Vrouwen 2e Nationale B
Update: gisteren om 14:23u
Nationaal Vrouwen Nationaal Vrouwen 2e Nationale B
Laatste update: gisteren om 14:23u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
De QR-code van onze nieuwspagina
Meer info...
Relaxen in de Ardennen
Erpigny 19 B/C, Erezée
www.chambres-d-erpigny.be
Meer info...
VROUWEN - 2e NATIONALE B - SEIZOEN 2022-2023

De 14 ploegen zijn:
Standard Luik C, Sporting Charleroi, KV Mechelen B, Sint-Truiden VV, KVV Vosselaar, FC Alken, Renaissance AEC Mons,
RUS Loyers, Wallonia Club Sibret, BX Brussels, Femina WS Woluwe B, RWDM Girls, FC Irlande Auderghem en EFA Manhay.

Archief - Seizoen 2021-2022 Kalender per ploeg Geografische ligging 1e Provinciale Vrouwen
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 17 (5 februari 2023)
Zat. 04/02 15u00 Wallonia Club Sibret A - Femina WS Woluwe B 2 - 6
Zat. 04/02 15u00 EFA Manhay A - Renaissance Mons B 3 - 4
Zat. 04/02 15u00 Sint Truiden VV A - FC Irlande Auderghem A 1 - 3
Zat. 04/02 16u00 KV Mechelen B - FC Alken 1 - 3
Zat. 04/02 17u00 Sporting Charleroi B - KVV Vosselaar A 1 - 3
Zon. 05/02 12u00 BX Brussels A - Standard Luik C 0 - 0
Zat. 01/04 15u00 RWDM Girls A - RUS Loyers 01/04

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Alken 17 16 0 1 88 14 49
2 KV Mechelen B 17 12 4 1 69 24 37
3 RUS Loyers 15 12 3 0 68 29 36
4 Standard Luik C 16 10 3 3 50 21 33
5 KVV Vosselaar A 16 10 5 1 42 47 31
6 RWDM Girls A 16 7 5 4 41 23 25
7 Femina WS Woluwe B 17 7 9 1 52 51 22
8 Wallonia Club Sibret A 15 6 7 2 34 42 20
9 Sporting Charleroi B 17 6 9 2 28 45 20
10 Renaissance Mons B 17 6 9 2 32 54 20
11 Sint Truiden VV A 16 3 11 2 18 44 11
12 FC Irlande Auderghem A 16 3 11 2 21 55 11
13 BX Brussels A 17 2 11 4 28 63 10
14 EFA Manhay A 16 1 14 1 20 79 4

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (28 augustus 2022)
EFA Manhay A - FC Alken 0 - 3
Femina WS Woluwe B - FC Irlande Auderghem A 5 - 0
Wallonia Club Sibret A - Renaissance Mons B 5 - 2
Sint Truiden VV A - RUS Loyers 1 - 6
KV Mechelen B - Standard Luik C 3 - 1
BX Brussels A - KVV Vosselaar A 1 - 2
Sporting Charleroi B - RWDM Girls A 0 - 0


Speeldag 2 (3 september 2022)
KVV Vosselaar A - Sint Truiden VV A 4 - 1
RWDM Girls A - KV Mechelen B 2 - 3
FC Alken - Sporting Charleroi B 1 - 0
RUS Loyers - EFA Manhay A 3 - 1
Standard Luik C - Femina WS Woluwe B 3 - 1
Renaissance Mons B - BX Brussels A 2 - 3
FC Irlande Auderghem A - Wallonia Club Sibret A 1 - 3


Speeldag 3 (11 september 2022)
RWDM Girls A - FC Alken 0 - 2
Wallonia Club Sibret A - Standard Luik C 0 - 3
EFA Manhay A - KVV Vosselaar A 1 - 3
Sint Truiden VV A - Renaissance Mons B 1 - 1
KV Mechelen B - Femina WS Woluwe B 3 - 2
BX Brussels A - FC Irlande Auderghem A 4 - 1
Sporting Charleroi B - RUS Loyers 5 - 4


Speeldag 4 (17 september 2022)
Femina WS Woluwe B - Wallonia Club Sibret A 6 - 2
KVV Vosselaar A - Sporting Charleroi B 3 - 2
FC Alken - KV Mechelen B 4 - 0
Standard Luik C - BX Brussels A 4 - 0
RUS Loyers - RWDM Girls A 1 - 0
Renaissance Mons B - EFA Manhay A 3 - 2
FC Irlande Auderghem A - Sint Truiden VV A 3 - 1


Speeldag 5 (2 oktober 2022)
Sint Truiden VV A - Standard Luik C 1 - 0
EFA Manhay A - FC Irlande Auderghem A 4 - 3
RWDM Girls A - KVV Vosselaar A 2 - 1
KV Mechelen B - Wallonia Club Sibret A 3 - 0
FC Alken - RUS Loyers 5 - 1
BX Brussels A - Femina WS Woluwe B 4 - 8
Sporting Charleroi B - Renaissance Mons B 5 - 1


Speeldag 6 (15 oktober 2022)
Wallonia Club Sibret A - BX Brussels A 9 - 1
Femina WS Woluwe B - Sint Truiden VV A 2 - 2
KVV Vosselaar A - FC Alken 2 - 6
Renaissance Mons B - RWDM Girls A 5 - 0
RUS Loyers - KV Mechelen B 2 - 1
Standard Luik C - EFA Manhay A 7 - 1
FC Irlande Auderghem A - Sporting Charleroi B 0 - 3


Speeldag 7 (23 oktober 2022)
Sint Truiden VV A - Wallonia Club Sibret A 0 - 1
RWDM Girls A - FC Irlande Auderghem A 3 - 0
EFA Manhay A - Femina WS Woluwe B 1 - 2
FC Alken - Renaissance Mons B 7 - 0
KV Mechelen B - BX Brussels A 7 - 0
RUS Loyers - KVV Vosselaar A 7 - 1
Sporting Charleroi B - Standard Luik C 0 - 1


Speeldag 8 (30 oktober 2022)
Wallonia Club Sibret A - EFA Manhay A 2 - 1
KVV Vosselaar A - KV Mechelen B 2 - 8
Femina WS Woluwe B - Sporting Charleroi B 4 - 0
FC Irlande Auderghem A - FC Alken 1 - 4
Renaissance Mons B - RUS Loyers 1 - 6
Standard Luik C - RWDM Girls A 3 - 3
BX Brussels A - Sint Truiden VV A 2 - 4


Speeldag 9 (6 november 2022)
KVV Vosselaar A - Renaissance Mons B 3 - 1
RWDM Girls A - Femina WS Woluwe B 4 - 2
EFA Manhay A - BX Brussels A 1 - 1
FC Alken - Standard Luik C 4 - 1
KV Mechelen B - Sint Truiden VV A 6 - 0
RUS Loyers - FC Irlande Auderghem A 5 - 1
Sporting Charleroi B - Wallonia Club Sibret A 4 - 0


