Recreatief Reeksen 3A en 3B Geografisch | Archief Recrea Heren Reeks 3B - 2020-2021 | Recreatief Heren - Reeks 4A |
Speeldag 26 (3 april 2022) | ||||||
Zon. | 03/04 | 11u15 | KFC Broechem | - | SK Berkenrode | 2 - 5 |
Zon. | 03/04 | 14u00 | KSC Familia-Academia | - | Team Pouvri (ff.) | 5 - 0 |
Zon. | 03/04 | 14u30 | SK De Vrede | - | Boterwaag United | 3 - 1 |
Zon. | 03/04 | 15u00 | FC Belgica | - | SFC Vitesse Boom | 0 - 8 |
Zon. | 03/04 | 15u00 | FC Rood Wit | - | Ostan | 2 - 1 |
Vorige speeldag | Huidig klassement |
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
Speeldag 1 (5 september 2021) | |||
Red Boys Elzestraat | - | Team Pouvri (ff.) | 5 - 0 |
KSC Familia-Academia | - | Ostan | 2 - 2 |
SV Sint-Jozef | - | SK Berkenrode | 2 - 5 |
SK De Vrede | - | SFC Vitesse Boom | 1 - 2 |
FC Rood Wit | - | Boterwaag United | 3 - 3 |
Speeldag 2 (12 september 2021) | |||
KFC Broechem | - | SV Sint-Jozef | 6 - 1 |
SK Berkenrode | - | FC Belgica | 0 - 4 |
SFC Vitesse Boom | - | FC Rood Wit (ff.) | 5 - 0 |
Boterwaag United | - | KSC Familia-Academia | 1 - 3 |
Ostan (ff.) | - | Red Boys Elzestraat | 0 - 5 |
Speeldag 3 (19 september 2021) | |||
Red Boys Elzestraat | - | Boterwaag United | 6 - 2 |
KSC Familia-Academia | - | SFC Vitesse Boom | 3 - 3 |
Team Pouvri | - | Ostan | 4 - 2 |
SK De Vrede | - | SK Berkenrode | 3 - 1 |
FC Belgica | - | KFC Broechem | 2 - 2 |
Speeldag 4 (26 september 2021) | |||
KFC Broechem | - | SK De Vrede | 2 - 4 |
SV Sint-Jozef | - | FC Belgica | 1 - 1 |
SFC Vitesse Boom | - | Red Boys Elzestraat | 4 - 2 |
SK Berkenrode | - | FC Rood Wit | 5 - 3 |
Boterwaag United | - | Team Pouvri | 0 - 4 |
Speeldag 5 (3 oktober 2021) | |||
KSC Familia-Academia | - | SK Berkenrode | 2 - 3 |
Team Pouvri | - | SFC Vitesse Boom | 2 - 5 |
FC Rood Wit | - | KFC Broechem | 0 - 2 |
Ostan | - | Boterwaag United | 2 - 0 |
SK De Vrede | - | SV Sint-Jozef | 1 - 3 |
Speeldag 6 (10 oktober 2021) | |||
KFC Broechem | - | KSC Familia-Academia | 6 - 0 |
SK Berkenrode | - | Red Boys Elzestraat | 2 - 2 |
SV Sint-Jozef | - | FC Rood Wit | 3 - 2 |
SFC Vitesse Boom | - | Ostan | 3 - 1 |
FC Belgica | - | SK De Vrede | 1 - 1 |
Speeldag 7 (17 oktober 2021) | |||
Red Boys Elzestraat | - | KFC Broechem | 1 - 1 |
KSC Familia-Academia | - | SV Sint-Jozef | 2 - 4 |
Team Pouvri | - | SK Berkenrode | 2 - 3 |
Boterwaag United | - | SFC Vitesse Boom | 0 - 4 |
FC Rood Wit | - | FC Belgica | 3 - 1 |
Speeldag 8 (24 oktober 2021) | |||
KFC Broechem | - | Team Pouvri | 7 - 0 |
SK Berkenrode | - | Ostan | 3 - 2 |
SV Sint-Jozef | - | Red Boys Elzestraat | 0 - 3 |
SK De Vrede | - | FC Rood Wit | 6 - 1 |
FC Belgica | - | KSC Familia-Academia | 1 - 1 |
Speeldag 9 (31 oktober 2021) | |||
Red Boys Elzestraat | - | FC Belgica | 4 - 0 |
KSC Familia-Academia | - | SK De Vrede | 0 - 2 |
Team Pouvri | - | SV Sint-Jozef | 3 - 4 |
Ostan | - | KFC Broechem | 3 - 0 |
Boterwaag United | - | SK Berkenrode | 2 - 1 |
Speeldag 10 (7 november 2021) | |||
KFC Broechem | - | Boterwaag United | 3 - 1 |
SK Berkenrode | - | SFC Vitesse Boom | 1 - 3 |
SV Sint-Jozef | - | Ostan | 5 - 2 |
FC Rood Wit | - | KSC Familia-Academia | 4 - 4 |
SK De Vrede | - | Red Boys Elzestraat | 2 - 5 |
FC Belgica | - | Team Pouvri | 3 - 1 |
Speeldag 11 (14 november 2021) | |||
Red Boys Elzestraat | - | FC Rood Wit | 5 - 2 |
Team Pouvri (ff.) | - | SK De Vrede | 0 - 5 |
SFC Vitesse Boom | - | KFC Broechem | 0 - 0 |
Ostan | - | FC Belgica | 4 - 3 |
Boterwaag United | - | SV Sint-Jozef | 3 - 4 |
Speeldag 12 (21 november 2021) | |||
SV Sint-Jozef | - | SFC Vitesse Boom | 1 - 5 |
KSC Familia-Academia | - | Red Boys Elzestraat | 1 - 2 |
FC Rood Wit | - | Team Pouvri | 3 - 3 |
SK De Vrede | - | Ostan | 2 - 2 |
FC Belgica | - | Boterwaag United | 3 - 1 |
Speeldag 13 (28 november 2021) | |||
Team Pouvri | - | KSC Familia-Academia | 0 - 3 |
SFC Vitesse Boom | - | FC Belgica (ff.) | 5 - 0 |
SK Berkenrode | - | KFC Broechem | 0 - 3 |
