Division 2 - ACFF
Update: gisteren om 12:17u
Nationaal D1 & D2 Nationale Heren Division 2 - ACFF
Laatste update: gisteren om 12:17u
Relaxen in de Ardennen
Erpigny 19 B/C, Erezée
www.chambres-d-erpigny.be
Meer info...
ACFF-LOGO    DE VOETBALCOMPETITIE 2020-2021 - DIVISION 2 - ACFF

RAAL La Louviere, Waremme-Borgworm FC, Excelsior Virton, Couvin-Mariembourg, RSD Jette, US Rebecquoise, Stockay-Warfusee,
Entente Acren Lessines, RCS Verlaine, Entente Durbuy, RRC Hamoir, RFC Meux, AFC Tubeke, RFC Warnant, RUS Givry,
FC Ganshoren en Solieres Sport.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen: 10, 12 en 12 speeldagen.

Division 2 ACFF - Geografisch Archief - Seizoen 2019-2020 Promotie/Degradatie 3e Afdeling VV - A
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 2 (27 september 2020) - 1e periode
Zat. 26/09 20u00 Excelsior Virton (ff.) - RAAL La Louvière 0 - 5
Zat. 26/09 20u00 AFC Tubize - Entente Durbuy  
Zon. 27/09 15u00 FC Ganshoren - Stockay-Warfusée  
Zon. 27/09 15u00 RSD Jette - US Rebecquoise  
Zon. 27/09 15u00 RRC Hamoir - Couvin-Mariembourg  
Zon. 27/09 15u00 RUS Givry - RCS Verlaine uitg.
Woe. 11/11 14u30 Waremme-Borgworm - Solières Sport 11/11
Woe. 11/11 14u30 RFC Warnant - Acren Lessines 11/11
- - - RFC Meux - vrij  

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Inhaalwedstrijd
Woe.30/0920u00 Solières Sport -AFC Tubize - Speeldag 1
Woe.30/0920u00 Acren Lessines -FC Ganshoren - Speeldag 1

Klassement

Algemeen klassement na 2 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RAAL La Louvière 2 2 0 0 8 0 6
2 Couvin-Mariembourg 1 1 0 0 5 0 3
3 RSD Jette 1 1 0 0 3 0 3
4 Stockay-Warfusée 1 1 0 0 2 1 3
5 RFC Meux 1 0 0 1 1 1 1
6 RUS Givry 1 0 0 1 1 1 1
7 AFC Tubize 0 0 0 0 0 0 0  
8 Acren Lessines 0 0 0 0 0 0 0  
9 Entente Durbuy 0 0 0 0 0 0 0  
10 FC Ganshoren 0 0 0 0 0 0 0  
11 Solières Sport 0 0 0 0 0 0 0  
12 US Rebecquoise 0 0 0 0 0 0 0  
13 Waremme-Borgworm 0 0 0 0 0 0 0  
14 RRC Hamoir 1 0 1 0 1 2 0
15 RCS Verlaine 1 0 1 0 0 3 0
16 RFC Warnant 1 0 1 0 0 3 0
17 Excelsior Virton 2 0 2 0 0 10 0

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


Speeldag 1 (20 september 2020) - 1e periode
RFC Meux - RUS Givry 1 - 1
Entente Durbuy - Waremme-Borgworm 07/10
RAAL La Louvière - RFC Warnant 3 - 0
Couvin-Mariembourg - Excelsior Virton (ff.) 5 - 0
RCS Verlaine - RSD Jette 0 - 3
Stockay-Warfusée - RRC Hamoir 2 - 1
Solières Sport - AFC Tubize 30/09
Acren Lessines - FC Ganshoren 30/09
US Rebecquoise - vrij  


Speeldag 2 (27 september 2020) - 1e periode
Excelsior Virton (ff.) - RAAL La Louvière 0 - 5
AFC Tubize - Entente Durbuy  
FC Ganshoren - Stockay-Warfusée  
Waremme-Borgworm - Solières Sport 11/11
RSD Jette - US Rebecquoise  
RFC Warnant - Acren Lessines 11/11
RRC Hamoir - Couvin-Mariembourg  
RUS Givry - RCS Verlaine uitg.
RFC Meux - vrij  


Inhaalwedstrijden (woensdag 30 september 2020)
Solières Sport - AFC Tubize   Speeldag 1
Acren Lessines - FC Ganshoren   Speeldag 1


Speeldag 3 (4 oktober 2020) - 1e periode
RAAL La Louvière - Waremme-Borgworm
AFC Tubize - Excelsior Virton
RFC Meux - US Rebecquoise
Entente Durbuy - RRC Hamoir
Couvin-Mariembourg - RFC Warnant
Solières Sport - RUS Givry
Stockay-Warfusée - RSD Jette
RCS Verlaine - FC Ganshoren
Acren Lessines - vrij


Inhaalwedstrijden (woensdag 7 oktober 2020)
Entente Durbuy - Waremme-Borgworm   Speeldag 1


Speeldag 4 (11 oktober 2020) - 1e periode
Excelsior Virton - Entente Durbuy
US Rebecquoise - Acren Lessines
RRC Hamoir - Solières Sport
RFC Warnant - RCS Verlaine
Waremme-Borgworm - AFC Tubize
RUS Givry - Stockay-Warfusée
RSD Jette - Couvin-Mariembourg
FC Ganshoren - RFC Meux
RAAL La Louvière - vrij


Speeldag 5 (18 oktober 2020) - 1e periode
AFC Tubize - RRC Hamoir
Couvin-Mariembourg - RUS Givry
RAAL La Louvière - US Rebecquoise
Entente Durbuy - RSD Jette
Stockay-Warfusée - RFC Warnant
Waremme-Borgworm - Excelsior Virton
Acren Lessines - RFC Meux
Solières Sport - FC Ganshoren
RCS Verlaine - vrij


Speeldag 6 (25 oktober 2020) - 1e periode
RFC Meux - Solières Sport
US Rebecquoise - RCS Verlaine
RAAL La Louvière - Acren Lessines
FC Ganshoren - Couvin-Mariembourg
RFC Warnant - Excelsior Virton
RSD Jette - AFC Tubize
RUS Givry - Entente Durbuy
RRC Hamoir - Waremme-Borgworm
Stockay-Warfusée - vrij


Speeldag 7 (1 november 2020) - 1e periode
AFC Tubize - RAAL La Louvière
Couvin-Mariembourg - RFC Meux
Entente Durbuy - FC Ganshoren
Excelsior Virton - RUS Givry
Waremme-Borgworm - RSD Jette
RRC Hamoir - RFC Warnant
Stockay-Warfusée - US Rebecquoise
RCS Verlaine - Acren Lessines
Solières Sport - vrij


Speeldag 8 (8 november 2020) - 1e periode
RAAL La Louvière - RCS Verlaine
RFC Meux - Entente Durbuy
US Rebecquoise - Couvin-Mariembourg
RUS Givry - RRC Hamoir
FC Ganshoren - Excelsior Virton
RFC Warnant - AFC Tubize
RSD Jette - Solières Sport
Acren Lessines - Stockay-Warfusée
Waremme-Borgworm - vrij


Inhaalwedstrijden (woensdag 11 november 2020)
Waremme-Borgworm - Solières Sport   Speeldag 2
RFC Warnant - Acren Lessines   Speeldag 2


Speeldag 9 (15 november 2020) - 1e periode
Excelsior Virton - Acren Lessines
AFC Tubize - RUS Givry
Entente Durbuy - RFC Warnant
Waremme-Borgworm - FC Ganshoren
Stockay-Warfusée - RAAL La Louvière
Solières Sport - US Rebecquoise
RRC Hamoir - RSD Jette
RCS Verlaine - RFC Meux
Couvin-Mariembourg - vrij


Speeldag 10 (22 november 2020) - 1e periode
US Rebecquoise - Entente Durbuy
RAAL La Louvière - Solières Sport
RFC Meux - Excelsior Virton
FC Ganshoren - RRC Hamoir
RUS Givry - Waremme-Borgworm
RFC Warnant - RSD Jette
Acren Lessines - Couvin-Mariembourg
RCS Verlaine - Stockay-Warfusée
AFC Tubize - vrij


Speeldag 11 (29 november 2020) - 2e periode
AFC Tubize - FC Ganshoren
Couvin-Mariembourg - RCS Verlaine
Excelsior Virton - US Rebecquoise
Stockay-Warfusée - RFC Meux
Solières Sport - Acren Lessines
RRC Hamoir - RAAL La Louvière
Waremme-Borgworm - RFC Warnant
RSD Jette - RUS Givry
Entente Durbuy - vrij


Speeldag 12 (6 december 2020) - 2e periode
RAAL La Louvière - Entente Durbuy
US Rebecquoise - RRC Hamoir
Couvin-Mariembourg - Stockay-Warfusée
RFC Meux - AFC Tubize
FC Ganshoren - RSD Jette
RUS Givry - RFC Warnant
RCS Verlaine - Solières Sport
Acren Lessines - Waremme-Borgworm
Excelsior Virton - vrij


Speeldag 13 (13 december 2020) - 2e periode
Entente Durbuy - Couvin-Mariembourg
Excelsior Virton - RCS Verlaine
AFC Tubize - Acren Lessines
RFC Warnant - RFC Meux
Solières Sport - Stockay-Warfusée
Waremme-Borgworm - US Rebecquoise
RUS Givry - FC Ganshoren
RSD Jette - RAAL La Louvière
RRC Hamoir - vrij


