Groep 6
Update: 14/06/2020 om 09:27u
Provinciaal Beker van Antwerpen Groep 6
Laatste update: 14/06/2020 om 09:27u
www.livetipsportal.com
Wedden op sport
www.livetipsportal.com
Meer info...
Schoonheidsinstituut
Winterdreef 23, Oud Turnhout
www.naturelle.be
Meer info...
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2020 - GROEP 6

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 6, zomer 2020, met ploegen van 3e en 4e provinciale.
De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 8, 15, 22 en 29 augustus 2020.

!! We vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden.

De eerste twee ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.
Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3 Speeldag 4 Links Alle Groepen BVA Vrouwen - Groep 1
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (8 augustus 2020)
Zat. 08/08 18u30 KVV Rauw Sport - KSK Kasterlee
Zat. 08/08 18u30 KVNA Wortel - K Meerle FC
Zat. 08/08 18u30 KFC Halle - KFC Ranst B
Zat. 08/08 18u30 FC Gierle - KFC Grobbendonk
Zat. 08/08 18u30 FC Alberta Schilde - HIH Turnhout
Zat. 08/08 18u30 FC Rosselaar-Hulsen - KSK Oosthoven
Zat. 08/08 18u30 KVC Oostmalle - KFC Ezaart Sport
Zat. 08/08 18u30 KSK Oelegem - KFC Flandria
Zat. 08/08 18u30 KVV Dosko - KFC Mol
Zat. 08/08 18u30 KFC Poppel - KFCH Pulderbos
Zat. 08/08 18u30 VC Poederlee - KVK Westmalle
Zat. 08/08 18u30 KFC Pulle - KFC Meer
Zat. 08/08 18u30 SAV Sint Dimpna B - KFC Antonia B
Zat. 08/08 18u30 FC Wezel Sport B - KFC Wechelderzande
Woe. 12/08 19u00 FC Sint Jozef - KFC Beekhoek Sport
Woe. 12/08 19u00 KSV Oud Turnhout - FC De Kempen B
- - - White Star Schorvoort - vrij

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Alberta Schilde 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC De Kempen B 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Gierle 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Rosselaar-Hulsen 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Sint Jozef 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Wezel Sport B 0 0 0 0 0 0 0  
7 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0  
8 K Meerle FC 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Antonia B 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Beekhoek Sport 0 0 0 0 0 0 0  
11 KFC Ezaart Sport 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC Flandria 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFC Grobbendonk 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFC Halle 0 0 0 0 0 0 0  
15 KFC Meer 0 0 0 0 0 0 0  
16 KFC Mol 0 0 0 0 0 0 0  
17 KFC Poppel 0 0 0 0 0 0 0  
18 KFC Pulle 0 0 0 0 0 0 0  
19 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0  
20 KFC Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0  
21 KFCH Pulderbos 0 0 0 0 0 0 0  
22 KSK Kasterlee 0 0 0 0 0 0 0  
23 KSK Oelegem 0 0 0 0 0 0 0  
24 KSK Oosthoven 0 0 0 0 0 0 0  
25 KSV Oud Turnhout 0 0 0 0 0 0 0  
26 KVC Oostmalle 0 0 0 0 0 0 0  
27 KVK Westmalle 0 0 0 0 0 0 0  
28 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0  
29 KVV Dosko 0 0 0 0 0 0 0  
30 KVV Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0  
31 SAV Sint Dimpna B 0 0 0 0 0 0 0  
32 VC Poederlee 0 0 0 0 0 0 0  
33 White Star Schorvoort 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

* Voor het klassement van alle groepen, klik op "Provinciaal - Klassementen - BVA" .

