Division 3 ACFF - A
Update: 01/05/2022 om 18:36u
Archief Seizoen 2021-2022 Nationaal D3 Nationale Heren Division 3 ACFF - A
Laatste update: 01/05/2022 om 18:36u
Meer-Deurne-Turnhout
www.allesglas.be
Meer info...
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart -
Darts - Speeltafels - Boxers - enz.
www.qualitygames.be
Meer info...
ACFF-LOGO    DE VOETBALCOMPETITIE 2021-2022 - DIVISION 3 ACFF - A (15 ploegen)

RFC Doornik, Gosselies Sports, RCS Brainois, Union Namur FLV, St-Ghislain T-H, Jeunesse Aischoise,
RUS Binche, JS Taminoise, Crossing Schaarbeek, Renaissance Mons 44, RFC Rapid Symphorinois,
Pont-A-Celles-Buzet, CS Entite Manageoise, Pays Vert Ostiches-Ath en RFC Stockel.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 wedstrijden).

Division 3 ACFF - Geografisch Archief - Seizoen 2020-2021 Promotie/Degradatie Division 3 ACFF - B
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 30 (1 mei 2022) - 3e periode
Zat. 30/04 20u00 Union Namur A - RCS Brainois 3 - 1
Zon. 01/05 15u00 RUS Binche A - Crossing Schaarbeek A 0 - 0
Zon. 01/05 15u00 CS Entite Manage - RFC Stockel A 3 - 2
Zon. 01/05 15u00 RFC Doornik A - Jeunesse Aischoise A 1 - 6
Zon. 01/05 15u00 Gosselies Sports A - Pont-A-Celles Buzet A 1 - 0
Zon. 01/05 15u00 Saint-Ghislain T-H A - Renaissance AEC Mons A 3 - 5
Zon. 01/05 15u00 Rapid Symphorinois A - Pays Vert Ostiches-Ath A 0 - 2
- - - JS Taminoise A - vrij  

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Union Namur A 28 21 5 2 58 21 65
2 CS Entite Manage 28 14 7 7 61 32 49
3 Crossing Schaarbeek A 28 13 5 10 53 40 49
4 Jeunesse Aischoise A 28 13 6 9 61 41 48
5 RFC Doornik A 28 13 9 6 38 34 45
6 RUS Binche A 28 11 8 9 41 36 42
7 Rapid Symphorinois A 28 12 11 5 40 35 41
8 JS Taminoise A 28 10 8 10 32 34 40
9 Renaissance AEC Mons A 28 9 6 13 55 39 40
10 Pays Vert Ostiches-Ath A 28 10 11 7 41 39 37
11 Saint-Ghislain T-H A 28 9 10 9 39 51 36
12 RCS Brainois 28 9 15 4 47 57 31
13 Gosselies Sports A 28 5 16 7 21 50 22
14 Pont-A-Celles Buzet A 28 2 14 12 20 49 18
15 RFC Stockel A 28 2 22 4 32 81 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Union Namur A 9 8 1 0 24 8 24
2 Jeunesse Aischoise A 10 5 2 3 28 16 18
3 JS Taminoise A 9 5 2 2 9 7 17
4 RCS Brainois 9 5 3 1 18 14 16
5 Crossing Schaarbeek A 9 4 1 4 21 13 16
6 CS Entite Manage 10 4 2 4 19 12 16
7 RFC Doornik A 9 4 4 1 14 16 13
8 Renaissance AEC Mons A 10 2 2 6 18 15 12
9 Pays Vert Ostiches-Ath A 9 3 4 2 11 11 11
10 Gosselies Sports A 10 3 5 2 9 17 11
11 Saint-Ghislain T-H A 9 2 3 4 13 18 10
12 RUS Binche A 9 1 3 5 11 13 8
13 Rapid Symphorinois A 10 2 6 2 10 20 8
14 Pont-A-Celles Buzet A 9 1 4 4 7 15 7
15 RFC Stockel A 9 1 8 0 12 29 3


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Union Namur A 10 8 1 1 19 5 25
2 Crossing Schaarbeek A 10 7 1 2 19 9 23
3 CS Entite Manage 9 5 2 2 24 9 17
4 Rapid Symphorinois A 9 5 2 2 15 7 17
5 Pays Vert Ostiches-Ath A 9 4 2 3 12 6 15
6 RFC Doornik A 9 4 2 3 10 8 15
7 RUS Binche A 10 4 4 2 15 13 14
8 JS Taminoise A 9 3 3 3 12 13 12
9 Jeunesse Aischoise A 9 3 4 2 13 16 11
10 Renaissance AEC Mons A 9 2 2 5 14 11 11
11 Gosselies Sports A 9 2 5 2 3 14 8
12 Pont-A-Celles Buzet A 9 1 4 4 5 12 7
13 RCS Brainois 10 2 7 1 12 20 7
14 Saint-Ghislain T-H A 9 1 6 2 7 22 5
15 RFC Stockel A 10 1 7 2 12 27 5


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Saint-Ghislain T-H A 10 6 1 3 19 11 21
2 RUS Binche A 9 6 1 2 15 10 20
3 Jeunesse Aischoise A 9 5 0 4 20 9 19
4 Renaissance AEC Mons A 9 5 2 2 23 13 17
5 RFC Doornik A 10 5 3 2 14 10 17
6 CS Entite Manage 9 5 3 1 18 11 16
7 Rapid Symphorinois A 9 5 3 1 15 8 16
8 Union Namur A 9 5 3 1 15 8 16
9 Pays Vert Ostiches-Ath A 10 3 5 2 18 22 11
10 JS Taminoise A 10 2 3 5 11 14 11
11 Crossing Schaarbeek A 9 2 3 4 13 18 10
12 RCS Brainois 9 2 5 2 17 23 8
13 Pont-A-Celles Buzet A 10 0 6 4 8 22 4
14 Gosselies Sports A 9 0 6 3 9 19 3
15 RFC Stockel A 9 0 7 2 8 25 2
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (29 augustus 2021) - 1e periode
Rapid Symphorinois A - Pont-A-Celles Buzet A 1 - 0
RFC Doornik A - Renaissance AEC Mons A 2 - 1
JS Taminoise A - Jeunesse Aischoise A 1 - 1
Union Namur A - Crossing Schaarbeek A 2 - 0
Saint-Ghislain T-H A - RCS Brainois 2 - 0
CS Entite Manage - Pays Vert Ostiches-Ath A 4 - 2
RUS Binche A - RFC Stockel A 3 - 0
Gosselies Sports A - vrij  


Speeldag 2 (5 september 2021) - 1e periode
Pont-A-Celles Buzet A - CS Entite Manage 1 - 5
Renaissance AEC Mons A - JS Taminoise A 2 - 0
Gosselies Sports A - Rapid Symphorinois A 0 - 2
RCS Brainois - RFC Doornik A 3 - 0
Pays Vert Ostiches-Ath A - RUS Binche A 2 - 2
RFC Stockel A - Union Namur A 0 - 4
Crossing Schaarbeek A - Saint-Ghislain T-H A 2 - 2
Jeunesse Aischoise A - vrij  


Speeldag 3 (12 september 2021) - 1e periode
JS Taminoise A - RCS Brainois 2 - 2
Jeunesse Aischoise A - Renaissance AEC Mons A 3 - 0
Union Namur A - Pays Vert Ostiches-Ath A 1 - 2
RFC Doornik A - Crossing Schaarbeek A 3 - 0
CS Entite Manage - Gosselies Sports A 2 - 1
Saint-Ghislain T-H A - RFC Stockel A 4 - 2
RUS Binche A - Pont-A-Celles Buzet A 1 - 1
Rapid Symphorinois A - vrij  


Speeldag 4 (19 september 2021) - 1e periode
Pont-A-Celles Buzet A - Union Namur A 0 - 1
Rapid Symphorinois A - CS Entite Manage 0 - 1
RCS Brainois - Jeunesse Aischoise A 2 - 4
Pays Vert Ostiches-Ath A - Saint-Ghislain T-H A 0 - 1
RFC Stockel A - RFC Doornik A 0 - 0
Gosselies Sports A - RUS Binche A 0 - 1
Crossing Schaarbeek A - JS Taminoise A 1 - 1
Renaissance AEC Mons A - vrij  


Speeldag 5 (26 september 2021) - 1e periode
Union Namur A - Gosselies Sports A 3 - 2
RFC Doornik A - Pays Vert Ostiches-Ath A 2 - 1
Jeunesse Aischoise A - Crossing Schaarbeek A 0 - 0
JS Taminoise A - RFC Stockel A 1 - 0
Renaissance AEC Mons A - RCS Brainois 6 - 1
RUS Binche A - Rapid Symphorinois A 4 - 3
Saint-Ghislain T-H A - Pont-A-Celles Buzet A 2 - 0
CS Entite Manage - vrij  


