Division 3 ACFF - B
Update: gisteren om 16:23u
Nationaal D3 Nationale Heren Division 3 ACFF - B
Laatste update: gisteren om 16:23u
Verschueren BV - Schrijnwerkerij
Ramen & Deuren - Meer-Hoogstraten
Meer info...
Je persoonlijke computerdokter
www.btasupportnet.com
Krokuslaan 68, 2460 Lichtaart
Meer info...
ACFF-LOGO    DE VOETBALCOMPETITIE 2022-2023 - DIVISION 3 ACFF - B (16 ploegen)

RFC Hoei, La Calamine-Kelmis, FC Herstal, FCB Sprimont, FC Raeren-Eynatten, RFC Aywaille, Union Rochefortoise, RRC Mormont,
RSC Habay La Neuve, Marloie Sport, FC United Richelle, Entente Durbuy, RUS Givry, Meix-dt-Virton, RCS Libramont en RUW Ciney.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 wedstrijden).

Division 3 ACFF - Geografisch Archief - Seizoen 2021-2022 Promotie/Degradatie Lotto Super League
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 14 (26 november 2022) - 2e periode
Din. 01/11 14u30 R Aywaille FC A - FC Herstal A 1 - 0
Zat. 26/11 20u00 RU Wallonne Ciney A - RFC Hoei A 0 - 1
Zat. 26/11 20u00 Marloie Sport A - Entente Durbuy gest.
Zat. 26/11 20u00 FCB Sprimont A - RFCU La Calamine A 4 - 1
Zat. 26/11 20u00 RCS Libramont A - U Rochefortoise A 0 - 2
Zat. 26/11 20u00 RUS Givry A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 4
Zat. 26/11 20u00 RSC Habay-la-Neuve A - FC Un Richelle A 3 - 3
Zat. 26/11 20u00 ROC Meix-dt-Virton A - RRC Mormont A 0 - 2

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 14 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 U Rochefortoise A 14 9 4 1 29 13 28
2 FC Un Richelle A (1) 14 8 2 4 20 11 28
3 RRC Mormont A 14 7 3 4 26 16 25
4 RFC Hoei A 14 6 1 7 17 11 25
5 Marloie Sport A 13 6 2 5 21 14 23
6 RSC Habay-la-Neuve A 14 5 1 8 24 18 23
7 RFC Raeren-Eynatten 14 6 4 4 20 15 22
8 R Aywaille FC A 14 5 2 7 23 15 22
9 RFCU La Calamine A 14 5 4 5 24 20 20
10 FCB Sprimont A 14 6 7 1 25 21 19
11 RU Wallonne Ciney A 14 4 6 4 20 23 16
12 FC Herstal A 14 4 8 2 17 25 14
13 ROC Meix-dt-Virton A 14 3 6 5 15 25 14
14 RCS Libramont A 14 1 7 6 15 26 9
15 RUS Givry A 14 2 11 1 12 39 7
16 Entente Durbuy 13 1 10 2 17 33 5

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 U Rochefortoise A 4 4 0 0 14 0 12
2 FCB Sprimont A 4 3 1 0 11 4 9
3 RFC Raeren-Eynatten 4 3 1 0 9 4 9
4 FC Un Richelle A (1) 4 2 0 2 8 4 8
5 R Aywaille FC A 4 2 0 2 6 3 8
6 RFC Hoei A 4 2 0 2 6 3 8
7 RRC Mormont A 4 2 1 1 8 3 7
8 RFCU La Calamine A 4 2 2 0 9 8 6
9 ROC Meix-dt-Virton A 4 1 2 1 7 7 4
10 RSC Habay-la-Neuve A 4 0 0 4 9 9 4
11 Marloie Sport A 3 1 2 0 3 7 3
12 FC Herstal A 4 1 3 0 4 10 3
13 RCS Libramont A 4 0 2 2 4 8 2
14 Entente Durbuy 3 0 2 1 2 11 1
15 RU Wallonne Ciney A 4 0 3 1 3 9 1
16 RUS Givry A 4 0 4 0 0 13 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Un Richelle A 10 6 2 2 12 7 20
2 Marloie Sport A 10 5 0 5 18 7 20
3 RSC Habay-la-Neuve A 10 5 1 4 15 9 19
4 RRC Mormont A 10 5 2 3 18 13 18
5 RFC Hoei A 10 4 1 5 11 8 17
6 U Rochefortoise A 10 5 4 1 15 13 16
7 RU Wallonne Ciney A 10 4 3 3 17 14 15
8 R Aywaille FC A 10 3 2 5 17 12 14
9 RFCU La Calamine A 10 3 2 5 15 12 14
10 RFC Raeren-Eynatten 10 3 3 4 11 11 13
11 FC Herstal A 10 3 5 2 13 15 11
12 FCB Sprimont A 10 3 6 1 14 17 10
13 ROC Meix-dt-Virton A 10 2 4 4 8 18 10
14 RUS Givry A 10 2 7 1 12 26 7
15 RCS Libramont A 10 1 5 4 11 18 7
16 Entente Durbuy 10 1 8 1 15 22 4
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (28 augustus 2022) - 1e periode
Marloie Sport A - FCB Sprimont A 3 - 1
RCS Libramont A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 0
RU Wallonne Ciney A - RFCU La Calamine A 1 - 1
FC Un Richelle A - FC Herstal A 2 - 0
RUS Givry A - RRC Mormont A 0 - 1
R Aywaille FC A - Entente Durbuy 2 - 1
ROC Meix-dt-Virton A - RFC Hoei A 0 - 0
RSC Habay-la-Neuve A - U Rochefortoise A 2 - 1


Speeldag 2 (4 september 2022) - 1e periode
RFCU La Calamine A - ROC Meix-dt-Virton A 3 - 0
RFC Hoei A - Marloie Sport A 0 - 0
FCB Sprimont A - RU Wallonne Ciney A 1 - 3
U Rochefortoise A - FC Un Richelle A 2 - 1
Entente Durbuy - RUS Givry A 5 - 0
RRC Mormont A - RCS Libramont A 5 - 1
RFC Raeren-Eynatten - R Aywaille FC A 1 - 1
FC Herstal A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 1


Speeldag 3 (11 september 2022) - 1e periode
Marloie Sport A - RU Wallonne Ciney A 3 - 3
RCS Libramont A - RFCU La Calamine A 2 - 3
RUS Givry A - FCB Sprimont A 4 - 1
R Aywaille FC A - RRC Mormont A 1 - 1
ROC Meix-dt-Virton A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 2
FC Un Richelle A - RFC Hoei A 2 - 1
FC Herstal A - U Rochefortoise A 2 - 0
RSC Habay-la-Neuve A - Entente Durbuy 3 - 1


Speeldag 4 (18 september 2022) - 1e periode
RFCU La Calamine A - Marloie Sport A 1 - 1
RU Wallonne Ciney A - FC Herstal A 2 - 1
Entente Durbuy - RCS Libramont A 3 - 3
RFC Hoei A - RUS Givry A 1 - 0
U Rochefortoise A - R Aywaille FC A 3 - 2
FCB Sprimont A - ROC Meix-dt-Virton A 5 - 1
RFC Raeren-Eynatten - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 2
RRC Mormont A - FC Un Richelle A 1 - 1


Speeldag 5 (25 september 2022) - 1e periode
RCS Libramont A - RFC Hoei A 1 - 2
U Rochefortoise A - RFCU La Calamine A 2 - 2
R Aywaille FC A - FCB Sprimont A 1 - 0
RUS Givry A - RU Wallonne Ciney A 2 - 1
ROC Meix-dt-Virton A - Entente Durbuy 2 - 1
RSC Habay-la-Neuve A - Marloie Sport A 0 - 3
FC Un Richelle A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 1
FC Herstal A - RRC Mormont A 1 - 1


Speeldag 6 (2 oktober 2022) - 1e periode
RFCU La Calamine A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 0
RU Wallonne Ciney A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 1
Entente Durbuy - FC Un Richelle A 1 - 2
RFC Hoei A - R Aywaille FC A 1 - 1
FCB Sprimont A - RCS Libramont A 1 - 0
Marloie Sport A - RUS Givry A 2 - 1
RFC Raeren-Eynatten - FC Herstal A 1 - 1
RRC Mormont A - U Rochefortoise A 1 - 2


Speeldag 7 (9 oktober 2022) - 1e periode
U Rochefortoise A - Entente Durbuy 3 - 0
RCS Libramont A - Marloie Sport A 0 - 1
ROC Meix-dt-Virton A - RUS Givry A 2 - 1
R Aywaille FC A - RU Wallonne Ciney A 1 - 2
RSC Habay-la-Neuve A - FCB Sprimont A 0 - 0
FC Un Richelle A - RFCU La Calamine A 1 - 0
FC Herstal A - RFC Hoei A 1 - 2
RRC Mormont A - RFC Raeren-Eynatten 2 - 1


