Groep 5
Update: 29/07/2020 om 10:08u
Provinciaal Beker van Antwerpen Groep 5
Laatste update: 29/07/2020 om 10:08u
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart -
Darts - Speeltafels - Boxers - enz.
www.qualitygames.be
Meer info...
Een concept van ABC-Groep
IT-Consultancy
www.itmoov.be
Meer info...
VOETBAL EN HET CORONAVIRUS

Na de beslissingen van de Nationale Veiligheidsraad op woensdag 27 juli en een spoedzitting van het Bestuur van "Voetbal Vlaanderen" werd er beslist om de "Beker van Antwerpen" voor het seizoen 2020-2021 volledig te annuleren.
Alle onderstaande gegevens en wedstrijdschema's vervallen dus.


DE BEKER VAN ANTWERPEN 2020 - GROEP 5

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 5, zomer 2020, met ploegen van 3e en 4e provinciale.
De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 8, 15, 22 en 29 augustus 2020.

!! We vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden.

De eerste twee ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.
Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3 Speeldag 4 Links Alle Groepen BVA - Groep 6
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (8 augustus 2020)
Zat. 08/08 18u30 KSK Wavria A - KFC Muizen
Zat. 08/08 18u30 KSK Wavria B - BO Beerzel
Zat. 08/08 18u30 Excelsior Bouwel - SK Peulis
Zat. 08/08 18u30 VV Laakdal - KFC Zammel
Zat. 08/08 18u30 Excelsior Vorst - Olen United
Zat. 08/08 18u30 KFCM Hallaar - KFC Herenthout
Zat. 08/08 18u30 KSV Schriek - KVC Booischot
Zat. 08/08 18u30 KV Hooikt A - KFC Linda Olen
Zat. 08/08 18u30 Kessel United - SV Grasheide
Zat. 08/08 18u30 VC Immer-Oost - SC Wiekevorst
Zat. 08/08 18u30 SKS Herentals - FC Netezonen
Zat. 08/08 18u30 KVV Blauwvoet Oevel - K Ramsel FC
Zat. 08/08 18u30 VC Rijmenam - KFC Heultje
Zat. 08/08 18u30 Racing Emblem - KFC Herselt B
Zat. 08/08 18u30 KFC Putte - KFC Tongerlo
Woe. 12/08 19u00 K Noordstar VV - Jong Rita Lyra-Lierse
Woe. 12/08 19u00 KFCV Alberta - FC Punt-Larum

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 BO Beerzel 0 0 0 0 0 0 0  
2 Excelsior Bouwel 0 0 0 0 0 0 0  
3 Excelsior Vorst 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Netezonen 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Punt-Larum 0 0 0 0 0 0 0  
6 Jong Rita Lyra-Lierse 0 0 0 0 0 0 0  
7 K Noordstar VV 0 0 0 0 0 0 0  
8 K Ramsel FC 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Herenthout 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Herselt B 0 0 0 0 0 0 0  
11 KFC Heultje 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC Linda Olen 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFC Muizen 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFC Putte 0 0 0 0 0 0 0  
15 KFC Tongerlo 0 0 0 0 0 0 0  
16 KFC Zammel 0 0 0 0 0 0 0  
17 KFCM Hallaar 0 0 0 0 0 0 0  
18 KFCV Alberta 0 0 0 0 0 0 0  
19 KSK Wavria A 0 0 0 0 0 0 0  
20 KSK Wavria B 0 0 0 0 0 0 0  
21 KSV Schriek 0 0 0 0 0 0 0  
22 KV Hooikt A 0 0 0 0 0 0 0  
23 KVC Booischot 0 0 0 0 0 0 0  
24 KVV Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0  
25 Kessel United 0 0 0 0 0 0 0  
26 Olen United 0 0 0 0 0 0 0  
27 Racing Emblem 0 0 0 0 0 0 0  
28 SC Wiekevorst 0 0 0 0 0 0 0  
29 SK Peulis 0 0 0 0 0 0 0  
30 SKS Herentals 0 0 0 0 0 0 0  
31 SV Grasheide 0 0 0 0 0 0 0  
32 VC Immer-Oost 0 0 0 0 0 0 0  
33 VC Rijmenam 0 0 0 0 0 0 0  
34 VV Laakdal 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

* Voor het klassement van alle groepen, klik op "Provinciaal - Klassementen - BVA" .

