Alle Actuele Klassementen
Update: gisteren om 22:50u
Provinciaal Allerlei Alle Actuele Klassementen
Laatste update: gisteren om 22:50u
Reizen naar Sportevents
www.travel2sports.be
Meer info...
De meest complete verzameling cijfers
over het Belgische voetbal.
Nationale en provinciale statistieken.
Zie de website www.bsdb.be
Meer info...
ALLE KLASSEMENTEN - SEIZOEN 2022-2023 * PROVINCIE ANTWERPEN - COMPETITIE & BVA
PRO LEAGUE * NATIONALE AMATEURS EN VROUWEN * RECREATIEF VOETBAL PROVINCIE ANTWERPEN

Op deze pagina ziet u tijdens de competitie alle actuele klassementen en periodeklassementen van alle reeksen in de provincie Antwerpen, seizoen 2022-2023. We hebben deze pagina gemaakt als extra hulpmiddel om die klassementen snel op te zoeken, zonder dat u als bezoeker reeks per reeks apart moet aanklikken.

Al deze klassementen worden doorlopend geactualiseerd en aangepast telkens er een wedstrijduitslag wordt ingebracht. Zo kan u op elk moment en meteen alle provinciale klassementen en periodeklassementen bekijken, zowel bij heren als bij de vrouwen.
Voor alle eindklassementen van vorig seizoen 2021-2022 van alle provinciale reeksen (heren en vrouwen), klik hier.
KLIK OP DE REEKSNAMEN VOOR DE KLASSEMENTEN IN
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F
Vrouwen 1e Prov. Vrouwen 2e Prov. Vrouwen 3e Prov. A Vrouwen 3e Prov. B
Vrouwen 4e Prov. A Vrouwen 4e Prov. B    

>>> Verder op deze pagina kan u ook alle actuele klassementen bekijken van de:
Beker van Antwerpen Heren Recreatief - Reeksen Heren en Dames Nationale Amateurreeksen
Beker van Antwerpen Vrouwen Pro League 1A - 1B - U21 Nationale Vrouwenreeksen
Alle andere 1e Provinciale Herenreeksen VV    


1e Provinciale

Algemeen klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Berg en Dal VV 4 3 0 1 10 5 10
2 K Ternesse VV A 4 3 0 1 10 5 10
3 KBSK Retie 4 2 0 2 9 4 8
4 KVV Vosselaar 4 2 0 2 6 1 8
5 KFC Antonia A 4 2 0 2 6 3 8
6 Sporting Tisselt A 4 2 1 1 8 6 7
7 KVV OG Vorselaar 4 2 1 1 6 5 7
8 FCS Mariekerke-Branst A 4 2 2 0 6 5 6
9 FC De Kempen TL A 4 1 1 2 7 8 5
10 KFC Berlaar-Heikant 4 1 2 1 9 9 4
11 K Kontich FC A 4 1 2 1 7 11 4
12 KFCE Zoersel 4 1 3 0 6 9 3
13 's Gravenwezel-Schilde A 4 0 1 3 3 5 3
14 KFC Ranst A 4 0 2 2 3 6 2
15 K Loenhout SK 4 0 3 1 3 11 1
16 KFCV Herselt A 4 0 4 0 1 7 0

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Provinciale A

Algemeen klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Wavria A 4 3 0 1 6 1 10
2 K Zandhoven SK 4 3 1 0 6 3 9
3 FC Oppuurs 4 2 1 1 10 4 7
4 KV Bonheiden 4 2 1 1 11 6 7
5 RVC Hoboken A 4 2 1 1 9 4 7
6 VC Wilrijk A 4 2 1 1 9 4 7
7 TOR Deurne Pirates A 4 2 1 1 7 5 7
8 K Bevel FC 4 2 2 0 5 2 6
9 KV Hooikt A 4 2 2 0 7 10 6
10 VC Mortsel OG A 4 2 2 0 7 11 6
11 KSV Bornem 4 1 2 1 8 10 4
12 Verbr Zwijndrecht A 4 1 2 1 6 8 4
13 KFC Broechem 4 1 2 1 5 7 4
14 Willebroekse SV 4 1 2 1 2 9 4
15 Groen Rood Katelijne 4 1 3 0 5 11 3
16 SV Nielse A 4 0 4 0 2 10 0

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Provinciale B

Algemeen klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSAV Sint Dimpna A 4 3 0 1 9 1 10
2 White Star Schorvoort 4 3 1 0 19 5 9
3 KFC Brasschaat 4 3 1 0 10 7 9
4 K Kalmthout SK 4 2 0 2 7 4 8
5 K Sint-Job FC A 4 2 1 1 10 14 7
6 Zwaluwen Olmen 4 2 2 0 7 5 6
7 K Merksplas SK 4 2 2 0 6 6 6
8 KSK Weelde 4 2 2 0 11 12 6
9 Excelsior Mariaburg A 4 2 2 0 8 10 6
10 FC Punt-Larum 4 1 1 2 3 4 5
11 KFC Lentezon A 4 1 2 1 7 7 4
12 VC Herentals 4 1 2 1 5 9 4
13 RFC Zwaneven 4 1 3 0 7 9 3
14 VC Lille United B 4 1 3 0 6 8 3
15 KFC Arendonk Sport 4 1 3 0 3 13 3
16 K Wuustwezel FC 4 0 2 2 5 9 2

