3e Afdeling VV - B
Update: 04/05/2023 om 09:46u
Archief Seizoen 2022-2023 Nationaal D3 Nationale Heren 3e Afdeling VV - B
Laatste update: 04/05/2023 om 09:46u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Sportveldberegening
Ambachtstraat 7, Hoogstraten-
Minderhout, België.
www.spranco-matic.be
Meer info...
Je persoonlijke computerdokter
www.btasupportnet.com
Krokuslaan 68, 2460 Lichtaart
Meer info...
VV-LOGO    3e AFDELING VOETBAL VLAANDEREN B - SEIZOEN 2022-2023

KFC Diest, KVK Beringen, FC Wezel Sport A, KFC Nijlen, KFC Zwarte Leeuw, KFC Sint-Lenaarts, Olympia Wijgmaal, Witgoor Sport, ASV Geel,
Esperanza Pelt, Sporting Kampenhout, EWS Schoonbeek-Beverst, KVK Wellen, KAC Betekom, KVC Houtvenne en Eendracht Termien.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 wedstrijden).
* FC Wezel Sport A is kampioen in deze reeks.

3e Afdeling VV Geografisch Archief - Seizoen 2021-2022 Promotie/Degradatie Division 3 ACFF - A
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 30 (30 april 2023) - 3e periode
Zat. 29/04 19u30 KFC Zwarte Leeuw - Schoonbeek-Beverst A 4 - 2
Zat. 29/04 20u00 KVK Beringen - KVC Houtvenne 1 - 3
Zon. 30/04 15u00 KFC Sint-Lenaarts A - K Witgoor Sport 1 - 1
Zon. 30/04 15u00 KVK Wellen - FC Wezel Sport A 1 - 3
Zon. 30/04 15u00 AS Verbroedering Geel - Eendracht Termien 0 - 2
Zon. 30/04 15u00 FC Esperanza Pelt A - Sporting Kampenhout A 1 - 3
Zon. 30/04 15u00 KAC Betekom A - KFC Nijlen 1 - 1
Zon. 30/04 15u00 Olympia Wijgmaal A - KFC Diest 1 - 4

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Wezel Sport A (1) 30 20 5 5 75 39 65
2 Eendracht Termien 30 19 4 7 63 32 64
3 KVC Houtvenne 30 18 3 9 80 26 63
4 AS Verbroedering Geel 30 15 3 12 64 37 57
5 KVK Wellen (2) 30 16 9 5 58 53 53
6 KFC Sint-Lenaarts A 30 13 8 9 49 36 48
7 KAC Betekom A 30 10 9 11 53 54 41
8 KFC Diest 30 11 14 5 37 46 38
9 KFC Zwarte Leeuw 30 10 14 6 51 60 36
10 FC Esperanza Pelt A 30 8 11 11 36 41 35
11 Schoonbeek-Beverst A 30 8 13 9 28 49 33
12 KFC Nijlen 30 7 14 9 39 60 30
13 K Witgoor Sport 30 7 17 6 42 56 27
14 Sporting Kampenhout A 30 7 17 6 40 67 27
15 Olympia Wijgmaal A 30 6 19 5 33 67 23
16 KVK Beringen 30 5 20 5 37 62 20

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Eendracht Termien 10 8 1 1 24 8 25
2 KVC Houtvenne 10 6 1 3 31 10 21
3 FC Wezel Sport A (1) 10 6 1 3 21 10 21
4 KFC Diest 10 6 3 1 18 12 19
5 KFC Sint-Lenaarts A 10 5 1 4 21 9 19
6 KFC Zwarte Leeuw 10 5 3 2 21 18 17
7 AS Verbroedering Geel 10 4 1 5 21 10 17
8 KAC Betekom A 10 4 3 3 16 16 15
9 KVK Wellen (2) 10 4 5 1 16 22 13
10 K Witgoor Sport 10 3 4 3 15 16 12
11 KFC Nijlen 10 3 5 2 14 23 11
12 FC Esperanza Pelt A 10 3 6 1 11 15 10
13 Sporting Kampenhout A 10 2 4 4 15 25 10
14 Schoonbeek-Beverst A 10 2 6 2 8 17 8
15 Olympia Wijgmaal A 10 1 8 1 8 29 4
16 KVK Beringen 10 0 10 0 10 30 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVK Wellen 10 7 1 2 20 11 23
2 FC Wezel Sport A (1) 10 7 2 1 27 13 22
3 AS Verbroedering Geel 10 6 1 3 23 12 21
4 Eendracht Termien 10 6 1 3 17 9 21
5 KVC Houtvenne 10 6 2 2 23 9 20
6 KFC Sint-Lenaarts A 10 6 3 1 16 10 19
7 FC Esperanza Pelt A 10 4 0 6 11 6 18
8 KAC Betekom A 10 4 3 3 18 18 15
9 KFC Zwarte Leeuw 10 4 4 2 16 16 14
10 Schoonbeek-Beverst A 10 2 3 5 10 17 11
11 KVK Beringen 10 2 6 2 12 16 8
12 KFC Nijlen 10 2 6 2 10 19 8
13 Olympia Wijgmaal A 10 2 6 2 10 20 8
14 Sporting Kampenhout A 10 2 8 0 10 21 6
15 KFC Diest 10 2 8 0 8 21 6
16 K Witgoor Sport 10 1 9 0 13 26 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Wezel Sport A 10 7 2 1 27 16 22
2 KVC Houtvenne 10 6 0 4 26 7 22
3 AS Verbroedering Geel 10 5 1 4 20 15 19
4 Eendracht Termien 10 5 2 3 22 15 18
5 KVK Wellen 10 5 3 2 22 20 17
6 Schoonbeek-Beverst A 10 4 4 2 10 15 14
7 KFC Diest 10 3 3 4 11 13 13
8 K Witgoor Sport 10 3 4 3 14 14 12
9 KVK Beringen 10 3 4 3 15 16 12
10 Olympia Wijgmaal A 10 3 5 2 15 18 11
11 Sporting Kampenhout A 10 3 5 2 15 21 11
12 KAC Betekom A 10 2 3 5 19 20 11
13 KFC Nijlen 10 2 3 5 15 18 11
14 KFC Sint-Lenaarts A 10 2 4 4 12 17 10
15 FC Esperanza Pelt A 10 1 5 4 14 20 7
16 KFC Zwarte Leeuw 10 1 7 2 14 26 5
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (4 september 2022) - 1e periode
KFC Zwarte Leeuw - KFC Diest 1 - 2
KFC Sint-Lenaarts A - KVK Wellen 3 - 2
KVK Beringen - K Witgoor Sport 1 - 0
AS Verbroedering Geel - KVC Houtvenne 0 - 0
FC Esperanza Pelt A - Eendracht Termien 1 - 3
KAC Betekom A - FC Wezel Sport A 1 - 4
Sporting Kampenhout A - KFC Nijlen 0 - 0
Olympia Wijgmaal A - Schoonbeek-Beverst A 1 - 2


Speeldag 2 (11 september 2022) - 1e periode
FC Wezel Sport A - KVK Beringen 3 - 2
K Witgoor Sport - Olympia Wijgmaal A 1 - 0
KFC Diest - KAC Betekom A 1 - 1
KVK Wellen - FC Esperanza Pelt A 4 - 1
KVC Houtvenne - KFC Zwarte Leeuw 2 - 1
KFC Nijlen - AS Verbroedering Geel 2 - 5
Eendracht Termien - Sporting Kampenhout A 2 - 2
Schoonbeek-Beverst A - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 0


Speeldag 3 (18 september 2022) - 1e periode
KFC Zwarte Leeuw - KFC Nijlen 0 - 4
KFC Sint-Lenaarts A - Eendracht Termien 1 - 2
KVK Beringen - KFC Diest 1 - 1
AS Verbroedering Geel - FC Wezel Sport A 3 - 2
FC Esperanza Pelt A - Schoonbeek-Beverst A 3 - 0
KAC Betekom A - K Witgoor Sport 1 - 1
Sporting Kampenhout A - KVC Houtvenne 0 - 3
Olympia Wijgmaal A - KVK Wellen 1 - 1


Speeldag 4 (25 september 2022) - 1e periode
FC Wezel Sport A - Sporting Kampenhout A 3 - 1
K Witgoor Sport - FC Esperanza Pelt A 0 - 0
KVK Wellen - KFC Zwarte Leeuw 2 - 1
KVK Beringen - AS Verbroedering Geel 1 - 3
KVC Houtvenne - KAC Betekom A 1 - 1
KFC Nijlen - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 1
Eendracht Termien - Olympia Wijgmaal A 3 - 1
Schoonbeek-Beverst A - KFC Diest 1 - 0


Speeldag 5 (2 oktober 2022) - 1e periode
KFC Zwarte Leeuw - KVK Beringen 2 - 2
KFC Diest - Eendracht Termien 1 - 0
KFC Sint-Lenaarts A - FC Wezel Sport A 1 - 2
KVK Wellen - KVC Houtvenne 1 - 7
FC Esperanza Pelt A - KFC Nijlen 1 - 1
KAC Betekom A - AS Verbroedering Geel 5 - 2
Olympia Wijgmaal A - Sporting Kampenhout A 4 - 2
Schoonbeek-Beverst A - K Witgoor Sport 1 - 1


Speeldag 6 (9 oktober 2022) - 1e periode
FC Wezel Sport A - FC Esperanza Pelt A 3 - 2
K Witgoor Sport - KFC Diest 3 - 2
KVK Beringen - KAC Betekom A 1 - 2
KVC Houtvenne - KFC Sint-Lenaarts A 4 - 0
KFC Nijlen - Olympia Wijgmaal A 2 - 1
AS Verbroedering Geel - KVK Wellen 0 - 0
Eendracht Termien - Schoonbeek-Beverst A 2 - 0
Sporting Kampenhout A - KFC Zwarte Leeuw 3 - 1


