Alle Actuele Klassementen
Update: 05/06/2023 om 07:59u
Archief Seizoen 2022-2023 Provinciaal Allerlei Alle Actuele Klassementen
Laatste update: 05/06/2023 om 07:59u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Steun Voetbalexpress.
Een éénmalig bedrag.
Vermelding onbeperkt in tijd.
Stuur ons een bericht via de pagina "Contact"
Meer info...
De meest complete verzameling cijfers
over het Belgische voetbal.
Nationale en provinciale statistieken.
Zie de website www.bsdb.be
Meer info...
ALLE KLASSEMENTEN - SEIZOEN 2022-2023 * PROVINCIE ANTWERPEN - COMPETITIE & BVA
PRO LEAGUE * NATIONALE AMATEURS EN VROUWEN * RECREATIEF VOETBAL PROVINCIE ANTWERPEN

Op deze pagina ziet u tijdens de competitie alle actuele klassementen en periodeklassementen van alle reeksen in de provincie Antwerpen, seizoen 2022-2023. We hebben deze pagina gemaakt als extra hulpmiddel om die klassementen snel op te zoeken, zonder dat u als bezoeker reeks per reeks apart moet aanklikken.

Al deze klassementen worden doorlopend geactualiseerd en aangepast telkens er een wedstrijduitslag wordt ingebracht. Zo kan u op elk moment en meteen alle provinciale klassementen en periodeklassementen bekijken, zowel bij heren als bij de vrouwen.
Voor alle eindklassementen van vorig seizoen 2021-2022 van alle provinciale reeksen (heren en vrouwen), klik hier.
KLIK OP DE REEKSNAMEN VOOR DE KLASSEMENTEN IN
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F
Vrouwen 1e Prov. Vrouwen 2e Prov. Vrouwen 3e Prov. A Vrouwen 3e Prov. B
Vrouwen 4e Prov. A Vrouwen 4e Prov. B    

>>> Verder op deze pagina kan u ook alle actuele klassementen bekijken van de:
Beker van Antwerpen Heren Recreatief - Reeksen Heren en Dames Nationale Amateurreeksen
Beker van Antwerpen Vrouwen Pro League 1A - 1B - U21 Nationale Vrouwenreeksen
Alle andere 1e Provinciale Herenreeksen VV    


1e Provinciale

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Berg en Dal VV (2) 30 21 5 4 69 28 67
2 KFC Berlaar-Heikant 30 20 6 4 69 27 64
3 K Kontich FC A 30 17 7 6 59 41 57
4 Sporting Tisselt A (1) 30 17 10 3 63 44 54
5 K Ternesse VV A 30 14 10 6 42 46 48
6 KBSK Retie 30 13 11 6 69 52 45
7 FC De Kempen TL A 30 12 11 7 46 38 43
8 's Gravenwezel-Schilde A 30 12 11 7 43 40 43
9 KFC Antonia A 30 10 10 10 43 39 40
10 K Loenhout SK 30 11 13 6 47 59 39
11 FCS Mariekerke-Branst A 30 11 14 5 36 46 38
12 KVV Vosselaar 30 8 12 10 40 44 34
13 KFC Ranst A 30 8 12 10 39 45 34
14 KFCE Zoersel 30 10 17 3 43 68 33
15 KVV OG Vorselaar 30 5 19 6 17 52 21
16 KFCV Herselt A 30 1 22 7 18 74 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Berlaar-Heikant 10 8 1 1 23 4 25
2 K Kontich FC A 10 7 1 2 18 12 23
3 K Berg en Dal VV (2) 10 6 3 1 21 12 19
4 KBSK Retie 10 5 3 2 23 13 17
5 FC De Kempen TL A 10 5 3 2 12 9 17
6 KFCE Zoersel 10 5 3 2 13 17 17
7 K Ternesse VV A 10 4 3 3 14 14 15
8 's Gravenwezel-Schilde A 10 4 4 2 11 9 14
9 K Loenhout SK 10 4 4 2 17 17 14
10 FCS Mariekerke-Branst A 10 4 5 1 10 11 13
11 Sporting Tisselt A (1) 10 3 5 2 16 17 11
12 KFC Antonia A 10 2 3 5 9 10 11
13 KVV Vosselaar 10 2 6 2 11 19 8
14 KFC Ranst A 10 1 5 4 14 17 7
15 KFCV Herselt A 10 1 5 4 8 23 7
16 KVV OG Vorselaar 10 1 8 1 2 18 4


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Berg en Dal VV 10 8 2 0 26 7 24
2 's Gravenwezel-Schilde A 10 7 2 1 20 11 22
3 K Kontich FC A 10 6 1 3 23 7 21
4 Sporting Tisselt A (1) 10 6 4 0 23 17 18
5 KFC Ranst A 10 5 2 3 15 12 18
6 KFC Berlaar-Heikant 10 5 3 2 19 12 17
7 K Loenhout SK 10 5 3 2 19 18 17
8 KFC Antonia A 10 4 5 1 16 12 13
9 FC De Kempen TL A 10 4 5 1 17 14 13
10 K Ternesse VV A 10 4 5 1 11 23 13
11 KVV Vosselaar 10 3 3 4 15 16 13
12 KBSK Retie 10 3 6 1 20 23 10
13 KFCE Zoersel 10 3 7 0 14 24 9
14 FCS Mariekerke-Branst A 10 2 5 3 13 21 9
15 KVV OG Vorselaar 10 1 5 4 7 17 7
16 KFCV Herselt A 10 0 8 2 4 28 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sporting Tisselt A 10 8 1 1 24 10 25
2 K Berg en Dal VV 10 7 0 3 22 9 24
3 KFC Berlaar-Heikant 10 7 2 1 27 11 22
4 K Ternesse VV A 10 6 2 2 17 9 20
5 KBSK Retie 10 5 2 3 26 16 18
6 FCS Mariekerke-Branst A 10 5 4 1 13 14 16
7 KFC Antonia A 10 4 2 4 18 17 16
8 K Kontich FC A 10 4 5 1 18 22 13
9 KVV Vosselaar 10 3 3 4 14 9 13
10 FC De Kempen TL A 10 3 3 4 17 15 13
11 KVV OG Vorselaar 10 3 6 1 8 17 10
12 KFC Ranst A 10 2 5 3 10 16 9
13 K Loenhout SK 10 2 6 2 11 24 8
14 KFCE Zoersel 10 2 7 1 16 27 7
15 's Gravenwezel-Schilde A 10 1 5 4 12 20 7
16 KFCV Herselt A 10 0 9 1 6 23 1


2e Provinciale A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Bevel FC (2) 30 23 3 4 74 24 73
2 RVC Hoboken A 30 20 5 5 74 38 65
3 K Zandhoven SK 30 21 8 1 68 28 64
4 Verbr Zwijndrecht A 30 19 5 6 80 40 63
5 KV Hooikt A 30 18 11 1 88 55 55
6 KFC Broechem 30 16 8 6 77 56 54
7 VC Wilrijk A 30 15 8 7 76 50 52
8 KSK Wavria A (1) 30 14 10 6 49 37 48
9 FC Oppuurs 30 13 11 6 57 47 45
10 KV Bonheiden 30 11 14 5 58 60 38
11 VC Mortsel OG A 30 9 18 3 52 72 30
12 Groen Rood Katelijne 30 8 16 6 48 75 30
13 TOR Deurne Pirates A 30 8 18 4 51 71 28
14 Willebroekse SV 30 5 21 4 26 88 19
15 KSV Bornem 30 4 23 3 29 83 15
16 SV Nielse A 30 1 26 3 20 103 6

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Bevel FC (2) 10 8 0 2 26 7 26
2 Verbr Zwijndrecht A 10 8 0 2 22 9 26
3 RVC Hoboken A 10 7 2 1 23 11 22
4 KFC Broechem 10 6 3 1 26 19 19
5 VC Wilrijk A 10 5 1 4 26 10 19
6 KV Hooikt A 10 6 4 0 32 20 18
7 FC Oppuurs 10 5 2 3 18 9 18
8 K Zandhoven SK 10 5 5 0 21 17 15
9 KSK Wavria A (1) 10 3 4 3 12 12 12
10 KV Bonheiden 10 3 5 2 22 19 11
11 VC Mortsel OG A 10 3 5 2 22 21 11
12 Groen Rood Katelijne 10 3 5 2 21 24 11
13 TOR Deurne Pirates A 10 2 6 2 15 23 8
14 KSV Bornem 10 1 8 1 6 25 4
15 SV Nielse A 10 1 8 1 5 35 4
16 Willebroekse SV 10 1 9 0 8 44 3


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Bevel FC 10 8 0 2 26 8 26
2 K Zandhoven SK 10 8 1 1 26 5 25
3 Verbr Zwijndrecht A 10 7 1 2 34 11 23
4 VC Wilrijk A 10 7 2 1 29 18 22
5 RVC Hoboken A 10 7 2 1 21 11 22
6 KV Hooikt A 10 7 3 0 31 10 21
7 KFC Broechem 10 5 2 3 20 16 18
8 FC Oppuurs 10 4 4 2 22 19 14
9 Groen Rood Katelijne 10 4 4 2 16 21 14
10 KSK Wavria A (1) 10 3 5 2 13 15 11
11 KV Bonheiden 10 3 6 1 18 27 10
12 TOR Deurne Pirates A 10 2 7 1 15 29 7
13 Willebroekse SV 10 1 7 2 9 23 5
14 VC Mortsel OG A 10 1 8 1 10 25 4
15 KSV Bornem 10 1 8 1 7 32 4
16 SV Nielse A 10 0 8 2 8 35 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Wavria A 10 8 1 1 24 10 25
2 K Zandhoven SK 10 8 2 0 21 6 24
3 K Bevel FC 10 7 3 0 22 9 21
4 RVC Hoboken A 10 6 1 3 30 16 21
5 KFC Broechem 10 5 3 2 31 21 17
6 KV Bonheiden 10 5 3 2 18 14 17
7 KV Hooikt A 10 5 4 1 25 25 16
8 VC Mortsel OG A 10 5 5 0 20 26 15
9 Verbr Zwijndrecht A 10 4 4 2 24 20 14
10 TOR Deurne Pirates A 10 4 5 1 21 19 13
11 FC Oppuurs 10 4 5 1 17 19 13
12 VC Wilrijk A 10 3 5 2 21 22 11
13 Willebroekse SV 10 3 5 2 9 21 11
14 KSV Bornem 10 2 7 1 16 26 7
15 Groen Rood Katelijne 10 1 7 2 11 30 5
16 SV Nielse A 10 0 10 0 7 33 0


2e Provinciale B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 White Star Schorvoort (1)(2) 30 24 4 2 86 30 74
2 KSK Weelde 30 19 8 3 79 53 60
3 KSAV Sint Dimpna A 30 16 9 5 61 32 53
4 K Sint-Job FC A 30 16 9 5 68 60 53
5 KFC Brasschaat 30 15 9 6 51 45 51
6 VC Lille United B 30 13 11 6 54 50 45
7 K Kalmthout SK 30 12 10 8 50 51 44
8 K Merksplas SK 30 13 13 4 50 50 43
9 KFC Arendonk Sport 30 11 14 5 36 56 38
10 FC Punt-Larum 30 10 16 4 48 51 34
11 Excelsior Mariaburg A 30 10 17 3 48 74 33
12 Zwaluwen Olmen 30 9 16 5 49 53 32
13 KFC Lentezon A 30 8 14 8 49 61 32
14 K Wuustwezel FC 30 7 13 10 45 60 31
15 RFC Zwaneven 30 7 17 6 39 64 27
16 VC Herentals 30 6 16 8 40 63 26

