Division 3 ACFF - A
Update: gisteren om 18:21u
Nationaal D3 Nationale Heren Division 3 ACFF - A
Laatste update: gisteren om 18:21u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
www.SportChain.com
Snel en eenvoudig een hotel en
teamverblijf boeken op de beste
sportbestemmingen wereldwijd
Meer info...
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart -
Darts - Speeltafels - Boxers - enz.
www.qualitygames.be
Meer info...
ACFF-LOGO    DE VOETBALCOMPETITIE 2022-2023 - DIVISION 3 ACFF - A (16 ploegen)

RFC Léopold Ukkel, RAS Jodoigne A, RFC Doornik, Gosselies Sports, RCS Brainois, Couvin-Mariembourg, Jeunesse Aischoise,
CS Onhaye, JS Taminoise, St-Ghislain T-H, Crossing Schaerbeek, RAS Monceau, Renaissance Mons 44,
RFC Rapid Symphorinois, CS Entite Manageoise en Pays Vert Ostiches-Ath A.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 wedstrijden).

Division 3 ACFF - Geografisch Archief - Seizoen 2021-2022 Promotie/Degradatie Division 3 ACFF - B
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Inhaalwedstrijden (zondag 5 februari 2023 - 14u30)
RJ Aischoise A - RFCR Symphorinois A 1 - 2  Speeldag 19
CS Onhaye A - RAS Jodoigne A 1 - 1  Speeldag 19
RCS Brainois A - RAEC Mons A 0 - 2  Speeldag 20
CS Entité Manageoise - RFC Doornik A 1 - 0  Speeldag 20

Speeldag 21 (12 februari 2023) - 3e periode
Zat. 11/02 19u30 RFC Doornik A - RFCR Symphorinois A
Zat. 11/02 20u00 RAEC Mons A - CS Entité Manageoise
Zat. 11/02 20u00 CS Onhaye A - RAS Monceau A
Zat. 11/02 20u00 RJ Aischoise A - R Gosselies Sports A
Zat. 11/02 20u00 Couvin-Mariembourg Fr. A - JS Taminoise A
Zon. 12/02 15u00 Saint-Ghislain TH A - RCS Brainois A
Zon. 12/02 15u00 Crossing Schaerbeek A - PV Ostiches-Ath A
Zon. 12/02 15u00 R Léopold FC A - RAS Jodoigne A

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 20 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RFCR Symphorinois A (1) 20 13 4 3 32 23 42
2 RAEC Mons A 20 13 5 2 32 12 41
3 CS Entité Manageoise 20 12 4 4 34 16 40
4 CS Onhaye A 20 12 4 4 38 22 40
5 PV Ostiches-Ath A 20 10 6 4 28 22 34
6 Crossing Schaerbeek A 20 9 5 6 25 20 33
7 RFC Doornik A 20 8 5 7 28 22 31
8 RJ Aischoise A 20 7 7 6 44 32 27
9 RAS Jodoigne A 20 6 9 5 25 29 23
10 Saint-Ghislain TH A 20 5 8 7 26 37 22
11 JS Taminoise A 20 5 10 5 20 27 20
12 RAS Monceau A 20 5 10 5 24 34 20
13 Couvin-Mariembourg Fr. A 20 5 11 4 20 30 19
14 RCS Brainois A 20 4 9 7 22 29 19
15 R Léopold FC A 20 4 11 5 14 29 17
16 R Gosselies Sports A 20 2 12 6 19 47 12

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 CS Entité Manageoise 10 7 2 1 20 9 22
2 RAEC Mons A 10 7 2 1 14 4 22
3 CS Onhaye A 10 6 2 2 16 11 20
4 RFCR Symphorinois A (1) 10 6 2 2 11 7 20
5 PV Ostiches-Ath A 10 5 3 2 15 14 17
6 RFC Doornik A 10 4 1 5 16 11 17
7 Crossing Schaerbeek A 10 4 2 4 11 10 16
8 Saint-Ghislain TH A 10 4 3 3 14 15 15
9 RJ Aischoise A 10 3 3 4 27 20 13
10 Couvin-Mariembourg Fr. A 10 3 5 2 15 18 11
11 RCS Brainois A 10 2 4 4 14 16 10
12 RAS Jodoigne A 10 2 5 3 10 15 9
13 R Gosselies Sports A 10 2 6 2 13 23 8
14 JS Taminoise A 10 1 5 4 11 14 7
15 RAS Monceau A 10 1 6 3 10 18 6
16 R Léopold FC A 10 0 6 4 5 17 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFCR Symphorinois A 10 7 2 1 21 16 22
2 CS Onhaye A 10 6 2 2 22 11 20
3 RAEC Mons A 10 6 3 1 18 8 19
4 CS Entité Manageoise 10 5 2 3 14 7 18
5 PV Ostiches-Ath A 10 5 3 2 13 8 17
6 Crossing Schaerbeek A 10 5 3 2 14 10 17
7 RJ Aischoise A 10 4 4 2 17 12 14
8 RAS Jodoigne A 10 4 4 2 15 14 14
9 RFC Doornik A 10 4 4 2 12 11 14
10 RAS Monceau A 10 4 4 2 14 16 14
11 R Léopold FC A 10 4 5 1 9 12 13
12 JS Taminoise A 10 4 5 1 9 13 13
13 RCS Brainois A 10 2 5 3 8 13 9
14 Couvin-Mariembourg Fr. A 10 2 6 2 5 12 8
15 Saint-Ghislain TH A 10 1 5 4 12 22 7
16 R Gosselies Sports A 10 0 6 4 6 24 4
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (28 augustus 2022) - 1e periode
RFC Doornik A - RAS Monceau A 1 - 1
Saint-Ghislain TH A - PV Ostiches-Ath A 1 - 1
RAEC Mons A - R Gosselies Sports A 5 - 0
CS Onhaye A - RFCR Symphorinois A 3 - 1
CS Entité Manageoise - RAS Jodoigne A 0 - 1
R Léopold FC A - RJ Aischoise A 1 - 3
RCS Brainois A - JS Taminoise A 0 - 1
Couvin-Mariembourg Fr. A - Crossing Schaerbeek A 0 - 1


Speeldag 2 (4 september 2022) - 1e periode
R Gosselies Sports A - Saint-Ghislain TH A 0 - 3
RJ Aischoise A - RFC Doornik A 1 - 4
RFCR Symphorinois A - Couvin-Mariembourg Fr. A 3 - 0
RAS Jodoigne A - RAEC Mons A 1 - 1
RAS Monceau A - RCS Brainois A 1 - 0
Crossing Schaerbeek A - R Léopold FC A 2 - 1
JS Taminoise A - CS Entité Manageoise 0 - 4
PV Ostiches-Ath A - CS Onhaye A 1 - 2


Speeldag 3 (11 september 2022) - 1e periode
Saint-Ghislain TH A - RAS Jodoigne A 0 - 5
RFC Doornik A - RCS Brainois A 2 - 0
RAEC Mons A - JS Taminoise A 0 - 1
RJ Aischoise A - Crossing Schaerbeek A 0 - 0
CS Onhaye A - R Gosselies Sports A 1 - 1
R Léopold FC A - RFCR Symphorinois A 0 - 1
CS Entité Manageoise - RAS Monceau A 2 - 0
Couvin-Mariembourg Fr. A - PV Ostiches-Ath A 0 - 1


Speeldag 4 (18 september 2022) - 1e periode
RFCR Symphorinois A - RJ Aischoise A 1 - 6
R Gosselies Sports A - Couvin-Mariembourg Fr. A 0 - 1
RCS Brainois A - CS Entité Manageoise 1 - 1
RAS Monceau A - RAEC Mons A 3 - 2
PV Ostiches-Ath A - R Léopold FC A 0 - 1
RAS Jodoigne A - CS Onhaye A 2 - 1
JS Taminoise A - Saint-Ghislain TH A 3 - 0
Crossing Schaerbeek A - RFC Doornik A 0 - 0


Speeldag 5 (25 september 2022) - 1e periode
Saint-Ghislain TH A - RAS Monceau A 2 - 2
RFC Doornik A - CS Entité Manageoise 1 - 2
CS Onhaye A - JS Taminoise A 3 - 0
RAEC Mons A - RCS Brainois A 1 - 0
RJ Aischoise A - PV Ostiches-Ath A 0 - 1
R Léopold FC A - R Gosselies Sports A 1 - 1
Crossing Schaerbeek A - RFCR Symphorinois A 1 - 3
Couvin-Mariembourg Fr. A - RAS Jodoigne A 0 - 0


Speeldag 6 (2 oktober 2022) - 1e periode
R Gosselies Sports A - RJ Aischoise A 0 - 4
RFCR Symphorinois A - RFC Doornik A 2 - 1
CS Entité Manageoise - RAEC Mons A 1 - 0
RCS Brainois A - Saint-Ghislain TH A 2 - 2
RAS Monceau A - CS Onhaye A 1 - 4
PV Ostiches-Ath A - Crossing Schaerbeek A 2 - 0
RAS Jodoigne A - R Léopold FC A 1 - 2
JS Taminoise A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 0


