Groep 6
Update: 26/05/2021 om 21:15u
Provinciaal Beker van Antwerpen Groep 6
Laatste update: 26/05/2021 om 21:15u
Leopoldstraat 53, Merksplas
reizennoorderkempen.be
Meer info...
Steun Voetbalexpress.
Een éénmalig bedrag.
Vermelding onbeperkt in tijd.
Stuur ons een bericht via de pagina "Contact"
Meer info...
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2021 - GROEP 6

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 6, zomer 2021, met ploegen van 3e en 4e provinciale.
De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 7, 14, 21 augustus en zondag 29 augustus 2021.

!! We vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden.

De eerste twee ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.
Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3 Speeldag 4 Links Alle Groepen BVA Vrouwen - Groep 1
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (7 augustus 2021)
Zat. 07/08 18u30 FC Rosselaar Hulsen - KVC Oostmalle
Zat. 07/08 18u30 FC Gierle - KFC Halle
Zat. 07/08 18u30 KSV Oud Turnhout - HIH Turnhout
Zat. 07/08 18u30 KFC Poppel - KVV Dosko
Zat. 07/08 18u30 KVNA Wortel - KFC Flandria
Zat. 07/08 18u30 SAV Sint Dimpna B - FC Sint Jozef
Zat. 07/08 18u30 KFCH Pulderbos - FC Wezel Sport B
Zat. 07/08 18u30 KVV Rauw Sport - KFC Grobbendonk
Zat. 07/08 18u30 KVK Westmalle - FC De Kempen B
Zat. 07/08 18u30 Lentezon Beerse B - KFC Mol
Zat. 07/08 18u30 K Meerle FC - KFC Ezaart Sport
Zat. 07/08 18u30 KFC Ranst B - Olen United
Zat. 07/08 18u30 KFC Beekhoek Sport - KFC Pulle
Zat. 07/08 18u30 KSK Kasterlee - K Vlimmeren Sport
Zat. 07/08 18u30 KSK Oosthoven - KFC Antonia B
Zat. 07/08 18u30 KVC Lille United B - KFC Wechelderzande
Zat. 07/08 18u30 KFC Meer - FC Alberta Schilde
Zat. 07/08 18u30 White Star Schorvoort - KSK Oelegem

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Alberta Schilde 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC De Kempen B 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Gierle 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Rosselaar Hulsen 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Sint Jozef 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Wezel Sport B 0 0 0 0 0 0 0  
7 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0  
8 K Meerle FC 0 0 0 0 0 0 0  
9 K Vlimmeren Sport 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Antonia B 0 0 0 0 0 0 0  
11 KFC Beekhoek Sport 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC Ezaart Sport 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFC Flandria 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFC Grobbendonk 0 0 0 0 0 0 0  
15 KFC Halle 0 0 0 0 0 0 0  
16 KFC Meer 0 0 0 0 0 0 0  
17 KFC Mol 0 0 0 0 0 0 0  
18 KFC Poppel 0 0 0 0 0 0 0  
19 KFC Pulle 0 0 0 0 0 0 0  
20 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0  
21 KFC Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0  
22 KFCH Pulderbos 0 0 0 0 0 0 0  
23 KSK Kasterlee 0 0 0 0 0 0 0  
24 KSK Oelegem 0 0 0 0 0 0 0  
25 KSK Oosthoven 0 0 0 0 0 0 0  
26 KSV Oud Turnhout 0 0 0 0 0 0 0  
27 KVC Lille United B 0 0 0 0 0 0 0  
28 KVC Oostmalle 0 0 0 0 0 0 0  
29 KVK Westmalle 0 0 0 0 0 0 0  
30 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0  
31 KVV Dosko 0 0 0 0 0 0 0  
32 KVV Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0  
33 Lentezon Beerse B 0 0 0 0 0 0 0  
34 Olen United 0 0 0 0 0 0 0  
35 SAV Sint Dimpna B 0 0 0 0 0 0 0  
36 White Star Schorvoort 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

* Voor het klassement van alle groepen, klik op "Provinciaal - Klassementen - BVA" .