Speeldagen

01 02
03 04


Speeldag 1 (8 augustus 2020)
KSK Wavria A - KFC Muizen
KSK Wavria B - BO Beerzel
Excelsior Bouwel - SK Peulis
VV Laakdal - KFC Zammel
Excelsior Vorst - Olen United
KFCM Hallaar - KFC Herenthout
KSV Schriek - KVC Booischot
K Noordstar VV - Jong Rita Lyra-Lierse
KV Hooikt A - KFC Linda Olen
Kessel United - SV Grasheide
VC Immer-Oost - SC Wiekevorst
SKS Herentals - FC Netezonen
KVV Blauwvoet Oevel - K Ramsel FC
VC Rijmenam - KFC Heultje
KFCV Alberta - FC Punt-Larum
Racing Emblem - KFC Herselt B
KFC Putte - KFC Tongerlo


Speeldag 2 (15 augustus 2020)
KVC Booischot - Excelsior Vorst
SV Grasheide - VV Laakdal
SC Wiekevorst - KV Hooikt A
FC Punt-Larum - SKS Herentals
KFC Tongerlo - Excelsior Bouwel
KFC Herselt B - VC Rijmenam
KFC Muizen - Kessel United
FC Netezonen - KSK Wavria A
BO Beerzel - KVV Blauwvoet Oevel
KFC Linda Olen - KSK Wavria B
SK Peulis - KSV Schriek
Jong Rita Lyra-Lierse - KFCM Hallaar
KFC Herenthout - Racing Emblem
KFC Zammel - KFC Putte
Olen United - VC Immer-Oost
KFC Heultje - KFCV Alberta
K Ramsel FC - K Noordstar VV


Speeldag 3 (22 augustus 2020)
KSK Wavria A - KFC Herselt B
KSK Wavria B - SC Wiekevorst
Excelsior Bouwel - KFC Linda Olen
VV Laakdal - KFC Tongerlo
Excelsior Vorst - KFC Heultje
KFCM Hallaar - FC Punt-Larum
KSV Schriek - BO Beerzel
K Noordstar VV - KVC Booischot
KV Hooikt A - K Ramsel FC
Kessel United - SK Peulis
VC Immer-Oost - Jong Rita Lyra-Lierse
SKS Herentals - KFC Muizen
KVV Blauwvoet Oevel - SV Grasheide
VC Rijmenam - FC Netezonen
KFCV Alberta - Olen United
Racing Emblem - KFC Zammel
KFC Putte - KFC Herenthout


Speeldag 4 (30 augustus 2020)
KVC Booischot - Kessel United
SV Grasheide - KSV Schriek
SC Wiekevorst - KSK Wavria A
FC Punt-Larum - KSK Wavria B
KFC Tongerlo - Racing Emblem
KFC Herselt B - Excelsior Bouwel
KFC Muizen - VC Immer-Oost
FC Netezonen - KFCV Alberta
BO Beerzel - K Noordstar VV
KFC Linda Olen - VC Rijmenam
SK Peulis - KV Hooikt A
Jong Rita Lyra-Lierse - KFC Putte
KFC Herenthout - VV Laakdal
KFC Zammel - Excelsior Vorst
Olen United - KFCM Hallaar
KFC Heultje - KVV Blauwvoet Oevel
K Ramsel FC - SKS Herentals