Speeldag 10 (20 november 2022)
Femina WS Woluwe B - FC Alken 2 - 4
Wallonia Club Sibret A - RWDM Girls A 1 - 0
Sint Truiden VV A - EFA Manhay A 3 - 0
Renaissance Mons B - KV Mechelen B 0 - 4
Standard Luik C - RUS Loyers 4 - 1
FC Irlande Auderghem A - KVV Vosselaar A 2 - 3
BX Brussels A - Sporting Charleroi B 1 - 1


Speeldag 11 (26 november 2022)
RWDM Girls A - BX Brussels A 4 - 0
KVV Vosselaar A - Standard Luik C 2 - 8
FC Alken - Wallonia Club Sibret A 3 - 2
KV Mechelen B - EFA Manhay A 6 - 1
RUS Loyers - Femina WS Woluwe B 10 - 3
FC Irlande Auderghem A - Renaissance Mons B 2 - 1
Sporting Charleroi B - Sint Truiden VV A 3 - 0


Speeldag 12 (4 december 2022)
Sint Truiden VV A - RWDM Girls A 1 - 3
EFA Manhay A - Sporting Charleroi B 1 - 3
Wallonia Club Sibret A - RUS Loyers 2 - 7
Femina WS Woluwe B - KVV Vosselaar A 2 - 5
KV Mechelen B - FC Irlande Auderghem A 10 - 0
Standard Luik C - Renaissance Mons B 7 - 2
BX Brussels A - FC Alken 2 - 5


Speeldag 13 (10 december 2022)
KVV Vosselaar A - Wallonia Club Sibret A 2 - 2
RWDM Girls A - EFA Manhay A 12 - 2
FC Alken - Sint Truiden VV A 4 - 1
RUS Loyers - BX Brussels A 6 - 3
Renaissance Mons B - Femina WS Woluwe B 2 - 1
FC Irlande Auderghem A - Standard Luik C 0 - 0
Sporting Charleroi B - KV Mechelen B 0 - 5


Speeldag 14 (14 januari 2023)
RWDM Girls A - Sporting Charleroi B 6 - 0
KVV Vosselaar A - BX Brussels A 5 - 3
FC Alken - EFA Manhay A 23 - 1
FC Irlande Auderghem A - Femina WS Woluwe B 2 - 6
Renaissance Mons B - Wallonia Club Sibret A 3 - 3
RUS Loyers - Sint Truiden VV A 4 - 0
Standard Luik C - KV Mechelen B 5 - 3


Speeldag 15 (22 januari 2023)
Femina WS Woluwe B - Standard Luik C 0 - 3
EFA Manhay A - RUS Loyers 18/02
Wallonia Club Sibret A - FC Irlande Auderghem A 01/04
Sint Truiden VV A - KVV Vosselaar A uitg.
KV Mechelen B - RWDM Girls A 2 - 2
BX Brussels A - Renaissance Mons B 1 - 2
Sporting Charleroi B - FC Alken 0 - 10


Speeldag 16 (28 januari 2023)
KVV Vosselaar A - EFA Manhay A 1 - 0
Femina WS Woluwe B - KV Mechelen B 0 - 4
FC Alken - RWDM Girls A 0 - 0
FC Irlande Auderghem A - BX Brussels A 2 - 2
RUS Loyers - Sporting Charleroi B 5 - 1
Renaissance Mons B - Sint Truiden VV A 2 - 1
Standard Luik C - Wallonia Club Sibret A uitg.


Speeldag 17 (5 februari 2023)
Wallonia Club Sibret A - Femina WS Woluwe B 2 - 6
RWDM Girls A - RUS Loyers 01/04
EFA Manhay A - Renaissance Mons B 3 - 4
Sint Truiden VV A - FC Irlande Auderghem A 1 - 3
KV Mechelen B - FC Alken 1 - 3
BX Brussels A - Standard Luik C 0 - 0
Sporting Charleroi B - KVV Vosselaar A 1 - 3


Speeldag 18 (11 februari 2023)
Femina WS Woluwe B - BX Brussels A
Wallonia Club Sibret A - KV Mechelen B
KVV Vosselaar A - RWDM Girls A
Renaissance Mons B - Sporting Charleroi B
Standard Luik C - Sint Truiden VV A
FC Irlande Auderghem A - EFA Manhay A
RUS Loyers - FC Alken


Inhaalwedstrijden (zaterdag 18 februari 2023)
EFA Manhay A - RUS Loyers   Speeldag 15


Speeldag 19 (26 februari 2023)
EFA Manhay A - Standard Luik C
RWDM Girls A - Renaissance Mons B
Sint Truiden VV A - Femina WS Woluwe B
KV Mechelen B - RUS Loyers
FC Alken - KVV Vosselaar A
BX Brussels A - Wallonia Club Sibret A
Sporting Charleroi B - FC Irlande Auderghem A


Speeldag 20 (5 maart 2023)
KVV Vosselaar A - RUS Loyers
Femina WS Woluwe B - EFA Manhay A
Wallonia Club Sibret A - Sint Truiden VV A
FC Irlande Auderghem A - RWDM Girls A
Renaissance Mons B - FC Alken
Standard Luik C - Sporting Charleroi B
BX Brussels A - KV Mechelen B


Speeldag 21 (12 maart 2023)
Sint Truiden VV A - BX Brussels A
EFA Manhay A - Wallonia Club Sibret A
RWDM Girls A - Standard Luik C
FC Alken - FC Irlande Auderghem A
KV Mechelen B - KVV Vosselaar A
RUS Loyers - Renaissance Mons B
Sporting Charleroi B - Femina WS Woluwe B


Speeldag 22 (19 maart 2023)
Sint Truiden VV A - KV Mechelen B
Femina WS Woluwe B - RWDM Girls A
Wallonia Club Sibret A - Sporting Charleroi B
Standard Luik C - FC Alken
Renaissance Mons B - KVV Vosselaar A
FC Irlande Auderghem A - RUS Loyers
BX Brussels A - EFA Manhay A


Speeldag 23 (26 maart 2023)
EFA Manhay A - Sint Truiden VV A
RWDM Girls A - Wallonia Club Sibret A
KVV Vosselaar A - FC Irlande Auderghem A
FC Alken - Femina WS Woluwe B
KV Mechelen B - Renaissance Mons B
RUS Loyers - Standard Luik C
Sporting Charleroi B - BX Brussels A


Inhaalwedstrijden (zaterdag 1 april 2023)
Wallonia Club Sibret A - FC Irlande Auderghem A   Speeldag 15
RWDM Girls A - RUS Loyers   Speeldag 17


Speeldag 24 (16 april 2023)
Femina WS Woluwe B - RUS Loyers
Wallonia Club Sibret A - FC Alken
Sint Truiden VV A - Sporting Charleroi B
EFA Manhay A - KV Mechelen B
Standard Luik C - KVV Vosselaar A
Renaissance Mons B - FC Irlande Auderghem A
BX Brussels A - RWDM Girls A


Speeldag 25 (29 april 2023)
FC Irlande Auderghem A - KV Mechelen B
Sporting Charleroi B - EFA Manhay A
RWDM Girls A - Sint Truiden VV A
RUS Loyers - Wallonia Club Sibret A
KVV Vosselaar A - Femina WS Woluwe B
Renaissance Mons B - Standard Luik C
FC Alken - BX Brussels A