Speeldagen

01 02
03 04


Speeldag 1 (7 augustus 2021)
FC Rosselaar Hulsen - KVC Oostmalle
FC Gierle - KFC Halle
KSV Oud Turnhout - HIH Turnhout
KFC Poppel - KVV Dosko
KVNA Wortel - KFC Flandria
SAV Sint Dimpna B - FC Sint Jozef
KFCH Pulderbos - FC Wezel Sport B
KVV Rauw Sport - KFC Grobbendonk
KVK Westmalle - FC De Kempen B
Lentezon Beerse B - KFC Mol
K Meerle FC - KFC Ezaart Sport
KFC Ranst B - Olen United
KFC Beekhoek Sport - KFC Pulle
KSK Kasterlee - K Vlimmeren Sport
KSK Oosthoven - KFC Antonia B
KVC Lille United B - KFC Wechelderzande
KFC Meer - FC Alberta Schilde
White Star Schorvoort - KSK Oelegem


Speeldag 2 (14 augustus 2021)
KFC Mol - KFC Ranst B
KFC Ezaart Sport - KFC Beekhoek Sport
Olen United - KSK Kasterlee
KFC Pulle - KSK Oosthoven
K Vlimmeren Sport - KVC Lille United B
KFC Antonia B - KFC Meer
KFC Wechelderzande - White Star Schorvoort
FC Alberta Schilde - FC Rosselaar Hulsen
KSK Oelegem - FC Gierle
KVC Oostmalle - KSV Oud Turnhout
KFC Halle - KFC Poppel
HIH Turnhout - KVNA Wortel
KVV Dosko - SAV Sint Dimpna B
KFC Flandria - KFCH Pulderbos
FC Sint Jozef - KVV Rauw Sport
FC Wezel Sport B - KVK Westmalle
KFC Grobbendonk - Lentezon Beerse B
FC De Kempen B - K Meerle FC


Speeldag 3 (21 augustus 2021)
FC Rosselaar Hulsen - KFC Halle
FC Gierle - HIH Turnhout
KSV Oud Turnhout - KVV Dosko
KFC Poppel - KFC Flandria
KVNA Wortel - FC Sint Jozef
SAV Sint Dimpna B - FC Wezel Sport B
KFCH Pulderbos - KFC Grobbendonk
KVV Rauw Sport - FC De Kempen B
KVK Westmalle - KFC Mol
Lentezon Beerse B - KFC Ezaart Sport
K Meerle FC - Olen United
KFC Ranst B - KFC Pulle
KFC Beekhoek Sport - K Vlimmeren Sport
KSK Kasterlee - KFC Antonia B
KSK Oosthoven - KFC Wechelderzande
KVC Lille United B - FC Alberta Schilde
KFC Meer - KSK Oelegem
White Star Schorvoort - KVC Oostmalle


Speeldag 4 (29 augustus 2021)
KFC Mol - KFC Beekhoek Sport
KFC Ezaart Sport - KSK Kasterlee
Olen United - KSK Oosthoven
KFC Pulle - KVC Lille United B
K Vlimmeren Sport - KFC Meer
KFC Antonia B - White Star Schorvoort
KFC Wechelderzande - FC Rosselaar Hulsen
FC Alberta Schilde - FC Gierle
KSK Oelegem - KSV Oud Turnhout
KVC Oostmalle - KFC Poppel
KFC Halle - KVNA Wortel
HIH Turnhout - SAV Sint Dimpna B
KVV Dosko - KFCH Pulderbos
KFC Flandria - KVV Rauw Sport
FC Sint Jozef - KVK Westmalle
FC Wezel Sport B - Lentezon Beerse B
KFC Grobbendonk - K Meerle FC
FC De Kempen B - KFC Ranst B