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in groep 5 van de BVA.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel 000
2Excelsior Bouwel 000
3Excelsior Vorst 000
4FC Netezonen 000
5FC Punt-Larum 000
6Jong Rita Lyra-Lierse 000
7K Noordstar VV 000
8K Ramsel FC 000
9KFC Herenthout 000
10KFC Herselt B 000
11KFC Heultje 000
12KFC Linda Olen 000
13KFC Muizen 000
14KFC Putte 000
15KFC Tongerlo 000
16KFC Zammel 000
17KFCM Hallaar 000
18KFCV Alberta 000
19KSK Wavria A 000
20KSK Wavria B 000
21KSV Schriek 000
22KV Hooikt A 000
23KVC Booischot 000
24KVV Blauwvoet Oevel 000
25Kessel United 000
26Olen United 000
27Racing Emblem 000
28SC Wiekevorst 000
29SK Peulis 000
30SKS Herentals 000
31SV Grasheide 000
32VC Immer-Oost 000
33VC Rijmenam 000
34VV Laakdal 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel 000
2Excelsior Bouwel 000
3Excelsior Vorst 000
4FC Netezonen 000
5FC Punt-Larum 000
6Jong Rita Lyra-Lierse 000
7K Noordstar VV 000
8K Ramsel FC 000
9KFC Herenthout 000
10KFC Herselt B 000
11KFC Heultje 000
12KFC Linda Olen 000
13KFC Muizen 000
14KFC Putte 000
15KFC Tongerlo 000
16KFC Zammel 000
17KFCM Hallaar 000
18KFCV Alberta 000
19KSK Wavria A 000
20KSK Wavria B 000
21KSV Schriek 000
22KV Hooikt A 000
23KVC Booischot 000
24KVV Blauwvoet Oevel 000
25Kessel United 000
26Olen United 000
27Racing Emblem 000
28SC Wiekevorst 000
29SK Peulis 000
30SKS Herentals 000
31SV Grasheide 000
32VC Immer-Oost 000
33VC Rijmenam 000
34VV Laakdal 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel 000
2Excelsior Bouwel 000
3Excelsior Vorst 000
4FC Netezonen 000
5FC Punt-Larum 000
6Jong Rita Lyra-Lierse 000
7K Noordstar VV 000
8K Ramsel FC 000
9KFC Herenthout 000
10KFC Herselt B 000
11KFC Heultje 000
12KFC Linda Olen 000
13KFC Muizen 000
14KFC Putte 000
15KFC Tongerlo 000
16KFC Zammel 000
17KFCM Hallaar 000
18KFCV Alberta 000
19KSK Wavria A 000
20KSK Wavria B 000
21KSV Schriek 000
22KV Hooikt A 000
23KVC Booischot 000
24KVV Blauwvoet Oevel 000
25Kessel United 000
26Olen United 000
27Racing Emblem 000
28SC Wiekevorst 000
29SK Peulis 000
30SKS Herentals 000
31SV Grasheide 000
32VC Immer-Oost 000
33VC Rijmenam 000
34VV Laakdal 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel 000
2Excelsior Bouwel 000
3Excelsior Vorst 000
4FC Netezonen 000
5FC Punt-Larum 000
6Jong Rita Lyra-Lierse 000
7K Noordstar VV 000
8K Ramsel FC 000
9KFC Herenthout 000
10KFC Herselt B 000
11KFC Heultje 000
12KFC Linda Olen 000
13KFC Muizen 000
14KFC Putte 000
15KFC Tongerlo 000
16KFC Zammel 000
17KFCM Hallaar 000
18KFCV Alberta 000
19KSK Wavria A 000
20KSK Wavria B 000
21KSV Schriek 000
22KV Hooikt A 000
23KVC Booischot 000
24KVV Blauwvoet Oevel 000
25Kessel United 000
26Olen United 000
27Racing Emblem 000
28SC Wiekevorst 000
29SK Peulis 000
30SKS Herentals 000
31SV Grasheide 000
32VC Immer-Oost 000
33VC Rijmenam 000
34VV Laakdal 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel 000
2Excelsior Bouwel 000
3Excelsior Vorst 000
4FC Netezonen 000
