3e Afdeling VV - A
Update: 24/09/2020 om 18:32u
Nationaal D3 Nationale Heren 3e Afdeling VV - A
Laatste update: 24/09/2020 om 18:32u
Sportveldberegening
Ambachtstraat 7, Hoogstraten-
Minderhout, België.
www.spranco-matic.be
Meer info...
Voetbalwedden.net community
Alles over het wedden op Voetbal
www.voetbalwedden.net
Meer info...
VV-LOGO    3e AFDELING VOETBAL VLAANDEREN A - SEIZOEN 2020-2021

Rhodienne De Hoek, VW Hamme, Torhout, Wolvertem Merchtem, Svelta Melsele, Jong Lede, Voorde-Appelterre, KFC Eppegem,
KRC Bambrugge, SK Lochristi, KVCSV Oostkamp, SV Anzegem A, Avanti Stekene, FC Lebbeke, Tempo Overijse en SK Sint-Niklaas.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 wedstrijden).

3e Afdeling VV Geografisch Archief - Seizoen 2019-2020 Promotie/Degradatie 3e Afdeling VV - B
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 4 (27 september 2020) - 1e periode
Zat. 26/09 19u30 KM Torhout - Tempo Overijse
Zat. 26/09 19u30 KVCSV Oostkamp - FC Voorde-Appelterre
Zat. 26/09 19u30 VW Hamme - Avanti Stekene
Zat. 26/09 20u00 Svelta Melsele A - KRC Bambrugge
Zon. 27/09 15u00 KVC Jong Lede - SK Sint-Niklaas A
Zon. 27/09 15u00 Rhodienne de Hoek A - Wolvertem-Merchtem
Zon. 27/09 15u00 KFC Eppegem - SK Lochristi A
Zon. 27/09 15u00 SV Anzegem - FC Lebbeke

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KM Torhout 1 1 0 0 4 1 3
2 VW Hamme 1 1 0 0 3 0 3
3 KVCSV Oostkamp 1 1 0 0 4 2 3
4 SV Anzegem 1 1 0 0 1 0 3
5 FC Lebbeke 1 0 0 1 2 2 1
6 FC Voorde-Appelterre 1 0 0 1 2 2 1
7 KFC Eppegem 1 0 0 1 2 2 1
8 Rhodienne de Hoek A 1 0 0 1 2 2 1
9 Svelta Melsele A 1 0 0 1 2 2 1
10 Tempo Overijse 1 0 0 1 2 2 1
11 Avanti Stekene 1 0 0 1 0 0 1
12 KVC Jong Lede 1 0 0 1 0 0 1
13 KRC Bambrugge 1 0 1 0 0 1 0
14 SK Lochristi A 1 0 1 0 2 4 0
15 SK Sint-Niklaas A 1 0 1 0 1 4 0
16 Wolvertem-Merchtem 1 0 1 0 0 3 0

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 3 (20 september 2020) - 1e periode
SK Sint-Niklaas A - KM Torhout 1 - 4
Tempo Overijse - Svelta Melsele A 2 - 2
FC Lebbeke - KFC Eppegem 2 - 2
Wolvertem-Merchtem - VW Hamme 0 - 3
Avanti Stekene - KVC Jong Lede 0 - 0
KRC Bambrugge - SV Anzegem 0 - 1
SK Lochristi A - KVCSV Oostkamp 2 - 4
FC Voorde-Appelterre - Rhodienne de Hoek A 2 - 2


Speeldag 4 (27 september 2020) - 1e periode
KM Torhout - Tempo Overijse
KVCSV Oostkamp - FC Voorde-Appelterre
Svelta Melsele A - KRC Bambrugge
KVC Jong Lede - SK Sint-Niklaas A
VW Hamme - Avanti Stekene
Rhodienne de Hoek A - Wolvertem-Merchtem
KFC Eppegem - SK Lochristi A
SV Anzegem - FC Lebbeke


Speeldag 5 (4 oktober 2020) - 1e periode
SK Sint-Niklaas A - Tempo Overijse
FC Lebbeke - Svelta Melsele A
Wolvertem-Merchtem - KVCSV Oostkamp
Avanti Stekene - Rhodienne de Hoek A
KVC Jong Lede - VW Hamme
KRC Bambrugge - KM Torhout
SK Lochristi A - SV Anzegem
FC Voorde-Appelterre - KFC Eppegem


Speeldag 6 (11 oktober 2020) - 1e periode
KM Torhout - FC Lebbeke
KVCSV Oostkamp - Avanti Stekene
Svelta Melsele A - SK Lochristi A
Tempo Overijse - KRC Bambrugge
VW Hamme - SK Sint-Niklaas A
Rhodienne de Hoek A - KVC Jong Lede
KFC Eppegem - Wolvertem-Merchtem
SV Anzegem - FC Voorde-Appelterre


Speeldag 7 (18 oktober 2020) - 1e periode
SK Sint-Niklaas A - KRC Bambrugge
FC Lebbeke - Tempo Overijse
Wolvertem-Merchtem - SV Anzegem
Avanti Stekene - KFC Eppegem
KVC Jong Lede - KVCSV Oostkamp
VW Hamme - Rhodienne de Hoek A
SK Lochristi A - KM Torhout
FC Voorde-Appelterre - Svelta Melsele A


Speeldag 8 (25 oktober 2020) - 1e periode
KM Torhout - FC Voorde-Appelterre
KVCSV Oostkamp - VW Hamme
Svelta Melsele A - Wolvertem-Merchtem
Tempo Overijse - SK Lochristi A
KRC Bambrugge - FC Lebbeke
Rhodienne de Hoek A - SK Sint-Niklaas A
KFC Eppegem - KVC Jong Lede
SV Anzegem - Avanti Stekene


Speeldag 9 (1 november 2020) - 1e periode
SK Sint-Niklaas A - FC Lebbeke
Wolvertem-Merchtem - KM Torhout
Avanti Stekene - Svelta Melsele A
KVC Jong Lede - SV Anzegem
Rhodienne de Hoek A - KVCSV Oostkamp
SK Lochristi A - KRC Bambrugge
FC Voorde-Appelterre - Tempo Overijse
VW Hamme - KFC Eppegem


Speeldag 10 (8 november 2020) - 1e periode
Svelta Melsele A - KVC Jong Lede
KM Torhout - Avanti Stekene
Tempo Overijse - Wolvertem-Merchtem
KRC Bambrugge - FC Voorde-Appelterre
FC Lebbeke - SK Lochristi A
KVCSV Oostkamp - SK Sint-Niklaas A
KFC Eppegem - Rhodienne de Hoek A
SV Anzegem - VW Hamme


Speeldag 1 (11 november 2020) - 1e periode
KM Torhout - SV Anzegem
SK Sint-Niklaas A - Svelta Melsele A
Tempo Overijse - KFC Eppegem
FC Lebbeke - Rhodienne de Hoek A
Wolvertem-Merchtem - Avanti Stekene
KRC Bambrugge - KVCSV Oostkamp
SK Lochristi A - VW Hamme
FC Voorde-Appelterre - KVC Jong Lede


Speeldag 11 (15 november 2020) - 2e periode
KVCSV Oostkamp - KFC Eppegem
SK Sint-Niklaas A - SK Lochristi A
Wolvertem-Merchtem - KRC Bambrugge
Avanti Stekene - Tempo Overijse
KVC Jong Lede - KM Torhout
Rhodienne de Hoek A - SV Anzegem
FC Voorde-Appelterre - FC Lebbeke
VW Hamme - Svelta Melsele A


Speeldag 12 (22 november 2020) - 2e periode
KM Torhout - VW Hamme
Svelta Melsele A - Rhodienne de Hoek A
Tempo Overijse - KVC Jong Lede
FC Lebbeke - Wolvertem-Merchtem
KRC Bambrugge - Avanti Stekene
SK Lochristi A - FC Voorde-Appelterre
KFC Eppegem - SK Sint-Niklaas A
SV Anzegem - KVCSV Oostkamp