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in groep 6 van de BVA.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alberta Schilde 000
2FC De Kempen B 000
3FC Gierle 000
4FC Rosselaar Hulsen 000
5FC Sint Jozef 000
6FC Wezel Sport B 000
7HIH Turnhout 000
8K Meerle FC 000
9K Vlimmeren Sport 000
10KFC Antonia B 000
11KFC Beekhoek Sport 000
12KFC Ezaart Sport 000
13KFC Flandria 000
14KFC Grobbendonk 000
15KFC Halle 000
16KFC Meer 000
17KFC Mol 000
18KFC Poppel 000
19KFC Pulle 000
20KFC Ranst B 000
21KFC Wechelderzande 000
22KFCH Pulderbos 000
23KSK Kasterlee 000
24KSK Oelegem 000
25KSK Oosthoven 000
26KSV Oud Turnhout 000
27KVC Lille United B 000
28KVC Oostmalle 000
29KVK Westmalle 000
30KVNA Wortel 000
31KVV Dosko 000
32KVV Rauw Sport 000
33Lentezon Beerse B 000
34Olen United 000
35SAV Sint Dimpna B 000
36White Star Schorvoort 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alberta Schilde 000
2FC De Kempen B 000
3FC Gierle 000
4FC Rosselaar Hulsen 000
5FC Sint Jozef 000
6FC Wezel Sport B 000
7HIH Turnhout 000
8K Meerle FC 000
9K Vlimmeren Sport 000
10KFC Antonia B 000
11KFC Beekhoek Sport 000
12KFC Ezaart Sport 000
13KFC Flandria 000
14KFC Grobbendonk 000
15KFC Halle 000
16KFC Meer 000
17KFC Mol 000
18KFC Poppel 000
19KFC Pulle 000
20KFC Ranst B 000
21KFC Wechelderzande 000
22KFCH Pulderbos 000
23KSK Kasterlee 000
24KSK Oelegem 000
25KSK Oosthoven 000
26KSV Oud Turnhout 000
27KVC Lille United B 000
28KVC Oostmalle 000
29KVK Westmalle 000
30KVNA Wortel 000
31KVV Dosko 000
32KVV Rauw Sport 000
33Lentezon Beerse B 000
34Olen United 000
35SAV Sint Dimpna B 000
36White Star Schorvoort 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alberta Schilde 000
2FC De Kempen B 000
3FC Gierle 000
4FC Rosselaar Hulsen 000
5FC Sint Jozef 000
6FC Wezel Sport B 000
7HIH Turnhout 000
8K Meerle FC 000
9K Vlimmeren Sport 000
10KFC Antonia B 000
11KFC Beekhoek Sport 000
12KFC Ezaart Sport 000
13KFC Flandria 000
14KFC Grobbendonk 000
15KFC Halle 000
16KFC Meer 000
17KFC Mol 000
18KFC Poppel 000
19KFC Pulle 000
20KFC Ranst B 000
21KFC Wechelderzande 000
22KFCH Pulderbos 000
23KSK Kasterlee 000
24KSK Oelegem 000
25KSK Oosthoven 000
26KSV Oud Turnhout 000
27KVC Lille United B 000
28KVC Oostmalle 000
29KVK Westmalle 000
30KVNA Wortel 000
31KVV Dosko 000
32KVV Rauw Sport 000
33Lentezon Beerse B 000
34Olen United 000
35SAV Sint Dimpna B 000
36White Star Schorvoort 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alberta Schilde 000
2FC De Kempen B 000
3FC Gierle 000
4FC Rosselaar Hulsen 000
5FC Sint Jozef 000
6FC Wezel Sport B 000
7HIH Turnhout 000
8K Meerle FC 000
9K Vlimmeren Sport 000
10KFC Antonia B 000
11KFC Beekhoek Sport 000
12KFC Ezaart Sport 000
13KFC Flandria 000
14KFC Grobbendonk 000
15KFC Halle 000
16KFC Meer 000
17KFC Mol 000
18KFC Poppel 000
19KFC Pulle 000
20KFC Ranst B 000
21KFC Wechelderzande 000
22KFCH Pulderbos 000
23KSK Kasterlee 000
24KSK Oelegem 000
25KSK Oosthoven 000
26KSV Oud Turnhout 000
27KVC Lille United B 000
28KVC Oostmalle 000
29KVK Westmalle 000
30KVNA Wortel 000
31KVV Dosko 000
32KVV Rauw Sport 000
33Lentezon Beerse B 000
34Olen United 000
35SAV Sint Dimpna B 000
36White Star Schorvoort 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alberta Schilde 000
2FC De Kempen B 000
3FC Gierle 000
4FC Rosselaar Hulsen 000
5FC Sint Jozef 000
6FC Wezel Sport B 000
7HIH Turnhout 000