Ostan | - | FC Rood Wit | 2 - 2 |
Boterwaag United | - | SK De Vrede | 2 - 3 |
Speeldag 14 (5 december 2021) | |||
Team Pouvri | - | Red Boys Elzestraat | 1 - 5 |
SK Berkenrode | - | SV Sint-Jozef | 0 - 0 |
SFC Vitesse Boom | - | SK De Vrede | 1 - 0 |
Boterwaag United | - | FC Rood Wit | 4 - 2 |
Ostan | - | KSC Familia-Academia | 1 - 4 |
Inhaalwedstrijden (zondag 19 december 2021) | ||||
SK Berkenrode | - | SV Sint-Jozef | 0 - 0 | Speeldag 14 |
Speeldag 15 (9 januari 2022) | |||
Red Boys Elzestraat | - | Ostan | 4 - 0 |
KSC Familia-Academia | - | Boterwaag United | 0 - 0 |
SV Sint-Jozef | - | KFC Broechem | 3 - 1 |
FC Belgica | - | SK Berkenrode | 1 - 3 |
FC Rood Wit (ff.) | - | SFC Vitesse Boom | 0 - 5 |
Speeldag 16 (16 januari 2022) | |||
KFC Broechem | - | FC Belgica | 0 - 5 |
SFC Vitesse Boom | - | KSC Familia-Academia | 2 - 3 |
SK Berkenrode | - | SK De Vrede | 2 - 1 |
Boterwaag United | - | Red Boys Elzestraat | 3 - 8 |
Ostan | - | Team Pouvri | 4 - 3 |
Speeldag 17 (23 januari 2022) | |||
Red Boys Elzestraat | - | SFC Vitesse Boom | 2 - 3 |
Team Pouvri | - | Boterwaag United | 0 - 6 |
SK De Vrede | - | KFC Broechem | 1 - 1 |
FC Rood Wit | - | SK Berkenrode | 1 - 0 |
FC Belgica | - | SV Sint-Jozef | 1 - 2 |
Speeldag 18 (30 januari 2022) | |||
KFC Broechem | - | FC Rood Wit | 1 - 2 |
SK Berkenrode | - | KSC Familia-Academia | 0 - 1 |
SFC Vitesse Boom | - | Team Pouvri | 1 - 1 |
SV Sint-Jozef | - | SK De Vrede | 1 - 1 |
Boterwaag United | - | Ostan | 4 - 2 |
Speeldag 19 (6 februari 2022) | |||
Red Boys Elzestraat | - | SK Berkenrode | 3 - 5 |
FC Rood Wit | - | SV Sint-Jozef | 4 - 1 |
SK De Vrede | - | FC Belgica | 4 - 1 |
KSC Familia-Academia | - | KFC Broechem | 0 - 0 |
Ostan | - | SFC Vitesse Boom | 4 - 1 |
Speeldag 20 (13 februari 2022) | |||
KFC Broechem | - | Red Boys Elzestraat | 3 - 3 |
SFC Vitesse Boom | - | Boterwaag United | 2 - 0 |
SK Berkenrode | - | Team Pouvri | 2 - 0 |
SV Sint-Jozef | - | KSC Familia-Academia | 1 - 3 |
FC Belgica | - | FC Rood Wit | 2 - 6 |
Speeldag 21 (20 februari 2022) | |||
Red Boys Elzestraat | - | SV Sint-Jozef | 4 - 2 |
Team Pouvri | - | KFC Broechem | 3 - 8 |
Ostan | - | SK Berkenrode | 2 - 5 |
FC Rood Wit | - | SK De Vrede | 2 - 1 |
KSC Familia-Academia | - | FC Belgica | 1 - 1 |
Speeldag 22 (6 maart 2022) | |||
KFC Broechem | - | Ostan | 6 - 1 |
SK Berkenrode | - | Boterwaag United | 6 - 3 |
SV Sint-Jozef | - | Team Pouvri | 2 - 2 |
FC Belgica | - | Red Boys Elzestraat | 0 - 6 |
SK De Vrede | - | KSC Familia-Academia | 4 - 1 |
Speeldag 23 (13 maart 2022) | |||
Red Boys Elzestraat | - | SK De Vrede | 0 - 0 |
Team Pouvri | - | FC Belgica | 1 - 1 |
SFC Vitesse Boom | - | SK Berkenrode | 2 - 1 |
Ostan | - | SV Sint-Jozef | 3 - 2 |
Boterwaag United | - | KFC Broechem | 2 - 2 |
KSC Familia-Academia | - | FC Rood Wit | 2 - 4 |
Speeldag 24 (20 maart 2022) | |||
KFC Broechem | - | SFC Vitesse Boom | 0 - 2 |
SV Sint-Jozef | - | Boterwaag United | 1 - 2 |
FC Rood Wit | - | Red Boys Elzestraat | 4 - 1 |
FC Belgica | - | Ostan | 3 - 1 |
SK De Vrede | - | Team Pouvri | 5 - 3 |
Inhaalwedstrijden (woensdag 23 maart 2022) | ||||
Red Boys Elzestraat | - | SK Berkenrode | 3 - 5 | Speeldag 19 |
Speeldag 25 (27 maart 2022) | |||
Red Boys Elzestraat | - | KSC Familia-Academia | 1 - 2 |
Team Pouvri (ff.) | - | FC Rood Wit | 0 - 5 |
SFC Vitesse Boom | - | SV Sint-Jozef | 5 - 2 |
Boterwaag United | - | FC Belgica | 2 - 5 |
Ostan | - | SK De Vrede | 1 - 4 |
Speeldag 26 (3 april 2022) | |||
KFC Broechem | - | SK Berkenrode | 2 - 5 |
KSC Familia-Academia | - | Team Pouvri (ff.) | 5 - 0 |
SK De Vrede | - | Boterwaag United | 3 - 1 |
FC Belgica | - | SFC Vitesse Boom | 0 - 8 |
FC Rood Wit | - | Ostan | 2 - 1 |
Verliespunten | Laatste 4 wedstrijden |
Gescoorde doelpunten | Tegendoelpunten |
Lopende reeksen | Nul goals tegen |
Minimaal 1 keer gescoord | Niet gescoord |