Speeldag 13 (29 november 2020) - 2e periode
KVCSV Oostkamp - Svelta Melsele A
SK Sint-Niklaas A - FC Voorde-Appelterre
Wolvertem-Merchtem - SK Lochristi A
Avanti Stekene - FC Lebbeke
KVC Jong Lede - KRC Bambrugge
Rhodienne de Hoek A - KM Torhout
KFC Eppegem - SV Anzegem
VW Hamme - Tempo Overijse


Speeldag 14 (6 december 2020) - 2e periode
KM Torhout - KVCSV Oostkamp
SK Sint-Niklaas A - SV Anzegem
Svelta Melsele A - KFC Eppegem
Tempo Overijse - Rhodienne de Hoek A
FC Lebbeke - KVC Jong Lede
KRC Bambrugge - VW Hamme
SK Lochristi A - Avanti Stekene
FC Voorde-Appelterre - Wolvertem-Merchtem


Speeldag 15 (13 december 2020) - 2e periode
KVCSV Oostkamp - Tempo Overijse
Wolvertem-Merchtem - SK Sint-Niklaas A
Avanti Stekene - FC Voorde-Appelterre
KVC Jong Lede - SK Lochristi A
Rhodienne de Hoek A - KRC Bambrugge
KFC Eppegem - KM Torhout
SV Anzegem - Svelta Melsele A
VW Hamme - FC Lebbeke


Speeldag 16 (20 december 2020) - 2e periode
KVCSV Oostkamp - KRC Bambrugge
Svelta Melsele A - SK Sint-Niklaas A
Avanti Stekene - Wolvertem-Merchtem
SV Anzegem - KM Torhout
KFC Eppegem - Tempo Overijse
Rhodienne de Hoek A - FC Lebbeke
KVC Jong Lede - FC Voorde-Appelterre
VW Hamme - SK Lochristi A


Speeldag 2 (3 januari 2021) - 1e periode
KVCSV Oostkamp - FC Lebbeke
Svelta Melsele A - KM Torhout
KVC Jong Lede - Wolvertem-Merchtem
Avanti Stekene - SK Sint-Niklaas A
VW Hamme - FC Voorde-Appelterre
SV Anzegem - Tempo Overijse
KFC Eppegem - KRC Bambrugge
Rhodienne de Hoek A - SK Lochristi A


Speeldag 17 (10 januari 2021) - 2e periode
KM Torhout - Svelta Melsele A
SK Sint-Niklaas A - Avanti Stekene
FC Lebbeke - KVCSV Oostkamp
Tempo Overijse - SV Anzegem
Wolvertem-Merchtem - KVC Jong Lede
FC Voorde-Appelterre - VW Hamme
SK Lochristi A - Rhodienne de Hoek A
KRC Bambrugge - KFC Eppegem


Speeldag 18 (17 januari 2021) - 2e periode
KVCSV Oostkamp - SK Lochristi A
KM Torhout - SK Sint-Niklaas A
Svelta Melsele A - Tempo Overijse
KVC Jong Lede - Avanti Stekene
SV Anzegem - KRC Bambrugge
KFC Eppegem - FC Lebbeke
Rhodienne de Hoek A - FC Voorde-Appelterre
VW Hamme - Wolvertem-Merchtem


Speeldag 19 (24 januari 2021) - 2e periode
SK Sint-Niklaas A - KVC Jong Lede
Tempo Overijse - KM Torhout
FC Lebbeke - SV Anzegem
KRC Bambrugge - Svelta Melsele A
Avanti Stekene - VW Hamme
Wolvertem-Merchtem - Rhodienne de Hoek A
FC Voorde-Appelterre - KVCSV Oostkamp
SK Lochristi A - KFC Eppegem


Speeldag 20 (31 januari 2021) - 2e periode
KVCSV Oostkamp - Wolvertem-Merchtem
Rhodienne de Hoek A - Avanti Stekene
VW Hamme - KVC Jong Lede
KM Torhout - KRC Bambrugge
Svelta Melsele A - FC Lebbeke
SV Anzegem - SK Lochristi A
KFC Eppegem - FC Voorde-Appelterre
Tempo Overijse - SK Sint-Niklaas A


Speeldag 21 (7 februari 2021) - 3e periode
SK Sint-Niklaas A - VW Hamme
FC Lebbeke - KM Torhout
SK Lochristi A - Svelta Melsele A
KRC Bambrugge - Tempo Overijse
KVC Jong Lede - Rhodienne de Hoek A
Avanti Stekene - KVCSV Oostkamp
Wolvertem-Merchtem - KFC Eppegem
FC Voorde-Appelterre - SV Anzegem


Speeldag 22 (21 februari 2021) - 3e periode
KVCSV Oostkamp - KVC Jong Lede
KM Torhout - SK Lochristi A
Tempo Overijse - FC Lebbeke
Svelta Melsele A - FC Voorde-Appelterre
SV Anzegem - Wolvertem-Merchtem
KFC Eppegem - Avanti Stekene
Rhodienne de Hoek A - VW Hamme
KRC Bambrugge - SK Sint-Niklaas A


Speeldag 23 (28 februari 2021) - 3e periode
SK Sint-Niklaas A - Rhodienne de Hoek A
FC Lebbeke - KRC Bambrugge
Wolvertem-Merchtem - Svelta Melsele A
FC Voorde-Appelterre - KM Torhout
SK Lochristi A - Tempo Overijse
VW Hamme - KVCSV Oostkamp
KVC Jong Lede - KFC Eppegem
Avanti Stekene - SV Anzegem


Speeldag 24 (7 maart 2021) - 3e periode
KM Torhout - Wolvertem-Merchtem
KVCSV Oostkamp - Rhodienne de Hoek A
Svelta Melsele A - Avanti Stekene
Tempo Overijse - FC Voorde-Appelterre
FC Lebbeke - SK Sint-Niklaas A
SV Anzegem - KVC Jong Lede
KFC Eppegem - VW Hamme
KRC Bambrugge - SK Lochristi A


Speeldag 25 (14 maart 2021) - 3e periode
SK Sint-Niklaas A - KVCSV Oostkamp
KVC Jong Lede - Svelta Melsele A
Avanti Stekene - KM Torhout
Wolvertem-Merchtem - Tempo Overijse
FC Voorde-Appelterre - KRC Bambrugge
SK Lochristi A - FC Lebbeke
Rhodienne de Hoek A - KFC Eppegem
VW Hamme - SV Anzegem


Speeldag 26 (21 maart 2021) - 3e periode
KM Torhout - KVC Jong Lede
Tempo Overijse - Avanti Stekene
Svelta Melsele A - VW Hamme
FC Lebbeke - FC Voorde-Appelterre
KRC Bambrugge - Wolvertem-Merchtem
SV Anzegem - Rhodienne de Hoek A
KFC Eppegem - KVCSV Oostkamp
SK Lochristi A - SK Sint-Niklaas A


Speeldag 27 (28 maart 2021) - 3e periode
SK Sint-Niklaas A - KFC Eppegem
KVCSV Oostkamp - SV Anzegem
Rhodienne de Hoek A - Svelta Melsele A
VW Hamme - KM Torhout
KVC Jong Lede - Tempo Overijse
Avanti Stekene - KRC Bambrugge
Wolvertem-Merchtem - FC Lebbeke
FC Voorde-Appelterre - SK Lochristi A


Speeldag 28 (11 april 2021) - 3e periode
KM Torhout - Rhodienne de Hoek A
FC Lebbeke - Avanti Stekene
Tempo Overijse - VW Hamme
Svelta Melsele A - KVCSV Oostkamp
SK Lochristi A - Wolvertem-Merchtem
KRC Bambrugge - KVC Jong Lede
SV Anzegem - KFC Eppegem
FC Voorde-Appelterre - SK Sint-Niklaas A


