Division 3 ACFF - B
Update: gisteren om 18:13u
Nationaal D3 Nationale Heren Division 3 ACFF - B
Laatste update: gisteren om 18:13u
Onafhankelijk maandblad
www.demaand.be
Meer info...
www.SportChain.com
Snel en eenvoudig een hotel en
teamverblijf boeken op de beste
sportbestemmingen wereldwijd
Meer info...
ACFF-LOGO    DE VOETBALCOMPETITIE 2020-2021 - DIVISION 3 ACFF - B

RFC Hoei, FC Herstal, RAS Jodoigne, FCB Sprimont, FC Raeren-Eynatten, ES Wanze-Bas-Oha, FC Oppagne-Weris, R Aywaille FC,
Union Rochefortoise, RSC Habay La Neuve, RUS Gouvy, RRC Mormont, Marloie Sport, CS Onhaye, Stade Disonais en FC United Richelle.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 wedstrijden).

Division 3 ACFF - Geografisch Archief - Seizoen 2019-2020 Promotie/Degradatie Scooore Super League
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 2 (27 september 2020) - 1e periode
Zat. 26/09 20u00 CS Onhaye A - Union Rochefortoise A  
Zat. 26/09 20u15 Marloie Sport A - Habay La Neuve  
Zat. 26/09 20u30 FC Oppagne-Weris A - RRC Mormont A uitg.
Zon. 27/09 15u00 Wanze/Bas-Oha A - FCB Sprimont A  
Zon. 27/09 15u00 RFC Raeren-Eynatten - RFC Aywaille A  
Zon. 27/09 15u00 FC Richelle UTD A - RFC Hoei  
Zon. 27/09 15u00 Stade Disonais A - RUS Gouvy A  
Woe. 30/09 20u00 RAS Jodoigne A - FC Herstal A  

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Inhaalwedstrijden
Woe.30/0920u00 RRC Mormont A -Stade Disonais A - Speeldag 1
Woe.30/0920u00 RUS Gouvy A -Wanze/Bas-Oha A - Speeldag 1

Klassement

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Union Rochefortoise A 1 1 0 0 4 1 3
2 RFC Aywaille A 1 1 0 0 3 2 3
3 RFC Hoei 1 1 0 0 3 2 3
4 Habay La Neuve 1 1 0 0 2 1 3
5 FC Oppagne-Weris A 1 0 0 1 0 0 1
6 FCB Sprimont A 1 0 0 1 0 0 1
7 FC Herstal A 0 0 0 0 0 0 0  
8 FC Richelle UTD A 0 0 0 0 0 0 0  
9 RRC Mormont A 0 0 0 0 0 0 0  
10 RUS Gouvy A 0 0 0 0 0 0 0  
11 Stade Disonais A 0 0 0 0 0 0 0  
12 Wanze/Bas-Oha A 0 0 0 0 0 0 0  
13 CS Onhaye A 1 0 1 0 2 3 0
14 Marloie Sport A 1 0 1 0 2 3 0
15 RFC Raeren-Eynatten 1 0 1 0 1 2 0
16 RAS Jodoigne A 1 0 1 0 1 4 0

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (20 september 2020) - 1e periode
Union Rochefortoise A - RAS Jodoigne A 4 - 1
FCB Sprimont A - FC Oppagne-Weris A 0 - 0
FC Herstal A - FC Richelle UTD A 11/11
RUS Gouvy A - Wanze/Bas-Oha A 30/09
Habay La Neuve - RFC Raeren-Eynatten 2 - 1
RFC Aywaille A - Marloie Sport A 3 - 2
RRC Mormont A - Stade Disonais A 30/09
RFC Hoei - CS Onhaye A 3 - 2


Speeldag 2 (27 september 2020) - 1e periode
CS Onhaye A - Union Rochefortoise A  
FC Oppagne-Weris A - RRC Mormont A uitg.
Wanze/Bas-Oha A - FCB Sprimont A  
RFC Raeren-Eynatten - RFC Aywaille A  
FC Richelle UTD A - RFC Hoei  
RAS Jodoigne A - FC Herstal A  
Marloie Sport A - Habay La Neuve  
Stade Disonais A - RUS Gouvy A  


Inhaalwedstrijden (woensdag 30 september 2020)
RUS Gouvy A - Wanze/Bas-Oha A   Speeldag 1
RRC Mormont A - Stade Disonais A   Speeldag 1


Speeldag 3 (4 oktober 2020) - 1e periode
FCB Sprimont A - Stade Disonais A
Union Rochefortoise A - RFC Hoei
FC Herstal A - CS Onhaye A
RRC Mormont A - RAS Jodoigne A
Habay La Neuve - FC Oppagne-Weris A
Wanze/Bas-Oha A - Marloie Sport A
RFC Aywaille A - FC Richelle UTD A
RUS Gouvy A - RFC Raeren-Eynatten


Speeldag 4 (11 oktober 2020) - 1e periode
Union Rochefortoise A - RRC Mormont A
CS Onhaye A - RUS Gouvy A
FC Oppagne-Weris A - Marloie Sport A
FC Richelle UTD A - Wanze/Bas-Oha A
RAS Jodoigne A - RFC Aywaille A
RFC Raeren-Eynatten - FCB Sprimont A
Stade Disonais A - Habay La Neuve
RFC Hoei - FC Herstal A


Speeldag 5 (18 oktober 2020) - 1e periode
FCB Sprimont A - Union Rochefortoise A
Marloie Sport A - Stade Disonais A
RUS Gouvy A - FC Richelle UTD A
Wanze/Bas-Oha A - FC Oppagne-Weris A
RFC Aywaille A - CS Onhaye A
Habay La Neuve - RAS Jodoigne A
RRC Mormont A - RFC Hoei
FC Herstal A - RFC Raeren-Eynatten


Speeldag 6 (25 oktober 2020) - 1e periode
CS Onhaye A - Habay La Neuve
Union Rochefortoise A - RUS Gouvy A
RAS Jodoigne A - FC Oppagne-Weris A
RFC Hoei - Wanze/Bas-Oha A
RRC Mormont A - FC Herstal A
Stade Disonais A - RFC Aywaille A
FC Richelle UTD A - FCB Sprimont A
RFC Raeren-Eynatten - Marloie Sport A


Speeldag 7 (1 november 2020) - 1e periode
FCB Sprimont A - RRC Mormont A
FC Oppagne-Weris A - FC Richelle UTD A
Wanze/Bas-Oha A - Stade Disonais A
RUS Gouvy A - RFC Hoei
RFC Raeren-Eynatten - RAS Jodoigne A
FC Herstal A - Union Rochefortoise A
Marloie Sport A - CS Onhaye A
Habay La Neuve - RFC Aywaille A


Speeldag 8 (8 november 2020) - 1e periode
Union Rochefortoise A - FC Oppagne-Weris A
CS Onhaye A - RFC Raeren-Eynatten
RFC Hoei - FCB Sprimont A
RRC Mormont A - Habay La Neuve
RFC Aywaille A - RUS Gouvy A
Stade Disonais A - FC Herstal A
RAS Jodoigne A - Wanze/Bas-Oha A
FC Richelle UTD A - Marloie Sport A


Inhaalwedstrijden (woensdag 11 november 2020)
FC Herstal A - FC Richelle UTD A   Speeldag 1


Speeldag 9 (15 november 2020) - 1e periode
FCB Sprimont A - RAS Jodoigne A
FC Oppagne-Weris A - Stade Disonais A
Wanze/Bas-Oha A - CS Onhaye A
RUS Gouvy A - RRC Mormont A
FC Herstal A - RFC Aywaille A
RFC Raeren-Eynatten - FC Richelle UTD A
Habay La Neuve - RFC Hoei
Marloie Sport A - Union Rochefortoise A


