Eindronde 2022
Update: vandaag om 13:30u
Provinciaal 1e provinciale Eindronde 2022
Laatste update: vandaag om 13:30u
De Jupiler Pro League
De NL Eredivisie &
alle Europese Competities
www.voetbaluitslagen.com
Meer info...
www.SportChain.com
Snel en eenvoudig een hotel en
teamverblijf boeken op de beste
sportbestemmingen wereldwijd
Meer info...
DE PROVINCIALE EINDRONDES VOOR PROMOTIE EN DEGRADATIE
SEIZOEN 2021-2022 - PROVINCIE ANTWERPEN

De eindrondes bepalen welke ploegen uit 2e, 3e en 4e provinciale promoveren, en welke ploegen er uit 2e en 3e provinciale degraderen.

* Hier geldt het algemeen principe dat, in elke reeks van 2e, 3e en 4e provinciale (met 16 ploegen - in 2e B met 15 ploegen), de tweede in de eindstand en de drie periodekampioenen deze eindronde spelen.
* In de reeksen 4e provinciale A, B en F (met 14 en 15 ploegen) nemen de tweede en derde in de eindstand, plus de twee periodekampioenen deel aan de eindronde.
Mocht er een ploeg één of twee keer periodekampioen zijn, of indien een periodekampioen ook de algemene kampioen is, dan neemt de vierde, vijfde en/of de volgende in de eindstand deel aan de promotie-eindronde.
* Een ploeg die één van de periodekampioenschappen won, maar die in de eindklassering rechtstreeks degradeert of de degradatie-eindronde moet spelen, mag NIET deelnemen aan de promotie-eindronde.
* Er wordt telkens een heen- en terugwedstrijd gespeeld waar de scores samengeteld worden.
- Vanaf het seizoen 2021-2022 tellen na een heen- en terugwedstrijd bij een gelijke totaalstand, de gescoorde doelpunten op verplaatsing niet meer dubbel, conform de aangepaste reglementen van de UEFA.
* Bij volledige gelijke stand na de terugwedstrijd (bv. 0 - 1 en 4 - 3, of 1 - 1 en 2 - 2) volgen er in de eindronde dus verlengingen en eventueel strafschoppen.
* In de degradatie-eindrondes spelen de in aanmerking komende clubs ofwel een heen- en terugwedstrijd, ofwel een mini-competitie.

>>> De eindrondewedstrijden worden normaal gesproken in de maand mei gespeeld.
- Dit seizoen zijn dat donderdag 12 mei, zondag 15 mei, donderdag 19 mei en zondag 22 mei.
- In 1e provinciale zijn dat de zondagen 15 mei en 22 mei.

Voor alle gegevens van de provinciale eindrondes van het seizoen 2019-2020, klik hier.

Op deze pagina ziet u de wedstrijdkalenders en ook de uitslagen van de promotie- en degradatie-eindrondes in de provinciale afdelingen. Klik op de links in het schema hieronder.

LET OP !!! Ter attentie van de clubs: een speler is geschorst als hij in de eindronde TWEE gele kaarten heeft gekregen, in tegenstelling tot drie in de gewone competitie.

1e Provinciale Eindronde 2e Pr. Eindronde 3e Pr. Eindronde 4e Pr.

1e PROVINCIALE AFDELING 2021-2022

* Na de reguliere competitie wordt er in 1e provinciale géén eindronde georganiseerd.
* De kampioen van 1e provinciale stijgt naar de 3e klasse amateurs.
* De tweede in de eindstand na de competitie 2021-2022 en de drie periodekampioenen plaatsen zich voor de (vernieuwde) Interprovinciale Eindronde Voetbal Vlaanderen.
* Die wordt gespeeld samen met de periodekampioenen van de andere vier Vlaamse provincies, in totaal dus 15 ploegen plus een 16e ploeg uit één van de provincies die een beurtrol krijgen in een alfabetische volgorde. In 2022 is dat de provincie Brabant Voetbal Vlaanderen.
* Deze zestien ploegen worden tegen elkaar uitgeloot in acht wedstrijden met rechtstreekse uitschakeling, waarna de winnaars de kwartfinale spelen, de winnaars daarvan de halve finale en die winnaars de finale.

Om de vrijgekomen plaatsen in eerste provinciale in te vullen gelden de "normale" modaliteiten betreffende het aanduiden van de stijgers uit 2e provinciale. Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan deze pagina. Klik hier.

Bekijk alle gegevens en de schema's via de aparte pagina "Provinciaal-1e Provinciale-Interprovinciale Eindronde 2022".
Of klik rechtstreeks HIER.

