Kwalificatie Groep I
Update: 05/06/2023 om 08:07u
Archief Seizoen 2022-2023 Nationaal Rode Duivels Kwalificatie Groep I
Laatste update: 05/06/2023 om 08:07u
Schoonheidsinstituut
Winterdreef 23, Oud Turnhout
www.naturelle.be
Meer info...
Verschueren BV - Schrijnwerkerij
Ramen & Deuren - Meer-Hoogstraten
Meer info...
KWALIFICATIE EK 2024 - GROEP I

Logo EK 2024 Op deze pagina ziet u de samenstelling, het wedstrijdschema, de uitslagen en het klassement van
de EK-Kwalificatie-Groep I. De deelnemende landen in deze groep zijn:
Zwitserland, IsraŽl, RoemeniŽ, Kosovo, Wit-Rusland en Andorra.

* BelgiŽ komt uit in Groep F.

Klassement na 2 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Zwitserland 2 2 0 0 8 0 6
2 RoemeniŽ 2 2 0 0 4 1 6
3 Kosovo 2 0 0 2 2 2 2
4 Andorra 2 0 1 1 1 3 1
5 IsraŽl 2 0 1 1 1 4 1
6 Wit Rusland 2 0 2 0 1 7 0

= gewonnen = verloren = gelijk
* De nummers ťťn en twee in het eindklassement plaatsen zich direct voor het EK 2024.
>> Hieronder ziet u de volledige wedstrijdkalender en de uitslagen van deze groep.

Speeldagen

01 02 03 04 05
06 07 08 09 10


Speeldag 1 (25 maart 2023)
Wit Rusland - Zwitserland 0 - 5
Andorra - RoemeniŽ 0 - 2
IsraŽl - Kosovo 1 - 1


Speeldag 2 (28 maart 2023)
Kosovo - Andorra 1 - 1
RoemeniŽ - Wit Rusland 2 - 1
Zwitserland - IsraŽl 3 - 0


Speeldag 3 (16 juni 2023)
Andorra - Zwitserland
Wit Rusland - IsraŽl
Kosovo - RoemeniŽ


Speeldag 4 (19 juni 2023)
Wit Rusland - Kosovo
IsraŽl - Andorra
Zwitserland - RoemeniŽ


Speeldag 5 (9 september 2023)
Andorra - Wit Rusland
Kosovo - Zwitserland
RoemeniŽ - IsraŽl


Speeldag 6 (12 september 2023)
IsraŽl - Wit Rusland
RoemeniŽ - Kosovo
Zwitserland - Andorra


Speeldag 7 (12 oktober 2023)
Andorra - Kosovo
Wit Rusland - RoemeniŽ
IsraŽl - Zwitserland


Speeldag 8 (15 oktober 2023)
Zwitserland - Wit Rusland
Kosovo - IsraŽl
RoemeniŽ - Andorra


Speeldag 9 (18 november 2023)
Wit Rusland - Andorra
IsraŽl - RoemeniŽ
Zwitserland - Kosovo


Speeldag 10 (21 november 2023)
Andorra - IsraŽl
Kosovo - Wit Rusland
RoemeniŽ - Zwitserland


EK 2024 KWALIFICATIE - LINKS NAAR ALLE GROEPEN
Groep A Groep B Groep C Groep D Groep E
Groep F Groep G Groep H Groep I Groep J


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de FIFA (c), de UEFA (c) en de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).

Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Andorra

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/03/2023 1 Andorra - RoemeniŽ 0 - 2
28/03/2023 2 Kosovo - Andorra 1 - 1
16/06/2023 3 Andorra - Zwitserland Speeldag 
19/06/2023 4 IsraŽl - Andorra Speeldag 
09/09/2023 5 Andorra - Wit Rusland Speeldag 
12/09/2023 6 Zwitserland - Andorra Speeldag 
12/10/2023 7 Andorra - Kosovo Speeldag 
15/10/2023 8 RoemeniŽ - Andorra Speeldag 
18/11/2023 9 Wit Rusland - Andorra Speeldag 
21/11/2023 10 Andorra - IsraŽl Speeldag 

IsraŽl

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/03/2023 1 IsraŽl - Kosovo 1 - 1
28/03/2023 2 Zwitserland - IsraŽl 3 - 0
16/06/2023 3 Wit Rusland - IsraŽl Speeldag 
19/06/2023 4 IsraŽl - Andorra Speeldag 
09/09/2023 5 RoemeniŽ - IsraŽl Speeldag 
12/09/2023 6 IsraŽl - Wit Rusland Speeldag 
12/10/2023 7 IsraŽl - Zwitserland Speeldag 
15/10/2023 8 Kosovo - IsraŽl Speeldag 
18/11/2023 9 IsraŽl - RoemeniŽ Speeldag 
21/11/2023 10 Andorra - IsraŽl Speeldag 

Kosovo

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/03/2023 1 IsraŽl - Kosovo 1 - 1
28/03/2023 2 Kosovo - Andorra 1 - 1
16/06/2023 3 Kosovo - RoemeniŽ Speeldag 
19/06/2023 4 Wit Rusland - Kosovo Speeldag 
09/09/2023 5 Kosovo - Zwitserland Speeldag 
12/09/2023 6 RoemeniŽ - Kosovo Speeldag 
12/10/2023 7 Andorra - Kosovo Speeldag 
15/10/2023 8 Kosovo - IsraŽl Speeldag 
18/11/2023 9 Zwitserland - Kosovo Speeldag 
21/11/2023 10 Kosovo - Wit Rusland Speeldag 

RoemeniŽ

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/03/2023 1 Andorra - RoemeniŽ 0 - 2
28/03/2023 2 RoemeniŽ - Wit Rusland 2 - 1
16/06/2023 3 Kosovo - RoemeniŽ Speeldag 
19/06/2023 4 Zwitserland - RoemeniŽ Speeldag 
09/09/2023 5 RoemeniŽ - IsraŽl Speeldag 
12/09/2023 6 RoemeniŽ - Kosovo Speeldag 
12/10/2023 7 Wit Rusland - RoemeniŽ Speeldag 
15/10/2023 8 RoemeniŽ - Andorra Speeldag 
18/11/2023 9 IsraŽl - RoemeniŽ Speeldag 
21/11/2023 10 RoemeniŽ - Zwitserland Speeldag 

Wit Rusland

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/03/2023 1 Wit Rusland - Zwitserland 0 - 5
28/03/2023 2 RoemeniŽ - Wit Rusland 2 - 1
16/06/2023 3 Wit Rusland - IsraŽl Speeldag 
19/06/2023 4 Wit Rusland - Kosovo Speeldag 
09/09/2023 5 Andorra - Wit Rusland Speeldag 
12/09/2023 6 IsraŽl - Wit Rusland Speeldag 
12/10/2023 7 Wit Rusland - RoemeniŽ Speeldag 
15/10/2023 8 Zwitserland - Wit Rusland Speeldag 
18/11/2023 9 Wit Rusland - Andorra Speeldag 
21/11/2023 10 Kosovo - Wit Rusland Speeldag 

Zwitserland

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/03/2023 1 Wit Rusland - Zwitserland 0 - 5
28/03/2023 2 Zwitserland - IsraŽl 3 - 0
16/06/2023 3 Andorra - Zwitserland Speeldag 
19/06/2023 4 Zwitserland - RoemeniŽ Speeldag 
09/09/2023 5 Kosovo - Zwitserland Speeldag 
12/09/2023 6 Zwitserland - Andorra Speeldag 
12/10/2023 7 IsraŽl - Zwitserland Speeldag 
15/10/2023 8 Zwitserland - Wit Rusland Speeldag 
18/11/2023 9 Zwitserland - Kosovo Speeldag 
21/11/2023 10 RoemeniŽ - Zwitserland Speeldag