Speeldag 14 (20 december 2020) - 2e periode
RAAL La Louvière - RUS Givry
US Rebecquoise - AFC Tubize
RFC Meux - RRC Hamoir
Couvin-Mariembourg - Solières Sport
FC Ganshoren - RFC Warnant
Stockay-Warfusée - Excelsior Virton
Acren Lessines - Entente Durbuy
RCS Verlaine - Waremme-Borgworm
RSD Jette - vrij


Speeldag 15 (3 januari 2021) - 2e periode
AFC Tubize - RCS Verlaine
Entente Durbuy - Stockay-Warfusée
Excelsior Virton - Solières Sport
FC Ganshoren - RAAL La Louvière
RFC Warnant - US Rebecquoise
RRC Hamoir - Acren Lessines
RSD Jette - RFC Meux
Waremme-Borgworm - Couvin-Mariembourg
RUS Givry - vrij


Speeldag 16 (10 januari 2021) - 2e periode
Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière
Excelsior Virton - RSD Jette
US Rebecquoise - FC Ganshoren
RFC Meux - Waremme-Borgworm
Solières Sport - Entente Durbuy
Stockay-Warfusée - AFC Tubize
RCS Verlaine - RRC Hamoir
Acren Lessines - RUS Givry
RFC Warnant - vrij


Speeldag 17 (17 januari 2021) - 2e periode
RAAL La Louvière - RFC Meux
AFC Tubize - Couvin-Mariembourg
Entente Durbuy - RCS Verlaine
RUS Givry - US Rebecquoise
RRC Hamoir - Excelsior Virton
RFC Warnant - Solières Sport
Waremme-Borgworm - Stockay-Warfusée
RSD Jette - Acren Lessines
FC Ganshoren - vrij


Speeldag 18 (24 januari 2021) - 2e periode
AFC Tubize - Solières Sport
Excelsior Virton - RFC Meux
RRC Hamoir - Stockay-Warfusée
RSD Jette - RCS Verlaine
Waremme-Borgworm - RAAL La Louvière
FC Ganshoren - Acren Lessines
RUS Givry - Couvin-Mariembourg
RFC Warnant - Entente Durbuy
US Rebecquoise - vrij


Speeldag 19 (31 januari 2021) - 2e periode
RAAL La Louvière - RRC Hamoir
Couvin-Mariembourg - RSD Jette
Entente Durbuy - AFC Tubize
US Rebecquoise - Excelsior Virton
Acren Lessines - RFC Warnant
Stockay-Warfusée - FC Ganshoren
RCS Verlaine - RUS Givry
Solières Sport - Waremme-Borgworm
RFC Meux - vrij


Speeldag 20 (7 februari 2021) - 2e periode
Excelsior Virton - Couvin-Mariembourg
US Rebecquoise - RFC Meux
Waremme-Borgworm - Entente Durbuy
RSD Jette - Stockay-Warfusée
RFC Warnant - RAAL La Louvière
RUS Givry - Solières Sport
RRC Hamoir - AFC Tubize
FC Ganshoren - RCS Verlaine
Acren Lessines - vrij


Speeldag 21 (14 februari 2021) - 2e periode
Entente Durbuy - RAAL La Louvière
Couvin-Mariembourg - RRC Hamoir
RFC Meux - FC Ganshoren
AFC Tubize - Waremme-Borgworm
Solières Sport - RSD Jette
Stockay-Warfusée - RUS Givry
RCS Verlaine - RFC Warnant
Acren Lessines - US Rebecquoise
Excelsior Virton - vrij


Speeldag 22 (21 februari 2021) - 2e periode
RAAL La Louvière - AFC Tubize
RFC Meux - Acren Lessines
US Rebecquoise - Stockay-Warfusée
RSD Jette - Waremme-Borgworm
RRC Hamoir - Entente Durbuy
FC Ganshoren - Solières Sport
RUS Givry - Excelsior Virton
RFC Warnant - Couvin-Mariembourg
RCS Verlaine - vrij


Speeldag 23 (28 februari 2021) - 3e periode
RAAL La Louvière - RSD Jette
Couvin-Mariembourg - FC Ganshoren
AFC Tubize - RFC Warnant
Entente Durbuy - RUS Givry
Acren Lessines - Excelsior Virton
Waremme-Borgworm - RRC Hamoir
Solières Sport - RFC Meux
RCS Verlaine - US Rebecquoise
Stockay-Warfusée - vrij


Speeldag 24 (7 maart 2021) - 3e periode
US Rebecquoise - Waremme-Borgworm
Excelsior Virton - RRC Hamoir
RFC Meux - Couvin-Mariembourg
RUS Givry - RAAL La Louvière
RSD Jette - Entente Durbuy
RFC Warnant - Stockay-Warfusée
Acren Lessines - RCS Verlaine
FC Ganshoren - AFC Tubize
Solières Sport - vrij


Speeldag 25 (14 maart 2021) - 3e periode
AFC Tubize - RSD Jette
Entente Durbuy - RFC Meux
Couvin-Mariembourg - US Rebecquoise
Solières Sport - RFC Warnant
Stockay-Warfusée - Acren Lessines
RRC Hamoir - FC Ganshoren
RCS Verlaine - Excelsior Virton
Waremme-Borgworm - RUS Givry
RAAL La Louvière - vrij


Speeldag 26 (21 maart 2021) - 3e periode
Excelsior Virton - Stockay-Warfusée
RFC Meux - RCS Verlaine
US Rebecquoise - RAAL La Louvière
RUS Givry - AFC Tubize
Acren Lessines - Solières Sport
RFC Warnant - Waremme-Borgworm
FC Ganshoren - Entente Durbuy
RSD Jette - RRC Hamoir
Couvin-Mariembourg - vrij


Speeldag 27 (28 maart 2021) - 3e periode
Entente Durbuy - US Rebecquoise
Couvin-Mariembourg - Acren Lessines
RAAL La Louvière - FC Ganshoren
Waremme-Borgworm - RFC Meux
Stockay-Warfusée - RCS Verlaine
Solières Sport - Excelsior Virton
RRC Hamoir - RUS Givry
RSD Jette - RFC Warnant
AFC Tubize - vrij


Speeldag 28 (11 april 2021) - 3e periode
RFC Meux - Stockay-Warfusée
US Rebecquoise - Solières Sport
Excelsior Virton - AFC Tubize
RUS Givry - RSD Jette
RFC Warnant - RRC Hamoir
FC Ganshoren - Waremme-Borgworm
RCS Verlaine - Couvin-Mariembourg
Acren Lessines - RAAL La Louvière
Entente Durbuy - vrij


Speeldag 29 (18 april 2021) - 3e periode
Entente Durbuy - Acren Lessines
AFC Tubize - US Rebecquoise
RAAL La Louvière - Excelsior Virton
Solières Sport - RCS Verlaine
Stockay-Warfusée - Couvin-Mariembourg
RFC Warnant - RUS Givry
RSD Jette - FC Ganshoren
RRC Hamoir - RFC Meux
Waremme-Borgworm - vrij


Speeldag 30 (25 april 2021) - 3e periode
RFC Meux - RFC Warnant
Couvin-Mariembourg - Entente Durbuy
US Rebecquoise - RSD Jette
Excelsior Virton - Waremme-Borgworm
Acren Lessines - AFC Tubize
Stockay-Warfusée - Solières Sport
FC Ganshoren - RUS Givry
RCS Verlaine - RAAL La Louvière
RRC Hamoir - vrij


Speeldag 31 (2 mei 2021) - 3e periode
AFC Tubize - RFC Meux
Entente Durbuy - Excelsior Virton
RAAL La Louvière - Stockay-Warfusée
Waremme-Borgworm - RCS Verlaine
RRC Hamoir - US Rebecquoise
RUS Givry - Acren Lessines
RFC Warnant - FC Ganshoren
Solières Sport - Couvin-Mariembourg
RSD Jette - vrij


Speeldag 32 (9 mei 2021) - 3e periode
US Rebecquoise - RFC Warnant
Couvin-Mariembourg - Waremme-Borgworm
RFC Meux - RSD Jette
Excelsior Virton - FC Ganshoren
Solières Sport - RAAL La Louvière
Stockay-Warfusée - Entente Durbuy
RCS Verlaine - AFC Tubize
Acren Lessines - RRC Hamoir
RUS Givry - vrij


Speeldag 33 (16 mei 2021) - 3e periode
Waremme-Borgworm - Acren Lessines
AFC Tubize - Stockay-Warfusée
Entente Durbuy - Solières Sport
RUS Givry - RFC Meux
RSD Jette - Excelsior Virton
RAAL La Louvière - Couvin-Mariembourg
RRC Hamoir - RCS Verlaine
FC Ganshoren - US Rebecquoise
RFC Warnant - vrij


Speeldag 34 (23 mei 2021) - 3e periode
RCS Verlaine - Entente Durbuy
Stockay-Warfusée - Waremme-Borgworm
Acren Lessines - RSD Jette
RFC Meux - RAAL La Louvière
US Rebecquoise - RUS Givry
Excelsior Virton - RFC Warnant
Couvin-Mariembourg - AFC Tubize
Solières Sport - RRC Hamoir
FC Ganshoren - vrij


