Groep 4
Update: 29/07/2020 om 10:08u
Provinciaal Beker van Antwerpen Groep 4
Laatste update: 29/07/2020 om 10:08u
www.livetipsportal.com
Wedden op sport
www.livetipsportal.com
Meer info...
Schoonheidsinstituut
Winterdreef 23, Oud Turnhout
www.naturelle.be
Meer info...
VOETBAL EN HET CORONAVIRUS

Na de beslissingen van de Nationale Veiligheidsraad op woensdag 27 juli en een spoedzitting van het Bestuur van "Voetbal Vlaanderen" werd er beslist om de "Beker van Antwerpen" voor het seizoen 2020-2021 volledig te annuleren.
Alle onderstaande gegevens en wedstrijdschema's vervallen dus.


DE BEKER VAN ANTWERPEN 2020 - GROEP 4

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 4, zomer 2020, met ploegen van 3e en 4e provinciale.
De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 8, 15, 22 en 29 augustus 2020.

!! We vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden.

De eerste twee ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.
Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3 Speeldag 4 Links Alle Groepen BVA - Groep 5
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (8 augustus 2020)
Zat. 08/08 18u30 VK Heindonk - Sporting Tisselt
Zat. 08/08 18u30 K Rumstse SK - Sporting Club Duffel
Zat. 08/08 18u30 Heffen SK - K Reet SK
Zat. 08/08 18u30 SV Aartselaar B - RVC Hoboken B
Zat. 08/08 18u30 KFC Lint - KSC Mechelen
Zat. 08/08 18u30 FC Oxford Hemiksem - Kalfort Puursica
Zat. 08/08 18u30 KFC Katelijne B - SK Sint-Amands
Zat. 08/08 18u30 SV Aartselaar A - KV Hooikt B
Zat. 08/08 18u30 FC Oxaco-Boechout - VVH Lippelo
Zat. 08/08 18u30 K Boechoutse VV - Zennester Hombeek
Zat. 08/08 18u30 RB Elzestraat - KFCV Wintam
Zat. 08/08 18u30 KVK Hingene - KFC Katelijne A
Zat. 08/08 18u30 Leest United - FC Blaasveld
Zon. 09/08 15u00 KSC Maccabi - FC Suraye Utd Mechelen
Zon. 09/08 18u00 Nielse SV - KVC Wilrijk B
Woe. 12/08 18u30 KFC Kontich B - Schelle Sport
Woe. 12/08 19u00 K Hove Sport - Willebroekse SV

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Oxaco-Boechout 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Oxford Hemiksem 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Suraye Utd Mechelen 0 0 0 0 0 0 0  
5 Heffen SK 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Boechoutse VV 0 0 0 0 0 0 0  
7 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0  
8 K Reet SK 0 0 0 0 0 0 0  
9 K Rumstse SK 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Katelijne A 0 0 0 0 0 0 0  
11 KFC Katelijne B 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC Kontich B 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFC Lint 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFCV Wintam 0 0 0 0 0 0 0  
15 KSC Maccabi 0 0 0 0 0 0 0  
16 KSC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0  
17 KV Hooikt B 0 0 0 0 0 0 0  
18 KVC Wilrijk B 0 0 0 0 0 0 0  
19 KVK Hingene 0 0 0 0 0 0 0  
20 Kalfort Puursica 0 0 0 0 0 0 0  
21 Leest United 0 0 0 0 0 0 0  
22 Nielse SV 0 0 0 0 0 0 0  
23 RB Elzestraat 0 0 0 0 0 0 0  
24 RVC Hoboken B 0 0 0 0 0 0 0  
25 SK Sint-Amands 0 0 0 0 0 0 0  
26 SV Aartselaar A 0 0 0 0 0 0 0  
27 SV Aartselaar B 0 0 0 0 0 0 0  
28 Schelle Sport 0 0 0 0 0 0 0  
29 Sporting Club Duffel 0 0 0 0 0 0 0  
30 Sporting Tisselt 0 0 0 0 0 0 0  
31 VK Heindonk 0 0 0 0 0 0 0  
32 VVH Lippelo 0 0 0 0 0 0 0  
33 Willebroekse SV 0 0 0 0 0 0 0  
34 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

* Voor het klassement van alle groepen, klik op "Provinciaal - Klassementen - BVA".

