Nations League C - Groep 3
Update: 17/04/2022 om 09:39u
Nationaal Rode Duivels Nations League C - Groep 3
Laatste update: 17/04/2022 om 09:39u
De QR-code van onze nieuwspagina
Meer info...
Relaxen in de Ardennen
Erpigny 19 B/C, Erezťe
www.chambres-d-erpigny.be
Meer info...
NATIONS LEAGUE 2022-2023 - LEAGUE C - GROEP 3

Op deze pagina ziet u het schema van de wedstrijden, het klassement en de statistieken van Groep 3.
Daarin komen er vier landen uit: Slowakije, Wit-Rusland, Azerbeidzjan en Kazachstan.

STIJGERS EN DALERS IN LEAGUE C

- De winnaars van de competitie in de groepen 1, 2, 3 en 4 promoveren naar de League B.
- De tweede en de derde geklasseerde landen blijven in League C.
- De vier landen die als vierde en laatste eindigen in het klassement van League C spelen een Play-Off.
- Na die Play-Offs zakken twee van die vier landen naar League D.

WEDSTRIJDEN EN UITSLAGEN IN LEAGUE C - GROEP 3
Speeldag 1 (3 juni 2022)
Vrij. 03/06 16u00 Kazachstan - Azerbeidzjan
Vrij. 03/06 20u45 Slovakije - Wit-Rusland

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Azerbeidzjan 0 0 0 0 0 0 0  
2 Kazachstan 0 0 0 0 0 0 0  
3 Slovakije 0 0 0 0 0 0 0  
4 Wit-Rusland 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk

* Het klassement wordt berekend op de normale manier, maar op basis van de onderlinge wedstrijden: punten, doelsaldo, gescoorde goals, gescoorde uitgoals, overwinningen, uitoverwinningen, Fairplay-Ranking, Uefa-Ranking.
** Indien er daarna nog gelijkheid is gelden deze parameters voor alle groepswedstrijden.

League C - Groep 1 League C - Groep 2 League C - Groep 4 Hoofdpagina Nations League

Speeldagen

01 02 03
04 05 06


Speeldag 1 (3 juni 2022)
Kazachstan - Azerbeidzjan
Slovakije - Wit-Rusland


Speeldag 2 (6 juni 2022)
Wit-Rusland - Azerbeidzjan
Slovakije - Kazachstan


Speeldag 3 (10 juni 2022)
Azerbeidzjan - Slovakije
Wit-Rusland - Kazachstan


Speeldag 4 (13 juni 2022)
Kazachstan - Slovakije
Azerbeidzjan - Wit-Rusland


Speeldag 5 (22 september 2022)
Kazachstan - Wit-Rusland
Slovakije - Azerbeidzjan


Speeldag 6 (25 september 2022)
Azerbeidzjan - Kazachstan
Wit-Rusland - Slovakije


DE LINKS NAAR DE VIER LEAGUES & DE GROEPEN EN WEDSTRIJDEN
OP APARTE VOETBALEXPRESS WEBPAGINA'S
League A - Groep 1
Frankrijk
Denemarken
KroatiŽ
Oostenrijk
League A - Groep 2
Spanje
Portugal
Zwitserland
TsjechiŽ
League A - Groep 3
ItaliŽ
Duitsland
Engeland
Hongarije
League A - Groep 4
BelgiŽ
Nederland
Polen
Wales

League B - Groep 1
OekraÔne
Schotland
Ierland
ArmeniŽ
League B - Groep 2
IJsland
Rusland
IsraŽl
AlbaniŽ
League B - Groep 3
BosniŽ-Herzegovina
Finland
RoemeniŽ
Montenegro
League B - Groep 4
Zweden
Noorwegen
ServiŽ
SloveniŽ

League C - Groep 1
Turkije
Luxemburg
Litouwen
FaerŲer Eilanden
League C - Groep 2
Noord-Ierland
Griekenland
Kosovo
Cyprus of Estland
League C - Groep 3
Slowakije
Wit-Rusland
Azerbeidzjan
Kazachstan of MoldaviŽ
League C - Groep 4
Bulgarije
Noord-MacedoniŽ
GeorgiŽ
Gibraltar

League D - Groep 1
Liechtenstein
Kazachstan of MoldaviŽ
Andorra
Letland
League D - Groep 2
Malta
Cyprus of Estland
San Marino
 
 
 
 

EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE LANDENPLOEGEN - LEAGUE C - GROEP 3

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Azerbeidzjan 000
2Kazachstan 000
3Slovakije 000
4Wit-Rusland 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Azerbeidzjan 000
2Kazachstan 000
3Slovakije 000
4Wit-Rusland 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Azerbeidzjan 000
2Kazachstan 000
3Slovakije 000
4Wit-Rusland 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Azerbeidzjan 000
2Kazachstan 000
3Slovakije 000
4Wit-Rusland 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Azerbeidzjan 000
2Kazachstan 000
3Slovakije 000
4Wit-Rusland 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Azerbeidzjan 0 0 
2Kazachstan 0 0 
3Slovakije 0 0 
4Wit-Rusland 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Azerbeidzjan 000
2Kazachstan 000
3Slovakije 000
4Wit-Rusland 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Azerbeidzjan 000
2Kazachstan 000
3Slovakije 000
4Wit-Rusland 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Azerbeidzjan 000
2Kazachstan 000
3Slovakije 000
4Wit-Rusland 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Azerbeidzjan 0 0 0 0 0 0 0
2 Kazachstan 0 0 0 0 0 0 0
3 Slovakije 0 0 0 0 0 0 0
4 Wit-Rusland 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Azerbeidzjan 0 0 0 0 0 0 0
2 Kazachstan 0 0 0 0 0 0 0
3 Slovakije 0 0 0 0 0 0 0
4 Wit-Rusland 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Azerbeidzjan

