3e Afdeling VV - A
Update: 26/01/2021 om 18:05u
Nationaal D3 Nationale Heren 3e Afdeling VV - A
Laatste update: 26/01/2021 om 18:05u
Een concept van ABC-Groep
IT-Consultancy
www.itmoov.be
Meer info...
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart -
Darts - Speeltafels - Boxers - enz.
www.qualitygames.be
Meer info...
VV-LOGO    3e AFDELING VOETBAL VLAANDEREN A - SEIZOEN 2020-2021

Rhodienne De Hoek, VW Hamme, Torhout, Wolvertem Merchtem, Svelta Melsele, Jong Lede, Voorde-Appelterre, KFC Eppegem,
KRC Bambrugge, SK Lochristi, KVCSV Oostkamp, SV Anzegem A, Avanti Stekene, FC Lebbeke, Tempo Overijse en SK Sint-Niklaas.

3e Afdeling VV Geografisch Archief - Seizoen 2019-2020 Promotie/Degradatie 3e Afdeling VV - B

Vanwege de coronacrisis werd de competitie 2020-2021 in alle provinciale en nationale amateurreeksen op 25 januari 2021 volledig geannuleerd door de crisiscel van de Voetbalbond en de Raad van Bestuur van zowel "Voetbal Vlaanderen" als de Franstalige federatie "ACFF".

Dit betekent dat er dit seizoen geen stijgers en dalers worden aangeduid. In principe zal het volgend seizoen (2021-2022) starten met dezelfde deelnemers in dezelfde afdeling als in het geannuleerde kampioenschap, maar het is niet uitgesloten dat er in sommige afdelingen een iets aangepaste reeksindeling zal worden uitgewerkt, rekening houdend met eventueel stoppende of gefuseerde clubs.


WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Inhaalwedstrijden
Zon.07/0215u00 KFC Eppegem -SK Lochristi A uitg. Speeldag 4
Zon.07/0215u00 Rhodienne de Hoek A -KVC Jong Lede - Speeldag 6
Zon.07/0215u00 FC Voorde-Appelterre - KFC Eppegem uitg. Speeldag 5
Woe.10/0219u30 SK Sint-Niklaas A -Tempo Overijse - Speeldag 5

Speeldag 7 (14 februari 2021)
Zat. 13/02 19u30 SK Sint-Niklaas A - KRC Bambrugge
Zat. 13/02 20u00 FC Lebbeke - Tempo Overijse
Zon. 14/02 15u00 Wolvertem-Merchtem - SV Anzegem
Zon. 14/02 15u00 Avanti Stekene - KFC Eppegem
Zon. 14/02 15u00 KVC Jong Lede - KVCSV Oostkamp
Zon. 14/02 15u00 VW Hamme - Rhodienne de Hoek A
Zon. 14/02 15u00 SK Lochristi A - KM Torhout
Zon. 14/02 15u00 FC Voorde-Appelterre - Svelta Melsele A

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Avanti Stekene 4 3 0 1 7 2 10
2 FC Lebbeke 4 2 0 2 9 5 8
3 Tempo Overijse 3 2 0 1 7 3 7
4 KVCSV Oostkamp 4 2 1 1 10 8 7
5 SK Lochristi A 3 2 1 0 8 6 6
6 KRC Bambrugge 4 2 2 0 3 4 6
7 VW Hamme 3 1 1 1 4 4 4
8 KM Torhout 4 1 2 1 8 8 4
9 SV Anzegem 4 1 2 1 3 5 4
10 Wolvertem-Merchtem 4 1 2 1 6 9 4
11 SK Sint-Niklaas A 2 1 1 0 3 5 3
12 FC Voorde-Appelterre 3 0 0 3 5 5 3
13 KFC Eppegem 2 0 0 2 3 3 2
14 KVC Jong Lede 3 0 1 2 1 2 2
15 Rhodienne de Hoek A 3 0 2 1 4 6 1
16 Svelta Melsele A 4 0 3 1 4 10 1

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15


Speeldag 3 (20 september 2020)
SK Sint-Niklaas A - KM Torhout 1 - 4
Tempo Overijse - Svelta Melsele A 2 - 2
FC Lebbeke - KFC Eppegem 2 - 2
Wolvertem-Merchtem - VW Hamme 0 - 3
Avanti Stekene - KVC Jong Lede 0 - 0
KRC Bambrugge - SV Anzegem 0 - 1
SK Lochristi A - KVCSV Oostkamp 2 - 4
FC Voorde-Appelterre - Rhodienne de Hoek A 2 - 2


Speeldag 4 (27 september 2020)
KM Torhout - Tempo Overijse 1 - 3
KVCSV Oostkamp - FC Voorde-Appelterre 2 - 2
Svelta Melsele A - KRC Bambrugge 0 - 1
KVC Jong Lede - SK Sint-Niklaas A 1 - 2
VW Hamme - Avanti Stekene 1 - 4
Rhodienne de Hoek A - Wolvertem-Merchtem 2 - 3
KFC Eppegem - SK Lochristi A 07/02
SV Anzegem - FC Lebbeke 1 - 2


