Eindronde 2023
Update: 23/02/2024 om 10:44u
Archief Seizoen 2022-2023 Provinciaal 1e provinciale Eindronde 2023
Laatste update: 23/02/2024 om 10:44u
De Jupiler Pro League
De NL Eredivisie &
alle Europese Competities
www.voetbaluitslagen.com
Meer info...
Een concept van ABC-Groep
IT-Consultancy
www.itmoov.be
Meer info...
DE PROVINCIALE EINDRONDES VOOR PROMOTIE EN DEGRADATIE
SEIZOEN 2022-2023 - PROVINCIE ANTWERPEN

De eindrondes bepalen welke ploegen uit 2e, 3e en 4e provinciale promoveren, en welke ploegen er uit 2e en 3e provinciale degraderen.

* In de eindronde voor promotie geldt het algemeen principe dat, in elke reeks van 2e en 3e provinciale, de tweede in de eindstand en de drie periodekampioenen de eindronde voor promotie spelen.
* In de reeksen 4e provinciale A tot en met F (met 15 en 14 ploegen) nemen de tweede en derde in de eindstand, plus de twee periodekampioenen deel aan de eindronde voor promotie.
* Mocht er een ploeg één of twee keer periodekampioen zijn, of indien een periodekampioen ook de algemene kampioen is, dan neemt (nemen) de volgende ploeg(en) in de eindstand deel aan de promotie-eindronde.
* Een ploeg die één van de periodekampioenschappen won, maar die in de eindklassering rechtstreeks degradeert of de degradatie-eindronde moet spelen, mag NIET deelnemen aan de promotie-eindronde.
* In tegenstelling tot de vorige jaren worden vanaf dit seizoen de wedstrijden in alle Vlaamse provincies gespeeld met rechtstreekse uitschakeling en niet meer met een heen- en terugwedstrijd. Zo besliste het "Competitions Department Voetbal Vlaanderen".
* Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
* De voorziene speeldagen zijn zondag 7 mei, zondag 14 mei en donderdag 18 mei (Hemelvaartsdag).
* De beslissende wedstrijden in 2e en 3e provinciale moeten verplicht gespeeld worden op zondag 14 mei om 15 uur.
* De beslissende wedstrijden in 4e provinciale moeten verplicht gespeeld worden op donderdag 18 mei om 15 uur.
* Alle modaliteiten voor deze eindrondes werden ook in een uitgebreid pdf-document gegoten. Klik HIER.

Voor alle gegevens van de provinciale eindrondes van vorig seizoen 2021-2022, klik hier.

Klik op de links in het schema hieronder.

1e Provinciale Eindronde 2e Pr. Eindronde 3e Pr. Eindronde 4e Pr.

1e PROVINCIALE AFDELING 2022-2023

* Na de reguliere competitie wordt er in 1e provinciale géén eindronde georganiseerd.
* De kampioen van 1e provinciale (K Berg en Dal VV) stijgt naar de 3e klasse VV Amateurs.
* De drie periodekampioenen plaatsen zich voor de Interprovinciale Eindronde Voetbal Vlaanderen.
* Die wordt gespeeld samen met de periodekampioenen van de andere vier Vlaamse provincies, in totaal dus 15 ploegen plus een 16e ploeg uit één van de provincies die een beurtrol krijgen in een alfabetische volgorde.
* Die drie ploegen zijn Berlaar Heikant, Sporting Tisselt A en KFC Kontich A.
* Deze zestien ploegen worden tegen elkaar uitgeloot in acht wedstrijden met rechtstreekse uitschakeling, waarna de winnaars de kwartfinale spelen, de winnaars daarvan de halve finale en die winnaars de finale.
* In al deze eindrondewedstrijden volgen er bij een gelijke eindstand na 90 minuten verlengingen en eventueel strafschoppen.

Om de vrijgekomen plaatsen in eerste provinciale in te vullen gelden de "normale" modaliteiten betreffende het aanduiden van de stijgers uit 2e provinciale. Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan deze pagina. Klik hier.

Bekijk alle gegevens en de schema's via de aparte pagina "Provinciaal-1e Provinciale-Interprovinciale Eindronde 2023".
Of klik rechtstreeks HIER.