Cijfers thuis alle teams | Cijfers uit alle teams |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | SFC Vitesse Boom | 54 | 26 | 28 |
2 | Red Boys Elzestraat | 43 | 20 | 23 |
3 | SK Berkenrode | 38 | 17 | 21 |
4 | SK De Vrede | 38 | 20 | 18 |
5 | FC Rood Wit | 34 | 21 | 13 |
6 | KSC Familia-Academia | 31 | 8 | 23 |
7 | KFC Broechem | 31 | 16 | 15 |
8 | SV Sint-Jozef | 28 | 12 | 16 |
9 | FC Belgica | 24 | 12 | 12 |
10 | Ostan | 21 | 19 | 2 |
11 | Boterwaag United | 18 | 10 | 8 |
12 | Team Pouvri | 10 | 4 | 6 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | SFC Vitesse Boom | 12 | 7 | 5 |
2 | Red Boys Elzestraat | 23 | 13 | 10 |
3 | SK Berkenrode | 28 | 16 | 12 |
4 | SK De Vrede | 28 | 13 | 15 |
5 | FC Rood Wit | 32 | 12 | 20 |
6 | KSC Familia-Academia | 35 | 25 | 10 |
7 | KFC Broechem | 35 | 17 | 18 |
8 | SV Sint-Jozef | 38 | 21 | 17 |
9 | FC Belgica | 42 | 21 | 21 |
10 | Ostan | 45 | 14 | 31 |
11 | Boterwaag United | 48 | 23 | 25 |
12 | Team Pouvri | 56 | 29 | 27 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | FC Rood Wit | 12 | 6 | 6 |
2 | SFC Vitesse Boom | 12 | 6 | 6 |
3 | SK De Vrede | 10 | 6 | 4 |
4 | SK Berkenrode | 9 | 3 | 6 |
5 | FC Belgica | 7 | 3 | 4 |
6 | KSC Familia-Academia | 6 | 3 | 3 |
7 | Boterwaag United | 4 | 1 | 3 |
8 | KFC Broechem | 4 | 3 | 1 |
9 | Ostan | 3 | 3 | 0 |
10 | Red Boys Elzestraat | 1 | 1 | 0 |
11 | SV Sint-Jozef | 1 | 1 | 0 |
12 | Team Pouvri | 1 | 1 | 0 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | Red Boys Elzestraat | 77 | 35 | 42 |
2 | SFC Vitesse Boom | 71 | 30 | 41 |
3 | KFC Broechem | 56 | 36 | 20 |
4 | FC Rood Wit | 55 | 26 | 29 |
5 | SK De Vrede | 54 | 32 | 22 |
6 | SK Berkenrode | 53 | 21 | 32 |
7 | SV Sint-Jozef | 45 | 20 | 25 |
8 | KSC Familia-Academia | 43 | 18 | 25 |
9 | Boterwaag United | 42 | 23 | 19 |
10 | Ostan | 42 | 26 | 16 |
11 | FC Belgica | 39 | 17 | 22 |
12 | Team Pouvri | 33 | 16 | 17 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | SFC Vitesse Boom | 24 | 10 | 14 |
2 | SK De Vrede | 33 | 21 | 12 |
3 | Red Boys Elzestraat | 37 | 17 | 20 |
4 | KFC Broechem | 39 | 24 | 15 |
5 | KSC Familia-Academia | 42 | 21 | 21 |
6 | SK Berkenrode | 44 | 22 | 22 |
7 | FC Belgica | 57 | 32 | 25 |
8 | FC Rood Wit | 57 | 22 | 35 |
9 | SV Sint-Jozef | 59 | 27 | 32 |
10 | Boterwaag United | 67 | 38 | 29 |
11 | Ostan | 67 | 29 | 38 |
12 | Team Pouvri | 84 | 47 | 37 |
P. | Ploeg | Gewonnen na elkaar |
LR | Zonder nederlaag |
LR |
1 | FC Rood Wit | 9 | x | 9 | x |
2 | Red Boys Elzestraat | 8 | 10 | ||
3 | SFC Vitesse Boom | 5 | x | 13 | |
4 | SK Berkenrode | 3 | 5 | ||
5 | SK De Vrede | 3 | x | 5 | x |
6 | SV Sint-Jozef | 3 | 4 | ||
7 | KSC Familia-Academia | 2 | x | 8 | |
8 | KFC Broechem | 2 | 5 | ||
9 | FC Belgica | 2 | 4 | ||
10 | Boterwaag United | 2 | 2 | ||
11 | Team Pouvri | 2 | 2 | ||
12 | Ostan | 1 | 3 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | SFC Vitesse Boom | 9 | 5 | 4 |
2 | Red Boys Elzestraat | 7 | 4 | 3 |
3 | KFC Broechem | 6 | 2 | 4 |
4 | KSC Familia-Academia | 5 | 3 | 2 |
5 | SK De Vrede | 3 | 0 | 3 |
6 | Boterwaag United | 2 | 0 | 2 |
7 | FC Belgica | 2 | 0 | 2 |
8 | FC Rood Wit | 2 | 1 | 1 |
9 | Ostan | 2 | 2 | 0 |
10 | SK Berkenrode | 2 | 2 | 0 |
11 | SV Sint-Jozef | 1 | 0 | 1 |
12 | Team Pouvri | 1 | 0 | 1 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | Red Boys Elzestraat | 21 | 10 | 11 |
2 | SFC Vitesse Boom | 21 | 10 | 11 |
3 | Ostan | 20 | 10 | 10 |
4 | SV Sint-Jozef | 20 | 10 | 10 |
5 | SK De Vrede | 20 | 11 | 9 |
6 | FC Rood Wit | 19 | 9 | 10 |
7 | KSC Familia-Academia | 18 | 8 | 10 |
8 | FC Belgica | 18 | 9 | 9 |
9 | SK Berkenrode | 17 | 7 | 10 |
10 | Boterwaag United | 17 | 9 | 8 |
11 | KFC Broechem | 17 | 9 | 8 |
12 | Team Pouvri | 14 | 7 | 7 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | Red Boys Elzestraat | 1 | 1 | 0 |
2 | SFC Vitesse Boom | 1 | 1 | 0 |
3 | Ostan | 2 | 1 | 1 |
4 | SV Sint-Jozef | 2 | 1 | 1 |
5 | SK De Vrede | 2 | 0 | 2 |
