Archief Seizoen 2021-2022 Nationaal Beker van België Nationale Beker Dames
Laatste update: 26/04/2022 om 17:19u
De "Beker van België" wordt gespeeld door de vrouwenploegen uit de nationale competitie en de ingeschreven provinciale ploegen.
Op deze pagina ziet u een
volledig overzicht van de voorronde, de eerste drie speeldagen en de 16e finales tot en met de finale.
** De datums:
Voorronde: zaterdag 31 juli 2021
Speeldag 1: zaterdag 7 augustus 2021
Speeldag 2: zaterdag 14 augustus 2021
Speeldag 3: zaterdag 21 augustus 2021
16e finales: zaterdag 25 september 2021
8e finales: zaterdag 30 oktober 2021
Kwartfinales: zaterdag 4 december 2021
Halve Finales: zaterdag 15 januari 2022
Finale: zaterdag 14 mei 2022
De Beker van België Vrouwen wordt
volledig gespeeld met rechtstreekse uitschakeling. Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen er strafschoppen.
Vanaf de 16e finales (waarbij ook de ploegen uit de Scooore Super League in actie komen) tot en met de finale: wanneer een wedstrijd onbeslist eindigt
volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
Voor het archief van vorig seizoen in de "Dames - Beker van België 2020-2021", klik hier.
In principe is de aftrap op zaterdag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
In deze voorronde spelen er 88 clubs. We hebben het schema voor de duidelijkheid per tien wedstrijden gegroepeerd.
Bij gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen.
bold = Provincie Antwerpen.
1 | Jago St-Amandsberg A * | - | RAS Ghlinoise | 19 - 0 | - |
2 | Eendracht De Haan * | - | KFC Lennik (ff) | 5 - 0 | - |
3 | vrij | - | SK Reningelst A | - | - |
4 | Roeselare-Daizel A * | - | Excel Moeskroen | 7 - 2 | - |
5 | RAS Saintoise (ff) | - | Eendracht Wervik A * | 0 - 5 | - |
6 | vrij | - | RFC Doornik | - | - |
7 | vrij | - | RUS Herseautoise | - | - |
8 | JS Wez-Guignies | - | vrij | - | - |
9 | Entente Acren Lessines | - | VW Gijzel-Oosterzele A * | 1 - 13 | - |
10 | vrij | - | SK Pepingen-Halle | - | - |
| | | | | |
11 | R Exc Bievene | - | Pays Vert Ostiches-Ath A * | 0 - 14 | - |
12 | KVV Kester-Gooik A | - | vrij | - | - |
13 | KVK Avelgem A | - | vrij | - | - |
14 | FC Moorsel | - | KVE Drongen A * | 0 - 7 | - |
15 | AS Morlanwelz | - | vrij | - | - |
16 | vrij | - | OHR Huldenberg | - | - |
17 | Nseth Berchem | - | vrij | - | - |
18 | Hoogstraten VV A | - | vrij | - | - |
19 | Soignies Sports | - | vrij | - | - |
20 | RCS Nivellois | - | RAAL La Louviere * | 0 - 5 | - |
| | | | | |
21 | FC Suryoyes Bruxellois (ff) | - | Leeuw Brucom A * | 0 - 5 | - |
22 | Ren. U Tubize BCL (ff) | - | R Wavre Limal * | 0 - 5 | - |
23 | KFC Herent * | - | FC Perk (ff) | 5 - 0 | - |
24 | Union Lasne Ohain A * | - | FC Walhain | 11 - 0 | - |
25 | RWL Sport * | - | KVC Kessel Lo 2000 | 10 - 1 | - |
26 | Union Entite Chapelloise | - | vrij | - | - |
27 | Mont-St-Guibert A | - | RAS Jodoigne A * | 2 - 5 | - |
28 | VK Veldkanteva's A | - | FC Tildonk * | 0 - 8 | - |
29 | RFC Bioul 81 | - | vrij | - | - |
30 | RFC Grand-Leez A | - | vrij | - | - |
| | | | | |
31 | Marloie Sport | - | FC Malonne 2000 * | 2 - 4 | - |
32 | R Gosselies Sports * | - | FC Entite Wasseiges | 6 - 0 | - |
33 | Sporting Excel Jemeppe | - | ES Mominoise A * | 0 - 4 | - |
34 | vrij | - | WSAC Fleurus | - | - |
35 | Jeunesse Freylangeoise | - | R Arquet FC * | 1 - 15 | - |
36 | US Auvelais * | - | Erpion-Lacs DLD A (ff) | 5 - 0 | - |
