Vrouwen 2e Nationale A
Update: 23/09/2020 om 10:21u
Nationaal Vrouwen Nationaal Vrouwen 2e Nationale A
Laatste update: 23/09/2020 om 10:21u
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart -
Darts - Speeltafels - Boxers - enz.
www.qualitygames.be
Meer info...
Een concept van ABC-Groep
IT-Consultancy
www.itmoov.be
Meer info...
VROUWEN - 2e NATIONALE A - SEIZOEN 2020-2021

De 14 ploegen zijn:
KSV Bredene, Club Brugge B, Dames VK Egem A, Zulte Waregem B, AA Gent C, SV Sottegem A, Olsa Brakel A, Eendracht Aalst B,
Mazenzele Opwijk A, Wolvertem Merchtem A, Svelta Melsele A, ASC Havinnes A, Bosdam Beveren A en St-Ghislain T-H B.

Archief - Seizoen 2019-2020 Kalender per ploeg Geografische ligging Dames 2e Nationale B
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 3 (3 oktober 2020)
Zat. 03/10 15u00 St-Ghislain T-H B - Olsa Brakel A
Zat. 03/10 15u00 AA Gent C - Eendracht Aalst B
Zat. 03/10 15u30 Zulte-Waregem B - Club Brugge B
Zat. 03/10 16u15 Svelta Melsele A - Mazenzele Opwijk A
Zat. 03/10 17u00 KSV Sottegem A - ASC Havinnes A
Zat. 03/10 17u15 Bosdam Beveren A - Dames VK Egem A
Zat. 03/10 18u00 Wolvertem Merchtem A - KSV Bredene

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 2 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Svelta Melsele A 1 1 0 0 7 1 3
2 Club Brugge B 1 1 0 0 5 2 3
3 Mazenzele Opwijk A 1 1 0 0 4 1 3
4 ASC Havinnes A 1 1 0 0 3 0 3
5 Dames VK Egem A 1 1 0 0 4 2 3
6 KSV Bredene 1 1 0 0 3 2 3
7 AA Gent C 0 0 0 0 0 0 0  
8 Wolvertem Merchtem A 0 0 0 0 0 0 0  
9 Olsa Brakel A 1 0 1 0 2 3 0
10 KSV Sottegem A 1 0 1 0 2 4 0
11 Bosdam Beveren A 1 0 1 0 2 5 0
12 Zulte-Waregem B 1 0 1 0 1 4 0
13 St-Ghislain T-H B 1 0 1 0 0 3 0
14 Eendracht Aalst B 1 0 1 0 1 7 0

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 2 (19 september 2020)
Dames VK Egem A - KSV Sottegem A 4 - 2
AA Gent C - Wolvertem Merchtem A 31/10
ASC Havinnes A - St-Ghislain T-H B 3 - 0
Mazenzele Opwijk A - Zulte-Waregem B 4 - 1
Olsa Brakel A - KSV Bredene 2 - 3
Club Brugge B - Bosdam Beveren A 5 - 2
Eendracht Aalst B - Svelta Melsele A 1 - 7


Speeldag 3 (3 oktober 2020)
St-Ghislain T-H B - Olsa Brakel A
AA Gent C - Eendracht Aalst B
Svelta Melsele A - Mazenzele Opwijk A
Bosdam Beveren A - Dames VK Egem A
KSV Sottegem A - ASC Havinnes A
Zulte-Waregem B - Club Brugge B
Wolvertem Merchtem A - KSV Bredene


Speeldag 4 (10 oktober 2020)
Dames VK Egem A - Zulte-Waregem B
KSV Bredene - St-Ghislain T-H B
ASC Havinnes A - Bosdam Beveren A
Mazenzele Opwijk A - AA Gent C
Olsa Brakel A - KSV Sottegem A
Eendracht Aalst B - Wolvertem Merchtem A
Club Brugge B - Svelta Melsele A


Speeldag 5 (17 oktober 2020)
AA Gent C - Club Brugge B
Svelta Melsele A - Dames VK Egem A
KSV Sottegem A - KSV Bredene
Bosdam Beveren A - Olsa Brakel A
Wolvertem Merchtem A - St-Ghislain T-H B
Eendracht Aalst B - Mazenzele Opwijk A
Zulte-Waregem B - ASC Havinnes A


Speeldag 6 (24 oktober 2020)
Dames VK Egem A - AA Gent C
St-Ghislain T-H B - KSV Sottegem A
KSV Bredene - Bosdam Beveren A
ASC Havinnes A - Svelta Melsele A
Olsa Brakel A - Zulte-Waregem B
Mazenzele Opwijk A - Wolvertem Merchtem A
Club Brugge B - Eendracht Aalst B


Inhaalwedstrijden (zaterdag 31 oktober 2020)
AA Gent C - Wolvertem Merchtem A   Speeldag 2


Speeldag 7 (7 november 2020)
AA Gent C - ASC Havinnes A
Svelta Melsele A - Olsa Brakel A
Zulte-Waregem B - KSV Bredene
Bosdam Beveren A - St-Ghislain T-H B
Mazenzele Opwijk A - Club Brugge B
Eendracht Aalst B - Dames VK Egem A
Wolvertem Merchtem A - KSV Sottegem A


Speeldag 1 (11 november 2020)
St-Ghislain T-H B - Dames VK Egem A
KSV Bredene - ASC Havinnes A
Svelta Melsele A - AA Gent C
KSV Sottegem A - Club Brugge B
Bosdam Beveren A - Mazenzele Opwijk A
Zulte-Waregem B - Eendracht Aalst B
Wolvertem Merchtem A - Olsa Brakel A


Speeldag 8 (14 november 2020)
Dames VK Egem A - Mazenzele Opwijk A
St-Ghislain T-H B - Zulte-Waregem B
KSV Bredene - Svelta Melsele A
ASC Havinnes A - Eendracht Aalst B
Olsa Brakel A - AA Gent C
Club Brugge B - Wolvertem Merchtem A
KSV Sottegem A - Bosdam Beveren A


Speeldag 9 (21 november 2020)
AA Gent C - KSV Bredene
Svelta Melsele A - St-Ghislain T-H B
Wolvertem Merchtem A - Bosdam Beveren A
Eendracht Aalst B - Olsa Brakel A
Zulte-Waregem B - KSV Sottegem A
Mazenzele Opwijk A - ASC Havinnes A
Club Brugge B - Dames VK Egem A


Speeldag 10 (28 november 2020)
Dames VK Egem A - Wolvertem Merchtem A
St-Ghislain T-H B - AA Gent C
ASC Havinnes A - Club Brugge B
KSV Bredene - Eendracht Aalst B
KSV Sottegem A - Svelta Melsele A
Bosdam Beveren A - Zulte-Waregem B
Olsa Brakel A - Mazenzele Opwijk A


