Alle Actuele Klassementen
Update: 29/05/2021 om 18:04u
Archief Seizoen 2020-2021 Provinciaal Allerlei Alle Actuele Klassementen
Laatste update: 29/05/2021 om 18:04u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Leopoldstraat 53, Merksplas
reizennoorderkempen.be
Meer info...
Steun Voetbalexpress.
Een éénmalig bedrag.
Vermelding onbeperkt in tijd.
Stuur ons een bericht via de pagina "Contact"
Meer info...
SEIZOEN 2020-2021 - ALLE KLASSEMENTEN PROVINCIE ANTWERPEN - COMPETITIE & BVA
NATIONALE REEKSEN HEREN EN VROUWEN - RECREATIEF VOETBAL PROVINCIE ANTWERPEN

Op deze pagina ziet u tijdens de competitie alle actuele klassementen en periodeklassementen van alle reeksen in de provincie Antwerpen, seizoen 2020-2021.
* We hebben deze pagina gemaakt als extra hulpmiddel om die klassementen snel op te zoeken, zonder dat u als bezoeker reeks per reeks apart moet aanklikken.
* Al deze klassementen worden doorlopend geactualiseerd en aangepast telkens er een wedstrijduitslag wordt ingebracht. Zo kan u op elk moment en meteen alle provinciale klassementen en periodeklassementen bekijken, zowel bij heren als bij de vrouwen. *
!! Als extra service kan u verder op deze pagina ook alle klassementen bekijken van:
1. de Beker van Antwerpen Heren,
2. de Beker van Antwerpen Vrouwen,
3. de Pro League 1A en 1B,
4. de Nationale Herenreeksen,
5. de Nationale Vrouwenreeksen,
6. de Recreatief - Reeksen Heren en Dames.

Voor alle eindklassementen van vorig seizoen 2020-2021 van alle provinciale reeksen (heren en vrouwen), klik hier.
In het schema hieronder vindt u de rechtstreekse links naar de klassementen van de verschillende provinciale reeksen op deze pagina.

KLIK OP DE REEKSNAMEN VOOR DE KLASSEMENTEN
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F
       
Vrouwen 1e Prov. Vrouwen 2e Prov. Vrouwen 3e Prov. A Vrouwen 3e Prov. B
Vrouwen 4e Prov. A Vrouwen 4e Prov. B    
    

1e Provinciale

Klassement na 5 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Ternesse A 5 4 0 1 11 5 13
2 Wezel Sport A 5 3 0 2 9 1 11
3 ASV Geel 4 3 0 1 6 2 10
4 Berg en Dal VV 5 3 1 1 6 1 10
5 FC Oppuurs 5 2 1 2 10 9 8
6 KFC Kontich A 4 2 1 1 7 2 7
7 KBSK Retie 5 2 2 1 9 10 7
8 KFC Ranst A 5 2 3 0 11 8 6
9 KFC Bevel 5 1 2 2 5 7 5
10 KFC Antonia A 5 1 2 2 3 9 5
11 Vosselaar VV 4 1 2 1 7 9 4
12 KSV Bornem 4 1 2 1 6 9 4
13 K Kalmthout SK 5 1 3 1 9 10 4
14 OG Vorselaar 5 1 4 0 4 12 3
15 KFCE Zoersel 2 0 1 1 2 5 1
16 SK Rapid Leest 4 0 3 1 3 9 1

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Provinciale A

Klassement na 5 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 's Gravenwezel-Schilde A 5 5 0 0 15 4 15
2 KFC Sint Job A 5 3 0 2 13 3 11
3 FCS Mariekerke-Branst 5 3 0 2 7 3 11
4 Verbr. Zwijndrecht A 5 3 1 1 12 6 10
5 KFC Brasschaat 5 3 2 0 13 9 9
6 VC Wilrijk A 5 3 2 0 6 7 9
7 Sporting Tisselt 4 2 1 1 8 3 7
8 RVC Hoboken A 4 2 1 1 7 5 7
9 KV Bonheiden 5 2 2 1 12 10 7
10 Ekeren FC 5 2 2 1 10 11 7
11 VC Mortsel OG A 5 1 2 2 6 8 5
12 Groen Rood Katelijne 5 1 3 1 6 8 4
13 KFC Walem 4 0 2 2 4 12 2
14 TOR Deurne Pirates A 5 0 3 2 3 9 2
15 KVV Duffel 4 0 4 0 3 17 0
16 Zandvliet Sport 5 0 5 0 3 13 0

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Provinciale B

Klassement na 5 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Weelde 5 3 1 1 20 12 10
2 FC Zwaneven 5 3 1 1 14 9 10
3 Zwaluwen Olmen 5 3 1 1 11 7 10
4 SAV Sint-Dimpna A 3 2 0 1 9 3 7
5 KFC Broechem 5 2 2 1 7 6 7
6 Vlimmeren Sport 5 2 2 1 8 11 7
7 Verbroedering Balen 5 2 2 1 8 13 7
8 K Zandhovense SK 3 1 0 2 8 5 5
9 K Minderhout VV 4 1 1 2 10 7 5
10 KFC Arendonk Sport 5 1 2 2 8 12 5
11 KFC Wuustwezel 4 1 2 1 7 5 4
12 Loenhout SK 4 1 2 1 2 6 4
13 K Merksplas SK 3 1 2 0 3 10 3
14 Lentezon Beerse 3 0 1 2 4 5 2
15 KFC Herselt A 4 0 2 2 9 11 2
16 VC Herentals 3 0 2 1 3 9 1

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Provinciale A

Klassement na 5 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVNA Wortel 4 4 0 0 12 2 12
2 White Star Schorvoort 5 4 1 0 18 7 12
3 VC Poederlee 5 3 0 2 15 7 11
4 KSK Kasterlee 5 3 2 0 12 9 9
5 KFC Poppel 5 3 2 0 9 8 9
6 Excelsior Essen 5 2 1 2 15 12 8
7 FC Sint Jozef 4 2 1 1 6 6 7
8 K Achterbroek VV 5 2 2 1 9 10 7
9 KFC Beekhoek Sport 5 2 2 1 10 12 7
10 KFC Flandria 5 1 2 2 6 8 5
11 FC De Kempen B 4 1 2 1 6 8 4
12 KFC Meer 4 1 2 1 6 8 4
13 K Nieuwmoer FC 4 0 1 3 12 13 3
14 K Gooreind VV 5 1 4 0 7 12 3
15 KSK Oosthoven 4 0 3 1 4 13 1
16 KVV Dosko 5 0 4 1 4 16 1