Speeldag 10 (22 november 2020) - 1e periode
Union Rochefortoise A - Habay La Neuve
CS Onhaye A - FC Oppagne-Weris A
FC Richelle UTD A - Stade Disonais A
FC Herstal A - RUS Gouvy A
RFC Hoei - RFC Raeren-Eynatten
RFC Aywaille A - FCB Sprimont A
RRC Mormont A - Wanze/Bas-Oha A
RAS Jodoigne A - Marloie Sport A


Speeldag 11 (29 november 2020) - 2e periode
FCB Sprimont A - FC Herstal A
FC Oppagne-Weris A - RFC Aywaille A
RFC Raeren-Eynatten - RRC Mormont A
Wanze/Bas-Oha A - Union Rochefortoise A
Stade Disonais A - CS Onhaye A
FC Richelle UTD A - RAS Jodoigne A
Habay La Neuve - RUS Gouvy A
Marloie Sport A - RFC Hoei


Speeldag 12 (6 december 2020) - 2e periode
Union Rochefortoise A - RFC Raeren-Eynatten
CS Onhaye A - FC Richelle UTD A
RUS Gouvy A - FCB Sprimont A
FC Herstal A - Habay La Neuve
RRC Mormont A - Marloie Sport A
RFC Aywaille A - Wanze/Bas-Oha A
RAS Jodoigne A - Stade Disonais A
RFC Hoei - FC Oppagne-Weris A


Speeldag 13 (13 december 2020) - 2e periode
CS Onhaye A - RAS Jodoigne A
FC Oppagne-Weris A - RFC Raeren-Eynatten
Stade Disonais A - Union Rochefortoise A
Wanze/Bas-Oha A - FC Herstal A
RFC Aywaille A - RFC Hoei
Habay La Neuve - FCB Sprimont A
FC Richelle UTD A - RRC Mormont A
Marloie Sport A - RUS Gouvy A


Speeldag 14 (20 december 2020) - 2e periode
FCB Sprimont A - Marloie Sport A
Union Rochefortoise A - RFC Aywaille A
FC Herstal A - FC Oppagne-Weris A
RUS Gouvy A - RAS Jodoigne A
RRC Mormont A - CS Onhaye A
RFC Raeren-Eynatten - Wanze/Bas-Oha A
Habay La Neuve - FC Richelle UTD A
RFC Hoei - Stade Disonais A


Speeldag 15 (3 januari 2021) - 2e periode
CS Onhaye A - FCB Sprimont A
FC Oppagne-Weris A - RUS Gouvy A
RFC Aywaille A - RRC Mormont A
Wanze/Bas-Oha A - Habay La Neuve
Stade Disonais A - RFC Raeren-Eynatten
FC Richelle UTD A - Union Rochefortoise A
RAS Jodoigne A - RFC Hoei
Marloie Sport A - FC Herstal A


Speeldag 16 (10 januari 2021) - 2e periode
CS Onhaye A - Wanze/Bas-Oha A
FC Oppagne-Weris A - FCB Sprimont A
Stade Disonais A - RRC Mormont A
RFC Raeren-Eynatten - FC Herstal A
RUS Gouvy A - RFC Aywaille A
Marloie Sport A - FC Richelle UTD A
RAS Jodoigne A - Union Rochefortoise A
RFC Hoei - Habay La Neuve


Speeldag 17 (17 januari 2021) - 2e periode
Union Rochefortoise A - CS Onhaye A
FCB Sprimont A - RFC Raeren-Eynatten
FC Herstal A - RFC Hoei
Wanze/Bas-Oha A - RAS Jodoigne A
RRC Mormont A - RUS Gouvy A
RFC Aywaille A - Stade Disonais A
FC Richelle UTD A - FC Oppagne-Weris A
Habay La Neuve - Marloie Sport A


Speeldag 18 (24 januari 2021) - 2e periode
CS Onhaye A - FC Herstal A
FC Oppagne-Weris A - Habay La Neuve
RFC Raeren-Eynatten - RFC Hoei
Wanze/Bas-Oha A - FC Richelle UTD A
Stade Disonais A - FCB Sprimont A
RUS Gouvy A - Union Rochefortoise A
Marloie Sport A - RFC Aywaille A
RAS Jodoigne A - RRC Mormont A


Speeldag 19 (31 januari 2021) - 2e periode
FCB Sprimont A - Wanze/Bas-Oha A
Habay La Neuve - CS Onhaye A
RFC Hoei - RUS Gouvy A
FC Richelle UTD A - RFC Raeren-Eynatten
Marloie Sport A - FC Oppagne-Weris A
RRC Mormont A - Union Rochefortoise A
RFC Aywaille A - RAS Jodoigne A
FC Herstal A - Stade Disonais A


Speeldag 20 (7 februari 2021) - 2e periode
CS Onhaye A - RFC Aywaille A
Union Rochefortoise A - FCB Sprimont A
FC Oppagne-Weris A - RFC Hoei
RUS Gouvy A - FC Herstal A
Wanze/Bas-Oha A - RRC Mormont A
RAS Jodoigne A - FC Richelle UTD A
Stade Disonais A - Marloie Sport A
RFC Raeren-Eynatten - Habay La Neuve


Speeldag 21 (21 februari 2021) - 3e periode
FCB Sprimont A - RUS Gouvy A
FC Oppagne-Weris A - Wanze/Bas-Oha A
RFC Aywaille A - Union Rochefortoise A
Habay La Neuve - Stade Disonais A
FC Richelle UTD A - CS Onhaye A
FC Herstal A - RAS Jodoigne A
Marloie Sport A - RFC Raeren-Eynatten
RFC Hoei - RRC Mormont A


Speeldag 22 (28 februari 2021) - 3e periode
CS Onhaye A - Marloie Sport A
Union Rochefortoise A - FC Herstal A
Stade Disonais A - FC Richelle UTD A
RUS Gouvy A - Habay La Neuve
Wanze/Bas-Oha A - RFC Hoei
RFC Raeren-Eynatten - FC Oppagne-Weris A
RRC Mormont A - RFC Aywaille A
RAS Jodoigne A - FCB Sprimont A


Speeldag 23 (7 maart 2021) - 3e periode
FCB Sprimont A - CS Onhaye A
FC Oppagne-Weris A - RAS Jodoigne A
FC Richelle UTD A - RUS Gouvy A
FC Herstal A - RRC Mormont A
RFC Raeren-Eynatten - Stade Disonais A
Marloie Sport A - Wanze/Bas-Oha A
Habay La Neuve - Union Rochefortoise A
RFC Hoei - RFC Aywaille A


Speeldag 24 (14 maart 2021) - 3e periode
CS Onhaye A - RFC Hoei
Union Rochefortoise A - FC Richelle UTD A
Wanze/Bas-Oha A - RFC Raeren-Eynatten
RFC Aywaille A - FC Herstal A
RAS Jodoigne A - Habay La Neuve
Stade Disonais A - FC Oppagne-Weris A
RUS Gouvy A - Marloie Sport A
RRC Mormont A - FCB Sprimont A


Speeldag 25 (21 maart 2021) - 3e periode
FCB Sprimont A - RFC Aywaille A
FC Oppagne-Weris A - CS Onhaye A
Habay La Neuve - RRC Mormont A
Stade Disonais A - Wanze/Bas-Oha A
RFC Hoei - Union Rochefortoise A
RFC Raeren-Eynatten - RUS Gouvy A
Marloie Sport A - RAS Jodoigne A
FC Richelle UTD A - FC Herstal A


Speeldag 26 (21 maart 2021) - 3e periode
CS Onhaye A - Stade Disonais A
Union Rochefortoise A - Wanze/Bas-Oha A
RUS Gouvy A - FC Oppagne-Weris A
RFC Hoei - Marloie Sport A
FC Herstal A - FCB Sprimont A
RRC Mormont A - FC Richelle UTD A
RAS Jodoigne A - RFC Raeren-Eynatten
RFC Aywaille A - Habay La Neuve