Speeldag 6 (3 oktober 2021) - 1e periode
Pont-A-Celles Buzet A - RFC Doornik A 1 - 1
Rapid Symphorinois A - Union Namur A 1 - 0
Gosselies Sports A - Saint-Ghislain T-H A 2 - 2
RFC Stockel A - Jeunesse Aischoise A 2 - 2
Pays Vert Ostiches-Ath A - JS Taminoise A 2 - 1
Crossing Schaarbeek A - Renaissance AEC Mons A 1 - 5
CS Entite Manage - RUS Binche A 1 - 2
RCS Brainois - vrij  


Speeldag 7 (10 oktober 2021) - 1e periode
Renaissance AEC Mons A - RFC Stockel A 3 - 1
Union Namur A - CS Entite Manage 3 - 1
RFC Doornik A - Gosselies Sports A 5 - 1
Jeunesse Aischoise A - Pays Vert Ostiches-Ath A 3 - 1
JS Taminoise A - Pont-A-Celles Buzet A 3 - 0
RCS Brainois - Crossing Schaarbeek A 1 - 2
Saint-Ghislain T-H A - Rapid Symphorinois A 2 - 1
RUS Binche A - vrij  


Speeldag 8 (17 oktober 2021) - 1e periode
Pont-A-Celles Buzet A - Jeunesse Aischoise A 1 - 4
Rapid Symphorinois A - RFC Doornik A 2 - 0
RUS Binche A - Union Namur A 1 - 0
Pays Vert Ostiches-Ath A - Renaissance AEC Mons A 2 - 3
Gosselies Sports A - JS Taminoise A 1 - 1
RFC Stockel A - RCS Brainois 1 - 3
CS Entite Manage - Saint-Ghislain T-H A 3 - 0
Crossing Schaarbeek A - vrij  


Speeldag 9 (24 oktober 2021) - 1e periode
JS Taminoise A - Rapid Symphorinois A 0 - 4
Jeunesse Aischoise A - Gosselies Sports A 2 - 1
RFC Doornik A - CS Entite Manage 1 - 0
Renaissance AEC Mons A - Pont-A-Celles Buzet A 2 - 2
Crossing Schaarbeek A - RFC Stockel A 5 - 2
Saint-Ghislain T-H A - RUS Binche A 3 - 0
RCS Brainois - Pays Vert Ostiches-Ath A 3 - 4
Union Namur A - vrij  


Speeldag 10 (31 oktober 2021) - 1e periode
CS Entite Manage - JS Taminoise A 1 - 1
Union Namur A - Saint-Ghislain T-H A 1 - 1
Gosselies Sports A - Renaissance AEC Mons A 1 - 1
RUS Binche A - RFC Doornik A 1 - 0
Rapid Symphorinois A - Jeunesse Aischoise A 1 - 1
Pont-A-Celles Buzet A - RCS Brainois 2 - 2
Pays Vert Ostiches-Ath A - Crossing Schaarbeek A 2 - 2
RFC Stockel A - vrij  


Speeldag 11 (7 november 2021) - 2e periode
Renaissance AEC Mons A - Rapid Symphorinois A 1 - 1
JS Taminoise A - RUS Binche A 2 - 0
Jeunesse Aischoise A - CS Entite Manage 1 - 1
RFC Doornik A - Union Namur A 0 - 1
RCS Brainois - Gosselies Sports A 1 - 1
RFC Stockel A - Pays Vert Ostiches-Ath A 0 - 1
Crossing Schaarbeek A - Pont-A-Celles Buzet A 1 - 1
Saint-Ghislain T-H A - vrij  


Speeldag 12 (14 november 2021) - 2e periode
Pont-A-Celles Buzet A - RFC Stockel A 1 - 1
Rapid Symphorinois A - RCS Brainois 4 - 1
Union Namur A - JS Taminoise A 2 - 0
Saint-Ghislain T-H A - RFC Doornik A 2 - 3
Gosselies Sports A - Crossing Schaarbeek A 0 - 1
CS Entite Manage - Renaissance AEC Mons A 1 - 0
RUS Binche A - Jeunesse Aischoise A 3 - 0
Pays Vert Ostiches-Ath A - vrij  


Speeldag 13 (21 november 2021) - 2e periode
Renaissance AEC Mons A - RUS Binche A 0 - 1
Jeunesse Aischoise A - Union Namur A 0 - 2
JS Taminoise A - Saint-Ghislain T-H A 2 - 1
RCS Brainois - CS Entite Manage 1 - 2
Pays Vert Ostiches-Ath A - Pont-A-Celles Buzet A 2 - 1
Crossing Schaarbeek A - Rapid Symphorinois A 1 - 0
RFC Stockel A - Gosselies Sports A 0 - 1
RFC Doornik A - vrij  


Speeldag 14 (28 november 2021) - 2e periode
Union Namur A - Renaissance AEC Mons A 1 - 1
RFC Doornik A - JS Taminoise A 0 - 0
Rapid Symphorinois A - RFC Stockel A 3 - 0
RUS Binche A - RCS Brainois 1 - 4
Saint-Ghislain T-H A - Jeunesse Aischoise A 2 - 1
Gosselies Sports A - Pays Vert Ostiches-Ath A 1 - 0
CS Entite Manage - Crossing Schaarbeek A 1 - 2
Pont-A-Celles Buzet A - vrij  


Speeldag 15 (5 december 2021) - 2e periode
Pont-A-Celles Buzet A - Gosselies Sports A 2 - 0
Jeunesse Aischoise A - RFC Doornik A 2 - 0
Renaissance AEC Mons A - Saint-Ghislain T-H A 2 - 2
RCS Brainois - Union Namur A 0 - 1
Pays Vert Ostiches-Ath A - Rapid Symphorinois A 2 - 0
Crossing Schaarbeek A - RUS Binche A 3 - 2
RFC Stockel A - CS Entite Manage 0 - 7
JS Taminoise A - vrij  


Speeldag 16 (12 december 2021) - 2e periode
Pont-A-Celles Buzet A - Rapid Symphorinois A 0 - 0
Jeunesse Aischoise A - JS Taminoise A 2 - 0
Renaissance AEC Mons A - RFC Doornik A 1 - 1
RCS Brainois - Saint-Ghislain T-H A 2 - 0
RFC Stockel A - RUS Binche A 1 - 5
Pays Vert Ostiches-Ath A - CS Entite Manage 2 - 2
Crossing Schaarbeek A - Union Namur A 3 - 1
Gosselies Sports A - vrij  


Speeldag 17 (19 december 2021) - 2e periode
RFC Doornik A - RCS Brainois 2 - 0
Rapid Symphorinois A - Gosselies Sports A 1 - 0
JS Taminoise A - Renaissance AEC Mons A 2 - 3
Union Namur A - RFC Stockel A 3 - 0
CS Entite Manage - Pont-A-Celles Buzet A 4 - 0
RUS Binche A - Pays Vert Ostiches-Ath A 0 - 0
Saint-Ghislain T-H A - Crossing Schaarbeek A 0 - 3
Jeunesse Aischoise A - vrij  


Speeldag 19 (30 januari 2022) - 2e periode
JS Taminoise A - Crossing Schaarbeek A 1 - 1
Union Namur A - Pont-A-Celles Buzet A 2 - 0
Jeunesse Aischoise A - RCS Brainois 3 - 2
RFC Doornik A - RFC Stockel A 3 - 2
Saint-Ghislain T-H A - Pays Vert Ostiches-Ath A 0 - 4
CS Entite Manage - Rapid Symphorinois A 1 - 3
RUS Binche A - Gosselies Sports A 0 - 0
Renaissance AEC Mons A - vrij  


Inhaalwedstrijden (woensdag 2 februari 2022)
Rapid Symphorinois A - Gosselies Sports A 1 - 0 Speeldag 17


Speeldag 21 (6 februari 2022) - 3e periode
JS Taminoise A - Pays Vert Ostiches-Ath A 1 - 0
RFC Doornik A - Pont-A-Celles Buzet A 3 - 1
Jeunesse Aischoise A - RFC Stockel A 5 - 0
Renaissance AEC Mons A - Crossing Schaarbeek A 3 - 3
Union Namur A - Rapid Symphorinois A 5 - 1
RUS Binche A - CS Entite Manage 1 - 1
Saint-Ghislain T-H A - Gosselies Sports A 1 - 1
RCS Brainois - vrij  


Speeldag 22 (13 februari 2022) - 3e periode
Pont-A-Celles Buzet A - JS Taminoise A 0 - 3
Rapid Symphorinois A - Saint-Ghislain T-H A 2 - 1
Pays Vert Ostiches-Ath A - Jeunesse Aischoise A 2 - 2
Gosselies Sports A - RFC Doornik A 0 - 2
Crossing Schaarbeek A - RCS Brainois 1 - 2
RFC Stockel A - Renaissance AEC Mons A 1 - 4
CS Entite Manage - Union Namur A 0 - 1
RUS Binche A - vrij  