Speeldag 26 (6 mei 2023)
EFA Manhay A - RWDM Girls A
Sint Truiden VV A - FC Alken
BX Brussels A - RUS Loyers
Wallonia Club Sibret A - KVV Vosselaar A
Femina WS Woluwe B - Renaissance Mons B
Standard Luik C - FC Irlande Auderghem A
KV Mechelen B - Sporting Charleroi B


ALGEMEEN KLASSEMENT VAN ALLE NATIONALE VROUWENREEKSEN

Scooore Super League Vrouwen 1e Nat. Vrouwen 2e Nat. A Vrouwen 2e Nat. B

EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 2e Nationale afdeling B vrouwen.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alken 492524
2KV Mechelen B 372215
3RUS Loyers 36279
4Standard Luik C 331914
5KVV Vosselaar A 311615
6RWDM Girls A 25187
7Femina WS Woluwe B 221012
8Wallonia Club Sibret A 20128
9Renaissance Mons B 20137
10Sporting Charleroi B 20137
11Sint Truiden VV A 1174
12FC Irlande Auderghem A 1183
13BX Brussels A 1055
14EFA Manhay A 440


VERLIESPUNTEN NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alken 220
2RUS Loyers 909
3KV Mechelen B 1459
4Standard Luik C 15213
5KVV Vosselaar A 17116
6RWDM Girls A 23617
7Wallonia Club Sibret A 25916
8Femina WS Woluwe B 291415
9Sporting Charleroi B 311417
10Renaissance Mons B 311120
11FC Irlande Auderghem A 371918
12Sint Truiden VV A 371423
13BX Brussels A 411922
14EFA Manhay A 441727


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RUS Loyers 1293
2FC Alken 1046
3Renaissance Mons B 1046
4KVV Vosselaar A 1073
5Standard Luik C 835
6RWDM Girls A 862
7Femina WS Woluwe B 606
8FC Irlande Auderghem A 523
9KV Mechelen B 413
10Wallonia Club Sibret A 202
11BX Brussels A 211
12EFA Manhay A 000
13Sint Truiden VV A 000
14Sporting Charleroi B 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alken 885137
2KV Mechelen B 694128
3RUS Loyers 684325
4Femina WS Woluwe B 522131
5Standard Luik C 503317
6KVV Vosselaar A 422418
7RWDM Girls A 41338
8Wallonia Club Sibret A 342113
9Renaissance Mons B 321814
10BX Brussels A 281513
11Sporting Charleroi B 281810
12FC Irlande Auderghem A 21138
13EFA Manhay A 20119
14Sint Truiden VV A 18810


TEGENDOELPUNTEN NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alken 1468
2Standard Luik C 211110
3RWDM Girls A 231013
4KV Mechelen B 24915
5RUS Loyers 291118
6Wallonia Club Sibret A 422022
7Sint Truiden VV A 441430
8Sporting Charleroi B 452421
9KVV Vosselaar A 473116
10Femina WS Woluwe B 512031
11Renaissance Mons B 542034
12FC Irlande Auderghem A 552332
13BX Brussels A 632340
14EFA Manhay A 791960


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 17 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1FC Alken 15 17x
2KV Mechelen B 7 7 
3RUS Loyers 5x5x
4RWDM Girls A 4 6x
5KVV Vosselaar A 4 5x
6Standard Luik C 3 7x
7Renaissance Mons B 3x5x
8Wallonia Club Sibret A 3 3 
9Femina WS Woluwe B 2 5 
10Sporting Charleroi B 2 4 
11BX Brussels A 2 2x
12FC Irlande Auderghem A 1x2x
13Sint Truiden VV A 1 2 
14EFA Manhay A 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alken 743
2KV Mechelen B 743
3Standard Luik C 615
4RWDM Girls A 532
5Sporting Charleroi B 431
6Wallonia Club Sibret A 211
7Femina WS Woluwe B 220
8RUS Loyers 220
9Sint Truiden VV A 220
10BX Brussels A 110
11FC Irlande Auderghem A 110
12KVV Vosselaar A 110
13Renaissance Mons B 110
14EFA Manhay A 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alken 1688
2KV Mechelen B 1697
3KVV Vosselaar A 1697
4Femina WS Woluwe B 1569
5Renaissance Mons B 1578
6RUS Loyers 1596
7EFA Manhay A 1367
8BX Brussels A 1376
9Standard Luik C 1376
10Sint Truiden VV A 1266
11Wallonia Club Sibret A 1266
12FC Irlande Auderghem A 1174
13Sporting Charleroi B 1055
14RWDM Girls A 1073


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVV Vosselaar A 000
2RUS Loyers 000
3FC Alken 110
4KV Mechelen B 101
5Femina WS Woluwe B 220
6Renaissance Mons B 211
7EFA Manhay A 312
8Wallonia Club Sibret A 312
9Standard Luik C 303
10BX Brussels A 413
11Sint Truiden VV A 413
12FC Irlande Auderghem A 523
13RWDM Girls A 615
14Sporting Charleroi B 743


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 17 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 RUS Loyers 9 9 0 0 43 11 27
2 FC Alken 9 8 1 0 51 6 25
3 KV Mechelen B 9 7 1 1 41 9 22
4 Standard Luik C 7 6 1 0 33 11 19
5 RWDM Girls A 8 6 0 2 33 10 18
6 KVV Vosselaar A 9 5 1 3 24 31 16
7 Renaissance Mons B 8 4 1 3 18 20 13
8 Sporting Charleroi B 9 4 1 4 18 24 13
9 Wallonia Club Sibret A 7 4 0 3 21 20 12
10 Femina WS Woluwe B 8 3 1 4 21 20 10
11 FC Irlande Auderghem A 9 2 2 5 13 23 8
12 Sint Truiden VV A 7 2 1 4 8 14 7
13 BX Brussels A 8 1 2 5 15 23 5
14 EFA Manhay A 7 1 1 5 11 19 4

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 17 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 FC Alken 8 8 0 0 37 8 24
2 KVV Vosselaar A 7 5 0 2 18 16 15
3 KV Mechelen B 8 5 0 3 28 15 15
4 Standard Luik C 9 4 2 3 17 10 14
5 Femina WS Woluwe B 9 4 0 5 31 31 12
6 RUS Loyers 6 3 0 3 25 18 9
7 Wallonia Club Sibret A 8 2 2 4 13 22 8
8 Sporting Charleroi B 8 2 1 5 10 21 7
9 RWDM Girls A 8 1 4 3 8 13 7
10 Renaissance Mons B 9 2 1 6 14 34 7
11 BX Brussels A 9 1 2 6 13 40 5
12 Sint Truiden VV A 9 1 1 7 10 30 4
13 FC Irlande Auderghem A 7 1 0 6 8 32 3
14 EFA Manhay A 9 0 0 9 9 60 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