Speeldag 27 (11 april 2021) - 3e periode
FCB Sprimont A - RFC Hoei
FC Oppagne-Weris A - Union Rochefortoise A
Wanze/Bas-Oha A - RUS Gouvy A
Habay La Neuve - FC Herstal A
Stade Disonais A - RAS Jodoigne A
RFC Raeren-Eynatten - CS Onhaye A
FC Richelle UTD A - RFC Aywaille A
Marloie Sport A - RRC Mormont A


Speeldag 28 (18 april 2021) - 3e periode
Union Rochefortoise A - Marloie Sport A
FCB Sprimont A - Habay La Neuve
RRC Mormont A - RFC Raeren-Eynatten
FC Herstal A - Wanze/Bas-Oha A
RFC Hoei - FC Richelle UTD A
RFC Aywaille A - FC Oppagne-Weris A
RAS Jodoigne A - CS Onhaye A
RUS Gouvy A - Stade Disonais A


Speeldag 29 (25 april 2021) - 3e periode
Wanze/Bas-Oha A - RFC Aywaille A
Marloie Sport A - FCB Sprimont A
RAS Jodoigne A - RUS Gouvy A
FC Oppagne-Weris A - FC Herstal A
FC Richelle UTD A - Habay La Neuve
CS Onhaye A - RRC Mormont A
Stade Disonais A - RFC Hoei
RFC Raeren-Eynatten - Union Rochefortoise A


Speeldag 30 (2 mei 2021) - 3e periode
Habay La Neuve - Wanze/Bas-Oha A
RRC Mormont A - FC Oppagne-Weris A
FC Herstal A - Marloie Sport A
RFC Aywaille A - RFC Raeren-Eynatten
Union Rochefortoise A - Stade Disonais A
RUS Gouvy A - CS Onhaye A
FCB Sprimont A - FC Richelle UTD A
RFC Hoei - RAS Jodoigne A


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de Division 3 ACFF - B.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Habay La Neuve 330
2RFC Aywaille A 330
3RFC Hoei 330
4Union Rochefortoise A 330
5FC Oppagne-Weris A 101
6FCB Sprimont A 110
7CS Onhaye A 000
8FC Herstal A 000
9FC Richelle UTD A 000
10Marloie Sport A 000
11RAS Jodoigne A 000
12RFC Raeren-Eynatten 000
13RRC Mormont A 000
14RUS Gouvy A 000
15Stade Disonais A 000
16Wanze/Bas-Oha A 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Herstal A 000
2FC Richelle UTD A 000
3Habay La Neuve 000
4RFC Aywaille A 000
5RFC Hoei 000
6RRC Mormont A 000
7RUS Gouvy A 000
8Stade Disonais A 000
9Union Rochefortoise A 000
10Wanze/Bas-Oha A 000
11FCB Sprimont A 220
12FC Oppagne-Weris A 202
13CS Onhaye A 303
14Marloie Sport A 303
15RAS Jodoigne A 303
16RFC Raeren-Eynatten 303


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Habay La Neuve 330
2RFC Aywaille A 330
3RFC Hoei 330
4Union Rochefortoise A 330
5FC Oppagne-Weris A 101
6FCB Sprimont A 110
7CS Onhaye A 000
8FC Herstal A 000
9FC Richelle UTD A 000
10Marloie Sport A 000
11RAS Jodoigne A 000
12RFC Raeren-Eynatten 000
13RRC Mormont A 000
14RUS Gouvy A 000
15Stade Disonais A 000
16Wanze/Bas-Oha A 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Union Rochefortoise A 440
2RFC Aywaille A 330
3RFC Hoei 330
4CS Onhaye A 202
5Marloie Sport A 202
6Habay La Neuve 220
7RAS Jodoigne A 101
8RFC Raeren-Eynatten 101
9FC Herstal A 000
10FC Oppagne-Weris A 000
11FC Richelle UTD A 000
12FCB Sprimont A 000
13RRC Mormont A 000
14RUS Gouvy A 000
15Stade Disonais A 000
16Wanze/Bas-Oha A 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Herstal A 000
2FC Oppagne-Weris A 000
3FC Richelle UTD A 000
4FCB Sprimont A 000
5RRC Mormont A 000
6RUS Gouvy A 000
7Stade Disonais A 000
8Wanze/Bas-Oha A 000
9Habay La Neuve 110
10Union Rochefortoise A 110
11RFC Aywaille A 220
12RFC Hoei 220
13RFC Raeren-Eynatten 202
14CS Onhaye A 303
15Marloie Sport A 303
16RAS Jodoigne A 404


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Habay La Neuve 1x1x
2RFC Aywaille A 1x1x
3RFC Hoei 1x1x
4Union Rochefortoise A 1x1x
5FC Oppagne-Weris A 0 1x
6FCB Sprimont A 0 1x
7CS Onhaye A 0 0 
8FC Herstal A 0 0 
9FC Richelle UTD A 0 0 
10Marloie Sport A 0 0 
11RAS Jodoigne A 0 0 
12RFC Raeren-Eynatten 0 0 
13RRC Mormont A 0 0 
14RUS Gouvy A 0 0 
15Stade Disonais A 0 0 
16Wanze/Bas-Oha A 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Oppagne-Weris A 101
2FCB Sprimont A 110
3CS Onhaye A 000
4FC Herstal A 000
5FC Richelle UTD A 000
6Habay La Neuve 000
7Marloie Sport A 000
8RAS Jodoigne A 000
9RFC Aywaille A 000
10RFC Hoei 000
11RFC Raeren-Eynatten 000
12RRC Mormont A 000
13RUS Gouvy A 000
14Stade Disonais A 000
15Union Rochefortoise A 000
16Wanze/Bas-Oha A 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Onhaye A 101
2Marloie Sport A 101
3RAS Jodoigne A 101
4RFC Raeren-Eynatten 101
5Habay La Neuve 110
6RFC Aywaille A 110
7RFC Hoei 110
8Union Rochefortoise A 110
9FC Herstal A 000
10FC Oppagne-Weris A 000
11FC Richelle UTD A 000
12FCB Sprimont A 000
13RRC Mormont A 000
14RUS Gouvy A 000
15Stade Disonais A 000
16Wanze/Bas-Oha A 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Onhaye A 000
2FC Herstal A 000
3FC Richelle UTD A 000
4Habay La Neuve 000
5Marloie Sport A 000
6RAS Jodoigne A 000
7RFC Aywaille A 000
8RFC Hoei 000
9RFC Raeren-Eynatten 000
10RRC Mormont A 000
11RUS Gouvy A 000
12Stade Disonais A 000
13Union Rochefortoise A 000
14Wanze/Bas-Oha A 000
15FCB Sprimont A 110
16FC Oppagne-Weris A 101


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Union Rochefortoise A 1 1 0 0 4 1 3
2 Habay La Neuve 1 1 0 0 2 1 3
3 RFC Aywaille A 1 1 0 0 3 2 3
4 RFC Hoei 1 1 0 0 3 2 3
5 FCB Sprimont A 1 0 1 0 0 0 1
6 CS Onhaye A 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Herstal A 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Oppagne-Weris A 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Richelle UTD A 0 0 0 0 0 0 0
10 Marloie Sport A 0 0 0 0 0 0 0
11 RAS Jodoigne A 0 0 0 0 0 0 0
12 RFC Raeren-Eynatten 0 0 0 0 0 0 0
13 RRC Mormont A 0 0 0 0 0 0 0
14 RUS Gouvy A 0 0 0 0 0 0 0
15 Stade Disonais A 0 0 0 0 0 0 0
16 Wanze/Bas-Oha A 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 FC Oppagne-Weris A 1 0 1 0 0 0 1
2 FC Herstal A 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Richelle UTD A 0 0 0 0 0 0 0
4 FCB Sprimont A 0 0 0 0 0 0 0
5 Habay La Neuve 0 0 0 0 0 0 0
6 RFC Aywaille A 0 0 0 0 0 0 0
7 RFC Hoei 0 0 0 0 0 0 0
8 RRC Mormont A 0 0 0 0 0 0 0
9 RUS Gouvy A 0 0 0 0 0 0 0
10 Stade Disonais A 0 0 0 0 0 0 0
11 Union Rochefortoise A 0 0 0 0 0 0 0
12 Wanze/Bas-Oha A 0 0 0 0 0 0 0
13 CS Onhaye A 1 0 0 1 2 3 0
14 Marloie Sport A 1 0 0 1 2 3 0
15 RFC Raeren-Eynatten 1 0 0 1 1 2 0
16 RAS Jodoigne A 1 0 0 1 1 4 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