2e PROVINCIALE AFDELING 2022-2023 - EINDRONDE VOOR PROMOTIE EN DEGRADATIE

Hier wordt er een eindronde gespeeld om, naast de kampioen van 2e A (K Bevel FC) en 2e B (White Star Schorvoort), twee of méér bijkomende stijgers naar eerste provinciale aan te duiden.

Het totaal aantal bijkomende stijgers (in 2e provinciale) wordt bepaald door:
- het aantal bijkomende Antwerpse stijgers naar de 3e Klasse Amateurs.
- het aantal te vervangen ploegen dat in 1e provinciale wegvalt door fusie of vanwege andere redenen.

Na de "Interprovinciale Eindronde", waaraan er dit jaar 3 ploegen uit 1e provinciale Antwerpen deelnemen, kunnen er ook nog één, twee of drie extra stijgers bijkomen, indien er één, twee of drie van die ploegen zouden promoveren.
Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan deze pagina. Klik hier.

2e PROVINCIALE AFDELING 2022-2023 - EINDRONDE VOOR PROMOTIE

- Er worden twee eindronde-speeldagen afgewerkt.
- De wedstrijden worden gespeeld met rechtstreekse uitschakeling op het terrein van de ploeg die het eerst wordt uitgeloot.
- Wanneer een wedstrijd op een gelijkspel eindigt volgen verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Op speeldag 1 zijn er 4 wedstrijden tussen de 8 ploegen, volgens loting door het Competitions Department.
- Op speeldag 2 zijn er 2 wedstrijden tussen de 4 winnaars van speeldag 1, eveneens volgens loting door het CD.
- De 2 winnaars van speeldag 2 promoveren naar de 1e provinciale afdeling Antwerpen.
- Er stijgen in totaal (in elk geval) 4, maar mogelijk ook 5 of 6 ploegen naar de 1e provinciale, afhankelijk van het aantal Antwerpse stijgers en dalers naar of uit de 3e afdeling VV. Zie het schema onderaan deze pagina.

Dit zijn de 8 ploegen:
2A : Zandhoven SK, KSK Wavria A, RVC Hoboken A en Zwijndrecht A.
2B : KSK Weelde, KFC Sint Job A, KSAV Sint Dimpna A en KFC Brasschaat.


PROMOTIE - EINDRONDE - SPEELDAG 1

Nr Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
1Zon. 7 mei15:30u KSK Weelde (2B) * - KSK Wavria A (2A) 1 - 1 5 - 4
2Zon. 7 mei15:00u KFC Brasschaat (2B) - RVC Hoboken A (2A) * 1 - 4 -
3Zon. 7 mei15:00u Zwijndrecht A (2A) * - KFC Sint Job A (2B) 2 - 1 -
4Zon. 7 mei15:00u Zandhoven SK (2A) * - KSAV Sint Dimpna A (2B) 1 - 0 -
        
* = naar speeldag twee
PROMOTIE - EINDRONDE - SPEELDAG 2

Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
Zon. 14 mei15:00u KSK Weelde - Zandhoven SK *** 0 - 2 -
Zon. 14 mei15:00u RVC Hoboken A *** -Zwijndrecht A 3 - 0 -
      
*** Twee ploegen promoveren naar eerste provinciale.
- Om naast de twee kampioenen (van 2A en 2B) en de twee winnaars van eindronde-speeldag 2 (in totaal dus 4) nog 1 of 2 eventueel bijkomende stijger(s) aan te duiden (in totaal dus 5 of 6) wordt er een klassement opgemaakt tussen de twee verliezers van speeldag 2.
- Indien er in totaal 5 stijgers naar 1e provinciale Antwerpen zijn, stijgt ook de beste verliezer van de tweede speeldag.
- Indien er in totaal 6 stijgers naar 1e provinciale Antwerpen zijn, stijgt ook de andere verliezer van de tweede speeldag.
- Er wordt ook een klassement opgemaakt van de 4 verliezers van speeldag 1.
- Dat klassement wordt opgemaakt volgens de resultaten die na 90 minuten zijn behaald volgens deze parameters :
1. Behaalde punten. 2. Doelsaldo en 3. Gemaakte goals. 4. Daarna wordt indien nodig gekeken naar de eindrangschikking van het reguliere kampioenschap: behaalde plaats, aantal punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo en gemaakte goals.
5. Indien dan nog gelijk: lottrekking door het competitions department Voetbal Vlaanderen.

