Groep 2
Update: 29/07/2020 om 10:08u
Provinciaal Beker van Antwerpen Groep 2
Laatste update: 29/07/2020 om 10:08u
De Jupiler Pro League
De NL Eredivisie &
alle Europese Competities
www.voetbaluitslagen.com
Meer info...
Schoonheidsinstituut
Winterdreef 23, Oud Turnhout
www.naturelle.be
Meer info...
VOETBAL EN HET CORONAVIRUS

Na de beslissingen van de Nationale Veiligheidsraad op woensdag 27 juli en een spoedzitting van het Bestuur van "Voetbal Vlaanderen" werd er beslist om de "Beker van Antwerpen" voor het seizoen 2020-2021 volledig te annuleren.
Alle onderstaande gegevens en wedstrijdschema's vervallen dus.


DE BEKER VAN ANTWERPEN 2020 - GROEP 2

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 2, zomer 2020, met ploegen van 1e en 2e provinciale.
De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 8, 15, 22 en 29 augustus 2020.
!! We vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden.

De eerste vier ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.
Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3 Speeldag 4 Links Alle Groepen BVA - Groep 3
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (8 augustus 2020)
Don. 06/08 19u30 K Bevel FC - Groen Rood Katelijne
Zat. 08/08 18u30 KV Bonheiden - Vlimmeren Sport
Zat. 08/08 18u30 FC Walem - FC Arendonk Sport
Zat. 08/08 18u30 FC Zwaneven - KFC Nijlen
Zat. 08/08 18u30 VC Herentals - ASV Geel
Zon. 09/08 17u00 KBSK Retie - K Zandhovense SK
Maa. 10/08 19u30 Zwaluwen Olmen - FC Wezel Sport A
Din. 11/08 19u30 SAV Sint Dimpna A - Berg en Dal VV
Woe. 12/08 19u00 OG Vorselaar - 's Gravenwezel-Schilde A
Woe. 12/08 19u00 KFC Ranst A - VC Mortsel OG A
Woe. 12/08 19u00 KVV Duffel - KFC Herselt
Woe. 12/08 19u00 KFC Broechem - Verbroedering Balen

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 's Gravenwezel-Schilde A 0 0 0 0 0 0 0  
2 ASV Geel 0 0 0 0 0 0 0  
3 Berg en Dal VV 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Arendonk Sport 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Walem 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Wezel Sport A 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC Zwaneven 0 0 0 0 0 0 0  
8 Groen Rood Katelijne 0 0 0 0 0 0 0  
9 K Bevel FC 0 0 0 0 0 0 0  
10 K Zandhovense SK 0 0 0 0 0 0 0  
11 KBSK Retie 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC Broechem 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFC Herselt 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFC Nijlen 0 0 0 0 0 0 0  
15 KFC Ranst A 0 0 0 0 0 0 0  
16 KV Bonheiden 0 0 0 0 0 0 0  
17 KVV Duffel 0 0 0 0 0 0 0  
18 OG Vorselaar 0 0 0 0 0 0 0  
19 SAV Sint Dimpna A 0 0 0 0 0 0 0  
20 VC Herentals 0 0 0 0 0 0 0  
21 VC Mortsel OG A 0 0 0 0 0 0 0  
22 Verbroedering Balen 0 0 0 0 0 0 0  
23 Vlimmeren Sport 0 0 0 0 0 0 0  
24 Zwaluwen Olmen 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

* Voor het klassement van alle groepen, klik op "Provinciaal - Klassementen - BVA" .

Speeldagen

01 02
03 04


Speeldag 1 (8 augustus 2020)
OG Vorselaar - 's Gravenwezel-Schilde A
KFC Ranst A - VC Mortsel OG A
K Bevel FC - Groen Rood Katelijne
KBSK Retie - K Zandhovense SK
KV Bonheiden - Vlimmeren Sport
FC Walem - FC Arendonk Sport
KVV Duffel - KFC Herselt
KFC Broechem - Verbroedering Balen
Zwaluwen Olmen - FC Wezel Sport A
FC Zwaneven - KFC Nijlen
SAV Sint Dimpna A - Berg en Dal VV
VC Herentals - ASV Geel