Speeldagen

01 02 03
04 05


Speeldag 1 (8 augustus 2020)
KVV Rauw Sport - KSK Kasterlee
KVNA Wortel - K Meerle FC
FC Sint Jozef - KFC Beekhoek Sport
KFC Halle - KFC Ranst B
FC Gierle - KFC Grobbendonk
FC Alberta Schilde - HIH Turnhout
FC Rosselaar-Hulsen - KSK Oosthoven
KVC Oostmalle - KFC Ezaart Sport
KSK Oelegem - KFC Flandria
KSV Oud Turnhout - FC De Kempen B
KVV Dosko - KFC Mol
KFC Poppel - KFCH Pulderbos
White Star Schorvoort - vrij
VC Poederlee - KVK Westmalle
KFC Pulle - KFC Meer
SAV Sint Dimpna B - KFC Antonia B
FC Wezel Sport B - KFC Wechelderzande


Speeldag 2 (15 augustus 2020)
KSK Oosthoven - FC Gierle
FC De Kempen B - KFC Halle
KFC Mol - KSK Oelegem
KFC Meer - KFC Poppel
KFC Wechelderzande - FC Sint Jozef
KFC Antonia B - VC Poederlee
KSK Kasterlee - KSV Oud Turnhout
KFCH Pulderbos - KVV Rauw Sport
K Meerle FC - White Star Schorvoort
KFC Flandria - KVNA Wortel
KFC Beekhoek Sport - FC Rosselaar-Hulsen
KFC Ezaart Sport - FC Alberta Schilde
HIH Turnhout - SAV Sint Dimpna B
KFC Ranst B - FC Wezel Sport B
KFC Grobbendonk - KVV Dosko
KVK Westmalle - KFC Pulle
KVC Oostmalle - vrij


Speeldag 5 (19 augustus 2020)
White Star Schorvoort - KVC Oostmalle
KSK Oelegem - KFC Poppel


Speeldag 3 (22 augustus 2020)
KVV Rauw Sport - KFC Antonia B
KVNA Wortel - KFC Mol
FC Sint Jozef - KFC Flandria
KFC Halle - KFC Wechelderzande
FC Gierle - KVK Westmalle
FC Alberta Schilde - KFC Meer
FC Rosselaar-Hulsen - K Meerle FC
KVC Oostmalle - KSK Oosthoven
KSK Oelegem - vrij
KSV Oud Turnhout - KFC Beekhoek Sport
KVV Dosko - KFC Ezaart Sport
KFC Poppel - KSK Kasterlee
White Star Schorvoort - FC De Kempen B
VC Poederlee - KFCH Pulderbos
KFC Pulle - KFC Grobbendonk
SAV Sint Dimpna B - KFC Ranst B
FC Wezel Sport B - HIH Turnhout


Speeldag 4 (30 augustus 2020)
KSK Oosthoven - KSV Oud Turnhout
FC De Kempen B - FC Rosselaar-Hulsen
KFC Mol - KVV Rauw Sport
KFC Meer - KVNA Wortel
KFC Wechelderzande - SAV Sint Dimpna B
KFC Antonia B - FC Sint Jozef
KSK Kasterlee - KVV Dosko
KFCH Pulderbos - KFC Pulle
K Meerle FC - KVC Oostmalle
KFC Flandria - VC Poederlee
KFC Beekhoek Sport - KSK Oelegem
KFC Ezaart Sport - FC Wezel Sport B
HIH Turnhout - KFC Halle
KFC Ranst B - FC Gierle
KFC Grobbendonk - FC Alberta Schilde
KVK Westmalle - White Star Schorvoort
KFC Poppel - vrij


