Heren 4e Provinciale B
Update: 26/01/2021 om 16:50u
Archief Seizoen 2020-2021 Provinciaal 4e provinciale Heren 4e Provinciale B
Laatste update: 26/01/2021 om 16:50u
VV-LOGO    4e PROVINCIALE B - ANTWERPEN - SEIZOEN 2020-2021

Dit zijn de 14 ploegen:
Tubantia Borgerhout, City Pirates Antwerpen B, KFC Schoten SK, K Ternesse VV B, K Wijnegem VC B, KFC Antonia B,
KSK Oelegem, KSK Ekeren Donk, KSK 's Gravenwezel-Schilde B, KFC Ranst B, Excelsior Mariaburg B,
FC Merksem, Alberta FC Schilde en FC Antwerpen Noord.

4e Prov. Geografisch Provinciale Speeldag Alle Klassementen Archief 2019-2020 4e Provinciale C

Vanwege de coronacrisis werd de competitie 2020-2021 in alle provinciale en nationale amateurreeksen op 25 januari 2021 volledig geannuleerd door de crisiscel van de Voetbalbond en de Raad van Bestuur van zowel "Voetbal Vlaanderen" als de Franstalige federatie "ACFF".

Dit betekent dat er dit seizoen geen stijgers en dalers worden aangeduid. In principe zal het volgend seizoen (2021-2022) starten met dezelfde deelnemers in dezelfde afdeling als in het geannuleerde kampioenschap, maar het is niet uitgesloten dat er in sommige afdelingen een iets aangepaste reeksindeling zal worden uitgewerkt, rekening houdend met eventueel stoppende of gefuseerde clubs.


WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Inhaalwedstrijden
Zon.07/0215u00 KFC Ranst B - KFC Antonia B - Speeldag 2

Speeldag 6 (14 februari 2021)
Zat. 13/02 19u30 's Gravenwezel-Schilde B - KVV Ternesse B
Zon. 14/02 15u00 KFC Schoten SK - KFC Ranst B
Zon. 14/02 15u00 KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout
Zon. 14/02 15u00 FC Antwerpen Noord - KFC Antonia B
Zon. 14/02 15u00 K Wijnegem VC B - KSK Ekeren Donk
Zon. 14/02 15u00 Excelsior Mariaburg B - FC Alberta Schilde

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Merksem 5 5 0 0 27 4 15
2 's Gravenwezel-Schilde B 5 4 0 1 11 3 13
3 KVV Ternesse B 4 3 0 1 16 5 10
4 FC Alberta Schilde 4 3 0 1 9 1 10
5 KSK Oelegem 5 3 1 1 19 7 10
6 KSK Ekeren Donk 4 2 2 0 10 11 6
7 Tubantia Borgerhout 4 2 2 0 8 9 6
8 K Wijnegem VC B 5 2 3 0 9 17 6
9 City Pirates Antwerpen B 5 1 3 1 4 10 4
10 Excelsior Mariaburg B 5 1 4 0 6 14 3
11 KFC Antonia B 3 0 2 1 3 8 1
12 FC Antwerpen Noord 4 0 3 1 6 16 1
13 KFC Schoten SK 4 0 3 1 3 15 1
14 KFC Ranst B 3 0 3 0 4 15 0

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15


Speeldag 1 (13 september 2020)
's Gravenwezel-Schilde B - City Pirates Antwerpen B 2 - 0
FC Alberta Schilde - KSK Ekeren Donk 4 - 1
KVV Ternesse B - KFC Schoten SK 7 - 1
Excelsior Mariaburg B - K Wijnegem VC B 0 - 5
KFC Antonia B - FC Merksem 1 - 4
KSK Oelegem - FC Antwerpen Noord 6 - 0


Speeldag 2 (20 september 2020)
City Pirates Antwerpen B - KSK Oelegem 3 - 2
Excelsior Mariaburg B - 's Gravenwezel-Schilde B 0 - 1
KFC Ranst B - KFC Antonia B 07/02
KFC Schoten SK - FC Alberta Schilde 0 - 2
FC Antwerpen Noord - Tubantia Borgerhout 3 - 4
K Wijnegem VC B - FC Merksem 0 - 6