5FC Punt-Larum 000
6Jong Rita Lyra-Lierse 000
7K Noordstar VV 000
8K Ramsel FC 000
9KFC Herenthout 000
10KFC Herselt B 000
11KFC Heultje 000
12KFC Linda Olen 000
13KFC Muizen 000
14KFC Putte 000
15KFC Tongerlo 000
16KFC Zammel 000
17KFCM Hallaar 000
18KFCV Alberta 000
19KSK Wavria A 000
20KSK Wavria B 000
21KSV Schriek 000
22KV Hooikt A 000
23KVC Booischot 000
24KVV Blauwvoet Oevel 000
25Kessel United 000
26Olen United 000
27Racing Emblem 000
28SC Wiekevorst 000
29SK Peulis 000
30SKS Herentals 000
31SV Grasheide 000
32VC Immer-Oost 000
33VC Rijmenam 000
34VV Laakdal 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1BO Beerzel 0 0 
2Excelsior Bouwel 0 0 
3Excelsior Vorst 0 0 
4FC Netezonen 0 0 
5FC Punt-Larum 0 0 
6Jong Rita Lyra-Lierse 0 0 
7K Noordstar VV 0 0 
8K Ramsel FC 0 0 
9KFC Herenthout 0 0 
10KFC Herselt B 0 0 
11KFC Heultje 0 0 
12KFC Linda Olen 0 0 
13KFC Muizen 0 0 
14KFC Putte 0 0 
15KFC Tongerlo 0 0 
16KFC Zammel 0 0 
17KFCM Hallaar 0 0 
18KFCV Alberta 0 0 
19KSK Wavria A 0 0 
20KSK Wavria B 0 0 
21KSV Schriek 0 0 
22KV Hooikt A 0 0 
23KVC Booischot 0 0 
24KVV Blauwvoet Oevel 0 0 
25Kessel United 0 0 
26Olen United 0 0 
27Racing Emblem 0 0 
28SC Wiekevorst 0 0 
29SK Peulis 0 0 
30SKS Herentals 0 0 
31SV Grasheide 0 0 
32VC Immer-Oost 0 0 
33VC Rijmenam 0 0 
34VV Laakdal 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel 000
2Excelsior Bouwel 000
3Excelsior Vorst 000
4FC Netezonen 000
5FC Punt-Larum 000
6Jong Rita Lyra-Lierse 000
7K Noordstar VV 000
8K Ramsel FC 000
9KFC Herenthout 000
10KFC Herselt B 000
11KFC Heultje 000
12KFC Linda Olen 000
13KFC Muizen 000
14KFC Putte 000
15KFC Tongerlo 000
16KFC Zammel 000
17KFCM Hallaar 000
18KFCV Alberta 000
19KSK Wavria A 000
20KSK Wavria B 000
21KSV Schriek 000
22KV Hooikt A 000
23KVC Booischot 000
24KVV Blauwvoet Oevel 000
25Kessel United 000
26Olen United 000
27Racing Emblem 000
28SC Wiekevorst 000
29SK Peulis 000
30SKS Herentals 000
31SV Grasheide 000
32VC Immer-Oost 000
33VC Rijmenam 000
34VV Laakdal 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel 000
2Excelsior Bouwel 000
3Excelsior Vorst 000
4FC Netezonen 000
5FC Punt-Larum 000
6Jong Rita Lyra-Lierse 000
7K Noordstar VV 000
8K Ramsel FC 000
9KFC Herenthout 000
10KFC Herselt B 000
11KFC Heultje 000
12KFC Linda Olen 000
13KFC Muizen 000
14KFC Putte 000
15KFC Tongerlo 000
16KFC Zammel 000
17KFCM Hallaar 000
18KFCV Alberta 000
19KSK Wavria A 000
20KSK Wavria B 000
21KSV Schriek 000
22KV Hooikt A 000
23KVC Booischot 000
24KVV Blauwvoet Oevel 000
25Kessel United 000
26Olen United 000
27Racing Emblem 000
28SC Wiekevorst 000
29SK Peulis 000
30SKS Herentals 000
31SV Grasheide 000
32VC Immer-Oost 000
33VC Rijmenam 000
34VV Laakdal 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel 000
2Excelsior Bouwel 000
3Excelsior Vorst 000
4FC Netezonen 000
5FC Punt-Larum 000
6Jong Rita Lyra-Lierse 000
7K Noordstar VV 000
8K Ramsel FC 000
9KFC Herenthout 000
10KFC Herselt B 000
11KFC Heultje 000
12KFC Linda Olen 000