2e PROVINCIALE AFDELING 2021-2022 - EINDRONDE VOOR PROMOTIE EN DEGRADATIE

Hier wordt er een eindronde gespeeld om, naast de kampioen van 2e A (FCS Mariekerke-Branst) en 2e B (KFC Herselt A), twee of méér bijkomende stijgers naar eerste provinciale aan te duiden.

Het totaal aantal stijgers wordt bepaald door:
- het aantal Antwerpse dalers uit de 3e Klasse Amateurs.
- het aantal Antwerpse stijgers naar de 3e Klasse Amateurs.

Na de "Interprovinciale Eindronde", waaraan er dit jaar 3 ploegen uit 1e provinciale deelnemen, kunnen er ook nog één, twee of drie extra stijgers bijkomen, indien er één, twee of drie van die ploegen zouden promoveren.
Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan deze pagina. Klik hier.
De ploegen spelen volgens lottrekking een heen- en terugwedstrijd.
Dit zijn de 8 ploegen:
2A : KSK 's Gravenwezel-Schilde A, KV Bonheiden, Sporting Tisselt en KFC Sint Job A,
2B : KSK Weelde, KFC Lentezon Beerse, K Loenhout SK en K Merksplas SK.


De winnaars van de eerste ronde spelen eveneens een heen- en terugwedstrijd in de tweede en beslissende ronde.


PROMOTIE - SPEELDAG 1 - HEENWEDSTRIJDEN

Nr Datum Uur Wedstrijd Uitslag  
1ADon. 12 mei19:00u KFC Sint Job A (2A)- KV Bonheiden (2A) 2 - 4 
2ADon. 12 mei20:00u K Loenhout SK (2B)- K Merksplas SK (2B) 2 - 1 
3ADon. 12 mei19:00u 's Gravenwezel-Schilde A (2A)- KSK Weelde (2B) 4 - 4 
4ADon. 12 mei19:00u Sporting Tisselt (2A)- Lentezon Beerse A (2B) 4 - 0 
       
PROMOTIE - SPEELDAG 2 - TERUGWEDSTRIJDEN

Nr Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
1BZon. 15 mei15:00u KV Bonheiden (2A) * - KFC Sint Job A (2A) 1 - 2 -
2BZon. 15 mei15:00u K Merksplas SK (2B) - K Loenhout SK (2B) * 0 - 2 -
3BZon. 15 mei15:00u KSK Weelde (2B) - 's Gravenwezel-Schilde A (2A) * 0 - 2 -
4BZon. 15 mei15:00u Lentezon Beerse A (2B) - Sporting Tisselt (2A) * 3 - 5 -
        
* = naar de tweede ronde

PROMOTIE - SPEELDAG 3 - HEENWEDSTRIJDEN

Datum Uur Wedstrijd Uitslag  
Don. 19 mei19:00u KV Bonheiden - K Loenhout SK 1 - 2  
Don. 19 mei19:00u 's Gravenwezel-Schilde A - Sporting Tisselt 1 - 1  
      
PROMOTIE - SPEELDAG 4 - TERUGWEDSTRIJDEN

Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
Zon. 22 mei15:00u K Loenhout SK - KV Bonheiden - -
Zon. 22 mei15:00u Sporting Tisselt - 's Gravenwezel-Schilde A - -
      
*** Twee ploegen promoveren naar eerste provinciale.
Een eventuele bijkomende stijger wordt bepaald via de eindrondes, bij de verliezers van de eindfase (= speeldag 3 en 4).

De Provinciale Bond maakt, voor het bepalen van eventuele bijkomende stijgers in de diverse reeksen, een apart klassement (**) van de wedstrijden in de tweede ronde, volgens deze criteria:
1. de meeste punten in de eindfase (= speeldag 3 en 4 van de eindronde).
- nota: bij verlengingen in de eindfase worden de punten toegekend na 90 minuten (en niet na de verlengingen).
2. het doelsaldo in de eindfase (= speeldag 3 en 4).
het aantal gemaakte goals op zich telt in deze eindfase (= speeldag 3 en 4 van de eindronde) niét mee als bepalende factor.

Indien er na punt 1 en 2 gelijkheid is (in punten en doelsaldo dus) gelden deze criteria:
3. de plaats in de eindrangschikking in de reguliere competitie.
4. het aantal behaalde punten in de reguliere competitie
(aan te passen indien de clubs niet evenveel wedstrijden hebben gespeeld, bv. in 4e provinciale).

5. het aantal gewonnen wedstrijden in de reguliere competitie.
6. het doelsaldo in de reguliere competitie.
7. het aantal gemaakte doelpunten in de reguliere competitie.
8. lottrekking door het Provinciaal Comité.

