Division 3 ACFF - A
Update: vandaag om 10:06u
Nationaal D3 Nationale Heren Division 3 ACFF - A
Laatste update: vandaag om 10:06u
Sportveldberegening
Ambachtstraat 7, Hoogstraten-
Minderhout, België.
www.spranco-matic.be
Meer info...
Voetbalwedden.net community
Alles over het wedden op Voetbal
www.voetbalwedden.net
Meer info...
ACFF-LOGO    DE VOETBALCOMPETITIE 2020-2021 - DIVISION 3 ACFF - A

RFC Doornik, Gosselies Sports, RCS Brainois, Union Namur FLV, Stade Brainois, St-Ghislain T-H, Jeunesse Aischoise,
RUS Binche, JS Taminoise, Crossing Schaarbeek, Renaissance Mons 44, RFC Rapid Symphorinois,
Pont-A-Celles-Buzet, CS Entite Manageoise, Pays Vert Ostiches-Ath en ROFC Stockel.

* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 wedstrijden).

Division 3 ACFF - Geografisch Archief - Seizoen 2019-2020 Promotie/Degradatie Division 3 ACFF - B
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (20 september 2020) - 1e periode
Zon. 20/09 15u00 RUS Binche A - Pays Vert Ostiches-Ath A 2 - 0
Woe. 23/09 20u00 Pont-A-Celles Buzet A - CS Entite Manage  
Woe. 23/09 20u00 JS Taminoise A - Rapid Symphorinois A  
Woe. 23/09 20u00 RCS Brainois - Stade Brainois A  
Woe. 23/09 20u00 Renaissance Mons 44 A - RFC Doornik A  
Woe. 23/09 20u00 U Namur FLV A - Crossing Schaarbeek A  
Woe. 23/09 20u00 Saint-Ghislain T-H A - Jeunesse Aischoise A  
Woe. 30/09 20u00 Gosselies Sports A - ROFC Stockel A 30/09

  Huidig klassement Volgende speeldag
Speeldag 2 (27 september 2020) - 1e periode
Zat. 26/09 20u00 Jeunesse Aischoise A - RCS Brainois
Zat. 26/09 20u00 Rapid Symphorinois A - Saint-Ghislain T-H A
Zat. 26/09 20u00 RFC Doornik A - U Namur FLV A
Zon. 27/09 15u00 Crossing Schaarbeek A - Gosselies Sports A
Zon. 27/09 15u00 CS Entite Manage - RUS Binche A
Zon. 27/09 15u00 ROFC Stockel A - Renaissance Mons 44 A
Zon. 27/09 15u00 Pays Vert Ostiches-Ath A - Pont-A-Celles Buzet A
Zon. 27/09 15u00 Stade Brainois A - JS Taminoise A

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Inhaalwedstrijd
Woe.30/0920u00 Gosselies Sports A - ROFC Stockel A - Speeldag 1

Klassement

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RUS Binche A 1 1 0 0 2 0 3
2 CS Entite Manage 0 0 0 0 0 0 0  
3 Crossing Schaarbeek A 0 0 0 0 0 0 0  
4 Gosselies Sports A 0 0 0 0 0 0 0  
5 JS Taminoise A 0 0 0 0 0 0 0  
6 Jeunesse Aischoise A 0 0 0 0 0 0 0  
7 Pont-A-Celles Buzet A 0 0 0 0 0 0 0  
8 RCS Brainois 0 0 0 0 0 0 0  
9 RFC Doornik A 0 0 0 0 0 0 0  
10 ROFC Stockel A 0 0 0 0 0 0 0  
11 Rapid Symphorinois A 0 0 0 0 0 0 0  
12 Renaissance Mons 44 A 0 0 0 0 0 0 0  
13 Saint-Ghislain T-H A 0 0 0 0 0 0 0  
14 Stade Brainois A 0 0 0 0 0 0 0  
15 U Namur FLV A 0 0 0 0 0 0 0  
16 Pays Vert Ostiches-Ath A 1 0 1 0 0 2 0

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (20 september 2020) - 1e periode
Pont-A-Celles Buzet A - CS Entite Manage  
JS Taminoise A - Rapid Symphorinois A  
RCS Brainois - Stade Brainois A  
Renaissance Mons 44 A - RFC Doornik A  
U Namur FLV A - Crossing Schaarbeek A  
RUS Binche A - Pays Vert Ostiches-Ath A 2 - 0
Gosselies Sports A - ROFC Stockel A 30/09
Saint-Ghislain T-H A - Jeunesse Aischoise A  


Speeldag 2 (27 september 2020) - 1e periode
Jeunesse Aischoise A - RCS Brainois
Rapid Symphorinois A - Saint-Ghislain T-H A
RFC Doornik A - U Namur FLV A
Crossing Schaarbeek A - Gosselies Sports A
CS Entite Manage - RUS Binche A
ROFC Stockel A - Renaissance Mons 44 A
Pays Vert Ostiches-Ath A - Pont-A-Celles Buzet A
Stade Brainois A - JS Taminoise A


Inhaalwedstrijden (woensdag 30 september 2020)
Gosselies Sports A - ROFC Stockel A   Speeldag 1


Speeldag 3 (4 oktober 2020) - 1e periode
Pont-A-Celles Buzet A - Stade Brainois A
RCS Brainois - Rapid Symphorinois A
Renaissance Mons 44 A - Crossing Schaarbeek A
Jeunesse Aischoise A - Pays Vert Ostiches-Ath A
JS Taminoise A - ROFC Stockel A
RUS Binche A - RFC Doornik A
Saint-Ghislain T-H A - CS Entite Manage
Gosselies Sports A - U Namur FLV A


Speeldag 4 (11 oktober 2020) - 1e periode
RFC Doornik A - Jeunesse Aischoise A
Rapid Symphorinois A - Pont-A-Celles Buzet A
U Namur FLV A - Renaissance Mons 44 A
ROFC Stockel A - RUS Binche A
Gosselies Sports A - JS Taminoise A
Crossing Schaarbeek A - Saint-Ghislain T-H A
Stade Brainois A - Pays Vert Ostiches-Ath A
CS Entite Manage - RCS Brainois


Speeldag 5 (18 oktober 2020) - 1e periode
Pont-A-Celles Buzet A - ROFC Stockel A
Renaissance Mons 44 A - CS Entite Manage
RCS Brainois - Gosselies Sports A
JS Taminoise A - U Namur FLV A
Jeunesse Aischoise A - Stade Brainois A
Saint-Ghislain T-H A - RFC Doornik A
RUS Binche A - Crossing Schaarbeek A
Pays Vert Ostiches-Ath A - Rapid Symphorinois A


Speeldag 6 (25 oktober 2020) - 1e periode
JS Taminoise A - Renaissance Mons 44 A
Rapid Symphorinois A - RUS Binche A
U Namur FLV A - Jeunesse Aischoise A
RFC Doornik A - RCS Brainois
Crossing Schaarbeek A - Pont-A-Celles Buzet A
CS Entite Manage - Pays Vert Ostiches-Ath A
Gosselies Sports A - Saint-Ghislain T-H A
ROFC Stockel A - Stade Brainois A


Speeldag 7 (1 november 2020) - 1e periode
Pont-A-Celles Buzet A - RUS Binche A
RCS Brainois - JS Taminoise A
Renaissance Mons 44 A - Gosselies Sports A
Jeunesse Aischoise A - Rapid Symphorinois A
Saint-Ghislain T-H A - U Namur FLV A
Stade Brainois A - RFC Doornik A
CS Entite Manage - ROFC Stockel A
Pays Vert Ostiches-Ath A - Crossing Schaarbeek A


Speeldag 8 (8 november 2020) - 1e periode
RFC Doornik A - Pays Vert Ostiches-Ath A
Rapid Symphorinois A - Renaissance Mons 44 A
U Namur FLV A - RCS Brainois
JS Taminoise A - Pont-A-Celles Buzet A
Gosselies Sports A - Stade Brainois A
ROFC Stockel A - Jeunesse Aischoise A
RUS Binche A - Saint-Ghislain T-H A
Crossing Schaarbeek A - CS Entite Manage