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Provinciale A

Algemeen klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Ekeren 3 3 0 0 8 2 9
2 K Berchem Sport B 4 3 1 0 7 4 9
3 Zandvliet Sport A 4 2 0 2 14 7 8
4 K Achterbroek VV 4 2 0 2 10 4 8
5 FC Merksem 4 2 1 1 11 6 7
6 KFC Meer 4 2 1 1 9 7 7
7 FC Turk Sport Antw. 4 2 1 1 7 8 7
8 K Minderhout VV 4 2 2 0 4 6 6
9 Excelsior Essen 4 1 1 2 4 5 5
10 Oxford Hemiksem A 3 1 1 1 5 4 4
11 KVC Wijnegem A 4 1 2 1 10 12 4
12 TOR Deurne Pirates B 4 1 3 0 5 7 3
13 KFC Berendrecht 4 1 3 0 4 10 3
14 K Nieuwmoer FC 4 0 1 3 4 6 3
15 K Gooreind VV 4 0 2 2 3 11 2
16 RVC Hoboken B 4 0 4 0 2 8 0

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Provinciale B

Algemeen klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSV Schriek 4 4 0 0 12 1 12
2 KFCV Wintam 4 3 1 0 11 2 9
3 KFC Walem 4 2 0 2 10 4 8
4 K Schelle Sport A 4 2 0 2 11 7 8
5 KFC Lint 4 2 0 2 9 6 8
6 KSV Aartselaar A 4 2 1 1 11 4 7
7 K Ramsel FC 4 2 1 1 15 11 7
8 KFCM Hallaar 4 2 1 1 4 5 7
9 KFC Putte A 4 1 1 2 7 7 5
10 Sp. Club Duffel A 4 1 1 2 8 9 5
11 KVC Booischot 4 1 2 1 4 6 4
12 KFC Katelijne A 4 1 3 0 10 9 3
13 K Hove Sport 4 0 2 2 4 11 2
14 KVV Duffel 4 0 3 1 3 9 1
15 VC Rijmenam 4 0 3 1 4 16 1
16 KSK Sint-Amands 4 0 4 0 5 21 0

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Provinciale C

Algemeen klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Linda Olen 4 4 0 0 12 4 12
2 KFC Poppel 4 3 0 1 10 4 10
3 KFC Beekhoek Sport 4 3 1 0 10 4 9
4 KVC Oostmalle Sport 4 3 1 0 6 4 9
5 KFC Flandria Ravels 4 2 0 2 7 2 8
6 KVNA Wortel 4 2 0 2 6 3 8
7 KSK Kasterlee 4 2 1 1 12 6 7
8 KFC Ezaart Sport 4 2 1 1 12 8 7
9 Verbroedering Balen 4 2 1 1 7 4 7
10 K Noordstar VV 4 2 1 1 6 5 7
11 KFC Mol 4 1 2 1 5 9 4
12 SKS Herentals 4 0 2 2 3 5 2
13 K Blauwvoet Oevel 4 0 4 0 3 8 0
14 KFC Exc. Bouwel 4 0 4 0 8 15 0
15 FC De Kempen TL B 4 0 4 0 4 14 0
16 KFC Excelsior Vorst 4 0 4 0 3 19 0

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale A

Algemeen klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Kalfort Puursica 4 4 0 0 31 1 12
2 KSV Aartselaar B 4 4 0 0 7 0 12
3 K Schelle Sport B 4 3 0 1 12 3 10
4 K Reet SK 4 3 0 1 11 5 10
5 K Rumst SK 4 3 1 0 17 4 9
6 K Kontich FC B 4 3 1 0 8 2 9
7 FC Blaasveld 3 2 1 0 11 4 6
8 VVH Lippelo 3 1 2 0 6 5 3
9 Sp. Club Duffel B 4 1 3 0 7 14 3
10 Sporting Tisselt B 4 1 3 0 5 12 3
11 SV Nielse B 4 1 3 0 6 21 3
12 Mariekerke-Branst B 4 1 3 0 4 19 3
13 KVK Hingene 3 0 3 0 1 10 0
14 Oxford Hemiksem B 3 0 3 0 5 23 0
15 VK Heindonk 4 0 4 0 2 10 0