Speeldag 8 (16 oktober 2022) - 1e periode
RFCU La Calamine A - R Aywaille FC A 0 - 0
RFC Hoei A - RSC Habay-la-Neuve A 2 - 2
Entente Durbuy - FC Herstal A 1 - 2
Marloie Sport A - ROC Meix-dt-Virton A 4 - 0
FCB Sprimont A - FC Un Richelle A 1 - 2
RU Wallonne Ciney A - RRC Mormont A 3 - 1
RUS Givry A - RCS Libramont A 1 - 1
RFC Raeren-Eynatten - U Rochefortoise A 0 - 2


Speeldag 9 (23 oktober 2022) - 1e periode
RCS Libramont A - RU Wallonne Ciney A 2 - 1
U Rochefortoise A - RFC Hoei A 0 - 1
FC Un Richelle A - Marloie Sport A 0 - 0
RRC Mormont A - RFCU La Calamine A 3 - 2
RFC Raeren-Eynatten - Entente Durbuy 3 - 1
R Aywaille FC A - RUS Givry A 7 - 2
RSC Habay-la-Neuve A - ROC Meix-dt-Virton A 0 - 0
FC Herstal A - FCB Sprimont A 3 - 2


Speeldag 10 (30 oktober 2022) - 1e periode
RUS Givry A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 5
RFC Hoei A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 1
RU Wallonne Ciney A - FC Un Richelle A 0 - 1
Marloie Sport A - R Aywaille FC A 1 - 1
RFCU La Calamine A - FC Herstal A 3 - 2
FCB Sprimont A - U Rochefortoise A 2 - 0
Entente Durbuy - RRC Mormont A 1 - 2
ROC Meix-dt-Virton A - RCS Libramont A 1 - 1


Inhaalwedstrijden (dinsdag 1 november 2022)
R Aywaille FC A - FC Herstal A 1 - 0 Speeldag 14


Speeldag 11 (6 november 2022) - 2e periode
Entente Durbuy - RFC Hoei A 1 - 1
U Rochefortoise A - RU Wallonne Ciney A 4 - 0
R Aywaille FC A - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 0
FC Herstal A - Marloie Sport A 1 - 3
RRC Mormont A - FCB Sprimont A 1 - 2
RFC Raeren-Eynatten - RFCU La Calamine A 0 - 2
FC Un Richelle A - RUS Givry A 2 - 0
RSC Habay-la-Neuve A - RCS Libramont A 3 - 3


Speeldag 12 (13 november 2022) - 2e periode
RFCU La Calamine A - Entente Durbuy 5 - 1
RFC Hoei A - RRC Mormont A 1 - 1
RCS Libramont A - R Aywaille FC A 1 - 1
RU Wallonne Ciney A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 1
Marloie Sport A - U Rochefortoise A 0 - 2
FCB Sprimont A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 2
RUS Givry A - FC Herstal A 0 - 1
ROC Meix-dt-Virton A - FC Un Richelle A 1 - 1


Speeldag 13 (20 november 2022) - 2e periode
RFCU La Calamine A - RFC Hoei A 1 - 3
U Rochefortoise A - RUS Givry A 6 - 0
Entente Durbuy - FCB Sprimont A 0 - 5
RFC Raeren-Eynatten - RU Wallonne Ciney A 3 - 2
R Aywaille FC A - RSC Habay-la-Neuve A 2 - 2
RRC Mormont A - Marloie Sport A 4 - 0
FC Herstal A - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 6
FC Un Richelle A - RCS Libramont A 2 - 0


Speeldag 14 (26 november 2022) - 2e periode
RU Wallonne Ciney A - RFC Hoei A 0 - 1
Marloie Sport A - Entente Durbuy gest.
FCB Sprimont A - RFCU La Calamine A 4 - 1
RCS Libramont A - U Rochefortoise A 0 - 2
R Aywaille FC A - FC Herstal A 1 - 0
RUS Givry A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 4
RSC Habay-la-Neuve A - FC Un Richelle A 3 - 3
ROC Meix-dt-Virton A - RRC Mormont A 0 - 2


Speeldag 15 (4 december 2022) - 2e periode
RFCU La Calamine A - RUS Givry A
U Rochefortoise A - ROC Meix-dt-Virton A
Entente Durbuy - RU Wallonne Ciney A
RFC Hoei A - FCB Sprimont A
RFC Raeren-Eynatten - Marloie Sport A
RRC Mormont A - RSC Habay-la-Neuve A
FC Herstal A - RCS Libramont A
FC Un Richelle A - R Aywaille FC A


Speeldag 16 (11 december 2022) - 2e periode
RFCU La Calamine A - RCS Libramont A
Entente Durbuy - RSC Habay-la-Neuve A
U Rochefortoise A - RFC Raeren-Eynatten
FCB Sprimont A - R Aywaille FC A
RFC Hoei A - FC Un Richelle A
RRC Mormont A - RUS Givry A
FC Herstal A - RU Wallonne Ciney A
ROC Meix-dt-Virton A - Marloie Sport A


Speeldag 17 (18 december 2022) - 2e periode
RCS Libramont A - Entente Durbuy
RU Wallonne Ciney A - U Rochefortoise A
Marloie Sport A - RFC Hoei A
RFC Raeren-Eynatten - RRC Mormont A
R Aywaille FC A - RFCU La Calamine A
RUS Givry A - ROC Meix-dt-Virton A
RSC Habay-la-Neuve A - FC Herstal A
FC Un Richelle A - FCB Sprimont A


Speeldag 18 (15 januari 2023) - 2e periode
RFCU La Calamine A - FC Un Richelle A
FCB Sprimont A - RUS Givry A
Marloie Sport A - RSC Habay-la-Neuve A
Entente Durbuy - U Rochefortoise A
RFC Hoei A - RCS Libramont A
RRC Mormont A - R Aywaille FC A
FC Herstal A - RFC Raeren-Eynatten
ROC Meix-dt-Virton A - RU Wallonne Ciney A


Speeldag 19 (22 januari 2023) - 2e periode
RU Wallonne Ciney A - Marloie Sport A
U Rochefortoise A - FC Herstal A
RCS Libramont A - FCB Sprimont A
R Aywaille FC A - RFC Raeren-Eynatten
RUS Givry A - Entente Durbuy
FC Un Richelle A - RRC Mormont A
ROC Meix-dt-Virton A - RFCU La Calamine A
RSC Habay-la-Neuve A - RFC Hoei A


Speeldag 20 (29 januari 2023) - 2e periode
Entente Durbuy - R Aywaille FC A
Marloie Sport A - RCS Libramont A
FCB Sprimont A - RSC Habay-la-Neuve A
RFC Hoei A - ROC Meix-dt-Virton A
RFC Raeren-Eynatten - FC Un Richelle A
RU Wallonne Ciney A - RUS Givry A
RFCU La Calamine A - U Rochefortoise A
RRC Mormont A - FC Herstal A


Speeldag 21 (12 februari 2023) - 3e periode
U Rochefortoise A - RRC Mormont A
RCS Libramont A - ROC Meix-dt-Virton A
RSC Habay-la-Neuve A - RFCU La Calamine A
FC Herstal A - Entente Durbuy
R Aywaille FC A - RFC Hoei A
RUS Givry A - Marloie Sport A
RFC Raeren-Eynatten - FCB Sprimont A
FC Un Richelle A - RU Wallonne Ciney A


Speeldag 22 (19 februari 2023) - 3e periode
RFCU La Calamine A - RRC Mormont A
RFC Hoei A - U Rochefortoise A
Marloie Sport A - FC Un Richelle A
FCB Sprimont A - FC Herstal A
RU Wallonne Ciney A - RCS Libramont A
Entente Durbuy - RFC Raeren-Eynatten
RUS Givry A - R Aywaille FC A
ROC Meix-dt-Virton A - RSC Habay-la-Neuve A


Speeldag 23 (26 februari 2023) - 3e periode
U Rochefortoise A - FCB Sprimont A
RCS Libramont A - RUS Givry A
RSC Habay-la-Neuve A - RU Wallonne Ciney A
RFC Raeren-Eynatten - RFC Hoei A
RRC Mormont A - Entente Durbuy
FC Un Richelle A - ROC Meix-dt-Virton A
FC Herstal A - RFCU La Calamine A
R Aywaille FC A - Marloie Sport A