Speeldagen

01 02
03 04


Speeldag 1 (8 augustus 2020)
VK Heindonk - Sporting Tisselt
KSC Maccabi - FC Suraye Utd Mechelen
K Rumstse SK - Sporting Club Duffel
Heffen SK - K Reet SK
SV Aartselaar B - RVC Hoboken B
KFC Lint - KSC Mechelen
KFC Kontich B - Schelle Sport
K Hove Sport - Willebroekse SV
FC Oxford Hemiksem - Kalfort Puursica
KFC Katelijne B - SK Sint-Amands
SV Aartselaar A - KV Hooikt B
FC Oxaco-Boechout - VVH Lippelo
Nielse SV - KVC Wilrijk B
K Boechoutse VV - Zennester Hombeek
RB Elzestraat - KFCV Wintam
KVK Hingene - KFC Katelijne A
Leest United - FC Blaasveld


Speeldag 2 (15 augustus 2020)
Schelle Sport - SV Aartselaar B
SK Sint-Amands - Heffen SK
KV Hooikt B - FC Oxford Hemiksem
KFCV Wintam - FC Oxaco-Boechout
FC Blaasveld - K Rumstse SK
KFC Katelijne A - K Boechoutse VV
Sporting Tisselt - KFC Katelijne B
VVH Lippelo - VK Heindonk
FC Suraye Utd Mechelen - Nielse SV
Kalfort Puursica - KSC Maccabi
Sporting Club Duffel - KFC Kontich B
Willebroekse SV - KFC Lint
KSC Mechelen - KVK Hingene
K Reet SK - Leest United
RVC Hoboken B - SV Aartselaar A
Zennester Hombeek - RB Elzestraat
KVC Wilrijk B - K Hove Sport


Speeldag 3 (22 augustus 2020)
VK Heindonk - KFC Katelijne A
KSC Maccabi - KV Hooikt B
K Rumstse SK - Kalfort Puursica
Heffen SK - FC Blaasveld
SV Aartselaar B - Zennester Hombeek
KFC Lint - KFCV Wintam
KFC Kontich B - FC Suraye Utd Mechelen
K Hove Sport - Schelle Sport
FC Oxford Hemiksem - KVC Wilrijk B
KFC Katelijne B - Sporting Club Duffel
SV Aartselaar A - Willebroekse SV
FC Oxaco-Boechout - Sporting Tisselt
Nielse SV - SK Sint-Amands
K Boechoutse VV - VVH Lippelo
RB Elzestraat - RVC Hoboken B
KVK Hingene - K Reet SK
Leest United - KSC Mechelen


Speeldag 4 (30 augustus 2020)
Schelle Sport - KFC Katelijne B
SK Sint-Amands - KFC Kontich B
KV Hooikt B - VK Heindonk
KFCV Wintam - KSC Maccabi
FC Blaasveld - KVK Hingene
KFC Katelijne A - K Rumstse SK
Sporting Tisselt - SV Aartselaar A
VVH Lippelo - RB Elzestraat
FC Suraye Utd Mechelen - K Hove Sport
Kalfort Puursica - K Boechoutse VV
Sporting Club Duffel - FC Oxford Hemiksem
Willebroekse SV - Leest United
KSC Mechelen - Heffen SK
K Reet SK - SV Aartselaar B
RVC Hoboken B - KFC Lint
Zennester Hombeek - Nielse SV
KVC Wilrijk B - FC Oxaco-Boechout


