Division 3 ACFF - B
Update: 04/05/2023 om 09:48u
Archief Seizoen 2022-2023 Nationaal D3 Nationale Heren Division 3 ACFF - B
Laatste update: 04/05/2023 om 09:48u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Leopoldstraat 53, Merksplas
reizennoorderkempen.be
Meer info...
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart -
Darts - Speeltafels - Boxers - enz.
www.qualitygames.be
Meer info...
ACFF-LOGO    DE VOETBALCOMPETITIE 2022-2023 - DIVISION 3 ACFF - B (16 ploegen)

RFC Hoei, La Calamine-Kelmis, FC Herstal, FCB Sprimont, FC Raeren-Eynatten, RFC Aywaille, Union Rochefortoise, RRC Mormont,
RSC Habay La Neuve, Marloie Sport, FC United Richelle, Entente Durbuy, RUS Givry, Meix-dt-Virton, RCS Libramont en RUW Ciney.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 wedstrijden).
* Union Rochefortoise is kampioen in deze reeks.

Division 3 ACFF - Geografisch Archief - Seizoen 2021-2022 Promotie/Degradatie Lotto Super League
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 30 (30 april 2023) - 3e periode
Zon. 30/04 15u00 ROC Meix-dt-Virton A - FC Herstal A 5 - 0
Zon. 30/04 15u00 RSC Habay-la-Neuve A - RRC Mormont A 2 - 2
Zon. 30/04 15u00 RUS Givry A - RFC Hoei A 0 - 6
Zon. 30/04 15u00 FCB Sprimont A - Entente Durbuy 5 - 1
Zon. 30/04 15u00 R Aywaille FC A - U Rochefortoise A 1 - 5
Zon. 30/04 15u00 Marloie Sport A - RFCU La Calamine A 2 - 2
Zon. 30/04 15u00 RCS Libramont A - FC Un Richelle A 3 - 4
Zon. 30/04 15u00 RU Wallonne Ciney A - RFC Raeren-Eynatten 4 - 3

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 U Rochefortoise A (2) 30 22 5 3 63 23 69
2 RFC Raeren-Eynatten 30 16 6 8 60 32 56
3 FC Un Richelle A (1) 30 16 7 7 55 33 55
4 RSC Habay-la-Neuve A 30 13 4 13 51 32 52
5 RFCU La Calamine A 30 13 9 8 57 43 47
6 RRC Mormont A 30 13 9 8 56 52 47
7 FCB Sprimont A 30 14 12 4 66 46 46
8 RFC Hoei A 30 11 7 12 49 31 45
9 R Aywaille FC A 30 9 6 15 47 40 42
10 RU Wallonne Ciney A 30 10 9 11 55 52 41
11 Marloie Sport A 30 10 12 8 40 47 38
12 ROC Meix-dt-Virton A 30 8 16 6 39 52 30
13 FC Herstal A 30 7 16 7 45 65 28
14 RCS Libramont A 30 4 13 13 42 63 25
15 Entente Durbuy 30 5 20 5 46 85 20
16 RUS Givry A 30 4 24 2 33 108 14

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 U Rochefortoise A (2) 10 8 1 1 21 5 25
2 RFC Raeren-Eynatten 10 7 2 1 30 11 22
3 FCB Sprimont A 10 6 3 1 27 14 19
4 FC Un Richelle A (1) 10 5 3 2 24 13 17
5 RFCU La Calamine A 10 5 3 2 19 13 17
6 RU Wallonne Ciney A 10 4 1 5 18 18 17
7 RSC Habay-la-Neuve A 10 4 3 3 14 11 15
8 RFC Hoei A 10 4 4 2 27 13 14
9 RRC Mormont A 10 4 4 2 14 22 14
10 R Aywaille FC A 10 3 3 4 14 19 13
11 Marloie Sport A 10 3 5 2 14 17 11
12 Entente Durbuy 10 3 5 2 16 26 11
13 FC Herstal A 10 2 4 4 20 28 10
14 ROC Meix-dt-Virton A 10 3 7 0 17 18 9
15 RCS Libramont A 10 1 5 4 13 24 7
16 RUS Givry A 10 0 9 1 8 44 1


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 U Rochefortoise A 10 9 0 1 27 5 28
2 RFC Raeren-Eynatten 10 6 1 3 19 10 21
3 FC Un Richelle A (1) 10 5 2 3 19 13 18
4 RSC Habay-la-Neuve A 10 4 0 6 22 12 18
5 FCB Sprimont A 10 5 3 2 25 15 17
6 RFCU La Calamine A 10 5 4 1 23 18 16
7 RRC Mormont A 10 4 3 3 24 17 15
8 R Aywaille FC A 10 3 1 6 16 9 15
9 RFC Hoei A 10 3 2 5 11 10 14
10 ROC Meix-dt-Virton A 10 3 5 2 14 16 11
11 RCS Libramont A 10 2 3 5 18 21 11
12 RU Wallonne Ciney A 10 2 5 3 20 20 9
13 FC Herstal A 10 2 7 1 12 22 7
14 Marloie Sport A 10 2 7 1 8 23 7
15 RUS Givry A 10 2 8 0 13 38 6
16 Entente Durbuy 10 1 7 2 15 37 5


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Un Richelle A 10 6 2 2 12 7 20
2 Marloie Sport A 10 5 0 5 18 7 20
3 RSC Habay-la-Neuve A 10 5 1 4 15 9 19
4 RRC Mormont A 10 5 2 3 18 13 18
5 RFC Hoei A 10 4 1 5 11 8 17
6 U Rochefortoise A 10 5 4 1 15 13 16
7 RU Wallonne Ciney A 10 4 3 3 17 14 15
8 R Aywaille FC A 10 3 2 5 17 12 14
9 RFCU La Calamine A 10 3 2 5 15 12 14
10 RFC Raeren-Eynatten 10 3 3 4 11 11 13
11 FC Herstal A 10 3 5 2 13 15 11
12 FCB Sprimont A 10 3 6 1 14 17 10
13 ROC Meix-dt-Virton A 10 2 4 4 8 18 10
14 RUS Givry A 10 2 7 1 12 26 7
15 RCS Libramont A 10 1 5 4 11 18 7
16 Entente Durbuy 10 1 8 1 15 22 4
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (28 augustus 2022) - 1e periode
Marloie Sport A - FCB Sprimont A 3 - 1
RCS Libramont A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 0
RU Wallonne Ciney A - RFCU La Calamine A 1 - 1
FC Un Richelle A - FC Herstal A 2 - 0
RUS Givry A - RRC Mormont A 0 - 1
R Aywaille FC A - Entente Durbuy 2 - 1
ROC Meix-dt-Virton A - RFC Hoei A 0 - 0
RSC Habay-la-Neuve A - U Rochefortoise A 2 - 1


Speeldag 2 (4 september 2022) - 1e periode
RFCU La Calamine A - ROC Meix-dt-Virton A 3 - 0
RFC Hoei A - Marloie Sport A 0 - 0
FCB Sprimont A - RU Wallonne Ciney A 1 - 3
U Rochefortoise A - FC Un Richelle A 2 - 1
Entente Durbuy - RUS Givry A 5 - 0
RRC Mormont A - RCS Libramont A 5 - 1
RFC Raeren-Eynatten - R Aywaille FC A 1 - 1
FC Herstal A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 1


Speeldag 3 (11 september 2022) - 1e periode
Marloie Sport A - RU Wallonne Ciney A 3 - 3
RCS Libramont A - RFCU La Calamine A 2 - 3
RUS Givry A - FCB Sprimont A 4 - 1
R Aywaille FC A - RRC Mormont A 1 - 1
ROC Meix-dt-Virton A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 2
FC Un Richelle A - RFC Hoei A 2 - 1
FC Herstal A - U Rochefortoise A 2 - 0
RSC Habay-la-Neuve A - Entente Durbuy 3 - 1


Speeldag 4 (18 september 2022) - 1e periode
RFCU La Calamine A - Marloie Sport A 1 - 1
RU Wallonne Ciney A - FC Herstal A 2 - 1
Entente Durbuy - RCS Libramont A 3 - 3
RFC Hoei A - RUS Givry A 1 - 0
U Rochefortoise A - R Aywaille FC A 3 - 2
FCB Sprimont A - ROC Meix-dt-Virton A 5 - 1
RFC Raeren-Eynatten - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 2
RRC Mormont A - FC Un Richelle A 1 - 1


Speeldag 5 (25 september 2022) - 1e periode
RCS Libramont A - RFC Hoei A 1 - 2
U Rochefortoise A - RFCU La Calamine A 2 - 2
R Aywaille FC A - FCB Sprimont A 1 - 0
RUS Givry A - RU Wallonne Ciney A 2 - 1
ROC Meix-dt-Virton A - Entente Durbuy 2 - 1
RSC Habay-la-Neuve A - Marloie Sport A 0 - 3
FC Un Richelle A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 1
FC Herstal A - RRC Mormont A 1 - 1