37 | vrij | - | US De Pesche | - | - |
38 | ROC Meix Dt-Virton | - | vrij | - | - |
39 | RUS Ste Ode * | - | Petitvoir-Tournay A | 2 - 0 | - |
40 | vrij | - | MS-Marchienne-College | - | - |
| | | | | |
41 | Wall Ass Sauveniere (ff) | - | RRC Longlier * | 0 - 5 | - |
42 | Cercle Sportif Andennais * | - | RFC Hannutois | 24 - 0 | - |
43 | Stade Disonais (ff) | - | ESFC Du Geer A * | 0 - 5 | - |
44 | R Espoir Minerois * | - | R Herve FC | 12 - 1 | - |
45 | Football Club De Trooz | - | vrij | - | - |
46 | Femina Grace-Hollogne | - | FC Diepenbeek A * | 1 - 2 | - |
47 | K Bokrijk Sport A | - | vrij | - | - |
48 | vrij | - | SC Saive | - | - |
49 | DV Bilzen United * | - | Seraing Athletique RFC | 7 - 1 | - |
50 | vrij | - | Racing Ans Montegnee FC | - | - |
| | | | | |
51 | RFCU La Calamine * | - | R Fraiture FC | 15 - 1 | - |
52 | RAF Franchimontois | - | R Aubel FC * | 1 - 9 | - |
53 | vrij | - | Lommel United WS - A | - | - |
54 | vrij | - | DC Cointe-Liege A | - | - |
55 | vrij | - | RFC Xhoffraix | - | - |
56 | RCS De La Salm A | - | K Eendr. Louwel * | 0 - 9 | - |
| | | | | |
In principe is de aftrap op zaterdag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
In deze ronde spelen de 56 gekwalificeerde clubs uit de voorronde plus de clubs die daarin vrij waren.
Bij gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen.
bold = Provincie Antwerpen.
57 | OHR Huldenberg * | - | Nseth Berchem (ff) | 5 - 0 | - |
58 | R Gosselies Sports * | - | Racing Ans Montegnee FC (ff) | 5 - 0 | - |
59 | VW Gijzel-Oosterzele A | - | DV Bilzen United | 3 - 3 | 5 - 4 |
60 | ESFC Du Geer A | - | K Eendr. Louwel * | 0 - 15 | - |
61 | R Aubel FC | - | Eendracht Wervik A * | 0 - 3 | - |
62 | RFC Grand-Leez A * | - | RUS Ste Ode (ff) | 5 - 0 | - |
63 | FC Malonne 2000 (ff) | - | US Auvelais * | 0 - 5 | - |
64 | KFC Herent * | - | SK Reningelst A | 9 - 0 | - |
65 | R Wavre Limal | - | FC Diepenbeek A | 4 - 14 | - |
| | | | | |
66 | WSAC Fleurus (ff) | - | Lommel United WS - A * | 0 - 5 | - |
67 | Soignies Sports (ff) | - | SC Saive * | 0 - 5 | - |
68 | K Bokrijk Sport A * | - | Football Club De Trooz | 3 - 1 | - |
69 | KVK Avelgem A * | - | RFC Bioul 81 | 9 - 2 | - |
70 | R Espoir Minerois | - | RAS Jodoigne A * | 2 - 3 | - |
71 | DC Cointe-Liege A * | - | RUS Herseautoise (ff) | 5 - 0 | - |
72 | ES Mominoise A | - | Leeuw Brucom A * | 1 - 6 | - |
73 | R Arquet FC * | - | Union Entite Chapelloise | 5 - 0 | - |
74 | KVE Drongen A * | - | RFCU La Calamine | 6 - 1 | - |
| | | | | |
75 | KVV Kester-Gooik A | - | Roeselare-Daizel A | 4 - 2 | - |
76 | Pays Vert Ostiches-Ath A * | - | Cercle Sportif Andennais | 3 - 0 | - |
77 | US De Pesche | - | Hoogstraten VV A * | 0 - 10 | - |
78 | JS Wez-Guignies | - | RFC Doornik * | 0 - 7 | - |
79 | RWL Sport * | - | ROC Meix Dt-Virton (ff) | 5 - 0 | - |
80 | MS-Marchienne-College * | - | RFC Xhoffraix (ff) | 5 - 0 | - |
81 | Jago St-Amandsberg A * | - | RRC Longlier | 2 - 2 | 6 - 5 |
82 | FC Tildonk * | - | AS Morlanwelz | 4 - 1 | - |
83 | RAAL La Louviere * | - | SK Pepingen-Halle (ff) | 5 - 0 | - |
84 | Union Lasne Ohain A * | - | Eendracht De Haan (ff) | 5 - 0 | - |
| | | | | |
In principe is de aftrap op zaterdag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
In deze ronde spelen de 28 gekwalificeerde clubs uit de 1e ronde, plus 28 clubs uit 2e nationale.
Bij gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen.
bold = Provincie Antwerpen.