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 White Star Schorvoort (1)(2) 10 8 2 0 25 10 24
2 K Sint-Job FC A 10 7 2 1 29 15 22
3 KFC Arendonk Sport 10 7 2 1 17 16 22
4 VC Lille United B 10 6 3 1 20 16 19
5 KSAV Sint Dimpna A 10 5 3 2 21 15 17
6 KSK Weelde 10 5 3 2 23 21 17
7 K Merksplas SK 10 4 5 1 17 16 13
8 KFC Lentezon A 10 3 3 4 14 13 13
9 FC Punt-Larum 10 3 5 2 16 18 11
10 K Wuustwezel FC 10 3 5 2 15 18 11
11 RFC Zwaneven 10 3 5 2 14 18 11
12 Excelsior Mariaburg A 10 3 6 1 15 24 10
13 KFC Brasschaat 10 2 4 4 11 20 10
14 VC Herentals 10 2 5 3 13 16 9
15 K Kalmthout SK 10 2 6 2 13 18 8
16 Zwaluwen Olmen 10 2 6 2 13 22 8


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 White Star Schorvoort (1) 10 8 0 2 24 9 26
2 KSK Weelde 10 7 2 1 28 15 22
3 KFC Brasschaat 10 7 2 1 20 10 22
4 K Kalmthout SK 10 5 2 3 20 15 18
5 KSAV Sint Dimpna A 10 5 4 1 18 10 16
6 VC Lille United B 10 4 3 3 21 19 15
7 KFC Lentezon A 10 4 4 2 21 22 14
8 K Merksplas SK 10 4 4 2 15 17 14
9 K Sint-Job FC A 10 3 4 3 17 21 12
10 K Wuustwezel FC 10 2 2 6 18 19 12
11 Zwaluwen Olmen 10 3 5 2 18 14 11
12 Excelsior Mariaburg A 10 3 6 1 13 27 10
13 RFC Zwaneven 10 3 6 1 10 24 10
14 FC Punt-Larum 10 3 7 0 17 18 9
15 KFC Arendonk Sport 10 1 6 3 7 16 6
16 VC Herentals 10 1 6 3 16 27 6


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 White Star Schorvoort 10 8 2 0 37 11 24
2 KSK Weelde 10 7 3 0 28 17 21
3 KSAV Sint Dimpna A 10 6 2 2 22 7 20
4 KFC Brasschaat 10 6 3 1 20 15 19
5 K Sint-Job FC A 10 6 3 1 22 24 19
6 K Kalmthout SK 10 5 2 3 17 18 18
7 K Merksplas SK 10 5 4 1 18 17 16
8 FC Punt-Larum 10 4 4 2 15 15 14
9 Zwaluwen Olmen 10 4 5 1 18 17 13
10 Excelsior Mariaburg A 10 4 5 1 20 23 13
11 VC Lille United B 10 3 5 2 13 15 11
12 VC Herentals 10 3 5 2 11 20 11
13 KFC Arendonk Sport 10 3 6 1 12 24 10
14 K Wuustwezel FC 10 2 6 2 12 23 8
15 RFC Zwaneven 10 1 6 3 15 22 6
16 KFC Lentezon A 10 1 7 2 14 26 5


3e Provinciale A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Ekeren (1) 30 23 2 5 104 34 74
2 K Berchem Sport B (2) 30 22 3 5 84 29 71
3 K Nieuwmoer FC 30 17 5 8 65 25 59
4 Oxford Hemiksem A 30 16 10 4 48 48 52
5 K Minderhout VV 30 15 9 6 54 35 51
6 KFC Meer 30 15 12 3 57 47 48
7 FC Merksem 30 13 9 8 66 50 47
8 KVC Wijnegem A 30 13 10 7 64 50 46
9 Excelsior Essen 30 11 14 5 37 59 38
10 Zandvliet Sport A 30 10 12 8 51 52 38
11 K Achterbroek VV 30 10 13 7 44 57 37
12 K Gooreind VV 30 10 15 5 51 56 35
13 KFC Berendrecht 30 10 17 3 36 61 33
14 TOR Deurne Pirates B 30 7 19 4 54 79 25
15 FC Turk Sport Antw. 30 3 23 4 25 94 13
16 RVC Hoboken B 30 2 24 4 34 98 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Ekeren (1) 10 7 0 3 35 11 24
2 K Nieuwmoer FC 10 7 1 2 22 7 23
3 KVC Wijnegem A 10 7 2 1 28 12 22
4 K Berchem Sport B (2) 10 6 1 3 28 11 21
5 Oxford Hemiksem A 10 6 4 0 15 15 18
6 FC Merksem 10 5 2 3 22 16 18
7 KFC Meer 10 5 3 2 22 13 17
8 K Minderhout VV 10 5 3 2 17 10 17
9 K Gooreind VV 10 4 6 0 14 18 12
10 K Achterbroek VV 10 3 4 3 11 14 12
11 KFC Berendrecht 10 3 6 1 12 22 10
12 TOR Deurne Pirates B 10 2 6 2 19 28 8
13 Zandvliet Sport A 10 2 6 2 12 22 8
14 RVC Hoboken B 10 2 6 2 15 28 8
15 Excelsior Essen 10 2 6 2 10 25 8
16 FC Turk Sport Antw. 10 0 10 0 5 35 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Berchem Sport B 10 9 0 1 37 7 28
2 K Nieuwmoer FC 10 9 1 0 34 6 27
3 FC Ekeren (1) 10 6 2 2 31 18 20
4 Oxford Hemiksem A 10 6 3 1 20 17 19
5 K Minderhout VV 10 5 2 3 21 12 18
6 Excelsior Essen 10 5 4 1 16 21 16
7 KFC Meer 10 5 5 0 17 16 15
8 KFC Berendrecht 10 4 4 2 15 20 14
9 FC Merksem 10 4 5 1 25 19 13
10 TOR Deurne Pirates B 10 4 5 1 21 28 13
11 Zandvliet Sport A 10 3 4 3 15 17 12
12 K Gooreind VV 10 3 6 1 19 20 10
13 KVC Wijnegem A 10 2 4 4 14 21 10
14 K Achterbroek VV 10 2 6 2 12 27 8
15 FC Turk Sport Antw. 10 1 7 2 9 29 5
16 RVC Hoboken B 10 0 10 0 12 40 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Ekeren 10 10 0 0 38 5 30
2 K Berchem Sport B 10 7 2 1 19 11 22
3 Zandvliet Sport A 10 5 2 3 24 13 18
4 K Achterbroek VV 10 5 3 2 21 16 17
5 K Minderhout VV 10 5 4 1 16 13 16
6 KFC Meer 10 5 4 1 18 18 16
7 FC Merksem 10 4 2 4 19 15 16
8 Oxford Hemiksem A 10 4 3 3 13 16 15
9 KVC Wijnegem A 10 4 4 2 22 17 14
10 Excelsior Essen 10 4 4 2 11 13 14
11 K Gooreind VV 10 3 3 4 18 18 13
12 KFC Berendrecht 10 3 7 0 9 19 9
13 K Nieuwmoer FC 10 1 3 6 9 12 9
14 FC Turk Sport Antw. 10 2 6 2 11 30 8
15 TOR Deurne Pirates B 10 1 8 1 14 23 4
16 RVC Hoboken B 10 0 8 2 7 30 2


3e Provinciale B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Putte A 30 23 3 4 73 33 73
2 Sp. Club Duffel A 30 21 3 6 83 34 69
3 KFCM Hallaar (2) 30 21 5 4 76 39 67
4 KFC Walem 30 18 7 5 77 40 59
5 KFCV Wintam 30 18 10 2 60 36 56
6 K Schelle Sport A (1) 30 15 8 7 86 57 52
7 KFC Katelijne A 30 14 11 5 71 55 47
8 KSV Schriek 30 14 12 4 70 54 46
9 KFC Lint 30 10 14 6 52 60 36
10 K Ramsel FC 30 8 10 12 58 62 36
11 KSV Aartselaar A 30 10 15 5 48 55 35
12 KVC Booischot 30 9 16 5 37 56 32
13 KSK Sint-Amands 30 7 19 4 43 77 25
14 K Hove Sport 30 6 19 5 57 85 23
15 KVV Duffel 30 4 22 4 31 84 16
16 VC Rijmenam 30 1 25 4 22 117 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Putte A 10 9 1 0 29 12 27
2 Sp. Club Duffel A 10 8 1 1 24 10 25
3 KFC Walem 10 7 2 1 27 12 22
4 KFCV Wintam 10 7 3 0 18 11 21
5 K Schelle Sport A (1) 10 6 2 2 33 19 20
6 KFCM Hallaar (2) 10 6 2 2 22 14 20
7 KFC Lint 10 4 4 2 22 18 14
8 KFC Katelijne A 10 4 5 1 18 24 13
9 K Ramsel FC 10 3 4 3 13 20 12
10 KSV Schriek 10 3 5 2 17 19 11
11 KSV Aartselaar A 10 3 6 1 13 21 10
12 KSK Sint-Amands 10 2 5 3 16 15 9
13 KVC Booischot 10 2 5 3 8 15 9
14 K Hove Sport 10 2 7 1 24 28 7
15 KVV Duffel 10 1 6 3 10 20 6
16 VC Rijmenam 10 0 9 1 6 42 1


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFCM Hallaar 10 9 0 1 38 9 28
2 Sp. Club Duffel A 10 8 0 2 36 10 26
3 KFC Putte A 10 8 1 1 25 8 25
4 KFC Walem 10 7 2 1 25 14 22
5 KFCV Wintam 10 6 3 1 21 16 19
6 KFC Katelijne A 10 5 2 3 28 16 18
7 KSV Schriek 10 5 5 0 27 21 15
8 KVC Booischot 10 4 5 1 14 20 13
9 K Schelle Sport A (1) 10 3 5 2 23 23 11
10 K Hove Sport 10 3 6 1 22 28 10
11 KFC Lint 10 3 6 1 16 22 10
12 KSK Sint-Amands 10 3 6 1 11 21 10
13 K Ramsel FC 10 1 4 5 13 19 8
14 KVV Duffel 10 2 8 0 10 33 6
15 KSV Aartselaar A 10 1 7 2 7 22 5
16 VC Rijmenam 10 0 8 2 7 41 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Schelle Sport A 10 6 1 3 30 15 21
2 KFC Putte A 10 6 1 3 19 13 21
3 KSV Aartselaar A 10 6 2 2 28 12 20
4 KSV Schriek 10 6 2 2 26 14 20
5 KFCM Hallaar 10 6 3 1 16 16 19
6 Sp. Club Duffel A 10 5 2 3 23 14 18
7 KFCV Wintam 10 5 4 1 21 9 16
8 KFC Katelijne A 10 5 4 1 25 15 16
9 K Ramsel FC 10 4 2 4 32 23 16
10 KFC Walem 10 4 3 3 25 14 15
11 KFC Lint 10 3 4 3 14 20 12
12 KVC Booischot 10 3 6 1 15 21 10
13 KSK Sint-Amands 10 2 8 0 16 41 6
14 K Hove Sport 10 1 6 3 11 29 6
15 KVV Duffel 10 1 8 1 11 31 4
16 VC Rijmenam 10 1 8 1 9 34 4


3e Provinciale C

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVNA Wortel (2) 30 19 4 7 64 31 64
2 K Blauwvoet Oevel 30 17 7 6 66 33 57
3 KFC Linda Olen 30 16 10 4 53 44 52
4 KFC Ezaart Sport 30 15 8 7 70 49 52
5 KFC Mol 30 13 8 9 58 56 48
6 K Noordstar VV 30 14 12 4 60 38 46
7 Verbroedering Balen (1) 30 13 10 7 57 44 46
8 SKS Herentals 30 13 12 5 54 52 44
9 KFC Beekhoek Sport 30 12 12 6 60 54 42
10 KFC Poppel 30 12 12 6 56 55 42
11 KVC Oostmalle Sport 30 12 12 6 45 56 42
12 KFC Flandria Ravels 30 11 10 9 47 47 42
13 KSK Kasterlee 30 11 13 6 60 54 39
14 FC De Kempen TL B 30 9 17 4 41 60 31
15 KFC Exc. Bouwel 30 4 21 5 45 78 17
16 KFC Excelsior Vorst 30 2 25 3 29 114 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Blauwvoet Oevel 10 7 1 2 16 5 23
2 KVNA Wortel (2) 10 6 1 3 21 9 21
3 SKS Herentals 10 6 3 1 17 14 19
4 KFC Ezaart Sport 10 5 3 2 18 12 17
5 KFC Flandria Ravels 10 5 3 2 16 11 17
6 KFC Linda Olen 10 5 3 2 15 10 17
7 K Noordstar VV 10 5 4 1 22 12 16
8 KFC Mol 10 4 3 3 19 14 15
9 KFC Beekhoek Sport 10 4 3 3 17 15 15
10 KFC Poppel 10 3 4 3 15 17 12
11 FC De Kempen TL B 10 3 4 3 11 16 12
12 KVC Oostmalle Sport 10 2 4 4 11 18 10
13 KFC Exc. Bouwel 10 2 6 2 14 22 8
14 Verbroedering Balen (1) 10 1 4 5 11 17 8
15 KSK Kasterlee 10 2 7 1 17 22 7
16 KFC Excelsior Vorst 10 1 8 1 12 38 4


