Groep 4
Update: 26/05/2021 om 21:15u
Provinciaal Beker van Antwerpen Groep 4
Laatste update: 26/05/2021 om 21:15u
Leopoldstraat 53, Merksplas
reizennoorderkempen.be
Meer info...
Steun Voetbalexpress.
Een éénmalig bedrag.
Vermelding onbeperkt in tijd.
Stuur ons een bericht via de pagina "Contact"
Meer info...
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2021 - GROEP 4

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 4, zomer 2021, met ploegen van 3e en 4e provinciale.
De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 7, 14, 21 augustus en zondag 29 augustus 2021.

!! We vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden.

De eerste twee ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.
Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3 Speeldag 4 Links Alle Groepen BVA - Groep 5
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (7 augustus 2021)
Zat. 07/08 18u30 Red Boys Elzestraat - K Rumstse SK
Zat. 07/08 18u30 Leest United - Nielse SV
Zat. 07/08 18u30 FC Suraye United Mechelen - VVH Lippelo
Zat. 07/08 18u30 Oxford Hemiksem B - Kalfort Puursica
Zat. 07/08 18u30 KFC Lint B - K Hove Sport
Zat. 07/08 18u30 KFC Katelijne B - Zennester Hombeek
Zat. 07/08 18u30 K Boechoutse VV - KFC Katelijne A
Zat. 07/08 18u30 SV Aartselaar B - KFC Kontich B
Zat. 07/08 18u30 Sporting Club Duffel - Heffen SK
Zat. 07/08 18u30 FC Oxaco-Boechout - SV Aartselaar A
Zat. 07/08 18u30 K Reet SK - KV Hooikt B
Zat. 07/08 18u30 KFCV Wintam - VC Wilrijk B
Zat. 07/08 18u30 FC Blaasveld - Willebroekse SV
Zat. 07/08 18u30 VK Heindonk - KSK Sint-Amands
Zat. 07/08 18u30 KVK Hingene - Schelle Sport B
Zat. 07/08 18u30 KSC Mechelen - Oxford Hemiksem A
Zat. 07/08 18u30 VC Mortsel OG B - Schelle Sport A

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Oxaco-Boechout 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Suraye United Mechelen 0 0 0 0 0 0 0  
4 Heffen SK 0 0 0 0 0 0 0  
5 K Boechoutse VV 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0  
7 K Reet SK 0 0 0 0 0 0 0  
8 K Rumstse SK 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Katelijne A 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Katelijne B 0 0 0 0 0 0 0  
11 KFC Kontich B 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC Lint B 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFCV Wintam 0 0 0 0 0 0 0  
14 KSC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0  
15 KSK Sint-Amands 0 0 0 0 0 0 0  
16 KV Hooikt B 0 0 0 0 0 0 0  
17 KVK Hingene 0 0 0 0 0 0 0  
18 Kalfort Puursica 0 0 0 0 0 0 0  
19 Leest United 0 0 0 0 0 0 0  
20 Nielse SV 0 0 0 0 0 0 0  
21 Oxford Hemiksem A 0 0 0 0 0 0 0  
22 Oxford Hemiksem B 0 0 0 0 0 0 0  
23 Red Boys Elzestraat 0 0 0 0 0 0 0  
24 SV Aartselaar A 0 0 0 0 0 0 0  
25 SV Aartselaar B 0 0 0 0 0 0 0  
26 Schelle Sport A 0 0 0 0 0 0 0  
27 Schelle Sport B 0 0 0 0 0 0 0  
28 Sporting Club Duffel 0 0 0 0 0 0 0  
29 VC Mortsel OG B 0 0 0 0 0 0 0  
30 VC Wilrijk B 0 0 0 0 0 0 0  
31 VK Heindonk 0 0 0 0 0 0 0  
32 VVH Lippelo 0 0 0 0 0 0 0  
33 Willebroekse SV 0 0 0 0 0 0 0  
34 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

* Voor het klassement van alle groepen, klik op "Provinciaal - Klassementen - BVA".