Speeldag 3 (27 september 2020)
's Gravenwezel-Schilde B - K Wijnegem VC B 4 - 1
Tubantia Borgerhout - City Pirates Antwerpen B 3 - 1
KSK Ekeren Donk - KFC Antonia B 3 - 1
FC Merksem - KFC Ranst B 8 - 0
KVV Ternesse B - FC Antwerpen Noord 3 - 3
KSK Oelegem - Excelsior Mariaburg B 4 - 2


Speeldag 4 (4 oktober 2020)
's Gravenwezel-Schilde B - KSK Oelegem 2 - 2
City Pirates Antwerpen B - KVV Ternesse B 0 - 3
KFC Schoten SK - KFC Antonia B 1 - 1
Excelsior Mariaburg B - Tubantia Borgerhout 3 - 1
K Wijnegem VC B - KFC Ranst B 3 - 2
FC Antwerpen Noord - FC Alberta Schilde 0 - 3
KSK Ekeren Donk - FC Merksem 2 - 4


Speeldag 5 (11 oktober 2020)
Tubantia Borgerhout - 's Gravenwezel-Schilde B 0 - 2
KSK Oelegem - K Wijnegem VC B 5 - 0
KFC Ranst B - KSK Ekeren Donk 2 - 4
KVV Ternesse B - Excelsior Mariaburg B 3 - 1
FC Merksem - KFC Schoten SK 5 - 1
FC Alberta Schilde - City Pirates Antwerpen B 0 - 0


Inhaalwedstrijden (zondag 7 februari 2021)
KFC Ranst B - KFC Antonia B   Speeldag 2


Speeldag 6 (14 februari 2021)
's Gravenwezel-Schilde B - KVV Ternesse B
KFC Schoten SK - KFC Ranst B
KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout
FC Antwerpen Noord - KFC Antonia B
K Wijnegem VC B - KSK Ekeren Donk
Excelsior Mariaburg B - FC Alberta Schilde


Speeldag 7 (21 februari 2021)
Tubantia Borgerhout - K Wijnegem VC B
FC Alberta Schilde - 's Gravenwezel-Schilde B
KFC Antonia B - City Pirates Antwerpen B
FC Merksem - FC Antwerpen Noord
KVV Ternesse B - KSK Oelegem
KSK Ekeren Donk - KFC Schoten SK


Speeldag 8 (28 februari 2021)
Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B
Excelsior Mariaburg B - KFC Antonia B
City Pirates Antwerpen B - FC Merksem
K Wijnegem VC B - KFC Schoten SK
FC Antwerpen Noord - KFC Ranst B
KSK Oelegem - FC Alberta Schilde


Speeldag 9 (7 maart 2021)
KFC Antonia B - 's Gravenwezel-Schilde B
KFC Ranst B - City Pirates Antwerpen B
KSK Ekeren Donk - FC Antwerpen Noord
FC Alberta Schilde - Tubantia Borgerhout
FC Merksem - Excelsior Mariaburg B
KVV Ternesse B - K Wijnegem VC B


Speeldag 10 (14 maart 2021)
KFC Schoten SK - Tubantia Borgerhout  
FC Antwerpen Noord - 's Gravenwezel-Schilde B  
KFC Ranst B - FC Alberta Schilde  
City Pirates Antwerpen B - Excelsior Mariaburg B  
K Wijnegem VC B - KFC Antonia B  
KSK Ekeren Donk - KVV Ternesse B 5 - 8


Speeldag 11 (21 maart 2021)
's Gravenwezel-Schilde B - FC Merksem
KSK Oelegem - KFC Antonia B
FC Antwerpen Noord - KFC Schoten SK
Excelsior Mariaburg B - KFC Ranst B
City Pirates Antwerpen B - KSK Ekeren Donk
KVV Ternesse B - FC Alberta Schilde


Speeldag 12 (28 maart 2021)
KFC Antonia B - Tubantia Borgerhout
KFC Schoten SK - City Pirates Antwerpen B
KFC Ranst B - 's Gravenwezel-Schilde B
FC Merksem - KSK Oelegem
KSK Ekeren Donk - Excelsior Mariaburg B
FC Alberta Schilde - K Wijnegem VC B


