:45u | B - 1 |
Roemenië | - | Noord Ierland | - |
speeldag |
Vrij. 4 sept | 20:45u | B - 2 |
Schotland | - | Israël | - |
speeldag |
Vrij. 4 sept | 20:45u | B - 2 |
Slovakije | - | Tsjechië | - |
speeldag |
Vrij. 4 sept | 20:45u | C - 4 |
Wit Rusland | - | Albanië | - |
speeldag |
Vrij. 4 sept | 20:45u | C - 4 |
Litouwen | - | Kazachstan | - |
speeldag |
| | | | | |
| |
Zat. 5 sept | 15:00u | C - 2 |
Noord Macedonië | - | Armenië | - |
speeldag |
Zat. 5 sept | 15:00u | D - 2 |
Gibraltar | - | San Marino | - |
speeldag |
Zat. 5 sept | 18:00u | A - 2 |
IJsland | - | Engeland | - |
speeldag |
Zat. 5 sept | 18:00u | C - 1 |
Azerbeidjan | - | Luxemburg | - |
speeldag |
Zat. 5 sept | 18:00u | C - 1 |
Cyprus | - | Montenegro | - |
speeldag |
Zat. 5 sept | 18:00u | C - 2 |
Estland | - | Georgië | - |
speeldag |
Zat. 5 sept | 20:45u | A - 2 |
Denemarken | - | België | - |
speeldag |
Zat. 5 sept | 20:45u | A - 3 |
Portugal | - | Kroatië | - |
speeldag |
Zat. 5 sept | 20:45u | A - 3 |
Zweden | - | Frankrijk | - |
speeldag |
* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres:
www.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina
Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep " voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.
Zon. 6 sept | 15:00u | B - 4 |
Wales | - | Bulgarije | - |
speeldag |
Zon. 6 sept | 15:00u | D - 1 |
Andorra | - | Faroër Eilanden | - |
speeldag |
Zon. 6 sept | 18:00u | B - 3 |
Hongarije | - | Rusland | - |
speeldag |
Zon. 6 sept | 18:00u | B - 4 |
Ierland | - | Finland | - |
speeldag |
Zon. 6 sept | 18:00u | C - 3 |
Slovenië | - | Moldavië | - |
speeldag |
Zon. 6 sept | 20:45u | A - 4 |
Spanje | - | Oekraïne | - |
speeldag |
Zon. 6 sept | 20:45u | A - 4 |
Zwitserland | - | Duitsland | - |
speeldag |
Zon. 6 sept | 20:45u | B - 3 |
Servië | - | Turkije | - |
speeldag |
Zon. 6 sept | 20:45u | C - 3 |
Kosovo | - | Griekenland | - |
speeldag |
Zon. 6 sept | 20:45u | D - 1 |
Malta | - | Letland | - |
speeldag |
| | | | | |
| |
Maa. 7 sept | 16:00u | C - 4 |
Kazachstan | - | Wit Rusland | - |
speeldag |
Maa. 7 sept | 20:45u | A - 1 |
Bosnië-Herzegovina | - | Polen | - |
speeldag |
Maa. 7 sept | 20:45u | A - 1 |
Nederland | - | Italië | - |
speeldag |
Maa. 7 sept | 20:45u | B - 1 |
Oostenrijk | - | Roemenië | - |
speeldag |
Maa. 7 sept | 20:45u | B - 1 |
Noord Ierland | - | Noorwegen | - |
speeldag |
Maa. 7 sept | 20:45u | B - 2 |
Tsjechië | - | Schotland | - |
speeldag |
Maa. 7 sept | 20:45u | B - 2 |
Israël | - | Slovakije | - |
speeldag |
Maa. 7 sept | 20:45u | C - 4 |
Albanië | - | Litouwen | - |
speeldag |
| | | | | |
| |
Din. 8 sept | 18:00u | C - 2 |
Armenië | - | Estland | - |
speeldag |
Din. 8 sept | 18:00u | C - 2 |
Georgië | - | Noord Macedonië | - |
speeldag |
Din. 8 sept | 20:45u | A - 2 |
België | - | IJsland | - |
speeldag |
Din. 8 sept | 20:45u | A - 2 |
Denemarken | - | Engeland | - |
speeldag |
Din. 8 sept | 20:45u | A - 3 |
Frankrijk | - | Kroatië | - |
speeldag |
Din. 8 sept | 20:45u | A - 3 |
Zweden | - | Portugal | - |
speeldag |
Din. 8 sept | 20:45u | C - 1 |
Cyprus | - | Azerbeidjan | - |
speeldag |
Din. 8 sept | 20:45u | C - 1 |
Luxemburg | - | Montenegro | - |
speeldag |
Din. 8 sept | 20:45u | D - 2 |
San Marino | - | Liechtenstein | - |
speeldag |
* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres:
www.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina
Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep" voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.