BX Brussels A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 BX Brussels A - KVV Vosselaar A 1 - 2
03/09/2022 2 Renaissance Mons B - BX Brussels A 2 - 3
11/09/2022 3 BX Brussels A - FC Irlande Auderghem A 4 - 1
17/09/2022 4 Standard Luik C - BX Brussels A 4 - 0
02/10/2022 5 BX Brussels A - Femina WS Woluwe B 4 - 8
15/10/2022 6 Wallonia Club Sibret A - BX Brussels A 9 - 1
23/10/2022 7 KV Mechelen B - BX Brussels A 7 - 0
30/10/2022 8 BX Brussels A - Sint Truiden VV A 2 - 4
06/11/2022 9 EFA Manhay A - BX Brussels A 1 - 1
20/11/2022 10 BX Brussels A - Sporting Charleroi B 1 - 1
26/11/2022 11 RWDM Girls A - BX Brussels A 4 - 0
04/12/2022 12 BX Brussels A - FC Alken 2 - 5
10/12/2022 13 RUS Loyers - BX Brussels A 6 - 3
14/01/2023 14 KVV Vosselaar A - BX Brussels A 5 - 3
22/01/2023 15 BX Brussels A - Renaissance Mons B 1 - 2
28/01/2023 16 FC Irlande Auderghem A - BX Brussels A 2 - 2
05/02/2023 17 BX Brussels A - Standard Luik C 0 - 0
11/02/2023 18 Femina WS Woluwe B - BX Brussels A Speeldag 
26/02/2023 19 BX Brussels A - Wallonia Club Sibret A Speeldag 
05/03/2023 20 BX Brussels A - KV Mechelen B Speeldag 
12/03/2023 21 Sint Truiden VV A - BX Brussels A Speeldag 
19/03/2023 22 BX Brussels A - EFA Manhay A Speeldag 
26/03/2023 23 Sporting Charleroi B - BX Brussels A Speeldag 
16/04/2023 24 BX Brussels A - RWDM Girls A Speeldag 
29/04/2023 25 FC Alken - BX Brussels A Speeldag 
06/05/2023 26 BX Brussels A - RUS Loyers Speeldag 

EFA Manhay A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 EFA Manhay A - FC Alken 0 - 3
03/09/2022 2 RUS Loyers - EFA Manhay A 3 - 1
11/09/2022 3 EFA Manhay A - KVV Vosselaar A 1 - 3
17/09/2022 4 Renaissance Mons B - EFA Manhay A 3 - 2
02/10/2022 5 EFA Manhay A - FC Irlande Auderghem A 4 - 3
15/10/2022 6 Standard Luik C - EFA Manhay A 7 - 1
23/10/2022 7 EFA Manhay A - Femina WS Woluwe B 1 - 2
30/10/2022 8 Wallonia Club Sibret A - EFA Manhay A 2 - 1
06/11/2022 9 EFA Manhay A - BX Brussels A 1 - 1
20/11/2022 10 Sint Truiden VV A - EFA Manhay A 3 - 0
26/11/2022 11 KV Mechelen B - EFA Manhay A 6 - 1
04/12/2022 12 EFA Manhay A - Sporting Charleroi B 1 - 3
10/12/2022 13 RWDM Girls A - EFA Manhay A 12 - 2
14/01/2023 14 FC Alken - EFA Manhay A 23 - 1
22/01/2023 15 EFA Manhay A - RUS Loyers 18/02   Speeldag 
28/01/2023 16 KVV Vosselaar A - EFA Manhay A 1 - 0
05/02/2023 17 EFA Manhay A - Renaissance Mons B 3 - 4
11/02/2023 18 FC Irlande Auderghem A - EFA Manhay A Speeldag 
18/02/2023 15 EFA Manhay A - RUS Loyers uitg. 
26/02/2023 19 EFA Manhay A - Standard Luik C Speeldag 
05/03/2023 20 Femina WS Woluwe B - EFA Manhay A Speeldag 
12/03/2023 21 EFA Manhay A - Wallonia Club Sibret A Speeldag 
19/03/2023 22 BX Brussels A - EFA Manhay A Speeldag 
26/03/2023 23 EFA Manhay A - Sint Truiden VV A Speeldag 
16/04/2023 24 EFA Manhay A - KV Mechelen B Speeldag 
29/04/2023 25 Sporting Charleroi B - EFA Manhay A Speeldag 
06/05/2023 26 EFA Manhay A - RWDM Girls A Speeldag 

FC Alken

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 EFA Manhay A - FC Alken 0 - 3
03/09/2022 2 FC Alken - Sporting Charleroi B 1 - 0
11/09/2022 3 RWDM Girls A - FC Alken 0 - 2
17/09/2022 4 FC Alken - KV Mechelen B 4 - 0
02/10/2022 5 FC Alken - RUS Loyers 5 - 1
15/10/2022 6 KVV Vosselaar A - FC Alken 2 - 6
23/10/2022 7 FC Alken - Renaissance Mons B 7 - 0
30/10/2022 8 FC Irlande Auderghem A - FC Alken 1 - 4
06/11/2022 9 FC Alken - Standard Luik C 4 - 1
20/11/2022 10 Femina WS Woluwe B - FC Alken 2 - 4
26/11/2022 11 FC Alken - Wallonia Club Sibret A 3 - 2
04/12/2022 12 BX Brussels A - FC Alken 2 - 5
10/12/2022 13 FC Alken - Sint Truiden VV A 4 - 1
14/01/2023 14 FC Alken - EFA Manhay A 23 - 1
22/01/2023 15 Sporting Charleroi B - FC Alken 0 - 10
28/01/2023 16 FC Alken - RWDM Girls A 0 - 0
05/02/2023 17 KV Mechelen B - FC Alken 1 - 3
11/02/2023 18 RUS Loyers - FC Alken Speeldag 
26/02/2023 19 FC Alken - KVV Vosselaar A Speeldag 
05/03/2023 20 Renaissance Mons B - FC Alken Speeldag 
12/03/2023 21 FC Alken - FC Irlande Auderghem A Speeldag 
19/03/2023 22 Standard Luik C - FC Alken Speeldag 
26/03/2023 23 FC Alken - Femina WS Woluwe B Speeldag 
16/04/2023 24 Wallonia Club Sibret A - FC Alken Speeldag 
29/04/2023 25 FC Alken - BX Brussels A Speeldag 
06/05/2023 26 Sint Truiden VV A - FC Alken Speeldag 