Speeldag 5 (4 oktober 2020)
SK Sint-Niklaas A - Tempo Overijse 10/02
FC Lebbeke - Svelta Melsele A 3 - 0
Wolvertem-Merchtem - KVCSV Oostkamp 2 - 3
Avanti Stekene - Rhodienne de Hoek A 1 - 0
KVC Jong Lede - VW Hamme 0 - 0
KRC Bambrugge - KM Torhout 2 - 1
SK Lochristi A - SV Anzegem 2 - 0
FC Voorde-Appelterre - KFC Eppegem 07/02


Speeldag 6 (11 oktober 2020)
KM Torhout - FC Lebbeke 2 - 2
KVCSV Oostkamp - Avanti Stekene 1 - 2
Svelta Melsele A - SK Lochristi A 2 - 4
Tempo Overijse - KRC Bambrugge 2 - 0
VW Hamme - SK Sint-Niklaas A 24/02
Rhodienne de Hoek A - KVC Jong Lede 07/02
KFC Eppegem - Wolvertem-Merchtem 1 - 1
SV Anzegem - FC Voorde-Appelterre 1 - 1


Inhaalwedstrijden (zondag 7 februari 2021)
KFC Eppegem - SK Lochristi A   Speeldag 4
FC Voorde-Appelterre - KFC Eppegem   Speeldag 5
Rhodienne de Hoek A - KVC Jong Lede   Speeldag 6


Inhaalwedstrijden (woensdag 10 februari 2021)
SK Sint-Niklaas A - Tempo Overijse   Speeldag 5


Speeldag 7 (14 februari 2021)
SK Sint-Niklaas A - KRC Bambrugge
FC Lebbeke - Tempo Overijse
Wolvertem-Merchtem - SV Anzegem
Avanti Stekene - KFC Eppegem
KVC Jong Lede - KVCSV Oostkamp
VW Hamme - Rhodienne de Hoek A
SK Lochristi A - KM Torhout
FC Voorde-Appelterre - Svelta Melsele A


Speeldag 8 (21 februari 2021)
KM Torhout - FC Voorde-Appelterre
KVCSV Oostkamp - VW Hamme
Svelta Melsele A - Wolvertem-Merchtem
Tempo Overijse - SK Lochristi A
KRC Bambrugge - FC Lebbeke
Rhodienne de Hoek A - SK Sint-Niklaas A
KFC Eppegem - KVC Jong Lede
SV Anzegem - Avanti Stekene


Inhaalwedstrijden (woensdag 24 februari 2021)
VW Hamme - SK Sint-Niklaas A   Speeldag 6


Speeldag 9 (28 februari 2021)
SK Sint-Niklaas A - FC Lebbeke
Wolvertem-Merchtem - KM Torhout
Avanti Stekene - Svelta Melsele A
KVC Jong Lede - SV Anzegem
Rhodienne de Hoek A - KVCSV Oostkamp
SK Lochristi A - KRC Bambrugge
FC Voorde-Appelterre - Tempo Overijse
VW Hamme - KFC Eppegem


Speeldag 10 (7 maart 2021)
Svelta Melsele A - KVC Jong Lede
KM Torhout - Avanti Stekene
Tempo Overijse - Wolvertem-Merchtem
KRC Bambrugge - FC Voorde-Appelterre
FC Lebbeke - SK Lochristi A
KVCSV Oostkamp - SK Sint-Niklaas A
KFC Eppegem - Rhodienne de Hoek A
SV Anzegem - VW Hamme


Speeldag 1 (14 maart 2021)
KM Torhout - SV Anzegem
SK Sint-Niklaas A - Svelta Melsele A
Tempo Overijse - KFC Eppegem
FC Lebbeke - Rhodienne de Hoek A
Wolvertem-Merchtem - Avanti Stekene
KRC Bambrugge - KVCSV Oostkamp
SK Lochristi A - VW Hamme
FC Voorde-Appelterre - KVC Jong Lede


Speeldag 11 (21 maart 2021)
KVCSV Oostkamp - KFC Eppegem
SK Sint-Niklaas A - SK Lochristi A
Wolvertem-Merchtem - KRC Bambrugge
Avanti Stekene - Tempo Overijse
KVC Jong Lede - KM Torhout
Rhodienne de Hoek A - SV Anzegem
FC Voorde-Appelterre - FC Lebbeke
VW Hamme - Svelta Melsele A


Speeldag 12 (28 maart 2021)
KM Torhout - VW Hamme
Svelta Melsele A - Rhodienne de Hoek A
Tempo Overijse - KVC Jong Lede
FC Lebbeke - Wolvertem-Merchtem
KRC Bambrugge - Avanti Stekene
SK Lochristi A - FC Voorde-Appelterre
KFC Eppegem - SK Sint-Niklaas A
SV Anzegem - KVCSV Oostkamp


Speeldag 13 (11 april 2021)
KVCSV Oostkamp - Svelta Melsele A
SK Sint-Niklaas A - FC Voorde-Appelterre
Wolvertem-Merchtem - SK Lochristi A
Avanti Stekene - FC Lebbeke
KVC Jong Lede - KRC Bambrugge
Rhodienne de Hoek A - KM Torhout
KFC Eppegem - SV Anzegem
VW Hamme - Tempo Overijse