13KFC Muizen 000
14KFC Putte 000
15KFC Tongerlo 000
16KFC Zammel 000
17KFCM Hallaar 000
18KFCV Alberta 000
19KSK Wavria A 000
20KSK Wavria B 000
21KSV Schriek 000
22KV Hooikt A 000
23KVC Booischot 000
24KVV Blauwvoet Oevel 000
25Kessel United 000
26Olen United 000
27Racing Emblem 000
28SC Wiekevorst 000
29SK Peulis 000
30SKS Herentals 000
31SV Grasheide 000
32VC Immer-Oost 000
33VC Rijmenam 000
34VV Laakdal 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 BO Beerzel 0 0 0 0 0 0 0
2 Excelsior Bouwel 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior Vorst 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Netezonen 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Punt-Larum 0 0 0 0 0 0 0
6 Jong Rita Lyra-Lierse 0 0 0 0 0 0 0
7 K Noordstar VV 0 0 0 0 0 0 0
8 K Ramsel FC 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Herenthout 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Herselt B 0 0 0 0 0 0 0
11 KFC Heultje 0 0 0 0 0 0 0
12 KFC Linda Olen 0 0 0 0 0 0 0
13 KFC Muizen 0 0 0 0 0 0 0
14 KFC Putte 0 0 0 0 0 0 0
15 KFC Tongerlo 0 0 0 0 0 0 0
16 KFC Zammel 0 0 0 0 0 0 0
17 KFCM Hallaar 0 0 0 0 0 0 0
18 KFCV Alberta 0 0 0 0 0 0 0
19 KSK Wavria A 0 0 0 0 0 0 0
20 KSK Wavria B 0 0 0 0 0 0 0
21 KSV Schriek 0 0 0 0 0 0 0
22 KV Hooikt A 0 0 0 0 0 0 0
23 KVC Booischot 0 0 0 0 0 0 0
24 KVV Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0
25 Kessel United 0 0 0 0 0 0 0
26 Olen United 0 0 0 0 0 0 0
27 Racing Emblem 0 0 0 0 0 0 0
28 SC Wiekevorst 0 0 0 0 0 0 0
29 SK Peulis 0 0 0 0 0 0 0
30 SKS Herentals 0 0 0 0 0 0 0
31 SV Grasheide 0 0 0 0 0 0 0
32 VC Immer-Oost 0 0 0 0 0 0 0
33 VC Rijmenam 0 0 0 0 0 0 0
34 VV Laakdal 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 BO Beerzel 0 0 0 0 0 0 0
2 Excelsior Bouwel 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior Vorst 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Netezonen 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Punt-Larum 0 0 0 0 0 0 0
6 Jong Rita Lyra-Lierse 0 0 0 0 0 0 0
7 K Noordstar VV 0 0 0 0 0 0 0
8 K Ramsel FC 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Herenthout 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Herselt B 0 0 0 0 0 0 0
11 KFC Heultje 0 0 0 0 0 0 0
12 KFC Linda Olen 0 0 0 0 0 0 0
13 KFC Muizen 0 0 0 0 0 0 0
14 KFC Putte 0 0 0 0 0 0 0
15 KFC Tongerlo 0 0 0 0 0 0 0
16 KFC Zammel 0 0 0 0 0 0 0
17 KFCM Hallaar 0 0 0 0 0 0 0
18 KFCV Alberta 0 0 0 0 0 0 0
19 KSK Wavria A 0 0 0 0 0 0 0
20 KSK Wavria B 0 0 0 0 0 0 0
21 KSV Schriek 0 0 0 0 0 0 0
22 KV Hooikt A 0 0 0 0 0 0 0
23 KVC Booischot 0 0 0 0 0 0 0
24 KVV Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0
25 Kessel United 0 0 0 0 0 0 0
26 Olen United 0 0 0 0 0 0 0
27 Racing Emblem 0 0 0 0 0 0 0
28 SC Wiekevorst 0 0 0 0 0 0 0
29 SK Peulis 0 0 0 0 0 0 0
30 SKS Herentals 0 0 0 0 0 0 0
31 SV Grasheide 0 0 0 0 0 0 0
32 VC Immer-Oost 0 0 0 0 0 0 0
33 VC Rijmenam 0 0 0 0 0 0 0
34 VV Laakdal 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