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Provinciale B

Klassement na 5 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Lint 5 4 0 1 15 6 13
2 K Berchem Sport B 5 3 0 2 9 3 11
3 Schelle Sport 5 3 1 1 12 6 10
4 KFCV Wintam 5 3 2 0 10 6 9
5 SV Aartselaar A 5 2 1 2 7 6 8
6 Sporting Burcht FC 5 2 1 2 6 6 8
7 KFC Berendrecht 5 2 1 2 4 4 8
8 Excelsior Mariaburg A 5 2 2 1 18 14 7
9 Willebroekse SV 5 2 2 1 11 11 7
10 VC Wijnegem A 5 2 2 1 4 8 7
11 VVH Lippelo 5 2 3 0 10 11 6
12 KFC St-M. Halle 5 2 3 0 9 11 6
13 FC Oxford Hemiksem 5 2 3 0 6 9 6
14 FC Turk Sport Antwerpen 5 1 4 0 12 16 3
15 KFC Kontich B 5 0 3 2 3 13 2
16 TOR Deurne Pirates B 5 0 4 1 2 8 1

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Provinciale C

Klassement na 5 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Putte 5 5 0 0 17 3 15
2 KV Hooikt A 5 4 0 1 14 7 13
3 KSK Wavria A 5 4 1 0 11 3 12
4 KVV Rauw Sport 5 3 1 1 18 8 10
5 Excelsior Vorst 5 3 2 0 10 9 9
6 FC Punt Larum 5 2 0 3 12 9 9
7 KFC Katelijne A 5 2 2 1 13 8 7
8 KVV Noordstar 5 2 2 1 6 9 7
9 KFCM Hallaar 5 2 3 0 7 9 6
10 Excelsior Bouwel 5 2 3 0 9 13 6
11 VV Laakdal 5 1 2 2 8 8 5
12 BO Beerzel 5 1 3 1 6 12 4
13 KSV Schriek 5 1 3 1 2 12 4
14 FC Netezonen 5 1 4 0 8 12 3
15 Blauwvoet Oevel 5 1 4 0 5 11 3
16 KFC Linda Olen 5 0 4 1 4 17 1

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale A

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Meerle FC 4 3 0 1 15 6 10
2 K Brecht SK 5 3 1 1 13 10 10
3 KV Westmalle 3 3 0 0 10 4 9
4 K Heibos SV 5 2 1 2 6 6 8
5 SV Noorse 5 2 1 2 8 10 8
6 KFC Sint-Lenaarts B 4 2 1 1 9 6 7
7 Putte SK 5 2 2 1 6 8 7
8 KFC Wechelderzande 4 1 1 2 12 9 5
9 KSV Wildert 4 1 1 2 8 8 5
10 Horendonk FC 4 1 3 0 7 8 3
11 KVC Oostmalle 4 0 1 3 5 7 3
12 KFC Sint-Job B 4 0 2 2 5 7 2
13 KSOC Maria-ter-Heide 5 0 3 2 3 12 2
14 KFC Olympic Essen 4 0 3 1 3 9 1

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale B

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Merksem 5 5 0 0 27 4 15
2 's Gravenwezel-Schilde B 5 4 0 1 11 3 13
3 KVV Ternesse B 4 3 0 1 16 5 10
4 FC Alberta Schilde 4 3 0 1 9 1 10
5 KSK Oelegem 5 3 1 1 19 7 10
6 KSK Ekeren Donk 4 2 2 0 10 11 6
7 Tubantia Borgerhout 4 2 2 0 8 9 6
8 K Wijnegem VC B 5 2 3 0 9 17 6
9 City Pirates Antwerpen B 5 1 3 1 4 10 4
10 Excelsior Mariaburg B 5 1 4 0 6 14 3
11 KFC Antonia B 3 0 2 1 3 8 1
12 FC Antwerpen Noord 4 0 3 1 6 16 1
13 KFC Schoten SK 4 0 3 1 3 15 1
14 KFC Ranst B 3 0 3 0 4 15 0

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale C

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sporting Club Duffel 4 4 0 0 22 1 12
2 K Hove Sport 5 4 1 0 24 7 12
3 KVC Wilrijk B 5 4 1 0 21 8 12
4 FC Oxaco-Boechout 4 3 0 1 14 7 10
5 RVC Hoboken B 4 3 1 0 10 5 9
6 K Reet SK 5 2 2 1 11 11 7
7 KSK Rumst 4 2 2 0 11 12 6
8 Nielse SV 4 1 1 2 7 8 5
9 K Boechoutse VV 4 1 2 1 9 12 4
10 Los Incas Antwerpen 4 1 3 0 12 18 3
11 VC Mortsel OG B 4 1 3 0 6 17 3
12 SV Aartselaar B 4 1 3 0 6 21 3
13 Verbr. Zwijndrecht B 4 0 3 1 2 17 1
14 KSC Maccabi 5 0 5 0 8 19 0

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale D

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Sint-Amands 4 4 0 0 19 4 12
2 Zennester Hombeek 5 4 1 0 18 2 12
3 KFC Muizen 5 2 1 2 9 6 8
4 Kalfort Puursica 3 2 0 1 9 6 7
5 RB Elzestraat 4 2 1 1 10 4 7
6 VC Rijmenam 4 1 0 3 10 8 6
7 KFC Katelijne B 5 2 3 0 9 16 6
8 SC Mechelen 4 1 1 2 6 5 5
9 VK Heindonk 3 1 1 1 4 3 4
10 Leest United 3 1 1 1 6 6 4
11 KSK Wavria B 4 1 2 1 13 14 4
12 Heffen SK 4 1 2 1 3 10 4
13 FC Blaasveld 3 0 2 1 7 14 1
14 KVK Hingene 3 0 3 0 0 12 0
15 FC Suraye Utd Mechelen 4 0 4 0 4 17 0

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale E

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Ramsel FC 5 4 1 0 21 8 12
2 KFC Herenthout 5 4 1 0 16 6 12
3 KFC Heultje 5 3 0 2 17 9 11
4 KVC Booischot 4 3 0 1 15 4 10
5 Jong Rita Lyra-Lierse 4 3 1 0 12 10 9
6 Kessel United 4 2 1 1 8 10 7
7 SV Grasheide 4 2 2 0 8 10 6
8 KFC Tongerlo 5 2 3 0 13 8 6
9 SK Peulis 5 2 3 0 12 14 6
10 KFC Zammel 5 2 3 0 8 12 6
11 Racing Emblem 4 1 2 1 10 7 4
12 KV Hooikt B 4 1 3 0 5 14 3
13 VC Immer-Oost 4 0 1 3 10 11 3
14 KSC Wiekevorst 4 0 4 0 4 14 0
15 KFC Herselt B 4 0 4 0 0 22 0