Speeldag 14 (18 april 2021)
KM Torhout - KVCSV Oostkamp
SK Sint-Niklaas A - SV Anzegem
Svelta Melsele A - KFC Eppegem
Tempo Overijse - Rhodienne de Hoek A
FC Lebbeke - KVC Jong Lede
KRC Bambrugge - VW Hamme
SK Lochristi A - Avanti Stekene
FC Voorde-Appelterre - Wolvertem-Merchtem


Speeldag 15 (25 april 2021)
KVCSV Oostkamp - Tempo Overijse
Wolvertem-Merchtem - SK Sint-Niklaas A
Avanti Stekene - FC Voorde-Appelterre
KVC Jong Lede - SK Lochristi A
Rhodienne de Hoek A - KRC Bambrugge
KFC Eppegem - KM Torhout
SV Anzegem - Svelta Melsele A
VW Hamme - FC Lebbeke


Speeldag 2 (2 mei 2021)
KVCSV Oostkamp - FC Lebbeke
Svelta Melsele A - KM Torhout
KVC Jong Lede - Wolvertem-Merchtem
Avanti Stekene - SK Sint-Niklaas A
VW Hamme - FC Voorde-Appelterre
SV Anzegem - Tempo Overijse
KFC Eppegem - KRC Bambrugge
Rhodienne de Hoek A - SK Lochristi A


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 3e Afdeling VV - A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 6 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Avanti Stekene 1046
2FC Lebbeke 844
3KVCSV Oostkamp 716
4Tempo Overijse 743
5KRC Bambrugge 633
6SK Lochristi A 633
7VW Hamme 404
8Wolvertem-Merchtem 404
9KM Torhout 413
10SV Anzegem 413
11SK Sint-Niklaas A 303
12FC Voorde-Appelterre 312
13KFC Eppegem 211
14KVC Jong Lede 211
15Rhodienne de Hoek A 101
16Svelta Melsele A 101


VERLIESPUNTEN NA 6 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Avanti Stekene 220
2Tempo Overijse 220
3SK Lochristi A 330
4SK Sint-Niklaas A 330
5FC Lebbeke 422
6KFC Eppegem 422
7KVCSV Oostkamp 550
8VW Hamme 532
9KRC Bambrugge 633
10FC Voorde-Appelterre 624
11KVC Jong Lede 752
12Wolvertem-Merchtem 862
13KM Torhout 853
14SV Anzegem 853
15Rhodienne de Hoek A 835
16Svelta Melsele A 1165


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Avanti Stekene 1046
2FC Lebbeke 844
3KVCSV Oostkamp 716
4Tempo Overijse 743
5KRC Bambrugge 633
6SK Lochristi A 633
7VW Hamme 404
8Wolvertem-Merchtem 404
9KM Torhout 413
10SV Anzegem 413
11SK Sint-Niklaas A 303
12FC Voorde-Appelterre 312
13KFC Eppegem 211
14KVC Jong Lede 211
15Rhodienne de Hoek A 101
16Svelta Melsele A 101


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 6 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVCSV Oostkamp 1037
2FC Lebbeke 954
3KM Torhout 835
4SK Lochristi A 844
5Avanti Stekene 716
6Tempo Overijse 743
7Wolvertem-Merchtem 624
8FC Voorde-Appelterre 523
9VW Hamme 413
10Rhodienne de Hoek A 422
11Svelta Melsele A 422
12KFC Eppegem 312
13SK Sint-Niklaas A 312
14KRC Bambrugge 321
15SV Anzegem 321
16KVC Jong Lede 110


TEGENDOELPUNTEN NA 6 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVC Jong Lede 220
2Avanti Stekene 202
3Tempo Overijse 321
4KFC Eppegem 312
5VW Hamme 440
6KRC Bambrugge 422
7SK Sint-Niklaas A 541
8SV Anzegem 532
9FC Lebbeke 523
10FC Voorde-Appelterre 523
11SK Lochristi A 642
12Rhodienne de Hoek A 633
13KM Torhout 853
14KVCSV Oostkamp 844
15Wolvertem-Merchtem 963
16Svelta Melsele A 1055


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 6 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Avanti Stekene 3x4x
2FC Lebbeke 2 4x
3Tempo Overijse 2x3x
4KRC Bambrugge 2 2 
5SK Lochristi A 2x2x
6KVCSV Oostkamp 1 3 
7KM Torhout 1 1x
8SK Sint-Niklaas A 1x1x
9SV Anzegem 1 1x
10VW Hamme 1 1x
11Wolvertem-Merchtem 1 1x
12FC Voorde-Appelterre 0 3x
13KFC Eppegem 0 2x
14KVC Jong Lede 0 1x
15Rhodienne de Hoek A 0 1 
16Svelta Melsele A 0 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 6 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VW Hamme 202
2KVC Jong Lede 211
3Avanti Stekene 220
4KRC Bambrugge 101
5SV Anzegem 101
6FC Lebbeke 110
7SK Lochristi A 110
8Tempo Overijse 110
9FC Voorde-Appelterre 000
10KFC Eppegem 000
11KM Torhout 000
12KVCSV Oostkamp 000
13Rhodienne de Hoek A 000
14SK Sint-Niklaas A 000
15Svelta Melsele A 000
16Wolvertem-Merchtem 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 6 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Lebbeke 422
2KM Torhout 422
3KVCSV Oostkamp 422
4Avanti Stekene 312
5FC Voorde-Appelterre 312
6Wolvertem-Merchtem 312
7SK Lochristi A 321
8SV Anzegem 321
9Tempo Overijse 321
10KFC Eppegem 211
11KRC Bambrugge 211
12Rhodienne de Hoek A 211
13SK Sint-Niklaas A 211
14Svelta Melsele A 211
15VW Hamme 211
16KVC Jong Lede 110