Speeldag 11 (5 december 2020)
AA Gent C - KSV Sottegem A
Dames VK Egem A - ASC Havinnes A
Svelta Melsele A - Bosdam Beveren A
Wolvertem Merchtem A - Zulte-Waregem B
Club Brugge B - Olsa Brakel A
Eendracht Aalst B - St-Ghislain T-H B
Mazenzele Opwijk A - KSV Bredene


Speeldag 12 (12 december 2020)
St-Ghislain T-H B - Mazenzele Opwijk A
KSV Bredene - Club Brugge B
Zulte-Waregem B - Svelta Melsele A
Bosdam Beveren A - AA Gent C
Olsa Brakel A - Dames VK Egem A
Wolvertem Merchtem A - ASC Havinnes A
KSV Sottegem A - Eendracht Aalst B


Speeldag 13 (19 december 2020)
Dames VK Egem A - KSV Bredene
AA Gent C - Zulte-Waregem B
ASC Havinnes A - Olsa Brakel A
Svelta Melsele A - Wolvertem Merchtem A
Club Brugge B - St-Ghislain T-H B
Mazenzele Opwijk A - KSV Sottegem A
Eendracht Aalst B - Bosdam Beveren A


Speeldag 14 (16 januari 2021)
Dames VK Egem A - St-Ghislain T-H B
AA Gent C - Svelta Melsele A
ASC Havinnes A - KSV Bredene
Mazenzele Opwijk A - Bosdam Beveren A
Eendracht Aalst B - Zulte-Waregem B
Club Brugge B - KSV Sottegem A
Olsa Brakel A - Wolvertem Merchtem A


Speeldag 15 (30 januari 2021)
St-Ghislain T-H B - ASC Havinnes A
KSV Bredene - Olsa Brakel A
Svelta Melsele A - Eendracht Aalst B
Bosdam Beveren A - Club Brugge B
Wolvertem Merchtem A - AA Gent C
Zulte-Waregem B - Mazenzele Opwijk A
KSV Sottegem A - Dames VK Egem A


Speeldag 16 (6 februari 2021)
Dames VK Egem A - Bosdam Beveren A
KSV Bredene - Wolvertem Merchtem A
ASC Havinnes A - KSV Sottegem A
Eendracht Aalst B - AA Gent C
Olsa Brakel A - St-Ghislain T-H B
Club Brugge B - Zulte-Waregem B
Mazenzele Opwijk A - Svelta Melsele A


Speeldag 17 (20 februari 2021)
St-Ghislain T-H B - KSV Bredene
AA Gent C - Mazenzele Opwijk A
Svelta Melsele A - Club Brugge B
KSV Sottegem A - Olsa Brakel A
Bosdam Beveren A - ASC Havinnes A
Wolvertem Merchtem A - Eendracht Aalst B
Zulte-Waregem B - Dames VK Egem A


Speeldag 18 (27 februari 2021)
Dames VK Egem A - Svelta Melsele A
St-Ghislain T-H B - Wolvertem Merchtem A
ASC Havinnes A - Zulte-Waregem B
KSV Bredene - KSV Sottegem A
Club Brugge B - AA Gent C
Olsa Brakel A - Bosdam Beveren A
Mazenzele Opwijk A - Eendracht Aalst B


Speeldag 19 (6 maart 2021)
AA Gent C - Dames VK Egem A
Svelta Melsele A - ASC Havinnes A
Bosdam Beveren A - KSV Bredene
Eendracht Aalst B - Club Brugge B
Wolvertem Merchtem A - Mazenzele Opwijk A
KSV Sottegem A - St-Ghislain T-H B
Zulte-Waregem B - Olsa Brakel A


Speeldag 20 (20 maart 2021)
St-Ghislain T-H B - Bosdam Beveren A
Dames VK Egem A - Eendracht Aalst B
KSV Bredene - Zulte-Waregem B
ASC Havinnes A - AA Gent C
Olsa Brakel A - Svelta Melsele A
KSV Sottegem A - Wolvertem Merchtem A
Club Brugge B - Mazenzele Opwijk A


Speeldag 21 (27 maart 2021)
AA Gent C - Olsa Brakel A
Svelta Melsele A - KSV Bredene
Wolvertem Merchtem A - Club Brugge B
Mazenzele Opwijk A - Dames VK Egem A
Zulte-Waregem B - St-Ghislain T-H B
Bosdam Beveren A - KSV Sottegem A
Eendracht Aalst B - ASC Havinnes A


Speeldag 22 (3 april 2021)
St-Ghislain T-H B - Svelta Melsele A
Dames VK Egem A - Club Brugge B
ASC Havinnes A - Mazenzele Opwijk A
KSV Bredene - AA Gent C
Olsa Brakel A - Eendracht Aalst B
KSV Sottegem A - Zulte-Waregem B
Bosdam Beveren A - Wolvertem Merchtem A


Speeldag 23 (17 april 2021)
AA Gent C - St-Ghislain T-H B
Svelta Melsele A - KSV Sottegem A
Club Brugge B - ASC Havinnes A
Wolvertem Merchtem A - Dames VK Egem A
Mazenzele Opwijk A - Olsa Brakel A
Zulte-Waregem B - Bosdam Beveren A
Eendracht Aalst B - KSV Bredene


Speeldag 24 (24 april 2021)
St-Ghislain T-H B - Eendracht Aalst B
KSV Bredene - Mazenzele Opwijk A
ASC Havinnes A - Dames VK Egem A
Zulte-Waregem B - Wolvertem Merchtem A
Olsa Brakel A - Club Brugge B
KSV Sottegem A - AA Gent C
Bosdam Beveren A - Svelta Melsele A


Speeldag 25 (1 mei 2021)
AA Gent C - Bosdam Beveren A
ASC Havinnes A - Wolvertem Merchtem A
Mazenzele Opwijk A - St-Ghislain T-H B
Club Brugge B - KSV Bredene
Dames VK Egem A - Olsa Brakel A
Eendracht Aalst B - KSV Sottegem A
Svelta Melsele A - Zulte-Waregem B


Speeldag 26 (8 mei 2021)
KSV Sottegem A - Mazenzele Opwijk A
Bosdam Beveren A - Eendracht Aalst B
Olsa Brakel A - ASC Havinnes A
Wolvertem Merchtem A - Svelta Melsele A
Zulte-Waregem B - AA Gent C
KSV Bredene - Dames VK Egem A
St-Ghislain T-H B - Club Brugge B


ALGEMEEN KLASSEMENT VAN ALLE NATIONALE VROUWEN REEKSEN

Scooore Super League Vrouwen 1e Nat. Vrouwen 2e Nat. A Vrouwen 2e Nat. B

EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 2e Nationale afdeling A vrouwen.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSV Bredene 303
2Svelta Melsele A 303
3ASC Havinnes A 330
4Club Brugge B 330
5Dames VK Egem A 330
6Mazenzele Opwijk A 330
7AA Gent C 000
8Bosdam Beveren A 000
9Eendracht Aalst B 000
10KSV Sottegem A 000
11Olsa Brakel A 000
12St-Ghislain T-H B 000
13Wolvertem Merchtem A 000
14Zulte-Waregem B 000


