Ronde 1 tot en met 5
Update: 21/09/2021 om 22:44u
Nationaal Beker van België Ronde 1 tot en met 5
Laatste update: 21/09/2021 om 22:44u
Eenvoudige software voor correcte premiebetalingen aan spelers en trainers.
www.sportspay.be
Meer info...
Je persoonlijke computerdokter
www.btasupportnet.com
Krokuslaan 68, 2460 Lichtaart
Meer info...
BEKER VAN BELGIE 2021-2022 - DE CROKY CUP - SPEELDAGEN 1 TOT 5

Beker van Belgie De "Beker van België" heet officiëel "De Croky-Cup" (c), naar de naam van de hoofdsponsor.
Op deze pagina ziet u een volledig overzicht van de eerste vijf speeldagen.
Zie ook de selectiecriteria van de provinciale ploegen, plus de regeling in de "Croky Cup".

Voor het archief van vorig seizoen in de "Croky Cup - Beker van België 2020-2021", klik hier.

** De verdere planning: de loting voor alle wedstrijden vanaf de 16e finales gebeurt op maandag 6 september 2021.
- 16e finales - dinsdag, woensdag en donderdag 26, 27 en 28 oktober 2021.
- 8e finales - dinsdag 30 november, en woensdag en donderdag 1 en 2 december 2021.
- kwartfinales - dinsdag, woensdag en donderdag 21, 22 en 23 december 2021.
- halve finales heen - dinsdag, woensdag en donderdag 1, 2 en 3 februari 2022.
- halve finales terug - dinsdag, woensdag en donderdag 1, 2 en 3 maart 2022.
- finale - zaterdag 16 of zondag 17 april 2022.

Voor de wedstrijden vanaf de 16e finales tot en met de finale, zie de aparte pagina "Beker van Belgie - Croky Cup".

!! De Antwerpse provincialers werden in groep 4 en 7 uitgeloot. We vermelden ze met °° achter hun naam.
De ploegen uit de provincie Antwerpen die in de nationale reeksen uitkomen ziet u in cursief.

DE CROKY CUP - VOORRONDE - ZONDAG 25 JULI 2021
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen meteen strafschoppen.
VOORRONDE
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
1 RCS Bossièrois * - RS Fernelmont-Hemptinne 2 - 25 - 3
2 KFCMZ Tollembeek -KAV Dendermonde * 0 - 3 -
3FC Helson Helchteren - FC Wezel Sport °° *2 - 3 -
      
DE CROKY CUP - RONDE 1 - ZATERDAG 31 JULI EN ZONDAG 1 AUGUSTUS 2021
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
In ronde 1 spelen de 3 gekwalificeerde clubs uit de voorronde, 154 clubs uit de provinciale afdelingen en 63 clubs uit 3e Nationale.
Er werden 8 groepen gemaakt, rekening houdend met de geografische ligging,
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen meteen strafschoppen.
GROEP 1
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
4 Excelsior Zedelgem - KSC Wielsbeke A *3 - 36 - 7
5 Koksijde Oostduinkerke * - AC Estaimbourg A 2 - 24 - 3
6 RUS Herseautoise A * - ASC Havinnes A 2 - 24 - 3
7 KSV Diksmuide A * - SV Anzegem A 2 - 1 -
8 Wevelgem City A * - AS Obigies A 5 - 1 -
9 KVCSV Oostkamp * -Racing Club Lauwe 4 - 0 -
10 RFC Doornik A - Racing Waregem A * 0 - 1 -
11 Eendracht Wervik A * -Eendracht Aalter A 2 - 1 -
12 SK Roeselare Daisel A - KSC Blankenberge * 1 - 11 - 3
13 KSV Rumbeke *- Sassport Boezinge A 2 - 1 -
14 VK Adegem -Woudsport Houthulst A * 1 - 5 -
15 Jong Zulte * -Voorwaarts Zwevezele B 1 - 13 - 2
16 Three Stars Club Proven -KWS Club Lauwe * 1 - 3 -
17 KM Torhout - KSK Oostnieuwkerke * 1 - 14 - 5
      