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 6 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Lebbeke 000
2FC Voorde-Appelterre 000
3KFC Eppegem 000
4KM Torhout 000
5KVCSV Oostkamp 000
6SK Lochristi A 000
7SK Sint-Niklaas A 000
8Tempo Overijse 000
9Avanti Stekene 110
10Wolvertem-Merchtem 110
11Rhodienne de Hoek A 101
12SV Anzegem 101
13VW Hamme 101
14KRC Bambrugge 211
15KVC Jong Lede 211
16Svelta Melsele A 211


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 6 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 FC Lebbeke 2 1 1 0 5 2 4
2 Tempo Overijse 2 1 1 0 4 2 4
3 Avanti Stekene 2 1 1 0 1 0 4
4 KRC Bambrugge 2 1 0 1 2 2 3
5 SK Lochristi A 2 1 0 1 4 4 3
6 FC Voorde-Appelterre 1 0 1 0 2 2 1
7 KFC Eppegem 1 0 1 0 1 1 1
8 KVC Jong Lede 2 0 1 1 1 2 1
9 KVCSV Oostkamp 2 0 1 1 3 4 1
10 SV Anzegem 2 0 1 1 2 3 1
11 KM Torhout 2 0 1 1 3 5 1
12 Rhodienne de Hoek A 1 0 0 1 2 3 0
13 SK Sint-Niklaas A 1 0 0 1 1 4 0
14 VW Hamme 1 0 0 1 1 4 0
15 Svelta Melsele A 2 0 0 2 2 5 0
16 Wolvertem-Merchtem 2 0 0 2 2 6 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 6 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Avanti Stekene 2 2 0 0 6 2 6
2 KVCSV Oostkamp 2 2 0 0 7 4 6
3 VW Hamme 2 1 1 0 3 0 4
4 FC Lebbeke 2 1 1 0 4 3 4
5 Wolvertem-Merchtem 2 1 1 0 4 3 4
6 SK Lochristi A 1 1 0 0 4 2 3
7 Tempo Overijse 1 1 0 0 3 1 3
8 SK Sint-Niklaas A 1 1 0 0 2 1 3
9 KM Torhout 2 1 0 1 5 3 3
10 KRC Bambrugge 2 1 0 1 1 2 3
11 SV Anzegem 2 1 0 1 1 2 3
12 FC Voorde-Appelterre 2 0 2 0 3 3 2
13 KFC Eppegem 1 0 1 0 2 2 1
14 KVC Jong Lede 1 0 1 0 0 0 1
15 Rhodienne de Hoek A 2 0 1 1 2 3 1
16 Svelta Melsele A 2 0 1 1 2 5 1

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Avanti Stekene

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 Avanti Stekene - KVC Jong Lede 0 - 0
27/09/2020 4 VW Hamme - Avanti Stekene 1 - 4
04/10/2020 5 Avanti Stekene - Rhodienne de Hoek A 1 - 0
11/10/2020 6 KVCSV Oostkamp - Avanti Stekene 1 - 2
14/02/2021 7 Avanti Stekene - KFC Eppegem Speeldag 
21/02/2021 8 SV Anzegem - Avanti Stekene Speeldag 
28/02/2021 9 Avanti Stekene - Svelta Melsele A Speeldag 
07/03/2021 10 KM Torhout - Avanti Stekene Speeldag 
14/03/2021 1 Wolvertem-Merchtem - Avanti Stekene Speeldag 
21/03/2021 11 Avanti Stekene - Tempo Overijse Speeldag 
28/03/2021 12 KRC Bambrugge - Avanti Stekene Speeldag 
11/04/2021 13 Avanti Stekene - FC Lebbeke Speeldag 
18/04/2021 14 SK Lochristi A - Avanti Stekene Speeldag 
25/04/2021 15 Avanti Stekene - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
02/05/2021 2 Avanti Stekene - SK Sint-Niklaas A Speeldag 

FC Lebbeke

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 FC Lebbeke - KFC Eppegem 2 - 2
27/09/2020 4 SV Anzegem - FC Lebbeke 1 - 2
04/10/2020 5 FC Lebbeke - Svelta Melsele A 3 - 0
11/10/2020 6 KM Torhout - FC Lebbeke 2 - 2
14/02/2021 7 FC Lebbeke - Tempo Overijse Speeldag 
21/02/2021 8 KRC Bambrugge - FC Lebbeke Speeldag 
28/02/2021 9 SK Sint-Niklaas A - FC Lebbeke Speeldag 
07/03/2021 10 FC Lebbeke - SK Lochristi A Speeldag 
14/03/2021 1 FC Lebbeke - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
21/03/2021 11 FC Voorde-Appelterre - FC Lebbeke Speeldag 
28/03/2021 12 FC Lebbeke - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
11/04/2021 13 Avanti Stekene - FC Lebbeke Speeldag 
18/04/2021 14 FC Lebbeke - KVC Jong Lede Speeldag 
25/04/2021 15 VW Hamme - FC Lebbeke Speeldag 
02/05/2021 2 KVCSV Oostkamp - FC Lebbeke Speeldag 

