Archief - Seizoen 2020-2021 | Kalender per ploeg | Geografische ligging | Dames 2e Nationale B |
Speeldag 26 (7 mei 2022) | ||||||
Zat. | 07/05 | 14u00 | Bosdam Beveren A | - | KSV Bredene A | 3 - 3 |
Zat. | 07/05 | 14u00 | KSV Sottegem A | - | Eendracht Aalst B | 7 - 3 |
Zat. | 07/05 | 14u00 | Renaissance Mons B | - | ASC Havinnes A | 4 - 1 |
Zat. | 07/05 | 14u00 | Mazenzele Opwijk A | - | Wolvertem Merchtem A | 3 - 0 |
Zat. | 07/05 | 14u00 | Olsa Brakel A | - | Zulte-Waregem B | 1 - 9 |
Zat. | 07/05 | 14u00 | Svelta Melsele A | - | AA Gent C | 5 - 0 |
Woe. | 11/05 | 19u30 | Club Brugge B | - | Dames VK Egem A | 11/05 |
Vorige speeldag | Huidig klassement |
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
Speeldag 1 (28 augustus 2021) | |||
Club Brugge B | - | Eendracht Aalst B | 6 - 0 |
Olsa Brakel A | - | KSV Sottegem A | 0 - 4 |
Svelta Melsele A | - | KSV Bredene A | 1 - 1 |
Renaissance Mons B | - | AA Gent C | 0 - 0 |
Mazenzele Opwijk A | - | Dames VK Egem A | 4 - 3 |
Bosdam Beveren A | - | Wolvertem Merchtem A | 5 - 5 |
Zulte-Waregem B | - | ASC Havinnes A | 7 - 1 |
Speeldag 2 (4 september 2021) | |||
Dames VK Egem A | - | Bosdam Beveren A | 5 - 2 |
KSV Bredene A | - | Renaissance Mons B | 6 - 2 |
AA Gent C | - | Zulte-Waregem B | 1 - 7 |
ASC Havinnes A | - | Olsa Brakel A | 0 - 0 |
Eendracht Aalst B | - | Mazenzele Opwijk A | 1 - 2 |
KSV Sottegem A | - | Club Brugge B | 2 - 1 |
Wolvertem Merchtem A | - | Svelta Melsele A | 2 - 2 |
Speeldag 3 (11 september 2021) | |||
ASC Havinnes A | - | AA Gent C | 2 - 4 |
Olsa Brakel A | - | Club Brugge B | 1 - 7 |
Svelta Melsele A | - | Dames VK Egem A | 3 - 0 |
Renaissance Mons B | - | Wolvertem Merchtem A | 2 - 6 |
Mazenzele Opwijk A | - | KSV Sottegem A | 4 - 3 |
Zulte-Waregem B | - | KSV Bredene A | 4 - 0 |
Bosdam Beveren A | - | Eendracht Aalst B | 3 - 2 |
Inhaalwedstrijden (woensdag 22 september 2021) | ||||
Zulte-Waregem B | - | KSV Bredene A | 4 - 0 | Speeldag 3 |
Speeldag 4 (2 oktober 2021) | |||
Club Brugge B | - | Mazenzele Opwijk A | 3 - 3 |
Dames VK Egem A | - | Renaissance Mons B | 6 - 1 |
AA Gent C | - | Olsa Brakel A | 10 - 2 |
KSV Bredene A | - | ASC Havinnes A | 3 - 0 |
Eendracht Aalst B | - | Svelta Melsele A | 4 - 0 |
Wolvertem Merchtem A | - | Zulte-Waregem B | 1 - 4 |
KSV Sottegem A | - | Bosdam Beveren A | 3 - 0 |
Speeldag 5 (9 oktober 2021) | |||
ASC Havinnes A | - | Wolvertem Merchtem A | 0 - 6 |
AA Gent C | - | KSV Bredene A | 5 - 1 |
Olsa Brakel A | - | Mazenzele Opwijk A | 0 - 0 |
Svelta Melsele A | - | KSV Sottegem A | 3 - 1 |
Bosdam Beveren A | - | Club Brugge B | 2 - 3 |
Renaissance Mons B | - | Eendracht Aalst B | 1 - 4 |
Zulte-Waregem B | - | Dames VK Egem A | 6 - 0 |
Speeldag 6 (16 oktober 2021) | |||
Club Brugge B | - | Svelta Melsele A | 4 - 5 |
KSV Bredene A | - | Olsa Brakel A | 4 - 1 |
Dames VK Egem A | - | ASC Havinnes A | 2 - 0 |
Mazenzele Opwijk A | - | Bosdam Beveren A | 6 - 2 |
Wolvertem Merchtem A | - | AA Gent C | 3 - 4 |
Eendracht Aalst B | - | Zulte-Waregem B | 0 - 1 |
KSV Sottegem A | - | Renaissance Mons B | 4 - 1 |
Speeldag 7 (23 oktober 2021) | |||
AA Gent C | - | Dames VK Egem A | 2 - 2 |
KSV Bredene A | - | Wolvertem Merchtem A | 2 - 3 |
ASC Havinnes A | - | Eendracht Aalst B | 3 - 2 |
Olsa Brakel A | - | Bosdam Beveren A | 5 - 5 |
Svelta Melsele A | - | Mazenzele Opwijk A | 4 - 4 |
Renaissance Mons B | - | Club Brugge B | 1 - 2 |
Zulte-Waregem B | - | KSV Sottegem A | 0 - 0 |
Speeldag 8 (6 november 2021) | |||
Club Brugge B | - | Zulte-Waregem B | 1 - 1 |
Dames VK Egem A | - | KSV Bredene A | 2 - 0 |
Wolvertem Merchtem A | - | Olsa Brakel A | 2 - 0 |
Bosdam Beveren A | - | Svelta Melsele A | 1 - 1 |
Mazenzele Opwijk A | - | Renaissance Mons B | 7 - 1 |
KSV Sottegem A | - | ASC Havinnes A | 0 - 2 |
Eendracht Aalst B | - | AA Gent C | 0 - 1 |
Inhaalwedstrijden (woensdag 10 november 2021) | ||||
Eendracht Aalst B | - | AA Gent C | 0 - 1 | Speeldag 8 |
Speeldag 9 (13 november 2021) | |||
ASC Havinnes A | - | Club Brugge B | 1 - 5 |
KSV Bredene A | - | Eendracht Aalst B | 2 - 1 |
AA Gent C | - | KSV Sottegem A | 1 - 2 |
Olsa Brakel A | - | Svelta Melsele A | 0 - 5 |
Zulte-Waregem B | - | Mazenzele Opwijk A | 2 - 0 |
Wolvertem Merchtem A | - | Dames VK Egem A | 1 - 1 |
Renaissance Mons B | - | Bosdam Beveren A (ff.) | 5 - 0 |
Speeldag 10 (20 november 2021) | |||
Club Brugge B | - | AA Gent C | 1 - 1 |
Dames VK Egem A | - | Olsa Brakel A | 1 - 2 |
Svelta Melsele A | - | Renaissance Mons B | 2 - 1 |
Bosdam Beveren A | - | Zulte-Waregem B | 2 - 8 |
Mazenzele Opwijk A | - | ASC Havinnes A | 4 - 1 |
Eendracht Aalst B (ff.) | - | Wolvertem Merchtem A | 0 - 5 |
KSV Sottegem A | - | KSV Bredene A | 4 - 2 |
Speeldag 11 (27 november 2021) | |||
Dames VK Egem A | - | Eendracht Aalst B | 4 - 1 |
ASC Havinnes A | - | Bosdam Beveren A | 0 - 7 |
KSV Bredene A | - | Club Brugge B | 1 - 4 |
AA Gent C | - | Mazenzele Opwijk A | 2 - 1 |
Olsa Brakel A | - | Renaissance Mons B | 2 - 2 |
Wolvertem Merchtem A | - | KSV Sottegem A | 4 - 1 |
Zulte-Waregem B | - | Svelta Melsele A | 4 - 0 |
Speeldag 12 (4 december 2021) | |||
Club Brugge B | - | Wolvertem Merchtem A | 1 - 1 |
Olsa Brakel A | - | Eendracht Aalst B | 3 - 3 |
Svelta Melsele A | - | ASC Havinnes A | 5 - 2 |
Mazenzele Opwijk A | - | KSV Bredene A | 3 - 0 |
Renaissance Mons B | - | Zulte-Waregem B | 1 - 5 |
Bosdam Beveren A | - | AA Gent C | 2 - 6 |
KSV Sottegem A | - | Dames VK Egem A | 0 - 4 |
Speeldag 13 (11 december 2021) | |||
KSV Bredene A | - | Bosdam Beveren A | 4 - 1 |
ASC Havinnes A | - | Renaissance Mons B | 2 - 0 |