Speeldag 7 (9 oktober 2022) - 1e periode
Saint-Ghislain TH A - CS Entité Manageoise 2 - 2
RFC Doornik A - RAEC Mons A 0 - 3
CS Onhaye A - RCS Brainois A 3 - 0
RJ Aischoise A - RAS Jodoigne A 2 - 1
RFCR Symphorinois A - PV Ostiches-Ath A 2 - 0
R Léopold FC A - JS Taminoise A 2 - 0
Couvin-Mariembourg Fr. A - RAS Monceau A 1 - 0
Crossing Schaerbeek A - R Gosselies Sports A 5 - 1


Speeldag 8 (16 oktober 2022) - 1e periode
RAEC Mons A - Saint-Ghislain TH A 2 - 0
R Gosselies Sports A - RFCR Symphorinois A 3 - 3
CS Entité Manageoise - CS Onhaye A 1 - 1
PV Ostiches-Ath A - RFC Doornik A 2 - 0
RAS Monceau A - R Léopold FC A 2 - 0
RAS Jodoigne A - Crossing Schaerbeek A 1 - 0
RCS Brainois A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 2
JS Taminoise A - RJ Aischoise A 0 - 0


Speeldag 9 (23 oktober 2022) - 1e periode
RFC Doornik A - Saint-Ghislain TH A 2 - 0
RFCR Symphorinois A - RAS Jodoigne A 3 - 1
RJ Aischoise A - RAS Monceau A 1 - 3
CS Onhaye A - RAEC Mons A 1 - 2
Couvin-Mariembourg Fr. A - CS Entité Manageoise 0 - 1
Crossing Schaerbeek A - JS Taminoise A 2 - 1
PV Ostiches-Ath A - R Gosselies Sports A 0 - 0
R Léopold FC A - RCS Brainois A 0 - 2


Speeldag 10 (30 oktober 2022) - 1e periode
RCS Brainois A - RJ Aischoise A 1 - 0
RAS Monceau A - Crossing Schaerbeek A 1 - 3
JS Taminoise A - RFCR Symphorinois A 1 - 2
CS Entité Manageoise - R Léopold FC A 0 - 1
RAEC Mons A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 1
R Gosselies Sports A - RFC Doornik A 0 - 1
RAS Jodoigne A - PV Ostiches-Ath A 2 - 5
Saint-Ghislain TH A - CS Onhaye A 2 - 3


Inhaalwedstrijden (dinsdag 1 november 2022)
RCS Brainois A - R Gosselies Sports A 3 - 2 Speeldag 14


Speeldag 11 (6 november 2022) - 2e periode
RFC Doornik A - CS Onhaye A 1 - 0
RFCR Symphorinois A - RAS Monceau A 1 - 0
R Gosselies Sports A - RAS Jodoigne A 2 - 1
RJ Aischoise A - CS Entité Manageoise 3 - 2
R Léopold FC A - RAEC Mons A 0 - 0
Couvin-Mariembourg Fr. A - Saint-Ghislain TH A 0 - 3
PV Ostiches-Ath A - JS Taminoise A 2 - 2
Crossing Schaerbeek A - RCS Brainois A 1 - 0


Speeldag 12 (13 november 2022) - 2e periode
Saint-Ghislain TH A - R Léopold FC A 1 - 1
RAEC Mons A - RJ Aischoise A 3 - 1
CS Onhaye A - Couvin-Mariembourg Fr. A 3 - 1
CS Entité Manageoise - Crossing Schaerbeek A 3 - 0
RAS Monceau A - PV Ostiches-Ath A 0 - 1
JS Taminoise A - R Gosselies Sports A 3 - 0
RCS Brainois A - RFCR Symphorinois A 0 - 1
RAS Jodoigne A - RFC Doornik A 2 - 3


Speeldag 13 (20 november 2022) - 2e periode
RFC Doornik A - Couvin-Mariembourg Fr. A 1 - 0
RFCR Symphorinois A - CS Entité Manageoise 1 - 1
RJ Aischoise A - Saint-Ghislain TH A 7 - 1
R Gosselies Sports A - RAS Monceau A 1 - 5
R Léopold FC A - CS Onhaye A 0 - 1
Crossing Schaerbeek A - RAEC Mons A 1 - 0
RAS Jodoigne A - JS Taminoise A 1 - 0
PV Ostiches-Ath A - RCS Brainois A 0 - 0


Speeldag 14 (26 november 2022) - 2e periode
RFC Doornik A - JS Taminoise A 1 - 1
Saint-Ghislain TH A - Crossing Schaerbeek A 1 - 1
RAEC Mons A - RFCR Symphorinois A 1 - 0
CS Onhaye A - RJ Aischoise A 1 - 1
Couvin-Mariembourg Fr. A - R Léopold FC A 1 - 1
RCS Brainois A - R Gosselies Sports A 3 - 2
RAS Monceau A - RAS Jodoigne A 1 - 1
CS Entité Manageoise - PV Ostiches-Ath A 4 - 1


Speeldag 15 (4 december 2022) - 2e periode
R Gosselies Sports A - CS Entité Manageoise 2 - 1
RFCR Symphorinois A - Saint-Ghislain TH A 1 - 0
RJ Aischoise A - Couvin-Mariembourg Fr. A 3 - 3
JS Taminoise A - RAS Monceau A 1 - 1
R Léopold FC A - RFC Doornik A 0 - 3
PV Ostiches-Ath A - RAEC Mons A 0 - 2
RAS Jodoigne A - RCS Brainois A 2 - 2
Crossing Schaerbeek A - CS Onhaye A 1 - 2


Speeldag 16 (11 december 2022) - 2e periode
R Gosselies Sports A - RAEC Mons A 0 - 1
RJ Aischoise A - R Léopold FC A 5 - 0
RFCR Symphorinois A - CS Onhaye A 3 - 1
RAS Monceau A - RFC Doornik A 1 - 1
JS Taminoise A - RCS Brainois A 3 - 3
Crossing Schaerbeek A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 0
PV Ostiches-Ath A - Saint-Ghislain TH A 2 - 1
RAS Jodoigne A - CS Entité Manageoise 0 - 1


Speeldag 17 (8 januari 2023) - 2e periode
Saint-Ghislain TH A - R Gosselies Sports A 1 - 1
RFC Doornik A - RJ Aischoise A 3 - 3
CS Onhaye A - PV Ostiches-Ath A 2 - 1
RAEC Mons A - RAS Jodoigne A 0 - 1
Couvin-Mariembourg Fr. A - RFCR Symphorinois A 2 - 0
CS Entité Manageoise - JS Taminoise A 1 - 0
RCS Brainois A - RAS Monceau A 2 - 0
R Léopold FC A - Crossing Schaerbeek A 0 - 1


Speeldag 18 (15 januari 2023) - 2e periode
RFCR Symphorinois A - R Léopold FC A 1 - 0
R Gosselies Sports A - CS Onhaye A 2 - 3
RCS Brainois A - RFC Doornik A 2 - 2
JS Taminoise A - RAEC Mons A 0 - 1
RAS Monceau A - CS Entité Manageoise 0 - 3
PV Ostiches-Ath A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 0
Crossing Schaerbeek A - RJ Aischoise A 2 - 2
RAS Jodoigne A - Saint-Ghislain TH A 0 - 1


Speeldag 19 (22 januari 2023) - 2e periode
RFC Doornik A - Crossing Schaerbeek A 1 - 1
Saint-Ghislain TH A - JS Taminoise A 2 - 1
RJ Aischoise A - RFCR Symphorinois A 1 - 2
CS Onhaye A - RAS Jodoigne A 1 - 1
RAEC Mons A - RAS Monceau A 4 - 1
Couvin-Mariembourg Fr. A - R Gosselies Sports A 4 - 2
CS Entité Manageoise - RCS Brainois A 3 - 2
R Léopold FC A - PV Ostiches-Ath A 2 - 3


Speeldag 20 (29 januari 2023) - 2e periode
RCS Brainois A - RAEC Mons A 0 - 2
RFCR Symphorinois A - Crossing Schaerbeek A 1 - 1
JS Taminoise A - CS Onhaye A 0 - 2
RAS Monceau A - Saint-Ghislain TH A 1 - 3
CS Entité Manageoise - RFC Doornik A 1 - 0
PV Ostiches-Ath A - RJ Aischoise A 3 - 1
RAS Jodoigne A - Couvin-Mariembourg Fr. A 1 - 4
R Gosselies Sports A - R Léopold FC A 1 - 1


Inhaalwedstrijden (zondag 5 februari 2023)
RJ Aischoise A - RFCR Symphorinois A 1 - 2 Speeldag 19
CS Onhaye A - RAS Jodoigne A 1 - 1 Speeldag 19
RCS Brainois A - RAEC Mons A 0 - 2 Speeldag 20
CS Entité Manageoise - RFC Doornik A 1 - 0 Speeldag 20


Speeldag 21 (12 februari 2023) - 3e periode
RFC Doornik A - RFCR Symphorinois A
Saint-Ghislain TH A - RCS Brainois A
RAEC Mons A - CS Entité Manageoise
CS Onhaye A - RAS Monceau A
RJ Aischoise A - R Gosselies Sports A
Couvin-Mariembourg Fr. A - JS Taminoise A
Crossing Schaerbeek A - PV Ostiches-Ath A
R Léopold FC A - RAS Jodoigne A