Speeldag 7 (16 oktober 2022) - 1e periode
KFC Zwarte Leeuw - AS Verbroedering Geel 2 - 3
KFC Diest - FC Wezel Sport A 2 - 1
KFC Sint-Lenaarts A - Sporting Kampenhout A 2 - 1
KVK Wellen - KFC Nijlen 4 - 2
FC Esperanza Pelt A - KVK Beringen 2 - 4
Eendracht Termien - K Witgoor Sport 1 - 3
Olympia Wijgmaal A - KAC Betekom A 2 - 1
Schoonbeek-Beverst A - KVC Houtvenne 0 - 1


Speeldag 8 (23 oktober 2022) - 1e periode
FC Wezel Sport A - Schoonbeek-Beverst A 5 - 1
K Witgoor Sport - KVK Wellen 3 - 4
KVK Beringen - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 1
KVC Houtvenne - Olympia Wijgmaal A 4 - 0
KFC Nijlen - Eendracht Termien 1 - 4
AS Verbroedering Geel - FC Esperanza Pelt A 2 - 1
KAC Betekom A - KFC Zwarte Leeuw 3 - 4
Sporting Kampenhout A - KFC Diest 3 - 0


Speeldag 9 (30 oktober 2022) - 1e periode
K Witgoor Sport - FC Wezel Sport A 0 - 1
KFC Diest - KFC Nijlen 0 - 0
KFC Sint-Lenaarts A - AS Verbroedering Geel 1 - 1
KVK Wellen - Sporting Kampenhout A 4 - 0
FC Esperanza Pelt A - KAC Betekom A 2 - 2
Eendracht Termien - KVC Houtvenne 2 - 2
Olympia Wijgmaal A - KFC Zwarte Leeuw 4 - 1
Schoonbeek-Beverst A - KVK Beringen 2 - 0


Speeldag 10 (6 november 2022) - 1e periode
KFC Zwarte Leeuw - FC Esperanza Pelt A 1 - 1
FC Wezel Sport A - Eendracht Termien 3 - 3
KVK Beringen - KVK Wellen 2 - 0
KVC Houtvenne - KFC Diest 2 - 2
KFC Nijlen - Schoonbeek-Beverst A 2 - 2
AS Verbroedering Geel - Olympia Wijgmaal A 1 - 1
KAC Betekom A - KFC Sint-Lenaarts A 2 - 2
Sporting Kampenhout A - K Witgoor Sport 3 - 2


Speeldag 11 (13 november 2022) - 2e periode
FC Wezel Sport A - KVC Houtvenne 1 - 4
K Witgoor Sport - KFC Nijlen 3 - 1
KFC Diest - AS Verbroedering Geel 2 - 4
KFC Sint-Lenaarts A - KFC Zwarte Leeuw 1 - 0
KVK Wellen - KAC Betekom A 3 - 2
Eendracht Termien - KVK Beringen 1 - 0
Olympia Wijgmaal A - FC Esperanza Pelt A 1 - 1
Schoonbeek-Beverst A - Sporting Kampenhout A 2 - 0


Speeldag 12 (19 november 2022) - 2e periode
KFC Zwarte Leeuw - Eendracht Termien 1 - 2
KVK Wellen - KFC Diest 1 - 0
KVK Beringen - Olympia Wijgmaal A 0 - 2
KVC Houtvenne - K Witgoor Sport 3 - 2
KFC Nijlen - FC Wezel Sport A 1 - 2
AS Verbroedering Geel - Sporting Kampenhout A 4 - 2
FC Esperanza Pelt A - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 1
KAC Betekom A - Schoonbeek-Beverst A 1 - 1


Speeldag 13 (26 november 2022) - 2e periode
FC Wezel Sport A - KFC Zwarte Leeuw 7 - 1
K Witgoor Sport - AS Verbroedering Geel 1 - 3
KFC Diest - FC Esperanza Pelt A 0 - 1
KFC Sint-Lenaarts A - Olympia Wijgmaal A 2 - 0
KVC Houtvenne - KFC Nijlen 2 - 0
Eendracht Termien - KAC Betekom A 3 - 0
Sporting Kampenhout A - KVK Beringen 3 - 1
Schoonbeek-Beverst A - KVK Wellen 1 - 3


Speeldag 14 (4 december 2022) - 2e periode
KFC Zwarte Leeuw - K Witgoor Sport 2 - 1
KFC Sint-Lenaarts A - KFC Diest 1 - 0
KVK Wellen - Eendracht Termien 1 - 1
KVK Beringen - KFC Nijlen 3 - 0
AS Verbroedering Geel - Schoonbeek-Beverst A 0 - 0
FC Esperanza Pelt A - KVC Houtvenne 0 - 0
KAC Betekom A - Sporting Kampenhout A 3 - 0
Olympia Wijgmaal A - FC Wezel Sport A 1 - 2


Speeldag 15 (11 december 2022) - 2e periode
FC Wezel Sport A - KVK Wellen 2 - 2
K Witgoor Sport - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 2
KFC Diest - Olympia Wijgmaal A 1 - 3
KVC Houtvenne - KVK Beringen 2 - 1
KFC Nijlen - KAC Betekom A 1 - 1
Eendracht Termien - AS Verbroedering Geel 2 - 2
Sporting Kampenhout A - FC Esperanza Pelt A 0 - 1
Schoonbeek-Beverst A - KFC Zwarte Leeuw 1 - 1


Speeldag 16 (18 december 2022) - 2e periode
KFC Zwarte Leeuw - Olympia Wijgmaal A 4 - 0
FC Wezel Sport A - KFC Diest 4 - 1
KVK Wellen - K Witgoor Sport 5 - 2
KVK Beringen - FC Esperanza Pelt A 1 - 1
KVC Houtvenne - Schoonbeek-Beverst A 7 - 0
KFC Nijlen - Sporting Kampenhout A 1 - 0
AS Verbroedering Geel - KAC Betekom A 1 - 3
Eendracht Termien - KFC Sint-Lenaarts A 3 - 1


Inhaalwedstrijden (zaterdag 7 januari 2023)
Eendracht Termien - KAC Betekom A 3 - 0 Speeldag 13
KFC Zwarte Leeuw - Olympia Wijgmaal A 4 - 0 Speeldag 16
KVK Beringen - FC Esperanza Pelt A 1 - 1 Speeldag 16


Inhaalwedstrijden (zondag 8 januari 2023)
KFC Nijlen - Sporting Kampenhout A 1 - 0 Speeldag 16


Inhaalwedstrijden (woensdag 11 januari 2023)
AS Verbroedering Geel - KAC Betekom A 1 - 3 Speeldag 16
Eendracht Termien - KFC Sint-Lenaarts A 3 - 1 Speeldag 16


Speeldag 17 (15 januari 2023) - 2e periode
K Witgoor Sport - Eendracht Termien 1 - 2
KFC Diest - KFC Zwarte Leeuw 0 - 2
KFC Sint-Lenaarts A - KVC Houtvenne 1 - 0
FC Esperanza Pelt A - AS Verbroedering Geel 1 - 1
KAC Betekom A - KVK Beringen 2 - 1
Sporting Kampenhout A - KVK Wellen 0 - 2
Olympia Wijgmaal A - KFC Nijlen 1 - 2
Schoonbeek-Beverst A - FC Wezel Sport A 1 - 0


Speeldag 18 (21 januari 2023) - 2e periode
KFC Zwarte Leeuw - Sporting Kampenhout A 3 - 1
FC Wezel Sport A - K Witgoor Sport 4 - 2
KVK Wellen - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 0
KVK Beringen - Schoonbeek-Beverst A 1 - 1
KVC Houtvenne - Eendracht Termien 1 - 2
KFC Nijlen - FC Esperanza Pelt A 1 - 3
AS Verbroedering Geel - KFC Diest 4 - 0
KAC Betekom A - Olympia Wijgmaal A 5 - 0


Speeldag 19 (29 januari 2023) - 2e periode
K Witgoor Sport - KVC Houtvenne 0 - 2
KFC Diest - KVK Wellen 3 - 1
KFC Sint-Lenaarts A - KAC Betekom A 7 - 0
FC Esperanza Pelt A - KFC Zwarte Leeuw 1 - 0
Eendracht Termien - FC Wezel Sport A 0 - 1
Sporting Kampenhout A - AS Verbroedering Geel 1 - 2
Olympia Wijgmaal A - KVK Beringen 1 - 2
Schoonbeek-Beverst A - KFC Nijlen 3 - 3


Speeldag 20 (5 februari 2023) - 2e periode
KFC Zwarte Leeuw - KVC Houtvenne 2 - 2
FC Wezel Sport A - KFC Sint-Lenaarts A 4 - 0
KVK Wellen - Schoonbeek-Beverst A 1 - 0
KVK Beringen - Sporting Kampenhout A 2 - 3
KFC Nijlen - KFC Diest 0 - 1
AS Verbroedering Geel - K Witgoor Sport 2 - 0
KAC Betekom A - FC Esperanza Pelt A 1 - 1
Olympia Wijgmaal A - Eendracht Termien 1 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 8 februari 2023)
KFC Zwarte Leeuw - Sporting Kampenhout A 3 - 1 Speeldag 18
FC Wezel Sport A - K Witgoor Sport 4 - 2 Speeldag 18
KVK Wellen - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 0 Speeldag 18
KVK Beringen - Schoonbeek-Beverst A 1 - 1 Speeldag 18
KVC Houtvenne - Eendracht Termien 1 - 2 Speeldag 18
KAC Betekom A - Olympia Wijgmaal A 5 - 0 Speeldag 18


Speeldag 21 (12 februari 2023) - 3e periode
K Witgoor Sport - KFC Zwarte Leeuw 1 - 3
KFC Diest - KVK Beringen 1 - 0
KFC Sint-Lenaarts A - KFC Nijlen 3 - 0
KVC Houtvenne - FC Wezel Sport A 2 - 2
FC Esperanza Pelt A - Olympia Wijgmaal A 2 - 0
Eendracht Termien - KVK Wellen 5 - 1
Sporting Kampenhout A - KAC Betekom A 1 - 2
Schoonbeek-Beverst A - AS Verbroedering Geel 1 - 1