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale F

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SKS Herentals 5 4 0 1 14 3 13
2 Ezaart Sport 4 3 1 0 12 6 9
3 Olen United 3 2 0 1 10 1 7
4 FC Gierle 5 2 2 1 8 6 7
5 KFC Grobbendonk 5 2 2 1 13 12 7
6 KFCH Pulderbos 5 2 2 1 9 10 7
7 KFC Pulle 3 2 1 0 6 8 6
8 SAV Sint Dimpna B 5 2 3 0 7 10 6
9 KSV Oud Turnhout 4 1 1 2 7 4 5
10 KFC Mol 4 1 2 1 7 8 4
11 KFCV Alberta Geel 4 1 2 1 5 8 4
12 Rosselaar-Hulsen 4 1 2 1 5 11 4
13 FC Wezel Sport B 3 1 2 0 3 6 3
14 HIH Turnhout 4 0 4 0 0 13 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 1e Provinciale

Klassement na 5 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Kontich B 5 5 0 0 19 4 15
2 KSC Mechelen 5 4 1 0 16 8 12
3 SV Noorse A 5 4 1 0 10 5 12
4 FC V.D.P. A 5 3 1 1 20 12 10
5 Blauwvoet Oevel 5 2 1 2 11 10 8
6 VC Moldavo B 5 2 2 1 14 13 7
7 FC Ik Dien A 5 2 2 1 9 11 7
8 Hoogstraten VV A 5 2 3 0 5 7 6
9 Loenhout SK A 5 1 1 3 5 6 6
10 K Hove Sport 5 1 3 1 8 11 4
11 VVC Brasschaat B 5 1 3 1 3 9 4
12 Davo Puurs 5 1 4 0 10 17 3
13 KFC Wuustwezel B 5 1 4 0 4 11 3
14 KV Westmalle A 5 1 4 0 3 13 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Provinciale

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Bevel FC 5 5 0 0 18 5 15
2 Berlaar Heikant 5 3 1 1 17 8 10
3 KFC Beekhoek Sport 5 3 2 0 14 6 9
4 Berchem Sport A 5 3 2 0 17 11 9
5 Arendonk Sport A 5 3 2 0 13 14 9
6 KSK Weelde 5 2 1 2 23 9 8
7 FC Antwerp Girls 5 2 1 2 15 10 8
8 's Gravenwezel-Schilde 5 2 2 1 18 12 7
9 KFC Kontich C 5 2 2 1 16 10 7
10 KFC Schoonbroek 5 2 2 1 12 20 7
11 VVC Brasschaat C 5 2 3 0 12 16 6
12 KFC Zammel 5 1 4 0 6 17 3
13 KFC Wuustwezel C 5 1 4 0 6 21 3
14 KVC Oostmalle 5 0 5 0 4 32 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale A

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Broechem 5 5 0 0 29 6 15
2 VC Immer-Oost A 5 4 0 1 28 6 13
3 KSK Heist B 5 4 1 0 22 12 12
4 KSV Vlug Vooruit A 5 4 1 0 16 9 12
5 KFC Nijlen 5 3 1 1 30 9 10
6 FC Netezonen A 5 3 1 1 14 11 10
7 KVV Noordstar 5 3 2 0 17 9 9
8 Zennester Hombeek 5 2 2 1 13 8 7
9 FC Oppuurs 5 2 3 0 18 16 6
10 Racing Emblem 5 2 3 0 10 16 6
11 KVC Massenhoven B 5 1 4 0 9 18 3
12 KFC Ranst 5 0 5 0 7 31 0
13 Verbr. Zwijndrecht 5 0 5 0 5 34 0
14 Berchem Sport B 5 0 5 0 5 38 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale B

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFCE Zoersel 5 4 0 1 23 6 13
2 VC Moldavo C 4 4 0 0 20 2 12
3 Vlimmeren Sport 4 3 0 1 12 1 10
4 FC Sint Jozef 5 3 1 1 18 9 10
5 KFC Berendrecht A 5 3 1 1 10 6 10
6 Hoogstraten VV B 4 2 1 1 7 9 7
7 FC De Kempen TL 5 2 2 1 12 8 7
8 KFC Flandria 5 2 2 1 10 16 7
9 FC Gierle 4 1 2 1 8 19 4
10 KVNA Wortel 4 1 3 0 5 9 3
11 K Brecht SK 5 1 4 0 5 14 3
12 White Star Schorvoort 5 0 5 0 4 19 0
13 Loenhout SK B 5 0 5 0 3 19 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale A

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SV Noorse B 5 5 0 0 40 1 15
2 K Ternesse VV 5 5 0 0 21 3 15
3 K Reet SK 5 4 1 0 25 5 12
4 FC V.D.P. B 5 3 2 0 10 20 9
5 KVK Westmalle B 5 2 1 2 16 12 8
6 KSV Vlug Vooruit B 5 2 3 0 12 19 6
7 KFCV Wintam 5 1 2 2 11 11 5
8 FC Ik Dien B 5 1 2 2 12 14 5
9 Alberta FC Schilde 5 1 4 0 11 32 3
10 City Pirates Antwerpen 5 1 4 0 11 33 3
11 K Zandhovense SK 5 0 3 2 10 19 2
12 Sporting Club Duffel A 5 0 3 2 12 22 2

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale B

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Vosselaar B 5 5 0 0 41 2 15
2 KFC Herselt 5 5 0 0 21 1 15
3 KFC Zwarte Leeuw 5 3 2 0 29 10 9
4 SAV Sint Dimpna 5 3 2 0 23 11 9
5 KVV Rauw Sport 5 3 2 0 20 8 9
6 FC Netezonen B 5 3 2 0 8 8 9
7 VC Immer-Oost B 4 2 1 1 5 10 7
8 FC Arendonk Sport B 5 2 3 0 10 20 6
9 SV Noorse C 4 1 3 0 3 17 3
10 FC Rosselaar Hulsen 5 1 4 0 13 12 3
11 KFCV Alberta Geel 5 0 4 1 4 36 1
12 KFC Berendrecht B 5 0 5 0 2 44 0

= gewonnen = verloren = gelijk

DE BVA HEREN - ZOMER 2020 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 6 GROEPEN BIJ DE HEREN.