Speeldag 6 (2 oktober 2022) - 1e periode
RFCU La Calamine A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 0
RU Wallonne Ciney A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 1
Entente Durbuy - FC Un Richelle A 1 - 2
RFC Hoei A - R Aywaille FC A 1 - 1
FCB Sprimont A - RCS Libramont A 1 - 0
Marloie Sport A - RUS Givry A 2 - 1
RFC Raeren-Eynatten - FC Herstal A 1 - 1
RRC Mormont A - U Rochefortoise A 1 - 2


Speeldag 7 (9 oktober 2022) - 1e periode
U Rochefortoise A - Entente Durbuy 3 - 0
RCS Libramont A - Marloie Sport A 0 - 1
ROC Meix-dt-Virton A - RUS Givry A 2 - 1
R Aywaille FC A - RU Wallonne Ciney A 1 - 2
RSC Habay-la-Neuve A - FCB Sprimont A 0 - 0
FC Un Richelle A - RFCU La Calamine A 1 - 0
FC Herstal A - RFC Hoei A 1 - 2
RRC Mormont A - RFC Raeren-Eynatten 2 - 1


Speeldag 8 (16 oktober 2022) - 1e periode
RFCU La Calamine A - R Aywaille FC A 0 - 0
RFC Hoei A - RSC Habay-la-Neuve A 2 - 2
Entente Durbuy - FC Herstal A 1 - 2
Marloie Sport A - ROC Meix-dt-Virton A 4 - 0
FCB Sprimont A - FC Un Richelle A 1 - 2
RU Wallonne Ciney A - RRC Mormont A 3 - 1
RUS Givry A - RCS Libramont A 1 - 1
RFC Raeren-Eynatten - U Rochefortoise A 0 - 2


Speeldag 9 (23 oktober 2022) - 1e periode
RCS Libramont A - RU Wallonne Ciney A 2 - 1
U Rochefortoise A - RFC Hoei A 0 - 1
FC Un Richelle A - Marloie Sport A 0 - 0
RRC Mormont A - RFCU La Calamine A 3 - 2
RFC Raeren-Eynatten - Entente Durbuy 3 - 1
R Aywaille FC A - RUS Givry A 7 - 2
RSC Habay-la-Neuve A - ROC Meix-dt-Virton A 0 - 0
FC Herstal A - FCB Sprimont A 3 - 2


Speeldag 10 (30 oktober 2022) - 1e periode
RUS Givry A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 5
RFC Hoei A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 1
RU Wallonne Ciney A - FC Un Richelle A 0 - 1
Marloie Sport A - R Aywaille FC A 1 - 1
RFCU La Calamine A - FC Herstal A 3 - 2
FCB Sprimont A - U Rochefortoise A 2 - 0
Entente Durbuy - RRC Mormont A 1 - 2
ROC Meix-dt-Virton A - RCS Libramont A 1 - 1


Inhaalwedstrijden (dinsdag 1 november 2022)
R Aywaille FC A - FC Herstal A 1 - 0 Speeldag 14


Speeldag 11 (6 november 2022) - 2e periode
Entente Durbuy - RFC Hoei A 1 - 1
U Rochefortoise A - RU Wallonne Ciney A 4 - 0
R Aywaille FC A - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 0
FC Herstal A - Marloie Sport A 1 - 3
RRC Mormont A - FCB Sprimont A 1 - 2
RFC Raeren-Eynatten - RFCU La Calamine A 0 - 2
FC Un Richelle A - RUS Givry A 2 - 0
RSC Habay-la-Neuve A - RCS Libramont A 3 - 3


Speeldag 12 (13 november 2022) - 2e periode
RFCU La Calamine A - Entente Durbuy 5 - 0
RFC Hoei A - RRC Mormont A 1 - 1
RCS Libramont A - R Aywaille FC A 1 - 1
RU Wallonne Ciney A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 1
Marloie Sport A - U Rochefortoise A 0 - 2
FCB Sprimont A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 2
RUS Givry A - FC Herstal A 0 - 1
ROC Meix-dt-Virton A - FC Un Richelle A 1 - 1


Speeldag 13 (20 november 2022) - 2e periode
RFCU La Calamine A - RFC Hoei A 1 - 3
U Rochefortoise A - RUS Givry A 6 - 0
Entente Durbuy - FCB Sprimont A 0 - 5
RFC Raeren-Eynatten - RU Wallonne Ciney A 3 - 2
R Aywaille FC A - RSC Habay-la-Neuve A 2 - 2
RRC Mormont A - Marloie Sport A 4 - 0
FC Herstal A - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 6
FC Un Richelle A - RCS Libramont A 2 - 0


Speeldag 14 (26 november 2022) - 2e periode
RU Wallonne Ciney A - RFC Hoei A 0 - 1
Marloie Sport A - Entente Durbuy 0 - 5
FCB Sprimont A - RFCU La Calamine A 4 - 1
RCS Libramont A - U Rochefortoise A 0 - 2
R Aywaille FC A - FC Herstal A 1 - 0
RUS Givry A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 4
RSC Habay-la-Neuve A - FC Un Richelle A 3 - 3
ROC Meix-dt-Virton A - RRC Mormont A 0 - 2


Speeldag 15 (4 december 2022) - 2e periode
RFCU La Calamine A - RUS Givry A 5 - 2
U Rochefortoise A - ROC Meix-dt-Virton A 3 - 2
Entente Durbuy - RU Wallonne Ciney A 3 - 10
RFC Hoei A - FCB Sprimont A 4 - 2
RFC Raeren-Eynatten - Marloie Sport A 1 - 0
RRC Mormont A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 2
FC Herstal A - RCS Libramont A 4 - 2
FC Un Richelle A - R Aywaille FC A 1 - 1


Speeldag 16 (11 december 2022) - 2e periode
RFCU La Calamine A - RCS Libramont A 1 - 3
Entente Durbuy - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 2
U Rochefortoise A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 1
FCB Sprimont A - R Aywaille FC A 1 - 0
RFC Hoei A - FC Un Richelle A 0 - 2
RRC Mormont A - RUS Givry A 6 - 2
FC Herstal A - RU Wallonne Ciney A 1 - 1
ROC Meix-dt-Virton A - Marloie Sport A 1 - 0


Speeldag 17 (8 januari 2023) - 2e periode
RCS Libramont A - Entente Durbuy 3 - 3
RU Wallonne Ciney A - U Rochefortoise A 1 - 2
Marloie Sport A - RFC Hoei A 2 - 0
RFC Raeren-Eynatten - RRC Mormont A 2 - 2
R Aywaille FC A - RFCU La Calamine A 0 - 0
RUS Givry A - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 1
RSC Habay-la-Neuve A - FC Herstal A 3 - 0
FC Un Richelle A - FCB Sprimont A 2 - 0


Inhaalwedstrijden (woensdag 11 januari 2023)
Entente Durbuy - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 2 Speeldag 16


Speeldag 18 (15 januari 2023) - 2e periode
RFCU La Calamine A - FC Un Richelle A 4 - 2
FCB Sprimont A - RUS Givry A 8 - 2
Marloie Sport A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 5
Entente Durbuy - U Rochefortoise A 0 - 3
RFC Hoei A - RCS Libramont A 1 - 1
RRC Mormont A - R Aywaille FC A 2 - 2
FC Herstal A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 2
ROC Meix-dt-Virton A - RU Wallonne Ciney A 2 - 1


Speeldag 20 (29 januari 2023) - 2e periode
Entente Durbuy - R Aywaille FC A 0 - 5
Marloie Sport A - RCS Libramont A 2 - 3
FCB Sprimont A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 1
RFC Hoei A - ROC Meix-dt-Virton A 0 - 0
RFC Raeren-Eynatten - FC Un Richelle A 2 - 0
RU Wallonne Ciney A - RUS Givry A 3 - 2
RFCU La Calamine A - U Rochefortoise A 1 - 3
RRC Mormont A - FC Herstal A 3 - 2


Speeldag 19 (5 februari 2023) - 2e periode
RU Wallonne Ciney A - Marloie Sport A 1 - 1
U Rochefortoise A - FC Herstal A 1 - 0
RCS Libramont A - FCB Sprimont A 2 - 2
R Aywaille FC A - RFC Raeren-Eynatten 2 - 2
RUS Givry A - Entente Durbuy 3 - 2
FC Un Richelle A - RRC Mormont A 4 - 2
ROC Meix-dt-Virton A - RFCU La Calamine A 1 - 3
RSC Habay-la-Neuve A - RFC Hoei A 0 - 0


Speeldag 21 (12 februari 2023) - 3e periode
U Rochefortoise A - RRC Mormont A 5 - 0
RCS Libramont A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 3
RSC Habay-la-Neuve A - RFCU La Calamine A 0 - 2
FC Herstal A - Entente Durbuy 1 - 1
R Aywaille FC A (ff.) - RFC Hoei A 0 - 5
RUS Givry A - Marloie Sport A 1 - 2
RFC Raeren-Eynatten - FCB Sprimont A 2 - 0
FC Un Richelle A - RU Wallonne Ciney A 4 - 0


