Division 3 ACFF - A
Update: 30/04/2023 om 19:12u
Archief Seizoen 2022-2023 Nationaal D3 Nationale Heren Division 3 ACFF - A
Laatste update: 30/04/2023 om 19:12u
Steun Voetbalexpress.
Een éénmalig bedrag.
Vermelding onbeperkt in tijd.
Stuur ons een bericht via de pagina "Contact"
Meer info...
Je persoonlijke computerdokter
www.btasupportnet.com
Krokuslaan 68, 2460 Lichtaart
Meer info...
ACFF-LOGO    DE VOETBALCOMPETITIE 2022-2023 - DIVISION 3 ACFF - A (16 ploegen)

RFC Léopold Ukkel, RAS Jodoigne A, RFC Doornik, Gosselies Sports, RCS Brainois, Couvin-Mariembourg, Jeunesse Aischoise,
CS Onhaye, JS Taminoise, St-Ghislain T-H, Crossing Schaerbeek, RAS Monceau, Renaissance Mons 44,
RFC Rapid Symphorinois, CS Entite Manageoise en Pays Vert Ostiches-Ath A.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 wedstrijden).
* RAEC Mons A is kampioen in deze reeks.

Division 3 ACFF - Geografisch Archief - Seizoen 2021-2022 Promotie/Degradatie Division 3 ACFF - B
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 30 (30 april 2023) - 3e periode
Zon. 30/04 15u00 CS Entité Manageoise - R Gosselies Sports A 1 - 1
Zon. 30/04 15u00 Couvin-Mariembourg Fr. A - RJ Aischoise A 2 - 5
Zon. 30/04 15u00 RFC Doornik A - R Léopold FC A 3 - 1
Zon. 30/04 15u00 RCS Brainois A - RAS Jodoigne A 1 - 1
Zon. 30/04 15u00 CS Onhaye A - Crossing Schaerbeek A 1 - 2
Zon. 30/04 15u00 RAEC Mons A - PV Ostiches-Ath A 5 - 1
Zon. 30/04 15u00 RAS Monceau A - JS Taminoise A 3 - 1
Zon. 30/04 15u00 Saint-Ghislain TH A - RFCR Symphorinois A 1 - 1

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RAEC Mons A 30 21 5 4 61 19 67
2 CS Onhaye A 30 17 7 6 55 34 57
3 RFCR Symphorinois A (1) 30 15 7 8 45 38 53
4 RFC Doornik A 30 13 7 10 48 34 49
5 Crossing Schaerbeek A 30 13 8 9 43 33 48
6 RJ Aischoise A 30 13 9 8 62 44 47
7 PV Ostiches-Ath A 30 13 10 7 40 37 46
8 CS Entité Manageoise (2) 30 12 12 6 39 41 42
9 RAS Monceau A 30 11 10 9 46 44 42
10 JS Taminoise A 30 9 12 9 33 37 36
11 RCS Brainois A 30 8 13 9 40 44 33
12 RAS Jodoigne A 30 8 14 8 42 52 32
13 Couvin-Mariembourg Fr. A 30 8 15 7 37 50 31
14 Saint-Ghislain TH A 30 7 13 10 42 60 31
15 R Gosselies Sports A 30 5 17 8 34 62 23
16 R Léopold FC A 30 6 20 4 23 61 22

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAEC Mons A 10 8 0 2 29 7 26
2 RAS Monceau A 10 6 0 4 22 10 22
3 RJ Aischoise A 10 6 2 2 18 12 20
4 RFC Doornik A 10 5 2 3 20 12 18
5 CS Onhaye A 10 5 3 2 17 12 17
6 JS Taminoise A 10 4 2 4 13 10 16
7 Crossing Schaerbeek A 10 4 3 3 18 13 15
8 RCS Brainois A 10 4 4 2 18 15 14
9 Couvin-Mariembourg Fr. A 10 3 4 3 17 20 12
10 PV Ostiches-Ath A 10 3 4 3 12 15 12
11 RFCR Symphorinois A (1) 10 2 3 5 13 15 11
12 R Gosselies Sports A 10 2 5 3 11 16 9
13 RAS Jodoigne A 10 2 5 3 17 23 9
14 Saint-Ghislain TH A 10 2 5 3 16 23 9
15 R Léopold FC A 10 2 8 0 10 28 6
16 CS Entité Manageoise (2) 10 0 8 2 5 25 2


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 CS Entité Manageoise 10 7 2 1 20 9 22
2 RAEC Mons A 10 7 2 1 14 4 22
3 CS Onhaye A 10 6 2 2 16 11 20
4 RFCR Symphorinois A (1) 10 6 2 2 11 7 20
5 PV Ostiches-Ath A 10 5 3 2 15 14 17
6 RFC Doornik A 10 4 1 5 16 11 17
7 Crossing Schaerbeek A 10 4 2 4 11 10 16
8 Saint-Ghislain TH A 10 4 3 3 14 15 15
9 RJ Aischoise A 10 3 3 4 27 20 13
10 Couvin-Mariembourg Fr. A 10 3 5 2 15 18 11
11 R Gosselies Sports A 10 3 6 1 17 22 10
12 RCS Brainois A 10 2 4 4 14 16 10
13 RAS Jodoigne A 10 2 5 3 10 15 9
14 JS Taminoise A 10 1 5 4 11 14 7
15 RAS Monceau A 10 1 6 3 10 18 6
16 R Léopold FC A 10 0 7 3 4 21 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFCR Symphorinois A 10 7 2 1 21 16 22
2 CS Onhaye A 10 6 2 2 22 11 20
3 RAEC Mons A 10 6 3 1 18 8 19
4 CS Entité Manageoise 10 5 2 3 14 7 18
5 PV Ostiches-Ath A 10 5 3 2 13 8 17
6 Crossing Schaerbeek A 10 5 3 2 14 10 17
7 RJ Aischoise A 10 4 4 2 17 12 14
8 RAS Jodoigne A 10 4 4 2 15 14 14
9 RFC Doornik A 10 4 4 2 12 11 14
10 RAS Monceau A 10 4 4 2 14 16 14
11 R Léopold FC A 10 4 5 1 9 12 13
12 JS Taminoise A 10 4 5 1 9 13 13
13 RCS Brainois A 10 2 5 3 8 13 9
14 Couvin-Mariembourg Fr. A 10 2 6 2 5 12 8
15 Saint-Ghislain TH A 10 1 5 4 12 22 7
16 R Gosselies Sports A 10 0 6 4 6 24 4
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (28 augustus 2022) - 1e periode
RFC Doornik A - RAS Monceau A 1 - 1
Saint-Ghislain TH A - PV Ostiches-Ath A 1 - 1
RAEC Mons A - R Gosselies Sports A 5 - 0
CS Onhaye A - RFCR Symphorinois A 3 - 1
CS Entité Manageoise - RAS Jodoigne A 0 - 1
R Léopold FC A - RJ Aischoise A 1 - 3
RCS Brainois A - JS Taminoise A 0 - 1
Couvin-Mariembourg Fr. A - Crossing Schaerbeek A 0 - 1


Speeldag 2 (4 september 2022) - 1e periode
R Gosselies Sports A - Saint-Ghislain TH A 0 - 3
RJ Aischoise A - RFC Doornik A 1 - 4
RFCR Symphorinois A - Couvin-Mariembourg Fr. A 3 - 0
RAS Jodoigne A - RAEC Mons A 1 - 1
RAS Monceau A - RCS Brainois A 1 - 0
Crossing Schaerbeek A - R Léopold FC A 2 - 1
JS Taminoise A - CS Entité Manageoise 0 - 4
PV Ostiches-Ath A - CS Onhaye A 1 - 2


Speeldag 3 (11 september 2022) - 1e periode
Saint-Ghislain TH A - RAS Jodoigne A 0 - 5
RFC Doornik A - RCS Brainois A 2 - 0
RAEC Mons A - JS Taminoise A 0 - 1
RJ Aischoise A - Crossing Schaerbeek A 0 - 0
CS Onhaye A - R Gosselies Sports A 1 - 1
R Léopold FC A - RFCR Symphorinois A 0 - 1
CS Entité Manageoise - RAS Monceau A 2 - 0
Couvin-Mariembourg Fr. A - PV Ostiches-Ath A 0 - 1


Speeldag 4 (18 september 2022) - 1e periode
RFCR Symphorinois A - RJ Aischoise A 1 - 6
R Gosselies Sports A - Couvin-Mariembourg Fr. A 0 - 1
RCS Brainois A - CS Entité Manageoise 1 - 1
RAS Monceau A - RAEC Mons A 3 - 2
PV Ostiches-Ath A - R Léopold FC A 0 - 1
RAS Jodoigne A - CS Onhaye A 2 - 1
JS Taminoise A - Saint-Ghislain TH A 3 - 0
Crossing Schaerbeek A - RFC Doornik A 0 - 0


Speeldag 5 (25 september 2022) - 1e periode
Saint-Ghislain TH A - RAS Monceau A 2 - 2
RFC Doornik A - CS Entité Manageoise 1 - 2
CS Onhaye A - JS Taminoise A 3 - 0
RAEC Mons A - RCS Brainois A 1 - 0
RJ Aischoise A - PV Ostiches-Ath A 0 - 1
R Léopold FC A - R Gosselies Sports A 1 - 1
Crossing Schaerbeek A - RFCR Symphorinois A 1 - 3
Couvin-Mariembourg Fr. A - RAS Jodoigne A 0 - 0