FC Irlande Auderghem A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Femina WS Woluwe B - FC Irlande Auderghem A 5 - 0
03/09/2022 2 FC Irlande Auderghem A - Wallonia Club Sibret A 1 - 3
11/09/2022 3 BX Brussels A - FC Irlande Auderghem A 4 - 1
17/09/2022 4 FC Irlande Auderghem A - Sint Truiden VV A 3 - 1
02/10/2022 5 EFA Manhay A - FC Irlande Auderghem A 4 - 3
15/10/2022 6 FC Irlande Auderghem A - Sporting Charleroi B 0 - 3
23/10/2022 7 RWDM Girls A - FC Irlande Auderghem A 3 - 0
30/10/2022 8 FC Irlande Auderghem A - FC Alken 1 - 4
06/11/2022 9 RUS Loyers - FC Irlande Auderghem A 5 - 1
20/11/2022 10 FC Irlande Auderghem A - KVV Vosselaar A 2 - 3
26/11/2022 11 FC Irlande Auderghem A - Renaissance Mons B 2 - 1
04/12/2022 12 KV Mechelen B - FC Irlande Auderghem A 10 - 0
10/12/2022 13 FC Irlande Auderghem A - Standard Luik C 0 - 0
14/01/2023 14 FC Irlande Auderghem A - Femina WS Woluwe B 2 - 6
22/01/2023 15 Wallonia Club Sibret A - FC Irlande Auderghem A 01/04   Speeldag 
28/01/2023 16 FC Irlande Auderghem A - BX Brussels A 2 - 2
05/02/2023 17 Sint Truiden VV A - FC Irlande Auderghem A 1 - 3
11/02/2023 18 FC Irlande Auderghem A - EFA Manhay A Speeldag 
26/02/2023 19 Sporting Charleroi B - FC Irlande Auderghem A Speeldag 
05/03/2023 20 FC Irlande Auderghem A - RWDM Girls A Speeldag 
12/03/2023 21 FC Alken - FC Irlande Auderghem A Speeldag 
19/03/2023 22 FC Irlande Auderghem A - RUS Loyers Speeldag 
26/03/2023 23 KVV Vosselaar A - FC Irlande Auderghem A Speeldag 
01/04/2023 15 Wallonia Club Sibret A - FC Irlande Auderghem A uitg. 
16/04/2023 24 Renaissance Mons B - FC Irlande Auderghem A Speeldag 
29/04/2023 25 FC Irlande Auderghem A - KV Mechelen B Speeldag 
06/05/2023 26 Standard Luik C - FC Irlande Auderghem A Speeldag 

Femina WS Woluwe B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Femina WS Woluwe B - FC Irlande Auderghem A 5 - 0
03/09/2022 2 Standard Luik C - Femina WS Woluwe B 3 - 1
11/09/2022 3 KV Mechelen B - Femina WS Woluwe B 3 - 2
17/09/2022 4 Femina WS Woluwe B - Wallonia Club Sibret A 6 - 2
02/10/2022 5 BX Brussels A - Femina WS Woluwe B 4 - 8
15/10/2022 6 Femina WS Woluwe B - Sint Truiden VV A 2 - 2
23/10/2022 7 EFA Manhay A - Femina WS Woluwe B 1 - 2
30/10/2022 8 Femina WS Woluwe B - Sporting Charleroi B 4 - 0
06/11/2022 9 RWDM Girls A - Femina WS Woluwe B 4 - 2
20/11/2022 10 Femina WS Woluwe B - FC Alken 2 - 4
26/11/2022 11 RUS Loyers - Femina WS Woluwe B 10 - 3
04/12/2022 12 Femina WS Woluwe B - KVV Vosselaar A 2 - 5
10/12/2022 13 Renaissance Mons B - Femina WS Woluwe B 2 - 1
14/01/2023 14 FC Irlande Auderghem A - Femina WS Woluwe B 2 - 6
22/01/2023 15 Femina WS Woluwe B - Standard Luik C 0 - 3
28/01/2023 16 Femina WS Woluwe B - KV Mechelen B 0 - 4
05/02/2023 17 Wallonia Club Sibret A - Femina WS Woluwe B 2 - 6
11/02/2023 18 Femina WS Woluwe B - BX Brussels A Speeldag 
26/02/2023 19 Sint Truiden VV A - Femina WS Woluwe B Speeldag 
05/03/2023 20 Femina WS Woluwe B - EFA Manhay A Speeldag 
12/03/2023 21 Sporting Charleroi B - Femina WS Woluwe B Speeldag 
19/03/2023 22 Femina WS Woluwe B - RWDM Girls A Speeldag 
26/03/2023 23 FC Alken - Femina WS Woluwe B Speeldag 
16/04/2023 24 Femina WS Woluwe B - RUS Loyers Speeldag 
29/04/2023 25 KVV Vosselaar A - Femina WS Woluwe B Speeldag 
06/05/2023 26 Femina WS Woluwe B - Renaissance Mons B Speeldag 

KV Mechelen B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 KV Mechelen B - Standard Luik C 3 - 1
03/09/2022 2 RWDM Girls A - KV Mechelen B 2 - 3
11/09/2022 3 KV Mechelen B - Femina WS Woluwe B 3 - 2
17/09/2022 4 FC Alken - KV Mechelen B 4 - 0
02/10/2022 5 KV Mechelen B - Wallonia Club Sibret A 3 - 0
15/10/2022 6 RUS Loyers - KV Mechelen B 2 - 1
23/10/2022 7 KV Mechelen B - BX Brussels A 7 - 0
30/10/2022 8 KVV Vosselaar A - KV Mechelen B 2 - 8
06/11/2022 9 KV Mechelen B - Sint Truiden VV A 6 - 0
20/11/2022 10 Renaissance Mons B - KV Mechelen B 0 - 4
26/11/2022 11 KV Mechelen B - EFA Manhay A 6 - 1
04/12/2022 12 KV Mechelen B - FC Irlande Auderghem A 10 - 0
10/12/2022 13 Sporting Charleroi B - KV Mechelen B 0 - 5
14/01/2023 14 Standard Luik C - KV Mechelen B 5 - 3
22/01/2023 15 KV Mechelen B - RWDM Girls A 2 - 2
28/01/2023 16 Femina WS Woluwe B - KV Mechelen B 0 - 4
05/02/2023 17 KV Mechelen B - FC Alken 1 - 3
11/02/2023 18 Wallonia Club Sibret A - KV Mechelen B Speeldag 
26/02/2023 19 KV Mechelen B - RUS Loyers Speeldag 
05/03/2023 20 BX Brussels A - KV Mechelen B Speeldag 
12/03/2023 21 KV Mechelen B - KVV Vosselaar A Speeldag 
19/03/2023 22 Sint Truiden VV A - KV Mechelen B Speeldag 
26/03/2023 23 KV Mechelen B - Renaissance Mons B Speeldag 
16/04/2023 24 EFA Manhay A - KV Mechelen B Speeldag 
29/04/2023 25 FC Irlande Auderghem A - KV Mechelen B Speeldag 
06/05/2023 26 KV Mechelen B - Sporting Charleroi B Speeldag 

