N.L. 20-21 Matchday
Update: 20/11/2020 om 10:23u
Nationaal Rode Duivels N.L. 20-21 Matchday
Laatste update: 20/11/2020 om 10:23u
Relaxen in de Ardennen
Erpigny 19 B/C, Erezťe
www.chambres-d-erpigny.be
Meer info...
DE UEFA - NATIONS LEAGUE

Op deze pagina ziet u alle groepswedstrijden van de zes speeldagen in de "Nations League" in chronologische volgorde.
>> Afdrukken kan via de optie "Extra-Website-Printvriendelijke versie". Selecteer alles of een gedeelte en druk af.

* Liever (de blanco lijst) afdrukken in excel/ods ? Kies Chronologisch of Per groep.
** Of liever (de blanco lijst) afdrukken in PDF ? Kies Chronologisch of Per groep.

LINKS NAAR DE MATCHDAYS - DE WEDSTRIJDEN

Matchday 1Matchday 2 Matchday 3Matchday 4 Matchday 5Matchday 6



DE "FINAL FOUR" - DE HALVE FINALES - JUNI 2021
Dag Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
Woensdag6 oktober20u45x-x - -
Donderdag7 oktober20u45x-x - -

** Naar de finale.
* Naar de wedstrijd voor de 3e en 4e plaats.

DE "FINAL FOUR" - DE FINALE - JUNI 2021
Dag Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
Zondag10 oktober15u00 x-x - -
Zondag10 oktober20u45 x-x - -

*** De winnaar krijgt de trofee "Nations League Winner".

UEFA - NATIONS LEAGUE - MATCHDAY 1
Donderdag 3, vrijdag 4 en zaterdag 5 september 2020
DatumUurLeagueWedstrijd Uitslag 
Don. 3 sept18:00uD - 1 Letland-Andorra0 - 0 speeldag
Don. 3 sept20:45uA - 4 Duitsland-Spanje1 - 1 speeldag
Don. 3 sept20:45uA - 4 OekraÔne-Zwitserland2 - 1 speeldag
Don. 3 sept20:45uB - 3 Rusland-ServiŽ3 - 1 speeldag
Don. 3 sept20:45uB - 3 Turkije-Hongarije0 - 1 speeldag
Don. 3 sept20:45uB - 4 Bulgarije-Ierland1 - 1 speeldag
Don. 3 sept20:45uB - 4 Finland-Wales0 - 1 speeldag
Don. 3 sept20:45uC - 3 MoldaviŽ-Kosovo1 - 1 speeldag
Don. 3 sept20:45uC - 3 SloveniŽ-Griekenland0 - 0 speeldag
Don. 3 sept20:45uD - 1 FaroŽr Eilanden-Malta3 - 2 speeldag
         
Vrij. 4 sept18:00uC - 4 Litouwen-Kazachstan0 - 2 speeldag
Vrij. 4 sept20:45uA - 1 ItaliŽ-BosniŽ-Herzegovina1 - 1 speeldag
Vrij. 4 sept20:45uA - 1 Nederland-PŲlen1 - 0 speeldag
Vrij. 4 sept20:45uB - 1 Noorwegen-Oostenrijk1 - 2 speeldag
Vrij. 4 sept20:45uB - 1 RoemeniŽ-Noord Ierland1 - 1 speeldag
Vrij. 4 sept20:45uB - 2 Schotland-IsraŽl1 - 1 speeldag
Vrij. 4 sept20:45uB - 2 Slovakije-TsjechiŽ1 - 3 speeldag
Vrij. 4 sept20:45uC - 4 Wit Rusland-AlbaniŽ0 - 2 speeldag
         