CS Onhaye A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 RFC Hoei - CS Onhaye A 3 - 2
27/09/2020 2 CS Onhaye A - Union Rochefortoise A Speeldag 
04/10/2020 3 FC Herstal A - CS Onhaye A Speeldag 
11/10/2020 4 CS Onhaye A - RUS Gouvy A Speeldag 
18/10/2020 5 RFC Aywaille A - CS Onhaye A Speeldag 
25/10/2020 6 CS Onhaye A - Habay La Neuve Speeldag 
01/11/2020 7 Marloie Sport A - CS Onhaye A Speeldag 
08/11/2020 8 CS Onhaye A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
15/11/2020 9 Wanze/Bas-Oha A - CS Onhaye A Speeldag 
22/11/2020 10 CS Onhaye A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Stade Disonais A - CS Onhaye A Speeldag 
06/12/2020 12 CS Onhaye A - FC Richelle UTD A Speeldag 
13/12/2020 13 CS Onhaye A - RAS Jodoigne A Speeldag 
20/12/2020 14 RRC Mormont A - CS Onhaye A Speeldag 
03/01/2021 15 CS Onhaye A - FCB Sprimont A Speeldag 
10/01/2021 16 CS Onhaye A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
17/01/2021 17 Union Rochefortoise A - CS Onhaye A Speeldag 
24/01/2021 18 CS Onhaye A - FC Herstal A Speeldag 
31/01/2021 19 Habay La Neuve - CS Onhaye A Speeldag 
07/02/2021 20 CS Onhaye A - RFC Aywaille A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 FC Richelle UTD A - CS Onhaye A Speeldag 
28/02/2021 22 CS Onhaye A - Marloie Sport A Speeldag 
07/03/2021 23 FCB Sprimont A - CS Onhaye A Speeldag 
14/03/2021 24 CS Onhaye A - RFC Hoei Speeldag 
21/03/2021 25 FC Oppagne-Weris A - CS Onhaye A Speeldag 
21/03/2021 26 CS Onhaye A - Stade Disonais A Speeldag 
11/04/2021 27 RFC Raeren-Eynatten - CS Onhaye A Speeldag 
18/04/2021 28 RAS Jodoigne A - CS Onhaye A Speeldag 
25/04/2021 29 CS Onhaye A - RRC Mormont A Speeldag 
02/05/2021 30 RUS Gouvy A - CS Onhaye A Speeldag 

FC Herstal A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 FC Herstal A - FC Richelle UTD A 11/11   Speeldag 
27/09/2020 2 RAS Jodoigne A - FC Herstal A Speeldag 
04/10/2020 3 FC Herstal A - CS Onhaye A Speeldag 
11/10/2020 4 RFC Hoei - FC Herstal A Speeldag 
18/10/2020 5 FC Herstal A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
25/10/2020 6 RRC Mormont A - FC Herstal A Speeldag 
01/11/2020 7 FC Herstal A - Union Rochefortoise A Speeldag 
08/11/2020 8 Stade Disonais A - FC Herstal A Speeldag 
11/11/2020 1 FC Herstal A - FC Richelle UTD A uitg. 
15/11/2020 9 FC Herstal A - RFC Aywaille A Speeldag 
22/11/2020 10 FC Herstal A - RUS Gouvy A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 FCB Sprimont A - FC Herstal A Speeldag 
06/12/2020 12 FC Herstal A - Habay La Neuve Speeldag 
13/12/2020 13 Wanze/Bas-Oha A - FC Herstal A Speeldag 
20/12/2020 14 FC Herstal A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
03/01/2021 15 Marloie Sport A - FC Herstal A Speeldag 
10/01/2021 16 RFC Raeren-Eynatten - FC Herstal A Speeldag 
17/01/2021 17 FC Herstal A - RFC Hoei Speeldag 
24/01/2021 18 CS Onhaye A - FC Herstal A Speeldag 
31/01/2021 19 FC Herstal A - Stade Disonais A Speeldag 
07/02/2021 20 RUS Gouvy A - FC Herstal A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 FC Herstal A - RAS Jodoigne A Speeldag 
28/02/2021 22 Union Rochefortoise A - FC Herstal A Speeldag 
07/03/2021 23 FC Herstal A - RRC Mormont A Speeldag 
14/03/2021 24 RFC Aywaille A - FC Herstal A Speeldag 
21/03/2021 25 FC Richelle UTD A - FC Herstal A Speeldag 
21/03/2021 26 FC Herstal A - FCB Sprimont A Speeldag 
11/04/2021 27 Habay La Neuve - FC Herstal A Speeldag 
18/04/2021 28 FC Herstal A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
25/04/2021 29 FC Oppagne-Weris A - FC Herstal A Speeldag 
02/05/2021 30 FC Herstal A - Marloie Sport A Speeldag 

FC Oppagne-Weris A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 FCB Sprimont A - FC Oppagne-Weris A 0 - 0
27/09/2020 2 FC Oppagne-Weris A - RRC Mormont A uitg. 
04/10/2020 3 Habay La Neuve - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
11/10/2020 4 FC Oppagne-Weris A - Marloie Sport A Speeldag 
18/10/2020 5 Wanze/Bas-Oha A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
25/10/2020 6 RAS Jodoigne A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
01/11/2020 7 FC Oppagne-Weris A - FC Richelle UTD A Speeldag 
08/11/2020 8 Union Rochefortoise A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
15/11/2020 9 FC Oppagne-Weris A - Stade Disonais A Speeldag 
22/11/2020 10 CS Onhaye A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 FC Oppagne-Weris A - RFC Aywaille A Speeldag 
06/12/2020 12 RFC Hoei - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
13/12/2020 13 FC Oppagne-Weris A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
20/12/2020 14 FC Herstal A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
03/01/2021 15 FC Oppagne-Weris A - RUS Gouvy A Speeldag 
10/01/2021 16 FC Oppagne-Weris A - FCB Sprimont A Speeldag 
17/01/2021 17 FC Richelle UTD A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
24/01/2021 18 FC Oppagne-Weris A - Habay La Neuve Speeldag 
31/01/2021 19 Marloie Sport A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
07/02/2021 20 FC Oppagne-Weris A - RFC Hoei Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 FC Oppagne-Weris A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
28/02/2021 22 RFC Raeren-Eynatten - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
07/03/2021 23 FC Oppagne-Weris A - RAS Jodoigne A Speeldag 
14/03/2021 24 Stade Disonais A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
21/03/2021 25 FC Oppagne-Weris A - CS Onhaye A Speeldag 
21/03/2021 26 RUS Gouvy A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
11/04/2021 27 FC Oppagne-Weris A - Union Rochefortoise A Speeldag 
18/04/2021 28 RFC Aywaille A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
25/04/2021 29 FC Oppagne-Weris A - FC Herstal A Speeldag 
02/05/2021 30 RRC Mormont A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 