Speeldag 29 (18 april 2021) - 3e periode
KFC Eppegem - Svelta Melsele A
KVCSV Oostkamp - KM Torhout
Rhodienne de Hoek A - Tempo Overijse
VW Hamme - KRC Bambrugge
KVC Jong Lede - FC Lebbeke
Avanti Stekene - SK Lochristi A
Wolvertem-Merchtem - FC Voorde-Appelterre
SV Anzegem - SK Sint-Niklaas A


Speeldag 30 (25 april 2021) - 3e periode
SK Sint-Niklaas A - Wolvertem-Merchtem
FC Voorde-Appelterre - Avanti Stekene
SK Lochristi A - KVC Jong Lede
FC Lebbeke - VW Hamme
KRC Bambrugge - Rhodienne de Hoek A
Tempo Overijse - KVCSV Oostkamp
KM Torhout - KFC Eppegem
Svelta Melsele A - SV Anzegem


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 3e Afdeling VV - A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KM Torhout 303
2KVCSV Oostkamp 303
3SV Anzegem 303
4VW Hamme 303
5KFC Eppegem 101
6KVC Jong Lede 101
7Rhodienne de Hoek A 101
8Svelta Melsele A 101
9Avanti Stekene 110
10FC Lebbeke 110
11FC Voorde-Appelterre 110
12Tempo Overijse 110
13KRC Bambrugge 000
14SK Lochristi A 000
15SK Sint-Niklaas A 000
16Wolvertem-Merchtem 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KM Torhout 000
2KVCSV Oostkamp 000
3SV Anzegem 000
4VW Hamme 000
5Avanti Stekene 220
6FC Lebbeke 220
7FC Voorde-Appelterre 220
8Tempo Overijse 220
9KFC Eppegem 202
10KVC Jong Lede 202
11Rhodienne de Hoek A 202
12Svelta Melsele A 202
13KRC Bambrugge 330
14SK Lochristi A 330
15SK Sint-Niklaas A 330
16Wolvertem-Merchtem 330


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KM Torhout 303
2KVCSV Oostkamp 303
3SV Anzegem 303
4VW Hamme 303
5KFC Eppegem 101
6KVC Jong Lede 101
7Rhodienne de Hoek A 101
8Svelta Melsele A 101
9Avanti Stekene 110
10FC Lebbeke 110
11FC Voorde-Appelterre 110
12Tempo Overijse 110
13KRC Bambrugge 000
14SK Lochristi A 000
15SK Sint-Niklaas A 000
16Wolvertem-Merchtem 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KM Torhout 404
2KVCSV Oostkamp 404
3VW Hamme 303
4KFC Eppegem 202
5Rhodienne de Hoek A 202
6Svelta Melsele A 202
7FC Lebbeke 220
8FC Voorde-Appelterre 220
9SK Lochristi A 220
10Tempo Overijse 220
11SV Anzegem 101
12SK Sint-Niklaas A 110
13Avanti Stekene 000
14KRC Bambrugge 000
15KVC Jong Lede 000
16Wolvertem-Merchtem 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Avanti Stekene 000
2KVC Jong Lede 000
3SV Anzegem 000
4VW Hamme 000
5KRC Bambrugge 110
6KM Torhout 101
7FC Lebbeke 220
8FC Voorde-Appelterre 220
9Tempo Overijse 220
10KFC Eppegem 202
11KVCSV Oostkamp 202
12Rhodienne de Hoek A 202
13Svelta Melsele A 202
14Wolvertem-Merchtem 330
15SK Lochristi A 440
16SK Sint-Niklaas A 440


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1KM Torhout 1x1x
2KVCSV Oostkamp 1x1x
3SV Anzegem 1x1x
4VW Hamme 1x1x
5Avanti Stekene 0 1x
6FC Lebbeke 0 1x
7FC Voorde-Appelterre 0 1x
8KFC Eppegem 0 1x
9KVC Jong Lede 0 1x
10Rhodienne de Hoek A 0 1x
11Svelta Melsele A 0 1x
12Tempo Overijse 0 1x
13KRC Bambrugge 0 0 
14SK Lochristi A 0 0 
15SK Sint-Niklaas A 0 0 
16Wolvertem-Merchtem 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVC Jong Lede 101
2SV Anzegem 101
3VW Hamme 101
4Avanti Stekene 110
5FC Lebbeke 000
6FC Voorde-Appelterre 000
7KFC Eppegem 000
8KM Torhout 000
9KRC Bambrugge 000
10KVCSV Oostkamp 000
11Rhodienne de Hoek A 000
12SK Lochristi A 000
13SK Sint-Niklaas A 000
14Svelta Melsele A 000
15Tempo Overijse 000
16Wolvertem-Merchtem 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Eppegem 101
2KM Torhout 101
3KVCSV Oostkamp 101
4Rhodienne de Hoek A 101
5SV Anzegem 101
6Svelta Melsele A 101
7VW Hamme 101
8FC Lebbeke 110
9FC Voorde-Appelterre 110
10SK Lochristi A 110
11SK Sint-Niklaas A 110
12Tempo Overijse 110
13Avanti Stekene 000
14KRC Bambrugge 000
15KVC Jong Lede 000
16Wolvertem-Merchtem 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Lebbeke 000
2FC Voorde-Appelterre 000
3KFC Eppegem 000
4KM Torhout 000
5KVCSV Oostkamp 000
6Rhodienne de Hoek A 000
7SK Lochristi A 000
8SK Sint-Niklaas A 000
9SV Anzegem 000
10Svelta Melsele A 000
11Tempo Overijse 000
12VW Hamme 000
13Avanti Stekene 110
14KRC Bambrugge 110
15Wolvertem-Merchtem 110
16KVC Jong Lede 101


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Avanti Stekene 1 0 1 0 0 0 1
2 FC Lebbeke 1 0 1 0 2 2 1
3 FC Voorde-Appelterre 1 0 1 0 2 2 1
4 Tempo Overijse 1 0 1 0 2 2 1
5 KFC Eppegem 0 0 0 0 0 0 0
6 KM Torhout 0 0 0 0 0 0 0
7 KVC Jong Lede 0 0 0 0 0 0 0
8 KVCSV Oostkamp 0 0 0 0 0 0 0
9 Rhodienne de Hoek A 0 0 0 0 0 0 0
10 SV Anzegem 0 0 0 0 0 0 0
11 Svelta Melsele A 0 0 0 0 0 0 0
12 VW Hamme 0 0 0 0 0 0 0
13 KRC Bambrugge 1 0 0 1 0 1 0
14 SK Lochristi A 1 0 0 1 2 4 0
15 SK Sint-Niklaas A 1 0 0 1 1 4 0
16 Wolvertem-Merchtem 1 0 0 1 0 3 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 KM Torhout 1 1 0 0 4 1 3
2 VW Hamme 1 1 0 0 3 0 3
3 KVCSV Oostkamp 1 1 0 0 4 2 3
4 SV Anzegem 1 1 0 0 1 0 3
5 KFC Eppegem 1 0 1 0 2 2 1
6 KVC Jong Lede 1 0 1 0 0 0 1
7 Rhodienne de Hoek A 1 0 1 0 2 2 1
8 Svelta Melsele A 1 0 1 0 2 2 1
9 Avanti Stekene 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Lebbeke 0 0 0 0 0 0 0
11 FC Voorde-Appelterre 0 0 0 0 0 0 0
12 KRC Bambrugge 0 0 0 0 0 0 0
13 SK Lochristi A 0 0 0 0 0 0 0
14 SK Sint-Niklaas A 0 0 0 0 0 0 0
15 Tempo Overijse 0 0 0 0 0 0 0
16 Wolvertem-Merchtem 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Avanti Stekene