Speeldag 9 (15 november 2020) - 1e periode
Pont-A-Celles Buzet A - U Namur FLV A
RCS Brainois - ROFC Stockel A
Renaissance Mons 44 A - RUS Binche A
Jeunesse Aischoise A - Crossing Schaarbeek A
Stade Brainois A - Rapid Symphorinois A
CS Entite Manage - RFC Doornik A
Saint-Ghislain T-H A - JS Taminoise A
Pays Vert Ostiches-Ath A - Gosselies Sports A


Speeldag 10 (22 november 2020) - 1e periode
U Namur FLV A - CS Entite Manage
Renaissance Mons 44 A - Saint-Ghislain T-H A
JS Taminoise A - Jeunesse Aischoise A
RFC Doornik A - Rapid Symphorinois A
RUS Binche A - RCS Brainois
ROFC Stockel A - Pays Vert Ostiches-Ath A
Gosselies Sports A - Pont-A-Celles Buzet A
Crossing Schaarbeek A - Stade Brainois A


Speeldag 11 (29 november 2020) - 2e periode
Pont-A-Celles Buzet A - Saint-Ghislain T-H A
Jeunesse Aischoise A - Gosselies Sports A
RFC Doornik A - ROFC Stockel A
RCS Brainois - Renaissance Mons 44 A
Rapid Symphorinois A - Crossing Schaarbeek A
Stade Brainois A - RUS Binche A
CS Entite Manage - JS Taminoise A
Pays Vert Ostiches-Ath A - U Namur FLV A


Speeldag 12 (6 december 2020) - 2e periode
U Namur FLV A - Stade Brainois A
Renaissance Mons 44 A - Pont-A-Celles Buzet A
JS Taminoise A - Pays Vert Ostiches-Ath A
ROFC Stockel A - Rapid Symphorinois A
RUS Binche A - Jeunesse Aischoise A
Saint-Ghislain T-H A - RCS Brainois
Gosselies Sports A - CS Entite Manage
Crossing Schaarbeek A - RFC Doornik A


Speeldag 13 (13 december 2020) - 2e periode
Pont-A-Celles Buzet A - RCS Brainois
Rapid Symphorinois A - Gosselies Sports A
RFC Doornik A - JS Taminoise A
Jeunesse Aischoise A - Renaissance Mons 44 A
Stade Brainois A - CS Entite Manage
RUS Binche A - U Namur FLV A
Crossing Schaarbeek A - ROFC Stockel A
Pays Vert Ostiches-Ath A - Saint-Ghislain T-H A


Speeldag 14 (20 december 2020) - 2e periode
Pont-A-Celles Buzet A - RFC Doornik A
RCS Brainois - Pays Vert Ostiches-Ath A
JS Taminoise A - Crossing Schaarbeek A
U Namur FLV A - Rapid Symphorinois A
Renaissance Mons 44 A - Stade Brainois A
CS Entite Manage - Jeunesse Aischoise A
Saint-Ghislain T-H A - ROFC Stockel A
Gosselies Sports A - RUS Binche A


Speeldag 15 (3 januari 2021) - 2e periode
Jeunesse Aischoise A - Pont-A-Celles Buzet A
RFC Doornik A - Gosselies Sports A
Rapid Symphorinois A - CS Entite Manage
Stade Brainois A - Saint-Ghislain T-H A
ROFC Stockel A - U Namur FLV A
RUS Binche A - JS Taminoise A
Crossing Schaarbeek A - RCS Brainois
Pays Vert Ostiches-Ath A - Renaissance Mons 44 A


Speeldag 16 (10 januari 2021) - 2e periode
U Namur FLV A - Pont-A-Celles Buzet A
Rapid Symphorinois A - JS Taminoise A
Saint-Ghislain T-H A - RUS Binche A
Stade Brainois A - RCS Brainois
ROFC Stockel A - Gosselies Sports A
CS Entite Manage - Renaissance Mons 44 A
Crossing Schaarbeek A - Jeunesse Aischoise A
Pays Vert Ostiches-Ath A - RFC Doornik A


Speeldag 17 (17 januari 2021) - 2e periode
Pont-A-Celles Buzet A - Pays Vert Ostiches-Ath A
Jeunesse Aischoise A - ROFC Stockel A
JS Taminoise A - Saint-Ghislain T-H A
Renaissance Mons 44 A - U Namur FLV A
RCS Brainois - CS Entite Manage
RFC Doornik A - Stade Brainois A
Gosselies Sports A - Crossing Schaarbeek A
RUS Binche A - Rapid Symphorinois A


Speeldag 18 (24 januari 2021) - 2e periode
Jeunesse Aischoise A - RFC Doornik A
Rapid Symphorinois A - RCS Brainois
Stade Brainois A - Pont-A-Celles Buzet A
CS Entite Manage - U Namur FLV A
Saint-Ghislain T-H A - Gosselies Sports A
ROFC Stockel A - JS Taminoise A
Pays Vert Ostiches-Ath A - RUS Binche A
Crossing Schaarbeek A - Renaissance Mons 44 A


Speeldag 19 (31 januari 2021) - 2e periode
Pont-A-Celles Buzet A - Crossing Schaarbeek A
Renaissance Mons 44 A - Rapid Symphorinois A
RCS Brainois - Jeunesse Aischoise A
U Namur FLV A - Saint-Ghislain T-H A
RFC Doornik A - CS Entite Manage
JS Taminoise A - Gosselies Sports A
Pays Vert Ostiches-Ath A - Stade Brainois A
RUS Binche A - ROFC Stockel A


Speeldag 20 (7 februari 2021) - 2e periode
Rapid Symphorinois A - Pays Vert Ostiches-Ath A
Jeunesse Aischoise A - JS Taminoise A
Saint-Ghislain T-H A - Renaissance Mons 44 A
ROFC Stockel A - RFC Doornik A
Gosselies Sports A - RCS Brainois
Stade Brainois A - U Namur FLV A
CS Entite Manage - Pont-A-Celles Buzet A
Crossing Schaarbeek A - RUS Binche A


Speeldag 21 (21 februari 2021) - 3e periode
Pont-A-Celles Buzet A - Rapid Symphorinois A
U Namur FLV A - JS Taminoise A
RCS Brainois - Saint-Ghislain T-H A
Renaissance Mons 44 A - ROFC Stockel A
RFC Doornik A - Crossing Schaarbeek A
Pays Vert Ostiches-Ath A - CS Entite Manage
RUS Binche A - Gosselies Sports A
Stade Brainois A - Jeunesse Aischoise A


Speeldag 22 (28 februari 2021) - 3e periode
Rapid Symphorinois A - RFC Doornik A
JS Taminoise A - RUS Binche A
Jeunesse Aischoise A - U Namur FLV A
CS Entite Manage - Stade Brainois A
Crossing Schaarbeek A - Pays Vert Ostiches-Ath A
Saint-Ghislain T-H A - Pont-A-Celles Buzet A
Gosselies Sports A - Renaissance Mons 44 A
ROFC Stockel A - RCS Brainois


Speeldag 23 (7 maart 2021) - 3e periode
Pont-A-Celles Buzet A - Gosselies Sports A
U Namur FLV A - RUS Binche A
RCS Brainois - Crossing Schaarbeek A
RFC Doornik A - Saint-Ghislain T-H A
Renaissance Mons 44 A - JS Taminoise A
CS Entite Manage - Rapid Symphorinois A
Pays Vert Ostiches-Ath A - Jeunesse Aischoise A
Stade Brainois A - ROFC Stockel A


Speeldag 24 (14 maart 2021) - 3e periode
Rapid Symphorinois A - Stade Brainois A
JS Taminoise A - RCS Brainois
Jeunesse Aischoise A - CS Entite Manage
Saint-Ghislain T-H A - Pays Vert Ostiches-Ath A
Crossing Schaarbeek A - U Namur FLV A
RUS Binche A - Renaissance Mons 44 A
Gosselies Sports A - RFC Doornik A
ROFC Stockel A - Pont-A-Celles Buzet A