Speeldag 22 (19 februari 2023) - 3e periode
RFCU La Calamine A - RRC Mormont A 0 - 1
RFC Hoei A - U Rochefortoise A 0 - 2
Marloie Sport A - FC Un Richelle A 3 - 2
FCB Sprimont A - FC Herstal A 4 - 1
RU Wallonne Ciney A - RCS Libramont A 1 - 0
Entente Durbuy - RFC Raeren-Eynatten 2 - 7
RUS Givry A - R Aywaille FC A 0 - 2
ROC Meix-dt-Virton A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 1


Speeldag 23 (26 februari 2023) - 3e periode
U Rochefortoise A - FCB Sprimont A 1 - 0
RCS Libramont A - RUS Givry A 2 - 2
RSC Habay-la-Neuve A - RU Wallonne Ciney A 1 - 1
RFC Raeren-Eynatten - RFC Hoei A 0 - 0
RRC Mormont A - Entente Durbuy 3 - 2
FC Un Richelle A - ROC Meix-dt-Virton A 3 - 2
FC Herstal A - RFCU La Calamine A 2 - 2
R Aywaille FC A - Marloie Sport A 1 - 0


Inhaalwedstrijden (zondag 5 maart 2023)
RRC Mormont A - R Aywaille FC A 2 - 2 Speeldag 18
FCB Sprimont A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 1 Speeldag 20


Speeldag 24 (12 maart 2023) - 3e periode
RFCU La Calamine A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 4
RU Wallonne Ciney A - FCB Sprimont A 3 - 3
Marloie Sport A - RRC Mormont A 1 - 1
RCS Libramont A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 0
RFC Hoei A - FC Herstal A 6 - 2
RUS Givry A - U Rochefortoise A 1 - 2
ROC Meix-dt-Virton A - R Aywaille FC A 3 - 2
FC Un Richelle A - Entente Durbuy 1 - 0


Speeldag 25 (19 maart 2023) - 3e periode
U Rochefortoise A - Marloie Sport A 1 - 0
Entente Durbuy - RFCU La Calamine A 0 - 2
FCB Sprimont A - RFC Hoei A 4 - 2
R Aywaille FC A - RCS Libramont A 2 - 2
RSC Habay-la-Neuve A - RUS Givry A 5 - 2
RRC Mormont A - RU Wallonne Ciney A 1 - 2
FC Herstal A - FC Un Richelle A 3 - 1
RFC Raeren-Eynatten - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 1


Speeldag 26 (26 maart 2023) - 3e periode
RU Wallonne Ciney A - R Aywaille FC A 3 - 3
Marloie Sport A - FC Herstal A 4 - 1
RFC Hoei A - Entente Durbuy 1 - 2
RCS Libramont A - RRC Mormont A 0 - 4
FC Un Richelle A - U Rochefortoise A 0 - 0
RUS Givry A - RFCU La Calamine A 1 - 5
ROC Meix-dt-Virton A - FCB Sprimont A 0 - 2
RSC Habay-la-Neuve A - RFC Raeren-Eynatten 3 - 0


Speeldag 27 (2 april 2023) - 3e periode
RFCU La Calamine A - RU Wallonne Ciney A 0 - 1
FCB Sprimont A - Marloie Sport A 3 - 0
U Rochefortoise A - RSC Habay-la-Neuve A 2 - 0
Entente Durbuy - ROC Meix-dt-Virton A 3 - 2
RRC Mormont A - RFC Hoei A 0 - 5
FC Herstal A - RUS Givry A 6 - 1
R Aywaille FC A - FC Un Richelle A 0 - 0
RFC Raeren-Eynatten - RCS Libramont A 5 - 0


Inhaalwedstrijden (vrijdag 7 april 2023)
RCS Libramont A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 0 Speeldag 24


Speeldag 28 (16 april 2023) - 3e periode
RU Wallonne Ciney A - Entente Durbuy 2 - 2
RCS Libramont A - FC Herstal A 3 - 3
Marloie Sport A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 2
RFC Hoei A - RFCU La Calamine A 1 - 2
FCB Sprimont A - RRC Mormont A 5 - 1
ROC Meix-dt-Virton A - U Rochefortoise A 1 - 3
RSC Habay-la-Neuve A - R Aywaille FC A 0 - 2
RUS Givry A - FC Un Richelle A 0 - 9


Speeldag 29 (23 april 2023) - 3e periode
RFC Raeren-Eynatten - RUS Givry A (ff.) 5 - 0
Entente Durbuy - Marloie Sport A 3 - 2
RRC Mormont A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 0
RFCU La Calamine A - FCB Sprimont A 3 - 1
FC Un Richelle A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 2
RFC Hoei A - RU Wallonne Ciney A 1 - 1
FC Herstal A - R Aywaille FC A 1 - 1
U Rochefortoise A - RCS Libramont A 0 - 2


Speeldag 30 (30 april 2023) - 3e periode
ROC Meix-dt-Virton A - FC Herstal A 5 - 0
RSC Habay-la-Neuve A - RRC Mormont A 2 - 2
RUS Givry A - RFC Hoei A 0 - 6
FCB Sprimont A - Entente Durbuy 5 - 1
R Aywaille FC A - U Rochefortoise A 1 - 5
Marloie Sport A - RFCU La Calamine A 2 - 2
RCS Libramont A - FC Un Richelle A 3 - 4
RU Wallonne Ciney A - RFC Raeren-Eynatten 4 - 3


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de Division 3 ACFF - B.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1U Rochefortoise A 693534
2RFC Raeren-Eynatten 562828
3FC Un Richelle A 553322
4RSC Habay-la-Neuve A 522230
5RFCU La Calamine A 472126
6RRC Mormont A 472621
7FCB Sprimont A 463412
8RFC Hoei A 451728
9R Aywaille FC A 422418
10RU Wallonne Ciney A 412219
11Marloie Sport A 382216
12ROC Meix-dt-Virton A 30219
13FC Herstal A 28208
14RCS Libramont A 251015
15Entente Durbuy 20119
16RUS Givry A 14131


VERLIESPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1U Rochefortoise A 211011
2RFC Raeren-Eynatten 341717
3FC Un Richelle A 351223
4RSC Habay-la-Neuve A 382315
5RFCU La Calamine A 432419
6RRC Mormont A 431924
7FCB Sprimont A 441133
8RFC Hoei A 452817
9R Aywaille FC A 482127
10RU Wallonne Ciney A 492326
11Marloie Sport A 522329
12ROC Meix-dt-Virton A 602436
13FC Herstal A 622537
14RCS Libramont A 653530
15Entente Durbuy 703436
16RUS Givry A 763244


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1U Rochefortoise A 936
2RFC Raeren-Eynatten 963
3FCB Sprimont A 990
4RU Wallonne Ciney A 844
5FC Un Richelle A 707
6RFC Hoei A 716
7RFCU La Calamine A 734
8Entente Durbuy 761
9R Aywaille FC A 514
10RSC Habay-la-Neuve A 514
11RCS Libramont A 523
12FC Herstal A 541
13RRC Mormont A 431
14ROC Meix-dt-Virton A 330
15Marloie Sport A 110
16RUS Givry A 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FCB Sprimont A 664521
2U Rochefortoise A 633429
3RFC Raeren-Eynatten 602832
4RFCU La Calamine A 572829
5RRC Mormont A 563422
6FC Un Richelle A 552431
7RU Wallonne Ciney A 552629
8RSC Habay-la-Neuve A 512526
9RFC Hoei A 492029
10R Aywaille FC A 472324
11Entente Durbuy 462422
12FC Herstal A 452916
13RCS Libramont A 422022
14Marloie Sport A 402713
15ROC Meix-dt-Virton A 392019
16RUS Givry A 331617


TEGENDOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1U Rochefortoise A 231112
2RFC Hoei A 311912
3RSC Habay-la-Neuve A 322012
4RFC Raeren-Eynatten 321418
5FC Un Richelle A 33924
6R Aywaille FC A 402218
7RFCU La Calamine A 432320
8FCB Sprimont A 461729
9Marloie Sport A 472918
10RRC Mormont A 522626
11RU Wallonne Ciney A 522329
12ROC Meix-dt-Virton A 522032
13RCS Libramont A 633132
14FC Herstal A 652639
15Entente Durbuy 854837
16RUS Givry A 1084365