Speeldag 2 (15 augustus 2020)
KFC Nijlen - KFC Broechem
ASV Geel - FC Walem
FC Wezel Sport A - KVV Duffel
Berg en Dal VV - KV Bonheiden
K Zandhovense SK - SAV Sint Dimpna A
VC Mortsel OG A - FC Zwaneven
Groen Rood Katelijne - VC Herentals
's Gravenwezel-Schilde A - Zwaluwen Olmen
Vlimmeren Sport - K Bevel FC
Verbroedering Balen - OG Vorselaar
FC Arendonk Sport - KBSK Retie
KFC Herselt - KFC Ranst A


Speeldag 3 (22 augustus 2020)
OG Vorselaar - VC Mortsel OG A
KFC Ranst A - 's Gravenwezel-Schilde A
K Bevel FC - K Zandhovense SK
KBSK Retie - Groen Rood Katelijne
KV Bonheiden - FC Arendonk Sport
FC Walem - Vlimmeren Sport
KVV Duffel - Verbroedering Balen
KFC Broechem - KFC Herselt
Zwaluwen Olmen - Berg en Dal VV
FC Zwaneven - ASV Geel
SAV Sint Dimpna A - KFC Nijlen
VC Herentals - FC Wezel Sport A


Speeldag 4 (30 augustus 2020)
KFC Nijlen - KVV Duffel
ASV Geel - KV Bonheiden
FC Wezel Sport A - FC Walem
Berg en Dal VV - KFC Broechem
K Zandhovense SK - Zwaluwen Olmen
VC Mortsel OG A - SAV Sint Dimpna A
Groen Rood Katelijne - FC Zwaneven
's Gravenwezel-Schilde A - VC Herentals
Vlimmeren Sport - KFC Ranst A
Verbroedering Balen - KBSK Retie
FC Arendonk Sport - OG Vorselaar
KFC Herselt - K Bevel FC