Speeldag 22 (19 februari 2023) - 3e periode
RAEC Mons A - RFC Doornik A
R Gosselies Sports A - Crossing Schaerbeek A
JS Taminoise A - R Léopold FC A
RCS Brainois A - CS Onhaye A
PV Ostiches-Ath A - RFCR Symphorinois A
RAS Monceau A - Couvin-Mariembourg Fr. A
RAS Jodoigne A - RJ Aischoise A
CS Entité Manageoise - Saint-Ghislain TH A


Speeldag 23 (26 februari 2023) - 3e periode
RFC Doornik A - PV Ostiches-Ath A
Saint-Ghislain TH A - RAEC Mons A
RJ Aischoise A - JS Taminoise A
RFCR Symphorinois A - R Gosselies Sports A
CS Onhaye A - CS Entité Manageoise
R Léopold FC A - RAS Monceau A
Couvin-Mariembourg Fr. A - RCS Brainois A
Crossing Schaerbeek A - RAS Jodoigne A


Speeldag 24 (12 maart 2023) - 3e periode
Saint-Ghislain TH A - RFC Doornik A
R Gosselies Sports A - PV Ostiches-Ath A
RAEC Mons A - CS Onhaye A
RCS Brainois A - R Léopold FC A
RAS Monceau A - RJ Aischoise A
RAS Jodoigne A - RFCR Symphorinois A
JS Taminoise A - Crossing Schaerbeek A
CS Entité Manageoise - Couvin-Mariembourg Fr. A


Speeldag 25 (19 maart 2023) - 3e periode
RFC Doornik A - R Gosselies Sports A
RFCR Symphorinois A - JS Taminoise A
CS Onhaye A - Saint-Ghislain TH A
RJ Aischoise A - RCS Brainois A
PV Ostiches-Ath A - RAS Jodoigne A
Crossing Schaerbeek A - RAS Monceau A
R Léopold FC A - CS Entité Manageoise
Couvin-Mariembourg Fr. A - RAEC Mons A


Speeldag 26 (26 maart 2023) - 3e periode
Saint-Ghislain TH A - Couvin-Mariembourg Fr. A
RAEC Mons A - R Léopold FC A
CS Onhaye A - RFC Doornik A
CS Entité Manageoise - RJ Aischoise A
RAS Jodoigne A - R Gosselies Sports A
RAS Monceau A - RFCR Symphorinois A
JS Taminoise A - PV Ostiches-Ath A
RCS Brainois A - Crossing Schaerbeek A


Speeldag 27 (2 april 2023) - 3e periode
RFC Doornik A - RAS Jodoigne A
RJ Aischoise A - RAEC Mons A
RFCR Symphorinois A - RCS Brainois A
R Gosselies Sports A - JS Taminoise A
R Léopold FC A - Saint-Ghislain TH A
Crossing Schaerbeek A - CS Entité Manageoise
Couvin-Mariembourg Fr. A - CS Onhaye A
PV Ostiches-Ath A - RAS Monceau A


Speeldag 28 (16 april 2023) - 3e periode
Saint-Ghislain TH A - RJ Aischoise A
RAEC Mons A - Crossing Schaerbeek A
CS Onhaye A - R Léopold FC A
CS Entité Manageoise - RFCR Symphorinois A
RCS Brainois A - PV Ostiches-Ath A
Couvin-Mariembourg Fr. A - RFC Doornik A
RAS Monceau A - R Gosselies Sports A
JS Taminoise A - RAS Jodoigne A


Speeldag 29 (23 april 2023) - 3e periode
PV Ostiches-Ath A - CS Entité Manageoise
R Gosselies Sports A - RCS Brainois A
JS Taminoise A - RFC Doornik A
RJ Aischoise A - CS Onhaye A
Crossing Schaerbeek A - Saint-Ghislain TH A
RAS Jodoigne A - RAS Monceau A
R Léopold FC A - Couvin-Mariembourg Fr. A
RFCR Symphorinois A - RAEC Mons A


Speeldag 30 (30 april 2023) - 3e periode
CS Entité Manageoise - R Gosselies Sports A
Couvin-Mariembourg Fr. A - RJ Aischoise A
RFC Doornik A - R Léopold FC A
RCS Brainois A - RAS Jodoigne A
CS Onhaye A - Crossing Schaerbeek A
RAEC Mons A - PV Ostiches-Ath A
RAS Monceau A - JS Taminoise A
Saint-Ghislain TH A - RFCR Symphorinois A


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de Division 3 ACFF - A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFCR Symphorinois A 422616
2RAEC Mons A 412120
3CS Onhaye A 401822
4CS Entité Manageoise 402218
5PV Ostiches-Ath A 341816
6Crossing Schaerbeek A 332013
7RFC Doornik A 311615
8RJ Aischoise A 271413
9RAS Jodoigne A 231112
10Saint-Ghislain TH A 22913
11RAS Monceau A 20119
12JS Taminoise A 20128
13Couvin-Mariembourg Fr. A 19118
14RCS Brainois A 19136
15R Léopold FC A 17512
16R Gosselies Sports A 1284


VERLIESPUNTEN NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFCR Symphorinois A 18711
2RAEC Mons A 19613
3CS Onhaye A 20911
4CS Entité Manageoise 20812
5PV Ostiches-Ath A 261511
6Crossing Schaerbeek A 271017
7RFC Doornik A 291415
8RJ Aischoise A 331617
9RAS Jodoigne A 372215
10Saint-Ghislain TH A 381820
11RAS Monceau A 401921
12JS Taminoise A 401822
13RCS Brainois A 411724
14Couvin-Mariembourg Fr. A 411625
15R Léopold FC A 432518
16R Gosselies Sports A 482523


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Entité Manageoise 1293
2CS Onhaye A 1046
3Saint-Ghislain TH A 1046
4RAEC Mons A 936
5Couvin-Mariembourg Fr. A 963
6PV Ostiches-Ath A 963
7RFCR Symphorinois A 743
8Crossing Schaerbeek A 615
9RAS Jodoigne A 404
10RCS Brainois A 440
11RFC Doornik A 321
12RJ Aischoise A 202
13R Gosselies Sports A 211
14R Léopold FC A 101
15JS Taminoise A 000
16RAS Monceau A 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RJ Aischoise A 442321
2CS Onhaye A 381820
3CS Entité Manageoise 341618
4RAEC Mons A 321814
5RFCR Symphorinois A 321913
6RFC Doornik A 281315
7PV Ostiches-Ath A 281414
8Saint-Ghislain TH A 261214
9RAS Jodoigne A 251312
10Crossing Schaerbeek A 25178
11RAS Monceau A 241113
12RCS Brainois A 22139
13Couvin-Mariembourg Fr. A 20812
14JS Taminoise A 20137
15R Gosselies Sports A 19118
16R Léopold FC A 1468


TEGENDOELPUNTEN NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAEC Mons A 1257
2CS Entité Manageoise 16610
3Crossing Schaerbeek A 201010
4RFC Doornik A 221111
5PV Ostiches-Ath A 22913
6CS Onhaye A 22814
7RFCR Symphorinois A 231112
8JS Taminoise A 271314
9RAS Jodoigne A 29209
10R Léopold FC A 291514
11RCS Brainois A 291316
12Couvin-Mariembourg Fr. A 30921
13RJ Aischoise A 321715
14RAS Monceau A 341816
15Saint-Ghislain TH A 371720
16R Gosselies Sports A 472423


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 20 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1RFC Doornik A 5 11 
2CS Entité Manageoise 5x8 
3RFCR Symphorinois A 4 9 
4RAEC Mons A 4 6 
5PV Ostiches-Ath A 3x6 
6Crossing Schaerbeek A 3 5x
7RCS Brainois A 3 5 
8CS Onhaye A 3 4x
9Saint-Ghislain TH A 3x4x
10RJ Aischoise A 2 6 
11RAS Jodoigne A 2 5 
12R Léopold FC A 2 4 
13RAS Monceau A 2 4 
14JS Taminoise A 2 3 
15Couvin-Mariembourg Fr. A 2x2x
16R Gosselies Sports A 1 2 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAEC Mons A 1046
2CS Entité Manageoise 954
3PV Ostiches-Ath A 853
4Crossing Schaerbeek A 743
5RFC Doornik A 743
6RFCR Symphorinois A 752
7RAS Jodoigne A 624
8JS Taminoise A 642
9CS Onhaye A 422
10R Léopold FC A 422
11RCS Brainois A 422
12RJ Aischoise A 422
13Couvin-Mariembourg Fr. A 431
14Saint-Ghislain TH A 303
15RAS Monceau A 220
16R Gosselies Sports A 101


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Onhaye A 19910
2CS Entité Manageoise 18810
3RFCR Symphorinois A 18117
4RAS Jodoigne A 1798
5RJ Aischoise A 1688
6RFC Doornik A 1697
7PV Ostiches-Ath A 1578
8RAEC Mons A 1578
9Saint-Ghislain TH A 1587
10Crossing Schaerbeek A 1596
11RAS Monceau A 1486
12JS Taminoise A 1266
13R Gosselies Sports A 1266
14R Léopold FC A 1147
15RCS Brainois A 1174
16Couvin-Mariembourg Fr. A 1046


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Onhaye A 101
2CS Entité Manageoise 220
3RFCR Symphorinois A 202
4RAS Jodoigne A 321
5RJ Aischoise A 422
6RFC Doornik A 413
7PV Ostiches-Ath A 541
8RAEC Mons A 523
9Crossing Schaerbeek A 514
10Saint-Ghislain TH A 514
11RAS Monceau A 624
12R Gosselies Sports A 853
13JS Taminoise A 844
14R Léopold FC A 963
15RCS Brainois A 936
16Couvin-Mariembourg Fr. A 1055