Speeldagen

01 02
03 04


Speeldag 1 (7 augustus 2021)
Red Boys Elzestraat - K Rumstse SK
Leest United - Nielse SV
FC Suraye United Mechelen - VVH Lippelo
Oxford Hemiksem B - Kalfort Puursica
KFC Lint B - K Hove Sport
KFC Katelijne B - Zennester Hombeek
K Boechoutse VV - KFC Katelijne A
SV Aartselaar B - KFC Kontich B
Sporting Club Duffel - Heffen SK
FC Oxaco-Boechout - SV Aartselaar A
K Reet SK - KV Hooikt B
KFCV Wintam - VC Wilrijk B
FC Blaasveld - Willebroekse SV
VK Heindonk - KSK Sint-Amands
KVK Hingene - Schelle Sport B
KSC Mechelen - Oxford Hemiksem A
VC Mortsel OG B - Schelle Sport A


Speeldag 2 (14 augustus 2021)
KFC Katelijne A - KFC Lint B
SV Aartselaar A - Oxford Hemiksem B
KV Hooikt B - Sporting Club Duffel
Schelle Sport B - KFCV Wintam
Schelle Sport A - FC Suraye United Mechelen
Oxford Hemiksem A - VK Heindonk
K Rumstse SK - FC Oxaco-Boechout
VC Wilrijk B - Red Boys Elzestraat
Nielse SV - FC Blaasveld
Heffen SK - Leest United
VVH Lippelo - K Boechoutse VV
KFC Kontich B - KFC Katelijne B
Zennester Hombeek - KSC Mechelen
Kalfort Puursica - VC Mortsel OG B
K Hove Sport - K Reet SK
KSK Sint-Amands - KVK Hingene
Willebroekse SV - SV Aartselaar B


Speeldag 3 (21 augustus 2021)
Red Boys Elzestraat - Oxford Hemiksem A
Leest United - KV Hooikt B
FC Suraye United Mechelen - Heffen SK
Oxford Hemiksem B - Schelle Sport A
KFC Lint B - KSK Sint-Amands
KFC Katelijne B - Schelle Sport B
K Boechoutse VV - Nielse SV
SV Aartselaar B - KFC Katelijne A
Sporting Club Duffel - Willebroekse SV
FC Oxaco-Boechout - VVH Lippelo
K Reet SK - KFC Kontich B
KFCV Wintam - K Rumstse SK
FC Blaasveld - SV Aartselaar A
VK Heindonk - VC Wilrijk B
KVK Hingene - K Hove Sport
KSC Mechelen - Kalfort Puursica
VC Mortsel OG B - Zennester Hombeek


Speeldag 4 (29 augustus 2021)
KFC Katelijne A - FC Oxaco-Boechout
SV Aartselaar A - K Boechoutse VV
KV Hooikt B - Red Boys Elzestraat
Schelle Sport B - Leest United
Schelle Sport A - KSC Mechelen
Oxford Hemiksem A - FC Suraye United Mechelen
K Rumstse SK - K Reet SK
VC Wilrijk B - KVK Hingene
Nielse SV - SV Aartselaar B
Heffen SK - VK Heindonk
VVH Lippelo - Sporting Club Duffel
KFC Kontich B - VC Mortsel OG B
Zennester Hombeek - Oxford Hemiksem B
Kalfort Puursica - KFC Lint B
K Hove Sport - KFC Katelijne B
KSK Sint-Amands - FC Blaasveld
Willebroekse SV - KFCV Wintam