85 | KSV Bredene A * | - | Leeuw Brucom A | 4 - 2 | - |
86 | FC Bosdam Beveren A * | - | Lommel United WS - A (ff) | 5 - 0 | - |
87 | RAS Jodoigne A | - | FC Alken * | 0 - 12 | - |
88 | KV Mechelen B | - | US Auvelais | 15 - 0 | - |
89 | SC Saive | - | FC Irlande Auderghem A * | 0 - 13 | - |
90 | AS Club Havinnes A | - | KVV Kester-Gooik A * | 0 - 2 | - |
91 | Wolvertem Merchtem A * | - | R Arquet FC | 14 - 0 | - |
92 | R Gosselies Sports | - | Ol. Club Charleroi A * | 1 - 7 | - |
93 | MS-Marchienne-College | - | Dames VK Egem A * | 0 - 34 | - |
| | | | | |
94 | Mazenzele Opwijk A * | - | RFC Grand-Leez A | 12 - 1 | - |
95 | VW Gijzel-Oosterzele A | - | Standard Luik C * | 2 - 3 | - |
96 | K Eendr. Louwel * | - | Eendracht Aalst A | 4 - 0 | - |
97 | KVV Vosselaar A * | - | KVK Avelgem A (ff) | 5 - 0 | - |
98 | VVC Brasschaat A * | - | KVE Drongen A | 4 - 3 | - |
99 | RFC Doornik | - | Club Brugge B * | 0 - 9 | - |
100 | DC Cointe-Liege A (ff) | - | Olsa Brakel A * | 0 - 5 | - |
101 | RAEC Mons B | - | Pays Vert Ostiches-Ath A * | 1 - 2 | - |
102 | KVK Svelta Melsele A * | - | Hoogstraten VV A | 3 - 0 | - |
| | | | | |
103 | KFC Herent (ff) | - | RUS Loyers * | 0 - 5 | - |
104 | Femina WS Woluwe B * | - | Union Lasne Ohain A | 6 - 0 | - |
105 | Eendracht Wervik A * | - | ASE De Chastre B | 4 - 2 | - |
106 | Zulte-Waregem B * | - | K Bokrijk Sport A | 5 - 0 | - |
107 | KSK Heist A * | - | RAAL La Louviere | 3 - 2 | - |
108 | FC Diepenbeek A | - | AA Gent C * | 0 - 7 | - |
109 | OHR Huldenberg (ff) | - | KVC Westerlo * | 0 - 5 | - |
110 | Jago St-Amandsberg A | - | SV Sottegem A * | 0 - 22 | - |
111 | Wallonia Club Sibret A * | - | RWL Sport (ff) | 5 - 0 | - |
112 | FC Tildonk | - | R Aywaille FC A * | 2 - 2 | 1 - 2 |
| | | | | |
In principe is de aftrap op zaterdag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
In deze ronde spelen de 28 gekwalificeerde clubs uit de 2e ronde plus 15 clubs uit 1e nationale.
Bij gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen.
bold = Provincie Antwerpen.
113 | VVC Brasschaat A * | - | KSK Heist A | 8 - 0 | - |
114 | KV Mechelen A * | - | Olsa Brakel A | 17 - 0 | - |
115 | KVK Tienen A * | - | KVC Westerlo | 4 - 2 | - |
116 | Standard Luik B * | - | FC Bosdam Beveren A | 5 - 0 | - |
117 | FC Alken | - | KFC Kontich A * | 1 - 7 | - |
118 | RSC Anderlecht B | - | Standard Luik C * | 1 - 2 | - |
119 | FC Irlande Auderghem A * | - | KSV Bredene A (ff) | 5 - 0 | - |
120 | KVV Vosselaar A * | - | Mazenzele Opwijk A | 4 - 0 | - |
| | | | | |
121 | Eendracht Wervik A | - | AA Gent C * | 0 - 16 | - |
122 | Wolvertem Merchtem A * | - | Dames VK Egem A | 2 - 1 | - |
123 | KFC Wuustwezel A * | - | KVV Kester-Gooik A | 9 - 0 | - |
124 | Wallonia Club Sibret A * | - | R Aywaille FC A | 3 - 0 | - |
125 | RFC Luik A * | - | K Eendr. Louwel | 6 - 0 | - |
126 | Zulte-Waregem B * | - | VC Moldavo A | 4 - 1 | - |
127 | KSKV Zwevezele * | - | KVK Svelta Melsele A (ff) | 5 - 0 | - |
128 | Club Brugge B | - | AA Gent B * | 0 - 6 | - |
| | | | | |
129 | OH Leuven B * | - | Ol. Club Charleroi A | 10 - 0 | - |
130 | RC Genk B * | - | SV Sottegem A | 1 - 1 | 6 - 5 |
131 | vrij en geplaatst >> | - | Pays Vert Ostiches-Ath A * | | - |
132 | RUS Loyers | - | ASE De Chastre A * | 1 - 3 | - |
133 | Renaissance AEC de Mons - A * | - | Femina WS Woluwe B | 5 - 0 | - |
134 | KV Mechelen B | - | Famkes Westhoek DM * | 1 - 3 | - |
| | | | | |
Het verdere verloop en de schema's vanaf de 16e finales ziet u hieronder.