Speeldag 23 (20 februari 2022) - 3e periode
RFC Doornik A - Rapid Symphorinois A 2 - 1
JS Taminoise A - Gosselies Sports A 2 - 0
Union Namur A - RUS Binche A 0 - 1
Jeunesse Aischoise A - Pont-A-Celles Buzet A 2 - 2
Renaissance AEC Mons A - Pays Vert Ostiches-Ath A 1 - 2
RCS Brainois - RFC Stockel A 5 - 2
Saint-Ghislain T-H A - CS Entite Manage 2 - 1
Crossing Schaarbeek A - vrij  


Speeldag 18 (27 februari 2022) - 2e periode
Pont-A-Celles Buzet A - RUS Binche A 0 - 2
Renaissance AEC Mons A - Jeunesse Aischoise A 2 - 2
RCS Brainois - JS Taminoise A 1 - 2
Gosselies Sports A - CS Entite Manage 0 - 5
RFC Stockel A - Saint-Ghislain T-H A 5 - 0
Pays Vert Ostiches-Ath A - Union Namur A 1 - 2
Crossing Schaarbeek A - RFC Doornik A 0 - 1
Rapid Symphorinois A - vrij  


Speeldag 24 (6 maart 2022) - 3e periode
Pont-A-Celles Buzet A - Renaissance AEC Mons A 1 - 1
Rapid Symphorinois A - JS Taminoise A 0 - 1
RUS Binche A - Saint-Ghislain T-H A 1 - 1
Pays Vert Ostiches-Ath A - RCS Brainois 0 - 2
Gosselies Sports A - Jeunesse Aischoise A 2 - 3
CS Entite Manage - RFC Doornik A 2 - 1
RFC Stockel A - Crossing Schaarbeek A 2 - 5
Union Namur A - vrij  


Speeldag 25 (13 maart 2022) - 3e periode
Jeunesse Aischoise A - Rapid Symphorinois A 3 - 0
RFC Doornik A - RUS Binche A 2 - 1
JS Taminoise A - CS Entite Manage 0 - 4
Renaissance AEC Mons A - Gosselies Sports A 0 - 0
Saint-Ghislain T-H A - Union Namur A 1 - 5
RCS Brainois - Pont-A-Celles Buzet A 4 - 1
Crossing Schaarbeek A - Pays Vert Ostiches-Ath A 1 - 0
RFC Stockel A - vrij  


Speeldag 26 (20 maart 2022) - 3e periode
Pont-A-Celles Buzet A - Crossing Schaarbeek A 1 - 1
Rapid Symphorinois A - Renaissance AEC Mons A 0 - 0
Union Namur A - RFC Doornik A 2 - 1
RUS Binche A - JS Taminoise A 1 - 1
Gosselies Sports A - RCS Brainois 1 - 0
CS Entite Manage - Jeunesse Aischoise A 2 - 2
Pays Vert Ostiches-Ath A - RFC Stockel A 1 - 2
Saint-Ghislain T-H A - vrij  


Speeldag 20 (27 maart 2022) - 2e periode
RCS Brainois - Renaissance AEC Mons A 0 - 4
Pont-A-Celles Buzet A - Saint-Ghislain T-H A 0 - 0
Rapid Symphorinois A - RUS Binche A 3 - 1
Gosselies Sports A - Union Namur A 0 - 4
Crossing Schaarbeek A - Jeunesse Aischoise A 4 - 2
RFC Stockel A - JS Taminoise A 3 - 3
Pays Vert Ostiches-Ath A - RFC Doornik A 0 - 0
CS Entite Manage - vrij  


Speeldag 27 (3 april 2022) - 3e periode
RFC Doornik A - Saint-Ghislain T-H A 2 - 2
JS Taminoise A - Union Namur A 0 - 2
Jeunesse Aischoise A - RUS Binche A 3 - 2
Renaissance AEC Mons A - CS Entite Manage 0 - 0
RCS Brainois - Rapid Symphorinois A 1 - 1
Crossing Schaarbeek A - Gosselies Sports A 5 - 1
RFC Stockel A - Pont-A-Celles Buzet A 0 - 1
Pays Vert Ostiches-Ath A - vrij  


Speeldag 28 (10 april 2022) - 3e periode
Pont-A-Celles Buzet A - Pays Vert Ostiches-Ath A 0 - 0
Union Namur A - Jeunesse Aischoise A 3 - 1
Rapid Symphorinois A - Crossing Schaarbeek A 1 - 2
CS Entite Manage - RCS Brainois 3 - 0
RUS Binche A - Renaissance AEC Mons A 2 - 2
Saint-Ghislain T-H A - JS Taminoise A 0 - 0
Gosselies Sports A - RFC Stockel A 1 - 0
RFC Doornik A - vrij  


Speeldag 29 (24 april 2022) - 3e periode
Renaissance AEC Mons A - Union Namur A 2 - 3
JS Taminoise A - RFC Doornik A 1 - 0
RCS Brainois - RUS Binche A 3 - 2
RFC Stockel A - Rapid Symphorinois A 3 - 4
Crossing Schaarbeek A - CS Entite Manage 3 - 3
Jeunesse Aischoise A - Saint-Ghislain T-H A 1 - 2
Pays Vert Ostiches-Ath A - Gosselies Sports A 4 - 2
Pont-A-Celles Buzet A - vrij  


Speeldag 30 (1 mei 2022) - 3e periode
RUS Binche A - Crossing Schaarbeek A 0 - 0
CS Entite Manage - RFC Stockel A 3 - 2
RFC Doornik A - Jeunesse Aischoise A 1 - 6
Union Namur A - RCS Brainois 3 - 1
Gosselies Sports A - Pont-A-Celles Buzet A 1 - 0
Saint-Ghislain T-H A - Renaissance AEC Mons A 3 - 5
Rapid Symphorinois A - Pays Vert Ostiches-Ath A 0 - 2
JS Taminoise A - vrij  


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de Division 3 ACFF - A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Union Namur A 653233
2Crossing Schaarbeek A 492524
3CS Entite Manage 492623
4Jeunesse Aischoise A 483018
5RFC Doornik A 453213
6RUS Binche A 422319
7Rapid Symphorinois A 412615
8Renaissance AEC Mons A 401723
9JS Taminoise A 402416
10Pays Vert Ostiches-Ath A 371720
11Saint-Ghislain T-H A 362313
12RCS Brainois 311714
13Gosselies Sports A 22157
14Pont-A-Celles Buzet A 18117
15RFC Stockel A 1064


VERLIESPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Union Namur A 19109
2Crossing Schaarbeek A 351718
3CS Entite Manage 351619
4Jeunesse Aischoise A 361224
5RFC Doornik A 391029
6RUS Binche A 421923
7Rapid Symphorinois A 431627
8Renaissance AEC Mons A 442519
9JS Taminoise A 441826
10Pays Vert Ostiches-Ath A 472522
11Saint-Ghislain T-H A 481929
12RCS Brainois 532528
13Gosselies Sports A 622735
14Pont-A-Celles Buzet A 663135
15RFC Stockel A 743638


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Union Namur A 1266
2Crossing Schaarbeek A 844
3Pays Vert Ostiches-Ath A 844
4CS Entite Manage 862
5Jeunesse Aischoise A 633
6Gosselies Sports A 660
7Renaissance AEC Mons A 514
8Saint-Ghislain T-H A 514
9Pont-A-Celles Buzet A 523
10JS Taminoise A 532
11Rapid Symphorinois A 404
12RCS Brainois 440
13RFC Doornik A 211
14RUS Binche A 220
15RFC Stockel A 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Entite Manage 612833
2Jeunesse Aischoise A 613031
3Union Namur A 583127
4Renaissance AEC Mons A 552530
5Crossing Schaarbeek A 533122
6RCS Brainois 472720
7RUS Binche A 411922
8Pays Vert Ostiches-Ath A 412219
9Rapid Symphorinois A 401921
10Saint-Ghislain T-H A 392415
11RFC Doornik A 382810
12JS Taminoise A 321814
13RFC Stockel A 321814
14Gosselies Sports A 211011
15Pont-A-Celles Buzet A 201010


TEGENDOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Union Namur A 21129
2CS Entite Manage 321715
3JS Taminoise A 341816
4RFC Doornik A 341717
5Rapid Symphorinois A 351025
6RUS Binche A 361323
7Pays Vert Ostiches-Ath A 392217
8Renaissance AEC Mons A 391920
9Crossing Schaarbeek A 402317
10Jeunesse Aischoise A 411328
11Pont-A-Celles Buzet A 492128
12Gosselies Sports A 502228
13Saint-Ghislain T-H A 512625
14RCS Brainois 572631
15RFC Stockel A 814041


