Nationale Beker Dames
Update: 23/09/2020 om 09:28u
Nationaal Beker van België Nationale Beker Dames
Laatste update: 23/09/2020 om 09:28u
Eenvoudige software voor correcte premiebetalingen aan spelers en trainers.
www.sportspay.be
Meer info...
Leopoldstraat 53, Merksplas
reizennoorderkempen.be
Meer info...
BEKER VAN BELGIE 2020-2021 - VROUWENPLOEGEN

De "Beker van België" wordt gespeeld door de vrouwenploegen uit de nationale competitie en de provinciale ploegen die zich hiervoor inschrijven. Op deze pagina ziet u een volledig overzicht van de eerste vier speeldagen en van de 8e finale tot en met de finale.

De Beker van België Vrouwen wordt volledig gespeeld met rechtstreekse uitschakeling. Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen er strafschoppen. Vanaf de 16e finales (waarbij ook de ploegen uit de Scooore Super League in actie komen) tot en met de finale: wanneer een wedstrijd onbeslist eindigt volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.

DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - VOORRONDE GROEP 1 - ZATERDAG 22 AUGUSTUS 2020
In principe is de aftrap op zaterdag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen.
In de voorronde (met groep 1 en 2) spelen er dit seizoen 74 ploegen uit de lagere afdelingen.
bold = Provincie Antwerpen.
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
1 vrij -FC St-Odile Elouges A    
2 vrij -Union Ent. Estinnoise A    
3 vrij -Entite Manageoise A    
4 Jago St. Amandsberg A * -SK Erembodegem A 5 - 0 -
5 JS Wez-Guignies A -VK Veldkanteva's A *0 - 6 -
6 vrij -FC Moorsel A    
7 vrij -KFC Herent A    
8 Exc. Bievene A -Eendracht Wervik A *3 - 7 -
9 vrij -Olympia Wijgmaal A    
10 vrij -Suryoyes Bruxellois A    
      
11 vrij -BX Brussels A    
12 Leopold Mesvinois A * -Hoogstraten VV A 2 - 1 -
13 vrij -Loenhout SK A    
14 vrij -RCS Nivellois A    
15 P. Vert Ostiches-Ath A * -AS Morlanwelz A 10 - 1 -
16 vrij -FC Perk A    
17 SK Leeuw A * -Racing Emblem A (ff) 5 - 0 -
18 vrij -OHR Huldenberg A    
19 vrij -KVK Avelgem A    
20 Soignies Sports A * - KSV Kortrijk A (ff) 5 - 0 -
      
21 FC Mandel United A * - RCS Brainois A (ff) 5 - 0 -
22 Erpion-Lacs DLD'Heure A - vrij    
23 vrij - VC Herzele-Ressegem A    
24 vrij - ES Mominoise A    
25 vrij - K Berchem Sport 2004 A    
26 RAS Saintoise A - vrij    
27 vrij -CS Mont St. Guibert A    
28 vrij - KVV Kester-Gooik A    
DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - VOORRONDE GROEP 2 - ZATERDAG 22 AUGUSTUS 2020
In principe is de aftrap op zaterdag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen.
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
29 vrij - UCE De Liège    
30 vrij - RUS Pondrome A    
31 FC Diepenbeek A * - AS Montigny A 9 - 0 -
32 WSAC Fleurus A - vrij    
33 vrij - ESFC Du Geer A    
34 Seraing Athlet. RFC A - vrij    
35 RFC Grand-Leez A - RDC De Cointe-Liège A * 1 - 9 -
36 FC Walhain A * - K St. Elen A 5 - 3 -
37 vrij - Stade Disonais A    
38 Ent. Jeunesse Fleron A * - RFCU La Calamine A 3 - 2 -
39 vrij - RAS Houyet A    
40 R Aubel FC A - vrij    
      
41vrij - FC Entité Wasseiges A    
42 vrij - Zepperen-Brustem A    
43 US Beauraing A * - FC Ligny A (ff) 5 - 0 -
44 R Spa FC A (ff) - Sp. Hasselt A * 0 - 5 -
45 RCS De La Salm A - vrij    
46 Gosselies Sports A - vrij    
47 vrij - Couvin-Mariembourg A    
48 vrij - SNA Keiberg A    
49 RFC Dinant A - vrij    
50 SLW Maaseik A (ff) - Eendracht Louwel A (ff)    
      
51 Petitvoir-Tournay A - vrij    
52 RU Wallonne Ciney A - ROC Meix DT-Virton A * 3 - 33 - 4
53 RRC Longlier - vrij    
54 vrij - Bokrijk Sport A    
55 RAS Jodoigne A * - Espoir Minerois A 3 - 0 -
56 Football Ac. D'Engis A (ff) - US Auvelais A * 0 - 5 -
      
DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - EERSTE RONDE - ZATERDAG 29 AUGUSTUS 2020
In principe is de aftrap op zaterdag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen.
In deze eerste ronde spelen dit seizoen de 56 winnaars van de voorrondes plus de clubs die daarin vrij waren.
bold = Provincie Antwerpen.
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
57 RAS Saintoise A - FC Diepenbeek A * 0 - 16 -
58 ESFC Du Geer A * - RUS Pondrome A 3 - 2 -
59 ROC Meix DT-Virton A - SNA Keiberg A * 1 - 4 -
60 Suryoyes Bruxellois A - RAS Jodoigne A * 1 - 2 -
61 Ent. Jeunesse Fleron A * - FC St-Odile Elouges A (ff) 5 - 0 -
62 FC Walhain A - US Auvelais A * 1 - 5 -
63 RCS De La Salm A - KVV Kester-Gooik A * 1 - 8 -
64 KFC Herent A * - Olympia Wijgmaal A 2 - 0 -
65 KVK Avelgem A * - Soignies Sports A 5 - 1 -
66 Loenhout SK A * - Couvin-Mariembourg A 7 - 0 -
      
67 OHR Huldenberg A * - BX Brussels A 3 - 1 -
68 Eendracht Louwel A (ff) - Gosselies Sports A * 0 - 5 -
69 Bokrijk Sport A * - ES Mominoise A 13 - 0 -
70 FC Moorsel A - Entite Manageoise A *0 - 9 -
71 Eendracht Wervik A * - Stade Disonais A 5 - 3 -
72 P. Vert Ostiches-Ath A * - R Aubel FC A 4 - 1 -
73 FC Entité Wasseiges A * - RCS Nivellois A 4 - 0 -
74 VC Herzele-Ressegem A - Petitvoir-Tournay A * 2 - 6 -
75 Union Ent. Estinnoise A - WSAC Fleurus A * 4 - 9 -
76 Jago St. Amandsberg A - Leopold Mesvinois A * 1 - 3 -
      
77 Erpion-Lacs DLD'Heure A * - FC Mandel United A 5 - 0 -
78 CS Mont St. Guibert A * - UCE De Liège 4 - 2 -
79 FC Perk A * - Seraing Athlet. RFC A 4 - 3 -
80 US Beauraing A * - Sp. Hasselt A 8 - 2 -
81 RDC De Cointe-Liège A * - RFC Dinant A (ff) 5 - 0 -
82 VK Veldkanteva's A - SK Leeuw A * 1 - 9 -
83 RAS Houyet A - K Berchem Sport 2004 A * 0 - 5 -
84 RRC Longlier * - Zepperen-Brustem A 7 - 1 -
      
DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - TWEEDE RONDE - ZATERDAG 5 SEPTEMBER 2020
In principe is de aftrap op zaterdag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen.
In deze tweede ronde spelen de 28 winnaars van de eerste ronde, plus de 28 clubs uit 2e Nationale.
bold = Provincie Antwerpen.
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
85 Bokrijk Sport A * - ASE De Chastre B 1 - 0 -
86 KVC Westerlo - SK Leeuw A * 2 - 0
0 - 5 ff
4 wissels KVC
-
87 KVK Svelta Melsele A * - US Beauraing A 14 - 0 -
88 ESFC Du Geer A - AS Club Havinnes A * 0 - 11 -
89 RRC Longlier - Wall. Club Sibret A * 0 - 3 -
90 Olsa Brakel A * - RAS Jodoigne A 3 - 2 -
91 Eendracht Aalst B * - KVK Avelgem A 11 - 3 -
92 Zulte-Waregem B * - Gosselies Sports A 13 - 1 -
93 Dames VK Egem A * - Ent. Jeunesse Fleron A 17 - 0 -
94 Irlande Auderghem A * - FC Perk A 2 - 1 -
      
95 FC Bosdam-Beveren A * - P. Vert Ostiches-Ath A 10 - 1 -
96 K Berchem Sport 2004 A - KSK Heist A * 2 - 10 -
97 Petitvoir-Tournay A - FC Alken * 0 - 6 -
98 R Aywaille FC A - Loenhout SK A * 0 - 1 -
99 FC Diepenbeek A - KV Mechelen B * 0 - 4 -
100 US Auvelais A - RUS Loyers A * 1 - 9 -
101 KSV Bredene A * - SNA Keiberg A 8 - 1 -
102 KAA Gent C * - WSAC Fleurus A 14 - 0 -
103 VVC Brasschaat A * - Erpion-Lacs DLDH A (ff) 5 - 0 -
104 Leopold Mesvinois A - KVV Vosselaar A * 0 - 8 -
      