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in groep 6 van de BVA.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alberta Schilde 000
2FC De Kempen B 000
3FC Gierle 000
4FC Rosselaar-Hulsen 000
5FC Sint Jozef 000
6FC Wezel Sport B 000
7HIH Turnhout 000
8K Meerle FC 000
9KFC Antonia B 000
10KFC Beekhoek Sport 000
11KFC Ezaart Sport 000
12KFC Flandria 000
13KFC Grobbendonk 000
14KFC Halle 000
15KFC Meer 000
16KFC Mol 000
17KFC Poppel 000
18KFC Pulle 000
19KFC Ranst B 000
20KFC Wechelderzande 000
21KFCH Pulderbos 000
22KSK Kasterlee 000
23KSK Oelegem 000
24KSK Oosthoven 000
25KSV Oud Turnhout 000
26KVC Oostmalle 000
27KVK Westmalle 000
28KVNA Wortel 000
29KVV Dosko 000
30KVV Rauw Sport 000
31SAV Sint Dimpna B 000
32VC Poederlee 000
33White Star Schorvoort 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alberta Schilde 000
2FC De Kempen B 000
3FC Gierle 000
4FC Rosselaar-Hulsen 000
5FC Sint Jozef 000
6FC Wezel Sport B 000
7HIH Turnhout 000
8K Meerle FC 000
9KFC Antonia B 000
10KFC Beekhoek Sport 000
11KFC Ezaart Sport 000
12KFC Flandria 000
13KFC Grobbendonk 000
14KFC Halle 000
15KFC Meer 000
16KFC Mol 000
17KFC Poppel 000
18KFC Pulle 000
19KFC Ranst B 000
20KFC Wechelderzande 000
21KFCH Pulderbos 000
22KSK Kasterlee 000
23KSK Oelegem 000
24KSK Oosthoven 000
25KSV Oud Turnhout 000
26KVC Oostmalle 000
27KVK Westmalle 000
28KVNA Wortel 000
29KVV Dosko 000
30KVV Rauw Sport 000
31SAV Sint Dimpna B 000
32VC Poederlee 000
33White Star Schorvoort 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alberta Schilde 000
2FC De Kempen B 000
3FC Gierle 000
4FC Rosselaar-Hulsen 000
5FC Sint Jozef 000
6FC Wezel Sport B 000
7HIH Turnhout 000
8K Meerle FC 000
9KFC Antonia B 000
10KFC Beekhoek Sport 000
11KFC Ezaart Sport 000
12KFC Flandria 000
13KFC Grobbendonk 000
14KFC Halle 000
15KFC Meer 000
16KFC Mol 000
17KFC Poppel 000
18KFC Pulle 000
19KFC Ranst B 000
20KFC Wechelderzande 000
21KFCH Pulderbos 000
22KSK Kasterlee 000
23KSK Oelegem 000
24KSK Oosthoven 000
25KSV Oud Turnhout 000
26KVC Oostmalle 000
27KVK Westmalle 000
28KVNA Wortel 000
29KVV Dosko 000
30KVV Rauw Sport 000
31SAV Sint Dimpna B 000
32VC Poederlee 000
33White Star Schorvoort 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alberta Schilde 000
2FC De Kempen B 000
3FC Gierle 000
4FC Rosselaar-Hulsen 000
5FC Sint Jozef 000
6FC Wezel Sport B 000
7HIH Turnhout 000
8K Meerle FC 000
9KFC Antonia B 000
10KFC Beekhoek Sport 000
11KFC Ezaart Sport 000
12KFC Flandria 000
13KFC Grobbendonk 000
14KFC Halle 000
15KFC Meer 000
16KFC Mol 000
17KFC Poppel 000
18KFC Pulle 000
19KFC Ranst B 000
20KFC Wechelderzande 000
21KFCH Pulderbos 000
22KSK Kasterlee 000
23KSK Oelegem 000
24KSK Oosthoven 000
25KSV Oud Turnhout 000
26KVC Oostmalle 000
27KVK Westmalle 000
28KVNA Wortel 000
29KVV Dosko 000
30KVV Rauw Sport 000
31SAV Sint Dimpna B 000
32VC Poederlee 000
33White Star Schorvoort 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alberta Schilde 000
2FC De Kempen B 000
3FC Gierle 000
4FC Rosselaar-Hulsen 000
5FC Sint Jozef 000
6FC Wezel Sport B 000
7HIH Turnhout 000
8K Meerle FC 000