VERLIESPUNTEN NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1AA Gent C 000
2ASC Havinnes A 000
3Club Brugge B 000
4Dames VK Egem A 000
5KSV Bredene 000
6Mazenzele Opwijk A 000
7Svelta Melsele A 000
8Wolvertem Merchtem A 000
9Eendracht Aalst B 330
10Olsa Brakel A 330
11Bosdam Beveren A 303
12KSV Sottegem A 303
13St-Ghislain T-H B 303
14Zulte-Waregem B 303


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSV Bredene 303
2Svelta Melsele A 303
3ASC Havinnes A 330
4Club Brugge B 330
5Dames VK Egem A 330
6Mazenzele Opwijk A 330
7AA Gent C 000
8Bosdam Beveren A 000
9Eendracht Aalst B 000
10KSV Sottegem A 000
11Olsa Brakel A 000
12St-Ghislain T-H B 000
13Wolvertem Merchtem A 000
14Zulte-Waregem B 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Svelta Melsele A 707
2Club Brugge B 550
3Dames VK Egem A 440
4Mazenzele Opwijk A 440
5KSV Bredene 303
6ASC Havinnes A 330
7Bosdam Beveren A 202
8KSV Sottegem A 202
9Olsa Brakel A 220
10Zulte-Waregem B 101
11Eendracht Aalst B 110
12AA Gent C 000
13St-Ghislain T-H B 000
14Wolvertem Merchtem A 000


TEGENDOELPUNTEN NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1AA Gent C 000
2ASC Havinnes A 000
3Wolvertem Merchtem A 000
4Mazenzele Opwijk A 110
5Svelta Melsele A 101
6Club Brugge B 220
7Dames VK Egem A 220
8KSV Bredene 202
9Olsa Brakel A 330
10St-Ghislain T-H B 303
11KSV Sottegem A 404
12Zulte-Waregem B 404
13Bosdam Beveren A 505
14Eendracht Aalst B 770


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 2 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1ASC Havinnes A 1x1x
2Club Brugge B 1x1x
3Dames VK Egem A 1x1x
4KSV Bredene 1x1x
5Mazenzele Opwijk A 1x1x
6Svelta Melsele A 1x1x
7AA Gent C 0 0 
8Bosdam Beveren A 0 0 
9Eendracht Aalst B 0 0 
10KSV Sottegem A 0 0 
11Olsa Brakel A 0 0 
12St-Ghislain T-H B 0 0 
13Wolvertem Merchtem A 0 0 
14Zulte-Waregem B 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ASC Havinnes A 110
2AA Gent C 000
3Bosdam Beveren A 000
4Club Brugge B 000
5Dames VK Egem A 000
6Eendracht Aalst B 000
7KSV Bredene 000
8KSV Sottegem A 000
9Mazenzele Opwijk A 000
10Olsa Brakel A 000
11St-Ghislain T-H B 000
12Svelta Melsele A 000
13Wolvertem Merchtem A 000
14Zulte-Waregem B 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Bosdam Beveren A 101
2KSV Bredene 101
3KSV Sottegem A 101
4Svelta Melsele A 101
5Zulte-Waregem B 101
6ASC Havinnes A 110
7Club Brugge B 110
8Dames VK Egem A 110
9Eendracht Aalst B 110
10Mazenzele Opwijk A 110
11Olsa Brakel A 110
12AA Gent C 000
13St-Ghislain T-H B 000
14Wolvertem Merchtem A 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1AA Gent C 000
2ASC Havinnes A 000
3Bosdam Beveren A 000
4Club Brugge B 000
5Dames VK Egem A 000
6Eendracht Aalst B 000
7KSV Bredene 000
8KSV Sottegem A 000
9Mazenzele Opwijk A 000
10Olsa Brakel A 000
11Svelta Melsele A 000
12Wolvertem Merchtem A 000
13Zulte-Waregem B 000
14St-Ghislain T-H B 101


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 2 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 ASC Havinnes A 1 1 0 0 3 0 3
2 Club Brugge B 1 1 0 0 5 2 3
3 Mazenzele Opwijk A 1 1 0 0 4 1 3
4 Dames VK Egem A 1 1 0 0 4 2 3
5 AA Gent C 0 0 0 0 0 0 0
6 Bosdam Beveren A 0 0 0 0 0 0 0
7 KSV Bredene 0 0 0 0 0 0 0
8 KSV Sottegem A 0 0 0 0 0 0 0
9 St-Ghislain T-H B 0 0 0 0 0 0 0
10 Svelta Melsele A 0 0 0 0 0 0 0
11 Wolvertem Merchtem A 0 0 0 0 0 0 0
12 Zulte-Waregem B 0 0 0 0 0 0 0
13 Olsa Brakel A 1 0 0 1 2 3 0
14 Eendracht Aalst B 1 0 0 1 1 7 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 2 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Svelta Melsele A 1 1 0 0 7 1 3
2 KSV Bredene 1 1 0 0 3 2 3
3 AA Gent C 0 0 0 0 0 0 0
4 ASC Havinnes A 0 0 0 0 0 0 0
5 Club Brugge B 0 0 0 0 0 0 0
6 Dames VK Egem A 0 0 0 0 0 0 0
7 Eendracht Aalst B 0 0 0 0 0 0 0
8 Mazenzele Opwijk A 0 0 0 0 0 0 0
9 Olsa Brakel A 0 0 0 0 0 0 0
10 Wolvertem Merchtem A 0 0 0 0 0 0 0
11 KSV Sottegem A 1 0 0 1 2 4 0
12 Bosdam Beveren A 1 0 0 1 2 5 0
13 St-Ghislain T-H B 1 0 0 1 0 3 0
14 Zulte-Waregem B 1 0 0 1 1 4 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