KVV Vosselaar A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 BX Brussels A - KVV Vosselaar A 1 - 2
03/09/2022 2 KVV Vosselaar A - Sint Truiden VV A 4 - 1
11/09/2022 3 EFA Manhay A - KVV Vosselaar A 1 - 3
17/09/2022 4 KVV Vosselaar A - Sporting Charleroi B 3 - 2
02/10/2022 5 RWDM Girls A - KVV Vosselaar A 2 - 1
15/10/2022 6 KVV Vosselaar A - FC Alken 2 - 6
23/10/2022 7 RUS Loyers - KVV Vosselaar A 7 - 1
30/10/2022 8 KVV Vosselaar A - KV Mechelen B 2 - 8
06/11/2022 9 KVV Vosselaar A - Renaissance Mons B 3 - 1
20/11/2022 10 FC Irlande Auderghem A - KVV Vosselaar A 2 - 3
26/11/2022 11 KVV Vosselaar A - Standard Luik C 2 - 8
04/12/2022 12 Femina WS Woluwe B - KVV Vosselaar A 2 - 5
10/12/2022 13 KVV Vosselaar A - Wallonia Club Sibret A 2 - 2
14/01/2023 14 KVV Vosselaar A - BX Brussels A 5 - 3
22/01/2023 15 Sint Truiden VV A - KVV Vosselaar A uitg. 
28/01/2023 16 KVV Vosselaar A - EFA Manhay A 1 - 0
05/02/2023 17 Sporting Charleroi B - KVV Vosselaar A 1 - 3
11/02/2023 18 KVV Vosselaar A - RWDM Girls A Speeldag 
26/02/2023 19 FC Alken - KVV Vosselaar A Speeldag 
05/03/2023 20 KVV Vosselaar A - RUS Loyers Speeldag 
12/03/2023 21 KV Mechelen B - KVV Vosselaar A Speeldag 
19/03/2023 22 Renaissance Mons B - KVV Vosselaar A Speeldag 
26/03/2023 23 KVV Vosselaar A - FC Irlande Auderghem A Speeldag 
16/04/2023 24 Standard Luik C - KVV Vosselaar A Speeldag 
29/04/2023 25 KVV Vosselaar A - Femina WS Woluwe B Speeldag 
06/05/2023 26 Wallonia Club Sibret A - KVV Vosselaar A Speeldag 

RUS Loyers

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Sint Truiden VV A - RUS Loyers 1 - 6
03/09/2022 2 RUS Loyers - EFA Manhay A 3 - 1
11/09/2022 3 Sporting Charleroi B - RUS Loyers 5 - 4
17/09/2022 4 RUS Loyers - RWDM Girls A 1 - 0
02/10/2022 5 FC Alken - RUS Loyers 5 - 1
15/10/2022 6 RUS Loyers - KV Mechelen B 2 - 1
23/10/2022 7 RUS Loyers - KVV Vosselaar A 7 - 1
30/10/2022 8 Renaissance Mons B - RUS Loyers 1 - 6
06/11/2022 9 RUS Loyers - FC Irlande Auderghem A 5 - 1
20/11/2022 10 Standard Luik C - RUS Loyers 4 - 1
26/11/2022 11 RUS Loyers - Femina WS Woluwe B 10 - 3
04/12/2022 12 Wallonia Club Sibret A - RUS Loyers 2 - 7
10/12/2022 13 RUS Loyers - BX Brussels A 6 - 3
14/01/2023 14 RUS Loyers - Sint Truiden VV A 4 - 0
22/01/2023 15 EFA Manhay A - RUS Loyers 18/02   Speeldag 
28/01/2023 16 RUS Loyers - Sporting Charleroi B 5 - 1
05/02/2023 17 RWDM Girls A - RUS Loyers 01/04   Speeldag 
11/02/2023 18 RUS Loyers - FC Alken Speeldag 
18/02/2023 15 EFA Manhay A - RUS Loyers uitg. 
26/02/2023 19 KV Mechelen B - RUS Loyers Speeldag 
05/03/2023 20 KVV Vosselaar A - RUS Loyers Speeldag 
12/03/2023 21 RUS Loyers - Renaissance Mons B Speeldag 
19/03/2023 22 FC Irlande Auderghem A - RUS Loyers Speeldag 
26/03/2023 23 RUS Loyers - Standard Luik C Speeldag 
01/04/2023 17 RWDM Girls A - RUS Loyers uitg. 
16/04/2023 24 Femina WS Woluwe B - RUS Loyers Speeldag 
29/04/2023 25 RUS Loyers - Wallonia Club Sibret A Speeldag 
06/05/2023 26 BX Brussels A - RUS Loyers Speeldag 

RWDM Girls A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Sporting Charleroi B - RWDM Girls A 0 - 0
03/09/2022 2 RWDM Girls A - KV Mechelen B 2 - 3
11/09/2022 3 RWDM Girls A - FC Alken 0 - 2
17/09/2022 4 RUS Loyers - RWDM Girls A 1 - 0
02/10/2022 5 RWDM Girls A - KVV Vosselaar A 2 - 1
15/10/2022 6 Renaissance Mons B - RWDM Girls A 5 - 0
23/10/2022 7 RWDM Girls A - FC Irlande Auderghem A 3 - 0
30/10/2022 8 Standard Luik C - RWDM Girls A 3 - 3
06/11/2022 9 RWDM Girls A - Femina WS Woluwe B 4 - 2
20/11/2022 10 Wallonia Club Sibret A - RWDM Girls A 1 - 0
26/11/2022 11 RWDM Girls A - BX Brussels A 4 - 0
04/12/2022 12 Sint Truiden VV A - RWDM Girls A 1 - 3
10/12/2022 13 RWDM Girls A - EFA Manhay A 12 - 2
14/01/2023 14 RWDM Girls A - Sporting Charleroi B 6 - 0
22/01/2023 15 KV Mechelen B - RWDM Girls A 2 - 2
28/01/2023 16 FC Alken - RWDM Girls A 0 - 0
05/02/2023 17 RWDM Girls A - RUS Loyers 01/04   Speeldag 
11/02/2023 18 KVV Vosselaar A - RWDM Girls A Speeldag 
26/02/2023 19 RWDM Girls A - Renaissance Mons B Speeldag 
05/03/2023 20 FC Irlande Auderghem A - RWDM Girls A Speeldag 
12/03/2023 21 RWDM Girls A - Standard Luik C Speeldag 
19/03/2023 22 Femina WS Woluwe B - RWDM Girls A Speeldag 
26/03/2023 23 RWDM Girls A - Wallonia Club Sibret A Speeldag 
01/04/2023 17 RWDM Girls A - RUS Loyers uitg. 
16/04/2023 24 BX Brussels A - RWDM Girls A Speeldag 
29/04/2023 25 RWDM Girls A - Sint Truiden VV A Speeldag 
06/05/2023 26 EFA Manhay A - RWDM Girls A Speeldag 