9KFC Antonia B 000
10KFC Beekhoek Sport 000
11KFC Ezaart Sport 000
12KFC Flandria 000
13KFC Grobbendonk 000
14KFC Halle 000
15KFC Meer 000
16KFC Mol 000
17KFC Poppel 000
18KFC Pulle 000
19KFC Ranst B 000
20KFC Wechelderzande 000
21KFCH Pulderbos 000
22KSK Kasterlee 000
23KSK Oelegem 000
24KSK Oosthoven 000
25KSV Oud Turnhout 000
26KVC Oostmalle 000
27KVK Westmalle 000
28KVNA Wortel 000
29KVV Dosko 000
30KVV Rauw Sport 000
31SAV Sint Dimpna B 000
32VC Poederlee 000
33White Star Schorvoort 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1FC Alberta Schilde 0 0 
2FC De Kempen B 0 0 
3FC Gierle 0 0 
4FC Rosselaar-Hulsen 0 0 
5FC Sint Jozef 0 0 
6FC Wezel Sport B 0 0 
7HIH Turnhout 0 0 
8K Meerle FC 0 0 
9KFC Antonia B 0 0 
10KFC Beekhoek Sport 0 0 
11KFC Ezaart Sport 0 0 
12KFC Flandria 0 0 
13KFC Grobbendonk 0 0 
14KFC Halle 0 0 
15KFC Meer 0 0 
16KFC Mol 0 0 
17KFC Poppel 0 0 
18KFC Pulle 0 0 
19KFC Ranst B 0 0 
20KFC Wechelderzande 0 0 
21KFCH Pulderbos 0 0 
22KSK Kasterlee 0 0 
23KSK Oelegem 0 0 
24KSK Oosthoven 0 0 
25KSV Oud Turnhout 0 0 
26KVC Oostmalle 0 0 
27KVK Westmalle 0 0 
28KVNA Wortel 0 0 
29KVV Dosko 0 0 
30KVV Rauw Sport 0 0 
31SAV Sint Dimpna B 0 0 
32VC Poederlee 0 0 
33White Star Schorvoort 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alberta Schilde 000
2FC De Kempen B 000
3FC Gierle 000
4FC Rosselaar-Hulsen 000
5FC Sint Jozef 000
6FC Wezel Sport B 000
7HIH Turnhout 000
8K Meerle FC 000
9KFC Antonia B 000
10KFC Beekhoek Sport 000
11KFC Ezaart Sport 000
12KFC Flandria 000
13KFC Grobbendonk 000
14KFC Halle 000
15KFC Meer 000
16KFC Mol 000
17KFC Poppel 000
18KFC Pulle 000
19KFC Ranst B 000
20KFC Wechelderzande 000
21KFCH Pulderbos 000
22KSK Kasterlee 000
23KSK Oelegem 000
24KSK Oosthoven 000
25KSV Oud Turnhout 000
26KVC Oostmalle 000
27KVK Westmalle 000
28KVNA Wortel 000
29KVV Dosko 000
30KVV Rauw Sport 000
31SAV Sint Dimpna B 000
32VC Poederlee 000
33White Star Schorvoort 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alberta Schilde 000
2FC De Kempen B 000
3FC Gierle 000
4FC Rosselaar-Hulsen 000
5FC Sint Jozef 000
6FC Wezel Sport B 000
7HIH Turnhout 000
8K Meerle FC 000
9KFC Antonia B 000
10KFC Beekhoek Sport 000
11KFC Ezaart Sport 000
12KFC Flandria 000
13KFC Grobbendonk 000
14KFC Halle 000
15KFC Meer 000
16KFC Mol 000
17KFC Poppel 000
18KFC Pulle 000
19KFC Ranst B 000
20KFC Wechelderzande 000
21KFCH Pulderbos 000
22KSK Kasterlee 000
23KSK Oelegem 000
24KSK Oosthoven 000
25KSV Oud Turnhout 000
26KVC Oostmalle 000
27KVK Westmalle 000
28KVNA Wortel 000
29KVV Dosko 000
30KVV Rauw Sport 000
31SAV Sint Dimpna B 000
32VC Poederlee 000
33White Star Schorvoort 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alberta Schilde 000
2FC De Kempen B 000
3FC Gierle 000
4FC Rosselaar-Hulsen 000
5FC Sint Jozef 000
6FC Wezel Sport B 000
7HIH Turnhout 000
8K Meerle FC 000
9KFC Antonia B 000
10KFC Beekhoek Sport 000
11KFC Ezaart Sport 000
12KFC Flandria 000
13KFC Grobbendonk 000
14KFC Halle 000
15KFC Meer 000
16KFC Mol 000
17KFC Poppel 000
18KFC Pulle 000
19KFC Ranst B 000
20KFC Wechelderzande 000
21KFCH Pulderbos 000