Speeldag 25 (21 maart 2021) - 3e periode
Pont-A-Celles Buzet A - JS Taminoise A
RCS Brainois - RUS Binche A
U Namur FLV A - Gosselies Sports A
Rapid Symphorinois A - Jeunesse Aischoise A
RFC Doornik A - Renaissance Mons 44 A
CS Entite Manage - Saint-Ghislain T-H A
Stade Brainois A - Crossing Schaarbeek A
Pays Vert Ostiches-Ath A - ROFC Stockel A


Speeldag 26 (28 maart 2021) - 3e periode
Renaissance Mons 44 A - RCS Brainois
JS Taminoise A - RFC Doornik A
U Namur FLV A - Pays Vert Ostiches-Ath A
Gosselies Sports A - Jeunesse Aischoise A
Saint-Ghislain T-H A - Stade Brainois A
Crossing Schaarbeek A - Rapid Symphorinois A
RUS Binche A - Pont-A-Celles Buzet A
ROFC Stockel A - CS Entite Manage


Speeldag 27 (11 april 2021) - 3e periode
Pont-A-Celles Buzet A - Renaissance Mons 44 A
Jeunesse Aischoise A - Saint-Ghislain T-H A
Rapid Symphorinois A - ROFC Stockel A
RFC Doornik A - RUS Binche A
RCS Brainois - U Namur FLV A
Stade Brainois A - Gosselies Sports A
Pays Vert Ostiches-Ath A - JS Taminoise A
CS Entite Manage - Crossing Schaarbeek A


Speeldag 28 (18 april 2021) - 3e periode
JS Taminoise A - CS Entite Manage
U Namur FLV A - RFC Doornik A
Renaissance Mons 44 A - Jeunesse Aischoise A
RCS Brainois - Pont-A-Celles Buzet A
ROFC Stockel A - Crossing Schaarbeek A
Gosselies Sports A - Pays Vert Ostiches-Ath A
RUS Binche A - Stade Brainois A
Saint-Ghislain T-H A - Rapid Symphorinois A


Speeldag 29 (25 april 2021) - 3e periode
Pays Vert Ostiches-Ath A - RCS Brainois
Crossing Schaarbeek A - JS Taminoise A
CS Entite Manage - Gosselies Sports A
Jeunesse Aischoise A - RUS Binche A
RFC Doornik A - Pont-A-Celles Buzet A
Rapid Symphorinois A - U Namur FLV A
ROFC Stockel A - Saint-Ghislain T-H A
Stade Brainois A - Renaissance Mons 44 A


Speeldag 30 (2 mei 2021) - 3e periode
Saint-Ghislain T-H A - Crossing Schaarbeek A
Renaissance Mons 44 A - Pays Vert Ostiches-Ath A
RUS Binche A - CS Entite Manage
JS Taminoise A - Stade Brainois A
Pont-A-Celles Buzet A - Jeunesse Aischoise A
RCS Brainois - RFC Doornik A
Gosselies Sports A - Rapid Symphorinois A
U Namur FLV A - ROFC Stockel A


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de Division 3 ACFF - A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RUS Binche A 330
2CS Entite Manage 000
3Crossing Schaarbeek A 000
4Gosselies Sports A 000
5JS Taminoise A 000
6Jeunesse Aischoise A 000
7Pays Vert Ostiches-Ath A 000
8Pont-A-Celles Buzet A 000
9RCS Brainois 000
10RFC Doornik A 000
11ROFC Stockel A 000
12Rapid Symphorinois A 000
13Renaissance Mons 44 A 000
14Saint-Ghislain T-H A 000
15Stade Brainois A 000
16U Namur FLV A 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Entite Manage 000
2Crossing Schaarbeek A 000
3Gosselies Sports A 000
4JS Taminoise A 000
5Jeunesse Aischoise A 000
6Pont-A-Celles Buzet A 000
7RCS Brainois 000
8RFC Doornik A 000
9ROFC Stockel A 000
10RUS Binche A 000
11Rapid Symphorinois A 000
12Renaissance Mons 44 A 000
13Saint-Ghislain T-H A 000
14Stade Brainois A 000
15U Namur FLV A 000
16Pays Vert Ostiches-Ath A 303


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RUS Binche A 330
2CS Entite Manage 000
3Crossing Schaarbeek A 000
4Gosselies Sports A 000
5JS Taminoise A 000
6Jeunesse Aischoise A 000
7Pays Vert Ostiches-Ath A 000
8Pont-A-Celles Buzet A 000
9RCS Brainois 000
10RFC Doornik A 000
11ROFC Stockel A 000
12Rapid Symphorinois A 000
13Renaissance Mons 44 A 000
14Saint-Ghislain T-H A 000
15Stade Brainois A 000
16U Namur FLV A 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RUS Binche A 220
2CS Entite Manage 000
3Crossing Schaarbeek A 000
4Gosselies Sports A 000
5JS Taminoise A 000
6Jeunesse Aischoise A 000
7Pays Vert Ostiches-Ath A 000
8Pont-A-Celles Buzet A 000
9RCS Brainois 000
10RFC Doornik A 000
11ROFC Stockel A 000
12Rapid Symphorinois A 000
13Renaissance Mons 44 A 000
14Saint-Ghislain T-H A 000
15Stade Brainois A 000
16U Namur FLV A 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Entite Manage 000
2Crossing Schaarbeek A 000
3Gosselies Sports A 000
4JS Taminoise A 000
5Jeunesse Aischoise A 000
6Pont-A-Celles Buzet A 000
7RCS Brainois 000
8RFC Doornik A 000
9ROFC Stockel A 000
10RUS Binche A 000
11Rapid Symphorinois A 000
12Renaissance Mons 44 A 000
13Saint-Ghislain T-H A 000
14Stade Brainois A 000
15U Namur FLV A 000
16Pays Vert Ostiches-Ath A 202


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1RUS Binche A 1x1x
2CS Entite Manage 0 0 
3Crossing Schaarbeek A 0 0 
4Gosselies Sports A 0 0 
5JS Taminoise A 0 0 
6Jeunesse Aischoise A 0 0 
7Pays Vert Ostiches-Ath A 0 0 
8Pont-A-Celles Buzet A 0 0 
9RCS Brainois 0 0 
10RFC Doornik A 0 0 
11ROFC Stockel A 0 0 
12Rapid Symphorinois A 0 0 
13Renaissance Mons 44 A 0 0 
14Saint-Ghislain T-H A 0 0 
15Stade Brainois A 0 0 
16U Namur FLV A 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RUS Binche A 110
2CS Entite Manage 000
3Crossing Schaarbeek A 000
4Gosselies Sports A 000
5JS Taminoise A 000
6Jeunesse Aischoise A 000
7Pays Vert Ostiches-Ath A 000
8Pont-A-Celles Buzet A 000
9RCS Brainois 000
10RFC Doornik A 000
11ROFC Stockel A 000
12Rapid Symphorinois A 000
13Renaissance Mons 44 A 000
14Saint-Ghislain T-H A 000
15Stade Brainois A 000
16U Namur FLV A 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RUS Binche A 110
2CS Entite Manage 000
3Crossing Schaarbeek A 000
4Gosselies Sports A 000
5JS Taminoise A 000
6Jeunesse Aischoise A 000
7Pays Vert Ostiches-Ath A 000
8Pont-A-Celles Buzet A 000
9RCS Brainois 000
10RFC Doornik A 000
11ROFC Stockel A 000
12Rapid Symphorinois A 000
13Renaissance Mons 44 A 000
14Saint-Ghislain T-H A 000
15Stade Brainois A 000
16U Namur FLV A 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Entite Manage 000
2Crossing Schaarbeek A 000
3Gosselies Sports A 000
4JS Taminoise A 000
5Jeunesse Aischoise A 000
6Pont-A-Celles Buzet A 000
7RCS Brainois 000
8RFC Doornik A 000
9ROFC Stockel A 000
10RUS Binche A 000
11Rapid Symphorinois A 000
12Renaissance Mons 44 A 000
13Saint-Ghislain T-H A 000
14Stade Brainois A 000
15U Namur FLV A 000
16Pays Vert Ostiches-Ath A 101