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in groep 4 van de BVA.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oxaco-Boechout 000
3FC Suraye United Mechelen000
4Heffen SK 000
5K Boechoutse VV 000
6K Hove Sport 000
7K Reet SK 000
8K Rumstse SK 000
9KFC Katelijne A 000
10KFC Katelijne B 000
11KFC Kontich B 000
12KFC Lint B 000
13KFCV Wintam 000
14KSC Mechelen 000
15KSK Sint-Amands 000
16KV Hooikt B 000
17KVK Hingene 000
18Kalfort Puursica 000
19Leest United 000
20Nielse SV 000
21Oxford Hemiksem A 000
22Oxford Hemiksem B 000
23Red Boys Elzestraat 000
24SV Aartselaar A 000
25SV Aartselaar B 000
26Schelle Sport A 000
27Schelle Sport B 000
28Sporting Club Duffel 000
29VC Mortsel OG B 000
30VC Wilrijk B 000
31VK Heindonk 000
32VVH Lippelo 000
33Willebroekse SV 000
34Zennester Hombeek 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oxaco-Boechout 000
3FC Suraye United Mechelen000
4Heffen SK 000
5K Boechoutse VV 000
6K Hove Sport 000
7K Reet SK 000
8K Rumstse SK 000
9KFC Katelijne A 000
10KFC Katelijne B 000
11KFC Kontich B 000
12KFC Lint B 000
13KFCV Wintam 000
14KSC Mechelen 000
15KSK Sint-Amands 000
16KV Hooikt B 000
17KVK Hingene 000
18Kalfort Puursica 000
19Leest United 000
20Nielse SV 000
21Oxford Hemiksem A 000
22Oxford Hemiksem B 000
23Red Boys Elzestraat 000
24SV Aartselaar A 000
25SV Aartselaar B 000
26Schelle Sport A 000
27Schelle Sport B 000
28Sporting Club Duffel 000
29VC Mortsel OG B 000
30VC Wilrijk B 000
31VK Heindonk 000
32VVH Lippelo 000
33Willebroekse SV 000
34Zennester Hombeek 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oxaco-Boechout 000
3FC Suraye United Mechelen000
4Heffen SK 000
5K Boechoutse VV 000
6K Hove Sport 000
7K Reet SK 000
8K Rumstse SK 000
9KFC Katelijne A 000
10KFC Katelijne B 000
11KFC Kontich B 000
12KFC Lint B 000
13KFCV Wintam 000
14KSC Mechelen 000
15KSK Sint-Amands 000
16KV Hooikt B 000
17KVK Hingene 000
18Kalfort Puursica 000
19Leest United 000
20Nielse SV 000
21Oxford Hemiksem A 000
22Oxford Hemiksem B 000
23Red Boys Elzestraat 000
24SV Aartselaar A 000
25SV Aartselaar B 000
26Schelle Sport A 000
27Schelle Sport B 000
28Sporting Club Duffel 000
29VC Mortsel OG B 000
30VC Wilrijk B 000
31VK Heindonk 000
32VVH Lippelo 000
33Willebroekse SV 000
34Zennester Hombeek 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oxaco-Boechout 000
3FC Suraye United Mechelen000
4Heffen SK 000
5K Boechoutse VV 000
6K Hove Sport 000
7K Reet SK 000
8K Rumstse SK 000
9KFC Katelijne A 000
10KFC Katelijne B 000
11KFC Kontich B 000
12KFC Lint B 000
13KFCV Wintam 000
14KSC Mechelen 000
15KSK Sint-Amands 000
16KV Hooikt B 000
17KVK Hingene 000
18Kalfort Puursica 000
19Leest United 000
20Nielse SV 000
21Oxford Hemiksem A 000
22Oxford Hemiksem B 000
23Red Boys Elzestraat 000
24SV Aartselaar A 000
25SV Aartselaar B 000
26Schelle Sport A 000
27Schelle Sport B 000
28Sporting Club Duffel 000
29VC Mortsel OG B 000
30VC Wilrijk B 000
31VK Heindonk 000
32VVH Lippelo 000
33Willebroekse SV 000
34Zennester Hombeek 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oxaco-Boechout 000