GROEP 2
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
18 SK Denderhoutem * -FCE Meetjesland 4 - 0 -
19 Svelta Melsele A - SK Berlare * 0 - 5 -
20 KVV Vlaamse Ardennen * - Voorde-Appelterre A 2 - 23 - 1
21 SK Munkzwalm A - Hoger Op Kalken A * 0 - 4 -
22 KSC Exc. Mariakerke * - KAV Dendermonde 2 - 1 -
23 FC Lebbeke * - FC St-Martens-Latem A 2 - 0 -
24 Elene-Grotenberge A * - Red Star Haasdonk A 5 - 0 -
25 Vigor Wuitens Hamme * - KFC Wambeek Ternat A 1 - 0 -
26 Schelde Serskamp-Schelleb. A * -Avanti Stekene (ff) 5 - 0 -
27 SK Sint-Niklaas A * -KFC Eendr Zele A 2 - 1 -
28 KVV St-Denijs Sport - SK Lochristi A * 0 - 6 -
29 FC Galmaarden A - KVC Jong Lede *0 - 2 -
30 KFC Olympic Burst - Erpe-Mere United * 1 - 2 -
      
GROEP 3
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
31 R. Léopold Club Hornu-Pays Vert Ostiches-Ath A * 0 - 3 -
32 AS Morlanwelz A * -St-Ghislain T-H A 3 - 1 -
33 RUS Beloeil A * -AFC Evere 2 - 1 -
34 AS Montigny A - Rapid Symphorinois A * 0 - 4 -
35 Renaissance Mons A * -BX Brussels A 8 - 1 -
36 FC Genappe A * - R Ixelles SC A 3 - 0 -
37 RCS Nivellois A * (na replay) -FC Harchies-Bernissart A * 1 - 2 -
38 Renaissance Mons B *- ROFC Stockel A 1 - 0 -
39 CS Entite Manageoise -ERC Hoeilaart A * 0 - 05 - 6
40 Crossing Schaerbeek A * -Union Lasne Ohain A 1 - 14 - 2
41 Rhodienne-De Hoek A * - RRC D'Etterbeek A 3 - 1 -
42 RCS Brainois A *- R Leopold FC A 3 - 1 -
43 Pays Blanc Antoinien A - Tempo Overijse * 0 - 4 -
44 RUS Binche A * -FC Vacresse 8 - 0 -
      
GROEP 4
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
45 HO Wolvertem Merchtem * -KVK Wemmel A 2 - 1 -
46 KOIFC Rupelmonde - SK Rapid Leest °° *0 - 4 -
47 KFC Ranst A °° *-Willebroekse SV °° 3 - 1 -
48 Stade Everois RC. A -K Kontich FC. A °° * 2 - 210 - 11
49 Excelsior Mariaburg A °° - KFC Herent A * 1 - 3 -
50 Standaard Meerbeek *- VC Groot Dilbeek A 2 - 0 -
51 St-Jozef Londerzeel A -KFC Eppegem A * 1 - 6 -
52 KFC Sint-Job A °° *-KSC Grimbergen A 1 - 17 - 6
53 VC Bertem-Leefdaal A -FC Kosova Schaerbeek A * 1 - 3 -
54 KFC Broechem °° -FC Saint-Josse A * 0 - 04 - 5
55 KSV Bornem °° * -K Berchem Sport 2004 B °° 2 - 1 -
56 FC Schaerbeek A -KRC Mechelen * 1 - 4 -
57 Sporting Bruxelles A * -KFC Jong Vl. Kruibeke 2 - 0 -
58 RVC Hoboken A °° * -K Schelle Sport A °° 1 - 0 -
      