Speeldag 24 (12 maart 2023) - 3e periode
RFCU La Calamine A - RFC Raeren-Eynatten
RU Wallonne Ciney A - FCB Sprimont A
Marloie Sport A - RRC Mormont A
RCS Libramont A - RSC Habay-la-Neuve A
RFC Hoei A - FC Herstal A
RUS Givry A - U Rochefortoise A
ROC Meix-dt-Virton A - R Aywaille FC A
FC Un Richelle A - Entente Durbuy


Speeldag 25 (19 maart 2023) - 3e periode
U Rochefortoise A - Marloie Sport A
Entente Durbuy - RFCU La Calamine A
FCB Sprimont A - RFC Hoei A
R Aywaille FC A - RCS Libramont A
RSC Habay-la-Neuve A - RUS Givry A
RRC Mormont A - RU Wallonne Ciney A
FC Herstal A - FC Un Richelle A
RFC Raeren-Eynatten - ROC Meix-dt-Virton A


Speeldag 26 (26 maart 2023) - 3e periode
RU Wallonne Ciney A - R Aywaille FC A
Marloie Sport A - FC Herstal A
RFC Hoei A - Entente Durbuy
RCS Libramont A - RRC Mormont A
FC Un Richelle A - U Rochefortoise A
RUS Givry A - RFCU La Calamine A
ROC Meix-dt-Virton A - FCB Sprimont A
RSC Habay-la-Neuve A - RFC Raeren-Eynatten


Speeldag 27 (2 april 2023) - 3e periode
RFCU La Calamine A - RU Wallonne Ciney A
FCB Sprimont A - Marloie Sport A
U Rochefortoise A - RSC Habay-la-Neuve A
Entente Durbuy - ROC Meix-dt-Virton A
RRC Mormont A - RFC Hoei A
FC Herstal A - RUS Givry A
R Aywaille FC A - FC Un Richelle A
RFC Raeren-Eynatten - RCS Libramont A


Speeldag 28 (16 april 2023) - 3e periode
RU Wallonne Ciney A - Entente Durbuy
RCS Libramont A - FC Herstal A
Marloie Sport A - RFC Raeren-Eynatten
RFC Hoei A - RFCU La Calamine A
FCB Sprimont A - RRC Mormont A
ROC Meix-dt-Virton A - U Rochefortoise A
RSC Habay-la-Neuve A - R Aywaille FC A
RUS Givry A - FC Un Richelle A


Speeldag 29 (23 april 2023) - 3e periode
RFC Raeren-Eynatten - RUS Givry A
Entente Durbuy - Marloie Sport A
RRC Mormont A - ROC Meix-dt-Virton A
RFCU La Calamine A - FCB Sprimont A
FC Un Richelle A - RSC Habay-la-Neuve A
RFC Hoei A - RU Wallonne Ciney A
FC Herstal A - R Aywaille FC A
U Rochefortoise A - RCS Libramont A


Speeldag 30 (30 april 2023) - 3e periode
ROC Meix-dt-Virton A - FC Herstal A
RSC Habay-la-Neuve A - RRC Mormont A
RUS Givry A - RFC Hoei A
FCB Sprimont A - Entente Durbuy
R Aywaille FC A - U Rochefortoise A
Marloie Sport A - RFCU La Calamine A
RCS Libramont A - FC Un Richelle A
RU Wallonne Ciney A - RFC Raeren-Eynatten


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de Division 3 ACFF - B.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 14 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Un Richelle A 281612
2U Rochefortoise A 281612
3RFC Hoei A 25817
4RRC Mormont A 251312
5RSC Habay-la-Neuve A 231013
6Marloie Sport A 231112
7RFC Raeren-Eynatten 22814
8R Aywaille FC A 22175
9RFCU La Calamine A 20128
10FCB Sprimont A 19127
11RU Wallonne Ciney A 1697
12FC Herstal A 1477
13ROC Meix-dt-Virton A 1495
14RCS Libramont A 954
15RUS Givry A 770
16Entente Durbuy 550


VERLIESPUNTEN NA 14 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Un Richelle A 1459
2U Rochefortoise A 1459
3Marloie Sport A 1679
4RFC Hoei A 17107
5RRC Mormont A 1789
6RSC Habay-la-Neuve A 19118
7RFC Raeren-Eynatten 20137
8R Aywaille FC A 20713
9RFCU La Calamine A 22913
10FCB Sprimont A 23914
11RU Wallonne Ciney A 261214
12FC Herstal A 281414
13ROC Meix-dt-Virton A 281216
14RCS Libramont A 331617
15Entente Durbuy 341618
16RUS Givry A 351421


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1U Rochefortoise A 1266
2FCB Sprimont A 936
3RFC Raeren-Eynatten 936
4RFC Hoei A 817
5FC Un Richelle A 862
6R Aywaille FC A 871
7RRC Mormont A 734
8RFCU La Calamine A 633
9Marloie Sport A 413
10ROC Meix-dt-Virton A 413
11RSC Habay-la-Neuve A 422
12FC Herstal A 303
13RCS Libramont A 211
14Entente Durbuy 110
15RU Wallonne Ciney A 110
16RUS Givry A 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 14 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1U Rochefortoise A 29209
2RRC Mormont A 26179
3FCB Sprimont A 251411
4RSC Habay-la-Neuve A 241113
5RFCU La Calamine A 241311
6R Aywaille FC A 23176
7Marloie Sport A 21138
8RU Wallonne Ciney A 20812
9FC Un Richelle A 20911
10RFC Raeren-Eynatten 20911
11RFC Hoei A 17611
12FC Herstal A 17107
13Entente Durbuy 17125
14RCS Libramont A 1569
15ROC Meix-dt-Virton A 1578
16RUS Givry A 1284


TEGENDOELPUNTEN NA 14 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC Hoei A 1156
2FC Un Richelle A 1129
3U Rochefortoise A 1367
4Marloie Sport A 1486
5RFC Raeren-Eynatten 15114
6R Aywaille FC A 1587
7RRC Mormont A 1697
8RSC Habay-la-Neuve A 18117
9RFCU La Calamine A 20713
10FCB Sprimont A 21912
11RU Wallonne Ciney A 23716
12FC Herstal A 251510
13ROC Meix-dt-Virton A 25817
14RCS Libramont A 261016
15Entente Durbuy 331518
16RUS Givry A 391425


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 14 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Marloie Sport A 4 11 
2RSC Habay-la-Neuve A 4 9x
3U Rochefortoise A 4x5 
4FC Un Richelle A 3 9x
5RFCU La Calamine A 3 6 
6RFC Raeren-Eynatten 3x3x
7RFC Hoei A 2x11x
8R Aywaille FC A 2 7x
9RRC Mormont A 2x5 
10RU Wallonne Ciney A 2 4 
11FC Herstal A 2 2 
12FCB Sprimont A 2x2x
13RCS Libramont A 1 5 
14ROC Meix-dt-Virton A 1 3 
15Entente Durbuy 1 1 
16RUS Givry A 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 14 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1U Rochefortoise A 633
2FC Un Richelle A 651
3Marloie Sport A 514
4RFC Hoei A 523
5RFC Raeren-Eynatten 404
6FCB Sprimont A 422
7RSC Habay-la-Neuve A 422
8R Aywaille FC A 431
9RFCU La Calamine A 431
10RRC Mormont A 312
11FC Herstal A 211
12ROC Meix-dt-Virton A 211
13Entente Durbuy 110
14RCS Libramont A 110
15RU Wallonne Ciney A 000
16RUS Givry A 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 14 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RRC Mormont A 1477
2R Aywaille FC A 1385
3FC Un Richelle A 1257
4RFC Hoei A 1257
5RFC Raeren-Eynatten 1156
6RFCU La Calamine A 1156
7RU Wallonne Ciney A 1156
8Entente Durbuy 1165
9FC Herstal A 1165
10FCB Sprimont A 1165
11U Rochefortoise A 1165
12RSC Habay-la-Neuve A 1046
13RCS Libramont A 945
14Marloie Sport A 954
15ROC Meix-dt-Virton A 853
16RUS Givry A 743


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 14 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RRC Mormont A 000
2R Aywaille FC A 101
3FC Un Richelle A 220
4Entente Durbuy 211
5RFC Hoei A 211
6RFC Raeren-Eynatten 321
7RFCU La Calamine A 321
8RU Wallonne Ciney A 321
9FC Herstal A 312
10FCB Sprimont A 312
11U Rochefortoise A 312
12RSC Habay-la-Neuve A 431
13Marloie Sport A 413
14RCS Libramont A 532
15ROC Meix-dt-Virton A 624
16RUS Givry A 734