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 30 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1U Rochefortoise A 9 18 
2RFC Raeren-Eynatten 4 14 
3RSC Habay-la-Neuve A 4 14 
4Marloie Sport A 4 11 
5FCB Sprimont A 4 6 
6FC Un Richelle A 3 12 
7RFC Hoei A 3 12 
8RFCU La Calamine A 3 6 
9RU Wallonne Ciney A 2 9x
10R Aywaille FC A 2 8 
11RRC Mormont A 2 5 
12Entente Durbuy 2 4 
13FC Herstal A 2 3 
14RCS Libramont A 1 5 
15ROC Meix-dt-Virton A 1x3 
16RUS Givry A 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1U Rochefortoise A 1486
2FC Un Richelle A 1394
3RFC Hoei A 1138
4RSC Habay-la-Neuve A 1156
5RFC Raeren-Eynatten 1165
6R Aywaille FC A 1064
7RFCU La Calamine A 844
8FCB Sprimont A 743
9Marloie Sport A 624
10RRC Mormont A 624
11ROC Meix-dt-Virton A 532
12RCS Libramont A 321
13Entente Durbuy 211
14FC Herstal A 211
15RU Wallonne Ciney A 211
16RUS Givry A 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RRC Mormont A 281414
2RU Wallonne Ciney A 261313
3R Aywaille FC A 251213
4RFC Raeren-Eynatten 251213
5U Rochefortoise A 251312
6FC Un Richelle A 241113
7RFCU La Calamine A 241113
8FC Herstal A 241410
9FCB Sprimont A 241410
10Entente Durbuy 231112
11RFC Hoei A 221111
12RSC Habay-la-Neuve A 21912
13RCS Libramont A 211011
14ROC Meix-dt-Virton A 20119
15RUS Givry A 19910
16Marloie Sport A 18117


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RRC Mormont A 211
2RU Wallonne Ciney A 422
3R Aywaille FC A 532
4RFC Raeren-Eynatten 532
5U Rochefortoise A 523
6FC Un Richelle A 642
7RFCU La Calamine A 642
8FC Herstal A 615
9FCB Sprimont A 615
10Entente Durbuy 743
11RFC Hoei A 844
12RSC Habay-la-Neuve A 963
13RCS Libramont A 954
14ROC Meix-dt-Virton A 1046
15RUS Givry A 1165
16Marloie Sport A 1248


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 U Rochefortoise A 15 11 2 2 34 11 35
2 FCB Sprimont A 15 11 1 3 45 17 34
3 FC Un Richelle A 15 10 3 2 24 9 33
4 RFC Raeren-Eynatten 15 8 4 3 28 14 28
5 RRC Mormont A 15 8 2 5 34 26 26
6 R Aywaille FC A 15 6 6 3 23 22 24
7 Marloie Sport A 15 6 4 5 27 29 22
8 RSC Habay-la-Neuve A 15 5 7 3 25 20 22
9 RU Wallonne Ciney A 15 5 7 3 26 23 22
10 RFCU La Calamine A 15 6 3 6 28 23 21
11 ROC Meix-dt-Virton A 15 6 3 6 20 20 21
12 FC Herstal A 15 5 5 5 29 26 20
13 RFC Hoei A 15 3 8 4 20 19 17
14 RUS Givry A 15 4 1 10 16 43 13
15 Entente Durbuy 15 3 2 10 24 48 11
16 RCS Libramont A 15 1 7 7 20 31 10

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 U Rochefortoise A 15 11 1 3 29 12 34
2 RSC Habay-la-Neuve A 15 8 6 1 26 12 30
3 RFC Hoei A 15 8 4 3 29 12 28
4 RFC Raeren-Eynatten 15 8 4 3 32 18 28
5 RFCU La Calamine A 15 7 5 3 29 20 26
6 FC Un Richelle A 15 6 4 5 31 24 22
7 RRC Mormont A 15 5 6 4 22 26 21
8 RU Wallonne Ciney A 15 5 4 6 29 29 19
9 R Aywaille FC A 15 3 9 3 24 18 18
10 Marloie Sport A 15 4 4 7 13 18 16
11 RCS Libramont A 15 3 6 6 22 32 15
12 FCB Sprimont A 15 3 3 9 21 29 12
13 ROC Meix-dt-Virton A 15 2 3 10 19 32 9
14 Entente Durbuy 15 2 3 10 22 37 9
15 FC Herstal A 15 2 2 11 16 39 8
16 RUS Givry A 15 0 1 14 17 65 1

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Entente Durbuy

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 R Aywaille FC A - Entente Durbuy 2 - 1
04/09/2022 2 Entente Durbuy - RUS Givry A 5 - 0
11/09/2022 3 RSC Habay-la-Neuve A - Entente Durbuy 3 - 1
18/09/2022 4 Entente Durbuy - RCS Libramont A 3 - 3
25/09/2022 5 ROC Meix-dt-Virton A - Entente Durbuy 2 - 1
02/10/2022 6 Entente Durbuy - FC Un Richelle A 1 - 2
09/10/2022 7 U Rochefortoise A - Entente Durbuy 3 - 0
16/10/2022 8 Entente Durbuy - FC Herstal A 1 - 2
23/10/2022 9 RFC Raeren-Eynatten - Entente Durbuy 3 - 1
30/10/2022 10 Entente Durbuy - RRC Mormont A 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 Entente Durbuy - RFC Hoei A 1 - 1
13/11/2022 12 RFCU La Calamine A - Entente Durbuy 5 - 0
20/11/2022 13 Entente Durbuy - FCB Sprimont A 0 - 5
26/11/2022 14 Marloie Sport A - Entente Durbuy 0 - 5
04/12/2022 15 Entente Durbuy - RU Wallonne Ciney A 3 - 10
11/12/2022 16 Entente Durbuy - RSC Habay-la-Neuve A 11/01   Speeldag 
08/01/2023 17 RCS Libramont A - Entente Durbuy 3 - 3
11/01/2023 16 Entente Durbuy - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 2
15/01/2023 18 Entente Durbuy - U Rochefortoise A 0 - 3
29/01/2023 20 Entente Durbuy - R Aywaille FC A 0 - 5

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 19 RUS Givry A - Entente Durbuy 3 - 2
12/02/2023 21 FC Herstal A - Entente Durbuy 1 - 1
19/02/2023 22 Entente Durbuy - RFC Raeren-Eynatten 2 - 7
26/02/2023 23 RRC Mormont A - Entente Durbuy 3 - 2
12/03/2023 24 FC Un Richelle A - Entente Durbuy 1 - 0
19/03/2023 25 Entente Durbuy - RFCU La Calamine A 0 - 2
26/03/2023 26 RFC Hoei A - Entente Durbuy 1 - 2
02/04/2023 27 Entente Durbuy - ROC Meix-dt-Virton A 3 - 2
16/04/2023 28 RU Wallonne Ciney A - Entente Durbuy 2 - 2
23/04/2023 29 Entente Durbuy - Marloie Sport A 3 - 2
30/04/2023 30 FCB Sprimont A - Entente Durbuy 5 - 1

FC Herstal A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 FC Un Richelle A - FC Herstal A 2 - 0
04/09/2022 2 FC Herstal A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 1
11/09/2022 3 FC Herstal A - U Rochefortoise A 2 - 0
18/09/2022 4 RU Wallonne Ciney A - FC Herstal A 2 - 1
25/09/2022 5 FC Herstal A - RRC Mormont A 1 - 1
02/10/2022 6 RFC Raeren-Eynatten - FC Herstal A 1 - 1
09/10/2022 7 FC Herstal A - RFC Hoei A 1 - 2
16/10/2022 8 Entente Durbuy - FC Herstal A 1 - 2
23/10/2022 9 FC Herstal A - FCB Sprimont A 3 - 2
30/10/2022 10 RFCU La Calamine A - FC Herstal A 3 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2022 14 R Aywaille FC A - FC Herstal A 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 FC Herstal A - Marloie Sport A 1 - 3
13/11/2022 12 RUS Givry A - FC Herstal A 0 - 1
20/11/2022 13 FC Herstal A - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 6
26/11/2022 14 R Aywaille FC A - FC Herstal A 01/11   Speeldag 
04/12/2022 15 FC Herstal A - RCS Libramont A 4 - 2
11/12/2022 16 FC Herstal A - RU Wallonne Ciney A 1 - 1
08/01/2023 17 RSC Habay-la-Neuve A - FC Herstal A 3 - 0
15/01/2023 18 FC Herstal A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 2
29/01/2023 20 RRC Mormont A - FC Herstal A 3 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 19 U Rochefortoise A - FC Herstal A 1 - 0
12/02/2023 21 FC Herstal A - Entente Durbuy 1 - 1
19/02/2023 22 FCB Sprimont A - FC Herstal A 4 - 1
26/02/2023 23 FC Herstal A - RFCU La Calamine A 2 - 2
12/03/2023 24 RFC Hoei A - FC Herstal A 6 - 2
19/03/2023 25 FC Herstal A - FC Un Richelle A 3 - 1
26/03/2023 26 Marloie Sport A - FC Herstal A 4 - 1
02/04/2023 27 FC Herstal A - RUS Givry A 6 - 1
16/04/2023 28 RCS Libramont A - FC Herstal A 3 - 3
23/04/2023 29 FC Herstal A - R Aywaille FC A 1 - 1
30/04/2023 30 ROC Meix-dt-Virton A - FC Herstal A 5 - 0