AA Gent C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/09/2020 2 AA Gent C - Wolvertem Merchtem A 31/10   Speeldag 
03/10/2020 3 AA Gent C - Eendracht Aalst B Speeldag 
10/10/2020 4 Mazenzele Opwijk A - AA Gent C Speeldag 
17/10/2020 5 AA Gent C - Club Brugge B Speeldag 
24/10/2020 6 Dames VK Egem A - AA Gent C Speeldag 
31/10/2020 2 AA Gent C - Wolvertem Merchtem A uitg. 
07/11/2020 7 AA Gent C - ASC Havinnes A Speeldag 
11/11/2020 1 Svelta Melsele A - AA Gent C Speeldag 
14/11/2020 8 Olsa Brakel A - AA Gent C Speeldag 
21/11/2020 9 AA Gent C - KSV Bredene Speeldag 
28/11/2020 10 St-Ghislain T-H B - AA Gent C Speeldag 
05/12/2020 11 AA Gent C - KSV Sottegem A Speeldag 
12/12/2020 12 Bosdam Beveren A - AA Gent C Speeldag 
19/12/2020 13 AA Gent C - Zulte-Waregem B Speeldag 
16/01/2021 14 AA Gent C - Svelta Melsele A Speeldag 
30/01/2021 15 Wolvertem Merchtem A - AA Gent C Speeldag 
06/02/2021 16 Eendracht Aalst B - AA Gent C Speeldag 
20/02/2021 17 AA Gent C - Mazenzele Opwijk A Speeldag 
27/02/2021 18 Club Brugge B - AA Gent C Speeldag 
06/03/2021 19 AA Gent C - Dames VK Egem A Speeldag 
20/03/2021 20 ASC Havinnes A - AA Gent C Speeldag 
27/03/2021 21 AA Gent C - Olsa Brakel A Speeldag 
03/04/2021 22 KSV Bredene - AA Gent C Speeldag 
17/04/2021 23 AA Gent C - St-Ghislain T-H B Speeldag 
24/04/2021 24 KSV Sottegem A - AA Gent C Speeldag 
01/05/2021 25 AA Gent C - Bosdam Beveren A Speeldag 
08/05/2021 26 Zulte-Waregem B - AA Gent C Speeldag 

ASC Havinnes A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/09/2020 2 ASC Havinnes A - St-Ghislain T-H B 3 - 0
03/10/2020 3 KSV Sottegem A - ASC Havinnes A Speeldag 
10/10/2020 4 ASC Havinnes A - Bosdam Beveren A Speeldag 
17/10/2020 5 Zulte-Waregem B - ASC Havinnes A Speeldag 
24/10/2020 6 ASC Havinnes A - Svelta Melsele A Speeldag 
07/11/2020 7 AA Gent C - ASC Havinnes A Speeldag 
11/11/2020 1 KSV Bredene - ASC Havinnes A Speeldag 
14/11/2020 8 ASC Havinnes A - Eendracht Aalst B Speeldag 
21/11/2020 9 Mazenzele Opwijk A - ASC Havinnes A Speeldag 
28/11/2020 10 ASC Havinnes A - Club Brugge B Speeldag 
05/12/2020 11 Dames VK Egem A - ASC Havinnes A Speeldag 
12/12/2020 12 Wolvertem Merchtem A - ASC Havinnes A Speeldag 
19/12/2020 13 ASC Havinnes A - Olsa Brakel A Speeldag 
16/01/2021 14 ASC Havinnes A - KSV Bredene Speeldag 
30/01/2021 15 St-Ghislain T-H B - ASC Havinnes A Speeldag 
06/02/2021 16 ASC Havinnes A - KSV Sottegem A Speeldag 
20/02/2021 17 Bosdam Beveren A - ASC Havinnes A Speeldag 
27/02/2021 18 ASC Havinnes A - Zulte-Waregem B Speeldag 
06/03/2021 19 Svelta Melsele A - ASC Havinnes A Speeldag 
20/03/2021 20 ASC Havinnes A - AA Gent C Speeldag 
27/03/2021 21 Eendracht Aalst B - ASC Havinnes A Speeldag 
03/04/2021 22 ASC Havinnes A - Mazenzele Opwijk A Speeldag 
17/04/2021 23 Club Brugge B - ASC Havinnes A Speeldag 
24/04/2021 24 ASC Havinnes A - Dames VK Egem A Speeldag 
01/05/2021 25 ASC Havinnes A - Wolvertem Merchtem A Speeldag 
08/05/2021 26 Olsa Brakel A - ASC Havinnes A Speeldag 

Bosdam Beveren A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/09/2020 2 Club Brugge B - Bosdam Beveren A 5 - 2
03/10/2020 3 Bosdam Beveren A - Dames VK Egem A Speeldag 
10/10/2020 4 ASC Havinnes A - Bosdam Beveren A Speeldag 
17/10/2020 5 Bosdam Beveren A - Olsa Brakel A Speeldag 
24/10/2020 6 KSV Bredene - Bosdam Beveren A Speeldag 
07/11/2020 7 Bosdam Beveren A - St-Ghislain T-H B Speeldag 
11/11/2020 1 Bosdam Beveren A - Mazenzele Opwijk A Speeldag 
14/11/2020 8 KSV Sottegem A - Bosdam Beveren A Speeldag 
21/11/2020 9 Wolvertem Merchtem A - Bosdam Beveren A Speeldag 
28/11/2020 10 Bosdam Beveren A - Zulte-Waregem B Speeldag 
05/12/2020 11 Svelta Melsele A - Bosdam Beveren A Speeldag 
12/12/2020 12 Bosdam Beveren A - AA Gent C Speeldag 
19/12/2020 13 Eendracht Aalst B - Bosdam Beveren A Speeldag 
16/01/2021 14 Mazenzele Opwijk A - Bosdam Beveren A Speeldag 
30/01/2021 15 Bosdam Beveren A - Club Brugge B Speeldag 
06/02/2021 16 Dames VK Egem A - Bosdam Beveren A Speeldag 
20/02/2021 17 Bosdam Beveren A - ASC Havinnes A Speeldag 
27/02/2021 18 Olsa Brakel A - Bosdam Beveren A Speeldag 
06/03/2021 19 Bosdam Beveren A - KSV Bredene Speeldag 
20/03/2021 20 St-Ghislain T-H B - Bosdam Beveren A Speeldag 
27/03/2021 21 Bosdam Beveren A - KSV Sottegem A Speeldag 
03/04/2021 22 Bosdam Beveren A - Wolvertem Merchtem A Speeldag 
17/04/2021 23 Zulte-Waregem B - Bosdam Beveren A Speeldag 
24/04/2021 24 Bosdam Beveren A - Svelta Melsele A Speeldag 
01/05/2021 25 AA Gent C - Bosdam Beveren A Speeldag 
08/05/2021 26 Bosdam Beveren A - Eendracht Aalst B Speeldag 