3FC Suraye United Mechelen000
4Heffen SK 000
5K Boechoutse VV 000
6K Hove Sport 000
7K Reet SK 000
8K Rumstse SK 000
9KFC Katelijne A 000
10KFC Katelijne B 000
11KFC Kontich B 000
12KFC Lint B 000
13KFCV Wintam 000
14KSC Mechelen 000
15KSK Sint-Amands 000
16KV Hooikt B 000
17KVK Hingene 000
18Kalfort Puursica 000
19Leest United 000
20Nielse SV 000
21Oxford Hemiksem A 000
22Oxford Hemiksem B 000
23Red Boys Elzestraat 000
24SV Aartselaar A 000
25SV Aartselaar B 000
26Schelle Sport A 000
27Schelle Sport B 000
28Sporting Club Duffel 000
29VC Mortsel OG B 000
30VC Wilrijk B 000
31VK Heindonk 000
32VVH Lippelo 000
33Willebroekse SV 000
34Zennester Hombeek 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1FC Blaasveld 0 0 
2FC Oxaco-Boechout 0 0 
3FC Suraye United Mechelen0 0 
4Heffen SK 0 0 
5K Boechoutse VV 0 0 
6K Hove Sport 0 0 
7K Reet SK 0 0 
8K Rumstse SK 0 0 
9KFC Katelijne A 0 0 
10KFC Katelijne B 0 0 
11KFC Kontich B 0 0 
12KFC Lint B 0 0 
13KFCV Wintam 0 0 
14KSC Mechelen 0 0 
15KSK Sint-Amands 0 0 
16KV Hooikt B 0 0 
17KVK Hingene 0 0 
18Kalfort Puursica 0 0 
19Leest United 0 0 
20Nielse SV 0 0 
21Oxford Hemiksem A 0 0 
22Oxford Hemiksem B 0 0 
23Red Boys Elzestraat 0 0 
24SV Aartselaar A 0 0 
25SV Aartselaar B 0 0 
26Schelle Sport A 0 0 
27Schelle Sport B 0 0 
28Sporting Club Duffel 0 0 
29VC Mortsel OG B 0 0 
30VC Wilrijk B 0 0 
31VK Heindonk 0 0 
32VVH Lippelo 0 0 
33Willebroekse SV 0 0 
34Zennester Hombeek 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oxaco-Boechout 000
3FC Suraye United Mechelen000
4Heffen SK 000
5K Boechoutse VV 000
6K Hove Sport 000
7K Reet SK 000
8K Rumstse SK 000
9KFC Katelijne A 000
10KFC Katelijne B 000
11KFC Kontich B 000
12KFC Lint B 000
13KFCV Wintam 000
14KSC Mechelen 000
15KSK Sint-Amands 000
16KV Hooikt B 000
17KVK Hingene 000
18Kalfort Puursica 000
19Leest United 000
20Nielse SV 000
21Oxford Hemiksem A 000
22Oxford Hemiksem B 000
23Red Boys Elzestraat 000
24SV Aartselaar A 000
25SV Aartselaar B 000
26Schelle Sport A 000
27Schelle Sport B 000
28Sporting Club Duffel 000
29VC Mortsel OG B 000
30VC Wilrijk B 000
31VK Heindonk 000
32VVH Lippelo 000
33Willebroekse SV 000
34Zennester Hombeek 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oxaco-Boechout 000
3FC Suraye United Mechelen000
4Heffen SK 000
5K Boechoutse VV 000
6K Hove Sport 000
7K Reet SK 000
8K Rumstse SK 000
9KFC Katelijne A 000
10KFC Katelijne B 000
11KFC Kontich B 000
12KFC Lint B 000
13KFCV Wintam 000
14KSC Mechelen 000
15KSK Sint-Amands 000
16KV Hooikt B 000
17KVK Hingene 000
18Kalfort Puursica 000
19Leest United 000
20Nielse SV 000
21Oxford Hemiksem A 000
22Oxford Hemiksem B 000
23Red Boys Elzestraat 000
24SV Aartselaar A 000
25SV Aartselaar B 000
26Schelle Sport A 000
27Schelle Sport B 000
28Sporting Club Duffel 000
29VC Mortsel OG B 000
30VC Wilrijk B 000
31VK Heindonk 000
32VVH Lippelo 000
33Willebroekse SV 000
34Zennester Hombeek 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Blaasveld 000
2FC Oxaco-Boechout 000
3FC Suraye United Mechelen000
4Heffen SK 000
5K Boechoutse VV 000
6K Hove Sport 000