BVA Heren - Groep 1 BVA Heren - Groep 2 BVA Heren - Groep 3
BVA Heren - Groep 4 BVA Heren - Groep 5 BVA Heren - Groep 6
    

BVA Groep 1

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Ekeren 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Oppuurs 0 0 0 0 0 0 0  
3 FCS Mariekerke-Branst 0 0 0 0 0 0 0  
4 K Kalmthout SK 0 0 0 0 0 0 0  
5 K Merksplas SK 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Minderhout VV 0 0 0 0 0 0 0  
7 K Ternesse VV A 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Antonia A 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Brasschaat 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Kontich A 0 0 0 0 0 0 0  
11 KFC Lentezon Beerse 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC Sint Job A 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFC Wuustwezel 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFCE Zoersel 0 0 0 0 0 0 0  
15 KSK Weelde 0 0 0 0 0 0 0  
16 KSV Bornem 0 0 0 0 0 0 0  
17 KVC Wilrijk A 0 0 0 0 0 0 0  
18 KVV Vosselaar 0 0 0 0 0 0 0  
19 Loenhout SK 0 0 0 0 0 0 0  
20 RVC Hoboken A 0 0 0 0 0 0 0  
21 SK Rapid Leest 0 0 0 0 0 0 0  
22 TOR Deurne Pirates A 0 0 0 0 0 0 0  
23 Verbr. Zwijndrecht A 0 0 0 0 0 0 0  
24 Zandvliet Sport 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 2

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 's Gravenwezel-Schilde A 0 0 0 0 0 0 0  
2 ASV Geel 0 0 0 0 0 0 0  
3 Berg en Dal VV 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Arendonk Sport 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Walem 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Wezel Sport A 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC Zwaneven 0 0 0 0 0 0 0  
8 Groen Rood Katelijne 0 0 0 0 0 0 0  
9 K Bevel FC 0 0 0 0 0 0 0  
10 K Zandhovense SK 0 0 0 0 0 0 0  
11 KBSK Retie 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC Broechem 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFC Herselt 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFC Nijlen 0 0 0 0 0 0 0  
15 KFC Ranst A 0 0 0 0 0 0 0  
16 KV Bonheiden 0 0 0 0 0 0 0  
17 KVV Duffel 0 0 0 0 0 0 0  
18 OG Vorselaar 0 0 0 0 0 0 0  
19 SAV Sint Dimpna A 0 0 0 0 0 0 0  
20 VC Herentals 0 0 0 0 0 0 0  
21 VC Mortsel OG A 0 0 0 0 0 0 0  
22 Verbroedering Balen 0 0 0 0 0 0 0  
23 Vlimmeren Sport 0 0 0 0 0 0 0  
24 Zwaluwen Olmen 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 3

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 's Gravenwezel-Schilde B 0 0 0 0 0 0 0  
2 City Pirates Antwerpen B 0 0 0 0 0 0 0  
3 Excelsior Essen 0 0 0 0 0 0 0  
4 Excelsior Mariaburg B 0 0 0 0 0 0 0  
5 Excelsior Mariaburg A 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Antwerpen Noord 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC Los Incas Wijnegem 0 0 0 0 0 0 0  
8 FC Merksem 0 0 0 0 0 0 0  
9 FC Turk Sport Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0  
10 Horendonk FC 0 0 0 0 0 0 0  
11 K Achterbroek VV 0 0 0 0 0 0 0  
12 K Berchem Sport B 0 0 0 0 0 0 0  
13 K Brecht SK 0 0 0 0 0 0 0  
14 K Gooreind VV 0 0 0 0 0 0 0  
15 K Heibos SV 0 0 0 0 0 0 0  
16 K Nieuwmoer FC 0 0 0 0 0 0 0  
17 K Putte SK 0 0 0 0 0 0 0  
18 K Ternesse VV B 0 0 0 0 0 0 0  
19 KFC Berendrecht Sport 0 0 0 0 0 0 0  
20 KFC Olympic Essen 0 0 0 0 0 0 0  
21 KFC Schoten 0 0 0 0 0 0 0  
22 KFC Sint Job B 0 0 0 0 0 0 0  
23 KFC Sint Lenaarts B 0 0 0 0 0 0 0  
24 KSK Ekeren Donk 0 0 0 0 0 0 0  
25 KSOC Maria-ter-Heide 0 0 0 0 0 0 0  
26 KSV Wildert 0 0 0 0 0 0 0  
27 KVC Wijnegem A 0 0 0 0 0 0 0  
28 KVC Wijnegem B 0 0 0 0 0 0 0  
29 SV Noorse 0 0 0 0 0 0 0  
30 Sporting Burcht FC 0 0 0 0 0 0 0  
31 TOR Deurne Pirates B 0 0 0 0 0 0 0  
32 Tubantia Borgerhout VK 0 0 0 0 0 0 0  
33 VC Mortsel OG B 0 0 0 0 0 0 0  
34 Verbr. Zwijndrecht B 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 4

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Oxaco-Boechout 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Oxford Hemiksem 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Suraye Utd Mechelen 0 0 0 0 0 0 0  
5 Heffen SK 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Boechoutse VV 0 0 0 0 0 0 0  
7 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0  
8 K Reet SK 0 0 0 0 0 0 0  
9 K Rumstse SK 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Katelijne A 0 0 0 0 0 0 0  
11 KFC Katelijne B 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC Kontich B 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFC Lint 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFCV Wintam 0 0 0 0 0 0 0  
15 KSC Maccabi 0 0 0 0 0 0 0  
16 KSC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0  
17 KV Hooikt B 0 0 0 0 0 0 0  
18 KVC Wilrijk B 0 0 0 0 0 0 0  
19 KVK Hingene 0 0 0 0 0 0 0  
20 Kalfort Puursica 0 0 0 0 0 0 0  
21 Leest United 0 0 0 0 0 0 0  
22 Nielse SV 0 0 0 0 0 0 0  
23 RB Elzestraat 0 0 0 0 0 0 0  
24 RVC Hoboken B 0 0 0 0 0 0 0  
25 SK Sint-Amands 0 0 0 0 0 0 0  
26 SV Aartselaar A 0 0 0 0 0 0 0  
27 SV Aartselaar B 0 0 0 0 0 0 0  
28 Schelle Sport 0 0 0 0 0 0 0  
29 Sporting Club Duffel 0 0 0 0 0 0 0  
30 Sporting Tisselt 0 0 0 0 0 0 0  
31 VK Heindonk 0 0 0 0 0 0 0  
32 VVH Lippelo 0 0 0 0 0 0 0  
33 Willebroekse SV 0 0 0 0 0 0 0  
34 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 5