FC Richelle UTD A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 FC Herstal A - FC Richelle UTD A 11/11   Speeldag 
27/09/2020 2 FC Richelle UTD A - RFC Hoei Speeldag 
04/10/2020 3 RFC Aywaille A - FC Richelle UTD A Speeldag 
11/10/2020 4 FC Richelle UTD A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
18/10/2020 5 RUS Gouvy A - FC Richelle UTD A Speeldag 
25/10/2020 6 FC Richelle UTD A - FCB Sprimont A Speeldag 
01/11/2020 7 FC Oppagne-Weris A - FC Richelle UTD A Speeldag 
08/11/2020 8 FC Richelle UTD A - Marloie Sport A Speeldag 
11/11/2020 1 FC Herstal A - FC Richelle UTD A uitg. 
15/11/2020 9 RFC Raeren-Eynatten - FC Richelle UTD A Speeldag 
22/11/2020 10 FC Richelle UTD A - Stade Disonais A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 FC Richelle UTD A - RAS Jodoigne A Speeldag 
06/12/2020 12 CS Onhaye A - FC Richelle UTD A Speeldag 
13/12/2020 13 FC Richelle UTD A - RRC Mormont A Speeldag 
20/12/2020 14 Habay La Neuve - FC Richelle UTD A Speeldag 
03/01/2021 15 FC Richelle UTD A - Union Rochefortoise A Speeldag 
10/01/2021 16 Marloie Sport A - FC Richelle UTD A Speeldag 
17/01/2021 17 FC Richelle UTD A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
24/01/2021 18 Wanze/Bas-Oha A - FC Richelle UTD A Speeldag 
31/01/2021 19 FC Richelle UTD A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
07/02/2021 20 RAS Jodoigne A - FC Richelle UTD A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 FC Richelle UTD A - CS Onhaye A Speeldag 
28/02/2021 22 Stade Disonais A - FC Richelle UTD A Speeldag 
07/03/2021 23 FC Richelle UTD A - RUS Gouvy A Speeldag 
14/03/2021 24 Union Rochefortoise A - FC Richelle UTD A Speeldag 
21/03/2021 25 FC Richelle UTD A - FC Herstal A Speeldag 
21/03/2021 26 RRC Mormont A - FC Richelle UTD A Speeldag 
11/04/2021 27 FC Richelle UTD A - RFC Aywaille A Speeldag 
18/04/2021 28 RFC Hoei - FC Richelle UTD A Speeldag 
25/04/2021 29 FC Richelle UTD A - Habay La Neuve Speeldag 
02/05/2021 30 FCB Sprimont A - FC Richelle UTD A Speeldag 

FCB Sprimont A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 FCB Sprimont A - FC Oppagne-Weris A 0 - 0
27/09/2020 2 Wanze/Bas-Oha A - FCB Sprimont A Speeldag 
04/10/2020 3 FCB Sprimont A - Stade Disonais A Speeldag 
11/10/2020 4 RFC Raeren-Eynatten - FCB Sprimont A Speeldag 
18/10/2020 5 FCB Sprimont A - Union Rochefortoise A Speeldag 
25/10/2020 6 FC Richelle UTD A - FCB Sprimont A Speeldag 
01/11/2020 7 FCB Sprimont A - RRC Mormont A Speeldag 
08/11/2020 8 RFC Hoei - FCB Sprimont A Speeldag 
15/11/2020 9 FCB Sprimont A - RAS Jodoigne A Speeldag 
22/11/2020 10 RFC Aywaille A - FCB Sprimont A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 FCB Sprimont A - FC Herstal A Speeldag 
06/12/2020 12 RUS Gouvy A - FCB Sprimont A Speeldag 
13/12/2020 13 Habay La Neuve - FCB Sprimont A Speeldag 
20/12/2020 14 FCB Sprimont A - Marloie Sport A Speeldag 
03/01/2021 15 CS Onhaye A - FCB Sprimont A Speeldag 
10/01/2021 16 FC Oppagne-Weris A - FCB Sprimont A Speeldag 
17/01/2021 17 FCB Sprimont A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
24/01/2021 18 Stade Disonais A - FCB Sprimont A Speeldag 
31/01/2021 19 FCB Sprimont A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
07/02/2021 20 Union Rochefortoise A - FCB Sprimont A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 FCB Sprimont A - RUS Gouvy A Speeldag 
28/02/2021 22 RAS Jodoigne A - FCB Sprimont A Speeldag 
07/03/2021 23 FCB Sprimont A - CS Onhaye A Speeldag 
14/03/2021 24 RRC Mormont A - FCB Sprimont A Speeldag 
21/03/2021 25 FCB Sprimont A - RFC Aywaille A Speeldag 
21/03/2021 26 FC Herstal A - FCB Sprimont A Speeldag 
11/04/2021 27 FCB Sprimont A - RFC Hoei Speeldag 
18/04/2021 28 FCB Sprimont A - Habay La Neuve Speeldag 
25/04/2021 29 Marloie Sport A - FCB Sprimont A Speeldag 
02/05/2021 30 FCB Sprimont A - FC Richelle UTD A Speeldag 

Habay La Neuve

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 Habay La Neuve - RFC Raeren-Eynatten 2 - 1
27/09/2020 2 Marloie Sport A - Habay La Neuve Speeldag 
04/10/2020 3 Habay La Neuve - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
11/10/2020 4 Stade Disonais A - Habay La Neuve Speeldag 
18/10/2020 5 Habay La Neuve - RAS Jodoigne A Speeldag 
25/10/2020 6 CS Onhaye A - Habay La Neuve Speeldag 
01/11/2020 7 Habay La Neuve - RFC Aywaille A Speeldag 
08/11/2020 8 RRC Mormont A - Habay La Neuve Speeldag 
15/11/2020 9 Habay La Neuve - RFC Hoei Speeldag 
22/11/2020 10 Union Rochefortoise A - Habay La Neuve Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Habay La Neuve - RUS Gouvy A Speeldag 
06/12/2020 12 FC Herstal A - Habay La Neuve Speeldag 
13/12/2020 13 Habay La Neuve - FCB Sprimont A Speeldag 
20/12/2020 14 Habay La Neuve - FC Richelle UTD A Speeldag 
03/01/2021 15 Wanze/Bas-Oha A - Habay La Neuve Speeldag 
10/01/2021 16 RFC Hoei - Habay La Neuve Speeldag 
17/01/2021 17 Habay La Neuve - Marloie Sport A Speeldag 
24/01/2021 18 FC Oppagne-Weris A - Habay La Neuve Speeldag 
31/01/2021 19 Habay La Neuve - CS Onhaye A Speeldag 
07/02/2021 20 RFC Raeren-Eynatten - Habay La Neuve Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 Habay La Neuve - Stade Disonais A Speeldag 
28/02/2021 22 RUS Gouvy A - Habay La Neuve Speeldag 
07/03/2021 23 Habay La Neuve - Union Rochefortoise A Speeldag 
14/03/2021 24 RAS Jodoigne A - Habay La Neuve Speeldag 
21/03/2021 25 Habay La Neuve - RRC Mormont A Speeldag 
21/03/2021 26 RFC Aywaille A - Habay La Neuve Speeldag 
11/04/2021 27 Habay La Neuve - FC Herstal A Speeldag 
18/04/2021 28 FCB Sprimont A - Habay La Neuve Speeldag 
25/04/2021 29 FC Richelle UTD A - Habay La Neuve Speeldag 
02/05/2021 30 Habay La Neuve - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 