6 | FC Rood Wit | 3 | 2 | 1 |
7 | KSC Familia-Academia | 4 | 3 | 1 |
8 | FC Belgica | 4 | 2 | 2 |
9 | SK Berkenrode | 5 | 4 | 1 |
10 | Boterwaag United | 5 | 2 | 3 |
11 | KFC Broechem | 5 | 2 | 3 |
12 | Team Pouvri | 8 | 4 | 4 |
P. | Ploeg | AT | WT | GT | VT | D+T | D-T | TPT |
1 | SFC Vitesse Boom | 11 | 8 | 2 | 1 | 30 | 10 | 26 |
2 | FC Rood Wit | 11 | 6 | 3 | 2 | 26 | 22 | 21 |
3 | Red Boys Elzestraat | 11 | 6 | 2 | 3 | 35 | 17 | 20 |
4 | SK De Vrede | 11 | 6 | 2 | 3 | 32 | 21 | 20 |
5 | Ostan | 11 | 6 | 1 | 4 | 26 | 29 | 19 |
6 | SK Berkenrode | 11 | 5 | 2 | 4 | 21 | 22 | 17 |
7 | KFC Broechem | 11 | 5 | 1 | 5 | 36 | 24 | 16 |
8 | SV Sint-Jozef | 11 | 3 | 3 | 5 | 20 | 27 | 12 |
9 | FC Belgica | 11 | 3 | 3 | 5 | 17 | 32 | 12 |
10 | Boterwaag United | 11 | 3 | 1 | 7 | 23 | 38 | 10 |
11 | KSC Familia-Academia | 11 | 1 | 5 | 5 | 18 | 21 | 8 |
12 | Team Pouvri | 11 | 1 | 1 | 9 | 16 | 47 | 4 |
P. | Ploeg | AU | WU | GU | VU | D+U | D-U | TPU |
1 | SFC Vitesse Boom | 11 | 9 | 1 | 1 | 41 | 14 | 28 |
2 | Red Boys Elzestraat | 11 | 7 | 2 | 2 | 42 | 20 | 23 |
3 | KSC Familia-Academia | 11 | 7 | 2 | 2 | 25 | 21 | 23 |
4 | SK Berkenrode | 11 | 7 | 0 | 4 | 32 | 22 | 21 |
5 | SK De Vrede | 11 | 5 | 3 | 3 | 22 | 12 | 18 |
6 | SV Sint-Jozef | 11 | 5 | 1 | 5 | 25 | 32 | 16 |
7 | KFC Broechem | 11 | 3 | 6 | 2 | 20 | 15 | 15 |
8 | FC Rood Wit | 11 | 4 | 1 | 6 | 29 | 35 | 13 |
9 | FC Belgica | 11 | 3 | 3 | 5 | 22 | 25 | 12 |
10 | Boterwaag United | 11 | 2 | 2 | 7 | 19 | 29 | 8 |
11 | Team Pouvri | 11 | 1 | 3 | 7 | 17 | 37 | 6 |
12 | Ostan | 11 | 0 | 2 | 9 | 16 | 38 | 2 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | FC Rood Wit | - | Boterwaag United | 3 - 3 | |
12/09/2021 | 2 | Boterwaag United | - | KSC Familia-Academia | 1 - 3 | |
19/09/2021 | 3 | Red Boys Elzestraat | - | Boterwaag United | 6 - 2 | |
26/09/2021 | 4 | Boterwaag United | - | Team Pouvri | 0 - 4 | |
03/10/2021 | 5 | Ostan | - | Boterwaag United | 2 - 0 | |
17/10/2021 | 7 | Boterwaag United | - | SFC Vitesse Boom | 0 - 4 | |
31/10/2021 | 9 | Boterwaag United | - | SK Berkenrode | 2 - 1 | |
07/11/2021 | 10 | KFC Broechem | - | Boterwaag United | 3 - 1 | |
14/11/2021 | 11 | Boterwaag United | - | SV Sint-Jozef | 3 - 4 | |
21/11/2021 | 12 | FC Belgica | - | Boterwaag United | 3 - 1 | |
28/11/2021 | 13 | Boterwaag United | - | SK De Vrede | 2 - 3 | |
05/12/2021 | 14 | Boterwaag United | - | FC Rood Wit | 4 - 2 | |
09/01/2022 | 15 | KSC Familia-Academia | - | Boterwaag United | 0 - 0 | |
16/01/2022 | 16 | Boterwaag United | - | Red Boys Elzestraat | 3 - 8 | |
23/01/2022 | 17 | Team Pouvri | - | Boterwaag United | 0 - 6 | |
30/01/2022 | 18 | Boterwaag United | - | Ostan | 4 - 2 | |
13/02/2022 | 20 | SFC Vitesse Boom | - | Boterwaag United | 2 - 0 | |
06/03/2022 | 22 | SK Berkenrode | - | Boterwaag United | 6 - 3 | |
13/03/2022 | 23 | Boterwaag United | - | KFC Broechem | 2 - 2 | |
20/03/2022 | 24 | SV Sint-Jozef | - | Boterwaag United | 1 - 2 | |
27/03/2022 | 25 | Boterwaag United | - | FC Belgica | 2 - 5 | |
03/04/2022 | 26 | SK De Vrede | - | Boterwaag United | 3 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
12/09/2021 | 2 | SK Berkenrode | - | FC Belgica | 0 - 4 | |
19/09/2021 | 3 | FC Belgica | - | KFC Broechem | 2 - 2 | |
26/09/2021 | 4 | SV Sint-Jozef | - | FC Belgica | 1 - 1 | |
10/10/2021 | 6 | FC Belgica | - | SK De Vrede | 1 - 1 | |
17/10/2021 | 7 | FC Rood Wit | - | FC Belgica | 3 - 1 | |
24/10/2021 | 8 | FC Belgica | - | KSC Familia-Academia | 1 - 1 | |
31/10/2021 | 9 | Red Boys Elzestraat | - | FC Belgica | 4 - 0 | |
07/11/2021 | 10 | FC Belgica | - | Team Pouvri | 3 - 1 | |
14/11/2021 | 11 | Ostan | - | FC Belgica | 4 - 3 | |
21/11/2021 | 12 | FC Belgica | - | Boterwaag United | 3 - 1 | |
28/11/2021 | 13 | SFC Vitesse Boom | - | FC Belgica (ff.) | 5 - 0 | |
09/01/2022 | 15 | FC Belgica | - | SK Berkenrode | 1 - 3 | |
16/01/2022 | 16 | KFC Broechem | - | FC Belgica | 0 - 5 | |