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 BO Beerzel 0 0 0 0 0 0 0  
2 Excelsior Bouwel 0 0 0 0 0 0 0  
3 Excelsior Vorst 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Netezonen 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Punt-Larum 0 0 0 0 0 0 0  
6 Jong Rita Lyra-Lierse 0 0 0 0 0 0 0  
7 K Noordstar VV 0 0 0 0 0 0 0  
8 K Ramsel FC 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Herenthout 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Herselt B 0 0 0 0 0 0 0  
11 KFC Heultje 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC Linda Olen 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFC Muizen 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFC Putte 0 0 0 0 0 0 0  
15 KFC Tongerlo 0 0 0 0 0 0 0  
16 KFC Zammel 0 0 0 0 0 0 0  
17 KFCM Hallaar 0 0 0 0 0 0 0  
18 KFCV Alberta 0 0 0 0 0 0 0  
19 KSK Wavria A 0 0 0 0 0 0 0  
20 KSK Wavria B 0 0 0 0 0 0 0  
21 KSV Schriek 0 0 0 0 0 0 0  
22 KV Hooikt A 0 0 0 0 0 0 0  
23 KVC Booischot 0 0 0 0 0 0 0  
24 KVV Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0  
25 Kessel United 0 0 0 0 0 0 0  
26 Olen United 0 0 0 0 0 0 0  
27 Racing Emblem 0 0 0 0 0 0 0  
28 SC Wiekevorst 0 0 0 0 0 0 0  
29 SK Peulis 0 0 0 0 0 0 0  
30 SKS Herentals 0 0 0 0 0 0 0  
31 SV Grasheide 0 0 0 0 0 0 0  
32 VC Immer-Oost 0 0 0 0 0 0 0  
33 VC Rijmenam 0 0 0 0 0 0 0  
34 VV Laakdal 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 5 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 6

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Alberta Schilde 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC De Kempen B 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Gierle 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Rosselaar-Hulsen 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Sint Jozef 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Wezel Sport B 0 0 0 0 0 0 0  
7 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0  
8 K Meerle FC 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Antonia B 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Beekhoek Sport 0 0 0 0 0 0 0  
11 KFC Ezaart Sport 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC Flandria 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFC Grobbendonk 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFC Halle 0 0 0 0 0 0 0  
15 KFC Meer 0 0 0 0 0 0 0  
16 KFC Mol 0 0 0 0 0 0 0  
17 KFC Poppel 0 0 0 0 0 0 0  
18 KFC Pulle 0 0 0 0 0 0 0  
19 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0  
20 KFC Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0  
21 KFCH Pulderbos 0 0 0 0 0 0 0  
22 KSK Kasterlee 0 0 0 0 0 0 0  
23 KSK Oelegem 0 0 0 0 0 0 0  
24 KSK Oosthoven 0 0 0 0 0 0 0  
25 KSV Oud Turnhout 0 0 0 0 0 0 0  
26 KVC Oostmalle 0 0 0 0 0 0 0  
27 KVK Westmalle 0 0 0 0 0 0 0  
28 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0  
29 KVV Dosko 0 0 0 0 0 0 0  
30 KVV Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0  
31 SAV Sint Dimpna B 0 0 0 0 0 0 0  
32 VC Poederlee 0 0 0 0 0 0 0  
33 White Star Schorvoort 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 6 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE BVA VROUWEN - ZOMER 2020 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 4 VROUWENGROEPEN.

BVA Vrouwen - Groep 1 BVA Vrouwen - Groep 2 BVA Vrouwen - Groep 3 BVA Vrouwen - Groep 4
    

BVA Vrouwen Groep 1

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Davo Puurs 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Berlaar Heikant 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Ik Dien A 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC V.D.P. A 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC V.D.P. B 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Bevel FC 0 0 0 0 0 0 0  
7 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Kontich C 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Nijlen 0 0 0 0 0 0 0  
10 KSC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0  
11 KSK Heist B 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 2

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Arendonk Sport A 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Netezonen B 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Schoonbroek 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFC Beekhoek Sport 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Zammel 0 0 0 0 0 0 0  
7 KSK Weelde 0 0 0 0 0 0 0  
8 KVV Vosselaar B 0 0 0 0 0 0 0  
9 VC Moldavo B 0 0 0 0 0 0 0  
10 VC Moldavo C 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 3

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Antwerp Girls 0 0 0 0 0 0 0  
2 K Berchem Sport A 0 0 0 0 0 0 0  
3 K Zandhovense SK 0 0 0 0 0 0 0  
4 KFC Broechem 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFC Kontich B 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Ranst 0 0 0 0 0 0 0  
7 KSK 's Gravenwezel 0 0 0 0 0 0 0  
8 KVC Massenhoven B 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Vlug Vooruit A 0 0 0 0 0 0 0  
10 VVC Brasschaat B 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 4

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Hoogstraten VV A 0 0 0 0 0 0 0  
2 KFC Wuustwezel B 0 0 0 0 0 0 0  
3 KFC Wuustwezel C 0 0 0 0 0 0 0  
4 KV Westmalle A 0 0 0 0 0 0 0  
5 KVC Oostmalle 0 0 0 0 0 0 0  
6 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0  
7 Loenhout SK A 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Noorse A 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Noorse B 0 0 0 0 0 0 0  
10 VVC Brasschaat C 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE JUPILER PRO LEAGUE 1A - DE PRO LEAGUE 1B - DE KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE PRO LEAGUE 1A EN 1B, EN VAN ALLE NATIONALE REEKSEN AMATEURS EN DAMES.

  1A Jupiler Pro League Pro League 1B  
    

1e Nationale A

Klassement na 34 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Club Brugge 34 24 6 4 73 26 76
2 R Antwerp FC 34 18 10 6 57 48 60
3 RSC Anderlecht 34 15 6 13 51 34 58
4 Racing Genk 34 16 10 8 67 48 56
5 KV Oostende 34 15 11 8 49 41 53
6 Standard Luik 34 13 10 11 52 41 50
7 AA Gent 34 14 13 7 55 42 49
8 KV Mechelen 34 13 12 9 54 54 48
9 K Beerschot VA 34 14 15 5 58 64 47
10 Zulte-Waregem 34 14 16 4 53 69 46
11 OH Leuven 34 12 13 9 54 59 45
12 KAS Eupen 34 10 11 13 44 55 43
13 Sporting Charleroi 34 11 14 9 46 49 42
14 KV Kortrijk 34 11 17 6 44 57 39
15 Sint-Truiden VV 34 10 16 8 41 52 38
16 Cercle Brugge 34 11 20 3 40 51 36
17 Waasland-Beveren 34 8 19 7 44 70 31
18 Excel Moeskroen 34 7 17 10 32 54 31

= gewonnen = verloren = gelijk


1e Nationale B

Klassement na 28 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Union Sint-Gillis 28 22 2 4 69 24 70
2 FC Seraing 28 16 8 4 55 37 52
3 Lommel SK 28 13 11 4 50 47 43
4 KVC Westerlo 28 10 5 13 41 30 43
5 SK Deinze 28 10 9 9 45 46 39
6 RWD Molenbeek 28 10 13 5 44 49 35
7 Lierse K. 28 4 20 4 25 55 16
8 Club NXT 28 2 19 7 23 64 13

= gewonnen = verloren = gelijk

DE NATIONALE REEKSEN HEREN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE REEKSEN HEREN 1e NATIONALE EN 2e EN 3e AFDELINGEN VV EN ACFF.