BO Beerzel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KSK Wavria B - BO Beerzel Speeldag 
15/08/2020 2 BO Beerzel - KVV Blauwvoet Oevel Speeldag 
22/08/2020 3 KSV Schriek - BO Beerzel Speeldag 
30/08/2020 4 BO Beerzel - K Noordstar VV Speeldag 

Excelsior Bouwel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 Excelsior Bouwel - SK Peulis Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Tongerlo - Excelsior Bouwel Speeldag 
22/08/2020 3 Excelsior Bouwel - KFC Linda Olen Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Herselt B - Excelsior Bouwel Speeldag 

Excelsior Vorst

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 Excelsior Vorst - Olen United Speeldag 
15/08/2020 2 KVC Booischot - Excelsior Vorst Speeldag 
22/08/2020 3 Excelsior Vorst - KFC Heultje Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Zammel - Excelsior Vorst Speeldag 

FC Netezonen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 SKS Herentals - FC Netezonen Speeldag 
15/08/2020 2 FC Netezonen - KSK Wavria A Speeldag 
22/08/2020 3 VC Rijmenam - FC Netezonen Speeldag 
30/08/2020 4 FC Netezonen - KFCV Alberta Speeldag 

FC Punt-Larum

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KFCV Alberta - FC Punt-Larum Speeldag 
15/08/2020 2 FC Punt-Larum - SKS Herentals Speeldag 
22/08/2020 3 KFCM Hallaar - FC Punt-Larum Speeldag 
30/08/2020 4 FC Punt-Larum - KSK Wavria B Speeldag 

Jong Rita Lyra-Lierse

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 K Noordstar VV - Jong Rita Lyra-Lierse Speeldag 
15/08/2020 2 Jong Rita Lyra-Lierse - KFCM Hallaar Speeldag 
22/08/2020 3 VC Immer-Oost - Jong Rita Lyra-Lierse Speeldag 
30/08/2020 4 Jong Rita Lyra-Lierse - KFC Putte Speeldag 

K Noordstar VV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 K Noordstar VV - Jong Rita Lyra-Lierse Speeldag 
15/08/2020 2 K Ramsel FC - K Noordstar VV Speeldag 
22/08/2020 3 K Noordstar VV - KVC Booischot Speeldag 
30/08/2020 4 BO Beerzel - K Noordstar VV Speeldag 

K Ramsel FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KVV Blauwvoet Oevel - K Ramsel FC Speeldag 
15/08/2020 2 K Ramsel FC - K Noordstar VV Speeldag 
22/08/2020 3 KV Hooikt A - K Ramsel FC Speeldag 
30/08/2020 4 K Ramsel FC - SKS Herentals Speeldag 

KFC Herenthout

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KFCM Hallaar - KFC Herenthout Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Herenthout - Racing Emblem Speeldag 
22/08/2020 3 KFC Putte - KFC Herenthout Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Herenthout - VV Laakdal Speeldag 

KFC Herselt B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 Racing Emblem - KFC Herselt B Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Herselt B - VC Rijmenam Speeldag 
22/08/2020 3 KSK Wavria A - KFC Herselt B Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Herselt B - Excelsior Bouwel Speeldag 

KFC Heultje

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 VC Rijmenam - KFC Heultje Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Heultje - KFCV Alberta Speeldag 
22/08/2020 3 Excelsior Vorst - KFC Heultje Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Heultje - KVV Blauwvoet Oevel Speeldag 