Speeldag 6 (2 oktober 2022) - 1e periode
R Gosselies Sports A - RJ Aischoise A 0 - 4
RFCR Symphorinois A - RFC Doornik A 2 - 1
CS Entité Manageoise - RAEC Mons A 1 - 0
RCS Brainois A - Saint-Ghislain TH A 2 - 2
RAS Monceau A - CS Onhaye A 1 - 4
PV Ostiches-Ath A - Crossing Schaerbeek A 2 - 0
RAS Jodoigne A - R Léopold FC A 1 - 2
JS Taminoise A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 0


Speeldag 7 (9 oktober 2022) - 1e periode
Saint-Ghislain TH A - CS Entité Manageoise 2 - 2
RFC Doornik A - RAEC Mons A 0 - 3
CS Onhaye A - RCS Brainois A 3 - 0
RJ Aischoise A - RAS Jodoigne A 2 - 1
RFCR Symphorinois A - PV Ostiches-Ath A 2 - 0
R Léopold FC A - JS Taminoise A 2 - 0
Couvin-Mariembourg Fr. A - RAS Monceau A 1 - 0
Crossing Schaerbeek A - R Gosselies Sports A 5 - 1


Speeldag 8 (16 oktober 2022) - 1e periode
RAEC Mons A - Saint-Ghislain TH A 2 - 0
R Gosselies Sports A - RFCR Symphorinois A 3 - 3
CS Entité Manageoise - CS Onhaye A 1 - 1
PV Ostiches-Ath A - RFC Doornik A 2 - 0
RAS Monceau A - R Léopold FC A 2 - 0
RAS Jodoigne A - Crossing Schaerbeek A 1 - 0
RCS Brainois A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 2
JS Taminoise A - RJ Aischoise A 0 - 0


Speeldag 9 (23 oktober 2022) - 1e periode
RFC Doornik A - Saint-Ghislain TH A 2 - 0
RFCR Symphorinois A - RAS Jodoigne A 3 - 1
RJ Aischoise A - RAS Monceau A 1 - 3
CS Onhaye A - RAEC Mons A 1 - 2
Couvin-Mariembourg Fr. A - CS Entité Manageoise 0 - 1
Crossing Schaerbeek A - JS Taminoise A 2 - 1
PV Ostiches-Ath A - R Gosselies Sports A 0 - 0
R Léopold FC A - RCS Brainois A 0 - 2


Speeldag 10 (30 oktober 2022) - 1e periode
RCS Brainois A - RJ Aischoise A 1 - 0
RAS Monceau A - Crossing Schaerbeek A 1 - 3
JS Taminoise A - RFCR Symphorinois A 1 - 2
CS Entité Manageoise - R Léopold FC A 0 - 1
RAEC Mons A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 1
R Gosselies Sports A - RFC Doornik A 0 - 1
RAS Jodoigne A - PV Ostiches-Ath A 2 - 5
Saint-Ghislain TH A - CS Onhaye A 2 - 3


Inhaalwedstrijden (dinsdag 1 november 2022)
RCS Brainois A - R Gosselies Sports A 3 - 2 Speeldag 14


Speeldag 11 (6 november 2022) - 2e periode
RFC Doornik A - CS Onhaye A 1 - 0
RFCR Symphorinois A - RAS Monceau A 1 - 0
R Gosselies Sports A - RAS Jodoigne A 2 - 1
RJ Aischoise A - CS Entité Manageoise 3 - 2
R Léopold FC A - RAEC Mons A 0 - 0
Couvin-Mariembourg Fr. A - Saint-Ghislain TH A 0 - 3
PV Ostiches-Ath A - JS Taminoise A 2 - 2
Crossing Schaerbeek A - RCS Brainois A 1 - 0


Speeldag 12 (13 november 2022) - 2e periode
Saint-Ghislain TH A - R Léopold FC A 1 - 1
RAEC Mons A - RJ Aischoise A 3 - 1
CS Onhaye A - Couvin-Mariembourg Fr. A 3 - 1
CS Entité Manageoise - Crossing Schaerbeek A 3 - 0
RAS Monceau A - PV Ostiches-Ath A 0 - 1
JS Taminoise A - R Gosselies Sports A 3 - 0
RCS Brainois A - RFCR Symphorinois A 0 - 1
RAS Jodoigne A - RFC Doornik A 2 - 3


Speeldag 13 (20 november 2022) - 2e periode
RFC Doornik A - Couvin-Mariembourg Fr. A 1 - 0
RFCR Symphorinois A - CS Entité Manageoise 1 - 1
RJ Aischoise A - Saint-Ghislain TH A 7 - 1
R Gosselies Sports A - RAS Monceau A 1 - 5
R Léopold FC A - CS Onhaye A 0 - 1
Crossing Schaerbeek A - RAEC Mons A 1 - 0
RAS Jodoigne A - JS Taminoise A 1 - 0
PV Ostiches-Ath A - RCS Brainois A 0 - 0


Speeldag 14 (26 november 2022) - 2e periode
RFC Doornik A - JS Taminoise A 1 - 1
Saint-Ghislain TH A - Crossing Schaerbeek A 1 - 1
RAEC Mons A - RFCR Symphorinois A 1 - 0
CS Onhaye A - RJ Aischoise A 1 - 1
Couvin-Mariembourg Fr. A - R Léopold FC A 1 - 1
RCS Brainois A - R Gosselies Sports A 3 - 2
RAS Monceau A - RAS Jodoigne A 1 - 1
CS Entité Manageoise - PV Ostiches-Ath A 4 - 1


Speeldag 15 (4 december 2022) - 2e periode
R Gosselies Sports A - CS Entité Manageoise 2 - 1
RFCR Symphorinois A - Saint-Ghislain TH A 1 - 0
RJ Aischoise A - Couvin-Mariembourg Fr. A 3 - 3
JS Taminoise A - RAS Monceau A 1 - 1
R Léopold FC A - RFC Doornik A 0 - 3
PV Ostiches-Ath A - RAEC Mons A 0 - 2
RAS Jodoigne A - RCS Brainois A 2 - 2
Crossing Schaerbeek A - CS Onhaye A 1 - 2


Speeldag 16 (11 december 2022) - 2e periode
R Gosselies Sports A - RAEC Mons A 0 - 1
RJ Aischoise A - R Léopold FC A 5 - 0
RFCR Symphorinois A - CS Onhaye A 3 - 1
RAS Monceau A - RFC Doornik A 1 - 1
JS Taminoise A - RCS Brainois A 3 - 3
Crossing Schaerbeek A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 0
PV Ostiches-Ath A - Saint-Ghislain TH A 2 - 1
RAS Jodoigne A - CS Entité Manageoise 0 - 1


Speeldag 17 (8 januari 2023) - 2e periode
Saint-Ghislain TH A - R Gosselies Sports A 1 - 1
RFC Doornik A - RJ Aischoise A 3 - 3
CS Onhaye A - PV Ostiches-Ath A 2 - 1
RAEC Mons A - RAS Jodoigne A 0 - 1
Couvin-Mariembourg Fr. A - RFCR Symphorinois A 2 - 0
CS Entité Manageoise - JS Taminoise A 1 - 0
RCS Brainois A - RAS Monceau A 2 - 0
R Léopold FC A - Crossing Schaerbeek A 0 - 1


Speeldag 18 (15 januari 2023) - 2e periode
RFCR Symphorinois A - R Léopold FC A 1 - 0
R Gosselies Sports A - CS Onhaye A 2 - 3
RCS Brainois A - RFC Doornik A 2 - 2
JS Taminoise A - RAEC Mons A 0 - 1
RAS Monceau A - CS Entité Manageoise 0 - 3
PV Ostiches-Ath A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 0
Crossing Schaerbeek A - RJ Aischoise A 2 - 2
RAS Jodoigne A - Saint-Ghislain TH A 0 - 1


Speeldag 19 (22 januari 2023) - 2e periode
RFC Doornik A - Crossing Schaerbeek A 1 - 1
Saint-Ghislain TH A - JS Taminoise A 2 - 1
RJ Aischoise A - RFCR Symphorinois A 1 - 2
CS Onhaye A - RAS Jodoigne A 1 - 1
RAEC Mons A - RAS Monceau A 4 - 1
Couvin-Mariembourg Fr. A - R Gosselies Sports A 4 - 2
CS Entité Manageoise - RCS Brainois A 3 - 2
R Léopold FC A - PV Ostiches-Ath A 2 - 3


Speeldag 20 (29 januari 2023) - 2e periode
RCS Brainois A - RAEC Mons A 0 - 2
RFCR Symphorinois A - Crossing Schaerbeek A 1 - 1
JS Taminoise A - CS Onhaye A 0 - 2
RAS Monceau A - Saint-Ghislain TH A 1 - 3
CS Entité Manageoise - RFC Doornik A 1 - 0
PV Ostiches-Ath A - RJ Aischoise A 3 - 1
RAS Jodoigne A - Couvin-Mariembourg Fr. A 1 - 4
R Gosselies Sports A - R Léopold FC A 5 - 0


Inhaalwedstrijden (zondag 5 februari 2023)
RJ Aischoise A - RFCR Symphorinois A 1 - 2 Speeldag 19
CS Onhaye A - RAS Jodoigne A 1 - 1 Speeldag 19
RCS Brainois A - RAEC Mons A 0 - 2 Speeldag 20
CS Entité Manageoise - RFC Doornik A 1 - 0 Speeldag 20