8K Meerle FC 000
9K Vlimmeren Sport 000
10KFC Antonia B 000
11KFC Beekhoek Sport 000
12KFC Ezaart Sport 000
13KFC Flandria 000
14KFC Grobbendonk 000
15KFC Halle 000
16KFC Meer 000
17KFC Mol 000
18KFC Poppel 000
19KFC Pulle 000
20KFC Ranst B 000
21KFC Wechelderzande 000
22KFCH Pulderbos 000
23KSK Kasterlee 000
24KSK Oelegem 000
25KSK Oosthoven 000
26KSV Oud Turnhout 000
27KVC Lille United B 000
28KVC Oostmalle 000
29KVK Westmalle 000
30KVNA Wortel 000
31KVV Dosko 000
32KVV Rauw Sport 000
33Lentezon Beerse B 000
34Olen United 000
35SAV Sint Dimpna B 000
36White Star Schorvoort 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1FC Alberta Schilde 0 0 
2FC De Kempen B 0 0 
3FC Gierle 0 0 
4FC Rosselaar Hulsen 0 0 
5FC Sint Jozef 0 0 
6FC Wezel Sport B 0 0 
7HIH Turnhout 0 0 
8K Meerle FC 0 0 
9K Vlimmeren Sport 0 0 
10KFC Antonia B 0 0 
11KFC Beekhoek Sport 0 0 
12KFC Ezaart Sport 0 0 
13KFC Flandria 0 0 
14KFC Grobbendonk 0 0 
15KFC Halle 0 0 
16KFC Meer 0 0 
17KFC Mol 0 0 
18KFC Poppel 0 0 
19KFC Pulle 0 0 
20KFC Ranst B 0 0 
21KFC Wechelderzande 0 0 
22KFCH Pulderbos 0 0 
23KSK Kasterlee 0 0 
24KSK Oelegem 0 0 
25KSK Oosthoven 0 0 
26KSV Oud Turnhout 0 0 
27KVC Lille United B 0 0 
28KVC Oostmalle 0 0 
29KVK Westmalle 0 0 
30KVNA Wortel 0 0 
31KVV Dosko 0 0 
32KVV Rauw Sport 0 0 
33Lentezon Beerse B 0 0 
34Olen United 0 0 
35SAV Sint Dimpna B 0 0 
36White Star Schorvoort 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alberta Schilde 000
2FC De Kempen B 000
3FC Gierle 000
4FC Rosselaar Hulsen 000
5FC Sint Jozef 000
6FC Wezel Sport B 000
7HIH Turnhout 000
8K Meerle FC 000
9K Vlimmeren Sport 000
10KFC Antonia B 000
11KFC Beekhoek Sport 000
12KFC Ezaart Sport 000
13KFC Flandria 000
14KFC Grobbendonk 000
15KFC Halle 000
16KFC Meer 000
17KFC Mol 000
18KFC Poppel 000
19KFC Pulle 000
20KFC Ranst B 000
21KFC Wechelderzande 000
22KFCH Pulderbos 000
23KSK Kasterlee 000
24KSK Oelegem 000
25KSK Oosthoven 000
26KSV Oud Turnhout 000
27KVC Lille United B 000
28KVC Oostmalle 000
29KVK Westmalle 000
30KVNA Wortel 000
31KVV Dosko 000
32KVV Rauw Sport 000
33Lentezon Beerse B 000
34Olen United 000
35SAV Sint Dimpna B 000
36White Star Schorvoort 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alberta Schilde 000
2FC De Kempen B 000
3FC Gierle 000
4FC Rosselaar Hulsen 000
5FC Sint Jozef 000
6FC Wezel Sport B 000
7HIH Turnhout 000
8K Meerle FC 000
9K Vlimmeren Sport 000
10KFC Antonia B 000
11KFC Beekhoek Sport 000
12KFC Ezaart Sport 000
13KFC Flandria 000
14KFC Grobbendonk 000
15KFC Halle 000
16KFC Meer 000
17KFC Mol 000
18KFC Poppel 000
19KFC Pulle 000
20KFC Ranst B 000
21KFC Wechelderzande 000
22KFCH Pulderbos 000
23KSK Kasterlee 000
24KSK Oelegem 000
25KSK Oosthoven 000
26KSV Oud Turnhout 000
27KVC Lille United B 000
28KVC Oostmalle 000
29KVK Westmalle 000
30KVNA Wortel 000
31KVV Dosko 000
32KVV Rauw Sport 000
33Lentezon Beerse B 000
34Olen United 000
35SAV Sint Dimpna B 000
36White Star Schorvoort 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alberta Schilde 000
2FC De Kempen B 000
3FC Gierle 000
4FC Rosselaar Hulsen 000
5FC Sint Jozef 000
6FC Wezel Sport B 000
7HIH Turnhout 000
8K Meerle FC 000
9K Vlimmeren Sport 000
10KFC Antonia B 000
11KFC Beekhoek Sport 000
12KFC Ezaart Sport 000
13KFC Flandria 000
14KFC Grobbendonk 000
15KFC Halle 000
16KFC Meer 000
17KFC Mol 000
18KFC Poppel 000
19KFC Pulle 000