Dames VK Egem A | - | Club Brugge B | 1 - 0 |
AA Gent C | - | Svelta Melsele A | 3 - 0 |
Eendracht Aalst B | - | KSV Sottegem A | 1 - 4 |
Zulte-Waregem B | - | Olsa Brakel A | 0 - 0 |
Wolvertem Merchtem A | - | Mazenzele Opwijk A | 7 - 1 |
Inhaalwedstrijden (zaterdag 18 december 2021) | ||||
Club Brugge B | - | Zulte-Waregem B | 1 - 1 | Speeldag 8 |
Speeldag 16 (29 januari 2022) | |||
Club Brugge B | - | Olsa Brakel A | 2 - 3 |
KSV Bredene A | - | Zulte-Waregem B | 4 - 6 |
Dames VK Egem A | - | Svelta Melsele A | 0 - 0 |
AA Gent C | - | ASC Havinnes A | 6 - 0 |
Eendracht Aalst B | - | Bosdam Beveren A | 2 - 3 |
KSV Sottegem A | - | Mazenzele Opwijk A | 1 - 5 |
Wolvertem Merchtem A | - | Renaissance Mons B | 4 - 0 |
Speeldag 17 (5 februari 2022) | |||
ASC Havinnes A | - | KSV Bredene A | 1 - 0 |
Olsa Brakel A | - | AA Gent C | 1 - 2 |
Svelta Melsele A | - | Eendracht Aalst B | 4 - 0 |
Mazenzele Opwijk A | - | Club Brugge B | 4 - 1 |
Bosdam Beveren A | - | KSV Sottegem A | 1 - 2 |
Renaissance Mons B | - | Dames VK Egem A | 3 - 1 |
Zulte-Waregem B | - | Wolvertem Merchtem A | 1 - 2 |
Speeldag 14 (12 februari 2022) | |||
Dames VK Egem A | - | Mazenzele Opwijk A | 1 - 1 |
ASC Havinnes A | - | Zulte-Waregem B | 2 - 5 |
KSV Bredene A | - | Svelta Melsele A | 1 - 3 |
AA Gent C | - | Renaissance Mons B | 9 - 2 |
KSV Sottegem A | - | Olsa Brakel A | 2 - 4 |
Wolvertem Merchtem A | - | Bosdam Beveren A | 1 - 3 |
Eendracht Aalst B | - | Club Brugge B | 2 - 2 |
Inhaalwedstrijden (woensdag 16 februari 2022) | ||||
Bosdam Beveren A | - | KSV Sottegem A | 1 - 2 | Speeldag 17 |
Speeldag 18 (19 februari 2022) | |||
Club Brugge B | - | Bosdam Beveren A | 2 - 2 |
Dames VK Egem A | - | Zulte-Waregem B | 1 - 1 |
KSV Bredene A | - | AA Gent C | 2 - 3 |
Mazenzele Opwijk A | - | Olsa Brakel A | 4 - 1 |
KSV Sottegem A | - | Svelta Melsele A | 1 - 1 |
Eendracht Aalst B | - | Renaissance Mons B | 1 - 2 |
Wolvertem Merchtem A | - | ASC Havinnes A | 3 - 1 |
Speeldag 19 (26 februari 2022) | |||
ASC Havinnes A | - | Dames VK Egem A | 0 - 0 |
AA Gent C | - | Wolvertem Merchtem A | 6 - 1 |
Olsa Brakel A | - | KSV Bredene A | 1 - 4 |
Svelta Melsele A | - | Club Brugge B | 2 - 2 |
Bosdam Beveren A | - | Mazenzele Opwijk A | 2 - 2 |
Zulte-Waregem B | - | Eendracht Aalst B | 5 - 1 |
Renaissance Mons B | - | KSV Sottegem A | 3 - 4 |
Speeldag 20 (5 maart 2022) | |||
Club Brugge B | - | Renaissance Mons B | 1 - 1 |
Dames VK Egem A | - | AA Gent C | 2 - 1 |
Mazenzele Opwijk A | - | Svelta Melsele A | 2 - 1 |
Bosdam Beveren A | - | Olsa Brakel A | 2 - 3 |
Wolvertem Merchtem A | - | KSV Bredene A | 10 - 1 |
KSV Sottegem A | - | Zulte-Waregem B | 2 - 6 |
Eendracht Aalst B | - | ASC Havinnes A | 0 - 5 |
Speeldag 15 (12 maart 2022) | |||
Club Brugge B | - | KSV Sottegem A | 1 - 0 |
Olsa Brakel A | - | ASC Havinnes A | 4 - 1 |
Svelta Melsele A | - | Wolvertem Merchtem A | 0 - 0 |
Renaissance Mons B | - | KSV Bredene A | 3 - 2 |
Zulte-Waregem B | - | AA Gent C | 2 - 2 |
Mazenzele Opwijk A | - | Eendracht Aalst B | 2 - 1 |
Bosdam Beveren A | - | Dames VK Egem A | 2 - 2 |
Speeldag 21 (19 maart 2022) | |||
AA Gent C | - | Eendracht Aalst B | 7 - 2 |
KSV Bredene A | - | Dames VK Egem A | 1 - 0 |
ASC Havinnes A | - | KSV Sottegem A | 0 - 0 |
Olsa Brakel A | - | Wolvertem Merchtem A | 1 - 3 |
Svelta Melsele A | - | Bosdam Beveren A | 2 - 3 |
Renaissance Mons B | - | Mazenzele Opwijk A | 0 - 4 |
Zulte-Waregem B | - | Club Brugge B | 2 - 3 |
Speeldag 22 (26 maart 2022) | |||
Club Brugge B | - | ASC Havinnes A | 10 - 1 |
Dames VK Egem A | - | Wolvertem Merchtem A | 2 - 1 |
Svelta Melsele A | - | Olsa Brakel A | 3 - 2 |
Mazenzele Opwijk A | - | Zulte-Waregem B | 2 - 2 |
Eendracht Aalst B | - | KSV Bredene A | 5 - 1 |
Bosdam Beveren A | - | Renaissance Mons B | 5 - 1 |
KSV Sottegem A | - | AA Gent C | 1 - 10 |
Inhaalwedstrijden (zaterdag 2 april 2022) | ||||
Dames VK Egem A | - | Club Brugge B | 1 - 0 | Speeldag 13 |
Speeldag 23 (16 april 2022) | |||
ASC Havinnes A | - | Mazenzele Opwijk A | 0 - 3 |
AA Gent C | - | Club Brugge B | 1 - 1 |
KSV Bredene A | - | KSV Sottegem A | 5 - 1 |
Olsa Brakel A | - | Dames VK Egem A | 5 - 4 |
Zulte-Waregem B | - | Bosdam Beveren A | 12 - 0 |
Renaissance Mons B | - | Svelta Melsele A | 0 - 2 |
Wolvertem Merchtem A | - | Eendracht Aalst B | 2 - 1 |
Speeldag 24 (23 april 2022) | |||
Club Brugge B | - | KSV Bredene A | 6 - 3 |
Svelta Melsele A | - | Zulte-Waregem B | 6 - 2 |
Renaissance Mons B | - | Olsa Brakel A | 1 - 1 |
Eendracht Aalst B | - | Dames VK Egem A | 0 - 3 |
KSV Sottegem A | - | Wolvertem Merchtem A | 2 - 2 |
Bosdam Beveren A | - | ASC Havinnes A | 8 - 1 |
Mazenzele Opwijk A | - | AA Gent C | 6 - 2 |
Speeldag 25 (30 april 2022) | |||
Zulte-Waregem B | - | Renaissance Mons B | 15 - 0 |
KSV Bredene A | - | Mazenzele Opwijk A | 1 - 3 |
Wolvertem Merchtem A | - | Club Brugge B | 7 - 0 |
ASC Havinnes A | - | Svelta Melsele A | 1 - 4 |
AA Gent C | - | Bosdam Beveren A | 0 - 2 |
Eendracht Aalst B | - | Olsa Brakel A | 0 - 5 |
Dames VK Egem A | - | KSV Sottegem A | 3 - 0 |
Speeldag 26 (7 mei 2022) | |||
Bosdam Beveren A | - | KSV Bredene A | 3 - 3 |
KSV Sottegem A | - | Eendracht Aalst B | 7 - 3 |
Renaissance Mons B | - | ASC Havinnes A | 4 - 1 |
Club Brugge B | - | Dames VK Egem A | 11/05 |
Mazenzele Opwijk A | - | Wolvertem Merchtem A | 3 - 0 |
Olsa Brakel A | - | Zulte-Waregem B | 1 - 9 |
Svelta Melsele A | - | AA Gent C | 5 - 0 |
Inhaalwedstrijden (woensdag 11 mei 2022) | ||||
Club Brugge B | - | Dames VK Egem A | Speeldag 26 |
Scooore Super League | Vrouwen 1e Nat. | Vrouwen 2e Nat. A | Vrouwen 2e Nat. B |