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 Avanti Stekene - KVC Jong Lede 0 - 0
27/09/2020 4 VW Hamme - Avanti Stekene Speeldag 
04/10/2020 5 Avanti Stekene - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
11/10/2020 6 KVCSV Oostkamp - Avanti Stekene Speeldag 
18/10/2020 7 Avanti Stekene - KFC Eppegem Speeldag 
25/10/2020 8 SV Anzegem - Avanti Stekene Speeldag 
01/11/2020 9 Avanti Stekene - Svelta Melsele A Speeldag 
08/11/2020 10 KM Torhout - Avanti Stekene Speeldag 
11/11/2020 1 Wolvertem-Merchtem - Avanti Stekene Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
15/11/2020 11 Avanti Stekene - Tempo Overijse Speeldag 
22/11/2020 12 KRC Bambrugge - Avanti Stekene Speeldag 
29/11/2020 13 Avanti Stekene - FC Lebbeke Speeldag 
06/12/2020 14 SK Lochristi A - Avanti Stekene Speeldag 
13/12/2020 15 Avanti Stekene - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
20/12/2020 16 Avanti Stekene - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
03/01/2021 2 Avanti Stekene - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
10/01/2021 17 SK Sint-Niklaas A - Avanti Stekene Speeldag 
17/01/2021 18 KVC Jong Lede - Avanti Stekene Speeldag 
24/01/2021 19 Avanti Stekene - VW Hamme Speeldag 
31/01/2021 20 Rhodienne de Hoek A - Avanti Stekene Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/02/2021 21 Avanti Stekene - KVCSV Oostkamp Speeldag 
21/02/2021 22 KFC Eppegem - Avanti Stekene Speeldag 
28/02/2021 23 Avanti Stekene - SV Anzegem Speeldag 
07/03/2021 24 Svelta Melsele A - Avanti Stekene Speeldag 
14/03/2021 25 Avanti Stekene - KM Torhout Speeldag 
21/03/2021 26 Tempo Overijse - Avanti Stekene Speeldag 
28/03/2021 27 Avanti Stekene - KRC Bambrugge Speeldag 
11/04/2021 28 FC Lebbeke - Avanti Stekene Speeldag 
18/04/2021 29 Avanti Stekene - SK Lochristi A Speeldag 
25/04/2021 30 FC Voorde-Appelterre - Avanti Stekene Speeldag 

FC Lebbeke

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 FC Lebbeke - KFC Eppegem 2 - 2
27/09/2020 4 SV Anzegem - FC Lebbeke Speeldag 
04/10/2020 5 FC Lebbeke - Svelta Melsele A Speeldag 
11/10/2020 6 KM Torhout - FC Lebbeke Speeldag 
18/10/2020 7 FC Lebbeke - Tempo Overijse Speeldag 
25/10/2020 8 KRC Bambrugge - FC Lebbeke Speeldag 
01/11/2020 9 SK Sint-Niklaas A - FC Lebbeke Speeldag 
08/11/2020 10 FC Lebbeke - SK Lochristi A Speeldag 
11/11/2020 1 FC Lebbeke - Rhodienne de Hoek A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
15/11/2020 11 FC Voorde-Appelterre - FC Lebbeke Speeldag 
22/11/2020 12 FC Lebbeke - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
29/11/2020 13 Avanti Stekene - FC Lebbeke Speeldag 
06/12/2020 14 FC Lebbeke - KVC Jong Lede Speeldag 
13/12/2020 15 VW Hamme - FC Lebbeke Speeldag 
20/12/2020 16 Rhodienne de Hoek A - FC Lebbeke Speeldag 
03/01/2021 2 KVCSV Oostkamp - FC Lebbeke Speeldag 
10/01/2021 17 FC Lebbeke - KVCSV Oostkamp Speeldag 
17/01/2021 18 KFC Eppegem - FC Lebbeke Speeldag 
24/01/2021 19 FC Lebbeke - SV Anzegem Speeldag 
31/01/2021 20 Svelta Melsele A - FC Lebbeke Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/02/2021 21 FC Lebbeke - KM Torhout Speeldag 
21/02/2021 22 Tempo Overijse - FC Lebbeke Speeldag 
28/02/2021 23 FC Lebbeke - KRC Bambrugge Speeldag 
07/03/2021 24 FC Lebbeke - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
14/03/2021 25 SK Lochristi A - FC Lebbeke Speeldag 
21/03/2021 26 FC Lebbeke - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
28/03/2021 27 Wolvertem-Merchtem - FC Lebbeke Speeldag 
11/04/2021 28 FC Lebbeke - Avanti Stekene Speeldag 
18/04/2021 29 KVC Jong Lede - FC Lebbeke Speeldag 
25/04/2021 30 FC Lebbeke - VW Hamme Speeldag 

FC Voorde-Appelterre

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 FC Voorde-Appelterre - Rhodienne de Hoek A 2 - 2
27/09/2020 4 KVCSV Oostkamp - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
04/10/2020 5 FC Voorde-Appelterre - KFC Eppegem Speeldag 
11/10/2020 6 SV Anzegem - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
18/10/2020 7 FC Voorde-Appelterre - Svelta Melsele A Speeldag 
25/10/2020 8 KM Torhout - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
01/11/2020 9 FC Voorde-Appelterre - Tempo Overijse Speeldag 
08/11/2020 10 KRC Bambrugge - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
11/11/2020 1 FC Voorde-Appelterre - KVC Jong Lede Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
15/11/2020 11 FC Voorde-Appelterre - FC Lebbeke Speeldag 
22/11/2020 12 SK Lochristi A - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
29/11/2020 13 SK Sint-Niklaas A - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
06/12/2020 14 FC Voorde-Appelterre - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
13/12/2020 15 Avanti Stekene - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
20/12/2020 16 KVC Jong Lede - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
03/01/2021 2 VW Hamme - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
10/01/2021 17 FC Voorde-Appelterre - VW Hamme Speeldag 
17/01/2021 18 Rhodienne de Hoek A - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
24/01/2021 19 FC Voorde-Appelterre - KVCSV Oostkamp Speeldag 
31/01/2021 20 KFC Eppegem - FC Voorde-Appelterre Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/02/2021 21 FC Voorde-Appelterre - SV Anzegem Speeldag 
21/02/2021 22 Svelta Melsele A - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
28/02/2021 23 FC Voorde-Appelterre - KM Torhout Speeldag 
07/03/2021 24 Tempo Overijse - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
14/03/2021 25 FC Voorde-Appelterre - KRC Bambrugge Speeldag 
21/03/2021 26 FC Lebbeke - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
28/03/2021 27 FC Voorde-Appelterre - SK Lochristi A Speeldag 
11/04/2021 28 FC Voorde-Appelterre - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
18/04/2021 29 Wolvertem-Merchtem - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
25/04/2021 30 FC Voorde-Appelterre - Avanti Stekene Speeldag 