Speeldag 21 (12 februari 2023) - 3e periode
RFC Doornik A - RFCR Symphorinois A 2 - 2
Saint-Ghislain TH A - RCS Brainois A 1 - 3
RAEC Mons A - CS Entité Manageoise 4 - 0
CS Onhaye A - RAS Monceau A 3 - 3
RJ Aischoise A - R Gosselies Sports A 2 - 1
Couvin-Mariembourg Fr. A - JS Taminoise A 1 - 1
Crossing Schaerbeek A - PV Ostiches-Ath A 1 - 0
R Léopold FC A - RAS Jodoigne A 2 - 0


Speeldag 22 (19 februari 2023) - 3e periode
RAEC Mons A - RFC Doornik A 4 - 0
R Gosselies Sports A - Crossing Schaerbeek A 2 - 1
JS Taminoise A - R Léopold FC A 3 - 1
RCS Brainois A - CS Onhaye A 3 - 0
PV Ostiches-Ath A - RFCR Symphorinois A 0 - 0
RAS Monceau A - Couvin-Mariembourg Fr. A 1 - 0
RAS Jodoigne A - RJ Aischoise A 1 - 2
CS Entité Manageoise - Saint-Ghislain TH A 2 - 2


Speeldag 23 (26 februari 2023) - 3e periode
RFC Doornik A - PV Ostiches-Ath A 3 - 1
Saint-Ghislain TH A - RAEC Mons A 2 - 2
RJ Aischoise A - JS Taminoise A 0 - 0
RFCR Symphorinois A - R Gosselies Sports A 2 - 2
CS Onhaye A - CS Entité Manageoise 2 - 0
R Léopold FC A - RAS Monceau A 0 - 2
Couvin-Mariembourg Fr. A - RCS Brainois A 3 - 2
Crossing Schaerbeek A - RAS Jodoigne A 1 - 1


Speeldag 24 (12 maart 2023) - 3e periode
Saint-Ghislain TH A - RFC Doornik A 1 - 2
R Gosselies Sports A - PV Ostiches-Ath A 3 - 1
RAEC Mons A - CS Onhaye A 2 - 1
RCS Brainois A - R Léopold FC A 3 - 0
RAS Monceau A - RJ Aischoise A 0 - 0
RAS Jodoigne A - RFCR Symphorinois A 3 - 3
JS Taminoise A - Crossing Schaerbeek A 2 - 0
CS Entité Manageoise - Couvin-Mariembourg Fr. A 0 - 2


Speeldag 25 (19 maart 2023) - 3e periode
RFC Doornik A - R Gosselies Sports A 0 - 0
RFCR Symphorinois A - JS Taminoise A 0 - 1
CS Onhaye A - Saint-Ghislain TH A 3 - 1
RJ Aischoise A - RCS Brainois A 3 - 2
PV Ostiches-Ath A - RAS Jodoigne A 2 - 1
Crossing Schaerbeek A - RAS Monceau A 2 - 2
R Léopold FC A - CS Entité Manageoise 4 - 2
Couvin-Mariembourg Fr. A - RAEC Mons A 1 - 1


Speeldag 26 (26 maart 2023) - 3e periode
Saint-Ghislain TH A - Couvin-Mariembourg Fr. A 4 - 3
RAEC Mons A - R Léopold FC A 3 - 0
CS Onhaye A - RFC Doornik A 1 - 0
CS Entité Manageoise - RJ Aischoise A 0 - 2
RAS Jodoigne A - R Gosselies Sports A 4 - 2
RAS Monceau A - RFCR Symphorinois A 3 - 1
JS Taminoise A - PV Ostiches-Ath A 2 - 2
RCS Brainois A - Crossing Schaerbeek A 2 - 2


Speeldag 27 (2 april 2023) - 3e periode
RFC Doornik A - RAS Jodoigne A 4 - 1
RJ Aischoise A - RAEC Mons A 1 - 3
RFCR Symphorinois A - RCS Brainois A 2 - 1
R Gosselies Sports A - JS Taminoise A 0 - 1
R Léopold FC A - Saint-Ghislain TH A 1 - 3
Crossing Schaerbeek A - CS Entité Manageoise 4 - 0
Couvin-Mariembourg Fr. A - CS Onhaye A 0 - 0
PV Ostiches-Ath A - RAS Monceau A 0 - 0


Speeldag 28 (16 april 2023) - 3e periode
Saint-Ghislain TH A - RJ Aischoise A 1 - 2
RAEC Mons A - Crossing Schaerbeek A 3 - 1
CS Onhaye A - R Léopold FC A 4 - 0
CS Entité Manageoise - RFCR Symphorinois A 0 - 2
RCS Brainois A - PV Ostiches-Ath A 0 - 3
Couvin-Mariembourg Fr. A - RFC Doornik A 0 - 5
RAS Monceau A - R Gosselies Sports A 3 - 0
JS Taminoise A - RAS Jodoigne A 1 - 2


Speeldag 29 (23 april 2023) - 3e periode
PV Ostiches-Ath A - CS Entité Manageoise 2 - 0
R Gosselies Sports A - RCS Brainois A 0 - 1
JS Taminoise A - RFC Doornik A 1 - 1
RJ Aischoise A - CS Onhaye A 1 - 2
Crossing Schaerbeek A - Saint-Ghislain TH A 4 - 0
RAS Jodoigne A - RAS Monceau A 3 - 5
R Léopold FC A - Couvin-Mariembourg Fr. A 1 - 5
RFCR Symphorinois A - RAEC Mons A 0 - 2


Speeldag 30 (30 april 2023) - 3e periode
CS Entité Manageoise - R Gosselies Sports A 1 - 1
Couvin-Mariembourg Fr. A - RJ Aischoise A 2 - 5
RFC Doornik A - R Léopold FC A 3 - 1
RCS Brainois A - RAS Jodoigne A 1 - 1
CS Onhaye A - Crossing Schaerbeek A 1 - 2
RAEC Mons A - PV Ostiches-Ath A 5 - 1
RAS Monceau A - JS Taminoise A 3 - 1
Saint-Ghislain TH A - RFCR Symphorinois A 1 - 1


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de Division 3 ACFF - A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAEC Mons A 673928
2CS Onhaye A 573126
3RFCR Symphorinois A 533023
4RFC Doornik A 492722
5Crossing Schaerbeek A 483117
6RJ Aischoise A 472126
7PV Ostiches-Ath A 462620
8CS Entité Manageoise 422418
9RAS Monceau A 422418
10JS Taminoise A 362016
11RCS Brainois A 332112
12RAS Jodoigne A 321517
13Saint-Ghislain TH A 311417
14Couvin-Mariembourg Fr. A 311714
15R Gosselies Sports A 23167
16R Léopold FC A 221111


VERLIESPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAEC Mons A 23617
2CS Onhaye A 331419
3RFCR Symphorinois A 371522
4RFC Doornik A 411823
5Crossing Schaerbeek A 421428
6RJ Aischoise A 432419
7PV Ostiches-Ath A 441925
8CS Entité Manageoise 482127
9RAS Monceau A 482127
10JS Taminoise A 542529
11RCS Brainois A 572433
12RAS Jodoigne A 583028
13Saint-Ghislain TH A 593128
14Couvin-Mariembourg Fr. A 592831
15R Gosselies Sports A 672938
16R Léopold FC A 683434


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAEC Mons A 1266
2RAS Monceau A 1064
3RFC Doornik A 1064
4Crossing Schaerbeek A 963
5CS Onhaye A 734
6RFCR Symphorinois A 734
7PV Ostiches-Ath A 743
8RJ Aischoise A 606
9RAS Jodoigne A 404
10Couvin-Mariembourg Fr. A 413
11JS Taminoise A 413
12RCS Brainois A 413
13Saint-Ghislain TH A 413
14R Gosselies Sports A 101
15CS Entité Manageoise 110
16R Léopold FC A 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RJ Aischoise A 623032
2RAEC Mons A 613922
3CS Onhaye A 553223
4RFC Doornik A 482523
5RAS Monceau A 462125
6RFCR Symphorinois A 452322
7Crossing Schaerbeek A 432914
8Saint-Ghislain TH A 422220
9RAS Jodoigne A 422418
10PV Ostiches-Ath A 401822
11RCS Brainois A 402218
12CS Entité Manageoise 391920
13Couvin-Mariembourg Fr. A 371522
14R Gosselies Sports A 342014
15JS Taminoise A 332211
16R Léopold FC A 23149


TEGENDOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAEC Mons A 19811
2Crossing Schaerbeek A 331320
3RFC Doornik A 341618
4CS Onhaye A 341420
5JS Taminoise A 371918
6PV Ostiches-Ath A 371027
7RFCR Symphorinois A 381721
8CS Entité Manageoise 411526
9RJ Aischoise A 442519
10RAS Monceau A 442024
11RCS Brainois A 441925
12Couvin-Mariembourg Fr. A 502327
13RAS Jodoigne A 523220
14Saint-Ghislain TH A 603030
15R Léopold FC A 612734
16R Gosselies Sports A 622735


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 30 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1RAEC Mons A 5x13x
2RFC Doornik A 5 11 
3CS Entité Manageoise 5 8 
4RFCR Symphorinois A 4 9 
5RAS Monceau A 3x10x
6Crossing Schaerbeek A 3 6 
7PV Ostiches-Ath A 3 6 
8CS Onhaye A 3 5 
9RCS Brainois A 3 5 
10Saint-Ghislain TH A 3 4 
11JS Taminoise A 2 7 
12RJ Aischoise A 2 6 
13RAS Jodoigne A 2 5 
14R Léopold FC A 2 4 
15Couvin-Mariembourg Fr. A 2 3 
16R Gosselies Sports A 1 4 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAEC Mons A 1477
2PV Ostiches-Ath A 1284
3JS Taminoise A 1055
4Crossing Schaerbeek A 1073
5CS Entité Manageoise 954
6RFC Doornik A 954
7RFCR Symphorinois A 954
8CS Onhaye A 853
9RJ Aischoise A 734
10RCS Brainois A 743
11RAS Monceau A 752
12RAS Jodoigne A 624
13Couvin-Mariembourg Fr. A 642
14R Léopold FC A 532
15Saint-Ghislain TH A 303
16R Gosselies Sports A 312