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 30 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Union Namur A 8x8x
2Crossing Schaarbeek A 6 12 
3RFC Doornik A 6 7 
4JS Taminoise A 5 6 
5Jeunesse Aischoise A 4 10 
6CS Entite Manage 4 8x
7RUS Binche A 4 7 
8Renaissance AEC Mons A 4 7 
9Saint-Ghislain T-H A 3 7 
10Rapid Symphorinois A 2 5 
11Pays Vert Ostiches-Ath A 2x4x
12Gosselies Sports A 2 2 
13RCS Brainois 2 2 
14Pont-A-Celles Buzet A 1 4 
15RFC Stockel A 1 2 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Union Namur A 1248
2RUS Binche A 1174
3JS Taminoise A 1064
4CS Entite Manage 945
5Rapid Symphorinois A 963
6RFC Doornik A 844
7Pays Vert Ostiches-Ath A 725
8Gosselies Sports A 743
9Crossing Schaarbeek A 624
10Saint-Ghislain T-H A 642
11Jeunesse Aischoise A 660
12Renaissance AEC Mons A 532
13Pont-A-Celles Buzet A 541
14RCS Brainois 321
15RFC Stockel A 220


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Jeunesse Aischoise A 251213
2CS Entite Manage 251312
3Union Namur A 251312
4RUS Binche A 231112
5Crossing Schaarbeek A 231310
6Renaissance AEC Mons A 221111
7RCS Brainois 221210
8Saint-Ghislain T-H A 211110
9Rapid Symphorinois A 201010
10JS Taminoise A 20119
11Pays Vert Ostiches-Ath A 20119
12RFC Doornik A 19127
13Gosselies Sports A 1789
14Pont-A-Celles Buzet A 1688
15RFC Stockel A 1688


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Jeunesse Aischoise A 321
2CS Entite Manage 312
3Union Namur A 312
4RUS Binche A 532
5Crossing Schaarbeek A 514
6Renaissance AEC Mons A 633
7RCS Brainois 624
8Saint-Ghislain T-H A 734
9Rapid Symphorinois A 844
10JS Taminoise A 835
11Pays Vert Ostiches-Ath A 835
12RFC Doornik A 927
13Gosselies Sports A 1165
14Pont-A-Celles Buzet A 1266
15RFC Stockel A 1266


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Union Namur A 14 10 2 2 31 12 32
2 RFC Doornik A 14 10 2 2 28 17 32
3 Jeunesse Aischoise A 14 9 3 2 30 13 30
4 CS Entite Manage 14 8 2 4 28 17 26
5 Rapid Symphorinois A 14 8 2 4 19 10 26
6 Crossing Schaarbeek A 14 7 4 3 31 23 25
7 JS Taminoise A 14 7 3 4 18 18 24
8 Saint-Ghislain T-H A 14 7 2 5 24 26 23
9 RUS Binche A 14 5 8 1 19 13 23
10 RCS Brainois 14 5 2 7 27 26 17
11 Pays Vert Ostiches-Ath A 14 4 5 5 22 22 17
12 Renaissance AEC Mons A 14 3 8 3 25 19 17
13 Gosselies Sports A 14 4 3 7 10 22 15
14 Pont-A-Celles Buzet A 14 1 8 5 10 21 11
15 RFC Stockel A 14 1 3 10 18 40 6

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Union Namur A 14 11 0 3 27 9 33
2 Crossing Schaarbeek A 14 6 6 2 22 17 24
3 CS Entite Manage 14 6 5 3 33 15 23
4 Renaissance AEC Mons A 14 6 5 3 30 20 23
5 Pays Vert Ostiches-Ath A 14 6 2 6 19 17 20
6 RUS Binche A 14 6 1 7 22 23 19
7 Jeunesse Aischoise A 14 4 6 4 31 28 18
8 JS Taminoise A 14 3 7 4 14 16 16
9 Rapid Symphorinois A 14 4 3 7 21 25 15
10 RCS Brainois 14 4 2 8 20 31 14
11 RFC Doornik A 14 3 4 7 10 17 13
12 Saint-Ghislain T-H A 14 2 7 5 15 25 13
13 Gosselies Sports A 14 1 4 9 11 28 7
14 Pont-A-Celles Buzet A 14 1 4 9 10 28 7
15 RFC Stockel A 14 1 1 12 14 41 4

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



CS Entite Manage

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 CS Entite Manage - Pays Vert Ostiches-Ath A 4 - 2
05/09/2021 2 Pont-A-Celles Buzet A - CS Entite Manage 1 - 5
12/09/2021 3 CS Entite Manage - Gosselies Sports A 2 - 1
19/09/2021 4 Rapid Symphorinois A - CS Entite Manage 0 - 1
26/09/2021 5 CS Entite Manage - vrijSpeeldag 
03/10/2021 6 CS Entite Manage - RUS Binche A 1 - 2
10/10/2021 7 Union Namur A - CS Entite Manage 3 - 1
17/10/2021 8 CS Entite Manage - Saint-Ghislain T-H A 3 - 0
24/10/2021 9 RFC Doornik A - CS Entite Manage 1 - 0
31/10/2021 10 CS Entite Manage - JS Taminoise A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 Jeunesse Aischoise A - CS Entite Manage 1 - 1
14/11/2021 12 CS Entite Manage - Renaissance AEC Mons A 1 - 0
21/11/2021 13 RCS Brainois - CS Entite Manage 1 - 2
28/11/2021 14 CS Entite Manage - Crossing Schaarbeek A 1 - 2
05/12/2021 15 RFC Stockel A - CS Entite Manage 0 - 7
12/12/2021 16 Pays Vert Ostiches-Ath A - CS Entite Manage 2 - 2
19/12/2021 17 CS Entite Manage - Pont-A-Celles Buzet A 4 - 0
30/01/2022 19 CS Entite Manage - Rapid Symphorinois A 1 - 3
06/02/2022 21 RUS Binche A - CS Entite Manage 1 - 1
13/02/2022 22 CS Entite Manage - Union Namur A 0 - 1
20/02/2022 23 Saint-Ghislain T-H A - CS Entite Manage 2 - 1
27/02/2022 18 Gosselies Sports A - CS Entite Manage 0 - 5
06/03/2022 24 CS Entite Manage - RFC Doornik A 2 - 1
13/03/2022 25 JS Taminoise A - CS Entite Manage 0 - 4
20/03/2022 26 CS Entite Manage - Jeunesse Aischoise A 2 - 2
27/03/2022 20 CS Entite Manage - vrijSpeeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 Renaissance AEC Mons A - CS Entite Manage 0 - 0
10/04/2022 28 CS Entite Manage - RCS Brainois 3 - 0
24/04/2022 29 Crossing Schaarbeek A - CS Entite Manage 3 - 3
01/05/2022 30 CS Entite Manage - RFC Stockel A 3 - 2

Crossing Schaarbeek A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 Union Namur A - Crossing Schaarbeek A 2 - 0
05/09/2021 2 Crossing Schaarbeek A - Saint-Ghislain T-H A 2 - 2
12/09/2021 3 RFC Doornik A - Crossing Schaarbeek A 3 - 0
19/09/2021 4 Crossing Schaarbeek A - JS Taminoise A 1 - 1
26/09/2021 5 Jeunesse Aischoise A - Crossing Schaarbeek A 0 - 0
03/10/2021 6 Crossing Schaarbeek A - Renaissance AEC Mons A 1 - 5
10/10/2021 7 RCS Brainois - Crossing Schaarbeek A 1 - 2
17/10/2021 8 Crossing Schaarbeek A - vrijSpeeldag 
24/10/2021 9 Crossing Schaarbeek A - RFC Stockel A 5 - 2
31/10/2021 10 Pays Vert Ostiches-Ath A - Crossing Schaarbeek A 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 Crossing Schaarbeek A - Pont-A-Celles Buzet A 1 - 1
14/11/2021 12 Gosselies Sports A - Crossing Schaarbeek A 0 - 1
21/11/2021 13 Crossing Schaarbeek A - Rapid Symphorinois A 1 - 0
28/11/2021 14 CS Entite Manage - Crossing Schaarbeek A 1 - 2
05/12/2021 15 Crossing Schaarbeek A - RUS Binche A 3 - 2
12/12/2021 16 Crossing Schaarbeek A - Union Namur A 3 - 1
19/12/2021 17 Saint-Ghislain T-H A - Crossing Schaarbeek A 0 - 3
30/01/2022 19 JS Taminoise A - Crossing Schaarbeek A 1 - 1
06/02/2022 21 Renaissance AEC Mons A - Crossing Schaarbeek A 3 - 3
13/02/2022 22 Crossing Schaarbeek A - RCS Brainois 1 - 2
20/02/2022 23 Crossing Schaarbeek A - vrijSpeeldag 
27/02/2022 18 Crossing Schaarbeek A - RFC Doornik A 0 - 1
06/03/2022 24 RFC Stockel A - Crossing Schaarbeek A 2 - 5
13/03/2022 25 Crossing Schaarbeek A - Pays Vert Ostiches-Ath A 1 - 0
20/03/2022 26 Pont-A-Celles Buzet A - Crossing Schaarbeek A 1 - 1
27/03/2022 20 Crossing Schaarbeek A - Jeunesse Aischoise A 4 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 Crossing Schaarbeek A - Gosselies Sports A 5 - 1
10/04/2022 28 Rapid Symphorinois A - Crossing Schaarbeek A 1 - 2
24/04/2022 29 Crossing Schaarbeek A - CS Entite Manage 3 - 3
01/05/2022 30 RUS Binche A - Crossing Schaarbeek A 0 - 0