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in groep 2 van de BVA.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde A 000
2ASV Geel 000
3Berg en Dal VV 000
4FC Arendonk Sport 000
5FC Walem 000
6FC Wezel Sport A 000
7FC Zwaneven 000
8Groen Rood Katelijne 000
9K Bevel FC 000
10K Zandhovense SK 000
11KBSK Retie 000
12KFC Broechem 000
13KFC Herselt 000
14KFC Nijlen 000
15KFC Ranst A 000
16KV Bonheiden 000
17KVV Duffel 000
18OG Vorselaar 000
19SAV Sint Dimpna A 000
20VC Herentals 000
21VC Mortsel OG A 000
22Verbroedering Balen 000
23Vlimmeren Sport 000
24Zwaluwen Olmen 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde A 000
2ASV Geel 000
3Berg en Dal VV 000
4FC Arendonk Sport 000
5FC Walem 000
6FC Wezel Sport A 000
7FC Zwaneven 000
8Groen Rood Katelijne 000
9K Bevel FC 000
10K Zandhovense SK 000
11KBSK Retie 000
12KFC Broechem 000
13KFC Herselt 000
14KFC Nijlen 000
15KFC Ranst A 000
16KV Bonheiden 000
17KVV Duffel 000
18OG Vorselaar 000
19SAV Sint Dimpna A 000
20VC Herentals 000
21VC Mortsel OG A 000
22Verbroedering Balen 000
23Vlimmeren Sport 000
24Zwaluwen Olmen 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde A 000
2ASV Geel 000
3Berg en Dal VV 000
4FC Arendonk Sport 000
5FC Walem 000
6FC Wezel Sport A 000
7FC Zwaneven 000
8Groen Rood Katelijne 000
9K Bevel FC 000
10K Zandhovense SK 000
11KBSK Retie 000
12KFC Broechem 000
13KFC Herselt 000
14KFC Nijlen 000
15KFC Ranst A 000
16KV Bonheiden 000
17KVV Duffel 000
18OG Vorselaar 000
19SAV Sint Dimpna A 000
20VC Herentals 000
21VC Mortsel OG A 000
22Verbroedering Balen 000
23Vlimmeren Sport 000
24Zwaluwen Olmen 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde A 000
2ASV Geel 000
3Berg en Dal VV 000
4FC Arendonk Sport 000
5FC Walem 000
6FC Wezel Sport A 000
7FC Zwaneven 000
8Groen Rood Katelijne 000
9K Bevel FC 000
10K Zandhovense SK 000
11KBSK Retie 000
12KFC Broechem 000
13KFC Herselt 000
14KFC Nijlen 000
15KFC Ranst A 000
16KV Bonheiden 000
17KVV Duffel 000
18OG Vorselaar 000
19SAV Sint Dimpna A 000
20VC Herentals 000
21VC Mortsel OG A 000
22Verbroedering Balen 000
23Vlimmeren Sport 000
24Zwaluwen Olmen 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde A 000
2ASV Geel 000
3Berg en Dal VV 000
4FC Arendonk Sport 000
5FC Walem 000
6FC Wezel Sport A 000
7FC Zwaneven 000
8Groen Rood Katelijne 000
9K Bevel FC 000
10K Zandhovense SK 000
11KBSK Retie 000
12KFC Broechem 000
13KFC Herselt 000
14KFC Nijlen 000
15KFC Ranst A 000
16KV Bonheiden 000
17KVV Duffel 000
18OG Vorselaar 000
19SAV Sint Dimpna A 000
20VC Herentals 000
21VC Mortsel OG A 000
22Verbroedering Balen 000
23Vlimmeren Sport 000
24Zwaluwen Olmen 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1's Gravenwezel-Schilde A 0 0 
2ASV Geel 0 0 
3Berg en Dal VV 0 0 
4FC Arendonk Sport 0 0 
5FC Walem 0 0 
6FC Wezel Sport A 0 0 
7FC Zwaneven 0 0 
8Groen Rood Katelijne 0 0 
9K Bevel FC 0 0 
10K Zandhovense SK 0 0 
11KBSK Retie 0 0 
12KFC Broechem 0 0 
13KFC Herselt 0 0 
14KFC Nijlen 0 0 
15KFC Ranst A 0 0 
16KV Bonheiden 0 0 
17KVV Duffel 0 0 
18OG Vorselaar 0 0 
19SAV Sint Dimpna A 0 0 
20VC Herentals 0 0 
21VC Mortsel OG A 0 0 
22Verbroedering Balen 0 0 
23Vlimmeren Sport 0 0 
24Zwaluwen Olmen 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde A 000
2ASV Geel 000
3Berg en Dal VV 000
4FC Arendonk Sport 000