22KSK Kasterlee 000
23KSK Oelegem 000
24KSK Oosthoven 000
25KSV Oud Turnhout 000
26KVC Oostmalle 000
27KVK Westmalle 000
28KVNA Wortel 000
29KVV Dosko 000
30KVV Rauw Sport 000
31SAV Sint Dimpna B 000
32VC Poederlee 000
33White Star Schorvoort 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 FC Alberta Schilde 0 0 0 0 0 0 0
2 FC De Kempen B 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Gierle 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Rosselaar-Hulsen 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Sint Jozef 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Wezel Sport B 0 0 0 0 0 0 0
7 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0
8 K Meerle FC 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Antonia B 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Beekhoek Sport 0 0 0 0 0 0 0
11 KFC Ezaart Sport 0 0 0 0 0 0 0
12 KFC Flandria 0 0 0 0 0 0 0
13 KFC Grobbendonk 0 0 0 0 0 0 0
14 KFC Halle 0 0 0 0 0 0 0
15 KFC Meer 0 0 0 0 0 0 0
16 KFC Mol 0 0 0 0 0 0 0
17 KFC Poppel 0 0 0 0 0 0 0
18 KFC Pulle 0 0 0 0 0 0 0
19 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0
20 KFC Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0
21 KFCH Pulderbos 0 0 0 0 0 0 0
22 KSK Kasterlee 0 0 0 0 0 0 0
23 KSK Oelegem 0 0 0 0 0 0 0
24 KSK Oosthoven 0 0 0 0 0 0 0
25 KSV Oud Turnhout 0 0 0 0 0 0 0
26 KVC Oostmalle 0 0 0 0 0 0 0
27 KVK Westmalle 0 0 0 0 0 0 0
28 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0
29 KVV Dosko 0 0 0 0 0 0 0
30 KVV Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0
31 SAV Sint Dimpna B 0 0 0 0 0 0 0
32 VC Poederlee 0 0 0 0 0 0 0
33 White Star Schorvoort 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 FC Alberta Schilde 0 0 0 0 0 0 0
2 FC De Kempen B 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Gierle 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Rosselaar-Hulsen 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Sint Jozef 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Wezel Sport B 0 0 0 0 0 0 0
7 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0
8 K Meerle FC 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Antonia B 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Beekhoek Sport 0 0 0 0 0 0 0
11 KFC Ezaart Sport 0 0 0 0 0 0 0
12 KFC Flandria 0 0 0 0 0 0 0
13 KFC Grobbendonk 0 0 0 0 0 0 0
14 KFC Halle 0 0 0 0 0 0 0
15 KFC Meer 0 0 0 0 0 0 0
16 KFC Mol 0 0 0 0 0 0 0
17 KFC Poppel 0 0 0 0 0 0 0
18 KFC Pulle 0 0 0 0 0 0 0
19 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0
20 KFC Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0
21 KFCH Pulderbos 0 0 0 0 0 0 0
22 KSK Kasterlee 0 0 0 0 0 0 0
23 KSK Oelegem 0 0 0 0 0 0 0
24 KSK Oosthoven 0 0 0 0 0 0 0
25 KSV Oud Turnhout 0 0 0 0 0 0 0
26 KVC Oostmalle 0 0 0 0 0 0 0
27 KVK Westmalle 0 0 0 0 0 0 0
28 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0
29 KVV Dosko 0 0 0 0 0 0 0
30 KVV Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0
31 SAV Sint Dimpna B 0 0 0 0 0 0 0
32 VC Poederlee 0 0 0 0 0 0 0
33 White Star Schorvoort 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