KLASSEMENT VERLIEZERS SPEELDAG 1 - EINDRONDE 2e PROVINCIALE

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. KSK Wavria A 1 0 0 1 1 1 1
2. KFC Sint Job A 1 0 1 0 1 2 0
3. KSAV Sint Dimpna A 1 0 1 0 0 1 0
4. KFC Brasschaat 1 0 1 0 1 4 0

Legende :
KLASSEMENT VERLIEZERS SPEELDAG 2 - EINDRONDE 2e PROVINCIALE

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. KSK Weelde 1 0 1 0 0 2 0
2. Verbr. Zwijndrecht A 1 0 1 0 0 3 0

Legende :
DEGRADATIE 2e PROVINCIALE

Dit seizoen zijn de dalers SV Bornem, SV Nielse A, VC Herentals en RFC Zwaneven.

* De "Eindronde dalen 2e provinciale Antwerpen" wordt gespeeld tussen de nummers 14 van elke reeks, afhankelijk van het aantal Antwerpse dalers uit 3e afdeling Voetbal Vlaanderen.
* Deze wedstrijd wordt gespeeld op het terrein van de ploeg die het eerst wordt uitgeloot door het Competitions Department.
* Deze wedstrijd wordt gespeeld met rechtstreekse uitschakeling.
* Wanneer deze wedstrijd op een gelijkspel eindigt volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.

>> Willebroekse en Wuustwezel (de 14e geklasseerde ploegen uit 2A en 2B) spelen één wedstrijd tegen elkaar.

DEGRADATIE - EXTRA DALER

Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
Zon. 7 mei 15u00 KFC Wuustwezel (2B) - Willebroekse SV (2A) * 1 - 1 P. 7 - 8

KFC Wuustwezel zakt naar derde provinciale.

3e PROVINCIALE AFDELING 2022-2023 - PROMOTIE EN DEGRADATIE

Hier wordt er een eindronde gespeeld om, naast de kampioenen van 3e A, B en C (Ekeren FC, KFC Putte A en KVNA Wortel), drie of méér bijkomende stijgers naar tweede provinciale aan te duiden.

Het totaal aantal stijgers wordt bepaald door het aantal Antwerpse stijgers naar de 3e Klasse Amateurs.

Na de "Interprovinciale Eindronde", waaraan er dit jaar 3 ploegen uit 1e provinciale Antwerpen deelnemen, kunnen er ook nog één, twee of drie extra stijgers bijkomen, indien er één, twee of drie van die ploegen zouden promoveren.
Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan deze pagina. Klik hier.

3e PROVINCIALE AFDELING 2022-2023 - EINDRONDE VOOR PROMOTIE

- Er worden twee eindronde-speeldagen afgewerkt.
- De wedstrijden worden gespeeld met rechtstreekse uitschakeling op het terrein van de ploeg die het eerst wordt uitgeloot.
- Wanneer een wedstrijd op een gelijkspel eindigt volgen verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Op speeldag 1 zijn er 6 wedstrijden tussen de 12 ploegen, volgens loting door het Competitions Department.
- Op speeldag 2 zijn er 3 wedstrijden tussen de 6 winnaars van speeldag 1, eveneens volgens loting door het CD.
- De 3 winnaars van speeldag 2 promoveren naar de 2e provinciale afdeling Antwerpen.
- Er stijgen in totaal (in elk geval) 6, maar mogelijk ook 7 of 8 ploegen naar de 2e provinciale, afhankelijk van het aantal Antwerpse stijgers naar de 3e afdeling VV. Zie het schema onderaan deze pagina.

Dit zijn de 12 ploegen:
3A : Berchem Sport B, K Nieuwmoer FC, Oxford Hemiksem A en Minderhout VV.
3B : Schelle Sport A, KFCM Hallaar, SC Duffel A en FC Walem.
3C : Verbroedering Balen, Blauwvoet Oevel, Ezaart Sport en Linda Olen.