20KFC Ranst B 000
21KFC Wechelderzande 000
22KFCH Pulderbos 000
23KSK Kasterlee 000
24KSK Oelegem 000
25KSK Oosthoven 000
26KSV Oud Turnhout 000
27KVC Lille United B 000
28KVC Oostmalle 000
29KVK Westmalle 000
30KVNA Wortel 000
31KVV Dosko 000
32KVV Rauw Sport 000
33Lentezon Beerse B 000
34Olen United 000
35SAV Sint Dimpna B 000
36White Star Schorvoort 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 FC Alberta Schilde 0 0 0 0 0 0 0
2 FC De Kempen B 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Gierle 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Rosselaar Hulsen 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Sint Jozef 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Wezel Sport B 0 0 0 0 0 0 0
7 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0
8 K Meerle FC 0 0 0 0 0 0 0
9 K Vlimmeren Sport 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Antonia B 0 0 0 0 0 0 0
11 KFC Beekhoek Sport 0 0 0 0 0 0 0
12 KFC Ezaart Sport 0 0 0 0 0 0 0
13 KFC Flandria 0 0 0 0 0 0 0
14 KFC Grobbendonk 0 0 0 0 0 0 0
15 KFC Halle 0 0 0 0 0 0 0
16 KFC Meer 0 0 0 0 0 0 0
17 KFC Mol 0 0 0 0 0 0 0
18 KFC Poppel 0 0 0 0 0 0 0
19 KFC Pulle 0 0 0 0 0 0 0
20 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0
21 KFC Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0
22 KFCH Pulderbos 0 0 0 0 0 0 0
23 KSK Kasterlee 0 0 0 0 0 0 0
24 KSK Oelegem 0 0 0 0 0 0 0
25 KSK Oosthoven 0 0 0 0 0 0 0
26 KSV Oud Turnhout 0 0 0 0 0 0 0
27 KVC Lille United B 0 0 0 0 0 0 0
28 KVC Oostmalle 0 0 0 0 0 0 0
29 KVK Westmalle 0 0 0 0 0 0 0
30 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0
31 KVV Dosko 0 0 0 0 0 0 0
32 KVV Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0
33 Lentezon Beerse B 0 0 0 0 0 0 0
34 Olen United 0 0 0 0 0 0 0
35 SAV Sint Dimpna B 0 0 0 0 0 0 0
36 White Star Schorvoort 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 FC Alberta Schilde 0 0 0 0 0 0 0
2 FC De Kempen B 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Gierle 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Rosselaar Hulsen 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Sint Jozef 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Wezel Sport B 0 0 0 0 0 0 0
7 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0
8 K Meerle FC 0 0 0 0 0 0 0
9 K Vlimmeren Sport 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Antonia B 0 0 0 0 0 0 0
11 KFC Beekhoek Sport 0 0 0 0 0 0 0
12 KFC Ezaart Sport 0 0 0 0 0 0 0
13 KFC Flandria 0 0 0 0 0 0 0
14 KFC Grobbendonk 0 0 0 0 0 0 0
15 KFC Halle 0 0 0 0 0 0 0
16 KFC Meer 0 0 0 0 0 0 0
17 KFC Mol 0 0 0 0 0 0 0
18 KFC Poppel 0 0 0 0 0 0 0
19 KFC Pulle 0 0 0 0 0 0 0
20 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0
21 KFC Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0
22 KFCH Pulderbos 0 0 0 0 0 0 0
23 KSK Kasterlee 0 0 0 0 0 0 0
24 KSK Oelegem 0 0 0 0 0 0 0
25 KSK Oosthoven 0 0 0 0 0 0 0
26 KSV Oud Turnhout 0 0 0 0 0 0 0
27 KVC Lille United B 0 0 0 0 0 0 0
28 KVC Oostmalle 0 0 0 0 0 0 0
29 KVK Westmalle 0 0 0 0 0 0 0
30 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0
31 KVV Dosko 0 0 0 0 0 0 0
32 KVV Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0
33 Lentezon Beerse B 0 0 0 0 0 0 0
34 Olen United 0 0 0 0 0 0 0
35 SAV Sint Dimpna B 0 0 0 0 0 0 0
36 White Star Schorvoort 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