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale B

Algemeen klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sporting Burcht FC 4 4 0 0 12 2 12
2 K Boechoutse VV 4 4 0 0 14 6 12
3 FC Los Incas Antw. 4 3 0 1 13 8 10
4 KFC Schoten SK 3 2 0 1 6 2 7
5 KSC Maccabi 4 2 1 1 10 8 7
6 FC Antwerpen Noord 4 1 1 2 11 11 5
7 Verbr Zwijndrecht B 4 1 2 1 7 9 4
8 VC Mortsel OG B 4 1 2 1 7 10 4
9 VC Wilrijk B 3 1 2 0 12 14 3
10 FC Oxaco-Boechout 3 1 2 0 4 6 3
11 's Gravenwezel-Schilde B 4 1 3 0 7 8 3
12 City Pirates Antw. B 4 1 3 0 9 14 3
13 KVC Wijnegem B 4 1 3 0 9 14 3
14 K Tubantia Borgerhout 4 1 3 0 6 11 3
15 K Ternesse VV B 3 0 2 1 2 6 1

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale C

Algemeen klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Horendonk FC 4 4 0 0 15 3 12
2 KSK Ekeren Donk 3 2 0 1 10 5 7
3 KSV Wildert 4 2 1 1 16 9 7
4 Alberta FC Schilde 4 2 1 1 10 5 7
5 KFC Sint-Lenaarts B 4 2 1 1 11 7 7
6 Zandvliet Sport B 4 2 1 1 7 4 7
7 KFC Antonia B 4 2 1 1 4 3 7
8 K Heibos SV 3 2 1 0 8 6 6
9 SV Noorse 4 2 2 0 10 9 6
10 K Meerle FC 4 2 2 0 9 10 6
11 K Brecht SK 4 2 2 0 5 7 6
12 K Sint-Job FC B 4 1 3 0 4 10 3
13 Excelsior Mariaburg B 3 0 3 0 2 6 0
14 KSOC Maria-ter-Heide 3 0 3 0 0 14 0
15 Putte SK 4 0 4 0 5 18 0

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale D

Algemeen klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SC Mechelen 4 3 1 0 13 7 9
2 SK Peulis 4 3 1 0 11 7 9
3 SK Rita Berlaar 4 3 1 0 9 7 9
4 KFC Muizen 4 2 0 2 10 4 8
5 KV Hooikt B 4 2 1 1 11 7 7
6 SV Grasheide 4 2 1 1 8 5 7
7 BO Beerzel 4 2 1 1 10 8 7
8 Zennester Hombeek 3 2 1 0 9 9 6
9 VC Leest 4 2 2 0 7 4 6
10 Heffen SK 4 2 2 0 8 8 6
11 Red Boys Elzestraat 4 1 2 1 5 8 4
12 KSK Wavria B 3 1 2 0 3 7 3
13 Kessel United 3 0 3 0 4 9 0
14 KFC Putte B 3 0 3 0 2 13 0
15 KFC Katelijne B 4 0 4 0 4 11 0

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale E

Algemeen klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Pulle 3 3 0 0 10 3 9
2 KV Westmalle 3 3 0 0 8 4 9
3 KSK Oosthoven 4 3 1 0 14 8 9
4 Vlimmeren Sport 4 3 1 0 11 8 9
5 KFCH Pulderbos 4 3 1 0 9 8 9
6 KFC Halle 4 2 1 1 7 5 7
7 KSK Oelegem 4 2 1 1 9 8 7
8 KFC Lentezon B 3 2 1 0 9 6 6
9 KFC Wechelderzande 4 2 2 0 11 7 6
10 Sint-Jozef Rijkevorsel 4 2 2 0 9 11 6
11 KSV Oud-Turnhout 4 1 3 0 7 13 3
12 HIH Turnhout 4 0 3 1 9 12 1
13 Racing Emblem 4 0 3 1 7 14 1
14 KFC Ranst B 3 0 3 0 5 10 0
15 KVV Dosko 4 0 4 0 5 13 0

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale F

Algemeen klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Zammel 4 3 0 1 17 6 10
2 KFC Grobbendonk 4 3 0 1 16 5 10
3 KFC Heultje 3 3 0 0 13 1 9
4 FC Netezonen 3 2 0 1 6 4 7
5 KVV Rauw Sport 4 2 1 1 11 5 7
6 VV Laakdal 4 2 1 1 10 12 7
7 Olen United 4 2 2 0 14 10 6
8 KSAV Sint Dimpna B 4 2 2 0 10 8 6
9 KFC Herenthout 4 2 2 0 3 9 6
10 FC Wezel Sport B 4 1 0 3 13 8 6
11 KFC Tongerlo 3 1 2 0 9 7 3
12 KFC Dessel Sport B 3 1 2 0 4 11 3
13 VC Immer Oost 4 0 4 0 2 9 0
14 KSC Wiekevorst Sp. 4 0 4 0 6 15 0
15 KFC Herselt B 4 0 4 0 2 26 0

= gewonnen = verloren = gelijk

DE PROVINCIALE VROUWENREEKSEN - KLASSEMENTEN

Hieronder ziet u alle actuele klassementen van de Antwerpse vrouwenreeksen, van 1e tot 4e provinciale.