Speeldag 13 (11 april 2021)
's Gravenwezel-Schilde B - KSK Ekeren Donk
Tubantia Borgerhout - FC Merksem
K Wijnegem VC B - FC Antwerpen Noord
Excelsior Mariaburg B - KFC Schoten SK
KSK Oelegem - KFC Ranst B
KVV Ternesse B - KFC Antonia B


Speeldag 14 (25 april 2021)
KFC Ranst B - Tubantia Borgerhout
FC Antwerpen Noord - City Pirates Antwerpen B
FC Merksem - KVV Ternesse B
KFC Schoten SK - 's Gravenwezel-Schilde B
KFC Antonia B - FC Alberta Schilde
KSK Ekeren Donk - KSK Oelegem


Speeldag 15 (2 mei 2021)
Tubantia Borgerhout - KSK Ekeren Donk
FC Alberta Schilde - FC Merksem
Excelsior Mariaburg B - FC Antwerpen Noord
KSK Oelegem - KFC Schoten SK
City Pirates Antwerpen B - K Wijnegem VC B
KVV Ternesse B - KFC Ranst B


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in 4e provinciale B.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 6 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Merksem 1569
2's Gravenwezel-Schilde B 1376
3FC Alberta Schilde 1046
4KVV Ternesse B 1073
5KSK Oelegem 1091
6K Wijnegem VC B 633
7KSK Ekeren Donk 633
8Tubantia Borgerhout 633
9City Pirates Antwerpen B 431
10Excelsior Mariaburg B 330
11FC Antwerpen Noord 101
12KFC Antonia B 101
13KFC Schoten SK 110
14KFC Ranst B 000


VERLIESPUNTEN NA 6 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Merksem 000
2's Gravenwezel-Schilde B 220
3FC Alberta Schilde 220
4KVV Ternesse B 220
5KSK Oelegem 505
6KSK Ekeren Donk 633
7Tubantia Borgerhout 633
8KFC Antonia B 835
9K Wijnegem VC B 936
10KFC Ranst B 936
11FC Antwerpen Noord 1165
12KFC Schoten SK 1156
13City Pirates Antwerpen B 1138
14Excelsior Mariaburg B 1266


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Merksem 1266
2's Gravenwezel-Schilde B 1046
3FC Alberta Schilde 1046
4KVV Ternesse B 1073
5KSK Oelegem 761
6KSK Ekeren Donk 633
7Tubantia Borgerhout 633
8City Pirates Antwerpen B 431
9Excelsior Mariaburg B 330
10K Wijnegem VC B 330
11FC Antwerpen Noord 101
12KFC Antonia B 101
13KFC Schoten SK 110
14KFC Ranst B 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 6 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Merksem 271314
2KSK Oelegem 19154
3KVV Ternesse B 16133
4's Gravenwezel-Schilde B 1183
5KSK Ekeren Donk 1055
6K Wijnegem VC B 936
7FC Alberta Schilde 945
8Tubantia Borgerhout 835
9Excelsior Mariaburg B 633
10FC Antwerpen Noord 633
11KFC Ranst B 422
12City Pirates Antwerpen B 431
13KFC Antonia B 312
14KFC Schoten SK 312


TEGENDOELPUNTEN NA 6 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alberta Schilde 110
2's Gravenwezel-Schilde B 330
3FC Merksem 413
4KVV Ternesse B 550
5KSK Oelegem 725
6KFC Antonia B 844
7Tubantia Borgerhout 936
8City Pirates Antwerpen B 1055
9KSK Ekeren Donk 1156
10Excelsior Mariaburg B 1477
11KFC Ranst B 15411
12KFC Schoten SK 15312
13FC Antwerpen Noord 1679
14K Wijnegem VC B 1789