Verliespunten | Laatste 4 wedstrijden |
Gescoorde doelpunten | Tegendoelpunten |
Lopende reeksen | Nul goals tegen |
Minimaal 1 keer gescoord | Niet gescoord |
Cijfers thuis alle teams | Cijfers uit alle teams |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | Zulte-Waregem B | 57 | 27 | 30 |
2 | Mazenzele Opwijk A | 57 | 37 | 20 |
3 | AA Gent C | 50 | 26 | 24 |
4 | Wolvertem Merchtem A | 48 | 26 | 22 |
5 | Svelta Melsele A | 47 | 28 | 19 |
6 | Dames VK Egem A | 40 | 30 | 10 |
7 | Club Brugge B | 39 | 18 | 21 |
8 | KSV Sottegem A | 34 | 17 | 17 |
9 | Bosdam Beveren A | 31 | 14 | 17 |
10 | Olsa Brakel A | 28 | 10 | 18 |
11 | KSV Bredene A | 26 | 21 | 5 |
12 | Renaissance Mons B | 19 | 14 | 5 |
13 | ASC Havinnes A | 18 | 12 | 6 |
14 | Eendracht Aalst B | 11 | 7 | 4 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | Zulte-Waregem B | 21 | 12 | 9 |
2 | Mazenzele Opwijk A | 21 | 2 | 19 |
3 | AA Gent C | 28 | 13 | 15 |
4 | Wolvertem Merchtem A | 30 | 13 | 17 |
5 | Svelta Melsele A | 31 | 11 | 20 |
6 | Dames VK Egem A | 35 | 9 | 26 |
7 | Club Brugge B | 36 | 18 | 18 |
8 | KSV Sottegem A | 44 | 22 | 22 |
9 | Bosdam Beveren A | 47 | 25 | 22 |
10 | Olsa Brakel A | 50 | 29 | 21 |
11 | KSV Bredene A | 52 | 18 | 34 |
12 | Renaissance Mons B | 59 | 25 | 34 |
13 | ASC Havinnes A | 60 | 27 | 33 |
14 | Eendracht Aalst B | 67 | 32 | 35 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | Mazenzele Opwijk A | 12 | 6 | 6 |
2 | Svelta Melsele A | 12 | 6 | 6 |
3 | Dames VK Egem A | 9 | 6 | 3 |
4 | Zulte-Waregem B | 9 | 6 | 3 |
5 | Olsa Brakel A | 7 | 3 | 4 |
6 | Bosdam Beveren A | 7 | 4 | 3 |
7 | Wolvertem Merchtem A | 7 | 6 | 1 |
8 | Club Brugge B | 4 | 3 | 1 |
9 | KSV Bredene A | 4 | 3 | 1 |
10 | KSV Sottegem A | 4 | 4 | 0 |
11 | Renaissance Mons B | 4 | 4 | 0 |
12 | AA Gent C | 1 | 1 | 0 |
13 | ASC Havinnes A | 0 | 0 | 0 |
14 | Eendracht Aalst B | 0 | 0 | 0 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | Zulte-Waregem B | 117 | 60 | 57 |
2 | AA Gent C | 89 | 53 | 36 |
3 | Wolvertem Merchtem A | 82 | 47 | 35 |
4 | Mazenzele Opwijk A | 80 | 51 | 29 |
5 | Club Brugge B | 69 | 38 | 31 |
6 | Bosdam Beveren A | 68 | 38 | 30 |
7 | Svelta Melsele A | 64 | 40 | 24 |
8 | KSV Bredene A | 54 | 36 | 18 |
9 | KSV Sottegem A | 51 | 29 | 22 |
10 | Dames VK Egem A | 50 | 30 | 20 |
11 | Olsa Brakel A | 48 | 24 | 24 |
12 | Renaissance Mons B | 38 | 24 | 14 |
13 | Eendracht Aalst B | 37 | 16 | 21 |
14 | ASC Havinnes A | 28 | 12 | 16 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | Zulte-Waregem B | 33 | 9 | 24 |
2 | Dames VK Egem A | 37 | 10 | 27 |
3 | Svelta Melsele A | 41 | 18 | 23 |
4 | Mazenzele Opwijk A | 42 | 18 | 24 |
5 | Wolvertem Merchtem A | 44 | 19 | 25 |
6 | Club Brugge B | 48 | 21 | 27 |
7 | AA Gent C | 50 | 23 | 27 |
8 | KSV Sottegem A | 67 | 41 | 26 |
9 | KSV Bredene A | 76 | 28 | 48 |
10 | Olsa Brakel A | 80 | 49 | 31 |
11 | Eendracht Aalst B | 83 | 34 | 49 |
12 | Bosdam Beveren A | 86 | 39 | 47 |
13 | ASC Havinnes A | 92 | 36 | 56 |
14 | Renaissance Mons B | 96 | 32 | 64 |
P. | Ploeg | Gewonnen na elkaar |
LR | Zonder nederlaag |
LR |
1 | AA Gent C | 8 | 9 | ||
2 | Zulte-Waregem B | 6 | 14 | ||
3 | Svelta Melsele A | 5 | x | 6 | |
4 | Mazenzele Opwijk A | 4 | x | 13 | x |
5 | Wolvertem Merchtem A | 3 | 9 | ||
6 | Club Brugge B | 3 | 7 | ||
7 | Dames VK Egem A | 2 | x | 5 | |
8 | Olsa Brakel A | 2 | 5 | ||
9 | Bosdam Beveren A | 2 | 3 | x | |
10 | KSV Sottegem A | 2 | 3 | ||
11 | ASC Havinnes A | 2 | 2 | ||
12 | Eendracht Aalst B | 2 | 2 | ||
13 | KSV Bredene A | 1 | 2 | ||
14 | Renaissance Mons B | 1 | x | 2 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | Zulte-Waregem B | 9 | 8 | 1 |
2 | Dames VK Egem A | 8 | 5 | 3 |
3 | Svelta Melsele A | 7 | 4 | 3 |
4 | ASC Havinnes A | 7 | 5 | 2 |
5 | Wolvertem Merchtem A | 6 | 3 | 3 |
6 | Mazenzele Opwijk A | 5 | 2 | 3 |
7 | KSV Sottegem A | 4 | 1 | 3 |
8 | Olsa Brakel A | 4 | 1 | 3 |
9 | AA Gent C | 4 | 2 | 2 |
10 | Bosdam Beveren A | 2 | 0 | 2 |
11 | Club Brugge B | 2 | 2 | 0 |
12 | KSV Bredene A | 2 | 2 | 0 |
13 | Renaissance Mons B | 2 | 2 | 0 |
14 | Eendracht Aalst B | 1 | 1 | 0 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | Zulte-Waregem B | 24 | 11 | 13 |
2 | Mazenzele Opwijk A | 24 | 13 | 11 |
3 | Wolvertem Merchtem A | 24 | 13 | 11 |
4 | AA Gent C | 23 | 12 | 11 |
5 | Club Brugge B | 23 | 12 | 11 |
6 | Bosdam Beveren A | 23 | 13 | 10 |
7 | KSV Bredene A | 22 | 13 | 9 |
8 | Svelta Melsele A | 21 | 12 | 9 |
9 | Olsa Brakel A | 20 | 10 | 10 |
10 | Renaissance Mons B | 20 | 10 | 10 |
11 | KSV Sottegem A | 20 | 11 | 9 |
12 | Dames VK Egem A | 20 | 12 | 8 |
13 | Eendracht Aalst B | 18 | 7 | 11 |
14 | ASC Havinnes A | 17 | 7 | 10 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | Zulte-Waregem B | 2 | 2 | 0 |
2 | Club Brugge B | 2 | 0 | 2 |
3 | Mazenzele Opwijk A | 2 | 0 | 2 |
4 | Wolvertem Merchtem A | 2 | 0 | 2 |
5 | AA Gent C | 3 | 1 | 2 |
6 | Bosdam Beveren A | 3 | 0 | 3 |
7 | KSV Bredene A | 4 | 0 | 4 |
8 | Dames VK Egem A | 5 | 1 | 4 |
9 | Svelta Melsele A | 5 | 1 | 4 |
10 | Olsa Brakel A | 6 | 3 | 3 |
11 | Renaissance Mons B | 6 | 3 | 3 |
12 | KSV Sottegem A | 6 | 2 | 4 |
13 | Eendracht Aalst B | 8 | 6 | 2 |
14 | ASC Havinnes A | 9 | 6 | 3 |
P. | Ploeg | AT | WT | GT | VT | D+T | D-T | TPT |
1 | Mazenzele Opwijk A | 13 | 12 | 1 | 0 | 51 | 18 | 37 |
2 | Dames VK Egem A | 13 | 9 | 3 | 1 | 30 | 10 | 30 |
3 | Svelta Melsele A | 13 | 8 | 4 | 1 | 40 | 18 | 28 |
4 | Zulte-Waregem B | 13 | 8 | 3 | 2 | 60 | 9 | 27 |
5 | AA Gent C | 13 | 8 | 2 | 3 | 53 | 23 | 26 |