(**) KLASSEMENT EINDFASE - SPEELDAG 3 EN 4 - EINDRONDE 2e PROVINCIALE

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. K Loenhout SK 1 1 0 0 2 1 3
2. 's Gr'wzl.-Schilde A ** 1 0 0 1 1 1 1
3. Sporting Tisselt ** 1 0 0 1 1 1 1
4. KV Bonheiden 1 0 1 0 1 2 0

De twee ploegen met *** stijgen rechtstreeks naar 1e provinciale.
Een eventuele extra stijger wordt bepaald op basis van het klassement van de eindfase (= speeldag 3 en 4).
Legende :
>>> Voor de bepaling van een eventuele extra stijger, indien het klassement ook na speeldag 3 en 4 gelijk zou zijn voor de twee ploegen die na de heen- en terugronde niet rechtstreeks promoveren, geldt het resultaat van die ploegen in hun reeks van de reguliere competitie: plaats in de eindrangschikking, behaalde punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo, gemaakte doelpunten. Indien nodig is dit het klassement van de vier ploegen volgens deze parameters (voor Loenhout SK omgerekend naar 30 wedstrijden).

  Ploeg Plaats Punten Winst Doelsaldo Goals +
1.'s Gravenwezel-Schilde A (2A) 262184258
2. KV Bonheiden (2A) 354161764
3. Loenhout SK (2B) 449,29150,0047,14
4. Sporting Tisselt (2A) 747132222

DEGRADATIE 2e PROVINCIALE

De laatste drie ploegen in de eindstand van de twee reeksen in tweede provinciale degraderen naar derde provinciale.
Dit seizoen zijn dat Zandvliet Sport A, KFC Walem, KVV Duffel, Minderhout VV en Verbroedering Balen.

Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan elke provinciale reekspagina. Klik hier.

Ekeren FC en KFC Wuustwezel (de 13e geklasseerde ploegen uit 2A en 2B) spelen heen en terug tegen elkaar voor één bijkomende extra (7e) daler. De winnaar blijft in 2e, en de verliezer zakt naar 3e provinciale.

DEGRADATIE - EXTRA 7e DALER - HEEN- EN TERUGWEDSTRIJD

Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
Zon. 15 mei 15u00 Ekeren FC (2A) - KFC Wuustwezel (2B) 0 - 2  
       
Zon. 22 mei 15u00 KFC Wuustwezel (2B) - Ekeren FC (2A) - -

3e PROVINCIALE AFDELING 2021-2022 - PROMOTIE EN DEGRADATIE

Hier wordt er een eindronde gespeeld om, naast de kampioenen van 3e A, B en C (White Star Schorvoort, Excelsior Mariaburg A en FC Punt Larum), drie bijkomende stijgers naar tweede provinciale aan te duiden.

Het totaal aantal stijgers wordt bepaald door:
- het aantal Antwerpse dalers uit de 3e Klasse Amateurs.
- het aantal Antwerpse stijgers naar de 3e Klasse Amateurs.

Na de "Interprovinciale Eindronde", waaraan er (dit seizoen) 3 ploegen uit 1e provinciale deelnemen, kunnen er ook nog één, twee of drie extra stijgers bijkomen, indien er één, twee of drie van die ploegen zouden promoveren.

Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan deze pagina. Klik hier.

De ploegen spelen volgens lottrekking een heen- en terugwedstrijd. De winnaars van de eerste ronde spelen eveneens een heen- en terugwedstrijd in de tweede en beslissende ronde.

Dit zijn de 12 ploegen:
3A : KVC Lille United B, K Achterbroek VV, KFC Beekhoek Sport en K Nieuwmoer FC.
3B : Willebroekse SV, KFC Lint A, VC Wijnegem A en K Berchem Sport B.
3C : KV Hooikt A, KFCM Hallaar, KSV Schriek en KSK Wavria A.



PROMOTIE - SPEELDAG 1 - HEENWEDSTRIJDEN

Nr Datum Uur Wedstrijd Uitslag  
1ADon. 12 mei19:00u KFC Beekhoek (3A) - KV Hooikt A (3C) 1 - 3  
2ADon. 12 mei20:00u K Nieuwmoer FC (3A) - K Achterbroek VV (3A) 1 - 2  
3ADon. 12 mei19:00u Willebroekse SV (3B) - K Berchem Sport B (3B) 2 - 1  
4ADon. 12 mei20:00u KVC Lille United B (3A) - KFC Lint A (3B) 3 - 1  
5ADon. 12 mei19:00u KFCM Hallaar (3C) - VC Wijnegem A (3B) 1 - 1  
6ADon. 12 mei19:00u KSK Wavria A (3C) - KSV Schriek (3C) 3 - 1  
       