Don. 8 okt | 20:45u | C - 2 |
Armenië | - | Georgië | - |
speeldag |
Don. 8 okt | 20:45u | A - 1 |
Bosnië-Herzegovina | - | Nederland | - |
speeldag |
Don. 8 okt | 20:45u | A - 1 |
Polen | - | Italië | - |
speeldag |
Don. 8 okt | 20:45u | B - 1 |
Noord-Ierland | - | Oostenrijk | - |
speeldag |
Don. 8 okt | 20:45u | B - 1 |
Noorwegen | - | Roemenië | - |
speeldag |
Don. 8 okt | 20:45u | B - 2 |
Israël | - | Tsjechië | - |
speeldag |
Don. 8 okt | 20:45u | B - 2 |
Schotland | - | Slovakije | - |
speeldag |
Don. 8 okt | 20:45u | C - 2 |
Estland | - | Noord Macedonië | - |
speeldag |
Don. 8 okt | 20:45u | D - 2 |
Liechstenstein | - | Gibraltar | - |
speeldag |
| | | | | |
| |
Vrij. 9 okt | 20:45u | A - 2 |
Engeland | - | België | - |
speeldag |
Vrij. 9 okt | 20:45u | A - 2 |
IJsland | - | Denemarken | - |
speeldag |
Vrij. 9 okt | 20:45u | A - 3 |
Kroatië | - | Zweden | - |
speeldag |
Vrij. 9 okt | 20:45u | A - 3 |
Frankrijk | - | Portugal | - |
speeldag |
Vrij. 9 okt | 20:45u | B - 3 |
Rusland | - | Turkije | - |
speeldag |
Vrij. 9 okt | 20:45u | B - 3 |
Servië | - | Hongarije | - |
speeldag |
Vrij. 9 okt | 20:45u | C - 1 |
Luxemburg | - | Cyprus | - |
speeldag |
Vrij. 9 okt | 20:45u | C - 1 |
Montenegro | - | Azerbeidjan | - |
speeldag |
Vrij. 9 okt | 20:45u | D - 1 |
Andorra | - | Malta | - |
speeldag |
Vrij. 9 okt | 20:45u | D - 1 |
Faroër Eilanden | - | Letland | - |
speeldag |
| | | | | |
| |
Zat. 10 okt | 15:00u | B - 4 |
Ierland | - | Wales | - |
speeldag |
Zat. 10 okt | 15:00u | C - 4 |
Kazachstan | - | Albanië | - |
speeldag |
Zat. 10 okt | 18:00u | B - 4 |
Finland | - | Bulgarije | - |
speeldag |
Zat. 10 okt | 18:00u | C - 4 |
Litouwen | - | Wit Rusland | - |
speeldag |
Zat. 10 okt | 20:45u | A - 4 |
Spanje | - | Zwitserland | - |
speeldag |
Zat. 10 okt | 20:45u | A - 4 |
Oekraïne | - | Duitsland | - |
speeldag |
Zat. 10 okt | 20:45u | C - 3 |
Griekenland | - | Moldavië | - |
speeldag |
Zat. 10 okt | 20:45u | C - 3 |
Kosovo | - | Slovenië | - |
speeldag |
* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres:
www.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina
Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep" voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.