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 RUS Binche A 1 1 0 0 2 0 3
2 CS Entite Manage 0 0 0 0 0 0 0
3 Crossing Schaarbeek A 0 0 0 0 0 0 0
4 Gosselies Sports A 0 0 0 0 0 0 0
5 JS Taminoise A 0 0 0 0 0 0 0
6 Jeunesse Aischoise A 0 0 0 0 0 0 0
7 Pays Vert Ostiches-Ath A 0 0 0 0 0 0 0
8 Pont-A-Celles Buzet A 0 0 0 0 0 0 0
9 RCS Brainois 0 0 0 0 0 0 0
10 RFC Doornik A 0 0 0 0 0 0 0
11 ROFC Stockel A 0 0 0 0 0 0 0
12 Rapid Symphorinois A 0 0 0 0 0 0 0
13 Renaissance Mons 44 A 0 0 0 0 0 0 0
14 Saint-Ghislain T-H A 0 0 0 0 0 0 0
15 Stade Brainois A 0 0 0 0 0 0 0
16 U Namur FLV A 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 CS Entite Manage 0 0 0 0 0 0 0
2 Crossing Schaarbeek A 0 0 0 0 0 0 0
3 Gosselies Sports A 0 0 0 0 0 0 0
4 JS Taminoise A 0 0 0 0 0 0 0
5 Jeunesse Aischoise A 0 0 0 0 0 0 0
6 Pont-A-Celles Buzet A 0 0 0 0 0 0 0
7 RCS Brainois 0 0 0 0 0 0 0
8 RFC Doornik A 0 0 0 0 0 0 0
9 ROFC Stockel A 0 0 0 0 0 0 0
10 RUS Binche A 0 0 0 0 0 0 0
11 Rapid Symphorinois A 0 0 0 0 0 0 0
12 Renaissance Mons 44 A 0 0 0 0 0 0 0
13 Saint-Ghislain T-H A 0 0 0 0 0 0 0
14 Stade Brainois A 0 0 0 0 0 0 0
15 U Namur FLV A 0 0 0 0 0 0 0
16 Pays Vert Ostiches-Ath A 1 0 0 1 0 2 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



CS Entite Manage

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 Pont-A-Celles Buzet A - CS Entite Manage Speeldag 
27/09/2020 2 CS Entite Manage - RUS Binche A Speeldag 
04/10/2020 3 Saint-Ghislain T-H A - CS Entite Manage Speeldag 
11/10/2020 4 CS Entite Manage - RCS Brainois Speeldag 
18/10/2020 5 Renaissance Mons 44 A - CS Entite Manage Speeldag 
25/10/2020 6 CS Entite Manage - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 
01/11/2020 7 CS Entite Manage - ROFC Stockel A Speeldag 
08/11/2020 8 Crossing Schaarbeek A - CS Entite Manage Speeldag 
15/11/2020 9 CS Entite Manage - RFC Doornik A Speeldag 
22/11/2020 10 U Namur FLV A - CS Entite Manage Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 CS Entite Manage - JS Taminoise A Speeldag 
06/12/2020 12 Gosselies Sports A - CS Entite Manage Speeldag 
13/12/2020 13 Stade Brainois A - CS Entite Manage Speeldag 
20/12/2020 14 CS Entite Manage - Jeunesse Aischoise A Speeldag 
03/01/2021 15 Rapid Symphorinois A - CS Entite Manage Speeldag 
10/01/2021 16 CS Entite Manage - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
17/01/2021 17 RCS Brainois - CS Entite Manage Speeldag 
24/01/2021 18 CS Entite Manage - U Namur FLV A Speeldag 
31/01/2021 19 RFC Doornik A - CS Entite Manage Speeldag 
07/02/2021 20 CS Entite Manage - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 Pays Vert Ostiches-Ath A - CS Entite Manage Speeldag 
28/02/2021 22 CS Entite Manage - Stade Brainois A Speeldag 
07/03/2021 23 CS Entite Manage - Rapid Symphorinois A Speeldag 
14/03/2021 24 Jeunesse Aischoise A - CS Entite Manage Speeldag 
21/03/2021 25 CS Entite Manage - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
28/03/2021 26 ROFC Stockel A - CS Entite Manage Speeldag 
11/04/2021 27 CS Entite Manage - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
18/04/2021 28 JS Taminoise A - CS Entite Manage Speeldag 
25/04/2021 29 CS Entite Manage - Gosselies Sports A Speeldag 
02/05/2021 30 RUS Binche A - CS Entite Manage Speeldag 

Crossing Schaarbeek A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 U Namur FLV A - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
27/09/2020 2 Crossing Schaarbeek A - Gosselies Sports A Speeldag 
04/10/2020 3 Renaissance Mons 44 A - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
11/10/2020 4 Crossing Schaarbeek A - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
18/10/2020 5 RUS Binche A - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
25/10/2020 6 Crossing Schaarbeek A - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 
01/11/2020 7 Pays Vert Ostiches-Ath A - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
08/11/2020 8 Crossing Schaarbeek A - CS Entite Manage Speeldag 
15/11/2020 9 Jeunesse Aischoise A - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
22/11/2020 10 Crossing Schaarbeek A - Stade Brainois A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Rapid Symphorinois A - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
06/12/2020 12 Crossing Schaarbeek A - RFC Doornik A Speeldag 
13/12/2020 13 Crossing Schaarbeek A - ROFC Stockel A Speeldag 
20/12/2020 14 JS Taminoise A - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
03/01/2021 15 Crossing Schaarbeek A - RCS Brainois Speeldag 
10/01/2021 16 Crossing Schaarbeek A - Jeunesse Aischoise A Speeldag 
17/01/2021 17 Gosselies Sports A - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
24/01/2021 18 Crossing Schaarbeek A - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
31/01/2021 19 Pont-A-Celles Buzet A - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
07/02/2021 20 Crossing Schaarbeek A - RUS Binche A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 RFC Doornik A - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
28/02/2021 22 Crossing Schaarbeek A - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 
07/03/2021 23 RCS Brainois - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
14/03/2021 24 Crossing Schaarbeek A - U Namur FLV A Speeldag 
21/03/2021 25 Stade Brainois A - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
28/03/2021 26 Crossing Schaarbeek A - Rapid Symphorinois A Speeldag 
11/04/2021 27 CS Entite Manage - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
18/04/2021 28 ROFC Stockel A - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
25/04/2021 29 Crossing Schaarbeek A - JS Taminoise A Speeldag 
02/05/2021 30 Saint-Ghislain T-H A - Crossing Schaarbeek A Speeldag 

Gosselies Sports A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 Gosselies Sports A - ROFC Stockel A 30/09   Speeldag 
27/09/2020 2 Crossing Schaarbeek A - Gosselies Sports A Speeldag 
30/09/2020 1 Gosselies Sports A - ROFC Stockel A uitg. 
04/10/2020 3 Gosselies Sports A - U Namur FLV A Speeldag 
11/10/2020 4 Gosselies Sports A - JS Taminoise A Speeldag 
18/10/2020 5 RCS Brainois - Gosselies Sports A Speeldag 
25/10/2020 6 Gosselies Sports A - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
01/11/2020 7 Renaissance Mons 44 A - Gosselies Sports A Speeldag 
08/11/2020 8 Gosselies Sports A - Stade Brainois A Speeldag 
15/11/2020 9 Pays Vert Ostiches-Ath A - Gosselies Sports A Speeldag 
22/11/2020 10 Gosselies Sports A - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Jeunesse Aischoise A - Gosselies Sports A Speeldag 
06/12/2020 12 Gosselies Sports A - CS Entite Manage Speeldag 
13/12/2020 13 Rapid Symphorinois A - Gosselies Sports A Speeldag 
20/12/2020 14 Gosselies Sports A - RUS Binche A Speeldag 
03/01/2021 15 RFC Doornik A - Gosselies Sports A Speeldag 
10/01/2021 16 ROFC Stockel A - Gosselies Sports A Speeldag 
17/01/2021 17 Gosselies Sports A - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
24/01/2021 18 Saint-Ghislain T-H A - Gosselies Sports A Speeldag 
31/01/2021 19 JS Taminoise A - Gosselies Sports A Speeldag 
07/02/2021 20 Gosselies Sports A - RCS Brainois Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 RUS Binche A - Gosselies Sports A Speeldag 
28/02/2021 22 Gosselies Sports A - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
07/03/2021 23 Pont-A-Celles Buzet A - Gosselies Sports A Speeldag 
14/03/2021 24 Gosselies Sports A - RFC Doornik A Speeldag 
21/03/2021 25 U Namur FLV A - Gosselies Sports A Speeldag 
28/03/2021 26 Gosselies Sports A - Jeunesse Aischoise A Speeldag 
11/04/2021 27 Stade Brainois A - Gosselies Sports A Speeldag 
18/04/2021 28 Gosselies Sports A - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 
25/04/2021 29 CS Entite Manage - Gosselies Sports A Speeldag 
02/05/2021 30 Gosselies Sports A - Rapid Symphorinois A Speeldag 