Dames 1e Provinciale Dames 3e Provinciale A Dames 4e Provinciale A
Dames 2e Provinciale Dames 3e Provinciale B Dames 4e Provinciale B
    

Dames 1e Provinciale

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC VDP A 1 1 0 0 7 0 3
2 VVC Brasschaat B 1 1 0 0 6 1 3
3 Antw. Diamonds FC A 1 1 0 0 6 2 3
4 FC Ik Dien A 1 1 0 0 5 3 3
5 K Kontich FC B 1 1 0 0 4 2 3
6 K Wuustwezel FC B 1 1 0 0 6 5 3
7 Loenhout SK A 1 1 0 0 1 0 3
8 KFC Zammel A 1 0 1 0 5 6 0
9 Hoogstraten VV A 1 0 1 0 0 1 0
10 VC Moldavo B 1 0 1 0 3 5 0
11 SC Mechelen A 1 0 1 0 2 4 0
12 K Blauwvoet Oevel 1 0 1 0 2 6 0
13 Arendonk Sport A 1 0 1 0 1 6 0
14 KFC Berlaar Heikant 1 0 1 0 0 7 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Provinciale

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Vlimmeren Sport 1 1 0 0 5 0 3
2 Davo Puurs A 1 1 0 0 7 4 3
3 KFC Beekhoek Sport 1 1 0 0 3 0 3
4 KFC Schoonbroek 1 1 0 0 4 2 3
5 FC Netezonen A 1 0 0 1 3 3 1
6 K Bevel FC A 1 0 0 1 3 3 1
7 KFC Nijlen A 1 0 0 1 2 2 1
8 KSK 's Gr'wezel Schilde 1 0 0 1 2 2 1
9 K Kontich FC C 1 0 0 1 1 1 1
10 VC Lille United A 1 0 0 1 1 1 1
11 KFCE Zoersel 1 0 1 0 2 4 0
12 Zennester Hombeek 1 0 1 0 4 7 0
13 FC St Jozef Rijkevorsel 1 0 1 0 0 3 0
14 FC Antwerp Girls 1 0 1 0 0 5 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale A

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VC Immer Oost 1 1 0 0 13 1 3
2 KVV Vosselaar B 1 1 0 0 11 0 3
3 KFC De Kempen TL 1 1 0 0 4 2 3
4 KVV Rauw Sport Mol 1 1 0 0 2 0 3
5 KFC Flandria Ravels 1 1 0 0 4 3 3
6 KFC Lentezon Beerse 1 0 0 1 2 2 1
7 KVNA Wortel 1 0 0 1 2 2 1
8 K Noordstar VV 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFCV Herselt A 0 0 0 0 0 0 0  
10 VC Moldavo C 1 0 1 0 3 4 0
11 KV Westmalle 1 0 1 0 2 4 0
12 White Star Schorvoort 1 0 1 0 0 2 0
13 Loenhout SK B 1 0 1 0 0 11 0
14 Hoogstraten VV B 1 0 1 0 1 13 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale B

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Lyra Lierse A 1 1 0 0 14 1 3
2 KSV Vlug Vooruit 1 1 0 0 4 0 3
3 SV Noorse B 1 1 0 0 4 2 3
4 SC Mechelen B 1 1 0 0 3 1 3
5 KFC Broechem 1 1 0 0 3 2 3
6 Antw. Diamonds FC B 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC Ik Dien B 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Schoten SK 1 0 1 0 2 3 0
9 FC Oppuurs 1 0 1 0 2 4 0
10 K Reet SK 1 0 1 0 1 3 0
11 KFC Berendrecht Sp 1 0 1 0 0 4 0
12 SC City Pirates Antw. 1 0 1 0 1 14 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale A

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VK Heindonk 1 1 0 0 20 0 3
2 Vremde 1 1 0 0 7 0 3
3 KFC Lint 1 1 0 0 6 2 3
4 KFC Ranst 1 1 0 0 5 1 3
5 Sporting Club Duffel 1 1 0 0 4 1 3
6 SV Noorse C 1 1 0 0 4 3 3
7 K Racing Emblem 1 1 0 0 2 1 3
8 Davo Puurs B 1 0 1 0 3 4 0
9 K Lyra Lierse B 1 0 1 0 1 2 0
10 K Hove Sport 1 0 1 0 1 4 0
11 FV VDP B 1 0 1 0 2 6 0
12 FC Blaasveld 1 0 1 0 1 5 0
13 Red Boys Elzestraat 1 0 1 0 0 7 0
14 FC Oxford Hemiksem 1 0 1 0 0 20 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale B