Zat. 5 sept15:00uC - 2 Noord MacedoniŽ-ArmeniŽ2 - 1 speeldag
Zat. 5 sept15:00uD - 2 Gibraltar-San Marino1 - 0 speeldag
Zat. 5 sept18:00uA - 2 IJsland-Engeland0 - 1 speeldag
Zat. 5 sept18:00uC - 1 Azerbeidjan-Luxemburg1 - 2 speeldag
Zat. 5 sept18:00uC - 1 Cyprus-Montenegro0 - 2 speeldag
Zat. 5 sept18:00uC - 2 Estland-GeorgiŽ0 - 1 speeldag
Zat. 5 sept20:45uA - 2 Denemarken-BelgiŽ0 - 2 speeldag
Zat. 5 sept20:45uA - 3 Portugal-KroatiŽ4 - 1 speeldag
Zat. 5 sept20:45uA - 3 Zweden-Frankrijk0 - 1 speeldag

* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres: www.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep " voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.

UEFA - NATIONS LEAGUE - MATCHDAY 2
Zondag 6, maandag 7 en dinsdag 8 september 2020
DatumUurLeagueWedstrijd Uitslag 
Zon. 6 sept15:00uB - 4 Wales -Bulgarije 1 - 0 speeldag
Zon. 6 sept15:00uD - 1 Andorra -FaroŽr Eilanden 0 - 1 speeldag
Zon. 6 sept18:00uB - 3 Hongarije -Rusland 2 - 3 speeldag
Zon. 6 sept18:00uB - 4 Ierland -Finland 0 - 1 speeldag
Zon. 6 sept18:00uC - 3 SloveniŽ -MoldaviŽ 1 - 0 speeldag
Zon. 6 sept20:45uA - 4 Spanje -OekraÔne 4 - 0 speeldag
Zon. 6 sept20:45uA - 4 Zwitserland -Duitsland 1 - 1 speeldag
Zon. 6 sept20:45uB - 3 ServiŽ -Turkije 0 - 0 speeldag
Zon. 6 sept20:45uC - 3 Kosovo -Griekenland 1 - 2 speeldag
Zon. 6 sept20:45uD - 1 Malta -Letland 1 - 1 speeldag
         
Maa. 7 sept16:00uC - 4 Kazachstan -Wit Rusland 1 - 2 speeldag
Maa. 7 sept20:45uA - 1 BosniŽ-Herzegovina -Polen 1 - 2 speeldag
Maa. 7 sept20:45uA - 1 Nederland -ItaliŽ 0 - 1 speeldag
Maa. 7 sept20:45uB - 1 Oostenrijk -RoemeniŽ 2 - 3 speeldag
Maa. 7 sept20:45uB - 1 Noord Ierland -Noorwegen 1 - 5 speeldag
Maa. 7 sept20:45uB - 2 TsjechiŽ -Schotland 1 - 2 speeldag
Maa. 7 sept20:45uB - 2 IsraŽl -Slovakije 1 - 1 speeldag
Maa. 7 sept20:45uC - 4 AlbaniŽ -Litouwen 0 - 1 speeldag
         
Din. 8 sept18:00uC - 2 ArmeniŽ -Estland 2 - 0 speeldag
Din. 8 sept18:00uC - 2 GeorgiŽ -Noord MacedoniŽ 1 - 1 speeldag
Din. 8 sept20:45uA - 2 BelgiŽ -IJsland 5 - 1 speeldag
Din. 8 sept20:45uA - 2 Denemarken -Engeland 0 - 0 speeldag
Din. 8 sept20:45uA - 3 Frankrijk -KroatiŽ 4 - 2 speeldag
Din. 8 sept20:45uA - 3 Zweden -Portugal 0 - 2 speeldag
Din. 8 sept20:45uC - 1 Cyprus -Azerbeidjan 0 - 1 speeldag
Din. 8 sept20:45uC - 1 Luxemburg -Montenegro 0 - 2 speeldag
Din. 8 sept20:45uD - 2 San Marino -Liechtenstein 0 - 2 speeldag

* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres: www.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep" voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.