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Onhaye A 271512
2RAS Jodoigne A 261313
3RAEC Mons A 251312
4RFCR Symphorinois A 251312
5RJ Aischoise A 241212
6Crossing Schaerbeek A 241410
7Saint-Ghislain TH A 241410
8RFC Doornik A 231310
9PV Ostiches-Ath A 22913
10RAS Monceau A 221210
11CS Entité Manageoise 211011
12JS Taminoise A 211110
13RCS Brainois A 20119
14R Gosselies Sports A 18810
15Couvin-Mariembourg Fr. A 1789
16R Léopold FC A 1688


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Onhaye A 303
2RAS Jodoigne A 422
3RAEC Mons A 523
4RFCR Symphorinois A 523
5RJ Aischoise A 633
6Crossing Schaerbeek A 615
7Saint-Ghislain TH A 615
8RFC Doornik A 725
9PV Ostiches-Ath A 862
10RAS Monceau A 835
11CS Entité Manageoise 954
12JS Taminoise A 945
13RCS Brainois A 1046
14R Gosselies Sports A 1275
15Couvin-Mariembourg Fr. A 1376
16R Léopold FC A 1477


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 RAEC Mons A 15 13 0 2 39 8 39
2 CS Onhaye A 15 9 4 2 32 14 31
3 Crossing Schaerbeek A 15 9 4 2 29 13 31
4 RFCR Symphorinois A 15 9 3 3 23 17 30
5 RFC Doornik A 15 7 6 2 25 16 27
6 PV Ostiches-Ath A 15 7 5 3 18 10 26
7 CS Entité Manageoise 15 7 3 5 19 15 24
8 RAS Monceau A 15 7 3 5 21 20 24
9 RJ Aischoise A 15 6 3 6 30 25 21
10 RCS Brainois A 15 5 6 4 22 19 21
11 JS Taminoise A 15 5 5 5 22 19 20
12 Couvin-Mariembourg Fr. A 15 4 5 6 15 23 17
13 R Gosselies Sports A 15 5 1 9 20 27 16
14 RAS Jodoigne A 15 4 3 8 24 32 15
15 Saint-Ghislain TH A 15 2 8 5 22 30 14
16 R Léopold FC A 15 3 2 10 14 27 11

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 RAEC Mons A 15 8 4 3 22 11 28
2 CS Onhaye A 15 8 2 5 23 20 26
3 RJ Aischoise A 15 7 5 3 32 19 26
4 RFCR Symphorinois A 15 6 5 4 22 21 23
5 RFC Doornik A 15 6 4 5 23 18 22
6 PV Ostiches-Ath A 15 6 2 7 22 27 20
7 CS Entité Manageoise 15 5 3 7 20 26 18
8 RAS Monceau A 15 4 6 5 25 24 18
9 Saint-Ghislain TH A 15 5 2 8 20 30 17
10 RAS Jodoigne A 15 4 5 6 18 20 17
11 Crossing Schaerbeek A 15 4 5 6 14 20 17
12 JS Taminoise A 15 4 4 7 11 18 16
13 Couvin-Mariembourg Fr. A 15 4 2 9 22 27 14
14 RCS Brainois A 15 3 3 9 18 25 12
15 R Léopold FC A 15 3 2 10 9 34 11
16 R Gosselies Sports A 15 0 7 8 14 35 7

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



CS Entité Manageoise

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 CS Entité Manageoise - RAS Jodoigne A 0 - 1
04/09/2022 2 JS Taminoise A - CS Entité Manageoise 0 - 4
11/09/2022 3 CS Entité Manageoise - RAS Monceau A 2 - 0
18/09/2022 4 RCS Brainois A - CS Entité Manageoise 1 - 1
25/09/2022 5 RFC Doornik A - CS Entité Manageoise 1 - 2
02/10/2022 6 CS Entité Manageoise - RAEC Mons A 1 - 0
09/10/2022 7 Saint-Ghislain TH A - CS Entité Manageoise 2 - 2
16/10/2022 8 CS Entité Manageoise - CS Onhaye A 1 - 1
23/10/2022 9 Couvin-Mariembourg Fr. A - CS Entité Manageoise 0 - 1
30/10/2022 10 CS Entité Manageoise - R Léopold FC A 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RJ Aischoise A - CS Entité Manageoise 3 - 2
13/11/2022 12 CS Entité Manageoise - Crossing Schaerbeek A 3 - 0
20/11/2022 13 RFCR Symphorinois A - CS Entité Manageoise 1 - 1
26/11/2022 14 CS Entité Manageoise - PV Ostiches-Ath A 4 - 1
04/12/2022 15 R Gosselies Sports A - CS Entité Manageoise 2 - 1
11/12/2022 16 RAS Jodoigne A - CS Entité Manageoise 0 - 1
08/01/2023 17 CS Entité Manageoise - JS Taminoise A 1 - 0
15/01/2023 18 RAS Monceau A - CS Entité Manageoise 0 - 3
22/01/2023 19 CS Entité Manageoise - RCS Brainois A 3 - 2
29/01/2023 20 CS Entité Manageoise - RFC Doornik A 05/02   Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 20 CS Entité Manageoise - RFC Doornik A 1 - 0
12/02/2023 21 RAEC Mons A - CS Entité Manageoise 4 - 0
19/02/2023 22 CS Entité Manageoise - Saint-Ghislain TH A 2 - 2
26/02/2023 23 CS Onhaye A - CS Entité Manageoise 2 - 0
12/03/2023 24 CS Entité Manageoise - Couvin-Mariembourg Fr. A 0 - 2
19/03/2023 25 R Léopold FC A - CS Entité Manageoise 4 - 2
26/03/2023 26 CS Entité Manageoise - RJ Aischoise A 0 - 2
02/04/2023 27 Crossing Schaerbeek A - CS Entité Manageoise 4 - 0
16/04/2023 28 CS Entité Manageoise - RFCR Symphorinois A 0 - 2
23/04/2023 29 PV Ostiches-Ath A - CS Entité Manageoise 2 - 0
30/04/2023 30 CS Entité Manageoise - R Gosselies Sports A 1 - 1

CS Onhaye A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 CS Onhaye A - RFCR Symphorinois A 3 - 1
04/09/2022 2 PV Ostiches-Ath A - CS Onhaye A 1 - 2
11/09/2022 3 CS Onhaye A - R Gosselies Sports A 1 - 1
18/09/2022 4 RAS Jodoigne A - CS Onhaye A 2 - 1
25/09/2022 5 CS Onhaye A - JS Taminoise A 3 - 0
02/10/2022 6 RAS Monceau A - CS Onhaye A 1 - 4
09/10/2022 7 CS Onhaye A - RCS Brainois A 3 - 0
16/10/2022 8 CS Entité Manageoise - CS Onhaye A 1 - 1
23/10/2022 9 CS Onhaye A - RAEC Mons A 1 - 2
30/10/2022 10 Saint-Ghislain TH A - CS Onhaye A 2 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RFC Doornik A - CS Onhaye A 1 - 0
13/11/2022 12 CS Onhaye A - Couvin-Mariembourg Fr. A 3 - 1
20/11/2022 13 R Léopold FC A - CS Onhaye A 0 - 1
26/11/2022 14 CS Onhaye A - RJ Aischoise A 1 - 1
04/12/2022 15 Crossing Schaerbeek A - CS Onhaye A 1 - 2
11/12/2022 16 RFCR Symphorinois A - CS Onhaye A 3 - 1
08/01/2023 17 CS Onhaye A - PV Ostiches-Ath A 2 - 1
15/01/2023 18 R Gosselies Sports A - CS Onhaye A 2 - 3
22/01/2023 19 CS Onhaye A - RAS Jodoigne A 05/02   Speeldag 
29/01/2023 20 JS Taminoise A - CS Onhaye A 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 19 CS Onhaye A - RAS Jodoigne A 1 - 1
12/02/2023 21 CS Onhaye A - RAS Monceau A 3 - 3
19/02/2023 22 RCS Brainois A - CS Onhaye A 3 - 0
26/02/2023 23 CS Onhaye A - CS Entité Manageoise 2 - 0
12/03/2023 24 RAEC Mons A - CS Onhaye A 2 - 1
19/03/2023 25 CS Onhaye A - Saint-Ghislain TH A 3 - 1
26/03/2023 26 CS Onhaye A - RFC Doornik A 1 - 0
02/04/2023 27 Couvin-Mariembourg Fr. A - CS Onhaye A 0 - 0
16/04/2023 28 CS Onhaye A - R Léopold FC A 4 - 0
23/04/2023 29 RJ Aischoise A - CS Onhaye A 1 - 2
30/04/2023 30 CS Onhaye A - Crossing Schaerbeek A 1 - 2