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/06/2022 1 Kazachstan - Azerbeidzjan Speeldag 
06/06/2022 2 Wit-Rusland - Azerbeidzjan Speeldag 
10/06/2022 3 Azerbeidzjan - Slovakije Speeldag 
13/06/2022 4 Azerbeidzjan - Wit-Rusland Speeldag 
22/09/2022 5 Slovakije - Azerbeidzjan Speeldag 
25/09/2022 6 Azerbeidzjan - Kazachstan Speeldag 

Kazachstan

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/06/2022 1 Kazachstan - Azerbeidzjan Speeldag 
06/06/2022 2 Slovakije - Kazachstan Speeldag 
10/06/2022 3 Wit-Rusland - Kazachstan Speeldag 
13/06/2022 4 Kazachstan - Slovakije Speeldag 
22/09/2022 5 Kazachstan - Wit-Rusland Speeldag 
25/09/2022 6 Azerbeidzjan - Kazachstan Speeldag 

Slovakije

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/06/2022 1 Slovakije - Wit-Rusland Speeldag 
06/06/2022 2 Slovakije - Kazachstan Speeldag 
10/06/2022 3 Azerbeidzjan - Slovakije Speeldag 
13/06/2022 4 Kazachstan - Slovakije Speeldag 
22/09/2022 5 Slovakije - Azerbeidzjan Speeldag 
25/09/2022 6 Wit-Rusland - Slovakije Speeldag 

Wit-Rusland

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/06/2022 1 Slovakije - Wit-Rusland Speeldag 
06/06/2022 2 Wit-Rusland - Azerbeidzjan Speeldag 
10/06/2022 3 Wit-Rusland - Kazachstan Speeldag 
13/06/2022 4 Azerbeidzjan - Wit-Rusland Speeldag 
22/09/2022 5 Kazachstan - Wit-Rusland Speeldag 
25/09/2022 6 Wit-Rusland - Slovakije Speeldag 

DE "FINAL FOUR" - DE FINALEWEDSTRIJDEN - JUNI 2023

* In het tweede deel van de "Nations League" worden er in de "League A" vanaf maart 2023 "Play-Offs" gespeeld.
* De winnaars van de competitie in de groepen 1, 2, 3 en 4 spelen die "Final Four Competition", met halve finales, een wedstrijd voor de 3e en 4e plaats en een finale.

- De halve finales worden samengesteld door loting.
- De datums van de halve finales zijn dinsdag 14 en woensdag 15 juni 2023.
- De verliezers van de halve finales spelen voor de 3e en 4e plaats.
- De winnaars van de halve finales spelen de finale van de "Nations League Final Four".
- Deze beide wedstrijden worden gespeeld op zaterdag 18 juni 2023.
- De winnaar van de finale is de "Nations League Champion".

Het schema van de wedstrijden in de "Final Four Competition" ziet u op de aparte pagina "Nations League Matchday".

DE VIER LEAGUES - SAMENSTELLING

Er zijn 16 ploegen in League A, 16 in League B, 16 in League C en 7 in League D.

* In League A zijn er 4 groepen met 4 landen.
* In League B zijn er 4 groepen met 4 landen.
* In League C zijn er 4 groepen met 4 landen.
* In League D zijn er 2 groepen, ťťn met 4 en ťťn met 3 landen.

>>> De 55 landen werden door de UEFA ingedeeld werden in de vier Leagues:
* League A (16 landen): BelgiŽ, Portugal, Nederland, Engeland, Frankrijk, Spanje, ItaliŽ, OekraÔne, Denemarken, KroatiŽ, Polen, Duitsland, Oostenrijk, Wales, Tsjechie en Hongarije.
* League B (16 landen): BosniŽ-Herzegovina, IJsland, Zweden, Zwitserland, Rusland, Schotland, Noorwegen, ServiŽ, Finland, Ierland, IsraŽl, RoemeniŽ, AlbaniŽ, Montenegro, ArmeniŽ en SloveniŽ.
* League C (16 landen): Slovakije, Turkije, Noord-Ierland, Bulgarije, Griekenland, GeorgiŽ, Noord MacedoniŽ, Kosovo, Wit-Rusland, Litouwen, Luxemburg, Azerbeidjan, FaerŲer Eilanden en Gibraltar, plus twee winnende landen uit de (degradatie) play-offs tussen Cyprus, Estland, MoldaviŽ en Kazachstan.
* League D (7 landen): Letland, Liechtenstein, Malta, Andorra en San Marino, plus twee verliezende landen uit de (degradatie) play-offs tussen Cyprus, Estland, MoldaviŽ en Kazachstan.

DE NATIONS LEAGUE HOOFDPAGINA

Op de "Nations League" Hoofdpagina ziet u onder andere alle informatie over het systeem, de organisatie en het klassement.
Klik HIER.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de UEFA (c).