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in groep 4 van de BVA.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oxaco-Boechout 000
3FC Oxford Hemiksem 000
4FC Suraye Utd Mechelen 000
5Heffen SK 000
6K Boechoutse VV 000
7K Hove Sport 000
8K Reet SK 000
9K Rumstse SK 000
10KFC Katelijne A 000
11KFC Katelijne B 000
12KFC Kontich B 000
13KFC Lint 000
14KFCV Wintam 000
15KSC Maccabi 000
16KSC Mechelen 000
17KV Hooikt B 000
18KVC Wilrijk B 000
19KVK Hingene 000
20Kalfort Puursica 000
21Leest United 000
22Nielse SV 000
23RB Elzestraat 000
24RVC Hoboken B 000
25SK Sint-Amands 000
26SV Aartselaar A 000
27SV Aartselaar B 000
28Schelle Sport 000
29Sporting Club Duffel 000
30Sporting Tisselt 000
31VK Heindonk 000
32VVH Lippelo 000
33Willebroekse SV 000
34Zennester Hombeek 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oxaco-Boechout 000
3FC Oxford Hemiksem 000
4FC Suraye Utd Mechelen 000
5Heffen SK 000
6K Boechoutse VV 000
7K Hove Sport 000
8K Reet SK 000
9K Rumstse SK 000
10KFC Katelijne A 000
11KFC Katelijne B 000
12KFC Kontich B 000
13KFC Lint 000
14KFCV Wintam 000
15KSC Maccabi 000
16KSC Mechelen 000
17KV Hooikt B 000
18KVC Wilrijk B 000
19KVK Hingene 000
20Kalfort Puursica 000
21Leest United 000
22Nielse SV 000
23RB Elzestraat 000
24RVC Hoboken B 000
25SK Sint-Amands 000
26SV Aartselaar A 000
27SV Aartselaar B 000
28Schelle Sport 000
29Sporting Club Duffel 000
30Sporting Tisselt 000
31VK Heindonk 000
32VVH Lippelo 000
33Willebroekse SV 000
34Zennester Hombeek 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oxaco-Boechout 000
3FC Oxford Hemiksem 000
4FC Suraye Utd Mechelen 000
5Heffen SK 000
6K Boechoutse VV 000
7K Hove Sport 000
8K Reet SK 000
9K Rumstse SK 000
10KFC Katelijne A 000
11KFC Katelijne B 000
12KFC Kontich B 000
13KFC Lint 000
14KFCV Wintam 000
15KSC Maccabi 000
16KSC Mechelen 000
17KV Hooikt B 000
18KVC Wilrijk B 000
19KVK Hingene 000
20Kalfort Puursica 000
21Leest United 000
22Nielse SV 000
23RB Elzestraat 000
24RVC Hoboken B 000
25SK Sint-Amands 000
26SV Aartselaar A 000
27SV Aartselaar B 000
28Schelle Sport 000
29Sporting Club Duffel 000
30Sporting Tisselt 000
31VK Heindonk 000
32VVH Lippelo 000
33Willebroekse SV 000
34Zennester Hombeek 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oxaco-Boechout 000
3FC Oxford Hemiksem 000
4FC Suraye Utd Mechelen 000
5Heffen SK 000
6K Boechoutse VV 000
7K Hove Sport 000
8K Reet SK 000
9K Rumstse SK 000
10KFC Katelijne A 000
11KFC Katelijne B 000
12KFC Kontich B 000
13KFC Lint 000
14KFCV Wintam 000
15KSC Maccabi 000
16KSC Mechelen 000
17KV Hooikt B 000
18KVC Wilrijk B 000
19KVK Hingene 000
20Kalfort Puursica 000
21Leest United 000
22Nielse SV 000
23RB Elzestraat 000
24RVC Hoboken B 000
25SK Sint-Amands 000
26SV Aartselaar A 000
27SV Aartselaar B 000
28Schelle Sport 000
29Sporting Club Duffel 000
30Sporting Tisselt 000
31VK Heindonk 000
32VVH Lippelo 000
33Willebroekse SV 000
34Zennester Hombeek 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oxaco-Boechout 000