7K Reet SK 000
8K Rumstse SK 000
9KFC Katelijne A 000
10KFC Katelijne B 000
11KFC Kontich B 000
12KFC Lint B 000
13KFCV Wintam 000
14KSC Mechelen 000
15KSK Sint-Amands 000
16KV Hooikt B 000
17KVK Hingene 000
18Kalfort Puursica 000
19Leest United 000
20Nielse SV 000
21Oxford Hemiksem A 000
22Oxford Hemiksem B 000
23Red Boys Elzestraat 000
24SV Aartselaar A 000
25SV Aartselaar B 000
26Schelle Sport A 000
27Schelle Sport B 000
28Sporting Club Duffel 000
29VC Mortsel OG B 000
30VC Wilrijk B 000
31VK Heindonk 000
32VVH Lippelo 000
33Willebroekse SV 000
34Zennester Hombeek 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Oxaco-Boechout 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Suraye United Mechelen 0 0 0 0 0 0 0
4 Heffen SK 0 0 0 0 0 0 0
5 K Boechoutse VV 0 0 0 0 0 0 0
6 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0
7 K Reet SK 0 0 0 0 0 0 0
8 K Rumstse SK 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Katelijne A 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Katelijne B 0 0 0 0 0 0 0
11 KFC Kontich B 0 0 0 0 0 0 0
12 KFC Lint B 0 0 0 0 0 0 0
13 KFCV Wintam 0 0 0 0 0 0 0
14 KSC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0
15 KSK Sint-Amands 0 0 0 0 0 0 0
16 KV Hooikt B 0 0 0 0 0 0 0
17 KVK Hingene 0 0 0 0 0 0 0
18 Kalfort Puursica 0 0 0 0 0 0 0
19 Leest United 0 0 0 0 0 0 0
20 Nielse SV 0 0 0 0 0 0 0
21 Oxford Hemiksem A 0 0 0 0 0 0 0
22 Oxford Hemiksem B 0 0 0 0 0 0 0
23 Red Boys Elzestraat 0 0 0 0 0 0 0
24 SV Aartselaar A 0 0 0 0 0 0 0
25 SV Aartselaar B 0 0 0 0 0 0 0
26 Schelle Sport A 0 0 0 0 0 0 0
27 Schelle Sport B 0 0 0 0 0 0 0
28 Sporting Club Duffel 0 0 0 0 0 0 0
29 VC Mortsel OG B 0 0 0 0 0 0 0
30 VC Wilrijk B 0 0 0 0 0 0 0
31 VK Heindonk 0 0 0 0 0 0 0
32 VVH Lippelo 0 0 0 0 0 0 0
33 Willebroekse SV 0 0 0 0 0 0 0
34 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Oxaco-Boechout 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Suraye United Mechelen 0 0 0 0 0 0 0
4 Heffen SK 0 0 0 0 0 0 0
5 K Boechoutse VV 0 0 0 0 0 0 0
6 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0
7 K Reet SK 0 0 0 0 0 0 0
8 K Rumstse SK 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Katelijne A 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Katelijne B 0 0 0 0 0 0 0
11 KFC Kontich B 0 0 0 0 0 0 0
12 KFC Lint B 0 0 0 0 0 0 0
13 KFCV Wintam 0 0 0 0 0 0 0
14 KSC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0
15 KSK Sint-Amands 0 0 0 0 0 0 0
16 KV Hooikt B 0 0 0 0 0 0 0
17 KVK Hingene 0 0 0 0 0 0 0
18 Kalfort Puursica 0 0 0 0 0 0 0
19 Leest United 0 0 0 0 0 0 0
20 Nielse SV 0 0 0 0 0 0 0
21 Oxford Hemiksem A 0 0 0 0 0 0 0
22 Oxford Hemiksem B 0 0 0 0 0 0 0
23 Red Boys Elzestraat 0 0 0 0 0 0 0
24 SV Aartselaar A 0 0 0 0 0 0 0
25 SV Aartselaar B 0 0 0 0 0 0 0
26 Schelle Sport A 0 0 0 0 0 0 0
27 Schelle Sport B 0 0 0 0 0 0 0
28 Sporting Club Duffel 0 0 0 0 0 0 0
29 VC Mortsel OG B 0 0 0 0 0 0 0
30 VC Wilrijk B 0 0 0 0 0 0 0
31 VK Heindonk 0 0 0 0 0 0 0
32 VVH Lippelo 0 0 0 0 0 0 0
33 Willebroekse SV 0 0 0 0 0 0 0
34 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