Gosselies Sports A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 Gosselies Sports A - vrijSpeeldag 
05/09/2021 2 Gosselies Sports A - Rapid Symphorinois A 0 - 2
12/09/2021 3 CS Entite Manage - Gosselies Sports A 2 - 1
19/09/2021 4 Gosselies Sports A - RUS Binche A 0 - 1
26/09/2021 5 Union Namur A - Gosselies Sports A 3 - 2
03/10/2021 6 Gosselies Sports A - Saint-Ghislain T-H A 2 - 2
10/10/2021 7 RFC Doornik A - Gosselies Sports A 5 - 1
17/10/2021 8 Gosselies Sports A - JS Taminoise A 1 - 1
24/10/2021 9 Jeunesse Aischoise A - Gosselies Sports A 2 - 1
31/10/2021 10 Gosselies Sports A - Renaissance AEC Mons A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 RCS Brainois - Gosselies Sports A 1 - 1
14/11/2021 12 Gosselies Sports A - Crossing Schaarbeek A 0 - 1
21/11/2021 13 RFC Stockel A - Gosselies Sports A 0 - 1
28/11/2021 14 Gosselies Sports A - Pays Vert Ostiches-Ath A 1 - 0
05/12/2021 15 Pont-A-Celles Buzet A - Gosselies Sports A 2 - 0
12/12/2021 16 Gosselies Sports A - vrijSpeeldag 
19/12/2021 17 Rapid Symphorinois A - Gosselies Sports A 02/02   Speeldag 
30/01/2022 19 RUS Binche A - Gosselies Sports A 0 - 0
02/02/2022 17 Rapid Symphorinois A - Gosselies Sports A 1 - 0
06/02/2022 21 Saint-Ghislain T-H A - Gosselies Sports A 1 - 1
13/02/2022 22 Gosselies Sports A - RFC Doornik A 0 - 2
20/02/2022 23 JS Taminoise A - Gosselies Sports A 2 - 0
27/02/2022 18 Gosselies Sports A - CS Entite Manage 0 - 5
06/03/2022 24 Gosselies Sports A - Jeunesse Aischoise A 2 - 3
13/03/2022 25 Renaissance AEC Mons A - Gosselies Sports A 0 - 0
20/03/2022 26 Gosselies Sports A - RCS Brainois 1 - 0
27/03/2022 20 Gosselies Sports A - Union Namur A 0 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 Crossing Schaarbeek A - Gosselies Sports A 5 - 1
10/04/2022 28 Gosselies Sports A - RFC Stockel A 1 - 0
24/04/2022 29 Pays Vert Ostiches-Ath A - Gosselies Sports A 4 - 2
01/05/2022 30 Gosselies Sports A - Pont-A-Celles Buzet A 1 - 0

JS Taminoise A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 JS Taminoise A - Jeunesse Aischoise A 1 - 1
05/09/2021 2 Renaissance AEC Mons A - JS Taminoise A 2 - 0
12/09/2021 3 JS Taminoise A - RCS Brainois 2 - 2
19/09/2021 4 Crossing Schaarbeek A - JS Taminoise A 1 - 1
26/09/2021 5 JS Taminoise A - RFC Stockel A 1 - 0
03/10/2021 6 Pays Vert Ostiches-Ath A - JS Taminoise A 2 - 1
10/10/2021 7 JS Taminoise A - Pont-A-Celles Buzet A 3 - 0
17/10/2021 8 Gosselies Sports A - JS Taminoise A 1 - 1
24/10/2021 9 JS Taminoise A - Rapid Symphorinois A 0 - 4
31/10/2021 10 CS Entite Manage - JS Taminoise A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 JS Taminoise A - RUS Binche A 2 - 0
14/11/2021 12 Union Namur A - JS Taminoise A 2 - 0
21/11/2021 13 JS Taminoise A - Saint-Ghislain T-H A 2 - 1
28/11/2021 14 RFC Doornik A - JS Taminoise A 0 - 0
05/12/2021 15 JS Taminoise A - vrijSpeeldag 
12/12/2021 16 Jeunesse Aischoise A - JS Taminoise A 2 - 0
19/12/2021 17 JS Taminoise A - Renaissance AEC Mons A 2 - 3
30/01/2022 19 JS Taminoise A - Crossing Schaarbeek A 1 - 1
06/02/2022 21 JS Taminoise A - Pays Vert Ostiches-Ath A 1 - 0
13/02/2022 22 Pont-A-Celles Buzet A - JS Taminoise A 0 - 3
20/02/2022 23 JS Taminoise A - Gosselies Sports A 2 - 0
27/02/2022 18 RCS Brainois - JS Taminoise A 1 - 2
06/03/2022 24 Rapid Symphorinois A - JS Taminoise A 0 - 1
13/03/2022 25 JS Taminoise A - CS Entite Manage 0 - 4
20/03/2022 26 RUS Binche A - JS Taminoise A 1 - 1
27/03/2022 20 RFC Stockel A - JS Taminoise A 3 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 JS Taminoise A - Union Namur A 0 - 2
10/04/2022 28 Saint-Ghislain T-H A - JS Taminoise A 0 - 0
24/04/2022 29 JS Taminoise A - RFC Doornik A 1 - 0
01/05/2022 30 JS Taminoise A - vrijSpeeldag 

Jeunesse Aischoise A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 JS Taminoise A - Jeunesse Aischoise A 1 - 1
05/09/2021 2 Jeunesse Aischoise A - vrijSpeeldag 
12/09/2021 3 Jeunesse Aischoise A - Renaissance AEC Mons A 3 - 0
19/09/2021 4 RCS Brainois - Jeunesse Aischoise A 2 - 4
26/09/2021 5 Jeunesse Aischoise A - Crossing Schaarbeek A 0 - 0
03/10/2021 6 RFC Stockel A - Jeunesse Aischoise A 2 - 2
10/10/2021 7 Jeunesse Aischoise A - Pays Vert Ostiches-Ath A 3 - 1
17/10/2021 8 Pont-A-Celles Buzet A - Jeunesse Aischoise A 1 - 4
24/10/2021 9 Jeunesse Aischoise A - Gosselies Sports A 2 - 1
31/10/2021 10 Rapid Symphorinois A - Jeunesse Aischoise A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 Jeunesse Aischoise A - CS Entite Manage 1 - 1
14/11/2021 12 RUS Binche A - Jeunesse Aischoise A 3 - 0
21/11/2021 13 Jeunesse Aischoise A - Union Namur A 0 - 2
28/11/2021 14 Saint-Ghislain T-H A - Jeunesse Aischoise A 2 - 1
05/12/2021 15 Jeunesse Aischoise A - RFC Doornik A 2 - 0
12/12/2021 16 Jeunesse Aischoise A - JS Taminoise A 2 - 0
19/12/2021 17 Jeunesse Aischoise A - vrijSpeeldag 
30/01/2022 19 Jeunesse Aischoise A - RCS Brainois 3 - 2
06/02/2022 21 Jeunesse Aischoise A - RFC Stockel A 5 - 0
13/02/2022 22 Pays Vert Ostiches-Ath A - Jeunesse Aischoise A 2 - 2
20/02/2022 23 Jeunesse Aischoise A - Pont-A-Celles Buzet A 2 - 2
27/02/2022 18 Renaissance AEC Mons A - Jeunesse Aischoise A 2 - 2
06/03/2022 24 Gosselies Sports A - Jeunesse Aischoise A 2 - 3
13/03/2022 25 Jeunesse Aischoise A - Rapid Symphorinois A 3 - 0
20/03/2022 26 CS Entite Manage - Jeunesse Aischoise A 2 - 2
27/03/2022 20 Crossing Schaarbeek A - Jeunesse Aischoise A 4 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 Jeunesse Aischoise A - RUS Binche A 3 - 2
10/04/2022 28 Union Namur A - Jeunesse Aischoise A 3 - 1
24/04/2022 29 Jeunesse Aischoise A - Saint-Ghislain T-H A 1 - 2
01/05/2022 30 RFC Doornik A - Jeunesse Aischoise A 1 - 6