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de Division 2 ACFF.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAAL La Louvière 633
2RSD Jette 303
3Couvin-Mariembourg 330
4Stockay-Warfusée 330
5RUS Givry 101
6RFC Meux 110
7AFC Tubize 000
8Acren Lessines 000
9Entente Durbuy 000
10Excelsior Virton 000
11FC Ganshoren 000
12RCS Verlaine 000
13RFC Warnant 000
14RRC Hamoir 000
15Solières Sport 000
16US Rebecquoise 000
17Waremme-Borgworm 000


VERLIESPUNTEN NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1AFC Tubize 000
2Acren Lessines 000
3Couvin-Mariembourg 000
4Entente Durbuy 000
5FC Ganshoren 000
6RAAL La Louvière 000
7RSD Jette 000
8Solières Sport 000
9Stockay-Warfusée 000
10US Rebecquoise 000
11Waremme-Borgworm 000
12RFC Meux 220
13RUS Givry 202
14RCS Verlaine 330
15RFC Warnant 303
16RRC Hamoir 303
17Excelsior Virton 633


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAAL La Louvière 633
2RSD Jette 303
3Couvin-Mariembourg 330
4Stockay-Warfusée 330
5RUS Givry 101
6RFC Meux 110
7AFC Tubize 000
8Acren Lessines 000
9Entente Durbuy 000
10Excelsior Virton 000
11FC Ganshoren 000
12RCS Verlaine 000
13RFC Warnant 000
14RRC Hamoir 000
15Solières Sport 000
16US Rebecquoise 000
17Waremme-Borgworm 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAAL La Louvière 835
2Couvin-Mariembourg 550
3RSD Jette 303
4Stockay-Warfusée 220
5RRC Hamoir 101
6RUS Givry 101
7RFC Meux 110
8AFC Tubize 000
9Acren Lessines 000
10Entente Durbuy 000
11Excelsior Virton 000
12FC Ganshoren 000
13RCS Verlaine 000
14RFC Warnant 000
15Solières Sport 000
16US Rebecquoise 000
17Waremme-Borgworm 000


TEGENDOELPUNTEN NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1AFC Tubize 000
2Acren Lessines 000
3Couvin-Mariembourg 000
4Entente Durbuy 000
5FC Ganshoren 000
6RAAL La Louvière 000
7RSD Jette 000
8Solières Sport 000
9US Rebecquoise 000
10Waremme-Borgworm 000
11RFC Meux 110
12Stockay-Warfusée 110
13RUS Givry 101
14RRC Hamoir 202
15RCS Verlaine 330
16RFC Warnant 303
17Excelsior Virton 1055


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 2 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1RAAL La Louvière 2x2x
2Couvin-Mariembourg 1x1x
3RSD Jette 1x1x
4Stockay-Warfusée 1x1x
5RFC Meux 0 1x
6RUS Givry 0 1x
7AFC Tubize 0 0 
8Acren Lessines 0 0 
9Entente Durbuy 0 0 
10Excelsior Virton 0 0 
11FC Ganshoren 0 0 
12RCS Verlaine 0 0 
13RFC Warnant 0 0 
14RRC Hamoir 0 0 
15Solières Sport 0 0 
16US Rebecquoise 0 0 
17Waremme-Borgworm 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAAL La Louvière 211
2RSD Jette 101
3Couvin-Mariembourg 110
4AFC Tubize 000
5Acren Lessines 000
6Entente Durbuy 000
7Excelsior Virton 000
8FC Ganshoren 000
9RCS Verlaine 000
10RFC Meux 000
11RFC Warnant 000
12RRC Hamoir 000
13RUS Givry 000
14Solières Sport 000
15Stockay-Warfusée 000
16US Rebecquoise 000
17Waremme-Borgworm 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAAL La Louvière 211
2RRC Hamoir 101
3RSD Jette 101
4RUS Givry 101
5Couvin-Mariembourg 110
6RFC Meux 110
7Stockay-Warfusée 110
8AFC Tubize 000
9Acren Lessines 000
10Entente Durbuy 000
11Excelsior Virton 000
12FC Ganshoren 000
13RCS Verlaine 000
14RFC Warnant 000
15Solières Sport 000
16US Rebecquoise 000
17Waremme-Borgworm 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1AFC Tubize 000
2Acren Lessines 000
3Couvin-Mariembourg 000
4Entente Durbuy 000
5FC Ganshoren 000
6RAAL La Louvière 000
7RFC Meux 000
8RRC Hamoir 000
9RSD Jette 000
10RUS Givry 000
11Solières Sport 000
12Stockay-Warfusée 000
13US Rebecquoise 000
14Waremme-Borgworm 000
15RCS Verlaine 110
16RFC Warnant 101
17Excelsior Virton 211


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 2 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Couvin-Mariembourg 1 1 0 0 5 0 3
2 RAAL La Louvière 1 1 0 0 3 0 3
3 Stockay-Warfusée 1 1 0 0 2 1 3
4 RFC Meux 1 0 1 0 1 1 1
5 AFC Tubize 0 0 0 0 0 0 0
6 Acren Lessines 0 0 0 0 0 0 0
7 Entente Durbuy 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Ganshoren 0 0 0 0 0 0 0
9 RFC Warnant 0 0 0 0 0 0 0
10 RRC Hamoir 0 0 0 0 0 0 0
11 RSD Jette 0 0 0 0 0 0 0
12 RUS Givry 0 0 0 0 0 0 0
13 Solières Sport 0 0 0 0 0 0 0
14 US Rebecquoise 0 0 0 0 0 0 0
15 Waremme-Borgworm 0 0 0 0 0 0 0
16 RCS Verlaine 1 0 0 1 0 3 0
17 Excelsior Virton 1 0 0 1 0 5 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 2 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 RAAL La Louvière 1 1 0 0 5 0 3
2 RSD Jette 1 1 0 0 3 0 3
3 RUS Givry 1 0 1 0 1 1 1
4 AFC Tubize 0 0 0 0 0 0 0
5 Acren Lessines 0 0 0 0 0 0 0
6 Couvin-Mariembourg 0 0 0 0 0 0 0
7 Entente Durbuy 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Ganshoren 0 0 0 0 0 0 0
9 RCS Verlaine 0 0 0 0 0 0 0
10 RFC Meux 0 0 0 0 0 0 0
11 Solières Sport 0 0 0 0 0 0 0
12 Stockay-Warfusée 0 0 0 0 0 0 0
13 US Rebecquoise 0 0 0 0 0 0 0
14 Waremme-Borgworm 0 0 0 0 0 0 0
15 RRC Hamoir 1 0 0 1 1 2 0
16 RFC Warnant 1 0 0 1 0 3 0
17 Excelsior Virton 1 0 0 1 0 5 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



AFC Tubize

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 Solières Sport - AFC Tubize 30/09   Speeldag 
27/09/2020 2 AFC Tubize - Entente Durbuy Speeldag 
30/09/2020 1 Solières Sport - AFC Tubize uitg. 
04/10/2020 3 AFC Tubize - Excelsior Virton Speeldag 
11/10/2020 4 Waremme-Borgworm - AFC Tubize Speeldag 
18/10/2020 5 AFC Tubize - RRC Hamoir Speeldag 
25/10/2020 6 RSD Jette - AFC Tubize Speeldag 
01/11/2020 7 AFC Tubize - RAAL La Louvière Speeldag 
08/11/2020 8 RFC Warnant - AFC Tubize Speeldag 
15/11/2020 9 AFC Tubize - RUS Givry Speeldag 
22/11/2020 10 AFC Tubize - vrijSpeeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 AFC Tubize - FC Ganshoren Speeldag 
06/12/2020 12 RFC Meux - AFC Tubize Speeldag 
13/12/2020 13 AFC Tubize - Acren Lessines Speeldag 
20/12/2020 14 US Rebecquoise - AFC Tubize Speeldag 
03/01/2021 15 AFC Tubize - RCS Verlaine Speeldag 
10/01/2021 16 Stockay-Warfusée - AFC Tubize Speeldag 
17/01/2021 17 AFC Tubize - Couvin-Mariembourg Speeldag 
24/01/2021 18 AFC Tubize - Solières Sport Speeldag 
31/01/2021 19 Entente Durbuy - AFC Tubize Speeldag 
07/02/2021 20 RRC Hamoir - AFC Tubize Speeldag 
14/02/2021 21 AFC Tubize - Waremme-Borgworm Speeldag 
21/02/2021 22 RAAL La Louvière - AFC Tubize Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/02/2021 23 AFC Tubize - RFC Warnant Speeldag 
07/03/2021 24 FC Ganshoren - AFC Tubize Speeldag 
14/03/2021 25 AFC Tubize - RSD Jette Speeldag 
21/03/2021 26 RUS Givry - AFC Tubize Speeldag 
28/03/2021 27 AFC Tubize - vrijSpeeldag 
11/04/2021 28 Excelsior Virton - AFC Tubize Speeldag 
18/04/2021 29 AFC Tubize - US Rebecquoise Speeldag 
25/04/2021 30 Acren Lessines - AFC Tubize Speeldag 
02/05/2021 31 AFC Tubize - RFC Meux Speeldag 
09/05/2021 32 RCS Verlaine - AFC Tubize Speeldag 
16/05/2021 33 AFC Tubize - Stockay-Warfusée Speeldag 
23/05/2021 34 Couvin-Mariembourg - AFC Tubize Speeldag 