PROMOTIE - SPEELDAG 2 - TERUGWEDSTRIJDEN

Nr Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
1BZon. 15 mei15:00u KV Hooikt A (3C) *- KFC Beekhoek (3A) 4 - 2 -
2BZon. 15 mei15:00u K Achterbroek VV (3A) *- K Nieuwmoer FC (3A) 2 - 2 -
3BZon. 15 mei15:00u K Berchem Sport B (3B) - Willebroekse SV (3B) 1 - 1 -
4BZon. 15 mei15:00u KFC Lint A (3B) - KVC Lille United B (3A) * 1 - 1 -
5BZon. 15 mei15:00u VC Wijnegem A (3B) - KFCM Hallaar (3C) * 0 - 2 -
6BZon. 15 mei15:00u KSV Schriek (3C) - KSK Wavria A (3C) * 0 - 0 -
       
* = naar de tweede ronde

PROMOTIE - SPEELDAG 3 - HEENWEDSTRIJDEN

Datum Uur Wedstrijd Uitslag  
Don. 19 mei19:00u KV Hooikt A - K Achterbroek VV 3 - 1  
        
Don. 19 mei19:00u Willebroekse SV - KVC Lille United B 2 - 1  
        
Don. 19 mei19:00u KFCM Hallaar - KSK Wavria A 1 - 3  
        
PROMOTIE - SPEELDAG 4 - TERUGWEDSTRIJDEN

Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
Zon. 22 mei15:00u K Achterbroek VV - KV Hooikt A - -
        
Zon. 22 mei15:00u KVC Lille United B - Willebroekse SV - -
        
Zon. 22 mei15:00u KSK Wavria A - KFCM Hallaar - -
        
*** Drie ploegen promoveren naar tweede provinciale.
Een eventuele bijkomende stijger wordt bepaald via de eindrondes, bij de verliezers van de eindfase of tweede fase (= speeldag 3 en 4).

De Provinciale Bond maakt, voor het bepalen van eventuele bijkomende stijgers in de diverse reeksen, een apart klassement (**) van de wedstrijden in de eind fase (= speeldag 3 en 4) volgens deze criteria:
1. de meeste punten in de eindfase van de eindronde (= speeldag 3 en 4).
- nota: bij verlengingen in de eindfase worden de punten toegekend na 90 minuten (en niet na de verlengingen).
2. het doelsaldo in de eindfase van de eindronde (= speeldag 3 en 4).
(het aantal gemaakte goals op zich telt in deze eindfase niét mee als bepalende factor).

Indien er na punt 1 en 2 gelijkheid is (in punten en doelsaldo dus) gelden deze criteria:
3. de plaats in de eindrangschikking in de reguliere competitie.
4. het aantal behaalde punten in de reguliere competitie
(aan te passen indien de clubs niet evenveel wedstrijden hebben gespeeld, bv. in 4e provinciale).

5. het aantal gewonnen wedstrijden in de reguliere competitie.
6. het doelsaldo in de reguliere competitie.
7. het aantal gemaakte doelpunten in de reguliere competitie.
8. lottrekking door het Provinciaal Comité.

(**) KLASSEMENT EINDFASE - SPEELDAG 3 EN 4 - EINDRONDE 3e PROVINCIALE

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. KSK Wavria A ** 1 1 0 0 3 1 3
2. KV Hooikt A ** 1 1 0 0 3 1 3
3. Willebroekse SV 1 1 0 0 2 1 3
4. KVC Lille United B 1 0 1 0 1 2 0
5. K Achterbroek VV ** 1 0 1 0 1 3 0
6. KFCM Hallaar ** 1 0 1 0 1 3 0

De drie ploegen met *** stijgen naar 2e provinciale.
Legende :
>>> Voor de bepaling van (een) eventuele extra stijger(s) ziet u hieronder een overzicht van de resultaten die de ploegen behaalden in hun reeks van de reguliere competitie: plaats in de eindrangschikking, behaalde punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo, gemaakte doelpunten. Indien nodig is dit het klassement van alle twaalf ploegen volgens deze parameters.
Na de eerste ronde schieten er zes ploegen over. Hun namen zijn gemarkeerd met **. Zij staan dus op de definitieve lijst.