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 6 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1FC Merksem 5x5x
2's Gravenwezel-Schilde B 3 5x
3FC Alberta Schilde 3 4x
4KVV Ternesse B 2x4x
5Tubantia Borgerhout 2 2 
6KSK Oelegem 1x3x
7City Pirates Antwerpen B 1 1x
8Excelsior Mariaburg B 1 1 
9K Wijnegem VC B 1 1 
10KSK Ekeren Donk 1x1x
11FC Antwerpen Noord 0 1 
12KFC Antonia B 0 1x
13KFC Schoten SK 0 1 
14KFC Ranst B 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 6 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde B 312
2FC Alberta Schilde 312
3FC Merksem 211
4KSK Oelegem 220
5City Pirates Antwerpen B 101
6K Wijnegem VC B 101
7KVV Ternesse B 101
8Excelsior Mariaburg B 000
9FC Antwerpen Noord 000
10KFC Antonia B 000
11KFC Ranst B 000
12KFC Schoten SK 000
13KSK Ekeren Donk 000
14Tubantia Borgerhout 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 6 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Merksem 523
2's Gravenwezel-Schilde B 532
3KSK Oelegem 532
4KSK Ekeren Donk 422
5KVV Ternesse B 431
6Excelsior Mariaburg B 312
7FC Alberta Schilde 312
8K Wijnegem VC B 312
9KFC Antonia B 312
10KFC Schoten SK 312
11Tubantia Borgerhout 312
12City Pirates Antwerpen B 211
13FC Antwerpen Noord 211
14KFC Ranst B 211


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 6 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde B 000
2FC Merksem 000
3KFC Antonia B 000
4KSK Ekeren Donk 000
5KSK Oelegem 000
6KVV Ternesse B 000
7FC Alberta Schilde 110
8KFC Schoten SK 110
9Tubantia Borgerhout 110
10KFC Ranst B 101
11Excelsior Mariaburg B 220
12FC Antwerpen Noord 211
13K Wijnegem VC B 211
14City Pirates Antwerpen B 312


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 6 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 KSK Oelegem 3 3 0 0 15 2 9
2 KVV Ternesse B 3 2 1 0 13 5 7
3 's Gravenwezel-Schilde B 3 2 1 0 8 3 7
4 FC Merksem 2 2 0 0 13 1 6
5 FC Alberta Schilde 2 1 1 0 4 1 4
6 KSK Ekeren Donk 2 1 0 1 5 5 3
7 Tubantia Borgerhout 2 1 0 1 3 3 3
8 City Pirates Antwerpen B 2 1 0 1 3 5 3
9 K Wijnegem VC B 2 1 0 1 3 8 3
10 Excelsior Mariaburg B 3 1 0 2 3 7 3
11 KFC Schoten SK 2 0 1 1 1 3 1
12 KFC Ranst B 1 0 0 1 2 4 0
13 KFC Antonia B 1 0 0 1 1 4 0
14 FC Antwerpen Noord 2 0 0 2 3 7 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 6 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 FC Merksem 3 3 0 0 14 3 9
2 FC Alberta Schilde 2 2 0 0 5 0 6
3 's Gravenwezel-Schilde B 2 2 0 0 3 0 6
4 KVV Ternesse B 1 1 0 0 3 0 3
5 KSK Ekeren Donk 2 1 0 1 5 6 3
6 Tubantia Borgerhout 2 1 0 1 5 6 3
7 K Wijnegem VC B 3 1 0 2 6 9 3
8 KSK Oelegem 2 0 1 1 4 5 1
9 KFC Antonia B 2 0 1 1 2 4 1
10 FC Antwerpen Noord 2 0 1 1 3 9 1
11 City Pirates Antwerpen B 3 0 1 2 1 5 1
12 Excelsior Mariaburg B 2 0 0 2 3 7 0
13 KFC Ranst B 2 0 0 2 2 11 0
14 KFC Schoten SK 2 0 0 2 2 12 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



's Gravenwezel-Schilde B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/09/2020 1 's Gravenwezel-Schilde B - City Pirates Antwerpen B 2 - 0
20/09/2020 2 Excelsior Mariaburg B - 's Gravenwezel-Schilde B 0 - 1
27/09/2020 3 's Gravenwezel-Schilde B - K Wijnegem VC B 4 - 1
04/10/2020 4 's Gravenwezel-Schilde B - KSK Oelegem 2 - 2
11/10/2020 5 Tubantia Borgerhout - 's Gravenwezel-Schilde B 0 - 2
14/02/2021 6 's Gravenwezel-Schilde B - KVV Ternesse B Speeldag 
21/02/2021 7 FC Alberta Schilde - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
07/03/2021 9 KFC Antonia B - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
14/03/2021 10 FC Antwerpen Noord - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
21/03/2021 11 's Gravenwezel-Schilde B - FC Merksem Speeldag 
28/03/2021 12 KFC Ranst B - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
11/04/2021 13 's Gravenwezel-Schilde B - KSK Ekeren Donk Speeldag 
25/04/2021 14 KFC Schoten SK - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 