GROEP 5
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
59 Cercle Sp. Andennais A * -R Gosselies Sports A 1 - 14 - 3
60 RFC Meux B -CS Onhaye A * 0 - 4 -
61 JS Taminoise A * -FC Malonne 2000 A 6 - 1 -
62 Glabbeek-Zuurbemde A -RFC Sart-Bernard * 0 - 1 -
63 Hoegaarden-Outgaarden A * -RCS Bossièrois 3 - 1 -
64 HO Bierbeek A * -Union Namur A 2 - 1 -
65 OC Nismes A - Flavion-Morialme A * 2 - 3 -
66 R Jeun. Aischoise A * - R Arquet FC A 3 - 2 -
67 Erpion-Lacs DLD A -VK Linden A * 1 - 6 -
68 RUS Courcelloise A * - Union Sportive Walcourt 5 - 0 -
69 RAS Jodoigne A *-SC Montignies A 3 - 1 -
70 Crossing Vissenaken A -RFC Rhisnois A 1 - 14 - 3
71 FC Snef A *-Pont-A-Celles-Buzet A 1 - 0 -
      
GROEP 6
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
72 RRC Mormont *-UR St-Louis-Saint-Leger 6 - 0 -
73 Jeunesse Freylangeoise A -R Aywaille FC A * 0 - 2 -
74 FCB Sprimont B -Union Rochefortoise A * 0 - 3 -
75 RLC Bastogne *- ROC Meix Dt-Virton A 1 - 16 - 5
76 RFC St-Hubert - RSC Habay La Neuve * 1 - 6 -
77 Royal Tenneville Sports -RES Vaux A * 1 - 13 - 5
78 RUS Gouvy A - RFC Messancy A *1 - 10 - 3
79 ES Wanze/Bas-Oha A -Chevetogne Football * 1 - 2 -
80 RAFC Oppagne-Weris A *- R Spa FC A (ff) 5 - 0 -
81 JS Fizoise A - FCB Sprimont A *0 - 2 -
82 RFC Huy A *-RES Melreux-Hotton A 6 - 2 -
83 FC Arlon A *-Football Club Bercheux 4 - 1 -
84 Marloie Sport A *- ROC Rochois A 4 - 0 -
85 FC Ster-Francorchamps B *-Huccorgne Sports 3 - 1 -
      
GROEP 7
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
86 KAC Betekom A *-FC Punt-Larum °° 2 - 0 -
87 K Witgoor Sport * -FC St-Jozef Rijkevorsel °° 5 - 0 -
88 FC Esperanza Pelt A *-KFC Verbr. Lommel 3 - 0 -
89 KFC Eksel A * -KVV Lummen 3 - 0 -
90 K Berg En Dal VV °° *- KVV OG Vorselaar °° 2 - 0 -
91 KVC Lille United A *-KSV Oud-Turnhout °° 2 - 0 -
92 KSAV St-Dimpna Geel A °° - KFC Zwarte Leeuw * 1 - 12 - 3
93 FC Berlaar-Heikant *- KFCV Herselt A °° 1 - 0 -
94 KFC Turnhout * -FC Torpedo Hasselt A 3 - 2 -
95KVK Beringen -FC Wezel Sport A °° * 1 - 2 -
96SK Waanrode -KFC Sint Lenaarts A * 0 - 5 -
97KFC Nijlen * -K Noordstar VV °° 12 - 1 -
98K Achel VV A -KFC De Kempen TL - A * 0 - 2 -
99 KFC Diest *-Stal Sport Koersel 7 - 1 -
      