Zon. 11 okt | 15:00u | B - 2 |
Schotland | - | Tsjechië | - |
speeldag |
Zon. 11 okt | 18:00u | B - 1 |
Noorwegen | - | Noord Ierland | - |
speeldag |
Zon. 11 okt | 18:00u | C - 2 |
Estland | - | Armenië | - |
speeldag |
Zon. 11 okt | 18:00u | C - 2 |
Noord Macedonië | - | Georgië | - |
speeldag |
Zon. 11 okt | 18:00u | D - 2 |
Liechtenstein | - | San Marino | - |
speeldag |
Zon. 11 okt | 20:45u | A - 1 |
Italië | - | Nederland | - |
speeldag |
Zon. 11 okt | 20:45u | A - 1 |
Polen | - | Bosnië Herzegovina | - |
speeldag |
Zon. 11 okt | 20:45u | B - 1 |
Roemenië | - | Oostenrijk | - |
speeldag |
Zon. 11 okt | 20:45u | B - 2 |
Slovakije | - | Israël | - |
speeldag |
| | | | | |
| |
Maa. 12 okt | 18:00u | C - 1 |
Azerbeidjan | - | Cyprus | - |
speeldag |
Maa. 12 okt | 20:45u | A - 2 |
Engeland | - | Denemarken | - |
speeldag |
Maa. 12 okt | 20:45u | A - 2 |
IJsland | - | België | - |
speeldag |
Maa. 12 okt | 20:45u | A - 3 |
Kroatië | - | Frankrijk | - |
speeldag |
Maa. 12 okt | 20:45u | A - 3 |
Portugal | - | Zweden | - |
speeldag |
Maa. 12 okt | 20:45u | B - 3 |
Rusland | - | Hongarije | - |
speeldag |
Maa. 12 okt | 20:45u | B - 3 |
Turkije | - | Servië | - |
speeldag |
Maa. 12 okt | 20:45u | C - 1 |
Montenegro | - | Luxemburg | - |
speeldag |
Maa. 12 okt | 20:45u | D - 1 |
Faroër Eilanden | - | Andorra | - |
speeldag |
Maa. 12 okt | 20:45u | D - 1 |
Letland | - | Malta | - |
speeldag |
| | | | | |
| |
Din. 13 okt | 20:45u | A - 4 |
Duitsland | - | Zwitserland | - |
speeldag |
Din. 13 okt | 20:45u | A - 4 |
Oekraïne | - | Spanje | - |
speeldag |
Din. 13 okt | 20:45u | B - 4 |
Bulgarije | - | Wales | - |
speeldag |
Din. 13 okt | 20:45u | B - 4 |
Finland | - | Ierland | - |
speeldag |
Din. 13 okt | 20:45u | C - 3 |
Griekenland | - | Kosovo | - |
speeldag |
Din. 13 okt | 20:45u | C - 3 |
Moldavië | - | Slovenië | - |
speeldag |
Din. 13 okt | 20:45u | C - 4 |
Wit Rusland | - | Kazachstan | - |
speeldag |
Din. 13 okt | 20:45u | C - 4 |
Litouwen | - | Albanië | - |
speeldag |
* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres:
www.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina
Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep" voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.