City Pirates Antwerpen B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/09/2020 1 's Gravenwezel-Schilde B - City Pirates Antwerpen B 2 - 0
20/09/2020 2 City Pirates Antwerpen B - KSK Oelegem 3 - 2
27/09/2020 3 Tubantia Borgerhout - City Pirates Antwerpen B 3 - 1
04/10/2020 4 City Pirates Antwerpen B - KVV Ternesse B 0 - 3
11/10/2020 5 FC Alberta Schilde - City Pirates Antwerpen B 0 - 0
21/02/2021 7 KFC Antonia B - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
28/02/2021 8 City Pirates Antwerpen B - FC Merksem Speeldag 
07/03/2021 9 KFC Ranst B - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
14/03/2021 10 City Pirates Antwerpen B - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
21/03/2021 11 City Pirates Antwerpen B - KSK Ekeren Donk Speeldag 
28/03/2021 12 KFC Schoten SK - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
25/04/2021 14 FC Antwerpen Noord - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
02/05/2021 15 City Pirates Antwerpen B - K Wijnegem VC B Speeldag 

Excelsior Mariaburg B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/09/2020 1 Excelsior Mariaburg B - K Wijnegem VC B 0 - 5
20/09/2020 2 Excelsior Mariaburg B - 's Gravenwezel-Schilde B 0 - 1
27/09/2020 3 KSK Oelegem - Excelsior Mariaburg B 4 - 2
04/10/2020 4 Excelsior Mariaburg B - Tubantia Borgerhout 3 - 1
11/10/2020 5 KVV Ternesse B - Excelsior Mariaburg B 3 - 1
14/02/2021 6 Excelsior Mariaburg B - FC Alberta Schilde Speeldag 
28/02/2021 8 Excelsior Mariaburg B - KFC Antonia B Speeldag 
07/03/2021 9 FC Merksem - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
14/03/2021 10 City Pirates Antwerpen B - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
21/03/2021 11 Excelsior Mariaburg B - KFC Ranst B Speeldag 
28/03/2021 12 KSK Ekeren Donk - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
11/04/2021 13 Excelsior Mariaburg B - KFC Schoten SK Speeldag 
02/05/2021 15 Excelsior Mariaburg B - FC Antwerpen Noord Speeldag 

FC Alberta Schilde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/09/2020 1 FC Alberta Schilde - KSK Ekeren Donk 4 - 1
20/09/2020 2 KFC Schoten SK - FC Alberta Schilde 0 - 2
04/10/2020 4 FC Antwerpen Noord - FC Alberta Schilde 0 - 3
11/10/2020 5 FC Alberta Schilde - City Pirates Antwerpen B 0 - 0
14/02/2021 6 Excelsior Mariaburg B - FC Alberta Schilde Speeldag 
21/02/2021 7 FC Alberta Schilde - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
28/02/2021 8 KSK Oelegem - FC Alberta Schilde Speeldag 
07/03/2021 9 FC Alberta Schilde - Tubantia Borgerhout Speeldag 
14/03/2021 10 KFC Ranst B - FC Alberta Schilde Speeldag 
21/03/2021 11 KVV Ternesse B - FC Alberta Schilde Speeldag 
28/03/2021 12 FC Alberta Schilde - K Wijnegem VC B Speeldag 
25/04/2021 14 KFC Antonia B - FC Alberta Schilde Speeldag 
02/05/2021 15 FC Alberta Schilde - FC Merksem Speeldag 