Couvin-Mariembourg Fr. A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Couvin-Mariembourg Fr. A - Crossing Schaerbeek A 0 - 1
04/09/2022 2 RFCR Symphorinois A - Couvin-Mariembourg Fr. A 3 - 0
11/09/2022 3 Couvin-Mariembourg Fr. A - PV Ostiches-Ath A 0 - 1
18/09/2022 4 R Gosselies Sports A - Couvin-Mariembourg Fr. A 0 - 1
25/09/2022 5 Couvin-Mariembourg Fr. A - RAS Jodoigne A 0 - 0
02/10/2022 6 JS Taminoise A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 0
09/10/2022 7 Couvin-Mariembourg Fr. A - RAS Monceau A 1 - 0
16/10/2022 8 RCS Brainois A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 2
23/10/2022 9 Couvin-Mariembourg Fr. A - CS Entité Manageoise 0 - 1
30/10/2022 10 RAEC Mons A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 Couvin-Mariembourg Fr. A - Saint-Ghislain TH A 0 - 3
13/11/2022 12 CS Onhaye A - Couvin-Mariembourg Fr. A 3 - 1
20/11/2022 13 RFC Doornik A - Couvin-Mariembourg Fr. A 1 - 0
26/11/2022 14 Couvin-Mariembourg Fr. A - R Léopold FC A 1 - 1
04/12/2022 15 RJ Aischoise A - Couvin-Mariembourg Fr. A 3 - 3
11/12/2022 16 Crossing Schaerbeek A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 0
08/01/2023 17 Couvin-Mariembourg Fr. A - RFCR Symphorinois A 2 - 0
15/01/2023 18 PV Ostiches-Ath A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 0
22/01/2023 19 Couvin-Mariembourg Fr. A - R Gosselies Sports A 4 - 2
29/01/2023 20 RAS Jodoigne A - Couvin-Mariembourg Fr. A 1 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 Couvin-Mariembourg Fr. A - JS Taminoise A 1 - 1
19/02/2023 22 RAS Monceau A - Couvin-Mariembourg Fr. A 1 - 0
26/02/2023 23 Couvin-Mariembourg Fr. A - RCS Brainois A 3 - 2
12/03/2023 24 CS Entité Manageoise - Couvin-Mariembourg Fr. A 0 - 2
19/03/2023 25 Couvin-Mariembourg Fr. A - RAEC Mons A 1 - 1
26/03/2023 26 Saint-Ghislain TH A - Couvin-Mariembourg Fr. A 4 - 3
02/04/2023 27 Couvin-Mariembourg Fr. A - CS Onhaye A 0 - 0
16/04/2023 28 Couvin-Mariembourg Fr. A - RFC Doornik A 0 - 5
23/04/2023 29 R Léopold FC A - Couvin-Mariembourg Fr. A 1 - 5
30/04/2023 30 Couvin-Mariembourg Fr. A - RJ Aischoise A 2 - 5

Crossing Schaerbeek A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Couvin-Mariembourg Fr. A - Crossing Schaerbeek A 0 - 1
04/09/2022 2 Crossing Schaerbeek A - R Léopold FC A 2 - 1
11/09/2022 3 RJ Aischoise A - Crossing Schaerbeek A 0 - 0
18/09/2022 4 Crossing Schaerbeek A - RFC Doornik A 0 - 0
25/09/2022 5 Crossing Schaerbeek A - RFCR Symphorinois A 1 - 3
02/10/2022 6 PV Ostiches-Ath A - Crossing Schaerbeek A 2 - 0
09/10/2022 7 Crossing Schaerbeek A - R Gosselies Sports A 5 - 1
16/10/2022 8 RAS Jodoigne A - Crossing Schaerbeek A 1 - 0
23/10/2022 9 Crossing Schaerbeek A - JS Taminoise A 2 - 1
30/10/2022 10 RAS Monceau A - Crossing Schaerbeek A 1 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 Crossing Schaerbeek A - RCS Brainois A 1 - 0
13/11/2022 12 CS Entité Manageoise - Crossing Schaerbeek A 3 - 0
20/11/2022 13 Crossing Schaerbeek A - RAEC Mons A 1 - 0
26/11/2022 14 Saint-Ghislain TH A - Crossing Schaerbeek A 1 - 1
04/12/2022 15 Crossing Schaerbeek A - CS Onhaye A 1 - 2
11/12/2022 16 Crossing Schaerbeek A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 0
08/01/2023 17 R Léopold FC A - Crossing Schaerbeek A 0 - 1
15/01/2023 18 Crossing Schaerbeek A - RJ Aischoise A 2 - 2
22/01/2023 19 RFC Doornik A - Crossing Schaerbeek A 1 - 1
29/01/2023 20 RFCR Symphorinois A - Crossing Schaerbeek A 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 Crossing Schaerbeek A - PV Ostiches-Ath A 1 - 0
19/02/2023 22 R Gosselies Sports A - Crossing Schaerbeek A 2 - 1
26/02/2023 23 Crossing Schaerbeek A - RAS Jodoigne A 1 - 1
12/03/2023 24 JS Taminoise A - Crossing Schaerbeek A 2 - 0
19/03/2023 25 Crossing Schaerbeek A - RAS Monceau A 2 - 2
26/03/2023 26 RCS Brainois A - Crossing Schaerbeek A 2 - 2
02/04/2023 27 Crossing Schaerbeek A - CS Entité Manageoise 4 - 0
16/04/2023 28 RAEC Mons A - Crossing Schaerbeek A 3 - 1
23/04/2023 29 Crossing Schaerbeek A - Saint-Ghislain TH A 4 - 0
30/04/2023 30 CS Onhaye A - Crossing Schaerbeek A 1 - 2

JS Taminoise A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RCS Brainois A - JS Taminoise A 0 - 1
04/09/2022 2 JS Taminoise A - CS Entité Manageoise 0 - 4
11/09/2022 3 RAEC Mons A - JS Taminoise A 0 - 1
18/09/2022 4 JS Taminoise A - Saint-Ghislain TH A 3 - 0
25/09/2022 5 CS Onhaye A - JS Taminoise A 3 - 0
02/10/2022 6 JS Taminoise A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 0
09/10/2022 7 R Léopold FC A - JS Taminoise A 2 - 0
16/10/2022 8 JS Taminoise A - RJ Aischoise A 0 - 0
23/10/2022 9 Crossing Schaerbeek A - JS Taminoise A 2 - 1
30/10/2022 10 JS Taminoise A - RFCR Symphorinois A 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 PV Ostiches-Ath A - JS Taminoise A 2 - 2
13/11/2022 12 JS Taminoise A - R Gosselies Sports A 3 - 0
20/11/2022 13 RAS Jodoigne A - JS Taminoise A 1 - 0
26/11/2022 14 RFC Doornik A - JS Taminoise A 1 - 1
04/12/2022 15 JS Taminoise A - RAS Monceau A 1 - 1
11/12/2022 16 JS Taminoise A - RCS Brainois A 3 - 3
08/01/2023 17 CS Entité Manageoise - JS Taminoise A 1 - 0
15/01/2023 18 JS Taminoise A - RAEC Mons A 0 - 1
22/01/2023 19 Saint-Ghislain TH A - JS Taminoise A 2 - 1
29/01/2023 20 JS Taminoise A - CS Onhaye A 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 Couvin-Mariembourg Fr. A - JS Taminoise A 1 - 1
19/02/2023 22 JS Taminoise A - R Léopold FC A 3 - 1
26/02/2023 23 RJ Aischoise A - JS Taminoise A 0 - 0
12/03/2023 24 JS Taminoise A - Crossing Schaerbeek A 2 - 0
19/03/2023 25 RFCR Symphorinois A - JS Taminoise A 0 - 1
26/03/2023 26 JS Taminoise A - PV Ostiches-Ath A 2 - 2
02/04/2023 27 R Gosselies Sports A - JS Taminoise A 0 - 1
16/04/2023 28 JS Taminoise A - RAS Jodoigne A 1 - 2
23/04/2023 29 JS Taminoise A - RFC Doornik A 1 - 1
30/04/2023 30 RAS Monceau A - JS Taminoise A 3 - 1

PV Ostiches-Ath A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Saint-Ghislain TH A - PV Ostiches-Ath A 1 - 1
04/09/2022 2 PV Ostiches-Ath A - CS Onhaye A 1 - 2
11/09/2022 3 Couvin-Mariembourg Fr. A - PV Ostiches-Ath A 0 - 1
18/09/2022 4 PV Ostiches-Ath A - R Léopold FC A 0 - 1
25/09/2022 5 RJ Aischoise A - PV Ostiches-Ath A 0 - 1
02/10/2022 6 PV Ostiches-Ath A - Crossing Schaerbeek A 2 - 0
09/10/2022 7 RFCR Symphorinois A - PV Ostiches-Ath A 2 - 0
16/10/2022 8 PV Ostiches-Ath A - RFC Doornik A 2 - 0
23/10/2022 9 PV Ostiches-Ath A - R Gosselies Sports A 0 - 0
30/10/2022 10 RAS Jodoigne A - PV Ostiches-Ath A 2 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 PV Ostiches-Ath A - JS Taminoise A 2 - 2
13/11/2022 12 RAS Monceau A - PV Ostiches-Ath A 0 - 1
20/11/2022 13 PV Ostiches-Ath A - RCS Brainois A 0 - 0
26/11/2022 14 CS Entité Manageoise - PV Ostiches-Ath A 4 - 1
04/12/2022 15 PV Ostiches-Ath A - RAEC Mons A 0 - 2
11/12/2022 16 PV Ostiches-Ath A - Saint-Ghislain TH A 2 - 1
08/01/2023 17 CS Onhaye A - PV Ostiches-Ath A 2 - 1
15/01/2023 18 PV Ostiches-Ath A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 0
22/01/2023 19 R Léopold FC A - PV Ostiches-Ath A 2 - 3
29/01/2023 20 PV Ostiches-Ath A - RJ Aischoise A 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 Crossing Schaerbeek A - PV Ostiches-Ath A 1 - 0
19/02/2023 22 PV Ostiches-Ath A - RFCR Symphorinois A 0 - 0
26/02/2023 23 RFC Doornik A - PV Ostiches-Ath A 3 - 1
12/03/2023 24 R Gosselies Sports A - PV Ostiches-Ath A 3 - 1
19/03/2023 25 PV Ostiches-Ath A - RAS Jodoigne A 2 - 1
26/03/2023 26 JS Taminoise A - PV Ostiches-Ath A 2 - 2
02/04/2023 27 PV Ostiches-Ath A - RAS Monceau A 0 - 0
16/04/2023 28 RCS Brainois A - PV Ostiches-Ath A 0 - 3
23/04/2023 29 PV Ostiches-Ath A - CS Entité Manageoise 2 - 0
30/04/2023 30 RAEC Mons A - PV Ostiches-Ath A 5 - 1