UEFA - NATIONS LEAGUE - MATCHDAY 3
Zaterdag 10 en zondag 11 oktober 2020
DatumUurLeagueWedstrijd Uitslag 
Zat. 10 okt15:00uC - 1 Luxemburg -Cyprus 2 - 0 speeldag
Zat. 10 okt15:00uC - 1 Montenegro -Azerbeidjan 2 - 0 speeldag
Zat. 10 okt18:00uD - 1 FaroŽr Eilanden -Letland 1 - 1 speeldag
Zat. 10 okt18:00uD - 2 Liechstenstein -Gibraltar 0 - 1 speeldag
Zat. 10 okt20:45uD - 1 Andorra -Malta 0 - 0 speeldag
Zat. 10 okt20:45uA - 4 Spanje -Zwitserland 1 - 0 speeldag
Zat. 10 okt20:45uA - 4 OekraÔne -Duitsland 1 - 2 speeldag
         
Zon. 11 okt15:00uB - 4 Ierland -Wales 0 - 0 speeldag
Zon. 11 okt15:00uC - 4 Kazachstan -AlbaniŽ 0 - 0 speeldag
Zon. 11 okt18:00uC - 2 ArmeniŽ -GeorgiŽ 2 - 2 speeldag
Zon. 11 okt18:00uC - 2 Estland -Noord MacedoniŽ 3 - 3 speeldag
Zon. 11 okt18:00uA - 1 BosniŽ-Herzegovina -Nederland 0 - 0 speeldag
Zon. 11 okt18:00uA - 2 Engeland -BelgiŽ 2 - 1 speeldag
Zon. 11 okt18:00uA - 3 KroatiŽ -Zweden 2 - 1 speeldag
Zon. 11 okt18:00uB - 1 Noorwegen -RoemeniŽ 4 - 0 speeldag
Zon. 11 okt18:00uB - 4 Finland -Bulgarije 2 - 0 speeldag
Zon. 11 okt18:00uC - 4 Litouwen -Wit Rusland 2 - 2 speeldag
         
Zon. 11 okt20:45uC - 3 Griekenland -MoldaviŽ 2 - 0 speeldag
Zon. 11 okt20:45uC - 3 Kosovo -SloveniŽ 0 - 1 speeldag
Zon. 11 okt20:45uA - 1 Polen -ItaliŽ 0 - 0 speeldag
Zon. 11 okt20:45uB - 1 Noord-Ierland -Oostenrijk 0 - 1 speeldag
Zon. 11 okt20:45uB - 2 IsraŽl -TsjechiŽ 1 - 2 speeldag
Zon. 11 okt20:45uB - 2 Schotland -Slovakije 1 - 0 speeldag
Zon. 11 okt20:45uA - 2 IJsland -Denemarken 0 - 3 speeldag
Zon. 11 okt20:45uA - 3 Frankrijk -Portugal 0 - 0 speeldag
Zon. 11 okt20:45uB - 3 Rusland -Turkije 1 - 1 speeldag
Zon. 11 okt20:45uB - 3 ServiŽ -Hongarije 0 - 1 speeldag
         

* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres: www.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep" voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.

UEFA - NATIONS LEAGUE - MATCHDAY 4
Dinsdag 13 en woensdag 14 oktober 2020
DatumUurLeagueWedstrijd Uitslag 
Din. 13 okt18:00uC - 1 Azerbeidjan -Cyprus 0 - 0 speeldag
Din. 13 okt18:00uD - 1 Letland -Malta 0 - 1 speeldag
Din. 13 okt20:45uA - 4 Duitsland -Zwitserland 3 - 3 speeldag
Din. 13 okt20:45uA - 4 OekraÔne -Spanje 1 - 0 speeldag
Din. 13 okt20:45uC - 1 Montenegro -Luxemburg 1 - 2 speeldag
Din. 13 okt20:45uD - 1 FaroŽr Eilanden -Andorra 2 - 0 speeldag
Din. 13 okt20:45uD - 2 Liechtenstein -San Marino 0 - 0 speeldag
         
