Division 3 ACFF - B
Update: gisteren om 18:13u
Nationaal D3 Nationale Heren Division 3 ACFF - B
Laatste update: gisteren om 18:13u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Een concept van ABC-Groep
IT-Consultancy
www.itmoov.be
Meer info...
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart -
Darts - Speeltafels - Boxers - enz.
www.qualitygames.be
Meer info...
ACFF-LOGO    DE VOETBALCOMPETITIE 2021-2022 - DIVISION 3 ACFF - B

RFC Hoei, FC Herstal, RAS Jodoigne, FCB Sprimont, FC Raeren-Eynatten, ES Wanze-Bas-Oha, FC Oppagne-Weris, RFC Aywaille,
Union Rochefortoise, RSC Habay La Neuve, RUS Gouvy, RRC Mormont, Marloie Sport, CS Onhaye, Stade Disonais en FC United Richelle.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 wedstrijden).

Division 3 ACFF - Geografisch Archief - Seizoen 2020-2021 Promotie/Degradatie Scooore Super League
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 9 (24 oktober 2021) - 1e periode
Vrij. 22/10 20u30 FC Oppagne-Weris A - Habay La Neuve 1 - 0
Zat. 23/10 20u00 CS Onhaye A - FC Richelle UTD A 4 - 0
Zat. 23/10 20u00 Marloie Sport A - RUS Gouvy A 4 - 3
Zat. 23/10 20u00 FCB Sprimont A - Union Rochefortoise A 1 - 3
Zon. 24/10 15u00 RAS Jodoigne A - Stade Disonais A 0 - 0
Zon. 24/10 15u00 RRC Mormont A - FC Herstal A 1 - 3
Zon. 24/10 15u00 RFC Aywaille A - Wanze/Bas-Oha A 4 - 3
Zon. 24/10 15u00 RFC Raeren-Eynatten - RFC Hoei 1 - 2

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 9 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Stade Disonais A 9 6 1 2 24 14 20
2 Union Rochefortoise A 9 6 2 1 23 13 19
3 CS Onhaye A 9 5 0 4 20 8 19
4 FC Herstal A 9 5 2 2 22 12 17
5 FCB Sprimont A 9 5 2 2 15 10 17
6 Marloie Sport A 9 5 3 1 22 16 16
7 FC Richelle UTD A 9 5 3 1 14 10 16
8 RFC Raeren-Eynatten 9 4 5 0 15 14 12
9 RAS Jodoigne A 9 3 3 3 12 10 12
10 RFC Hoei 9 3 4 2 11 12 11
11 Habay La Neuve 9 3 4 2 13 17 11
12 RFC Aywaille A 9 3 6 0 13 26 9
13 FC Oppagne-Weris A 9 3 6 0 11 25 9
14 RRC Mormont A 9 2 5 2 19 29 8
15 Wanze/Bas-Oha A 9 2 6 1 11 18 7
16 RUS Gouvy A 9 0 8 1 16 27 1

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (29 augustus 2021) - 1e periode
RFC Hoei - RFC Aywaille A 1 - 0
FCB Sprimont A - Marloie Sport A 3 - 2
Union Rochefortoise A - Stade Disonais A 2 - 2
FC Oppagne-Weris A - RUS Gouvy A 4 - 3
RFC Raeren-Eynatten - FC Richelle UTD A 1 - 2
Habay La Neuve - RAS Jodoigne A 1 - 1
FC Herstal A - CS Onhaye A 1 - 1
RRC Mormont A - Wanze/Bas-Oha A 2 - 1


Speeldag 2 (5 september 2021) - 1e periode
Marloie Sport A - RRC Mormont A 2 - 2
CS Onhaye A - RFC Raeren-Eynatten 4 - 3
RUS Gouvy A - Union Rochefortoise A 1 - 2
RAS Jodoigne A - FCB Sprimont A 0 - 2
FC Richelle UTD A - RFC Hoei 2 - 1
RFC Aywaille A - FC Oppagne-Weris A 1 - 2
Wanze/Bas-Oha A - Habay La Neuve 2 - 3
Stade Disonais A - FC Herstal A 1 - 2


Speeldag 3 (12 september 2021) - 1e periode
Marloie Sport A - RAS Jodoigne A 4 - 2
FCB Sprimont A - RFC Aywaille A 1 - 3
RFC Hoei - Stade Disonais A 1 - 2
FC Oppagne-Weris A - CS Onhaye A 1 - 2
RFC Raeren-Eynatten - RUS Gouvy A 4 - 0
Habay La Neuve - Union Rochefortoise A 0 - 4
FC Herstal A - Wanze/Bas-Oha A 2 - 2
RRC Mormont A - FC Richelle UTD A 1 - 3


Speeldag 4 (19 september 2021) - 1e periode
Union Rochefortoise A - FC Herstal A 1 - 4
CS Onhaye A - RRC Mormont A 1 - 1
RFC Aywaille A - Marloie Sport A 1 - 4
RUS Gouvy A - RFC Hoei 1 - 1
RAS Jodoigne A - FC Oppagne-Weris A 5 - 0
Stade Disonais A - Habay La Neuve 4 - 1
Wanze/Bas-Oha A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 1
FC Richelle UTD A - FCB Sprimont A 0 - 0


Speeldag 5 (26 september 2021) - 1e periode
Marloie Sport A - Stade Disonais A 1 - 2
RFC Hoei - Wanze/Bas-Oha A 0 - 1
FCB Sprimont A - Habay La Neuve 2 - 0
FC Oppagne-Weris A - FC Richelle UTD A 0 - 2
FC Herstal A - RFC Aywaille A 5 - 2
RAS Jodoigne A - CS Onhaye A 1 - 1
RRC Mormont A - RUS Gouvy A 6 - 5
RFC Raeren-Eynatten - Union Rochefortoise A 2 - 1


Speeldag 6 (3 oktober 2021) - 1e periode
CS Onhaye A - RFC Aywaille A 4 - 0
Union Rochefortoise A - FC Oppagne-Weris A 4 - 1
Habay La Neuve - RFC Raeren-Eynatten 3 - 0
RUS Gouvy A - FCB Sprimont A 1 - 2
Stade Disonais A - RRC Mormont A 7 - 4
FC Richelle UTD A - Marloie Sport A 0 - 2
Wanze/Bas-Oha A - RAS Jodoigne A 1 - 0
FC Herstal A - RFC Hoei 1 - 2


Speeldag 7 (10 oktober 2021) - 1e periode
Marloie Sport A - CS Onhaye A 0 - 2
RFC Hoei - Union Rochefortoise A 1 - 2
FCB Sprimont A - Wanze/Bas-Oha A 3 - 0
FC Oppagne-Weris A - Stade Disonais A 2 - 4
RRC Mormont A - Habay La Neuve 1 - 3
RFC Aywaille A - FC Richelle UTD A 0 - 5
RAS Jodoigne A - RUS Gouvy A 2 - 1
RFC Raeren-Eynatten - FC Herstal A 2 - 0


Speeldag 8 (17 oktober 2021) - 1e periode
Union Rochefortoise A - RRC Mormont A 4 - 1
CS Onhaye A - FCB Sprimont A 1 - 1
Wanze/Bas-Oha A - Marloie Sport A 1 - 3
Habay La Neuve - RFC Hoei 2 - 2
FC Herstal A - FC Oppagne-Weris A 4 - 0
RUS Gouvy A - RFC Aywaille A 1 - 2
FC Richelle UTD A - RAS Jodoigne A 0 - 1
Stade Disonais A - RFC Raeren-Eynatten 2 - 1


Speeldag 9 (24 oktober 2021) - 1e periode
CS Onhaye A - FC Richelle UTD A 4 - 0
Marloie Sport A - RUS Gouvy A 4 - 3
FCB Sprimont A - Union Rochefortoise A 1 - 3
FC Oppagne-Weris A - Habay La Neuve 1 - 0
RAS Jodoigne A - Stade Disonais A 0 - 0
RRC Mormont A - FC Herstal A 1 - 3
RFC Aywaille A - Wanze/Bas-Oha A 4 - 3
RFC Raeren-Eynatten - RFC Hoei 1 - 2