KFC Eppegem

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 FC Lebbeke - KFC Eppegem 2 - 2
27/09/2020 4 KFC Eppegem - SK Lochristi A Speeldag 
04/10/2020 5 FC Voorde-Appelterre - KFC Eppegem Speeldag 
11/10/2020 6 KFC Eppegem - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
18/10/2020 7 Avanti Stekene - KFC Eppegem Speeldag 
25/10/2020 8 KFC Eppegem - KVC Jong Lede Speeldag 
01/11/2020 9 VW Hamme - KFC Eppegem Speeldag 
08/11/2020 10 KFC Eppegem - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
11/11/2020 1 Tempo Overijse - KFC Eppegem Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
15/11/2020 11 KVCSV Oostkamp - KFC Eppegem Speeldag 
22/11/2020 12 KFC Eppegem - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
29/11/2020 13 KFC Eppegem - SV Anzegem Speeldag 
06/12/2020 14 Svelta Melsele A - KFC Eppegem Speeldag 
13/12/2020 15 KFC Eppegem - KM Torhout Speeldag 
20/12/2020 16 KFC Eppegem - Tempo Overijse Speeldag 
03/01/2021 2 KFC Eppegem - KRC Bambrugge Speeldag 
10/01/2021 17 KRC Bambrugge - KFC Eppegem Speeldag 
17/01/2021 18 KFC Eppegem - FC Lebbeke Speeldag 
24/01/2021 19 SK Lochristi A - KFC Eppegem Speeldag 
31/01/2021 20 KFC Eppegem - FC Voorde-Appelterre Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/02/2021 21 Wolvertem-Merchtem - KFC Eppegem Speeldag 
21/02/2021 22 KFC Eppegem - Avanti Stekene Speeldag 
28/02/2021 23 KVC Jong Lede - KFC Eppegem Speeldag 
07/03/2021 24 KFC Eppegem - VW Hamme Speeldag 
14/03/2021 25 Rhodienne de Hoek A - KFC Eppegem Speeldag 
21/03/2021 26 KFC Eppegem - KVCSV Oostkamp Speeldag 
28/03/2021 27 SK Sint-Niklaas A - KFC Eppegem Speeldag 
11/04/2021 28 SV Anzegem - KFC Eppegem Speeldag 
18/04/2021 29 KFC Eppegem - Svelta Melsele A Speeldag 
25/04/2021 30 KM Torhout - KFC Eppegem Speeldag 

KM Torhout

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 SK Sint-Niklaas A - KM Torhout 1 - 4
27/09/2020 4 KM Torhout - Tempo Overijse Speeldag 
04/10/2020 5 KRC Bambrugge - KM Torhout Speeldag 
11/10/2020 6 KM Torhout - FC Lebbeke Speeldag 
18/10/2020 7 SK Lochristi A - KM Torhout Speeldag 
25/10/2020 8 KM Torhout - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
01/11/2020 9 Wolvertem-Merchtem - KM Torhout Speeldag 
08/11/2020 10 KM Torhout - Avanti Stekene Speeldag 
11/11/2020 1 KM Torhout - SV Anzegem Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
15/11/2020 11 KVC Jong Lede - KM Torhout Speeldag 
22/11/2020 12 KM Torhout - VW Hamme Speeldag 
29/11/2020 13 Rhodienne de Hoek A - KM Torhout Speeldag 
06/12/2020 14 KM Torhout - KVCSV Oostkamp Speeldag 
13/12/2020 15 KFC Eppegem - KM Torhout Speeldag 
20/12/2020 16 SV Anzegem - KM Torhout Speeldag 
03/01/2021 2 Svelta Melsele A - KM Torhout Speeldag 
10/01/2021 17 KM Torhout - Svelta Melsele A Speeldag 
17/01/2021 18 KM Torhout - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
24/01/2021 19 Tempo Overijse - KM Torhout Speeldag 
31/01/2021 20 KM Torhout - KRC Bambrugge Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/02/2021 21 FC Lebbeke - KM Torhout Speeldag 
21/02/2021 22 KM Torhout - SK Lochristi A Speeldag 
28/02/2021 23 FC Voorde-Appelterre - KM Torhout Speeldag 
07/03/2021 24 KM Torhout - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
14/03/2021 25 Avanti Stekene - KM Torhout Speeldag 
21/03/2021 26 KM Torhout - KVC Jong Lede Speeldag 
28/03/2021 27 VW Hamme - KM Torhout Speeldag 
11/04/2021 28 KM Torhout - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
18/04/2021 29 KVCSV Oostkamp - KM Torhout Speeldag 
25/04/2021 30 KM Torhout - KFC Eppegem Speeldag 

KRC Bambrugge

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 KRC Bambrugge - SV Anzegem 0 - 1
27/09/2020 4 Svelta Melsele A - KRC Bambrugge Speeldag 
04/10/2020 5 KRC Bambrugge - KM Torhout Speeldag 
11/10/2020 6 Tempo Overijse - KRC Bambrugge Speeldag 
18/10/2020 7 SK Sint-Niklaas A - KRC Bambrugge Speeldag 
25/10/2020 8 KRC Bambrugge - FC Lebbeke Speeldag 
01/11/2020 9 SK Lochristi A - KRC Bambrugge Speeldag 
08/11/2020 10 KRC Bambrugge - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
11/11/2020 1 KRC Bambrugge - KVCSV Oostkamp Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
15/11/2020 11 Wolvertem-Merchtem - KRC Bambrugge Speeldag 
22/11/2020 12 KRC Bambrugge - Avanti Stekene Speeldag 
29/11/2020 13 KVC Jong Lede - KRC Bambrugge Speeldag 
06/12/2020 14 KRC Bambrugge - VW Hamme Speeldag 
13/12/2020 15 Rhodienne de Hoek A - KRC Bambrugge Speeldag 
20/12/2020 16 KVCSV Oostkamp - KRC Bambrugge Speeldag 
03/01/2021 2 KFC Eppegem - KRC Bambrugge Speeldag 
10/01/2021 17 KRC Bambrugge - KFC Eppegem Speeldag 
17/01/2021 18 SV Anzegem - KRC Bambrugge Speeldag 
24/01/2021 19 KRC Bambrugge - Svelta Melsele A Speeldag 
31/01/2021 20 KM Torhout - KRC Bambrugge Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/02/2021 21 KRC Bambrugge - Tempo Overijse Speeldag 
21/02/2021 22 KRC Bambrugge - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
28/02/2021 23 FC Lebbeke - KRC Bambrugge Speeldag 
07/03/2021 24 KRC Bambrugge - SK Lochristi A Speeldag 
14/03/2021 25 FC Voorde-Appelterre - KRC Bambrugge Speeldag 
21/03/2021 26 KRC Bambrugge - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
28/03/2021 27 Avanti Stekene - KRC Bambrugge Speeldag 
11/04/2021 28 KRC Bambrugge - KVC Jong Lede Speeldag 
18/04/2021 29 VW Hamme - KRC Bambrugge Speeldag 
25/04/2021 30 KRC Bambrugge - Rhodienne de Hoek A Speeldag 

KVC Jong Lede

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 Avanti Stekene - KVC Jong Lede 0 - 0
27/09/2020 4 KVC Jong Lede - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
04/10/2020 5 KVC Jong Lede - VW Hamme Speeldag 
11/10/2020 6 Rhodienne de Hoek A - KVC Jong Lede Speeldag 
18/10/2020 7 KVC Jong Lede - KVCSV Oostkamp Speeldag 
25/10/2020 8 KFC Eppegem - KVC Jong Lede Speeldag 
01/11/2020 9 KVC Jong Lede - SV Anzegem Speeldag 
08/11/2020 10 Svelta Melsele A - KVC Jong Lede Speeldag 
11/11/2020 1 FC Voorde-Appelterre - KVC Jong Lede Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
15/11/2020 11 KVC Jong Lede - KM Torhout Speeldag 
22/11/2020 12 Tempo Overijse - KVC Jong Lede Speeldag 
29/11/2020 13 KVC Jong Lede - KRC Bambrugge Speeldag 
06/12/2020 14 FC Lebbeke - KVC Jong Lede Speeldag 
13/12/2020 15 KVC Jong Lede - SK Lochristi A Speeldag 
20/12/2020 16 KVC Jong Lede - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
03/01/2021 2 KVC Jong Lede - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
10/01/2021 17 Wolvertem-Merchtem - KVC Jong Lede Speeldag 
17/01/2021 18 KVC Jong Lede - Avanti Stekene Speeldag 
24/01/2021 19 SK Sint-Niklaas A - KVC Jong Lede Speeldag 
31/01/2021 20 VW Hamme - KVC Jong Lede Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/02/2021 21 KVC Jong Lede - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
21/02/2021 22 KVCSV Oostkamp - KVC Jong Lede Speeldag 
28/02/2021 23 KVC Jong Lede - KFC Eppegem Speeldag 
07/03/2021 24 SV Anzegem - KVC Jong Lede Speeldag 
14/03/2021 25 KVC Jong Lede - Svelta Melsele A Speeldag 
21/03/2021 26 KM Torhout - KVC Jong Lede Speeldag 
28/03/2021 27 KVC Jong Lede - Tempo Overijse Speeldag 
11/04/2021 28 KRC Bambrugge - KVC Jong Lede Speeldag 
18/04/2021 29 KVC Jong Lede - FC Lebbeke Speeldag 
25/04/2021 30 SK Lochristi A - KVC Jong Lede Speeldag 