FC Un Richelle A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 FC Un Richelle A - FC Herstal A 2 - 0
04/09/2022 2 U Rochefortoise A - FC Un Richelle A 2 - 1
11/09/2022 3 FC Un Richelle A - RFC Hoei A 2 - 1
18/09/2022 4 RRC Mormont A - FC Un Richelle A 1 - 1
25/09/2022 5 FC Un Richelle A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 1
02/10/2022 6 Entente Durbuy - FC Un Richelle A 1 - 2
09/10/2022 7 FC Un Richelle A - RFCU La Calamine A 1 - 0
16/10/2022 8 FCB Sprimont A - FC Un Richelle A 1 - 2
23/10/2022 9 FC Un Richelle A - Marloie Sport A 0 - 0
30/10/2022 10 RU Wallonne Ciney A - FC Un Richelle A 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 FC Un Richelle A - RUS Givry A 2 - 0
13/11/2022 12 ROC Meix-dt-Virton A - FC Un Richelle A 1 - 1
20/11/2022 13 FC Un Richelle A - RCS Libramont A 2 - 0
26/11/2022 14 RSC Habay-la-Neuve A - FC Un Richelle A 3 - 3
04/12/2022 15 FC Un Richelle A - R Aywaille FC A 1 - 1
11/12/2022 16 RFC Hoei A - FC Un Richelle A 0 - 2
08/01/2023 17 FC Un Richelle A - FCB Sprimont A 2 - 0
15/01/2023 18 RFCU La Calamine A - FC Un Richelle A 4 - 2
29/01/2023 20 RFC Raeren-Eynatten - FC Un Richelle A 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 19 FC Un Richelle A - RRC Mormont A 4 - 2
12/02/2023 21 FC Un Richelle A - RU Wallonne Ciney A 4 - 0
19/02/2023 22 Marloie Sport A - FC Un Richelle A 3 - 2
26/02/2023 23 FC Un Richelle A - ROC Meix-dt-Virton A 3 - 2
12/03/2023 24 FC Un Richelle A - Entente Durbuy 1 - 0
19/03/2023 25 FC Herstal A - FC Un Richelle A 3 - 1
26/03/2023 26 FC Un Richelle A - U Rochefortoise A 0 - 0
02/04/2023 27 R Aywaille FC A - FC Un Richelle A 0 - 0
16/04/2023 28 RUS Givry A - FC Un Richelle A 0 - 9
23/04/2023 29 FC Un Richelle A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 2
30/04/2023 30 RCS Libramont A - FC Un Richelle A 3 - 4

FCB Sprimont A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Marloie Sport A - FCB Sprimont A 3 - 1
04/09/2022 2 FCB Sprimont A - RU Wallonne Ciney A 1 - 3
11/09/2022 3 RUS Givry A - FCB Sprimont A 4 - 1
18/09/2022 4 FCB Sprimont A - ROC Meix-dt-Virton A 5 - 1
25/09/2022 5 R Aywaille FC A - FCB Sprimont A 1 - 0
02/10/2022 6 FCB Sprimont A - RCS Libramont A 1 - 0
09/10/2022 7 RSC Habay-la-Neuve A - FCB Sprimont A 0 - 0
16/10/2022 8 FCB Sprimont A - FC Un Richelle A 1 - 2
23/10/2022 9 FC Herstal A - FCB Sprimont A 3 - 2
30/10/2022 10 FCB Sprimont A - U Rochefortoise A 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RRC Mormont A - FCB Sprimont A 1 - 2
13/11/2022 12 FCB Sprimont A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 2
20/11/2022 13 Entente Durbuy - FCB Sprimont A 0 - 5
26/11/2022 14 FCB Sprimont A - RFCU La Calamine A 4 - 1
04/12/2022 15 RFC Hoei A - FCB Sprimont A 4 - 2
11/12/2022 16 FCB Sprimont A - R Aywaille FC A 1 - 0
08/01/2023 17 FC Un Richelle A - FCB Sprimont A 2 - 0
15/01/2023 18 FCB Sprimont A - RUS Givry A 8 - 2
29/01/2023 20 FCB Sprimont A - RSC Habay-la-Neuve A 05/03   Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 19 RCS Libramont A - FCB Sprimont A 2 - 2
12/02/2023 21 RFC Raeren-Eynatten - FCB Sprimont A 2 - 0
19/02/2023 22 FCB Sprimont A - FC Herstal A 4 - 1
26/02/2023 23 U Rochefortoise A - FCB Sprimont A 1 - 0
05/03/2023 20 FCB Sprimont A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 1
12/03/2023 24 RU Wallonne Ciney A - FCB Sprimont A 3 - 3
19/03/2023 25 FCB Sprimont A - RFC Hoei A 4 - 2
26/03/2023 26 ROC Meix-dt-Virton A - FCB Sprimont A 0 - 2
02/04/2023 27 FCB Sprimont A - Marloie Sport A 3 - 0
16/04/2023 28 FCB Sprimont A - RRC Mormont A 5 - 1
23/04/2023 29 RFCU La Calamine A - FCB Sprimont A 3 - 1
30/04/2023 30 FCB Sprimont A - Entente Durbuy 5 - 1

Marloie Sport A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Marloie Sport A - FCB Sprimont A 3 - 1
04/09/2022 2 RFC Hoei A - Marloie Sport A 0 - 0
11/09/2022 3 Marloie Sport A - RU Wallonne Ciney A 3 - 3
18/09/2022 4 RFCU La Calamine A - Marloie Sport A 1 - 1
25/09/2022 5 RSC Habay-la-Neuve A - Marloie Sport A 0 - 3
02/10/2022 6 Marloie Sport A - RUS Givry A 2 - 1
09/10/2022 7 RCS Libramont A - Marloie Sport A 0 - 1
16/10/2022 8 Marloie Sport A - ROC Meix-dt-Virton A 4 - 0
23/10/2022 9 FC Un Richelle A - Marloie Sport A 0 - 0
30/10/2022 10 Marloie Sport A - R Aywaille FC A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 FC Herstal A - Marloie Sport A 1 - 3
13/11/2022 12 Marloie Sport A - U Rochefortoise A 0 - 2
20/11/2022 13 RRC Mormont A - Marloie Sport A 4 - 0
26/11/2022 14 Marloie Sport A - Entente Durbuy 0 - 5
04/12/2022 15 RFC Raeren-Eynatten - Marloie Sport A 1 - 0
11/12/2022 16 ROC Meix-dt-Virton A - Marloie Sport A 1 - 0
08/01/2023 17 Marloie Sport A - RFC Hoei A 2 - 0
15/01/2023 18 Marloie Sport A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 5
29/01/2023 20 Marloie Sport A - RCS Libramont A 2 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 19 RU Wallonne Ciney A - Marloie Sport A 1 - 1
12/02/2023 21 RUS Givry A - Marloie Sport A 1 - 2
19/02/2023 22 Marloie Sport A - FC Un Richelle A 3 - 2
26/02/2023 23 R Aywaille FC A - Marloie Sport A 1 - 0
12/03/2023 24 Marloie Sport A - RRC Mormont A 1 - 1
19/03/2023 25 U Rochefortoise A - Marloie Sport A 1 - 0
26/03/2023 26 Marloie Sport A - FC Herstal A 4 - 1
02/04/2023 27 FCB Sprimont A - Marloie Sport A 3 - 0
16/04/2023 28 Marloie Sport A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 2
23/04/2023 29 Entente Durbuy - Marloie Sport A 3 - 2
30/04/2023 30 Marloie Sport A - RFCU La Calamine A 2 - 2

R Aywaille FC A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 R Aywaille FC A - Entente Durbuy 2 - 1
04/09/2022 2 RFC Raeren-Eynatten - R Aywaille FC A 1 - 1
11/09/2022 3 R Aywaille FC A - RRC Mormont A 1 - 1
18/09/2022 4 U Rochefortoise A - R Aywaille FC A 3 - 2
25/09/2022 5 R Aywaille FC A - FCB Sprimont A 1 - 0
02/10/2022 6 RFC Hoei A - R Aywaille FC A 1 - 1
09/10/2022 7 R Aywaille FC A - RU Wallonne Ciney A 1 - 2
16/10/2022 8 RFCU La Calamine A - R Aywaille FC A 0 - 0
23/10/2022 9 R Aywaille FC A - RUS Givry A 7 - 2
30/10/2022 10 Marloie Sport A - R Aywaille FC A 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2022 14 R Aywaille FC A - FC Herstal A 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 R Aywaille FC A - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 0
13/11/2022 12 RCS Libramont A - R Aywaille FC A 1 - 1
20/11/2022 13 R Aywaille FC A - RSC Habay-la-Neuve A 2 - 2
26/11/2022 14 R Aywaille FC A - FC Herstal A 01/11   Speeldag 
04/12/2022 15 FC Un Richelle A - R Aywaille FC A 1 - 1
11/12/2022 16 FCB Sprimont A - R Aywaille FC A 1 - 0
08/01/2023 17 R Aywaille FC A - RFCU La Calamine A 0 - 0
15/01/2023 18 RRC Mormont A - R Aywaille FC A 05/03   Speeldag 
29/01/2023 20 Entente Durbuy - R Aywaille FC A 0 - 5