Speeldag 10 (31 oktober 2021) - 1e periode
RFC Raeren-Eynatten - FC Oppagne-Weris A
FC Herstal A - FCB Sprimont A
RUS Gouvy A - CS Onhaye A
Stade Disonais A - RFC Aywaille A
RFC Hoei - RRC Mormont A
Union Rochefortoise A - RAS Jodoigne A
Wanze/Bas-Oha A - FC Richelle UTD A
Habay La Neuve - Marloie Sport A


Speeldag 11 (7 november 2021) - 2e periode
FCB Sprimont A - RFC Raeren-Eynatten
CS Onhaye A - Union Rochefortoise A
Marloie Sport A - RFC Hoei
FC Oppagne-Weris A - RRC Mormont A
RUS Gouvy A - Wanze/Bas-Oha A
RFC Aywaille A - Habay La Neuve
FC Richelle UTD A - Stade Disonais A
RAS Jodoigne A - FC Herstal A


Speeldag 12 (14 november 2021) - 2e periode
Union Rochefortoise A - Wanze/Bas-Oha A
RFC Hoei - FCB Sprimont A
FC Oppagne-Weris A - Marloie Sport A
FC Herstal A - FC Richelle UTD A
RFC Raeren-Eynatten - RFC Aywaille A
Stade Disonais A - CS Onhaye A
RRC Mormont A - RAS Jodoigne A
Habay La Neuve - RUS Gouvy A


Speeldag 13 (21 november 2021) - 2e periode
FCB Sprimont A - RRC Mormont A
Marloie Sport A - FC Herstal A
CS Onhaye A - RFC Hoei
RUS Gouvy A - Stade Disonais A
RFC Aywaille A - Union Rochefortoise A
Wanze/Bas-Oha A - FC Oppagne-Weris A
FC Richelle UTD A - Habay La Neuve
RAS Jodoigne A - RFC Raeren-Eynatten


Speeldag 14 (28 november 2021) - 2e periode
RFC Hoei - RAS Jodoigne A
Union Rochefortoise A - FC Richelle UTD A
FC Oppagne-Weris A - FCB Sprimont A
RFC Raeren-Eynatten - Marloie Sport A
Stade Disonais A - Wanze/Bas-Oha A
Habay La Neuve - CS Onhaye A
FC Herstal A - RUS Gouvy A
RRC Mormont A - RFC Aywaille A


Speeldag 15 (5 december 2021) - 2e periode
RFC Hoei - FC Oppagne-Weris A
FCB Sprimont A - Stade Disonais A
Union Rochefortoise A - Marloie Sport A
Habay La Neuve - FC Herstal A
RFC Aywaille A - RAS Jodoigne A
RRC Mormont A - RFC Raeren-Eynatten
Wanze/Bas-Oha A - CS Onhaye A
FC Richelle UTD A - RUS Gouvy A


Speeldag 16 (12 december 2021) - 2e periode
CS Onhaye A - FC Herstal A
Marloie Sport A - FCB Sprimont A
RFC Raeren-Eynatten - Habay La Neuve
RUS Gouvy A - FC Oppagne-Weris A
Stade Disonais A - Union Rochefortoise A
RFC Aywaille A - RFC Hoei
RAS Jodoigne A - FC Richelle UTD A
Wanze/Bas-Oha A - RRC Mormont A


Speeldag 17 (19 december 2021) - 2e periode
FCB Sprimont A - RUS Gouvy A
Marloie Sport A - RFC Aywaille A
RFC Hoei - RFC Raeren-Eynatten
FC Oppagne-Weris A - RAS Jodoigne A
Habay La Neuve - Wanze/Bas-Oha A
FC Herstal A - Stade Disonais A
RRC Mormont A - Union Rochefortoise A
FC Richelle UTD A - CS Onhaye A


Speeldag 18 (9 januari 2022) - 2e periode
CS Onhaye A - FC Oppagne-Weris A
Union Rochefortoise A - RFC Raeren-Eynatten
Stade Disonais A - RFC Hoei
RUS Gouvy A - Habay La Neuve
RFC Aywaille A - FCB Sprimont A
FC Richelle UTD A - RRC Mormont A
Wanze/Bas-Oha A - FC Herstal A
RAS Jodoigne A - Marloie Sport A


Speeldag 19 (16 januari 2022) - 2e periode
Marloie Sport A - FC Richelle UTD A
RFC Hoei - RUS Gouvy A
FCB Sprimont A - RAS Jodoigne A
FC Oppagne-Weris A - RFC Aywaille A
FC Herstal A - Union Rochefortoise A
RRC Mormont A - CS Onhaye A
Habay La Neuve - Stade Disonais A
RFC Raeren-Eynatten - Wanze/Bas-Oha A


Speeldag 20 (23 januari 2022) - 2e periode
RUS Gouvy A - Marloie Sport A
Union Rochefortoise A - RFC Hoei
Wanze/Bas-Oha A - FCB Sprimont A
Stade Disonais A - FC Oppagne-Weris A
FC Richelle UTD A - FC Herstal A
CS Onhaye A - Habay La Neuve
RFC Aywaille A - RFC Raeren-Eynatten
RAS Jodoigne A - RRC Mormont A


Speeldag 21 (6 februari 2022) - 3e periode
RFC Hoei - CS Onhaye A
FCB Sprimont A - FC Herstal A
Marloie Sport A - Wanze/Bas-Oha A
FC Oppagne-Weris A - Union Rochefortoise A
RFC Raeren-Eynatten - RAS Jodoigne A
RFC Aywaille A - RUS Gouvy A
RRC Mormont A - Stade Disonais A
Habay La Neuve - FC Richelle UTD A


Speeldag 22 (13 februari 2022) - 3e periode
Union Rochefortoise A - Habay La Neuve
CS Onhaye A - Marloie Sport A
RUS Gouvy A - RFC Raeren-Eynatten
RAS Jodoigne A - RFC Aywaille A
Wanze/Bas-Oha A - RFC Hoei
Stade Disonais A - FCB Sprimont A
FC Richelle UTD A - FC Oppagne-Weris A
FC Herstal A - RRC Mormont A


Speeldag 23 (20 februari 2022) - 3e periode
FCB Sprimont A - FC Richelle UTD A
RFC Hoei - FC Herstal A
Marloie Sport A - Union Rochefortoise A
FC Oppagne-Weris A - Wanze/Bas-Oha A
RFC Aywaille A - CS Onhaye A
RFC Raeren-Eynatten - Stade Disonais A
Habay La Neuve - RRC Mormont A
RUS Gouvy A - RAS Jodoigne A


Speeldag 24 (6 maart 2022) - 3e periode
CS Onhaye A - RUS Gouvy A
Union Rochefortoise A - FCB Sprimont A
Stade Disonais A - Marloie Sport A
FC Richelle UTD A - RFC Raeren-Eynatten
FC Herstal A - Habay La Neuve
RAS Jodoigne A - RFC Hoei
RRC Mormont A - FC Oppagne-Weris A
Wanze/Bas-Oha A - RFC Aywaille A


Speeldag 25 (13 maart 2022) - 3e periode
FCB Sprimont A - CS Onhaye A
RFC Hoei - Habay La Neuve
Marloie Sport A - RFC Raeren-Eynatten
FC Oppagne-Weris A - FC Herstal A
RFC Aywaille A - Stade Disonais A
RAS Jodoigne A - Wanze/Bas-Oha A
FC Richelle UTD A - Union Rochefortoise A
RUS Gouvy A - RRC Mormont A


Speeldag 26 (20 maart 2022) - 3e periode
CS Onhaye A - RAS Jodoigne A
Union Rochefortoise A - RFC Aywaille A
Wanze/Bas-Oha A - RUS Gouvy A
FC Herstal A - Marloie Sport A
RRC Mormont A - RFC Hoei
Habay La Neuve - FC Oppagne-Weris A
Stade Disonais A - FC Richelle UTD A
RFC Raeren-Eynatten - FCB Sprimont A