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 14 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 R Aywaille FC A 8 5 2 1 17 8 17
2 U Rochefortoise A 7 5 1 1 20 6 16
3 FC Un Richelle A 7 5 1 1 9 2 16
4 RRC Mormont A 7 4 1 2 17 9 13
5 FCB Sprimont A 7 4 0 3 14 9 12
6 RFCU La Calamine A 7 3 3 1 13 7 12
7 Marloie Sport A 6 3 2 1 13 8 11
8 RSC Habay-la-Neuve A 7 2 4 1 11 11 10
9 RU Wallonne Ciney A 7 2 3 2 8 7 9
10 ROC Meix-dt-Virton A 7 2 3 2 7 8 9
11 RFC Hoei A 6 1 5 0 6 5 8
12 RFC Raeren-Eynatten 7 2 2 3 9 11 8
13 FC Herstal A 7 2 1 4 10 15 7
14 RUS Givry A 7 2 1 4 8 14 7
15 Entente Durbuy 7 1 2 4 12 15 5
16 RCS Libramont A 7 1 2 4 6 10 5

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 14 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 RFC Hoei A 8 5 2 1 11 6 17
2 RFC Raeren-Eynatten 7 4 2 1 11 4 14
3 RSC Habay-la-Neuve A 7 3 4 0 13 7 13
4 U Rochefortoise A 7 4 0 3 9 7 12
5 FC Un Richelle A 7 3 3 1 11 9 12
6 Marloie Sport A 7 3 3 1 8 6 12
7 RRC Mormont A 7 3 3 1 9 7 12
8 RFCU La Calamine A 7 2 2 3 11 13 8
9 FCB Sprimont A 7 2 1 4 11 12 7
10 FC Herstal A 7 2 1 4 7 10 7
11 RU Wallonne Ciney A 7 2 1 4 12 16 7
12 R Aywaille FC A 6 0 5 1 6 7 5
13 ROC Meix-dt-Virton A 7 1 2 4 8 17 5
14 RCS Libramont A 7 0 4 3 9 16 4
15 Entente Durbuy 6 0 0 6 5 18 0
16 RUS Givry A 7 0 0 7 4 25 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Entente Durbuy

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 R Aywaille FC A - Entente Durbuy 2 - 1
04/09/2022 2 Entente Durbuy - RUS Givry A 5 - 0
11/09/2022 3 RSC Habay-la-Neuve A - Entente Durbuy 3 - 1
18/09/2022 4 Entente Durbuy - RCS Libramont A 3 - 3
25/09/2022 5 ROC Meix-dt-Virton A - Entente Durbuy 2 - 1
02/10/2022 6 Entente Durbuy - FC Un Richelle A 1 - 2
09/10/2022 7 U Rochefortoise A - Entente Durbuy 3 - 0
16/10/2022 8 Entente Durbuy - FC Herstal A 1 - 2
23/10/2022 9 RFC Raeren-Eynatten - Entente Durbuy 3 - 1
30/10/2022 10 Entente Durbuy - RRC Mormont A 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 Entente Durbuy - RFC Hoei A 1 - 1
13/11/2022 12 RFCU La Calamine A - Entente Durbuy 5 - 1
20/11/2022 13 Entente Durbuy - FCB Sprimont A 0 - 5
26/11/2022 14 Marloie Sport A - Entente Durbuy gest. 
04/12/2022 15 Entente Durbuy - RU Wallonne Ciney A Speeldag 
11/12/2022 16 Entente Durbuy - RSC Habay-la-Neuve A Speeldag 
18/12/2022 17 RCS Libramont A - Entente Durbuy Speeldag 
15/01/2023 18 Entente Durbuy - U Rochefortoise A Speeldag 
22/01/2023 19 RUS Givry A - Entente Durbuy Speeldag 
29/01/2023 20 Entente Durbuy - R Aywaille FC A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 FC Herstal A - Entente Durbuy Speeldag 
19/02/2023 22 Entente Durbuy - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
26/02/2023 23 RRC Mormont A - Entente Durbuy Speeldag 
12/03/2023 24 FC Un Richelle A - Entente Durbuy Speeldag 
19/03/2023 25 Entente Durbuy - RFCU La Calamine A Speeldag 
26/03/2023 26 RFC Hoei A - Entente Durbuy Speeldag 
02/04/2023 27 Entente Durbuy - ROC Meix-dt-Virton A Speeldag 
16/04/2023 28 RU Wallonne Ciney A - Entente Durbuy Speeldag 
23/04/2023 29 Entente Durbuy - Marloie Sport A Speeldag 
30/04/2023 30 FCB Sprimont A - Entente Durbuy Speeldag 

FC Herstal A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 FC Un Richelle A - FC Herstal A 2 - 0
04/09/2022 2 FC Herstal A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 1
11/09/2022 3 FC Herstal A - U Rochefortoise A 2 - 0
18/09/2022 4 RU Wallonne Ciney A - FC Herstal A 2 - 1
25/09/2022 5 FC Herstal A - RRC Mormont A 1 - 1
02/10/2022 6 RFC Raeren-Eynatten - FC Herstal A 1 - 1
09/10/2022 7 FC Herstal A - RFC Hoei A 1 - 2
16/10/2022 8 Entente Durbuy - FC Herstal A 1 - 2
23/10/2022 9 FC Herstal A - FCB Sprimont A 3 - 2
30/10/2022 10 RFCU La Calamine A - FC Herstal A 3 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2022 14 R Aywaille FC A - FC Herstal A 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 FC Herstal A - Marloie Sport A 1 - 3
13/11/2022 12 RUS Givry A - FC Herstal A 0 - 1
20/11/2022 13 FC Herstal A - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 6
26/11/2022 14 R Aywaille FC A - FC Herstal A 01/11   Speeldag 
04/12/2022 15 FC Herstal A - RCS Libramont A Speeldag 
11/12/2022 16 FC Herstal A - RU Wallonne Ciney A Speeldag 
18/12/2022 17 RSC Habay-la-Neuve A - FC Herstal A Speeldag 
15/01/2023 18 FC Herstal A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
22/01/2023 19 U Rochefortoise A - FC Herstal A Speeldag 
29/01/2023 20 RRC Mormont A - FC Herstal A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 FC Herstal A - Entente Durbuy Speeldag 
19/02/2023 22 FCB Sprimont A - FC Herstal A Speeldag 
26/02/2023 23 FC Herstal A - RFCU La Calamine A Speeldag 
12/03/2023 24 RFC Hoei A - FC Herstal A Speeldag 
19/03/2023 25 FC Herstal A - FC Un Richelle A Speeldag 
26/03/2023 26 Marloie Sport A - FC Herstal A Speeldag 
02/04/2023 27 FC Herstal A - RUS Givry A Speeldag 
16/04/2023 28 RCS Libramont A - FC Herstal A Speeldag 
23/04/2023 29 FC Herstal A - R Aywaille FC A Speeldag 
30/04/2023 30 ROC Meix-dt-Virton A - FC Herstal A Speeldag 

FC Un Richelle A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 FC Un Richelle A - FC Herstal A 2 - 0
04/09/2022 2 U Rochefortoise A - FC Un Richelle A 2 - 1
11/09/2022 3 FC Un Richelle A - RFC Hoei A 2 - 1
18/09/2022 4 RRC Mormont A - FC Un Richelle A 1 - 1
25/09/2022 5 FC Un Richelle A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 1
02/10/2022 6 Entente Durbuy - FC Un Richelle A 1 - 2
09/10/2022 7 FC Un Richelle A - RFCU La Calamine A 1 - 0
16/10/2022 8 FCB Sprimont A - FC Un Richelle A 1 - 2
23/10/2022 9 FC Un Richelle A - Marloie Sport A 0 - 0
30/10/2022 10 RU Wallonne Ciney A - FC Un Richelle A 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 FC Un Richelle A - RUS Givry A 2 - 0
13/11/2022 12 ROC Meix-dt-Virton A - FC Un Richelle A 1 - 1
20/11/2022 13 FC Un Richelle A - RCS Libramont A 2 - 0
26/11/2022 14 RSC Habay-la-Neuve A - FC Un Richelle A 3 - 3
04/12/2022 15 FC Un Richelle A - R Aywaille FC A Speeldag 
11/12/2022 16 RFC Hoei A - FC Un Richelle A Speeldag 
18/12/2022 17 FC Un Richelle A - FCB Sprimont A Speeldag 
15/01/2023 18 RFCU La Calamine A - FC Un Richelle A Speeldag 
22/01/2023 19 FC Un Richelle A - RRC Mormont A Speeldag 
29/01/2023 20 RFC Raeren-Eynatten - FC Un Richelle A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 FC Un Richelle A - RU Wallonne Ciney A Speeldag 
19/02/2023 22 Marloie Sport A - FC Un Richelle A Speeldag 
26/02/2023 23 FC Un Richelle A - ROC Meix-dt-Virton A Speeldag 
12/03/2023 24 FC Un Richelle A - Entente Durbuy Speeldag 
19/03/2023 25 FC Herstal A - FC Un Richelle A Speeldag 
26/03/2023 26 FC Un Richelle A - U Rochefortoise A Speeldag 
02/04/2023 27 R Aywaille FC A - FC Un Richelle A Speeldag 
16/04/2023 28 RUS Givry A - FC Un Richelle A Speeldag 
23/04/2023 29 FC Un Richelle A - RSC Habay-la-Neuve A Speeldag 
30/04/2023 30 RCS Libramont A - FC Un Richelle A Speeldag 