Speeldag 22 (26 februari 2023) - 3e periode
KFC Zwarte Leeuw - KFC Sint-Lenaarts A 2 - 2
KFC Diest - KVC Houtvenne 0 - 3
KFC Nijlen - KVK Beringen 3 - 0
FC Esperanza Pelt A - K Witgoor Sport 2 - 2
KAC Betekom A - KVK Wellen 2 - 2
Sporting Kampenhout A - FC Wezel Sport A 2 - 1
Olympia Wijgmaal A - AS Verbroedering Geel 0 - 4
Schoonbeek-Beverst A - Eendracht Termien 0 - 2


Speeldag 23 (5 maart 2023) - 3e periode
FC Wezel Sport A - KAC Betekom A 3 - 0
K Witgoor Sport - Sporting Kampenhout A 1 - 1
KFC Sint-Lenaarts A - Schoonbeek-Beverst A 3 - 0
KVK Wellen - Olympia Wijgmaal A 3 - 1
KVK Beringen - KFC Zwarte Leeuw 3 - 4
KVC Houtvenne - FC Esperanza Pelt A 0 - 1
AS Verbroedering Geel - KFC Nijlen 5 - 1
Eendracht Termien - KFC Diest 1 - 1


Speeldag 24 (12 maart 2023) - 3e periode
KFC Zwarte Leeuw - KVK Wellen 1 - 0
KFC Diest - Schoonbeek-Beverst A 2 - 1
KFC Nijlen - K Witgoor Sport 2 - 1
AS Verbroedering Geel - KVK Beringen 3 - 0
FC Esperanza Pelt A - FC Wezel Sport A 0 - 2
KAC Betekom A - Eendracht Termien 4 - 1
Sporting Kampenhout A - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 1
Olympia Wijgmaal A - KVC Houtvenne 0 - 6


Speeldag 25 (19 maart 2023) - 3e periode
FC Wezel Sport A - KFC Nijlen 2 - 2
K Witgoor Sport - KAC Betekom A 3 - 1
KFC Diest - Sporting Kampenhout A 6 - 0
KFC Sint-Lenaarts A - FC Esperanza Pelt A 2 - 1
KVK Wellen - KVK Beringen 3 - 1
KVC Houtvenne - AS Verbroedering Geel 2 - 2
Eendracht Termien - KFC Zwarte Leeuw 2 - 0
Schoonbeek-Beverst A - Olympia Wijgmaal A 0 - 1


Speeldag 26 (26 maart 2023) - 3e periode
K Witgoor Sport - Schoonbeek-Beverst A 1 - 2
KVK Beringen - FC Wezel Sport A 1 - 3
KFC Nijlen - KVK Wellen 1 - 2
AS Verbroedering Geel - KFC Zwarte Leeuw 2 - 2
FC Esperanza Pelt A - KFC Diest 3 - 0
KAC Betekom A - KVC Houtvenne 2 - 2
Sporting Kampenhout A - Eendracht Termien 1 - 3
Olympia Wijgmaal A - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 3


Speeldag 27 (2 april 2023) - 3e periode
KFC Zwarte Leeuw - KAC Betekom A 2 - 0
FC Wezel Sport A - Olympia Wijgmaal A 2 - 0
KFC Diest - K Witgoor Sport 2 - 1
KFC Sint-Lenaarts A - KVK Beringen 6 - 2
KVK Wellen - AS Verbroedering Geel 1 - 3
KVC Houtvenne - Sporting Kampenhout A 6 - 2
Eendracht Termien - KFC Nijlen 4 - 0
Schoonbeek-Beverst A - FC Esperanza Pelt A 1 - 0


Speeldag 28 (16 april 2023) - 3e periode
KFC Zwarte Leeuw - FC Wezel Sport A 1 - 2
KVK Beringen - Eendracht Termien 1 - 2
KFC Nijlen - KVC Houtvenne 0 - 3
AS Verbroedering Geel - KFC Sint-Lenaarts A 0 - 0
FC Esperanza Pelt A - KVK Wellen 1 - 3
KAC Betekom A - KFC Diest 2 - 1
Sporting Kampenhout A - Schoonbeek-Beverst A 1 - 1
Olympia Wijgmaal A - K Witgoor Sport 1 - 2


Speeldag 29 (23 april 2023) - 3e periode
FC Wezel Sport A - AS Verbroedering Geel 1 - 1
K Witgoor Sport - KVK Beringen 2 - 1
KFC Diest - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 0
KVC Houtvenne - KVK Wellen 4 - 0
KFC Nijlen - KFC Zwarte Leeuw 4 - 2
Eendracht Termien - FC Esperanza Pelt A 2 - 0
Sporting Kampenhout A - Olympia Wijgmaal A 3 - 3
Schoonbeek-Beverst A - KAC Betekom A 0 - 2


Speeldag 30 (30 april 2023) - 3e periode
KFC Zwarte Leeuw - Schoonbeek-Beverst A 4 - 2
KFC Sint-Lenaarts A - K Witgoor Sport 1 - 1
KVK Wellen - FC Wezel Sport A 1 - 3
KVK Beringen - KVC Houtvenne 1 - 3
AS Verbroedering Geel - Eendracht Termien 0 - 2
FC Esperanza Pelt A - Sporting Kampenhout A 1 - 3
KAC Betekom A - KFC Nijlen 1 - 1
Olympia Wijgmaal A - KFC Diest 1 - 4


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 3e Afdeling VV - B.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Wezel Sport A 653431
2Eendracht Termien 643133
3KVC Houtvenne 633132
4AS Verbroedering Geel 572730
5KVK Wellen 533419
6KFC Sint-Lenaarts A 483513
7KAC Betekom A 412516
8KFC Diest 382612
9KFC Zwarte Leeuw 362214
10FC Esperanza Pelt A 351817
11Schoonbeek-Beverst A 332211
12KFC Nijlen 301812
13K Witgoor Sport 271710
14Sporting Kampenhout A 27198
15Olympia Wijgmaal A 231211
16KVK Beringen 20137


VERLIESPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Wezel Sport A 251114
2Eendracht Termien 261412
3KVC Houtvenne 271413
4AS Verbroedering Geel 331815
5KVK Wellen 371126
6KFC Sint-Lenaarts A 421032
7KAC Betekom A 492029
8KFC Diest 521933
9KFC Zwarte Leeuw 542331
10FC Esperanza Pelt A 552728
11Schoonbeek-Beverst A 572334
12KFC Nijlen 602733
13K Witgoor Sport 632835
14Sporting Kampenhout A 632637
15Olympia Wijgmaal A 673334
16KVK Beringen 703238


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Eendracht Termien 1266
2KVC Houtvenne 1266
3FC Wezel Sport A 1046
4KFC Diest 963
5K Witgoor Sport 734
6KAC Betekom A 743
7KFC Zwarte Leeuw 660
8AS Verbroedering Geel 514
9Sporting Kampenhout A 523
10KFC Sint-Lenaarts A 541
11KFC Nijlen 431
12Schoonbeek-Beverst A 431
13KVK Wellen 303
14Olympia Wijgmaal A 101
15FC Esperanza Pelt A 000
16KVK Beringen 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVC Houtvenne 804238
2FC Wezel Sport A 754728
3AS Verbroedering Geel 642737
4Eendracht Termien 633330
5KVK Wellen 583523
6KAC Betekom A 533518
7KFC Zwarte Leeuw 512823
8KFC Sint-Lenaarts A 493514
9K Witgoor Sport 422121
10Sporting Kampenhout A 402218
11KFC Nijlen 392217
12KVK Beringen 372017
13KFC Diest 372215
14FC Esperanza Pelt A 362115
15Olympia Wijgmaal A 332013
16Schoonbeek-Beverst A 281513


TEGENDOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVC Houtvenne 261610
2Eendracht Termien 321418
3KFC Sint-Lenaarts A 361224
4AS Verbroedering Geel 371423
5FC Wezel Sport A 392217
6FC Esperanza Pelt A 412219
7KFC Diest 461828
8Schoonbeek-Beverst A 491534
9KVK Wellen 532429
10KAC Betekom A 542331
11K Witgoor Sport 562531
12KFC Nijlen 602832
13KFC Zwarte Leeuw 602436
14KVK Beringen 622636
15Olympia Wijgmaal A 673433
16Sporting Kampenhout A 672344


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 30 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Eendracht Termien 6x10 
2KVC Houtvenne 4x16 
3AS Verbroedering Geel 3 13 
4KFC Sint-Lenaarts A 3 9 
5FC Wezel Sport A 3 8x
6KVK Wellen 3 7 
7KFC Diest 3 3 
8FC Esperanza Pelt A 2 15 
9K Witgoor Sport 2 6 
10KFC Zwarte Leeuw 2 6 
11KAC Betekom A 2 5 
12KFC Nijlen 2 4 
13Schoonbeek-Beverst A 2 4 
14Olympia Wijgmaal A 1 4 
15Sporting Kampenhout A 1x3x
16KVK Beringen 1 2 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVC Houtvenne 1358
2FC Esperanza Pelt A 954
3Eendracht Termien 862
4AS Verbroedering Geel 871
5KFC Sint-Lenaarts A 871
6Schoonbeek-Beverst A 761
7FC Wezel Sport A 633
8KVK Wellen 642
9KFC Diest 651
10KFC Nijlen 523
11KFC Zwarte Leeuw 431
12KAC Betekom A 321
13KVK Beringen 330
14Olympia Wijgmaal A 202
15K Witgoor Sport 220
16Sporting Kampenhout A 220


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Wezel Sport A 291514
2Eendracht Termien 281414
3KFC Zwarte Leeuw 261412
4KVC Houtvenne 261412
5KAC Betekom A 261511
6KVK Wellen 261511
7AS Verbroedering Geel 251015
8K Witgoor Sport 251213
9FC Esperanza Pelt A 251312
10KVK Beringen 241410
11KFC Sint-Lenaarts A 24159
12KFC Nijlen 22139
13Sporting Kampenhout A 211110
14Olympia Wijgmaal A 21138
15KFC Diest 20119
16Schoonbeek-Beverst A 20119