Marloie Sport A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 RFC Aywaille A - Marloie Sport A 3 - 2
27/09/2020 2 Marloie Sport A - Habay La Neuve Speeldag 
04/10/2020 3 Wanze/Bas-Oha A - Marloie Sport A Speeldag 
11/10/2020 4 FC Oppagne-Weris A - Marloie Sport A Speeldag 
18/10/2020 5 Marloie Sport A - Stade Disonais A Speeldag 
25/10/2020 6 RFC Raeren-Eynatten - Marloie Sport A Speeldag 
01/11/2020 7 Marloie Sport A - CS Onhaye A Speeldag 
08/11/2020 8 FC Richelle UTD A - Marloie Sport A Speeldag 
15/11/2020 9 Marloie Sport A - Union Rochefortoise A Speeldag 
22/11/2020 10 RAS Jodoigne A - Marloie Sport A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Marloie Sport A - RFC Hoei Speeldag 
06/12/2020 12 RRC Mormont A - Marloie Sport A Speeldag 
13/12/2020 13 Marloie Sport A - RUS Gouvy A Speeldag 
20/12/2020 14 FCB Sprimont A - Marloie Sport A Speeldag 
03/01/2021 15 Marloie Sport A - FC Herstal A Speeldag 
10/01/2021 16 Marloie Sport A - FC Richelle UTD A Speeldag 
17/01/2021 17 Habay La Neuve - Marloie Sport A Speeldag 
24/01/2021 18 Marloie Sport A - RFC Aywaille A Speeldag 
31/01/2021 19 Marloie Sport A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
07/02/2021 20 Stade Disonais A - Marloie Sport A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 Marloie Sport A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
28/02/2021 22 CS Onhaye A - Marloie Sport A Speeldag 
07/03/2021 23 Marloie Sport A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
14/03/2021 24 RUS Gouvy A - Marloie Sport A Speeldag 
21/03/2021 25 Marloie Sport A - RAS Jodoigne A Speeldag 
21/03/2021 26 RFC Hoei - Marloie Sport A Speeldag 
11/04/2021 27 Marloie Sport A - RRC Mormont A Speeldag 
18/04/2021 28 Union Rochefortoise A - Marloie Sport A Speeldag 
25/04/2021 29 Marloie Sport A - FCB Sprimont A Speeldag 
02/05/2021 30 FC Herstal A - Marloie Sport A Speeldag 

RAS Jodoigne A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 Union Rochefortoise A - RAS Jodoigne A 4 - 1
27/09/2020 2 RAS Jodoigne A - FC Herstal A Speeldag 
04/10/2020 3 RRC Mormont A - RAS Jodoigne A Speeldag 
11/10/2020 4 RAS Jodoigne A - RFC Aywaille A Speeldag 
18/10/2020 5 Habay La Neuve - RAS Jodoigne A Speeldag 
25/10/2020 6 RAS Jodoigne A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
01/11/2020 7 RFC Raeren-Eynatten - RAS Jodoigne A Speeldag 
08/11/2020 8 RAS Jodoigne A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
15/11/2020 9 FCB Sprimont A - RAS Jodoigne A Speeldag 
22/11/2020 10 RAS Jodoigne A - Marloie Sport A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 FC Richelle UTD A - RAS Jodoigne A Speeldag 
06/12/2020 12 RAS Jodoigne A - Stade Disonais A Speeldag 
13/12/2020 13 CS Onhaye A - RAS Jodoigne A Speeldag 
20/12/2020 14 RUS Gouvy A - RAS Jodoigne A Speeldag 
03/01/2021 15 RAS Jodoigne A - RFC Hoei Speeldag 
10/01/2021 16 RAS Jodoigne A - Union Rochefortoise A Speeldag 
17/01/2021 17 Wanze/Bas-Oha A - RAS Jodoigne A Speeldag 
24/01/2021 18 RAS Jodoigne A - RRC Mormont A Speeldag 
31/01/2021 19 RFC Aywaille A - RAS Jodoigne A Speeldag 
07/02/2021 20 RAS Jodoigne A - FC Richelle UTD A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 FC Herstal A - RAS Jodoigne A Speeldag 
28/02/2021 22 RAS Jodoigne A - FCB Sprimont A Speeldag 
07/03/2021 23 FC Oppagne-Weris A - RAS Jodoigne A Speeldag 
14/03/2021 24 RAS Jodoigne A - Habay La Neuve Speeldag 
21/03/2021 25 Marloie Sport A - RAS Jodoigne A Speeldag 
21/03/2021 26 RAS Jodoigne A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
11/04/2021 27 Stade Disonais A - RAS Jodoigne A Speeldag 
18/04/2021 28 RAS Jodoigne A - CS Onhaye A Speeldag 
25/04/2021 29 RAS Jodoigne A - RUS Gouvy A Speeldag 
02/05/2021 30 RFC Hoei - RAS Jodoigne A Speeldag 

RFC Aywaille A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 RFC Aywaille A - Marloie Sport A 3 - 2
27/09/2020 2 RFC Raeren-Eynatten - RFC Aywaille A Speeldag 
04/10/2020 3 RFC Aywaille A - FC Richelle UTD A Speeldag 
11/10/2020 4 RAS Jodoigne A - RFC Aywaille A Speeldag 
18/10/2020 5 RFC Aywaille A - CS Onhaye A Speeldag 
25/10/2020 6 Stade Disonais A - RFC Aywaille A Speeldag 
01/11/2020 7 Habay La Neuve - RFC Aywaille A Speeldag 
08/11/2020 8 RFC Aywaille A - RUS Gouvy A Speeldag 
15/11/2020 9 FC Herstal A - RFC Aywaille A Speeldag 
22/11/2020 10 RFC Aywaille A - FCB Sprimont A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 FC Oppagne-Weris A - RFC Aywaille A Speeldag 
06/12/2020 12 RFC Aywaille A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
13/12/2020 13 RFC Aywaille A - RFC Hoei Speeldag 
20/12/2020 14 Union Rochefortoise A - RFC Aywaille A Speeldag 
03/01/2021 15 RFC Aywaille A - RRC Mormont A Speeldag 
10/01/2021 16 RUS Gouvy A - RFC Aywaille A Speeldag 
17/01/2021 17 RFC Aywaille A - Stade Disonais A Speeldag 
24/01/2021 18 Marloie Sport A - RFC Aywaille A Speeldag 
31/01/2021 19 RFC Aywaille A - RAS Jodoigne A Speeldag 
07/02/2021 20 CS Onhaye A - RFC Aywaille A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 RFC Aywaille A - Union Rochefortoise A Speeldag 
28/02/2021 22 RRC Mormont A - RFC Aywaille A Speeldag 
07/03/2021 23 RFC Hoei - RFC Aywaille A Speeldag 
14/03/2021 24 RFC Aywaille A - FC Herstal A Speeldag 
21/03/2021 25 FCB Sprimont A - RFC Aywaille A Speeldag 
21/03/2021 26 RFC Aywaille A - Habay La Neuve Speeldag 
11/04/2021 27 FC Richelle UTD A - RFC Aywaille A Speeldag 
18/04/2021 28 RFC Aywaille A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
25/04/2021 29 Wanze/Bas-Oha A - RFC Aywaille A Speeldag 
02/05/2021 30 RFC Aywaille A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 

RFC Hoei

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 RFC Hoei - CS Onhaye A 3 - 2
27/09/2020 2 FC Richelle UTD A - RFC Hoei Speeldag 
04/10/2020 3 Union Rochefortoise A - RFC Hoei Speeldag 
11/10/2020 4 RFC Hoei - FC Herstal A Speeldag 
18/10/2020 5 RRC Mormont A - RFC Hoei Speeldag 
25/10/2020 6 RFC Hoei - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
01/11/2020 7 RUS Gouvy A - RFC Hoei Speeldag 
08/11/2020 8 RFC Hoei - FCB Sprimont A Speeldag 
15/11/2020 9 Habay La Neuve - RFC Hoei Speeldag 
22/11/2020 10 RFC Hoei - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Marloie Sport A - RFC Hoei Speeldag 
06/12/2020 12 RFC Hoei - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
13/12/2020 13 RFC Aywaille A - RFC Hoei Speeldag 
20/12/2020 14 RFC Hoei - Stade Disonais A Speeldag 
03/01/2021 15 RAS Jodoigne A - RFC Hoei Speeldag 
10/01/2021 16 RFC Hoei - Habay La Neuve Speeldag 
17/01/2021 17 FC Herstal A - RFC Hoei Speeldag 
24/01/2021 18 RFC Raeren-Eynatten - RFC Hoei Speeldag 
31/01/2021 19 RFC Hoei - RUS Gouvy A Speeldag 
07/02/2021 20 FC Oppagne-Weris A - RFC Hoei Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 RFC Hoei - RRC Mormont A Speeldag 
28/02/2021 22 Wanze/Bas-Oha A - RFC Hoei Speeldag 
07/03/2021 23 RFC Hoei - RFC Aywaille A Speeldag 
14/03/2021 24 CS Onhaye A - RFC Hoei Speeldag 
21/03/2021 25 RFC Hoei - Union Rochefortoise A Speeldag 
21/03/2021 26 RFC Hoei - Marloie Sport A Speeldag 
11/04/2021 27 FCB Sprimont A - RFC Hoei Speeldag 
18/04/2021 28 RFC Hoei - FC Richelle UTD A Speeldag 
25/04/2021 29 Stade Disonais A - RFC Hoei Speeldag 
02/05/2021 30 RFC Hoei - RAS Jodoigne A Speeldag 