FCB Sprimont A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Marloie Sport A - FCB Sprimont A 3 - 1
04/09/2022 2 FCB Sprimont A - RU Wallonne Ciney A 1 - 3
11/09/2022 3 RUS Givry A - FCB Sprimont A 4 - 1
18/09/2022 4 FCB Sprimont A - ROC Meix-dt-Virton A 5 - 1
25/09/2022 5 R Aywaille FC A - FCB Sprimont A 1 - 0
02/10/2022 6 FCB Sprimont A - RCS Libramont A 1 - 0
09/10/2022 7 RSC Habay-la-Neuve A - FCB Sprimont A 0 - 0
16/10/2022 8 FCB Sprimont A - FC Un Richelle A 1 - 2
23/10/2022 9 FC Herstal A - FCB Sprimont A 3 - 2
30/10/2022 10 FCB Sprimont A - U Rochefortoise A 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RRC Mormont A - FCB Sprimont A 1 - 2
13/11/2022 12 FCB Sprimont A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 2
20/11/2022 13 Entente Durbuy - FCB Sprimont A 0 - 5
26/11/2022 14 FCB Sprimont A - RFCU La Calamine A 4 - 1
04/12/2022 15 RFC Hoei A - FCB Sprimont A Speeldag 
11/12/2022 16 FCB Sprimont A - R Aywaille FC A Speeldag 
18/12/2022 17 FC Un Richelle A - FCB Sprimont A Speeldag 
15/01/2023 18 FCB Sprimont A - RUS Givry A Speeldag 
22/01/2023 19 RCS Libramont A - FCB Sprimont A Speeldag 
29/01/2023 20 FCB Sprimont A - RSC Habay-la-Neuve A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 RFC Raeren-Eynatten - FCB Sprimont A Speeldag 
19/02/2023 22 FCB Sprimont A - FC Herstal A Speeldag 
26/02/2023 23 U Rochefortoise A - FCB Sprimont A Speeldag 
12/03/2023 24 RU Wallonne Ciney A - FCB Sprimont A Speeldag 
19/03/2023 25 FCB Sprimont A - RFC Hoei A Speeldag 
26/03/2023 26 ROC Meix-dt-Virton A - FCB Sprimont A Speeldag 
02/04/2023 27 FCB Sprimont A - Marloie Sport A Speeldag 
16/04/2023 28 FCB Sprimont A - RRC Mormont A Speeldag 
23/04/2023 29 RFCU La Calamine A - FCB Sprimont A Speeldag 
30/04/2023 30 FCB Sprimont A - Entente Durbuy Speeldag 

Marloie Sport A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Marloie Sport A - FCB Sprimont A 3 - 1
04/09/2022 2 RFC Hoei A - Marloie Sport A 0 - 0
11/09/2022 3 Marloie Sport A - RU Wallonne Ciney A 3 - 3
18/09/2022 4 RFCU La Calamine A - Marloie Sport A 1 - 1
25/09/2022 5 RSC Habay-la-Neuve A - Marloie Sport A 0 - 3
02/10/2022 6 Marloie Sport A - RUS Givry A 2 - 1
09/10/2022 7 RCS Libramont A - Marloie Sport A 0 - 1
16/10/2022 8 Marloie Sport A - ROC Meix-dt-Virton A 4 - 0
23/10/2022 9 FC Un Richelle A - Marloie Sport A 0 - 0
30/10/2022 10 Marloie Sport A - R Aywaille FC A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 FC Herstal A - Marloie Sport A 1 - 3
13/11/2022 12 Marloie Sport A - U Rochefortoise A 0 - 2
20/11/2022 13 RRC Mormont A - Marloie Sport A 4 - 0
26/11/2022 14 Marloie Sport A - Entente Durbuy gest. 
04/12/2022 15 RFC Raeren-Eynatten - Marloie Sport A Speeldag 
11/12/2022 16 ROC Meix-dt-Virton A - Marloie Sport A Speeldag 
18/12/2022 17 Marloie Sport A - RFC Hoei A Speeldag 
15/01/2023 18 Marloie Sport A - RSC Habay-la-Neuve A Speeldag 
22/01/2023 19 RU Wallonne Ciney A - Marloie Sport A Speeldag 
29/01/2023 20 Marloie Sport A - RCS Libramont A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 RUS Givry A - Marloie Sport A Speeldag 
19/02/2023 22 Marloie Sport A - FC Un Richelle A Speeldag 
26/02/2023 23 R Aywaille FC A - Marloie Sport A Speeldag 
12/03/2023 24 Marloie Sport A - RRC Mormont A Speeldag 
19/03/2023 25 U Rochefortoise A - Marloie Sport A Speeldag 
26/03/2023 26 Marloie Sport A - FC Herstal A Speeldag 
02/04/2023 27 FCB Sprimont A - Marloie Sport A Speeldag 
16/04/2023 28 Marloie Sport A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
23/04/2023 29 Entente Durbuy - Marloie Sport A Speeldag 
30/04/2023 30 Marloie Sport A - RFCU La Calamine A Speeldag 

R Aywaille FC A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 R Aywaille FC A - Entente Durbuy 2 - 1
04/09/2022 2 RFC Raeren-Eynatten - R Aywaille FC A 1 - 1
11/09/2022 3 R Aywaille FC A - RRC Mormont A 1 - 1
18/09/2022 4 U Rochefortoise A - R Aywaille FC A 3 - 2
25/09/2022 5 R Aywaille FC A - FCB Sprimont A 1 - 0
02/10/2022 6 RFC Hoei A - R Aywaille FC A 1 - 1
09/10/2022 7 R Aywaille FC A - RU Wallonne Ciney A 1 - 2
16/10/2022 8 RFCU La Calamine A - R Aywaille FC A 0 - 0
23/10/2022 9 R Aywaille FC A - RUS Givry A 7 - 2
30/10/2022 10 Marloie Sport A - R Aywaille FC A 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2022 14 R Aywaille FC A - FC Herstal A 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 R Aywaille FC A - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 0
13/11/2022 12 RCS Libramont A - R Aywaille FC A 1 - 1
20/11/2022 13 R Aywaille FC A - RSC Habay-la-Neuve A 2 - 2
26/11/2022 14 R Aywaille FC A - FC Herstal A 01/11   Speeldag 
04/12/2022 15 FC Un Richelle A - R Aywaille FC A Speeldag 
11/12/2022 16 FCB Sprimont A - R Aywaille FC A Speeldag 
18/12/2022 17 R Aywaille FC A - RFCU La Calamine A Speeldag 
15/01/2023 18 RRC Mormont A - R Aywaille FC A Speeldag 
22/01/2023 19 R Aywaille FC A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
29/01/2023 20 Entente Durbuy - R Aywaille FC A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 R Aywaille FC A - RFC Hoei A Speeldag 
19/02/2023 22 RUS Givry A - R Aywaille FC A Speeldag 
26/02/2023 23 R Aywaille FC A - Marloie Sport A Speeldag 
12/03/2023 24 ROC Meix-dt-Virton A - R Aywaille FC A Speeldag 
19/03/2023 25 R Aywaille FC A - RCS Libramont A Speeldag 
26/03/2023 26 RU Wallonne Ciney A - R Aywaille FC A Speeldag 
02/04/2023 27 R Aywaille FC A - FC Un Richelle A Speeldag 
16/04/2023 28 RSC Habay-la-Neuve A - R Aywaille FC A Speeldag 
23/04/2023 29 FC Herstal A - R Aywaille FC A Speeldag 
30/04/2023 30 R Aywaille FC A - U Rochefortoise A Speeldag 