PROMOTIE - EINDRODE - SPEELDAG 1

Nr Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
1Zon. 7 mei15:00u K Nieuwmoer FC (3A) * - Berchem Sport B (3A) 1 - 0  
2Zat. 6 mei18:00u Blauwvoet Oevel (3C) - Minderhout VV (3A) * 0 - 0 P. 8 - 9
3Zon. 7 mei15:00u FC Walem (3B) - SC Duffel A (3B) * 1 - 4  
4Zon. 7 mei15:00u Ezaart Sport (3C)* - Linda Olen (3C) 2 - 1  
5Zon. 7 mei15:00u Schelle Sport A (3B) *-KFCM Hallaar (3B) 4 - 1  
6Zat. 6 mei20:00u Verbroedering Balen (3C) *-Oxford Hemiksem A (3A) 2 - 1  

PROMOTIE - EINDRONDE - SPEELDAG 2

Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
Zon. 14 mei15:00u SC Duffel A *** - Schelle Sport A 5 - 2 -
        
Zon. 14 mei15:00u Ezaart Sport *** - Minderhout VV 1 - 1 V. 1 - 1
P. 5 - 4
        
Zon. 14 mei15:00u K Nieuwmoer FC - Verbroedering Balen *** 1 - 3 -
        

*** Drie ploegen promoveren naar tweede provinciale.
- Er wordt een klassement opgemaakt van de 6 verliezers van speeldag 1. Zie verder voor de parameters.
- Om naast de drie kampioenen (van 3A, 3B en 3C) en de drie winnaars van eindronde-speeldag 2 (in totaal dus 6) nog 1 eventueel bijkomende stijger aan te duiden (in totaal dus 7) wordt er ook een klassement opgemaakt tussen de drie verliezers van speeldag 2, en enkel van hun resultaten op speeldag 2.
- Om naast de drie kampioenen (van 3A, 3B en 3C) en de drie winnaars van eindronde-speeldag 2 (in totaal dus 6) nog 2 eventueel bijkomende stijgers aan te duiden (in totaal dus 8) wordt er een klassement opgemaakt tussen de drie verliezers van speeldag 2, en daarna wordt er gekeken naar hun resultaten op speeldag 1.
- Voorbeeld: indien er 2 bijkomende stijgers zijn, dan stijgen de twee beste verliezers van speeldag 2.
- Voorbeeld: indien er 3 bijkomende stijgers zijn, dan stijgen de drie verliezers van speeldag 2.
- Voorbeeld: indien er 4 bijkomende stijgers zijn, dan stijgen eerst de drie beste verliezers van speeldag 2, en voor de vierde stijger wordt er dan naar speeldag 1 gekeken, waar de beste verliezer van die speeldag promoveert.

- Deze klassementen worden opgemaakt volgens de resultaten die na 90 minuten zijn behaald volgens deze parameters :
1. Behaalde punten. 2. Doelsaldo en 3. Gemaakte goals. 4. Daarna wordt indien nodig gekeken naar de eindrangschikking van het reguliere kampioenschap: behaalde plaats, aantal punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo en gemaakte goals.
5. Indien dan nog gelijk: lottrekking door het competitions department Voetbal Vlaanderen.

KLASSEMENT VERLIEZERS SPEELDAG 1 - EINDRONDE 3e PROVINCIALE

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. Blauwvoet Oevel 1 0 0 1 0 0 1
2. KFC Linda Olen 1 0 1 0 1 2 0
3. Oxford Hemiksem A 1 0 1 0 1 2 0
4. Berchem Sport B 1 0 1 0 0 1 0
5. FC Walem 1 0 1 0 1 4 0
6. KFCM Hallaar 1 0 1 0 1 4 0

Legende :
KLASSEMENT VERLIEZERS SPEELDAG 2 - EINDRONDE 3e PROVINCIALE

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. Minderhout VV 1 0 0 1 1 1 1
2. K Nieuwmoer FC 1 0 1 0 1 3 0
3. Schelle Sport A 1 0 1 0 2 5 0

Legende :
>>> Voor de bepaling van (een) eventuele extra stijger(s) ziet u hieronder een overzicht van de resultaten die de ploegen behaalden in hun reeks van de reguliere competitie: plaats in de eindrangschikking, behaalde punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo, gemaakte doelpunten. Indien nodig is dit het klassement van alle twaalf ploegen volgens deze parameters.