JS Taminoise A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 JS Taminoise A - Rapid Symphorinois A Speeldag 
27/09/2020 2 Stade Brainois A - JS Taminoise A Speeldag 
04/10/2020 3 JS Taminoise A - ROFC Stockel A Speeldag 
11/10/2020 4 Gosselies Sports A - JS Taminoise A Speeldag 
18/10/2020 5 JS Taminoise A - U Namur FLV A Speeldag 
25/10/2020 6 JS Taminoise A - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
01/11/2020 7 RCS Brainois - JS Taminoise A Speeldag 
08/11/2020 8 JS Taminoise A - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 
15/11/2020 9 Saint-Ghislain T-H A - JS Taminoise A Speeldag 
22/11/2020 10 JS Taminoise A - Jeunesse Aischoise A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 CS Entite Manage - JS Taminoise A Speeldag 
06/12/2020 12 JS Taminoise A - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 
13/12/2020 13 RFC Doornik A - JS Taminoise A Speeldag 
20/12/2020 14 JS Taminoise A - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
03/01/2021 15 RUS Binche A - JS Taminoise A Speeldag 
10/01/2021 16 Rapid Symphorinois A - JS Taminoise A Speeldag 
17/01/2021 17 JS Taminoise A - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
24/01/2021 18 ROFC Stockel A - JS Taminoise A Speeldag 
31/01/2021 19 JS Taminoise A - Gosselies Sports A Speeldag 
07/02/2021 20 Jeunesse Aischoise A - JS Taminoise A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 U Namur FLV A - JS Taminoise A Speeldag 
28/02/2021 22 JS Taminoise A - RUS Binche A Speeldag 
07/03/2021 23 Renaissance Mons 44 A - JS Taminoise A Speeldag 
14/03/2021 24 JS Taminoise A - RCS Brainois Speeldag 
21/03/2021 25 Pont-A-Celles Buzet A - JS Taminoise A Speeldag 
28/03/2021 26 JS Taminoise A - RFC Doornik A Speeldag 
11/04/2021 27 Pays Vert Ostiches-Ath A - JS Taminoise A Speeldag 
18/04/2021 28 JS Taminoise A - CS Entite Manage Speeldag 
25/04/2021 29 Crossing Schaarbeek A - JS Taminoise A Speeldag 
02/05/2021 30 JS Taminoise A - Stade Brainois A Speeldag 

Jeunesse Aischoise A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 Saint-Ghislain T-H A - Jeunesse Aischoise A Speeldag 
27/09/2020 2 Jeunesse Aischoise A - RCS Brainois Speeldag 
04/10/2020 3 Jeunesse Aischoise A - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 
11/10/2020 4 RFC Doornik A - Jeunesse Aischoise A Speeldag 
18/10/2020 5 Jeunesse Aischoise A - Stade Brainois A Speeldag 
25/10/2020 6 U Namur FLV A - Jeunesse Aischoise A Speeldag 
01/11/2020 7 Jeunesse Aischoise A - Rapid Symphorinois A Speeldag 
08/11/2020 8 ROFC Stockel A - Jeunesse Aischoise A Speeldag 
15/11/2020 9 Jeunesse Aischoise A - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
22/11/2020 10 JS Taminoise A - Jeunesse Aischoise A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Jeunesse Aischoise A - Gosselies Sports A Speeldag 
06/12/2020 12 RUS Binche A - Jeunesse Aischoise A Speeldag 
13/12/2020 13 Jeunesse Aischoise A - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
20/12/2020 14 CS Entite Manage - Jeunesse Aischoise A Speeldag 
03/01/2021 15 Jeunesse Aischoise A - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 
10/01/2021 16 Crossing Schaarbeek A - Jeunesse Aischoise A Speeldag 
17/01/2021 17 Jeunesse Aischoise A - ROFC Stockel A Speeldag 
24/01/2021 18 Jeunesse Aischoise A - RFC Doornik A Speeldag 
31/01/2021 19 RCS Brainois - Jeunesse Aischoise A Speeldag 
07/02/2021 20 Jeunesse Aischoise A - JS Taminoise A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 Stade Brainois A - Jeunesse Aischoise A Speeldag 
28/02/2021 22 Jeunesse Aischoise A - U Namur FLV A Speeldag 
07/03/2021 23 Pays Vert Ostiches-Ath A - Jeunesse Aischoise A Speeldag 
14/03/2021 24 Jeunesse Aischoise A - CS Entite Manage Speeldag 
21/03/2021 25 Rapid Symphorinois A - Jeunesse Aischoise A Speeldag 
28/03/2021 26 Gosselies Sports A - Jeunesse Aischoise A Speeldag 
11/04/2021 27 Jeunesse Aischoise A - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
18/04/2021 28 Renaissance Mons 44 A - Jeunesse Aischoise A Speeldag 
25/04/2021 29 Jeunesse Aischoise A - RUS Binche A Speeldag 
02/05/2021 30 Pont-A-Celles Buzet A - Jeunesse Aischoise A Speeldag 

Pays Vert Ostiches-Ath A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 RUS Binche A - Pays Vert Ostiches-Ath A 2 - 0
27/09/2020 2 Pays Vert Ostiches-Ath A - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 
04/10/2020 3 Jeunesse Aischoise A - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 
11/10/2020 4 Stade Brainois A - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 
18/10/2020 5 Pays Vert Ostiches-Ath A - Rapid Symphorinois A Speeldag 
25/10/2020 6 CS Entite Manage - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 
01/11/2020 7 Pays Vert Ostiches-Ath A - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
08/11/2020 8 RFC Doornik A - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 
15/11/2020 9 Pays Vert Ostiches-Ath A - Gosselies Sports A Speeldag 
22/11/2020 10 ROFC Stockel A - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Pays Vert Ostiches-Ath A - U Namur FLV A Speeldag 
06/12/2020 12 JS Taminoise A - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 
13/12/2020 13 Pays Vert Ostiches-Ath A - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
20/12/2020 14 RCS Brainois - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 
03/01/2021 15 Pays Vert Ostiches-Ath A - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
10/01/2021 16 Pays Vert Ostiches-Ath A - RFC Doornik A Speeldag 
17/01/2021 17 Pont-A-Celles Buzet A - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 
24/01/2021 18 Pays Vert Ostiches-Ath A - RUS Binche A Speeldag 
31/01/2021 19 Pays Vert Ostiches-Ath A - Stade Brainois A Speeldag 
07/02/2021 20 Rapid Symphorinois A - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 Pays Vert Ostiches-Ath A - CS Entite Manage Speeldag 
28/02/2021 22 Crossing Schaarbeek A - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 
07/03/2021 23 Pays Vert Ostiches-Ath A - Jeunesse Aischoise A Speeldag 
14/03/2021 24 Saint-Ghislain T-H A - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 
21/03/2021 25 Pays Vert Ostiches-Ath A - ROFC Stockel A Speeldag 
28/03/2021 26 U Namur FLV A - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 
11/04/2021 27 Pays Vert Ostiches-Ath A - JS Taminoise A Speeldag 
18/04/2021 28 Gosselies Sports A - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 
25/04/2021 29 Pays Vert Ostiches-Ath A - RCS Brainois Speeldag 
02/05/2021 30 Renaissance Mons 44 A - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 