RCS Libramont A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RCS Libramont A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 0
04/09/2022 2 RRC Mormont A - RCS Libramont A 5 - 1
11/09/2022 3 RCS Libramont A - RFCU La Calamine A 2 - 3
18/09/2022 4 Entente Durbuy - RCS Libramont A 3 - 3
25/09/2022 5 RCS Libramont A - RFC Hoei A 1 - 2
02/10/2022 6 FCB Sprimont A - RCS Libramont A 1 - 0
09/10/2022 7 RCS Libramont A - Marloie Sport A 0 - 1
16/10/2022 8 RUS Givry A - RCS Libramont A 1 - 1
23/10/2022 9 RCS Libramont A - RU Wallonne Ciney A 2 - 1
30/10/2022 10 ROC Meix-dt-Virton A - RCS Libramont A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RSC Habay-la-Neuve A - RCS Libramont A 3 - 3
13/11/2022 12 RCS Libramont A - R Aywaille FC A 1 - 1
20/11/2022 13 FC Un Richelle A - RCS Libramont A 2 - 0
26/11/2022 14 RCS Libramont A - U Rochefortoise A 0 - 2
04/12/2022 15 FC Herstal A - RCS Libramont A Speeldag 
11/12/2022 16 RFCU La Calamine A - RCS Libramont A Speeldag 
18/12/2022 17 RCS Libramont A - Entente Durbuy Speeldag 
15/01/2023 18 RFC Hoei A - RCS Libramont A Speeldag 
22/01/2023 19 RCS Libramont A - FCB Sprimont A Speeldag 
29/01/2023 20 Marloie Sport A - RCS Libramont A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 RCS Libramont A - ROC Meix-dt-Virton A Speeldag 
19/02/2023 22 RU Wallonne Ciney A - RCS Libramont A Speeldag 
26/02/2023 23 RCS Libramont A - RUS Givry A Speeldag 
12/03/2023 24 RCS Libramont A - RSC Habay-la-Neuve A Speeldag 
19/03/2023 25 R Aywaille FC A - RCS Libramont A Speeldag 
26/03/2023 26 RCS Libramont A - RRC Mormont A Speeldag 
02/04/2023 27 RFC Raeren-Eynatten - RCS Libramont A Speeldag 
16/04/2023 28 RCS Libramont A - FC Herstal A Speeldag 
23/04/2023 29 U Rochefortoise A - RCS Libramont A Speeldag 
30/04/2023 30 RCS Libramont A - FC Un Richelle A Speeldag 

RFC Hoei A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 ROC Meix-dt-Virton A - RFC Hoei A 0 - 0
04/09/2022 2 RFC Hoei A - Marloie Sport A 0 - 0
11/09/2022 3 FC Un Richelle A - RFC Hoei A 2 - 1
18/09/2022 4 RFC Hoei A - RUS Givry A 1 - 0
25/09/2022 5 RCS Libramont A - RFC Hoei A 1 - 2
02/10/2022 6 RFC Hoei A - R Aywaille FC A 1 - 1
09/10/2022 7 FC Herstal A - RFC Hoei A 1 - 2
16/10/2022 8 RFC Hoei A - RSC Habay-la-Neuve A 2 - 2
23/10/2022 9 U Rochefortoise A - RFC Hoei A 0 - 1
30/10/2022 10 RFC Hoei A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 Entente Durbuy - RFC Hoei A 1 - 1
13/11/2022 12 RFC Hoei A - RRC Mormont A 1 - 1
20/11/2022 13 RFCU La Calamine A - RFC Hoei A 1 - 3
26/11/2022 14 RU Wallonne Ciney A - RFC Hoei A 0 - 1
04/12/2022 15 RFC Hoei A - FCB Sprimont A Speeldag 
11/12/2022 16 RFC Hoei A - FC Un Richelle A Speeldag 
18/12/2022 17 Marloie Sport A - RFC Hoei A Speeldag 
15/01/2023 18 RFC Hoei A - RCS Libramont A Speeldag 
22/01/2023 19 RSC Habay-la-Neuve A - RFC Hoei A Speeldag 
29/01/2023 20 RFC Hoei A - ROC Meix-dt-Virton A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 R Aywaille FC A - RFC Hoei A Speeldag 
19/02/2023 22 RFC Hoei A - U Rochefortoise A Speeldag 
26/02/2023 23 RFC Raeren-Eynatten - RFC Hoei A Speeldag 
12/03/2023 24 RFC Hoei A - FC Herstal A Speeldag 
19/03/2023 25 FCB Sprimont A - RFC Hoei A Speeldag 
26/03/2023 26 RFC Hoei A - Entente Durbuy Speeldag 
02/04/2023 27 RRC Mormont A - RFC Hoei A Speeldag 
16/04/2023 28 RFC Hoei A - RFCU La Calamine A Speeldag 
23/04/2023 29 RFC Hoei A - RU Wallonne Ciney A Speeldag 
30/04/2023 30 RUS Givry A - RFC Hoei A Speeldag 

RFC Raeren-Eynatten

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RCS Libramont A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 0
04/09/2022 2 RFC Raeren-Eynatten - R Aywaille FC A 1 - 1
11/09/2022 3 ROC Meix-dt-Virton A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 2
18/09/2022 4 RFC Raeren-Eynatten - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 2
25/09/2022 5 FC Un Richelle A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 1
02/10/2022 6 RFC Raeren-Eynatten - FC Herstal A 1 - 1
09/10/2022 7 RRC Mormont A - RFC Raeren-Eynatten 2 - 1
16/10/2022 8 RFC Raeren-Eynatten - U Rochefortoise A 0 - 2
23/10/2022 9 RFC Raeren-Eynatten - Entente Durbuy 3 - 1
30/10/2022 10 RFC Hoei A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RFC Raeren-Eynatten - RFCU La Calamine A 0 - 2
13/11/2022 12 FCB Sprimont A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 2
20/11/2022 13 RFC Raeren-Eynatten - RU Wallonne Ciney A 3 - 2
26/11/2022 14 RUS Givry A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 4
04/12/2022 15 RFC Raeren-Eynatten - Marloie Sport A Speeldag 
11/12/2022 16 U Rochefortoise A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
18/12/2022 17 RFC Raeren-Eynatten - RRC Mormont A Speeldag 
15/01/2023 18 FC Herstal A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
22/01/2023 19 R Aywaille FC A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
29/01/2023 20 RFC Raeren-Eynatten - FC Un Richelle A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 RFC Raeren-Eynatten - FCB Sprimont A Speeldag 
19/02/2023 22 Entente Durbuy - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
26/02/2023 23 RFC Raeren-Eynatten - RFC Hoei A Speeldag 
12/03/2023 24 RFCU La Calamine A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
19/03/2023 25 RFC Raeren-Eynatten - ROC Meix-dt-Virton A Speeldag 
26/03/2023 26 RSC Habay-la-Neuve A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
02/04/2023 27 RFC Raeren-Eynatten - RCS Libramont A Speeldag 
16/04/2023 28 Marloie Sport A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
23/04/2023 29 RFC Raeren-Eynatten - RUS Givry A Speeldag 
30/04/2023 30 RU Wallonne Ciney A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 

RFCU La Calamine A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RU Wallonne Ciney A - RFCU La Calamine A 1 - 1
04/09/2022 2 RFCU La Calamine A - ROC Meix-dt-Virton A 3 - 0
11/09/2022 3 RCS Libramont A - RFCU La Calamine A 2 - 3
18/09/2022 4 RFCU La Calamine A - Marloie Sport A 1 - 1
25/09/2022 5 U Rochefortoise A - RFCU La Calamine A 2 - 2
02/10/2022 6 RFCU La Calamine A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 0
09/10/2022 7 FC Un Richelle A - RFCU La Calamine A 1 - 0
16/10/2022 8 RFCU La Calamine A - R Aywaille FC A 0 - 0
23/10/2022 9 RRC Mormont A - RFCU La Calamine A 3 - 2
30/10/2022 10 RFCU La Calamine A - FC Herstal A 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RFC Raeren-Eynatten - RFCU La Calamine A 0 - 2
13/11/2022 12 RFCU La Calamine A - Entente Durbuy 5 - 1
20/11/2022 13 RFCU La Calamine A - RFC Hoei A 1 - 3
26/11/2022 14 FCB Sprimont A - RFCU La Calamine A 4 - 1
04/12/2022 15 RFCU La Calamine A - RUS Givry A Speeldag 
11/12/2022 16 RFCU La Calamine A - RCS Libramont A Speeldag 
18/12/2022 17 R Aywaille FC A - RFCU La Calamine A Speeldag 
15/01/2023 18 RFCU La Calamine A - FC Un Richelle A Speeldag 
22/01/2023 19 ROC Meix-dt-Virton A - RFCU La Calamine A Speeldag 
29/01/2023 20 RFCU La Calamine A - U Rochefortoise A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 RSC Habay-la-Neuve A - RFCU La Calamine A Speeldag 
19/02/2023 22 RFCU La Calamine A - RRC Mormont A Speeldag 
26/02/2023 23 FC Herstal A - RFCU La Calamine A Speeldag 
12/03/2023 24 RFCU La Calamine A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
19/03/2023 25 Entente Durbuy - RFCU La Calamine A Speeldag 
26/03/2023 26 RUS Givry A - RFCU La Calamine A Speeldag 
02/04/2023 27 RFCU La Calamine A - RU Wallonne Ciney A Speeldag 
16/04/2023 28 RFC Hoei A - RFCU La Calamine A Speeldag 
23/04/2023 29 RFCU La Calamine A - FCB Sprimont A Speeldag 
30/04/2023 30 Marloie Sport A - RFCU La Calamine A Speeldag 