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 19 R Aywaille FC A - RFC Raeren-Eynatten 2 - 2
12/02/2023 21 R Aywaille FC A (ff.) - RFC Hoei A 0 - 5
19/02/2023 22 RUS Givry A - R Aywaille FC A 0 - 2
26/02/2023 23 R Aywaille FC A - Marloie Sport A 1 - 0
05/03/2023 18 RRC Mormont A - R Aywaille FC A 2 - 2
12/03/2023 24 ROC Meix-dt-Virton A - R Aywaille FC A 3 - 2
19/03/2023 25 R Aywaille FC A - RCS Libramont A 2 - 2
26/03/2023 26 RU Wallonne Ciney A - R Aywaille FC A 3 - 3
02/04/2023 27 R Aywaille FC A - FC Un Richelle A 0 - 0
16/04/2023 28 RSC Habay-la-Neuve A - R Aywaille FC A 0 - 2
23/04/2023 29 FC Herstal A - R Aywaille FC A 1 - 1
30/04/2023 30 R Aywaille FC A - U Rochefortoise A 1 - 5

RCS Libramont A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RCS Libramont A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 0
04/09/2022 2 RRC Mormont A - RCS Libramont A 5 - 1
11/09/2022 3 RCS Libramont A - RFCU La Calamine A 2 - 3
18/09/2022 4 Entente Durbuy - RCS Libramont A 3 - 3
25/09/2022 5 RCS Libramont A - RFC Hoei A 1 - 2
02/10/2022 6 FCB Sprimont A - RCS Libramont A 1 - 0
09/10/2022 7 RCS Libramont A - Marloie Sport A 0 - 1
16/10/2022 8 RUS Givry A - RCS Libramont A 1 - 1
23/10/2022 9 RCS Libramont A - RU Wallonne Ciney A 2 - 1
30/10/2022 10 ROC Meix-dt-Virton A - RCS Libramont A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RSC Habay-la-Neuve A - RCS Libramont A 3 - 3
13/11/2022 12 RCS Libramont A - R Aywaille FC A 1 - 1
20/11/2022 13 FC Un Richelle A - RCS Libramont A 2 - 0
26/11/2022 14 RCS Libramont A - U Rochefortoise A 0 - 2
04/12/2022 15 FC Herstal A - RCS Libramont A 4 - 2
11/12/2022 16 RFCU La Calamine A - RCS Libramont A 1 - 3
08/01/2023 17 RCS Libramont A - Entente Durbuy 3 - 3
15/01/2023 18 RFC Hoei A - RCS Libramont A 1 - 1
29/01/2023 20 Marloie Sport A - RCS Libramont A 2 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 19 RCS Libramont A - FCB Sprimont A 2 - 2
12/02/2023 21 RCS Libramont A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 3
19/02/2023 22 RU Wallonne Ciney A - RCS Libramont A 1 - 0
26/02/2023 23 RCS Libramont A - RUS Givry A 2 - 2
12/03/2023 24 RCS Libramont A - RSC Habay-la-Neuve A 07/04   Speeldag 
19/03/2023 25 R Aywaille FC A - RCS Libramont A 2 - 2
26/03/2023 26 RCS Libramont A - RRC Mormont A 0 - 4
02/04/2023 27 RFC Raeren-Eynatten - RCS Libramont A 5 - 0
07/04/2023 24 RCS Libramont A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 0
16/04/2023 28 RCS Libramont A - FC Herstal A 3 - 3
23/04/2023 29 U Rochefortoise A - RCS Libramont A 0 - 2
30/04/2023 30 RCS Libramont A - FC Un Richelle A 3 - 4

RFC Hoei A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 ROC Meix-dt-Virton A - RFC Hoei A 0 - 0
04/09/2022 2 RFC Hoei A - Marloie Sport A 0 - 0
11/09/2022 3 FC Un Richelle A - RFC Hoei A 2 - 1
18/09/2022 4 RFC Hoei A - RUS Givry A 1 - 0
25/09/2022 5 RCS Libramont A - RFC Hoei A 1 - 2
02/10/2022 6 RFC Hoei A - R Aywaille FC A 1 - 1
09/10/2022 7 FC Herstal A - RFC Hoei A 1 - 2
16/10/2022 8 RFC Hoei A - RSC Habay-la-Neuve A 2 - 2
23/10/2022 9 U Rochefortoise A - RFC Hoei A 0 - 1
30/10/2022 10 RFC Hoei A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 Entente Durbuy - RFC Hoei A 1 - 1
13/11/2022 12 RFC Hoei A - RRC Mormont A 1 - 1
20/11/2022 13 RFCU La Calamine A - RFC Hoei A 1 - 3
26/11/2022 14 RU Wallonne Ciney A - RFC Hoei A 0 - 1
04/12/2022 15 RFC Hoei A - FCB Sprimont A 4 - 2
11/12/2022 16 RFC Hoei A - FC Un Richelle A 0 - 2
08/01/2023 17 Marloie Sport A - RFC Hoei A 2 - 0
15/01/2023 18 RFC Hoei A - RCS Libramont A 1 - 1
29/01/2023 20 RFC Hoei A - ROC Meix-dt-Virton A 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 19 RSC Habay-la-Neuve A - RFC Hoei A 0 - 0
12/02/2023 21 R Aywaille FC A (ff.) - RFC Hoei A 0 - 5
19/02/2023 22 RFC Hoei A - U Rochefortoise A 0 - 2
26/02/2023 23 RFC Raeren-Eynatten - RFC Hoei A 0 - 0
12/03/2023 24 RFC Hoei A - FC Herstal A 6 - 2
19/03/2023 25 FCB Sprimont A - RFC Hoei A 4 - 2
26/03/2023 26 RFC Hoei A - Entente Durbuy 1 - 2
02/04/2023 27 RRC Mormont A - RFC Hoei A 0 - 5
16/04/2023 28 RFC Hoei A - RFCU La Calamine A 1 - 2
23/04/2023 29 RFC Hoei A - RU Wallonne Ciney A 1 - 1
30/04/2023 30 RUS Givry A - RFC Hoei A 0 - 6

RFC Raeren-Eynatten

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RCS Libramont A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 0
04/09/2022 2 RFC Raeren-Eynatten - R Aywaille FC A 1 - 1
11/09/2022 3 ROC Meix-dt-Virton A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 2
18/09/2022 4 RFC Raeren-Eynatten - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 2
25/09/2022 5 FC Un Richelle A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 1
02/10/2022 6 RFC Raeren-Eynatten - FC Herstal A 1 - 1
09/10/2022 7 RRC Mormont A - RFC Raeren-Eynatten 2 - 1
16/10/2022 8 RFC Raeren-Eynatten - U Rochefortoise A 0 - 2
23/10/2022 9 RFC Raeren-Eynatten - Entente Durbuy 3 - 1
30/10/2022 10 RFC Hoei A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RFC Raeren-Eynatten - RFCU La Calamine A 0 - 2
13/11/2022 12 FCB Sprimont A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 2
20/11/2022 13 RFC Raeren-Eynatten - RU Wallonne Ciney A 3 - 2
26/11/2022 14 RUS Givry A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 4
04/12/2022 15 RFC Raeren-Eynatten - Marloie Sport A 1 - 0
11/12/2022 16 U Rochefortoise A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 1
08/01/2023 17 RFC Raeren-Eynatten - RRC Mormont A 2 - 2
15/01/2023 18 FC Herstal A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 2
29/01/2023 20 RFC Raeren-Eynatten - FC Un Richelle A 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 19 R Aywaille FC A - RFC Raeren-Eynatten 2 - 2
12/02/2023 21 RFC Raeren-Eynatten - FCB Sprimont A 2 - 0
19/02/2023 22 Entente Durbuy - RFC Raeren-Eynatten 2 - 7
26/02/2023 23 RFC Raeren-Eynatten - RFC Hoei A 0 - 0
12/03/2023 24 RFCU La Calamine A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 4
19/03/2023 25 RFC Raeren-Eynatten - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 1
26/03/2023 26 RSC Habay-la-Neuve A - RFC Raeren-Eynatten 3 - 0
02/04/2023 27 RFC Raeren-Eynatten - RCS Libramont A 5 - 0
16/04/2023 28 Marloie Sport A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 2
23/04/2023 29 RFC Raeren-Eynatten - RUS Givry A (ff.) 5 - 0
30/04/2023 30 RU Wallonne Ciney A - RFC Raeren-Eynatten 4 - 3