Club Brugge B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/09/2020 2 Club Brugge B - Bosdam Beveren A 5 - 2
03/10/2020 3 Zulte-Waregem B - Club Brugge B Speeldag 
10/10/2020 4 Club Brugge B - Svelta Melsele A Speeldag 
17/10/2020 5 AA Gent C - Club Brugge B Speeldag 
24/10/2020 6 Club Brugge B - Eendracht Aalst B Speeldag 
07/11/2020 7 Mazenzele Opwijk A - Club Brugge B Speeldag 
11/11/2020 1 KSV Sottegem A - Club Brugge B Speeldag 
14/11/2020 8 Club Brugge B - Wolvertem Merchtem A Speeldag 
21/11/2020 9 Club Brugge B - Dames VK Egem A Speeldag 
28/11/2020 10 ASC Havinnes A - Club Brugge B Speeldag 
05/12/2020 11 Club Brugge B - Olsa Brakel A Speeldag 
12/12/2020 12 KSV Bredene - Club Brugge B Speeldag 
19/12/2020 13 Club Brugge B - St-Ghislain T-H B Speeldag 
16/01/2021 14 Club Brugge B - KSV Sottegem A Speeldag 
30/01/2021 15 Bosdam Beveren A - Club Brugge B Speeldag 
06/02/2021 16 Club Brugge B - Zulte-Waregem B Speeldag 
20/02/2021 17 Svelta Melsele A - Club Brugge B Speeldag 
27/02/2021 18 Club Brugge B - AA Gent C Speeldag 
06/03/2021 19 Eendracht Aalst B - Club Brugge B Speeldag 
20/03/2021 20 Club Brugge B - Mazenzele Opwijk A Speeldag 
27/03/2021 21 Wolvertem Merchtem A - Club Brugge B Speeldag 
03/04/2021 22 Dames VK Egem A - Club Brugge B Speeldag 
17/04/2021 23 Club Brugge B - ASC Havinnes A Speeldag 
24/04/2021 24 Olsa Brakel A - Club Brugge B Speeldag 
01/05/2021 25 Club Brugge B - KSV Bredene Speeldag 
08/05/2021 26 St-Ghislain T-H B - Club Brugge B Speeldag 

Dames VK Egem A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/09/2020 2 Dames VK Egem A - KSV Sottegem A 4 - 2
03/10/2020 3 Bosdam Beveren A - Dames VK Egem A Speeldag 
10/10/2020 4 Dames VK Egem A - Zulte-Waregem B Speeldag 
17/10/2020 5 Svelta Melsele A - Dames VK Egem A Speeldag 
24/10/2020 6 Dames VK Egem A - AA Gent C Speeldag 
07/11/2020 7 Eendracht Aalst B - Dames VK Egem A Speeldag 
11/11/2020 1 St-Ghislain T-H B - Dames VK Egem A Speeldag 
14/11/2020 8 Dames VK Egem A - Mazenzele Opwijk A Speeldag 
21/11/2020 9 Club Brugge B - Dames VK Egem A Speeldag 
28/11/2020 10 Dames VK Egem A - Wolvertem Merchtem A Speeldag 
05/12/2020 11 Dames VK Egem A - ASC Havinnes A Speeldag 
12/12/2020 12 Olsa Brakel A - Dames VK Egem A Speeldag 
19/12/2020 13 Dames VK Egem A - KSV Bredene Speeldag 
16/01/2021 14 Dames VK Egem A - St-Ghislain T-H B Speeldag 
30/01/2021 15 KSV Sottegem A - Dames VK Egem A Speeldag 
06/02/2021 16 Dames VK Egem A - Bosdam Beveren A Speeldag 
20/02/2021 17 Zulte-Waregem B - Dames VK Egem A Speeldag 
27/02/2021 18 Dames VK Egem A - Svelta Melsele A Speeldag 
06/03/2021 19 AA Gent C - Dames VK Egem A Speeldag 
20/03/2021 20 Dames VK Egem A - Eendracht Aalst B Speeldag 
27/03/2021 21 Mazenzele Opwijk A - Dames VK Egem A Speeldag 
03/04/2021 22 Dames VK Egem A - Club Brugge B Speeldag 
17/04/2021 23 Wolvertem Merchtem A - Dames VK Egem A Speeldag 
24/04/2021 24 ASC Havinnes A - Dames VK Egem A Speeldag 
01/05/2021 25 Dames VK Egem A - Olsa Brakel A Speeldag 
08/05/2021 26 KSV Bredene - Dames VK Egem A Speeldag 

Eendracht Aalst B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/09/2020 2 Eendracht Aalst B - Svelta Melsele A 1 - 7
03/10/2020 3 AA Gent C - Eendracht Aalst B Speeldag 
10/10/2020 4 Eendracht Aalst B - Wolvertem Merchtem A Speeldag 
17/10/2020 5 Eendracht Aalst B - Mazenzele Opwijk A Speeldag 
24/10/2020 6 Club Brugge B - Eendracht Aalst B Speeldag 
07/11/2020 7 Eendracht Aalst B - Dames VK Egem A Speeldag 
11/11/2020 1 Zulte-Waregem B - Eendracht Aalst B Speeldag 
14/11/2020 8 ASC Havinnes A - Eendracht Aalst B Speeldag 
21/11/2020 9 Eendracht Aalst B - Olsa Brakel A Speeldag 
28/11/2020 10 KSV Bredene - Eendracht Aalst B Speeldag 
05/12/2020 11 Eendracht Aalst B - St-Ghislain T-H B Speeldag 
12/12/2020 12 KSV Sottegem A - Eendracht Aalst B Speeldag 
19/12/2020 13 Eendracht Aalst B - Bosdam Beveren A Speeldag 
16/01/2021 14 Eendracht Aalst B - Zulte-Waregem B Speeldag 
30/01/2021 15 Svelta Melsele A - Eendracht Aalst B Speeldag 
06/02/2021 16 Eendracht Aalst B - AA Gent C Speeldag 
20/02/2021 17 Wolvertem Merchtem A - Eendracht Aalst B Speeldag 
27/02/2021 18 Mazenzele Opwijk A - Eendracht Aalst B Speeldag 
06/03/2021 19 Eendracht Aalst B - Club Brugge B Speeldag 
20/03/2021 20 Dames VK Egem A - Eendracht Aalst B Speeldag 
27/03/2021 21 Eendracht Aalst B - ASC Havinnes A Speeldag 
03/04/2021 22 Olsa Brakel A - Eendracht Aalst B Speeldag 
17/04/2021 23 Eendracht Aalst B - KSV Bredene Speeldag 
24/04/2021 24 St-Ghislain T-H B - Eendracht Aalst B Speeldag 
01/05/2021 25 Eendracht Aalst B - KSV Sottegem A Speeldag 
08/05/2021 26 Bosdam Beveren A - Eendracht Aalst B Speeldag 