  Ploeg Plaats Punten Winst Doelsaldo Goals +
1.** KV Hooikt A (3C) 259174076
2.KFC Lint A (3B) 258191478
3.** KVC Lille United B (3A) 257182371
4.** KFCM Hallaar (3C) 358182757
5.** K Achterbroek VV (3A) 355152667
6.VC Wijnegem A (3B) 354162778
7.KSV Schriek (3C) 455152857
8.** Willebroekse SV (3B) 454162477
9.KFC Beekhoek Sport (3A) 451141970
10.** KSK Wavria A (3C) 555151647
11.Berchem Sport B (3B) 552151963
12.K Nieuwmoer FC (3A) 545131059

DEGRADATIE 3e PROVINCIALE

De 16e, 15e en 14e in de eindstand van de reeksen derde provinciale degraderen naar vierde provinciale. Dit seizoen zijn dat:
KVV Dosko, KSK Oosthoven, FC Sint Jozef, Sporting Burcht, VVH Lippelo, KFC Kontich B, VV Laakdal, FC Netezonen en KVV Rauw Sport.

De ploegen die 13e eindigen in hun reeks spelen een driehoekstornooi om één of méér extra daler(s) aan te duiden (of eventueel méér).
Dat zijn K Gooreind VV (3A), FC Halle (3B) en BO Beerzel (3C).

Na elke wedstrijd worden er 5 strafschoppen genomen, die beslissend zijn bij een gelijke stand in het eindklassement.
* De criteria: punten - gewonnen wedstrijden - doelsaldo - gescoorde doelpunten - strafschoppen - lottrekking.

Het aantal dalers uit 3e provinciale hangt af van het aantal dalers uit de 3e Klasse Amateurs.
- is er daar géén Antwerpse daler, dan dalen er 9 ploegen van 3e naar 4e provinciale.
- voor elke Antwerpse daler méér is er ook één extra daler naar 4e provinciale.

Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan deze pagina. Klik hier.

DEGRADATIE - MINICOMPETITIE MET KLASSEMENT - 10e DALER

Datum Uur Wedstrijd Score Pen.
Do. 12 mei19:00u KFC Halle (3B) - K Gooreind VV (3A) 3 - 12 - 2
Zon. 15 mei15:00u K Gooreind VV (3A) - BO Beerzel (3C) 6 - 24 - 4
Zon. 22 mei15:00u BO Beerzel (3C) - KFC Halle (3B) - -

KLASSEMENT

  Ploegen A W V G Dp+ Dp- P + P - Ptn
1. KFC Halle 1 1 0 0 3 1 2 2 3
2. K Gooreind VV 2 1 1 0 7 5 6 6 3
3. BO Beerzel 1 0 1 0 2 6 4 4 0

Legende : >>> De winnaar van dit mini-toernooi blijft in 3e provinciale. De twee andere ploegen zakken naar 4e provinciale.

4e PROVINCIALE AFDELING 2021-2022 - EINDRONDE VOOR PROMOTIE

Hier wordt er een eindronde gespeeld om, naast de zes kampioenen van 4 A tot en met 4 F
(KVC Oostmalle, FC Merksem, Sporting Club Duffel, VC Rijmenam, K Ramsel FC en Ezaart Sport),
ook drie bijkomende stijgers (plus dit seizoen één extra) naar derde provinciale aan te duiden.

Het totaal aantal stijgers wordt bepaald door:
- het aantal Antwerpse dalers uit de 1e Klasse Amateurs.
- het aantal Antwerpse stijgers naar de 1e Klasse Amateurs. Dit aantal wordt bepaald door het resultaat van de interprovinciale eindronde, waaraan er (dit seizoen) 3 ploegen uit 1e provinciale deelnemen.

Er kunnen na deze eindronde ook nog één, twee of drie extra stijgers bijkomen, indien er één, twee of drie 1e provincialers via de "Interprovinciale Eindronde" zouden promoveren.
Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan deze pagina. Klik hier.

* In de drie reeksen met 14 of 15 ploegen (reeksen A, B en F) nemen de 2e en 3e gerangschikte van elke reeks en de twee periodekampioenen deel aan de promotie-eindronde.
* In de drie reeksen met 16 ploegen (reeksen C, D en E) nemen de 2e gerangschikte van elke reeks en de drie periodekampioenen van die reeksen deel aan de promotie-eindronde.
* In totaal zijn dat dus zes keer vier ploegen, 24 in totaal dus.
* Die worden willekeurig tegen elkaar uitgeloot, ongeacht de reeks waarin ze uitkwamen, (bv. ploeg 1 wordt A, ploeg 2 wordt M, ploeg 3 wordt W, enzovoort).
* Speeldag 1 met rechtstreekse uitschakeling - 12 wedstrijden en 12 winnaars.
Het schema : ploeg A tegen B, C tegen D, E tegen F, G tegen H, I tegen J, K tegen L, M tegen N, O tegen P, Q tegen R, S tegen T, U tegen V en W tegen X.
* Speeldag 2 met rechtstreekse uitschakeling - 6 wedstrijden en 6 winnaars.
Het schema : winnaar AB tegen winnaar CD, winnaar EF tegen winnaar GH, winnaar IJ tegen winnaar KL, winnaar MN tegen winnaar OP, winnaar QR tegen winnaar ST en winnaar UV tegen winnaar WX.