3FC Oxford Hemiksem 000
4FC Suraye Utd Mechelen 000
5Heffen SK 000
6K Boechoutse VV 000
7K Hove Sport 000
8K Reet SK 000
9K Rumstse SK 000
10KFC Katelijne A 000
11KFC Katelijne B 000
12KFC Kontich B 000
13KFC Lint 000
14KFCV Wintam 000
15KSC Maccabi 000
16KSC Mechelen 000
17KV Hooikt B 000
18KVC Wilrijk B 000
19KVK Hingene 000
20Kalfort Puursica 000
21Leest United 000
22Nielse SV 000
23RB Elzestraat 000
24RVC Hoboken B 000
25SK Sint-Amands 000
26SV Aartselaar A 000
27SV Aartselaar B 000
28Schelle Sport 000
29Sporting Club Duffel 000
30Sporting Tisselt 000
31VK Heindonk 000
32VVH Lippelo 000
33Willebroekse SV 000
34Zennester Hombeek 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1FC Blaasveld 0 0 
2FC Oxaco-Boechout 0 0 
3FC Oxford Hemiksem 0 0 
4FC Suraye Utd Mechelen 0 0 
5Heffen SK 0 0 
6K Boechoutse VV 0 0 
7K Hove Sport 0 0 
8K Reet SK 0 0 
9K Rumstse SK 0 0 
10KFC Katelijne A 0 0 
11KFC Katelijne B 0 0 
12KFC Kontich B 0 0 
13KFC Lint 0 0 
14KFCV Wintam 0 0 
15KSC Maccabi 0 0 
16KSC Mechelen 0 0 
17KV Hooikt B 0 0 
18KVC Wilrijk B 0 0 
19KVK Hingene 0 0 
20Kalfort Puursica 0 0 
21Leest United 0 0 
22Nielse SV 0 0 
23RB Elzestraat 0 0 
24RVC Hoboken B 0 0 
25SK Sint-Amands 0 0 
26SV Aartselaar A 0 0 
27SV Aartselaar B 0 0 
28Schelle Sport 0 0 
29Sporting Club Duffel 0 0 
30Sporting Tisselt 0 0 
31VK Heindonk 0 0 
32VVH Lippelo 0 0 
33Willebroekse SV 0 0 
34Zennester Hombeek 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oxaco-Boechout 000
3FC Oxford Hemiksem 000
4FC Suraye Utd Mechelen 000
5Heffen SK 000
6K Boechoutse VV 000
7K Hove Sport 000
8K Reet SK 000
9K Rumstse SK 000
10KFC Katelijne A 000
11KFC Katelijne B 000
12KFC Kontich B 000
13KFC Lint 000
14KFCV Wintam 000
15KSC Maccabi 000
16KSC Mechelen 000
17KV Hooikt B 000
18KVC Wilrijk B 000
19KVK Hingene 000
20Kalfort Puursica 000
21Leest United 000
22Nielse SV 000
23RB Elzestraat 000
24RVC Hoboken B 000
25SK Sint-Amands 000
26SV Aartselaar A 000
27SV Aartselaar B 000
28Schelle Sport 000
29Sporting Club Duffel 000
30Sporting Tisselt 000
31VK Heindonk 000
32VVH Lippelo 000
33Willebroekse SV 000
34Zennester Hombeek 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oxaco-Boechout 000
3FC Oxford Hemiksem 000
4FC Suraye Utd Mechelen 000
5Heffen SK 000
6K Boechoutse VV 000
7K Hove Sport 000
8K Reet SK 000
9K Rumstse SK 000
10KFC Katelijne A 000
11KFC Katelijne B 000
12KFC Kontich B 000
13KFC Lint 000
14KFCV Wintam 000
15KSC Maccabi 000
16KSC Mechelen 000
17KV Hooikt B 000
18KVC Wilrijk B 000
19KVK Hingene 000
20Kalfort Puursica 000
21Leest United 000
22Nielse SV 000
23RB Elzestraat 000
24RVC Hoboken B 000
25SK Sint-Amands 000
26SV Aartselaar A 000
27SV Aartselaar B 000
28Schelle Sport 000
29Sporting Club Duffel 000
30Sporting Tisselt 000
31VK Heindonk 000
32VVH Lippelo 000
33Willebroekse SV 000
34Zennester Hombeek 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oxaco-Boechout 000
3FC Oxford Hemiksem 000
4FC Suraye Utd Mechelen 000
5Heffen SK 000
6K Boechoutse VV 000
7K Hove Sport 000