FC Alberta Schilde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 FC Alberta Schilde - HIH Turnhout Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Ezaart Sport - FC Alberta Schilde Speeldag 
22/08/2020 3 FC Alberta Schilde - KFC Meer Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Grobbendonk - FC Alberta Schilde Speeldag 

FC De Kempen B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KSV Oud Turnhout - FC De Kempen B Speeldag 
15/08/2020 2 FC De Kempen B - KFC Halle Speeldag 
22/08/2020 3 White Star Schorvoort - FC De Kempen B Speeldag 
30/08/2020 4 FC De Kempen B - FC Rosselaar-Hulsen Speeldag 

FC Gierle

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 FC Gierle - KFC Grobbendonk Speeldag 
15/08/2020 2 KSK Oosthoven - FC Gierle Speeldag 
22/08/2020 3 FC Gierle - KVK Westmalle Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Ranst B - FC Gierle Speeldag 

FC Rosselaar-Hulsen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 FC Rosselaar-Hulsen - KSK Oosthoven Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Beekhoek Sport - FC Rosselaar-Hulsen Speeldag 
22/08/2020 3 FC Rosselaar-Hulsen - K Meerle FC Speeldag 
30/08/2020 4 FC De Kempen B - FC Rosselaar-Hulsen Speeldag 

FC Sint Jozef

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 FC Sint Jozef - KFC Beekhoek Sport Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Wechelderzande - FC Sint Jozef Speeldag 
22/08/2020 3 FC Sint Jozef - KFC Flandria Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Antonia B - FC Sint Jozef Speeldag 

FC Wezel Sport B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 FC Wezel Sport B - KFC Wechelderzande Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Ranst B - FC Wezel Sport B Speeldag 
22/08/2020 3 FC Wezel Sport B - HIH Turnhout Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Ezaart Sport - FC Wezel Sport B Speeldag 

HIH Turnhout

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 FC Alberta Schilde - HIH Turnhout Speeldag 
15/08/2020 2 HIH Turnhout - SAV Sint Dimpna B Speeldag 
22/08/2020 3 FC Wezel Sport B - HIH Turnhout Speeldag 
30/08/2020 4 HIH Turnhout - KFC Halle Speeldag 

K Meerle FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KVNA Wortel - K Meerle FC Speeldag 
15/08/2020 2 K Meerle FC - White Star Schorvoort Speeldag 
22/08/2020 3 FC Rosselaar-Hulsen - K Meerle FC Speeldag 
30/08/2020 4 K Meerle FC - KVC Oostmalle Speeldag 

KFC Antonia B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 SAV Sint Dimpna B - KFC Antonia B Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Antonia B - VC Poederlee Speeldag 
22/08/2020 3 KVV Rauw Sport - KFC Antonia B Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Antonia B - FC Sint Jozef Speeldag 

KFC Beekhoek Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 FC Sint Jozef - KFC Beekhoek Sport Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Beekhoek Sport - FC Rosselaar-Hulsen Speeldag 
22/08/2020 3 KSV Oud Turnhout - KFC Beekhoek Sport Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Beekhoek Sport - KSK Oelegem Speeldag 

KFC Ezaart Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KVC Oostmalle - KFC Ezaart Sport Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Ezaart Sport - FC Alberta Schilde Speeldag 
22/08/2020 3 KVV Dosko - KFC Ezaart Sport Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Ezaart Sport - FC Wezel Sport B Speeldag 

KFC Flandria

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KSK Oelegem - KFC Flandria Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Flandria - KVNA Wortel Speeldag 
22/08/2020 3 FC Sint Jozef - KFC Flandria Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Flandria - VC Poederlee Speeldag 