FC Voorde-Appelterre

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 FC Voorde-Appelterre - Rhodienne de Hoek A 2 - 2
27/09/2020 4 KVCSV Oostkamp - FC Voorde-Appelterre 2 - 2
04/10/2020 5 FC Voorde-Appelterre - KFC Eppegem 07/02   Speeldag 
11/10/2020 6 SV Anzegem - FC Voorde-Appelterre 1 - 1
07/02/2021 5 FC Voorde-Appelterre - KFC Eppegem uitg. 
14/02/2021 7 FC Voorde-Appelterre - Svelta Melsele A Speeldag 
21/02/2021 8 KM Torhout - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
28/02/2021 9 FC Voorde-Appelterre - Tempo Overijse Speeldag 
07/03/2021 10 KRC Bambrugge - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
14/03/2021 1 FC Voorde-Appelterre - KVC Jong Lede Speeldag 
21/03/2021 11 FC Voorde-Appelterre - FC Lebbeke Speeldag 
28/03/2021 12 SK Lochristi A - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
11/04/2021 13 SK Sint-Niklaas A - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
18/04/2021 14 FC Voorde-Appelterre - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
25/04/2021 15 Avanti Stekene - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
02/05/2021 2 VW Hamme - FC Voorde-Appelterre Speeldag 

KFC Eppegem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 FC Lebbeke - KFC Eppegem 2 - 2
27/09/2020 4 KFC Eppegem - SK Lochristi A 07/02   Speeldag 
04/10/2020 5 FC Voorde-Appelterre - KFC Eppegem 07/02   Speeldag 
11/10/2020 6 KFC Eppegem - Wolvertem-Merchtem 1 - 1
07/02/2021 4 KFC Eppegem - SK Lochristi A uitg. 
07/02/2021 5 FC Voorde-Appelterre - KFC Eppegem uitg. 
14/02/2021 7 Avanti Stekene - KFC Eppegem Speeldag 
21/02/2021 8 KFC Eppegem - KVC Jong Lede Speeldag 
28/02/2021 9 VW Hamme - KFC Eppegem Speeldag 
07/03/2021 10 KFC Eppegem - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
14/03/2021 1 Tempo Overijse - KFC Eppegem Speeldag 
21/03/2021 11 KVCSV Oostkamp - KFC Eppegem Speeldag 
28/03/2021 12 KFC Eppegem - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
11/04/2021 13 KFC Eppegem - SV Anzegem Speeldag 
18/04/2021 14 Svelta Melsele A - KFC Eppegem Speeldag 
25/04/2021 15 KFC Eppegem - KM Torhout Speeldag 
02/05/2021 2 KFC Eppegem - KRC Bambrugge Speeldag 

KM Torhout

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 SK Sint-Niklaas A - KM Torhout 1 - 4
27/09/2020 4 KM Torhout - Tempo Overijse 1 - 3
04/10/2020 5 KRC Bambrugge - KM Torhout 2 - 1
11/10/2020 6 KM Torhout - FC Lebbeke 2 - 2
14/02/2021 7 SK Lochristi A - KM Torhout Speeldag 
21/02/2021 8 KM Torhout - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
28/02/2021 9 Wolvertem-Merchtem - KM Torhout Speeldag 
07/03/2021 10 KM Torhout - Avanti Stekene Speeldag 
14/03/2021 1 KM Torhout - SV Anzegem Speeldag 
21/03/2021 11 KVC Jong Lede - KM Torhout Speeldag 
28/03/2021 12 KM Torhout - VW Hamme Speeldag 
11/04/2021 13 Rhodienne de Hoek A - KM Torhout Speeldag 
18/04/2021 14 KM Torhout - KVCSV Oostkamp Speeldag 
25/04/2021 15 KFC Eppegem - KM Torhout Speeldag 
02/05/2021 2 Svelta Melsele A - KM Torhout Speeldag 

KRC Bambrugge

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 KRC Bambrugge - SV Anzegem 0 - 1
27/09/2020 4 Svelta Melsele A - KRC Bambrugge 0 - 1
04/10/2020 5 KRC Bambrugge - KM Torhout 2 - 1
11/10/2020 6 Tempo Overijse - KRC Bambrugge 2 - 0
14/02/2021 7 SK Sint-Niklaas A - KRC Bambrugge Speeldag 
21/02/2021 8 KRC Bambrugge - FC Lebbeke Speeldag 
28/02/2021 9 SK Lochristi A - KRC Bambrugge Speeldag 
07/03/2021 10 KRC Bambrugge - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
14/03/2021 1 KRC Bambrugge - KVCSV Oostkamp Speeldag 
21/03/2021 11 Wolvertem-Merchtem - KRC Bambrugge Speeldag 
28/03/2021 12 KRC Bambrugge - Avanti Stekene Speeldag 
11/04/2021 13 KVC Jong Lede - KRC Bambrugge Speeldag 
18/04/2021 14 KRC Bambrugge - VW Hamme Speeldag 
25/04/2021 15 Rhodienne de Hoek A - KRC Bambrugge Speeldag 
02/05/2021 2 KFC Eppegem - KRC Bambrugge Speeldag 