6 | Wolvertem Merchtem A | 13 | 8 | 2 | 3 | 47 | 19 | 26 |
7 | KSV Bredene A | 13 | 7 | 0 | 6 | 36 | 28 | 21 |
8 | Club Brugge B | 12 | 4 | 6 | 2 | 38 | 21 | 18 |
9 | KSV Sottegem A | 13 | 5 | 2 | 6 | 29 | 41 | 17 |
10 | Renaissance Mons B | 13 | 4 | 2 | 7 | 24 | 32 | 14 |
11 | Bosdam Beveren A | 13 | 3 | 5 | 5 | 38 | 39 | 14 |
12 | ASC Havinnes A | 13 | 3 | 3 | 7 | 12 | 36 | 12 |
13 | Olsa Brakel A | 13 | 2 | 4 | 7 | 24 | 49 | 10 |
14 | Eendracht Aalst B | 13 | 2 | 1 | 10 | 16 | 34 | 7 |
P. | Ploeg | AU | WU | GU | VU | D+U | D-U | TPU |
1 | Zulte-Waregem B | 13 | 9 | 3 | 1 | 57 | 24 | 30 |
2 | AA Gent C | 13 | 7 | 3 | 3 | 36 | 27 | 24 |
3 | Wolvertem Merchtem A | 13 | 6 | 4 | 3 | 35 | 25 | 22 |
4 | Club Brugge B | 13 | 6 | 3 | 4 | 31 | 27 | 21 |
5 | Mazenzele Opwijk A | 13 | 5 | 5 | 3 | 29 | 24 | 20 |
6 | Svelta Melsele A | 13 | 5 | 4 | 4 | 24 | 23 | 19 |
7 | Olsa Brakel A | 13 | 5 | 3 | 5 | 24 | 31 | 18 |
8 | KSV Sottegem A | 13 | 5 | 2 | 6 | 22 | 26 | 17 |
9 | Bosdam Beveren A | 13 | 5 | 2 | 6 | 30 | 47 | 17 |
10 | Dames VK Egem A | 12 | 2 | 4 | 6 | 20 | 27 | 10 |
11 | ASC Havinnes A | 13 | 2 | 0 | 11 | 16 | 56 | 6 |
12 | KSV Bredene A | 13 | 1 | 2 | 10 | 18 | 48 | 5 |
13 | Renaissance Mons B | 13 | 1 | 2 | 10 | 14 | 64 | 5 |
14 | Eendracht Aalst B | 13 | 1 | 1 | 11 | 21 | 49 | 4 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
28/08/2021 | 1 | Renaissance Mons B | - | AA Gent C | 0 - 0 | |
04/09/2021 | 2 | AA Gent C | - | Zulte-Waregem B | 1 - 7 | |
11/09/2021 | 3 | ASC Havinnes A | - | AA Gent C | 2 - 4 | |
02/10/2021 | 4 | AA Gent C | - | Olsa Brakel A | 10 - 2 | |
09/10/2021 | 5 | AA Gent C | - | KSV Bredene A | 5 - 1 | |
16/10/2021 | 6 | Wolvertem Merchtem A | - | AA Gent C | 3 - 4 | |
23/10/2021 | 7 | AA Gent C | - | Dames VK Egem A | 2 - 2 | |
06/11/2021 | 8 | Eendracht Aalst B | - | AA Gent C | 10/11 Speeldag | |
10/11/2021 | 8 | Eendracht Aalst B | - | AA Gent C | 0 - 1 | |
13/11/2021 | 9 | AA Gent C | - | KSV Sottegem A | 1 - 2 | |
20/11/2021 | 10 | Club Brugge B | - | AA Gent C | 1 - 1 | |
27/11/2021 | 11 | AA Gent C | - | Mazenzele Opwijk A | 2 - 1 | |
04/12/2021 | 12 | Bosdam Beveren A | - | AA Gent C | 2 - 6 | |
11/12/2021 | 13 | AA Gent C | - | Svelta Melsele A | 3 - 0 | |
29/01/2022 | 16 | AA Gent C | - | ASC Havinnes A | 6 - 0 | |
05/02/2022 | 17 | Olsa Brakel A | - | AA Gent C | 1 - 2 | |
12/02/2022 | 14 | AA Gent C | - | Renaissance Mons B | 9 - 2 | |
19/02/2022 | 18 | KSV Bredene A | - | AA Gent C | 2 - 3 | |
26/02/2022 | 19 | AA Gent C | - | Wolvertem Merchtem A | 6 - 1 | |
05/03/2022 | 20 | Dames VK Egem A | - | AA Gent C | 2 - 1 | |
12/03/2022 | 15 | Zulte-Waregem B | - | AA Gent C | 2 - 2 | |
19/03/2022 | 21 | AA Gent C | - | Eendracht Aalst B | 7 - 2 | |
26/03/2022 | 22 | KSV Sottegem A | - | AA Gent C | 1 - 10 | |
16/04/2022 | 23 | AA Gent C | - | Club Brugge B | 1 - 1 | |
23/04/2022 | 24 | Mazenzele Opwijk A | - | AA Gent C | 6 - 2 | |
30/04/2022 | 25 | AA Gent C | - | Bosdam Beveren A | 0 - 2 | |
07/05/2022 | 26 | Svelta Melsele A | - | AA Gent C | 5 - 0 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
28/08/2021 | 1 | Zulte-Waregem B | - | ASC Havinnes A | 7 - 1 | |
04/09/2021 | 2 | ASC Havinnes A | - | Olsa Brakel A | 0 - 0 | |
11/09/2021 | 3 | ASC Havinnes A | - | AA Gent C | 2 - 4 | |
02/10/2021 | 4 | KSV Bredene A | - | ASC Havinnes A | 3 - 0 | |
09/10/2021 | 5 | ASC Havinnes A | - | Wolvertem Merchtem A | 0 - 6 | |
16/10/2021 | 6 | Dames VK Egem A | - | ASC Havinnes A | 2 - 0 | |
23/10/2021 | 7 | ASC Havinnes A | - | Eendracht Aalst B | 3 - 2 | |
06/11/2021 | 8 | KSV Sottegem A | - | ASC Havinnes A | 0 - 2 | |
13/11/2021 | 9 | ASC Havinnes A | - | Club Brugge B | 1 - 5 | |
20/11/2021 | 10 | Mazenzele Opwijk A | - | ASC Havinnes A | 4 - 1 | |
27/11/2021 | 11 | ASC Havinnes A | - | Bosdam Beveren A | 0 - 7 | |
04/12/2021 | 12 | Svelta Melsele A | - | ASC Havinnes A | 5 - 2 | |
11/12/2021 | 13 | ASC Havinnes A | - | Renaissance Mons B | 2 - 0 | |
29/01/2022 | 16 | AA Gent C | - | ASC Havinnes A | 6 - 0 | |
05/02/2022 | 17 | ASC Havinnes A | - | KSV Bredene A | 1 - 0 | |
12/02/2022 | 14 | ASC Havinnes A | - | Zulte-Waregem B | 2 - 5 | |
19/02/2022 | 18 | Wolvertem Merchtem A | - | ASC Havinnes A | 3 - 1 | |
26/02/2022 | 19 | ASC Havinnes A | - | Dames VK Egem A | 0 - 0 | |
05/03/2022 | 20 | Eendracht Aalst B | - | ASC Havinnes A | 0 - 5 | |
12/03/2022 | 15 | Olsa Brakel A | - | ASC Havinnes A | 4 - 1 | |
19/03/2022 | 21 | ASC Havinnes A | - | KSV Sottegem A | 0 - 0 | |
26/03/2022 | 22 | Club Brugge B | - | ASC Havinnes A | 10 - 1 | |
16/04/2022 | 23 | ASC Havinnes A | - | Mazenzele Opwijk A | 0 - 3 | |
23/04/2022 | 24 | Bosdam Beveren A | - | ASC Havinnes A | 8 - 1 | |
30/04/2022 | 25 | ASC Havinnes A | - | Svelta Melsele A | 1 - 4 | |
07/05/2022 | 26 | Renaissance Mons B | - | ASC Havinnes A | 4 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
28/08/2021 | 1 | Bosdam Beveren A | - | Wolvertem Merchtem A | 5 - 5 | |
04/09/2021 | 2 | Dames VK Egem A | - | Bosdam Beveren A | 5 - 2 | |
11/09/2021 | 3 | Bosdam Beveren A | - | Eendracht Aalst B | 3 - 2 | |
02/10/2021 | 4 | KSV Sottegem A | - | Bosdam Beveren A | 3 - 0 | |
09/10/2021 | 5 | Bosdam Beveren A | - | Club Brugge B | 2 - 3 | |
16/10/2021 | 6 | Mazenzele Opwijk A | - | Bosdam Beveren A | 6 - 2 | |
23/10/2021 | 7 | Olsa Brakel A | - | Bosdam Beveren A | 5 - 5 | |
06/11/2021 | 8 | Bosdam Beveren A | - | Svelta Melsele A | 1 - 1 | |
13/11/2021 | 9 | Renaissance Mons B | - | Bosdam Beveren A (ff.) | 5 - 0 | |
20/11/2021 | 10 | Bosdam Beveren A | - | Zulte-Waregem B | 2 - 8 | |