KFC Grobbendonk

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 FC Gierle - KFC Grobbendonk Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Grobbendonk - KVV Dosko Speeldag 
22/08/2020 3 KFC Pulle - KFC Grobbendonk Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Grobbendonk - FC Alberta Schilde Speeldag 

KFC Halle

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KFC Halle - KFC Ranst B Speeldag 
15/08/2020 2 FC De Kempen B - KFC Halle Speeldag 
22/08/2020 3 KFC Halle - KFC Wechelderzande Speeldag 
30/08/2020 4 HIH Turnhout - KFC Halle Speeldag 

KFC Meer

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KFC Pulle - KFC Meer Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Meer - KFC Poppel Speeldag 
22/08/2020 3 FC Alberta Schilde - KFC Meer Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Meer - KVNA Wortel Speeldag 

KFC Mol

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KVV Dosko - KFC Mol Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Mol - KSK Oelegem Speeldag 
22/08/2020 3 KVNA Wortel - KFC Mol Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Mol - KVV Rauw Sport Speeldag 

KFC Poppel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KFC Poppel - KFCH Pulderbos Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Meer - KFC Poppel Speeldag 
19/08/2020 5 KSK Oelegem - KFC Poppel Speeldag 
22/08/2020 3 KFC Poppel - KSK Kasterlee Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Poppel - vrijSpeeldag 

KFC Pulle

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KFC Pulle - KFC Meer Speeldag 
15/08/2020 2 KVK Westmalle - KFC Pulle Speeldag 
22/08/2020 3 KFC Pulle - KFC Grobbendonk Speeldag 
30/08/2020 4 KFCH Pulderbos - KFC Pulle Speeldag 

KFC Ranst B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KFC Halle - KFC Ranst B Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Ranst B - FC Wezel Sport B Speeldag 
22/08/2020 3 SAV Sint Dimpna B - KFC Ranst B Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Ranst B - FC Gierle Speeldag 

KFC Wechelderzande

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 FC Wezel Sport B - KFC Wechelderzande Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Wechelderzande - FC Sint Jozef Speeldag 
22/08/2020 3 KFC Halle - KFC Wechelderzande Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Wechelderzande - SAV Sint Dimpna B Speeldag 

KFCH Pulderbos

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KFC Poppel - KFCH Pulderbos Speeldag 
15/08/2020 2 KFCH Pulderbos - KVV Rauw Sport Speeldag 
22/08/2020 3 VC Poederlee - KFCH Pulderbos Speeldag 
30/08/2020 4 KFCH Pulderbos - KFC Pulle Speeldag 

KSK Kasterlee

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KVV Rauw Sport - KSK Kasterlee Speeldag 
15/08/2020 2 KSK Kasterlee - KSV Oud Turnhout Speeldag 
22/08/2020 3 KFC Poppel - KSK Kasterlee Speeldag 
30/08/2020 4 KSK Kasterlee - KVV Dosko Speeldag 

KSK Oelegem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KSK Oelegem - KFC Flandria Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Mol - KSK Oelegem Speeldag 
19/08/2020 5 KSK Oelegem - KFC Poppel Speeldag 
22/08/2020 3 KSK Oelegem - vrijSpeeldag 
30/08/2020 4 KFC Beekhoek Sport - KSK Oelegem Speeldag 

KSK Oosthoven

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 FC Rosselaar-Hulsen - KSK Oosthoven Speeldag 
15/08/2020 2 KSK Oosthoven - FC Gierle Speeldag 
22/08/2020 3 KVC Oostmalle - KSK Oosthoven Speeldag 
30/08/2020 4 KSK Oosthoven - KSV Oud Turnhout Speeldag 

KSV Oud Turnhout

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KSV Oud Turnhout - FC De Kempen B Speeldag 
15/08/2020 2 KSK Kasterlee - KSV Oud Turnhout Speeldag 
22/08/2020 3 KSV Oud Turnhout - KFC Beekhoek Sport Speeldag 
30/08/2020 4 KSK Oosthoven - KSV Oud Turnhout Speeldag 