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 20 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 RFCR Symphorinois A 11 8 2 1 19 11 26
2 CS Entité Manageoise 10 7 1 2 16 6 22
3 RAEC Mons A 9 7 0 2 18 5 21
4 Crossing Schaerbeek A 10 6 2 2 17 10 20
5 CS Onhaye A 9 5 3 1 18 8 18
6 PV Ostiches-Ath A 11 5 3 3 14 9 18
7 RFC Doornik A 10 4 4 2 13 11 16
8 RJ Aischoise A 10 4 2 4 23 17 14
9 RCS Brainois A 10 3 4 3 13 13 13
10 JS Taminoise A 10 3 3 4 13 13 12
11 Couvin-Mariembourg Fr. A 9 3 2 4 8 9 11
12 RAS Monceau A 10 3 2 5 11 18 11
13 RAS Jodoigne A 11 3 2 6 13 20 11
14 Saint-Ghislain TH A 9 1 6 2 12 17 9
15 R Gosselies Sports A 11 2 2 7 11 24 8
16 R Léopold FC A 10 1 2 7 6 15 5

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 20 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 CS Onhaye A 11 7 1 3 20 14 22
2 RAEC Mons A 11 6 2 3 14 7 20
3 CS Entité Manageoise 10 5 3 2 18 10 18
4 PV Ostiches-Ath A 9 5 1 3 14 13 16
5 RFCR Symphorinois A 9 5 1 3 13 12 16
6 RFC Doornik A 10 4 3 3 15 11 15
7 RJ Aischoise A 10 3 4 3 21 15 13
8 Crossing Schaerbeek A 10 3 4 3 8 10 13
9 Saint-Ghislain TH A 11 4 1 6 14 20 13
10 RAS Jodoigne A 9 3 3 3 12 9 12
11 R Léopold FC A 10 3 3 4 8 14 12
12 RAS Monceau A 10 2 3 5 13 16 9
13 JS Taminoise A 10 2 2 6 7 14 8
14 Couvin-Mariembourg Fr. A 11 2 2 7 12 21 8
15 RCS Brainois A 10 1 3 6 9 16 6
16 R Gosselies Sports A 9 0 4 5 8 23 4

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



CS Entité Manageoise

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 CS Entité Manageoise - RAS Jodoigne A 0 - 1
04/09/2022 2 JS Taminoise A - CS Entité Manageoise 0 - 4
11/09/2022 3 CS Entité Manageoise - RAS Monceau A 2 - 0
18/09/2022 4 RCS Brainois A - CS Entité Manageoise 1 - 1
25/09/2022 5 RFC Doornik A - CS Entité Manageoise 1 - 2
02/10/2022 6 CS Entité Manageoise - RAEC Mons A 1 - 0
09/10/2022 7 Saint-Ghislain TH A - CS Entité Manageoise 2 - 2
16/10/2022 8 CS Entité Manageoise - CS Onhaye A 1 - 1
23/10/2022 9 Couvin-Mariembourg Fr. A - CS Entité Manageoise 0 - 1
30/10/2022 10 CS Entité Manageoise - R Léopold FC A 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RJ Aischoise A - CS Entité Manageoise 3 - 2
13/11/2022 12 CS Entité Manageoise - Crossing Schaerbeek A 3 - 0
20/11/2022 13 RFCR Symphorinois A - CS Entité Manageoise 1 - 1
26/11/2022 14 CS Entité Manageoise - PV Ostiches-Ath A 4 - 1
04/12/2022 15 R Gosselies Sports A - CS Entité Manageoise 2 - 1
11/12/2022 16 RAS Jodoigne A - CS Entité Manageoise 0 - 1
08/01/2023 17 CS Entité Manageoise - JS Taminoise A 1 - 0
15/01/2023 18 RAS Monceau A - CS Entité Manageoise 0 - 3
22/01/2023 19 CS Entité Manageoise - RCS Brainois A 3 - 2
29/01/2023 20 CS Entité Manageoise - RFC Doornik A 05/02   Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 20 CS Entité Manageoise - RFC Doornik A 1 - 0
12/02/2023 21 RAEC Mons A - CS Entité Manageoise Speeldag 
19/02/2023 22 CS Entité Manageoise - Saint-Ghislain TH A Speeldag 
26/02/2023 23 CS Onhaye A - CS Entité Manageoise Speeldag 
12/03/2023 24 CS Entité Manageoise - Couvin-Mariembourg Fr. A Speeldag 
19/03/2023 25 R Léopold FC A - CS Entité Manageoise Speeldag 
26/03/2023 26 CS Entité Manageoise - RJ Aischoise A Speeldag 
02/04/2023 27 Crossing Schaerbeek A - CS Entité Manageoise Speeldag 
16/04/2023 28 CS Entité Manageoise - RFCR Symphorinois A Speeldag 
23/04/2023 29 PV Ostiches-Ath A - CS Entité Manageoise Speeldag 
30/04/2023 30 CS Entité Manageoise - R Gosselies Sports A Speeldag 

CS Onhaye A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 CS Onhaye A - RFCR Symphorinois A 3 - 1
04/09/2022 2 PV Ostiches-Ath A - CS Onhaye A 1 - 2
11/09/2022 3 CS Onhaye A - R Gosselies Sports A 1 - 1
18/09/2022 4 RAS Jodoigne A - CS Onhaye A 2 - 1
25/09/2022 5 CS Onhaye A - JS Taminoise A 3 - 0
02/10/2022 6 RAS Monceau A - CS Onhaye A 1 - 4
09/10/2022 7 CS Onhaye A - RCS Brainois A 3 - 0
16/10/2022 8 CS Entité Manageoise - CS Onhaye A 1 - 1
23/10/2022 9 CS Onhaye A - RAEC Mons A 1 - 2
30/10/2022 10 Saint-Ghislain TH A - CS Onhaye A 2 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RFC Doornik A - CS Onhaye A 1 - 0
13/11/2022 12 CS Onhaye A - Couvin-Mariembourg Fr. A 3 - 1
20/11/2022 13 R Léopold FC A - CS Onhaye A 0 - 1
26/11/2022 14 CS Onhaye A - RJ Aischoise A 1 - 1
04/12/2022 15 Crossing Schaerbeek A - CS Onhaye A 1 - 2
11/12/2022 16 RFCR Symphorinois A - CS Onhaye A 3 - 1
08/01/2023 17 CS Onhaye A - PV Ostiches-Ath A 2 - 1
15/01/2023 18 R Gosselies Sports A - CS Onhaye A 2 - 3
22/01/2023 19 CS Onhaye A - RAS Jodoigne A 05/02   Speeldag 
29/01/2023 20 JS Taminoise A - CS Onhaye A 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 19 CS Onhaye A - RAS Jodoigne A 1 - 1
12/02/2023 21 CS Onhaye A - RAS Monceau A Speeldag 
19/02/2023 22 RCS Brainois A - CS Onhaye A Speeldag 
26/02/2023 23 CS Onhaye A - CS Entité Manageoise Speeldag 
12/03/2023 24 RAEC Mons A - CS Onhaye A Speeldag 
19/03/2023 25 CS Onhaye A - Saint-Ghislain TH A Speeldag 
26/03/2023 26 CS Onhaye A - RFC Doornik A Speeldag 
02/04/2023 27 Couvin-Mariembourg Fr. A - CS Onhaye A Speeldag 
16/04/2023 28 CS Onhaye A - R Léopold FC A Speeldag 
23/04/2023 29 RJ Aischoise A - CS Onhaye A Speeldag 
30/04/2023 30 CS Onhaye A - Crossing Schaerbeek A Speeldag 

Couvin-Mariembourg Fr. A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Couvin-Mariembourg Fr. A - Crossing Schaerbeek A 0 - 1
04/09/2022 2 RFCR Symphorinois A - Couvin-Mariembourg Fr. A 3 - 0
11/09/2022 3 Couvin-Mariembourg Fr. A - PV Ostiches-Ath A 0 - 1
18/09/2022 4 R Gosselies Sports A - Couvin-Mariembourg Fr. A 0 - 1
25/09/2022 5 Couvin-Mariembourg Fr. A - RAS Jodoigne A 0 - 0
02/10/2022 6 JS Taminoise A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 0
09/10/2022 7 Couvin-Mariembourg Fr. A - RAS Monceau A 1 - 0
16/10/2022 8 RCS Brainois A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 2
23/10/2022 9 Couvin-Mariembourg Fr. A - CS Entité Manageoise 0 - 1
30/10/2022 10 RAEC Mons A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 Couvin-Mariembourg Fr. A - Saint-Ghislain TH A 0 - 3
13/11/2022 12 CS Onhaye A - Couvin-Mariembourg Fr. A 3 - 1
20/11/2022 13 RFC Doornik A - Couvin-Mariembourg Fr. A 1 - 0
26/11/2022 14 Couvin-Mariembourg Fr. A - R Léopold FC A 1 - 1
04/12/2022 15 RJ Aischoise A - Couvin-Mariembourg Fr. A 3 - 3
11/12/2022 16 Crossing Schaerbeek A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 0
08/01/2023 17 Couvin-Mariembourg Fr. A - RFCR Symphorinois A 2 - 0
15/01/2023 18 PV Ostiches-Ath A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 0
22/01/2023 19 Couvin-Mariembourg Fr. A - R Gosselies Sports A 4 - 2
29/01/2023 20 RAS Jodoigne A - Couvin-Mariembourg Fr. A 1 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 Couvin-Mariembourg Fr. A - JS Taminoise A Speeldag 
19/02/2023 22 RAS Monceau A - Couvin-Mariembourg Fr. A Speeldag 
26/02/2023 23 Couvin-Mariembourg Fr. A - RCS Brainois A Speeldag 
12/03/2023 24 CS Entité Manageoise - Couvin-Mariembourg Fr. A Speeldag 
19/03/2023 25 Couvin-Mariembourg Fr. A - RAEC Mons A Speeldag 
26/03/2023 26 Saint-Ghislain TH A - Couvin-Mariembourg Fr. A Speeldag 
02/04/2023 27 Couvin-Mariembourg Fr. A - CS Onhaye A Speeldag 
16/04/2023 28 Couvin-Mariembourg Fr. A - RFC Doornik A Speeldag 
23/04/2023 29 R Léopold FC A - Couvin-Mariembourg Fr. A Speeldag 
30/04/2023 30 Couvin-Mariembourg Fr. A - RJ Aischoise A Speeldag 