8K Reet SK 000
9K Rumstse SK 000
10KFC Katelijne A 000
11KFC Katelijne B 000
12KFC Kontich B 000
13KFC Lint 000
14KFCV Wintam 000
15KSC Maccabi 000
16KSC Mechelen 000
17KV Hooikt B 000
18KVC Wilrijk B 000
19KVK Hingene 000
20Kalfort Puursica 000
21Leest United 000
22Nielse SV 000
23RB Elzestraat 000
24RVC Hoboken B 000
25SK Sint-Amands 000
26SV Aartselaar A 000
27SV Aartselaar B 000
28Schelle Sport 000
29Sporting Club Duffel 000
30Sporting Tisselt 000
31VK Heindonk 000
32VVH Lippelo 000
33Willebroekse SV 000
34Zennester Hombeek 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Oxaco-Boechout 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Oxford Hemiksem 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Suraye Utd Mechelen 0 0 0 0 0 0 0
5 Heffen SK 0 0 0 0 0 0 0
6 K Boechoutse VV 0 0 0 0 0 0 0
7 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0
8 K Reet SK 0 0 0 0 0 0 0
9 K Rumstse SK 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Katelijne A 0 0 0 0 0 0 0
11 KFC Katelijne B 0 0 0 0 0 0 0
12 KFC Kontich B 0 0 0 0 0 0 0
13 KFC Lint 0 0 0 0 0 0 0
14 KFCV Wintam 0 0 0 0 0 0 0
15 KSC Maccabi 0 0 0 0 0 0 0
16 KSC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0
17 KV Hooikt B 0 0 0 0 0 0 0
18 KVC Wilrijk B 0 0 0 0 0 0 0
19 KVK Hingene 0 0 0 0 0 0 0
20 Kalfort Puursica 0 0 0 0 0 0 0
21 Leest United 0 0 0 0 0 0 0
22 Nielse SV 0 0 0 0 0 0 0
23 RB Elzestraat 0 0 0 0 0 0 0
24 RVC Hoboken B 0 0 0 0 0 0 0
25 SK Sint-Amands 0 0 0 0 0 0 0
26 SV Aartselaar A 0 0 0 0 0 0 0
27 SV Aartselaar B 0 0 0 0 0 0 0
28 Schelle Sport 0 0 0 0 0 0 0
29 Sporting Club Duffel 0 0 0 0 0 0 0
30 Sporting Tisselt 0 0 0 0 0 0 0
31 VK Heindonk 0 0 0 0 0 0 0
32 VVH Lippelo 0 0 0 0 0 0 0
33 Willebroekse SV 0 0 0 0 0 0 0
34 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Oxaco-Boechout 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Oxford Hemiksem 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Suraye Utd Mechelen 0 0 0 0 0 0 0
5 Heffen SK 0 0 0 0 0 0 0
6 K Boechoutse VV 0 0 0 0 0 0 0
7 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0
8 K Reet SK 0 0 0 0 0 0 0
9 K Rumstse SK 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Katelijne A 0 0 0 0 0 0 0
11 KFC Katelijne B 0 0 0 0 0 0 0
12 KFC Kontich B 0 0 0 0 0 0 0
13 KFC Lint 0 0 0 0 0 0 0
14 KFCV Wintam 0 0 0 0 0 0 0
15 KSC Maccabi 0 0 0 0 0 0 0
16 KSC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0
17 KV Hooikt B 0 0 0 0 0 0 0
18 KVC Wilrijk B 0 0 0 0 0 0 0
19 KVK Hingene 0 0 0 0 0 0 0
20 Kalfort Puursica 0 0 0 0 0 0 0
21 Leest United 0 0 0 0 0 0 0
22 Nielse SV 0 0 0 0 0 0 0
23 RB Elzestraat 0 0 0 0 0 0 0
24 RVC Hoboken B 0 0 0 0 0 0 0
25 SK Sint-Amands 0 0 0 0 0 0 0
26 SV Aartselaar A 0 0 0 0 0 0 0
27 SV Aartselaar B 0 0 0 0 0 0 0
28 Schelle Sport 0 0 0 0 0 0 0
29 Sporting Club Duffel 0 0 0 0 0 0 0
30 Sporting Tisselt 0 0 0 0 0 0 0
31 VK Heindonk 0 0 0 0 0 0 0
32 VVH Lippelo 0 0 0 0 0 0 0
33 Willebroekse SV 0 0 0 0 0 0 0
34 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