Pays Vert Ostiches-Ath A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 CS Entite Manage - Pays Vert Ostiches-Ath A 4 - 2
05/09/2021 2 Pays Vert Ostiches-Ath A - RUS Binche A 2 - 2
12/09/2021 3 Union Namur A - Pays Vert Ostiches-Ath A 1 - 2
19/09/2021 4 Pays Vert Ostiches-Ath A - Saint-Ghislain T-H A 0 - 1
26/09/2021 5 RFC Doornik A - Pays Vert Ostiches-Ath A 2 - 1
03/10/2021 6 Pays Vert Ostiches-Ath A - JS Taminoise A 2 - 1
10/10/2021 7 Jeunesse Aischoise A - Pays Vert Ostiches-Ath A 3 - 1
17/10/2021 8 Pays Vert Ostiches-Ath A - Renaissance AEC Mons A 2 - 3
24/10/2021 9 RCS Brainois - Pays Vert Ostiches-Ath A 3 - 4
31/10/2021 10 Pays Vert Ostiches-Ath A - Crossing Schaarbeek A 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 RFC Stockel A - Pays Vert Ostiches-Ath A 0 - 1
14/11/2021 12 Pays Vert Ostiches-Ath A - vrijSpeeldag 
21/11/2021 13 Pays Vert Ostiches-Ath A - Pont-A-Celles Buzet A 2 - 1
28/11/2021 14 Gosselies Sports A - Pays Vert Ostiches-Ath A 1 - 0
05/12/2021 15 Pays Vert Ostiches-Ath A - Rapid Symphorinois A 2 - 0
12/12/2021 16 Pays Vert Ostiches-Ath A - CS Entite Manage 2 - 2
19/12/2021 17 RUS Binche A - Pays Vert Ostiches-Ath A 0 - 0
30/01/2022 19 Saint-Ghislain T-H A - Pays Vert Ostiches-Ath A 0 - 4
06/02/2022 21 JS Taminoise A - Pays Vert Ostiches-Ath A 1 - 0
13/02/2022 22 Pays Vert Ostiches-Ath A - Jeunesse Aischoise A 2 - 2
20/02/2022 23 Renaissance AEC Mons A - Pays Vert Ostiches-Ath A 1 - 2
27/02/2022 18 Pays Vert Ostiches-Ath A - Union Namur A 1 - 2
06/03/2022 24 Pays Vert Ostiches-Ath A - RCS Brainois 0 - 2
13/03/2022 25 Crossing Schaarbeek A - Pays Vert Ostiches-Ath A 1 - 0
20/03/2022 26 Pays Vert Ostiches-Ath A - RFC Stockel A 1 - 2
27/03/2022 20 Pays Vert Ostiches-Ath A - RFC Doornik A 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 Pays Vert Ostiches-Ath A - vrijSpeeldag 
10/04/2022 28 Pont-A-Celles Buzet A - Pays Vert Ostiches-Ath A 0 - 0
24/04/2022 29 Pays Vert Ostiches-Ath A - Gosselies Sports A 4 - 2
01/05/2022 30 Rapid Symphorinois A - Pays Vert Ostiches-Ath A 0 - 2

Pont-A-Celles Buzet A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 Rapid Symphorinois A - Pont-A-Celles Buzet A 1 - 0
05/09/2021 2 Pont-A-Celles Buzet A - CS Entite Manage 1 - 5
12/09/2021 3 RUS Binche A - Pont-A-Celles Buzet A 1 - 1
19/09/2021 4 Pont-A-Celles Buzet A - Union Namur A 0 - 1
26/09/2021 5 Saint-Ghislain T-H A - Pont-A-Celles Buzet A 2 - 0
03/10/2021 6 Pont-A-Celles Buzet A - RFC Doornik A 1 - 1
10/10/2021 7 JS Taminoise A - Pont-A-Celles Buzet A 3 - 0
17/10/2021 8 Pont-A-Celles Buzet A - Jeunesse Aischoise A 1 - 4
24/10/2021 9 Renaissance AEC Mons A - Pont-A-Celles Buzet A 2 - 2
31/10/2021 10 Pont-A-Celles Buzet A - RCS Brainois 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 Crossing Schaarbeek A - Pont-A-Celles Buzet A 1 - 1
14/11/2021 12 Pont-A-Celles Buzet A - RFC Stockel A 1 - 1
21/11/2021 13 Pays Vert Ostiches-Ath A - Pont-A-Celles Buzet A 2 - 1
28/11/2021 14 Pont-A-Celles Buzet A - vrijSpeeldag 
05/12/2021 15 Pont-A-Celles Buzet A - Gosselies Sports A 2 - 0
12/12/2021 16 Pont-A-Celles Buzet A - Rapid Symphorinois A 0 - 0
19/12/2021 17 CS Entite Manage - Pont-A-Celles Buzet A 4 - 0
30/01/2022 19 Union Namur A - Pont-A-Celles Buzet A 2 - 0
06/02/2022 21 RFC Doornik A - Pont-A-Celles Buzet A 3 - 1
13/02/2022 22 Pont-A-Celles Buzet A - JS Taminoise A 0 - 3
20/02/2022 23 Jeunesse Aischoise A - Pont-A-Celles Buzet A 2 - 2
27/02/2022 18 Pont-A-Celles Buzet A - RUS Binche A 0 - 2
06/03/2022 24 Pont-A-Celles Buzet A - Renaissance AEC Mons A 1 - 1
13/03/2022 25 RCS Brainois - Pont-A-Celles Buzet A 4 - 1
20/03/2022 26 Pont-A-Celles Buzet A - Crossing Schaarbeek A 1 - 1
27/03/2022 20 Pont-A-Celles Buzet A - Saint-Ghislain T-H A 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 RFC Stockel A - Pont-A-Celles Buzet A 0 - 1
10/04/2022 28 Pont-A-Celles Buzet A - Pays Vert Ostiches-Ath A 0 - 0
24/04/2022 29 Pont-A-Celles Buzet A - vrijSpeeldag 
01/05/2022 30 Gosselies Sports A - Pont-A-Celles Buzet A 1 - 0

RCS Brainois

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 Saint-Ghislain T-H A - RCS Brainois 2 - 0
05/09/2021 2 RCS Brainois - RFC Doornik A 3 - 0
12/09/2021 3 JS Taminoise A - RCS Brainois 2 - 2
19/09/2021 4 RCS Brainois - Jeunesse Aischoise A 2 - 4
26/09/2021 5 Renaissance AEC Mons A - RCS Brainois 6 - 1
03/10/2021 6 RCS Brainois - vrijSpeeldag 
10/10/2021 7 RCS Brainois - Crossing Schaarbeek A 1 - 2
17/10/2021 8 RFC Stockel A - RCS Brainois 1 - 3
24/10/2021 9 RCS Brainois - Pays Vert Ostiches-Ath A 3 - 4
31/10/2021 10 Pont-A-Celles Buzet A - RCS Brainois 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 RCS Brainois - Gosselies Sports A 1 - 1
14/11/2021 12 Rapid Symphorinois A - RCS Brainois 4 - 1
21/11/2021 13 RCS Brainois - CS Entite Manage 1 - 2
28/11/2021 14 RUS Binche A - RCS Brainois 1 - 4
05/12/2021 15 RCS Brainois - Union Namur A 0 - 1
12/12/2021 16 RCS Brainois - Saint-Ghislain T-H A 2 - 0
19/12/2021 17 RFC Doornik A - RCS Brainois 2 - 0
30/01/2022 19 Jeunesse Aischoise A - RCS Brainois 3 - 2
06/02/2022 21 RCS Brainois - vrijSpeeldag 
13/02/2022 22 Crossing Schaarbeek A - RCS Brainois 1 - 2
20/02/2022 23 RCS Brainois - RFC Stockel A 5 - 2
27/02/2022 18 RCS Brainois - JS Taminoise A 1 - 2
06/03/2022 24 Pays Vert Ostiches-Ath A - RCS Brainois 0 - 2
13/03/2022 25 RCS Brainois - Pont-A-Celles Buzet A 4 - 1
20/03/2022 26 Gosselies Sports A - RCS Brainois 1 - 0
27/03/2022 20 RCS Brainois - Renaissance AEC Mons A 0 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 RCS Brainois - Rapid Symphorinois A 1 - 1
10/04/2022 28 CS Entite Manage - RCS Brainois 3 - 0
24/04/2022 29 RCS Brainois - RUS Binche A 3 - 2
01/05/2022 30 Union Namur A - RCS Brainois 3 - 1

RFC Doornik A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 RFC Doornik A - Renaissance AEC Mons A 2 - 1
05/09/2021 2 RCS Brainois - RFC Doornik A 3 - 0
12/09/2021 3 RFC Doornik A - Crossing Schaarbeek A 3 - 0
19/09/2021 4 RFC Stockel A - RFC Doornik A 0 - 0
26/09/2021 5 RFC Doornik A - Pays Vert Ostiches-Ath A 2 - 1
03/10/2021 6 Pont-A-Celles Buzet A - RFC Doornik A 1 - 1
10/10/2021 7 RFC Doornik A - Gosselies Sports A 5 - 1
17/10/2021 8 Rapid Symphorinois A - RFC Doornik A 2 - 0
24/10/2021 9 RFC Doornik A - CS Entite Manage 1 - 0
31/10/2021 10 RUS Binche A - RFC Doornik A 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 RFC Doornik A - Union Namur A 0 - 1
14/11/2021 12 Saint-Ghislain T-H A - RFC Doornik A 2 - 3
21/11/2021 13 RFC Doornik A - vrijSpeeldag 
28/11/2021 14 RFC Doornik A - JS Taminoise A 0 - 0
05/12/2021 15 Jeunesse Aischoise A - RFC Doornik A 2 - 0
12/12/2021 16 Renaissance AEC Mons A - RFC Doornik A 1 - 1
19/12/2021 17 RFC Doornik A - RCS Brainois 2 - 0
30/01/2022 19 RFC Doornik A - RFC Stockel A 3 - 2
06/02/2022 21 RFC Doornik A - Pont-A-Celles Buzet A 3 - 1
13/02/2022 22 Gosselies Sports A - RFC Doornik A 0 - 2
20/02/2022 23 RFC Doornik A - Rapid Symphorinois A 2 - 1
27/02/2022 18 Crossing Schaarbeek A - RFC Doornik A 0 - 1
06/03/2022 24 CS Entite Manage - RFC Doornik A 2 - 1
13/03/2022 25 RFC Doornik A - RUS Binche A 2 - 1
20/03/2022 26 Union Namur A - RFC Doornik A 2 - 1
27/03/2022 20 Pays Vert Ostiches-Ath A - RFC Doornik A 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 RFC Doornik A - Saint-Ghislain T-H A 2 - 2
10/04/2022 28 RFC Doornik A - vrijSpeeldag 
24/04/2022 29 JS Taminoise A - RFC Doornik A 1 - 0
01/05/2022 30 RFC Doornik A - Jeunesse Aischoise A 1 - 6