27/11/2021 | 11 | ASC Havinnes A | - | Bosdam Beveren A | 0 - 7 | |
04/12/2021 | 12 | Bosdam Beveren A | - | AA Gent C | 2 - 6 | |
11/12/2021 | 13 | KSV Bredene A | - | Bosdam Beveren A | 4 - 1 | |
29/01/2022 | 16 | Eendracht Aalst B | - | Bosdam Beveren A | 2 - 3 | |
05/02/2022 | 17 | Bosdam Beveren A | - | KSV Sottegem A | 16/02 Speeldag | |
12/02/2022 | 14 | Wolvertem Merchtem A | - | Bosdam Beveren A | 1 - 3 | |
16/02/2022 | 17 | Bosdam Beveren A | - | KSV Sottegem A | 1 - 2 | |
19/02/2022 | 18 | Club Brugge B | - | Bosdam Beveren A | 2 - 2 | |
26/02/2022 | 19 | Bosdam Beveren A | - | Mazenzele Opwijk A | 2 - 2 | |
05/03/2022 | 20 | Bosdam Beveren A | - | Olsa Brakel A | 2 - 3 | |
12/03/2022 | 15 | Bosdam Beveren A | - | Dames VK Egem A | 2 - 2 | |
19/03/2022 | 21 | Svelta Melsele A | - | Bosdam Beveren A | 2 - 3 | |
26/03/2022 | 22 | Bosdam Beveren A | - | Renaissance Mons B | 5 - 1 | |
16/04/2022 | 23 | Zulte-Waregem B | - | Bosdam Beveren A | 12 - 0 | |
23/04/2022 | 24 | Bosdam Beveren A | - | ASC Havinnes A | 8 - 1 | |
30/04/2022 | 25 | AA Gent C | - | Bosdam Beveren A | 0 - 2 | |
07/05/2022 | 26 | Bosdam Beveren A | - | KSV Bredene A | 3 - 3 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
28/08/2021 | 1 | Club Brugge B | - | Eendracht Aalst B | 6 - 0 | |
04/09/2021 | 2 | KSV Sottegem A | - | Club Brugge B | 2 - 1 | |
11/09/2021 | 3 | Olsa Brakel A | - | Club Brugge B | 1 - 7 | |
02/10/2021 | 4 | Club Brugge B | - | Mazenzele Opwijk A | 3 - 3 | |
09/10/2021 | 5 | Bosdam Beveren A | - | Club Brugge B | 2 - 3 | |
16/10/2021 | 6 | Club Brugge B | - | Svelta Melsele A | 4 - 5 | |
23/10/2021 | 7 | Renaissance Mons B | - | Club Brugge B | 1 - 2 | |
06/11/2021 | 8 | Club Brugge B | - | Zulte-Waregem B | 18/12 Speeldag | |
13/11/2021 | 9 | ASC Havinnes A | - | Club Brugge B | 1 - 5 | |
20/11/2021 | 10 | Club Brugge B | - | AA Gent C | 1 - 1 | |
27/11/2021 | 11 | KSV Bredene A | - | Club Brugge B | 1 - 4 | |
04/12/2021 | 12 | Club Brugge B | - | Wolvertem Merchtem A | 1 - 1 | |
11/12/2021 | 13 | Dames VK Egem A | - | Club Brugge B | 02/04 Speeldag | |
18/12/2021 | 8 | Club Brugge B | - | Zulte-Waregem B | 1 - 1 | |
29/01/2022 | 16 | Club Brugge B | - | Olsa Brakel A | 2 - 3 | |
05/02/2022 | 17 | Mazenzele Opwijk A | - | Club Brugge B | 4 - 1 | |
12/02/2022 | 14 | Eendracht Aalst B | - | Club Brugge B | 2 - 2 | |
19/02/2022 | 18 | Club Brugge B | - | Bosdam Beveren A | 2 - 2 | |
26/02/2022 | 19 | Svelta Melsele A | - | Club Brugge B | 2 - 2 | |
05/03/2022 | 20 | Club Brugge B | - | Renaissance Mons B | 1 - 1 | |
12/03/2022 | 15 | Club Brugge B | - | KSV Sottegem A | 1 - 0 | |
19/03/2022 | 21 | Zulte-Waregem B | - | Club Brugge B | 2 - 3 | |
26/03/2022 | 22 | Club Brugge B | - | ASC Havinnes A | 10 - 1 | |
02/04/2022 | 13 | Dames VK Egem A | - | Club Brugge B | 1 - 0 | |
16/04/2022 | 23 | AA Gent C | - | Club Brugge B | 1 - 1 | |
23/04/2022 | 24 | Club Brugge B | - | KSV Bredene A | 6 - 3 | |
30/04/2022 | 25 | Wolvertem Merchtem A | - | Club Brugge B | 7 - 0 | |
07/05/2022 | 26 | Club Brugge B | - | Dames VK Egem A | 11/05 Speeldag | |
11/05/2022 | 26 | Club Brugge B | - | Dames VK Egem A | uitg. |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
28/08/2021 | 1 | Mazenzele Opwijk A | - | Dames VK Egem A | 4 - 3 | |
04/09/2021 | 2 | Dames VK Egem A | - | Bosdam Beveren A | 5 - 2 | |
11/09/2021 | 3 | Svelta Melsele A | - | Dames VK Egem A | 3 - 0 | |
02/10/2021 | 4 | Dames VK Egem A | - | Renaissance Mons B | 6 - 1 | |
09/10/2021 | 5 | Zulte-Waregem B | - | Dames VK Egem A | 6 - 0 | |
16/10/2021 | 6 | Dames VK Egem A | - | ASC Havinnes A | 2 - 0 | |
23/10/2021 | 7 | AA Gent C | - | Dames VK Egem A | 2 - 2 | |
06/11/2021 | 8 | Dames VK Egem A | - | KSV Bredene A | 2 - 0 | |
13/11/2021 | 9 | Wolvertem Merchtem A | - | Dames VK Egem A | 1 - 1 | |
20/11/2021 | 10 | Dames VK Egem A | - | Olsa Brakel A | 1 - 2 | |
27/11/2021 | 11 | Dames VK Egem A | - | Eendracht Aalst B | 4 - 1 | |
04/12/2021 | 12 | KSV Sottegem A | - | Dames VK Egem A | 0 - 4 | |
11/12/2021 | 13 | Dames VK Egem A | - | Club Brugge B | 02/04 Speeldag | |
29/01/2022 | 16 | Dames VK Egem A | - | Svelta Melsele A | 0 - 0 | |
05/02/2022 | 17 | Renaissance Mons B | - | Dames VK Egem A | 3 - 1 | |
12/02/2022 | 14 | Dames VK Egem A | - | Mazenzele Opwijk A | 1 - 1 | |
19/02/2022 | 18 | Dames VK Egem A | - | Zulte-Waregem B | 1 - 1 | |
26/02/2022 | 19 | ASC Havinnes A | - | Dames VK Egem A | 0 - 0 | |
05/03/2022 | 20 | Dames VK Egem A | - | AA Gent C | 2 - 1 | |
12/03/2022 | 15 | Bosdam Beveren A | - | Dames VK Egem A | 2 - 2 | |
19/03/2022 | 21 | KSV Bredene A | - | Dames VK Egem A | 1 - 0 | |
26/03/2022 | 22 | Dames VK Egem A | - | Wolvertem Merchtem A | 2 - 1 | |
02/04/2022 | 13 | Dames VK Egem A | - | Club Brugge B | 1 - 0 | |
16/04/2022 | 23 | Olsa Brakel A | - | Dames VK Egem A | 5 - 4 | |
23/04/2022 | 24 | Eendracht Aalst B | - | Dames VK Egem A | 0 - 3 | |
30/04/2022 | 25 | Dames VK Egem A | - | KSV Sottegem A | 3 - 0 | |
07/05/2022 | 26 | Club Brugge B | - | Dames VK Egem A | 11/05 Speeldag | |
11/05/2022 | 26 | Club Brugge B | - | Dames VK Egem A | uitg. |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
28/08/2021 | 1 | Club Brugge B | - | Eendracht Aalst B | 6 - 0 | |
04/09/2021 | 2 | Eendracht Aalst B | - | Mazenzele Opwijk A | 1 - 2 | |
11/09/2021 | 3 | Bosdam Beveren A | - | Eendracht Aalst B | 3 - 2 | |
02/10/2021 | 4 | Eendracht Aalst B | - | Svelta Melsele A | 4 - 0 | |
09/10/2021 | 5 | Renaissance Mons B | - | Eendracht Aalst B | 1 - 4 | |
16/10/2021 | 6 | Eendracht Aalst B | - | Zulte-Waregem B | 0 - 1 | |