Speeldag 27 (3 april 2022) - 3e periode
FCB Sprimont A - FC Oppagne-Weris A
RFC Hoei - FC Richelle UTD A
Marloie Sport A - Habay La Neuve
RAS Jodoigne A - Union Rochefortoise A
Wanze/Bas-Oha A - Stade Disonais A
RFC Raeren-Eynatten - CS Onhaye A
RFC Aywaille A - RRC Mormont A
RUS Gouvy A - FC Herstal A


Speeldag 28 (10 april 2022) - 3e periode
CS Onhaye A - Wanze/Bas-Oha A
Union Rochefortoise A - RUS Gouvy A
FC Oppagne-Weris A - RFC Hoei
FC Herstal A - RFC Raeren-Eynatten
FC Richelle UTD A - RFC Aywaille A
RRC Mormont A - Marloie Sport A
Habay La Neuve - FCB Sprimont A
Stade Disonais A - RAS Jodoigne A


Speeldag 29 (24 april 2022) - 3e periode
RFC Raeren-Eynatten - RRC Mormont A
RUS Gouvy A - FC Richelle UTD A
RAS Jodoigne A - Habay La Neuve
RFC Aywaille A - FC Herstal A
Marloie Sport A - FC Oppagne-Weris A
CS Onhaye A - Stade Disonais A
FCB Sprimont A - RFC Hoei
Wanze/Bas-Oha A - Union Rochefortoise A


Speeldag 30 (1 mei 2022) - 3e periode
RRC Mormont A - FCB Sprimont A
FC Oppagne-Weris A - RFC Raeren-Eynatten
FC Herstal A - RAS Jodoigne A
Stade Disonais A - RUS Gouvy A
Union Rochefortoise A - CS Onhaye A
Habay La Neuve - RFC Aywaille A
RFC Hoei - Marloie Sport A
FC Richelle UTD A - Wanze/Bas-Oha A


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de Division 3 ACFF - B.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 9 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Stade Disonais A 20911
2Union Rochefortoise A 19712
3CS Onhaye A 19118
4FC Herstal A 1789
5FCB Sprimont A 1798
6FC Richelle UTD A 16412
7Marloie Sport A 1679
8RAS Jodoigne A 1284
9RFC Raeren-Eynatten 1293
10RFC Hoei 1138
11Habay La Neuve 1156
12RFC Aywaille A 936
13FC Oppagne-Weris A 963
14RRC Mormont A 862
15Wanze/Bas-Oha A 734
16RUS Gouvy A 110


VERLIESPUNTEN NA 9 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Stade Disonais A 734
2Union Rochefortoise A 853
3CS Onhaye A 844
4FC Herstal A 1073
5FCB Sprimont A 1064
6FC Richelle UTD A 1183
7Marloie Sport A 1183
8RAS Jodoigne A 1578
9RFC Raeren-Eynatten 1569
10RFC Hoei 1697
11Habay La Neuve 1679
12FC Oppagne-Weris A 1899
13RFC Aywaille A 1899
14RRC Mormont A 19910
15Wanze/Bas-Oha A 20911
16RUS Gouvy A 261115


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Union Rochefortoise A 1266
2Stade Disonais A 1064
3CS Onhaye A 1073
4Marloie Sport A 936
5RFC Hoei 707
6FCB Sprimont A 734
7Habay La Neuve 743
8RAS Jodoigne A 743
9FC Herstal A 633
10RFC Aywaille A 633
11FC Richelle UTD A 303
12FC Oppagne-Weris A 330
13RFC Raeren-Eynatten 330
14Wanze/Bas-Oha A 330
15RRC Mormont A 000
16RUS Gouvy A 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 9 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Stade Disonais A 241410
2Union Rochefortoise A 231112
3Marloie Sport A 221111
4FC Herstal A 22139
5CS Onhaye A 20146
6RRC Mormont A 19118
7RUS Gouvy A 16412
8FCB Sprimont A 15105
9RFC Raeren-Eynatten 15105
10FC Richelle UTD A 14212
11Habay La Neuve 1367
12RFC Aywaille A 1367
13RAS Jodoigne A 1284
14RFC Hoei 1138
15Wanze/Bas-Oha A 1147
16FC Oppagne-Weris A 1183


TEGENDOELPUNTEN NA 9 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Onhaye A 853
2FCB Sprimont A 1082
3FC Richelle UTD A 1046
4RAS Jodoigne A 1046
5FC Herstal A 1275
6RFC Hoei 1257
7Union Rochefortoise A 1385
8Stade Disonais A 1486
9RFC Raeren-Eynatten 1459
10Marloie Sport A 16115
11Habay La Neuve 17710
12Wanze/Bas-Oha A 18711
13FC Oppagne-Weris A 251114
14RFC Aywaille A 261412
15RUS Gouvy A 27720
16RRC Mormont A 291514


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 9 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Stade Disonais A 6 7x
2Union Rochefortoise A 4x4x
3FC Richelle UTD A 3 5 
4FCB Sprimont A 3 5 
5RFC Raeren-Eynatten 3 3 
6CS Onhaye A 2 9x
7FC Herstal A 2x5 
8Habay La Neuve 2 3 
9Marloie Sport A 2x3 
10RAS Jodoigne A 2 3x
11FC Oppagne-Weris A 2 2 
12RFC Aywaille A 2x2x
13Wanze/Bas-Oha A 2 2 
14RFC Hoei 1x2x
15RRC Mormont A 1 2 
16RUS Gouvy A 0 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 9 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FCB Sprimont A 422
2FC Richelle UTD A 312
3CS Onhaye A 321
4RAS Jodoigne A 321
5RFC Raeren-Eynatten 321
6Wanze/Bas-Oha A 211
7Marloie Sport A 101
8Stade Disonais A 101
9Union Rochefortoise A 101
10FC Herstal A 110
11FC Oppagne-Weris A 110
12Habay La Neuve 110
13RFC Hoei 110
14RFC Aywaille A 000
15RRC Mormont A 000
16RUS Gouvy A 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 9 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Union Rochefortoise A 945
2CS Onhaye A 954
3RRC Mormont A 954
4RFC Hoei 835
5Marloie Sport A 844
6RUS Gouvy A 844
7Stade Disonais A 844
8FC Herstal A 853
9FCB Sprimont A 853
10RFC Raeren-Eynatten 853
11Wanze/Bas-Oha A 734
12Habay La Neuve 633
13RAS Jodoigne A 633
14RFC Aywaille A 633
15FC Oppagne-Weris A 642
16FC Richelle UTD A 514


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 9 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Onhaye A 000
2RRC Mormont A 000
3Union Rochefortoise A 000
4Marloie Sport A 110
5RFC Hoei 110
6FC Herstal A 101
7FCB Sprimont A 101
8RFC Raeren-Eynatten 101
9RUS Gouvy A 101
10Stade Disonais A 101
11Wanze/Bas-Oha A 211
12RAS Jodoigne A 321
13FC Oppagne-Weris A 312
14Habay La Neuve 312
15RFC Aywaille A 312
16FC Richelle UTD A 431


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 9 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 CS Onhaye A 5 3 2 0 14 5 11
2 Stade Disonais A 4 3 0 1 14 8 9
3 RFC Raeren-Eynatten 5 3 0 2 10 5 9
4 FCB Sprimont A 5 3 0 2 10 8 9
5 FC Herstal A 5 2 2 1 13 7 8
6 RAS Jodoigne A 5 2 2 1 8 4 8
7 Union Rochefortoise A 4 2 1 1 11 8 7
8 Marloie Sport A 5 2 1 2 11 11 7
9 FC Oppagne-Weris A 5 2 0 3 8 11 6
10 RRC Mormont A 5 2 0 3 11 15 6
11 Habay La Neuve 4 1 2 1 6 7 5
12 FC Richelle UTD A 4 1 1 2 2 4 4
13 RFC Hoei 4 1 0 3 3 5 3
14 Wanze/Bas-Oha A 4 1 0 3 4 7 3
15 RFC Aywaille A 4 1 0 3 6 14 3
16 RUS Gouvy A 4 0 1 3 4 7 1