FC Blaasveld

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 FC Blaasveld - Willebroekse SV Speeldag 
14/08/2021 2 Nielse SV - FC Blaasveld Speeldag 
21/08/2021 3 FC Blaasveld - SV Aartselaar A Speeldag 
29/08/2021 4 KSK Sint-Amands - FC Blaasveld Speeldag 

FC Oxaco-Boechout

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 FC Oxaco-Boechout - SV Aartselaar A Speeldag 
14/08/2021 2 K Rumstse SK - FC Oxaco-Boechout Speeldag 
21/08/2021 3 FC Oxaco-Boechout - VVH Lippelo Speeldag 
29/08/2021 4 KFC Katelijne A - FC Oxaco-Boechout Speeldag 

FC Suraye United Mechelen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 FC Suraye United Mechelen - VVH Lippelo Speeldag 
14/08/2021 2 Schelle Sport A - FC Suraye United Mechelen Speeldag 
21/08/2021 3 FC Suraye United Mechelen - Heffen SK Speeldag 
29/08/2021 4 Oxford Hemiksem A - FC Suraye United Mechelen Speeldag 

Heffen SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 Sporting Club Duffel - Heffen SK Speeldag 
14/08/2021 2 Heffen SK - Leest United Speeldag 
21/08/2021 3 FC Suraye United Mechelen - Heffen SK Speeldag 
29/08/2021 4 Heffen SK - VK Heindonk Speeldag 

K Boechoutse VV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 K Boechoutse VV - KFC Katelijne A Speeldag 
14/08/2021 2 VVH Lippelo - K Boechoutse VV Speeldag 
21/08/2021 3 K Boechoutse VV - Nielse SV Speeldag 
29/08/2021 4 SV Aartselaar A - K Boechoutse VV Speeldag 

K Hove Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KFC Lint B - K Hove Sport Speeldag 
14/08/2021 2 K Hove Sport - K Reet SK Speeldag 
21/08/2021 3 KVK Hingene - K Hove Sport Speeldag 
29/08/2021 4 K Hove Sport - KFC Katelijne B Speeldag 

K Reet SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 K Reet SK - KV Hooikt B Speeldag 
14/08/2021 2 K Hove Sport - K Reet SK Speeldag 
21/08/2021 3 K Reet SK - KFC Kontich B Speeldag 
29/08/2021 4 K Rumstse SK - K Reet SK Speeldag 

K Rumstse SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 Red Boys Elzestraat - K Rumstse SK Speeldag 
14/08/2021 2 K Rumstse SK - FC Oxaco-Boechout Speeldag 
21/08/2021 3 KFCV Wintam - K Rumstse SK Speeldag 
29/08/2021 4 K Rumstse SK - K Reet SK Speeldag 

KFC Katelijne A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 K Boechoutse VV - KFC Katelijne A Speeldag 
14/08/2021 2 KFC Katelijne A - KFC Lint B Speeldag 
21/08/2021 3 SV Aartselaar B - KFC Katelijne A Speeldag 
29/08/2021 4 KFC Katelijne A - FC Oxaco-Boechout Speeldag 

KFC Katelijne B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KFC Katelijne B - Zennester Hombeek Speeldag 
14/08/2021 2 KFC Kontich B - KFC Katelijne B Speeldag 
21/08/2021 3 KFC Katelijne B - Schelle Sport B Speeldag 
29/08/2021 4 K Hove Sport - KFC Katelijne B Speeldag 

KFC Kontich B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 SV Aartselaar B - KFC Kontich B Speeldag 
14/08/2021 2 KFC Kontich B - KFC Katelijne B Speeldag 
21/08/2021 3 K Reet SK - KFC Kontich B Speeldag 
29/08/2021 4 KFC Kontich B - VC Mortsel OG B Speeldag 

KFC Lint B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KFC Lint B - K Hove Sport Speeldag 
14/08/2021 2 KFC Katelijne A - KFC Lint B Speeldag 
21/08/2021 3 KFC Lint B - KSK Sint-Amands Speeldag 
29/08/2021 4 Kalfort Puursica - KFC Lint B Speeldag 

KFCV Wintam

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KFCV Wintam - VC Wilrijk B Speeldag 
14/08/2021 2 Schelle Sport B - KFCV Wintam Speeldag 
21/08/2021 3 KFCV Wintam - K Rumstse SK Speeldag 
29/08/2021 4 Willebroekse SV - KFCV Wintam Speeldag 

KSC Mechelen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KSC Mechelen - Oxford Hemiksem A Speeldag 
14/08/2021 2 Zennester Hombeek - KSC Mechelen Speeldag 
21/08/2021 3 KSC Mechelen - Kalfort Puursica Speeldag 
29/08/2021 4 Schelle Sport A - KSC Mechelen Speeldag 