5FC Walem 000
6FC Wezel Sport A 000
7FC Zwaneven 000
8Groen Rood Katelijne 000
9K Bevel FC 000
10K Zandhovense SK 000
11KBSK Retie 000
12KFC Broechem 000
13KFC Herselt 000
14KFC Nijlen 000
15KFC Ranst A 000
16KV Bonheiden 000
17KVV Duffel 000
18OG Vorselaar 000
19SAV Sint Dimpna A 000
20VC Herentals 000
21VC Mortsel OG A 000
22Verbroedering Balen 000
23Vlimmeren Sport 000
24Zwaluwen Olmen 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde A 000
2ASV Geel 000
3Berg en Dal VV 000
4FC Arendonk Sport 000
5FC Walem 000
6FC Wezel Sport A 000
7FC Zwaneven 000
8Groen Rood Katelijne 000
9K Bevel FC 000
10K Zandhovense SK 000
11KBSK Retie 000
12KFC Broechem 000
13KFC Herselt 000
14KFC Nijlen 000
15KFC Ranst A 000
16KV Bonheiden 000
17KVV Duffel 000
18OG Vorselaar 000
19SAV Sint Dimpna A 000
20VC Herentals 000
21VC Mortsel OG A 000
22Verbroedering Balen 000
23Vlimmeren Sport 000
24Zwaluwen Olmen 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde A 000
2ASV Geel 000
3Berg en Dal VV 000
4FC Arendonk Sport 000
5FC Walem 000
6FC Wezel Sport A 000
7FC Zwaneven 000
8Groen Rood Katelijne 000
9K Bevel FC 000
10K Zandhovense SK 000
11KBSK Retie 000
12KFC Broechem 000
13KFC Herselt 000
14KFC Nijlen 000
15KFC Ranst A 000
16KV Bonheiden 000
17KVV Duffel 000
18OG Vorselaar 000
19SAV Sint Dimpna A 000
20VC Herentals 000
21VC Mortsel OG A 000
22Verbroedering Balen 000
23Vlimmeren Sport 000
24Zwaluwen Olmen 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 's Gravenwezel-Schilde A 0 0 0 0 0 0 0
2 ASV Geel 0 0 0 0 0 0 0
3 Berg en Dal VV 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Arendonk Sport 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Walem 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Wezel Sport A 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Zwaneven 0 0 0 0 0 0 0
8 Groen Rood Katelijne 0 0 0 0 0 0 0
9 K Bevel FC 0 0 0 0 0 0 0
10 K Zandhovense SK 0 0 0 0 0 0 0
11 KBSK Retie 0 0 0 0 0 0 0
12 KFC Broechem 0 0 0 0 0 0 0
13 KFC Herselt 0 0 0 0 0 0 0
14 KFC Nijlen 0 0 0 0 0 0 0
15 KFC Ranst A 0 0 0 0 0 0 0
16 KV Bonheiden 0 0 0 0 0 0 0
17 KVV Duffel 0 0 0 0 0 0 0
18 OG Vorselaar 0 0 0 0 0 0 0
19 SAV Sint Dimpna A 0 0 0 0 0 0 0
20 VC Herentals 0 0 0 0 0 0 0
21 VC Mortsel OG A 0 0 0 0 0 0 0
22 Verbroedering Balen 0 0 0 0 0 0 0
23 Vlimmeren Sport 0 0 0 0 0 0 0
24 Zwaluwen Olmen 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 's Gravenwezel-Schilde A 0 0 0 0 0 0 0
2 ASV Geel 0 0 0 0 0 0 0
3 Berg en Dal VV 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Arendonk Sport 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Walem 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Wezel Sport A 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Zwaneven 0 0 0 0 0 0 0
8 Groen Rood Katelijne 0 0 0 0 0 0 0
9 K Bevel FC 0 0 0 0 0 0 0
10 K Zandhovense SK 0 0 0 0 0 0 0
11 KBSK Retie 0 0 0 0 0 0 0
12 KFC Broechem 0 0 0 0 0 0 0
13 KFC Herselt 0 0 0 0 0 0 0
14 KFC Nijlen 0 0 0 0 0 0 0
15 KFC Ranst A 0 0 0 0 0 0 0
16 KV Bonheiden 0 0 0 0 0 0 0
17 KVV Duffel 0 0 0 0 0 0 0
18 OG Vorselaar 0 0 0 0 0 0 0
19 SAV Sint Dimpna A 0 0 0 0 0 0 0
20 VC Herentals 0 0 0 0 0 0 0
21 VC Mortsel OG A 0 0 0 0 0 0 0
22 Verbroedering Balen 0 0 0 0 0 0 0
23 Vlimmeren Sport 0 0 0 0 0 0 0
24 Zwaluwen Olmen 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