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVNA Wortel 10 7 1 2 26 15 23
2 K Blauwvoet Oevel 10 6 2 2 27 10 20
3 KFC Linda Olen 10 6 3 1 20 18 19
4 KFC Ezaart Sport 10 5 2 3 26 18 18
5 KFC Beekhoek Sport 10 5 3 2 26 16 17
6 KSK Kasterlee 10 5 3 2 21 17 17
7 K Noordstar VV 10 5 4 1 20 11 16
8 SKS Herentals 10 5 4 1 23 19 16
9 Verbroedering Balen (1) 10 5 4 1 19 20 16
10 KFC Poppel 10 4 5 1 16 20 13
11 KFC Mol 10 3 3 4 18 25 13
12 KFC Flandria Ravels 10 3 5 2 17 23 11
13 FC De Kempen TL B 10 3 6 1 15 17 10
14 KVC Oostmalle Sport 10 3 6 1 14 24 10
15 KFC Exc. Bouwel 10 1 8 1 14 28 4
16 KFC Excelsior Vorst 10 1 8 1 11 32 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Verbroedering Balen 10 7 2 1 27 7 22
2 KVC Oostmalle Sport 10 7 2 1 20 14 22
3 KVNA Wortel 10 6 2 2 17 7 20
4 KFC Mol 10 6 2 2 21 17 20
5 KFC Ezaart Sport 10 5 3 2 26 19 17
6 KFC Poppel 10 5 3 2 25 18 17
7 KFC Linda Olen 10 5 4 1 18 16 16
8 KSK Kasterlee 10 4 3 3 22 15 15
9 K Blauwvoet Oevel 10 4 4 2 23 18 14
10 K Noordstar VV 10 4 4 2 18 15 14
11 KFC Flandria Ravels 10 3 2 5 14 13 14
12 KFC Beekhoek Sport 10 3 6 1 17 23 10
13 FC De Kempen TL B 10 3 7 0 15 27 9
14 SKS Herentals 10 2 5 3 14 19 9
15 KFC Exc. Bouwel 10 1 7 2 17 28 5
16 KFC Excelsior Vorst 10 0 9 1 6 44 1


4e Provinciale A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Kalfort Puursica (1) 28 26 1 1 173 22 79
2 K Reet SK 28 22 2 4 111 34 70
3 VVH Lippelo 28 19 6 3 79 28 60
4 K Kontich FC B 28 19 8 1 74 48 58
5 KSV Aartselaar B 28 18 9 1 57 43 55
6 K Schelle Sport B 28 15 8 5 61 45 50
7 FC Blaasveld 28 12 11 5 69 68 41
8 Sporting Tisselt B 28 11 11 6 65 60 39
9 KVK Hingene 28 11 14 3 49 60 36
10 VK Heindonk 28 9 17 2 64 70 29
11 Mariekerke-Branst B 28 9 17 2 47 83 29
12 K Rumst SK 28 6 19 3 42 97 21
13 Sp. Club Duffel B 28 5 20 3 34 93 18
14 SV Nielse B 28 5 22 1 36 108 16
15 Oxford Hemiksem B 28 2 24 2 33 135 8

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Kalfort Puursica (1) 14 12 1 1 82 14 37
2 K Reet SK 14 11 1 2 66 13 35
3 VVH Lippelo 14 9 3 2 39 15 29
4 K Kontich FC B 14 9 4 1 33 22 28
5 Sporting Tisselt B 14 7 2 5 39 27 26
6 KSV Aartselaar B 14 8 6 0 27 28 24
7 K Schelle Sport B 14 7 4 3 27 22 24
8 KVK Hingene 14 7 5 2 27 22 23
9 FC Blaasveld 14 6 4 4 32 24 22
10 VK Heindonk 14 6 7 1 41 34 19
11 Mariekerke-Branst B 14 3 10 1 15 46 10
12 SV Nielse B 14 3 11 0 21 54 9
13 K Rumst SK 14 1 10 3 13 59 6
14 Sp. Club Duffel B 14 1 11 2 13 42 5
15 Oxford Hemiksem B 14 1 12 1 12 65 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Kalfort Puursica 14 14 0 0 91 8 42
2 K Reet SK 14 11 1 2 45 21 35
3 VVH Lippelo 14 10 3 1 40 13 31
4 KSV Aartselaar B 14 10 3 1 30 15 31
5 K Kontich FC B 14 10 4 0 41 26 30
6 K Schelle Sport B 14 8 4 2 34 23 26
7 Mariekerke-Branst B 14 6 7 1 32 37 19
8 FC Blaasveld 14 6 7 1 37 44 19
9 K Rumst SK 14 5 9 0 29 38 15
10 Sporting Tisselt B 14 4 9 1 26 33 13
11 KVK Hingene 14 4 9 1 22 38 13
12 Sp. Club Duffel B 14 4 9 1 21 51 13
13 VK Heindonk 14 3 10 1 23 36 10
14 SV Nielse B 14 2 11 1 15 54 7
15 Oxford Hemiksem B 14 1 12 1 21 70 4


4e Provinciale B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sporting Burcht FC (1) 26 22 4 0 97 34 66
2 KFC Schoten SK 26 18 5 3 69 30 57
3 K Boechoutse VV 26 17 5 4 74 55 55
4 VC Mortsel OG B 26 13 7 6 68 48 45
5 KSC Maccabi 26 12 7 7 54 40 43
6 FC Los Incas Antw. 26 12 8 6 59 62 42
7 FC Oxaco-Boechout 26 10 11 5 53 51 35
8 K Ternesse VV B 26 9 9 8 57 64 35
9 Verbr Zwijndrecht B 26 9 11 6 50 53 33
10 's Gravenwezel-Schilde B 26 7 14 5 52 57 26
11 FC Antwerpen Noord 26 5 13 8 49 65 23
12 K Tubantia Borgerhout 26 6 16 4 42 65 22
13 KVC Wijnegem B 26 6 17 3 44 69 21
14 City Pirates Antw. B 26 3 22 1 46 121 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sporting Burcht FC (1) 13 10 3 0 53 23 30
2 K Boechoutse VV 13 8 1 4 38 26 28
3 KFC Schoten SK 13 8 3 2 41 19 26
4 KSC Maccabi 13 8 3 2 35 19 26
5 VC Mortsel OG B 13 7 3 3 40 24 24
6 FC Los Incas Antw. 13 6 4 3 31 35 21
7 Verbr Zwijndrecht B 13 6 5 2 28 22 20
8 FC Oxaco-Boechout 13 5 6 2 31 31 17
9 K Ternesse VV B 13 4 5 4 28 37 16
10 's Gravenwezel-Schilde B 13 3 6 4 22 29 13
11 KVC Wijnegem B 13 3 8 2 20 35 11
12 K Tubantia Borgerhout 13 3 8 2 22 38 11
13 FC Antwerpen Noord 13 2 8 3 25 32 9
14 City Pirates Antw. B 13 1 11 1 23 67 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sporting Burcht FC 13 12 1 0 44 11 36
2 KFC Schoten SK 13 10 2 1 28 11 31
3 K Boechoutse VV 13 9 4 0 36 29 27
4 VC Mortsel OG B 13 6 4 3 28 24 21
5 FC Los Incas Antw. 13 6 4 3 28 27 21
6 K Ternesse VV B 13 5 4 4 29 27 19
7 FC Oxaco-Boechout 13 5 5 3 22 20 18
8 KSC Maccabi 13 4 4 5 19 21 17
9 FC Antwerpen Noord 13 3 5 5 24 33 14
10 's Gravenwezel-Schilde B 13 4 8 1 30 28 13
11 Verbr Zwijndrecht B 13 3 6 4 22 31 13
12 K Tubantia Borgerhout 13 3 8 2 20 27 11
13 KVC Wijnegem B 13 3 9 1 24 34 10
14 City Pirates Antw. B 13 2 11 0 23 54 6


4e Provinciale C

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Horendonk FC 28 20 5 3 84 37 63
2 SV Noorse (1) 28 20 5 3 81 38 63
3 KSK Ekeren Donk 28 18 5 5 90 38 59
4 K Heibos SV 28 16 6 6 82 45 54
5 K Meerle FC 28 15 8 5 73 48 50
6 Alberta FC Schilde 28 15 9 4 84 46 49
7 K Sint-Job FC B 28 15 12 1 76 46 46
8 K Brecht SK 28 13 10 5 56 52 44
9 KFC Sint-Lenaarts B 28 13 11 4 62 46 43
10 KSV Wildert 28 10 11 7 67 51 37
11 Putte SK 28 9 15 4 44 78 31
12 KFC Antonia B 28 8 16 4 46 70 28
13 Excelsior Mariaburg B 28 4 19 5 31 71 17
14 Zandvliet Sport B 28 4 21 3 22 80 15
15 KSOC Maria-ter-Heide 28 0 27 1 13 165 -8

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Ekeren Donk 14 10 1 3 50 18 33
2 Horendonk FC 14 10 4 0 45 20 30
3 SV Noorse (1) 14 9 3 2 38 20 29
4 KFC Sint-Lenaarts B 14 9 4 1 37 18 28
5 Alberta FC Schilde 14 8 4 2 42 26 26
6 K Brecht SK 14 8 5 1 32 18 25
7 K Heibos SV 14 7 4 3 33 20 24
8 K Meerle FC 14 6 3 5 31 22 23
9 K Sint-Job FC B 14 7 6 1 36 26 22
10 Putte SK 14 5 7 2 19 37 17
11 KSV Wildert 14 4 6 4 25 24 16
12 KFC Antonia B 14 4 8 2 24 38 14
13 Excelsior Mariaburg B 14 2 10 2 17 41 8
14 Zandvliet Sport B 14 1 12 1 11 44 4
15 KSOC Maria-ter-Heide 14 0 13 1 12 80 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SV Noorse 14 11 2 1 43 18 34
2 Horendonk FC 14 10 1 3 39 17 33
3 K Heibos SV 14 9 2 3 49 25 30
4 K Meerle FC 14 9 5 0 42 26 27
5 KSK Ekeren Donk 14 8 4 2 40 20 26
6 K Sint-Job FC B 14 8 6 0 40 20 24
7 Alberta FC Schilde 14 7 5 2 42 20 23
8 KSV Wildert 14 6 5 3 42 27 21
9 K Brecht SK 14 5 5 4 24 34 19
10 KFC Sint-Lenaarts B 14 4 7 3 25 28 15
11 KFC Antonia B 14 4 8 2 22 32 14
12 Putte SK 14 4 8 2 25 41 14
13 Zandvliet Sport B 14 3 9 2 11 36 11
14 Excelsior Mariaburg B 14 2 9 3 14 30 9
15 KSOC Maria-ter-Heide 14 0 14 0 1 85 -9