Don. 12 nov | 18:00u | C - 1 |
Azerbeidjan | - | Montenegro | - |
speeldag |
Don. 12 nov | 18:00u | C - 4 |
Wit Rusland | - | Litouwen | - |
speeldag |
Don. 12 nov | 20:45u | A - 2 |
België | - | Engeland | - |
speeldag |
Don. 12 nov | 20:45u | A - 2 |
Denemarken | - | IJsland | - |
speeldag |
Don. 12 nov | 20:45u | A - 3 |
Portugal | - | Frankrijk | - |
speeldag |
Don. 12 nov | 20:45u | A - 3 |
Zweden | - | Kroatië | - |
speeldag |
Don. 12 nov | 20:45u | C - 1 |
Cyprus | - | Luxemburg | - |
speeldag |
Don. 12 nov | 20:45u | C - 4 |
Albanië | - | Kazachstan | - |
speeldag |
| | | | | |
| |
Vrij. 13 nov | 18:00u | C - 2 |
Georgië | - | Armenië | - |
speeldag |
Vrij. 13 nov | 20:45u | A - 4 |
Duitsland | - | Oekraïne | - |
speeldag |
Vrij. 13 nov | 20:45u | A - 4 |
Zwitserland | - | Spanje | - |
speeldag |
Vrij. 13 nov | 20:45u | B - 4 |
Bulgarije | - | Finland | - |
speeldag |
Vrij. 13 nov | 20:45u | B - 4 |
Wales | - | Ierland | - |
speeldag |
Vrij. 13 nov | 20:45u | C - 2 |
Noord Macedonië | - | Estland | - |
speeldag |
Vrij. 13 nov | 20:45u | C - 3 |
Moldavië | - | Griekenland | - |
speeldag |
Vrij. 13 nov | 20:45u | C - 3 |
Slovenië | - | Kosovo | - |
speeldag |
Vrij. 13 nov | 20:45u | D - 2 |
San Marino | - | Gibraltar | - |
speeldag |
| | | | | |
| |
Zat. 14 nov | 15:00u | B - 2 |
Tsjechië | - | Israël | - |
speeldag |
Zat. 14 nov | 15:00u | D - 1 |
Malta | - | Andorra | - |
speeldag |
Zat. 14 nov | 18:00u | B - 1 |
Roemenië | - | Noorwegen | - |
speeldag |
Zat. 14 nov | 18:00u | B - 2 |
Slovakije | - | Schotland | - |
speeldag |
Zat. 14 nov | 18:00u | B - 3 |
Turkije | - | Rusland | - |
speeldag |
Zat. 14 nov | 18:00u | D - 1 |
Letland | - | Faroër Eilanden | - |
speeldag |
Zat. 14 nov | 20:45u | A - 1 |
Italië | - | Polen | - |
speeldag |
Zat. 14 nov | 20:45u | A - 1 |
Nederland | - | Bosnië Herzegovina | - |
speeldag |
Zat. 14 nov | 20:45u | B - 1 |
Oostenrijk | - | Noord-Ierland | - |
speeldag |
Zat. 14 nov | 20:45u | B - 3 |
Hongarije | - | Servië | - |
speeldag |
* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres:
www.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina
Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep" voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.
Zon. 15 nov | 15:00u | C - 4 |
Albanië | - | Wit Rusland | - |
speeldag |
Zon. 15 nov | 15:00u | C - 4 |
Kazachstan | - | Litouwen | - |
speeldag |
Zon. 15 nov | 18:00u | A - 2 |
België | - | Denemarken | - |
speeldag |
Zon. 15 nov | 18:00u | A - 2 |
Engeland | - | IJsland | - |
speeldag |
Zon. 15 nov | 20:45u | A - 3 |
Kroatië | - | Portugal | - |
speeldag |
Zon. 15 nov | 20:45u | A - 3 |
Frankrijk | - | Zweden | - |
speeldag |
Zon. 15 nov | 20:45u | C - 1 |
Luxemburg | - | Azerbeidjan | - |
speeldag |
Zon. 15 nov | 20:45u | C - 1 |
Montenegro | - | Cyprus | - |
speeldag |
| | | | | |
| |
Maa. 16 nov | 18:00u | C - 2 |
Armenië | - | Noord Macedonië | - |
speeldag |
Maa. 16 nov | 18:00u | C - 2 |
Georgië | - | Estland | - |
speeldag |
Maa. 16 nov | 20:45u | A - 4 |
Spanje | - | Duitsland | - |
speeldag |
Maa. 16 nov | 20:45u | A - 4 |
Zwitserland | - | Oekraïne | - |
speeldag |