ROC Meix-dt-Virton A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 ROC Meix-dt-Virton A - RFC Hoei A 0 - 0
04/09/2022 2 RFCU La Calamine A - ROC Meix-dt-Virton A 3 - 0
11/09/2022 3 ROC Meix-dt-Virton A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 2
18/09/2022 4 FCB Sprimont A - ROC Meix-dt-Virton A 5 - 1
25/09/2022 5 ROC Meix-dt-Virton A - Entente Durbuy 2 - 1
02/10/2022 6 RU Wallonne Ciney A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 1
09/10/2022 7 ROC Meix-dt-Virton A - RUS Givry A 2 - 1
16/10/2022 8 Marloie Sport A - ROC Meix-dt-Virton A 4 - 0
23/10/2022 9 RSC Habay-la-Neuve A - ROC Meix-dt-Virton A 0 - 0
30/10/2022 10 ROC Meix-dt-Virton A - RCS Libramont A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 R Aywaille FC A - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 0
13/11/2022 12 ROC Meix-dt-Virton A - FC Un Richelle A 1 - 1
20/11/2022 13 FC Herstal A - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 6
26/11/2022 14 ROC Meix-dt-Virton A - RRC Mormont A 0 - 2
04/12/2022 15 U Rochefortoise A - ROC Meix-dt-Virton A Speeldag 
11/12/2022 16 ROC Meix-dt-Virton A - Marloie Sport A Speeldag 
18/12/2022 17 RUS Givry A - ROC Meix-dt-Virton A Speeldag 
15/01/2023 18 ROC Meix-dt-Virton A - RU Wallonne Ciney A Speeldag 
22/01/2023 19 ROC Meix-dt-Virton A - RFCU La Calamine A Speeldag 
29/01/2023 20 RFC Hoei A - ROC Meix-dt-Virton A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 RCS Libramont A - ROC Meix-dt-Virton A Speeldag 
19/02/2023 22 ROC Meix-dt-Virton A - RSC Habay-la-Neuve A Speeldag 
26/02/2023 23 FC Un Richelle A - ROC Meix-dt-Virton A Speeldag 
12/03/2023 24 ROC Meix-dt-Virton A - R Aywaille FC A Speeldag 
19/03/2023 25 RFC Raeren-Eynatten - ROC Meix-dt-Virton A Speeldag 
26/03/2023 26 ROC Meix-dt-Virton A - FCB Sprimont A Speeldag 
02/04/2023 27 Entente Durbuy - ROC Meix-dt-Virton A Speeldag 
16/04/2023 28 ROC Meix-dt-Virton A - U Rochefortoise A Speeldag 
23/04/2023 29 RRC Mormont A - ROC Meix-dt-Virton A Speeldag 
30/04/2023 30 ROC Meix-dt-Virton A - FC Herstal A Speeldag 

RRC Mormont A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RUS Givry A - RRC Mormont A 0 - 1
04/09/2022 2 RRC Mormont A - RCS Libramont A 5 - 1
11/09/2022 3 R Aywaille FC A - RRC Mormont A 1 - 1
18/09/2022 4 RRC Mormont A - FC Un Richelle A 1 - 1
25/09/2022 5 FC Herstal A - RRC Mormont A 1 - 1
02/10/2022 6 RRC Mormont A - U Rochefortoise A 1 - 2
09/10/2022 7 RRC Mormont A - RFC Raeren-Eynatten 2 - 1
16/10/2022 8 RU Wallonne Ciney A - RRC Mormont A 3 - 1
23/10/2022 9 RRC Mormont A - RFCU La Calamine A 3 - 2
30/10/2022 10 Entente Durbuy - RRC Mormont A 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RRC Mormont A - FCB Sprimont A 1 - 2
13/11/2022 12 RFC Hoei A - RRC Mormont A 1 - 1
20/11/2022 13 RRC Mormont A - Marloie Sport A 4 - 0
26/11/2022 14 ROC Meix-dt-Virton A - RRC Mormont A 0 - 2
04/12/2022 15 RRC Mormont A - RSC Habay-la-Neuve A Speeldag 
11/12/2022 16 RRC Mormont A - RUS Givry A Speeldag 
18/12/2022 17 RFC Raeren-Eynatten - RRC Mormont A Speeldag 
15/01/2023 18 RRC Mormont A - R Aywaille FC A Speeldag 
22/01/2023 19 FC Un Richelle A - RRC Mormont A Speeldag 
29/01/2023 20 RRC Mormont A - FC Herstal A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 U Rochefortoise A - RRC Mormont A Speeldag 
19/02/2023 22 RFCU La Calamine A - RRC Mormont A Speeldag 
26/02/2023 23 RRC Mormont A - Entente Durbuy Speeldag 
12/03/2023 24 Marloie Sport A - RRC Mormont A Speeldag 
19/03/2023 25 RRC Mormont A - RU Wallonne Ciney A Speeldag 
26/03/2023 26 RCS Libramont A - RRC Mormont A Speeldag 
02/04/2023 27 RRC Mormont A - RFC Hoei A Speeldag 
16/04/2023 28 FCB Sprimont A - RRC Mormont A Speeldag 
23/04/2023 29 RRC Mormont A - ROC Meix-dt-Virton A Speeldag 
30/04/2023 30 RSC Habay-la-Neuve A - RRC Mormont A Speeldag 

RSC Habay-la-Neuve A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RSC Habay-la-Neuve A - U Rochefortoise A 2 - 1
04/09/2022 2 FC Herstal A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 1
11/09/2022 3 RSC Habay-la-Neuve A - Entente Durbuy 3 - 1
18/09/2022 4 RFC Raeren-Eynatten - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 2
25/09/2022 5 RSC Habay-la-Neuve A - Marloie Sport A 0 - 3
02/10/2022 6 RFCU La Calamine A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 0
09/10/2022 7 RSC Habay-la-Neuve A - FCB Sprimont A 0 - 0
16/10/2022 8 RFC Hoei A - RSC Habay-la-Neuve A 2 - 2
23/10/2022 9 RSC Habay-la-Neuve A - ROC Meix-dt-Virton A 0 - 0
30/10/2022 10 RUS Givry A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RSC Habay-la-Neuve A - RCS Libramont A 3 - 3
13/11/2022 12 RU Wallonne Ciney A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 1
20/11/2022 13 R Aywaille FC A - RSC Habay-la-Neuve A 2 - 2
26/11/2022 14 RSC Habay-la-Neuve A - FC Un Richelle A 3 - 3
04/12/2022 15 RRC Mormont A - RSC Habay-la-Neuve A Speeldag 
11/12/2022 16 Entente Durbuy - RSC Habay-la-Neuve A Speeldag 
18/12/2022 17 RSC Habay-la-Neuve A - FC Herstal A Speeldag 
15/01/2023 18 Marloie Sport A - RSC Habay-la-Neuve A Speeldag 
22/01/2023 19 RSC Habay-la-Neuve A - RFC Hoei A Speeldag 
29/01/2023 20 FCB Sprimont A - RSC Habay-la-Neuve A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 RSC Habay-la-Neuve A - RFCU La Calamine A Speeldag 
19/02/2023 22 ROC Meix-dt-Virton A - RSC Habay-la-Neuve A Speeldag 
26/02/2023 23 RSC Habay-la-Neuve A - RU Wallonne Ciney A Speeldag 
12/03/2023 24 RCS Libramont A - RSC Habay-la-Neuve A Speeldag 
19/03/2023 25 RSC Habay-la-Neuve A - RUS Givry A Speeldag 
26/03/2023 26 RSC Habay-la-Neuve A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
02/04/2023 27 U Rochefortoise A - RSC Habay-la-Neuve A Speeldag 
16/04/2023 28 RSC Habay-la-Neuve A - R Aywaille FC A Speeldag 
23/04/2023 29 FC Un Richelle A - RSC Habay-la-Neuve A Speeldag 
30/04/2023 30 RSC Habay-la-Neuve A - RRC Mormont A Speeldag 