Crossing Schaerbeek A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Couvin-Mariembourg Fr. A - Crossing Schaerbeek A 0 - 1
04/09/2022 2 Crossing Schaerbeek A - R Léopold FC A 2 - 1
11/09/2022 3 RJ Aischoise A - Crossing Schaerbeek A 0 - 0
18/09/2022 4 Crossing Schaerbeek A - RFC Doornik A 0 - 0
25/09/2022 5 Crossing Schaerbeek A - RFCR Symphorinois A 1 - 3
02/10/2022 6 PV Ostiches-Ath A - Crossing Schaerbeek A 2 - 0
09/10/2022 7 Crossing Schaerbeek A - R Gosselies Sports A 5 - 1
16/10/2022 8 RAS Jodoigne A - Crossing Schaerbeek A 1 - 0
23/10/2022 9 Crossing Schaerbeek A - JS Taminoise A 2 - 1
30/10/2022 10 RAS Monceau A - Crossing Schaerbeek A 1 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 Crossing Schaerbeek A - RCS Brainois A 1 - 0
13/11/2022 12 CS Entité Manageoise - Crossing Schaerbeek A 3 - 0
20/11/2022 13 Crossing Schaerbeek A - RAEC Mons A 1 - 0
26/11/2022 14 Saint-Ghislain TH A - Crossing Schaerbeek A 1 - 1
04/12/2022 15 Crossing Schaerbeek A - CS Onhaye A 1 - 2
11/12/2022 16 Crossing Schaerbeek A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 0
08/01/2023 17 R Léopold FC A - Crossing Schaerbeek A 0 - 1
15/01/2023 18 Crossing Schaerbeek A - RJ Aischoise A 2 - 2
22/01/2023 19 RFC Doornik A - Crossing Schaerbeek A 1 - 1
29/01/2023 20 RFCR Symphorinois A - Crossing Schaerbeek A 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 Crossing Schaerbeek A - PV Ostiches-Ath A Speeldag 
19/02/2023 22 R Gosselies Sports A - Crossing Schaerbeek A Speeldag 
26/02/2023 23 Crossing Schaerbeek A - RAS Jodoigne A Speeldag 
12/03/2023 24 JS Taminoise A - Crossing Schaerbeek A Speeldag 
19/03/2023 25 Crossing Schaerbeek A - RAS Monceau A Speeldag 
26/03/2023 26 RCS Brainois A - Crossing Schaerbeek A Speeldag 
02/04/2023 27 Crossing Schaerbeek A - CS Entité Manageoise Speeldag 
16/04/2023 28 RAEC Mons A - Crossing Schaerbeek A Speeldag 
23/04/2023 29 Crossing Schaerbeek A - Saint-Ghislain TH A Speeldag 
30/04/2023 30 CS Onhaye A - Crossing Schaerbeek A Speeldag 

JS Taminoise A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RCS Brainois A - JS Taminoise A 0 - 1
04/09/2022 2 JS Taminoise A - CS Entité Manageoise 0 - 4
11/09/2022 3 RAEC Mons A - JS Taminoise A 0 - 1
18/09/2022 4 JS Taminoise A - Saint-Ghislain TH A 3 - 0
25/09/2022 5 CS Onhaye A - JS Taminoise A 3 - 0
02/10/2022 6 JS Taminoise A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 0
09/10/2022 7 R Léopold FC A - JS Taminoise A 2 - 0
16/10/2022 8 JS Taminoise A - RJ Aischoise A 0 - 0
23/10/2022 9 Crossing Schaerbeek A - JS Taminoise A 2 - 1
30/10/2022 10 JS Taminoise A - RFCR Symphorinois A 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 PV Ostiches-Ath A - JS Taminoise A 2 - 2
13/11/2022 12 JS Taminoise A - R Gosselies Sports A 3 - 0
20/11/2022 13 RAS Jodoigne A - JS Taminoise A 1 - 0
26/11/2022 14 RFC Doornik A - JS Taminoise A 1 - 1
04/12/2022 15 JS Taminoise A - RAS Monceau A 1 - 1
11/12/2022 16 JS Taminoise A - RCS Brainois A 3 - 3
08/01/2023 17 CS Entité Manageoise - JS Taminoise A 1 - 0
15/01/2023 18 JS Taminoise A - RAEC Mons A 0 - 1
22/01/2023 19 Saint-Ghislain TH A - JS Taminoise A 2 - 1
29/01/2023 20 JS Taminoise A - CS Onhaye A 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 Couvin-Mariembourg Fr. A - JS Taminoise A Speeldag 
19/02/2023 22 JS Taminoise A - R Léopold FC A Speeldag 
26/02/2023 23 RJ Aischoise A - JS Taminoise A Speeldag 
12/03/2023 24 JS Taminoise A - Crossing Schaerbeek A Speeldag 
19/03/2023 25 RFCR Symphorinois A - JS Taminoise A Speeldag 
26/03/2023 26 JS Taminoise A - PV Ostiches-Ath A Speeldag 
02/04/2023 27 R Gosselies Sports A - JS Taminoise A Speeldag 
16/04/2023 28 JS Taminoise A - RAS Jodoigne A Speeldag 
23/04/2023 29 JS Taminoise A - RFC Doornik A Speeldag 
30/04/2023 30 RAS Monceau A - JS Taminoise A Speeldag 

PV Ostiches-Ath A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Saint-Ghislain TH A - PV Ostiches-Ath A 1 - 1
04/09/2022 2 PV Ostiches-Ath A - CS Onhaye A 1 - 2
11/09/2022 3 Couvin-Mariembourg Fr. A - PV Ostiches-Ath A 0 - 1
18/09/2022 4 PV Ostiches-Ath A - R Léopold FC A 0 - 1
25/09/2022 5 RJ Aischoise A - PV Ostiches-Ath A 0 - 1
02/10/2022 6 PV Ostiches-Ath A - Crossing Schaerbeek A 2 - 0
09/10/2022 7 RFCR Symphorinois A - PV Ostiches-Ath A 2 - 0
16/10/2022 8 PV Ostiches-Ath A - RFC Doornik A 2 - 0
23/10/2022 9 PV Ostiches-Ath A - R Gosselies Sports A 0 - 0
30/10/2022 10 RAS Jodoigne A - PV Ostiches-Ath A 2 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 PV Ostiches-Ath A - JS Taminoise A 2 - 2
13/11/2022 12 RAS Monceau A - PV Ostiches-Ath A 0 - 1
20/11/2022 13 PV Ostiches-Ath A - RCS Brainois A 0 - 0
26/11/2022 14 CS Entité Manageoise - PV Ostiches-Ath A 4 - 1
04/12/2022 15 PV Ostiches-Ath A - RAEC Mons A 0 - 2
11/12/2022 16 PV Ostiches-Ath A - Saint-Ghislain TH A 2 - 1
08/01/2023 17 CS Onhaye A - PV Ostiches-Ath A 2 - 1
15/01/2023 18 PV Ostiches-Ath A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 0
22/01/2023 19 R Léopold FC A - PV Ostiches-Ath A 2 - 3
29/01/2023 20 PV Ostiches-Ath A - RJ Aischoise A 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 Crossing Schaerbeek A - PV Ostiches-Ath A Speeldag 
19/02/2023 22 PV Ostiches-Ath A - RFCR Symphorinois A Speeldag 
26/02/2023 23 RFC Doornik A - PV Ostiches-Ath A Speeldag 
12/03/2023 24 R Gosselies Sports A - PV Ostiches-Ath A Speeldag 
19/03/2023 25 PV Ostiches-Ath A - RAS Jodoigne A Speeldag 
26/03/2023 26 JS Taminoise A - PV Ostiches-Ath A Speeldag 
02/04/2023 27 PV Ostiches-Ath A - RAS Monceau A Speeldag 
16/04/2023 28 RCS Brainois A - PV Ostiches-Ath A Speeldag 
23/04/2023 29 PV Ostiches-Ath A - CS Entité Manageoise Speeldag 
30/04/2023 30 RAEC Mons A - PV Ostiches-Ath A Speeldag 