GROEP 8
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
100 FC Herstal A *-Et Elsautoise A 3 - 1 -
101 FC Tilleur A *-RC Vaux-Chaudfontaine A 3 - 1 -
102 Bregel Sport *-Stade Disonais 3 - 1 -
103 FC Trois-Frontieres A *-R Aubel FC - B 5 - 1 -
104 Entente Rechaintoise A *-WS Schoonbeek-Beverst 2 - 25 - 4
105 FC Raeren-Eynatten *-AC Hombourg A 2 - 0 -
106 KVK Wellen * -RCS Sart Tilman A 5 - 0 -
107 Union FC Rutten - Mechelen a/d Maas A * 1 - 7 -
108 R Ent Blegnytoise B -FC United Richelle A * 0 - 4 -
109 R Espoir Minerois A * - Kabouters Opglabbeek A 2 - 1 -
110 Eendr Henis - RDK Gravelo A *1 - 3 -
111 R Aubel FC A *-Weerstand Koersel A 1 - 14 - 2
112 SLW Maaseik - KVV Zepperen-Brustem * 0 - 5 -
113 K Grimbie 69 -Eendracht Termien * 2 - 9 -
      
DE CROKY CUP - RONDE 2 - ZATERDAG 7 EN ZONDAG 8 AUGUSTUS 2021
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
In ronde 2 spelen de 110 gekwalificeerde clubs uit de 1e ronde plus de 48 clubs uit 2e nationale.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen meteen strafschoppen.
!! De vermelding van een nummer, bijvoorbeeld "87", betekent "de winnaar van wedstrijd 87 uit de vorige ronde".
Voor de duidelijkheid maken we een onderverdeling in blokken van 10 wedstrijden.
Vanaf ronde 2 zijn de wedstrijden niet meer streekgebonden.

Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
114 Solieres Sport A * - FC Ster-Francorchamps B 1 - 0 -
115 Woudsport Houthulst A * - SK Rapid Leest °° 3 - 0 -
116 RUS Herseautoise A - FC United Richelle A * 0 - 5 -
117 SV Belisia Bilzen A *-RAFC Oppagne-Weris A 4 - 0 -
118 SK Sint-Niklaas A - SK Londerzeel A * 2 - 23 - 4
119 RFC Warnant A * - Vigor Wuitens Hamme 1 - 0 -
120 Mechelen a/d Maas A -FC Ganshoren A * 0 - 3 -
121 KFC Sparta Petegem A *- Standaard Meerbeek 8 - 0 -
122 Entente Rechaintoise A - KSV Bornem °° *1 - 5 -
123 HO Wolvertem Merchtem * -K Berchem Sport 2004 A 2 - 1 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
124 Entente Durbuy - KVC Jong Lede *1 - 2 -
125 KSK Ronse - FC Wezel Sport °° * 1 - 3 -
126 Football Club Gullegem * - KFC Eppegem A 2 - 0 -
127 SK Denderhoutem - Union Rochefortoise A * 2 - 4 -
128 KSC Dikkelvenne * - RFC Sart-Bernard 4 - 0 -
129 FC Trois-Frontieres A - Eendracht Wervik A * 0 - 7 -
130 KFC Ranst A °° -SK Pepingen-Halle A * 0 - 4 -
131 Erpe-Mere United - R Jeun. Aischoise A * 1 - 2 -
132 US Rebecquoise A * - FC Harchies-Bernissart A 10 - 1 -
133 Bregel Sport - KVK Wellen * 1 - 2 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
134 RFC Meux A - JS Taminoise A * 1 - 2 -
135 Tempo Overijse - RCS Brainois A * 1 - 11 - 2
136 RU Tubize BLC A * - RVC Hoboken A °° 3 - 0 -
137 RRC Mormont - Renaissance Mons A * 0 - 3 -
138 Racing Club Gent *- FC Saint-Josse A 2 - 1 -
139 AS Morlanwelz A -RAAL La Louviere A * 0 - 10 -
140 Olympia SC Wijgmaal A - KFC Zwarte Leeuw * 1 - 14 - 5
141 RLC Bastogne - K Witgoor Sport * 1 - 3 -
142 KVCSV Oostkamp -SC Eendracht Aalst * 2 - 24 - 5
143 HO Bierbeek A * - Koksijde Oostduinkerke 2 - 0 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
144 KSC Blankenberge - KSV Rumbeke * 0 - 07 - 8
145 KAC Betekom A -K Diegem Sport * 0 - 3 -
146 KVC Lille United A -K Olsa Brakel * 0 - 3 -
147 Cercle Sp. Andennais A - Racing Waregem A * 2 - 22 - 4
148 KVK Westhoek *- KSC Exc. Mariakerke 4 - 1 -
149 FC Snef A -Bocholter VV A * 0 - 4 -
150 Stockay-Warfusee A *- RFC Messancy A 2 - 0 -
151 Pays Vert Ostiches-Ath A -Stade Waremmien FC A * 2 - 3 -
152 Elene-Grotenberge A * - KFC Turnhout 1 - 0 -
153 KFC Herent A - Rapid Symphorinois A * 2 - 3 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
154 KVV Zepperen-Brustem - KFC Eksel A * 1 - 2 -
155 K Lyra-Lierse * - Jong Zulte 8 - 2 -
156 Chevetogne Football -City Pirates Antwerpen A * 1 - 3 -
157 RUS Binche A * -RSD Jette A 0 - 04 - 2
158 FC Raeren-Eynatten * - SK Berlare 2 - 0 -
159 Sporting Hasselt * - RUS Beloeil A 6 - 0 -
160 Ent. Acren Lessines A *- FCB Sprimont A 2 - 24 - 2
161 RDK Gravelo A - Hoegaarden-Outgaarden A * 1 - 13 - 4
162 FC Arlon A * - Schelde Serskamp-Schelleb. A 1 - 0 -
163 FC Kosova Schaerbeek A * - ERC Hoeilaart A 3 - 0 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
164 FC Herstal A - RSC Habay La Neuve * 1 - 14 - 5
165 R Aubel FC A -SCT Menen * 0 - 2 -
166 RCS Verlaine A *- R Espoir Minerois A 3 - 0 -
167 KFC Nijlen - K Berg En Dal VV °° * 0 - 3 -
168 KRC Mechelen * - KFC Sint-Job A °° 6 - 0 -
169 Crossing Schaerbeek A -Sportklub Tongeren A * 0 - 2 -
170 FC Lebbeke * - Wevelgem City A 1 - 13 - 2
171 RUS Courcelloise A -KFC Merelbeke * 0 - 2 -
172 KVK Ninove A *- FC Berlaar-Heikant 4 - 0 -
173 KSV Diksmuide A * - Rhodienne-De Hoek A 2 - 0 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
174 RFC Wetteren A - FC Esperanza Pelt A 0 - 04 - 2
175 KWS Club Lauwe * - FC Genappe A 3 - 2 -
176 KVC Houtvenne - R Aywaille FC A 4 - 1 -
177 RFC Huy A * - Marloie Sport A 2 - 0 -
178 Hoogstraten VV * - K Kontich FC. A °° 2 - 0 -
179 KSK Oostnieuwkerke -RUS Givry A * 0 - 2 -
180 CS Onhaye A * - Sporting Bruxelles A 5 - 2 -
181 Racing Club Harelbeke A *- Flavion-Morialme A 3 - 1 -
182 Renaissance AEC Mons B -KSV Oudenaarde * 0 - 7 -
183 KFC De Kempen TL - A * - RES Vaux A 5 - 0 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
184 Couvin-Mariembourg Fr. A - KFC Sint Lenaarts A * 1 - 2 -
185 SK Lochristi A -KVV Zelzate * 0 - 03 - 4
186 KFC Diest * - Hoger Op Kalken A 0 - 05 - 4
187 KVV Vlaamse Ardennen - Eendracht Termien * 1 - 2 -
188 VK Linden A -R Cappellen FC * 0 - 2 -
189 RC Hades Hasselt *- KSC Wielsbeke A 4 - 2 -
190 KSC Lokeren-Temse A *- Crossing Vissenaken A 3 - 0 -
191 RAS Jodoigne A * -RRC Hamoir A 1 - 13 - 1
192 FC Tilleur A - KSKV Zwevezele *2 - 5 -
      