's Gravenwezel-Schilde A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 OG Vorselaar - 's Gravenwezel-Schilde A Speeldag 
15/08/2020 2 's Gravenwezel-Schilde A - Zwaluwen Olmen Speeldag 
22/08/2020 3 KFC Ranst A - 's Gravenwezel-Schilde A Speeldag 
30/08/2020 4 's Gravenwezel-Schilde A - VC Herentals Speeldag 

ASV Geel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 VC Herentals - ASV Geel Speeldag 
15/08/2020 2 ASV Geel - FC Walem Speeldag 
22/08/2020 3 FC Zwaneven - ASV Geel Speeldag 
30/08/2020 4 ASV Geel - KV Bonheiden Speeldag 

Berg en Dal VV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 SAV Sint Dimpna A - Berg en Dal VV Speeldag 
15/08/2020 2 Berg en Dal VV - KV Bonheiden Speeldag 
22/08/2020 3 Zwaluwen Olmen - Berg en Dal VV Speeldag 
30/08/2020 4 Berg en Dal VV - KFC Broechem Speeldag 

FC Arendonk Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 FC Walem - FC Arendonk Sport Speeldag 
15/08/2020 2 FC Arendonk Sport - KBSK Retie Speeldag 
22/08/2020 3 KV Bonheiden - FC Arendonk Sport Speeldag 
30/08/2020 4 FC Arendonk Sport - OG Vorselaar Speeldag 

FC Walem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 FC Walem - FC Arendonk Sport Speeldag 
15/08/2020 2 ASV Geel - FC Walem Speeldag 
22/08/2020 3 FC Walem - Vlimmeren Sport Speeldag 
30/08/2020 4 FC Wezel Sport A - FC Walem Speeldag 

FC Wezel Sport A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 Zwaluwen Olmen - FC Wezel Sport A Speeldag 
15/08/2020 2 FC Wezel Sport A - KVV Duffel Speeldag 
22/08/2020 3 VC Herentals - FC Wezel Sport A Speeldag 
30/08/2020 4 FC Wezel Sport A - FC Walem Speeldag 

FC Zwaneven

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 FC Zwaneven - KFC Nijlen Speeldag 
15/08/2020 2 VC Mortsel OG A - FC Zwaneven Speeldag 
22/08/2020 3 FC Zwaneven - ASV Geel Speeldag 
30/08/2020 4 Groen Rood Katelijne - FC Zwaneven Speeldag 

Groen Rood Katelijne

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 K Bevel FC - Groen Rood Katelijne Speeldag 
15/08/2020 2 Groen Rood Katelijne - VC Herentals Speeldag 
22/08/2020 3 KBSK Retie - Groen Rood Katelijne Speeldag 
30/08/2020 4 Groen Rood Katelijne - FC Zwaneven Speeldag 

K Bevel FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 K Bevel FC - Groen Rood Katelijne Speeldag 
15/08/2020 2 Vlimmeren Sport - K Bevel FC Speeldag 
22/08/2020 3 K Bevel FC - K Zandhovense SK Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Herselt - K Bevel FC Speeldag 

K Zandhovense SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KBSK Retie - K Zandhovense SK Speeldag 
15/08/2020 2 K Zandhovense SK - SAV Sint Dimpna A Speeldag 
22/08/2020 3 K Bevel FC - K Zandhovense SK Speeldag 
30/08/2020 4 K Zandhovense SK - Zwaluwen Olmen Speeldag 

KBSK Retie

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KBSK Retie - K Zandhovense SK Speeldag 
15/08/2020 2 FC Arendonk Sport - KBSK Retie Speeldag 
22/08/2020 3 KBSK Retie - Groen Rood Katelijne Speeldag 
30/08/2020 4 Verbroedering Balen - KBSK Retie Speeldag 

KFC Broechem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KFC Broechem - Verbroedering Balen Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Nijlen - KFC Broechem Speeldag 
22/08/2020 3 KFC Broechem - KFC Herselt Speeldag 
30/08/2020 4 Berg en Dal VV - KFC Broechem Speeldag 

KFC Herselt

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KVV Duffel - KFC Herselt Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Herselt - KFC Ranst A Speeldag 
22/08/2020 3 KFC Broechem - KFC Herselt Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Herselt - K Bevel FC Speeldag 

KFC Nijlen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 FC Zwaneven - KFC Nijlen Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Nijlen - KFC Broechem Speeldag 
22/08/2020 3 SAV Sint Dimpna A - KFC Nijlen Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Nijlen - KVV Duffel Speeldag 

KFC Ranst A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KFC Ranst A - VC Mortsel OG A Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Herselt - KFC Ranst A Speeldag 
22/08/2020 3 KFC Ranst A - 's Gravenwezel-Schilde A Speeldag 
30/08/2020 4 Vlimmeren Sport - KFC Ranst A Speeldag 

KV Bonheiden

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KV Bonheiden - Vlimmeren Sport Speeldag 
15/08/2020 2 Berg en Dal VV - KV Bonheiden Speeldag 
22/08/2020 3 KV Bonheiden - FC Arendonk Sport Speeldag 
30/08/2020 4 ASV Geel - KV Bonheiden Speeldag 