RU Wallonne Ciney A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RU Wallonne Ciney A - RFCU La Calamine A 1 - 1
04/09/2022 2 FCB Sprimont A - RU Wallonne Ciney A 1 - 3
11/09/2022 3 Marloie Sport A - RU Wallonne Ciney A 3 - 3
18/09/2022 4 RU Wallonne Ciney A - FC Herstal A 2 - 1
25/09/2022 5 RUS Givry A - RU Wallonne Ciney A 2 - 1
02/10/2022 6 RU Wallonne Ciney A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 1
09/10/2022 7 R Aywaille FC A - RU Wallonne Ciney A 1 - 2
16/10/2022 8 RU Wallonne Ciney A - RRC Mormont A 3 - 1
23/10/2022 9 RCS Libramont A - RU Wallonne Ciney A 2 - 1
30/10/2022 10 RU Wallonne Ciney A - FC Un Richelle A 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 U Rochefortoise A - RU Wallonne Ciney A 4 - 0
13/11/2022 12 RU Wallonne Ciney A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 1
20/11/2022 13 RFC Raeren-Eynatten - RU Wallonne Ciney A 3 - 2
26/11/2022 14 RU Wallonne Ciney A - RFC Hoei A 0 - 1
04/12/2022 15 Entente Durbuy - RU Wallonne Ciney A Speeldag 
11/12/2022 16 FC Herstal A - RU Wallonne Ciney A Speeldag 
18/12/2022 17 RU Wallonne Ciney A - U Rochefortoise A Speeldag 
15/01/2023 18 ROC Meix-dt-Virton A - RU Wallonne Ciney A Speeldag 
22/01/2023 19 RU Wallonne Ciney A - Marloie Sport A Speeldag 
29/01/2023 20 RU Wallonne Ciney A - RUS Givry A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 FC Un Richelle A - RU Wallonne Ciney A Speeldag 
19/02/2023 22 RU Wallonne Ciney A - RCS Libramont A Speeldag 
26/02/2023 23 RSC Habay-la-Neuve A - RU Wallonne Ciney A Speeldag 
12/03/2023 24 RU Wallonne Ciney A - FCB Sprimont A Speeldag 
19/03/2023 25 RRC Mormont A - RU Wallonne Ciney A Speeldag 
26/03/2023 26 RU Wallonne Ciney A - R Aywaille FC A Speeldag 
02/04/2023 27 RFCU La Calamine A - RU Wallonne Ciney A Speeldag 
16/04/2023 28 RU Wallonne Ciney A - Entente Durbuy Speeldag 
23/04/2023 29 RFC Hoei A - RU Wallonne Ciney A Speeldag 
30/04/2023 30 RU Wallonne Ciney A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 

RUS Givry A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RUS Givry A - RRC Mormont A 0 - 1
04/09/2022 2 Entente Durbuy - RUS Givry A 5 - 0
11/09/2022 3 RUS Givry A - FCB Sprimont A 4 - 1
18/09/2022 4 RFC Hoei A - RUS Givry A 1 - 0
25/09/2022 5 RUS Givry A - RU Wallonne Ciney A 2 - 1
02/10/2022 6 Marloie Sport A - RUS Givry A 2 - 1
09/10/2022 7 ROC Meix-dt-Virton A - RUS Givry A 2 - 1
16/10/2022 8 RUS Givry A - RCS Libramont A 1 - 1
23/10/2022 9 R Aywaille FC A - RUS Givry A 7 - 2
30/10/2022 10 RUS Givry A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 FC Un Richelle A - RUS Givry A 2 - 0
13/11/2022 12 RUS Givry A - FC Herstal A 0 - 1
20/11/2022 13 U Rochefortoise A - RUS Givry A 6 - 0
26/11/2022 14 RUS Givry A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 4
04/12/2022 15 RFCU La Calamine A - RUS Givry A Speeldag 
11/12/2022 16 RRC Mormont A - RUS Givry A Speeldag 
18/12/2022 17 RUS Givry A - ROC Meix-dt-Virton A Speeldag 
15/01/2023 18 FCB Sprimont A - RUS Givry A Speeldag 
22/01/2023 19 RUS Givry A - Entente Durbuy Speeldag 
29/01/2023 20 RU Wallonne Ciney A - RUS Givry A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 RUS Givry A - Marloie Sport A Speeldag 
19/02/2023 22 RUS Givry A - R Aywaille FC A Speeldag 
26/02/2023 23 RCS Libramont A - RUS Givry A Speeldag 
12/03/2023 24 RUS Givry A - U Rochefortoise A Speeldag 
19/03/2023 25 RSC Habay-la-Neuve A - RUS Givry A Speeldag 
26/03/2023 26 RUS Givry A - RFCU La Calamine A Speeldag 
02/04/2023 27 FC Herstal A - RUS Givry A Speeldag 
16/04/2023 28 RUS Givry A - FC Un Richelle A Speeldag 
23/04/2023 29 RFC Raeren-Eynatten - RUS Givry A Speeldag 
30/04/2023 30 RUS Givry A - RFC Hoei A Speeldag 

U Rochefortoise A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RSC Habay-la-Neuve A - U Rochefortoise A 2 - 1
04/09/2022 2 U Rochefortoise A - FC Un Richelle A 2 - 1
11/09/2022 3 FC Herstal A - U Rochefortoise A 2 - 0
18/09/2022 4 U Rochefortoise A - R Aywaille FC A 3 - 2
25/09/2022 5 U Rochefortoise A - RFCU La Calamine A 2 - 2
02/10/2022 6 RRC Mormont A - U Rochefortoise A 1 - 2
09/10/2022 7 U Rochefortoise A - Entente Durbuy 3 - 0
16/10/2022 8 RFC Raeren-Eynatten - U Rochefortoise A 0 - 2
23/10/2022 9 U Rochefortoise A - RFC Hoei A 0 - 1
30/10/2022 10 FCB Sprimont A - U Rochefortoise A 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 U Rochefortoise A - RU Wallonne Ciney A 4 - 0
13/11/2022 12 Marloie Sport A - U Rochefortoise A 0 - 2
20/11/2022 13 U Rochefortoise A - RUS Givry A 6 - 0
26/11/2022 14 RCS Libramont A - U Rochefortoise A 0 - 2
04/12/2022 15 U Rochefortoise A - ROC Meix-dt-Virton A Speeldag 
11/12/2022 16 U Rochefortoise A - RFC Raeren-Eynatten Speeldag 
18/12/2022 17 RU Wallonne Ciney A - U Rochefortoise A Speeldag 
15/01/2023 18 Entente Durbuy - U Rochefortoise A Speeldag 
22/01/2023 19 U Rochefortoise A - FC Herstal A Speeldag 
29/01/2023 20 RFCU La Calamine A - U Rochefortoise A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 U Rochefortoise A - RRC Mormont A Speeldag 
19/02/2023 22 RFC Hoei A - U Rochefortoise A Speeldag 
26/02/2023 23 U Rochefortoise A - FCB Sprimont A Speeldag 
12/03/2023 24 RUS Givry A - U Rochefortoise A Speeldag 
19/03/2023 25 U Rochefortoise A - Marloie Sport A Speeldag 
26/03/2023 26 FC Un Richelle A - U Rochefortoise A Speeldag 
02/04/2023 27 U Rochefortoise A - RSC Habay-la-Neuve A Speeldag 
16/04/2023 28 ROC Meix-dt-Virton A - U Rochefortoise A Speeldag 
23/04/2023 29 U Rochefortoise A - RCS Libramont A Speeldag 
30/04/2023 30 R Aywaille FC A - U Rochefortoise A Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e AFDELING VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het RBFA-Reglement (c), onder voorbehoud van wijziging.

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Afdeling of Division 2, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e Afdeling VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e Afdeling VV.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e Afdeling VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e Nationale Heren:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger naar de 2e Afdeling VV.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e Afdeling VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2e Afdeling VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e Afdeling VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de RBFA. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

DE EINDRONDE - STIJGEN DIVISION 3 ACFF

De "Eindronde stijgen Division 3 ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de Division 2 ACFF.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de Division 2 ACFF wanneer in de eindronde "1e Nationale" de deelnemer uit de 1e Nationale een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de Division 2 ACFF.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de Division 2 ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de Division 2 ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e Division 2 ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e AFDELING VV - DEGRADATIE

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e Afdeling VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VV-A en de 13e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale Heren een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

DIVISION 3 ACFF - DEGRADATIE

- De clubs die eindigen op de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2022-2023) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen Division 3 ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de Division 3 ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).