  Ploeg Plaats Punten Winst Doelsaldo Goals +
1.Berchem Sport B (3A) 2 71 22 55 84
2.SC Duffel A (3B) 2 69 21 49 83
3.Blauwvoet Oevel (3C) 2 57 17 33 66
4.KFCM Hallaar (3B) 3 67 21 37 76
5.K Nieuwmoer FC (3A) 3 59 17 40 65
6.Linda Olen (3C) 3 52 16 9 53
7. KFC Walem (3B) 4 59 18 37 77
8.Oxford Hemiksem A (3A) 4 52 16 0 48
9.Ezaart Sport (3C) 4 52 15 21 70
10.K Minderhout VV (3A) 5 51 15 19 54
11.Schelle Sport A (3B) 6 52 15 29 86
12.Verbroedering Balen (3C) 7 46 13 13 57

DEGRADATIE 3e PROVINCIALE - MINICOMPETITIE MET KLASSEMENT - 10e DALER

De 16e, 15e en 14e in de eindstand van de reeksen derde provinciale degraderen naar vierde provinciale. Dit seizoen zijn dat:
TOR Deurne B, FC Turk Sport, RVC Hoboken B, KVV Duffel, VC Rijmenam, Hove Sport, De Kempen B, Excelsior Bouwel en Excelsior Vorst.

De ploegen die 13e eindigen in hun reeks spelen de "Eindronde dalen 3e provinciale Antwerpen", een driehoekstornooi om één of méér extra daler(s) aan te duiden.
Dat zijn KFC Berendrecht (3A), KSK Sint-Amands (3B) en KSK Kasterlee (3C)..

Er wordt een klassement opgemaakt op basis van de 3 speeldagen, volgens deze parameters : 1. Behaalde punten. 2. Doelsaldo en 3. Gemaakte goals. 4. Daarna wordt indien nodig gekeken naar de eindrangschikking van het reguliere kampioenschap: behaalde plaats, aantal punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo en gemaakte goals.
5. Indien dan nog gelijk: lottrekking door het competitions department Voetbal Vlaanderen.

Het aantal dalers uit 3e provinciale hangt af van het aantal dalers uit de 3e Klasse Amateurs.
- is er daar géén Antwerpse daler, dan dalen er 9 ploegen van 3e naar 4e provinciale.
- voor elke Antwerpse daler méér is er ook één extra daler naar 4e provinciale.

Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan deze pagina. Klik hier.

Datum Uur Wedstrijd Score  
Zon. 7 mei15:00u KSK Kasterlee (3C) - KSK Sint-Amands (3B) 2 - 1  
Zon. 14 mei15:00u KSK Sint-Amands (3B) - KFC Berendrecht (3A) 4 - 0  
Don. 18 mei15:00u KFC Berendrecht (3A) - KSK Kasterlee (3C) 1 - 4  

EINDKLASSEMENT

  Ploegen A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. KSK Kasterlee 2 2 0 0 6 2 6
2. KSK Sint-Amands 2 1 1 0 5 2 3
3. KFC Berendrecht 2 0 2 0 1 8 0

Legende :
4e PROVINCIALE AFDELING 2022-2023 - EINDRONDE VOOR PROMOTIE

Hier wordt er een eindronde gespeeld om, naast de zes kampioenen van 4 A tot en met 4 F
(Kalfort Puursica, Sporting Burcht, Horendonk FC, SK Rita Berlaar, KFC Pulle en FC Wezel Sport B),
ook vier bijkomende stijgers naar derde provinciale aan te duiden.

Het totaal aantal stijgers wordt bepaald door:
- het aantal Antwerpse stijgers naar de 1e Klasse Amateurs. Dit aantal wordt bepaald door het resultaat van de interprovinciale eindronde, waaraan er (dit seizoen) 3 ploegen uit 1e provinciale deelnemen.