KSK Sint-Amands

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 VK Heindonk - KSK Sint-Amands Speeldag 
14/08/2021 2 KSK Sint-Amands - KVK Hingene Speeldag 
21/08/2021 3 KFC Lint B - KSK Sint-Amands Speeldag 
29/08/2021 4 KSK Sint-Amands - FC Blaasveld Speeldag 

KV Hooikt B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 K Reet SK - KV Hooikt B Speeldag 
14/08/2021 2 KV Hooikt B - Sporting Club Duffel Speeldag 
21/08/2021 3 Leest United - KV Hooikt B Speeldag 
29/08/2021 4 KV Hooikt B - Red Boys Elzestraat Speeldag 

KVK Hingene

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KVK Hingene - Schelle Sport B Speeldag 
14/08/2021 2 KSK Sint-Amands - KVK Hingene Speeldag 
21/08/2021 3 KVK Hingene - K Hove Sport Speeldag 
29/08/2021 4 VC Wilrijk B - KVK Hingene Speeldag 

Kalfort Puursica

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 Oxford Hemiksem B - Kalfort Puursica Speeldag 
14/08/2021 2 Kalfort Puursica - VC Mortsel OG B Speeldag 
21/08/2021 3 KSC Mechelen - Kalfort Puursica Speeldag 
29/08/2021 4 Kalfort Puursica - KFC Lint B Speeldag 

Leest United

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 Leest United - Nielse SV Speeldag 
14/08/2021 2 Heffen SK - Leest United Speeldag 
21/08/2021 3 Leest United - KV Hooikt B Speeldag 
29/08/2021 4 Schelle Sport B - Leest United Speeldag 

Nielse SV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 Leest United - Nielse SV Speeldag 
14/08/2021 2 Nielse SV - FC Blaasveld Speeldag 
21/08/2021 3 K Boechoutse VV - Nielse SV Speeldag 
29/08/2021 4 Nielse SV - SV Aartselaar B Speeldag 

Oxford Hemiksem A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KSC Mechelen - Oxford Hemiksem A Speeldag 
14/08/2021 2 Oxford Hemiksem A - VK Heindonk Speeldag 
21/08/2021 3 Red Boys Elzestraat - Oxford Hemiksem A Speeldag 
29/08/2021 4 Oxford Hemiksem A - FC Suraye United Mechelen Speeldag 

Oxford Hemiksem B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 Oxford Hemiksem B - Kalfort Puursica Speeldag 
14/08/2021 2 SV Aartselaar A - Oxford Hemiksem B Speeldag 
21/08/2021 3 Oxford Hemiksem B - Schelle Sport A Speeldag 
29/08/2021 4 Zennester Hombeek - Oxford Hemiksem B Speeldag 

Red Boys Elzestraat

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 Red Boys Elzestraat - K Rumstse SK Speeldag 
14/08/2021 2 VC Wilrijk B - Red Boys Elzestraat Speeldag 
21/08/2021 3 Red Boys Elzestraat - Oxford Hemiksem A Speeldag 
29/08/2021 4 KV Hooikt B - Red Boys Elzestraat Speeldag 

SV Aartselaar A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 FC Oxaco-Boechout - SV Aartselaar A Speeldag 
14/08/2021 2 SV Aartselaar A - Oxford Hemiksem B Speeldag 
21/08/2021 3 FC Blaasveld - SV Aartselaar A Speeldag 
29/08/2021 4 SV Aartselaar A - K Boechoutse VV Speeldag 

SV Aartselaar B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 SV Aartselaar B - KFC Kontich B Speeldag 
14/08/2021 2 Willebroekse SV - SV Aartselaar B Speeldag 
21/08/2021 3 SV Aartselaar B - KFC Katelijne A Speeldag 
29/08/2021 4 Nielse SV - SV Aartselaar B Speeldag 

Schelle Sport A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 VC Mortsel OG B - Schelle Sport A Speeldag 
14/08/2021 2 Schelle Sport A - FC Suraye United Mechelen Speeldag 
21/08/2021 3 Oxford Hemiksem B - Schelle Sport A Speeldag 
29/08/2021 4 Schelle Sport A - KSC Mechelen Speeldag 