KFC Linda Olen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KV Hooikt A - KFC Linda Olen Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Linda Olen - KSK Wavria B Speeldag 
22/08/2020 3 Excelsior Bouwel - KFC Linda Olen Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Linda Olen - VC Rijmenam Speeldag 

KFC Muizen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KSK Wavria A - KFC Muizen Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Muizen - Kessel United Speeldag 
22/08/2020 3 SKS Herentals - KFC Muizen Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Muizen - VC Immer-Oost Speeldag 

KFC Putte

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KFC Putte - KFC Tongerlo Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Zammel - KFC Putte Speeldag 
22/08/2020 3 KFC Putte - KFC Herenthout Speeldag 
30/08/2020 4 Jong Rita Lyra-Lierse - KFC Putte Speeldag 

KFC Tongerlo

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KFC Putte - KFC Tongerlo Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Tongerlo - Excelsior Bouwel Speeldag 
22/08/2020 3 VV Laakdal - KFC Tongerlo Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Tongerlo - Racing Emblem Speeldag 

KFC Zammel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 VV Laakdal - KFC Zammel Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Zammel - KFC Putte Speeldag 
22/08/2020 3 Racing Emblem - KFC Zammel Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Zammel - Excelsior Vorst Speeldag 

KFCM Hallaar

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KFCM Hallaar - KFC Herenthout Speeldag 
15/08/2020 2 Jong Rita Lyra-Lierse - KFCM Hallaar Speeldag 
22/08/2020 3 KFCM Hallaar - FC Punt-Larum Speeldag 
30/08/2020 4 Olen United - KFCM Hallaar Speeldag 

KFCV Alberta

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KFCV Alberta - FC Punt-Larum Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Heultje - KFCV Alberta Speeldag 
22/08/2020 3 KFCV Alberta - Olen United Speeldag 
30/08/2020 4 FC Netezonen - KFCV Alberta Speeldag 

KSK Wavria A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KSK Wavria A - KFC Muizen Speeldag 
15/08/2020 2 FC Netezonen - KSK Wavria A Speeldag 
22/08/2020 3 KSK Wavria A - KFC Herselt B Speeldag 
30/08/2020 4 SC Wiekevorst - KSK Wavria A Speeldag 

KSK Wavria B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KSK Wavria B - BO Beerzel Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Linda Olen - KSK Wavria B Speeldag 
22/08/2020 3 KSK Wavria B - SC Wiekevorst Speeldag 
30/08/2020 4 FC Punt-Larum - KSK Wavria B Speeldag 

KSV Schriek

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KSV Schriek - KVC Booischot Speeldag 
15/08/2020 2 SK Peulis - KSV Schriek Speeldag 
22/08/2020 3 KSV Schriek - BO Beerzel Speeldag 
30/08/2020 4 SV Grasheide - KSV Schriek Speeldag 

KV Hooikt A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KV Hooikt A - KFC Linda Olen Speeldag 
15/08/2020 2 SC Wiekevorst - KV Hooikt A Speeldag 
22/08/2020 3 KV Hooikt A - K Ramsel FC Speeldag 
30/08/2020 4 SK Peulis - KV Hooikt A Speeldag 

KVC Booischot

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KSV Schriek - KVC Booischot Speeldag 
15/08/2020 2 KVC Booischot - Excelsior Vorst Speeldag 
22/08/2020 3 K Noordstar VV - KVC Booischot Speeldag 
30/08/2020 4 KVC Booischot - Kessel United Speeldag 

KVV Blauwvoet Oevel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KVV Blauwvoet Oevel - K Ramsel FC Speeldag 
15/08/2020 2 BO Beerzel - KVV Blauwvoet Oevel Speeldag 
22/08/2020 3 KVV Blauwvoet Oevel - SV Grasheide Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Heultje - KVV Blauwvoet Oevel Speeldag 

Kessel United

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 Kessel United - SV Grasheide Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Muizen - Kessel United Speeldag 
22/08/2020 3 Kessel United - SK Peulis Speeldag 
30/08/2020 4 KVC Booischot - Kessel United Speeldag 

