Ronde 1 tot en met 5
Update: 07/08/2022 om 22:46u
Nationaal Beker van België Ronde 1 tot en met 5
Laatste update: 07/08/2022 om 22:46u
BEKER VAN BELGIE 2022-2023 - DE CROKY CUP - SPEELDAGEN 1 TOT 5

Beker van Belgie De "Beker van België" heet officiëel "De Croky-Cup" (c), naar de naam van de hoofdsponsor.
Op deze pagina ziet u een volledig overzicht van de eerste vijf speeldagen.

Verder op deze pagina ziet u ook de selectiecriteria van de provinciale ploegen, plus de regeling in de "Croky Cup".

Voor het archief van vorig seizoen in de "Croky Cup - Beker van België 2021-2022", klik hier.

!! De Antwerpse provincialers werden in groep 6, 7 en 8 uitgeloot. We vermelden ze met °° achter hun naam.
De ploegen uit de provincie Antwerpen die in de nationale reeksen uitkomen ziet u in cursief.

DE CROKY CUP - VOORRONDE - ZATERDAG 30 EN ZONDAG 31 JULI 2023

In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen meteen strafschoppen.
bold °° = provincie Antwerpen.
Voorronde
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
1 KSV Jabbeke - Sassport Boezinge A * 1 - 3 -
2 Rhodienne-De Hoek A * -RRC Waterloo A 2 - 0 -
3 RFC Hoei B * - ASE De Chastre A 3 - 0 -
4 RFC 1924 St-Vith (ff-gr.tfl)- RES Vaux A *0 - 5 -
5 KVV Hoeselt *- FC Bressoux 11 - 0 -
6 KSV Schriek °° *- VC Groot Dilbeek A 4 - 1 -
7 SV Nielse A °° -KRC Peer A * 1 - 2 -
8 SK Sint-Niklaas A - VK Liedekerke A *2 - 5 -
      
DE CROKY CUP - RONDE 1 - ZATERDAG 30 EN ZONDAG 31 JULI 2022

In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
In ronde 1 spelen de 8 winnaars van de voorronde, 144 provinciale clubs en de 64 clubs uit 3e Nationale.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen meteen strafschoppen.
bold °° = provincie Antwerpen. - cursief = nationaler uit de provincie Antwerpen.
GROEP 1
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
9 Roeselare-Daisel A * -Racing Club Lauwe 1 - 0 -
10 KSV Rumbeke * - KSC Blankenberge A 1 - 0 -
11 Sassport Boezinge A * -RFC Lissewege A 8 - 0 -
12 KFC Varsenare A - SV Anzegem A * 0 - 2 -
13 FC Etoiles D'Ere A -KSV Diksmuide A *0 - 5 -
14 Eendracht Aalter A *- Club Roeselare 3 - 2 -
15 Lendelede Sport - Eendracht Wervik * 0 - 2 -
16 Excelsior Zedelgem - Racing Waregem A *2 - 3 -
17 KSC Wielsbeke * - KWS Club Lauwe 1 - 0 -
18 Wevelgem City A * -SC Zonnebeke 2 - 1 -
19 FC Poesele - FC Kleit Maldegem * 2 - 3 -
20 Sparta Heestert A *- Vamos Zandvoorde 7 - 0 -
21 RFC Doornik A - KVC Deerlijk Sport * 1 - 14 - 5
      
GROEP 2
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
22 Rhodienne-De Hoek A - RA FC Cuesmes A 9 - 0 -
23 KVV Vlaamse Ardennen *- AC Anvaing A 4 - 1 -
24 Pays Vert Ostiches-Ath A * - Soignies Sports A 4 - 0 -
25 SK Oetingen VC - KSV Geraardsbergen A * 1 - 4 -
26 AC Le Roeulx A - CS Entite Manage *0 - 1 -
27 RUS D'Ophain A * - Voorde-Appelterre A 0 - 04 - 3
28 Union Lasne Ohain A * - Rapid Symphorinois A 4 - 1 -
29 St-Ghislain T-H A * - Eendracht Winnik A 4 - 0 -
30 RCS Brainois A - RUS Beloeil A * 1 - 2 -
31 RFC Ecaussinnois A - USC Jemappes A *0 - 1 -
32 RUS Club Anderlues A * - Rapid Symphorinois B 3 - 0 -
33 Renaissance Mons A * - Union Rixensart A 3 - 1 -
34 Renaissance Mons B * - BX Brussels A 2 - 0 -
      