105 RDC De Cointe-Liège A - Wolvertem Merchtem A * 0 - 10 -
106 St. Ghislain T-H B * - FC Entité Wasseiges A 10 - 1 -
107 Olympic Charleroi A - OHR Huldenberg A * 3 - 8 -
108 Femina WS Woluwe B * - KFC Herent A 5 - 0 -
109 Standard Luik C * - Entite Manageoise A 8 - 3 -
110 SV Sottegem A (ff) - Mont St. Guibert A (ff)   -
111 Mazenzele Opwijk A * - KVV Kester-Gooik A 5 - 1 -
112 Eendracht Wervik A - Club Brugge B * 0 - 18 -
      
DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - DERDE RONDE - ZATERDAG 12 SEPTEMBER 2020
In principe is de aftrap op zaterdag om 15 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen.
In deze derde ronde spelen de 28 winnaars van de tweede ronde, plus de 16 clubs uit 1e Nationale.
bold = Provincie Antwerpen.
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
113 OHR Huldenberg A - KVK Svelta Melsele A * 0 - 4 -
114 KV Mechelen B * - SK Leeuw A 5 - 0 -
115 VVC Brasschaat A - Standard Luik B *0 - 2 -
116 VC Moldavo A * - KAA Gent C 2 - 1 -
117 AS Club Havinnes A - Zulte-Waregem B * 1 - 4 -
118 FC Bosdam-Beveren A - St. Ghislain T-H A *0 - 02 - 4
119 Famkes WDM A - KSV Bredene A * 0 - 03 - 5
120 KAA Gent B * - Wolvertem Merchtem A (ff) 5 - 0 -
121 KSK Heist A - Wall. Club Sibret A * 0 - 7 -
122 Loenhout SK A - Eendracht Aalst B * 3 - 8 -
      
123 St. Ghislain T-H B - RSC Anderlecht B *0 - 12 -
124 Club Brugge B - RFC Luik A *0 - 2 -
125 Femina WS Woluwe B - Dames VK Egem A * 0 - 4 -
126 Bokrijk Sport A - KV Mechelen A *0 - 8 -
127 Olsa Brakel A - KSKV Zwevezele *5 - 10 -
128 KVC Massenhoven A - Mazenzele Opwijk A * 2 - 3 -
129 Standard Luik C - KRC Genk B *1 - 6 -
130 ASE De Chastre A * - vrij gepl. -
131 RUS Loyers A - KFC Wuustwezel A *2 - 4 -
132 Eva's Tienen A * - Irlande Auderghem A 2 - 1 -
      
133 FC Alken - KFC Kontich A *0 - 5 -
134 OH Leuven B * - KVV Vosselaar A 12 - 0 -
      
Het verdere verloop en de schema's vanaf de 16e finales ziet u hieronder. Daarin komen naast de 22 winnaars van bovenstaande wedstrijden ook de 10 ploegen uit de Scooore Super League er bij.

DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - 16e FINALES - ZATERDAG 26 SEPTEMBER 2020

Bij gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
In de 16e finales komen ook de ploegen uit de Scooore Super League er bij.

bold = ploegen uit de provincie Antwerpen
Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag V./P.
126 sept15u00 OH Leuven B - AA Gent A - -
226 sept15u00 Standard Luik A - KFC Wuustwezel A - -
326 sept15u00 K Kontich FC A - RSC Anderlecht B - -
426 sept15u00 Zulte-Waregem A - Racing Genk B - -
526 sept17u00 Eendracht Aalst B - OH Leuven A - -
626 sept15u00 Club Brugge A - St. Ghislain T-H A - -
726 sept15u00 KSV Bredene A - RFC Luik A - -
826 sept15u00 Eva's Tienen A - AA Gent B - -
      
926 sept19u00 Sporting Charleroi A - VC Moldavo A - -
1026 sept15u30 Racing Genk A - Eendracht Aalst A - -
1126 sept15u00 Femina WS Woluwe A - Dames VK Egem A - -
1226 sept15u00 Svelta Melsele A - KSKV Zwevezele A - -
1326 sept15u00 Standard Luik B - E. Mazenzele Opwijk A - -
1426 sept17u30 Zulte-Waregem B - RSC Anderlecht A - -
1526 sept15u00 ASE De Chastre A - Wallonia Sibret A - -
1626 sept16u45 KV Mechelen B - KV Mechelen A - -


DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - 8e FINALES - DE DATUMS VOLGEN LATER
Bij gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag V./P.
17n.n.g.n.n.g. - - -
18n.n.g.n.n.g. - - -
19n.n.g.n.n.g. - - -
20n.n.g.n.n.g. - - -
        
DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - HALVE FINALES - DE DATUMS VOLGEN LATER
Bij gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag V./P.
21n.n.g.n.n.g. - - -
22n.n.g.n.n.g. - - -

DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - FINALE - DE DATUM VOLGT LATER
Bij gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.

Dag Datum Uur Wedstrijd Uitslag V./P.
n.n.g.n.n.g.n.n.g. - w.n.g.  


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).