Acren Lessines

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 Acren Lessines - FC Ganshoren 30/09   Speeldag 
27/09/2020 2 RFC Warnant - Acren Lessines 11/11   Speeldag 
30/09/2020 1 Acren Lessines - FC Ganshoren uitg. 
04/10/2020 3 Acren Lessines - vrijSpeeldag 
11/10/2020 4 US Rebecquoise - Acren Lessines Speeldag 
18/10/2020 5 Acren Lessines - RFC Meux Speeldag 
25/10/2020 6 RAAL La Louvière - Acren Lessines Speeldag 
01/11/2020 7 RCS Verlaine - Acren Lessines Speeldag 
08/11/2020 8 Acren Lessines - Stockay-Warfusée Speeldag 
11/11/2020 2 RFC Warnant - Acren Lessines uitg. 
15/11/2020 9 Excelsior Virton - Acren Lessines Speeldag 
22/11/2020 10 Acren Lessines - Couvin-Mariembourg Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Solières Sport - Acren Lessines Speeldag 
06/12/2020 12 Acren Lessines - Waremme-Borgworm Speeldag 
13/12/2020 13 AFC Tubize - Acren Lessines Speeldag 
20/12/2020 14 Acren Lessines - Entente Durbuy Speeldag 
03/01/2021 15 RRC Hamoir - Acren Lessines Speeldag 
10/01/2021 16 Acren Lessines - RUS Givry Speeldag 
17/01/2021 17 RSD Jette - Acren Lessines Speeldag 
24/01/2021 18 FC Ganshoren - Acren Lessines Speeldag 
31/01/2021 19 Acren Lessines - RFC Warnant Speeldag 
07/02/2021 20 Acren Lessines - vrijSpeeldag 
14/02/2021 21 Acren Lessines - US Rebecquoise Speeldag 
21/02/2021 22 RFC Meux - Acren Lessines Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/02/2021 23 Acren Lessines - Excelsior Virton Speeldag 
07/03/2021 24 Acren Lessines - RCS Verlaine Speeldag 
14/03/2021 25 Stockay-Warfusée - Acren Lessines Speeldag 
21/03/2021 26 Acren Lessines - Solières Sport Speeldag 
28/03/2021 27 Couvin-Mariembourg - Acren Lessines Speeldag 
11/04/2021 28 Acren Lessines - RAAL La Louvière Speeldag 
18/04/2021 29 Entente Durbuy - Acren Lessines Speeldag 
25/04/2021 30 Acren Lessines - AFC Tubize Speeldag 
02/05/2021 31 RUS Givry - Acren Lessines Speeldag 
09/05/2021 32 Acren Lessines - RRC Hamoir Speeldag 
16/05/2021 33 Waremme-Borgworm - Acren Lessines Speeldag 
23/05/2021 34 Acren Lessines - RSD Jette Speeldag 

Couvin-Mariembourg

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 Couvin-Mariembourg - Excelsior Virton (ff.) 5 - 0
27/09/2020 2 RRC Hamoir - Couvin-Mariembourg Speeldag 
04/10/2020 3 Couvin-Mariembourg - RFC Warnant Speeldag 
11/10/2020 4 RSD Jette - Couvin-Mariembourg Speeldag 
18/10/2020 5 Couvin-Mariembourg - RUS Givry Speeldag 
25/10/2020 6 FC Ganshoren - Couvin-Mariembourg Speeldag 
01/11/2020 7 Couvin-Mariembourg - RFC Meux Speeldag 
08/11/2020 8 US Rebecquoise - Couvin-Mariembourg Speeldag 
15/11/2020 9 Couvin-Mariembourg - vrijSpeeldag 
22/11/2020 10 Acren Lessines - Couvin-Mariembourg Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Couvin-Mariembourg - RCS Verlaine Speeldag 
06/12/2020 12 Couvin-Mariembourg - Stockay-Warfusée Speeldag 
13/12/2020 13 Entente Durbuy - Couvin-Mariembourg Speeldag 
20/12/2020 14 Couvin-Mariembourg - Solières Sport Speeldag 
03/01/2021 15 Waremme-Borgworm - Couvin-Mariembourg Speeldag 
10/01/2021 16 Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière Speeldag 
17/01/2021 17 AFC Tubize - Couvin-Mariembourg Speeldag 
24/01/2021 18 RUS Givry - Couvin-Mariembourg Speeldag 
31/01/2021 19 Couvin-Mariembourg - RSD Jette Speeldag 
07/02/2021 20 Excelsior Virton - Couvin-Mariembourg Speeldag 
14/02/2021 21 Couvin-Mariembourg - RRC Hamoir Speeldag 
21/02/2021 22 RFC Warnant - Couvin-Mariembourg Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/02/2021 23 Couvin-Mariembourg - FC Ganshoren Speeldag 
07/03/2021 24 RFC Meux - Couvin-Mariembourg Speeldag 
14/03/2021 25 Couvin-Mariembourg - US Rebecquoise Speeldag 
21/03/2021 26 Couvin-Mariembourg - vrijSpeeldag 
28/03/2021 27 Couvin-Mariembourg - Acren Lessines Speeldag 
11/04/2021 28 RCS Verlaine - Couvin-Mariembourg Speeldag 
18/04/2021 29 Stockay-Warfusée - Couvin-Mariembourg Speeldag 
25/04/2021 30 Couvin-Mariembourg - Entente Durbuy Speeldag 
02/05/2021 31 Solières Sport - Couvin-Mariembourg Speeldag 
09/05/2021 32 Couvin-Mariembourg - Waremme-Borgworm Speeldag 
16/05/2021 33 RAAL La Louvière - Couvin-Mariembourg Speeldag 
23/05/2021 34 Couvin-Mariembourg - AFC Tubize Speeldag 

Entente Durbuy

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 Entente Durbuy - Waremme-Borgworm 07/10   Speeldag 
27/09/2020 2 AFC Tubize - Entente Durbuy Speeldag 
04/10/2020 3 Entente Durbuy - RRC Hamoir Speeldag 
07/10/2020 1 Entente Durbuy - Waremme-Borgworm uitg. 
11/10/2020 4 Excelsior Virton - Entente Durbuy Speeldag 
18/10/2020 5 Entente Durbuy - RSD Jette Speeldag 
25/10/2020 6 RUS Givry - Entente Durbuy Speeldag 
01/11/2020 7 Entente Durbuy - FC Ganshoren Speeldag 
08/11/2020 8 RFC Meux - Entente Durbuy Speeldag 
15/11/2020 9 Entente Durbuy - RFC Warnant Speeldag 
22/11/2020 10 US Rebecquoise - Entente Durbuy Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Entente Durbuy - vrijSpeeldag 
06/12/2020 12 RAAL La Louvière - Entente Durbuy Speeldag 
13/12/2020 13 Entente Durbuy - Couvin-Mariembourg Speeldag 
20/12/2020 14 Acren Lessines - Entente Durbuy Speeldag 
03/01/2021 15 Entente Durbuy - Stockay-Warfusée Speeldag 
10/01/2021 16 Solières Sport - Entente Durbuy Speeldag 
17/01/2021 17 Entente Durbuy - RCS Verlaine Speeldag 
24/01/2021 18 RFC Warnant - Entente Durbuy Speeldag 
31/01/2021 19 Entente Durbuy - AFC Tubize Speeldag 
07/02/2021 20 Waremme-Borgworm - Entente Durbuy Speeldag 
14/02/2021 21 Entente Durbuy - RAAL La Louvière Speeldag 
21/02/2021 22 RRC Hamoir - Entente Durbuy Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/02/2021 23 Entente Durbuy - RUS Givry Speeldag 
07/03/2021 24 RSD Jette - Entente Durbuy Speeldag 
14/03/2021 25 Entente Durbuy - RFC Meux Speeldag 
21/03/2021 26 FC Ganshoren - Entente Durbuy Speeldag 
28/03/2021 27 Entente Durbuy - US Rebecquoise Speeldag 
11/04/2021 28 Entente Durbuy - vrijSpeeldag 
18/04/2021 29 Entente Durbuy - Acren Lessines Speeldag 
25/04/2021 30 Couvin-Mariembourg - Entente Durbuy Speeldag 
02/05/2021 31 Entente Durbuy - Excelsior Virton Speeldag 
09/05/2021 32 Stockay-Warfusée - Entente Durbuy Speeldag 
16/05/2021 33 Entente Durbuy - Solières Sport Speeldag 
23/05/2021 34 RCS Verlaine - Entente Durbuy Speeldag 