1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B
    

1e Nationale Heren

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Thes Sport KVV 3 3 0 0 7 3 9
2 KVK Tienen 4 2 2 0 5 5 6
3 KSK Heist 2 1 0 1 3 2 4
4 Royal Francs Borains 1 1 0 0 2 1 3
5 Winkel Sport SE 2 1 1 0 4 2 3
6 RFC Knokke 2 1 1 0 2 1 3
7 URSL Visé 2 1 1 0 3 3 3
8 Olympic Cl. Charleroi 2 1 1 0 1 1 3
9 FC Mandel United. 3 1 2 0 6 4 3
10 Patro Eisden MM 1 0 0 1 2 2 1
11 RFC Luik 1 0 0 1 0 0 1
12 K Rupel Boom FC 2 0 1 1 0 2 1
13 FC Dender EH 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFC Dessel Sport 0 0 0 0 0 0 0  
15 KSV Roeselare 1 0 1 0 0 5 0
16 La Louvière Centre 2 0 2 0 1 5 0

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Afdeling VV A

Algemeen klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVK Ninove A 4 4 0 0 9 3 12
2 Racing Club Gent 4 2 0 2 7 5 8
3 KSV Oudenaarde 4 2 1 1 9 4 7
4 Sparta Petegem A 3 2 1 0 4 1 6
5 RC Harelbeke 4 1 0 3 8 5 6
6 SC Dikkelvenne 4 1 0 3 7 5 6
7 Olsa Brakel 3 1 0 2 4 2 5
8 KSC Lokeren-Temse 3 1 0 2 4 3 5
9 KFC Merelbeke 4 1 1 2 4 2 5
10 KSKV Zwevezele A 3 1 1 1 2 2 4
11 KVV Zelzate 3 0 0 3 5 5 3
12 RFC Wetteren 4 0 2 2 3 6 2
13 KSK Ronse 4 0 2 2 4 8 2
14 KSCT Menen 3 0 2 1 4 9 1
15 FC Gullegem 4 0 3 1 1 7 1
16 VK Westhoek 4 0 3 1 3 11 1

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Afdeling VV B

Algemeen klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Bocholter VV A 4 3 0 1 11 5 10
2 Sporting Hasselt A 3 2 0 1 6 3 7
3 Hoogstraten VV A 4 2 1 1 9 4 7
4 Lyra-Lierse Berlaar 4 2 1 1 7 4 7
5 Diegem Sport 4 2 1 1 8 7 7
6 SK Londerzeel A 4 2 1 1 7 9 7
7 RC Hades Kiewit Hasselt 3 2 1 0 9 3 6
8 Pepingen-Halle A 3 2 1 0 5 3 6
9 K Berchem Sport 2004 A 3 1 0 2 4 3 5
10 KVC Houtvenne 4 1 2 1 4 7 4
11 R Cappellen FC 3 1 2 0 6 6 3
12 Spouwen-Mopertingen 3 1 2 0 5 8 3
13 FC Heur Tongeren A 3 0 2 1 1 7 1
14 SC Eendracht Aalst 2 0 2 0 1 3 0
15 City Pirates Antwerpen A 2 0 2 0 3 7 0
16 Olympia Wijgmaal A 3 0 3 0 2 9 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Division 2 ACFF

Algemeen klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 AFC Tubize 4 4 0 0 14 2 12
2 RAAL La Louvière 3 3 0 0 15 0 9
3 FC Ganshoren 3 2 0 1 6 4 7
4 Stockay-Warfusée 4 2 1 1 6 5 7
5 Couvin-Mariembourg 3 2 1 0 8 5 6
6 RRC Hamoir 4 2 2 0 10 7 6
7 RUS Givry 4 1 1 2 6 6 5
8 RSD Jette 2 1 1 0 4 2 3
9 RCS Verlaine 2 1 1 0 1 3 3
10 Solières Sport 3 1 2 0 6 6 3
11 Waremme-Borgworm 3 1 2 0 5 9 3
12 RFC Meux 3 0 0 3 4 4 3
13 Entente Durbuy 4 1 3 0 7 14 3
14 US Rebecquoise 2 0 0 2 2 2 2
15 Acren Lessines 2 0 1 1 3 4 1
16 RFC Warnant 2 0 2 0 2 6 0
17 Excelsior Virton 4 0 4 0 0 20 0

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Afdeling VV A

Algemeen klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Avanti Stekene 4 3 0 1 7 2 10
2 FC Lebbeke 4 2 0 2 9 5 8
3 Tempo Overijse 3 2 0 1 7 3 7
4 KVCSV Oostkamp 4 2 1 1 10 8 7
5 SK Lochristi A 3 2 1 0 8 6 6
6 KRC Bambrugge 4 2 2 0 3 4 6
7 VW Hamme 3 1 1 1 4 4 4
8 KM Torhout 4 1 2 1 8 8 4
9 SV Anzegem 4 1 2 1 3 5 4
10 Wolvertem-Merchtem 4 1 2 1 6 9 4
11 SK Sint-Niklaas A 2 1 1 0 3 5 3
12 FC Voorde-Appelterre 3 0 0 3 5 5 3
13 KFC Eppegem 2 0 0 2 3 3 2
14 KVC Jong Lede 3 0 1 2 1 2 2
15 Rhodienne de Hoek A 3 0 2 1 4 6 1
16 Svelta Melsele A 4 0 3 1 4 10 1

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Afdeling VV B

Algemeen klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KAC Betekom A 4 3 1 0 11 6 9
2 KFC Nijlen 4 3 1 0 9 7 9
3 FC Berlaar-Heikant 4 2 0 2 9 6 8
4 KFC Lille 4 2 1 1 13 7 7
5 Eendracht Termien 4 2 1 1 11 8 7
6 Esperanza Pelt 3 2 1 0 8 4 6
7 KFC Witgoor Sport 4 2 2 0 7 6 6
8 KFC St. Lenaarts A 4 2 2 0 8 9 6
9 K Racing Mechelen 4 2 2 0 5 9 6
10 KFC Zwarte Leeuw 3 1 1 1 5 6 4
11 KFC Diest 4 1 2 1 6 7 4
12 KFC Turnhout 3 1 2 0 3 7 3
13 KVK Wellen 4 0 1 3 5 6 3
14 FC De Kempen TL A 4 0 2 2 4 6 2
15 KVK Beringen A 4 0 2 2 4 8 2
16 KVV Weerstand Koersel 3 0 2 1 4 10 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Division 3 ACFF A