DE CROKY CUP - RONDE 3 - ZATERDAG 14 EN ZONDAG 15 AUGUSTUS 2021
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
In ronde 3 spelen de 79 gekwalificeerde clubs uit de 2e Ronde, de 15 clubs uit 1e nationale en 2 clubs uit 1B.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen meteen strafschoppen.
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
193 KRC Mechelen - FC Raeren-Eynatten * 1 - 15 - 6
194 RAS Jodoigne A * - RCS Brainois A 3 - 1 -
195 FC Ganshoren A * -KSK Heist 2 - 27 - 6
196 KSV Diksmuide A - URSL Vise * 1 - 2 -
197 K Berg En Dal VV °° -Francs Borains * 0 - 1 -
198 Eendracht Termien - US Rebecquoise A * 1 - 2 -
199 KFC Sint Lenaarts A - RAAL La Louviere A * 0 - 3 -
200 SE-Winkel Sport A *- Elene-Grotenberge A 2 - 0 -
201 Bocholter VV A - KSV Oudenaarde * 0 - 1 -
202 KSV Rumbeke - FC United Richelle A * 0 - 3 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
203 KWS Club Lauwe - Racing Waregem A * 2 - 3 -
204 KVV Zelzate -KVK Tienen * 0 - 3 -
205 KVK Ninove A *- HO Wolvertem Merchtem 2 - 24 - 1
206 Sporting Hasselt - Racing Club Gent * 1 - 3 -
207 Racing Club Harelbeke A *- KSKV Zwevezele (ff) 5 - 0 -
208 La Louviere Centre A - FC Arlon A * 0 - 07 - 8
209 RFC Wetteren A * - SCT Menen 1 - 0 -
210 Rapid Symphorinois A -FCV Dender EH * 0 - 2 -
211 RC Hades Hasselt *- KFC De Kempen TL - A 1 - 0 -
212 City Pirates Antwerpen A - CS Onhaye A * 1 - 3 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
213 Hoogstraten VV *- FC Kosova Schaerbeek A 6 - 0 -
214 KSC Lokeren-Temse A * - KFC Eksel A 3 - 0 -
215 Football Club Gullegem *- Stockay-Warfusee A 2 - 0 -
216 RU Tubize BLC A -Patro Eisden MM * 2 - 4 -
217 SV Belisia Bilzen A * - K Olsa Brakel 2 - 1 -
218 SK Londerzeel A * -R Excelsior Virton 1 - 0 -
219 KFC Diest * - RFC Warnant A 2 - 1 -
220 KSC Dikkelvenne *- KVC Houtvenne 2 - 0 -
221 R Cappellen FC * - KSV Bornem °° 4 - 1 -
222 KFC Dessel Sport * - Renaissance Mons A 6 - 0 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
223 K Witgoor Sport -Olympic Club Charleroi * 0 - 1 -
224 FC Wezel Sport °° * - RFC Huy A 2 - 1 -
225 JS Taminoise A -RFC Luik * 1 - 5 -
226 K Rupel Boom FC * - KFC Sparta Petegem A 2 - 0 -
227 KFC Zwarte Leeuw * - Hoegaarden-Outgaarden A 3 - 0 -
228 R Knokke FC - A *- RCS Verlaine A 5 - 0 -
229 Eendracht Wervik A - FC Lebbeke * 0 - 2 -
230 FC Mandel United A *- RSC Habay La Neuve 3 - 0 -
231 KVV Thes Sport A -Lierse Kempenzonen * 2 - 6 -
232 RUS Givry A - K Diegem Sport * 0 - 2 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
233 Ent. Acren Lessines A - KFC Merelbeke * 1 - 2 -
234 KVK Wellen * - RUS Binche A 5 - 1 -
235 KVC Jong Lede * - HO Bierbeek A (ff) 5 - 0 -
236 R Jeun. Aischoise A *- Solieres Sport A 6 - 3 -
237 SC Eendracht Aalst * - Woudsport Houthulst A 2 - 0 -
238 Union Rochefortoise A * - Sportklub Tongeren A 2 - 1 -
239 KVK Westhoek *- SK Pepingen-Halle A 2 - 1 -
240 K Lyra-Lierse * - Stade Waremmien FC A 3 - 0 -
      