R Gosselies Sports A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RAEC Mons A - R Gosselies Sports A 5 - 0
04/09/2022 2 R Gosselies Sports A - Saint-Ghislain TH A 0 - 3
11/09/2022 3 CS Onhaye A - R Gosselies Sports A 1 - 1
18/09/2022 4 R Gosselies Sports A - Couvin-Mariembourg Fr. A 0 - 1
25/09/2022 5 R Léopold FC A - R Gosselies Sports A 1 - 1
02/10/2022 6 R Gosselies Sports A - RJ Aischoise A 0 - 4
09/10/2022 7 Crossing Schaerbeek A - R Gosselies Sports A 5 - 1
16/10/2022 8 R Gosselies Sports A - RFCR Symphorinois A 3 - 3
23/10/2022 9 PV Ostiches-Ath A - R Gosselies Sports A 0 - 0
30/10/2022 10 R Gosselies Sports A - RFC Doornik A 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2022 14 RCS Brainois A - R Gosselies Sports A 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 R Gosselies Sports A - RAS Jodoigne A 2 - 1
13/11/2022 12 JS Taminoise A - R Gosselies Sports A 3 - 0
20/11/2022 13 R Gosselies Sports A - RAS Monceau A 1 - 5
26/11/2022 14 RCS Brainois A - R Gosselies Sports A 01/11   Speeldag 
04/12/2022 15 R Gosselies Sports A - CS Entité Manageoise 2 - 1
11/12/2022 16 R Gosselies Sports A - RAEC Mons A 0 - 1
08/01/2023 17 Saint-Ghislain TH A - R Gosselies Sports A 1 - 1
15/01/2023 18 R Gosselies Sports A - CS Onhaye A 2 - 3
22/01/2023 19 Couvin-Mariembourg Fr. A - R Gosselies Sports A 4 - 2
29/01/2023 20 R Gosselies Sports A - R Léopold FC A 5 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 RJ Aischoise A - R Gosselies Sports A 2 - 1
19/02/2023 22 R Gosselies Sports A - Crossing Schaerbeek A 2 - 1
26/02/2023 23 RFCR Symphorinois A - R Gosselies Sports A 2 - 2
12/03/2023 24 R Gosselies Sports A - PV Ostiches-Ath A 3 - 1
19/03/2023 25 RFC Doornik A - R Gosselies Sports A 0 - 0
26/03/2023 26 RAS Jodoigne A - R Gosselies Sports A 4 - 2
02/04/2023 27 R Gosselies Sports A - JS Taminoise A 0 - 1
16/04/2023 28 RAS Monceau A - R Gosselies Sports A 3 - 0
23/04/2023 29 R Gosselies Sports A - RCS Brainois A 0 - 1
30/04/2023 30 CS Entité Manageoise - R Gosselies Sports A 1 - 1

R Léopold FC A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 R Léopold FC A - RJ Aischoise A 1 - 3
04/09/2022 2 Crossing Schaerbeek A - R Léopold FC A 2 - 1
11/09/2022 3 R Léopold FC A - RFCR Symphorinois A 0 - 1
18/09/2022 4 PV Ostiches-Ath A - R Léopold FC A 0 - 1
25/09/2022 5 R Léopold FC A - R Gosselies Sports A 1 - 1
02/10/2022 6 RAS Jodoigne A - R Léopold FC A 1 - 2
09/10/2022 7 R Léopold FC A - JS Taminoise A 2 - 0
16/10/2022 8 RAS Monceau A - R Léopold FC A 2 - 0
23/10/2022 9 R Léopold FC A - RCS Brainois A 0 - 2
30/10/2022 10 CS Entité Manageoise - R Léopold FC A 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 R Léopold FC A - RAEC Mons A 0 - 0
13/11/2022 12 Saint-Ghislain TH A - R Léopold FC A 1 - 1
20/11/2022 13 R Léopold FC A - CS Onhaye A 0 - 1
26/11/2022 14 Couvin-Mariembourg Fr. A - R Léopold FC A 1 - 1
04/12/2022 15 R Léopold FC A - RFC Doornik A 0 - 3
11/12/2022 16 RJ Aischoise A - R Léopold FC A 5 - 0
08/01/2023 17 R Léopold FC A - Crossing Schaerbeek A 0 - 1
15/01/2023 18 RFCR Symphorinois A - R Léopold FC A 1 - 0
22/01/2023 19 R Léopold FC A - PV Ostiches-Ath A 2 - 3
29/01/2023 20 R Gosselies Sports A - R Léopold FC A 5 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 R Léopold FC A - RAS Jodoigne A 2 - 0
19/02/2023 22 JS Taminoise A - R Léopold FC A 3 - 1
26/02/2023 23 R Léopold FC A - RAS Monceau A 0 - 2
12/03/2023 24 RCS Brainois A - R Léopold FC A 3 - 0
19/03/2023 25 R Léopold FC A - CS Entité Manageoise 4 - 2
26/03/2023 26 RAEC Mons A - R Léopold FC A 3 - 0
02/04/2023 27 R Léopold FC A - Saint-Ghislain TH A 1 - 3
16/04/2023 28 CS Onhaye A - R Léopold FC A 4 - 0
23/04/2023 29 R Léopold FC A - Couvin-Mariembourg Fr. A 1 - 5
30/04/2023 30 RFC Doornik A - R Léopold FC A 3 - 1

RAEC Mons A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RAEC Mons A - R Gosselies Sports A 5 - 0
04/09/2022 2 RAS Jodoigne A - RAEC Mons A 1 - 1
11/09/2022 3 RAEC Mons A - JS Taminoise A 0 - 1
18/09/2022 4 RAS Monceau A - RAEC Mons A 3 - 2
25/09/2022 5 RAEC Mons A - RCS Brainois A 1 - 0
02/10/2022 6 CS Entité Manageoise - RAEC Mons A 1 - 0
09/10/2022 7 RFC Doornik A - RAEC Mons A 0 - 3
16/10/2022 8 RAEC Mons A - Saint-Ghislain TH A 2 - 0
23/10/2022 9 CS Onhaye A - RAEC Mons A 1 - 2
30/10/2022 10 RAEC Mons A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 R Léopold FC A - RAEC Mons A 0 - 0
13/11/2022 12 RAEC Mons A - RJ Aischoise A 3 - 1
20/11/2022 13 Crossing Schaerbeek A - RAEC Mons A 1 - 0
26/11/2022 14 RAEC Mons A - RFCR Symphorinois A 1 - 0
04/12/2022 15 PV Ostiches-Ath A - RAEC Mons A 0 - 2
11/12/2022 16 R Gosselies Sports A - RAEC Mons A 0 - 1
08/01/2023 17 RAEC Mons A - RAS Jodoigne A 0 - 1
15/01/2023 18 JS Taminoise A - RAEC Mons A 0 - 1
22/01/2023 19 RAEC Mons A - RAS Monceau A 4 - 1
29/01/2023 20 RCS Brainois A - RAEC Mons A 05/02   Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 20 RCS Brainois A - RAEC Mons A 0 - 2
12/02/2023 21 RAEC Mons A - CS Entité Manageoise 4 - 0
19/02/2023 22 RAEC Mons A - RFC Doornik A 4 - 0
26/02/2023 23 Saint-Ghislain TH A - RAEC Mons A 2 - 2
12/03/2023 24 RAEC Mons A - CS Onhaye A 2 - 1
19/03/2023 25 Couvin-Mariembourg Fr. A - RAEC Mons A 1 - 1
26/03/2023 26 RAEC Mons A - R Léopold FC A 3 - 0
02/04/2023 27 RJ Aischoise A - RAEC Mons A 1 - 3
16/04/2023 28 RAEC Mons A - Crossing Schaerbeek A 3 - 1
23/04/2023 29 RFCR Symphorinois A - RAEC Mons A 0 - 2
30/04/2023 30 RAEC Mons A - PV Ostiches-Ath A 5 - 1