Algemeen klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 JS Taminoise A 4 4 0 0 12 4 12
2 Crossing Schaarbeek A 4 3 0 1 11 4 10
3 U Namur FLV A 4 3 0 1 8 1 10
4 RUS Binche A 4 2 1 1 8 7 7
5 RCS Brainois 4 2 1 1 4 3 7
6 CS Entite Manage 2 2 0 0 4 0 6
7 Jeunesse Aischoise A 3 2 1 0 4 3 6
8 Stade Brainois A 4 1 2 1 5 5 4
9 ROFC Stockel A 4 1 2 1 9 10 4
10 Rapid Symphorinois A 4 1 2 1 5 6 4
11 Pays Vert Ostiches-Ath A 3 1 2 0 2 4 3
12 Renaissance Mons 44 A 4 1 3 0 5 12 3
13 RFC Doornik A 3 0 2 1 2 4 1
14 Saint-Ghislain T-H A 3 0 2 1 2 7 1
15 Gosselies Sports A 4 0 3 1 5 11 1
16 Pont-A-Celles Buzet A 2 0 2 0 1 6 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Division 3 ACFF B

Algemeen klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Stade Disonais A 3 2 0 1 7 2 7
2 RRC Mormont A 3 2 0 1 6 2 7
3 FC Richelle UTD A 2 2 0 0 6 2 6
4 Habay La Neuve 3 2 1 0 7 7 6
5 FC Herstal A 3 2 1 0 5 5 6
6 RAS Jodoigne A 4 2 2 0 8 9 6
7 RFC Raeren-Eynatten 3 1 1 1 6 5 4
8 Union Rochefortoise A 2 1 1 0 4 5 3
9 RFC Aywaille A 2 1 1 0 3 4 3
10 CS Onhaye A 3 1 2 0 7 5 3
11 RFC Hoei 3 1 2 0 5 8 3
12 FC Oppagne-Weris A 2 0 1 1 1 2 1
13 RUS Gouvy A 2 0 1 1 3 5 1
14 FCB Sprimont A 2 0 1 1 1 3 1
15 Wanze/Bas-Oha A 1 0 1 0 0 2 0
16 Marloie Sport A 2 0 2 0 4 7 0

= gewonnen = verloren = gelijk

DE NATIONALE VROUWENREEKSEN - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE VROUWENREEKSEN: WOMEN'S SUPER LEAGUE EN AFDELING 1, 2A & 2B.

Women's Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B
    

Dames Super League

Klassement na 18 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RSC Anderlecht A 18 17 1 0 95 5 51
2 Standard Luik A 18 14 4 0 46 19 42
3 AA Gent A 18 11 6 1 40 20 34
4 OH Leuven A 18 11 6 1 38 31 34
5 Club Brugge A 18 8 8 2 31 34 26
6 RC Genk Ladies A 18 6 10 2 26 40 20
7 Femina WS Woluwe A 18 4 8 6 18 30 18
8 Eendracht Aalst A 18 4 11 3 18 42 15
9 Zulte-Waregem A 18 3 11 4 15 45 13
10 Sporting Charleroi A 18 1 14 3 7 68 6

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 1e Nationale

Klassement na 5 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Kontich A 4 4 0 0 22 3 12
2 AA Gent B 4 4 0 0 17 5 12
3 RSC Anderlecht B 4 2 0 2 11 3 8
4 OH Leuven B 3 2 0 1 14 3 7
5 St-Ghislain T-H A 3 2 0 1 4 2 7
6 Standard Luik B 3 2 1 0 11 4 6
7 RFC Luik 3 1 0 2 5 4 5
8 KSKV Zwevezele A 2 1 1 0 10 7 3
9 Eva's Tienen A 2 1 1 0 2 7 3
10 Racing Genk B 3 1 2 0 3 7 3
11 KFC Wuustwezel A 3 0 2 1 3 5 1
12 VC Moldavo A 3 0 2 1 3 6 1
13 KV Mechelen A 3 0 2 1 3 10 1
14 Famkes WDM A 3 0 2 1 3 11 1
15 ASE De Chastre A 3 0 3 0 0 14 0
16 KVC Massenhoven A 4 0 4 0 4 24 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale A

Klassement na 5 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Svelta Melsele A 3 3 0 0 12 3 9
2 Bosdam Beveren A 4 3 1 0 17 8 9
3 AA Gent C 2 2 0 0 7 1 6
4 KSV Bredene 3 2 1 0 11 6 6
5 Club Brugge B 3 2 1 0 10 6 6
6 Wolvertem Merchtem A 3 2 1 0 7 3 6
7 Dames VK Egem A 3 2 1 0 8 6 6
8 Olsa Brakel A 4 2 2 0 10 11 6
9 ASC Havinnes A 4 1 2 1 10 14 4
10 Mazenzele Opwijk A 3 1 2 0 5 6 3
11 Eendracht Aalst B 3 1 2 0 5 14 3
12 Zulte-Waregem B 4 1 3 0 9 13 3
13 KSV Sottegem A 3 0 2 1 7 10 1
14 St-Ghislain T-H B 4 0 4 0 2 19 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale B

Klassement na 5 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KV Mechelen B 4 3 0 1 14 6 10
2 Femina WS Woluwe B 3 3 0 0 16 5 9
3 KVC Westerlo 3 3 0 0 14 3 9
4 VVC Brasschaat A 3 2 0 1 8 2 7
5 KVV Vosselaar A 4 2 1 1 18 7 7
6 Standard Luik C 4 1 1 2 17 11 5
7 FC Alken 3 1 1 1 11 10 4
8 RUS Loyers A 4 1 2 1 9 14 4
9 Wall. Club Sibret A 4 1 2 1 7 14 4
10 ASE De Chastre B 3 1 2 0 4 5 3
11 RFC Aywaille A 3 1 2 0 3 8 3
12 Irlande Auderghem A 4 0 2 2 3 15 2
13 KSK Heist A 3 0 3 0 3 14 0
14 Olympic Cl. Charleroi A 3 0 3 0 3 16 0

= gewonnen = verloren = gelijk


LINKS NAAR ANDERE PROVINCIALE REEKSEN

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E  

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2020-2021 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van mei 2020.

KLIK HIER.

RECREATIEF VOETBAL - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN HET RECREATIEF VOETBAL - HEREN EN DAMES.