KVCSV Oostkamp

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 SK Lochristi A - KVCSV Oostkamp 2 - 4
27/09/2020 4 KVCSV Oostkamp - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
04/10/2020 5 Wolvertem-Merchtem - KVCSV Oostkamp Speeldag 
11/10/2020 6 KVCSV Oostkamp - Avanti Stekene Speeldag 
18/10/2020 7 KVC Jong Lede - KVCSV Oostkamp Speeldag 
25/10/2020 8 KVCSV Oostkamp - VW Hamme Speeldag 
01/11/2020 9 Rhodienne de Hoek A - KVCSV Oostkamp Speeldag 
08/11/2020 10 KVCSV Oostkamp - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
11/11/2020 1 KRC Bambrugge - KVCSV Oostkamp Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
15/11/2020 11 KVCSV Oostkamp - KFC Eppegem Speeldag 
22/11/2020 12 SV Anzegem - KVCSV Oostkamp Speeldag 
29/11/2020 13 KVCSV Oostkamp - Svelta Melsele A Speeldag 
06/12/2020 14 KM Torhout - KVCSV Oostkamp Speeldag 
13/12/2020 15 KVCSV Oostkamp - Tempo Overijse Speeldag 
20/12/2020 16 KVCSV Oostkamp - KRC Bambrugge Speeldag 
03/01/2021 2 KVCSV Oostkamp - FC Lebbeke Speeldag 
10/01/2021 17 FC Lebbeke - KVCSV Oostkamp Speeldag 
17/01/2021 18 KVCSV Oostkamp - SK Lochristi A Speeldag 
24/01/2021 19 FC Voorde-Appelterre - KVCSV Oostkamp Speeldag 
31/01/2021 20 KVCSV Oostkamp - Wolvertem-Merchtem Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/02/2021 21 Avanti Stekene - KVCSV Oostkamp Speeldag 
21/02/2021 22 KVCSV Oostkamp - KVC Jong Lede Speeldag 
28/02/2021 23 VW Hamme - KVCSV Oostkamp Speeldag 
07/03/2021 24 KVCSV Oostkamp - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
14/03/2021 25 SK Sint-Niklaas A - KVCSV Oostkamp Speeldag 
21/03/2021 26 KFC Eppegem - KVCSV Oostkamp Speeldag 
28/03/2021 27 KVCSV Oostkamp - SV Anzegem Speeldag 
11/04/2021 28 Svelta Melsele A - KVCSV Oostkamp Speeldag 
18/04/2021 29 KVCSV Oostkamp - KM Torhout Speeldag 
25/04/2021 30 Tempo Overijse - KVCSV Oostkamp Speeldag 

Rhodienne de Hoek A

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 FC Voorde-Appelterre - Rhodienne de Hoek A 2 - 2
27/09/2020 4 Rhodienne de Hoek A - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
04/10/2020 5 Avanti Stekene - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
11/10/2020 6 Rhodienne de Hoek A - KVC Jong Lede Speeldag 
18/10/2020 7 VW Hamme - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
25/10/2020 8 Rhodienne de Hoek A - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
01/11/2020 9 Rhodienne de Hoek A - KVCSV Oostkamp Speeldag 
08/11/2020 10 KFC Eppegem - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
11/11/2020 1 FC Lebbeke - Rhodienne de Hoek A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
15/11/2020 11 Rhodienne de Hoek A - SV Anzegem Speeldag 
22/11/2020 12 Svelta Melsele A - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
29/11/2020 13 Rhodienne de Hoek A - KM Torhout Speeldag 
06/12/2020 14 Tempo Overijse - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
13/12/2020 15 Rhodienne de Hoek A - KRC Bambrugge Speeldag 
20/12/2020 16 Rhodienne de Hoek A - FC Lebbeke Speeldag 
03/01/2021 2 Rhodienne de Hoek A - SK Lochristi A Speeldag 
10/01/2021 17 SK Lochristi A - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
17/01/2021 18 Rhodienne de Hoek A - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
24/01/2021 19 Wolvertem-Merchtem - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
31/01/2021 20 Rhodienne de Hoek A - Avanti Stekene Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/02/2021 21 KVC Jong Lede - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
21/02/2021 22 Rhodienne de Hoek A - VW Hamme Speeldag 
28/02/2021 23 SK Sint-Niklaas A - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
07/03/2021 24 KVCSV Oostkamp - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
14/03/2021 25 Rhodienne de Hoek A - KFC Eppegem Speeldag 
21/03/2021 26 SV Anzegem - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
28/03/2021 27 Rhodienne de Hoek A - Svelta Melsele A Speeldag 
11/04/2021 28 KM Torhout - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
18/04/2021 29 Rhodienne de Hoek A - Tempo Overijse Speeldag 
25/04/2021 30 KRC Bambrugge - Rhodienne de Hoek A Speeldag 

SK Lochristi A

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 SK Lochristi A - KVCSV Oostkamp 2 - 4
27/09/2020 4 KFC Eppegem - SK Lochristi A Speeldag 
04/10/2020 5 SK Lochristi A - SV Anzegem Speeldag 
11/10/2020 6 Svelta Melsele A - SK Lochristi A Speeldag 
18/10/2020 7 SK Lochristi A - KM Torhout Speeldag 
25/10/2020 8 Tempo Overijse - SK Lochristi A Speeldag 
01/11/2020 9 SK Lochristi A - KRC Bambrugge Speeldag 
08/11/2020 10 FC Lebbeke - SK Lochristi A Speeldag 
11/11/2020 1 SK Lochristi A - VW Hamme Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
15/11/2020 11 SK Sint-Niklaas A - SK Lochristi A Speeldag 
22/11/2020 12 SK Lochristi A - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
29/11/2020 13 Wolvertem-Merchtem - SK Lochristi A Speeldag 
06/12/2020 14 SK Lochristi A - Avanti Stekene Speeldag 
13/12/2020 15 KVC Jong Lede - SK Lochristi A Speeldag 
20/12/2020 16 VW Hamme - SK Lochristi A Speeldag 
03/01/2021 2 Rhodienne de Hoek A - SK Lochristi A Speeldag 
10/01/2021 17 SK Lochristi A - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
17/01/2021 18 KVCSV Oostkamp - SK Lochristi A Speeldag 
24/01/2021 19 SK Lochristi A - KFC Eppegem Speeldag 
31/01/2021 20 SV Anzegem - SK Lochristi A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/02/2021 21 SK Lochristi A - Svelta Melsele A Speeldag 
21/02/2021 22 KM Torhout - SK Lochristi A Speeldag 
28/02/2021 23 SK Lochristi A - Tempo Overijse Speeldag 
07/03/2021 24 KRC Bambrugge - SK Lochristi A Speeldag 
14/03/2021 25 SK Lochristi A - FC Lebbeke Speeldag 
21/03/2021 26 SK Lochristi A - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
28/03/2021 27 FC Voorde-Appelterre - SK Lochristi A Speeldag 
11/04/2021 28 SK Lochristi A - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
18/04/2021 29 Avanti Stekene - SK Lochristi A Speeldag 
25/04/2021 30 SK Lochristi A - KVC Jong Lede Speeldag 