Excelsior Virton

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 Couvin-Mariembourg - Excelsior Virton (ff.) 5 - 0
27/09/2020 2 Excelsior Virton (ff.) - RAAL La Louvière 0 - 5
04/10/2020 3 AFC Tubize - Excelsior Virton Speeldag 
11/10/2020 4 Excelsior Virton - Entente Durbuy Speeldag 
18/10/2020 5 Waremme-Borgworm - Excelsior Virton Speeldag 
25/10/2020 6 RFC Warnant - Excelsior Virton Speeldag 
01/11/2020 7 Excelsior Virton - RUS Givry Speeldag 
08/11/2020 8 FC Ganshoren - Excelsior Virton Speeldag 
15/11/2020 9 Excelsior Virton - Acren Lessines Speeldag 
22/11/2020 10 RFC Meux - Excelsior Virton Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Excelsior Virton - US Rebecquoise Speeldag 
06/12/2020 12 Excelsior Virton - vrijSpeeldag 
13/12/2020 13 Excelsior Virton - RCS Verlaine Speeldag 
20/12/2020 14 Stockay-Warfusée - Excelsior Virton Speeldag 
03/01/2021 15 Excelsior Virton - Solières Sport Speeldag 
10/01/2021 16 Excelsior Virton - RSD Jette Speeldag 
17/01/2021 17 RRC Hamoir - Excelsior Virton Speeldag 
24/01/2021 18 Excelsior Virton - RFC Meux Speeldag 
31/01/2021 19 US Rebecquoise - Excelsior Virton Speeldag 
07/02/2021 20 Excelsior Virton - Couvin-Mariembourg Speeldag 
14/02/2021 21 Excelsior Virton - vrijSpeeldag 
21/02/2021 22 RUS Givry - Excelsior Virton Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/02/2021 23 Acren Lessines - Excelsior Virton Speeldag 
07/03/2021 24 Excelsior Virton - RRC Hamoir Speeldag 
14/03/2021 25 RCS Verlaine - Excelsior Virton Speeldag 
21/03/2021 26 Excelsior Virton - Stockay-Warfusée Speeldag 
28/03/2021 27 Solières Sport - Excelsior Virton Speeldag 
11/04/2021 28 Excelsior Virton - AFC Tubize Speeldag 
18/04/2021 29 RAAL La Louvière - Excelsior Virton Speeldag 
25/04/2021 30 Excelsior Virton - Waremme-Borgworm Speeldag 
02/05/2021 31 Entente Durbuy - Excelsior Virton Speeldag 
09/05/2021 32 Excelsior Virton - FC Ganshoren Speeldag 
16/05/2021 33 RSD Jette - Excelsior Virton Speeldag 
23/05/2021 34 Excelsior Virton - RFC Warnant Speeldag 

FC Ganshoren

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 Acren Lessines - FC Ganshoren 30/09   Speeldag 
27/09/2020 2 FC Ganshoren - Stockay-Warfusée Speeldag 
30/09/2020 1 Acren Lessines - FC Ganshoren uitg. 
04/10/2020 3 RCS Verlaine - FC Ganshoren Speeldag 
11/10/2020 4 FC Ganshoren - RFC Meux Speeldag 
18/10/2020 5 Solières Sport - FC Ganshoren Speeldag 
25/10/2020 6 FC Ganshoren - Couvin-Mariembourg Speeldag 
01/11/2020 7 Entente Durbuy - FC Ganshoren Speeldag 
08/11/2020 8 FC Ganshoren - Excelsior Virton Speeldag 
15/11/2020 9 Waremme-Borgworm - FC Ganshoren Speeldag 
22/11/2020 10 FC Ganshoren - RRC Hamoir Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 AFC Tubize - FC Ganshoren Speeldag 
06/12/2020 12 FC Ganshoren - RSD Jette Speeldag 
13/12/2020 13 RUS Givry - FC Ganshoren Speeldag 
20/12/2020 14 FC Ganshoren - RFC Warnant Speeldag 
03/01/2021 15 FC Ganshoren - RAAL La Louvière Speeldag 
10/01/2021 16 US Rebecquoise - FC Ganshoren Speeldag 
17/01/2021 17 FC Ganshoren - vrijSpeeldag 
24/01/2021 18 FC Ganshoren - Acren Lessines Speeldag 
31/01/2021 19 Stockay-Warfusée - FC Ganshoren Speeldag 
07/02/2021 20 FC Ganshoren - RCS Verlaine Speeldag 
14/02/2021 21 RFC Meux - FC Ganshoren Speeldag 
21/02/2021 22 FC Ganshoren - Solières Sport Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/02/2021 23 Couvin-Mariembourg - FC Ganshoren Speeldag 
07/03/2021 24 FC Ganshoren - AFC Tubize Speeldag 
14/03/2021 25 RRC Hamoir - FC Ganshoren Speeldag 
21/03/2021 26 FC Ganshoren - Entente Durbuy Speeldag 
28/03/2021 27 RAAL La Louvière - FC Ganshoren Speeldag 
11/04/2021 28 FC Ganshoren - Waremme-Borgworm Speeldag 
18/04/2021 29 RSD Jette - FC Ganshoren Speeldag 
25/04/2021 30 FC Ganshoren - RUS Givry Speeldag 
02/05/2021 31 RFC Warnant - FC Ganshoren Speeldag 
09/05/2021 32 Excelsior Virton - FC Ganshoren Speeldag 
16/05/2021 33 FC Ganshoren - US Rebecquoise Speeldag 
23/05/2021 34 FC Ganshoren - vrijSpeeldag 

RAAL La Louvière

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 RAAL La Louvière - RFC Warnant 3 - 0
27/09/2020 2 Excelsior Virton (ff.) - RAAL La Louvière 0 - 5
04/10/2020 3 RAAL La Louvière - Waremme-Borgworm Speeldag 
11/10/2020 4 RAAL La Louvière - vrijSpeeldag 
18/10/2020 5 RAAL La Louvière - US Rebecquoise Speeldag 
25/10/2020 6 RAAL La Louvière - Acren Lessines Speeldag 
01/11/2020 7 AFC Tubize - RAAL La Louvière Speeldag 
08/11/2020 8 RAAL La Louvière - RCS Verlaine Speeldag 
15/11/2020 9 Stockay-Warfusée - RAAL La Louvière Speeldag 
22/11/2020 10 RAAL La Louvière - Solières Sport Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 RRC Hamoir - RAAL La Louvière Speeldag 
06/12/2020 12 RAAL La Louvière - Entente Durbuy Speeldag 
13/12/2020 13 RSD Jette - RAAL La Louvière Speeldag 
20/12/2020 14 RAAL La Louvière - RUS Givry Speeldag 
03/01/2021 15 FC Ganshoren - RAAL La Louvière Speeldag 
10/01/2021 16 Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière Speeldag 
17/01/2021 17 RAAL La Louvière - RFC Meux Speeldag 
24/01/2021 18 Waremme-Borgworm - RAAL La Louvière Speeldag 
31/01/2021 19 RAAL La Louvière - RRC Hamoir Speeldag 
07/02/2021 20 RFC Warnant - RAAL La Louvière Speeldag 
14/02/2021 21 Entente Durbuy - RAAL La Louvière Speeldag 
21/02/2021 22 RAAL La Louvière - AFC Tubize Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/02/2021 23 RAAL La Louvière - RSD Jette Speeldag 
07/03/2021 24 RUS Givry - RAAL La Louvière Speeldag 
14/03/2021 25 RAAL La Louvière - vrijSpeeldag 
21/03/2021 26 US Rebecquoise - RAAL La Louvière Speeldag 
28/03/2021 27 RAAL La Louvière - FC Ganshoren Speeldag 
11/04/2021 28 Acren Lessines - RAAL La Louvière Speeldag 
18/04/2021 29 RAAL La Louvière - Excelsior Virton Speeldag 
25/04/2021 30 RCS Verlaine - RAAL La Louvière Speeldag 
02/05/2021 31 RAAL La Louvière - Stockay-Warfusée Speeldag 
09/05/2021 32 Solières Sport - RAAL La Louvière Speeldag 
16/05/2021 33 RAAL La Louvière - Couvin-Mariembourg Speeldag 
23/05/2021 34 RFC Meux - RAAL La Louvière Speeldag 

RCS Verlaine

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 RCS Verlaine - RSD Jette 0 - 3
27/09/2020 2 RUS Givry - RCS Verlaine uitg. 
04/10/2020 3 RCS Verlaine - FC Ganshoren Speeldag 
11/10/2020 4 RFC Warnant - RCS Verlaine Speeldag 
18/10/2020 5 RCS Verlaine - vrijSpeeldag 
25/10/2020 6 US Rebecquoise - RCS Verlaine Speeldag 
01/11/2020 7 RCS Verlaine - Acren Lessines Speeldag 
08/11/2020 8 RAAL La Louvière - RCS Verlaine Speeldag 
15/11/2020 9 RCS Verlaine - RFC Meux Speeldag 
22/11/2020 10 RCS Verlaine - Stockay-Warfusée Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Couvin-Mariembourg - RCS Verlaine Speeldag 
06/12/2020 12 RCS Verlaine - Solières Sport Speeldag 
13/12/2020 13 Excelsior Virton - RCS Verlaine Speeldag 
20/12/2020 14 RCS Verlaine - Waremme-Borgworm Speeldag 
03/01/2021 15 AFC Tubize - RCS Verlaine Speeldag 
10/01/2021 16 RCS Verlaine - RRC Hamoir Speeldag 
17/01/2021 17 Entente Durbuy - RCS Verlaine Speeldag 
24/01/2021 18 RSD Jette - RCS Verlaine Speeldag 
31/01/2021 19 RCS Verlaine - RUS Givry Speeldag 
07/02/2021 20 FC Ganshoren - RCS Verlaine Speeldag 
14/02/2021 21 RCS Verlaine - RFC Warnant Speeldag 
21/02/2021 22 RCS Verlaine - vrijSpeeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/02/2021 23 RCS Verlaine - US Rebecquoise Speeldag 
07/03/2021 24 Acren Lessines - RCS Verlaine Speeldag 
14/03/2021 25 RCS Verlaine - Excelsior Virton Speeldag 
21/03/2021 26 RFC Meux - RCS Verlaine Speeldag 
28/03/2021 27 Stockay-Warfusée - RCS Verlaine Speeldag 
11/04/2021 28 RCS Verlaine - Couvin-Mariembourg Speeldag 
18/04/2021 29 Solières Sport - RCS Verlaine Speeldag 
25/04/2021 30 RCS Verlaine - RAAL La Louvière Speeldag 
02/05/2021 31 Waremme-Borgworm - RCS Verlaine Speeldag 
09/05/2021 32 RCS Verlaine - AFC Tubize Speeldag 
16/05/2021 33 RRC Hamoir - RCS Verlaine Speeldag 
23/05/2021 34 RCS Verlaine - Entente Durbuy Speeldag 