Woe. 14 okt18:00uC - 4 Litouwen -AlbaniŽ 0 - 0 speeldag
Woe. 14 okt18:00uB - 4 Finland -Ierland 1 - 0 speeldag
         
Woe. 14 okt20:45uA - 1 ItaliŽ -Nederland 1 - 1 speeldag
Woe. 14 okt20:45uA - 1 Polen -BosniŽ Herzegovina 3 - 0 speeldag
Woe. 14 okt20:45uA - 2 Engeland -Denemarken 0 - 1 speeldag
Woe. 14 okt20:45uA - 2 IJsland -BelgiŽ 1 - 2 speeldag
Woe. 14 okt20:45uA - 3 KroatiŽ -Frankrijk 1 - 2 speeldag
Woe. 14 okt20:45uA - 3 Portugal -Zweden 3 - 0 speeldag
Woe. 14 okt20:45uB - 1 RoemeniŽ -Oostenrijk 0 - 1 speeldag
Woe. 14 okt20:45uB - 1 Noorwegen -Noord Ierland 1 - 0 speeldag
Woe. 14 okt20:45uB - 2 Slovakije -IsraŽl 2 - 3 speeldag
Woe. 14 okt20:45uB - 2 Schotland -TsjechiŽ 1 - 0 speeldag
Woe. 14 okt20:45uB - 3 Rusland -Hongarije 0 - 0 speeldag
Woe. 14 okt20:45uB - 3 Turkije -ServiŽ 2 - 2 speeldag
Woe. 14 okt20:45uB - 4 Bulgarije -Wales 0 - 1 speeldag
Woe. 14 okt20:45uC - 2 Estland -ArmeniŽ 1 - 1 speeldag
Woe. 14 okt20:45uC - 2 Noord MacedoniŽ -GeorgiŽ 1 - 1 speeldag
Woe. 14 okt20:45uC - 3 Griekenland -Kosovo 0 - 0 speeldag
Woe. 14 okt20:45uC - 3 MoldaviŽ -SloveniŽ 0 - 4 speeldag
Woe. 14 okt20:45uC - 4 Wit Rusland -Kazachstan 2 - 0 speeldag

* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres: www.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep" voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.

UEFA - NATIONS LEAGUE - MATCHDAY 5
Zaterdag 14 en zondag 15 november 2020
DatumUurLeagueWedstrijd Uitslag 
Zat. 14 nov15:00uD - 1 Malta -Andorra 3 - 1 speeldag
Zat. 14 nov15:00uD - 2 San Marino -Gibraltar 0 - 0 speeldag
         
Zat. 14 nov18:00uC - 1 Azerbeidjan -Montenegro 0 - 0 speeldag
Zat. 14 nov18:00uC - 1 Cyprus -Luxemburg 2 - 1 speeldag
Zat. 14 nov18:00uD - 1 Letland -FaroŽr Eilanden 1 - 1 speeldag
         
Zat. 14 nov20:45uA - 3 Portugal -Frankrijk 0 - 1 speeldag
Zat. 14 nov20:45uA - 3 Zweden -KroatiŽ 2 - 1 speeldag
Zat. 14 nov20:45uA - 4 Duitsland -OekraÔne 3 - 1 speeldag
Zat. 14 nov20:45uA - 4 Zwitserland -Spanje 1 - 1 speeldag
         
Zon. 15 nov15:00uC - 2 Noord MacedoniŽ -Estland 2 - 1 speeldag
Zon. 15 nov15:00uB - 2 Slovakije -Schotland 1 - 0 speeldag
         