RFCU La Calamine A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RU Wallonne Ciney A - RFCU La Calamine A 1 - 1
04/09/2022 2 RFCU La Calamine A - ROC Meix-dt-Virton A 3 - 0
11/09/2022 3 RCS Libramont A - RFCU La Calamine A 2 - 3
18/09/2022 4 RFCU La Calamine A - Marloie Sport A 1 - 1
25/09/2022 5 U Rochefortoise A - RFCU La Calamine A 2 - 2
02/10/2022 6 RFCU La Calamine A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 0
09/10/2022 7 FC Un Richelle A - RFCU La Calamine A 1 - 0
16/10/2022 8 RFCU La Calamine A - R Aywaille FC A 0 - 0
23/10/2022 9 RRC Mormont A - RFCU La Calamine A 3 - 2
30/10/2022 10 RFCU La Calamine A - FC Herstal A 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RFC Raeren-Eynatten - RFCU La Calamine A 0 - 2
13/11/2022 12 RFCU La Calamine A - Entente Durbuy 5 - 0
20/11/2022 13 RFCU La Calamine A - RFC Hoei A 1 - 3
26/11/2022 14 FCB Sprimont A - RFCU La Calamine A 4 - 1
04/12/2022 15 RFCU La Calamine A - RUS Givry A 5 - 2
11/12/2022 16 RFCU La Calamine A - RCS Libramont A 1 - 3
08/01/2023 17 R Aywaille FC A - RFCU La Calamine A 0 - 0
15/01/2023 18 RFCU La Calamine A - FC Un Richelle A 4 - 2
29/01/2023 20 RFCU La Calamine A - U Rochefortoise A 1 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 19 ROC Meix-dt-Virton A - RFCU La Calamine A 1 - 3
12/02/2023 21 RSC Habay-la-Neuve A - RFCU La Calamine A 0 - 2
19/02/2023 22 RFCU La Calamine A - RRC Mormont A 0 - 1
26/02/2023 23 FC Herstal A - RFCU La Calamine A 2 - 2
12/03/2023 24 RFCU La Calamine A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 4
19/03/2023 25 Entente Durbuy - RFCU La Calamine A 0 - 2
26/03/2023 26 RUS Givry A - RFCU La Calamine A 1 - 5
02/04/2023 27 RFCU La Calamine A - RU Wallonne Ciney A 0 - 1
16/04/2023 28 RFC Hoei A - RFCU La Calamine A 1 - 2
23/04/2023 29 RFCU La Calamine A - FCB Sprimont A 3 - 1
30/04/2023 30 Marloie Sport A - RFCU La Calamine A 2 - 2

ROC Meix-dt-Virton A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 ROC Meix-dt-Virton A - RFC Hoei A 0 - 0
04/09/2022 2 RFCU La Calamine A - ROC Meix-dt-Virton A 3 - 0
11/09/2022 3 ROC Meix-dt-Virton A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 2
18/09/2022 4 FCB Sprimont A - ROC Meix-dt-Virton A 5 - 1
25/09/2022 5 ROC Meix-dt-Virton A - Entente Durbuy 2 - 1
02/10/2022 6 RU Wallonne Ciney A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 1
09/10/2022 7 ROC Meix-dt-Virton A - RUS Givry A 2 - 1
16/10/2022 8 Marloie Sport A - ROC Meix-dt-Virton A 4 - 0
23/10/2022 9 RSC Habay-la-Neuve A - ROC Meix-dt-Virton A 0 - 0
30/10/2022 10 ROC Meix-dt-Virton A - RCS Libramont A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 R Aywaille FC A - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 0
13/11/2022 12 ROC Meix-dt-Virton A - FC Un Richelle A 1 - 1
20/11/2022 13 FC Herstal A - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 6
26/11/2022 14 ROC Meix-dt-Virton A - RRC Mormont A 0 - 2
04/12/2022 15 U Rochefortoise A - ROC Meix-dt-Virton A 3 - 2
11/12/2022 16 ROC Meix-dt-Virton A - Marloie Sport A 1 - 0
08/01/2023 17 RUS Givry A - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 1
15/01/2023 18 ROC Meix-dt-Virton A - RU Wallonne Ciney A 2 - 1
29/01/2023 20 RFC Hoei A - ROC Meix-dt-Virton A 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 19 ROC Meix-dt-Virton A - RFCU La Calamine A 1 - 3
12/02/2023 21 RCS Libramont A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 3
19/02/2023 22 ROC Meix-dt-Virton A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 1
26/02/2023 23 FC Un Richelle A - ROC Meix-dt-Virton A 3 - 2
12/03/2023 24 ROC Meix-dt-Virton A - R Aywaille FC A 3 - 2
19/03/2023 25 RFC Raeren-Eynatten - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 1
26/03/2023 26 ROC Meix-dt-Virton A - FCB Sprimont A 0 - 2
02/04/2023 27 Entente Durbuy - ROC Meix-dt-Virton A 3 - 2
16/04/2023 28 ROC Meix-dt-Virton A - U Rochefortoise A 1 - 3
23/04/2023 29 RRC Mormont A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 0
30/04/2023 30 ROC Meix-dt-Virton A - FC Herstal A 5 - 0

RRC Mormont A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RUS Givry A - RRC Mormont A 0 - 1
04/09/2022 2 RRC Mormont A - RCS Libramont A 5 - 1
11/09/2022 3 R Aywaille FC A - RRC Mormont A 1 - 1
18/09/2022 4 RRC Mormont A - FC Un Richelle A 1 - 1
25/09/2022 5 FC Herstal A - RRC Mormont A 1 - 1
02/10/2022 6 RRC Mormont A - U Rochefortoise A 1 - 2
09/10/2022 7 RRC Mormont A - RFC Raeren-Eynatten 2 - 1
16/10/2022 8 RU Wallonne Ciney A - RRC Mormont A 3 - 1
23/10/2022 9 RRC Mormont A - RFCU La Calamine A 3 - 2
30/10/2022 10 Entente Durbuy - RRC Mormont A 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RRC Mormont A - FCB Sprimont A 1 - 2
13/11/2022 12 RFC Hoei A - RRC Mormont A 1 - 1
20/11/2022 13 RRC Mormont A - Marloie Sport A 4 - 0
26/11/2022 14 ROC Meix-dt-Virton A - RRC Mormont A 0 - 2
04/12/2022 15 RRC Mormont A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 2
11/12/2022 16 RRC Mormont A - RUS Givry A 6 - 2
08/01/2023 17 RFC Raeren-Eynatten - RRC Mormont A 2 - 2
15/01/2023 18 RRC Mormont A - R Aywaille FC A 05/03   Speeldag 
29/01/2023 20 RRC Mormont A - FC Herstal A 3 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 19 FC Un Richelle A - RRC Mormont A 4 - 2
12/02/2023 21 U Rochefortoise A - RRC Mormont A 5 - 0
19/02/2023 22 RFCU La Calamine A - RRC Mormont A 0 - 1
26/02/2023 23 RRC Mormont A - Entente Durbuy 3 - 2
05/03/2023 18 RRC Mormont A - R Aywaille FC A 2 - 2
12/03/2023 24 Marloie Sport A - RRC Mormont A 1 - 1
19/03/2023 25 RRC Mormont A - RU Wallonne Ciney A 1 - 2
26/03/2023 26 RCS Libramont A - RRC Mormont A 0 - 4
02/04/2023 27 RRC Mormont A - RFC Hoei A 0 - 5
16/04/2023 28 FCB Sprimont A - RRC Mormont A 5 - 1
23/04/2023 29 RRC Mormont A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 0
30/04/2023 30 RSC Habay-la-Neuve A - RRC Mormont A 2 - 2

RSC Habay-la-Neuve A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RSC Habay-la-Neuve A - U Rochefortoise A 2 - 1
04/09/2022 2 FC Herstal A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 1
11/09/2022 3 RSC Habay-la-Neuve A - Entente Durbuy 3 - 1
18/09/2022 4 RFC Raeren-Eynatten - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 2
25/09/2022 5 RSC Habay-la-Neuve A - Marloie Sport A 0 - 3
02/10/2022 6 RFCU La Calamine A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 0
09/10/2022 7 RSC Habay-la-Neuve A - FCB Sprimont A 0 - 0
16/10/2022 8 RFC Hoei A - RSC Habay-la-Neuve A 2 - 2
23/10/2022 9 RSC Habay-la-Neuve A - ROC Meix-dt-Virton A 0 - 0
30/10/2022 10 RUS Givry A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RSC Habay-la-Neuve A - RCS Libramont A 3 - 3
13/11/2022 12 RU Wallonne Ciney A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 1
20/11/2022 13 R Aywaille FC A - RSC Habay-la-Neuve A 2 - 2
26/11/2022 14 RSC Habay-la-Neuve A - FC Un Richelle A 3 - 3
04/12/2022 15 RRC Mormont A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 2
11/12/2022 16 Entente Durbuy - RSC Habay-la-Neuve A 11/01   Speeldag 
08/01/2023 17 RSC Habay-la-Neuve A - FC Herstal A 3 - 0
11/01/2023 16 Entente Durbuy - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 2
15/01/2023 18 Marloie Sport A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 5
29/01/2023 20 FCB Sprimont A - RSC Habay-la-Neuve A 05/03   Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 19 RSC Habay-la-Neuve A - RFC Hoei A 0 - 0
12/02/2023 21 RSC Habay-la-Neuve A - RFCU La Calamine A 0 - 2
19/02/2023 22 ROC Meix-dt-Virton A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 1
26/02/2023 23 RSC Habay-la-Neuve A - RU Wallonne Ciney A 1 - 1
05/03/2023 20 FCB Sprimont A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 1
12/03/2023 24 RCS Libramont A - RSC Habay-la-Neuve A 07/04   Speeldag 
19/03/2023 25 RSC Habay-la-Neuve A - RUS Givry A 5 - 2
26/03/2023 26 RSC Habay-la-Neuve A - RFC Raeren-Eynatten 3 - 0
02/04/2023 27 U Rochefortoise A - RSC Habay-la-Neuve A 2 - 0
07/04/2023 24 RCS Libramont A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 0
16/04/2023 28 RSC Habay-la-Neuve A - R Aywaille FC A 0 - 2
23/04/2023 29 FC Un Richelle A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 2
30/04/2023 30 RSC Habay-la-Neuve A - RRC Mormont A 2 - 2