GROEP 3
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
35 SC Montignies A -JS Fizoise A *1 - 2 -
36 Couvin-Mariembourg A * - RFC Hoei B 2 - 0 -
37 R Arquet FC A * -RUFC Ransartoise A 0 - 06 - 5
38 RFC Spy A - RJ Aischoise A *1 - 2 -
39 FC Olympic Namur - RFC Grand-Leez A *0 - 2 -
40 CS Onhaye A *- RUS Loyers A 2 - 0 -
41 JST Roselies A *- Huccorgne Sports 3 - 2 -
42 RFC Perwez A *- SC Montignies B 9 - 1 -
43 OC Nismes A - UB Gembloux A * 0 - 6 -
44 RFC Hoei A * - AC Lustin A 3 - 2 -
45 Villers La Ville A - Gosselies Sports A * 0 - 1 -
46 RAS Monceau A *- FC Gerpinnes A 7 - 1 -
47 RUS Biesme A *- RFC Wallonia Thisnes 1 - 13 - 1
48 JS Taminoise A *- ES De La Molignee (ff)5 - 0 -
      
GROEP 4
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
49 Chevetogne Football - Habay La Neuve A * 0 - 2 -
50 RFC Malmundaria A * - RUS Givry A (ff) 5 - 0 -
51 RAC Saint-Mard A -Marloie Sport A *0 - 4 -
52 RES Vaux A * -ROC Meix Dt-Virton A 1 - 14 - 2
53 RRC Trois-Ponts * -RUS Ethe Belmont A 1 - 0 -
54 RCS Libramont A - RCS Condruzien A * 1 - 2 -
55 Ster-Francorchamps A - Jeunesse Freylangeoise * 2 - 24 - 5
56 US Assenois A - RRC Longlier * 0 - 1 -
57 RLC Bastogne - Entente Durbuy * 0 - 2 -
58 FC Aarlen A * - RES Aubange A 2 - 1 -
59 RESC Houffaloise A - Union Rochefort A * 0 - 2 -
60 Wallonne Ciney A * - RFC Messancy A 1 - 0 -
61 RRC Mormont A *-RUS Sartoise A 5 - 0 -
      
GROEP 5
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
62 FC Torpedo Hasselt A *- Schoonbeek-Beverst A 2 - 1 -
63 KVK Wellen *- Oreye Union A 11 - 0 -
64 AC Hombourg A *-Zonhoven United A 1 - 15 - 4
65 United Richelle A *- GS Bree-Beek A 6 - 2 -
66 STA Genk - FC Herstal A *0 - 10 -
67 RFCU La Calamine A *-R Aubel FC A 1 - 0 -
68 Zepperen-Brustem A *- Ans Montegnee FC A 2 - 1 -
69 FC Raeren-Eynatten *- KVV Hoeselt 3 - 0 -
70 FCB Sprimont A *- Eendr. Louwel 3 - 0 -
71 KHO Heide Hasselt *- Neeroeteren FC 3 - 0 -
72 K Vlijtingen VV -Eendracht Termien * 0 - 4 -
73 Esperanza Pelt A - ET Elsautoise A * 2 - 25 - 6
74 KFC Eupen 1963 B -R Aywaille FC A *0 - 7 -
75 RFC Sart-Lez-Spa A *- KMR Biesen A (ff) 5 - 0 -
      
GROEP 6
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
76 Sporting Kampenhout A * - Crossing Vissenaken A 3 - 35 - 3
77 R Wavre Limal A - KSV Schriek °° * 0 - 3 -
78 Fenixx Beigem Humbeek A *- Herk-De-Stad FC A 2 - 1 -
79 Standaard Meerbeek * - Hoegaarden-Outgaarden A 2 - 1 -
80 Tempo Overijse *- Football Club Schaerbeek 4 - 0 -
81 R Leopold FC A *- KFC Herselt A °° 3 - 1 -
82 HO Bierbeek A *-RWL Sport A 1 - 0 -
83 Infinity Vilvoorde A - Stade Everois RC A * 0 - 1 -
84 KAC Betekom A *-KSC Grimbergen A 2 - 0 -
85 RAS Jodoigne A *- ROFC Stockel A 4 - 1 -
86 RFC Grez-Doiceau A *-HO Wolvertem Merchtem A 2 - 1 -
87 VK Linden A *- KFC Eppegem A 5 - 1 -
88 Olympia Wijgmaal A *- VS Kortenaken 5 - 0 -
89 Crossing Schaerbeek A *- Wambeek Ternat A 1 - 0 -
      