Pont-A-Celles Buzet A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 Pont-A-Celles Buzet A - CS Entite Manage Speeldag 
27/09/2020 2 Pays Vert Ostiches-Ath A - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 
04/10/2020 3 Pont-A-Celles Buzet A - Stade Brainois A Speeldag 
11/10/2020 4 Rapid Symphorinois A - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 
18/10/2020 5 Pont-A-Celles Buzet A - ROFC Stockel A Speeldag 
25/10/2020 6 Crossing Schaarbeek A - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 
01/11/2020 7 Pont-A-Celles Buzet A - RUS Binche A Speeldag 
08/11/2020 8 JS Taminoise A - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 
15/11/2020 9 Pont-A-Celles Buzet A - U Namur FLV A Speeldag 
22/11/2020 10 Gosselies Sports A - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Pont-A-Celles Buzet A - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
06/12/2020 12 Renaissance Mons 44 A - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 
13/12/2020 13 Pont-A-Celles Buzet A - RCS Brainois Speeldag 
20/12/2020 14 Pont-A-Celles Buzet A - RFC Doornik A Speeldag 
03/01/2021 15 Jeunesse Aischoise A - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 
10/01/2021 16 U Namur FLV A - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 
17/01/2021 17 Pont-A-Celles Buzet A - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 
24/01/2021 18 Stade Brainois A - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 
31/01/2021 19 Pont-A-Celles Buzet A - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
07/02/2021 20 CS Entite Manage - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 Pont-A-Celles Buzet A - Rapid Symphorinois A Speeldag 
28/02/2021 22 Saint-Ghislain T-H A - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 
07/03/2021 23 Pont-A-Celles Buzet A - Gosselies Sports A Speeldag 
14/03/2021 24 ROFC Stockel A - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 
21/03/2021 25 Pont-A-Celles Buzet A - JS Taminoise A Speeldag 
28/03/2021 26 RUS Binche A - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 
11/04/2021 27 Pont-A-Celles Buzet A - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
18/04/2021 28 RCS Brainois - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 
25/04/2021 29 RFC Doornik A - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 
02/05/2021 30 Pont-A-Celles Buzet A - Jeunesse Aischoise A Speeldag 

RCS Brainois

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 RCS Brainois - Stade Brainois A Speeldag 
27/09/2020 2 Jeunesse Aischoise A - RCS Brainois Speeldag 
04/10/2020 3 RCS Brainois - Rapid Symphorinois A Speeldag 
11/10/2020 4 CS Entite Manage - RCS Brainois Speeldag 
18/10/2020 5 RCS Brainois - Gosselies Sports A Speeldag 
25/10/2020 6 RFC Doornik A - RCS Brainois Speeldag 
01/11/2020 7 RCS Brainois - JS Taminoise A Speeldag 
08/11/2020 8 U Namur FLV A - RCS Brainois Speeldag 
15/11/2020 9 RCS Brainois - ROFC Stockel A Speeldag 
22/11/2020 10 RUS Binche A - RCS Brainois Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 RCS Brainois - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
06/12/2020 12 Saint-Ghislain T-H A - RCS Brainois Speeldag 
13/12/2020 13 Pont-A-Celles Buzet A - RCS Brainois Speeldag 
20/12/2020 14 RCS Brainois - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 
03/01/2021 15 Crossing Schaarbeek A - RCS Brainois Speeldag 
10/01/2021 16 Stade Brainois A - RCS Brainois Speeldag 
17/01/2021 17 RCS Brainois - CS Entite Manage Speeldag 
24/01/2021 18 Rapid Symphorinois A - RCS Brainois Speeldag 
31/01/2021 19 RCS Brainois - Jeunesse Aischoise A Speeldag 
07/02/2021 20 Gosselies Sports A - RCS Brainois Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 RCS Brainois - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
28/02/2021 22 ROFC Stockel A - RCS Brainois Speeldag 
07/03/2021 23 RCS Brainois - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
14/03/2021 24 JS Taminoise A - RCS Brainois Speeldag 
21/03/2021 25 RCS Brainois - RUS Binche A Speeldag 
28/03/2021 26 Renaissance Mons 44 A - RCS Brainois Speeldag 
11/04/2021 27 RCS Brainois - U Namur FLV A Speeldag 
18/04/2021 28 RCS Brainois - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 
25/04/2021 29 Pays Vert Ostiches-Ath A - RCS Brainois Speeldag 
02/05/2021 30 RCS Brainois - RFC Doornik A Speeldag 

RFC Doornik A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 Renaissance Mons 44 A - RFC Doornik A Speeldag 
27/09/2020 2 RFC Doornik A - U Namur FLV A Speeldag 
04/10/2020 3 RUS Binche A - RFC Doornik A Speeldag 
11/10/2020 4 RFC Doornik A - Jeunesse Aischoise A Speeldag 
18/10/2020 5 Saint-Ghislain T-H A - RFC Doornik A Speeldag 
25/10/2020 6 RFC Doornik A - RCS Brainois Speeldag 
01/11/2020 7 Stade Brainois A - RFC Doornik A Speeldag 
08/11/2020 8 RFC Doornik A - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 
15/11/2020 9 CS Entite Manage - RFC Doornik A Speeldag 
22/11/2020 10 RFC Doornik A - Rapid Symphorinois A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 RFC Doornik A - ROFC Stockel A Speeldag 
06/12/2020 12 Crossing Schaarbeek A - RFC Doornik A Speeldag 
13/12/2020 13 RFC Doornik A - JS Taminoise A Speeldag 
20/12/2020 14 Pont-A-Celles Buzet A - RFC Doornik A Speeldag 
03/01/2021 15 RFC Doornik A - Gosselies Sports A Speeldag 
10/01/2021 16 Pays Vert Ostiches-Ath A - RFC Doornik A Speeldag 
17/01/2021 17 RFC Doornik A - Stade Brainois A Speeldag 
24/01/2021 18 Jeunesse Aischoise A - RFC Doornik A Speeldag 
31/01/2021 19 RFC Doornik A - CS Entite Manage Speeldag 
07/02/2021 20 ROFC Stockel A - RFC Doornik A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 RFC Doornik A - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
28/02/2021 22 Rapid Symphorinois A - RFC Doornik A Speeldag 
07/03/2021 23 RFC Doornik A - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
14/03/2021 24 Gosselies Sports A - RFC Doornik A Speeldag 
21/03/2021 25 RFC Doornik A - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
28/03/2021 26 JS Taminoise A - RFC Doornik A Speeldag 
11/04/2021 27 RFC Doornik A - RUS Binche A Speeldag 
18/04/2021 28 U Namur FLV A - RFC Doornik A Speeldag 
25/04/2021 29 RFC Doornik A - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 
02/05/2021 30 RCS Brainois - RFC Doornik A Speeldag 