RFC Stockel A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 RUS Binche A - RFC Stockel A 3 - 0
05/09/2021 2 RFC Stockel A - Union Namur A 0 - 4
12/09/2021 3 Saint-Ghislain T-H A - RFC Stockel A 4 - 2
19/09/2021 4 RFC Stockel A - RFC Doornik A 0 - 0
26/09/2021 5 JS Taminoise A - RFC Stockel A 1 - 0
03/10/2021 6 RFC Stockel A - Jeunesse Aischoise A 2 - 2
10/10/2021 7 Renaissance AEC Mons A - RFC Stockel A 3 - 1
17/10/2021 8 RFC Stockel A - RCS Brainois 1 - 3
24/10/2021 9 Crossing Schaarbeek A - RFC Stockel A 5 - 2
31/10/2021 10 RFC Stockel A - vrijSpeeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 RFC Stockel A - Pays Vert Ostiches-Ath A 0 - 1
14/11/2021 12 Pont-A-Celles Buzet A - RFC Stockel A 1 - 1
21/11/2021 13 RFC Stockel A - Gosselies Sports A 0 - 1
28/11/2021 14 Rapid Symphorinois A - RFC Stockel A 3 - 0
05/12/2021 15 RFC Stockel A - CS Entite Manage 0 - 7
12/12/2021 16 RFC Stockel A - RUS Binche A 1 - 5
19/12/2021 17 Union Namur A - RFC Stockel A 3 - 0
30/01/2022 19 RFC Doornik A - RFC Stockel A 3 - 2
06/02/2022 21 Jeunesse Aischoise A - RFC Stockel A 5 - 0
13/02/2022 22 RFC Stockel A - Renaissance AEC Mons A 1 - 4
20/02/2022 23 RCS Brainois - RFC Stockel A 5 - 2
27/02/2022 18 RFC Stockel A - Saint-Ghislain T-H A 5 - 0
06/03/2022 24 RFC Stockel A - Crossing Schaarbeek A 2 - 5
13/03/2022 25 RFC Stockel A - vrijSpeeldag 
20/03/2022 26 Pays Vert Ostiches-Ath A - RFC Stockel A 1 - 2
27/03/2022 20 RFC Stockel A - JS Taminoise A 3 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 RFC Stockel A - Pont-A-Celles Buzet A 0 - 1
10/04/2022 28 Gosselies Sports A - RFC Stockel A 1 - 0
24/04/2022 29 RFC Stockel A - Rapid Symphorinois A 3 - 4
01/05/2022 30 CS Entite Manage - RFC Stockel A 3 - 2

RUS Binche A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 RUS Binche A - RFC Stockel A 3 - 0
05/09/2021 2 Pays Vert Ostiches-Ath A - RUS Binche A 2 - 2
12/09/2021 3 RUS Binche A - Pont-A-Celles Buzet A 1 - 1
19/09/2021 4 Gosselies Sports A - RUS Binche A 0 - 1
26/09/2021 5 RUS Binche A - Rapid Symphorinois A 4 - 3
03/10/2021 6 CS Entite Manage - RUS Binche A 1 - 2
10/10/2021 7 RUS Binche A - vrijSpeeldag 
17/10/2021 8 RUS Binche A - Union Namur A 1 - 0
24/10/2021 9 Saint-Ghislain T-H A - RUS Binche A 3 - 0
31/10/2021 10 RUS Binche A - RFC Doornik A 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 JS Taminoise A - RUS Binche A 2 - 0
14/11/2021 12 RUS Binche A - Jeunesse Aischoise A 3 - 0
21/11/2021 13 Renaissance AEC Mons A - RUS Binche A 0 - 1
28/11/2021 14 RUS Binche A - RCS Brainois 1 - 4
05/12/2021 15 Crossing Schaarbeek A - RUS Binche A 3 - 2
12/12/2021 16 RFC Stockel A - RUS Binche A 1 - 5
19/12/2021 17 RUS Binche A - Pays Vert Ostiches-Ath A 0 - 0
30/01/2022 19 RUS Binche A - Gosselies Sports A 0 - 0
06/02/2022 21 RUS Binche A - CS Entite Manage 1 - 1
13/02/2022 22 RUS Binche A - vrijSpeeldag 
20/02/2022 23 Union Namur A - RUS Binche A 0 - 1
27/02/2022 18 Pont-A-Celles Buzet A - RUS Binche A 0 - 2
06/03/2022 24 RUS Binche A - Saint-Ghislain T-H A 1 - 1
13/03/2022 25 RFC Doornik A - RUS Binche A 2 - 1
20/03/2022 26 RUS Binche A - JS Taminoise A 1 - 1
27/03/2022 20 Rapid Symphorinois A - RUS Binche A 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 Jeunesse Aischoise A - RUS Binche A 3 - 2
10/04/2022 28 RUS Binche A - Renaissance AEC Mons A 2 - 2
24/04/2022 29 RCS Brainois - RUS Binche A 3 - 2
01/05/2022 30 RUS Binche A - Crossing Schaarbeek A 0 - 0

Rapid Symphorinois A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 Rapid Symphorinois A - Pont-A-Celles Buzet A 1 - 0
05/09/2021 2 Gosselies Sports A - Rapid Symphorinois A 0 - 2
12/09/2021 3 Rapid Symphorinois A - vrijSpeeldag 
19/09/2021 4 Rapid Symphorinois A - CS Entite Manage 0 - 1
26/09/2021 5 RUS Binche A - Rapid Symphorinois A 4 - 3
03/10/2021 6 Rapid Symphorinois A - Union Namur A 1 - 0
10/10/2021 7 Saint-Ghislain T-H A - Rapid Symphorinois A 2 - 1
17/10/2021 8 Rapid Symphorinois A - RFC Doornik A 2 - 0
24/10/2021 9 JS Taminoise A - Rapid Symphorinois A 0 - 4
31/10/2021 10 Rapid Symphorinois A - Jeunesse Aischoise A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 Renaissance AEC Mons A - Rapid Symphorinois A 1 - 1
14/11/2021 12 Rapid Symphorinois A - RCS Brainois 4 - 1
21/11/2021 13 Crossing Schaarbeek A - Rapid Symphorinois A 1 - 0
28/11/2021 14 Rapid Symphorinois A - RFC Stockel A 3 - 0
05/12/2021 15 Pays Vert Ostiches-Ath A - Rapid Symphorinois A 2 - 0
12/12/2021 16 Pont-A-Celles Buzet A - Rapid Symphorinois A 0 - 0
19/12/2021 17 Rapid Symphorinois A - Gosselies Sports A 02/02   Speeldag 
30/01/2022 19 CS Entite Manage - Rapid Symphorinois A 1 - 3
02/02/2022 17 Rapid Symphorinois A - Gosselies Sports A 1 - 0
06/02/2022 21 Union Namur A - Rapid Symphorinois A 5 - 1
13/02/2022 22 Rapid Symphorinois A - Saint-Ghislain T-H A 2 - 1
20/02/2022 23 RFC Doornik A - Rapid Symphorinois A 2 - 1
27/02/2022 18 Rapid Symphorinois A - vrijSpeeldag 
06/03/2022 24 Rapid Symphorinois A - JS Taminoise A 0 - 1
13/03/2022 25 Jeunesse Aischoise A - Rapid Symphorinois A 3 - 0
20/03/2022 26 Rapid Symphorinois A - Renaissance AEC Mons A 0 - 0
27/03/2022 20 Rapid Symphorinois A - RUS Binche A 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 RCS Brainois - Rapid Symphorinois A 1 - 1
10/04/2022 28 Rapid Symphorinois A - Crossing Schaarbeek A 1 - 2
24/04/2022 29 RFC Stockel A - Rapid Symphorinois A 3 - 4
01/05/2022 30 Rapid Symphorinois A - Pays Vert Ostiches-Ath A 0 - 2