Renaissance Mons B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Wallonia Club Sibret A - Renaissance Mons B 5 - 2
03/09/2022 2 Renaissance Mons B - BX Brussels A 2 - 3
11/09/2022 3 Sint Truiden VV A - Renaissance Mons B 1 - 1
17/09/2022 4 Renaissance Mons B - EFA Manhay A 3 - 2
02/10/2022 5 Sporting Charleroi B - Renaissance Mons B 5 - 1
15/10/2022 6 Renaissance Mons B - RWDM Girls A 5 - 0
23/10/2022 7 FC Alken - Renaissance Mons B 7 - 0
30/10/2022 8 Renaissance Mons B - RUS Loyers 1 - 6
06/11/2022 9 KVV Vosselaar A - Renaissance Mons B 3 - 1
20/11/2022 10 Renaissance Mons B - KV Mechelen B 0 - 4
26/11/2022 11 FC Irlande Auderghem A - Renaissance Mons B 2 - 1
04/12/2022 12 Standard Luik C - Renaissance Mons B 7 - 2
10/12/2022 13 Renaissance Mons B - Femina WS Woluwe B 2 - 1
14/01/2023 14 Renaissance Mons B - Wallonia Club Sibret A 3 - 3
22/01/2023 15 BX Brussels A - Renaissance Mons B 1 - 2
28/01/2023 16 Renaissance Mons B - Sint Truiden VV A 2 - 1
05/02/2023 17 EFA Manhay A - Renaissance Mons B 3 - 4
11/02/2023 18 Renaissance Mons B - Sporting Charleroi B Speeldag 
26/02/2023 19 RWDM Girls A - Renaissance Mons B Speeldag 
05/03/2023 20 Renaissance Mons B - FC Alken Speeldag 
12/03/2023 21 RUS Loyers - Renaissance Mons B Speeldag 
19/03/2023 22 Renaissance Mons B - KVV Vosselaar A Speeldag 
26/03/2023 23 KV Mechelen B - Renaissance Mons B Speeldag 
16/04/2023 24 Renaissance Mons B - FC Irlande Auderghem A Speeldag 
29/04/2023 25 Renaissance Mons B - Standard Luik C Speeldag 
06/05/2023 26 Femina WS Woluwe B - Renaissance Mons B Speeldag 

Sint Truiden VV A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Sint Truiden VV A - RUS Loyers 1 - 6
03/09/2022 2 KVV Vosselaar A - Sint Truiden VV A 4 - 1
11/09/2022 3 Sint Truiden VV A - Renaissance Mons B 1 - 1
17/09/2022 4 FC Irlande Auderghem A - Sint Truiden VV A 3 - 1
02/10/2022 5 Sint Truiden VV A - Standard Luik C 1 - 0
15/10/2022 6 Femina WS Woluwe B - Sint Truiden VV A 2 - 2
23/10/2022 7 Sint Truiden VV A - Wallonia Club Sibret A 0 - 1
30/10/2022 8 BX Brussels A - Sint Truiden VV A 2 - 4
06/11/2022 9 KV Mechelen B - Sint Truiden VV A 6 - 0
20/11/2022 10 Sint Truiden VV A - EFA Manhay A 3 - 0
26/11/2022 11 Sporting Charleroi B - Sint Truiden VV A 3 - 0
04/12/2022 12 Sint Truiden VV A - RWDM Girls A 1 - 3
10/12/2022 13 FC Alken - Sint Truiden VV A 4 - 1
14/01/2023 14 RUS Loyers - Sint Truiden VV A 4 - 0
22/01/2023 15 Sint Truiden VV A - KVV Vosselaar A uitg. 
28/01/2023 16 Renaissance Mons B - Sint Truiden VV A 2 - 1
05/02/2023 17 Sint Truiden VV A - FC Irlande Auderghem A 1 - 3
11/02/2023 18 Standard Luik C - Sint Truiden VV A Speeldag 
26/02/2023 19 Sint Truiden VV A - Femina WS Woluwe B Speeldag 
05/03/2023 20 Wallonia Club Sibret A - Sint Truiden VV A Speeldag 
12/03/2023 21 Sint Truiden VV A - BX Brussels A Speeldag 
19/03/2023 22 Sint Truiden VV A - KV Mechelen B Speeldag 
26/03/2023 23 EFA Manhay A - Sint Truiden VV A Speeldag 
16/04/2023 24 Sint Truiden VV A - Sporting Charleroi B Speeldag 
29/04/2023 25 RWDM Girls A - Sint Truiden VV A Speeldag 
06/05/2023 26 Sint Truiden VV A - FC Alken Speeldag 

Sporting Charleroi B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Sporting Charleroi B - RWDM Girls A 0 - 0
03/09/2022 2 FC Alken - Sporting Charleroi B 1 - 0
11/09/2022 3 Sporting Charleroi B - RUS Loyers 5 - 4
17/09/2022 4 KVV Vosselaar A - Sporting Charleroi B 3 - 2
02/10/2022 5 Sporting Charleroi B - Renaissance Mons B 5 - 1
15/10/2022 6 FC Irlande Auderghem A - Sporting Charleroi B 0 - 3
23/10/2022 7 Sporting Charleroi B - Standard Luik C 0 - 1
30/10/2022 8 Femina WS Woluwe B - Sporting Charleroi B 4 - 0
06/11/2022 9 Sporting Charleroi B - Wallonia Club Sibret A 4 - 0
20/11/2022 10 BX Brussels A - Sporting Charleroi B 1 - 1
26/11/2022 11 Sporting Charleroi B - Sint Truiden VV A 3 - 0
04/12/2022 12 EFA Manhay A - Sporting Charleroi B 1 - 3
10/12/2022 13 Sporting Charleroi B - KV Mechelen B 0 - 5
14/01/2023 14 RWDM Girls A - Sporting Charleroi B 6 - 0
22/01/2023 15 Sporting Charleroi B - FC Alken 0 - 10
28/01/2023 16 RUS Loyers - Sporting Charleroi B 5 - 1
05/02/2023 17 Sporting Charleroi B - KVV Vosselaar A 1 - 3
11/02/2023 18 Renaissance Mons B - Sporting Charleroi B Speeldag 
26/02/2023 19 Sporting Charleroi B - FC Irlande Auderghem A Speeldag 
05/03/2023 20 Standard Luik C - Sporting Charleroi B Speeldag 
12/03/2023 21 Sporting Charleroi B - Femina WS Woluwe B Speeldag 
19/03/2023 22 Wallonia Club Sibret A - Sporting Charleroi B Speeldag 
26/03/2023 23 Sporting Charleroi B - BX Brussels A Speeldag 
16/04/2023 24 Sint Truiden VV A - Sporting Charleroi B Speeldag 
29/04/2023 25 Sporting Charleroi B - EFA Manhay A Speeldag 
06/05/2023 26 KV Mechelen B - Sporting Charleroi B Speeldag 