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Wezel Sport A 101
2Eendracht Termien 211
3KFC Zwarte Leeuw 413
4KVC Houtvenne 413
5KAC Betekom A 404
6KVK Wellen 404
7AS Verbroedering Geel 550
8K Witgoor Sport 532
9FC Esperanza Pelt A 523
10KVK Beringen 615
11KFC Sint-Lenaarts A 606
12KFC Nijlen 826
13Sporting Kampenhout A 945
14Olympia Wijgmaal A 927
15KFC Diest 1046
16Schoonbeek-Beverst A 1046


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 KFC Sint-Lenaarts A 15 11 2 2 35 12 35
2 KVK Wellen 15 11 1 3 35 24 34
3 FC Wezel Sport A 15 10 4 1 47 22 34
4 KVC Houtvenne 15 9 4 2 42 16 31
5 Eendracht Termien 15 9 4 2 33 14 31
6 AS Verbroedering Geel 15 7 6 2 27 14 27
7 KFC Diest 15 8 2 5 22 18 26
8 KAC Betekom A 15 6 7 2 35 23 25
9 KFC Zwarte Leeuw 15 6 4 5 28 24 22
10 Schoonbeek-Beverst A 15 6 4 5 15 15 22
11 Sporting Kampenhout A 15 5 4 6 22 23 19
12 KFC Nijlen 15 5 3 7 22 28 18
13 FC Esperanza Pelt A 15 4 6 5 21 22 18
14 K Witgoor Sport 15 5 2 8 21 25 17
15 KVK Beringen 15 3 4 8 20 26 13
16 Olympia Wijgmaal A 15 3 3 9 20 34 12

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Eendracht Termien 15 10 3 2 30 18 33
2 KVC Houtvenne 15 9 5 1 38 10 32
3 FC Wezel Sport A 15 10 1 4 28 17 31
4 AS Verbroedering Geel 15 8 6 1 37 23 30
5 KVK Wellen 15 5 4 6 23 29 19
6 FC Esperanza Pelt A 15 4 5 6 15 19 17
7 KAC Betekom A 15 4 4 7 18 31 16
8 KFC Zwarte Leeuw 15 4 2 9 23 36 14
9 KFC Sint-Lenaarts A 15 2 7 6 14 24 13
10 KFC Diest 15 3 3 9 15 28 12
11 KFC Nijlen 15 2 6 7 17 32 12
12 Olympia Wijgmaal A 15 3 2 10 13 33 11
13 Schoonbeek-Beverst A 15 2 5 8 13 34 11
14 K Witgoor Sport 15 2 4 9 21 31 10
15 Sporting Kampenhout A 15 2 2 11 18 44 8
16 KVK Beringen 15 2 1 12 17 36 7

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



AS Verbroedering Geel

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 AS Verbroedering Geel - KVC Houtvenne 0 - 0
11/09/2022 2 KFC Nijlen - AS Verbroedering Geel 2 - 5
18/09/2022 3 AS Verbroedering Geel - FC Wezel Sport A 3 - 2
25/09/2022 4 KVK Beringen - AS Verbroedering Geel 1 - 3
02/10/2022 5 KAC Betekom A - AS Verbroedering Geel 5 - 2
09/10/2022 6 AS Verbroedering Geel - KVK Wellen 0 - 0
16/10/2022 7 KFC Zwarte Leeuw - AS Verbroedering Geel 2 - 3
23/10/2022 8 AS Verbroedering Geel - FC Esperanza Pelt A 2 - 1
30/10/2022 9 KFC Sint-Lenaarts A - AS Verbroedering Geel 1 - 1
06/11/2022 10 AS Verbroedering Geel - Olympia Wijgmaal A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 KFC Diest - AS Verbroedering Geel 2 - 4
19/11/2022 12 AS Verbroedering Geel - Sporting Kampenhout A 4 - 2
26/11/2022 13 K Witgoor Sport - AS Verbroedering Geel 1 - 3
04/12/2022 14 AS Verbroedering Geel - Schoonbeek-Beverst A 0 - 0
11/12/2022 15 Eendracht Termien - AS Verbroedering Geel 2 - 2
18/12/2022 16 AS Verbroedering Geel - KAC Betekom A 11/01   Speeldag 
11/01/2023 16 AS Verbroedering Geel - KAC Betekom A 1 - 3
15/01/2023 17 FC Esperanza Pelt A - AS Verbroedering Geel 1 - 1
21/01/2023 18 AS Verbroedering Geel - KFC Diest 4 - 0
29/01/2023 19 Sporting Kampenhout A - AS Verbroedering Geel 1 - 2
05/02/2023 20 AS Verbroedering Geel - K Witgoor Sport 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 Schoonbeek-Beverst A - AS Verbroedering Geel 1 - 1
26/02/2023 22 Olympia Wijgmaal A - AS Verbroedering Geel 0 - 4
05/03/2023 23 AS Verbroedering Geel - KFC Nijlen 5 - 1
12/03/2023 24 AS Verbroedering Geel - KVK Beringen 3 - 0
19/03/2023 25 KVC Houtvenne - AS Verbroedering Geel 2 - 2
26/03/2023 26 AS Verbroedering Geel - KFC Zwarte Leeuw 2 - 2
02/04/2023 27 KVK Wellen - AS Verbroedering Geel 1 - 3
16/04/2023 28 AS Verbroedering Geel - KFC Sint-Lenaarts A 0 - 0
23/04/2023 29 FC Wezel Sport A - AS Verbroedering Geel 1 - 1
30/04/2023 30 AS Verbroedering Geel - Eendracht Termien 0 - 2

Eendracht Termien

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 FC Esperanza Pelt A - Eendracht Termien 1 - 3
11/09/2022 2 Eendracht Termien - Sporting Kampenhout A 2 - 2
18/09/2022 3 KFC Sint-Lenaarts A - Eendracht Termien 1 - 2
25/09/2022 4 Eendracht Termien - Olympia Wijgmaal A 3 - 1
02/10/2022 5 KFC Diest - Eendracht Termien 1 - 0
09/10/2022 6 Eendracht Termien - Schoonbeek-Beverst A 2 - 0
16/10/2022 7 Eendracht Termien - K Witgoor Sport 1 - 3
23/10/2022 8 KFC Nijlen - Eendracht Termien 1 - 4
30/10/2022 9 Eendracht Termien - KVC Houtvenne 2 - 2
06/11/2022 10 FC Wezel Sport A - Eendracht Termien 3 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 Eendracht Termien - KVK Beringen 1 - 0
19/11/2022 12 KFC Zwarte Leeuw - Eendracht Termien 1 - 2
26/11/2022 13 Eendracht Termien - KAC Betekom A 07/01   Speeldag 
04/12/2022 14 KVK Wellen - Eendracht Termien 1 - 1
11/12/2022 15 Eendracht Termien - AS Verbroedering Geel 2 - 2
18/12/2022 16 Eendracht Termien - KFC Sint-Lenaarts A 11/01   Speeldag 
07/01/2023 13 Eendracht Termien - KAC Betekom A 3 - 0
11/01/2023 16 Eendracht Termien - KFC Sint-Lenaarts A 3 - 1
15/01/2023 17 K Witgoor Sport - Eendracht Termien 1 - 2
21/01/2023 18 KVC Houtvenne - Eendracht Termien 08/02   Speeldag 
29/01/2023 19 Eendracht Termien - FC Wezel Sport A 0 - 1
05/02/2023 20 Olympia Wijgmaal A - Eendracht Termien 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/02/2023 18 KVC Houtvenne - Eendracht Termien 1 - 2
12/02/2023 21 Eendracht Termien - KVK Wellen 5 - 1
26/02/2023 22 Schoonbeek-Beverst A - Eendracht Termien 0 - 2
05/03/2023 23 Eendracht Termien - KFC Diest 1 - 1
12/03/2023 24 KAC Betekom A - Eendracht Termien 4 - 1
19/03/2023 25 Eendracht Termien - KFC Zwarte Leeuw 2 - 0
26/03/2023 26 Sporting Kampenhout A - Eendracht Termien 1 - 3
02/04/2023 27 Eendracht Termien - KFC Nijlen 4 - 0
16/04/2023 28 KVK Beringen - Eendracht Termien 1 - 2
23/04/2023 29 Eendracht Termien - FC Esperanza Pelt A 2 - 0
30/04/2023 30 AS Verbroedering Geel - Eendracht Termien 0 - 2