>>> Indien bij de speeldagen 1 en 2 met rechtstreekse uitschakeling er na 90 minuten een gelijke stand is, zijn de doelpunten die de bezoekende ploeg scoorde, NIET doorslaggevend.
- In dat geval worden er verlengingen gespeeld van twee keer 15 minuten. Bij een gelijke stand na die verlengingen volgen er (beslissende) strafschoppen.


* Speeldag 3 (heenwedstrijden van de finale - 3 heenwedstrijden): winnaar ABCD - winnaar EFGH, winnaar IJKL - winnaar MNOP en winnaar QRST - winnaar UVWX.
* Speeldag 4 (terugwedstrijden van de finale - 3 terugwedstrijden): winnaar EFGH – winnaar ABCD, winnaar MNOP – winnaar IJKL, en winnaar UVWX – winnaar QRST.

>>> Indien er na de speeldagen 3 en 4 een gelijke totaalstand is, bijvoorbeeld 1 - 1 en 2 - 2, of 3 - 1 en 2 - 4, zijn de doelpunten die de bezoekende ploeg(en) scoorde(n), NIET doorslaggevend.
- Ook dan volgen er verlengingen en eventueel (beslissende) strafschoppen.


** De drie winnaars plus de twee beste verliezers van de finales (in speeldag 3 en 4 van de eindronde) stijgen naar 3e provinciale.
De 24 ploegen zijn :
4A : KFC Sint-Lenaarts B, K Meerle FC, K Brecht SK en Putte SK.
4B : KSK Oelegem, FC Alberta Schilde, KSK Ekeren Donk en KVV Ternesse B.
4C : K Hove Sport, Nielse SV, RVC Hoboken B en FC Oxaco-Boechout.
4D : Zennester Hombeek, KFC Muizen, KSK Sint-Amands en Kalfort Puursica.
4E : KFC Zammel, KVC Booischot, KFC Herenthout en KFC Tongerlo.
4F : KFC Mol, SKS Herentals, KFC Grobbendonk en KFC Pulle.


PROMOTIE - SPEELDAG 1 - RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

Nr Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
1Don. 12 mei20:00u KSK Oelegem (4B) *-SV Nielse (4C) 3 - 1 -
2Don. 12 mei19:00u KFC St. Lenaarts B (4A) - SKS Herentals (4F) * 1 - 2 -
3Don. 12 mei19:00u KFC Mol (4F) *- FC Alberta Schilde (4B) 2 - 2V.4 - 3
4Don. 12 mei19:00u KFC Grobbendonk (4F) * - K Meerle FC (4A) 4 - 2 -
5Don. 12 mei19:00u KVC Booischot (4E) * - K Brecht SK (4A) 3 - 1 -
6Don.12 mei20:00u FC Oxaco-Boechout (4C) - KFC Pulle (4F) * 3 - 3
V.3 - 4
7Don. 12 mei20:00u KSK Sint-Amands (4D) * - KFC Muizen (4D) 3 - 2 -
8Don. 12 mei19:00u KSK Ekeren Donk (4B) - K Putte SK (4A) * 0 - 4 -
9Don. 12 mei20:00u KFC Herenthout (4E) - K Hove Sport (4C) * 1 - 5 -
10Don. 12 mei19:00u KFC Tongerlo (4E) -Kalfort Puursica (4D) * 1 - 6 -
11Don. 12 mei20:00u RVC Hoboken B (4C) * - Zennester Hombeek (4D) 7 - 2 -
12Don. 12 mei20:00u K Ternesse VV B (4B) *- KFC Zammel (4E) 4 - 0 -
       
* = naar speeldag 2.

PROMOTIE - SPEELDAG 2 - RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

Nr Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
13Zon. 15 mei15:00u KSK Oelegem - SKS Herentals * 2 - 5 -
14Zon. 15 mei15:00u KFC Mol * - KFC Grobbendonk 3 - 1 -
15Zon. 15 mei15:00u KVC Booischot * - KFC Pulle 4 - 1 -
16Zon. 15 mei15:00u KSK Sint-Amands * - K Putte SK 3 - 2 -
17Zon. 15 mei15:00u K Hove Sport * - Kalfort Puursica 3 - 3V.5 - 4
18Zon. 15 mei15:00u RVC Hoboken B * - K Ternesse VV B 5 - 0 -
       
* = naar speeldag 3.