FC Antwerpen Noord

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/09/2020 1 KSK Oelegem - FC Antwerpen Noord 6 - 0
20/09/2020 2 FC Antwerpen Noord - Tubantia Borgerhout 3 - 4
27/09/2020 3 KVV Ternesse B - FC Antwerpen Noord 3 - 3
04/10/2020 4 FC Antwerpen Noord - FC Alberta Schilde 0 - 3
14/02/2021 6 FC Antwerpen Noord - KFC Antonia B Speeldag 
21/02/2021 7 FC Merksem - FC Antwerpen Noord Speeldag 
28/02/2021 8 FC Antwerpen Noord - KFC Ranst B Speeldag 
07/03/2021 9 KSK Ekeren Donk - FC Antwerpen Noord Speeldag 
14/03/2021 10 FC Antwerpen Noord - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
21/03/2021 11 FC Antwerpen Noord - KFC Schoten SK Speeldag 
11/04/2021 13 K Wijnegem VC B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
25/04/2021 14 FC Antwerpen Noord - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
02/05/2021 15 Excelsior Mariaburg B - FC Antwerpen Noord Speeldag 

FC Merksem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/09/2020 1 KFC Antonia B - FC Merksem 1 - 4
20/09/2020 2 K Wijnegem VC B - FC Merksem 0 - 6
27/09/2020 3 FC Merksem - KFC Ranst B 8 - 0
04/10/2020 4 KSK Ekeren Donk - FC Merksem 2 - 4
11/10/2020 5 FC Merksem - KFC Schoten SK 5 - 1
21/02/2021 7 FC Merksem - FC Antwerpen Noord Speeldag 
28/02/2021 8 City Pirates Antwerpen B - FC Merksem Speeldag 
07/03/2021 9 FC Merksem - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
21/03/2021 11 's Gravenwezel-Schilde B - FC Merksem Speeldag 
28/03/2021 12 FC Merksem - KSK Oelegem Speeldag 
11/04/2021 13 Tubantia Borgerhout - FC Merksem Speeldag 
25/04/2021 14 FC Merksem - KVV Ternesse B Speeldag 
02/05/2021 15 FC Alberta Schilde - FC Merksem Speeldag 

K Wijnegem VC B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/09/2020 1 Excelsior Mariaburg B - K Wijnegem VC B 0 - 5
20/09/2020 2 K Wijnegem VC B - FC Merksem 0 - 6
27/09/2020 3 's Gravenwezel-Schilde B - K Wijnegem VC B 4 - 1
04/10/2020 4 K Wijnegem VC B - KFC Ranst B 3 - 2
11/10/2020 5 KSK Oelegem - K Wijnegem VC B 5 - 0
14/02/2021 6 K Wijnegem VC B - KSK Ekeren Donk Speeldag 
21/02/2021 7 Tubantia Borgerhout - K Wijnegem VC B Speeldag 
28/02/2021 8 K Wijnegem VC B - KFC Schoten SK Speeldag 
07/03/2021 9 KVV Ternesse B - K Wijnegem VC B Speeldag 
14/03/2021 10 K Wijnegem VC B - KFC Antonia B Speeldag 
28/03/2021 12 FC Alberta Schilde - K Wijnegem VC B Speeldag 
11/04/2021 13 K Wijnegem VC B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
02/05/2021 15 City Pirates Antwerpen B - K Wijnegem VC B Speeldag 

KFC Antonia B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/09/2020 1 KFC Antonia B - FC Merksem 1 - 4
20/09/2020 2 KFC Ranst B - KFC Antonia B 07/02   Speeldag 
27/09/2020 3 KSK Ekeren Donk - KFC Antonia B 3 - 1
04/10/2020 4 KFC Schoten SK - KFC Antonia B 1 - 1
07/02/2021 2 KFC Ranst B - KFC Antonia B uitg. 
14/02/2021 6 FC Antwerpen Noord - KFC Antonia B Speeldag 
21/02/2021 7 KFC Antonia B - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
28/02/2021 8 Excelsior Mariaburg B - KFC Antonia B Speeldag 
07/03/2021 9 KFC Antonia B - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
14/03/2021 10 K Wijnegem VC B - KFC Antonia B Speeldag 
21/03/2021 11 KSK Oelegem - KFC Antonia B Speeldag 
28/03/2021 12 KFC Antonia B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
11/04/2021 13 KVV Ternesse B - KFC Antonia B Speeldag 
25/04/2021 14 KFC Antonia B - FC Alberta Schilde Speeldag 