Standard Luik C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 KV Mechelen B - Standard Luik C 3 - 1
03/09/2022 2 Standard Luik C - Femina WS Woluwe B 3 - 1
11/09/2022 3 Wallonia Club Sibret A - Standard Luik C 0 - 3
17/09/2022 4 Standard Luik C - BX Brussels A 4 - 0
02/10/2022 5 Sint Truiden VV A - Standard Luik C 1 - 0
15/10/2022 6 Standard Luik C - EFA Manhay A 7 - 1
23/10/2022 7 Sporting Charleroi B - Standard Luik C 0 - 1
30/10/2022 8 Standard Luik C - RWDM Girls A 3 - 3
06/11/2022 9 FC Alken - Standard Luik C 4 - 1
20/11/2022 10 Standard Luik C - RUS Loyers 4 - 1
26/11/2022 11 KVV Vosselaar A - Standard Luik C 2 - 8
04/12/2022 12 Standard Luik C - Renaissance Mons B 7 - 2
10/12/2022 13 FC Irlande Auderghem A - Standard Luik C 0 - 0
14/01/2023 14 Standard Luik C - KV Mechelen B 5 - 3
22/01/2023 15 Femina WS Woluwe B - Standard Luik C 0 - 3
28/01/2023 16 Standard Luik C - Wallonia Club Sibret A uitg. 
05/02/2023 17 BX Brussels A - Standard Luik C 0 - 0
11/02/2023 18 Standard Luik C - Sint Truiden VV A Speeldag 
26/02/2023 19 EFA Manhay A - Standard Luik C Speeldag 
05/03/2023 20 Standard Luik C - Sporting Charleroi B Speeldag 
12/03/2023 21 RWDM Girls A - Standard Luik C Speeldag 
19/03/2023 22 Standard Luik C - FC Alken Speeldag 
26/03/2023 23 RUS Loyers - Standard Luik C Speeldag 
16/04/2023 24 Standard Luik C - KVV Vosselaar A Speeldag 
29/04/2023 25 Renaissance Mons B - Standard Luik C Speeldag 
06/05/2023 26 Standard Luik C - FC Irlande Auderghem A Speeldag 

Wallonia Club Sibret A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Wallonia Club Sibret A - Renaissance Mons B 5 - 2
03/09/2022 2 FC Irlande Auderghem A - Wallonia Club Sibret A 1 - 3
11/09/2022 3 Wallonia Club Sibret A - Standard Luik C 0 - 3
17/09/2022 4 Femina WS Woluwe B - Wallonia Club Sibret A 6 - 2
02/10/2022 5 KV Mechelen B - Wallonia Club Sibret A 3 - 0
15/10/2022 6 Wallonia Club Sibret A - BX Brussels A 9 - 1
23/10/2022 7 Sint Truiden VV A - Wallonia Club Sibret A 0 - 1
30/10/2022 8 Wallonia Club Sibret A - EFA Manhay A 2 - 1
06/11/2022 9 Sporting Charleroi B - Wallonia Club Sibret A 4 - 0
20/11/2022 10 Wallonia Club Sibret A - RWDM Girls A 1 - 0
26/11/2022 11 FC Alken - Wallonia Club Sibret A 3 - 2
04/12/2022 12 Wallonia Club Sibret A - RUS Loyers 2 - 7
10/12/2022 13 KVV Vosselaar A - Wallonia Club Sibret A 2 - 2
14/01/2023 14 Renaissance Mons B - Wallonia Club Sibret A 3 - 3
22/01/2023 15 Wallonia Club Sibret A - FC Irlande Auderghem A 01/04   Speeldag 
28/01/2023 16 Standard Luik C - Wallonia Club Sibret A uitg. 
05/02/2023 17 Wallonia Club Sibret A - Femina WS Woluwe B 2 - 6
11/02/2023 18 Wallonia Club Sibret A - KV Mechelen B Speeldag 
26/02/2023 19 BX Brussels A - Wallonia Club Sibret A Speeldag 
05/03/2023 20 Wallonia Club Sibret A - Sint Truiden VV A Speeldag 
12/03/2023 21 EFA Manhay A - Wallonia Club Sibret A Speeldag 
19/03/2023 22 Wallonia Club Sibret A - Sporting Charleroi B Speeldag 
26/03/2023 23 RWDM Girls A - Wallonia Club Sibret A Speeldag 
01/04/2023 15 Wallonia Club Sibret A - FC Irlande Auderghem A uitg. 
16/04/2023 24 Wallonia Club Sibret A - FC Alken Speeldag 
29/04/2023 25 RUS Loyers - Wallonia Club Sibret A Speeldag 
06/05/2023 26 Wallonia Club Sibret A - KVV Vosselaar A Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F


PROMOTIE-DEGRADATIE - 2e NATIONALE A - VROUWEN

Bepalingen geldig voor het seizoen 2022-2023 (Artikel V7.204 en volgende).
- Omdat er in het seizoen 2022-2023 in 2e nationale 18 Voetbal Vlaanderen clubs zijn, verdeeld over de 2 reeksen, gelden de volgende overgangsmaatregelen om te komen tot 24 Voetbal Vlaanderen clubs, die vanaf het seizoen 2023-2024 deelnemen aan de Competitie.

* Interprovinciaal Vrouwenkampioenschap Voetbal Vlaanderen (2 reeksen van 12 clubs).
- De regeling na het einde van het kampioenschap 2e nationale vrouwenafdeling in het seizoen 2022-2023:
1. de eerste van elke reeks stijgt naar de 1e nationale vrouwenafdeling.
2. er zijn 2, 3 of 4 dalers Voetbal Vlaanderen vanuit de 2e nationale vrouwenafdeling naar 1e provinciale Voetbal Vlaanderen, afhankelijk van het aantal Voetbal Vlaanderen clubs die zakken uit 1e nationale vrouwenafdeling (geen, 1 of 2).
Deze dalers naar 1e provinciale Voetbal Vlaanderen worden bepaald door een klassement van de slechtst gerangschikten in de twee reeksen 2e nationale.
3. maximum 3 Vlaamse Pro League clubs krijgen de kans om in de interprovinciale afdeling Voetbal Vlaanderen voor het seizoen 2023-2024 een 1e vrouwen seniores team in te schrijven (de aanvraag moet ten laatste op 1 april 2023 bij het Competitions Department van de KBVB ingediend worden).
4. er zullen minimum 5 stijgers vanuit 1e provinciale Vlaanderen zijn.
5. de eerst gerangschikte van elke 1e provinciale afdeling Voetbal Vlaanderen stijgt naar de interprovinciale afdeling Voetbal Vlaanderen. Deze clubs kunnen de promotie niet weigeren.
6. er zal, per Voetbal Vlaanderen stijger vanuit 2e nationale vrouwenafdeling naar 1e nationale, een extra stijger bijkomen vanuit de 1e provinciale vrouwenafdeling Voetbal Vlaanderen.
7. er zullen bijkomende stijgers vanuit 1e provinciale vrouwenafdeling naar interprovinciaal Voetbal Vlaanderen aangeduid worden, volgens de modaliteiten "eindronde stijgen provinciaal vrouwenkampioenschap Voetbal Vlaanderen" (zie ***).
8. Clubs kunnen noch de deelname aan de eindronde stijgen provinciaal vrouwenkampioenschap Voetbal Vlaanderen noch de eventuele promotie naar het interprovinciaal kampioenschap op het einde van het seizoen 2022-2023 weigeren.

*** Na het einde van het kampioenschap van de 1e provinciale afdelingen van Voetbal Vlaanderen wordt er een eindronde "stijgen provinciale afdelingen Voetbal Vlaanderen" betwist.
De volgende zestien ploegen nemen hieraan deel:
1. De tweede gerangschikte van elke 1ste provinciale afdeling.
2. De twee periodekampioenen per provincie.
3. De zestiende deelnemer wordt jaarlijks aangeduid door een andere provincie, in deze volgorde: Antwerpen, Brabant VV, Limburg, Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).