FC Blaasveld

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 Leest United - FC Blaasveld Speeldag 
15/08/2020 2 FC Blaasveld - K Rumstse SK Speeldag 
22/08/2020 3 Heffen SK - FC Blaasveld Speeldag 
30/08/2020 4 FC Blaasveld - KVK Hingene Speeldag 

FC Oxaco-Boechout

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 FC Oxaco-Boechout - VVH Lippelo Speeldag 
15/08/2020 2 KFCV Wintam - FC Oxaco-Boechout Speeldag 
22/08/2020 3 FC Oxaco-Boechout - Sporting Tisselt Speeldag 
30/08/2020 4 KVC Wilrijk B - FC Oxaco-Boechout Speeldag 

FC Oxford Hemiksem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 FC Oxford Hemiksem - Kalfort Puursica Speeldag 
15/08/2020 2 KV Hooikt B - FC Oxford Hemiksem Speeldag 
22/08/2020 3 FC Oxford Hemiksem - KVC Wilrijk B Speeldag 
30/08/2020 4 Sporting Club Duffel - FC Oxford Hemiksem Speeldag 

FC Suraye Utd Mechelen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KSC Maccabi - FC Suraye Utd Mechelen Speeldag 
15/08/2020 2 FC Suraye Utd Mechelen - Nielse SV Speeldag 
22/08/2020 3 KFC Kontich B - FC Suraye Utd Mechelen Speeldag 
30/08/2020 4 FC Suraye Utd Mechelen - K Hove Sport Speeldag 

Heffen SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 Heffen SK - K Reet SK Speeldag 
15/08/2020 2 SK Sint-Amands - Heffen SK Speeldag 
22/08/2020 3 Heffen SK - FC Blaasveld Speeldag 
30/08/2020 4 KSC Mechelen - Heffen SK Speeldag 

K Boechoutse VV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 K Boechoutse VV - Zennester Hombeek Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Katelijne A - K Boechoutse VV Speeldag 
22/08/2020 3 K Boechoutse VV - VVH Lippelo Speeldag 
30/08/2020 4 Kalfort Puursica - K Boechoutse VV Speeldag 

K Hove Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 K Hove Sport - Willebroekse SV Speeldag 
15/08/2020 2 KVC Wilrijk B - K Hove Sport Speeldag 
22/08/2020 3 K Hove Sport - Schelle Sport Speeldag 
30/08/2020 4 FC Suraye Utd Mechelen - K Hove Sport Speeldag 

K Reet SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 Heffen SK - K Reet SK Speeldag 
15/08/2020 2 K Reet SK - Leest United Speeldag 
22/08/2020 3 KVK Hingene - K Reet SK Speeldag 
30/08/2020 4 K Reet SK - SV Aartselaar B Speeldag 

K Rumstse SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 K Rumstse SK - Sporting Club Duffel Speeldag 
15/08/2020 2 FC Blaasveld - K Rumstse SK Speeldag 
22/08/2020 3 K Rumstse SK - Kalfort Puursica Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Katelijne A - K Rumstse SK Speeldag 

KFC Katelijne A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KVK Hingene - KFC Katelijne A Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Katelijne A - K Boechoutse VV Speeldag 
22/08/2020 3 VK Heindonk - KFC Katelijne A Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Katelijne A - K Rumstse SK Speeldag 

KFC Katelijne B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KFC Katelijne B - SK Sint-Amands Speeldag 
15/08/2020 2 Sporting Tisselt - KFC Katelijne B Speeldag 
22/08/2020 3 KFC Katelijne B - Sporting Club Duffel Speeldag 
30/08/2020 4 Schelle Sport - KFC Katelijne B Speeldag 

KFC Kontich B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KFC Kontich B - Schelle Sport Speeldag 
15/08/2020 2 Sporting Club Duffel - KFC Kontich B Speeldag 
22/08/2020 3 KFC Kontich B - FC Suraye Utd Mechelen Speeldag 
30/08/2020 4 SK Sint-Amands - KFC Kontich B Speeldag 

KFC Lint

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KFC Lint - KSC Mechelen Speeldag 
15/08/2020 2 Willebroekse SV - KFC Lint Speeldag 
22/08/2020 3 KFC Lint - KFCV Wintam Speeldag 
30/08/2020 4 RVC Hoboken B - KFC Lint Speeldag 