RFC Raeren-Eynatten

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 Habay La Neuve - RFC Raeren-Eynatten 2 - 1
27/09/2020 2 RFC Raeren-Eynatten - RFC Aywaille A Speeldag 
04/10/2020 3 RUS Gouvy A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
11/10/2020 4 RFC Raeren-Eynatten - FCB Sprimont A Speeldag 
18/10/2020 5 FC Herstal A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
25/10/2020 6 RFC Raeren-Eynatten - Marloie Sport A Speeldag 
01/11/2020 7 RFC Raeren-Eynatten - RAS Jodoigne A Speeldag 
08/11/2020 8 CS Onhaye A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
15/11/2020 9 RFC Raeren-Eynatten - FC Richelle UTD A Speeldag 
22/11/2020 10 RFC Hoei - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 RFC Raeren-Eynatten - RRC Mormont A Speeldag 
06/12/2020 12 Union Rochefortoise A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
13/12/2020 13 FC Oppagne-Weris A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
20/12/2020 14 RFC Raeren-Eynatten - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
03/01/2021 15 Stade Disonais A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
10/01/2021 16 RFC Raeren-Eynatten - FC Herstal A Speeldag 
17/01/2021 17 FCB Sprimont A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
24/01/2021 18 RFC Raeren-Eynatten - RFC Hoei Speeldag 
31/01/2021 19 FC Richelle UTD A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
07/02/2021 20 RFC Raeren-Eynatten - Habay La Neuve Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 Marloie Sport A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
28/02/2021 22 RFC Raeren-Eynatten - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
07/03/2021 23 RFC Raeren-Eynatten - Stade Disonais A Speeldag 
14/03/2021 24 Wanze/Bas-Oha A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
21/03/2021 25 RFC Raeren-Eynatten - RUS Gouvy A Speeldag 
21/03/2021 26 RAS Jodoigne A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
11/04/2021 27 RFC Raeren-Eynatten - CS Onhaye A Speeldag 
18/04/2021 28 RRC Mormont A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
25/04/2021 29 RFC Raeren-Eynatten - Union Rochefortoise A Speeldag 
02/05/2021 30 RFC Aywaille A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 

RRC Mormont A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 RRC Mormont A - Stade Disonais A 30/09   Speeldag 
27/09/2020 2 FC Oppagne-Weris A - RRC Mormont A uitg. 
30/09/2020 1 RRC Mormont A - Stade Disonais A uitg. 
04/10/2020 3 RRC Mormont A - RAS Jodoigne A Speeldag 
11/10/2020 4 Union Rochefortoise A - RRC Mormont A Speeldag 
18/10/2020 5 RRC Mormont A - RFC Hoei Speeldag 
25/10/2020 6 RRC Mormont A - FC Herstal A Speeldag 
01/11/2020 7 FCB Sprimont A - RRC Mormont A Speeldag 
08/11/2020 8 RRC Mormont A - Habay La Neuve Speeldag 
15/11/2020 9 RUS Gouvy A - RRC Mormont A Speeldag 
22/11/2020 10 RRC Mormont A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 RFC Raeren-Eynatten - RRC Mormont A Speeldag 
06/12/2020 12 RRC Mormont A - Marloie Sport A Speeldag 
13/12/2020 13 FC Richelle UTD A - RRC Mormont A Speeldag 
20/12/2020 14 RRC Mormont A - CS Onhaye A Speeldag 
03/01/2021 15 RFC Aywaille A - RRC Mormont A Speeldag 
10/01/2021 16 Stade Disonais A - RRC Mormont A Speeldag 
17/01/2021 17 RRC Mormont A - RUS Gouvy A Speeldag 
24/01/2021 18 RAS Jodoigne A - RRC Mormont A Speeldag 
31/01/2021 19 RRC Mormont A - Union Rochefortoise A Speeldag 
07/02/2021 20 Wanze/Bas-Oha A - RRC Mormont A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 RFC Hoei - RRC Mormont A Speeldag 
28/02/2021 22 RRC Mormont A - RFC Aywaille A Speeldag 
07/03/2021 23 FC Herstal A - RRC Mormont A Speeldag 
14/03/2021 24 RRC Mormont A - FCB Sprimont A Speeldag 
21/03/2021 25 Habay La Neuve - RRC Mormont A Speeldag 
21/03/2021 26 RRC Mormont A - FC Richelle UTD A Speeldag 
11/04/2021 27 Marloie Sport A - RRC Mormont A Speeldag 
18/04/2021 28 RRC Mormont A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
25/04/2021 29 CS Onhaye A - RRC Mormont A Speeldag 
02/05/2021 30 RRC Mormont A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 

RUS Gouvy A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 RUS Gouvy A - Wanze/Bas-Oha A 30/09   Speeldag 
27/09/2020 2 Stade Disonais A - RUS Gouvy A Speeldag 
30/09/2020 1 RUS Gouvy A - Wanze/Bas-Oha A uitg. 
04/10/2020 3 RUS Gouvy A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
11/10/2020 4 CS Onhaye A - RUS Gouvy A Speeldag 
18/10/2020 5 RUS Gouvy A - FC Richelle UTD A Speeldag 
25/10/2020 6 Union Rochefortoise A - RUS Gouvy A Speeldag 
01/11/2020 7 RUS Gouvy A - RFC Hoei Speeldag 
08/11/2020 8 RFC Aywaille A - RUS Gouvy A Speeldag 
15/11/2020 9 RUS Gouvy A - RRC Mormont A Speeldag 
22/11/2020 10 FC Herstal A - RUS Gouvy A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Habay La Neuve - RUS Gouvy A Speeldag 
06/12/2020 12 RUS Gouvy A - FCB Sprimont A Speeldag 
13/12/2020 13 Marloie Sport A - RUS Gouvy A Speeldag 
20/12/2020 14 RUS Gouvy A - RAS Jodoigne A Speeldag 
03/01/2021 15 FC Oppagne-Weris A - RUS Gouvy A Speeldag 
10/01/2021 16 RUS Gouvy A - RFC Aywaille A Speeldag 
17/01/2021 17 RRC Mormont A - RUS Gouvy A Speeldag 
24/01/2021 18 RUS Gouvy A - Union Rochefortoise A Speeldag 
31/01/2021 19 RFC Hoei - RUS Gouvy A Speeldag 
07/02/2021 20 RUS Gouvy A - FC Herstal A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 FCB Sprimont A - RUS Gouvy A Speeldag 
28/02/2021 22 RUS Gouvy A - Habay La Neuve Speeldag 
07/03/2021 23 FC Richelle UTD A - RUS Gouvy A Speeldag 
14/03/2021 24 RUS Gouvy A - Marloie Sport A Speeldag 
21/03/2021 25 RFC Raeren-Eynatten - RUS Gouvy A Speeldag 
21/03/2021 26 RUS Gouvy A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
11/04/2021 27 Wanze/Bas-Oha A - RUS Gouvy A Speeldag 
18/04/2021 28 RUS Gouvy A - Stade Disonais A Speeldag 
25/04/2021 29 RAS Jodoigne A - RUS Gouvy A Speeldag 
02/05/2021 30 RUS Gouvy A - CS Onhaye A Speeldag 