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Zammel B 1 1 0 0 5 0 3
2 K Bevel FC B 1 1 0 0 6 2 3
3 FC Netezonen B 1 1 0 0 3 0 3
4 VC Lille United B 1 1 0 0 3 1 3
5 Arendonk Sport B 1 1 0 0 2 0 3
6 K Brecht SK 1 1 0 0 5 4 3
7 Kessel United 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Halle 1 0 1 0 4 5 0
9 KSAV Sint Dimpna 1 0 1 0 1 3 0
10 Verbroedering Balen 1 0 1 0 0 2 0
11 KFCV Herselt B 1 0 1 0 0 3 0
12 KFCV Alberta Geel 1 0 1 0 2 6 0
13 KFC Nijlen B 1 0 1 0 0 5 0

= gewonnen = verloren = gelijk

DE REEKSEN HEREN 1E PROVINCIALE VOETBAL VLAANDEREN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

Hieronder ziet u het actueel klassement van de Heren 1e provinciale VV - Brabant - Limburg - Oost-Vlaanderen en West-Vlaanderen.

1e Provinciale Vlaams-Brabant 1e Provinciale Limburg 1e Provinciale Oost-Vlaanderen 1e Provinciale West-Vlaanderen


1e Provinciale Brabant VV

Algemeen klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 HO Bierbeek A 4 4 0 0 12 2 12
2 VK Liedekerke A 4 4 0 0 8 2 12
3 Boka United A 4 3 0 1 9 2 10
4 Fenixx Beigem Humbeek A 4 3 0 1 12 6 10
5 Mazenzele Opwijk A 4 3 1 0 8 7 9
6 SC Out-Hoegaarden A 4 2 1 1 8 3 7
7 VC Bertem Leefdaal A 4 2 2 0 7 5 6
8 KSC Grimbergen A 4 2 2 0 6 5 6
9 OHR Huldenberg A 4 1 2 1 3 7 4
10 KCVV Elewijt A 4 1 3 0 6 8 3
11 FC Melsbroek A 4 1 3 0 5 8 3
12 Hoger Op Veltem A 4 1 3 0 3 8 3
13 KFC Wambeek Ternat A 4 1 3 0 3 9 3
14 KFC Herent A 4 0 2 2 5 7 2
15 Rhodienne De Hoek A 4 0 2 2 3 9 2
16 VK Linden A 4 0 4 0 1 11 0

= gewonnen = verloren = gelijk


1e Provinciale Limburg

Algemeen klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Zepperen Brustem A 4 4 0 0 14 4 12
2 GS Bree Beek A 4 4 0 0 13 3 12
3 K Achel VV A 4 3 1 0 11 4 9
4 KFC Eksel A 4 2 0 2 13 7 8
5 KFC Park Houthalen 4 2 1 1 11 8 7
6 Bregel Sport A 4 2 1 1 8 6 7
7 Weerstand Koersel A 4 2 1 1 9 9 7
8 FC Alken A 4 2 2 0 8 5 6
9 Juve Hasselt A 4 2 2 0 3 4 6
10 Zonhoven United FC A 4 2 2 0 4 6 6
11 SV Herkol Neerpelt 4 1 3 0 7 12 3
12 KSK Meeuwen A 4 1 3 0 4 12 3
13 FC Torpedo Hasselt A 4 0 1 3 6 7 3
14 K Herk-De-Stad FC A 4 0 3 1 3 10 1
15 K Hechtel FC 4 0 3 1 5 13 1
16 Helson Helchteren A 4 0 4 0 2 11 0

= gewonnen = verloren = gelijk


1e Provinciale Oost Vlaanderen

Algemeen klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Kleit Maldegem 4 3 0 1 12 6 10
2 SK Berlare 4 3 1 0 11 8 9
3 KVC DT Borsbeke 4 2 1 1 10 4 7
4 SK Denderhoutem 4 2 1 1 5 2 7
5 Red Star Haasdonk A 4 2 1 1 5 4 7
6 KFC Heikant Zele 4 2 1 1 6 7 7
7 SV Sottegem A 4 2 2 0 6 2 6
8 SK Munkzwalm A 4 2 2 0 8 7 6
9 KFC Eendr Zele A 4 2 2 0 12 12 6
10 KVV St. Denijs Sport 4 1 1 2 7 6 5
11 KVV Vlaamse Ardennen 4 1 1 2 7 6 5
12 SK Beveren 4 1 1 2 3 4 5
13 KVK Svelta Melsele A 4 1 2 1 9 9 4
14 KSK Grembergen 4 1 2 1 4 9 4
15 KSC Exc Mariakerke 4 0 3 1 5 11 1
16 SK Sint Niklaas A 4 0 4 0 2 15 0