23/10/2021 | 7 | ASC Havinnes A | - | Eendracht Aalst B | 3 - 2 | |
06/11/2021 | 8 | Eendracht Aalst B | - | AA Gent C | 10/11 Speeldag | |
10/11/2021 | 8 | Eendracht Aalst B | - | AA Gent C | 0 - 1 | |
13/11/2021 | 9 | KSV Bredene A | - | Eendracht Aalst B | 2 - 1 | |
20/11/2021 | 10 | Eendracht Aalst B (ff.) | - | Wolvertem Merchtem A | 0 - 5 | |
27/11/2021 | 11 | Dames VK Egem A | - | Eendracht Aalst B | 4 - 1 | |
04/12/2021 | 12 | Olsa Brakel A | - | Eendracht Aalst B | 3 - 3 | |
11/12/2021 | 13 | Eendracht Aalst B | - | KSV Sottegem A | 1 - 4 | |
29/01/2022 | 16 | Eendracht Aalst B | - | Bosdam Beveren A | 2 - 3 | |
05/02/2022 | 17 | Svelta Melsele A | - | Eendracht Aalst B | 4 - 0 | |
12/02/2022 | 14 | Eendracht Aalst B | - | Club Brugge B | 2 - 2 | |
19/02/2022 | 18 | Eendracht Aalst B | - | Renaissance Mons B | 1 - 2 | |
26/02/2022 | 19 | Zulte-Waregem B | - | Eendracht Aalst B | 5 - 1 | |
05/03/2022 | 20 | Eendracht Aalst B | - | ASC Havinnes A | 0 - 5 | |
12/03/2022 | 15 | Mazenzele Opwijk A | - | Eendracht Aalst B | 2 - 1 | |
19/03/2022 | 21 | AA Gent C | - | Eendracht Aalst B | 7 - 2 | |
26/03/2022 | 22 | Eendracht Aalst B | - | KSV Bredene A | 5 - 1 | |
16/04/2022 | 23 | Wolvertem Merchtem A | - | Eendracht Aalst B | 2 - 1 | |
23/04/2022 | 24 | Eendracht Aalst B | - | Dames VK Egem A | 0 - 3 | |
30/04/2022 | 25 | Eendracht Aalst B | - | Olsa Brakel A | 0 - 5 | |
07/05/2022 | 26 | KSV Sottegem A | - | Eendracht Aalst B | 7 - 3 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
28/08/2021 | 1 | Svelta Melsele A | - | KSV Bredene A | 1 - 1 | |
04/09/2021 | 2 | KSV Bredene A | - | Renaissance Mons B | 6 - 2 | |
11/09/2021 | 3 | Zulte-Waregem B | - | KSV Bredene A | 22/09 Speeldag | |
22/09/2021 | 3 | Zulte-Waregem B | - | KSV Bredene A | 4 - 0 | |
02/10/2021 | 4 | KSV Bredene A | - | ASC Havinnes A | 3 - 0 | |
09/10/2021 | 5 | AA Gent C | - | KSV Bredene A | 5 - 1 | |
16/10/2021 | 6 | KSV Bredene A | - | Olsa Brakel A | 4 - 1 | |
23/10/2021 | 7 | KSV Bredene A | - | Wolvertem Merchtem A | 2 - 3 | |
06/11/2021 | 8 | Dames VK Egem A | - | KSV Bredene A | 2 - 0 | |
13/11/2021 | 9 | KSV Bredene A | - | Eendracht Aalst B | 2 - 1 | |
20/11/2021 | 10 | KSV Sottegem A | - | KSV Bredene A | 4 - 2 | |
27/11/2021 | 11 | KSV Bredene A | - | Club Brugge B | 1 - 4 | |
04/12/2021 | 12 | Mazenzele Opwijk A | - | KSV Bredene A | 3 - 0 | |
11/12/2021 | 13 | KSV Bredene A | - | Bosdam Beveren A | 4 - 1 | |
29/01/2022 | 16 | KSV Bredene A | - | Zulte-Waregem B | 4 - 6 | |
05/02/2022 | 17 | ASC Havinnes A | - | KSV Bredene A | 1 - 0 | |
12/02/2022 | 14 | KSV Bredene A | - | Svelta Melsele A | 1 - 3 | |
19/02/2022 | 18 | KSV Bredene A | - | AA Gent C | 2 - 3 | |
26/02/2022 | 19 | Olsa Brakel A | - | KSV Bredene A | 1 - 4 | |
05/03/2022 | 20 | Wolvertem Merchtem A | - | KSV Bredene A | 10 - 1 | |
12/03/2022 | 15 | Renaissance Mons B | - | KSV Bredene A | 3 - 2 | |
19/03/2022 | 21 | KSV Bredene A | - | Dames VK Egem A | 1 - 0 | |
26/03/2022 | 22 | Eendracht Aalst B | - | KSV Bredene A | 5 - 1 | |
16/04/2022 | 23 | KSV Bredene A | - | KSV Sottegem A | 5 - 1 | |
23/04/2022 | 24 | Club Brugge B | - | KSV Bredene A | 6 - 3 | |
30/04/2022 | 25 | KSV Bredene A | - | Mazenzele Opwijk A | 1 - 3 | |
07/05/2022 | 26 | Bosdam Beveren A | - | KSV Bredene A | 3 - 3 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
28/08/2021 | 1 | Olsa Brakel A | - | KSV Sottegem A | 0 - 4 | |
04/09/2021 | 2 | KSV Sottegem A | - | Club Brugge B | 2 - 1 | |
11/09/2021 | 3 | Mazenzele Opwijk A | - | KSV Sottegem A | 4 - 3 | |
02/10/2021 | 4 | KSV Sottegem A | - | Bosdam Beveren A | 3 - 0 | |
09/10/2021 | 5 | Svelta Melsele A | - | KSV Sottegem A | 3 - 1 | |
16/10/2021 | 6 | KSV Sottegem A | - | Renaissance Mons B | 4 - 1 | |
23/10/2021 | 7 | Zulte-Waregem B | - | KSV Sottegem A | 0 - 0 | |
06/11/2021 | 8 | KSV Sottegem A | - | ASC Havinnes A | 0 - 2 | |
13/11/2021 | 9 | AA Gent C | - | KSV Sottegem A | 1 - 2 | |
20/11/2021 | 10 | KSV Sottegem A | - | KSV Bredene A | 4 - 2 | |
27/11/2021 | 11 | Wolvertem Merchtem A | - | KSV Sottegem A | 4 - 1 | |
04/12/2021 | 12 | KSV Sottegem A | - | Dames VK Egem A | 0 - 4 | |
11/12/2021 | 13 | Eendracht Aalst B | - | KSV Sottegem A | 1 - 4 | |
29/01/2022 | 16 | KSV Sottegem A | - | Mazenzele Opwijk A | 1 - 5 | |
05/02/2022 | 17 | Bosdam Beveren A | - | KSV Sottegem A | 16/02 Speeldag | |
12/02/2022 | 14 | KSV Sottegem A | - | Olsa Brakel A | 2 - 4 | |
16/02/2022 | 17 | Bosdam Beveren A | - | KSV Sottegem A | 1 - 2 | |
19/02/2022 | 18 | KSV Sottegem A | - | Svelta Melsele A | 1 - 1 | |
26/02/2022 | 19 | Renaissance Mons B | - | KSV Sottegem A | 3 - 4 | |
05/03/2022 | 20 | KSV Sottegem A | - | Zulte-Waregem B | 2 - 6 | |
12/03/2022 | 15 | Club Brugge B | - | KSV Sottegem A | 1 - 0 | |
19/03/2022 | 21 | ASC Havinnes A | - | KSV Sottegem A | 0 - 0 | |
26/03/2022 | 22 | KSV Sottegem A | - | AA Gent C | 1 - 10 | |
16/04/2022 | 23 | KSV Bredene A | - | KSV Sottegem A | 5 - 1 | |
23/04/2022 | 24 | KSV Sottegem A | - | Wolvertem Merchtem A | 2 - 2 | |
30/04/2022 | 25 | Dames VK Egem A | - | KSV Sottegem A | 3 - 0 | |
07/05/2022 | 26 | KSV Sottegem A | - | Eendracht Aalst B | 7 - 3 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
28/08/2021 | 1 | Mazenzele Opwijk A | - | Dames VK Egem A | 4 - 3 | |
04/09/2021 | 2 | Eendracht Aalst B | - | Mazenzele Opwijk A | 1 - 2 | |
11/09/2021 | 3 | Mazenzele Opwijk A | - | KSV Sottegem A | 4 - 3 | |
02/10/2021 | 4 | Club Brugge B | - | Mazenzele Opwijk A | 3 - 3 | |
09/10/2021 | 5 | Olsa Brakel A | - | Mazenzele Opwijk A | 0 - 0 | |