KSV Bredene

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/09/2020 2 Olsa Brakel A - KSV Bredene 2 - 3
03/10/2020 3 Wolvertem Merchtem A - KSV Bredene Speeldag 
10/10/2020 4 KSV Bredene - St-Ghislain T-H B Speeldag 
17/10/2020 5 KSV Sottegem A - KSV Bredene Speeldag 
24/10/2020 6 KSV Bredene - Bosdam Beveren A Speeldag 
07/11/2020 7 Zulte-Waregem B - KSV Bredene Speeldag 
11/11/2020 1 KSV Bredene - ASC Havinnes A Speeldag 
14/11/2020 8 KSV Bredene - Svelta Melsele A Speeldag 
21/11/2020 9 AA Gent C - KSV Bredene Speeldag 
28/11/2020 10 KSV Bredene - Eendracht Aalst B Speeldag 
05/12/2020 11 Mazenzele Opwijk A - KSV Bredene Speeldag 
12/12/2020 12 KSV Bredene - Club Brugge B Speeldag 
19/12/2020 13 Dames VK Egem A - KSV Bredene Speeldag 
16/01/2021 14 ASC Havinnes A - KSV Bredene Speeldag 
30/01/2021 15 KSV Bredene - Olsa Brakel A Speeldag 
06/02/2021 16 KSV Bredene - Wolvertem Merchtem A Speeldag 
20/02/2021 17 St-Ghislain T-H B - KSV Bredene Speeldag 
27/02/2021 18 KSV Bredene - KSV Sottegem A Speeldag 
06/03/2021 19 Bosdam Beveren A - KSV Bredene Speeldag 
20/03/2021 20 KSV Bredene - Zulte-Waregem B Speeldag 
27/03/2021 21 Svelta Melsele A - KSV Bredene Speeldag 
03/04/2021 22 KSV Bredene - AA Gent C Speeldag 
17/04/2021 23 Eendracht Aalst B - KSV Bredene Speeldag 
24/04/2021 24 KSV Bredene - Mazenzele Opwijk A Speeldag 
01/05/2021 25 Club Brugge B - KSV Bredene Speeldag 
08/05/2021 26 KSV Bredene - Dames VK Egem A Speeldag 

KSV Sottegem A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/09/2020 2 Dames VK Egem A - KSV Sottegem A 4 - 2
03/10/2020 3 KSV Sottegem A - ASC Havinnes A Speeldag 
10/10/2020 4 Olsa Brakel A - KSV Sottegem A Speeldag 
17/10/2020 5 KSV Sottegem A - KSV Bredene Speeldag 
24/10/2020 6 St-Ghislain T-H B - KSV Sottegem A Speeldag 
07/11/2020 7 Wolvertem Merchtem A - KSV Sottegem A Speeldag 
11/11/2020 1 KSV Sottegem A - Club Brugge B Speeldag 
14/11/2020 8 KSV Sottegem A - Bosdam Beveren A Speeldag 
21/11/2020 9 Zulte-Waregem B - KSV Sottegem A Speeldag 
28/11/2020 10 KSV Sottegem A - Svelta Melsele A Speeldag 
05/12/2020 11 AA Gent C - KSV Sottegem A Speeldag 
12/12/2020 12 KSV Sottegem A - Eendracht Aalst B Speeldag 
19/12/2020 13 Mazenzele Opwijk A - KSV Sottegem A Speeldag 
16/01/2021 14 Club Brugge B - KSV Sottegem A Speeldag 
30/01/2021 15 KSV Sottegem A - Dames VK Egem A Speeldag 
06/02/2021 16 ASC Havinnes A - KSV Sottegem A Speeldag 
20/02/2021 17 KSV Sottegem A - Olsa Brakel A Speeldag 
27/02/2021 18 KSV Bredene - KSV Sottegem A Speeldag 
06/03/2021 19 KSV Sottegem A - St-Ghislain T-H B Speeldag 
20/03/2021 20 KSV Sottegem A - Wolvertem Merchtem A Speeldag 
27/03/2021 21 Bosdam Beveren A - KSV Sottegem A Speeldag 
03/04/2021 22 KSV Sottegem A - Zulte-Waregem B Speeldag 
17/04/2021 23 Svelta Melsele A - KSV Sottegem A Speeldag 
24/04/2021 24 KSV Sottegem A - AA Gent C Speeldag 
01/05/2021 25 Eendracht Aalst B - KSV Sottegem A Speeldag 
08/05/2021 26 KSV Sottegem A - Mazenzele Opwijk A Speeldag 

Mazenzele Opwijk A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/09/2020 2 Mazenzele Opwijk A - Zulte-Waregem B 4 - 1
03/10/2020 3 Svelta Melsele A - Mazenzele Opwijk A Speeldag 
10/10/2020 4 Mazenzele Opwijk A - AA Gent C Speeldag 
17/10/2020 5 Eendracht Aalst B - Mazenzele Opwijk A Speeldag 
24/10/2020 6 Mazenzele Opwijk A - Wolvertem Merchtem A Speeldag 
07/11/2020 7 Mazenzele Opwijk A - Club Brugge B Speeldag 
11/11/2020 1 Bosdam Beveren A - Mazenzele Opwijk A Speeldag 
14/11/2020 8 Dames VK Egem A - Mazenzele Opwijk A Speeldag 
21/11/2020 9 Mazenzele Opwijk A - ASC Havinnes A Speeldag 
28/11/2020 10 Olsa Brakel A - Mazenzele Opwijk A Speeldag 
05/12/2020 11 Mazenzele Opwijk A - KSV Bredene Speeldag 
12/12/2020 12 St-Ghislain T-H B - Mazenzele Opwijk A Speeldag 
19/12/2020 13 Mazenzele Opwijk A - KSV Sottegem A Speeldag 
16/01/2021 14 Mazenzele Opwijk A - Bosdam Beveren A Speeldag 
30/01/2021 15 Zulte-Waregem B - Mazenzele Opwijk A Speeldag 
06/02/2021 16 Mazenzele Opwijk A - Svelta Melsele A Speeldag 
20/02/2021 17 AA Gent C - Mazenzele Opwijk A Speeldag 
27/02/2021 18 Mazenzele Opwijk A - Eendracht Aalst B Speeldag 
06/03/2021 19 Wolvertem Merchtem A - Mazenzele Opwijk A Speeldag 
20/03/2021 20 Club Brugge B - Mazenzele Opwijk A Speeldag 
27/03/2021 21 Mazenzele Opwijk A - Dames VK Egem A Speeldag 
03/04/2021 22 ASC Havinnes A - Mazenzele Opwijk A Speeldag 
17/04/2021 23 Mazenzele Opwijk A - Olsa Brakel A Speeldag 
24/04/2021 24 KSV Bredene - Mazenzele Opwijk A Speeldag 
01/05/2021 25 Mazenzele Opwijk A - St-Ghislain T-H B Speeldag 
08/05/2021 26 KSV Sottegem A - Mazenzele Opwijk A Speeldag 