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 9 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Union Rochefortoise A 5 4 0 1 12 5 12
2 FC Richelle UTD A 5 4 0 1 12 6 12
3 Stade Disonais A 5 3 2 0 10 6 11
4 Marloie Sport A 4 3 0 1 11 5 9
5 FC Herstal A 4 3 0 1 9 5 9
6 CS Onhaye A 4 2 2 0 6 3 8
7 FCB Sprimont A 4 2 2 0 5 2 8
8 RFC Hoei 5 2 2 1 8 7 8
9 Habay La Neuve 5 2 0 3 7 10 6
10 RFC Aywaille A 5 2 0 3 7 12 6
11 RAS Jodoigne A 4 1 1 2 4 6 4
12 Wanze/Bas-Oha A 5 1 1 3 7 11 4
13 RFC Raeren-Eynatten 4 1 0 3 5 9 3
14 FC Oppagne-Weris A 4 1 0 3 3 14 3
15 RRC Mormont A 4 0 2 2 8 14 2
16 RUS Gouvy A 5 0 0 5 12 20 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



CS Onhaye A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 FC Herstal A - CS Onhaye A 1 - 1
05/09/2021 2 CS Onhaye A - RFC Raeren-Eynatten 4 - 3
12/09/2021 3 FC Oppagne-Weris A - CS Onhaye A 1 - 2
19/09/2021 4 CS Onhaye A - RRC Mormont A 1 - 1
26/09/2021 5 RAS Jodoigne A - CS Onhaye A 1 - 1
03/10/2021 6 CS Onhaye A - RFC Aywaille A 4 - 0
10/10/2021 7 Marloie Sport A - CS Onhaye A 0 - 2
17/10/2021 8 CS Onhaye A - FCB Sprimont A 1 - 1
24/10/2021 9 CS Onhaye A - FC Richelle UTD A 4 - 0
31/10/2021 10 RUS Gouvy A - CS Onhaye A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 CS Onhaye A - Union Rochefortoise A Speeldag 
14/11/2021 12 Stade Disonais A - CS Onhaye A Speeldag 
21/11/2021 13 CS Onhaye A - RFC Hoei Speeldag 
28/11/2021 14 Habay La Neuve - CS Onhaye A Speeldag 
05/12/2021 15 Wanze/Bas-Oha A - CS Onhaye A Speeldag 
12/12/2021 16 CS Onhaye A - FC Herstal A Speeldag 
19/12/2021 17 FC Richelle UTD A - CS Onhaye A Speeldag 
09/01/2022 18 CS Onhaye A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
16/01/2022 19 RRC Mormont A - CS Onhaye A Speeldag 
23/01/2022 20 CS Onhaye A - Habay La Neuve Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/02/2022 21 RFC Hoei - CS Onhaye A Speeldag 
13/02/2022 22 CS Onhaye A - Marloie Sport A Speeldag 
20/02/2022 23 RFC Aywaille A - CS Onhaye A Speeldag 
06/03/2022 24 CS Onhaye A - RUS Gouvy A Speeldag 
13/03/2022 25 FCB Sprimont A - CS Onhaye A Speeldag 
20/03/2022 26 CS Onhaye A - RAS Jodoigne A Speeldag 
03/04/2022 27 RFC Raeren-Eynatten - CS Onhaye A Speeldag 
10/04/2022 28 CS Onhaye A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
24/04/2022 29 CS Onhaye A - Stade Disonais A Speeldag 
01/05/2022 30 Union Rochefortoise A - CS Onhaye A Speeldag 

FC Herstal A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 FC Herstal A - CS Onhaye A 1 - 1
05/09/2021 2 Stade Disonais A - FC Herstal A 1 - 2
12/09/2021 3 FC Herstal A - Wanze/Bas-Oha A 2 - 2
19/09/2021 4 Union Rochefortoise A - FC Herstal A 1 - 4
26/09/2021 5 FC Herstal A - RFC Aywaille A 5 - 2
03/10/2021 6 FC Herstal A - RFC Hoei 1 - 2
10/10/2021 7 RFC Raeren-Eynatten - FC Herstal A 2 - 0
17/10/2021 8 FC Herstal A - FC Oppagne-Weris A 4 - 0
24/10/2021 9 RRC Mormont A - FC Herstal A 1 - 3
31/10/2021 10 FC Herstal A - FCB Sprimont A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 RAS Jodoigne A - FC Herstal A Speeldag 
14/11/2021 12 FC Herstal A - FC Richelle UTD A Speeldag 
21/11/2021 13 Marloie Sport A - FC Herstal A Speeldag 
28/11/2021 14 FC Herstal A - RUS Gouvy A Speeldag 
05/12/2021 15 Habay La Neuve - FC Herstal A Speeldag 
12/12/2021 16 CS Onhaye A - FC Herstal A Speeldag 
19/12/2021 17 FC Herstal A - Stade Disonais A Speeldag 
09/01/2022 18 Wanze/Bas-Oha A - FC Herstal A Speeldag 
16/01/2022 19 FC Herstal A - Union Rochefortoise A Speeldag 
23/01/2022 20 FC Richelle UTD A - FC Herstal A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/02/2022 21 FCB Sprimont A - FC Herstal A Speeldag 
13/02/2022 22 FC Herstal A - RRC Mormont A Speeldag 
20/02/2022 23 RFC Hoei - FC Herstal A Speeldag 
06/03/2022 24 FC Herstal A - Habay La Neuve Speeldag 
13/03/2022 25 FC Oppagne-Weris A - FC Herstal A Speeldag 
20/03/2022 26 FC Herstal A - Marloie Sport A Speeldag 
03/04/2022 27 RUS Gouvy A - FC Herstal A Speeldag 
10/04/2022 28 FC Herstal A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
24/04/2022 29 RFC Aywaille A - FC Herstal A Speeldag 
01/05/2022 30 FC Herstal A - RAS Jodoigne A Speeldag 

FC Oppagne-Weris A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 FC Oppagne-Weris A - RUS Gouvy A 4 - 3
05/09/2021 2 RFC Aywaille A - FC Oppagne-Weris A 1 - 2
12/09/2021 3 FC Oppagne-Weris A - CS Onhaye A 1 - 2
19/09/2021 4 RAS Jodoigne A - FC Oppagne-Weris A 5 - 0
26/09/2021 5 FC Oppagne-Weris A - FC Richelle UTD A 0 - 2
03/10/2021 6 Union Rochefortoise A - FC Oppagne-Weris A 4 - 1
10/10/2021 7 FC Oppagne-Weris A - Stade Disonais A 2 - 4
17/10/2021 8 FC Herstal A - FC Oppagne-Weris A 4 - 0
24/10/2021 9 FC Oppagne-Weris A - Habay La Neuve 1 - 0
31/10/2021 10 RFC Raeren-Eynatten - FC Oppagne-Weris A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 FC Oppagne-Weris A - RRC Mormont A Speeldag 
14/11/2021 12 FC Oppagne-Weris A - Marloie Sport A Speeldag 
21/11/2021 13 Wanze/Bas-Oha A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
28/11/2021 14 FC Oppagne-Weris A - FCB Sprimont A Speeldag 
05/12/2021 15 RFC Hoei - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
12/12/2021 16 RUS Gouvy A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
19/12/2021 17 FC Oppagne-Weris A - RAS Jodoigne A Speeldag 
09/01/2022 18 CS Onhaye A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
16/01/2022 19 FC Oppagne-Weris A - RFC Aywaille A Speeldag 
23/01/2022 20 Stade Disonais A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/02/2022 21 FC Oppagne-Weris A - Union Rochefortoise A Speeldag 
13/02/2022 22 FC Richelle UTD A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
20/02/2022 23 FC Oppagne-Weris A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
06/03/2022 24 RRC Mormont A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
13/03/2022 25 FC Oppagne-Weris A - FC Herstal A Speeldag 
20/03/2022 26 Habay La Neuve - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
03/04/2022 27 FCB Sprimont A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
10/04/2022 28 FC Oppagne-Weris A - RFC Hoei Speeldag 
24/04/2022 29 Marloie Sport A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
01/05/2022 30 FC Oppagne-Weris A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 