FC Esperanza Pelt A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 FC Esperanza Pelt A - Eendracht Termien 1 - 3
11/09/2022 2 KVK Wellen - FC Esperanza Pelt A 4 - 1
18/09/2022 3 FC Esperanza Pelt A - Schoonbeek-Beverst A 3 - 0
25/09/2022 4 K Witgoor Sport - FC Esperanza Pelt A 0 - 0
02/10/2022 5 FC Esperanza Pelt A - KFC Nijlen 1 - 1
09/10/2022 6 FC Wezel Sport A - FC Esperanza Pelt A 3 - 2
16/10/2022 7 FC Esperanza Pelt A - KVK Beringen 2 - 4
23/10/2022 8 AS Verbroedering Geel - FC Esperanza Pelt A 2 - 1
30/10/2022 9 FC Esperanza Pelt A - KAC Betekom A 2 - 2
06/11/2022 10 KFC Zwarte Leeuw - FC Esperanza Pelt A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 Olympia Wijgmaal A - FC Esperanza Pelt A 1 - 1
19/11/2022 12 FC Esperanza Pelt A - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 1
26/11/2022 13 KFC Diest - FC Esperanza Pelt A 0 - 1
04/12/2022 14 FC Esperanza Pelt A - KVC Houtvenne 0 - 0
11/12/2022 15 Sporting Kampenhout A - FC Esperanza Pelt A 0 - 1
18/12/2022 16 KVK Beringen - FC Esperanza Pelt A 07/01   Speeldag 
07/01/2023 16 KVK Beringen - FC Esperanza Pelt A 1 - 1
15/01/2023 17 FC Esperanza Pelt A - AS Verbroedering Geel 1 - 1
21/01/2023 18 KFC Nijlen - FC Esperanza Pelt A 1 - 3
29/01/2023 19 FC Esperanza Pelt A - KFC Zwarte Leeuw 1 - 0
05/02/2023 20 KAC Betekom A - FC Esperanza Pelt A 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 FC Esperanza Pelt A - Olympia Wijgmaal A 2 - 0
26/02/2023 22 FC Esperanza Pelt A - K Witgoor Sport 2 - 2
05/03/2023 23 KVC Houtvenne - FC Esperanza Pelt A 0 - 1
12/03/2023 24 FC Esperanza Pelt A - FC Wezel Sport A 0 - 2
19/03/2023 25 KFC Sint-Lenaarts A - FC Esperanza Pelt A 2 - 1
26/03/2023 26 FC Esperanza Pelt A - KFC Diest 3 - 0
02/04/2023 27 Schoonbeek-Beverst A - FC Esperanza Pelt A 1 - 0
16/04/2023 28 FC Esperanza Pelt A - KVK Wellen 1 - 3
23/04/2023 29 Eendracht Termien - FC Esperanza Pelt A 2 - 0
30/04/2023 30 FC Esperanza Pelt A - Sporting Kampenhout A 1 - 3

FC Wezel Sport A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KAC Betekom A - FC Wezel Sport A 1 - 4
11/09/2022 2 FC Wezel Sport A - KVK Beringen 3 - 2
18/09/2022 3 AS Verbroedering Geel - FC Wezel Sport A 3 - 2
25/09/2022 4 FC Wezel Sport A - Sporting Kampenhout A 3 - 1
02/10/2022 5 KFC Sint-Lenaarts A - FC Wezel Sport A 1 - 2
09/10/2022 6 FC Wezel Sport A - FC Esperanza Pelt A 3 - 2
16/10/2022 7 KFC Diest - FC Wezel Sport A 2 - 1
23/10/2022 8 FC Wezel Sport A - Schoonbeek-Beverst A 5 - 1
30/10/2022 9 K Witgoor Sport - FC Wezel Sport A 0 - 1
06/11/2022 10 FC Wezel Sport A - Eendracht Termien 3 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 FC Wezel Sport A - KVC Houtvenne 1 - 4
19/11/2022 12 KFC Nijlen - FC Wezel Sport A 1 - 2
26/11/2022 13 FC Wezel Sport A - KFC Zwarte Leeuw 7 - 1
04/12/2022 14 Olympia Wijgmaal A - FC Wezel Sport A 1 - 2
11/12/2022 15 FC Wezel Sport A - KVK Wellen 2 - 2
18/12/2022 16 FC Wezel Sport A - KFC Diest 4 - 1
15/01/2023 17 Schoonbeek-Beverst A - FC Wezel Sport A 1 - 0
21/01/2023 18 FC Wezel Sport A - K Witgoor Sport 08/02   Speeldag 
29/01/2023 19 Eendracht Termien - FC Wezel Sport A 0 - 1
05/02/2023 20 FC Wezel Sport A - KFC Sint-Lenaarts A 4 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/02/2023 18 FC Wezel Sport A - K Witgoor Sport 4 - 2
12/02/2023 21 KVC Houtvenne - FC Wezel Sport A 2 - 2
26/02/2023 22 Sporting Kampenhout A - FC Wezel Sport A 2 - 1
05/03/2023 23 FC Wezel Sport A - KAC Betekom A 3 - 0
12/03/2023 24 FC Esperanza Pelt A - FC Wezel Sport A 0 - 2
19/03/2023 25 FC Wezel Sport A - KFC Nijlen 2 - 2
26/03/2023 26 KVK Beringen - FC Wezel Sport A 1 - 3
02/04/2023 27 FC Wezel Sport A - Olympia Wijgmaal A 2 - 0
16/04/2023 28 KFC Zwarte Leeuw - FC Wezel Sport A 1 - 2
23/04/2023 29 FC Wezel Sport A - AS Verbroedering Geel 1 - 1
30/04/2023 30 KVK Wellen - FC Wezel Sport A 1 - 3

K Witgoor Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KVK Beringen - K Witgoor Sport 1 - 0
11/09/2022 2 K Witgoor Sport - Olympia Wijgmaal A 1 - 0
18/09/2022 3 KAC Betekom A - K Witgoor Sport 1 - 1
25/09/2022 4 K Witgoor Sport - FC Esperanza Pelt A 0 - 0
02/10/2022 5 Schoonbeek-Beverst A - K Witgoor Sport 1 - 1
09/10/2022 6 K Witgoor Sport - KFC Diest 3 - 2
16/10/2022 7 Eendracht Termien - K Witgoor Sport 1 - 3
23/10/2022 8 K Witgoor Sport - KVK Wellen 3 - 4
30/10/2022 9 K Witgoor Sport - FC Wezel Sport A 0 - 1
06/11/2022 10 Sporting Kampenhout A - K Witgoor Sport 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 K Witgoor Sport - KFC Nijlen 3 - 1
19/11/2022 12 KVC Houtvenne - K Witgoor Sport 3 - 2
26/11/2022 13 K Witgoor Sport - AS Verbroedering Geel 1 - 3
04/12/2022 14 KFC Zwarte Leeuw - K Witgoor Sport 2 - 1
11/12/2022 15 K Witgoor Sport - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 2
18/12/2022 16 KVK Wellen - K Witgoor Sport 5 - 2
15/01/2023 17 K Witgoor Sport - Eendracht Termien 1 - 2
21/01/2023 18 FC Wezel Sport A - K Witgoor Sport 08/02   Speeldag 
29/01/2023 19 K Witgoor Sport - KVC Houtvenne 0 - 2
05/02/2023 20 AS Verbroedering Geel - K Witgoor Sport 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/02/2023 18 FC Wezel Sport A - K Witgoor Sport 4 - 2
12/02/2023 21 K Witgoor Sport - KFC Zwarte Leeuw 1 - 3
26/02/2023 22 FC Esperanza Pelt A - K Witgoor Sport 2 - 2
05/03/2023 23 K Witgoor Sport - Sporting Kampenhout A 1 - 1
12/03/2023 24 KFC Nijlen - K Witgoor Sport 2 - 1
19/03/2023 25 K Witgoor Sport - KAC Betekom A 3 - 1
26/03/2023 26 K Witgoor Sport - Schoonbeek-Beverst A 1 - 2
02/04/2023 27 KFC Diest - K Witgoor Sport 2 - 1
16/04/2023 28 Olympia Wijgmaal A - K Witgoor Sport 1 - 2
23/04/2023 29 K Witgoor Sport - KVK Beringen 2 - 1
30/04/2023 30 KFC Sint-Lenaarts A - K Witgoor Sport 1 - 1

KAC Betekom A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KAC Betekom A - FC Wezel Sport A 1 - 4
11/09/2022 2 KFC Diest - KAC Betekom A 1 - 1
18/09/2022 3 KAC Betekom A - K Witgoor Sport 1 - 1
25/09/2022 4 KVC Houtvenne - KAC Betekom A 1 - 1
02/10/2022 5 KAC Betekom A - AS Verbroedering Geel 5 - 2
09/10/2022 6 KVK Beringen - KAC Betekom A 1 - 2
16/10/2022 7 Olympia Wijgmaal A - KAC Betekom A 2 - 1
23/10/2022 8 KAC Betekom A - KFC Zwarte Leeuw 3 - 4
30/10/2022 9 FC Esperanza Pelt A - KAC Betekom A 2 - 2
06/11/2022 10 KAC Betekom A - KFC Sint-Lenaarts A 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 KVK Wellen - KAC Betekom A 3 - 2
19/11/2022 12 KAC Betekom A - Schoonbeek-Beverst A 1 - 1
26/11/2022 13 Eendracht Termien - KAC Betekom A 07/01   Speeldag 
04/12/2022 14 KAC Betekom A - Sporting Kampenhout A 3 - 0
11/12/2022 15 KFC Nijlen - KAC Betekom A 1 - 1
18/12/2022 16 AS Verbroedering Geel - KAC Betekom A 11/01   Speeldag 
07/01/2023 13 Eendracht Termien - KAC Betekom A 3 - 0
11/01/2023 16 AS Verbroedering Geel - KAC Betekom A 1 - 3
15/01/2023 17 KAC Betekom A - KVK Beringen 2 - 1
21/01/2023 18 KAC Betekom A - Olympia Wijgmaal A 08/02   Speeldag 
29/01/2023 19 KFC Sint-Lenaarts A - KAC Betekom A 7 - 0
05/02/2023 20 KAC Betekom A - FC Esperanza Pelt A 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/02/2023 18 KAC Betekom A - Olympia Wijgmaal A 5 - 0
12/02/2023 21 Sporting Kampenhout A - KAC Betekom A 1 - 2
26/02/2023 22 KAC Betekom A - KVK Wellen 2 - 2
05/03/2023 23 FC Wezel Sport A - KAC Betekom A 3 - 0
12/03/2023 24 KAC Betekom A - Eendracht Termien 4 - 1
19/03/2023 25 K Witgoor Sport - KAC Betekom A 3 - 1
26/03/2023 26 KAC Betekom A - KVC Houtvenne 2 - 2
02/04/2023 27 KFC Zwarte Leeuw - KAC Betekom A 2 - 0
16/04/2023 28 KAC Betekom A - KFC Diest 2 - 1
23/04/2023 29 Schoonbeek-Beverst A - KAC Betekom A 0 - 2
30/04/2023 30 KAC Betekom A - KFC Nijlen 1 - 1