RFC Meux

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 RFC Meux - RUS Givry 1 - 1
27/09/2020 2 RFC Meux - vrijSpeeldag 
04/10/2020 3 RFC Meux - US Rebecquoise Speeldag 
11/10/2020 4 FC Ganshoren - RFC Meux Speeldag 
18/10/2020 5 Acren Lessines - RFC Meux Speeldag 
25/10/2020 6 RFC Meux - Solières Sport Speeldag 
01/11/2020 7 Couvin-Mariembourg - RFC Meux Speeldag 
08/11/2020 8 RFC Meux - Entente Durbuy Speeldag 
15/11/2020 9 RCS Verlaine - RFC Meux Speeldag 
22/11/2020 10 RFC Meux - Excelsior Virton Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Stockay-Warfusée - RFC Meux Speeldag 
06/12/2020 12 RFC Meux - AFC Tubize Speeldag 
13/12/2020 13 RFC Warnant - RFC Meux Speeldag 
20/12/2020 14 RFC Meux - RRC Hamoir Speeldag 
03/01/2021 15 RSD Jette - RFC Meux Speeldag 
10/01/2021 16 RFC Meux - Waremme-Borgworm Speeldag 
17/01/2021 17 RAAL La Louvière - RFC Meux Speeldag 
24/01/2021 18 Excelsior Virton - RFC Meux Speeldag 
31/01/2021 19 RFC Meux - vrijSpeeldag 
07/02/2021 20 US Rebecquoise - RFC Meux Speeldag 
14/02/2021 21 RFC Meux - FC Ganshoren Speeldag 
21/02/2021 22 RFC Meux - Acren Lessines Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/02/2021 23 Solières Sport - RFC Meux Speeldag 
07/03/2021 24 RFC Meux - Couvin-Mariembourg Speeldag 
14/03/2021 25 Entente Durbuy - RFC Meux Speeldag 
21/03/2021 26 RFC Meux - RCS Verlaine Speeldag 
28/03/2021 27 Waremme-Borgworm - RFC Meux Speeldag 
11/04/2021 28 RFC Meux - Stockay-Warfusée Speeldag 
18/04/2021 29 RRC Hamoir - RFC Meux Speeldag 
25/04/2021 30 RFC Meux - RFC Warnant Speeldag 
02/05/2021 31 AFC Tubize - RFC Meux Speeldag 
09/05/2021 32 RFC Meux - RSD Jette Speeldag 
16/05/2021 33 RUS Givry - RFC Meux Speeldag 
23/05/2021 34 RFC Meux - RAAL La Louvière Speeldag 

RFC Warnant

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 RAAL La Louvière - RFC Warnant 3 - 0
27/09/2020 2 RFC Warnant - Acren Lessines 11/11   Speeldag 
04/10/2020 3 Couvin-Mariembourg - RFC Warnant Speeldag 
11/10/2020 4 RFC Warnant - RCS Verlaine Speeldag 
18/10/2020 5 Stockay-Warfusée - RFC Warnant Speeldag 
25/10/2020 6 RFC Warnant - Excelsior Virton Speeldag 
01/11/2020 7 RRC Hamoir - RFC Warnant Speeldag 
08/11/2020 8 RFC Warnant - AFC Tubize Speeldag 
11/11/2020 2 RFC Warnant - Acren Lessines uitg. 
15/11/2020 9 Entente Durbuy - RFC Warnant Speeldag 
22/11/2020 10 RFC Warnant - RSD Jette Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Waremme-Borgworm - RFC Warnant Speeldag 
06/12/2020 12 RUS Givry - RFC Warnant Speeldag 
13/12/2020 13 RFC Warnant - RFC Meux Speeldag 
20/12/2020 14 FC Ganshoren - RFC Warnant Speeldag 
03/01/2021 15 RFC Warnant - US Rebecquoise Speeldag 
10/01/2021 16 RFC Warnant - vrijSpeeldag 
17/01/2021 17 RFC Warnant - Solières Sport Speeldag 
24/01/2021 18 RFC Warnant - Entente Durbuy Speeldag 
31/01/2021 19 Acren Lessines - RFC Warnant Speeldag 
07/02/2021 20 RFC Warnant - RAAL La Louvière Speeldag 
14/02/2021 21 RCS Verlaine - RFC Warnant Speeldag 
21/02/2021 22 RFC Warnant - Couvin-Mariembourg Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/02/2021 23 AFC Tubize - RFC Warnant Speeldag 
07/03/2021 24 RFC Warnant - Stockay-Warfusée Speeldag 
14/03/2021 25 Solières Sport - RFC Warnant Speeldag 
21/03/2021 26 RFC Warnant - Waremme-Borgworm Speeldag 
28/03/2021 27 RSD Jette - RFC Warnant Speeldag 
11/04/2021 28 RFC Warnant - RRC Hamoir Speeldag 
18/04/2021 29 RFC Warnant - RUS Givry Speeldag 
25/04/2021 30 RFC Meux - RFC Warnant Speeldag 
02/05/2021 31 RFC Warnant - FC Ganshoren Speeldag 
09/05/2021 32 US Rebecquoise - RFC Warnant Speeldag 
16/05/2021 33 RFC Warnant - vrijSpeeldag 
23/05/2021 34 Excelsior Virton - RFC Warnant Speeldag 

RRC Hamoir

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 Stockay-Warfusée - RRC Hamoir 2 - 1
27/09/2020 2 RRC Hamoir - Couvin-Mariembourg Speeldag 
04/10/2020 3 Entente Durbuy - RRC Hamoir Speeldag 
11/10/2020 4 RRC Hamoir - Solières Sport Speeldag 
18/10/2020 5 AFC Tubize - RRC Hamoir Speeldag 
25/10/2020 6 RRC Hamoir - Waremme-Borgworm Speeldag 
01/11/2020 7 RRC Hamoir - RFC Warnant Speeldag 
08/11/2020 8 RUS Givry - RRC Hamoir Speeldag 
15/11/2020 9 RRC Hamoir - RSD Jette Speeldag 
22/11/2020 10 FC Ganshoren - RRC Hamoir Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 RRC Hamoir - RAAL La Louvière Speeldag 
06/12/2020 12 US Rebecquoise - RRC Hamoir Speeldag 
13/12/2020 13 RRC Hamoir - vrijSpeeldag 
20/12/2020 14 RFC Meux - RRC Hamoir Speeldag 
03/01/2021 15 RRC Hamoir - Acren Lessines Speeldag 
10/01/2021 16 RCS Verlaine - RRC Hamoir Speeldag 
17/01/2021 17 RRC Hamoir - Excelsior Virton Speeldag 
24/01/2021 18 RRC Hamoir - Stockay-Warfusée Speeldag 
31/01/2021 19 RAAL La Louvière - RRC Hamoir Speeldag 
07/02/2021 20 RRC Hamoir - AFC Tubize Speeldag 
14/02/2021 21 Couvin-Mariembourg - RRC Hamoir Speeldag 
21/02/2021 22 RRC Hamoir - Entente Durbuy Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/02/2021 23 Waremme-Borgworm - RRC Hamoir Speeldag 
07/03/2021 24 Excelsior Virton - RRC Hamoir Speeldag 
14/03/2021 25 RRC Hamoir - FC Ganshoren Speeldag 
21/03/2021 26 RSD Jette - RRC Hamoir Speeldag 
28/03/2021 27 RRC Hamoir - RUS Givry Speeldag 
11/04/2021 28 RFC Warnant - RRC Hamoir Speeldag 
18/04/2021 29 RRC Hamoir - RFC Meux Speeldag 
25/04/2021 30 RRC Hamoir - vrijSpeeldag 
02/05/2021 31 RRC Hamoir - US Rebecquoise Speeldag 
09/05/2021 32 Acren Lessines - RRC Hamoir Speeldag 
16/05/2021 33 RRC Hamoir - RCS Verlaine Speeldag 
23/05/2021 34 Solières Sport - RRC Hamoir Speeldag 