KVC Oostmalle

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KVC Oostmalle - KFC Ezaart Sport Speeldag 
15/08/2020 2 KVC Oostmalle - vrijSpeeldag 
19/08/2020 5 White Star Schorvoort - KVC Oostmalle Speeldag 
22/08/2020 3 KVC Oostmalle - KSK Oosthoven Speeldag 
30/08/2020 4 K Meerle FC - KVC Oostmalle Speeldag 

KVK Westmalle

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 VC Poederlee - KVK Westmalle Speeldag 
15/08/2020 2 KVK Westmalle - KFC Pulle Speeldag 
22/08/2020 3 FC Gierle - KVK Westmalle Speeldag 
30/08/2020 4 KVK Westmalle - White Star Schorvoort Speeldag 

KVNA Wortel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KVNA Wortel - K Meerle FC Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Flandria - KVNA Wortel Speeldag 
22/08/2020 3 KVNA Wortel - KFC Mol Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Meer - KVNA Wortel Speeldag 

KVV Dosko

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KVV Dosko - KFC Mol Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Grobbendonk - KVV Dosko Speeldag 
22/08/2020 3 KVV Dosko - KFC Ezaart Sport Speeldag 
30/08/2020 4 KSK Kasterlee - KVV Dosko Speeldag 

KVV Rauw Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 KVV Rauw Sport - KSK Kasterlee Speeldag 
15/08/2020 2 KFCH Pulderbos - KVV Rauw Sport Speeldag 
22/08/2020 3 KVV Rauw Sport - KFC Antonia B Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Mol - KVV Rauw Sport Speeldag 

SAV Sint Dimpna B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 SAV Sint Dimpna B - KFC Antonia B Speeldag 
15/08/2020 2 HIH Turnhout - SAV Sint Dimpna B Speeldag 
22/08/2020 3 SAV Sint Dimpna B - KFC Ranst B Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Wechelderzande - SAV Sint Dimpna B Speeldag 

VC Poederlee

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 VC Poederlee - KVK Westmalle Speeldag 
15/08/2020 2 KFC Antonia B - VC Poederlee Speeldag 
22/08/2020 3 VC Poederlee - KFCH Pulderbos Speeldag 
30/08/2020 4 KFC Flandria - VC Poederlee Speeldag 

White Star Schorvoort

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/08/2020 1 White Star Schorvoort - vrijSpeeldag 
15/08/2020 2 K Meerle FC - White Star Schorvoort Speeldag 
19/08/2020 5 White Star Schorvoort - KVC Oostmalle Speeldag 
22/08/2020 3 White Star Schorvoort - FC De Kempen B Speeldag 
30/08/2020 4 KVK Westmalle - White Star Schorvoort Speeldag 

BEKER VAN ANTWERPEN 2020-2021 - LINKS NAAR DE GROEPEN
Heren groep 1 Heren groep 2 Heren groep 3  
Heren groep 4 Heren groep 5 Heren groep 6  
Vrouwen groep 1 Vrouwen groep 2 Vrouwen groep 3 Vrouwen groep 4

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2020 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2020-2021
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door de Provinciale Voetbalbond Voetbal Vlaanderen.

- Alle eerste ploegen, dus ook de B-ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen die door hun Provinciaal Comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de RBFA aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums:
* de zaterdagen 8, 15, 22 en 29 augustus.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales, geprogrammeerd op 1 november 2020.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA. Dat schema ziet u verder op deze pagina.

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales en de halve finales zijn vooraf bepaald. Zie verder hieronder voor die schema's.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

5. Een van tevoren gegeven forfait in de voorrondes levert ook een 0 - 3 of 3 - 0 nederlaag op. Indien de bezoekende club forfait geeft is deze daarenboven een vergoeding verschuldigd aan de bezochte club van 150 euro (artikel 14 van het BVA-reglement).

6. Indien een ploeg forfait geeft vanaf de 8e finales krijgt ze een 5 - 0 of 0 - 5 forfaitscore, en er wordt door de bond een geldboete aangerekend.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2020-2021 (pdf).

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).