Er kunnen na deze eindronde ook nog één, twee of drie extra stijgers bijkomen, indien er één, twee of drie 1e provincialers via de "Interprovinciale Eindronde" zouden promoveren.
Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan deze pagina. Klik hier.

- In alle zes de reeksen (met 14 en 15 ploegen) nemen de 2e en 3e gerangschikte ploegen en de twee periodekampioenen deel aan de promotie-eindronde, in totaal dus 24 ploegen.
- Er worden DRIE eindronde-speeldagen afgewerkt.
- De wedstrijden worden gespeeld met rechtstreekse uitschakeling op het terrein van de ploeg die het eerst wordt uitgeloot.
- Wanneer een wedstrijd op een gelijkspel eindigt volgen verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Op speeldag 1 zijn er 12 wedstrijden tussen de 24 ploegen, volgens loting door het Competitions Department.
- Op speeldag 2 zijn er 6 wedstrijden tussen de 12 winnaars van speeldag 1, eveneens volgens loting door het CD.
- Op speeldag 3 zijn er 3 wedstrijden tussen de 6 winnaars van speeldag 2.
- De drie winnaars van speeldag 3 promoveren naar de 3e provinciale afdeling Antwerpen.
- Er stijgen in totaal (in elk geval) 10, maar mogelijk ook 11 of 12 ploegen naar 4e provinciale, afhankelijk van het aantal Antwerpse stijgers en dalers naar of uit de 3e afdeling VV. Zie het schema onderaan deze pagina.
- Om de vierde bijkomende stijger aan te duiden wordt een klassement opgemaakt van de verliezers van speeldag 3, en zal de beste verliezer van die speeldag als vierde stijger worden aangeduid.
- Om naast de vier bijkomende stijgers eventueel extra bijkomende stijger(s) aan te duiden wordt er ook een klassement gemaakt van speeldag 3, en bij gelijkheid wordt er daarna ook gekeken naar het klassement van speeldag 2.

De 24 ploegen zijn :
4A : K Reet SK, VVH Lippelo, KFC Kontich B en Schelle Sport B.
4B : KFC Schoten, Boechoutse VV, VC Mortsel OG B en KSC Maccabi.
4C : KSK Ekeren Donk, KSV Heibos, SV Noorse en K Meerle FC.
4D : SK Peulis, Heffen SK, KFC Muizen en RB Elzestraat.
4E : KSK Oosthoven, KFC Wechelderzande, KSV Oud-Turnhout en KVK Westmalle.
4F : KFC Zammel, KFC Grobbendonk, KFC Heultje en Olen United.


PROMOTIE - EINDRONDE - SPEELDAG 1 - RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

Nr Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
1Zon. 7 mei15:00u Olen United (4F)* - KFC Zammel (4F) 6 - 0 -
2Zon. 7 mei15:00u KFC Muizen (4D) - KFC Heultje (4F) * 1 - 3 -
3Zon. 7 mei15:00u KVK Westmalle (4E) - KSK Oosthoven (4E) * 0 - 10 -
4Zon. 7 mei15:00u KFC Schoten (4B) - KSV Oud-Turnhout (4E) * 0 - 2 -
5Zon. 7 mei15:00u KFC Wechelderzande (4E) *-KFC Kontich B (4A) 2 - 1 -
6Zon. 7 mei15:00u K Meerle FC (4C) - KFC Grobbendonk (4F) * 1 - 3 -
7Zon. 7 mei15:00u RB Elzestraat (4D) - Heffen SK (4D) * 1 - 2 -
8Zon. 7 mei15:00u SK Peulis (4D) * -KSV Heibos (4C) 2 - 1 -
9Zon. 7 mei15:00u KSK Ekeren Donk (4C) *- Schelle Sport B (4A) 1 - 0 -
10Zon. 7 mei15:00u Boechoutse VV (4B) *- VVH Lippelo (4A) 1 - 1 P. 4 - 3
11Zon. 7 mei15:00u KSC Maccabi (4B) - VC Mortsel OG B (4B) * 0 - 0 P. 3 - 4
12Zon. 7 mei15:00u SV Noorse (4C) - K Reet SK (4A) * 0 - 6 -
       
* = naar speeldag 2.

