Kwalificatie Groep G
Update: 18/06/2020 om 09:39u
Nationaal Rode Duivels Kwalificatie Groep G
Laatste update: 18/06/2020 om 09:39u
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart -
Darts - Speeltafels - Boxers - enz.
www.qualitygames.be
Meer info...
Een concept van ABC-Groep
IT-Consultancy
www.itmoov.be
Meer info...
KWALIFICATIE EK 2020 - GROEP G

Logo EK 2020 Op deze pagina ziet u de samenstelling, het wedstrijdschema,
de uitslagen en het klassement van de EK-Kwalificatie-Groep G.

De deelnemende landen in deze groep zijn:
Polen, Oostenrijk, IsraŽl, SloveniŽ, MacedoniŽ en Letland.

Hieronder ziet u alle speeldagen, de uitslagen en het klassement van Groep G.
* BelgiŽ komt uit in Groep I.

Klassement na 10 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Polen 10 8 1 1 18 5 25
2 Oostenrijk 10 6 3 1 19 9 19
3 SloveniŽ 10 4 4 2 16 11 14
4 Noord MacedoniŽ 10 4 4 2 12 13 14
5 IsraŽl 10 3 5 2 16 18 11
6 Letland 10 1 9 0 3 28 3

= gewonnen = verloren = gelijk

* De nummers ťťn en twee in het eindklassement plaatsen zich direct voor het EK 2020.
Hieronder ziet u de volledige wedstrijdkalender en de uitslagen van deze groep.

Speeldagen

01 02 03 04 05
06 07 08 09 10


Speeldag 1 (21 maart 2019)
Oostenrijk - Polen 0 - 1
Noord MacedoniŽ - Letland 3 - 1
IsraŽl - SloveniŽ 1 - 1


Speeldag 2 (26 maart 2019)
IsraŽl - Oostenrijk 4 - 2
Polen - Letland 2 - 0
SloveniŽ - Noord MacedoniŽ 1 - 1


Speeldag 3 (7 juni 2019)
Oostenrijk - SloveniŽ 1 - 0
Noord MacedoniŽ - Polen 0 - 1
Letland - IsraŽl 0 - 3


Speeldag 4 (10 juni 2019)
Noord MacedoniŽ - Oostenrijk 1 - 4
Letland - SloveniŽ 0 - 5
Polen - IsraŽl 4 - 0


Speeldag 5 (5 september 2019)
IsraŽl - Noord MacedoniŽ 1 - 1
Oostenrijk - Letland 6 - 0
SloveniŽ - Polen 2 - 0


Speeldag 6 (9 september 2019)
Letland - Noord MacedoniŽ 0 - 2
Polen - Oostenrijk 0 - 0
SloveniŽ - IsraŽl 3 - 2


Speeldag 7 (10 oktober 2019)
Oostenrijk - IsraŽl 3 - 1
Noord MacedoniŽ - SloveniŽ 2 - 1
Letland - Polen 0 - 3


Speeldag 8 (13 oktober 2019)
Polen - Noord MacedoniŽ 2 - 0
SloveniŽ - Oostenrijk 0 - 1
IsraŽl - Letland 3 - 1


Speeldag 9 (16 november 2019)
SloveniŽ - Letland 1 - 0
Oostenrijk - Noord MacedoniŽ 2 - 1
IsraŽl - Polen 1 - 2


Speeldag 10 (19 november 2019)
Noord MacedoniŽ - IsraŽl 1 - 0
Letland - Oostenrijk 1 - 0
Polen - SloveniŽ 3 - 2


EK 2020 KWALIFICATIE - LINKS NAAR ALLE GROEPEN
Groep A Groep B Groep C Groep D Groep E
Groep F Groep G Groep H Groep I Groep J


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de FIFA (c), de UEFA (c) en de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).