Olsa Brakel A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/09/2020 2 Olsa Brakel A - KSV Bredene 2 - 3
03/10/2020 3 St-Ghislain T-H B - Olsa Brakel A Speeldag 
10/10/2020 4 Olsa Brakel A - KSV Sottegem A Speeldag 
17/10/2020 5 Bosdam Beveren A - Olsa Brakel A Speeldag 
24/10/2020 6 Olsa Brakel A - Zulte-Waregem B Speeldag 
07/11/2020 7 Svelta Melsele A - Olsa Brakel A Speeldag 
11/11/2020 1 Wolvertem Merchtem A - Olsa Brakel A Speeldag 
14/11/2020 8 Olsa Brakel A - AA Gent C Speeldag 
21/11/2020 9 Eendracht Aalst B - Olsa Brakel A Speeldag 
28/11/2020 10 Olsa Brakel A - Mazenzele Opwijk A Speeldag 
05/12/2020 11 Club Brugge B - Olsa Brakel A Speeldag 
12/12/2020 12 Olsa Brakel A - Dames VK Egem A Speeldag 
19/12/2020 13 ASC Havinnes A - Olsa Brakel A Speeldag 
16/01/2021 14 Olsa Brakel A - Wolvertem Merchtem A Speeldag 
30/01/2021 15 KSV Bredene - Olsa Brakel A Speeldag 
06/02/2021 16 Olsa Brakel A - St-Ghislain T-H B Speeldag 
20/02/2021 17 KSV Sottegem A - Olsa Brakel A Speeldag 
27/02/2021 18 Olsa Brakel A - Bosdam Beveren A Speeldag 
06/03/2021 19 Zulte-Waregem B - Olsa Brakel A Speeldag 
20/03/2021 20 Olsa Brakel A - Svelta Melsele A Speeldag 
27/03/2021 21 AA Gent C - Olsa Brakel A Speeldag 
03/04/2021 22 Olsa Brakel A - Eendracht Aalst B Speeldag 
17/04/2021 23 Mazenzele Opwijk A - Olsa Brakel A Speeldag 
24/04/2021 24 Olsa Brakel A - Club Brugge B Speeldag 
01/05/2021 25 Dames VK Egem A - Olsa Brakel A Speeldag 
08/05/2021 26 Olsa Brakel A - ASC Havinnes A Speeldag 

St-Ghislain T-H B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/09/2020 2 ASC Havinnes A - St-Ghislain T-H B 3 - 0
03/10/2020 3 St-Ghislain T-H B - Olsa Brakel A Speeldag 
10/10/2020 4 KSV Bredene - St-Ghislain T-H B Speeldag 
17/10/2020 5 Wolvertem Merchtem A - St-Ghislain T-H B Speeldag 
24/10/2020 6 St-Ghislain T-H B - KSV Sottegem A Speeldag 
07/11/2020 7 Bosdam Beveren A - St-Ghislain T-H B Speeldag 
11/11/2020 1 St-Ghislain T-H B - Dames VK Egem A Speeldag 
14/11/2020 8 St-Ghislain T-H B - Zulte-Waregem B Speeldag 
21/11/2020 9 Svelta Melsele A - St-Ghislain T-H B Speeldag 
28/11/2020 10 St-Ghislain T-H B - AA Gent C Speeldag 
05/12/2020 11 Eendracht Aalst B - St-Ghislain T-H B Speeldag 
12/12/2020 12 St-Ghislain T-H B - Mazenzele Opwijk A Speeldag 
19/12/2020 13 Club Brugge B - St-Ghislain T-H B Speeldag 
16/01/2021 14 Dames VK Egem A - St-Ghislain T-H B Speeldag 
30/01/2021 15 St-Ghislain T-H B - ASC Havinnes A Speeldag 
06/02/2021 16 Olsa Brakel A - St-Ghislain T-H B Speeldag 
20/02/2021 17 St-Ghislain T-H B - KSV Bredene Speeldag 
27/02/2021 18 St-Ghislain T-H B - Wolvertem Merchtem A Speeldag 
06/03/2021 19 KSV Sottegem A - St-Ghislain T-H B Speeldag 
20/03/2021 20 St-Ghislain T-H B - Bosdam Beveren A Speeldag 
27/03/2021 21 Zulte-Waregem B - St-Ghislain T-H B Speeldag 
03/04/2021 22 St-Ghislain T-H B - Svelta Melsele A Speeldag 
17/04/2021 23 AA Gent C - St-Ghislain T-H B Speeldag 
24/04/2021 24 St-Ghislain T-H B - Eendracht Aalst B Speeldag 
01/05/2021 25 Mazenzele Opwijk A - St-Ghislain T-H B Speeldag 
08/05/2021 26 St-Ghislain T-H B - Club Brugge B Speeldag 

Svelta Melsele A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/09/2020 2 Eendracht Aalst B - Svelta Melsele A 1 - 7
03/10/2020 3 Svelta Melsele A - Mazenzele Opwijk A Speeldag 
10/10/2020 4 Club Brugge B - Svelta Melsele A Speeldag 
17/10/2020 5 Svelta Melsele A - Dames VK Egem A Speeldag 
24/10/2020 6 ASC Havinnes A - Svelta Melsele A Speeldag 
07/11/2020 7 Svelta Melsele A - Olsa Brakel A Speeldag 
11/11/2020 1 Svelta Melsele A - AA Gent C Speeldag 
14/11/2020 8 KSV Bredene - Svelta Melsele A Speeldag 
21/11/2020 9 Svelta Melsele A - St-Ghislain T-H B Speeldag 
28/11/2020 10 KSV Sottegem A - Svelta Melsele A Speeldag 
05/12/2020 11 Svelta Melsele A - Bosdam Beveren A Speeldag 
12/12/2020 12 Zulte-Waregem B - Svelta Melsele A Speeldag 
19/12/2020 13 Svelta Melsele A - Wolvertem Merchtem A Speeldag 
16/01/2021 14 AA Gent C - Svelta Melsele A Speeldag 
30/01/2021 15 Svelta Melsele A - Eendracht Aalst B Speeldag 
06/02/2021 16 Mazenzele Opwijk A - Svelta Melsele A Speeldag 
20/02/2021 17 Svelta Melsele A - Club Brugge B Speeldag 
27/02/2021 18 Dames VK Egem A - Svelta Melsele A Speeldag 
06/03/2021 19 Svelta Melsele A - ASC Havinnes A Speeldag 
20/03/2021 20 Olsa Brakel A - Svelta Melsele A Speeldag 
27/03/2021 21 Svelta Melsele A - KSV Bredene Speeldag 
03/04/2021 22 St-Ghislain T-H B - Svelta Melsele A Speeldag 
17/04/2021 23 Svelta Melsele A - KSV Sottegem A Speeldag 
24/04/2021 24 Bosdam Beveren A - Svelta Melsele A Speeldag 
01/05/2021 25 Svelta Melsele A - Zulte-Waregem B Speeldag 
08/05/2021 26 Wolvertem Merchtem A - Svelta Melsele A Speeldag 