KFC Ranst B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 2 KFC Ranst B - KFC Antonia B 07/02   Speeldag 
27/09/2020 3 FC Merksem - KFC Ranst B 8 - 0
04/10/2020 4 K Wijnegem VC B - KFC Ranst B 3 - 2
11/10/2020 5 KFC Ranst B - KSK Ekeren Donk 2 - 4
07/02/2021 2 KFC Ranst B - KFC Antonia B uitg. 
14/02/2021 6 KFC Schoten SK - KFC Ranst B Speeldag 
28/02/2021 8 FC Antwerpen Noord - KFC Ranst B Speeldag 
07/03/2021 9 KFC Ranst B - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
14/03/2021 10 KFC Ranst B - FC Alberta Schilde Speeldag 
21/03/2021 11 Excelsior Mariaburg B - KFC Ranst B Speeldag 
28/03/2021 12 KFC Ranst B - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
11/04/2021 13 KSK Oelegem - KFC Ranst B Speeldag 
25/04/2021 14 KFC Ranst B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
02/05/2021 15 KVV Ternesse B - KFC Ranst B Speeldag 

KFC Schoten SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/09/2020 1 KVV Ternesse B - KFC Schoten SK 7 - 1
20/09/2020 2 KFC Schoten SK - FC Alberta Schilde 0 - 2
04/10/2020 4 KFC Schoten SK - KFC Antonia B 1 - 1
11/10/2020 5 FC Merksem - KFC Schoten SK 5 - 1
14/02/2021 6 KFC Schoten SK - KFC Ranst B Speeldag 
21/02/2021 7 KSK Ekeren Donk - KFC Schoten SK Speeldag 
28/02/2021 8 K Wijnegem VC B - KFC Schoten SK Speeldag 
14/03/2021 10 KFC Schoten SK - Tubantia Borgerhout Speeldag 
21/03/2021 11 FC Antwerpen Noord - KFC Schoten SK Speeldag 
28/03/2021 12 KFC Schoten SK - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
11/04/2021 13 Excelsior Mariaburg B - KFC Schoten SK Speeldag 
25/04/2021 14 KFC Schoten SK - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
02/05/2021 15 KSK Oelegem - KFC Schoten SK Speeldag 

KSK Ekeren Donk

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/09/2020 1 FC Alberta Schilde - KSK Ekeren Donk 4 - 1
27/09/2020 3 KSK Ekeren Donk - KFC Antonia B 3 - 1
04/10/2020 4 KSK Ekeren Donk - FC Merksem 2 - 4
11/10/2020 5 KFC Ranst B - KSK Ekeren Donk 2 - 4
14/02/2021 6 K Wijnegem VC B - KSK Ekeren Donk Speeldag 
21/02/2021 7 KSK Ekeren Donk - KFC Schoten SK Speeldag 
07/03/2021 9 KSK Ekeren Donk - FC Antwerpen Noord Speeldag 
14/03/2021 10 KSK Ekeren Donk - KVV Ternesse B 5 - 8
21/03/2021 11 City Pirates Antwerpen B - KSK Ekeren Donk Speeldag 
28/03/2021 12 KSK Ekeren Donk - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
11/04/2021 13 's Gravenwezel-Schilde B - KSK Ekeren Donk Speeldag 
25/04/2021 14 KSK Ekeren Donk - KSK Oelegem Speeldag 
02/05/2021 15 Tubantia Borgerhout - KSK Ekeren Donk Speeldag 

KSK Oelegem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/09/2020 1 KSK Oelegem - FC Antwerpen Noord 6 - 0
20/09/2020 2 City Pirates Antwerpen B - KSK Oelegem 3 - 2
27/09/2020 3 KSK Oelegem - Excelsior Mariaburg B 4 - 2
04/10/2020 4 's Gravenwezel-Schilde B - KSK Oelegem 2 - 2
11/10/2020 5 KSK Oelegem - K Wijnegem VC B 5 - 0
14/02/2021 6 KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout Speeldag 
21/02/2021 7 KVV Ternesse B - KSK Oelegem Speeldag 
28/02/2021 8 KSK Oelegem - FC Alberta Schilde Speeldag 
21/03/2021 11 KSK Oelegem - KFC Antonia B Speeldag 
28/03/2021 12 FC Merksem - KSK Oelegem Speeldag 
11/04/2021 13 KSK Oelegem - KFC Ranst B Speeldag 
25/04/2021 14 KSK Ekeren Donk - KSK Oelegem Speeldag 
02/05/2021 15 KSK Oelegem - KFC Schoten SK Speeldag 