16/10/2021 | 6 | Mazenzele Opwijk A | - | Bosdam Beveren A | 6 - 2 | |
23/10/2021 | 7 | Svelta Melsele A | - | Mazenzele Opwijk A | 4 - 4 | |
06/11/2021 | 8 | Mazenzele Opwijk A | - | Renaissance Mons B | 7 - 1 | |
13/11/2021 | 9 | Zulte-Waregem B | - | Mazenzele Opwijk A | 2 - 0 | |
20/11/2021 | 10 | Mazenzele Opwijk A | - | ASC Havinnes A | 4 - 1 | |
27/11/2021 | 11 | AA Gent C | - | Mazenzele Opwijk A | 2 - 1 | |
04/12/2021 | 12 | Mazenzele Opwijk A | - | KSV Bredene A | 3 - 0 | |
11/12/2021 | 13 | Wolvertem Merchtem A | - | Mazenzele Opwijk A | 7 - 1 | |
29/01/2022 | 16 | KSV Sottegem A | - | Mazenzele Opwijk A | 1 - 5 | |
05/02/2022 | 17 | Mazenzele Opwijk A | - | Club Brugge B | 4 - 1 | |
12/02/2022 | 14 | Dames VK Egem A | - | Mazenzele Opwijk A | 1 - 1 | |
19/02/2022 | 18 | Mazenzele Opwijk A | - | Olsa Brakel A | 4 - 1 | |
26/02/2022 | 19 | Bosdam Beveren A | - | Mazenzele Opwijk A | 2 - 2 | |
05/03/2022 | 20 | Mazenzele Opwijk A | - | Svelta Melsele A | 2 - 1 | |
12/03/2022 | 15 | Mazenzele Opwijk A | - | Eendracht Aalst B | 2 - 1 | |
19/03/2022 | 21 | Renaissance Mons B | - | Mazenzele Opwijk A | 0 - 4 | |
26/03/2022 | 22 | Mazenzele Opwijk A | - | Zulte-Waregem B | 2 - 2 | |
16/04/2022 | 23 | ASC Havinnes A | - | Mazenzele Opwijk A | 0 - 3 | |
23/04/2022 | 24 | Mazenzele Opwijk A | - | AA Gent C | 6 - 2 | |
30/04/2022 | 25 | KSV Bredene A | - | Mazenzele Opwijk A | 1 - 3 | |
07/05/2022 | 26 | Mazenzele Opwijk A | - | Wolvertem Merchtem A | 3 - 0 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
28/08/2021 | 1 | Olsa Brakel A | - | KSV Sottegem A | 0 - 4 | |
04/09/2021 | 2 | ASC Havinnes A | - | Olsa Brakel A | 0 - 0 | |
11/09/2021 | 3 | Olsa Brakel A | - | Club Brugge B | 1 - 7 | |
02/10/2021 | 4 | AA Gent C | - | Olsa Brakel A | 10 - 2 | |
09/10/2021 | 5 | Olsa Brakel A | - | Mazenzele Opwijk A | 0 - 0 | |
16/10/2021 | 6 | KSV Bredene A | - | Olsa Brakel A | 4 - 1 | |
23/10/2021 | 7 | Olsa Brakel A | - | Bosdam Beveren A | 5 - 5 | |
06/11/2021 | 8 | Wolvertem Merchtem A | - | Olsa Brakel A | 2 - 0 | |
13/11/2021 | 9 | Olsa Brakel A | - | Svelta Melsele A | 0 - 5 | |
20/11/2021 | 10 | Dames VK Egem A | - | Olsa Brakel A | 1 - 2 | |
27/11/2021 | 11 | Olsa Brakel A | - | Renaissance Mons B | 2 - 2 | |
04/12/2021 | 12 | Olsa Brakel A | - | Eendracht Aalst B | 3 - 3 | |
11/12/2021 | 13 | Zulte-Waregem B | - | Olsa Brakel A | 0 - 0 | |
29/01/2022 | 16 | Club Brugge B | - | Olsa Brakel A | 2 - 3 | |
05/02/2022 | 17 | Olsa Brakel A | - | AA Gent C | 1 - 2 | |
12/02/2022 | 14 | KSV Sottegem A | - | Olsa Brakel A | 2 - 4 | |
19/02/2022 | 18 | Mazenzele Opwijk A | - | Olsa Brakel A | 4 - 1 | |
26/02/2022 | 19 | Olsa Brakel A | - | KSV Bredene A | 1 - 4 | |
05/03/2022 | 20 | Bosdam Beveren A | - | Olsa Brakel A | 2 - 3 | |
12/03/2022 | 15 | Olsa Brakel A | - | ASC Havinnes A | 4 - 1 | |
19/03/2022 | 21 | Olsa Brakel A | - | Wolvertem Merchtem A | 1 - 3 | |
26/03/2022 | 22 | Svelta Melsele A | - | Olsa Brakel A | 3 - 2 | |
16/04/2022 | 23 | Olsa Brakel A | - | Dames VK Egem A | 5 - 4 | |
23/04/2022 | 24 | Renaissance Mons B | - | Olsa Brakel A | 1 - 1 | |
30/04/2022 | 25 | Eendracht Aalst B | - | Olsa Brakel A | 0 - 5 | |
07/05/2022 | 26 | Olsa Brakel A | - | Zulte-Waregem B | 1 - 9 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
28/08/2021 | 1 | Renaissance Mons B | - | AA Gent C | 0 - 0 | |
04/09/2021 | 2 | KSV Bredene A | - | Renaissance Mons B | 6 - 2 | |
11/09/2021 | 3 | Renaissance Mons B | - | Wolvertem Merchtem A | 2 - 6 | |
02/10/2021 | 4 | Dames VK Egem A | - | Renaissance Mons B | 6 - 1 | |
09/10/2021 | 5 | Renaissance Mons B | - | Eendracht Aalst B | 1 - 4 | |
16/10/2021 | 6 | KSV Sottegem A | - | Renaissance Mons B | 4 - 1 | |
23/10/2021 | 7 | Renaissance Mons B | - | Club Brugge B | 1 - 2 | |
06/11/2021 | 8 | Mazenzele Opwijk A | - | Renaissance Mons B | 7 - 1 | |
13/11/2021 | 9 | Renaissance Mons B | - | Bosdam Beveren A (ff.) | 5 - 0 | |
20/11/2021 | 10 | Svelta Melsele A | - | Renaissance Mons B | 2 - 1 | |
27/11/2021 | 11 | Olsa Brakel A | - | Renaissance Mons B | 2 - 2 | |
04/12/2021 | 12 | Renaissance Mons B | - | Zulte-Waregem B | 1 - 5 | |
11/12/2021 | 13 | ASC Havinnes A | - | Renaissance Mons B | 2 - 0 | |
29/01/2022 | 16 | Wolvertem Merchtem A | - | Renaissance Mons B | 4 - 0 | |
05/02/2022 | 17 | Renaissance Mons B | - | Dames VK Egem A | 3 - 1 | |
12/02/2022 | 14 | AA Gent C | - | Renaissance Mons B | 9 - 2 | |
19/02/2022 | 18 | Eendracht Aalst B | - | Renaissance Mons B | 1 - 2 | |
26/02/2022 | 19 | Renaissance Mons B | - | KSV Sottegem A | 3 - 4 | |
05/03/2022 | 20 | Club Brugge B | - | Renaissance Mons B | 1 - 1 | |
12/03/2022 | 15 | Renaissance Mons B | - | KSV Bredene A | 3 - 2 | |
19/03/2022 | 21 | Renaissance Mons B | - | Mazenzele Opwijk A | 0 - 4 | |
26/03/2022 | 22 | Bosdam Beveren A | - | Renaissance Mons B | 5 - 1 | |
16/04/2022 | 23 | Renaissance Mons B | - | Svelta Melsele A | 0 - 2 | |
23/04/2022 | 24 | Renaissance Mons B | - | Olsa Brakel A | 1 - 1 | |
30/04/2022 | 25 | Zulte-Waregem B | - | Renaissance Mons B | 15 - 0 | |
07/05/2022 | 26 | Renaissance Mons B | - | ASC Havinnes A | 4 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
28/08/2021 | 1 | Svelta Melsele A | - | KSV Bredene A | 1 - 1 | |
04/09/2021 | 2 | Wolvertem Merchtem A | - | Svelta Melsele A | 2 - 2 | |
11/09/2021 | 3 | Svelta Melsele A | - | Dames VK Egem A | 3 - 0 | |
02/10/2021 | 4 | Eendracht Aalst B | - | Svelta Melsele A | 4 - 0 | |
09/10/2021 | 5 | Svelta Melsele A | - | KSV Sottegem A | 3 - 1 | |