Daarin komen naast de 22 winnaars van bovenstaande wedstrijden ook de 10 ploegen uit de Scooore Super League er bij.
In principe is de aftrap op zaterdag om 15 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
In de 16e finales komen ook de ploegen uit de Scooore Super League er bij.
Bij gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
bold = Provincie Antwerpen.
1 | 25 sept | 15u00 |
VVC Brasschaat A | - | Standard Luik C * | 1 - 3 | - |
2 | 25 sept | 15u00 |
KSKV Zwevezele A | - | KV Mechelen A * | 2 - 3 | - |
3 | 25 sept | 15u00 |
AA Gent A * | - | KVV Vosselaar A | 11 - 0 | - |
4 | 25 sept | 15u00 |
AA Gent C | - | ASE De Chastre A * | 0 - 2 | - |
5 | 25 sept | 15u00 |
OH Leuven A * | - | KFC Kontich A | 2 - 1 | - |
6 | 25 sept | 15u00 |
RFC Luik A * | - | Wallonia Club Sibret A | 3 - 0 | - |
7 | 25 sept | 15u00 |
VK Tienen A * | - | Zulte-Waregem B | 3 - 1 | - |
8 | 25 sept | 15u00 |
Renaissance AEC de Mons - A | - | Zulte-Waregem A * | 0 - 4 | - |
| | | | | |
9 | 26 sept | 15u00 |
OH Leuven B | - | RSC Anderlecht A * | 1 - 5 | - |
10 | 25 sept | 15u00 |
Pays Vert Ostiches-Ath A | - | Wolvertem Merchtem A * | 1 - 2 | - |
11 | 25 sept | 15u00 |
RC Genk B * | - | Famkes Westhoek DM - A | 4 - 2 | - |
12 | 25 sept | 15u00 |
KFC Wuustwezel A | - | AA Gent B * | 0 - 4 | - |
13 | 24 sept | 20u00 |
RC Genk A * | - | Sporting DP Charleroi A | 4 - 0 | - |
14 | 25 sept | 15u00 |
Femina WS Woluwe A | - | Club Brugge A * | 0 - 0 | 1 - 3 |
15 | 25 sept | 15u00 |
Standard Luik A * | - | Eendracht Aalst A | 3 - 0 | - |
16 | 25 sept | 15u00 |
Standard Luik B * | - | FC Irlande Auderghem A | 8 - 0 | - |
Het verdere verloop van het bekertornooi volgt later.
Bij gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
bold = Provincie Antwerpen.
17 | Ma. 1 nov | 15u00 |
AA Gent A | - | RSC Anderlecht A * | 0 - 3 | - |
18 | Zat. 30 okt | 14u00 |
Club Brugge YLA * | - | RC Genk B | 5 - 1 | - |
19 | Zat. 30 okt | 14u00 |
OH Leuven A * | - | Standard Luik B | 3 - 1 | - |
20 | Zat. 30 okt | 17u00 |
KV Mechelen A | - | Standard Luik A * | 0 - 5 | - |
21 | Zat. 30 okt | 15u00 |
Zulte-Waregem A * | - | VK Tienen A | 2 - 0 | - |
22 | Vrij. 29 okt | 20u30 |
RC Genk A * | - | RFC Luik A | 7 - 0 | - |
23 | Zat. 30 okt | 15u00 |
ASE De Chastre A * | - | Wolvertem Merchtem A | 2 - 0 | - |
24 | Zat. 30 okt | 15u00 |
AA Gent B * | - | Standard Luik C | 2 - 0 | - |
| | | | | | | |
Het verdere verloop van het bekertornooi volgt later.
Bij gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
25 | Zat. 4 dec | 15u00 |
AA Gent B * | - | ASE De Chastre A | 3 - 0 | - |
26 | Zon. 5 dec | 18u00 |
OH Leuven A | - | Standard Luik A * | 1 - 2 | - |
27 | Zat. 4 dec | 16u00 |
RC Genk A | - | Club Brugge YLA * | 1 - 2 | - |
28 | Zat. 4 dec | 15u00 |
Zulte-Waregem A | - | RSC Anderlecht A * | 1 - 3 | - |
Bij gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
29 | Zat. 15 jan. | 15u00 |
RSC Anderlecht A * | - | Club Brugge YLA |
4 - 0 | - |
30 | Zat. 15 jan. | 15u00 |
AA Gent B | - | Standard Luik A * |
0 - 8 | - |
Bij gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
Zaterdag | 14 mei | 18u00 |
RSC Anderlecht A | - | Standard Luik A |
- | - |
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).