KVV Ternesse B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/09/2020 1 KVV Ternesse B - KFC Schoten SK 7 - 1
27/09/2020 3 KVV Ternesse B - FC Antwerpen Noord 3 - 3
04/10/2020 4 City Pirates Antwerpen B - KVV Ternesse B 0 - 3
11/10/2020 5 KVV Ternesse B - Excelsior Mariaburg B 3 - 1
14/02/2021 6 's Gravenwezel-Schilde B - KVV Ternesse B Speeldag 
21/02/2021 7 KVV Ternesse B - KSK Oelegem Speeldag 
28/02/2021 8 Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B Speeldag 
07/03/2021 9 KVV Ternesse B - K Wijnegem VC B Speeldag 
14/03/2021 10 KSK Ekeren Donk - KVV Ternesse B 5 - 8
21/03/2021 11 KVV Ternesse B - FC Alberta Schilde Speeldag 
11/04/2021 13 KVV Ternesse B - KFC Antonia B Speeldag 
25/04/2021 14 FC Merksem - KVV Ternesse B Speeldag 
02/05/2021 15 KVV Ternesse B - KFC Ranst B Speeldag 

Tubantia Borgerhout

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
20/09/2020 2 FC Antwerpen Noord - Tubantia Borgerhout 3 - 4
27/09/2020 3 Tubantia Borgerhout - City Pirates Antwerpen B 3 - 1
04/10/2020 4 Excelsior Mariaburg B - Tubantia Borgerhout 3 - 1
11/10/2020 5 Tubantia Borgerhout - 's Gravenwezel-Schilde B 0 - 2
14/02/2021 6 KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout Speeldag 
21/02/2021 7 Tubantia Borgerhout - K Wijnegem VC B Speeldag 
28/02/2021 8 Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B Speeldag 
07/03/2021 9 FC Alberta Schilde - Tubantia Borgerhout Speeldag 
14/03/2021 10 KFC Schoten SK - Tubantia Borgerhout Speeldag 
28/03/2021 12 KFC Antonia B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
11/04/2021 13 Tubantia Borgerhout - FC Merksem Speeldag 
25/04/2021 14 KFC Ranst B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
02/05/2021 15 Tubantia Borgerhout - KSK Ekeren Donk Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Scooore Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

4e PROVINCIALE 2020-2021 - PROMOTIE

Kampioenschap

In het seizoen 2020-2021 worden de ploegen van 4e provinciale ingedeeld in zes reeksen met 14 ploegen en 15 ploegen.
Dit zijn de parameters:
* De zes kampioenen (reeks A tot en met F) promoveren rechtstreeks naar 3e provinciale.
* Bij 14 of 15 ploegen in een reeks zijn er twee periodes van 15 speeldagen, die dus twee periodewinnaars opleveren.
* De eindronde: de twee periodewinnaars plus de 2e en 3e (of volgende) in elk van de zes reeksen spelen de promotie-eindronde. Dat geeft dus 24 ploegen in totaal.
* Op de eerste eindronde-speeldag zijn er 12 wedstrijden met rechtstreekse uitschakeling, dus niet met een heen- en terugmatch.
* Op speeldag twee zijn er dan 6 wedstrijden, ook met rechtstreekse uitschakeling, en dus zes winnaars.
* Op speeldag drie zijn er dan 3 wedstrijden, die de heenwedstrijden van de finale zijn.
* En op speeldag vier worden de 3 terugwedstrijden van de finale gespeeld.
* De drie winnaars van die finalewedstrijden (heen en terug) plus de beste verliezer van de finale (speeldag 3 en 4 van de eindronde) stijgen naar 3e provinciale.
* De beste verliezer (of eventueel extra stijger of stijgers) wordt (worden) aangeduid volgens de gewone parameters van de 2e eindrondefase (punten, doelsaldo, gescoorde goals, en dan de cijfers uit de reguliere competitie: plaats in de eindrangschikking, behaalde punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo, gescoorde goals, en indien nodig bij lottrekking).

* Hieronder ziet u een volledig schema van het aantal stijgers en dalers in de provinciale reeksen.

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2020-2021 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet.
Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 22 april 2020.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).