RU Wallonne Ciney A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RU Wallonne Ciney A - RFCU La Calamine A 1 - 1
04/09/2022 2 FCB Sprimont A - RU Wallonne Ciney A 1 - 3
11/09/2022 3 Marloie Sport A - RU Wallonne Ciney A 3 - 3
18/09/2022 4 RU Wallonne Ciney A - FC Herstal A 2 - 1
25/09/2022 5 RUS Givry A - RU Wallonne Ciney A 2 - 1
02/10/2022 6 RU Wallonne Ciney A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 1
09/10/2022 7 R Aywaille FC A - RU Wallonne Ciney A 1 - 2
16/10/2022 8 RU Wallonne Ciney A - RRC Mormont A 3 - 1
23/10/2022 9 RCS Libramont A - RU Wallonne Ciney A 2 - 1
30/10/2022 10 RU Wallonne Ciney A - FC Un Richelle A 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 U Rochefortoise A - RU Wallonne Ciney A 4 - 0
13/11/2022 12 RU Wallonne Ciney A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 1
20/11/2022 13 RFC Raeren-Eynatten - RU Wallonne Ciney A 3 - 2
26/11/2022 14 RU Wallonne Ciney A - RFC Hoei A 0 - 1
04/12/2022 15 Entente Durbuy - RU Wallonne Ciney A 3 - 10
11/12/2022 16 FC Herstal A - RU Wallonne Ciney A 1 - 1
08/01/2023 17 RU Wallonne Ciney A - U Rochefortoise A 1 - 2
15/01/2023 18 ROC Meix-dt-Virton A - RU Wallonne Ciney A 2 - 1
29/01/2023 20 RU Wallonne Ciney A - RUS Givry A 3 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 19 RU Wallonne Ciney A - Marloie Sport A 1 - 1
12/02/2023 21 FC Un Richelle A - RU Wallonne Ciney A 4 - 0
19/02/2023 22 RU Wallonne Ciney A - RCS Libramont A 1 - 0
26/02/2023 23 RSC Habay-la-Neuve A - RU Wallonne Ciney A 1 - 1
12/03/2023 24 RU Wallonne Ciney A - FCB Sprimont A 3 - 3
19/03/2023 25 RRC Mormont A - RU Wallonne Ciney A 1 - 2
26/03/2023 26 RU Wallonne Ciney A - R Aywaille FC A 3 - 3
02/04/2023 27 RFCU La Calamine A - RU Wallonne Ciney A 0 - 1
16/04/2023 28 RU Wallonne Ciney A - Entente Durbuy 2 - 2
23/04/2023 29 RFC Hoei A - RU Wallonne Ciney A 1 - 1
30/04/2023 30 RU Wallonne Ciney A - RFC Raeren-Eynatten 4 - 3

RUS Givry A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RUS Givry A - RRC Mormont A 0 - 1
04/09/2022 2 Entente Durbuy - RUS Givry A 5 - 0
11/09/2022 3 RUS Givry A - FCB Sprimont A 4 - 1
18/09/2022 4 RFC Hoei A - RUS Givry A 1 - 0
25/09/2022 5 RUS Givry A - RU Wallonne Ciney A 2 - 1
02/10/2022 6 Marloie Sport A - RUS Givry A 2 - 1
09/10/2022 7 ROC Meix-dt-Virton A - RUS Givry A 2 - 1
16/10/2022 8 RUS Givry A - RCS Libramont A 1 - 1
23/10/2022 9 R Aywaille FC A - RUS Givry A 7 - 2
30/10/2022 10 RUS Givry A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 FC Un Richelle A - RUS Givry A 2 - 0
13/11/2022 12 RUS Givry A - FC Herstal A 0 - 1
20/11/2022 13 U Rochefortoise A - RUS Givry A 6 - 0
26/11/2022 14 RUS Givry A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 4
04/12/2022 15 RFCU La Calamine A - RUS Givry A 5 - 2
11/12/2022 16 RRC Mormont A - RUS Givry A 6 - 2
08/01/2023 17 RUS Givry A - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 1
15/01/2023 18 FCB Sprimont A - RUS Givry A 8 - 2
29/01/2023 20 RU Wallonne Ciney A - RUS Givry A 3 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 19 RUS Givry A - Entente Durbuy 3 - 2
12/02/2023 21 RUS Givry A - Marloie Sport A 1 - 2
19/02/2023 22 RUS Givry A - R Aywaille FC A 0 - 2
26/02/2023 23 RCS Libramont A - RUS Givry A 2 - 2
12/03/2023 24 RUS Givry A - U Rochefortoise A 1 - 2
19/03/2023 25 RSC Habay-la-Neuve A - RUS Givry A 5 - 2
26/03/2023 26 RUS Givry A - RFCU La Calamine A 1 - 5
02/04/2023 27 FC Herstal A - RUS Givry A 6 - 1
16/04/2023 28 RUS Givry A - FC Un Richelle A 0 - 9
23/04/2023 29 RFC Raeren-Eynatten - RUS Givry A (ff.) 5 - 0
30/04/2023 30 RUS Givry A - RFC Hoei A 0 - 6

U Rochefortoise A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RSC Habay-la-Neuve A - U Rochefortoise A 2 - 1
04/09/2022 2 U Rochefortoise A - FC Un Richelle A 2 - 1
11/09/2022 3 FC Herstal A - U Rochefortoise A 2 - 0
18/09/2022 4 U Rochefortoise A - R Aywaille FC A 3 - 2
25/09/2022 5 U Rochefortoise A - RFCU La Calamine A 2 - 2
02/10/2022 6 RRC Mormont A - U Rochefortoise A 1 - 2
09/10/2022 7 U Rochefortoise A - Entente Durbuy 3 - 0
16/10/2022 8 RFC Raeren-Eynatten - U Rochefortoise A 0 - 2
23/10/2022 9 U Rochefortoise A - RFC Hoei A 0 - 1
30/10/2022 10 FCB Sprimont A - U Rochefortoise A 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 U Rochefortoise A - RU Wallonne Ciney A 4 - 0
13/11/2022 12 Marloie Sport A - U Rochefortoise A 0 - 2
20/11/2022 13 U Rochefortoise A - RUS Givry A 6 - 0
26/11/2022 14 RCS Libramont A - U Rochefortoise A 0 - 2
04/12/2022 15 U Rochefortoise A - ROC Meix-dt-Virton A 3 - 2
11/12/2022 16 U Rochefortoise A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 1
08/01/2023 17 RU Wallonne Ciney A - U Rochefortoise A 1 - 2
15/01/2023 18 Entente Durbuy - U Rochefortoise A 0 - 3
29/01/2023 20 RFCU La Calamine A - U Rochefortoise A 1 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2023 19 U Rochefortoise A - FC Herstal A 1 - 0
12/02/2023 21 U Rochefortoise A - RRC Mormont A 5 - 0
19/02/2023 22 RFC Hoei A - U Rochefortoise A 0 - 2
26/02/2023 23 U Rochefortoise A - FCB Sprimont A 1 - 0
12/03/2023 24 RUS Givry A - U Rochefortoise A 1 - 2
19/03/2023 25 U Rochefortoise A - Marloie Sport A 1 - 0
26/03/2023 26 FC Un Richelle A - U Rochefortoise A 0 - 0
02/04/2023 27 U Rochefortoise A - RSC Habay-la-Neuve A 2 - 0
16/04/2023 28 ROC Meix-dt-Virton A - U Rochefortoise A 1 - 3
23/04/2023 29 U Rochefortoise A - RCS Libramont A 0 - 2
30/04/2023 30 R Aywaille FC A - U Rochefortoise A 1 - 5

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e AFDELING VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het RBFA-Reglement (c), onder voorbehoud van wijziging.

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Afdeling of Division 2, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e Afdeling VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e Afdeling VV.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e Afdeling VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e Nationale Heren:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger naar de 2e Afdeling VV.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e Afdeling VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2e Afdeling VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e Afdeling VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de RBFA. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

DE EINDRONDE - STIJGEN DIVISION 3 ACFF

De "Eindronde stijgen Division 3 ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de Division 2 ACFF.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de Division 2 ACFF wanneer in de eindronde "1e Nationale" de deelnemer uit de 1e Nationale een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de Division 2 ACFF.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de Division 2 ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de Division 2 ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e Division 2 ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e AFDELING VV - DEGRADATIE

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e Afdeling VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VV-A en de 13e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale Heren een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

DIVISION 3 ACFF - DEGRADATIE

- De clubs die eindigen op de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2022-2023) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen Division 3 ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de Division 3 ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).