4e Provinciale D

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SK Rita Berlaar (1) 28 24 2 2 110 35 74
2 SK Peulis 28 17 6 5 84 54 56
3 Heffen SK 28 17 9 2 72 52 53
4 KFC Muizen 28 16 7 5 70 45 53
5 Red Boys Elzestraat 28 15 8 5 61 39 50
6 BO Beerzel 28 14 11 3 67 51 45
7 Zennester Hombeek 28 13 10 5 67 53 44
8 SC Mechelen 28 13 12 3 75 65 42
9 KV Hooikt B 28 12 12 4 62 71 40
10 Kessel United 28 10 10 8 62 69 38
11 SV Grasheide 28 11 15 2 48 57 35
12 VC Leest 28 10 14 4 47 63 34
13 KSK Wavria B 28 6 21 1 44 76 19
14 KFC Katelijne B 28 3 24 1 45 112 10
15 KFC Putte B 28 2 22 4 25 97 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SK Rita Berlaar (1) 14 11 1 2 57 15 35
2 SK Peulis 14 10 1 3 44 21 33
3 Heffen SK 14 10 3 1 43 22 31
4 Red Boys Elzestraat 14 9 3 2 32 12 29
5 BO Beerzel 14 9 5 0 37 24 27
6 SC Mechelen 14 8 4 2 45 31 26
7 Zennester Hombeek 14 7 5 2 31 16 23
8 KFC Muizen 14 7 5 2 32 25 23
9 SV Grasheide 14 6 8 0 24 27 18
10 VC Leest 14 4 8 2 20 38 14
11 Kessel United 14 3 6 5 32 40 14
12 KV Hooikt B 14 4 9 1 24 50 13
13 KSK Wavria B 14 2 11 1 19 41 7
14 KFC Katelijne B 14 2 12 0 24 72 6
15 KFC Putte B 14 0 11 3 15 45 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SK Rita Berlaar 14 13 1 0 53 20 39
2 KFC Muizen 14 9 2 3 38 20 30
3 KV Hooikt B 14 8 3 3 38 21 27
4 Kessel United 14 7 4 3 30 29 24
5 SK Peulis 14 7 5 2 40 33 23
6 Heffen SK 14 7 6 1 29 30 22
7 Red Boys Elzestraat 14 6 5 3 29 27 21
8 Zennester Hombeek 14 6 5 3 36 37 21
9 VC Leest 14 6 6 2 27 25 20
10 BO Beerzel 14 5 6 3 30 27 18
11 SV Grasheide 14 5 7 2 24 30 17
12 SC Mechelen 14 5 8 1 30 34 16
13 KSK Wavria B 14 4 10 0 25 35 12
14 KFC Putte B 14 2 11 1 10 52 7
15 KFC Katelijne B 14 1 12 1 21 40 4


4e Provinciale E

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Pulle (1) 28 23 2 3 90 24 72
2 KSK Oosthoven 28 21 3 4 115 35 67
3 KFC Wechelderzande 28 18 8 2 62 37 56
4 KSV Oud-Turnhout 28 15 9 4 68 40 49
5 KV Westmalle 28 15 10 3 74 62 48
6 KFC Halle 28 15 10 3 54 49 48
7 Vlimmeren Sport 28 15 12 1 67 60 46
8 KSK Oelegem 28 12 10 6 76 59 42
9 KFCH Pulderbos 28 12 10 6 50 44 42
10 KFC Lentezon B 28 11 14 3 48 90 36
11 Sint-Jozef Rijkevorsel 28 6 13 9 31 52 27
12 Racing Emblem 28 6 19 3 46 83 21
13 KVV Dosko 28 4 16 8 48 67 20
14 HIH Turnhout 28 3 20 5 44 95 14
15 KFC Ranst B 28 3 23 2 35 111 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Pulle (1) 14 11 2 1 47 15 34
2 KSK Oosthoven 14 10 2 2 58 16 32
3 KFC Wechelderzande 14 9 4 1 28 18 28
4 KSV Oud-Turnhout 14 8 4 2 35 15 26
5 KV Westmalle 14 8 5 1 36 27 25
6 KFC Halle 14 7 5 2 23 26 23
7 KFCH Pulderbos 14 6 4 4 29 20 22
8 Vlimmeren Sport 14 7 7 0 30 29 21
9 KSK Oelegem 14 6 6 2 40 30 20
10 KFC Lentezon B 14 6 6 2 21 45 20
11 KVV Dosko 14 3 7 4 24 30 13
12 Racing Emblem 14 4 10 0 20 41 12
13 Sint-Jozef Rijkevorsel 14 2 6 6 12 25 12
14 KFC Ranst B 14 2 12 0 12 50 6
15 HIH Turnhout 14 1 10 3 16 44 6


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Pulle 14 12 0 2 43 9 38
2 KSK Oosthoven 14 11 1 2 57 19 35
3 KFC Wechelderzande 14 9 4 1 34 19 28
4 KFC Halle 14 8 5 1 31 23 25
5 Vlimmeren Sport 14 8 5 1 37 31 25
6 KSV Oud-Turnhout 14 7 5 2 33 25 23
7 KV Westmalle 14 7 5 2 38 35 23
8 KSK Oelegem 14 6 4 4 36 29 22
9 KFCH Pulderbos 14 6 6 2 21 24 20
10 KFC Lentezon B 14 5 8 1 27 45 16
11 Sint-Jozef Rijkevorsel 14 4 7 3 19 27 15
12 Racing Emblem 14 2 9 3 26 42 9
13 HIH Turnhout 14 2 10 2 28 51 8
14 KVV Dosko 14 1 9 4 24 37 7
15 KFC Ranst B 14 1 11 2 23 61 5


4e Provinciale F

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Wezel Sport B 26 17 5 4 76 31 55
2 KFC Grobbendonk 26 16 3 7 68 38 55
3 KFC Zammel (1) 26 14 5 7 57 32 49
4 KFC Heultje 26 14 7 5 59 36 47
5 Olen United 26 14 9 3 72 55 45
6 VC Immer Oost 26 14 11 1 64 54 43
7 KVV Rauw Sport 26 10 7 9 51 38 39
8 FC Netezonen 26 10 7 9 62 54 39
9 VV Laakdal 26 8 11 7 44 55 31
10 KFC Tongerlo 26 8 13 5 48 59 29
11 KFC Herenthout 26 7 12 7 33 46 28
12 KFC Dessel Sport B 26 8 18 0 44 81 24
13 KSC Wiekevorst Sp. 26 6 18 2 41 79 20
14 KSAV Sint Dimpna B 26 2 22 2 26 87 8

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Wezel Sport B 13 11 1 1 40 11 34
2 KFC Grobbendonk 13 9 2 2 32 16 29
3 VC Immer Oost 13 8 4 1 40 27 25
4 Olen United 13 7 3 3 39 22 24
5 KFC Heultje 13 7 3 3 26 19 24
6 KFC Zammel (1) 13 6 3 4 25 12 22
7 KVV Rauw Sport 13 5 2 6 23 17 21
8 KFC Dessel Sport B 13 5 8 0 29 38 15
9 KFC Herenthout 13 4 6 3 18 21 15
10 FC Netezonen 13 3 5 5 27 26 14
11 KFC Tongerlo 13 3 7 3 14 29 12
12 KSC Wiekevorst Sp. 13 3 8 2 15 39 11
13 VV Laakdal 13 2 9 2 15 32 8
14 KSAV Sint Dimpna B 13 0 12 1 12 46 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Zammel 13 8 2 3 32 20 27
2 KFC Grobbendonk 13 7 1 5 36 22 26
3 FC Netezonen 13 7 2 4 35 28 25
4 KFC Heultje 13 7 4 2 33 17 23
5 VV Laakdal 13 6 2 5 29 23 23
6 Olen United 13 7 6 0 33 33 21
7 FC Wezel Sport B 13 6 4 3 36 20 21
8 VC Immer Oost 13 6 7 0 24 27 18
9 KVV Rauw Sport 13 5 5 3 28 21 18
10 KFC Tongerlo 13 5 6 2 34 30 17
11 KFC Herenthout 13 3 6 4 15 25 13
12 KSC Wiekevorst Sp. 13 3 10 0 26 40 9
13 KFC Dessel Sport B 13 3 10 0 15 43 9
14 KSAV Sint Dimpna B 13 2 10 1 14 41 7

DE PROVINCIALE VROUWENREEKSEN - KLASSEMENTEN

Hieronder ziet u alle actuele klassementen van de Antwerpse vrouwenreeksen, van 1e tot 4e provinciale.

Dames 1e Provinciale Dames 3e Provinciale A Dames 4e Provinciale A
Dames 2e Provinciale Dames 3e Provinciale B Dames 4e Provinciale B
    

Dames 1e Provinciale

Algemeen klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Loenhout SK A (1) 26 23 3 0 105 16 69
2 SC Mechelen A 26 22 3 1 113 17 67
3 K Kontich FC B 26 20 5 1 116 30 61
4 Antw. Diamonds FC A 26 18 7 1 124 48 55
5 VC Moldavo B 26 16 6 4 85 37 52
6 FC VDP A 26 14 11 1 74 43 43
7 K Blauwvoet Oevel 26 12 10 4 61 67 40
8 FC Ik Dien A 26 11 12 3 61 73 36
9 VVC Brasschaat B 26 8 15 3 44 85 27
10 K Wuustwezel FC B 26 8 18 0 60 122 24
11 Hoogstraten VV A 26 7 17 2 42 81 23
12 KFC Berlaar Heikant 26 5 20 1 24 102 16
13 KFC Zammel A 26 4 19 3 44 95 15
14 Arendonk Sport A 26 1 23 2 18 155 5

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SC Mechelen A 13 12 0 1 64 3 37
2 Loenhout SK A (1) 13 12 1 0 62 8 36
3 K Kontich FC B 13 10 2 1 64 6 31
4 Antw. Diamonds FC A 13 8 4 1 51 24 25
5 VC Moldavo B 13 7 3 3 36 15 24
6 FC Ik Dien A 13 7 5 1 34 39 22
7 FC VDP A 13 6 7 0 30 26 18
8 VVC Brasschaat B 13 5 6 2 26 32 17
9 K Blauwvoet Oevel 13 5 6 2 27 36 17
10 Hoogstraten VV A 13 3 8 2 16 45 11
11 KFC Zammel A 13 3 10 0 24 53 9
12 KFC Berlaar Heikant 13 3 10 0 14 45 9
13 K Wuustwezel FC B 13 3 10 0 29 72 9
14 Arendonk Sport A 13 0 12 1 8 81 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Loenhout SK A 13 11 2 0 43 8 33
2 Antw. Diamonds FC A 13 10 3 0 73 24 30
3 SC Mechelen A 13 10 3 0 49 14 30
4 K Kontich FC B 13 10 3 0 52 24 30
5 VC Moldavo B 13 9 3 1 49 22 28
6 FC VDP A 13 8 4 1 44 17 25
7 K Blauwvoet Oevel 13 7 4 2 34 31 23
8 K Wuustwezel FC B 13 5 8 0 31 50 15
9 FC Ik Dien A 13 4 7 2 27 34 14
10 Hoogstraten VV A 13 4 9 0 26 36 12
11 VVC Brasschaat B 13 3 9 1 18 53 10
12 KFC Berlaar Heikant 13 2 10 1 10 57 7
13 KFC Zammel A 13 1 9 3 20 42 6
14 Arendonk Sport A 13 1 11 1 10 74 4


Dames 2e Provinciale

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VC Lille United A 24 20 2 2 81 32 62
2 K Vlimmeren Sport 24 17 3 4 74 27 55
3 FC Netezonen A 24 12 6 6 58 51 42
4 Davo Puurs A 24 11 10 3 74 63 36
5 Zennester Hombeek 24 10 8 6 42 39 36
6 K Bevel FC A 24 9 8 7 54 48 34
7 K Kontich FC C 24 10 11 3 49 53 33
8 KFC Beekhoek Sport 24 9 9 6 40 39 33
9 KFCE Zoersel 24 9 10 5 48 49 32
10 KFC Schoonbroek 24 8 12 4 48 73 28
11 KFC Nijlen 24 5 12 7 45 49 22
12 KSK 's Gr'wezel Schilde 24 4 18 2 34 79 14
13 FC St Jozef Rijkevorsel 24 2 17 5 15 60 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale A