Stade Disonais A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 RRC Mormont A - Stade Disonais A 30/09   Speeldag 
27/09/2020 2 Stade Disonais A - RUS Gouvy A Speeldag 
30/09/2020 1 RRC Mormont A - Stade Disonais A uitg. 
04/10/2020 3 FCB Sprimont A - Stade Disonais A Speeldag 
11/10/2020 4 Stade Disonais A - Habay La Neuve Speeldag 
18/10/2020 5 Marloie Sport A - Stade Disonais A Speeldag 
25/10/2020 6 Stade Disonais A - RFC Aywaille A Speeldag 
01/11/2020 7 Wanze/Bas-Oha A - Stade Disonais A Speeldag 
08/11/2020 8 Stade Disonais A - FC Herstal A Speeldag 
15/11/2020 9 FC Oppagne-Weris A - Stade Disonais A Speeldag 
22/11/2020 10 FC Richelle UTD A - Stade Disonais A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Stade Disonais A - CS Onhaye A Speeldag 
06/12/2020 12 RAS Jodoigne A - Stade Disonais A Speeldag 
13/12/2020 13 Stade Disonais A - Union Rochefortoise A Speeldag 
20/12/2020 14 RFC Hoei - Stade Disonais A Speeldag 
03/01/2021 15 Stade Disonais A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
10/01/2021 16 Stade Disonais A - RRC Mormont A Speeldag 
17/01/2021 17 RFC Aywaille A - Stade Disonais A Speeldag 
24/01/2021 18 Stade Disonais A - FCB Sprimont A Speeldag 
31/01/2021 19 FC Herstal A - Stade Disonais A Speeldag 
07/02/2021 20 Stade Disonais A - Marloie Sport A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 Habay La Neuve - Stade Disonais A Speeldag 
28/02/2021 22 Stade Disonais A - FC Richelle UTD A Speeldag 
07/03/2021 23 RFC Raeren-Eynatten - Stade Disonais A Speeldag 
14/03/2021 24 Stade Disonais A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
21/03/2021 25 Stade Disonais A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
21/03/2021 26 CS Onhaye A - Stade Disonais A Speeldag 
11/04/2021 27 Stade Disonais A - RAS Jodoigne A Speeldag 
18/04/2021 28 RUS Gouvy A - Stade Disonais A Speeldag 
25/04/2021 29 Stade Disonais A - RFC Hoei Speeldag 
02/05/2021 30 Union Rochefortoise A - Stade Disonais A Speeldag 

Union Rochefortoise A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 Union Rochefortoise A - RAS Jodoigne A 4 - 1
27/09/2020 2 CS Onhaye A - Union Rochefortoise A Speeldag 
04/10/2020 3 Union Rochefortoise A - RFC Hoei Speeldag 
11/10/2020 4 Union Rochefortoise A - RRC Mormont A Speeldag 
18/10/2020 5 FCB Sprimont A - Union Rochefortoise A Speeldag 
25/10/2020 6 Union Rochefortoise A - RUS Gouvy A Speeldag 
01/11/2020 7 FC Herstal A - Union Rochefortoise A Speeldag 
08/11/2020 8 Union Rochefortoise A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
15/11/2020 9 Marloie Sport A - Union Rochefortoise A Speeldag 
22/11/2020 10 Union Rochefortoise A - Habay La Neuve Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Wanze/Bas-Oha A - Union Rochefortoise A Speeldag 
06/12/2020 12 Union Rochefortoise A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
13/12/2020 13 Stade Disonais A - Union Rochefortoise A Speeldag 
20/12/2020 14 Union Rochefortoise A - RFC Aywaille A Speeldag 
03/01/2021 15 FC Richelle UTD A - Union Rochefortoise A Speeldag 
10/01/2021 16 RAS Jodoigne A - Union Rochefortoise A Speeldag 
17/01/2021 17 Union Rochefortoise A - CS Onhaye A Speeldag 
24/01/2021 18 RUS Gouvy A - Union Rochefortoise A Speeldag 
31/01/2021 19 RRC Mormont A - Union Rochefortoise A Speeldag 
07/02/2021 20 Union Rochefortoise A - FCB Sprimont A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 RFC Aywaille A - Union Rochefortoise A Speeldag 
28/02/2021 22 Union Rochefortoise A - FC Herstal A Speeldag 
07/03/2021 23 Habay La Neuve - Union Rochefortoise A Speeldag 
14/03/2021 24 Union Rochefortoise A - FC Richelle UTD A Speeldag 
21/03/2021 25 RFC Hoei - Union Rochefortoise A Speeldag 
21/03/2021 26 Union Rochefortoise A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
11/04/2021 27 FC Oppagne-Weris A - Union Rochefortoise A Speeldag 
18/04/2021 28 Union Rochefortoise A - Marloie Sport A Speeldag 
25/04/2021 29 RFC Raeren-Eynatten - Union Rochefortoise A Speeldag 
02/05/2021 30 Union Rochefortoise A - Stade Disonais A Speeldag 

Wanze/Bas-Oha A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 1 RUS Gouvy A - Wanze/Bas-Oha A 30/09   Speeldag 
27/09/2020 2 Wanze/Bas-Oha A - FCB Sprimont A Speeldag 
30/09/2020 1 RUS Gouvy A - Wanze/Bas-Oha A uitg. 
04/10/2020 3 Wanze/Bas-Oha A - Marloie Sport A Speeldag 
11/10/2020 4 FC Richelle UTD A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
18/10/2020 5 Wanze/Bas-Oha A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
25/10/2020 6 RFC Hoei - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
01/11/2020 7 Wanze/Bas-Oha A - Stade Disonais A Speeldag 
08/11/2020 8 RAS Jodoigne A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
15/11/2020 9 Wanze/Bas-Oha A - CS Onhaye A Speeldag 
22/11/2020 10 RRC Mormont A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/11/2020 11 Wanze/Bas-Oha A - Union Rochefortoise A Speeldag 
06/12/2020 12 RFC Aywaille A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
13/12/2020 13 Wanze/Bas-Oha A - FC Herstal A Speeldag 
20/12/2020 14 RFC Raeren-Eynatten - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
03/01/2021 15 Wanze/Bas-Oha A - Habay La Neuve Speeldag 
10/01/2021 16 CS Onhaye A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
17/01/2021 17 Wanze/Bas-Oha A - RAS Jodoigne A Speeldag 
24/01/2021 18 Wanze/Bas-Oha A - FC Richelle UTD A Speeldag 
31/01/2021 19 FCB Sprimont A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
07/02/2021 20 Wanze/Bas-Oha A - RRC Mormont A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/02/2021 21 FC Oppagne-Weris A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
28/02/2021 22 Wanze/Bas-Oha A - RFC Hoei Speeldag 
07/03/2021 23 Marloie Sport A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
14/03/2021 24 Wanze/Bas-Oha A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
21/03/2021 25 Stade Disonais A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
21/03/2021 26 Union Rochefortoise A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
11/04/2021 27 Wanze/Bas-Oha A - RUS Gouvy A Speeldag 
18/04/2021 28 FC Herstal A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
25/04/2021 29 Wanze/Bas-Oha A - RFC Aywaille A Speeldag 
02/05/2021 30 Habay La Neuve - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Scooore Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e AFDELING VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het RBFA-Reglement (c), onder voorbehoud van wijziging.

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Afdeling of Division 2, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e Afdeling VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e Afdeling VV.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e Afdeling VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e Nationale Heren:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger naar de 2e Afdeling VV.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e Afdeling VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2e Afdeling VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e Afdeling VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de RBFA. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

DE EINDRONDE - STIJGEN DIVISION 3 ACFF

De "Eindronde stijgen Division 3 ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de Division 2 ACFF.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de Division 2 ACFF wanneer in de eindronde "1e Nationale" de deelnemer uit de 1e Nationale een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de Division 2 ACFF.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de Division 2 ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de Division 2 ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e Division 2 ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e AFDELING VV - DEGRADATIE

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e Afdeling VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VV-A en de 13e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale Heren een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

DIVISION 3 ACFF - DEGRADATIE

- De clubs die eindigen op de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2020-2021) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen Division 3 ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de Division 3 ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).