KVV Duffel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KVV Duffel - KFC Herselt Speeldag 
15/08/2020 2 FC Wezel Sport A - KVV Duffel Speeldag 
22/08/2020 3 KVV Duffel - Verbroedering Balen Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Nijlen - KVV Duffel Speeldag 

OG Vorselaar

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 OG Vorselaar - 's Gravenwezel-Schilde A Speeldag 
15/08/2020 2 Verbroedering Balen - OG Vorselaar Speeldag 
22/08/2020 3 OG Vorselaar - VC Mortsel OG A Speeldag 
30/08/2020 4 FC Arendonk Sport - OG Vorselaar Speeldag 

SAV Sint Dimpna A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 SAV Sint Dimpna A - Berg en Dal VV Speeldag 
15/08/2020 2 K Zandhovense SK - SAV Sint Dimpna A Speeldag 
22/08/2020 3 SAV Sint Dimpna A - KFC Nijlen Speeldag 
30/08/2020 4 VC Mortsel OG A - SAV Sint Dimpna A Speeldag 

VC Herentals

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 VC Herentals - ASV Geel Speeldag 
15/08/2020 2 Groen Rood Katelijne - VC Herentals Speeldag 
22/08/2020 3 VC Herentals - FC Wezel Sport A Speeldag 
30/08/2020 4 's Gravenwezel-Schilde A - VC Herentals Speeldag 

VC Mortsel OG A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KFC Ranst A - VC Mortsel OG A Speeldag 
15/08/2020 2 VC Mortsel OG A - FC Zwaneven Speeldag 
22/08/2020 3 OG Vorselaar - VC Mortsel OG A Speeldag 
30/08/2020 4 VC Mortsel OG A - SAV Sint Dimpna A Speeldag 

Verbroedering Balen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KFC Broechem - Verbroedering Balen Speeldag 
15/08/2020 2 Verbroedering Balen - OG Vorselaar Speeldag 
22/08/2020 3 KVV Duffel - Verbroedering Balen Speeldag 
30/08/2020 4 Verbroedering Balen - KBSK Retie Speeldag 

Vlimmeren Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KV Bonheiden - Vlimmeren Sport Speeldag 
15/08/2020 2 Vlimmeren Sport - K Bevel FC Speeldag 
22/08/2020 3 FC Walem - Vlimmeren Sport Speeldag 
30/08/2020 4 Vlimmeren Sport - KFC Ranst A Speeldag 

Zwaluwen Olmen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 Zwaluwen Olmen - FC Wezel Sport A Speeldag 
15/08/2020 2 's Gravenwezel-Schilde A - Zwaluwen Olmen Speeldag 
22/08/2020 3 Zwaluwen Olmen - Berg en Dal VV Speeldag 
30/08/2020 4 K Zandhovense SK - Zwaluwen Olmen Speeldag 

BEKER VAN ANTWERPEN 2020-2021 - LINKS NAAR DE GROEPEN
Heren groep 1 Heren groep 2 Heren groep 3  
Heren groep 4 Heren groep 5 Heren groep 6  
Vrouwen groep 1 Vrouwen groep 2 Vrouwen groep 3 Vrouwen groep 4

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2020 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2020-2021
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door de Provinciale Voetbalbond Voetbal Vlaanderen.

- Alle eerste ploegen, dus ook de B-ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen die door hun Provinciaal Comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de RBFA aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums:
* de zaterdagen 8, 15, 22 en 29 augustus 2020.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales, geprogrammeerd op 1 november 2020.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA. Dat schema ziet u verder op deze pagina.

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales en de halve finales zijn vooraf bepaald. Zie verder hieronder voor die schema's.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

5. Een van tevoren gegeven forfait in de voorrondes levert ook een 0 - 3 of 3 - 0 nederlaag op. Indien de bezoekende club forfait geeft is deze daarenboven een vergoeding verschuldigd aan de bezochte club van 150 euro (artikel 14 van het BVA-reglement).

6. Indien een ploeg forfait geeft vanaf de 8e finales krijgt ze een 5 - 0 of 0 - 5 forfaitscore, en er wordt door de bond een geldboete aangerekend.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2020-2021 (pdf).

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).