FC Alberta Schilde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KFC Meer - FC Alberta Schilde Speeldag 
14/08/2021 2 FC Alberta Schilde - FC Rosselaar Hulsen Speeldag 
21/08/2021 3 KVC Lille United B - FC Alberta Schilde Speeldag 
29/08/2021 4 FC Alberta Schilde - FC Gierle Speeldag 

FC De Kempen B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KVK Westmalle - FC De Kempen B Speeldag 
14/08/2021 2 FC De Kempen B - K Meerle FC Speeldag 
21/08/2021 3 KVV Rauw Sport - FC De Kempen B Speeldag 
29/08/2021 4 FC De Kempen B - KFC Ranst B Speeldag 

FC Gierle

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 FC Gierle - KFC Halle Speeldag 
14/08/2021 2 KSK Oelegem - FC Gierle Speeldag 
21/08/2021 3 FC Gierle - HIH Turnhout Speeldag 
29/08/2021 4 FC Alberta Schilde - FC Gierle Speeldag 

FC Rosselaar Hulsen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 FC Rosselaar Hulsen - KVC Oostmalle Speeldag 
14/08/2021 2 FC Alberta Schilde - FC Rosselaar Hulsen Speeldag 
21/08/2021 3 FC Rosselaar Hulsen - KFC Halle Speeldag 
29/08/2021 4 KFC Wechelderzande - FC Rosselaar Hulsen Speeldag 

FC Sint Jozef

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 SAV Sint Dimpna B - FC Sint Jozef Speeldag 
14/08/2021 2 FC Sint Jozef - KVV Rauw Sport Speeldag 
21/08/2021 3 KVNA Wortel - FC Sint Jozef Speeldag 
29/08/2021 4 FC Sint Jozef - KVK Westmalle Speeldag 

FC Wezel Sport B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KFCH Pulderbos - FC Wezel Sport B Speeldag 
14/08/2021 2 FC Wezel Sport B - KVK Westmalle Speeldag 
21/08/2021 3 SAV Sint Dimpna B - FC Wezel Sport B Speeldag 
29/08/2021 4 FC Wezel Sport B - Lentezon Beerse B Speeldag 

HIH Turnhout

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KSV Oud Turnhout - HIH Turnhout Speeldag 
14/08/2021 2 HIH Turnhout - KVNA Wortel Speeldag 
21/08/2021 3 FC Gierle - HIH Turnhout Speeldag 
29/08/2021 4 HIH Turnhout - SAV Sint Dimpna B Speeldag 

K Meerle FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 K Meerle FC - KFC Ezaart Sport Speeldag 
14/08/2021 2 FC De Kempen B - K Meerle FC Speeldag 
21/08/2021 3 K Meerle FC - Olen United Speeldag 
29/08/2021 4 KFC Grobbendonk - K Meerle FC Speeldag 

K Vlimmeren Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KSK Kasterlee - K Vlimmeren Sport Speeldag 
14/08/2021 2 K Vlimmeren Sport - KVC Lille United B Speeldag 
21/08/2021 3 KFC Beekhoek Sport - K Vlimmeren Sport Speeldag 
29/08/2021 4 K Vlimmeren Sport - KFC Meer Speeldag 

KFC Antonia B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KSK Oosthoven - KFC Antonia B Speeldag 
14/08/2021 2 KFC Antonia B - KFC Meer Speeldag 
21/08/2021 3 KSK Kasterlee - KFC Antonia B Speeldag 
29/08/2021 4 KFC Antonia B - White Star Schorvoort Speeldag 

KFC Beekhoek Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KFC Beekhoek Sport - KFC Pulle Speeldag 
14/08/2021 2 KFC Ezaart Sport - KFC Beekhoek Sport Speeldag 
21/08/2021 3 KFC Beekhoek Sport - K Vlimmeren Sport Speeldag 
29/08/2021 4 KFC Mol - KFC Beekhoek Sport Speeldag 

KFC Ezaart Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 K Meerle FC - KFC Ezaart Sport Speeldag 
14/08/2021 2 KFC Ezaart Sport - KFC Beekhoek Sport Speeldag 
21/08/2021 3 Lentezon Beerse B - KFC Ezaart Sport Speeldag 
29/08/2021 4 KFC Ezaart Sport - KSK Kasterlee Speeldag 

KFC Flandria

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KVNA Wortel - KFC Flandria Speeldag 
14/08/2021 2 KFC Flandria - KFCH Pulderbos Speeldag 
21/08/2021 3 KFC Poppel - KFC Flandria Speeldag 
29/08/2021 4 KFC Flandria - KVV Rauw Sport Speeldag 

KFC Grobbendonk

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KVV Rauw Sport - KFC Grobbendonk Speeldag 
14/08/2021 2 KFC Grobbendonk - Lentezon Beerse B Speeldag 
21/08/2021 3 KFCH Pulderbos - KFC Grobbendonk Speeldag 
29/08/2021 4 KFC Grobbendonk - K Meerle FC Speeldag 