ROFC Stockel A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 Gosselies Sports A - ROFC Stockel A 30/09   Speeldag 
27/09/2020 2 ROFC Stockel A - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
30/09/2020 1 Gosselies Sports A - ROFC Stockel A uitg. 
04/10/2020 3 JS Taminoise A - ROFC Stockel A Speeldag 
11/10/2020 4 ROFC Stockel A - RUS Binche A Speeldag 
18/10/2020 5 Pont-A-Celles Buzet A - ROFC Stockel A Speeldag 
25/10/2020 6 ROFC Stockel A - Stade Brainois A Speeldag 
01/11/2020 7 CS Entite Manage - ROFC Stockel A Speeldag 
08/11/2020 8 ROFC Stockel A - Jeunesse Aischoise A Speeldag 
15/11/2020 9 RCS Brainois - ROFC Stockel A Speeldag 
22/11/2020 10 ROFC Stockel A - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 RFC Doornik A - ROFC Stockel A Speeldag 
06/12/2020 12 ROFC Stockel A - Rapid Symphorinois A Speeldag 
13/12/2020 13 Crossing Schaarbeek A - ROFC Stockel A Speeldag 
20/12/2020 14 Saint-Ghislain T-H A - ROFC Stockel A Speeldag 
03/01/2021 15 ROFC Stockel A - U Namur FLV A Speeldag 
10/01/2021 16 ROFC Stockel A - Gosselies Sports A Speeldag 
17/01/2021 17 Jeunesse Aischoise A - ROFC Stockel A Speeldag 
24/01/2021 18 ROFC Stockel A - JS Taminoise A Speeldag 
31/01/2021 19 RUS Binche A - ROFC Stockel A Speeldag 
07/02/2021 20 ROFC Stockel A - RFC Doornik A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 Renaissance Mons 44 A - ROFC Stockel A Speeldag 
28/02/2021 22 ROFC Stockel A - RCS Brainois Speeldag 
07/03/2021 23 Stade Brainois A - ROFC Stockel A Speeldag 
14/03/2021 24 ROFC Stockel A - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 
21/03/2021 25 Pays Vert Ostiches-Ath A - ROFC Stockel A Speeldag 
28/03/2021 26 ROFC Stockel A - CS Entite Manage Speeldag 
11/04/2021 27 Rapid Symphorinois A - ROFC Stockel A Speeldag 
18/04/2021 28 ROFC Stockel A - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
25/04/2021 29 ROFC Stockel A - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
02/05/2021 30 U Namur FLV A - ROFC Stockel A Speeldag 

RUS Binche A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 RUS Binche A - Pays Vert Ostiches-Ath A 2 - 0
27/09/2020 2 CS Entite Manage - RUS Binche A Speeldag 
04/10/2020 3 RUS Binche A - RFC Doornik A Speeldag 
11/10/2020 4 ROFC Stockel A - RUS Binche A Speeldag 
18/10/2020 5 RUS Binche A - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
25/10/2020 6 Rapid Symphorinois A - RUS Binche A Speeldag 
01/11/2020 7 Pont-A-Celles Buzet A - RUS Binche A Speeldag 
08/11/2020 8 RUS Binche A - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
15/11/2020 9 Renaissance Mons 44 A - RUS Binche A Speeldag 
22/11/2020 10 RUS Binche A - RCS Brainois Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Stade Brainois A - RUS Binche A Speeldag 
06/12/2020 12 RUS Binche A - Jeunesse Aischoise A Speeldag 
13/12/2020 13 RUS Binche A - U Namur FLV A Speeldag 
20/12/2020 14 Gosselies Sports A - RUS Binche A Speeldag 
03/01/2021 15 RUS Binche A - JS Taminoise A Speeldag 
10/01/2021 16 Saint-Ghislain T-H A - RUS Binche A Speeldag 
17/01/2021 17 RUS Binche A - Rapid Symphorinois A Speeldag 
24/01/2021 18 Pays Vert Ostiches-Ath A - RUS Binche A Speeldag 
31/01/2021 19 RUS Binche A - ROFC Stockel A Speeldag 
07/02/2021 20 Crossing Schaarbeek A - RUS Binche A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 RUS Binche A - Gosselies Sports A Speeldag 
28/02/2021 22 JS Taminoise A - RUS Binche A Speeldag 
07/03/2021 23 U Namur FLV A - RUS Binche A Speeldag 
14/03/2021 24 RUS Binche A - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
21/03/2021 25 RCS Brainois - RUS Binche A Speeldag 
28/03/2021 26 RUS Binche A - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 
11/04/2021 27 RFC Doornik A - RUS Binche A Speeldag 
18/04/2021 28 RUS Binche A - Stade Brainois A Speeldag 
25/04/2021 29 Jeunesse Aischoise A - RUS Binche A Speeldag 
02/05/2021 30 RUS Binche A - CS Entite Manage Speeldag 

Rapid Symphorinois A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 JS Taminoise A - Rapid Symphorinois A Speeldag 
27/09/2020 2 Rapid Symphorinois A - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
04/10/2020 3 RCS Brainois - Rapid Symphorinois A Speeldag 
11/10/2020 4 Rapid Symphorinois A - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 
18/10/2020 5 Pays Vert Ostiches-Ath A - Rapid Symphorinois A Speeldag 
25/10/2020 6 Rapid Symphorinois A - RUS Binche A Speeldag 
01/11/2020 7 Jeunesse Aischoise A - Rapid Symphorinois A Speeldag 
08/11/2020 8 Rapid Symphorinois A - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
15/11/2020 9 Stade Brainois A - Rapid Symphorinois A Speeldag 
22/11/2020 10 RFC Doornik A - Rapid Symphorinois A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Rapid Symphorinois A - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
06/12/2020 12 ROFC Stockel A - Rapid Symphorinois A Speeldag 
13/12/2020 13 Rapid Symphorinois A - Gosselies Sports A Speeldag 
20/12/2020 14 U Namur FLV A - Rapid Symphorinois A Speeldag 
03/01/2021 15 Rapid Symphorinois A - CS Entite Manage Speeldag 
10/01/2021 16 Rapid Symphorinois A - JS Taminoise A Speeldag 
17/01/2021 17 RUS Binche A - Rapid Symphorinois A Speeldag 
24/01/2021 18 Rapid Symphorinois A - RCS Brainois Speeldag 
31/01/2021 19 Renaissance Mons 44 A - Rapid Symphorinois A Speeldag 
07/02/2021 20 Rapid Symphorinois A - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 Pont-A-Celles Buzet A - Rapid Symphorinois A Speeldag 
28/02/2021 22 Rapid Symphorinois A - RFC Doornik A Speeldag 
07/03/2021 23 CS Entite Manage - Rapid Symphorinois A Speeldag 
14/03/2021 24 Rapid Symphorinois A - Stade Brainois A Speeldag 
21/03/2021 25 Rapid Symphorinois A - Jeunesse Aischoise A Speeldag 
28/03/2021 26 Crossing Schaarbeek A - Rapid Symphorinois A Speeldag 
11/04/2021 27 Rapid Symphorinois A - ROFC Stockel A Speeldag 
18/04/2021 28 Saint-Ghislain T-H A - Rapid Symphorinois A Speeldag 
25/04/2021 29 Rapid Symphorinois A - U Namur FLV A Speeldag 
02/05/2021 30 Gosselies Sports A - Rapid Symphorinois A Speeldag 

Renaissance Mons 44 A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 Renaissance Mons 44 A - RFC Doornik A Speeldag 
27/09/2020 2 ROFC Stockel A - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
04/10/2020 3 Renaissance Mons 44 A - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
11/10/2020 4 U Namur FLV A - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
18/10/2020 5 Renaissance Mons 44 A - CS Entite Manage Speeldag 
25/10/2020 6 JS Taminoise A - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
01/11/2020 7 Renaissance Mons 44 A - Gosselies Sports A Speeldag 
08/11/2020 8 Rapid Symphorinois A - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
15/11/2020 9 Renaissance Mons 44 A - RUS Binche A Speeldag 
22/11/2020 10 Renaissance Mons 44 A - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 RCS Brainois - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
06/12/2020 12 Renaissance Mons 44 A - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 
13/12/2020 13 Jeunesse Aischoise A - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
20/12/2020 14 Renaissance Mons 44 A - Stade Brainois A Speeldag 
03/01/2021 15 Pays Vert Ostiches-Ath A - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
10/01/2021 16 CS Entite Manage - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
17/01/2021 17 Renaissance Mons 44 A - U Namur FLV A Speeldag 
24/01/2021 18 Crossing Schaarbeek A - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
31/01/2021 19 Renaissance Mons 44 A - Rapid Symphorinois A Speeldag 
07/02/2021 20 Saint-Ghislain T-H A - Renaissance Mons 44 A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 Renaissance Mons 44 A - ROFC Stockel A Speeldag 
28/02/2021 22 Gosselies Sports A - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
07/03/2021 23 Renaissance Mons 44 A - JS Taminoise A Speeldag 
14/03/2021 24 RUS Binche A - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
21/03/2021 25 RFC Doornik A - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
28/03/2021 26 Renaissance Mons 44 A - RCS Brainois Speeldag 
11/04/2021 27 Pont-A-Celles Buzet A - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
18/04/2021 28 Renaissance Mons 44 A - Jeunesse Aischoise A Speeldag 
25/04/2021 29 Stade Brainois A - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
02/05/2021 30 Renaissance Mons 44 A - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 