23/01/2022 | 17 | FC Belgica | - | SV Sint-Jozef | 1 - 2 | |
06/02/2022 | 19 | SK De Vrede | - | FC Belgica | 4 - 1 | |
13/02/2022 | 20 | FC Belgica | - | FC Rood Wit | 2 - 6 | |
20/02/2022 | 21 | KSC Familia-Academia | - | FC Belgica | 1 - 1 | |
06/03/2022 | 22 | FC Belgica | - | Red Boys Elzestraat | 0 - 6 | |
13/03/2022 | 23 | Team Pouvri | - | FC Belgica | 1 - 1 | |
20/03/2022 | 24 | FC Belgica | - | Ostan | 3 - 1 | |
27/03/2022 | 25 | Boterwaag United | - | FC Belgica | 2 - 5 | |
03/04/2022 | 26 | FC Belgica | - | SFC Vitesse Boom | 0 - 8 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | FC Rood Wit | - | Boterwaag United | 3 - 3 | |
12/09/2021 | 2 | SFC Vitesse Boom | - | FC Rood Wit (ff.) | 5 - 0 | |
26/09/2021 | 4 | SK Berkenrode | - | FC Rood Wit | 5 - 3 | |
03/10/2021 | 5 | FC Rood Wit | - | KFC Broechem | 0 - 2 | |
10/10/2021 | 6 | SV Sint-Jozef | - | FC Rood Wit | 3 - 2 | |
17/10/2021 | 7 | FC Rood Wit | - | FC Belgica | 3 - 1 | |
24/10/2021 | 8 | SK De Vrede | - | FC Rood Wit | 6 - 1 | |
07/11/2021 | 10 | FC Rood Wit | - | KSC Familia-Academia | 4 - 4 | |
14/11/2021 | 11 | Red Boys Elzestraat | - | FC Rood Wit | 5 - 2 | |
21/11/2021 | 12 | FC Rood Wit | - | Team Pouvri | 3 - 3 | |
28/11/2021 | 13 | Ostan | - | FC Rood Wit | 2 - 2 | |
05/12/2021 | 14 | Boterwaag United | - | FC Rood Wit | 4 - 2 | |
09/01/2022 | 15 | FC Rood Wit (ff.) | - | SFC Vitesse Boom | 0 - 5 | |
23/01/2022 | 17 | FC Rood Wit | - | SK Berkenrode | 1 - 0 | |
30/01/2022 | 18 | KFC Broechem | - | FC Rood Wit | 1 - 2 | |
06/02/2022 | 19 | FC Rood Wit | - | SV Sint-Jozef | 4 - 1 | |
13/02/2022 | 20 | FC Belgica | - | FC Rood Wit | 2 - 6 | |
20/02/2022 | 21 | FC Rood Wit | - | SK De Vrede | 2 - 1 | |
13/03/2022 | 23 | KSC Familia-Academia | - | FC Rood Wit | 2 - 4 | |
20/03/2022 | 24 | FC Rood Wit | - | Red Boys Elzestraat | 4 - 1 | |
27/03/2022 | 25 | Team Pouvri (ff.) | - | FC Rood Wit | 0 - 5 | |
03/04/2022 | 26 | FC Rood Wit | - | Ostan | 2 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
12/09/2021 | 2 | KFC Broechem | - | SV Sint-Jozef | 6 - 1 | |
19/09/2021 | 3 | FC Belgica | - | KFC Broechem | 2 - 2 | |
26/09/2021 | 4 | KFC Broechem | - | SK De Vrede | 2 - 4 | |
03/10/2021 | 5 | FC Rood Wit | - | KFC Broechem | 0 - 2 | |
10/10/2021 | 6 | KFC Broechem | - | KSC Familia-Academia | 6 - 0 | |
17/10/2021 | 7 | Red Boys Elzestraat | - | KFC Broechem | 1 - 1 | |
24/10/2021 | 8 | KFC Broechem | - | Team Pouvri | 7 - 0 | |
31/10/2021 | 9 | Ostan | - | KFC Broechem | 3 - 0 | |
07/11/2021 | 10 | KFC Broechem | - | Boterwaag United | 3 - 1 | |
14/11/2021 | 11 | SFC Vitesse Boom | - | KFC Broechem | 0 - 0 | |
28/11/2021 | 13 | SK Berkenrode | - | KFC Broechem | 0 - 3 | |
09/01/2022 | 15 | SV Sint-Jozef | - | KFC Broechem | 3 - 1 | |
16/01/2022 | 16 | KFC Broechem | - | FC Belgica | 0 - 5 | |
23/01/2022 | 17 | SK De Vrede | - | KFC Broechem | 1 - 1 | |
30/01/2022 | 18 | KFC Broechem | - | FC Rood Wit | 1 - 2 | |
06/02/2022 | 19 | KSC Familia-Academia | - | KFC Broechem | 0 - 0 | |
13/02/2022 | 20 | KFC Broechem | - | Red Boys Elzestraat | 3 - 3 | |
20/02/2022 | 21 | Team Pouvri | - | KFC Broechem | 3 - 8 | |
06/03/2022 | 22 | KFC Broechem | - | Ostan | 6 - 1 | |
13/03/2022 | 23 | Boterwaag United | - | KFC Broechem | 2 - 2 | |
20/03/2022 | 24 | KFC Broechem | - | SFC Vitesse Boom | 0 - 2 | |
03/04/2022 | 26 | KFC Broechem | - | SK Berkenrode | 2 - 5 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | KSC Familia-Academia | - | Ostan | 2 - 2 | |
12/09/2021 | 2 | Boterwaag United | - | KSC Familia-Academia | 1 - 3 | |
19/09/2021 | 3 | KSC Familia-Academia | - | SFC Vitesse Boom | 3 - 3 | |
03/10/2021 | 5 | KSC Familia-Academia | - | SK Berkenrode | 2 - 3 | |
10/10/2021 | 6 | KFC Broechem | - | KSC Familia-Academia | 6 - 0 | |
17/10/2021 | 7 | KSC Familia-Academia | - | SV Sint-Jozef | 2 - 4 | |
24/10/2021 | 8 | FC Belgica | - | KSC Familia-Academia | 1 - 1 | |