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFCV Herselt A 24 22 0 2 154 18 68
2 VC Immer Oost 24 21 1 2 147 30 65
3 KVV Vosselaar B 24 18 3 3 123 25 57
4 KFC Flandria Ravels 24 13 5 6 82 62 45
5 K Noordstar VV 24 11 8 5 45 45 38
6 KVNA Wortel 24 8 13 3 59 78 27
7 KV Westmalle 24 7 11 6 56 84 27
8 Hoogstraten VV B 24 7 14 3 71 100 24
9 Loenhout SK B 24 6 14 4 42 89 22
10 VC Moldavo C 24 6 15 3 44 85 21
11 KVV Rauw Sport Mol 24 6 15 3 63 112 21
12 White Star Schorvoort 24 4 17 3 24 88 15
13 KFC Lentezon Beerse 24 4 17 3 25 119 15

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale B

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Lyra Lierse A 22 22 0 0 186 8 66
2 SV Noorse B 22 16 4 2 79 37 50
3 FC Oppuurs 22 15 6 1 117 51 46
4 Antw. Diamonds FC B 22 15 7 0 69 30 45
5 KSV Vlug Vooruit 22 12 5 5 77 45 41
6 KFC Broechem 22 10 11 1 68 86 31
7 SC City Pirates Antw. 22 9 9 4 69 74 31
8 KFC Schoten SK 22 6 12 4 60 84 22
9 SC Mechelen B 22 6 12 4 29 55 22
10 FC Ik Dien B 22 4 15 3 32 99 15
11 K Reet SK 22 3 19 0 16 110 9
12 KFC Berendrecht Sp 22 2 20 0 20 143 6

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale A

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Lyra Lierse B 26 23 2 1 177 11 70
2 Vremde 26 22 2 2 143 18 68
3 SV Noorse C 26 20 5 1 104 37 61
4 VK Heindonk 26 18 5 3 106 29 57
5 K Racing Emblem 26 18 6 2 114 44 56
6 KFC Lint 26 14 11 1 102 72 43
7 Red Boys Elzestraat 26 12 12 2 55 77 38
8 Sporting Club Duffel 26 12 13 1 90 83 37
9 KFC Ranst 26 11 13 2 61 70 35
10 FV VDP B 26 6 19 1 57 110 19
11 Davo Puurs B 26 6 19 1 53 132 19
12 K Hove Sport 26 4 20 2 23 90 14
13 FC Oxford Hemiksem 26 3 22 1 24 141 10
14 FC Blaasveld 26 3 23 0 29 224 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale B

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Bevel FC B 22 19 2 1 88 22 58
2 KFC Halle 22 17 3 2 104 36 53
3 KFC Zammel B 22 12 8 2 40 34 38
4 VC Lille United B 22 11 9 2 53 43 35
5 FC Netezonen B 22 10 8 4 37 31 34
6 Arendonk Sport B 22 10 10 2 40 44 32
7 Verbroedering Balen 22 9 9 4 31 25 31
8 K Brecht SK 22 7 13 2 29 58 23
9 KFCV Alberta Geel 22 6 12 4 25 57 22
10 KSAV Sint Dimpna 22 5 11 6 34 59 21
11 KFCV Herselt B 22 5 14 3 29 51 18
12 Kessel United 22 3 15 4 16 66 13

= gewonnen = verloren = gelijk

DE REEKSEN HEREN 1E PROVINCIALE VOETBAL VLAANDEREN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

Hieronder ziet u het actueel klassement van de Heren 1e provinciale VV - Brabant - Limburg - Oost-Vlaanderen en West-Vlaanderen.

1e Provinciale Vlaams-Brabant 1e Provinciale Limburg 1e Provinciale Oost-Vlaanderen 1e Provinciale West-Vlaanderen


1e Provinciale Brabant VV

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Wambeek Ternat A 30 19 9 2 61 36 59
2 Fenixx Beigem Humbeek A (1)(2) 30 17 5 8 53 28 59
3 HO Bierbeek A 30 16 7 7 57 33 55
4 OHR Huldenberg A 30 15 9 6 42 41 51
5 KFC Herent A 30 11 9 10 47 39 43
6 Mazenzele Opwijk A 30 11 10 9 42 40 42
7 VC Bertem Leefdaal A 30 12 15 3 45 45 39
8 SC Out-Hoegaarden A 30 10 11 9 46 40 39
9 KCVV Elewijt A 30 10 13 7 46 51 37
10 VK Linden A 30 10 13 7 34 46 37
11 VK Liedekerke A 30 8 10 12 41 42 36
12 Boka United A 30 9 14 7 44 64 34
13 KSC Grimbergen A 30 8 12 10 42 46 34
14 Rhodienne De Hoek A 30 8 12 10 37 51 34
15 Hoger Op Veltem A 30 9 16 5 37 52 32
16 FC Melsbroek A 30 5 13 12 38 58 27

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Wambeek Ternat A 10 9 1 0 25 6 27
2 KFC Herent A 10 6 2 2 21 11 20
3 OHR Huldenberg A 10 6 2 2 19 16 20
4 HO Bierbeek A 10 6 3 1 19 14 19
5 KSC Grimbergen A 10 5 3 2 18 12 17
6 KCVV Elewijt A 10 5 4 1 16 17 16
7 Boka United A 10 4 3 3 21 17 15
8 SC Out-Hoegaarden A 10 4 3 3 19 15 15
9 Fenixx Beigem Humbeek A (1)(2) 10 4 4 2 16 14 14
10 Rhodienne De Hoek A 10 4 4 2 15 15 14
11 VK Liedekerke A 10 3 4 3 14 16 12
12 Hoger Op Veltem A 10 3 6 1 13 17 10
13 Mazenzele Opwijk A 10 2 6 2 13 18 8
14 VC Bertem Leefdaal A 10 2 6 2 12 23 8
15 VK Linden A 10 1 7 2 8 21 5
16 FC Melsbroek A 10 1 7 2 8 25 5


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Fenixx Beigem Humbeek A (1) 10 6 1 3 14 5 21
2 VK Linden A 10 5 0 5 15 7 20
3 KFC Wambeek Ternat A 10 6 3 1 22 11 19
4 VC Bertem Leefdaal A 10 6 3 1 17 9 19
5 Mazenzele Opwijk A 10 5 2 3 15 8 18
6 OHR Huldenberg A 10 5 3 2 13 10 17
7 Hoger Op Veltem A 10 4 3 3 14 14 15
8 KFC Herent A 10 3 2 5 16 14 14
9 FC Melsbroek A 10 3 2 5 14 13 14
10 HO Bierbeek A 10 3 3 4 19 13 13
11 KCVV Elewijt A 10 2 4 4 13 15 10
12 SC Out-Hoegaarden A 10 2 5 3 11 13 9
13 Rhodienne De Hoek A 10 2 5 3 9 20 9
14 VK Liedekerke A 10 0 3 7 11 14 7
15 Boka United A 10 1 8 1 9 35 4
16 KSC Grimbergen A 10 0 6 4 8 19 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Fenixx Beigem Humbeek A 10 7 0 3 23 9 24
2 HO Bierbeek A 10 7 1 2 19 6 23
3 VK Liedekerke A 10 5 3 2 16 12 17
4 Mazenzele Opwijk A 10 4 2 4 14 14 16
5 SC Out-Hoegaarden A 10 4 3 3 16 12 15
6 Boka United A 10 4 3 3 14 12 15
7 OHR Huldenberg A 10 4 4 2 10 15 14
8 KFC Wambeek Ternat A 10 4 5 1 14 19 13
9 KSC Grimbergen A 10 3 3 4 16 15 13
10 VC Bertem Leefdaal A 10 4 6 0 16 13 12
11 VK Linden A 10 4 6 0 11 18 12
12 KCVV Elewijt A 10 3 5 2 17 19 11
13 Rhodienne De Hoek A 10 2 3 5 13 16 11
14 KFC Herent A 10 2 5 3 10 14 9
15 FC Melsbroek A 10 1 4 5 16 20 8
16 Hoger Op Veltem A 10 2 7 1 10 21 7


1e Provinciale Limburg

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Zepperen Brustem A (1) 30 23 5 2 71 27 71
2 K Achel VV A (2) 30 21 5 4 71 23 67
3 FC Torpedo Hasselt A 30 17 7 6 69 45 57
4 GS Bree Beek A 30 17 9 4 52 42 55
5 KFC Eksel A 30 13 9 8 52 48 47
6 K Herk-De-Stad FC A 30 13 10 7 60 56 46
7 Weerstand Koersel A 30 13 11 6 62 57 45
8 Bregel Sport A 30 13 12 5 50 46 44
9 KFC Park Houthalen 30 12 10 8 62 49 44
10 Helson Helchteren A 30 12 13 5 43 41 41
11 Zonhoven United FC A 30 11 15 4 38 54 37
12 SV Herkol Neerpelt 30 11 16 3 49 56 36
13 KSK Meeuwen A 30 8 14 8 43 62 32
14 FC Alken A 30 8 18 4 42 63 28
15 Juve Hasselt A 30 5 19 6 24 53 21
16 K Hechtel FC 30 1 25 4 35 101 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Achel VV A (2) 10 8 1 1 26 6 25
2 Zepperen Brustem A (1) 10 7 3 0 25 12 21
3 Helson Helchteren A 10 6 1 3 15 5 21
4 FC Torpedo Hasselt A 10 6 3 1 18 14 19
5 Bregel Sport A 10 5 4 1 19 14 16
6 K Herk-De-Stad FC A 10 4 2 4 23 19 16
7 Zonhoven United FC A 10 5 5 0 17 18 15
8 Weerstand Koersel A 10 4 3 3 21 16 15
9 GS Bree Beek A 10 4 5 1 15 18 13
10 KFC Park Houthalen 10 3 3 4 20 16 13
11 FC Alken A 10 3 4 3 16 20 12
12 KFC Eksel A 10 3 5 2 15 23 11
13 KSK Meeuwen A 10 2 4 4 14 21 10
14 SV Herkol Neerpelt 10 3 7 0 15 20 9
15 Juve Hasselt A 10 2 6 2 8 16 8
16 K Hechtel FC 10 0 9 1 10 39 1


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Achel VV A 10 7 1 2 25 8 23
2 Zepperen Brustem A (1) 10 7 1 2 18 5 23
3 K Herk-De-Stad FC A 10 6 2 2 23 17 20
4 FC Torpedo Hasselt A 10 6 3 1 28 20 19
5 KFC Eksel A 10 5 1 4 14 5 19
6 GS Bree Beek A 10 5 2 3 16 11 18
7 Bregel Sport A 10 5 2 3 14 12 18
8 SV Herkol Neerpelt 10 4 4 2 18 18 14
9 Helson Helchteren A 10 4 5 1 18 16 13
10 Weerstand Koersel A 10 4 5 1 22 22 13
11 KSK Meeuwen A 10 3 4 3 18 19 12
12 KFC Park Houthalen 10 2 5 3 14 21 9
13 Zonhoven United FC A 10 2 5 3 10 18 9
14 FC Alken A 10 2 7 1 14 24 7
15 Juve Hasselt A 10 1 7 2 9 21 5
16 K Hechtel FC 10 0 9 1 8 32 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Zepperen Brustem A 10 9 1 0 28 10 27
2 GS Bree Beek A 10 8 2 0 21 13 24
3 KFC Park Houthalen 10 7 2 1 28 12 22
4 K Achel VV A 10 6 3 1 20 9 19
5 FC Torpedo Hasselt A 10 5 1 4 23 11 19
6 KFC Eksel A 10 5 3 2 23 20 17
7 Weerstand Koersel A 10 5 3 2 19 19 17
8 SV Herkol Neerpelt 10 4 5 1 16 18 13
9 Zonhoven United FC A 10 4 5 1 11 18 13
10 Bregel Sport A 10 3 6 1 17 20 10
11 K Herk-De-Stad FC A 10 3 6 1 14 20 10
12 KSK Meeuwen A 10 3 6 1 11 22 10
13 FC Alken A 10 3 7 0 12 19 9
14 Juve Hasselt A 10 2 6 2 7 16 8
15 Helson Helchteren A 10 2 7 1 10 20 7
16 K Hechtel FC 10 1 7 2 17 30 5