KVC Jong Lede

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 Avanti Stekene - KVC Jong Lede 0 - 0
27/09/2020 4 KVC Jong Lede - SK Sint-Niklaas A 1 - 2
04/10/2020 5 KVC Jong Lede - VW Hamme 0 - 0
11/10/2020 6 Rhodienne de Hoek A - KVC Jong Lede 07/02   Speeldag 
07/02/2021 6 Rhodienne de Hoek A - KVC Jong Lede uitg. 
14/02/2021 7 KVC Jong Lede - KVCSV Oostkamp Speeldag 
21/02/2021 8 KFC Eppegem - KVC Jong Lede Speeldag 
28/02/2021 9 KVC Jong Lede - SV Anzegem Speeldag 
07/03/2021 10 Svelta Melsele A - KVC Jong Lede Speeldag 
14/03/2021 1 FC Voorde-Appelterre - KVC Jong Lede Speeldag 
21/03/2021 11 KVC Jong Lede - KM Torhout Speeldag 
28/03/2021 12 Tempo Overijse - KVC Jong Lede Speeldag 
11/04/2021 13 KVC Jong Lede - KRC Bambrugge Speeldag 
18/04/2021 14 FC Lebbeke - KVC Jong Lede Speeldag 
25/04/2021 15 KVC Jong Lede - SK Lochristi A Speeldag 
02/05/2021 2 KVC Jong Lede - Wolvertem-Merchtem Speeldag 

KVCSV Oostkamp

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 SK Lochristi A - KVCSV Oostkamp 2 - 4
27/09/2020 4 KVCSV Oostkamp - FC Voorde-Appelterre 2 - 2
04/10/2020 5 Wolvertem-Merchtem - KVCSV Oostkamp 2 - 3
11/10/2020 6 KVCSV Oostkamp - Avanti Stekene 1 - 2
14/02/2021 7 KVC Jong Lede - KVCSV Oostkamp Speeldag 
21/02/2021 8 KVCSV Oostkamp - VW Hamme Speeldag 
28/02/2021 9 Rhodienne de Hoek A - KVCSV Oostkamp Speeldag 
07/03/2021 10 KVCSV Oostkamp - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
14/03/2021 1 KRC Bambrugge - KVCSV Oostkamp Speeldag 
21/03/2021 11 KVCSV Oostkamp - KFC Eppegem Speeldag 
28/03/2021 12 SV Anzegem - KVCSV Oostkamp Speeldag 
11/04/2021 13 KVCSV Oostkamp - Svelta Melsele A Speeldag 
18/04/2021 14 KM Torhout - KVCSV Oostkamp Speeldag 
25/04/2021 15 KVCSV Oostkamp - Tempo Overijse Speeldag 
02/05/2021 2 KVCSV Oostkamp - FC Lebbeke Speeldag 

Rhodienne de Hoek A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 FC Voorde-Appelterre - Rhodienne de Hoek A 2 - 2
27/09/2020 4 Rhodienne de Hoek A - Wolvertem-Merchtem 2 - 3
04/10/2020 5 Avanti Stekene - Rhodienne de Hoek A 1 - 0
11/10/2020 6 Rhodienne de Hoek A - KVC Jong Lede 07/02   Speeldag 
07/02/2021 6 Rhodienne de Hoek A - KVC Jong Lede uitg. 
14/02/2021 7 VW Hamme - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
21/02/2021 8 Rhodienne de Hoek A - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
28/02/2021 9 Rhodienne de Hoek A - KVCSV Oostkamp Speeldag 
07/03/2021 10 KFC Eppegem - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
14/03/2021 1 FC Lebbeke - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
21/03/2021 11 Rhodienne de Hoek A - SV Anzegem Speeldag 
28/03/2021 12 Svelta Melsele A - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
11/04/2021 13 Rhodienne de Hoek A - KM Torhout Speeldag 
18/04/2021 14 Tempo Overijse - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
25/04/2021 15 Rhodienne de Hoek A - KRC Bambrugge Speeldag 
02/05/2021 2 Rhodienne de Hoek A - SK Lochristi A Speeldag 

SK Lochristi A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 SK Lochristi A - KVCSV Oostkamp 2 - 4
27/09/2020 4 KFC Eppegem - SK Lochristi A 07/02   Speeldag 
04/10/2020 5 SK Lochristi A - SV Anzegem 2 - 0
11/10/2020 6 Svelta Melsele A - SK Lochristi A 2 - 4
07/02/2021 4 KFC Eppegem - SK Lochristi A uitg. 
14/02/2021 7 SK Lochristi A - KM Torhout Speeldag 
21/02/2021 8 Tempo Overijse - SK Lochristi A Speeldag 
28/02/2021 9 SK Lochristi A - KRC Bambrugge Speeldag 
07/03/2021 10 FC Lebbeke - SK Lochristi A Speeldag 
14/03/2021 1 SK Lochristi A - VW Hamme Speeldag 
21/03/2021 11 SK Sint-Niklaas A - SK Lochristi A Speeldag 
28/03/2021 12 SK Lochristi A - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
11/04/2021 13 Wolvertem-Merchtem - SK Lochristi A Speeldag 
18/04/2021 14 SK Lochristi A - Avanti Stekene Speeldag 
25/04/2021 15 KVC Jong Lede - SK Lochristi A Speeldag 
02/05/2021 2 Rhodienne de Hoek A - SK Lochristi A Speeldag 