RAS Jodoigne A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 CS Entité Manageoise - RAS Jodoigne A 0 - 1
04/09/2022 2 RAS Jodoigne A - RAEC Mons A 1 - 1
11/09/2022 3 Saint-Ghislain TH A - RAS Jodoigne A 0 - 5
18/09/2022 4 RAS Jodoigne A - CS Onhaye A 2 - 1
25/09/2022 5 Couvin-Mariembourg Fr. A - RAS Jodoigne A 0 - 0
02/10/2022 6 RAS Jodoigne A - R Léopold FC A 1 - 2
09/10/2022 7 RJ Aischoise A - RAS Jodoigne A 2 - 1
16/10/2022 8 RAS Jodoigne A - Crossing Schaerbeek A 1 - 0
23/10/2022 9 RFCR Symphorinois A - RAS Jodoigne A 3 - 1
30/10/2022 10 RAS Jodoigne A - PV Ostiches-Ath A 2 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 R Gosselies Sports A - RAS Jodoigne A 2 - 1
13/11/2022 12 RAS Jodoigne A - RFC Doornik A 2 - 3
20/11/2022 13 RAS Jodoigne A - JS Taminoise A 1 - 0
26/11/2022 14 RAS Monceau A - RAS Jodoigne A 1 - 1
04/12/2022 15 RAS Jodoigne A - RCS Brainois A 2 - 2
11/12/2022 16 RAS Jodoigne A - CS Entité Manageoise 0 - 1
08/01/2023 17 RAEC Mons A - RAS Jodoigne A 0 - 1
15/01/2023 18 RAS Jodoigne A - Saint-Ghislain TH A 0 - 1
22/01/2023 19 CS Onhaye A - RAS Jodoigne A 05/02   Speeldag 
29/01/2023 20 RAS Jodoigne A - Couvin-Mariembourg Fr. A 1 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 19 CS Onhaye A - RAS Jodoigne A 1 - 1
12/02/2023 21 R Léopold FC A - RAS Jodoigne A 2 - 0
19/02/2023 22 RAS Jodoigne A - RJ Aischoise A 1 - 2
26/02/2023 23 Crossing Schaerbeek A - RAS Jodoigne A 1 - 1
12/03/2023 24 RAS Jodoigne A - RFCR Symphorinois A 3 - 3
19/03/2023 25 PV Ostiches-Ath A - RAS Jodoigne A 2 - 1
26/03/2023 26 RAS Jodoigne A - R Gosselies Sports A 4 - 2
02/04/2023 27 RFC Doornik A - RAS Jodoigne A 4 - 1
16/04/2023 28 JS Taminoise A - RAS Jodoigne A 1 - 2
23/04/2023 29 RAS Jodoigne A - RAS Monceau A 3 - 5
30/04/2023 30 RCS Brainois A - RAS Jodoigne A 1 - 1

RAS Monceau A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RFC Doornik A - RAS Monceau A 1 - 1
04/09/2022 2 RAS Monceau A - RCS Brainois A 1 - 0
11/09/2022 3 CS Entité Manageoise - RAS Monceau A 2 - 0
18/09/2022 4 RAS Monceau A - RAEC Mons A 3 - 2
25/09/2022 5 Saint-Ghislain TH A - RAS Monceau A 2 - 2
02/10/2022 6 RAS Monceau A - CS Onhaye A 1 - 4
09/10/2022 7 Couvin-Mariembourg Fr. A - RAS Monceau A 1 - 0
16/10/2022 8 RAS Monceau A - R Léopold FC A 2 - 0
23/10/2022 9 RJ Aischoise A - RAS Monceau A 1 - 3
30/10/2022 10 RAS Monceau A - Crossing Schaerbeek A 1 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RFCR Symphorinois A - RAS Monceau A 1 - 0
13/11/2022 12 RAS Monceau A - PV Ostiches-Ath A 0 - 1
20/11/2022 13 R Gosselies Sports A - RAS Monceau A 1 - 5
26/11/2022 14 RAS Monceau A - RAS Jodoigne A 1 - 1
04/12/2022 15 JS Taminoise A - RAS Monceau A 1 - 1
11/12/2022 16 RAS Monceau A - RFC Doornik A 1 - 1
08/01/2023 17 RCS Brainois A - RAS Monceau A 2 - 0
15/01/2023 18 RAS Monceau A - CS Entité Manageoise 0 - 3
22/01/2023 19 RAEC Mons A - RAS Monceau A 4 - 1
29/01/2023 20 RAS Monceau A - Saint-Ghislain TH A 1 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 CS Onhaye A - RAS Monceau A 3 - 3
19/02/2023 22 RAS Monceau A - Couvin-Mariembourg Fr. A 1 - 0
26/02/2023 23 R Léopold FC A - RAS Monceau A 0 - 2
12/03/2023 24 RAS Monceau A - RJ Aischoise A 0 - 0
19/03/2023 25 Crossing Schaerbeek A - RAS Monceau A 2 - 2
26/03/2023 26 RAS Monceau A - RFCR Symphorinois A 3 - 1
02/04/2023 27 PV Ostiches-Ath A - RAS Monceau A 0 - 0
16/04/2023 28 RAS Monceau A - R Gosselies Sports A 3 - 0
23/04/2023 29 RAS Jodoigne A - RAS Monceau A 3 - 5
30/04/2023 30 RAS Monceau A - JS Taminoise A 3 - 1

RCS Brainois A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RCS Brainois A - JS Taminoise A 0 - 1
04/09/2022 2 RAS Monceau A - RCS Brainois A 1 - 0
11/09/2022 3 RFC Doornik A - RCS Brainois A 2 - 0
18/09/2022 4 RCS Brainois A - CS Entité Manageoise 1 - 1
25/09/2022 5 RAEC Mons A - RCS Brainois A 1 - 0
02/10/2022 6 RCS Brainois A - Saint-Ghislain TH A 2 - 2
09/10/2022 7 CS Onhaye A - RCS Brainois A 3 - 0
16/10/2022 8 RCS Brainois A - Couvin-Mariembourg Fr. A 2 - 2
23/10/2022 9 R Léopold FC A - RCS Brainois A 0 - 2
30/10/2022 10 RCS Brainois A - RJ Aischoise A 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2022 14 RCS Brainois A - R Gosselies Sports A 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 Crossing Schaerbeek A - RCS Brainois A 1 - 0
13/11/2022 12 RCS Brainois A - RFCR Symphorinois A 0 - 1
20/11/2022 13 PV Ostiches-Ath A - RCS Brainois A 0 - 0
26/11/2022 14 RCS Brainois A - R Gosselies Sports A 01/11   Speeldag 
04/12/2022 15 RAS Jodoigne A - RCS Brainois A 2 - 2
11/12/2022 16 JS Taminoise A - RCS Brainois A 3 - 3
08/01/2023 17 RCS Brainois A - RAS Monceau A 2 - 0
15/01/2023 18 RCS Brainois A - RFC Doornik A 2 - 2
22/01/2023 19 CS Entité Manageoise - RCS Brainois A 3 - 2
29/01/2023 20 RCS Brainois A - RAEC Mons A 05/02   Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 20 RCS Brainois A - RAEC Mons A 0 - 2
12/02/2023 21 Saint-Ghislain TH A - RCS Brainois A 1 - 3
19/02/2023 22 RCS Brainois A - CS Onhaye A 3 - 0
26/02/2023 23 Couvin-Mariembourg Fr. A - RCS Brainois A 3 - 2
12/03/2023 24 RCS Brainois A - R Léopold FC A 3 - 0
19/03/2023 25 RJ Aischoise A - RCS Brainois A 3 - 2
26/03/2023 26 RCS Brainois A - Crossing Schaerbeek A 2 - 2
02/04/2023 27 RFCR Symphorinois A - RCS Brainois A 2 - 1
16/04/2023 28 RCS Brainois A - PV Ostiches-Ath A 0 - 3
23/04/2023 29 R Gosselies Sports A - RCS Brainois A 0 - 1
30/04/2023 30 RCS Brainois A - RAS Jodoigne A 1 - 1

RFC Doornik A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RFC Doornik A - RAS Monceau A 1 - 1
04/09/2022 2 RJ Aischoise A - RFC Doornik A 1 - 4
11/09/2022 3 RFC Doornik A - RCS Brainois A 2 - 0
18/09/2022 4 Crossing Schaerbeek A - RFC Doornik A 0 - 0
25/09/2022 5 RFC Doornik A - CS Entité Manageoise 1 - 2
02/10/2022 6 RFCR Symphorinois A - RFC Doornik A 2 - 1
09/10/2022 7 RFC Doornik A - RAEC Mons A 0 - 3
16/10/2022 8 PV Ostiches-Ath A - RFC Doornik A 2 - 0
23/10/2022 9 RFC Doornik A - Saint-Ghislain TH A 2 - 0
30/10/2022 10 R Gosselies Sports A - RFC Doornik A 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RFC Doornik A - CS Onhaye A 1 - 0
13/11/2022 12 RAS Jodoigne A - RFC Doornik A 2 - 3
20/11/2022 13 RFC Doornik A - Couvin-Mariembourg Fr. A 1 - 0
26/11/2022 14 RFC Doornik A - JS Taminoise A 1 - 1
04/12/2022 15 R Léopold FC A - RFC Doornik A 0 - 3
11/12/2022 16 RAS Monceau A - RFC Doornik A 1 - 1
08/01/2023 17 RFC Doornik A - RJ Aischoise A 3 - 3
15/01/2023 18 RCS Brainois A - RFC Doornik A 2 - 2
22/01/2023 19 RFC Doornik A - Crossing Schaerbeek A 1 - 1
29/01/2023 20 CS Entité Manageoise - RFC Doornik A 05/02   Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 20 CS Entité Manageoise - RFC Doornik A 1 - 0
12/02/2023 21 RFC Doornik A - RFCR Symphorinois A 2 - 2
19/02/2023 22 RAEC Mons A - RFC Doornik A 4 - 0
26/02/2023 23 RFC Doornik A - PV Ostiches-Ath A 3 - 1
12/03/2023 24 Saint-Ghislain TH A - RFC Doornik A 1 - 2
19/03/2023 25 RFC Doornik A - R Gosselies Sports A 0 - 0
26/03/2023 26 CS Onhaye A - RFC Doornik A 1 - 0
02/04/2023 27 RFC Doornik A - RAS Jodoigne A 4 - 1
16/04/2023 28 Couvin-Mariembourg Fr. A - RFC Doornik A 0 - 5
23/04/2023 29 JS Taminoise A - RFC Doornik A 1 - 1
30/04/2023 30 RFC Doornik A - R Léopold FC A 3 - 1