Zon. 15 nov18:00uA - 1 Nederland -BosniŽ Herzegovina 3 - 1 speeldag
Zon. 15 nov18:00uB - 3 Turkije -Rusland 3 - 2 speeldag
Zon. 15 nov18:00uB - 4 Bulgarije -Finland 1 - 2 speeldag
Zon. 15 nov18:00uB - 4 Wales -Ierland 1 - 0 speeldag
Zon. 15 nov18:00uC - 2 GeorgiŽ -ArmeniŽ 1 - 2 speeldag
Zon. 15 nov18:00uC - 4 AlbaniŽ -Kazachstan 3 - 1 speeldag
Zon. 15 nov18:00uC - 4 Wit Rusland -Litouwen 2 - 0 speeldag
         
Zon. 15 nov20:45uA - 1 ItaliŽ -Polen 2 - 0 speeldag
Zon. 15 nov20:45uA - 2 BelgiŽ -Engeland 2 - 0 speeldag
Zon. 15 nov20:45uA - 2 Denemarken -IJsland 2 - 1 speeldag
Zon. 15 nov20:45uB - 1 RoemeniŽ -Noorwegen afg. speeldag
Zon. 15 nov20:45uB - 1 Oostenrijk -Noord-Ierland 2 - 1 speeldag
Zon. 15 nov20:45uB - 2 TsjechiŽ -IsraŽl 1 - 0 speeldag
Zon. 15 nov20:45uB - 3 Hongarije -ServiŽ 1 - 1 speeldag
Zon. 15 nov20:45uC - 3 MoldaviŽ -Griekenland 0 - 2 speeldag
Zon. 15 nov20:45uC - 3 SloveniŽ -Kosovo 2 - 1 speeldag

* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres: www.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep" voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.

UEFA - NATIONS LEAGUE - MATCHDAY 6
Dinsdag 17 en woensdag 18 november 2020
DatumUurLeagueWedstrijd Uitslag 
Din. 17 nov20:45uA - 3 KroatiŽ -Portugal 2 - 3 speeldag
Din. 17 nov20:45uA - 3 Frankrijk -Zweden 4 - 2 speeldag
Din. 17 nov20:45uA - 4 Spanje -Duitsland 6 - 0 speeldag
Din. 17 nov20:45uA - 4 Zwitserland -OekraÔne uitg. speeldag
Din. 17 nov20:45uC - 1 Luxemburg -Azerbeidjan 0 - 0 speeldag
Din. 17 nov20:45uC - 1 Montenegro -Cyprus 4 - 0 speeldag
Din. 17 nov20:45uD - 1 Andorra -Letland 0 - 5 speeldag
Din. 17 nov20:45uD - 1 Malta -FaroŽr Eilanden 1 - 1 speeldag
Din. 17 nov20:45uD - 2 Gibraltar -Liechtenstein 1 - 1 speeldag
         
Woe. 18 nov16:00uC - 4 AlbaniŽ -Wit Rusland 3 - 2 speeldag
Woe. 18 nov16:00uC - 4 Kazachstan -Litouwen 1 - 2 speeldag
         
Woe. 18 nov18:00uC - 2 ArmeniŽ -Noord MacedoniŽ 1 - 0 speeldag
Woe. 18 nov18:00uC - 2 GeorgiŽ -Estland 0 - 0 speeldag
         
Woe. 18 nov20:45uA - 1 BosniŽ Herzegovina -ItaliŽ 0 - 2 speeldag
Woe. 18 nov20:45uA - 1 Polen -Nederland 1 - 2 speeldag
Woe. 18 nov20:45uA - 2 BelgiŽ -Denemarken 4 - 2 speeldag
Woe. 18 nov20:45uA - 2 Engeland -IJsland 4 - 0 speeldag
Woe. 18 nov20:45uB - 1 Oostenrijk -Noorwegen 1 - 1 speeldag
Woe. 18 nov20:45uB - 1 Noord-Ierland -RoemeniŽ 1 - 1 speeldag
Woe. 18 nov20:45uB - 2 TsjechiŽ -Slovakije 2 - 0 speeldag
Woe. 18 nov20:45uB - 2 IsraŽl -Schotland 1 - 0 speeldag
Woe. 18 nov20:45uB - 3 Hongarije -Turkije 2 - 0 speeldag
Woe. 18 nov20:45uB - 3 ServiŽ -Rusland 5 - 0 speeldag
Woe. 18 nov20:45uB - 4 Ierland -Bulgarije 0 - 0 speeldag
Woe. 18 nov20:45uB - 4 Wales -Finland 3 - 1 speeldag
Woe. 18 nov20:45uC - 3 Griekenland -SloveniŽ 0 - 0 speeldag
Woe. 18 nov20:45uC - 3 Kosovo -MoldaviŽ 1 - 0 speeldag

* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres: www.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep" voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.