31/10/2021 | 9 | KSC Familia-Academia | - | SK De Vrede | 0 - 2 | |
07/11/2021 | 10 | FC Rood Wit | - | KSC Familia-Academia | 4 - 4 | |
21/11/2021 | 12 | KSC Familia-Academia | - | Red Boys Elzestraat | 1 - 2 | |
28/11/2021 | 13 | Team Pouvri | - | KSC Familia-Academia | 0 - 3 | |
05/12/2021 | 14 | Ostan | - | KSC Familia-Academia | 1 - 4 | |
09/01/2022 | 15 | KSC Familia-Academia | - | Boterwaag United | 0 - 0 | |
16/01/2022 | 16 | SFC Vitesse Boom | - | KSC Familia-Academia | 2 - 3 | |
30/01/2022 | 18 | SK Berkenrode | - | KSC Familia-Academia | 0 - 1 | |
06/02/2022 | 19 | KSC Familia-Academia | - | KFC Broechem | 0 - 0 | |
13/02/2022 | 20 | SV Sint-Jozef | - | KSC Familia-Academia | 1 - 3 | |
20/02/2022 | 21 | KSC Familia-Academia | - | FC Belgica | 1 - 1 | |
06/03/2022 | 22 | SK De Vrede | - | KSC Familia-Academia | 4 - 1 | |
13/03/2022 | 23 | KSC Familia-Academia | - | FC Rood Wit | 2 - 4 | |
27/03/2022 | 25 | Red Boys Elzestraat | - | KSC Familia-Academia | 1 - 2 | |
03/04/2022 | 26 | KSC Familia-Academia | - | Team Pouvri (ff.) | 5 - 0 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | KSC Familia-Academia | - | Ostan | 2 - 2 | |
12/09/2021 | 2 | Ostan (ff.) | - | Red Boys Elzestraat | 0 - 5 | |
19/09/2021 | 3 | Team Pouvri | - | Ostan | 4 - 2 | |
03/10/2021 | 5 | Ostan | - | Boterwaag United | 2 - 0 | |
10/10/2021 | 6 | SFC Vitesse Boom | - | Ostan | 3 - 1 | |
24/10/2021 | 8 | SK Berkenrode | - | Ostan | 3 - 2 | |
31/10/2021 | 9 | Ostan | - | KFC Broechem | 3 - 0 | |
07/11/2021 | 10 | SV Sint-Jozef | - | Ostan | 5 - 2 | |
14/11/2021 | 11 | Ostan | - | FC Belgica | 4 - 3 | |
21/11/2021 | 12 | SK De Vrede | - | Ostan | 2 - 2 | |
28/11/2021 | 13 | Ostan | - | FC Rood Wit | 2 - 2 | |
05/12/2021 | 14 | Ostan | - | KSC Familia-Academia | 1 - 4 | |
09/01/2022 | 15 | Red Boys Elzestraat | - | Ostan | 4 - 0 | |
16/01/2022 | 16 | Ostan | - | Team Pouvri | 4 - 3 | |
30/01/2022 | 18 | Boterwaag United | - | Ostan | 4 - 2 | |
06/02/2022 | 19 | Ostan | - | SFC Vitesse Boom | 4 - 1 | |
20/02/2022 | 21 | Ostan | - | SK Berkenrode | 2 - 5 | |
06/03/2022 | 22 | KFC Broechem | - | Ostan | 6 - 1 | |
13/03/2022 | 23 | Ostan | - | SV Sint-Jozef | 3 - 2 | |
20/03/2022 | 24 | FC Belgica | - | Ostan | 3 - 1 | |
27/03/2022 | 25 | Ostan | - | SK De Vrede | 1 - 4 | |
03/04/2022 | 26 | FC Rood Wit | - | Ostan | 2 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | Red Boys Elzestraat | - | Team Pouvri (ff.) | 5 - 0 | |
12/09/2021 | 2 | Ostan (ff.) | - | Red Boys Elzestraat | 0 - 5 | |
19/09/2021 | 3 | Red Boys Elzestraat | - | Boterwaag United | 6 - 2 | |
26/09/2021 | 4 | SFC Vitesse Boom | - | Red Boys Elzestraat | 4 - 2 | |
10/10/2021 | 6 | SK Berkenrode | - | Red Boys Elzestraat | 2 - 2 | |
17/10/2021 | 7 | Red Boys Elzestraat | - | KFC Broechem | 1 - 1 | |
24/10/2021 | 8 | SV Sint-Jozef | - | Red Boys Elzestraat | 0 - 3 | |
31/10/2021 | 9 | Red Boys Elzestraat | - | FC Belgica | 4 - 0 | |
07/11/2021 | 10 | SK De Vrede | - | Red Boys Elzestraat | 2 - 5 | |
14/11/2021 | 11 | Red Boys Elzestraat | - | FC Rood Wit | 5 - 2 | |
21/11/2021 | 12 | KSC Familia-Academia | - | Red Boys Elzestraat | 1 - 2 | |
05/12/2021 | 14 | Team Pouvri | - | Red Boys Elzestraat | 1 - 5 | |
09/01/2022 | 15 | Red Boys Elzestraat | - | Ostan | 4 - 0 | |
16/01/2022 | 16 | Boterwaag United | - | Red Boys Elzestraat | 3 - 8 | |
23/01/2022 | 17 | Red Boys Elzestraat | - | SFC Vitesse Boom | 2 - 3 | |
06/02/2022 | 19 | Red Boys Elzestraat | - | SK Berkenrode | 23/03 Speeldag | |
13/02/2022 | 20 | KFC Broechem | - | Red Boys Elzestraat | 3 - 3 | |
20/02/2022 | 21 | Red Boys Elzestraat | - | SV Sint-Jozef | 4 - 2 | |
06/03/2022 | 22 | FC Belgica | - | Red Boys Elzestraat | 0 - 6 | |
13/03/2022 | 23 | Red Boys Elzestraat | - | SK De Vrede | 0 - 0 | |
20/03/2022 | 24 | FC Rood Wit | - | Red Boys Elzestraat | 4 - 1 | |
23/03/2022 | 19 | Red Boys Elzestraat | - | SK Berkenrode | 3 - 5 | |