SK Sint-Niklaas A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 SK Sint-Niklaas A - KM Torhout 1 - 4
27/09/2020 4 KVC Jong Lede - SK Sint-Niklaas A 1 - 2
04/10/2020 5 SK Sint-Niklaas A - Tempo Overijse 10/02   Speeldag 
11/10/2020 6 VW Hamme - SK Sint-Niklaas A 24/02   Speeldag 
10/02/2021 5 SK Sint-Niklaas A - Tempo Overijse uitg. 
14/02/2021 7 SK Sint-Niklaas A - KRC Bambrugge Speeldag 
21/02/2021 8 Rhodienne de Hoek A - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
24/02/2021 6 VW Hamme - SK Sint-Niklaas A uitg. 
28/02/2021 9 SK Sint-Niklaas A - FC Lebbeke Speeldag 
07/03/2021 10 KVCSV Oostkamp - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
14/03/2021 1 SK Sint-Niklaas A - Svelta Melsele A Speeldag 
21/03/2021 11 SK Sint-Niklaas A - SK Lochristi A Speeldag 
28/03/2021 12 KFC Eppegem - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
11/04/2021 13 SK Sint-Niklaas A - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
18/04/2021 14 SK Sint-Niklaas A - SV Anzegem Speeldag 
25/04/2021 15 Wolvertem-Merchtem - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
02/05/2021 2 Avanti Stekene - SK Sint-Niklaas A Speeldag 

SV Anzegem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 KRC Bambrugge - SV Anzegem 0 - 1
27/09/2020 4 SV Anzegem - FC Lebbeke 1 - 2
04/10/2020 5 SK Lochristi A - SV Anzegem 2 - 0
11/10/2020 6 SV Anzegem - FC Voorde-Appelterre 1 - 1
14/02/2021 7 Wolvertem-Merchtem - SV Anzegem Speeldag 
21/02/2021 8 SV Anzegem - Avanti Stekene Speeldag 
28/02/2021 9 KVC Jong Lede - SV Anzegem Speeldag 
07/03/2021 10 SV Anzegem - VW Hamme Speeldag 
14/03/2021 1 KM Torhout - SV Anzegem Speeldag 
21/03/2021 11 Rhodienne de Hoek A - SV Anzegem Speeldag 
28/03/2021 12 SV Anzegem - KVCSV Oostkamp Speeldag 
11/04/2021 13 KFC Eppegem - SV Anzegem Speeldag 
18/04/2021 14 SK Sint-Niklaas A - SV Anzegem Speeldag 
25/04/2021 15 SV Anzegem - Svelta Melsele A Speeldag 
02/05/2021 2 SV Anzegem - Tempo Overijse Speeldag 

Svelta Melsele A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 Tempo Overijse - Svelta Melsele A 2 - 2
27/09/2020 4 Svelta Melsele A - KRC Bambrugge 0 - 1
04/10/2020 5 FC Lebbeke - Svelta Melsele A 3 - 0
11/10/2020 6 Svelta Melsele A - SK Lochristi A 2 - 4
14/02/2021 7 FC Voorde-Appelterre - Svelta Melsele A Speeldag 
21/02/2021 8 Svelta Melsele A - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
28/02/2021 9 Avanti Stekene - Svelta Melsele A Speeldag 
07/03/2021 10 Svelta Melsele A - KVC Jong Lede Speeldag 
14/03/2021 1 SK Sint-Niklaas A - Svelta Melsele A Speeldag 
21/03/2021 11 VW Hamme - Svelta Melsele A Speeldag 
28/03/2021 12 Svelta Melsele A - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
11/04/2021 13 KVCSV Oostkamp - Svelta Melsele A Speeldag 
18/04/2021 14 Svelta Melsele A - KFC Eppegem Speeldag 
25/04/2021 15 SV Anzegem - Svelta Melsele A Speeldag 
02/05/2021 2 Svelta Melsele A - KM Torhout Speeldag 

Tempo Overijse

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 Tempo Overijse - Svelta Melsele A 2 - 2
27/09/2020 4 KM Torhout - Tempo Overijse 1 - 3
04/10/2020 5 SK Sint-Niklaas A - Tempo Overijse 10/02   Speeldag 
11/10/2020 6 Tempo Overijse - KRC Bambrugge 2 - 0
10/02/2021 5 SK Sint-Niklaas A - Tempo Overijse uitg. 
14/02/2021 7 FC Lebbeke - Tempo Overijse Speeldag 
21/02/2021 8 Tempo Overijse - SK Lochristi A Speeldag 
28/02/2021 9 FC Voorde-Appelterre - Tempo Overijse Speeldag 
07/03/2021 10 Tempo Overijse - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
14/03/2021 1 Tempo Overijse - KFC Eppegem Speeldag 
21/03/2021 11 Avanti Stekene - Tempo Overijse Speeldag 
28/03/2021 12 Tempo Overijse - KVC Jong Lede Speeldag 
11/04/2021 13 VW Hamme - Tempo Overijse Speeldag 
18/04/2021 14 Tempo Overijse - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
25/04/2021 15 KVCSV Oostkamp - Tempo Overijse Speeldag 
02/05/2021 2 SV Anzegem - Tempo Overijse Speeldag 