R Gosselies Sports A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RAEC Mons A - R Gosselies Sports A 5 - 0
04/09/2022 2 R Gosselies Sports A - Saint-Ghislain TH A 0 - 3
11/09/2022 3 CS Onhaye A - R Gosselies Sports A 1 - 1
18/09/2022 4 R Gosselies Sports A - Couvin-Mariembourg Fr. A 0 - 1
25/09/2022 5 R Léopold FC A - R Gosselies Sports A 1 - 1
02/10/2022 6 R Gosselies Sports A - RJ Aischoise A 0 - 4
09/10/2022 7 Crossing Schaerbeek A - R Gosselies Sports A 5 - 1
16/10/2022 8 R Gosselies Sports A - RFCR Symphorinois A 3 - 3
23/10/2022 9 PV Ostiches-Ath A - R Gosselies Sports A 0 - 0
30/10/2022 10 R Gosselies Sports A - RFC Doornik A 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2022 14 RCS Brainois A - R Gosselies Sports A 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 R Gosselies Sports A - RAS Jodoigne A 2 - 1
13/11/2022 12 JS Taminoise A - R Gosselies Sports A 3 - 0
20/11/2022 13 R Gosselies Sports A - RAS Monceau A 1 - 5
26/11/2022 14 RCS Brainois A - R Gosselies Sports A 01/11   Speeldag 
04/12/2022 15 R Gosselies Sports A - CS Entité Manageoise 2 - 1
11/12/2022 16 R Gosselies Sports A - RAEC Mons A 0 - 1
08/01/2023 17 Saint-Ghislain TH A - R Gosselies Sports A 1 - 1
15/01/2023 18 R Gosselies Sports A - CS Onhaye A 2 - 3
22/01/2023 19 Couvin-Mariembourg Fr. A - R Gosselies Sports A 4 - 2
29/01/2023 20 R Gosselies Sports A - R Léopold FC A 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 RJ Aischoise A - R Gosselies Sports A Speeldag 
19/02/2023 22 R Gosselies Sports A - Crossing Schaerbeek A Speeldag 
26/02/2023 23 RFCR Symphorinois A - R Gosselies Sports A Speeldag 
12/03/2023 24 R Gosselies Sports A - PV Ostiches-Ath A Speeldag 
19/03/2023 25 RFC Doornik A - R Gosselies Sports A Speeldag 
26/03/2023 26 RAS Jodoigne A - R Gosselies Sports A Speeldag 
02/04/2023 27 R Gosselies Sports A - JS Taminoise A Speeldag 
16/04/2023 28 RAS Monceau A - R Gosselies Sports A Speeldag 
23/04/2023 29 R Gosselies Sports A - RCS Brainois A Speeldag 
30/04/2023 30 CS Entité Manageoise - R Gosselies Sports A Speeldag 

R Léopold FC A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 R Léopold FC A - RJ Aischoise A 1 - 3
04/09/2022 2 Crossing Schaerbeek A - R Léopold FC A 2 - 1
11/09/2022 3 R Léopold FC A - RFCR Symphorinois A 0 - 1
18/09/2022 4 PV Ostiches-Ath A - R Léopold FC A 0 - 1
25/09/2022 5 R Léopold FC A - R Gosselies Sports A 1 - 1
02/10/2022 6 RAS Jodoigne A - R Léopold FC A 1 - 2
09/10/2022 7 R Léopold FC A - JS Taminoise A 2 - 0
16/10/2022 8 RAS Monceau A - R Léopold FC A 2 - 0
23/10/2022 9 R Léopold FC A - RCS Brainois A 0 - 2
30/10/2022 10 CS Entité Manageoise - R Léopold FC A 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 R Léopold FC A - RAEC Mons A 0 - 0
13/11/2022 12 Saint-Ghislain TH A - R Léopold FC A 1 - 1
20/11/2022 13 R Léopold FC A - CS Onhaye A 0 - 1
26/11/2022 14 Couvin-Mariembourg Fr. A - R Léopold FC A 1 - 1
04/12/2022 15 R Léopold FC A - RFC Doornik A 0 - 3
11/12/2022 16 RJ Aischoise A - R Léopold FC A 5 - 0
08/01/2023 17 R Léopold FC A - Crossing Schaerbeek A 0 - 1
15/01/2023 18 RFCR Symphorinois A - R Léopold FC A 1 - 0
22/01/2023 19 R Léopold FC A - PV Ostiches-Ath A 2 - 3
29/01/2023 20 R Gosselies Sports A - R Léopold FC A 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 R Léopold FC A - RAS Jodoigne A Speeldag 
19/02/2023 22 JS Taminoise A - R Léopold FC A Speeldag 
26/02/2023 23 R Léopold FC A - RAS Monceau A Speeldag 
12/03/2023 24 RCS Brainois A - R Léopold FC A Speeldag 
19/03/2023 25 R Léopold FC A - CS Entité Manageoise Speeldag 
26/03/2023 26 RAEC Mons A - R Léopold FC A Speeldag 
02/04/2023 27 R Léopold FC A - Saint-Ghislain TH A Speeldag 
16/04/2023 28 CS Onhaye A - R Léopold FC A Speeldag 
23/04/2023 29 R Léopold FC A - Couvin-Mariembourg Fr. A Speeldag 
30/04/2023 30 RFC Doornik A - R Léopold FC A Speeldag 

RAEC Mons A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RAEC Mons A - R Gosselies Sports A 5 - 0
04/09/2022 2 RAS Jodoigne A - RAEC Mons A 1 - 1
11/09/2022 3 RAEC Mons A - JS Taminoise A 0 - 1
18/09/2022 4 RAS Monceau A - RAEC Mons A 3 - 2
25/09/2022 5 RAEC Mons A - RCS Brainois A 1 - 0
02/10/2022 6 CS Entité Manageoise - RAEC Mons A 1 - 0
09/10/2022 7 RFC Doornik A - RAEC Mons A 0 - 3
16/10/2022 8 RAEC Mons A - Saint-Ghislain TH A 2 - 0
23/10/2022 9 CS Onhaye A - RAEC Mons A 1 - 2
30/10/2022 10 RAEC Mons A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 R Léopold FC A - RAEC Mons A 0 - 0
13/11/2022 12 RAEC Mons A - RJ Aischoise A 3 - 1
20/11/2022 13 Crossing Schaerbeek A - RAEC Mons A 1 - 0
26/11/2022 14 RAEC Mons A - RFCR Symphorinois A 1 - 0
04/12/2022 15 PV Ostiches-Ath A - RAEC Mons A 0 - 2
11/12/2022 16 R Gosselies Sports A - RAEC Mons A 0 - 1
08/01/2023 17 RAEC Mons A - RAS Jodoigne A 0 - 1
15/01/2023 18 JS Taminoise A - RAEC Mons A 0 - 1
22/01/2023 19 RAEC Mons A - RAS Monceau A 4 - 1
29/01/2023 20 RCS Brainois A - RAEC Mons A 05/02   Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 20 RCS Brainois A - RAEC Mons A 0 - 2
12/02/2023 21 RAEC Mons A - CS Entité Manageoise Speeldag 
19/02/2023 22 RAEC Mons A - RFC Doornik A Speeldag 
26/02/2023 23 Saint-Ghislain TH A - RAEC Mons A Speeldag 
12/03/2023 24 RAEC Mons A - CS Onhaye A Speeldag 
19/03/2023 25 Couvin-Mariembourg Fr. A - RAEC Mons A Speeldag 
26/03/2023 26 RAEC Mons A - R Léopold FC A Speeldag 
02/04/2023 27 RJ Aischoise A - RAEC Mons A Speeldag 
16/04/2023 28 RAEC Mons A - Crossing Schaerbeek A Speeldag 
23/04/2023 29 RFCR Symphorinois A - RAEC Mons A Speeldag 
30/04/2023 30 RAEC Mons A - PV Ostiches-Ath A Speeldag 