>> Dit is de (voorlopige) nieuwe indeling van de vier Leagues:

* League A (16 landen):
- BelgiŽ, Portugal, Nederland, Engeland, Frankrijk, Spanje, ItaliŽ, OekraÔne of Zwitserland, Denemarken, KroatiŽ, Polen, Duitsland, Oostenrijk, Wales, TsjechiŽ en Hongarije.
* League B (16 landen):
- BosniŽ-Herzegovina, IJsland, Zweden, Rusland, Schotland, Noorwegen, ServiŽ, Finland, Ierland, IsraŽl, Hongarije, RoemeniŽ, AlbaniŽ, Montenegro, ArmeniŽ en SloveniŽ.
* League C (16 landen):
- Slovakije, Turkije, Noord-Ierland, Bulgarije, Griekenland, GeorgiŽ, Noord MacedoniŽ, Kosovo, Wit-Rusland, Litouwen, Luxemburg, Azerbeidjan, FaerŲer Eilanden, Gibraltar,
plus twee winnende landen uit de (degradatie) play-offs tussen Cyprus, Estland, MoldaviŽ en Kazachstan.
* League D (7 landen):
- Letland, Liechtenstein, Malta, Andorra, San Marino,
plus twee verliezende landen uit de (degradatie) play-offs tussen Cyprus, Estland, MoldaviŽ en Kazachstan.

DE VIER LEAGUES - SAMENSTELLING

Het aantal landen per League werd aangepast ten opzichte van de eerste editie.
- Er zijn 16 ploegen in League A, 16 in League B, 16 in League C en 7 in League D (dat was in de eerste editie 12, 12, 15 en 16).

* In League A zijn er 4 groepen met 4 landen.
* In League B zijn er 4 groepen met 4 landen.
* In League C zijn er 4 groepen met 4 landen.
* In League D zijn er 2 groepen, ťťn met 4 en ťťn met 3 landen.

*** De lottrekking voor het samenstellen van de groepen per League gebeurde op dinsdag 3 maart 2020 in Amsterdam.

>>> De 55 landen werden door de UEFA ingedeeld werden in de vier Leagues:
* League A : Portugal (de titelverdediger), BelgiŽ, Nederland, Engeland, Zwitserland, Frankrijk, Spanje, ItaliŽ, BosniŽ-Herzegovina,
OekraÔne, Denemarken, Zweden, KroatiŽ, Polen, Duitsland en IJsland.
* League B : Rusland, Oostenrijk, Wales, TsjechiŽ, Schotland, Noorwegen, ServiŽ, Finland, Slovakije, Turkije, Ierland, Noord-Ierland,
Bulgarije, IsraŽl, Hongarije en RoemeniŽ.
* League C : Griekenland, AlbaniŽ, Montenegro, GeorgiŽ, Noord MacedoniŽ, Kosovo, Wit-Rusland, Cyprus, Estland, SloveniŽ, Litouwen,
Luxemburg, ArmeniŽ, Azerbeidjan, Kazachstan en MoldaviŽ.
* League D : Letland, FaerŲer, Liechtenstein, Malta, Andorra, San Marino en Gibraltar.



DE NATIONS LEAGUE HOOFDPAGINA

Op de "Nations League" Hoofdpagina ziet u onder andere alle informatie over het systeem, de organisatie, het klassement en de kwalificatie. Klik HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de UEFA (c).