DE CROKY CUP - RONDE 4 - ZATERDAG 21 EN ZONDAG 22 AUGUSTUS 2021
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
In ronde 4 spelen de 48 gekwalificeerde clubs uit de 3e ronde.
Vanaf deze speeldag volgen bij gelijke stand eerst verlengingen en eventueel strafschoppen.
Nummer Wedstrijd Uitslag V./P.
241 RAS Jodoigne A * - Football Club Gullegem 3 - 1 -
242 R Knokke FC - A *- Union Rochefortoise A 3 - 0 -
243 Patro Eisden MM - FC Lebbeke * 0 - 1 -
244 URSL Vise * - FC United Richelle A 2 - 0 -
245 KSC Lokeren-Temse A * - KVK Ninove A 1 - 0 -
246 KSV Oudenaarde - SC Eendracht Aalst * 0 - 1 -
247 RC Hades Hasselt - K Lyra-Lierse * 1 - 3 -
248 Lierse Kempenzonen * - RFC Wetteren A 3 - 0 -
249 FCV Dender EH * - KFC Diest 3 - 0 -
250 Francs Borains * - SK Londerzeel A 2 - 0 -
251 SE-Winkel Sport A *- R Jeun. Aischoise A 4 - 0 -
252 CS Onhaye A * - KVC Jong Lede 4 - 3 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag V./P.
253 Racing Club Harelbeke A - KSC Dikkelvenne * 0 - 0V.0 - 2
254 US Rebecquoise A - RAAL La Louviere A * 1 - 1V.1 - 2
255 Racing Club Gent * - FC Raeren-Eynatten 4 - 1 -
256 KVK Wellen * - KFC Dessel Sport 1 - 0 -
257 KFC Merelbeke - KFC Zwarte Leeuw * 1 - 2 -
258 Hoogstraten VV * - FC Arlon A 5 - 1 -
259 FC Mandel United A * - Racing Waregem A 2 - 0 -
260 Olympic Club Charleroi - RFC Luik * 0 - 1 -
261 KVK Westhoek - K Diegem Sport * 1 - 4 -
262 SV Belisia Bilzen A * - FC Wezel Sport °° 3 - 0 -
263 KVK Tienen * - FC Ganshoren A 1 - 0 -
264 R Cappellen FC - K Rupel Boom FC *0 - 2 -
      