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C
    

Recreatief Reeks 1

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SC OLVE 6 5 0 1 24 8 16
2 FC VDP A 6 4 0 2 16 8 14
3 Bacwalde KSK 6 4 1 1 18 10 13
4 FC Ik Dien 6 3 2 1 15 8 10
5 FC Koningshof 6 2 1 3 13 13 9
6 SVB Driehoek 6 2 2 2 8 10 8
7 OLVAC 5 2 2 1 11 13 7
8 Nieuw Stabroek 6 2 3 1 12 16 7
9 Groenenhoek 6 2 4 0 11 11 6
10 Cantincrode 6 1 3 2 9 11 5
11 VK Simikos 6 1 3 2 9 16 5
12 OXACO-Boechout A 6 1 3 2 8 15 5
13 FC Patro Hoevenen 5 1 3 1 6 12 4
14 VK Valaarhof 6 1 4 1 11 20 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 2

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Vremde 5 4 0 1 20 4 13
2 K Rapid AC 6 3 0 3 12 7 12
3 VV OSSMI 5 3 1 1 16 4 10
4 SC Mechelen 5 3 1 1 6 4 10
5 Den Orgel 6 3 2 1 19 13 10
6 ESVO 6 3 2 1 13 10 10
7 FC Sac 6 3 2 1 9 10 10
8 SK Laar 6 3 3 0 15 15 9
9 V.O.S. Reinaert 6 2 2 2 15 13 8
10 Kalfort Daghet 6 2 3 1 11 16 7
11 FC SEJA 5 1 3 1 9 10 4
12 Riko-Hubertus 6 1 4 1 6 28 4
13 FC Racing Kiel 6 1 5 0 5 12 3
14 VK Helderhoek 6 1 5 0 7 17 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 3A

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Arakora 6 4 1 1 15 9 13
2 Seaman's Chile 6 4 2 0 29 11 12
3 Deurne O.B. 6 4 2 0 10 4 12
4 Anadolu Antwerpen 6 4 2 0 17 12 12
5 FC Balkan 6 3 2 1 14 12 10
6 VC OLSE 5 3 2 0 10 13 9
7 SV Groenendaal 6 2 2 2 14 13 8
8 Antwerp Thunderdogs 6 2 2 2 12 11 8
9 KSV Vlug Vooruit 6 2 2 2 12 12 8
10 FC Harrows 6 2 3 1 12 15 7
11 SV Bart 5 1 2 2 13 12 5
12 BH Ljiljani 6 1 3 2 11 22 5
13 Kiel FC 6 1 4 1 8 23 4
14 FC Turkgucu 6 1 5 0 10 18 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 3B

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Ostan 5 4 0 1 12 3 13
2 SFC Vitesse Boom 6 4 1 1 18 16 13
3 SK De Vrede 6 4 2 0 17 11 12
4 VFL Malines 5 3 1 1 13 8 10
5 FC Rood Wit 6 3 2 1 12 11 10
6 KFC Broechem 6 3 2 1 9 12 10
7 Red Boys Elzestraat 6 2 1 3 15 13 9
8 FC Belgica 5 2 1 2 9 7 8
9 Team Pouvri 6 2 3 1 16 17 7
10 KSC Familia-Academia 5 2 3 0 12 15 6
11 SK Berkenrode 5 1 3 1 8 13 4
12 Boterwaag Utd 6 1 5 0 6 12 3
13 SV Sint-Jozef 6 0 3 3 17 20 3
14 FC H.T.H. 5 0 4 1 8 14 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 4A

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Warriors Ant. 5 5 0 0 30 11 15
2 VC Mortsel OG 5 4 1 0 17 10 12
3 Anv. Genclerbirligi FK 5 3 1 1 15 10 10
4 FC Hemiksem TR 5 3 2 0 17 13 9
5 FC V.D.P. B 5 2 2 1 14 7 7
6 FC Oxaco-Boechout B 5 2 2 1 10 9 7
7 's Gravenwezel-Schilde A 5 2 2 1 11 12 7
8 SA Moretusburg 4 2 2 0 12 14 6
9 Royalle Zeezicht 5 2 3 0 12 16 6
10 SC Leugenberg 5 1 3 1 19 26 4
11 FC Sint-Anneke 4 0 3 1 6 18 1
12 FC Corum 19 5 0 5 0 6 23 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 4B

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Weitse Gans 6 5 1 0 24 5 15
2 KWB Voetbal Hombeek 6 4 0 2 18 6 14
3 JK Jolika 6 4 1 1 15 11 13
4 's Gravenwezel-Schilde B 5 3 0 2 17 5 11
5 Union Malinese 6 3 1 2 24 8 11
6 Dynamica 5 3 1 1 14 11 10
7 Vosberg Sport 5 3 1 1 7 8 10
8 Boerenbond Broechem 6 3 2 1 22 15 10
9 FC Blaasveld 6 2 3 1 18 21 7
10 FC Bariton 6 2 4 0 13 17 6
11 FC Lucyvo 6 1 4 1 7 15 4
12 Martinus Oost 5 1 4 0 7 17 3
13 JK Goka 6 0 6 0 8 31 0
14 VK Ludwina Bonheiden 6 0 6 0 9 33 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Dames A

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Vremde A 5 5 0 0 26 2 15
2 SVB Driehoek 5 5 0 0 22 0 15
3 VK Valaarhof 6 5 1 0 28 5 15
4 Oxaco-Boechout A 6 5 1 0 20 8 15
5 VK Simikos A 6 3 3 0 18 8 9
6 Royalle Zeezicht 4 2 2 0 18 8 6
7 VV Duffel A 5 2 3 0 23 10 6
8 VC Rijmenam 5 1 3 1 5 18 4
9 Davo Puurs 4 1 3 0 13 26 3
10 Bacwalde 5 0 4 1 0 19 1
11 VK Kontich-Scaldis 4 0 4 0 5 28 0
12 City Pirates Antwerpen 5 0 5 0 1 47 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Dames B

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Cantincrode A 6 6 0 0 32 7 18
2 FC Belgica 6 5 1 0 23 7 15
3 Sporting Club Duffel 6 4 2 0 32 19 12
4 Groenenhoek A 6 4 2 0 13 9 12
5 Oxaco-Boechout B 6 3 2 1 13 9 10
6 SV Groenendaal 6 3 2 1 18 17 10
7 SC OLVE 6 2 2 2 16 16 8
8 SV Sint-Jozef 6 2 3 1 12 15 7
9 VV OSSMI 6 2 3 1 10 17 7
10 Waarloos 4 6 2 3 1 8 17 7
11 's Gravenwezel-Schilde 6 2 4 0 12 21 6
12 Ostan 6 1 4 1 11 20 4
13 Vremde B 6 1 4 1 6 17 4
14 VK Simikos B 6 0 5 1 7 22 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Dames C

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Patro Hoevenen 6 6 0 0 15 2 18
2 SV Noorse 6 5 0 1 25 3 16
3 KFC Wuustwezel 6 4 2 0 16 6 12
4 Den Orgel 6 4 2 0 10 3 12
5 Groenenhoek B 6 3 2 1 13 10 10
6 KSV Vlug Vooruit 5 3 2 0 10 8 9
7 VC Mortsel OG 6 3 3 0 9 12 9
8 VK Simikos C 6 2 2 2 21 12 8
9 K Reet SK 6 2 3 1 12 6 7
10 Cantincrode B 6 2 3 1 5 8 7
11 BO Beerzel 5 2 3 0 7 8 6
12 VV Duffel B 6 1 5 0 5 21 3
13 GFA Sinaai 6 1 5 0 4 24 3
14 KFC Nijlen 6 0 6 0 0 29 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).