KFC Diest

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KFC Zwarte Leeuw - KFC Diest 1 - 2
11/09/2022 2 KFC Diest - KAC Betekom A 1 - 1
18/09/2022 3 KVK Beringen - KFC Diest 1 - 1
25/09/2022 4 Schoonbeek-Beverst A - KFC Diest 1 - 0
02/10/2022 5 KFC Diest - Eendracht Termien 1 - 0
09/10/2022 6 K Witgoor Sport - KFC Diest 3 - 2
16/10/2022 7 KFC Diest - FC Wezel Sport A 2 - 1
23/10/2022 8 Sporting Kampenhout A - KFC Diest 3 - 0
30/10/2022 9 KFC Diest - KFC Nijlen 0 - 0
06/11/2022 10 KVC Houtvenne - KFC Diest 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 KFC Diest - AS Verbroedering Geel 2 - 4
19/11/2022 12 KVK Wellen - KFC Diest 1 - 0
26/11/2022 13 KFC Diest - FC Esperanza Pelt A 0 - 1
04/12/2022 14 KFC Sint-Lenaarts A - KFC Diest 1 - 0
11/12/2022 15 KFC Diest - Olympia Wijgmaal A 1 - 3
18/12/2022 16 FC Wezel Sport A - KFC Diest 4 - 1
15/01/2023 17 KFC Diest - KFC Zwarte Leeuw 0 - 2
21/01/2023 18 AS Verbroedering Geel - KFC Diest 4 - 0
29/01/2023 19 KFC Diest - KVK Wellen 3 - 1
05/02/2023 20 KFC Nijlen - KFC Diest 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 KFC Diest - KVK Beringen 1 - 0
26/02/2023 22 KFC Diest - KVC Houtvenne 0 - 3
05/03/2023 23 Eendracht Termien - KFC Diest 1 - 1
12/03/2023 24 KFC Diest - Schoonbeek-Beverst A 2 - 1
19/03/2023 25 KFC Diest - Sporting Kampenhout A 6 - 0
26/03/2023 26 FC Esperanza Pelt A - KFC Diest 3 - 0
02/04/2023 27 KFC Diest - K Witgoor Sport 2 - 1
16/04/2023 28 KAC Betekom A - KFC Diest 2 - 1
23/04/2023 29 KFC Diest - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 0
30/04/2023 30 Olympia Wijgmaal A - KFC Diest 1 - 4

KFC Nijlen

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Sporting Kampenhout A - KFC Nijlen 0 - 0
11/09/2022 2 KFC Nijlen - AS Verbroedering Geel 2 - 5
18/09/2022 3 KFC Zwarte Leeuw - KFC Nijlen 0 - 4
25/09/2022 4 KFC Nijlen - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 1
02/10/2022 5 FC Esperanza Pelt A - KFC Nijlen 1 - 1
09/10/2022 6 KFC Nijlen - Olympia Wijgmaal A 2 - 1
16/10/2022 7 KVK Wellen - KFC Nijlen 4 - 2
23/10/2022 8 KFC Nijlen - Eendracht Termien 1 - 4
30/10/2022 9 KFC Diest - KFC Nijlen 0 - 0
06/11/2022 10 KFC Nijlen - Schoonbeek-Beverst A 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 K Witgoor Sport - KFC Nijlen 3 - 1
19/11/2022 12 KFC Nijlen - FC Wezel Sport A 1 - 2
26/11/2022 13 KVC Houtvenne - KFC Nijlen 2 - 0
04/12/2022 14 KVK Beringen - KFC Nijlen 3 - 0
11/12/2022 15 KFC Nijlen - KAC Betekom A 1 - 1
18/12/2022 16 KFC Nijlen - Sporting Kampenhout A 08/01   Speeldag 
08/01/2023 16 KFC Nijlen - Sporting Kampenhout A 1 - 0
15/01/2023 17 Olympia Wijgmaal A - KFC Nijlen 1 - 2
21/01/2023 18 KFC Nijlen - FC Esperanza Pelt A 1 - 3
29/01/2023 19 Schoonbeek-Beverst A - KFC Nijlen 3 - 3
05/02/2023 20 KFC Nijlen - KFC Diest 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 KFC Sint-Lenaarts A - KFC Nijlen 3 - 0
26/02/2023 22 KFC Nijlen - KVK Beringen 3 - 0
05/03/2023 23 AS Verbroedering Geel - KFC Nijlen 5 - 1
12/03/2023 24 KFC Nijlen - K Witgoor Sport 2 - 1
19/03/2023 25 FC Wezel Sport A - KFC Nijlen 2 - 2
26/03/2023 26 KFC Nijlen - KVK Wellen 1 - 2
02/04/2023 27 Eendracht Termien - KFC Nijlen 4 - 0
16/04/2023 28 KFC Nijlen - KVC Houtvenne 0 - 3
23/04/2023 29 KFC Nijlen - KFC Zwarte Leeuw 4 - 2
30/04/2023 30 KAC Betekom A - KFC Nijlen 1 - 1

KFC Sint-Lenaarts A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KFC Sint-Lenaarts A - KVK Wellen 3 - 2
11/09/2022 2 Schoonbeek-Beverst A - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 0
18/09/2022 3 KFC Sint-Lenaarts A - Eendracht Termien 1 - 2
25/09/2022 4 KFC Nijlen - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 1
02/10/2022 5 KFC Sint-Lenaarts A - FC Wezel Sport A 1 - 2
09/10/2022 6 KVC Houtvenne - KFC Sint-Lenaarts A 4 - 0
16/10/2022 7 KFC Sint-Lenaarts A - Sporting Kampenhout A 2 - 1
23/10/2022 8 KVK Beringen - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 1
30/10/2022 9 KFC Sint-Lenaarts A - AS Verbroedering Geel 1 - 1
06/11/2022 10 KAC Betekom A - KFC Sint-Lenaarts A 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 KFC Sint-Lenaarts A - KFC Zwarte Leeuw 1 - 0
19/11/2022 12 FC Esperanza Pelt A - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 1
26/11/2022 13 KFC Sint-Lenaarts A - Olympia Wijgmaal A 2 - 0
04/12/2022 14 KFC Sint-Lenaarts A - KFC Diest 1 - 0
11/12/2022 15 K Witgoor Sport - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 2
18/12/2022 16 Eendracht Termien - KFC Sint-Lenaarts A 11/01   Speeldag 
11/01/2023 16 Eendracht Termien - KFC Sint-Lenaarts A 3 - 1
15/01/2023 17 KFC Sint-Lenaarts A - KVC Houtvenne 1 - 0
21/01/2023 18 KVK Wellen - KFC Sint-Lenaarts A 08/02   Speeldag 
29/01/2023 19 KFC Sint-Lenaarts A - KAC Betekom A 7 - 0
05/02/2023 20 FC Wezel Sport A - KFC Sint-Lenaarts A 4 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/02/2023 18 KVK Wellen - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 0
12/02/2023 21 KFC Sint-Lenaarts A - KFC Nijlen 3 - 0
26/02/2023 22 KFC Zwarte Leeuw - KFC Sint-Lenaarts A 2 - 2
05/03/2023 23 KFC Sint-Lenaarts A - Schoonbeek-Beverst A 3 - 0
12/03/2023 24 Sporting Kampenhout A - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 1
19/03/2023 25 KFC Sint-Lenaarts A - FC Esperanza Pelt A 2 - 1
26/03/2023 26 Olympia Wijgmaal A - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 3
02/04/2023 27 KFC Sint-Lenaarts A - KVK Beringen 6 - 2
16/04/2023 28 AS Verbroedering Geel - KFC Sint-Lenaarts A 0 - 0
23/04/2023 29 KFC Diest - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 0
30/04/2023 30 KFC Sint-Lenaarts A - K Witgoor Sport 1 - 1

KFC Zwarte Leeuw

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KFC Zwarte Leeuw - KFC Diest 1 - 2
11/09/2022 2 KVC Houtvenne - KFC Zwarte Leeuw 2 - 1
18/09/2022 3 KFC Zwarte Leeuw - KFC Nijlen 0 - 4
25/09/2022 4 KVK Wellen - KFC Zwarte Leeuw 2 - 1
02/10/2022 5 KFC Zwarte Leeuw - KVK Beringen 2 - 2
09/10/2022 6 Sporting Kampenhout A - KFC Zwarte Leeuw 3 - 1
16/10/2022 7 KFC Zwarte Leeuw - AS Verbroedering Geel 2 - 3
23/10/2022 8 KAC Betekom A - KFC Zwarte Leeuw 3 - 4
30/10/2022 9 Olympia Wijgmaal A - KFC Zwarte Leeuw 4 - 1
06/11/2022 10 KFC Zwarte Leeuw - FC Esperanza Pelt A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 KFC Sint-Lenaarts A - KFC Zwarte Leeuw 1 - 0
19/11/2022 12 KFC Zwarte Leeuw - Eendracht Termien 1 - 2
26/11/2022 13 FC Wezel Sport A - KFC Zwarte Leeuw 7 - 1
04/12/2022 14 KFC Zwarte Leeuw - K Witgoor Sport 2 - 1
11/12/2022 15 Schoonbeek-Beverst A - KFC Zwarte Leeuw 1 - 1
18/12/2022 16 KFC Zwarte Leeuw - Olympia Wijgmaal A 07/01   Speeldag 
07/01/2023 16 KFC Zwarte Leeuw - Olympia Wijgmaal A 4 - 0
15/01/2023 17 KFC Diest - KFC Zwarte Leeuw 0 - 2
21/01/2023 18 KFC Zwarte Leeuw - Sporting Kampenhout A 08/02   Speeldag 
29/01/2023 19 FC Esperanza Pelt A - KFC Zwarte Leeuw 1 - 0
05/02/2023 20 KFC Zwarte Leeuw - KVC Houtvenne 2 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/02/2023 18 KFC Zwarte Leeuw - Sporting Kampenhout A 3 - 1
12/02/2023 21 K Witgoor Sport - KFC Zwarte Leeuw 1 - 3
26/02/2023 22 KFC Zwarte Leeuw - KFC Sint-Lenaarts A 2 - 2
05/03/2023 23 KVK Beringen - KFC Zwarte Leeuw 3 - 4
12/03/2023 24 KFC Zwarte Leeuw - KVK Wellen 1 - 0
19/03/2023 25 Eendracht Termien - KFC Zwarte Leeuw 2 - 0
26/03/2023 26 AS Verbroedering Geel - KFC Zwarte Leeuw 2 - 2
02/04/2023 27 KFC Zwarte Leeuw - KAC Betekom A 2 - 0
16/04/2023 28 KFC Zwarte Leeuw - FC Wezel Sport A 1 - 2
23/04/2023 29 KFC Nijlen - KFC Zwarte Leeuw 4 - 2
30/04/2023 30 KFC Zwarte Leeuw - Schoonbeek-Beverst A 4 - 2