PROMOTIE - SPEELDAG 2 - RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

Nr Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
13Zon. 14 mei15:00u Heffen SK * - KFC Grobbendonk 2 - 1 -
14Zon. 14 mei15:00u KSK Ekeren Donk * - K Reet SK 6 - 0 -
15Zon. 14 mei15:00u Olen United - KFC Wechelderzande * 1 - 2 -
16Zon. 14 mei15:00u KSK Oosthoven * - KFC Heultje 2 - 0 -
17Zon. 14 mei15:00u KSV Oud-Turnhout * - VC Mortsel OG B 3 - 0 -
18Zon. 14 mei15:00u Boechoutse VV - SK Peulis * 3 - 4 -
       
* = naar speeldag 3.

PROMOTIE - SPEELDAG 3

Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
Don. 18 mei15:00u SK Peulis *** - Heffen SK *** 1 - 1V. 2 - 1
        
Don. 18 mei15:00u KSV Oud-Turnhout *** - KFC Wechelderzande 1 - 0 -
        
Don. 18 mei15:00u KSK Oosthoven *** - KSK Ekeren Donk 1 - 0 -
        
De ploegen met *** stijgen naar 3e provinciale, inclusief Heffen als beste verliezer van speeldag drie.

KLASSEMENT VERLIEZERS SPEELDAG 2 - EINDRONDE 4e PROVINCIALE

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. K Boechoutse VV 1 0 1 0 3 4 0
2. KFC Grobbendonk ** 1 0 1 0 1 2 0
3. Olen United ** 1 0 1 0 1 2 0
4. KFC Heultje 1 0 1 0 0 2 0
5. VC Mortsel OG B 1 0 1 0 0 3 0
6. K Reet SK 1 0 1 0 0 6 0

Legende :
KLASSEMENT VERLIEZERS SPEELDAG 3 - EINDRONDE 4e PROVINCIALE

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. Heffen SK *** 1 0 0 1 1 1 1
2. KFC Wechelderzande 1 0 1 0 0 1 0
3. KSK Ekeren Donk 1 0 1 0 0 1 0

*** Heffen SK stijgt naar 3e provinciale, op basis van de eindklassering en de behaalde punten in de reguliere competitie.

Legende :
** De drie winnaars plus de beste verliezer van speeldag 3 van de eindronde stijgen naar derde provinciale.
- Om deze vierde voorziene stijger aan te duiden wordt een klassement opgemaakt van de verliezers van speeldag 3 en zal de beste verliezer van speeldag 3 als vierde bijkomende stijger worden aangeduid, indien nodig volgens de parameters van de eindrangschikking in het reguliere kampioenschap.
- Om naast de vier voorziene bijkomende stijgers alsnog bijkomende stijger(s) aan te duiden wordt er ook een klassement gemaakt van speeldag 3, en bij gelijkheid het klassement van speeldag 2.
- Er worden dus twee aparte klassementen opgemaakt op basis van elk van de twee speeldagen (2 en 3), volgens deze parameters :
1. Behaalde punten. 2. Doelsaldo en 3. Gemaakte goals. 4. Daarna wordt indien nodig gekeken naar de eindrangschikking van het reguliere kampioenschap: behaalde plaats, aantal punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo en gemaakte goals.
5. Indien dan nog gelijk: lottrekking door het competitions department Voetbal Vlaanderen.

Na de "Interprovinciale Eindronde", waaraan er 3 ploegen uit 1e provinciale deelnemen, kunnen er ook nog één, twee of drie extra stijgers bijkomen, indien er één, twee of drie van die ploegen zouden promoveren.

>>> Voor de bepaling van de extra stijgers ziet u hieronder een overzicht van de resultaten die de 24 deelnemers aan de eindronde behaalden in hun reeks van de reguliere competitie: plaats in de eindrangschikking, behaalde punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo, gemaakte doelpunten.

- Daarbij hebben we alle gespeelde en gewonnen wedstrijden, de punten, doelsaldo en gescoorde doelpunten omgerekend naar 28 wedstrijden, ook dus bij de ploegen die 26 wedstrijden speelden. Deze lijst is dan ook onder voorbehoud, al zijn de eerste twee parameters (plaats in de eindrangschikking en punten) gewoonlijk al beslissend.
Na de eerste ronde schieten er twaalf ploegen over. Die krijgen hieronder ** voor hun naam.
Na de tweede ronde schieten er zes ploegen over. Die krijgen hieronder *** voor hun naam.