KLASSEMENT VAN SPEELDAG 2 - EINDRONDE 4e PROVINCIALE

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. RVC Hoboken B 1 1 0 0 5 0 3
2. SKS Herentals 1 1 0 0 5 2 3
3. KVC Booischot 1 1 0 0 4 1 3
4. KFC Mol 1 1 0 0 3 1 3
5. KSK Sint Amands 1 1 0 0 3 2 3
6. K Hove Sport ** 1 0 0 1 3 3 1
7. Kalfort Puursica ** 1 0 0 1 3 3 1
8. Putte SK 1 0 1 0 2 3 0
9. KFC Grobbendonk 1 0 1 0 1 3 0
10. KSK Oelegem 1 0 1 0 2 5 0
11. KFC Pulle 1 0 1 0 1 4 0
12. K Ternesse VV B 1 0 1 0 0 5 0

Legende : >> Criteria:
1. de meeste punten op speeldag 2 van de eindronde.
- nota: bij verlengingen in de eindfase worden de punten toegekend na 90 minuten (en niet na de verlengingen).
2. het verschil tussen het aantal doelpunten voor en tegen op speeldag 2 van de eindronde.
3. het aantal gescoorde doelpunten op speeldag 2 van de eindronde.
4. de plaats in de eindrangschikking van het kampioenschap.
5. het aantal behaalde punten (eventueel aan te passen indien de clubs niet evenveel wedstrijden hebben gespeeld).
6. het aantal gewonnen wedstrijden.
7. het verschil tussen het aantal gemaakte doelpunten en het aantal tegen gekregen doelpunten.
8. het aantal gemaakte doelpunten.
9. lottrekking door het Provinciaal organisatiecomité.


PROMOTIE - SPEELDAG 3 - FINALE - HEENWEDSTRIJDEN

Datum Uur Wedstrijd Uitslag  
Don. 19 mei19:00u SKS Herentals - KFC Mol 1 - 0  
        
Don. 19 mei19:00u KVC Booischot - KSK Sint-Amands 6 - 2  
        
Don. 19 mei19:00u K Hove Sport - RVC Hoboken B 7 - 4  
        

PROMOTIE - SPEELDAG 4 - FINALE - TERUGWEDSTRIJDEN

Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
Zon. 22 mei15:00u KFC Mol - SKS Herentals - -
        
Zon. 22 mei15:00u KSK Sint-Amands - KVC Booischot - -
        
Zon. 22 mei15:00u RVC Hoboken B - K Hove Sport - -
        

** De drie winnaars plus de beste verliezer van deze finales (speeldag 3 en 4 van de eindronde) stijgen naar derde provinciale.
>> Maar dit seizoen zijn dat de twee beste verliezers, omdat er in 2e provinciale B (met 15 ploegen) één daler minder is.
>>> Vijf van deze zes ploegen zullen dus meteen promoveren. Mocht ASV Geel in de Interprovinciale Eindronde eveneens promoveren naar 3e Nationale VV, dan stijgen alle zes de ploegen naar 3e provinciale.

Die beste verliezers wordt aangeduid volgens deze parameters:
1. de meeste punten in de eindfase (= speeldag 3 en 4) van de eindronde.
- nota: bij verlengingen in de eindfase worden de punten toegekend na 90 minuten (en niet na de verlengingen).
2. het verschil tussen het aantal doelpunten voor en tegen in de eindfase (= speeldag 3 en 4) van de eindronde.
3. het aantal gescoorde doelpunten in de eindfase (= speeldag 3 en 4) van de eindronde.
4. de plaats in de eindrangschikking van het reguliere kampioenschap.
5. het aantal behaalde punten in het reguliere kampioenschap (eventueel aan te passen indien de clubs niet evenveel wedstrijden hebben gespeeld).
6. het aantal gewonnen wedstrijden in het reguliere kampioenschap.
7. het verschil tussen het aantal gemaakte doelpunten en het aantal tegen gekregen doelpunten in het reguliere kampioenschap.
8. het aantal gemaakte doelpunten in het reguliere kampioenschap.
9. lottrekking door het Provinciaal organisatiecomité.

Na de "Interprovinciale Eindronde", waaraan er 3 ploegen uit 1e provinciale deelnemen, kunnen er ook nog één, twee of drie extra stijgers bijkomen, indien er één, twee of drie van die ploegen zouden promoveren.