DE CROKY CUP - RONDE 5 - ZATERDAG 28 EN ZONDAG 29 AUGUSTUS 2021
ZATERDAG 4 EN ZONDAG 5 SEPTEMBER 2021
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
In ronde 5 spelen de 24 gekwalificeerde clubs uit de 4e Ronde, 6 clubs uit 1B en de 2 gedegradeerde clubs uit 1A.
>>> De bekerwedstrijden met clubs uit 1A en 1B kregen een nieuwe datum omdat hun reguliere competitie voorang krijgt.
Bij gelijke stand volgen verlengingen en eventueel strafschoppen.
Nummer Wedstrijd Uitslag V./P.
265 RFC Luik -KVC Westerlo * 1 - 3 -
266 Excel Moeskroen * - KVK Wellen 3 - 1 -
267 K Lyra-Lierse -SK Deinze * 0 - 5 -
268 CS Onhaye A * - SC Eendracht Aalst 0 - 0V. 1 - 0
269 Francs Borains * - Hoogstraten VV 3 - 1 -
270 FCV Dender EH * - Waasland-Beveren 1 - 0 -
271 Lierse Kempenzonen * - K Rupel Boom FC 2 - 0 -
272 RAAL La Louviere A * - KSC Dikkelvenne 4 - 2 -
273 URSL Vise -RWD Molenbeek * 0 - 1 -
274 R Knokke FC - A * - Racing Club Gent 2 - 2V. 3 - 2
275 SV Belisia Bilzen A * - KFC Zwarte Leeuw 1 - 0 -
276 Union Sint Gillis *- FC Lebbeke 7 - 0 -
277 KVK Tienen * - RAS Jodoigne A 1 - 0 -
278 K Diegem Sport - Lommel SK * 2 - 4 -
279 SE-Winkel Sport A * - FC Mandel United A 0 - 0P. 5 - 4
280 KSC Lokeren-Temse A - FC Seraing * 0 - 3 -
      
* De 16 winnaars uit ronde 5 gaan door. Samen met de clubs uit de Jupiler Pro League spelen ze de 16e finales.

** De verdere planning: de loting voor alle wedstrijden vanaf de 16e finales gebeurt later.
- 16e finales - dinsdag, woensdag en donderdag 26, 27 en 28 oktober 2021.
- 8e finales - dinsdag 30 november, en woensdag en donderdag 1 en 2 december 2021.
- kwartfinales - dinsdag, woensdag en donderdag 21, 22 en 23 december 2021.
- halve finales heen - dinsdag, woensdag en donderdag 1, 2 en 3 februari 2022.
- halve finales terug - dinsdag, woensdag en donderdag 1, 2 en 3 maart 2022.
- finale - zaterdag 16 of zondag 17 april 2022.

Voor de wedstrijden vanaf de 16e finales tot en met de finale, zie de aparte pagina "Beker van Belgie - Croky Cup".

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).

SELECTIE VAN DE PROVINCIALE PLOEGEN HEREN

Hoe worden de provinciale deelnemers aan de "Croky - Cup" aangeduid?
** De provincie Antwerpen "mag" dit seizoen maximaal 20 deelnemers aanduiden.
1. Eerst zijn dat de stijgers uit 1e provinciale.
2. Daarna de dalers uit bevordering.
3. Dan de 16 clubs die 1e en 2e eindigden in hun Beker Van Antwerpen-groep.
4. Eventueel bij lottrekking tussen de 3e uit elke BVA-groep.
Indien het totaal clubs van punt 2 plus 3 hoger is dan 20, dan vallen de slechtste verliezers van de 1/8e finales af, rekening houdende met, in volgorde:
a) het grootste negatief doelpuntenverschil (tegen – voor),
b) het minst gescoorde doelpunten,
c) via loting door het Provinciaal Comité.

REGELING IN DE CROKY-CUP

1. tot en met de derde speeldag worden er bij een gelijke stand na 90 minuten geen verlengingen gespeeld. In dat geval wordt de winnaar aangeduid door middel van een strafschoppenserie.
2. vanaf de vierde speeldag leidt een gelijkspel tot verlengingen en eventueel strafschoppen.
3. de ploegen uit 1e nationale nemen deel vanaf de zesde speeldag, dus vanaf de 16e finales (de laatste 32 ploegen).
4. de Beker van België wordt gespeeld:
* met rechtstreekse uitschakeling tot en met de kwartfinales,
* met heen- en terugwedstrijden voor de halve finales,
* in één wedstrijd voor de finale.
5. De Beker van België wordt beheerd door de "National Competitions Co-ordinator" van de RBFA.
6. De "National Competitions Co-ordinator" beheert de kalender vanaf de 1e ronde tot en met de 5e ronde. De Kalendermanager 1e Nationale Afdeling beheert de kalender vanaf de 16e finales.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).