Schelle Sport B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KVK Hingene - Schelle Sport B Speeldag 
14/08/2021 2 Schelle Sport B - KFCV Wintam Speeldag 
21/08/2021 3 KFC Katelijne B - Schelle Sport B Speeldag 
29/08/2021 4 Schelle Sport B - Leest United Speeldag 

Sporting Club Duffel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 Sporting Club Duffel - Heffen SK Speeldag 
14/08/2021 2 KV Hooikt B - Sporting Club Duffel Speeldag 
21/08/2021 3 Sporting Club Duffel - Willebroekse SV Speeldag 
29/08/2021 4 VVH Lippelo - Sporting Club Duffel Speeldag 

VC Mortsel OG B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 VC Mortsel OG B - Schelle Sport A Speeldag 
14/08/2021 2 Kalfort Puursica - VC Mortsel OG B Speeldag 
21/08/2021 3 VC Mortsel OG B - Zennester Hombeek Speeldag 
29/08/2021 4 KFC Kontich B - VC Mortsel OG B Speeldag 

VC Wilrijk B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KFCV Wintam - VC Wilrijk B Speeldag 
14/08/2021 2 VC Wilrijk B - Red Boys Elzestraat Speeldag 
21/08/2021 3 VK Heindonk - VC Wilrijk B Speeldag 
29/08/2021 4 VC Wilrijk B - KVK Hingene Speeldag 

VK Heindonk

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 VK Heindonk - KSK Sint-Amands Speeldag 
14/08/2021 2 Oxford Hemiksem A - VK Heindonk Speeldag 
21/08/2021 3 VK Heindonk - VC Wilrijk B Speeldag 
29/08/2021 4 Heffen SK - VK Heindonk Speeldag 

VVH Lippelo

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 FC Suraye United Mechelen - VVH Lippelo Speeldag 
14/08/2021 2 VVH Lippelo - K Boechoutse VV Speeldag 
21/08/2021 3 FC Oxaco-Boechout - VVH Lippelo Speeldag 
29/08/2021 4 VVH Lippelo - Sporting Club Duffel Speeldag 

Willebroekse SV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 FC Blaasveld - Willebroekse SV Speeldag 
14/08/2021 2 Willebroekse SV - SV Aartselaar B Speeldag 
21/08/2021 3 Sporting Club Duffel - Willebroekse SV Speeldag 
29/08/2021 4 Willebroekse SV - KFCV Wintam Speeldag 

Zennester Hombeek

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KFC Katelijne B - Zennester Hombeek Speeldag 
14/08/2021 2 Zennester Hombeek - KSC Mechelen Speeldag 
21/08/2021 3 VC Mortsel OG B - Zennester Hombeek Speeldag 
29/08/2021 4 Zennester Hombeek - Oxford Hemiksem B Speeldag 

BEKER VAN ANTWERPEN 2021-2022 - LINKS NAAR DE GROEPEN
Heren groep 1 Heren groep 2 Heren groep 3  
Heren groep 4 Heren groep 5 Heren groep 6  
Vrouwen groep 1 Vrouwen groep 2 Vrouwen groep 3 Vrouwen groep 4

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2021 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2021-2022
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door de Provinciale Voetbalbond Voetbal Vlaanderen.

- Alle eerste ploegen, dus ook de B-ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen die door hun Provinciaal Comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de RBFA aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums:
de zaterdagen 7, 14, 21 augustus en zondag 29 augustus 2021.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales, geprogrammeerd op 1 november 2021.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA. Dat schema ziet u verder op deze pagina.

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales en de halve finales zijn vooraf bepaald. Zie verder hieronder voor die schema's.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

5. Een van tevoren gegeven forfait in de voorrondes levert ook een 0 - 3 of 3 - 0 nederlaag op. Indien de bezoekende club forfait geeft is deze daarenboven een vergoeding verschuldigd aan de bezochte club van 150 euro (artikel 14 van het BVA-reglement).

6. Indien een ploeg forfait geeft vanaf de 8e finales krijgt ze een 5 - 0 of 0 - 5 forfaitscore, en er wordt door de bond een geldboete aangerekend.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2021-2022 (pdf).

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).