FC Richelle UTD A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 RFC Raeren-Eynatten - FC Richelle UTD A 1 - 2
05/09/2021 2 FC Richelle UTD A - RFC Hoei 2 - 1
12/09/2021 3 RRC Mormont A - FC Richelle UTD A 1 - 3
19/09/2021 4 FC Richelle UTD A - FCB Sprimont A 0 - 0
26/09/2021 5 FC Oppagne-Weris A - FC Richelle UTD A 0 - 2
03/10/2021 6 FC Richelle UTD A - Marloie Sport A 0 - 2
10/10/2021 7 RFC Aywaille A - FC Richelle UTD A 0 - 5
17/10/2021 8 FC Richelle UTD A - RAS Jodoigne A 0 - 1
24/10/2021 9 CS Onhaye A - FC Richelle UTD A 4 - 0
31/10/2021 10 Wanze/Bas-Oha A - FC Richelle UTD A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 FC Richelle UTD A - Stade Disonais A Speeldag 
14/11/2021 12 FC Herstal A - FC Richelle UTD A Speeldag 
21/11/2021 13 FC Richelle UTD A - Habay La Neuve Speeldag 
28/11/2021 14 Union Rochefortoise A - FC Richelle UTD A Speeldag 
05/12/2021 15 FC Richelle UTD A - RUS Gouvy A Speeldag 
12/12/2021 16 RAS Jodoigne A - FC Richelle UTD A Speeldag 
19/12/2021 17 FC Richelle UTD A - CS Onhaye A Speeldag 
09/01/2022 18 FC Richelle UTD A - RRC Mormont A Speeldag 
16/01/2022 19 Marloie Sport A - FC Richelle UTD A Speeldag 
23/01/2022 20 FC Richelle UTD A - FC Herstal A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/02/2022 21 Habay La Neuve - FC Richelle UTD A Speeldag 
13/02/2022 22 FC Richelle UTD A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
20/02/2022 23 FCB Sprimont A - FC Richelle UTD A Speeldag 
06/03/2022 24 FC Richelle UTD A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
13/03/2022 25 FC Richelle UTD A - Union Rochefortoise A Speeldag 
20/03/2022 26 Stade Disonais A - FC Richelle UTD A Speeldag 
03/04/2022 27 RFC Hoei - FC Richelle UTD A Speeldag 
10/04/2022 28 FC Richelle UTD A - RFC Aywaille A Speeldag 
24/04/2022 29 RUS Gouvy A - FC Richelle UTD A Speeldag 
01/05/2022 30 FC Richelle UTD A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 

FCB Sprimont A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 FCB Sprimont A - Marloie Sport A 3 - 2
05/09/2021 2 RAS Jodoigne A - FCB Sprimont A 0 - 2
12/09/2021 3 FCB Sprimont A - RFC Aywaille A 1 - 3
19/09/2021 4 FC Richelle UTD A - FCB Sprimont A 0 - 0
26/09/2021 5 FCB Sprimont A - Habay La Neuve 2 - 0
03/10/2021 6 RUS Gouvy A - FCB Sprimont A 1 - 2
10/10/2021 7 FCB Sprimont A - Wanze/Bas-Oha A 3 - 0
17/10/2021 8 CS Onhaye A - FCB Sprimont A 1 - 1
24/10/2021 9 FCB Sprimont A - Union Rochefortoise A 1 - 3
31/10/2021 10 FC Herstal A - FCB Sprimont A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 FCB Sprimont A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
14/11/2021 12 RFC Hoei - FCB Sprimont A Speeldag 
21/11/2021 13 FCB Sprimont A - RRC Mormont A Speeldag 
28/11/2021 14 FC Oppagne-Weris A - FCB Sprimont A Speeldag 
05/12/2021 15 FCB Sprimont A - Stade Disonais A Speeldag 
12/12/2021 16 Marloie Sport A - FCB Sprimont A Speeldag 
19/12/2021 17 FCB Sprimont A - RUS Gouvy A Speeldag 
09/01/2022 18 RFC Aywaille A - FCB Sprimont A Speeldag 
16/01/2022 19 FCB Sprimont A - RAS Jodoigne A Speeldag 
23/01/2022 20 Wanze/Bas-Oha A - FCB Sprimont A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/02/2022 21 FCB Sprimont A - FC Herstal A Speeldag 
13/02/2022 22 Stade Disonais A - FCB Sprimont A Speeldag 
20/02/2022 23 FCB Sprimont A - FC Richelle UTD A Speeldag 
06/03/2022 24 Union Rochefortoise A - FCB Sprimont A Speeldag 
13/03/2022 25 FCB Sprimont A - CS Onhaye A Speeldag 
20/03/2022 26 RFC Raeren-Eynatten - FCB Sprimont A Speeldag 
03/04/2022 27 FCB Sprimont A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
10/04/2022 28 Habay La Neuve - FCB Sprimont A Speeldag 
24/04/2022 29 FCB Sprimont A - RFC Hoei Speeldag 
01/05/2022 30 RRC Mormont A - FCB Sprimont A Speeldag 

Habay La Neuve

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 Habay La Neuve - RAS Jodoigne A 1 - 1
05/09/2021 2 Wanze/Bas-Oha A - Habay La Neuve 2 - 3
12/09/2021 3 Habay La Neuve - Union Rochefortoise A 0 - 4
19/09/2021 4 Stade Disonais A - Habay La Neuve 4 - 1
26/09/2021 5 FCB Sprimont A - Habay La Neuve 2 - 0
03/10/2021 6 Habay La Neuve - RFC Raeren-Eynatten 3 - 0
10/10/2021 7 RRC Mormont A - Habay La Neuve 1 - 3
17/10/2021 8 Habay La Neuve - RFC Hoei 2 - 2
24/10/2021 9 FC Oppagne-Weris A - Habay La Neuve 1 - 0
31/10/2021 10 Habay La Neuve - Marloie Sport A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 RFC Aywaille A - Habay La Neuve Speeldag 
14/11/2021 12 Habay La Neuve - RUS Gouvy A Speeldag 
21/11/2021 13 FC Richelle UTD A - Habay La Neuve Speeldag 
28/11/2021 14 Habay La Neuve - CS Onhaye A Speeldag 
05/12/2021 15 Habay La Neuve - FC Herstal A Speeldag 
12/12/2021 16 RFC Raeren-Eynatten - Habay La Neuve Speeldag 
19/12/2021 17 Habay La Neuve - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
09/01/2022 18 RUS Gouvy A - Habay La Neuve Speeldag 
16/01/2022 19 Habay La Neuve - Stade Disonais A Speeldag 
23/01/2022 20 CS Onhaye A - Habay La Neuve Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/02/2022 21 Habay La Neuve - FC Richelle UTD A Speeldag 
13/02/2022 22 Union Rochefortoise A - Habay La Neuve Speeldag 
20/02/2022 23 Habay La Neuve - RRC Mormont A Speeldag 
06/03/2022 24 FC Herstal A - Habay La Neuve Speeldag 
13/03/2022 25 RFC Hoei - Habay La Neuve Speeldag 
20/03/2022 26 Habay La Neuve - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
03/04/2022 27 Marloie Sport A - Habay La Neuve Speeldag 
10/04/2022 28 Habay La Neuve - FCB Sprimont A Speeldag 
24/04/2022 29 RAS Jodoigne A - Habay La Neuve Speeldag 
01/05/2022 30 Habay La Neuve - RFC Aywaille A Speeldag 