= gewonnen = verloren = gelijk


1e Provinciale West Vlaanderen

Algemeen klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SV Wevelgem City A 4 3 0 1 15 7 10
2 KVC Deerlijk Sport 4 3 0 1 11 3 10
3 KSC Blankenberge A 4 3 1 0 11 5 9
4 Sassport Boezinge A 4 2 1 1 6 2 7
5 KFC Moen 4 2 1 1 7 7 7
6 K Racing Waregem A 4 2 2 0 8 3 6
7 Excelsior Zedelgem 4 2 2 0 9 8 6
8 KSV Veurne 4 2 2 0 8 8 6
9 KWS Club Lauwe 4 1 1 2 7 7 5
10 KSV Diksmuide A 4 1 1 2 4 5 5
11 KFC Varsenare A 4 1 2 1 6 10 4
12 KFC Meulebeke 4 1 2 1 3 7 4
13 FC Sparta Heestert A 4 1 3 0 4 12 3
14 Racing Club Lauwe 4 1 3 0 3 11 3
15 KSK Oostnieuwkerke 4 0 2 2 7 10 2
16 KSV Jabbeke 4 0 2 2 2 6 2

= gewonnen = verloren = gelijk

DE BVA HEREN - ZOMER 2022 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 6 GROEPEN BIJ DE HEREN.

BVA Heren - Groep 1 BVA Heren - Groep 2 BVA Heren - Groep 3
BVA Heren - Groep 4 BVA Heren - Groep 5 BVA Heren - Groep 6
    

BVA Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sporting Tisselt A 4 4 0 0 14 5 12
2 KVC Wilrijk A 4 4 0 0 10 1 12
3 's Gravenwezel-Schilde A 4 3 0 1 13 6 10
4 K Antonia FC A 4 3 0 1 7 3 10
5 KFC Brasschaat 4 3 1 0 12 5 9
6 KFCE Zoersel 4 3 1 0 13 7 9
7 K Ternesse VV A 4 2 1 1 9 5 7
8 Loenhout SK 4 2 1 1 8 4 7
9 RVC Hoboken A 4 2 1 1 6 2 7
10 Verbr Zwijndrecht A 4 2 1 1 7 6 7
11 KFC Lentezon Beerse A 4 2 1 1 5 4 7
12 KSV Bornem 4 2 1 1 8 8 7
13 KVV Vosselaar 4 1 0 3 7 5 6
14 K Kalmthout SK 4 1 2 1 6 6 4
15 K Sint-Job FC A 4 1 2 1 9 10 4
16 KSK Weelde 4 1 2 1 8 10 4
17 FC Oppuurs 4 1 2 1 6 8 4
18 TOR Deurne Pirates A 4 1 2 1 5 7 4
19 FCS Mariekerke-Branst A 4 1 3 0 5 9 3
20 K Wuustwezel FC 4 0 3 1 4 12 1
21 Willebroekse SV 4 0 3 1 4 13 1
22 K Merksplas SK 4 0 4 0 2 7 0
23 Excelsior Mariaburg A 4 0 4 0 4 12 0
24 Nielse SV A 4 0 4 0 2 19 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Berg en Dal VV 4 4 0 0 20 1 12
2 KFC De Kempen TL A 4 3 0 1 13 3 10
3 VC Mortsel OG A 4 3 0 1 10 6 10
4 K Zandhovense SK 4 3 1 0 10 2 9
5 KVV Zwaluwen Olmen 4 3 1 0 9 3 9
6 K Kontich FC A 4 3 1 0 8 9 9
7 KFC Herselt A 4 2 0 2 7 2 8
8 KSAV Sint-Dimpna A 4 2 1 1 10 4 7
9 BSK Retie 4 2 1 1 10 8 7
10 KSK Wavria A 4 2 1 1 5 6 7
11 KV Hooikt A 4 2 1 1 9 12 7
12 KFC Heikant-Berlaar 4 2 2 0 8 4 6
13 K Bevel FC 4 2 2 0 6 5 6
14 FC Punt-Larum 4 2 2 0 4 13 6
15 KFC Broechem 4 1 2 1 5 7 4
16 KFC Ranst A 4 1 3 0 8 10 3
17 White Star Schorvoort 4 1 3 0 7 10 3
18 VC Herentals 4 1 3 0 5 11 3
19 KV Bonheiden 4 1 3 0 3 13 3
20 RFC Zwaneven 4 0 2 2 4 6 2
21 K Groen Rood Katelijne 4 0 2 2 5 9 2