Maa. 16 nov | 20:45u | B - 4 |
Ierland | - | Bulgarije | - |
speeldag |
Maa. 16 nov | 20:45u | B - 4 |
Wales | - | Finland | - |
speeldag |
Maa. 16 nov | 20:45u | C - 3 |
Griekenland | - | Slovenië | - |
speeldag |
Maa. 16 nov | 20:45u | C - 3 |
Kosovo | - | Moldavië | - |
speeldag |
Maa. 16 nov | 20:45u | D - 2 |
Gibraltar | - | Liechtenstein | - |
speeldag |
| | | | | |
| |
Din. 17 nov | 20:45u | A - 1 |
Bosnië Herzegovina | - | Italië | - |
speeldag |
Din. 17 nov | 20:45u | A - 1 |
Polen | - | Nederland | - |
speeldag |
Din. 17 nov | 20:45u | B - 1 |
Oostenrijk | - | Noorwegen | - |
speeldag |
Din. 17 nov | 20:45u | B - 1 |
Noord-Ierland | - | Roemenië | - |
speeldag |
Din. 17 nov | 20:45u | B - 2 |
Tsjechië | - | Slovakije | - |
speeldag |
Din. 17 nov | 20:45u | B - 2 |
Israël | - | Schotland | - |
speeldag |
Din. 17 nov | 20:45u | B - 3 |
Hongarije | - | Turkije | - |
speeldag |
Din. 17 nov | 20:45u | B - 3 |
Servië | - | Rusland | - |
speeldag |
Din. 17 nov | 20:45u | D - 1 |
Andorra | - | Letland | - |
speeldag |
Din. 17 nov | 20:45u | D - 1 |
Malta | - | Faroër Eilanden | - |
speeldag |
* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres:
www.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina
Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep" voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.
Dinsdag | 2 juni | 20u45 | x | - | x |
- | - |
Woensdag | 3 juni | 20u45 | x | - | x |
- | - |
** Naar de finale.
* Naar de wedstrijd voor de 3e en 4e plaats.
Zaterdag | 6 juni | 15u00 |
x | - | x |
- | - |
Zaterdag | 6 juni | 20u45 |
x | - | x |
- | - |
*** De winnaar krijgt de trofee "Nations League Winner".
Het aantal landen per League werd aangepast ten opzichte van de eerste editie.
- Er zijn 16 ploegen in League A, 16 in League B, 16 in League C en 7 in League D (dat was in de eerste editie 12, 12, 15 en 16).
* In League A zijn er 4 groepen met 4 landen.
* In League B zijn er 4 groepen met 4 landen.
* In League C zijn er 4 groepen met 4 landen.
* In League D zijn er 2 groepen, één met 4 en één met 3 landen.
*** De lottrekking voor het samenstellen van de groepen per League gebeurde op dinsdag 3 maart 2020 in Amsterdam.
>>> De 55 landen werden door de UEFA ingedeeld werden in de vier Leagues:
* League A :
Portugal (de titelverdediger), België, Nederland, Engeland, Zwitserland, Frankrijk, Spanje, Italië, Bosnië-Herzegovina,
Oekraïne, Denemarken, Zweden, Kroatië, Polen, Duitsland en IJsland.
* League B :
Rusland, Oostenrijk, Wales, Tsjechië, Schotland, Noorwegen, Servië, Finland, Slovakije, Turkije, Ierland, Noord-Ierland,
Bulgarije, Israël, Hongarije en Roemenië.
* League C :
Griekenland, Albanië, Montenegro, Georgië, Noord Macedonië, Kosovo, Wit-Rusland, Cyprus, Estland, Slovenië, Litouwen,
Luxemburg, Armenië, Azerbeidjan, Kazachstan en Moldavië.
* League D :
Letland, Faeröer, Liechtenstein, Malta, Andorra, San Marino en Gibraltar.
Op de
"Nations League" Hoofdpagina ziet u onder andere alle informatie over het systeem, de organisatie, het klassement en de kwalificatie.
Klik
HIER.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de UEFA (c).