Olen United

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 Excelsior Vorst - Olen United Speeldag 
15/08/2020 2 Olen United - VC Immer-Oost Speeldag 
22/08/2020 3 KFCV Alberta - Olen United Speeldag 
30/08/2020 4 Olen United - KFCM Hallaar Speeldag 

Racing Emblem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 Racing Emblem - KFC Herselt B Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Herenthout - Racing Emblem Speeldag 
22/08/2020 3 Racing Emblem - KFC Zammel Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Tongerlo - Racing Emblem Speeldag 

SC Wiekevorst

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 VC Immer-Oost - SC Wiekevorst Speeldag 
15/08/2020 2 SC Wiekevorst - KV Hooikt A Speeldag 
22/08/2020 3 KSK Wavria B - SC Wiekevorst Speeldag 
30/08/2020 4 SC Wiekevorst - KSK Wavria A Speeldag 

SK Peulis

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 Excelsior Bouwel - SK Peulis Speeldag 
15/08/2020 2 SK Peulis - KSV Schriek Speeldag 
22/08/2020 3 Kessel United - SK Peulis Speeldag 
30/08/2020 4 SK Peulis - KV Hooikt A Speeldag 

SKS Herentals

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 SKS Herentals - FC Netezonen Speeldag 
15/08/2020 2 FC Punt-Larum - SKS Herentals Speeldag 
22/08/2020 3 SKS Herentals - KFC Muizen Speeldag 
30/08/2020 4 K Ramsel FC - SKS Herentals Speeldag 

SV Grasheide

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 Kessel United - SV Grasheide Speeldag 
15/08/2020 2 SV Grasheide - VV Laakdal Speeldag 
22/08/2020 3 KVV Blauwvoet Oevel - SV Grasheide Speeldag 
30/08/2020 4 SV Grasheide - KSV Schriek Speeldag 

VC Immer-Oost

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 VC Immer-Oost - SC Wiekevorst Speeldag 
15/08/2020 2 Olen United - VC Immer-Oost Speeldag 
22/08/2020 3 VC Immer-Oost - Jong Rita Lyra-Lierse Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Muizen - VC Immer-Oost Speeldag 

VC Rijmenam

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 VC Rijmenam - KFC Heultje Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Herselt B - VC Rijmenam Speeldag 
22/08/2020 3 VC Rijmenam - FC Netezonen Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Linda Olen - VC Rijmenam Speeldag 

VV Laakdal

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 VV Laakdal - KFC Zammel Speeldag 
15/08/2020 2 SV Grasheide - VV Laakdal Speeldag 
22/08/2020 3 VV Laakdal - KFC Tongerlo Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Herenthout - VV Laakdal Speeldag 

BEKER VAN ANTWERPEN 2020-2021 - LINKS NAAR DE GROEPEN
Heren groep 1 Heren groep 2 Heren groep 3  
Heren groep 4 Heren groep 5 Heren groep 6  
Vrouwen groep 1 Vrouwen groep 2 Vrouwen groep 3 Vrouwen groep 4

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2020 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2020-2021
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door de Provinciale Voetbalbond Voetbal Vlaanderen.

- Alle eerste ploegen, dus ook de B-ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen die door hun Provinciaal Comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de RBFA aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums:
* de zaterdagen 8, 15, 22 en 29 augustus 2020.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales, geprogrammeerd op 1 november 2020.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA. Dat schema ziet u verder op deze pagina.

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales en de halve finales zijn vooraf bepaald. Zie verder hieronder voor die schema's.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

5. Een van tevoren gegeven forfait in de voorrondes levert ook een 0 - 3 of 3 - 0 nederlaag op. Indien de bezoekende club forfait geeft is deze daarenboven een vergoeding verschuldigd aan de bezochte club van 150 euro (artikel 14 van het BVA-reglement).

6. Indien een ploeg forfait geeft vanaf de 8e finales krijgt ze een 5 - 0 of 0 - 5 forfaitscore, en er wordt door de bond een geldboete aangerekend.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2020-2021 (pdf).

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).