(**) KLASSEMENT FINALES - SPEELDAG 3 EN 4 - EINDRONDE 4e PROVINCIALE

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. KVC Booischot 1 1 0 0 6 2 3
2. K Hove Sport 1 1 0 0 7 4 3
3. SKS Herentals 1 1 0 0 1 0 3
4. KFC Mol 1 0 1 0 0 1 0
5. RVC Hoboken B 1 0 1 0 4 7 0
6. KSK Sint-Amands 1 0 1 0 2 6 0

De ploegen met *** stijgen naar 3e provinciale.

Legende :
*** Extra in 4e provinciale.
- Wanneer de drie verliezers uit de eindfase van de eindronde (speeldag 3 en 4) alle drie zouden zijn aangeduid als bijkomende stijgers, worden eventueel nog extra bijkomende stijgers bepaald uit de verliezer(s) van speeldag 2 van de eindronde met volgende criteria:
1. de meeste punten op speeldag 2 van de eindronde.
- nota: bij verlengingen in de eindfase worden de punten toegekend na 90 minuten (en niet na de verlengingen).
2. het verschil tussen het aantal doelpunten voor en tegen op speeldag 2 van de eindronde.
3. het aantal gescoorde doelpunten op speeldag 2 van de eindronde.
4. de plaats in de eindrangschikking van het reguliere kampioenschap (ook voor de punten 5 tot 8).
5. het aantal behaalde punten (eventueel aan te passen indien de clubs niet evenveel wedstrijden hebben gespeeld).
6. het aantal gewonnen wedstrijden.
7. het verschil tussen het aantal gemaakte doelpunten en het aantal tegen gekregen doelpunten.
8. het aantal gemaakte doelpunten.
9. lottrekking door het Provinciaal organisatiecomité.

>>> Voor de bepaling van de extra stijgers ziet u hieronder een overzicht van de resultaten die de 24 deelnemers aan de eindronde behaalden in hun reeks van de reguliere competitie: plaats in de eindrangschikking, behaalde punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo, gemaakte doelpunten.

- Daarbij hebben we alle gespeelde en gewonnnen wedstrijden, de punten, doelsaldo en gescoorde doelpunten omgerekend naar 30 wedstrijden, ook dus bij de ploegen die 26 en 28 wedstrijden speelden. Deze lijst is dan ook onder voorbehoud, al zijn de eerste twee parameters (plaats in de eindrangschikking en punten) gewoonlijk al beslissend.
Na de eerste ronde schieten er twaalf ploegen over. Hun namen zijn gemarkeerd met **. Zij staan dus op de definitieve lijst.

  Ploeg Plaats Punten Winst Doelsaldo Goals +
1.KFC Zammel (4E) 2 73,00 23,00 67,00 105,00
2.** KSK Oelegem (4B) 2 71,79 23,57 99,64 145,71
3.Zennester Hombeek (4D) 2 71,00 23,00 61,00 91,00
4.** K Hove Sport (4C) 2 70,00 22,00 115,00 148,00
5.** SKS Herentals (4F) 2 64,29 19,29 50,36 73,93
6.KFC St. Lenaarts B (4A) 2 55,38 17,31 30,00 81,92
7. FC Alberta Schilde (4B) 3 70,71 22,50 53,57 92,14
8.Nielse SV (4C) 3 67,00 22,00 63,00 122,00
9.KFC Muizen (4D) 3 66,00 21,00 55,00 98,00
10.** KVC Booischot (4E) 3 64,00 20,00 61,00 96,00
11.** KFC Grobbendonk (4F) 3 61,07 19,29 37,50 91,07
12.K Meerle FC (4A) 3 53,08 16,15 20,77 85,38
13.KSK Ekeren Donk (4B) 4 69,64 22,50 65,36 97,50
14.** KSK Sint-Amands (4D) 4 64,00 20,00 48,00 86,00
15.KFC Herenthout (4E) 4 61,00 19,00 33,00 70,00
16.** RVC Hoboken B (4C) 4 60,00 19,00 63,00 116,00
17.** KFC Mol (4F) 4 57,86 17,14 37,50 77,14
18.K Brecht SK (4A) 4 46,15 12,69 18,46 58,85
19.** Kalfort Puursica (4D) 5 62,00 20,00 45,00 89,00
20.FC Oxaco-Boechout (4C) 5 59,00 18,00 25,00 76,00
21.KFC Tongerlo (4E) 5 59,00 18,00 24,00 78,00
22.** KVV Ternesse B (4B) 5 56,79 18,21 37,50 85,71
23.** KFC Pulle (4F) 5 53,57 16,07 19,29 68,57
24.** Putte SK (4A) 5 45,00 12,69 -9,23 58,85


PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN

1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2021-2022 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 1 juni 2021.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).