KFCV Wintam

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 RB Elzestraat - KFCV Wintam Speeldag 
15/08/2020 2 KFCV Wintam - FC Oxaco-Boechout Speeldag 
22/08/2020 3 KFC Lint - KFCV Wintam Speeldag 
30/08/2020 4 KFCV Wintam - KSC Maccabi Speeldag 

KSC Maccabi

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KSC Maccabi - FC Suraye Utd Mechelen Speeldag 
15/08/2020 2 Kalfort Puursica - KSC Maccabi Speeldag 
22/08/2020 3 KSC Maccabi - KV Hooikt B Speeldag 
30/08/2020 4 KFCV Wintam - KSC Maccabi Speeldag 

KSC Mechelen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KFC Lint - KSC Mechelen Speeldag 
15/08/2020 2 KSC Mechelen - KVK Hingene Speeldag 
22/08/2020 3 Leest United - KSC Mechelen Speeldag 
30/08/2020 4 KSC Mechelen - Heffen SK Speeldag 

KV Hooikt B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 SV Aartselaar A - KV Hooikt B Speeldag 
15/08/2020 2 KV Hooikt B - FC Oxford Hemiksem Speeldag 
22/08/2020 3 KSC Maccabi - KV Hooikt B Speeldag 
30/08/2020 4 KV Hooikt B - VK Heindonk Speeldag 

KVC Wilrijk B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 Nielse SV - KVC Wilrijk B Speeldag 
15/08/2020 2 KVC Wilrijk B - K Hove Sport Speeldag 
22/08/2020 3 FC Oxford Hemiksem - KVC Wilrijk B Speeldag 
30/08/2020 4 KVC Wilrijk B - FC Oxaco-Boechout Speeldag 

KVK Hingene

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KVK Hingene - KFC Katelijne A Speeldag 
15/08/2020 2 KSC Mechelen - KVK Hingene Speeldag 
22/08/2020 3 KVK Hingene - K Reet SK Speeldag 
30/08/2020 4 FC Blaasveld - KVK Hingene Speeldag 

Kalfort Puursica

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 FC Oxford Hemiksem - Kalfort Puursica Speeldag 
15/08/2020 2 Kalfort Puursica - KSC Maccabi Speeldag 
22/08/2020 3 K Rumstse SK - Kalfort Puursica Speeldag 
30/08/2020 4 Kalfort Puursica - K Boechoutse VV Speeldag 

Leest United

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 Leest United - FC Blaasveld Speeldag 
15/08/2020 2 K Reet SK - Leest United Speeldag 
22/08/2020 3 Leest United - KSC Mechelen Speeldag 
30/08/2020 4 Willebroekse SV - Leest United Speeldag 

Nielse SV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 Nielse SV - KVC Wilrijk B Speeldag 
15/08/2020 2 FC Suraye Utd Mechelen - Nielse SV Speeldag 
22/08/2020 3 Nielse SV - SK Sint-Amands Speeldag 
30/08/2020 4 Zennester Hombeek - Nielse SV Speeldag 

RB Elzestraat

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 RB Elzestraat - KFCV Wintam Speeldag 
15/08/2020 2 Zennester Hombeek - RB Elzestraat Speeldag 
22/08/2020 3 RB Elzestraat - RVC Hoboken B Speeldag 
30/08/2020 4 VVH Lippelo - RB Elzestraat Speeldag 

RVC Hoboken B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 SV Aartselaar B - RVC Hoboken B Speeldag 
15/08/2020 2 RVC Hoboken B - SV Aartselaar A Speeldag 
22/08/2020 3 RB Elzestraat - RVC Hoboken B Speeldag 
30/08/2020 4 RVC Hoboken B - KFC Lint Speeldag 

SK Sint-Amands

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KFC Katelijne B - SK Sint-Amands Speeldag 
15/08/2020 2 SK Sint-Amands - Heffen SK Speeldag 
22/08/2020 3 Nielse SV - SK Sint-Amands Speeldag 
30/08/2020 4 SK Sint-Amands - KFC Kontich B Speeldag 

SV Aartselaar A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 SV Aartselaar A - KV Hooikt B Speeldag 
15/08/2020 2 RVC Hoboken B - SV Aartselaar A Speeldag 
22/08/2020 3 SV Aartselaar A - Willebroekse SV Speeldag 
30/08/2020 4 Sporting Tisselt - SV Aartselaar A Speeldag 