1e Provinciale Oost Vlaanderen

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVC DT Borsbeke 28 18 6 4 53 23 58
2 KVV St. Denijs Sport (1) 28 16 6 6 47 28 54
3 KVV Vlaamse Ardennen 28 13 7 8 51 37 47
4 KSK Beveren 28 13 7 8 53 40 47
5 SK Munkzwalm A 28 14 10 4 68 37 46
6 SV Sottegem A 28 13 10 5 58 39 44
7 KVK Svelta Melsele A (2) 28 13 10 5 62 46 44
8 FC Kleit Maldegem 28 12 10 6 47 43 42
9 SK Denderhoutem 28 12 10 6 35 38 42
10 Red Star Haasdonk A 28 10 8 10 41 39 40
11 SK Berlare 28 11 11 6 51 53 39
12 KFC Eendr Zele A 28 10 12 6 54 55 36
13 KFC Heikant Zele 28 5 15 8 43 56 23
14 KSK Grembergen 28 5 15 8 28 44 23
15 SKN Sint Niklaas A 28 0 28 0 17 130 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVC DT Borsbeke 9 7 2 0 15 7 21
2 SK Munkzwalm A 10 6 2 2 36 10 20
3 KVV St. Denijs Sport (1) 9 6 2 1 17 11 19
4 KVV Vlaamse Ardennen 10 5 2 3 21 12 18
5 SK Denderhoutem 10 5 3 2 13 14 17
6 SV Sottegem A 10 4 4 2 22 17 14
7 FC Kleit Maldegem 9 4 4 1 14 9 13
8 Red Star Haasdonk A 9 3 2 4 13 11 13
9 KVK Svelta Melsele A (2) 10 4 5 1 20 19 13
10 SK Berlare 9 3 3 3 13 12 12
11 KSK Beveren 9 3 4 2 12 17 11
12 KFC Eendr Zele A 9 3 5 1 19 22 10
13 KFC Heikant Zele 9 2 4 3 18 14 9
14 KSK Grembergen 9 0 4 5 7 13 5
15 SKN Sint Niklaas A 9 0 9 0 3 55 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVK Svelta Melsele A 9 7 0 2 27 10 23
2 KSK Beveren 9 6 1 2 24 10 20
3 KVC DT Borsbeke 10 6 2 2 21 10 20
4 KVV St. Denijs Sport (1) 9 5 3 1 14 8 16
5 KFC Eendr Zele A 10 4 3 3 14 11 15
6 SV Sottegem A 9 4 3 2 18 15 14
7 Red Star Haasdonk A 9 4 3 2 16 14 14
8 FC Kleit Maldegem 10 4 4 2 16 19 14
9 KVV Vlaamse Ardennen 9 4 4 1 13 14 13
10 SK Munkzwalm A 9 4 5 0 12 15 12
11 SK Denderhoutem 8 3 3 2 13 9 11
12 SK Berlare 9 3 4 2 18 20 11
13 KFC Heikant Zele 10 2 6 2 17 24 8
14 KSK Grembergen 10 2 7 1 12 16 7
15 SKN Sint Niklaas A 10 0 10 0 4 44 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV St. Denijs Sport 10 5 1 4 16 9 19
2 KVC DT Borsbeke 9 5 2 2 17 6 17
3 SV Sottegem A 9 5 3 1 18 7 16
4 KVV Vlaamse Ardennen 9 4 1 4 17 11 16
5 SK Berlare 10 5 4 1 20 21 16
6 KSK Beveren 10 4 2 4 17 13 16
7 FC Kleit Maldegem 9 4 2 3 17 15 15
8 SK Munkzwalm A 9 4 3 2 20 12 14
9 SK Denderhoutem 10 4 4 2 9 15 14
10 Red Star Haasdonk A 10 3 3 4 12 14 13
11 KFC Eendr Zele A 9 3 4 2 21 22 11
12 KSK Grembergen 9 3 4 2 9 15 11
13 KVK Svelta Melsele A 9 2 5 2 15 17 8
14 KFC Heikant Zele 9 1 5 3 8 18 6
15 SKN Sint Niklaas A 9 0 9 0 10 31 0


1e Provinciale West Vlaanderen

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SV Wevelgem City A (1) 30 20 5 5 80 35 65
2 KSC Blankenberge A 30 20 6 4 89 39 64
3 KWS Club Lauwe 30 20 6 4 60 30 64
4 Sassport Boezinge A (2) 30 19 4 7 64 22 64
5 KSV Diksmuide A 30 13 7 10 44 34 49
6 KVC Deerlijk Sport 30 13 8 9 54 43 48
7 KFC Varsenare A 30 12 10 8 53 40 44
8 K Racing Waregem A 30 12 12 6 62 54 42
9 KFC Moen 30 11 16 3 52 62 36
10 FC Sparta Heestert A 30 8 12 10 36 54 34
11 KFC Meulebeke 30 8 12 10 36 56 34
12 KSK Oostnieuwkerke 30 8 15 7 44 73 31
13 Excelsior Zedelgem 30 7 15 8 50 71 29
14 KSV Veurne 30 7 18 5 32 67 26
15 Racing Club Lauwe 30 6 20 4 42 79 22
16 KSV Jabbeke 30 3 21 6 29 68 15

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSC Blankenberge A 10 9 0 1 39 13 28
2 KWS Club Lauwe 10 8 2 0 23 5 24
3 SV Wevelgem City A (1) 10 7 2 1 26 13 22
4 Sassport Boezinge A (2) 10 6 1 3 26 10 21
5 K Racing Waregem A 10 4 4 2 23 18 14
6 KSK Oostnieuwkerke 10 4 4 2 14 15 14
7 KSV Diksmuide A 10 3 2 5 16 11 14
8 KFC Varsenare A 10 3 3 4 13 14 13
9 KFC Moen 10 4 6 0 22 26 12
10 KVC Deerlijk Sport 10 3 4 3 11 16 12
11 KSV Veurne 10 3 4 3 10 16 12
12 Excelsior Zedelgem 10 2 4 4 15 23 10
13 FC Sparta Heestert A 10 2 5 3 7 17 9
14 Racing Club Lauwe 10 2 7 1 16 27 7
15 KFC Meulebeke 10 1 6 3 9 26 6
16 KSV Jabbeke 10 1 8 1 11 31 4


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sassport Boezinge A 10 7 1 2 21 8 23
2 KWS Club Lauwe 10 7 1 2 19 10 23
3 SV Wevelgem City A (1) 10 6 2 2 22 8 20
4 KSV Diksmuide A 10 5 2 3 14 10 18
5 KSC Blankenberge A 10 5 3 2 26 13 17
6 KVC Deerlijk Sport 10 4 3 3 22 20 15
7 KFC Meulebeke 10 3 1 6 13 11 15
8 K Racing Waregem A 10 4 4 2 19 20 14
9 FC Sparta Heestert A 10 3 2 5 14 13 14
10 Excelsior Zedelgem 10 3 4 3 18 22 12
11 KFC Varsenare A 10 3 5 2 21 12 11
12 Racing Club Lauwe 10 2 5 3 13 26 9
13 KFC Moen 10 2 6 2 13 19 8
14 KSV Jabbeke 10 2 6 2 11 18 8
15 KSK Oostnieuwkerke 10 2 6 2 15 36 8
16 KSV Veurne 10 1 8 1 10 25 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SV Wevelgem City A 10 7 1 2 32 14 23
2 KVC Deerlijk Sport 10 6 1 3 21 7 21
3 Sassport Boezinge A 10 6 2 2 17 4 20
4 KFC Varsenare A 10 6 2 2 19 14 20
5 KSC Blankenberge A 10 6 3 1 24 13 19
6 KWS Club Lauwe 10 5 3 2 18 15 17
7 KSV Diksmuide A 10 5 3 2 14 13 17
8 KFC Moen 10 5 4 1 17 17 16
9 K Racing Waregem A 10 4 4 2 20 16 14
10 KFC Meulebeke 10 4 5 1 14 19 13
11 FC Sparta Heestert A 10 3 5 2 15 24 11
12 KSV Veurne 10 3 6 1 12 26 10
13 KSK Oostnieuwkerke 10 2 5 3 15 22 9
14 Excelsior Zedelgem 10 2 7 1 17 26 7
15 Racing Club Lauwe 10 2 8 0 13 26 6
16 KSV Jabbeke 10 0 7 3 7 19 3

DE BVA HEREN - ZOMER 2022 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 6 GROEPEN BIJ DE HEREN.

BVA Heren - Groep 1 BVA Heren - Groep 2 BVA Heren - Groep 3
BVA Heren - Groep 4 BVA Heren - Groep 5 BVA Heren - Groep 6
    

BVA Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sporting Tisselt A 4 4 0 0 14 5 12
2 KVC Wilrijk A 4 4 0 0 10 1 12
3 's Gravenwezel-Schilde A 4 3 0 1 13 6 10
4 K Antonia FC A 4 3 0 1 7 3 10
5 KFC Brasschaat 4 3 1 0 12 5 9
6 KFCE Zoersel 4 3 1 0 13 7 9
7 K Ternesse VV A 4 2 1 1 9 5 7
8 Loenhout SK 4 2 1 1 8 4 7
9 RVC Hoboken A 4 2 1 1 6 2 7
10 Verbr Zwijndrecht A 4 2 1 1 7 6 7
11 KFC Lentezon Beerse A 4 2 1 1 5 4 7
12 KSV Bornem 4 2 1 1 8 8 7
13 KVV Vosselaar 4 1 0 3 7 5 6
14 K Kalmthout SK 4 1 2 1 6 6 4
15 K Sint-Job FC A 4 1 2 1 9 10 4
16 KSK Weelde 4 1 2 1 8 10 4
17 FC Oppuurs 4 1 2 1 6 8 4
18 TOR Deurne Pirates A 4 1 2 1 5 7 4
19 FCS Mariekerke-Branst A 4 1 3 0 5 9 3
20 K Wuustwezel FC 4 0 3 1 4 12 1
21 Willebroekse SV 4 0 3 1 4 13 1
22 K Merksplas SK 4 0 4 0 2 7 0
23 Excelsior Mariaburg A 4 0 4 0 4 12 0
24 Nielse SV A 4 0 4 0 2 19 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Berg en Dal VV 4 4 0 0 20 1 12
2 KFC De Kempen TL A 4 3 0 1 13 3 10
3 VC Mortsel OG A 4 3 0 1 10 6 10
4 K Zandhovense SK 4 3 1 0 10 2 9
5 KVV Zwaluwen Olmen 4 3 1 0 9 3 9
6 K Kontich FC A 4 3 1 0 8 9 9
7 KFC Herselt A 4 2 0 2 7 2 8
8 KSAV Sint-Dimpna A 4 2 1 1 10 4 7
9 BSK Retie 4 2 1 1 10 8 7
10 KSK Wavria A 4 2 1 1 5 6 7
11 KV Hooikt A 4 2 1 1 9 12 7
12 KFC Heikant-Berlaar 4 2 2 0 8 4 6
13 K Bevel FC 4 2 2 0 6 5 6
14 FC Punt-Larum 4 2 2 0 4 13 6
15 KFC Broechem 4 1 2 1 5 7 4
16 KFC Ranst A 4 1 3 0 8 10 3
17 White Star Schorvoort 4 1 3 0 7 10 3
18 VC Herentals 4 1 3 0 5 11 3
19 KV Bonheiden 4 1 3 0 3 13 3
20 RFC Zwaneven 4 0 2 2 4 6 2
21 K Groen Rood Katelijne 4 0 2 2 5 9 2
22 KVV OG Vorselaar 4 0 2 2 4 9 2
23 KFC Arendonk Sport 4 0 3 1 4 10 1
24 KVC Lille United B 4 0 4 0 1 12 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Ekeren Donk 4 4 0 0 29 5 12
2 K Wijnegem VC A 4 4 0 0 22 1 12
3 FC Ekeren 4 4 0 0 25 5 12
4 K Achterbroek VV 4 4 0 0 20 2 12
5 FC Merksem 4 4 0 0 22 5 12
6 TOR Deurne Pirates B 4 3 0 1 11 4 10
7 K Nieuwmoer FC 4 3 1 0 19 4 9
8 K Putte SK 4 3 1 0 18 6 9
9 Zandvliet Sport A 4 3 1 0 19 12 9
10 Horendonk FC 4 3 1 0 18 11 9
11 K Heibos SV 4 3 1 0 16 9 9
12 Sporting Burcht FC 4 3 1 0 9 5 9
13 RVC Hoboken B 4 3 1 0 6 6 9
14 K Gooreind VV 4 2 1 1 7 3 7
15 KFC Schoten 4 2 2 0 8 6 6
16 Alberta FC Schilde 4 2 2 0 9 8 6
17 KSV Wildert 4 2 2 0 8 7 6
18 Excelsior Essen 4 2 2 0 8 9 6
19 Verbr. Zwijndrecht B 4 2 2 0 10 14 6
20 Excelsior Mariaburg B 4 1 2 1 6 16 4
21 K Wijnegem VC B 4 1 2 1 2 14 4
22 SV Noorse 4 1 3 0 9 11 3
23 FC Turk Sport Antwerpen 4 1 3 0 6 9 3
24 FC Los Incas Antwerpen 4 1 3 0 11 17 3
25 SC City Pirates B 4 1 3 0 5 16 3
26 FC Antwerpen Noord 4 1 3 0 8 20 3
27 Zandvliet Sport B 4 1 3 0 8 21 3
28 KFC Berendrecht Sp. 4 0 2 2 4 11 2
29 Tubantia Borgerhout VK 4 0 3 1 7 17 1
30 KSOC Maria-ter-Heide 4 0 3 1 4 18 1
31 K Sint-Job FC B 4 0 4 0 9 17 0
32 's Gravenwezel-Schilde B 4 0 4 0 3 16 0
33 KSC Maccabi 4 0 4 0 1 18 0
34 K Ternesse VV B 4 0 4 0 0 24 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Olen United 4 4 0 0 13 5 12
2 KFC Meer 4 4 0 0 9 2 12
3 KSK Kasterlee 4 3 0 1 19 4 10
4 KVC Oostmalle Sport 4 3 0 1 9 2 10
5 KVV Rauw Sport 4 3 0 1 6 2 10
6 KFC Pulle 4 3 1 0 17 8 9
7 KFC Mol 4 3 1 0 12 6 9
8 KFC De Kempen TL B 4 3 1 0 11 7 9
9 Verbroedering Balen 4 2 1 1 15 11 7
10 KFC Wechelderzande 4 2 1 1 7 5 7
11 KSV Oud-Turnhout 4 2 1 1 9 8 7
12 KFC Poppel 4 2 1 1 8 7 7
13 KVNA Wortel 4 2 1 1 8 8 7
14 KFCH Pulderbos 4 2 2 0 13 8 6
15 KFC Beekhoek Sport 4 2 2 0 9 5 6
16 KFC Grobbendonk 4 2 2 0 11 8 6
17 HIH Turnhout 4 2 2 0 12 14 6
18 KFC Dessel Sport B 4 1 2 1 7 5 4
19 KV Westmalle 4 1 2 1 9 8 4
20 K Minderhout VV 4 1 2 1 9 10 4
21 KFC Flandria 4 1 2 1 8 10 4
22 K Antonia FC B 4 1 2 1 5 8 4
23 K Vlimmeren Sport 4 1 2 1 11 15 4
24 KSK Oosthoven 4 1 2 1 10 14 4
25 FC Sint-Jozef Rijkevorsel 4 1 3 0 5 10 3
26 KVV Dosko 4 1 3 0 5 12 3
27 K Brecht SK 4 1 3 0 4 12 3
28 KFC Lentezon Beerse B 4 1 3 0 4 16 3
29 KFC Ezaart Sport 4 0 1 3 9 10 3
30 KFC St-Lenaarts B 4 0 2 2 6 13 2
31 KFC Halle 4 0 2 2 5 12 2
32 K Meerle FC 4 0 2 2 5 13 2
33 KFC Wezel Sport B 4 0 3 1 5 9 1
34 KSAV Sint-Dimpna B 4 0 3 1 5 13 1