Wolvertem Merchtem A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/09/2020 2 AA Gent C - Wolvertem Merchtem A 31/10   Speeldag 
03/10/2020 3 Wolvertem Merchtem A - KSV Bredene Speeldag 
10/10/2020 4 Eendracht Aalst B - Wolvertem Merchtem A Speeldag 
17/10/2020 5 Wolvertem Merchtem A - St-Ghislain T-H B Speeldag 
24/10/2020 6 Mazenzele Opwijk A - Wolvertem Merchtem A Speeldag 
31/10/2020 2 AA Gent C - Wolvertem Merchtem A uitg. 
07/11/2020 7 Wolvertem Merchtem A - KSV Sottegem A Speeldag 
11/11/2020 1 Wolvertem Merchtem A - Olsa Brakel A Speeldag 
14/11/2020 8 Club Brugge B - Wolvertem Merchtem A Speeldag 
21/11/2020 9 Wolvertem Merchtem A - Bosdam Beveren A Speeldag 
28/11/2020 10 Dames VK Egem A - Wolvertem Merchtem A Speeldag 
05/12/2020 11 Wolvertem Merchtem A - Zulte-Waregem B Speeldag 
12/12/2020 12 Wolvertem Merchtem A - ASC Havinnes A Speeldag 
19/12/2020 13 Svelta Melsele A - Wolvertem Merchtem A Speeldag 
16/01/2021 14 Olsa Brakel A - Wolvertem Merchtem A Speeldag 
30/01/2021 15 Wolvertem Merchtem A - AA Gent C Speeldag 
06/02/2021 16 KSV Bredene - Wolvertem Merchtem A Speeldag 
20/02/2021 17 Wolvertem Merchtem A - Eendracht Aalst B Speeldag 
27/02/2021 18 St-Ghislain T-H B - Wolvertem Merchtem A Speeldag 
06/03/2021 19 Wolvertem Merchtem A - Mazenzele Opwijk A Speeldag 
20/03/2021 20 KSV Sottegem A - Wolvertem Merchtem A Speeldag 
27/03/2021 21 Wolvertem Merchtem A - Club Brugge B Speeldag 
03/04/2021 22 Bosdam Beveren A - Wolvertem Merchtem A Speeldag 
17/04/2021 23 Wolvertem Merchtem A - Dames VK Egem A Speeldag 
24/04/2021 24 Zulte-Waregem B - Wolvertem Merchtem A Speeldag 
01/05/2021 25 ASC Havinnes A - Wolvertem Merchtem A Speeldag 
08/05/2021 26 Wolvertem Merchtem A - Svelta Melsele A Speeldag 

Zulte-Waregem B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/09/2020 2 Mazenzele Opwijk A - Zulte-Waregem B 4 - 1
03/10/2020 3 Zulte-Waregem B - Club Brugge B Speeldag 
10/10/2020 4 Dames VK Egem A - Zulte-Waregem B Speeldag 
17/10/2020 5 Zulte-Waregem B - ASC Havinnes A Speeldag 
24/10/2020 6 Olsa Brakel A - Zulte-Waregem B Speeldag 
07/11/2020 7 Zulte-Waregem B - KSV Bredene Speeldag 
11/11/2020 1 Zulte-Waregem B - Eendracht Aalst B Speeldag 
14/11/2020 8 St-Ghislain T-H B - Zulte-Waregem B Speeldag 
21/11/2020 9 Zulte-Waregem B - KSV Sottegem A Speeldag 
28/11/2020 10 Bosdam Beveren A - Zulte-Waregem B Speeldag 
05/12/2020 11 Wolvertem Merchtem A - Zulte-Waregem B Speeldag 
12/12/2020 12 Zulte-Waregem B - Svelta Melsele A Speeldag 
19/12/2020 13 AA Gent C - Zulte-Waregem B Speeldag 
16/01/2021 14 Eendracht Aalst B - Zulte-Waregem B Speeldag 
30/01/2021 15 Zulte-Waregem B - Mazenzele Opwijk A Speeldag 
06/02/2021 16 Club Brugge B - Zulte-Waregem B Speeldag 
20/02/2021 17 Zulte-Waregem B - Dames VK Egem A Speeldag 
27/02/2021 18 ASC Havinnes A - Zulte-Waregem B Speeldag 
06/03/2021 19 Zulte-Waregem B - Olsa Brakel A Speeldag 
20/03/2021 20 KSV Bredene - Zulte-Waregem B Speeldag 
27/03/2021 21 Zulte-Waregem B - St-Ghislain T-H B Speeldag 
03/04/2021 22 KSV Sottegem A - Zulte-Waregem B Speeldag 
17/04/2021 23 Zulte-Waregem B - Bosdam Beveren A Speeldag 
24/04/2021 24 Zulte-Waregem B - Wolvertem Merchtem A Speeldag 
01/05/2021 25 Svelta Melsele A - Zulte-Waregem B Speeldag 
08/05/2021 26 Zulte-Waregem B - AA Gent C Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Vrouwen
Scooore Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F


PROMOTIE-DEGRADATIE - 2e NATIONALE A - VROUWEN

* Promotie.
- Op het einde van het seizoen stijgt de eerst gerangschikte ploeg van elk van de twee reeksen naar de 1e nationale vrouwenafdeling.
- Op het einde van het seizoen worden, indien nodig, testwedstrijden heen en terug gespeeld tussen de best geklasseerde ploegen van elke reeks om de eventueel bijkomende stijger(s) aan te duiden.

* Degradatie.
a) de 10e, 11e, 12e, 13e en 14e gerangschikte ploegen van elke reeks dalen naar de provinciale vrouwenafdelingen, tenzij het bepaalde in bondsartikel V1583.33 (zie punt d).
b) de vrijgekomen plaatsen worden ingevuld door de ploegen van de 1e provinciale afdelingen, gekwalificeerd om te stijgen.
c) vermindert het aantal ploegen in de Super League Vrouwenvoetbal dan zijn er extra daler(s) naar de provinciale vrouwenafdelingen, tenzij het bepaalde in bondsartikel V1583.33 (zie punt d).
d) ingeval er door het verdwijnen van ploegen plaatsen vrijkomen in 2e nationale afdeling of indien niet alle provincies een stijger voorstellen, worden er voor het behoud indien nodig testwedstrijden heen en terug gespeeld tussen de ploegen van de beide reeksen van 2e nationale afdeling die op dezelfde plaats geëindigd zijn.

** Bijkomende informatie - Bondsartikel V1586 - De provinciale vrouwenkampioenschappen.
1. De provincies organiseren zelf, rekening houdend met het aantal ingeschreven ploegen, een kampioenschap van 1e, 2e, 3e en 4e provinciale afdeling, in functie van het aantal provinciale senioresploegen.
2. De kampioenen van 1e provinciale afdeling stijgen naar 2e nationale afdeling, behalve indien deze om een andere, door het bondsreglement voorziene reden, niet mag of niet wil promoveren.
3. Clubs die de promotie wensen te weigeren moeten, op straf van boete te bepalen door het Provinciaal Comité, uiterlijk 14 kalenderdagen na het beëindigen van het kampioenschap, of na kennisgeving door het Provinciaal Comité, dit per aangetekend schrijven of via E-Kickoff aan het Provinciaal Comité melden.
4. In dat geval stijgt de eerstvolgende gerangschikte tot en met de derde (die gerechtigd is om te stijgen) in de betrokken 1e provinciale afdeling, .
5. Is ook de derde in de rangschikking niet gerechtigd om te stijgen, dan is er een daler minder in 2e nationale afdeling.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).