RSD Jette

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 RCS Verlaine - RSD Jette 0 - 3
27/09/2020 2 RSD Jette - US Rebecquoise Speeldag 
04/10/2020 3 Stockay-Warfusée - RSD Jette Speeldag 
11/10/2020 4 RSD Jette - Couvin-Mariembourg Speeldag 
18/10/2020 5 Entente Durbuy - RSD Jette Speeldag 
25/10/2020 6 RSD Jette - AFC Tubize Speeldag 
01/11/2020 7 Waremme-Borgworm - RSD Jette Speeldag 
08/11/2020 8 RSD Jette - Solières Sport Speeldag 
15/11/2020 9 RRC Hamoir - RSD Jette Speeldag 
22/11/2020 10 RFC Warnant - RSD Jette Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 RSD Jette - RUS Givry Speeldag 
06/12/2020 12 FC Ganshoren - RSD Jette Speeldag 
13/12/2020 13 RSD Jette - RAAL La Louvière Speeldag 
20/12/2020 14 RSD Jette - vrijSpeeldag 
03/01/2021 15 RSD Jette - RFC Meux Speeldag 
10/01/2021 16 Excelsior Virton - RSD Jette Speeldag 
17/01/2021 17 RSD Jette - Acren Lessines Speeldag 
24/01/2021 18 RSD Jette - RCS Verlaine Speeldag 
31/01/2021 19 Couvin-Mariembourg - RSD Jette Speeldag 
07/02/2021 20 RSD Jette - Stockay-Warfusée Speeldag 
14/02/2021 21 Solières Sport - RSD Jette Speeldag 
21/02/2021 22 RSD Jette - Waremme-Borgworm Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/02/2021 23 RAAL La Louvière - RSD Jette Speeldag 
07/03/2021 24 RSD Jette - Entente Durbuy Speeldag 
14/03/2021 25 AFC Tubize - RSD Jette Speeldag 
21/03/2021 26 RSD Jette - RRC Hamoir Speeldag 
28/03/2021 27 RSD Jette - RFC Warnant Speeldag 
11/04/2021 28 RUS Givry - RSD Jette Speeldag 
18/04/2021 29 RSD Jette - FC Ganshoren Speeldag 
25/04/2021 30 US Rebecquoise - RSD Jette Speeldag 
02/05/2021 31 RSD Jette - vrijSpeeldag 
09/05/2021 32 RFC Meux - RSD Jette Speeldag 
16/05/2021 33 RSD Jette - Excelsior Virton Speeldag 
23/05/2021 34 Acren Lessines - RSD Jette Speeldag 

RUS Givry

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 RFC Meux - RUS Givry 1 - 1
27/09/2020 2 RUS Givry - RCS Verlaine uitg. 
04/10/2020 3 Solières Sport - RUS Givry Speeldag 
11/10/2020 4 RUS Givry - Stockay-Warfusée Speeldag 
18/10/2020 5 Couvin-Mariembourg - RUS Givry Speeldag 
25/10/2020 6 RUS Givry - Entente Durbuy Speeldag 
01/11/2020 7 Excelsior Virton - RUS Givry Speeldag 
08/11/2020 8 RUS Givry - RRC Hamoir Speeldag 
15/11/2020 9 AFC Tubize - RUS Givry Speeldag 
22/11/2020 10 RUS Givry - Waremme-Borgworm Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 RSD Jette - RUS Givry Speeldag 
06/12/2020 12 RUS Givry - RFC Warnant Speeldag 
13/12/2020 13 RUS Givry - FC Ganshoren Speeldag 
20/12/2020 14 RAAL La Louvière - RUS Givry Speeldag 
03/01/2021 15 RUS Givry - vrijSpeeldag 
10/01/2021 16 Acren Lessines - RUS Givry Speeldag 
17/01/2021 17 RUS Givry - US Rebecquoise Speeldag 
24/01/2021 18 RUS Givry - Couvin-Mariembourg Speeldag 
31/01/2021 19 RCS Verlaine - RUS Givry Speeldag 
07/02/2021 20 RUS Givry - Solières Sport Speeldag 
14/02/2021 21 Stockay-Warfusée - RUS Givry Speeldag 
21/02/2021 22 RUS Givry - Excelsior Virton Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/02/2021 23 Entente Durbuy - RUS Givry Speeldag 
07/03/2021 24 RUS Givry - RAAL La Louvière Speeldag 
14/03/2021 25 Waremme-Borgworm - RUS Givry Speeldag 
21/03/2021 26 RUS Givry - AFC Tubize Speeldag 
28/03/2021 27 RRC Hamoir - RUS Givry Speeldag 
11/04/2021 28 RUS Givry - RSD Jette Speeldag 
18/04/2021 29 RFC Warnant - RUS Givry Speeldag 
25/04/2021 30 FC Ganshoren - RUS Givry Speeldag 
02/05/2021 31 RUS Givry - Acren Lessines Speeldag 
09/05/2021 32 RUS Givry - vrijSpeeldag 
16/05/2021 33 RUS Givry - RFC Meux Speeldag 
23/05/2021 34 US Rebecquoise - RUS Givry Speeldag 

Solières Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 Solières Sport - AFC Tubize 30/09   Speeldag 
27/09/2020 2 Waremme-Borgworm - Solières Sport 11/11   Speeldag 
30/09/2020 1 Solières Sport - AFC Tubize uitg. 
04/10/2020 3 Solières Sport - RUS Givry Speeldag 
11/10/2020 4 RRC Hamoir - Solières Sport Speeldag 
18/10/2020 5 Solières Sport - FC Ganshoren Speeldag 
25/10/2020 6 RFC Meux - Solières Sport Speeldag 
01/11/2020 7 Solières Sport - vrijSpeeldag 
08/11/2020 8 RSD Jette - Solières Sport Speeldag 
11/11/2020 2 Waremme-Borgworm - Solières Sport uitg. 
15/11/2020 9 Solières Sport - US Rebecquoise Speeldag 
22/11/2020 10 RAAL La Louvière - Solières Sport Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Solières Sport - Acren Lessines Speeldag 
06/12/2020 12 RCS Verlaine - Solières Sport Speeldag 
13/12/2020 13 Solières Sport - Stockay-Warfusée Speeldag 
20/12/2020 14 Couvin-Mariembourg - Solières Sport Speeldag 
03/01/2021 15 Excelsior Virton - Solières Sport Speeldag 
10/01/2021 16 Solières Sport - Entente Durbuy Speeldag 
17/01/2021 17 RFC Warnant - Solières Sport Speeldag 
24/01/2021 18 AFC Tubize - Solières Sport Speeldag 
31/01/2021 19 Solières Sport - Waremme-Borgworm Speeldag 
07/02/2021 20 RUS Givry - Solières Sport Speeldag 
14/02/2021 21 Solières Sport - RSD Jette Speeldag 
21/02/2021 22 FC Ganshoren - Solières Sport Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/02/2021 23 Solières Sport - RFC Meux Speeldag 
07/03/2021 24 Solières Sport - vrijSpeeldag 
14/03/2021 25 Solières Sport - RFC Warnant Speeldag 
21/03/2021 26 Acren Lessines - Solières Sport Speeldag 
28/03/2021 27 Solières Sport - Excelsior Virton Speeldag 
11/04/2021 28 US Rebecquoise - Solières Sport Speeldag 
18/04/2021 29 Solières Sport - RCS Verlaine Speeldag 
25/04/2021 30 Stockay-Warfusée - Solières Sport Speeldag 
02/05/2021 31 Solières Sport - Couvin-Mariembourg Speeldag 
09/05/2021 32 Solières Sport - RAAL La Louvière Speeldag 
16/05/2021 33 Entente Durbuy - Solières Sport Speeldag 
23/05/2021 34 Solières Sport - RRC Hamoir Speeldag 

Stockay-Warfusée

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 Stockay-Warfusée - RRC Hamoir 2 - 1
27/09/2020 2 FC Ganshoren - Stockay-Warfusée Speeldag 
04/10/2020 3 Stockay-Warfusée - RSD Jette Speeldag 
11/10/2020 4 RUS Givry - Stockay-Warfusée Speeldag 
18/10/2020 5 Stockay-Warfusée - RFC Warnant Speeldag 
25/10/2020 6 Stockay-Warfusée - vrijSpeeldag 
01/11/2020 7 Stockay-Warfusée - US Rebecquoise Speeldag 
08/11/2020 8 Acren Lessines - Stockay-Warfusée Speeldag 
15/11/2020 9 Stockay-Warfusée - RAAL La Louvière Speeldag 
22/11/2020 10 RCS Verlaine - Stockay-Warfusée Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Stockay-Warfusée - RFC Meux Speeldag 
06/12/2020 12 Couvin-Mariembourg - Stockay-Warfusée Speeldag 
13/12/2020 13 Solières Sport - Stockay-Warfusée Speeldag 
20/12/2020 14 Stockay-Warfusée - Excelsior Virton Speeldag 
03/01/2021 15 Entente Durbuy - Stockay-Warfusée Speeldag 
10/01/2021 16 Stockay-Warfusée - AFC Tubize Speeldag 
17/01/2021 17 Waremme-Borgworm - Stockay-Warfusée Speeldag 
24/01/2021 18 RRC Hamoir - Stockay-Warfusée Speeldag 
31/01/2021 19 Stockay-Warfusée - FC Ganshoren Speeldag 
07/02/2021 20 RSD Jette - Stockay-Warfusée Speeldag 
14/02/2021 21 Stockay-Warfusée - RUS Givry Speeldag 
21/02/2021 22 US Rebecquoise - Stockay-Warfusée Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/02/2021 23 Stockay-Warfusée - vrijSpeeldag 
07/03/2021 24 RFC Warnant - Stockay-Warfusée Speeldag 
14/03/2021 25 Stockay-Warfusée - Acren Lessines Speeldag 
21/03/2021 26 Excelsior Virton - Stockay-Warfusée Speeldag 
28/03/2021 27 Stockay-Warfusée - RCS Verlaine Speeldag 
11/04/2021 28 RFC Meux - Stockay-Warfusée Speeldag 
18/04/2021 29 Stockay-Warfusée - Couvin-Mariembourg Speeldag 
25/04/2021 30 Stockay-Warfusée - Solières Sport Speeldag 
02/05/2021 31 RAAL La Louvière - Stockay-Warfusée Speeldag 
09/05/2021 32 Stockay-Warfusée - Entente Durbuy Speeldag 
16/05/2021 33 AFC Tubize - Stockay-Warfusée Speeldag 
23/05/2021 34 Stockay-Warfusée - Waremme-Borgworm Speeldag 