VW Hamme

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 Wolvertem-Merchtem - VW Hamme 0 - 3
27/09/2020 4 VW Hamme - Avanti Stekene 1 - 4
04/10/2020 5 KVC Jong Lede - VW Hamme 0 - 0
11/10/2020 6 VW Hamme - SK Sint-Niklaas A 24/02   Speeldag 
14/02/2021 7 VW Hamme - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
21/02/2021 8 KVCSV Oostkamp - VW Hamme Speeldag 
24/02/2021 6 VW Hamme - SK Sint-Niklaas A uitg. 
28/02/2021 9 VW Hamme - KFC Eppegem Speeldag 
07/03/2021 10 SV Anzegem - VW Hamme Speeldag 
14/03/2021 1 SK Lochristi A - VW Hamme Speeldag 
21/03/2021 11 VW Hamme - Svelta Melsele A Speeldag 
28/03/2021 12 KM Torhout - VW Hamme Speeldag 
11/04/2021 13 VW Hamme - Tempo Overijse Speeldag 
18/04/2021 14 KRC Bambrugge - VW Hamme Speeldag 
25/04/2021 15 VW Hamme - FC Lebbeke Speeldag 
02/05/2021 2 VW Hamme - FC Voorde-Appelterre Speeldag 

Wolvertem-Merchtem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 Wolvertem-Merchtem - VW Hamme 0 - 3
27/09/2020 4 Rhodienne de Hoek A - Wolvertem-Merchtem 2 - 3
04/10/2020 5 Wolvertem-Merchtem - KVCSV Oostkamp 2 - 3
11/10/2020 6 KFC Eppegem - Wolvertem-Merchtem 1 - 1
14/02/2021 7 Wolvertem-Merchtem - SV Anzegem Speeldag 
21/02/2021 8 Svelta Melsele A - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
28/02/2021 9 Wolvertem-Merchtem - KM Torhout Speeldag 
07/03/2021 10 Tempo Overijse - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
14/03/2021 1 Wolvertem-Merchtem - Avanti Stekene Speeldag 
21/03/2021 11 Wolvertem-Merchtem - KRC Bambrugge Speeldag 
28/03/2021 12 FC Lebbeke - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
11/04/2021 13 Wolvertem-Merchtem - SK Lochristi A Speeldag 
18/04/2021 14 FC Voorde-Appelterre - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
25/04/2021 15 Wolvertem-Merchtem - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
02/05/2021 2 KVC Jong Lede - Wolvertem-Merchtem Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Scooore Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e AFDELING VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het RBFA-Reglement (c), onder voorbehoud van wijziging.

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Afdeling of Division 2, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e Afdeling VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e Afdeling VV.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e Afdeling VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e Nationale Heren:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger naar de 2e Afdeling VV.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e Afdeling VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2e Afdeling VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e Afdeling VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de RBFA. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

DE EINDRONDE - STIJGEN DIVISION 3 ACFF

De "Eindronde stijgen Division 3 ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de Division 2 ACFF.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de Division 2 ACFF wanneer in de eindronde "1e Nationale" de deelnemer uit de 1e Nationale een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de Division 2 ACFF.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de Division 2 ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de Division 2 ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e Division 2 ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e AFDELING VV - DEGRADATIE

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e Afdeling VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VV-A en de 13e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale Heren een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

DIVISION 3 ACFF - DEGRADATIE

- De clubs die eindigen op de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2020-2021) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen Division 3 ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de Division 3 ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

!! Vanaf het seizoen 2020-2021 (artikels V7.25 en 26):
- Indien een club uit 2e afdeling VV naar 1e provinciale degradeert wegens het niet behalen van de licentie of omdat er geen licentie is aangevraagd, wordt deze club (die eigenlijk naar 3e afdeling zou zakken) in 3e afdeling VV vervangen door een bijkomende stijger uit 1e provinciale van de provincie waartoe de betrokken club behoort.
- Indien een club uit 3e afdeling VV degradeert naar 1e provinciale wegens het niet behalen van de licentie of omdat er geen licentie is aangevraagd, wordt het aantal sportieve rechtstreekse dalers naar verhouding verminderd in de reeks van de afdeling waarin de gesanctioneerde club uitkwam.
- Indien er echter meer clubs dan dat er sportieve rechtstreekse dalers zijn, uit 3e afdeling VV dalen naar 1e provinciale, wegens het niet behalen van de licentie of omdat er geen licentie is aangevraagd, worden deze clubs vervangen door bijkomende stijgers uit 1e provinciale van de provincie waartoe de betrokken clubs behoren.
- De clubs die niet de rechtstreeks sportieve dalers vervangen, worden aangeduid op basis van de eindrangschikking van hun reeks van 3e afdeling VV, vooraleer de herziening van de rangschikking wegens het niet bekomen of aanvragen van de licentie van regionale amateurclub wordt toegepast.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).