GROEP 7
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
90 ASV Geel * - KFCE Zoersel °° 5 - 0 -
91 K Wijnegem VC A °° - KFC Nijlen * 0 - 3 -
92 Weerstand Koersel A *- K Berchem Sport B °° 3 - 1 -
93 KFC Zwarte Leeuw * - K Antonia FC A °° 3 - 1 -
94 FC Punt-Larum °° - KFC St-Lenaarts A * 0 - 8 -
95 FC Wezel Sport A * -K Lutlommel VV 6 - 0 -
96 KVK Beringen *- Sparta Lille 4 - 0 -
97 K Kontich FC A °° - KFC Ranst A °° *0 - 4 -
98 KRC Peer A - K Achel VV A * 0 - 1 -
99 White Star Schorvoort °° - Witgoor Sport Dessel * 1 - 5 -
100 KVC Houtvenne * - De Kempen T-L A °° 3 - 0 -
101 De Kempen T-L B °° - FC Berlaar-Heikant °° * 0 - 2 -
102 KFC Diest - BSK Retie °° * 1 - 2 -
103 K Ternesse VV A °° -Svelta Melsele A * 1 - 2 -
      
GROEP 8
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
104 KSK Grembergen - Mariekerke-Branst A °° * 1 - 3 -
105 Kalfort Puursica °° *- Toekomst Relegem 7 - 1 -
106 Avanti Stekene *- KFC Eendr Zele A 1 - 0 -
107 FC Destelbergen A *- St-Joris Sleidinge 3 - 0 -
108 SV Nielse B °° -Elene-Grotenberge A * 1 - 7 -
109 FC St-Martens-Latem A *- FCE Meetjesland 1 - 14 - 1
110 KSCE Mariakerke *- FC Oppuurs °° 4 - 0 -
111 SK Munkzwalm A -KVE Drongen * 0 - 2 -
112 Eendracht Hekelgem A - KFC VW Hamme * 0 - 1 -
113 SK Berlare *- KSK Zingem A 4 - 3 -
114 VK Liedekerke A - Hoger Op Kalken A * 1 - 3 -
115 SK Denderhoutem *- KAV Dendermonde 1 - 0 -
116 SK Lokeren Doorslaar A - KVC Jong Lede * 0 - 2 -
      
DE CROKY CUP - RONDE 2 - ZATERDAG 6 EN ZONDAG 7 AUGUSTUS 2022

In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen meteen strafschoppen.
In ronde 2 spelen de 108 gekwalificeerde clubs uit de 1e ronde plus 48 clubs uit 2e Nationale.
!! De vermelding van een nummer, bijvoorbeeld "87", betekent "de winnaar van wedstrijd 87 uit de vorige ronde".
Voor de duidelijkheid maken we een onderverdeling in blokken van 10 wedstrijden.
Vanaf ronde 2 zijn de wedstrijden niet meer streekgebonden.

Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
117KVCSV Oostkamp A - Mariekerke-Branst A °° * 1 - 13 - 4
118 Eendracht Termien - KSK Tongeren A * 2 - 3 -
119Erpe-Mere United * -JST Roselies A 2 - 0 -
120 FC Destelbergen A - KFC Merelbeke *1 - 2 -
121 SK Berlare * - KVV Vlaamse Ardennen 2 - 0 -
122 RAS Jodoigne A - FC Herstal A * 2 - 3 -
123 Wevelgem City A - Tempo Overijse * 3 - 37 - 8
124 KFC St-Lenaarts A * - SK Denderhoutem 1 - 0 -
125 KVK Beringen * - Elene-Grotenberge A 1 - 0 -
126 RJ Aischoise A - KVC Jong Lede * 2 - 20 - 3
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
127 KSV Oudenaarde * - JS Taminoise A 2 - 24 - 2
128 RCS Verlaine A *- RFC Sart-Lez-Spa A 4 - 1 -
129 SK Pepingen-Halle A - Renaissance Mons A * 0 - 04 - 5
130 RC Hades Hasselt - Union Lasne Ohain A 4 - 1 -
131 RFC Grand-Leez A - R Arquet FC A * 1 - 2 -
132 Weerstand Koersel A * - FC Lebbeke 2 - 0 -
133 RRC Trois-Ponts - Renaissance Mons B 3 - 1 -
134 JS Fizoise A * - Rhodienne-De Hoek A 2 - 1 -
135 CS Entite Manage * - KFC Turnhout 2 - 1 -
136 K Diegem Sport *- RRC Longlier 5 - 4 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
137 Fenixx Beigem Humbeek A * - RFC Hoei A 2 - 0 -
138 KSV Diksmuide A - Avanti Stekene * 1 - 15 - 6
139 KSV Geraardsbergen A - KFC Ranst A °° * 3 - 5 -
140 Gosselies Sports A * - RUS Club Anderlues A 6 - 3 -
141 RFC Meux A *- RUS Beloeil A 3 - 1 -
142 Racing Club Gent - Pays Vert Ostiches-Ath A * 3 - 4 -
143 KVK Wellen * - ET Elsautoise A 3 - 0 -
144 KM Torhout A - Witgoor Sport Dessel * 0 - 01 - 4
145 Standaard Meerbeek - UB Gembloux A * 0 - 1 -
146 Hoger Op Kalken A - KSC Wielsbeke * 3 - 33 - 5
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
147 Olympia Wijgmaal A * - RAS Monceau A 2 - 1 -
148 KVV Zelzate *- Racing Waregem A 2 - 0 -
149 BSK Retie °° - KVC Deerlijk Sport * 0 - 2 -
150 KFC Zwarte Leeuw * -Solieres Sport 2 - 1 -
151 United Richelle A - FC Wezel Sport A * 1 - 2 -
152 Zepperen-Brustem A - KVE Drongen * 1 - 2 -
153 K Lyra-Lierse *- HO Bierbeek A 2 - 1 -
154 R Aywaille FC A - Racing Club Harelbeke A *1 - 2 -
155 Stade Waremmien A * - RES Vaux A 2 - 1 -
156 KSV Schriek °° - RUS Biesme A * 0 - 1 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
157 RFC Perwez A * - Wallonne Ciney A 2 - 0 -
158 Stade Disonais - KFC VW Hamme * 1 - 12 - 3
159 Football Club Gullegem *- FC Berlaar-Heikant °° 2 - 1 -
160 Olsa Brakel A *- USC Jemappes A 5 - 0 -
161 KRC Mechelen *- KAC Betekom A 4 - 0 -
162 FC St-Martens-Latem A - KVC Houtvenne * 1 - 3 -
163 City Pirates Antwerpen A *- Union Rochefort A 3 - 1 -
164 FC Raeren-Eynatten * - RFC Grez-Doiceau A 7 - 1 -
165 FCB Sprimont A * - KSCE Mariakerke 9 - 1 -
166 US Rebecquoise A *- Jeunesse Freylangeoise 4 - 0 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
167 Kalfort Puursica °° -K Bocholter VV A * 0 - 6 -
168 KHO Heide Hasselt - Couvin-Mariembourg A * 0 - 4 -
169 Entente Acren Lessines A *- RFC Malmundaria A 4 - 1 -
170 CS Onhaye A * -Sporting Kampenhout A 4 - 1 -
171 VC Lille United A *- FC Aarlen A 3 - 1 -
172 RFC Warnant A - Habay La Neuve A * 0 - 05 - 6
173 RUS Binche A *- St-Ghislain T-H A 2 - 0 -
174 FC Ganshoren A *- R Leopold FC A 2 - 1 -
175 Marloie Sport A - Sporting Hasselt *0 - 1 -
176 KSV Rumbeke - Sparta Petegem A * 0 - 3 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
177 KSC Lokeren-Temse A *- KFC Nijlen 2 - 1 -
178 RSD Jette A *- Svelta Melsele A 2 - 1 -
179 La Louviere Centre A - Roeselare-Daisel A * 1 - 13 - 4
180 ASV Geel * - Eendracht Aalter A 1 - 16 - 5
181 R Cappellen FC *- FC Torpedo Hasselt A 1 - 0 -
182 Union Namur A *- Crossing Schaerbeek A 1 - 0 -
183 K Berchem Sport A *- Entente Durbuy 3 - 0 -
184 AC Hombourg A * - RRC Hamoir A 2 - 24 - 2
185 Sassport Boezinge A -KVK Westhoek *1 - 2 -
186 RRC Mormont A * - Sparta Heestert A 2 - 1 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
187 KSC Dikkelvenne *- Eendracht Wervik 1 - 0 -
188Tubize B-L-C A * - RUS D'Ophain A 2 - 0 -
189 VK Linden A * -RFCU La Calamine A 2 - 26 - 5
190 Londerzeel SK A *- RCS Condruzien A 9 - 0 -
191 Stade Everois RC A - Belisia Bilzen A * 1 - 4 -
192 K Achel VV A * - Stockay-Warfusee A 5 - 2 -
193RFC Wetteren * - FC Kleit Maldegem 6 - 0 -
194 SC Eendracht Aalst *- SV Anzegem A 5 - 1 -
      