KVC Houtvenne

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 AS Verbroedering Geel - KVC Houtvenne 0 - 0
11/09/2022 2 KVC Houtvenne - KFC Zwarte Leeuw 2 - 1
18/09/2022 3 Sporting Kampenhout A - KVC Houtvenne 0 - 3
25/09/2022 4 KVC Houtvenne - KAC Betekom A 1 - 1
02/10/2022 5 KVK Wellen - KVC Houtvenne 1 - 7
09/10/2022 6 KVC Houtvenne - KFC Sint-Lenaarts A 4 - 0
16/10/2022 7 Schoonbeek-Beverst A - KVC Houtvenne 0 - 1
23/10/2022 8 KVC Houtvenne - Olympia Wijgmaal A 4 - 0
30/10/2022 9 Eendracht Termien - KVC Houtvenne 2 - 2
06/11/2022 10 KVC Houtvenne - KFC Diest 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 FC Wezel Sport A - KVC Houtvenne 1 - 4
19/11/2022 12 KVC Houtvenne - K Witgoor Sport 3 - 2
26/11/2022 13 KVC Houtvenne - KFC Nijlen 2 - 0
04/12/2022 14 FC Esperanza Pelt A - KVC Houtvenne 0 - 0
11/12/2022 15 KVC Houtvenne - KVK Beringen 2 - 1
18/12/2022 16 KVC Houtvenne - Schoonbeek-Beverst A 7 - 0
15/01/2023 17 KFC Sint-Lenaarts A - KVC Houtvenne 1 - 0
21/01/2023 18 KVC Houtvenne - Eendracht Termien 08/02   Speeldag 
29/01/2023 19 K Witgoor Sport - KVC Houtvenne 0 - 2
05/02/2023 20 KFC Zwarte Leeuw - KVC Houtvenne 2 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/02/2023 18 KVC Houtvenne - Eendracht Termien 1 - 2
12/02/2023 21 KVC Houtvenne - FC Wezel Sport A 2 - 2
26/02/2023 22 KFC Diest - KVC Houtvenne 0 - 3
05/03/2023 23 KVC Houtvenne - FC Esperanza Pelt A 0 - 1
12/03/2023 24 Olympia Wijgmaal A - KVC Houtvenne 0 - 6
19/03/2023 25 KVC Houtvenne - AS Verbroedering Geel 2 - 2
26/03/2023 26 KAC Betekom A - KVC Houtvenne 2 - 2
02/04/2023 27 KVC Houtvenne - Sporting Kampenhout A 6 - 2
16/04/2023 28 KFC Nijlen - KVC Houtvenne 0 - 3
23/04/2023 29 KVC Houtvenne - KVK Wellen 4 - 0
30/04/2023 30 KVK Beringen - KVC Houtvenne 1 - 3

KVK Beringen

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KVK Beringen - K Witgoor Sport 1 - 0
11/09/2022 2 FC Wezel Sport A - KVK Beringen 3 - 2
18/09/2022 3 KVK Beringen - KFC Diest 1 - 1
25/09/2022 4 KVK Beringen - AS Verbroedering Geel 1 - 3
02/10/2022 5 KFC Zwarte Leeuw - KVK Beringen 2 - 2
09/10/2022 6 KVK Beringen - KAC Betekom A 1 - 2
16/10/2022 7 FC Esperanza Pelt A - KVK Beringen 2 - 4
23/10/2022 8 KVK Beringen - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 1
30/10/2022 9 Schoonbeek-Beverst A - KVK Beringen 2 - 0
06/11/2022 10 KVK Beringen - KVK Wellen 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 Eendracht Termien - KVK Beringen 1 - 0
19/11/2022 12 KVK Beringen - Olympia Wijgmaal A 0 - 2
26/11/2022 13 Sporting Kampenhout A - KVK Beringen 3 - 1
04/12/2022 14 KVK Beringen - KFC Nijlen 3 - 0
11/12/2022 15 KVC Houtvenne - KVK Beringen 2 - 1
18/12/2022 16 KVK Beringen - FC Esperanza Pelt A 07/01   Speeldag 
07/01/2023 16 KVK Beringen - FC Esperanza Pelt A 1 - 1
15/01/2023 17 KAC Betekom A - KVK Beringen 2 - 1
21/01/2023 18 KVK Beringen - Schoonbeek-Beverst A 08/02   Speeldag 
29/01/2023 19 Olympia Wijgmaal A - KVK Beringen 1 - 2
05/02/2023 20 KVK Beringen - Sporting Kampenhout A 2 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/02/2023 18 KVK Beringen - Schoonbeek-Beverst A 1 - 1
12/02/2023 21 KFC Diest - KVK Beringen 1 - 0
26/02/2023 22 KFC Nijlen - KVK Beringen 3 - 0
05/03/2023 23 KVK Beringen - KFC Zwarte Leeuw 3 - 4
12/03/2023 24 AS Verbroedering Geel - KVK Beringen 3 - 0
19/03/2023 25 KVK Wellen - KVK Beringen 3 - 1
26/03/2023 26 KVK Beringen - FC Wezel Sport A 1 - 3
02/04/2023 27 KFC Sint-Lenaarts A - KVK Beringen 6 - 2
16/04/2023 28 KVK Beringen - Eendracht Termien 1 - 2
23/04/2023 29 K Witgoor Sport - KVK Beringen 2 - 1
30/04/2023 30 KVK Beringen - KVC Houtvenne 1 - 3

KVK Wellen

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KFC Sint-Lenaarts A - KVK Wellen 3 - 2
11/09/2022 2 KVK Wellen - FC Esperanza Pelt A 4 - 1
18/09/2022 3 Olympia Wijgmaal A - KVK Wellen 1 - 1
25/09/2022 4 KVK Wellen - KFC Zwarte Leeuw 2 - 1
02/10/2022 5 KVK Wellen - KVC Houtvenne 1 - 7
09/10/2022 6 AS Verbroedering Geel - KVK Wellen 0 - 0
16/10/2022 7 KVK Wellen - KFC Nijlen 4 - 2
23/10/2022 8 K Witgoor Sport - KVK Wellen 3 - 4
30/10/2022 9 KVK Wellen - Sporting Kampenhout A 4 - 0
06/11/2022 10 KVK Beringen - KVK Wellen 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 KVK Wellen - KAC Betekom A 3 - 2
19/11/2022 12 KVK Wellen - KFC Diest 1 - 0
26/11/2022 13 Schoonbeek-Beverst A - KVK Wellen 1 - 3
04/12/2022 14 KVK Wellen - Eendracht Termien 1 - 1
11/12/2022 15 FC Wezel Sport A - KVK Wellen 2 - 2
18/12/2022 16 KVK Wellen - K Witgoor Sport 5 - 2
15/01/2023 17 Sporting Kampenhout A - KVK Wellen 0 - 2
21/01/2023 18 KVK Wellen - KFC Sint-Lenaarts A 08/02   Speeldag 
29/01/2023 19 KFC Diest - KVK Wellen 3 - 1
05/02/2023 20 KVK Wellen - Schoonbeek-Beverst A 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/02/2023 18 KVK Wellen - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 0
12/02/2023 21 Eendracht Termien - KVK Wellen 5 - 1
26/02/2023 22 KAC Betekom A - KVK Wellen 2 - 2
05/03/2023 23 KVK Wellen - Olympia Wijgmaal A 3 - 1
12/03/2023 24 KFC Zwarte Leeuw - KVK Wellen 1 - 0
19/03/2023 25 KVK Wellen - KVK Beringen 3 - 1
26/03/2023 26 KFC Nijlen - KVK Wellen 1 - 2
02/04/2023 27 KVK Wellen - AS Verbroedering Geel 1 - 3
16/04/2023 28 FC Esperanza Pelt A - KVK Wellen 1 - 3
23/04/2023 29 KVC Houtvenne - KVK Wellen 4 - 0
30/04/2023 30 KVK Wellen - FC Wezel Sport A 1 - 3