SV Aartselaar B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 SV Aartselaar B - RVC Hoboken B Speeldag 
15/08/2020 2 Schelle Sport - SV Aartselaar B Speeldag 
22/08/2020 3 SV Aartselaar B - Zennester Hombeek Speeldag 
30/08/2020 4 K Reet SK - SV Aartselaar B Speeldag 

Schelle Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KFC Kontich B - Schelle Sport Speeldag 
15/08/2020 2 Schelle Sport - SV Aartselaar B Speeldag 
22/08/2020 3 K Hove Sport - Schelle Sport Speeldag 
30/08/2020 4 Schelle Sport - KFC Katelijne B Speeldag 

Sporting Club Duffel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 K Rumstse SK - Sporting Club Duffel Speeldag 
15/08/2020 2 Sporting Club Duffel - KFC Kontich B Speeldag 
22/08/2020 3 KFC Katelijne B - Sporting Club Duffel Speeldag 
30/08/2020 4 Sporting Club Duffel - FC Oxford Hemiksem Speeldag 

Sporting Tisselt

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 VK Heindonk - Sporting Tisselt Speeldag 
15/08/2020 2 Sporting Tisselt - KFC Katelijne B Speeldag 
22/08/2020 3 FC Oxaco-Boechout - Sporting Tisselt Speeldag 
30/08/2020 4 Sporting Tisselt - SV Aartselaar A Speeldag 

VK Heindonk

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 VK Heindonk - Sporting Tisselt Speeldag 
15/08/2020 2 VVH Lippelo - VK Heindonk Speeldag 
22/08/2020 3 VK Heindonk - KFC Katelijne A Speeldag 
30/08/2020 4 KV Hooikt B - VK Heindonk Speeldag 

VVH Lippelo

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 FC Oxaco-Boechout - VVH Lippelo Speeldag 
15/08/2020 2 VVH Lippelo - VK Heindonk Speeldag 
22/08/2020 3 K Boechoutse VV - VVH Lippelo Speeldag 
30/08/2020 4 VVH Lippelo - RB Elzestraat Speeldag 

Willebroekse SV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 K Hove Sport - Willebroekse SV Speeldag 
15/08/2020 2 Willebroekse SV - KFC Lint Speeldag 
22/08/2020 3 SV Aartselaar A - Willebroekse SV Speeldag 
30/08/2020 4 Willebroekse SV - Leest United Speeldag 

Zennester Hombeek

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 K Boechoutse VV - Zennester Hombeek Speeldag 
15/08/2020 2 Zennester Hombeek - RB Elzestraat Speeldag 
22/08/2020 3 SV Aartselaar B - Zennester Hombeek Speeldag 
30/08/2020 4 Zennester Hombeek - Nielse SV Speeldag 

BEKER VAN ANTWERPEN 2020-2021 - LINKS NAAR DE GROEPEN
Heren groep 1 Heren groep 2 Heren groep 3  
Heren groep 4 Heren groep 5 Heren groep 6  
Vrouwen groep 1 Vrouwen groep 2 Vrouwen groep 3 Vrouwen groep 4

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2020 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2020-2021
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door de Provinciale Voetbalbond Voetbal Vlaanderen.

- Alle eerste ploegen, dus ook de B-ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen die door hun Provinciaal Comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de RBFA aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums:
* de zaterdagen 8, 15, 22 en 29 augustus 2020.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales, geprogrammeerd op 1 november 2020.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA. Dat schema ziet u verder op deze pagina.

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales en de halve finales zijn vooraf bepaald. Zie verder hieronder voor die schema's.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

5. Een van tevoren gegeven forfait in de voorrondes levert ook een 0 - 3 of 3 - 0 nederlaag op. Indien de bezoekende club forfait geeft is deze daarenboven een vergoeding verschuldigd aan de bezochte club van 150 euro (artikel 14 van het BVA-reglement).

6. Indien een ploeg forfait geeft vanaf de 8e finales krijgt ze een 5 - 0 of 0 - 5 forfaitscore, en er wordt door de bond een geldboete aangerekend.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2020-2021 (pdf).

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).