27/03/2022 | 25 | Red Boys Elzestraat | - | KSC Familia-Academia | 1 - 2 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | SK De Vrede | - | SFC Vitesse Boom | 1 - 2 | |
12/09/2021 | 2 | SFC Vitesse Boom | - | FC Rood Wit (ff.) | 5 - 0 | |
19/09/2021 | 3 | KSC Familia-Academia | - | SFC Vitesse Boom | 3 - 3 | |
26/09/2021 | 4 | SFC Vitesse Boom | - | Red Boys Elzestraat | 4 - 2 | |
03/10/2021 | 5 | Team Pouvri | - | SFC Vitesse Boom | 2 - 5 | |
10/10/2021 | 6 | SFC Vitesse Boom | - | Ostan | 3 - 1 | |
17/10/2021 | 7 | Boterwaag United | - | SFC Vitesse Boom | 0 - 4 | |
07/11/2021 | 10 | SK Berkenrode | - | SFC Vitesse Boom | 1 - 3 | |
14/11/2021 | 11 | SFC Vitesse Boom | - | KFC Broechem | 0 - 0 | |
21/11/2021 | 12 | SV Sint-Jozef | - | SFC Vitesse Boom | 1 - 5 | |
28/11/2021 | 13 | SFC Vitesse Boom | - | FC Belgica (ff.) | 5 - 0 | |
05/12/2021 | 14 | SFC Vitesse Boom | - | SK De Vrede | 1 - 0 | |
09/01/2022 | 15 | FC Rood Wit (ff.) | - | SFC Vitesse Boom | 0 - 5 | |
16/01/2022 | 16 | SFC Vitesse Boom | - | KSC Familia-Academia | 2 - 3 | |
23/01/2022 | 17 | Red Boys Elzestraat | - | SFC Vitesse Boom | 2 - 3 | |
30/01/2022 | 18 | SFC Vitesse Boom | - | Team Pouvri | 1 - 1 | |
06/02/2022 | 19 | Ostan | - | SFC Vitesse Boom | 4 - 1 | |
13/02/2022 | 20 | SFC Vitesse Boom | - | Boterwaag United | 2 - 0 | |
13/03/2022 | 23 | SFC Vitesse Boom | - | SK Berkenrode | 2 - 1 | |
20/03/2022 | 24 | KFC Broechem | - | SFC Vitesse Boom | 0 - 2 | |
27/03/2022 | 25 | SFC Vitesse Boom | - | SV Sint-Jozef | 5 - 2 | |
03/04/2022 | 26 | FC Belgica | - | SFC Vitesse Boom | 0 - 8 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | SV Sint-Jozef | - | SK Berkenrode | 2 - 5 | |
12/09/2021 | 2 | SK Berkenrode | - | FC Belgica | 0 - 4 | |
19/09/2021 | 3 | SK De Vrede | - | SK Berkenrode | 3 - 1 | |
26/09/2021 | 4 | SK Berkenrode | - | FC Rood Wit | 5 - 3 | |
03/10/2021 | 5 | KSC Familia-Academia | - | SK Berkenrode | 2 - 3 | |
10/10/2021 | 6 | SK Berkenrode | - | Red Boys Elzestraat | 2 - 2 | |
17/10/2021 | 7 | Team Pouvri | - | SK Berkenrode | 2 - 3 | |
24/10/2021 | 8 | SK Berkenrode | - | Ostan | 3 - 2 | |
31/10/2021 | 9 | Boterwaag United | - | SK Berkenrode | 2 - 1 | |
07/11/2021 | 10 | SK Berkenrode | - | SFC Vitesse Boom | 1 - 3 | |
28/11/2021 | 13 | SK Berkenrode | - | KFC Broechem | 0 - 3 | |
05/12/2021 | 14 | SK Berkenrode | - | SV Sint-Jozef | 19/12 Speeldag | |
19/12/2021 | 14 | SK Berkenrode | - | SV Sint-Jozef | 0 - 0 | |
09/01/2022 | 15 | FC Belgica | - | SK Berkenrode | 1 - 3 | |
16/01/2022 | 16 | SK Berkenrode | - | SK De Vrede | 2 - 1 | |
23/01/2022 | 17 | FC Rood Wit | - | SK Berkenrode | 1 - 0 | |
30/01/2022 | 18 | SK Berkenrode | - | KSC Familia-Academia | 0 - 1 | |
06/02/2022 | 19 | Red Boys Elzestraat | - | SK Berkenrode | 23/03 Speeldag | |
13/02/2022 | 20 | SK Berkenrode | - | Team Pouvri | 2 - 0 | |
20/02/2022 | 21 | Ostan | - | SK Berkenrode | 2 - 5 | |
06/03/2022 | 22 | SK Berkenrode | - | Boterwaag United | 6 - 3 | |
13/03/2022 | 23 | SFC Vitesse Boom | - | SK Berkenrode | 2 - 1 | |
23/03/2022 | 19 | Red Boys Elzestraat | - | SK Berkenrode | 3 - 5 | |
03/04/2022 | 26 | KFC Broechem | - | SK Berkenrode | 2 - 5 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | SK De Vrede | - | SFC Vitesse Boom | 1 - 2 | |
19/09/2021 | 3 | SK De Vrede | - | SK Berkenrode | 3 - 1 | |
26/09/2021 | 4 | KFC Broechem | - | SK De Vrede | 2 - 4 | |
03/10/2021 | 5 | SK De Vrede | - | SV Sint-Jozef | 1 - 3 | |
10/10/2021 | 6 | FC Belgica | - | SK De Vrede | 1 - 1 | |
24/10/2021 | 8 | SK De Vrede | - | FC Rood Wit | 6 - 1 | |
31/10/2021 | 9 | KSC Familia-Academia | - | SK De Vrede | 0 - 2 | |
07/11/2021 | 10 | SK De Vrede | - | Red Boys Elzestraat | 2 - 5 | |
14/11/2021 | 11 | Team Pouvri (ff.) | - | SK De Vrede | 0 - 5 | |
21/11/2021 | 12 | SK De Vrede | - | Ostan | 2 - 2 | |
28/11/2021 | 13 | Boterwaag United | - | SK De Vrede | 2 - 3 | |