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 5

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SC Duffel A 4 4 0 0 28 3 12
2 Kalfort Puursica 4 4 0 0 26 5 12
3 FC Walem 4 4 0 0 19 1 12
4 KFC Lint 4 4 0 0 18 2 12
5 KSV Aartselaar A 4 4 0 0 13 1 12
6 K Schelle Sport A 4 4 0 0 15 5 12
7 K Boechoutse VV 4 3 1 0 17 7 9
8 K Berchem Sport B 4 3 1 0 14 10 9
9 FC Oxford Hemiksem A 4 3 1 0 15 12 9
10 Heffen SK 4 3 1 0 12 10 9
11 KVV Duffel 4 2 0 2 10 3 8
12 KSK Sint-Amands 4 2 1 1 18 11 7
13 Nielse SV B 4 2 1 1 10 12 7
14 KSC Mechelen 4 2 2 0 19 9 6
15 K Hove Sport 4 2 2 0 13 6 6
16 K Reet SK 4 2 2 0 9 7 6
17 Zennester Hombeek 4 2 2 0 10 10 6
18 VC Mortsel OG B 4 2 2 0 10 12 6
19 K Kontich FC B 4 2 2 0 6 11 6
20 KSV Aartselaar B 4 2 2 0 7 13 6
21 FC Blaasveld 4 2 2 0 8 19 6
22 KFCV Wintam 4 1 2 1 10 10 4
23 K Schelle Sport B 4 1 2 1 9 9 4
24 VC Leest 4 1 2 1 11 12 4
25 Red Boys Elzestraat 4 1 2 1 4 9 4
26 KVK Hingene 4 1 3 0 8 13 3
27 SC Duffel B 4 1 3 0 5 11 3
28 FC Oxaco Boechout 4 1 3 0 4 11 3
29 Sporting Tisselt B 4 1 3 0 6 17 3
30 KVC Wilrijk B 4 1 3 0 4 15 3
31 KFC Katelijne B 4 0 2 2 8 19 2
32 VVH Lippelo 4 0 4 0 3 12 0
33 K Rumst SK 4 0 4 0 7 20 0
34 VK Heindonk 4 0 4 0 7 20 0
35 FCS Mariekerke-Branst B 4 0 4 0 4 22 0
36 FC Oxford Hemiksem B 4 0 4 0 2 20 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 5 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 6

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSV Schriek 4 4 0 0 16 5 12
2 KFC Zammel 4 3 0 1 17 5 10
3 FC Netezonen 4 3 0 1 16 5 10
4 Excelsior Bouwel 4 3 0 1 9 2 10
5 K Noordstar VV 4 3 1 0 26 7 9
6 BO Beerzel 4 3 1 0 22 6 9
7 KFC Herenthout 4 3 1 0 11 3 9
8 KFC Linda Olen 4 3 1 0 13 6 9
9 SKS Herentals 4 3 1 0 11 6 9
10 VC Immer Oost 4 3 1 0 12 8 9
11 Excelsior Vorst 4 3 1 0 7 7 9
12 KVV Blauwvoet Oevel 4 2 0 2 10 4 8
13 KFCM Hallaar 4 2 1 1 8 4 7
14 VV Laakdal 4 2 1 1 8 6 7
15 Kessel United 4 2 1 1 6 5 7
16 KFC Katelijne A 4 2 1 1 10 10 7
17 SV Grasheide 4 2 2 0 14 8 6
18 SK Peulis 4 2 2 0 8 10 6
19 SK Rita Berlaar 4 1 1 2 13 10 5
20 KFC Tongerlo 4 1 1 2 8 6 5
21 KSC Wiekevorst 4 1 1 2 7 11 5
22 VC Rijmenam 4 1 2 1 5 7 4
23 KFC Muizen 4 1 2 1 8 11 4
24 KFC Ranst B 4 1 3 0 9 12 3
25 KFC Putte A 4 1 3 0 6 11 3
26 K Ramsel FC 4 1 3 0 5 10 3
27 Racing Emblem 4 1 3 0 11 18 3
28 KFC Heultje 4 0 3 1 4 8 1
29 KVC Booischot 4 0 3 1 4 13 1
30 KSK Wavria B 4 0 3 1 5 15 1
31 KV Hooikt B 4 0 3 1 4 17 1
32 KSK Oelegem 4 0 3 1 4 18 1
33 KFC Putte B 4 0 4 0 2 19 0
34 KFC Herselt B 4 0 4 0 2 28 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 6 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE BVA VROUWEN - ZOMER 2022 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 6 VROUWENGROEPEN.

BVA Vrouwen - Groep 1 BVA Vrouwen - Groep 2 BVA Vrouwen - Groep 3
BVA Vrouwen - Groep 4 BVA Vrouwen - Groep 5 BVA Vrouwen - Groep 6
    

BVA Vrouwen Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSC Mechelen A 4 4 0 0 23 2 12
2 K Kontich FC B 4 3 0 1 21 11 10
3 Loenhout SK A 4 3 1 0 18 4 9
4 FC V.D.P. A 4 3 1 0 13 7 9
5 FC Ik Dien A 4 2 1 1 17 16 7
6 Davo Puurs A 4 2 2 0 12 4 6
7 Hoogstraten VV A 4 2 2 0 15 16 6
8 Antwerp Diamonds FC A 4 2 2 0 10 11 6
9 Zennester Hombeek 4 1 3 0 14 16 3
10 K Kontich FC C 4 1 3 0 6 14 3
11 VVC Brasschaat B 4 1 3 0 7 16 3
12 KFC Wuustwezel B 4 1 3 0 5 15 3
13 FC Antwerp Girls 4 1 3 0 8 22 3
14 SK 's Gravenwezel-Schilde 4 1 3 0 4 19 3

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVC Lille United A 4 3 0 1 20 6 10
2 KFC Nijlen A 4 3 0 1 10 6 10
3 VC Moldavo B 4 3 1 0 25 5 9
4 KVV Blauwvoet Oevel 4 3 1 0 15 5 9
5 KFC Zammel A 4 2 1 1 11 8 7
6 KFC Beekhoek Sport 4 2 2 0 8 4 6
7 FC Arendonk Sport A 4 2 2 0 13 14 6
8 K Bevel FC A 4 2 2 0 8 19 6
9 K Vlimmeren Sport 4 1 2 1 10 10 4
10 KFC Heikant-Berlaar 4 1 2 1 9 10 4
11 FC Schoonbroek 4 1 2 1 11 16 4
12 KFCE Zoersel 4 1 2 1 8 15 4
13 FC Netezonen A 4 0 3 1 5 23 1
14 FC Sint-Jozef Rijkevorsel 4 0 4 0 3 15 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Vremde 4 4 0 0 28 1 12
2 Antwerp Diamonds FC B 4 4 0 0 18 3 12
3 KFC Halle 4 3 0 1 22 6 10
4 KFC Broechem 4 3 1 0 26 6 9
5 KSV Vlug Vooruit 4 3 1 0 12 4 9
6 KFC Schoten 4 2 1 1 13 4 7
7 K Brecht SK 4 2 2 0 6 11 6
8 KFC Berendrecht 4 1 2 1 7 9 4
9 KV Westmalle 4 1 2 1 9 15 4
10 SC City Pirates Antw. 4 1 3 0 16 19 3
11 SV Noorse C 4 1 3 0 6 15 3
12 SV Noorse B 4 1 3 0 7 18 3
13 K Hove Sport 4 0 4 0 0 17 0
14 KFC Ranst 4 0 4 0 1 43 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Vosselaar B 4 4 0 0 29 4 12
2 KVNA Wortel 4 4 0 0 25 3 12
3 KFC Flandria 4 3 1 0 24 7 9
4 Hoogstraten VV B 4 3 1 0 15 4 9
5 VC Moldavo C 4 2 1 1 10 8 7
6 Loenhout SK B 4 2 2 0 8 9 6
7 KFC De Kempen TL 4 2 2 0 11 15 6
8 KVV Rauw Sport Mol 4 2 2 0 9 13 6
9 KVC Lille United B 4 1 2 1 8 15 4
10 Verbroedering Balen 4 1 2 1 7 18 4
11 KFC Lentezon Beerse 4 1 3 0 3 13 3
12 FC Arendonk Sport B 4 1 3 0 8 19 3
13 White Star Schorvoort 4 0 3 1 2 15 1
14 KSAV Sint-Dimpna 4 0 4 0 2 18 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 5