RAS Jodoigne A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 CS Entité Manageoise - RAS Jodoigne A 0 - 1
04/09/2022 2 RAS Jodoigne A - RAEC Mons A 1 - 1
11/09/2022 3 Saint-Ghislain TH A - RAS Jodoigne A 0 - 5
18/09/2022 4 RAS Jodoigne A - CS Onhaye A 2 - 1
25/09/2022 5 Couvin-Mariembourg Fr. A - RAS Jodoigne A 0 - 0
02/10/2022 6 RAS Jodoigne A - R Léopold FC A 1 - 2
09/10/2022 7 RJ Aischoise A - RAS Jodoigne A 2 - 1
16/10/2022 8 RAS Jodoigne A - Crossing Schaerbeek A 1 - 0
23/10/2022 9 RFCR Symphorinois A - RAS Jodoigne A 3 - 1
30/10/2022 10 RAS Jodoigne A - PV Ostiches-Ath A 2 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 R Gosselies Sports A - RAS Jodoigne A 2 - 1
13/11/2022 12 RAS Jodoigne A - RFC Doornik A 2 - 3
20/11/2022 13 RAS Jodoigne A - JS Taminoise A 1 - 0
26/11/2022 14 RAS Monceau A - RAS Jodoigne A 1 - 1
04/12/2022 15 RAS Jodoigne A - RCS Brainois A 2 - 2
11/12/2022 16 RAS Jodoigne A - CS Entité Manageoise 0 - 1
08/01/2023 17 RAEC Mons A - RAS Jodoigne A 0 - 1
15/01/2023 18 RAS Jodoigne A - Saint-Ghislain TH A 0 - 1
22/01/2023 19 CS Onhaye A - RAS Jodoigne A 05/02   Speeldag 
29/01/2023 20 RAS Jodoigne A - Couvin-Mariembourg Fr. A 1 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 19 CS Onhaye A - RAS Jodoigne A 1 - 1
12/02/2023 21 R Léopold FC A - RAS Jodoigne A Speeldag 
19/02/2023 22 RAS Jodoigne A - RJ Aischoise A Speeldag 
26/02/2023 23 Crossing Schaerbeek A - RAS Jodoigne A Speeldag 
12/03/2023 24 RAS Jodoigne A - RFCR Symphorinois A Speeldag 
19/03/2023 25 PV Ostiches-Ath A - RAS Jodoigne A Speeldag 
26/03/2023 26 RAS Jodoigne A - R Gosselies Sports A Speeldag 
02/04/2023 27 RFC Doornik A - RAS Jodoigne A Speeldag 
16/04/2023 28 JS Taminoise A - RAS Jodoigne A Speeldag 
23/04/2023 29 RAS Jodoigne A - RAS Monceau A Speeldag 
30/04/2023 30 RCS Brainois A - RAS Jodoigne A Speeldag 

RAS Monceau A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RFC Doornik A - RAS Monceau A 1 - 1
04/09/2022 2 RAS Monceau A - RCS Brainois A 1 - 0
11/09/2022 3 CS Entité Manageoise - RAS Monceau A 2 - 0
18/09/2022 4 RAS Monceau A - RAEC Mons A 3 - 2
25/09/2022 5 Saint-Ghislain TH A - RAS Monceau A 2 - 2
02/10/2022 6 RAS Monceau A - CS Onhaye A 1 - 4
09/10/2022 7 Couvin-Mariembourg Fr. A - RAS Monceau A 1 - 0
16/10/2022 8 RAS Monceau A - R Léopold FC A 2 - 0
23/10/2022 9 RJ Aischoise A - RAS Monceau A 1 - 3
30/10/2022 10 RAS Monceau A - Crossing Schaerbeek A 1 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RFCR Symphorinois A - RAS Monceau A 1 - 0
13/11/2022 12 RAS Monceau A - PV Ostiches-Ath A 0 - 1
20/11/2022 13 R Gosselies Sports A - RAS Monceau A 1 - 5
26/11/2022 14 RAS Monceau A - RAS Jodoigne A 1 - 1
04/12/2022 15 JS Taminoise A - RAS Monceau A 1 - 1
11/12/2022 16 RAS Monceau A - RFC Doornik A 1 - 1
08/01/2023 17 RCS Brainois A - RAS Monceau A 2 - 0
15/01/2023 18 RAS Monceau A - CS Entité Manageoise 0 - 3
22/01/2023 19 RAEC Mons A - RAS Monceau A 4 - 1
29/01/2023 20 RAS Monceau A - Saint-Ghislain TH A 1 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 CS Onhaye A - RAS Monceau A Speeldag 
19/02/2023 22 RAS Monceau A - Couvin-Mariembourg Fr. A Speeldag 
26/02/2023 23 R Léopold FC A - RAS Monceau A Speeldag 
12/03/2023 24 RAS Monceau A - RJ Aischoise A Speeldag 
19/03/2023 25 Crossing Schaerbeek A - RAS Monceau A Speeldag 
26/03/2023 26 RAS Monceau A - RFCR Symphorinois A Speeldag 
02/04/2023 27 PV Ostiches-Ath A - RAS Monceau A Speeldag 
16/04/2023 28 RAS Monceau A - R Gosselies Sports A Speeldag 
23/04/2023 29 RAS Jodoigne A - RAS Monceau A Speeldag 
30/04/2023 30 RAS Monceau A - JS Taminoise A Speeldag 

RCS Brainois A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RCS Brainois A - JS Taminoise A 0 - 1
04/09/2022 2 RAS Monceau A - RCS Brainois A 1 - 0
11/09/2022 3 RFC Doornik A - RCS Brainois A 2 - 0
18/09/2022 4 RCS Brainois A - CS Entité Manageoise 1 - 1
25/09/2022 5 RAEC Mons A - RCS Brainois A 1 - 0
02/10/2022 6 RCS Brainois A - Saint-Ghislain TH A 2 - 2
09/10/2022 7 CS Onhaye A - RCS Brainois A 3 - 0
16/10/2022 8 RCS Brainois A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 2
23/10/2022 9 R Léopold FC A - RCS Brainois A 0 - 2
30/10/2022 10 RCS Brainois A - RJ Aischoise A 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2022 14 RCS Brainois A - R Gosselies Sports A 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 Crossing Schaerbeek A - RCS Brainois A 1 - 0
13/11/2022 12 RCS Brainois A - RFCR Symphorinois A 0 - 1
20/11/2022 13 PV Ostiches-Ath A - RCS Brainois A 0 - 0
26/11/2022 14 RCS Brainois A - R Gosselies Sports A 01/11   Speeldag 
04/12/2022 15 RAS Jodoigne A - RCS Brainois A 2 - 2
11/12/2022 16 JS Taminoise A - RCS Brainois A 3 - 3
08/01/2023 17 RCS Brainois A - RAS Monceau A 2 - 0
15/01/2023 18 RCS Brainois A - RFC Doornik A 2 - 2
22/01/2023 19 CS Entité Manageoise - RCS Brainois A 3 - 2
29/01/2023 20 RCS Brainois A - RAEC Mons A 05/02   Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 20 RCS Brainois A - RAEC Mons A 0 - 2
12/02/2023 21 Saint-Ghislain TH A - RCS Brainois A Speeldag 
19/02/2023 22 RCS Brainois A - CS Onhaye A Speeldag 
26/02/2023 23 Couvin-Mariembourg Fr. A - RCS Brainois A Speeldag 
12/03/2023 24 RCS Brainois A - R Léopold FC A Speeldag 
19/03/2023 25 RJ Aischoise A - RCS Brainois A Speeldag 
26/03/2023 26 RCS Brainois A - Crossing Schaerbeek A Speeldag 
02/04/2023 27 RFCR Symphorinois A - RCS Brainois A Speeldag 
16/04/2023 28 RCS Brainois A - PV Ostiches-Ath A Speeldag 
23/04/2023 29 R Gosselies Sports A - RCS Brainois A Speeldag 
30/04/2023 30 RCS Brainois A - RAS Jodoigne A Speeldag 

RFC Doornik A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RFC Doornik A - RAS Monceau A 1 - 1
04/09/2022 2 RJ Aischoise A - RFC Doornik A 1 - 4
11/09/2022 3 RFC Doornik A - RCS Brainois A 2 - 0
18/09/2022 4 Crossing Schaerbeek A - RFC Doornik A 0 - 0
25/09/2022 5 RFC Doornik A - CS Entité Manageoise 1 - 2
02/10/2022 6 RFCR Symphorinois A - RFC Doornik A 2 - 1
09/10/2022 7 RFC Doornik A - RAEC Mons A 0 - 3
16/10/2022 8 PV Ostiches-Ath A - RFC Doornik A 2 - 0
23/10/2022 9 RFC Doornik A - Saint-Ghislain TH A 2 - 0
30/10/2022 10 R Gosselies Sports A - RFC Doornik A 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RFC Doornik A - CS Onhaye A 1 - 0
13/11/2022 12 RAS Jodoigne A - RFC Doornik A 2 - 3
20/11/2022 13 RFC Doornik A - Couvin-Mariembourg Fr. A 1 - 0
26/11/2022 14 RFC Doornik A - JS Taminoise A 1 - 1
04/12/2022 15 R Léopold FC A - RFC Doornik A 0 - 3
11/12/2022 16 RAS Monceau A - RFC Doornik A 1 - 1
08/01/2023 17 RFC Doornik A - RJ Aischoise A 3 - 3
15/01/2023 18 RCS Brainois A - RFC Doornik A 2 - 2
22/01/2023 19 RFC Doornik A - Crossing Schaerbeek A 1 - 1
29/01/2023 20 CS Entité Manageoise - RFC Doornik A 05/02   Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 20 CS Entité Manageoise - RFC Doornik A 1 - 0
12/02/2023 21 RFC Doornik A - RFCR Symphorinois A Speeldag 
19/02/2023 22 RAEC Mons A - RFC Doornik A Speeldag 
26/02/2023 23 RFC Doornik A - PV Ostiches-Ath A Speeldag 
12/03/2023 24 Saint-Ghislain TH A - RFC Doornik A Speeldag 
19/03/2023 25 RFC Doornik A - R Gosselies Sports A Speeldag 
26/03/2023 26 CS Onhaye A - RFC Doornik A Speeldag 
02/04/2023 27 RFC Doornik A - RAS Jodoigne A Speeldag 
16/04/2023 28 Couvin-Mariembourg Fr. A - RFC Doornik A Speeldag 
23/04/2023 29 JS Taminoise A - RFC Doornik A Speeldag 
30/04/2023 30 RFC Doornik A - R Léopold FC A Speeldag 