Saint-Ghislain T-H A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 Saint-Ghislain T-H A - Jeunesse Aischoise A Speeldag 
27/09/2020 2 Rapid Symphorinois A - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
04/10/2020 3 Saint-Ghislain T-H A - CS Entite Manage Speeldag 
11/10/2020 4 Crossing Schaarbeek A - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
18/10/2020 5 Saint-Ghislain T-H A - RFC Doornik A Speeldag 
25/10/2020 6 Gosselies Sports A - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
01/11/2020 7 Saint-Ghislain T-H A - U Namur FLV A Speeldag 
08/11/2020 8 RUS Binche A - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
15/11/2020 9 Saint-Ghislain T-H A - JS Taminoise A Speeldag 
22/11/2020 10 Renaissance Mons 44 A - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Pont-A-Celles Buzet A - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
06/12/2020 12 Saint-Ghislain T-H A - RCS Brainois Speeldag 
13/12/2020 13 Pays Vert Ostiches-Ath A - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
20/12/2020 14 Saint-Ghislain T-H A - ROFC Stockel A Speeldag 
03/01/2021 15 Stade Brainois A - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
10/01/2021 16 Saint-Ghislain T-H A - RUS Binche A Speeldag 
17/01/2021 17 JS Taminoise A - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
24/01/2021 18 Saint-Ghislain T-H A - Gosselies Sports A Speeldag 
31/01/2021 19 U Namur FLV A - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
07/02/2021 20 Saint-Ghislain T-H A - Renaissance Mons 44 A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 RCS Brainois - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
28/02/2021 22 Saint-Ghislain T-H A - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 
07/03/2021 23 RFC Doornik A - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
14/03/2021 24 Saint-Ghislain T-H A - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 
21/03/2021 25 CS Entite Manage - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
28/03/2021 26 Saint-Ghislain T-H A - Stade Brainois A Speeldag 
11/04/2021 27 Jeunesse Aischoise A - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
18/04/2021 28 Saint-Ghislain T-H A - Rapid Symphorinois A Speeldag 
25/04/2021 29 ROFC Stockel A - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
02/05/2021 30 Saint-Ghislain T-H A - Crossing Schaarbeek A Speeldag 

Stade Brainois A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 RCS Brainois - Stade Brainois A Speeldag 
27/09/2020 2 Stade Brainois A - JS Taminoise A Speeldag 
04/10/2020 3 Pont-A-Celles Buzet A - Stade Brainois A Speeldag 
11/10/2020 4 Stade Brainois A - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 
18/10/2020 5 Jeunesse Aischoise A - Stade Brainois A Speeldag 
25/10/2020 6 ROFC Stockel A - Stade Brainois A Speeldag 
01/11/2020 7 Stade Brainois A - RFC Doornik A Speeldag 
08/11/2020 8 Gosselies Sports A - Stade Brainois A Speeldag 
15/11/2020 9 Stade Brainois A - Rapid Symphorinois A Speeldag 
22/11/2020 10 Crossing Schaarbeek A - Stade Brainois A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Stade Brainois A - RUS Binche A Speeldag 
06/12/2020 12 U Namur FLV A - Stade Brainois A Speeldag 
13/12/2020 13 Stade Brainois A - CS Entite Manage Speeldag 
20/12/2020 14 Renaissance Mons 44 A - Stade Brainois A Speeldag 
03/01/2021 15 Stade Brainois A - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
10/01/2021 16 Stade Brainois A - RCS Brainois Speeldag 
17/01/2021 17 RFC Doornik A - Stade Brainois A Speeldag 
24/01/2021 18 Stade Brainois A - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 
31/01/2021 19 Pays Vert Ostiches-Ath A - Stade Brainois A Speeldag 
07/02/2021 20 Stade Brainois A - U Namur FLV A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 Stade Brainois A - Jeunesse Aischoise A Speeldag 
28/02/2021 22 CS Entite Manage - Stade Brainois A Speeldag 
07/03/2021 23 Stade Brainois A - ROFC Stockel A Speeldag 
14/03/2021 24 Rapid Symphorinois A - Stade Brainois A Speeldag 
21/03/2021 25 Stade Brainois A - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
28/03/2021 26 Saint-Ghislain T-H A - Stade Brainois A Speeldag 
11/04/2021 27 Stade Brainois A - Gosselies Sports A Speeldag 
18/04/2021 28 RUS Binche A - Stade Brainois A Speeldag 
25/04/2021 29 Stade Brainois A - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
02/05/2021 30 JS Taminoise A - Stade Brainois A Speeldag 

U Namur FLV A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 U Namur FLV A - Crossing Schaarbeek A Speeldag 
27/09/2020 2 RFC Doornik A - U Namur FLV A Speeldag 
04/10/2020 3 Gosselies Sports A - U Namur FLV A Speeldag 
11/10/2020 4 U Namur FLV A - Renaissance Mons 44 A Speeldag 
18/10/2020 5 JS Taminoise A - U Namur FLV A Speeldag 
25/10/2020 6 U Namur FLV A - Jeunesse Aischoise A Speeldag 
01/11/2020 7 Saint-Ghislain T-H A - U Namur FLV A Speeldag 
08/11/2020 8 U Namur FLV A - RCS Brainois Speeldag 
15/11/2020 9 Pont-A-Celles Buzet A - U Namur FLV A Speeldag 
22/11/2020 10 U Namur FLV A - CS Entite Manage Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Pays Vert Ostiches-Ath A - U Namur FLV A Speeldag 
06/12/2020 12 U Namur FLV A - Stade Brainois A Speeldag 
13/12/2020 13 RUS Binche A - U Namur FLV A Speeldag 
20/12/2020 14 U Namur FLV A - Rapid Symphorinois A Speeldag 
03/01/2021 15 ROFC Stockel A - U Namur FLV A Speeldag 
10/01/2021 16 U Namur FLV A - Pont-A-Celles Buzet A Speeldag 
17/01/2021 17 Renaissance Mons 44 A - U Namur FLV A Speeldag 
24/01/2021 18 CS Entite Manage - U Namur FLV A Speeldag 
31/01/2021 19 U Namur FLV A - Saint-Ghislain T-H A Speeldag 
07/02/2021 20 Stade Brainois A - U Namur FLV A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 U Namur FLV A - JS Taminoise A Speeldag 
28/02/2021 22 Jeunesse Aischoise A - U Namur FLV A Speeldag 
07/03/2021 23 U Namur FLV A - RUS Binche A Speeldag 
14/03/2021 24 Crossing Schaarbeek A - U Namur FLV A Speeldag 
21/03/2021 25 U Namur FLV A - Gosselies Sports A Speeldag 
28/03/2021 26 U Namur FLV A - Pays Vert Ostiches-Ath A Speeldag 
11/04/2021 27 RCS Brainois - U Namur FLV A Speeldag 
18/04/2021 28 U Namur FLV A - RFC Doornik A Speeldag 
25/04/2021 29 Rapid Symphorinois A - U Namur FLV A Speeldag 
02/05/2021 30 U Namur FLV A - ROFC Stockel A Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Scooore Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e AFDELING VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het RBFA-Reglement (c), onder voorbehoud van wijziging.

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Afdeling of Division 2, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e Afdeling VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e Afdeling VV.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e Afdeling VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e Nationale Heren:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger naar de 2e Afdeling VV.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e Afdeling VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2e Afdeling VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e Afdeling VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de RBFA. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

DE EINDRONDE - STIJGEN DIVISION 3 ACFF

De "Eindronde stijgen Division 3 ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de Division 2 ACFF.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de Division 2 ACFF wanneer in de eindronde "1e Nationale" de deelnemer uit de 1e Nationale een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de Division 2 ACFF.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de Division 2 ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de Division 2 ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e Division 2 ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e AFDELING VV - DEGRADATIE

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e Afdeling VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VV-A en de 13e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale Heren een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

DIVISION 3 ACFF - DEGRADATIE

- De clubs die eindigen op de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2020-2021) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen Division 3 ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de Division 3 ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).