Marloie Sport A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 FCB Sprimont A - Marloie Sport A 3 - 2
05/09/2021 2 Marloie Sport A - RRC Mormont A 2 - 2
12/09/2021 3 Marloie Sport A - RAS Jodoigne A 4 - 2
19/09/2021 4 RFC Aywaille A - Marloie Sport A 1 - 4
26/09/2021 5 Marloie Sport A - Stade Disonais A 1 - 2
03/10/2021 6 FC Richelle UTD A - Marloie Sport A 0 - 2
10/10/2021 7 Marloie Sport A - CS Onhaye A 0 - 2
17/10/2021 8 Wanze/Bas-Oha A - Marloie Sport A 1 - 3
24/10/2021 9 Marloie Sport A - RUS Gouvy A 4 - 3
31/10/2021 10 Habay La Neuve - Marloie Sport A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 Marloie Sport A - RFC Hoei Speeldag 
14/11/2021 12 FC Oppagne-Weris A - Marloie Sport A Speeldag 
21/11/2021 13 Marloie Sport A - FC Herstal A Speeldag 
28/11/2021 14 RFC Raeren-Eynatten - Marloie Sport A Speeldag 
05/12/2021 15 Union Rochefortoise A - Marloie Sport A Speeldag 
12/12/2021 16 Marloie Sport A - FCB Sprimont A Speeldag 
19/12/2021 17 Marloie Sport A - RFC Aywaille A Speeldag 
09/01/2022 18 RAS Jodoigne A - Marloie Sport A Speeldag 
16/01/2022 19 Marloie Sport A - FC Richelle UTD A Speeldag 
23/01/2022 20 RUS Gouvy A - Marloie Sport A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/02/2022 21 Marloie Sport A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
13/02/2022 22 CS Onhaye A - Marloie Sport A Speeldag 
20/02/2022 23 Marloie Sport A - Union Rochefortoise A Speeldag 
06/03/2022 24 Stade Disonais A - Marloie Sport A Speeldag 
13/03/2022 25 Marloie Sport A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
20/03/2022 26 FC Herstal A - Marloie Sport A Speeldag 
03/04/2022 27 Marloie Sport A - Habay La Neuve Speeldag 
10/04/2022 28 RRC Mormont A - Marloie Sport A Speeldag 
24/04/2022 29 Marloie Sport A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
01/05/2022 30 RFC Hoei - Marloie Sport A Speeldag 

RAS Jodoigne A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 Habay La Neuve - RAS Jodoigne A 1 - 1
05/09/2021 2 RAS Jodoigne A - FCB Sprimont A 0 - 2
12/09/2021 3 Marloie Sport A - RAS Jodoigne A 4 - 2
19/09/2021 4 RAS Jodoigne A - FC Oppagne-Weris A 5 - 0
26/09/2021 5 RAS Jodoigne A - CS Onhaye A 1 - 1
03/10/2021 6 Wanze/Bas-Oha A - RAS Jodoigne A 1 - 0
10/10/2021 7 RAS Jodoigne A - RUS Gouvy A 2 - 1
17/10/2021 8 FC Richelle UTD A - RAS Jodoigne A 0 - 1
24/10/2021 9 RAS Jodoigne A - Stade Disonais A 0 - 0
31/10/2021 10 Union Rochefortoise A - RAS Jodoigne A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 RAS Jodoigne A - FC Herstal A Speeldag 
14/11/2021 12 RRC Mormont A - RAS Jodoigne A Speeldag 
21/11/2021 13 RAS Jodoigne A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
28/11/2021 14 RFC Hoei - RAS Jodoigne A Speeldag 
05/12/2021 15 RFC Aywaille A - RAS Jodoigne A Speeldag 
12/12/2021 16 RAS Jodoigne A - FC Richelle UTD A Speeldag 
19/12/2021 17 FC Oppagne-Weris A - RAS Jodoigne A Speeldag 
09/01/2022 18 RAS Jodoigne A - Marloie Sport A Speeldag 
16/01/2022 19 FCB Sprimont A - RAS Jodoigne A Speeldag 
23/01/2022 20 RAS Jodoigne A - RRC Mormont A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/02/2022 21 RFC Raeren-Eynatten - RAS Jodoigne A Speeldag 
13/02/2022 22 RAS Jodoigne A - RFC Aywaille A Speeldag 
20/02/2022 23 RUS Gouvy A - RAS Jodoigne A Speeldag 
06/03/2022 24 RAS Jodoigne A - RFC Hoei Speeldag 
13/03/2022 25 RAS Jodoigne A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
20/03/2022 26 CS Onhaye A - RAS Jodoigne A Speeldag 
03/04/2022 27 RAS Jodoigne A - Union Rochefortoise A Speeldag 
10/04/2022 28 Stade Disonais A - RAS Jodoigne A Speeldag 
24/04/2022 29 RAS Jodoigne A - Habay La Neuve Speeldag 
01/05/2022 30 FC Herstal A - RAS Jodoigne A Speeldag 

RFC Aywaille A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 RFC Hoei - RFC Aywaille A 1 - 0
05/09/2021 2 RFC Aywaille A - FC Oppagne-Weris A 1 - 2
12/09/2021 3 FCB Sprimont A - RFC Aywaille A 1 - 3
19/09/2021 4 RFC Aywaille A - Marloie Sport A 1 - 4
26/09/2021 5 FC Herstal A - RFC Aywaille A 5 - 2
03/10/2021 6 CS Onhaye A - RFC Aywaille A 4 - 0
10/10/2021 7 RFC Aywaille A - FC Richelle UTD A 0 - 5
17/10/2021 8 RUS Gouvy A - RFC Aywaille A 1 - 2
24/10/2021 9 RFC Aywaille A - Wanze/Bas-Oha A 4 - 3
31/10/2021 10 Stade Disonais A - RFC Aywaille A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 RFC Aywaille A - Habay La Neuve Speeldag 
14/11/2021 12 RFC Raeren-Eynatten - RFC Aywaille A Speeldag 
21/11/2021 13 RFC Aywaille A - Union Rochefortoise A Speeldag 
28/11/2021 14 RRC Mormont A - RFC Aywaille A Speeldag 
05/12/2021 15 RFC Aywaille A - RAS Jodoigne A Speeldag 
12/12/2021 16 RFC Aywaille A - RFC Hoei Speeldag 
19/12/2021 17 Marloie Sport A - RFC Aywaille A Speeldag 
09/01/2022 18 RFC Aywaille A - FCB Sprimont A Speeldag 
16/01/2022 19 FC Oppagne-Weris A - RFC Aywaille A Speeldag 
23/01/2022 20 RFC Aywaille A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/02/2022 21 RFC Aywaille A - RUS Gouvy A Speeldag 
13/02/2022 22 RAS Jodoigne A - RFC Aywaille A Speeldag 
20/02/2022 23 RFC Aywaille A - CS Onhaye A Speeldag 
06/03/2022 24 Wanze/Bas-Oha A - RFC Aywaille A Speeldag 
13/03/2022 25 RFC Aywaille A - Stade Disonais A Speeldag 
20/03/2022 26 Union Rochefortoise A - RFC Aywaille A Speeldag 
03/04/2022 27 RFC Aywaille A - RRC Mormont A Speeldag 
10/04/2022 28 FC Richelle UTD A - RFC Aywaille A Speeldag 
24/04/2022 29 RFC Aywaille A - FC Herstal A Speeldag 
01/05/2022 30 Habay La Neuve - RFC Aywaille A Speeldag 

RFC Hoei

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 RFC Hoei - RFC Aywaille A 1 - 0
05/09/2021 2 FC Richelle UTD A - RFC Hoei 2 - 1
12/09/2021 3 RFC Hoei - Stade Disonais A 1 - 2
19/09/2021 4 RUS Gouvy A - RFC Hoei 1 - 1
26/09/2021 5 RFC Hoei - Wanze/Bas-Oha A 0 - 1
03/10/2021 6 FC Herstal A - RFC Hoei 1 - 2
10/10/2021 7 RFC Hoei - Union Rochefortoise A 1 - 2
17/10/2021 8 Habay La Neuve - RFC Hoei 2 - 2
24/10/2021 9 RFC Raeren-Eynatten - RFC Hoei 1 - 2
31/10/2021 10 RFC Hoei - RRC Mormont A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 Marloie Sport A - RFC Hoei Speeldag 
14/11/2021 12 RFC Hoei - FCB Sprimont A Speeldag 
21/11/2021 13 CS Onhaye A - RFC Hoei Speeldag 
28/11/2021 14 RFC Hoei - RAS Jodoigne A Speeldag 
05/12/2021 15 RFC Hoei - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
12/12/2021 16 RFC Aywaille A - RFC Hoei Speeldag 
19/12/2021 17 RFC Hoei - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
09/01/2022 18 Stade Disonais A - RFC Hoei Speeldag 
16/01/2022 19 RFC Hoei - RUS Gouvy A Speeldag 
23/01/2022 20 Union Rochefortoise A - RFC Hoei Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/02/2022 21 RFC Hoei - CS Onhaye A Speeldag 
13/02/2022 22 Wanze/Bas-Oha A - RFC Hoei Speeldag 
20/02/2022 23 RFC Hoei - FC Herstal A Speeldag 
06/03/2022 24 RAS Jodoigne A - RFC Hoei Speeldag 
13/03/2022 25 RFC Hoei - Habay La Neuve Speeldag 
20/03/2022 26 RRC Mormont A - RFC Hoei Speeldag 
03/04/2022 27 RFC Hoei - FC Richelle UTD A Speeldag 
10/04/2022 28 FC Oppagne-Weris A - RFC Hoei Speeldag 
24/04/2022 29 FCB Sprimont A - RFC Hoei Speeldag 
01/05/2022 30 RFC Hoei - Marloie Sport A Speeldag 