16/10/2021 | 6 | Club Brugge B | - | Svelta Melsele A | 4 - 5 | |
23/10/2021 | 7 | Svelta Melsele A | - | Mazenzele Opwijk A | 4 - 4 | |
06/11/2021 | 8 | Bosdam Beveren A | - | Svelta Melsele A | 1 - 1 | |
13/11/2021 | 9 | Olsa Brakel A | - | Svelta Melsele A | 0 - 5 | |
20/11/2021 | 10 | Svelta Melsele A | - | Renaissance Mons B | 2 - 1 | |
27/11/2021 | 11 | Zulte-Waregem B | - | Svelta Melsele A | 4 - 0 | |
04/12/2021 | 12 | Svelta Melsele A | - | ASC Havinnes A | 5 - 2 | |
11/12/2021 | 13 | AA Gent C | - | Svelta Melsele A | 3 - 0 | |
29/01/2022 | 16 | Dames VK Egem A | - | Svelta Melsele A | 0 - 0 | |
05/02/2022 | 17 | Svelta Melsele A | - | Eendracht Aalst B | 4 - 0 | |
12/02/2022 | 14 | KSV Bredene A | - | Svelta Melsele A | 1 - 3 | |
19/02/2022 | 18 | KSV Sottegem A | - | Svelta Melsele A | 1 - 1 | |
26/02/2022 | 19 | Svelta Melsele A | - | Club Brugge B | 2 - 2 | |
05/03/2022 | 20 | Mazenzele Opwijk A | - | Svelta Melsele A | 2 - 1 | |
12/03/2022 | 15 | Svelta Melsele A | - | Wolvertem Merchtem A | 0 - 0 | |
19/03/2022 | 21 | Svelta Melsele A | - | Bosdam Beveren A | 2 - 3 | |
26/03/2022 | 22 | Svelta Melsele A | - | Olsa Brakel A | 3 - 2 | |
16/04/2022 | 23 | Renaissance Mons B | - | Svelta Melsele A | 0 - 2 | |
23/04/2022 | 24 | Svelta Melsele A | - | Zulte-Waregem B | 6 - 2 | |
30/04/2022 | 25 | ASC Havinnes A | - | Svelta Melsele A | 1 - 4 | |
07/05/2022 | 26 | Svelta Melsele A | - | AA Gent C | 5 - 0 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
28/08/2021 | 1 | Bosdam Beveren A | - | Wolvertem Merchtem A | 5 - 5 | |
04/09/2021 | 2 | Wolvertem Merchtem A | - | Svelta Melsele A | 2 - 2 | |
11/09/2021 | 3 | Renaissance Mons B | - | Wolvertem Merchtem A | 2 - 6 | |
02/10/2021 | 4 | Wolvertem Merchtem A | - | Zulte-Waregem B | 1 - 4 | |
09/10/2021 | 5 | ASC Havinnes A | - | Wolvertem Merchtem A | 0 - 6 | |
16/10/2021 | 6 | Wolvertem Merchtem A | - | AA Gent C | 3 - 4 | |
23/10/2021 | 7 | KSV Bredene A | - | Wolvertem Merchtem A | 2 - 3 | |
06/11/2021 | 8 | Wolvertem Merchtem A | - | Olsa Brakel A | 2 - 0 | |
13/11/2021 | 9 | Wolvertem Merchtem A | - | Dames VK Egem A | 1 - 1 | |
20/11/2021 | 10 | Eendracht Aalst B (ff.) | - | Wolvertem Merchtem A | 0 - 5 | |
27/11/2021 | 11 | Wolvertem Merchtem A | - | KSV Sottegem A | 4 - 1 | |
04/12/2021 | 12 | Club Brugge B | - | Wolvertem Merchtem A | 1 - 1 | |
11/12/2021 | 13 | Wolvertem Merchtem A | - | Mazenzele Opwijk A | 7 - 1 | |
29/01/2022 | 16 | Wolvertem Merchtem A | - | Renaissance Mons B | 4 - 0 | |
05/02/2022 | 17 | Zulte-Waregem B | - | Wolvertem Merchtem A | 1 - 2 | |
12/02/2022 | 14 | Wolvertem Merchtem A | - | Bosdam Beveren A | 1 - 3 | |
19/02/2022 | 18 | Wolvertem Merchtem A | - | ASC Havinnes A | 3 - 1 | |
26/02/2022 | 19 | AA Gent C | - | Wolvertem Merchtem A | 6 - 1 | |
05/03/2022 | 20 | Wolvertem Merchtem A | - | KSV Bredene A | 10 - 1 | |
12/03/2022 | 15 | Svelta Melsele A | - | Wolvertem Merchtem A | 0 - 0 | |
19/03/2022 | 21 | Olsa Brakel A | - | Wolvertem Merchtem A | 1 - 3 | |
26/03/2022 | 22 | Dames VK Egem A | - | Wolvertem Merchtem A | 2 - 1 | |
16/04/2022 | 23 | Wolvertem Merchtem A | - | Eendracht Aalst B | 2 - 1 | |
23/04/2022 | 24 | KSV Sottegem A | - | Wolvertem Merchtem A | 2 - 2 | |
30/04/2022 | 25 | Wolvertem Merchtem A | - | Club Brugge B | 7 - 0 | |
07/05/2022 | 26 | Mazenzele Opwijk A | - | Wolvertem Merchtem A | 3 - 0 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
28/08/2021 | 1 | Zulte-Waregem B | - | ASC Havinnes A | 7 - 1 | |
04/09/2021 | 2 | AA Gent C | - | Zulte-Waregem B | 1 - 7 | |
11/09/2021 | 3 | Zulte-Waregem B | - | KSV Bredene A | 22/09 Speeldag | |
22/09/2021 | 3 | Zulte-Waregem B | - | KSV Bredene A | 4 - 0 | |
02/10/2021 | 4 | Wolvertem Merchtem A | - | Zulte-Waregem B | 1 - 4 | |
09/10/2021 | 5 | Zulte-Waregem B | - | Dames VK Egem A | 6 - 0 | |
16/10/2021 | 6 | Eendracht Aalst B | - | Zulte-Waregem B | 0 - 1 | |
23/10/2021 | 7 | Zulte-Waregem B | - | KSV Sottegem A | 0 - 0 | |
06/11/2021 | 8 | Club Brugge B | - | Zulte-Waregem B | 18/12 Speeldag | |
13/11/2021 | 9 | Zulte-Waregem B | - | Mazenzele Opwijk A | 2 - 0 | |
20/11/2021 | 10 | Bosdam Beveren A | - | Zulte-Waregem B | 2 - 8 | |
27/11/2021 | 11 | Zulte-Waregem B | - | Svelta Melsele A | 4 - 0 | |
04/12/2021 | 12 | Renaissance Mons B | - | Zulte-Waregem B | 1 - 5 | |
11/12/2021 | 13 | Zulte-Waregem B | - | Olsa Brakel A | 0 - 0 | |
18/12/2021 | 8 | Club Brugge B | - | Zulte-Waregem B | 1 - 1 | |
29/01/2022 | 16 | KSV Bredene A | - | Zulte-Waregem B | 4 - 6 | |
05/02/2022 | 17 | Zulte-Waregem B | - | Wolvertem Merchtem A | 1 - 2 | |
12/02/2022 | 14 | ASC Havinnes A | - | Zulte-Waregem B | 2 - 5 | |
19/02/2022 | 18 | Dames VK Egem A | - | Zulte-Waregem B | 1 - 1 | |
26/02/2022 | 19 | Zulte-Waregem B | - | Eendracht Aalst B | 5 - 1 | |
05/03/2022 | 20 | KSV Sottegem A | - | Zulte-Waregem B | 2 - 6 | |
12/03/2022 | 15 | Zulte-Waregem B | - | AA Gent C | 2 - 2 | |
19/03/2022 | 21 | Zulte-Waregem B | - | Club Brugge B | 2 - 3 | |
26/03/2022 | 22 | Mazenzele Opwijk A | - | Zulte-Waregem B | 2 - 2 | |
16/04/2022 | 23 | Zulte-Waregem B | - | Bosdam Beveren A | 12 - 0 | |
23/04/2022 | 24 | Svelta Melsele A | - | Zulte-Waregem B | 6 - 2 | |
30/04/2022 | 25 | Zulte-Waregem B | - | Renaissance Mons B | 15 - 0 | |
07/05/2022 | 26 | Olsa Brakel A | - | Zulte-Waregem B | 1 - 9 |
Nationaal - Vrouwen | Scooore Super League | 1e Nationale | 2e Nationale A | 2e Nationale B |
Provincie Antwerpen - Vrouwen | 1e Provinciale | 2e Provinciale | 3e Provinciale A | 3e Provinciale B |
4e Provinciale A | 4e Provinciale B |