SK Sint-Niklaas A

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 SK Sint-Niklaas A - KM Torhout 1 - 4
27/09/2020 4 KVC Jong Lede - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
04/10/2020 5 SK Sint-Niklaas A - Tempo Overijse Speeldag 
11/10/2020 6 VW Hamme - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
18/10/2020 7 SK Sint-Niklaas A - KRC Bambrugge Speeldag 
25/10/2020 8 Rhodienne de Hoek A - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
01/11/2020 9 SK Sint-Niklaas A - FC Lebbeke Speeldag 
08/11/2020 10 KVCSV Oostkamp - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
11/11/2020 1 SK Sint-Niklaas A - Svelta Melsele A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
15/11/2020 11 SK Sint-Niklaas A - SK Lochristi A Speeldag 
22/11/2020 12 KFC Eppegem - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
29/11/2020 13 SK Sint-Niklaas A - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
06/12/2020 14 SK Sint-Niklaas A - SV Anzegem Speeldag 
13/12/2020 15 Wolvertem-Merchtem - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
20/12/2020 16 Svelta Melsele A - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
03/01/2021 2 Avanti Stekene - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
10/01/2021 17 SK Sint-Niklaas A - Avanti Stekene Speeldag 
17/01/2021 18 KM Torhout - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
24/01/2021 19 SK Sint-Niklaas A - KVC Jong Lede Speeldag 
31/01/2021 20 Tempo Overijse - SK Sint-Niklaas A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/02/2021 21 SK Sint-Niklaas A - VW Hamme Speeldag 
21/02/2021 22 KRC Bambrugge - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
28/02/2021 23 SK Sint-Niklaas A - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
07/03/2021 24 FC Lebbeke - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
14/03/2021 25 SK Sint-Niklaas A - KVCSV Oostkamp Speeldag 
21/03/2021 26 SK Lochristi A - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
28/03/2021 27 SK Sint-Niklaas A - KFC Eppegem Speeldag 
11/04/2021 28 FC Voorde-Appelterre - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
18/04/2021 29 SV Anzegem - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
25/04/2021 30 SK Sint-Niklaas A - Wolvertem-Merchtem Speeldag 

SV Anzegem

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 KRC Bambrugge - SV Anzegem 0 - 1
27/09/2020 4 SV Anzegem - FC Lebbeke Speeldag 
04/10/2020 5 SK Lochristi A - SV Anzegem Speeldag 
11/10/2020 6 SV Anzegem - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
18/10/2020 7 Wolvertem-Merchtem - SV Anzegem Speeldag 
25/10/2020 8 SV Anzegem - Avanti Stekene Speeldag 
01/11/2020 9 KVC Jong Lede - SV Anzegem Speeldag 
08/11/2020 10 SV Anzegem - VW Hamme Speeldag 
11/11/2020 1 KM Torhout - SV Anzegem Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
15/11/2020 11 Rhodienne de Hoek A - SV Anzegem Speeldag 
22/11/2020 12 SV Anzegem - KVCSV Oostkamp Speeldag 
29/11/2020 13 KFC Eppegem - SV Anzegem Speeldag 
06/12/2020 14 SK Sint-Niklaas A - SV Anzegem Speeldag 
13/12/2020 15 SV Anzegem - Svelta Melsele A Speeldag 
20/12/2020 16 SV Anzegem - KM Torhout Speeldag 
03/01/2021 2 SV Anzegem - Tempo Overijse Speeldag 
10/01/2021 17 Tempo Overijse - SV Anzegem Speeldag 
17/01/2021 18 SV Anzegem - KRC Bambrugge Speeldag 
24/01/2021 19 FC Lebbeke - SV Anzegem Speeldag 
31/01/2021 20 SV Anzegem - SK Lochristi A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/02/2021 21 FC Voorde-Appelterre - SV Anzegem Speeldag 
21/02/2021 22 SV Anzegem - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
28/02/2021 23 Avanti Stekene - SV Anzegem Speeldag 
07/03/2021 24 SV Anzegem - KVC Jong Lede Speeldag 
14/03/2021 25 VW Hamme - SV Anzegem Speeldag 
21/03/2021 26 SV Anzegem - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
28/03/2021 27 KVCSV Oostkamp - SV Anzegem Speeldag 
11/04/2021 28 SV Anzegem - KFC Eppegem Speeldag 
18/04/2021 29 SV Anzegem - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
25/04/2021 30 Svelta Melsele A - SV Anzegem Speeldag 

Svelta Melsele A

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 Tempo Overijse - Svelta Melsele A 2 - 2
27/09/2020 4 Svelta Melsele A - KRC Bambrugge Speeldag 
04/10/2020 5 FC Lebbeke - Svelta Melsele A Speeldag 
11/10/2020 6 Svelta Melsele A - SK Lochristi A Speeldag 
18/10/2020 7 FC Voorde-Appelterre - Svelta Melsele A Speeldag 
25/10/2020 8 Svelta Melsele A - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
01/11/2020 9 Avanti Stekene - Svelta Melsele A Speeldag 
08/11/2020 10 Svelta Melsele A - KVC Jong Lede Speeldag 
11/11/2020 1 SK Sint-Niklaas A - Svelta Melsele A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
15/11/2020 11 VW Hamme - Svelta Melsele A Speeldag 
22/11/2020 12 Svelta Melsele A - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
29/11/2020 13 KVCSV Oostkamp - Svelta Melsele A Speeldag 
06/12/2020 14 Svelta Melsele A - KFC Eppegem Speeldag 
13/12/2020 15 SV Anzegem - Svelta Melsele A Speeldag 
20/12/2020 16 Svelta Melsele A - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
03/01/2021 2 Svelta Melsele A - KM Torhout Speeldag 
10/01/2021 17 KM Torhout - Svelta Melsele A Speeldag 
17/01/2021 18 Svelta Melsele A - Tempo Overijse Speeldag 
24/01/2021 19 KRC Bambrugge - Svelta Melsele A Speeldag 
31/01/2021 20 Svelta Melsele A - FC Lebbeke Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/02/2021 21 SK Lochristi A - Svelta Melsele A Speeldag 
21/02/2021 22 Svelta Melsele A - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
28/02/2021 23 Wolvertem-Merchtem - Svelta Melsele A Speeldag 
07/03/2021 24 Svelta Melsele A - Avanti Stekene Speeldag 
14/03/2021 25 KVC Jong Lede - Svelta Melsele A Speeldag 
21/03/2021 26 Svelta Melsele A - VW Hamme Speeldag 
28/03/2021 27 Rhodienne de Hoek A - Svelta Melsele A Speeldag 
11/04/2021 28 Svelta Melsele A - KVCSV Oostkamp Speeldag 
18/04/2021 29 KFC Eppegem - Svelta Melsele A Speeldag 
25/04/2021 30 Svelta Melsele A - SV Anzegem Speeldag 