RFC Raeren-Eynatten

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 RFC Raeren-Eynatten - FC Richelle UTD A 1 - 2
05/09/2021 2 CS Onhaye A - RFC Raeren-Eynatten 4 - 3
12/09/2021 3 RFC Raeren-Eynatten - RUS Gouvy A 4 - 0
19/09/2021 4 Wanze/Bas-Oha A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 1
26/09/2021 5 RFC Raeren-Eynatten - Union Rochefortoise A 2 - 1
03/10/2021 6 Habay La Neuve - RFC Raeren-Eynatten 3 - 0
10/10/2021 7 RFC Raeren-Eynatten - FC Herstal A 2 - 0
17/10/2021 8 Stade Disonais A - RFC Raeren-Eynatten 2 - 1
24/10/2021 9 RFC Raeren-Eynatten - RFC Hoei 1 - 2
31/10/2021 10 RFC Raeren-Eynatten - FC Oppagne-Weris A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 FCB Sprimont A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
14/11/2021 12 RFC Raeren-Eynatten - RFC Aywaille A Speeldag 
21/11/2021 13 RAS Jodoigne A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
28/11/2021 14 RFC Raeren-Eynatten - Marloie Sport A Speeldag 
05/12/2021 15 RRC Mormont A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
12/12/2021 16 RFC Raeren-Eynatten - Habay La Neuve Speeldag 
19/12/2021 17 RFC Hoei - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
09/01/2022 18 Union Rochefortoise A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
16/01/2022 19 RFC Raeren-Eynatten - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
23/01/2022 20 RFC Aywaille A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/02/2022 21 RFC Raeren-Eynatten - RAS Jodoigne A Speeldag 
13/02/2022 22 RUS Gouvy A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
20/02/2022 23 RFC Raeren-Eynatten - Stade Disonais A Speeldag 
06/03/2022 24 FC Richelle UTD A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
13/03/2022 25 Marloie Sport A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
20/03/2022 26 RFC Raeren-Eynatten - FCB Sprimont A Speeldag 
03/04/2022 27 RFC Raeren-Eynatten - CS Onhaye A Speeldag 
10/04/2022 28 FC Herstal A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
24/04/2022 29 RFC Raeren-Eynatten - RRC Mormont A Speeldag 
01/05/2022 30 FC Oppagne-Weris A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 

RRC Mormont A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 RRC Mormont A - Wanze/Bas-Oha A 2 - 1
05/09/2021 2 Marloie Sport A - RRC Mormont A 2 - 2
12/09/2021 3 RRC Mormont A - FC Richelle UTD A 1 - 3
19/09/2021 4 CS Onhaye A - RRC Mormont A 1 - 1
26/09/2021 5 RRC Mormont A - RUS Gouvy A 6 - 5
03/10/2021 6 Stade Disonais A - RRC Mormont A 7 - 4
10/10/2021 7 RRC Mormont A - Habay La Neuve 1 - 3
17/10/2021 8 Union Rochefortoise A - RRC Mormont A 4 - 1
24/10/2021 9 RRC Mormont A - FC Herstal A 1 - 3
31/10/2021 10 RFC Hoei - RRC Mormont A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 FC Oppagne-Weris A - RRC Mormont A Speeldag 
14/11/2021 12 RRC Mormont A - RAS Jodoigne A Speeldag 
21/11/2021 13 FCB Sprimont A - RRC Mormont A Speeldag 
28/11/2021 14 RRC Mormont A - RFC Aywaille A Speeldag 
05/12/2021 15 RRC Mormont A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
12/12/2021 16 Wanze/Bas-Oha A - RRC Mormont A Speeldag 
19/12/2021 17 RRC Mormont A - Union Rochefortoise A Speeldag 
09/01/2022 18 FC Richelle UTD A - RRC Mormont A Speeldag 
16/01/2022 19 RRC Mormont A - CS Onhaye A Speeldag 
23/01/2022 20 RAS Jodoigne A - RRC Mormont A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/02/2022 21 RRC Mormont A - Stade Disonais A Speeldag 
13/02/2022 22 FC Herstal A - RRC Mormont A Speeldag 
20/02/2022 23 Habay La Neuve - RRC Mormont A Speeldag 
06/03/2022 24 RRC Mormont A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
13/03/2022 25 RUS Gouvy A - RRC Mormont A Speeldag 
20/03/2022 26 RRC Mormont A - RFC Hoei Speeldag 
03/04/2022 27 RFC Aywaille A - RRC Mormont A Speeldag 
10/04/2022 28 RRC Mormont A - Marloie Sport A Speeldag 
24/04/2022 29 RFC Raeren-Eynatten - RRC Mormont A Speeldag 
01/05/2022 30 RRC Mormont A - FCB Sprimont A Speeldag 

RUS Gouvy A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 FC Oppagne-Weris A - RUS Gouvy A 4 - 3
05/09/2021 2 RUS Gouvy A - Union Rochefortoise A 1 - 2
12/09/2021 3 RFC Raeren-Eynatten - RUS Gouvy A 4 - 0
19/09/2021 4 RUS Gouvy A - RFC Hoei 1 - 1
26/09/2021 5 RRC Mormont A - RUS Gouvy A 6 - 5
03/10/2021 6 RUS Gouvy A - FCB Sprimont A 1 - 2
10/10/2021 7 RAS Jodoigne A - RUS Gouvy A 2 - 1
17/10/2021 8 RUS Gouvy A - RFC Aywaille A 1 - 2
24/10/2021 9 Marloie Sport A - RUS Gouvy A 4 - 3
31/10/2021 10 RUS Gouvy A - CS Onhaye A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 RUS Gouvy A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
14/11/2021 12 Habay La Neuve - RUS Gouvy A Speeldag 
21/11/2021 13 RUS Gouvy A - Stade Disonais A Speeldag 
28/11/2021 14 FC Herstal A - RUS Gouvy A Speeldag 
05/12/2021 15 FC Richelle UTD A - RUS Gouvy A Speeldag 
12/12/2021 16 RUS Gouvy A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
19/12/2021 17 FCB Sprimont A - RUS Gouvy A Speeldag 
09/01/2022 18 RUS Gouvy A - Habay La Neuve Speeldag 
16/01/2022 19 RFC Hoei - RUS Gouvy A Speeldag 
23/01/2022 20 RUS Gouvy A - Marloie Sport A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/02/2022 21 RFC Aywaille A - RUS Gouvy A Speeldag 
13/02/2022 22 RUS Gouvy A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
20/02/2022 23 RUS Gouvy A - RAS Jodoigne A Speeldag 
06/03/2022 24 CS Onhaye A - RUS Gouvy A Speeldag 
13/03/2022 25 RUS Gouvy A - RRC Mormont A Speeldag 
20/03/2022 26 Wanze/Bas-Oha A - RUS Gouvy A Speeldag 
03/04/2022 27 RUS Gouvy A - FC Herstal A Speeldag 
10/04/2022 28 Union Rochefortoise A - RUS Gouvy A Speeldag 
24/04/2022 29 RUS Gouvy A - FC Richelle UTD A Speeldag 
01/05/2022 30 Stade Disonais A - RUS Gouvy A Speeldag 