RFCR Symphorinois A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 CS Onhaye A - RFCR Symphorinois A 3 - 1
04/09/2022 2 RFCR Symphorinois A - Couvin-Mariembourg Fr. A 3 - 0
11/09/2022 3 R Léopold FC A - RFCR Symphorinois A 0 - 1
18/09/2022 4 RFCR Symphorinois A - RJ Aischoise A 1 - 6
25/09/2022 5 Crossing Schaerbeek A - RFCR Symphorinois A 1 - 3
02/10/2022 6 RFCR Symphorinois A - RFC Doornik A 2 - 1
09/10/2022 7 RFCR Symphorinois A - PV Ostiches-Ath A 2 - 0
16/10/2022 8 R Gosselies Sports A - RFCR Symphorinois A 3 - 3
23/10/2022 9 RFCR Symphorinois A - RAS Jodoigne A 3 - 1
30/10/2022 10 JS Taminoise A - RFCR Symphorinois A 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RFCR Symphorinois A - RAS Monceau A 1 - 0
13/11/2022 12 RCS Brainois A - RFCR Symphorinois A 0 - 1
20/11/2022 13 RFCR Symphorinois A - CS Entité Manageoise 1 - 1
26/11/2022 14 RAEC Mons A - RFCR Symphorinois A 1 - 0
04/12/2022 15 RFCR Symphorinois A - Saint-Ghislain TH A 1 - 0
11/12/2022 16 RFCR Symphorinois A - CS Onhaye A 3 - 1
08/01/2023 17 Couvin-Mariembourg Fr. A - RFCR Symphorinois A 2 - 0
15/01/2023 18 RFCR Symphorinois A - R Léopold FC A 1 - 0
22/01/2023 19 RJ Aischoise A - RFCR Symphorinois A 05/02   Speeldag 
29/01/2023 20 RFCR Symphorinois A - Crossing Schaerbeek A 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 19 RJ Aischoise A - RFCR Symphorinois A 1 - 2
12/02/2023 21 RFC Doornik A - RFCR Symphorinois A 2 - 2
19/02/2023 22 PV Ostiches-Ath A - RFCR Symphorinois A 0 - 0
26/02/2023 23 RFCR Symphorinois A - R Gosselies Sports A 2 - 2
12/03/2023 24 RAS Jodoigne A - RFCR Symphorinois A 3 - 3
19/03/2023 25 RFCR Symphorinois A - JS Taminoise A 0 - 1
26/03/2023 26 RAS Monceau A - RFCR Symphorinois A 3 - 1
02/04/2023 27 RFCR Symphorinois A - RCS Brainois A 2 - 1
16/04/2023 28 CS Entité Manageoise - RFCR Symphorinois A 0 - 2
23/04/2023 29 RFCR Symphorinois A - RAEC Mons A 0 - 2
30/04/2023 30 Saint-Ghislain TH A - RFCR Symphorinois A 1 - 1

RJ Aischoise A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 R Léopold FC A - RJ Aischoise A 1 - 3
04/09/2022 2 RJ Aischoise A - RFC Doornik A 1 - 4
11/09/2022 3 RJ Aischoise A - Crossing Schaerbeek A 0 - 0
18/09/2022 4 RFCR Symphorinois A - RJ Aischoise A 1 - 6
25/09/2022 5 RJ Aischoise A - PV Ostiches-Ath A 0 - 1
02/10/2022 6 R Gosselies Sports A - RJ Aischoise A 0 - 4
09/10/2022 7 RJ Aischoise A - RAS Jodoigne A 2 - 1
16/10/2022 8 JS Taminoise A - RJ Aischoise A 0 - 0
23/10/2022 9 RJ Aischoise A - RAS Monceau A 1 - 3
30/10/2022 10 RCS Brainois A - RJ Aischoise A 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RJ Aischoise A - CS Entité Manageoise 3 - 2
13/11/2022 12 RAEC Mons A - RJ Aischoise A 3 - 1
20/11/2022 13 RJ Aischoise A - Saint-Ghislain TH A 7 - 1
26/11/2022 14 CS Onhaye A - RJ Aischoise A 1 - 1
04/12/2022 15 RJ Aischoise A - Couvin-Mariembourg Fr. A 3 - 3
11/12/2022 16 RJ Aischoise A - R Léopold FC A 5 - 0
08/01/2023 17 RFC Doornik A - RJ Aischoise A 3 - 3
15/01/2023 18 Crossing Schaerbeek A - RJ Aischoise A 2 - 2
22/01/2023 19 RJ Aischoise A - RFCR Symphorinois A 05/02   Speeldag 
29/01/2023 20 PV Ostiches-Ath A - RJ Aischoise A 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 19 RJ Aischoise A - RFCR Symphorinois A 1 - 2
12/02/2023 21 RJ Aischoise A - R Gosselies Sports A 2 - 1
19/02/2023 22 RAS Jodoigne A - RJ Aischoise A 1 - 2
26/02/2023 23 RJ Aischoise A - JS Taminoise A 0 - 0
12/03/2023 24 RAS Monceau A - RJ Aischoise A 0 - 0
19/03/2023 25 RJ Aischoise A - RCS Brainois A 3 - 2
26/03/2023 26 CS Entité Manageoise - RJ Aischoise A 0 - 2
02/04/2023 27 RJ Aischoise A - RAEC Mons A 1 - 3
16/04/2023 28 Saint-Ghislain TH A - RJ Aischoise A 1 - 2
23/04/2023 29 RJ Aischoise A - CS Onhaye A 1 - 2
30/04/2023 30 Couvin-Mariembourg Fr. A - RJ Aischoise A 2 - 5

Saint-Ghislain TH A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Saint-Ghislain TH A - PV Ostiches-Ath A 1 - 1
04/09/2022 2 R Gosselies Sports A - Saint-Ghislain TH A 0 - 3
11/09/2022 3 Saint-Ghislain TH A - RAS Jodoigne A 0 - 5
18/09/2022 4 JS Taminoise A - Saint-Ghislain TH A 3 - 0
25/09/2022 5 Saint-Ghislain TH A - RAS Monceau A 2 - 2
02/10/2022 6 RCS Brainois A - Saint-Ghislain TH A 2 - 2
09/10/2022 7 Saint-Ghislain TH A - CS Entité Manageoise 2 - 2
16/10/2022 8 RAEC Mons A - Saint-Ghislain TH A 2 - 0
23/10/2022 9 RFC Doornik A - Saint-Ghislain TH A 2 - 0
30/10/2022 10 Saint-Ghislain TH A - CS Onhaye A 2 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 Couvin-Mariembourg Fr. A - Saint-Ghislain TH A 0 - 3
13/11/2022 12 Saint-Ghislain TH A - R Léopold FC A 1 - 1
20/11/2022 13 RJ Aischoise A - Saint-Ghislain TH A 7 - 1
26/11/2022 14 Saint-Ghislain TH A - Crossing Schaerbeek A 1 - 1
04/12/2022 15 RFCR Symphorinois A - Saint-Ghislain TH A 1 - 0
11/12/2022 16 PV Ostiches-Ath A - Saint-Ghislain TH A 2 - 1
08/01/2023 17 Saint-Ghislain TH A - R Gosselies Sports A 1 - 1
15/01/2023 18 RAS Jodoigne A - Saint-Ghislain TH A 0 - 1
22/01/2023 19 Saint-Ghislain TH A - JS Taminoise A 2 - 1
29/01/2023 20 RAS Monceau A - Saint-Ghislain TH A 1 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 Saint-Ghislain TH A - RCS Brainois A 1 - 3
19/02/2023 22 CS Entité Manageoise - Saint-Ghislain TH A 2 - 2
26/02/2023 23 Saint-Ghislain TH A - RAEC Mons A 2 - 2
12/03/2023 24 Saint-Ghislain TH A - RFC Doornik A 1 - 2
19/03/2023 25 CS Onhaye A - Saint-Ghislain TH A 3 - 1
26/03/2023 26 Saint-Ghislain TH A - Couvin-Mariembourg Fr. A 4 - 3
02/04/2023 27 R Léopold FC A - Saint-Ghislain TH A 1 - 3
16/04/2023 28 Saint-Ghislain TH A - RJ Aischoise A 1 - 2
23/04/2023 29 Crossing Schaerbeek A - Saint-Ghislain TH A 4 - 0
30/04/2023 30 Saint-Ghislain TH A - RFCR Symphorinois A 1 - 1

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e AFDELING VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het RBFA-Reglement (c), onder voorbehoud van wijziging.

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Afdeling of Division 2, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e Afdeling VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e Afdeling VV.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e Afdeling VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e Nationale Heren:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger naar de 2e Afdeling VV.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e Afdeling VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2e Afdeling VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e Afdeling VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de RBFA. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

DE EINDRONDE - STIJGEN DIVISION 3 ACFF

De "Eindronde stijgen Division 3 ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de Division 2 ACFF.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de Division 2 ACFF wanneer in de eindronde "1e Nationale" de deelnemer uit de 1e Nationale een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de Division 2 ACFF.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de Division 2 ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de Division 2 ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e Division 2 ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e AFDELING VV - DEGRADATIE

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e Afdeling VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VV-A en de 13e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale Heren een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

DIVISION 3 ACFF - DEGRADATIE

- De clubs die eindigen op de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2022-2023) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen Division 3 ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de Division 3 ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).