  Ploeg Plaats Punten Winst Doelsaldo Goals +
1.** K Reet SK (4A) 2 70,00 22,00 77,00 111,00
2.*** KSK Oosthoven (4E) 2 67,00 21,00 80,00 115,00
3.SV Noorse (4C) 2 63,00 20,00 43,00 81,00
4.KFC Schoten (4B) 2 61,38 19,38 42,00 74,31
5.** KFC Grobbendonk (4F) 2 59,23 17,23 32,31 73,23
6.*** SK Peulis (4D) 2 56,00 17,00 30,00 84,00
7.VVH Lippelo (4A) 3 60,00 19,00 51,00 79,00
8.** K Boechoutse VV (4B) 3 59,23 18,31 20,46 79,69
9.*** KSK Ekeren Donk (4C) 3 59,00 18,00 52,00 90,00
10.*** KFC Wechelderzande (4E) 3 56,00 18,00 25,00 62,00
11.*** Heffen SK (4D) 3 53,00 17,00 20,00 72,00
12.KFC Zammel (4F) 3 52,77 15,08 26,92 61,38
13.K Kontich FC B (4A) 4 58,00 19,00 26,00 74,00
14.K Heibos SV (4C) 4 54,00 16,00 37,00 82,00
15.KFC Muizen (4D) 4 53,00 16,00 25,00 70,00
16.** KFC Heultje (4F) 4 50,62 15,08 24,77 63,54
17*** KSV Oud-Turnhout (4E) 4 49,00 15,00 28,00 68,00
18.** VC Mortsel OG B (4B) 4 48,46 14,00 21,54 73,23
19.K Meerle FC (4C) 5 50,00 15,00 25,00 73,00
20.Red Boys Elzestraat (4D) 5 50,00 15,00 22,00 61,00
21.** Olen United (4F) 5 48,46 15,08 18,31 77,54
22.KV Westmalle (4E) 5 48,00 15,00 12,00 74,00
23.KSC Maccabi (4B) 5 46,31 12,92 15,08 58,15
24.K Schelle Sport B (4A) 6 50,00 15,00 16,00 61,00


DE PROVINCIALE EINDRONDE EN DE B-PLOEGEN

* Behoudens andersluidende bepalingen (in de modaliteiten van het Competitions Department Voetbal Vlaanderen) mag een B-ploeg niet deelnemen aan een eindronde waarvoor ze zich reglementair heeft geplaatst, indien ze bij de start ervan de zekerheid heeft niet te kunnen stijgen naar de hogere afdeling doordat de A-ploeg daar het volgende seizoen met zekerheid zal uitkomen.
(zie ook bondsartikel V7.165)
- In dit geval wordt de eindrangschikking van het reguliere kampioenschap in dalende volgorde in aanmerking genomen voor het aanduiden van een vervanger.

* Een speciaal voorbeeld wat de A- en B-ploeg van een club betreft, indien de A-ploeg één afdeling hoger speelt dan de B-ploeg:
- de A-ploeg van club X heeft periode 1 gewonnen, dus mogen ze deelnemen aan de eindronde voor promotie. Ze zijn vooraf echter nog niet zeker van de promotie of niet-promotie, maar die mogelijkheid tot promotie zit er bij de start van de eindronde voor de A-ploeg in.
- de B-ploeg van diezelfde club X heeft bij de aanvang van de eindronde, waarvoor ze zich geplaatst heeft, in dit geval eventueel wél nog de mogelijkheid om te promoveren. Bijgevolg mag de B-ploeg deelnemen aan de eindronde.
- indien de A-ploeg na de eindronde toch nog promoveert kan de B-ploeg ook promoveren. Beide ploegen stijgen dus één afdeling.
- indien de B-ploeg de eindronde wint en de A-ploeg niet (en dus in haar afdeling blijft), dan mag de B-ploeg toch niet promoveren.

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN

1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2022-2023 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 1 juni 2022.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).