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Lyra-Lierse B 4 4 0 0 46 1 12
2 VK Heindonk 4 4 0 0 24 4 12
3 FC Oppuurs 4 3 0 1 44 5 10
4 KSC Mechelen B 4 3 1 0 12 6 9
5 FC V.D.P. B 4 2 2 0 16 10 6
6 SC Duffel 4 2 2 0 18 13 6
7 KFC Lint 4 2 2 0 12 14 6
8 Red Boys Elzestraat 4 1 1 2 12 10 5
9 FC Ik Dien B 4 1 1 2 9 7 5
10 K Reet SK 4 1 2 1 10 16 4
11 Davo Puurs B 4 1 3 0 5 15 3
12 FC Oxford Hemiksem 4 1 3 0 8 33 3
13 KFCV Wintam 4 0 4 0 0 20 0
14 FC Blaasveld 4 0 4 0 1 63 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 5 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 6

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Herselt A 4 4 0 0 35 0 12
2 VC Immer Oost 4 4 0 0 29 0 12
3 K Lyra-Lierse A 4 4 0 0 26 1 12
4 KFC Herselt B 4 3 1 0 15 1 9
5 K Noordstar VV 4 3 1 0 11 5 9
6 FC Netezonen B 4 2 2 0 10 9 6
7 K Bevel FC B 4 2 2 0 7 13 6
8 Racing Emblem 4 2 2 0 9 16 6
9 Kessel United 4 2 2 0 10 24 6
10 KFC Zammel B 4 1 3 0 5 15 3
11 KFCV Alberta Geel 4 1 3 0 6 19 3
12 Antwerp Diamonds FC C 4 0 4 0 0 20 0
13 KFC Nijlen B 4 0 4 0 0 20 0
14 KSK Heist 4 0 4 0 0 20 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 6 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE PRO LEAGUE 1A - 1B - U21 GR 1- DE KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE JUPILER PRO LEAGUE 1A, DE CHALLENGER PRO LEAGUE 1B
DE CPL-PROMOTION EN RELEGATION PLAY-OFFS EN DE U21 PRO LEAGUE GROEP 1.

Jupiler Pro League 1A Challenger Pro League 1B plus Play-offs U21 Pro League - Groep 1
    

1e Nationale A

Klassement na 34 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Racing Genk 34 23 5 6 78 37 75
2 Union Sint-Gillis 34 23 5 6 70 41 75
3 Royal Antwerp FC 34 22 6 6 59 26 72
4 Club Brugge 34 16 7 11 61 36 59
5 AA Gent 34 16 10 8 64 38 56
6 Standard Luik 34 16 11 7 58 45 55
7 KVC Westerlo 34 14 11 9 61 53 51
8 Cercle Brugge 34 13 10 11 50 46 50
9 Sporting Charleroi 34 14 14 6 45 52 48
10 OH Leuven 34 13 12 9 56 48 48
11 RSC Anderlecht 34 13 14 7 49 46 46
12 Sint-Truiden VV 34 11 14 9 37 40 42
13 KV Mechelen 34 11 16 7 49 63 40
14 KV Kortrijk 34 8 19 7 37 61 31
15 KAS Eupen 34 7 20 7 40 75 28
16 KV Oostende 34 7 21 6 37 76 27
17 Zulte Waregem 34 6 19 9 50 78 27
18 RFC Seraing 34 5 24 5 28 68 20

= gewonnen = verloren = gelijk


1e Nationale B

Klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RWD Molenbeek 22 14 4 4 41 21 46
2 SK Beveren 22 12 3 7 52 25 43
3 Beerschot VA - A 22 12 8 2 33 28 38
4 Lierse K. 22 11 8 3 42 42 36
5 Club Brugge NXT 22 10 6 6 38 30 36
6 Anderlecht Futures 22 9 6 7 42 35 34
7 Lommel SK 22 10 10 2 33 36 32
8 KMSK Deinze 22 9 10 3 29 33 30
9 Jong RC. Genk 22 5 12 5 28 40 19
10 FC Dender EH 22 5 13 4 27 40 19
11 Standard Luik 16 FC 22 4 11 7 25 43 18
12 Excelsior Virton 22 2 12 8 21 38 14

= gewonnen = verloren = gelijk


1e Nationale Promotion Play-Off

Klassement na 10 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RWD Molenbeek 10 7 1 2 24 8 69
2 SK Beveren 10 8 1 1 24 9 68
3 Club NXT 10 4 5 1 13 18 49
4 Beerschot VA 10 3 5 2 10 13 49
5 Lierse K. 10 3 6 1 11 17 46
6 Anderlecht Futures 10 0 7 3 4 21 37

= gewonnen = verloren = gelijk


1e Nationale Relegation Play-Off

Klassement na 10 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Lommel SK 10 6 3 1 20 10 51
2 KMSK Deinze 10 6 3 1 20 14 49
3 FC Dender EH 10 6 2 2 14 7 39
4 Standard 16 FC 10 1 4 5 6 17 26
5 Excelsior Virton 10 3 5 2 11 13 25
6 Jong Racing Genk 10 1 6 3 8 18 25

= gewonnen = verloren = gelijk


U21 Groep 1 Pro League

Klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KV Oostende 22 16 1 5 71 29 53
2 KAS Eupen 22 16 3 3 50 24 51
3 Sint-Truiden VV 22 14 4 4 47 16 46
4 KV Kortrijk 22 11 9 2 38 27 35
5 KVC Westerlo 22 8 8 6 50 49 30
6 Waasland-SK Beveren 22 6 7 9 29 29 27
7 RWD Molenbeek 22 7 12 3 41 48 24
8 Lommel SK 22 7 12 3 47 60 24
9 FC Dender EH 22 7 12 3 32 56 24
10 R Excelsior Virton 22 6 11 5 46 58 23
11 Lierse Kempenzonen 22 6 14 2 34 52 20
12 KMSK Deinze 22 3 14 5 21 58 14

= gewonnen = verloren = gelijk

DE NATIONALE AMATEURREEKSEN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE AMATEURREEKSEN 1, 2 & 3.

1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B
    

1e Nationale Heren

Klassement na 38 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Patro Eisden MM 38 26 4 8 84 23 86
2 RFC Luik 38 25 2 11 99 29 86
3 Francs Borains 38 23 7 8 79 46 77
4 RAAL La Louvière 38 22 9 7 72 39 73
5 Jong AA Gent 38 19 9 10 59 43 67
6 KSK Heist 38 16 9 13 69 59 61
7 Olympic Charleroi 38 18 14 6 71 52 60
8 R Knokke FC 38 18 14 6 65 58 60
9 URSL Visé 38 15 12 11 66 52 56
10 Thes Sport 38 13 11 14 58 52 53
11 OH Leuven U23 38 15 17 6 61 68 50
12 KVK Tienen 38 12 16 10 50 60 46
13 Zebra Elites Charleroi 38 12 18 8 41 58 44
14 KFC Dessel Sport 38 11 17 10 45 65 43
15 Winkel Sport 38 11 18 9 44 58 42
16 Hoogstraten VV 38 11 19 8 46 60 41
17 Young Reds Antwerp 38 11 21 6 33 58 39
18 KVK Ninove 38 10 23 5 39 75 35
19 K Rupel Boom FC 38 6 26 6 29 83 24
20 FC Mandel United 38 4 32 2 16 88 14

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Afdeling VV A

Algemeen klassement na 34 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Lokeren-Temse A (2) 34 22 5 7 66 35 73
2 Sparta Petegem A 34 17 9 8 68 55 59
3 KVCSV Oostkamp A 34 16 8 10 77 51 58
4 Cercle Brugge U23 34 16 11 7 54 43 55
5 Racing Club Gent 34 15 11 8 63 51 53
6 KFC Merelbeke 34 14 9 11 47 36 53
7 SC Eendracht Aalst (1) 34 15 13 6 55 44 51
8 Zulte-Waregem U23 34 14 12 8 64 49 50
9 KSC Dikkelvenne 34 14 12 8 53 55 50
10 KSV Oudenaarde 34 13 11 10 60 64 49
11 KVV Zelzate 34 13 15 6 53 55 45
12 KM Torhout A 34 12 14 8 57 46 44
13 K Olsa Brakel A 34 12 14 8 49 54 44
14 RC Harelbeke A 34 11 15 8 46 60 41
15 FC Gullegem 34 10 13 11 57 53 41
16 RFC Wetteren 34 9 17 8 41 67 35
17 KVK Westhoek 34 8 15 11 44 66 35
18 Erpe-Mere United 34 2 29 3 23 93 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Lokeren-Temse A (2) 12 8 3 1 18 12 25
2 KSV Oudenaarde 12 7 2 3 28 19 24
3 RC Harelbeke A 12 7 4 1 22 22 22
4 KVCSV Oostkamp A 12 6 4 2 28 20 20
5 Zulte-Waregem U23 12 6 4 2 25 17 20
6 K Olsa Brakel A 12 6 5 1 22 14 19
7 KFC Merelbeke 12 5 3 4 17 12 19
8 FC Gullegem 12 5 3 4 19 16 19
9 KM Torhout A 12 6 6 0 28 16 18
10 KSC Dikkelvenne 12 5 4 3 22 23 18
11 Sparta Petegem A 12 5 5 2 24 23 17
12 SC Eendracht Aalst (1) 12 5 6 1 17 15 16
13 Racing Club Gent 12 5 6 1 19 20 16
14 KVK Westhoek 12 4 5 3 21 27 15
15 Cercle Brugge U23 12 4 7 1 16 21 13
16 KVV Zelzate 12 3 6 3 14 21 12
17 RFC Wetteren 12 2 4 6 12 20 12
18 Erpe-Mere United 12 0 12 0 9 43 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Lokeren-Temse A 12 10 1 1 32 13 31
2 Sparta Petegem A 12 7 2 3 25 14 24
3 Racing Club Gent 12 6 0 6 24 10 24
4 KSC Dikkelvenne 12 6 2 4 20 12 22
5 Cercle Brugge U23 12 6 3 3 21 14 21
6 KVCSV Oostkamp A 12 5 2 5 27 18 20
7 KVV Zelzate 12 6 5 1 26 20 19
8 KFC Merelbeke 12 5 3 4 16 11 19
9 KM Torhout A 12 4 2 6 18 15 18
10 RFC Wetteren 12 4 6 2 15 25 14
11 SC Eendracht Aalst (1) 12 3 5 4 19 20 13
12 Zulte-Waregem U23 12 3 6 3 15 22 12
13 K Olsa Brakel A 12 3 6 3 13 22 12
14 KSV Oudenaarde 12 2 4 6 15 25 12
15 FC Gullegem 12 3 7 2 21 23 11
16 RC Harelbeke A 12 2 6 4 16 18 10
17 Erpe-Mere United 12 1 9 2 8 30 5
18 KVK Westhoek 12 0 7 5 8 27 5


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SC Eendracht Aalst 10 7 2 1 19 9 22
2 Cercle Brugge U23 10 6 1 3 17 8 21
3 Zulte-Waregem U23 10 5 2 3 24 10 18
4 KVCSV Oostkamp A 10 5 2 3 22 13 18
5 Sparta Petegem A 10 5 2 3 19 18 18
6 Lokeren-Temse A 10 4 1 5 16 10 17
7 KVK Westhoek 10 4 3 3 15 12 15
8 KFC Merelbeke 10 4 3 3 14 13 15
9 KVV Zelzate 10 4 4 2 13 14 14
10 Racing Club Gent 10 4 5 1 20 21 13
11 KSV Oudenaarde 10 4 5 1 17 20 13
12 K Olsa Brakel A 10 3 3 4 14 18 13
13 FC Gullegem 10 2 3 5 17 14 11
14 KSC Dikkelvenne 10 3 6 1 11 20 10
15 RFC Wetteren 10 3 7 0 14 22 9
16 RC Harelbeke A 10 2 5 3 8 20 9
17 KM Torhout A 10 2 6 2 11 15 8
18 Erpe-Mere United 10 1 8 1 6 20 4


2e Afdeling VV B

Algemeen klassement na 34 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 R Cappellen FC 34 20 8 6 61 37