Olympia Wijgmaal A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Olympia Wijgmaal A - Schoonbeek-Beverst A 1 - 2
11/09/2022 2 K Witgoor Sport - Olympia Wijgmaal A 1 - 0
18/09/2022 3 Olympia Wijgmaal A - KVK Wellen 1 - 1
25/09/2022 4 Eendracht Termien - Olympia Wijgmaal A 3 - 1
02/10/2022 5 Olympia Wijgmaal A - Sporting Kampenhout A 4 - 2
09/10/2022 6 KFC Nijlen - Olympia Wijgmaal A 2 - 1
16/10/2022 7 Olympia Wijgmaal A - KAC Betekom A 2 - 1
23/10/2022 8 KVC Houtvenne - Olympia Wijgmaal A 4 - 0
30/10/2022 9 Olympia Wijgmaal A - KFC Zwarte Leeuw 4 - 1
06/11/2022 10 AS Verbroedering Geel - Olympia Wijgmaal A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 Olympia Wijgmaal A - FC Esperanza Pelt A 1 - 1
19/11/2022 12 KVK Beringen - Olympia Wijgmaal A 0 - 2
26/11/2022 13 KFC Sint-Lenaarts A - Olympia Wijgmaal A 2 - 0
04/12/2022 14 Olympia Wijgmaal A - FC Wezel Sport A 1 - 2
11/12/2022 15 KFC Diest - Olympia Wijgmaal A 1 - 3
18/12/2022 16 KFC Zwarte Leeuw - Olympia Wijgmaal A 07/01   Speeldag 
07/01/2023 16 KFC Zwarte Leeuw - Olympia Wijgmaal A 4 - 0
15/01/2023 17 Olympia Wijgmaal A - KFC Nijlen 1 - 2
21/01/2023 18 KAC Betekom A - Olympia Wijgmaal A 08/02   Speeldag 
29/01/2023 19 Olympia Wijgmaal A - KVK Beringen 1 - 2
05/02/2023 20 Olympia Wijgmaal A - Eendracht Termien 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/02/2023 18 KAC Betekom A - Olympia Wijgmaal A 5 - 0
12/02/2023 21 FC Esperanza Pelt A - Olympia Wijgmaal A 2 - 0
26/02/2023 22 Olympia Wijgmaal A - AS Verbroedering Geel 0 - 4
05/03/2023 23 KVK Wellen - Olympia Wijgmaal A 3 - 1
12/03/2023 24 Olympia Wijgmaal A - KVC Houtvenne 0 - 6
19/03/2023 25 Schoonbeek-Beverst A - Olympia Wijgmaal A 0 - 1
26/03/2023 26 Olympia Wijgmaal A - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 3
02/04/2023 27 FC Wezel Sport A - Olympia Wijgmaal A 2 - 0
16/04/2023 28 Olympia Wijgmaal A - K Witgoor Sport 1 - 2
23/04/2023 29 Sporting Kampenhout A - Olympia Wijgmaal A 3 - 3
30/04/2023 30 Olympia Wijgmaal A - KFC Diest 1 - 4

Schoonbeek-Beverst A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Olympia Wijgmaal A - Schoonbeek-Beverst A 1 - 2
11/09/2022 2 Schoonbeek-Beverst A - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 0
18/09/2022 3 FC Esperanza Pelt A - Schoonbeek-Beverst A 3 - 0
25/09/2022 4 Schoonbeek-Beverst A - KFC Diest 1 - 0
02/10/2022 5 Schoonbeek-Beverst A - K Witgoor Sport 1 - 1
09/10/2022 6 Eendracht Termien - Schoonbeek-Beverst A 2 - 0
16/10/2022 7 Schoonbeek-Beverst A - KVC Houtvenne 0 - 1
23/10/2022 8 FC Wezel Sport A - Schoonbeek-Beverst A 5 - 1
30/10/2022 9 Schoonbeek-Beverst A - KVK Beringen 2 - 0
06/11/2022 10 KFC Nijlen - Schoonbeek-Beverst A 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 Schoonbeek-Beverst A - Sporting Kampenhout A 2 - 0
19/11/2022 12 KAC Betekom A - Schoonbeek-Beverst A 1 - 1
26/11/2022 13 Schoonbeek-Beverst A - KVK Wellen 1 - 3
04/12/2022 14 AS Verbroedering Geel - Schoonbeek-Beverst A 0 - 0
11/12/2022 15 Schoonbeek-Beverst A - KFC Zwarte Leeuw 1 - 1
18/12/2022 16 KVC Houtvenne - Schoonbeek-Beverst A 7 - 0
15/01/2023 17 Schoonbeek-Beverst A - FC Wezel Sport A 1 - 0
21/01/2023 18 KVK Beringen - Schoonbeek-Beverst A 08/02   Speeldag 
29/01/2023 19 Schoonbeek-Beverst A - KFC Nijlen 3 - 3
05/02/2023 20 KVK Wellen - Schoonbeek-Beverst A 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/02/2023 18 KVK Beringen - Schoonbeek-Beverst A 1 - 1
12/02/2023 21 Schoonbeek-Beverst A - AS Verbroedering Geel 1 - 1
26/02/2023 22 Schoonbeek-Beverst A - Eendracht Termien 0 - 2
05/03/2023 23 KFC Sint-Lenaarts A - Schoonbeek-Beverst A 3 - 0
12/03/2023 24 KFC Diest - Schoonbeek-Beverst A 2 - 1
19/03/2023 25 Schoonbeek-Beverst A - Olympia Wijgmaal A 0 - 1
26/03/2023 26 K Witgoor Sport - Schoonbeek-Beverst A 1 - 2
02/04/2023 27 Schoonbeek-Beverst A - FC Esperanza Pelt A 1 - 0
16/04/2023 28 Sporting Kampenhout A - Schoonbeek-Beverst A 1 - 1
23/04/2023 29 Schoonbeek-Beverst A - KAC Betekom A 0 - 2
30/04/2023 30 KFC Zwarte Leeuw - Schoonbeek-Beverst A 4 - 2

Sporting Kampenhout A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Sporting Kampenhout A - KFC Nijlen 0 - 0
11/09/2022 2 Eendracht Termien - Sporting Kampenhout A 2 - 2
18/09/2022 3 Sporting Kampenhout A - KVC Houtvenne 0 - 3
25/09/2022 4 FC Wezel Sport A - Sporting Kampenhout A 3 - 1
02/10/2022 5 Olympia Wijgmaal A - Sporting Kampenhout A 4 - 2
09/10/2022 6 Sporting Kampenhout A - KFC Zwarte Leeuw 3 - 1
16/10/2022 7 KFC Sint-Lenaarts A - Sporting Kampenhout A 2 - 1
23/10/2022 8 Sporting Kampenhout A - KFC Diest 3 - 0
30/10/2022 9 KVK Wellen - Sporting Kampenhout A 4 - 0
06/11/2022 10 Sporting Kampenhout A - K Witgoor Sport 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 Schoonbeek-Beverst A - Sporting Kampenhout A 2 - 0
19/11/2022 12 AS Verbroedering Geel - Sporting Kampenhout A 4 - 2
26/11/2022 13 Sporting Kampenhout A - KVK Beringen 3 - 1
04/12/2022 14 KAC Betekom A - Sporting Kampenhout A 3 - 0
11/12/2022 15 Sporting Kampenhout A - FC Esperanza Pelt A 0 - 1
18/12/2022 16 KFC Nijlen - Sporting Kampenhout A 08/01   Speeldag 
08/01/2023 16 KFC Nijlen - Sporting Kampenhout A 1 - 0
15/01/2023 17 Sporting Kampenhout A - KVK Wellen 0 - 2
21/01/2023 18 KFC Zwarte Leeuw - Sporting Kampenhout A 08/02   Speeldag 
29/01/2023 19 Sporting Kampenhout A - AS Verbroedering Geel 1 - 2
05/02/2023 20 KVK Beringen - Sporting Kampenhout A 2 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/02/2023 18 KFC Zwarte Leeuw - Sporting Kampenhout A 3 - 1
12/02/2023 21 Sporting Kampenhout A - KAC Betekom A 1 - 2
26/02/2023 22 Sporting Kampenhout A - FC Wezel Sport A 2 - 1
05/03/2023 23 K Witgoor Sport - Sporting Kampenhout A 1 - 1
12/03/2023 24 Sporting Kampenhout A - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 1
19/03/2023 25 KFC Diest - Sporting Kampenhout A 6 - 0
26/03/2023 26 Sporting Kampenhout A - Eendracht Termien 1 - 3
02/04/2023 27 KVC Houtvenne - Sporting Kampenhout A 6 - 2
16/04/2023 28 Sporting Kampenhout A - Schoonbeek-Beverst A 1 - 1
23/04/2023 29 Sporting Kampenhout A - Olympia Wijgmaal A 3 - 3
30/04/2023 30 FC Esperanza Pelt A - Sporting Kampenhout A 1 - 3

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e AFDELING VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het RBFA-Reglement (c), onder voorbehoud van wijziging.

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Afdeling of Division 2, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e Afdeling VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e Afdeling VV.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e Afdeling VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e Nationale Heren:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger naar de 2e Afdeling VV.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e Afdeling VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2e Afdeling VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e Afdeling VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de RBFA. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

DE EINDRONDE - STIJGEN DIVISION 3 ACFF

De "Eindronde stijgen Division 3 ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de Division 2 ACFF.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de Division 2 ACFF wanneer in de eindronde "1e Nationale" de deelnemer uit de 1e Nationale een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de Division 2 ACFF.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de Division 2 ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de Division 2 ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e Division 2 ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e AFDELING VV - DEGRADATIE

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e Afdeling VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VV-A en de 13e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale Heren een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

DIVISION 3 ACFF - DEGRADATIE

- De clubs die eindigen op de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2022-2023) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen Division 3 ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de Division 3 ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF. !! Vanaf het seizoen 2021/2022 (artikels V7.25 en 26):
- Indien een club uit 2e afdeling VV naar 1e provinciale degradeert wegens het niet behalen van de licentie of omdat er geen licentie is aangevraagd, wordt deze club (die eigenlijk naar 3e afdeling zou zakken) in 3e afdeling VV vervangen door een bijkomende stijger uit 1e provinciale van de provincie waartoe de betrokken club behoort.
- Indien een club uit 3e afdeling VV degradeert naar 1e provinciale wegens het niet behalen van de licentie of omdat er geen licentie is aangevraagd, wordt het aantal sportieve rechtstreekse dalers naar verhouding verminderd in de reeks van de afdeling waarin de gesanctioneerde club uitkwam.
- Indien er echter meer clubs dan dat er sportieve rechtstreekse dalers zijn, uit 3e afdeling VV dalen naar 1e provinciale, wegens het niet behalen van de licentie of omdat er geen licentie is aangevraagd, worden deze clubs vervangen door bijkomende stijgers uit 1e provinciale van de provincie waartoe de betrokken clubs behoren.
- De clubs die niet de rechtstreeks sportieve dalers vervangen, worden aangeduid op basis van de eindrangschikking van hun reeks van 3e afdeling VV, vooraleer de herziening van de rangschikking wegens het niet bekomen of aanvragen van de licentie van regionale amateurclub wordt toegepast.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).