KFC Halle

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 FC Gierle - KFC Halle Speeldag 
14/08/2021 2 KFC Halle - KFC Poppel Speeldag 
21/08/2021 3 FC Rosselaar Hulsen - KFC Halle Speeldag 
29/08/2021 4 KFC Halle - KVNA Wortel Speeldag 

KFC Meer

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KFC Meer - FC Alberta Schilde Speeldag 
14/08/2021 2 KFC Antonia B - KFC Meer Speeldag 
21/08/2021 3 KFC Meer - KSK Oelegem Speeldag 
29/08/2021 4 K Vlimmeren Sport - KFC Meer Speeldag 

KFC Mol

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 Lentezon Beerse B - KFC Mol Speeldag 
14/08/2021 2 KFC Mol - KFC Ranst B Speeldag 
21/08/2021 3 KVK Westmalle - KFC Mol Speeldag 
29/08/2021 4 KFC Mol - KFC Beekhoek Sport Speeldag 

KFC Poppel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KFC Poppel - KVV Dosko Speeldag 
14/08/2021 2 KFC Halle - KFC Poppel Speeldag 
21/08/2021 3 KFC Poppel - KFC Flandria Speeldag 
29/08/2021 4 KVC Oostmalle - KFC Poppel Speeldag 

KFC Pulle

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KFC Beekhoek Sport - KFC Pulle Speeldag 
14/08/2021 2 KFC Pulle - KSK Oosthoven Speeldag 
21/08/2021 3 KFC Ranst B - KFC Pulle Speeldag 
29/08/2021 4 KFC Pulle - KVC Lille United B Speeldag 

KFC Ranst B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KFC Ranst B - Olen United Speeldag 
14/08/2021 2 KFC Mol - KFC Ranst B Speeldag 
21/08/2021 3 KFC Ranst B - KFC Pulle Speeldag 
29/08/2021 4 FC De Kempen B - KFC Ranst B Speeldag 

KFC Wechelderzande

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KVC Lille United B - KFC Wechelderzande Speeldag 
14/08/2021 2 KFC Wechelderzande - White Star Schorvoort Speeldag 
21/08/2021 3 KSK Oosthoven - KFC Wechelderzande Speeldag 
29/08/2021 4 KFC Wechelderzande - FC Rosselaar Hulsen Speeldag 

KFCH Pulderbos

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KFCH Pulderbos - FC Wezel Sport B Speeldag 
14/08/2021 2 KFC Flandria - KFCH Pulderbos Speeldag 
21/08/2021 3 KFCH Pulderbos - KFC Grobbendonk Speeldag 
29/08/2021 4 KVV Dosko - KFCH Pulderbos Speeldag 

KSK Kasterlee

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KSK Kasterlee - K Vlimmeren Sport Speeldag 
14/08/2021 2 Olen United - KSK Kasterlee Speeldag 
21/08/2021 3 KSK Kasterlee - KFC Antonia B Speeldag 
29/08/2021 4 KFC Ezaart Sport - KSK Kasterlee Speeldag 

KSK Oelegem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 White Star Schorvoort - KSK Oelegem Speeldag 
14/08/2021 2 KSK Oelegem - FC Gierle Speeldag 
21/08/2021 3 KFC Meer - KSK Oelegem Speeldag 
29/08/2021 4 KSK Oelegem - KSV Oud Turnhout Speeldag 

KSK Oosthoven

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KSK Oosthoven - KFC Antonia B Speeldag 
14/08/2021 2 KFC Pulle - KSK Oosthoven Speeldag 
21/08/2021 3 KSK Oosthoven - KFC Wechelderzande Speeldag 
29/08/2021 4 Olen United - KSK Oosthoven Speeldag 

KSV Oud Turnhout

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KSV Oud Turnhout - HIH Turnhout Speeldag 
14/08/2021 2 KVC Oostmalle - KSV Oud Turnhout Speeldag 
21/08/2021 3 KSV Oud Turnhout - KVV Dosko Speeldag 
29/08/2021 4 KSK Oelegem - KSV Oud Turnhout Speeldag 

KVC Lille United B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KVC Lille United B - KFC Wechelderzande Speeldag 
14/08/2021 2 K Vlimmeren Sport - KVC Lille United B Speeldag 
21/08/2021 3 KVC Lille United B - FC Alberta Schilde Speeldag 
29/08/2021 4 KFC Pulle - KVC Lille United B Speeldag 