RFCR Symphorinois A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 CS Onhaye A - RFCR Symphorinois A 3 - 1
04/09/2022 2 RFCR Symphorinois A - Couvin-Mariembourg Fr. A 3 - 0
11/09/2022 3 R Léopold FC A - RFCR Symphorinois A 0 - 1
18/09/2022 4 RFCR Symphorinois A - RJ Aischoise A 1 - 6
25/09/2022 5 Crossing Schaerbeek A - RFCR Symphorinois A 1 - 3
02/10/2022 6 RFCR Symphorinois A - RFC Doornik A 2 - 1
09/10/2022 7 RFCR Symphorinois A - PV Ostiches-Ath A 2 - 0
16/10/2022 8 R Gosselies Sports A - RFCR Symphorinois A 3 - 3
23/10/2022 9 RFCR Symphorinois A - RAS Jodoigne A 3 - 1
30/10/2022 10 JS Taminoise A - RFCR Symphorinois A 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RFCR Symphorinois A - RAS Monceau A 1 - 0
13/11/2022 12 RCS Brainois A - RFCR Symphorinois A 0 - 1
20/11/2022 13 RFCR Symphorinois A - CS Entité Manageoise 1 - 1
26/11/2022 14 RAEC Mons A - RFCR Symphorinois A 1 - 0
04/12/2022 15 RFCR Symphorinois A - Saint-Ghislain TH A 1 - 0
11/12/2022 16 RFCR Symphorinois A - CS Onhaye A 3 - 1
08/01/2023 17 Couvin-Mariembourg Fr. A - RFCR Symphorinois A 2 - 0
15/01/2023 18 RFCR Symphorinois A - R Léopold FC A 1 - 0
22/01/2023 19 RJ Aischoise A - RFCR Symphorinois A 05/02   Speeldag 
29/01/2023 20 RFCR Symphorinois A - Crossing Schaerbeek A 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 19 RJ Aischoise A - RFCR Symphorinois A 1 - 2
12/02/2023 21 RFC Doornik A - RFCR Symphorinois A Speeldag 
19/02/2023 22 PV Ostiches-Ath A - RFCR Symphorinois A Speeldag 
26/02/2023 23 RFCR Symphorinois A - R Gosselies Sports A Speeldag 
12/03/2023 24 RAS Jodoigne A - RFCR Symphorinois A Speeldag 
19/03/2023 25 RFCR Symphorinois A - JS Taminoise A Speeldag 
26/03/2023 26 RAS Monceau A - RFCR Symphorinois A Speeldag 
02/04/2023 27 RFCR Symphorinois A - RCS Brainois A Speeldag 
16/04/2023 28 CS Entité Manageoise - RFCR Symphorinois A Speeldag 
23/04/2023 29 RFCR Symphorinois A - RAEC Mons A Speeldag 
30/04/2023 30 Saint-Ghislain TH A - RFCR Symphorinois A Speeldag 

RJ Aischoise A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 R Léopold FC A - RJ Aischoise A 1 - 3
04/09/2022 2 RJ Aischoise A - RFC Doornik A 1 - 4
11/09/2022 3 RJ Aischoise A - Crossing Schaerbeek A 0 - 0
18/09/2022 4 RFCR Symphorinois A - RJ Aischoise A 1 - 6
25/09/2022 5 RJ Aischoise A - PV Ostiches-Ath A 0 - 1
02/10/2022 6 R Gosselies Sports A - RJ Aischoise A 0 - 4
09/10/2022 7 RJ Aischoise A - RAS Jodoigne A 2 - 1
16/10/2022 8 JS Taminoise A - RJ Aischoise A 0 - 0
23/10/2022 9 RJ Aischoise A - RAS Monceau A 1 - 3
30/10/2022 10 RCS Brainois A - RJ Aischoise A 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RJ Aischoise A - CS Entité Manageoise 3 - 2
13/11/2022 12 RAEC Mons A - RJ Aischoise A 3 - 1
20/11/2022 13 RJ Aischoise A - Saint-Ghislain TH A 7 - 1
26/11/2022 14 CS Onhaye A - RJ Aischoise A 1 - 1
04/12/2022 15 RJ Aischoise A - Couvin-Mariembourg Fr. A 3 - 3
11/12/2022 16 RJ Aischoise A - R Léopold FC A 5 - 0
08/01/2023 17 RFC Doornik A - RJ Aischoise A 3 - 3
15/01/2023 18 Crossing Schaerbeek A - RJ Aischoise A 2 - 2
22/01/2023 19 RJ Aischoise A - RFCR Symphorinois A 05/02   Speeldag 
29/01/2023 20 PV Ostiches-Ath A - RJ Aischoise A 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 19 RJ Aischoise A - RFCR Symphorinois A 1 - 2
12/02/2023 21 RJ Aischoise A - R Gosselies Sports A Speeldag 
19/02/2023 22 RAS Jodoigne A - RJ Aischoise A Speeldag 
26/02/2023 23 RJ Aischoise A - JS Taminoise A Speeldag 
12/03/2023 24 RAS Monceau A - RJ Aischoise A Speeldag 
19/03/2023 25 RJ Aischoise A - RCS Brainois A Speeldag 
26/03/2023 26 CS Entité Manageoise - RJ Aischoise A Speeldag 
02/04/2023 27 RJ Aischoise A - RAEC Mons A Speeldag 
16/04/2023 28 Saint-Ghislain TH A - RJ Aischoise A Speeldag 
23/04/2023 29 RJ Aischoise A - CS Onhaye A Speeldag 
30/04/2023 30 Couvin-Mariembourg Fr. A - RJ Aischoise A Speeldag 

Saint-Ghislain TH A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Saint-Ghislain TH A - PV Ostiches-Ath A 1 - 1
04/09/2022 2 R Gosselies Sports A - Saint-Ghislain TH A 0 - 3
11/09/2022 3 Saint-Ghislain TH A - RAS Jodoigne A 0 - 5
18/09/2022 4 JS Taminoise A - Saint-Ghislain TH A 3 - 0
25/09/2022 5 Saint-Ghislain TH A - RAS Monceau A 2 - 2
02/10/2022 6 RCS Brainois A - Saint-Ghislain TH A 2 - 2
09/10/2022 7 Saint-Ghislain TH A - CS Entité Manageoise 2 - 2
16/10/2022 8 RAEC Mons A - Saint-Ghislain TH A 2 - 0
23/10/2022 9 RFC Doornik A - Saint-Ghislain TH A 2 - 0
30/10/2022 10 Saint-Ghislain TH A - CS Onhaye A 2 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 Couvin-Mariembourg Fr. A - Saint-Ghislain TH A 0 - 3
13/11/2022 12 Saint-Ghislain TH A - R Léopold FC A 1 - 1
20/11/2022 13 RJ Aischoise A - Saint-Ghislain TH A 7 - 1
26/11/2022 14 Saint-Ghislain TH A - Crossing Schaerbeek A 1 - 1
04/12/2022 15 RFCR Symphorinois A - Saint-Ghislain TH A 1 - 0
11/12/2022 16 PV Ostiches-Ath A - Saint-Ghislain TH A 2 - 1
08/01/2023 17 Saint-Ghislain TH A - R Gosselies Sports A 1 - 1
15/01/2023 18 RAS Jodoigne A - Saint-Ghislain TH A 0 - 1
22/01/2023 19 Saint-Ghislain TH A - JS Taminoise A 2 - 1
29/01/2023 20 RAS Monceau A - Saint-Ghislain TH A 1 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 Saint-Ghislain TH A - RCS Brainois A Speeldag 
19/02/2023 22 CS Entité Manageoise - Saint-Ghislain TH A Speeldag 
26/02/2023 23 Saint-Ghislain TH A - RAEC Mons A Speeldag 
12/03/2023 24 Saint-Ghislain TH A - RFC Doornik A Speeldag 
19/03/2023 25 CS Onhaye A - Saint-Ghislain TH A Speeldag 
26/03/2023 26 Saint-Ghislain TH A - Couvin-Mariembourg Fr. A Speeldag 
02/04/2023 27 R Léopold FC A - Saint-Ghislain TH A Speeldag 
16/04/2023 28 Saint-Ghislain TH A - RJ Aischoise A Speeldag 
23/04/2023 29 Crossing Schaerbeek A - Saint-Ghislain TH A Speeldag 
30/04/2023 30 Saint-Ghislain TH A - RFCR Symphorinois A Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e AFDELING VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het RBFA-Reglement (c), onder voorbehoud van wijziging.

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Afdeling of Division 2, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e Afdeling VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e Afdeling VV.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e Afdeling VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e Nationale Heren:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger naar de 2e Afdeling VV.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e Afdeling VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2e Afdeling VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e Afdeling VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de RBFA. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

DE EINDRONDE - STIJGEN DIVISION 3 ACFF

De "Eindronde stijgen Division 3 ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de Division 2 ACFF.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de Division 2 ACFF wanneer in de eindronde "1e Nationale" de deelnemer uit de 1e Nationale een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de Division 2 ACFF.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de Division 2 ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de Division 2 ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e Division 2 ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e AFDELING VV - DEGRADATIE

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e Afdeling VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VV-A en de 13e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale Heren een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

DIVISION 3 ACFF - DEGRADATIE

- De clubs die eindigen op de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2022-2023) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen Division 3 ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de Division 3 ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).