Renaissance AEC Mons A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 RFC Doornik A - Renaissance AEC Mons A 2 - 1
05/09/2021 2 Renaissance AEC Mons A - JS Taminoise A 2 - 0
12/09/2021 3 Jeunesse Aischoise A - Renaissance AEC Mons A 3 - 0
19/09/2021 4 Renaissance AEC Mons A - vrijSpeeldag 
26/09/2021 5 Renaissance AEC Mons A - RCS Brainois 6 - 1
03/10/2021 6 Crossing Schaarbeek A - Renaissance AEC Mons A 1 - 5
10/10/2021 7 Renaissance AEC Mons A - RFC Stockel A 3 - 1
17/10/2021 8 Pays Vert Ostiches-Ath A - Renaissance AEC Mons A 2 - 3
24/10/2021 9 Renaissance AEC Mons A - Pont-A-Celles Buzet A 2 - 2
31/10/2021 10 Gosselies Sports A - Renaissance AEC Mons A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 Renaissance AEC Mons A - Rapid Symphorinois A 1 - 1
14/11/2021 12 CS Entite Manage - Renaissance AEC Mons A 1 - 0
21/11/2021 13 Renaissance AEC Mons A - RUS Binche A 0 - 1
28/11/2021 14 Union Namur A - Renaissance AEC Mons A 1 - 1
05/12/2021 15 Renaissance AEC Mons A - Saint-Ghislain T-H A 2 - 2
12/12/2021 16 Renaissance AEC Mons A - RFC Doornik A 1 - 1
19/12/2021 17 JS Taminoise A - Renaissance AEC Mons A 2 - 3
30/01/2022 19 Renaissance AEC Mons A - vrijSpeeldag 
06/02/2022 21 Renaissance AEC Mons A - Crossing Schaarbeek A 3 - 3
13/02/2022 22 RFC Stockel A - Renaissance AEC Mons A 1 - 4
20/02/2022 23 Renaissance AEC Mons A - Pays Vert Ostiches-Ath A 1 - 2
27/02/2022 18 Renaissance AEC Mons A - Jeunesse Aischoise A 2 - 2
06/03/2022 24 Pont-A-Celles Buzet A - Renaissance AEC Mons A 1 - 1
13/03/2022 25 Renaissance AEC Mons A - Gosselies Sports A 0 - 0
20/03/2022 26 Rapid Symphorinois A - Renaissance AEC Mons A 0 - 0
27/03/2022 20 RCS Brainois - Renaissance AEC Mons A 0 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 Renaissance AEC Mons A - CS Entite Manage 0 - 0
10/04/2022 28 RUS Binche A - Renaissance AEC Mons A 2 - 2
24/04/2022 29 Renaissance AEC Mons A - Union Namur A 2 - 3
01/05/2022 30 Saint-Ghislain T-H A - Renaissance AEC Mons A 3 - 5

Saint-Ghislain T-H A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 Saint-Ghislain T-H A - RCS Brainois 2 - 0
05/09/2021 2 Crossing Schaarbeek A - Saint-Ghislain T-H A 2 - 2
12/09/2021 3 Saint-Ghislain T-H A - RFC Stockel A 4 - 2
19/09/2021 4 Pays Vert Ostiches-Ath A - Saint-Ghislain T-H A 0 - 1
26/09/2021 5 Saint-Ghislain T-H A - Pont-A-Celles Buzet A 2 - 0
03/10/2021 6 Gosselies Sports A - Saint-Ghislain T-H A 2 - 2
10/10/2021 7 Saint-Ghislain T-H A - Rapid Symphorinois A 2 - 1
17/10/2021 8 CS Entite Manage - Saint-Ghislain T-H A 3 - 0
24/10/2021 9 Saint-Ghislain T-H A - RUS Binche A 3 - 0
31/10/2021 10 Union Namur A - Saint-Ghislain T-H A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 Saint-Ghislain T-H A - vrijSpeeldag 
14/11/2021 12 Saint-Ghislain T-H A - RFC Doornik A 2 - 3
21/11/2021 13 JS Taminoise A - Saint-Ghislain T-H A 2 - 1
28/11/2021 14 Saint-Ghislain T-H A - Jeunesse Aischoise A 2 - 1
05/12/2021 15 Renaissance AEC Mons A - Saint-Ghislain T-H A 2 - 2
12/12/2021 16 RCS Brainois - Saint-Ghislain T-H A 2 - 0
19/12/2021 17 Saint-Ghislain T-H A - Crossing Schaarbeek A 0 - 3
30/01/2022 19 Saint-Ghislain T-H A - Pays Vert Ostiches-Ath A 0 - 4
06/02/2022 21 Saint-Ghislain T-H A - Gosselies Sports A 1 - 1
13/02/2022 22 Rapid Symphorinois A - Saint-Ghislain T-H A 2 - 1
20/02/2022 23 Saint-Ghislain T-H A - CS Entite Manage 2 - 1
27/02/2022 18 RFC Stockel A - Saint-Ghislain T-H A 5 - 0
06/03/2022 24 RUS Binche A - Saint-Ghislain T-H A 1 - 1
13/03/2022 25 Saint-Ghislain T-H A - Union Namur A 1 - 5
20/03/2022 26 Saint-Ghislain T-H A - vrijSpeeldag 
27/03/2022 20 Pont-A-Celles Buzet A - Saint-Ghislain T-H A 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 RFC Doornik A - Saint-Ghislain T-H A 2 - 2
10/04/2022 28 Saint-Ghislain T-H A - JS Taminoise A 0 - 0
24/04/2022 29 Jeunesse Aischoise A - Saint-Ghislain T-H A 1 - 2
01/05/2022 30 Saint-Ghislain T-H A - Renaissance AEC Mons A 3 - 5

Union Namur A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 Union Namur A - Crossing Schaarbeek A 2 - 0
05/09/2021 2 RFC Stockel A - Union Namur A 0 - 4
12/09/2021 3 Union Namur A - Pays Vert Ostiches-Ath A 1 - 2
19/09/2021 4 Pont-A-Celles Buzet A - Union Namur A 0 - 1
26/09/2021 5 Union Namur A - Gosselies Sports A 3 - 2
03/10/2021 6 Rapid Symphorinois A - Union Namur A 1 - 0
10/10/2021 7 Union Namur A - CS Entite Manage 3 - 1
17/10/2021 8 RUS Binche A - Union Namur A 1 - 0
24/10/2021 9 Union Namur A - vrijSpeeldag 
31/10/2021 10 Union Namur A - Saint-Ghislain T-H A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 RFC Doornik A - Union Namur A 0 - 1
14/11/2021 12 Union Namur A - JS Taminoise A 2 - 0
21/11/2021 13 Jeunesse Aischoise A - Union Namur A 0 - 2
28/11/2021 14 Union Namur A - Renaissance AEC Mons A 1 - 1
05/12/2021 15 RCS Brainois - Union Namur A 0 - 1
12/12/2021 16 Crossing Schaarbeek A - Union Namur A 3 - 1
19/12/2021 17 Union Namur A - RFC Stockel A 3 - 0
30/01/2022 19 Union Namur A - Pont-A-Celles Buzet A 2 - 0
06/02/2022 21 Union Namur A - Rapid Symphorinois A 5 - 1
13/02/2022 22 CS Entite Manage - Union Namur A 0 - 1
20/02/2022 23 Union Namur A - RUS Binche A 0 - 1
27/02/2022 18 Pays Vert Ostiches-Ath A - Union Namur A 1 - 2
06/03/2022 24 Union Namur A - vrijSpeeldag 
13/03/2022 25 Saint-Ghislain T-H A - Union Namur A 1 - 5
20/03/2022 26 Union Namur A - RFC Doornik A 2 - 1
27/03/2022 20 Gosselies Sports A - Union Namur A 0 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 JS Taminoise A - Union Namur A 0 - 2
10/04/2022 28 Union Namur A - Jeunesse Aischoise A 3 - 1
24/04/2022 29 Renaissance AEC Mons A - Union Namur A 2 - 3
01/05/2022 30 Union Namur A - RCS Brainois 3 - 1

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv. U21 Pro League-Groep 1 U21 Pro League-Groep 2
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Scooore Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e AFDELING VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het RBFA-Reglement (c), onder voorbehoud van wijziging.

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Afdeling of Division 2, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e Afdeling VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e Afdeling VV.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e Afdeling VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e Nationale Heren:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger naar de 2e Afdeling VV.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e Afdeling VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2e Afdeling VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e Afdeling VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de RBFA. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

DE EINDRONDE - STIJGEN DIVISION 3 ACFF

De "Eindronde stijgen Division 3 ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de Division 2 ACFF.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de Division 2 ACFF wanneer in de eindronde "1e Nationale" de deelnemer uit de 1e Nationale een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de Division 2 ACFF.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de Division 2 ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de Division 2 ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e Division 2 ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e AFDELING VV - DEGRADATIE

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e Afdeling VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VV-A en de 13e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale Heren een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

DIVISION 3 ACFF - DEGRADATIE

- De clubs die eindigen op de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2021-2022) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen Division 3 ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de Division 3 ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).