KVC Oostmalle

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 FC Rosselaar Hulsen - KVC Oostmalle Speeldag 
14/08/2021 2 KVC Oostmalle - KSV Oud Turnhout Speeldag 
21/08/2021 3 White Star Schorvoort - KVC Oostmalle Speeldag 
29/08/2021 4 KVC Oostmalle - KFC Poppel Speeldag 

KVK Westmalle

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KVK Westmalle - FC De Kempen B Speeldag 
14/08/2021 2 FC Wezel Sport B - KVK Westmalle Speeldag 
21/08/2021 3 KVK Westmalle - KFC Mol Speeldag 
29/08/2021 4 FC Sint Jozef - KVK Westmalle Speeldag 

KVNA Wortel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KVNA Wortel - KFC Flandria Speeldag 
14/08/2021 2 HIH Turnhout - KVNA Wortel Speeldag 
21/08/2021 3 KVNA Wortel - FC Sint Jozef Speeldag 
29/08/2021 4 KFC Halle - KVNA Wortel Speeldag 

KVV Dosko

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KFC Poppel - KVV Dosko Speeldag 
14/08/2021 2 KVV Dosko - SAV Sint Dimpna B Speeldag 
21/08/2021 3 KSV Oud Turnhout - KVV Dosko Speeldag 
29/08/2021 4 KVV Dosko - KFCH Pulderbos Speeldag 

KVV Rauw Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KVV Rauw Sport - KFC Grobbendonk Speeldag 
14/08/2021 2 FC Sint Jozef - KVV Rauw Sport Speeldag 
21/08/2021 3 KVV Rauw Sport - FC De Kempen B Speeldag 
29/08/2021 4 KFC Flandria - KVV Rauw Sport Speeldag 

Lentezon Beerse B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 Lentezon Beerse B - KFC Mol Speeldag 
14/08/2021 2 KFC Grobbendonk - Lentezon Beerse B Speeldag 
21/08/2021 3 Lentezon Beerse B - KFC Ezaart Sport Speeldag 
29/08/2021 4 FC Wezel Sport B - Lentezon Beerse B Speeldag 

Olen United

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 KFC Ranst B - Olen United Speeldag 
14/08/2021 2 Olen United - KSK Kasterlee Speeldag 
21/08/2021 3 K Meerle FC - Olen United Speeldag 
29/08/2021 4 Olen United - KSK Oosthoven Speeldag 

SAV Sint Dimpna B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 SAV Sint Dimpna B - FC Sint Jozef Speeldag 
14/08/2021 2 KVV Dosko - SAV Sint Dimpna B Speeldag 
21/08/2021 3 SAV Sint Dimpna B - FC Wezel Sport B Speeldag 
29/08/2021 4 HIH Turnhout - SAV Sint Dimpna B Speeldag 

White Star Schorvoort

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/08/2021 1 White Star Schorvoort - KSK Oelegem Speeldag 
14/08/2021 2 KFC Wechelderzande - White Star Schorvoort Speeldag 
21/08/2021 3 White Star Schorvoort - KVC Oostmalle Speeldag 
29/08/2021 4 KFC Antonia B - White Star Schorvoort Speeldag 

BEKER VAN ANTWERPEN 2021-2021 - LINKS NAAR DE GROEPEN
Heren groep 1 Heren groep 2 Heren groep 3  
Heren groep 4 Heren groep 5 Heren groep 6  
Vrouwen groep 1 Vrouwen groep 2 Vrouwen groep 3 Vrouwen groep 4

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2021 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2021-2021
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door de Provinciale Voetbalbond Voetbal Vlaanderen.

- Alle eerste ploegen, dus ook de B-ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen die door hun Provinciaal Comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de RBFA aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums:
de zaterdagen 7, 14, 21 augustus en zondag 29 augustus 2021.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales, geprogrammeerd op 1 november 2021.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA. Dat schema ziet u verder op deze pagina.

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales en de halve finales zijn vooraf bepaald. Zie verder hieronder voor die schema's.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

5. Een van tevoren gegeven forfait in de voorrondes levert ook een 0 - 3 of 3 - 0 nederlaag op. Indien de bezoekende club forfait geeft is deze daarenboven een vergoeding verschuldigd aan de bezochte club van 150 euro (artikel 14 van het BVA-reglement).

6. Indien een ploeg forfait geeft vanaf de 8e finales krijgt ze een 5 - 0 of 0 - 5 forfaitscore, en er wordt door de bond een geldboete aangerekend.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2021-2021 (pdf).

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).