DE CROKY CUP - RONDE 3 - ZATERDAG 13 EN ZONDAG 14 AUGUSTUS 2022

In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen meteen strafschoppen.
In ronde 3 spelen de 78 gekwalificeerde clubs uit de 2e ronde plus 16 clubs uit 1e Nationale.
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
195 KSC Dikkelvenne - FC Herstal A - -
196 CS Onhaye A -KVK Beringen - -
197 KFC Dessel Sport A - KSC Wielsbeke - -
198 Pays Vert Ostiches-Ath A - Entente Acren Lessines A - -
199 K Lyra-Lierse - KFC Zwarte Leeuw - -
200 US Rebecquoise A -RFC Meux A - -
201 FCV Dender EH -RFC Wetteren - -
202 KSK Heist -K Achel VV A - -
203 KVK Tienen A - RFC Perwez A - -
204 RUS Binche A -Olympia Wijgmaal A - -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
205 KVK Westhoek - Habay La Neuve A - -
206 SC Eendracht Aalst -FC Mandel United - -
207 Stade Waremmien A - FC Ganshoren A - -
208 RC Hades Hasselt -Winkel Sport - -
209 Fenixx Beigem Humbeek A - Sparta Petegem A - -
210 R Arquet FC A -Excel Virton - -
211 K Bocholter VV A -CS Entite Manage - -
212 KVV Zelzate - Olsa Brakel A - -
213 Football Club Gullegem - Witgoor Sport Dessel - -
214 RCS Verlaine A -RFC Luik - -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
215 Avanti Stekene -VK Linden A - -
216 R Knokke FC A - ASV Geel - -
217 JS Fizoise A - Roeselare-Daisel A - -
218 Londerzeel SK A -RAAL La Louviere A - -
219 Francs Borains A - KFC Merelbeke - -
220 KVC Deerlijk Sport - Tempo Overijse - -
221 FC Raeren-Eynatten -Tubize B-L-C A - -
222 FCB Sprimont A - Thes Sport - -
223 Erpe-Mere United - VC Lille United A - -
224 Weerstand Koersel A - Belisia Bilzen A - -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
225 URSL Visé - Racing Club Harelbeke A - -
226 KFC Ranst A °° - KVC Houtvenne - -
227 KSC Lokeren-Temse A - Renaissance Mons A - -
228 RRC Trois-Ponts -RSD Jette A - -
229 Gosselies Sports A - FC Wezel Sport A - -
230 AC Hombourg A - KVC Jong Lede - -
231 KRC Mechelen - KVE Drongen - -
232 KSV Oudenaarde -SK Berlare - -
233 City Pirates Antwerpen A -Olympic Club Charleroi - -
234 K Berchem Sport A -Patro Eisden MM - -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
235 Mariekerke-Branst A °° -KVK Wellen - -
236 RUS Biesme A - KFC VW Hamme - -
237 Union Namur A -KSK Tongeren A - -
238 VK Ninove A -Couvin-Mariembourg A - -
239 KFC St-Lenaarts A -R Cappellen FC - -
240 Sporting Hasselt - UB Gembloux A - -
241 K Diegem Sport - Rupel Boom FC - -
242 RRC Mormont A - Hoogstraten VV - -
      