US Rebecquoise

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 US Rebecquoise - vrijSpeeldag 
27/09/2020 2 RSD Jette - US Rebecquoise Speeldag 
04/10/2020 3 RFC Meux - US Rebecquoise Speeldag 
11/10/2020 4 US Rebecquoise - Acren Lessines Speeldag 
18/10/2020 5 RAAL La Louvière - US Rebecquoise Speeldag 
25/10/2020 6 US Rebecquoise - RCS Verlaine Speeldag 
01/11/2020 7 Stockay-Warfusée - US Rebecquoise Speeldag 
08/11/2020 8 US Rebecquoise - Couvin-Mariembourg Speeldag 
15/11/2020 9 Solières Sport - US Rebecquoise Speeldag 
22/11/2020 10 US Rebecquoise - Entente Durbuy Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Excelsior Virton - US Rebecquoise Speeldag 
06/12/2020 12 US Rebecquoise - RRC Hamoir Speeldag 
13/12/2020 13 Waremme-Borgworm - US Rebecquoise Speeldag 
20/12/2020 14 US Rebecquoise - AFC Tubize Speeldag 
03/01/2021 15 RFC Warnant - US Rebecquoise Speeldag 
10/01/2021 16 US Rebecquoise - FC Ganshoren Speeldag 
17/01/2021 17 RUS Givry - US Rebecquoise Speeldag 
24/01/2021 18 US Rebecquoise - vrijSpeeldag 
31/01/2021 19 US Rebecquoise - Excelsior Virton Speeldag 
07/02/2021 20 US Rebecquoise - RFC Meux Speeldag 
14/02/2021 21 Acren Lessines - US Rebecquoise Speeldag 
21/02/2021 22 US Rebecquoise - Stockay-Warfusée Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/02/2021 23 RCS Verlaine - US Rebecquoise Speeldag 
07/03/2021 24 US Rebecquoise - Waremme-Borgworm Speeldag 
14/03/2021 25 Couvin-Mariembourg - US Rebecquoise Speeldag 
21/03/2021 26 US Rebecquoise - RAAL La Louvière Speeldag 
28/03/2021 27 Entente Durbuy - US Rebecquoise Speeldag 
11/04/2021 28 US Rebecquoise - Solières Sport Speeldag 
18/04/2021 29 AFC Tubize - US Rebecquoise Speeldag 
25/04/2021 30 US Rebecquoise - RSD Jette Speeldag 
02/05/2021 31 RRC Hamoir - US Rebecquoise Speeldag 
09/05/2021 32 US Rebecquoise - RFC Warnant Speeldag 
16/05/2021 33 FC Ganshoren - US Rebecquoise Speeldag 
23/05/2021 34 US Rebecquoise - RUS Givry Speeldag 

Waremme-Borgworm

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 Entente Durbuy - Waremme-Borgworm 07/10   Speeldag 
27/09/2020 2 Waremme-Borgworm - Solières Sport 11/11   Speeldag 
04/10/2020 3 RAAL La Louvière - Waremme-Borgworm Speeldag 
07/10/2020 1 Entente Durbuy - Waremme-Borgworm uitg. 
11/10/2020 4 Waremme-Borgworm - AFC Tubize Speeldag 
18/10/2020 5 Waremme-Borgworm - Excelsior Virton Speeldag 
25/10/2020 6 RRC Hamoir - Waremme-Borgworm Speeldag 
01/11/2020 7 Waremme-Borgworm - RSD Jette Speeldag 
08/11/2020 8 Waremme-Borgworm - vrijSpeeldag 
11/11/2020 2 Waremme-Borgworm - Solières Sport uitg. 
15/11/2020 9 Waremme-Borgworm - FC Ganshoren Speeldag 
22/11/2020 10 RUS Givry - Waremme-Borgworm Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Waremme-Borgworm - RFC Warnant Speeldag 
06/12/2020 12 Acren Lessines - Waremme-Borgworm Speeldag 
13/12/2020 13 Waremme-Borgworm - US Rebecquoise Speeldag 
20/12/2020 14 RCS Verlaine - Waremme-Borgworm Speeldag 
03/01/2021 15 Waremme-Borgworm - Couvin-Mariembourg Speeldag 
10/01/2021 16 RFC Meux - Waremme-Borgworm Speeldag 
17/01/2021 17 Waremme-Borgworm - Stockay-Warfusée Speeldag 
24/01/2021 18 Waremme-Borgworm - RAAL La Louvière Speeldag 
31/01/2021 19 Solières Sport - Waremme-Borgworm Speeldag 
07/02/2021 20 Waremme-Borgworm - Entente Durbuy Speeldag 
14/02/2021 21 AFC Tubize - Waremme-Borgworm Speeldag 
21/02/2021 22 RSD Jette - Waremme-Borgworm Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/02/2021 23 Waremme-Borgworm - RRC Hamoir Speeldag 
07/03/2021 24 US Rebecquoise - Waremme-Borgworm Speeldag 
14/03/2021 25 Waremme-Borgworm - RUS Givry Speeldag 
21/03/2021 26 RFC Warnant - Waremme-Borgworm Speeldag 
28/03/2021 27 Waremme-Borgworm - RFC Meux Speeldag 
11/04/2021 28 FC Ganshoren - Waremme-Borgworm Speeldag 
18/04/2021 29 Waremme-Borgworm - vrijSpeeldag 
25/04/2021 30 Excelsior Virton - Waremme-Borgworm Speeldag 
02/05/2021 31 Waremme-Borgworm - RCS Verlaine Speeldag 
09/05/2021 32 Couvin-Mariembourg - Waremme-Borgworm Speeldag 
16/05/2021 33 Waremme-Borgworm - Acren Lessines Speeldag 
23/05/2021 34 Stockay-Warfusée - Waremme-Borgworm Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Scooore Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

2e AFDELING / DIVISION 2 - PROMOTIE - VV EN ACFF

- In deze afdeling zijn er drie reeksen: twee in Vlaanderen en één in Wallonië.
- Elk van die drie reeksen telt 16 (of uitzonderlijk 17) clubs, in totaal dus 48 (of 49).
- In deze reeksen geldt het periodekampioenschap, drie keer tien wedstrijden (of 11, 12 en 11 in reeksen met 17 ploegen).
- De eerste van elk van de drie reeksen promoveert naar de 1e Nationale (mits de juiste licentie).
- De titel van "Kampioen van de 2e Afdeling - VV" zal worden betwist door de winnaars van reeks A en B, die daarvoor één wedstrijd spelen op het veld van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De titel van "Kampioen van de Division 2 - ACFF" is voor de ploeg die als eerste eindigt in de reeks Division 2 - ACFF.

- De drie ploegen (twee Vlaamse en één Waalse) die tweede eindigen in hun reeks, plus de negen periodekampioenen, in totaal dus 12 ploegen, nemen deel aan de eindronde voor promotie naar de 1e Nationale (vroeger 1e Amateurs), maar er zijn twee aparte eindrondes :

1. Een "Eindronde stijgen 2e Afdeling VV", die gespeeld wordt door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen. De twee winnaars van deze eindronde nemen deel aan de eindronde 1e Nationale Heren.
2. Een "Eindronde stijgen Division 2 ACFF", die gespeeld wordt door 4 clubs : de 2e uit de ACFF reeks, en de drie periodewinnaars. De winnaar van deze eindronde neemt deel aan de eindronde 1e Nationale Heren.

Mocht één of méér van de clubs die recht hebben op één van de plaatsen in de hierboven vermelde eindrondes géén licentie hebben (of willen) voor de 1e Nationale Heren, dan wordt die plaats ingevuld door de volgende in de eindrangschikking, maar uiterlijk tot en met de vijfde geklasseerde.

Alle verdere details, de deelnemende ploegen, de wedstrijdschema's, de klassementen en alle verdere regelingen van de eindrondes voor stijgen en dalen in de 2e Afdelingen VV en ACFF zullen we tegen het einde van de competitie op een aparte pagina zetten.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de RBFA. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

2e AFDELING / DIVISION 2 - SEIZOEN 2020-2021 - DEGRADATIE - VV EN ACFF

- De laatste twee clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar de 3e Afdeling VV.
- De laatste drie clubs uit de reeks ACFF dalen rechtstreeks naar de Division 3 ACFF.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 2e Afdeling VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 14e uit de reeks VV-A en de 14e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 14e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 (zie artikel 1556 - punt 6.62 van het RBFA-reglement).

- De twee ploegen die 14e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar de 3e Afdeling VV.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar de 3e Afdeling VV.

- Er is géén "eindronde dalen Division 2 ACFF", maar naast de drie rechtstreekse dalers in die reeks kunnen er, afhankelijk van het aantal ACFF-dalers uit 1e Nationale Heren, nog één of twee extra dalers zijn (zie artikel 1561 - punt 6.61 van het RBFA-reglement).
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).