22 KVV OG Vorselaar 4 0 2 2 4 9 2
23 KFC Arendonk Sport 4 0 3 1 4 10 1
24 KVC Lille United B 4 0 4 0 1 12 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Ekeren Donk 4 4 0 0 29 5 12
2 K Wijnegem VC A 4 4 0 0 22 1 12
3 FC Ekeren 4 4 0 0 25 5 12
4 K Achterbroek VV 4 4 0 0 20 2 12
5 FC Merksem 4 4 0 0 22 5 12
6 TOR Deurne Pirates B 4 3 0 1 11 4 10
7 K Nieuwmoer FC 4 3 1 0 19 4 9
8 K Putte SK 4 3 1 0 18 6 9
9 Zandvliet Sport A 4 3 1 0 19 12 9
10 Horendonk FC 4 3 1 0 18 11 9
11 K Heibos SV 4 3 1 0 16 9 9
12 Sporting Burcht FC 4 3 1 0 9 5 9
13 RVC Hoboken B 4 3 1 0 6 6 9
14 K Gooreind VV 4 2 1 1 7 3 7
15 KFC Schoten 4 2 2 0 8 6 6
16 Alberta FC Schilde 4 2 2 0 9 8 6
17 KSV Wildert 4 2 2 0 8 7 6
18 Excelsior Essen 4 2 2 0 8 9 6
19 Verbr. Zwijndrecht B 4 2 2 0 10 14 6
20 Excelsior Mariaburg B 4 1 2 1 6 16 4
21 K Wijnegem VC B 4 1 2 1 2 14 4
22 SV Noorse 4 1 3 0 9 11 3
23 FC Turk Sport Antwerpen 4 1 3 0 6 9 3
24 FC Los Incas Antwerpen 4 1 3 0 11 17 3
25 SC City Pirates B 4 1 3 0 5 16 3
26 FC Antwerpen Noord 4 1 3 0 8 20 3
27 Zandvliet Sport B 4 1 3 0 8 21 3
28 KFC Berendrecht Sp. 4 0 2 2 4 11 2
29 Tubantia Borgerhout VK 4 0 3 1 7 17 1
30 KSOC Maria-ter-Heide 4 0 3 1 4 18 1
31 K Sint-Job FC B 4 0 4 0 9 17 0
32 's Gravenwezel-Schilde B 4 0 4 0 3 16 0
33 KSC Maccabi 4 0 4 0 1 18 0
34 K Ternesse VV B 4 0 4 0 0 24 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Olen United 4 4 0 0 13 5 12
2 KFC Meer 4 4 0 0 9 2 12
3 KSK Kasterlee 4 3 0 1 19 4 10
4 KVC Oostmalle Sport 4 3 0 1 9 2 10
5 KVV Rauw Sport 4 3 0 1 6 2 10
6 KFC Pulle 4 3 1 0 17 8 9
7 KFC Mol 4 3 1 0 12 6 9
8 KFC De Kempen TL B 4 3 1 0 11 7 9
9 Verbroedering Balen 4 2 1 1 15 11 7
10 KFC Wechelderzande 4 2 1 1 7 5 7
11 KSV Oud-Turnhout 4 2 1 1 9 8 7
12 KFC Poppel 4 2 1 1 8 7 7
13 KVNA Wortel 4 2 1 1 8 8 7
14 KFCH Pulderbos 4 2 2 0 13 8 6
15 KFC Beekhoek Sport 4 2 2 0 9 5 6
16 KFC Grobbendonk 4 2 2 0 11 8 6
17 HIH Turnhout 4 2 2 0 12 14 6
18 KFC Dessel Sport B 4 1 2 1 7 5 4
19 KV Westmalle 4 1 2 1 9 8 4
20 K Minderhout VV 4 1 2 1 9 10 4
21 KFC Flandria 4 1 2 1 8 10 4
22 K Antonia FC B 4 1 2 1 5 8 4
23 K Vlimmeren Sport 4 1 2 1 11 15 4
24 KSK Oosthoven 4 1 2 1 10 14 4
25 FC Sint-Jozef Rijkevorsel 4 1 3 0 5 10 3
26 KVV Dosko 4 1 3 0 5 12 3
27 K Brecht SK 4 1 3 0 4 12 3
28 KFC Lentezon Beerse B 4 1 3 0 4 16 3
29 KFC Ezaart Sport 4 0 1 3 9 10 3
30 KFC St-Lenaarts B 4 0 2 2 6 13 2
31 KFC Halle 4 0 2 2 5 12 2
32 K Meerle FC 4 0 2 2 5 13 2
33 KFC Wezel Sport B 4 0 3 1 5 9 1
34 KSAV Sint-Dimpna B 4 0 3 1 5 13 1