05/12/2021 | 14 | SFC Vitesse Boom | - | SK De Vrede | 1 - 0 | |
16/01/2022 | 16 | SK Berkenrode | - | SK De Vrede | 2 - 1 | |
23/01/2022 | 17 | SK De Vrede | - | KFC Broechem | 1 - 1 | |
30/01/2022 | 18 | SV Sint-Jozef | - | SK De Vrede | 1 - 1 | |
06/02/2022 | 19 | SK De Vrede | - | FC Belgica | 4 - 1 | |
20/02/2022 | 21 | FC Rood Wit | - | SK De Vrede | 2 - 1 | |
06/03/2022 | 22 | SK De Vrede | - | KSC Familia-Academia | 4 - 1 | |
13/03/2022 | 23 | Red Boys Elzestraat | - | SK De Vrede | 0 - 0 | |
20/03/2022 | 24 | SK De Vrede | - | Team Pouvri | 5 - 3 | |
27/03/2022 | 25 | Ostan | - | SK De Vrede | 1 - 4 | |
03/04/2022 | 26 | SK De Vrede | - | Boterwaag United | 3 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | SV Sint-Jozef | - | SK Berkenrode | 2 - 5 | |
12/09/2021 | 2 | KFC Broechem | - | SV Sint-Jozef | 6 - 1 | |
26/09/2021 | 4 | SV Sint-Jozef | - | FC Belgica | 1 - 1 | |
03/10/2021 | 5 | SK De Vrede | - | SV Sint-Jozef | 1 - 3 | |
10/10/2021 | 6 | SV Sint-Jozef | - | FC Rood Wit | 3 - 2 | |
17/10/2021 | 7 | KSC Familia-Academia | - | SV Sint-Jozef | 2 - 4 | |
24/10/2021 | 8 | SV Sint-Jozef | - | Red Boys Elzestraat | 0 - 3 | |
31/10/2021 | 9 | Team Pouvri | - | SV Sint-Jozef | 3 - 4 | |
07/11/2021 | 10 | SV Sint-Jozef | - | Ostan | 5 - 2 | |
14/11/2021 | 11 | Boterwaag United | - | SV Sint-Jozef | 3 - 4 | |
21/11/2021 | 12 | SV Sint-Jozef | - | SFC Vitesse Boom | 1 - 5 | |
05/12/2021 | 14 | SK Berkenrode | - | SV Sint-Jozef | 19/12 Speeldag | |
19/12/2021 | 14 | SK Berkenrode | - | SV Sint-Jozef | 0 - 0 | |
09/01/2022 | 15 | SV Sint-Jozef | - | KFC Broechem | 3 - 1 | |
23/01/2022 | 17 | FC Belgica | - | SV Sint-Jozef | 1 - 2 | |
30/01/2022 | 18 | SV Sint-Jozef | - | SK De Vrede | 1 - 1 | |
06/02/2022 | 19 | FC Rood Wit | - | SV Sint-Jozef | 4 - 1 | |
13/02/2022 | 20 | SV Sint-Jozef | - | KSC Familia-Academia | 1 - 3 | |
20/02/2022 | 21 | Red Boys Elzestraat | - | SV Sint-Jozef | 4 - 2 | |
06/03/2022 | 22 | SV Sint-Jozef | - | Team Pouvri | 2 - 2 | |
13/03/2022 | 23 | Ostan | - | SV Sint-Jozef | 3 - 2 | |
20/03/2022 | 24 | SV Sint-Jozef | - | Boterwaag United | 1 - 2 | |
27/03/2022 | 25 | SFC Vitesse Boom | - | SV Sint-Jozef | 5 - 2 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | Red Boys Elzestraat | - | Team Pouvri (ff.) | 5 - 0 | |
19/09/2021 | 3 | Team Pouvri | - | Ostan | 4 - 2 | |
26/09/2021 | 4 | Boterwaag United | - | Team Pouvri | 0 - 4 | |
03/10/2021 | 5 | Team Pouvri | - | SFC Vitesse Boom | 2 - 5 | |
17/10/2021 | 7 | Team Pouvri | - | SK Berkenrode | 2 - 3 | |
24/10/2021 | 8 | KFC Broechem | - | Team Pouvri | 7 - 0 | |
31/10/2021 | 9 | Team Pouvri | - | SV Sint-Jozef | 3 - 4 | |
07/11/2021 | 10 | FC Belgica | - | Team Pouvri | 3 - 1 | |
14/11/2021 | 11 | Team Pouvri (ff.) | - | SK De Vrede | 0 - 5 | |
21/11/2021 | 12 | FC Rood Wit | - | Team Pouvri | 3 - 3 | |
28/11/2021 | 13 | Team Pouvri | - | KSC Familia-Academia | 0 - 3 | |
05/12/2021 | 14 | Team Pouvri | - | Red Boys Elzestraat | 1 - 5 | |
16/01/2022 | 16 | Ostan | - | Team Pouvri | 4 - 3 | |
23/01/2022 | 17 | Team Pouvri | - | Boterwaag United | 0 - 6 | |
30/01/2022 | 18 | SFC Vitesse Boom | - | Team Pouvri | 1 - 1 | |
13/02/2022 | 20 | SK Berkenrode | - | Team Pouvri | 2 - 0 | |
20/02/2022 | 21 | Team Pouvri | - | KFC Broechem | 3 - 8 | |
06/03/2022 | 22 | SV Sint-Jozef | - | Team Pouvri | 2 - 2 | |
13/03/2022 | 23 | Team Pouvri | - | FC Belgica | 1 - 1 | |
20/03/2022 | 24 | SK De Vrede | - | Team Pouvri | 5 - 3 | |
27/03/2022 | 25 | Team Pouvri (ff.) | - | FC Rood Wit | 0 - 5 | |
03/04/2022 | 26 | KSC Familia-Academia | - | Team Pouvri (ff.) | 5 - 0 |
Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren | Heren Reeks 1 | Heren Reeks 2 | Heren Reeks 3 A |
Heren Reeks 3 B | Heren Reeks 4 A | Heren Reeks 4 B |
Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames | Dames Reeks A | Dames Reeks B | Dames Reeks C |