KFC Eendracht Zoersel ***, KVC Wilrijk A, FCS Mariekerke-Branst A ***, Willebroekse SV, KVV Vosselaar, KSV Bornem,
Sporting Tisselt A, FC Oppuurs ***, RVC Hoboken A, KFC Lentezon Beerse A, Verbr. Zwijndrecht A, Excelsior Mariaburg A,
Nielse SV A ***, KFC Brasschaat, TOR Deurne Pirates A, K Sint-Job FC A, K Merksplas SK, K Ternesse VV A ***,
K Kalmthout SK, KSK 's Gravenwezel-Schilde A, KSK Weelde, Loenhout SK, K Wuustwezel FC en KFC Antonia A ***.
Voor het wedstrijdschema, klik naar de aparte pagina
groep 1.
KFC Ranst A ***, KV Bonheiden, FC De Kempen TL A ***, KFC Broechem, KFC Herselt A ***, Groen Rood Katelijne,
K Kontich FC A ***, K Bevel FC, KSK Wavria A, KFC Arendonk Sport, VC Mortsel OG A, KSAV Sint-Dimpna Geel A,
KV Hooikt A, KVC Lille United B, K Zandhovense SK, White Star Schorvoort ***, VC Herentals, BSK Retie ***,
Zwaluwen Olmen, K Berg en Dal VV, FC Punt-Larum ***, KFC Heikant-Berlaar ***, RFC Zwaneven en OG Vorselaar.
Voor het wedstrijdschema, klik naar de aparte pagina
groep 2.
KSK 's Gravenwezel-Schilde B, FC Antwerpen Noord, K Achterbroek VV, Horendonk FC, K Heibos SV, Excelsior FC Essen,
KVC Wijnegem A ***, KSOC Maria-ter-Heide, FC Turk Sport Antwerpen, Sporting Burcht FC, K Nieuwmoer FC, City Pirates B,
K Sint-Job FC B, TOR Deurne Pirates B, KFC Berendrecht Sport, Tubantia Borgerhout VK, KFC Schoten, KSV Wildert,
Verbr. Zwijndrecht B, Zandvliet Sport A, FC Ekeren, Zandvliet Sport B, SV Noorse, K Putte SK, FC Los Incas Antwerpen,
Alberta FC Schilde, K Ternesse VV B, RVC Hoboken B, K Gooreind VV, KVC Wijnegem B, Excelsior Mariaburg B,
KSK Ekeren Donk, FC Merksem en KSC Maccabi.
Voor het wedstrijdschema, klik naar de aparte pagina
groep 3.
K Brecht SK, KFC Beekhoek Sport, KVNA Wortel, KFC Flandria, K Meerle FC, KFC Dessel Sport B, KSK Oosthoven,
Verbroedering Balen, KFC Grobbendonk, KFC Sint-Lenaarts B, KFC Meer, FC De Kempen TL B ***, Olen United, KFC Pulle,
KVV Dosko, KFCH Pulderbos, KFC Poppel, KFC Halle, KFC Lentezon Beerse B, K Minderhout VV, KSAV Sint-Dimpna B,
KVC Oostmalle, KVV Rauw Sport, KFC Antonia B, KFC Wechelderzande, FC St-Jozef Rijkevorsel, Vlimmeren Sport, KFC Mol,
KSV Oud-Turnhout, KFC Wezel Sport B, KFC Ezaart Sport, KSK Kasterlee, HIH Turnhout en KV Westmalle.
Voor het wedstrijdschema, klik naar de aparte pagina
groep 4.
KVC Wilrijk B, K Rumstse SK, SV Aartselaar A, VC Mortsel OG B, FC Oxford Hemiksem A, Zennester Hombeek, SC Duffel A,
FCS Mariekerke-Branst B, SC Duffel B, VVH Lippelo, K Kontich FC B, Red Boys Elzestraat, Nielse SV B ***, KSK Sint-Amands,
KFC Lint, KSC Mechelen, KFCV Wintam, FC Blaasveld, K Berchem Sport 2004 B ***, Schelle Sport A, VK Heindonk,
Schelle Sport B, K Hove Sport, KSV Aartselaar B, Heffen SK, FC Oxford Hemiksem B, KVV Duffel, Sporting Tisselt B,
K Boechoutse VV, KFC Katelijne B, FC Walem, KVK Hingene, VC Leest, FC Oxaco Boechout, Kalfort Puursica *** en K Reet SK.
Voor het wedstrijdschema, klik naar de aparte pagina
groep 5.
VC Rijmenam, KFC Ranst B, KSV Schriek ***, VC Immer Oost, KFC Herenthout, KFC Herselt B, Excelsior Bouwel, KFC Muizen,
SK Peulis, KVV Blauwvoet Oevel, KFC Katelijne A, Racing Emblem, Berg-Op Beerzel, KFC Putte B, KFC Linda Olen,
SKS Herentals, KFC Zammel, K Ramsel FC, FC Netezonen, KSC Wiekevorst, KSK Oelegem, SV Grasheide, KFCM Hallaar,
VV Laakdal, KFC Putte A, KFC Heultje, KFC Excelsior Vorst, Kessel United, KFC Tongerlo, KVC Booischot, SK Rita Berlaar,
KSK Wavria B, K Noordstar VV en KV Hooikt B.
Voor het wedstrijdschema, klik naar de aparte pagina
groep 6.
Voor het archief van het vorig seizoen in de BVA 2021-2022, klik hier.
* De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door de provinciale voetbalbond.
*
Alle eerste ploegen, dus ook de B-ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen die door hun provinciaal comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven.
* Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer
(de laatst bij de RBFA aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.
* Bij de
Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden.
De datums:
de zaterdagen 6, 13 en 20 augustus en zondag 28 augustus.
- De clubs worden, voorafgaand aan de lottrekking, verdeeld in een groep met 1e en 2e provincialers in twee reeksen, en een groep met 3e en 4e provincialers in vier reeksen.
- De lottrekking gebeurt ook binnen die groepen, zodat clubs uit 1e en 2e provinciale in de poulefase enkel tegen andere clubs uit die afdelingen kunnen uitkomen.
- Hetzelfde principe geldt niet bij de lottrekking binnen de groep van 3e en 4e provincialers, waar er op vraag van de clubs
gekozen werd voor een "regionale" regeling, waarbij het dus wel mogelijk is dat ploegen uit dezelfde reeks tegen elkaar spelen in de BVA.
- De eerste vier gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste twee gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales..
- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Competitions Department Voetbal Vlaanderen.
- De
eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en
de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6,
kwalificeren zich voor de achtste finales.
- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA.
Dat schema ziet u verder op deze pagina.
- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.
- Ook de schema's van de kwartfinales en de halve finales zijn vooraf bepaald. Zie verder hieronder voor die schema's.
- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.
* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd
niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost.
De winnaar van
de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.
2. Indien een wedstrijd
tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost.
De winnaar van
de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.
3. Bij wedstrijden die
tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld,
blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.
4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.
5. Een van tevoren gegeven forfait
in de voorrondes levert ook een 0 - 3 of 3 - 0 nederlaag op. Indien de bezoekende club forfait geeft is
deze daarenboven een vergoeding verschuldigd aan de bezochte club
van 150 euro (artikel 14 van het BVA-reglement).
6. Indien een ploeg forfait geeft
vanaf de 8e finales krijgt ze een 5 - 0 of 0 - 5 forfaitscore, en er wordt door de bond een geldboete aangerekend.
Lees ook het officiële
BVA-reglement 2022-2023 (pdf).