Tempo Overijse

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 Tempo Overijse - Svelta Melsele A 2 - 2
27/09/2020 4 KM Torhout - Tempo Overijse Speeldag 
04/10/2020 5 SK Sint-Niklaas A - Tempo Overijse Speeldag 
11/10/2020 6 Tempo Overijse - KRC Bambrugge Speeldag 
18/10/2020 7 FC Lebbeke - Tempo Overijse Speeldag 
25/10/2020 8 Tempo Overijse - SK Lochristi A Speeldag 
01/11/2020 9 FC Voorde-Appelterre - Tempo Overijse Speeldag 
08/11/2020 10 Tempo Overijse - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
11/11/2020 1 Tempo Overijse - KFC Eppegem Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
15/11/2020 11 Avanti Stekene - Tempo Overijse Speeldag 
22/11/2020 12 Tempo Overijse - KVC Jong Lede Speeldag 
29/11/2020 13 VW Hamme - Tempo Overijse Speeldag 
06/12/2020 14 Tempo Overijse - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
13/12/2020 15 KVCSV Oostkamp - Tempo Overijse Speeldag 
20/12/2020 16 KFC Eppegem - Tempo Overijse Speeldag 
03/01/2021 2 SV Anzegem - Tempo Overijse Speeldag 
10/01/2021 17 Tempo Overijse - SV Anzegem Speeldag 
17/01/2021 18 Svelta Melsele A - Tempo Overijse Speeldag 
24/01/2021 19 Tempo Overijse - KM Torhout Speeldag 
31/01/2021 20 Tempo Overijse - SK Sint-Niklaas A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/02/2021 21 KRC Bambrugge - Tempo Overijse Speeldag 
21/02/2021 22 Tempo Overijse - FC Lebbeke Speeldag 
28/02/2021 23 SK Lochristi A - Tempo Overijse Speeldag 
07/03/2021 24 Tempo Overijse - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
14/03/2021 25 Wolvertem-Merchtem - Tempo Overijse Speeldag 
21/03/2021 26 Tempo Overijse - Avanti Stekene Speeldag 
28/03/2021 27 KVC Jong Lede - Tempo Overijse Speeldag 
11/04/2021 28 Tempo Overijse - VW Hamme Speeldag 
18/04/2021 29 Rhodienne de Hoek A - Tempo Overijse Speeldag 
25/04/2021 30 Tempo Overijse - KVCSV Oostkamp Speeldag 

VW Hamme

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 Wolvertem-Merchtem - VW Hamme 0 - 3
27/09/2020 4 VW Hamme - Avanti Stekene Speeldag 
04/10/2020 5 KVC Jong Lede - VW Hamme Speeldag 
11/10/2020 6 VW Hamme - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
18/10/2020 7 VW Hamme - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
25/10/2020 8 KVCSV Oostkamp - VW Hamme Speeldag 
01/11/2020 9 VW Hamme - KFC Eppegem Speeldag 
08/11/2020 10 SV Anzegem - VW Hamme Speeldag 
11/11/2020 1 SK Lochristi A - VW Hamme Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
15/11/2020 11 VW Hamme - Svelta Melsele A Speeldag 
22/11/2020 12 KM Torhout - VW Hamme Speeldag 
29/11/2020 13 VW Hamme - Tempo Overijse Speeldag 
06/12/2020 14 KRC Bambrugge - VW Hamme Speeldag 
13/12/2020 15 VW Hamme - FC Lebbeke Speeldag 
20/12/2020 16 VW Hamme - SK Lochristi A Speeldag 
03/01/2021 2 VW Hamme - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
10/01/2021 17 FC Voorde-Appelterre - VW Hamme Speeldag 
17/01/2021 18 VW Hamme - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
24/01/2021 19 Avanti Stekene - VW Hamme Speeldag 
31/01/2021 20 VW Hamme - KVC Jong Lede Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/02/2021 21 SK Sint-Niklaas A - VW Hamme Speeldag 
21/02/2021 22 Rhodienne de Hoek A - VW Hamme Speeldag 
28/02/2021 23 VW Hamme - KVCSV Oostkamp Speeldag 
07/03/2021 24 KFC Eppegem - VW Hamme Speeldag 
14/03/2021 25 VW Hamme - SV Anzegem Speeldag 
21/03/2021 26 Svelta Melsele A - VW Hamme Speeldag 
28/03/2021 27 VW Hamme - KM Torhout Speeldag 
11/04/2021 28 Tempo Overijse - VW Hamme Speeldag 
18/04/2021 29 VW Hamme - KRC Bambrugge Speeldag 
25/04/2021 30 FC Lebbeke - VW Hamme Speeldag 

Wolvertem-Merchtem

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 3 Wolvertem-Merchtem - VW Hamme 0 - 3
27/09/2020 4 Rhodienne de Hoek A - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
04/10/2020 5 Wolvertem-Merchtem - KVCSV Oostkamp Speeldag 
11/10/2020 6 KFC Eppegem - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
18/10/2020 7 Wolvertem-Merchtem - SV Anzegem Speeldag 
25/10/2020 8 Svelta Melsele A - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
01/11/2020 9 Wolvertem-Merchtem - KM Torhout Speeldag 
08/11/2020 10 Tempo Overijse - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
11/11/2020 1 Wolvertem-Merchtem - Avanti Stekene Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
15/11/2020 11 Wolvertem-Merchtem - KRC Bambrugge Speeldag 
22/11/2020 12 FC Lebbeke - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
29/11/2020 13 Wolvertem-Merchtem - SK Lochristi A Speeldag 
06/12/2020 14 FC Voorde-Appelterre - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
13/12/2020 15 Wolvertem-Merchtem - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
20/12/2020 16 Avanti Stekene - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
03/01/2021 2 KVC Jong Lede - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
10/01/2021 17 Wolvertem-Merchtem - KVC Jong Lede Speeldag 
17/01/2021 18 VW Hamme - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
24/01/2021 19 Wolvertem-Merchtem - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
31/01/2021 20 KVCSV Oostkamp - Wolvertem-Merchtem Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/02/2021 21 Wolvertem-Merchtem - KFC Eppegem Speeldag 
21/02/2021 22 SV Anzegem - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
28/02/2021 23 Wolvertem-Merchtem - Svelta Melsele A Speeldag 
07/03/2021 24 KM Torhout - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
14/03/2021 25 Wolvertem-Merchtem - Tempo Overijse Speeldag 
21/03/2021 26 KRC Bambrugge - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
28/03/2021 27 Wolvertem-Merchtem - FC Lebbeke Speeldag 
11/04/2021 28 SK Lochristi A - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
18/04/2021 29 Wolvertem-Merchtem - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
25/04/2021 30 SK Sint-Niklaas A - Wolvertem-Merchtem Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Scooore Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e AFDELING VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het RBFA-Reglement (c), onder voorbehoud van wijziging.

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Afdeling of Division 2, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e Afdeling VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e Afdeling VV.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e Afdeling VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e Nationale Heren:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger naar de 2e Afdeling VV.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e Afdeling VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2e Afdeling VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e Afdeling VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de RBFA. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

DE EINDRONDE - STIJGEN DIVISION 3 ACFF

De "Eindronde stijgen Division 3 ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de Division 2 ACFF.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de Division 2 ACFF wanneer in de eindronde "1e Nationale" de deelnemer uit de 1e Nationale een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de Division 2 ACFF.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de Division 2 ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de Division 2 ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e Division 2 ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e AFDELING VV - DEGRADATIE

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e Afdeling VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VV-A en de 13e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale Heren een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

DIVISION 3 ACFF - DEGRADATIE

- De clubs die eindigen op de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2020-2021) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen Division 3 ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de Division 3 ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

!! Vanaf het seizoen 2020-2021 (artikels V7.25 en 26):
- Indien een club uit 2e afdeling VV naar 1e provinciale degradeert wegens het niet behalen van de licentie of omdat er geen licentie is aangevraagd, wordt deze club (die eigenlijk naar 3e afdeling zou zakken) in 3e afdeling VV vervangen door een bijkomende stijger uit 1e provinciale van de provincie waartoe de betrokken club behoort.
- Indien een club uit 3e afdeling VV degradeert naar 1e provinciale wegens het niet behalen van de licentie of omdat er geen licentie is aangevraagd, wordt het aantal sportieve rechtstreekse dalers naar verhouding verminderd in de reeks van de afdeling waarin de gesanctioneerde club uitkwam.
- Indien er echter meer clubs dan dat er sportieve rechtstreekse dalers zijn, uit 3e afdeling VV dalen naar 1e provinciale, wegens het niet behalen van de licentie of omdat er geen licentie is aangevraagd, worden deze clubs vervangen door bijkomende stijgers uit 1e provinciale van de provincie waartoe de betrokken clubs behoren.
- De clubs die niet de rechtstreeks sportieve dalers vervangen, worden aangeduid op basis van de eindrangschikking van hun reeks van 3e afdeling VV, vooraleer de herziening van de rangschikking wegens het niet bekomen of aanvragen van de licentie van regionale amateurclub wordt toegepast.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).