Stade Disonais A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 Union Rochefortoise A - Stade Disonais A 2 - 2
05/09/2021 2 Stade Disonais A - FC Herstal A 1 - 2
12/09/2021 3 RFC Hoei - Stade Disonais A 1 - 2
19/09/2021 4 Stade Disonais A - Habay La Neuve 4 - 1
26/09/2021 5 Marloie Sport A - Stade Disonais A 1 - 2
03/10/2021 6 Stade Disonais A - RRC Mormont A 7 - 4
10/10/2021 7 FC Oppagne-Weris A - Stade Disonais A 2 - 4
17/10/2021 8 Stade Disonais A - RFC Raeren-Eynatten 2 - 1
24/10/2021 9 RAS Jodoigne A - Stade Disonais A 0 - 0
31/10/2021 10 Stade Disonais A - RFC Aywaille A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 FC Richelle UTD A - Stade Disonais A Speeldag 
14/11/2021 12 Stade Disonais A - CS Onhaye A Speeldag 
21/11/2021 13 RUS Gouvy A - Stade Disonais A Speeldag 
28/11/2021 14 Stade Disonais A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
05/12/2021 15 FCB Sprimont A - Stade Disonais A Speeldag 
12/12/2021 16 Stade Disonais A - Union Rochefortoise A Speeldag 
19/12/2021 17 FC Herstal A - Stade Disonais A Speeldag 
09/01/2022 18 Stade Disonais A - RFC Hoei Speeldag 
16/01/2022 19 Habay La Neuve - Stade Disonais A Speeldag 
23/01/2022 20 Stade Disonais A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/02/2022 21 RRC Mormont A - Stade Disonais A Speeldag 
13/02/2022 22 Stade Disonais A - FCB Sprimont A Speeldag 
20/02/2022 23 RFC Raeren-Eynatten - Stade Disonais A Speeldag 
06/03/2022 24 Stade Disonais A - Marloie Sport A Speeldag 
13/03/2022 25 RFC Aywaille A - Stade Disonais A Speeldag 
20/03/2022 26 Stade Disonais A - FC Richelle UTD A Speeldag 
03/04/2022 27 Wanze/Bas-Oha A - Stade Disonais A Speeldag 
10/04/2022 28 Stade Disonais A - RAS Jodoigne A Speeldag 
24/04/2022 29 CS Onhaye A - Stade Disonais A Speeldag 
01/05/2022 30 Stade Disonais A - RUS Gouvy A Speeldag 

Union Rochefortoise A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 Union Rochefortoise A - Stade Disonais A 2 - 2
05/09/2021 2 RUS Gouvy A - Union Rochefortoise A 1 - 2
12/09/2021 3 Habay La Neuve - Union Rochefortoise A 0 - 4
19/09/2021 4 Union Rochefortoise A - FC Herstal A 1 - 4
26/09/2021 5 RFC Raeren-Eynatten - Union Rochefortoise A 2 - 1
03/10/2021 6 Union Rochefortoise A - FC Oppagne-Weris A 4 - 1
10/10/2021 7 RFC Hoei - Union Rochefortoise A 1 - 2
17/10/2021 8 Union Rochefortoise A - RRC Mormont A 4 - 1
24/10/2021 9 FCB Sprimont A - Union Rochefortoise A 1 - 3
31/10/2021 10 Union Rochefortoise A - RAS Jodoigne A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 CS Onhaye A - Union Rochefortoise A Speeldag 
14/11/2021 12 Union Rochefortoise A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
21/11/2021 13 RFC Aywaille A - Union Rochefortoise A Speeldag 
28/11/2021 14 Union Rochefortoise A - FC Richelle UTD A Speeldag 
05/12/2021 15 Union Rochefortoise A - Marloie Sport A Speeldag 
12/12/2021 16 Stade Disonais A - Union Rochefortoise A Speeldag 
19/12/2021 17 RRC Mormont A - Union Rochefortoise A Speeldag 
09/01/2022 18 Union Rochefortoise A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
16/01/2022 19 FC Herstal A - Union Rochefortoise A Speeldag 
23/01/2022 20 Union Rochefortoise A - RFC Hoei Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/02/2022 21 FC Oppagne-Weris A - Union Rochefortoise A Speeldag 
13/02/2022 22 Union Rochefortoise A - Habay La Neuve Speeldag 
20/02/2022 23 Marloie Sport A - Union Rochefortoise A Speeldag 
06/03/2022 24 Union Rochefortoise A - FCB Sprimont A Speeldag 
13/03/2022 25 FC Richelle UTD A - Union Rochefortoise A Speeldag 
20/03/2022 26 Union Rochefortoise A - RFC Aywaille A Speeldag 
03/04/2022 27 RAS Jodoigne A - Union Rochefortoise A Speeldag 
10/04/2022 28 Union Rochefortoise A - RUS Gouvy A Speeldag 
24/04/2022 29 Wanze/Bas-Oha A - Union Rochefortoise A Speeldag 
01/05/2022 30 Union Rochefortoise A - CS Onhaye A Speeldag 

Wanze/Bas-Oha A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 RRC Mormont A - Wanze/Bas-Oha A 2 - 1
05/09/2021 2 Wanze/Bas-Oha A - Habay La Neuve 2 - 3
12/09/2021 3 FC Herstal A - Wanze/Bas-Oha A 2 - 2
19/09/2021 4 Wanze/Bas-Oha A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 1
26/09/2021 5 RFC Hoei - Wanze/Bas-Oha A 0 - 1
03/10/2021 6 Wanze/Bas-Oha A - RAS Jodoigne A 1 - 0
10/10/2021 7 FCB Sprimont A - Wanze/Bas-Oha A 3 - 0
17/10/2021 8 Wanze/Bas-Oha A - Marloie Sport A 1 - 3
24/10/2021 9 RFC Aywaille A - Wanze/Bas-Oha A 4 - 3
31/10/2021 10 Wanze/Bas-Oha A - FC Richelle UTD A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 RUS Gouvy A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
14/11/2021 12 Union Rochefortoise A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
21/11/2021 13 Wanze/Bas-Oha A - FC Oppagne-Weris A Speeldag 
28/11/2021 14 Stade Disonais A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
05/12/2021 15 Wanze/Bas-Oha A - CS Onhaye A Speeldag 
12/12/2021 16 Wanze/Bas-Oha A - RRC Mormont A Speeldag 
19/12/2021 17 Habay La Neuve - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
09/01/2022 18 Wanze/Bas-Oha A - FC Herstal A Speeldag 
16/01/2022 19 RFC Raeren-Eynatten - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
23/01/2022 20 Wanze/Bas-Oha A - FCB Sprimont A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/02/2022 21 Marloie Sport A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
13/02/2022 22 Wanze/Bas-Oha A - RFC Hoei Speeldag 
20/02/2022 23 FC Oppagne-Weris A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
06/03/2022 24 Wanze/Bas-Oha A - RFC Aywaille A Speeldag 
13/03/2022 25 RAS Jodoigne A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
20/03/2022 26 Wanze/Bas-Oha A - RUS Gouvy A Speeldag 
03/04/2022 27 Wanze/Bas-Oha A - Stade Disonais A Speeldag 
10/04/2022 28 CS Onhaye A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 
24/04/2022 29 Wanze/Bas-Oha A - Union Rochefortoise A Speeldag 
01/05/2022 30 FC Richelle UTD A - Wanze/Bas-Oha A Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv. U21 Pro League-Groep 1 U21 Pro League-Groep 2
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Scooore Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e AFDELING VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het RBFA-Reglement (c), onder voorbehoud van wijziging.

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Afdeling of Division 2, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e Afdeling VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e Afdeling VV.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e Afdeling VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e Nationale Heren:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger naar de 2e Afdeling VV.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e Afdeling VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2e Afdeling VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e Afdeling VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de RBFA. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

DE EINDRONDE - STIJGEN DIVISION 3 ACFF

De "Eindronde stijgen Division 3 ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de Division 2 ACFF.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de Division 2 ACFF wanneer in de eindronde "1e Nationale" de deelnemer uit de 1e Nationale een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de Division 2 ACFF.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de Division 2 ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de Division 2 ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e Division 2 ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e AFDELING VV - DEGRADATIE

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e Afdeling VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VV-A en de 13e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale Heren een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

DIVISION 3 ACFF - DEGRADATIE

- De clubs die eindigen op de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2021-2022) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen Division 3 ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de Division 3 ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).