DE CROKY CUP - RONDE 4 - ZATERDAG 20 EN ZONDAG 21 AUGUSTUS 2022

In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
In ronde 4 spelen de 48 gekwalificeerde clubs uit de 3e ronde.
Nummer Wedstrijd Uitslag V./P.
243 215 - 239 - -
244 238 - 211 - -
245 222 -198 - -
246 232 - 236 - -
247 216 - 226 - -
248 235 - 227 - -
249 201 -228 - -
250 205 -230 - -
251 220 - 214 - -
252 240 -213 - -
253 209 -231 - -
254 233 - 195 - -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag V./P.
255 223 -202 - -
256 200 -203 - -
257 234 -207 - -
258 221 -242 - -
259 224 -241 - -
260 237 -210 - -
261 219 -212 - -
262 217 -197 - -
263 225 -204 - -
264 208 -196 - -
265 218 -199 - -
266 206 -229 - -
      
DE CROKY CUP - RONDE 5 - ZATERDAG 27 EN ZONDAG 28 AUGUSTUS 2022

In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
In ronde 5 spelen de 24 gekwalificeerde clubs uit de 4e ronde, plus 2 clubs uit 1A, plus 6 clubs uit 1B.
Nummer Wedstrijd Uitslag V./P.
267 Lierse Kempenzonen -253 - -
268 254 -249 - -
269 262 -260 - -
270 245 -258 - -
271 246 - RWD Molenbeek - -
272 261 -259 - -
273 243 - 255 - -
274 257 -250 - -
275 266 -KVC Westerlo - -
276 KMSK Deinze - 244 - -
277 256 - 252 - -
278 248 -251 - -
279 247 -Beerschot VA - -
280 FC Seraing -264 - -
281 SK Beveren - 263 - -
282 265 - Lommel SK - -
      
* De 16 winnaars uit ronde 5 gaan door. Samen met de 16 resterende clubs uit de Jupiler Pro League spelen ze de 16e finales.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).

SELECTIE VAN DE PROVINCIALE PLOEGEN HEREN

Hoe worden de provinciale deelnemers aan de "Croky - Cup" aangeduid?
** De provincie Antwerpen "mag" dit seizoen maximaal 20 deelnemers aanduiden.
1. Eerst zijn dat de stijgers uit 1e provinciale.
2. Daarna de dalers uit bevordering.
3. Dan de 16 clubs die 1e en 2e eindigden in hun Beker Van Antwerpen-groep.
4. Eventueel bij lottrekking tussen de 3e uit elke BVA-groep.
Indien het totaal clubs van punt 2 plus 3 hoger is dan 20, dan vallen de slechtste verliezers van de 1/8e finales af, rekening houdende met, in volgorde:
a) het grootste negatief doelpuntenverschil (tegen – voor),
b) het minst gescoorde doelpunten,
c) via loting.

REGELING IN DE CROKY-CUP

1. tot en met de derde speeldag worden er bij een gelijke stand na 90 minuten geen verlengingen gespeeld. In dat geval wordt de winnaar aangeduid door middel van een strafschoppenserie.
2. vanaf de vierde speeldag leidt een gelijkspel tot verlengingen en eventueel strafschoppen.
3. de ploegen uit 1e nationale nemen deel vanaf de zesde speeldag, dus vanaf de 16e finales (de laatste 32 ploegen).
4. de Beker van België wordt gespeeld:
* met rechtstreekse uitschakeling tot en met de kwartfinales,
* met heen- en terugwedstrijden voor de halve finales,
* in één wedstrijd voor de finale.
5. De Beker van België wordt beheerd door de "National Competitions Co-Ordinator" van de RBFA.
6. De "National Competitions Co-Ordinator" beheert de kalender vanaf de 1e ronde tot en met de 5e ronde. De Kalendermanager Pro League beheert de kalender vanaf de 16e finales.
7. Na de vijfde speeldag vindt de loting telkens plaats binnen de twee dagen die volgen op een speeldag.
8. Wanneer een wedstrijd van de eerste vijf speeldagen uitgesteld of stopgezet wordt wegens onbespeelbaarheid van het speelveld of slechte weersomstandigheden dan wordt hij de volgende woensdag gespeeld of herspeeld op het terrein van de bezoekende club.
9. Indien het gaat om een uitgestelde of stopgezette wedstrijd van de vijfde speeldag, dan mag de wedstrijd worden gespeeld of herspeeld op het terrein van de bezoekende club op een door het Competitions Department bepaalde datum.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).