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 5

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SC Duffel A 4 4 0 0 28 3 12
2 Kalfort Puursica 4 4 0 0 26 5 12
3 FC Walem 4 4 0 0 19 1 12
4 KFC Lint 4 4 0 0 18 2 12
5 KSV Aartselaar A 4 4 0 0 13 1 12
6 K Schelle Sport A 4 4 0 0 15 5 12
7 K Boechoutse VV 4 3 1 0 17 7 9
8 K Berchem Sport B 4 3 1 0 14 10 9
9 FC Oxford Hemiksem A 4 3 1 0 15 12 9
10 Heffen SK 4 3 1 0 12 10 9
11 KVV Duffel 4 2 0 2 10 3 8
12 KSK Sint-Amands 4 2 1 1 18 11 7
13 Nielse SV B 4 2 1 1 10 12 7
14 KSC Mechelen 4 2 2 0 19 9 6
15 K Hove Sport 4 2 2 0 13 6 6
16 K Reet SK 4 2 2 0 9 7 6
17 Zennester Hombeek 4 2 2 0 10 10 6
18 VC Mortsel OG B 4 2 2 0 10 12 6
19 K Kontich FC B 4 2 2 0 6 11 6
20 KSV Aartselaar B 4 2 2 0 7 13 6
21 FC Blaasveld 4 2 2 0 8 19 6
22 KFCV Wintam 4 1 2 1 10 10 4
23 K Schelle Sport B 4 1 2 1 9 9 4
24 VC Leest 4 1 2 1 11 12 4
25 Red Boys Elzestraat 4 1 2 1 4 9 4
26 KVK Hingene 4 1 3 0 8 13 3
27 SC Duffel B 4 1 3 0 5 11 3
28 FC Oxaco Boechout 4 1 3 0 4 11 3
29 Sporting Tisselt B 4 1 3 0 6 17 3
30 KVC Wilrijk B 4 1 3 0 4 15 3
31 KFC Katelijne B 4 0 2 2 8 19 2
32 VVH Lippelo 4 0 4 0 3 12 0
33 K Rumst SK 4 0 4 0 7 20 0
34 VK Heindonk 4 0 4 0 7 20 0
35 FCS Mariekerke-Branst B 4 0 4 0 4 22 0
36 FC Oxford Hemiksem B 4 0 4 0 2 20 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 5 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 6

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSV Schriek 4 4 0 0 16 5 12
2 KFC Zammel 4 3 0 1 17 5 10
3 FC Netezonen 4 3 0 1 16 5 10
4 Excelsior Bouwel 4 3 0 1 9 2 10
5 K Noordstar VV 4 3 1 0 26 7 9
6 BO Beerzel 4 3 1 0 22 6 9
7 KFC Herenthout 4 3 1 0 11 3 9
8 KFC Linda Olen 4 3 1 0 13 6 9
9 SKS Herentals 4 3 1 0 11 6 9
10 VC Immer Oost 4 3 1 0 12 8 9
11 Excelsior Vorst 4 3 1 0 7 7 9
12 KVV Blauwvoet Oevel 4 2 0 2 10 4 8
13 KFCM Hallaar 4 2 1 1 8 4 7
14 VV Laakdal 4 2 1 1 8 6 7
15 Kessel United 4 2 1 1 6 5 7
16 KFC Katelijne A 4 2 1 1 10 10 7
17 SV Grasheide 4 2 2 0 14 8 6
18 SK Peulis 4 2 2 0 8 10 6
19 SK Rita Berlaar 4 1 1 2 13 10 5
20 KFC Tongerlo 4 1 1 2 8 6 5
21 KSC Wiekevorst 4 1 1 2 7 11 5
22 VC Rijmenam 4 1 2 1 5 7 4
23 KFC Muizen 4 1 2 1 8 11 4
24 KFC Ranst B 4 1 3 0 9 12 3
25 KFC Putte A 4 1 3 0 6 11 3
26 K Ramsel FC 4 1 3 0 5 10 3
27 Racing Emblem 4 1 3 0 11 18 3
28 KFC Heultje 4 0 3 1 4 8 1
29 KVC Booischot 4 0 3 1 4 13 1
30 KSK Wavria B 4 0 3 1 5 15 1
31 KV Hooikt B 4 0 3 1 4 17 1
32 KSK Oelegem 4 0 3 1 4 18 1
33 KFC Putte B 4 0 4 0 2 19 0
34 KFC Herselt B 4 0 4 0 2 28 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 6 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE BVA VROUWEN - ZOMER 2022 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 6 VROUWENGROEPEN.

BVA Vrouwen - Groep 1 BVA Vrouwen - Groep 2 BVA Vrouwen - Groep 3
BVA Vrouwen - Groep 4 BVA Vrouwen - Groep 5 BVA Vrouwen - Groep 6
    

BVA Vrouwen Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSC Mechelen A 4 4 0 0 23 2 12
2 K Kontich FC B 4 3 0 1 21 11 10
3 Loenhout SK A 4 3 1 0 18 4 9
4 FC V.D.P. A 4 3 1 0 13 7 9
5 FC Ik Dien A 4 2 1 1 17 16 7
6 Davo Puurs A 4 2 2 0 12 4 6
7 Hoogstraten VV A 4 2 2 0 15 16 6
8 Antwerp Diamonds FC A 4 2 2 0 10 11 6
9 Zennester Hombeek 4 1 3 0 14 16 3
10 K Kontich FC C 4 1 3 0 6 14 3
11 VVC Brasschaat B 4 1 3 0 7 16 3
12 KFC Wuustwezel B 4 1 3 0 5 15 3
13 FC Antwerp Girls 4 1 3 0 8 22 3
14 SK 's Gravenwezel-Schilde 4 1 3 0 4 19 3

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVC Lille United A 4 3 0 1 20 6 10
2 KFC Nijlen A 4 3 0 1 10 6 10
3 VC Moldavo B 4 3 1 0 25 5 9
4 KVV Blauwvoet Oevel 4 3 1 0 15 5 9
5 KFC Zammel A 4 2 1 1 11 8 7
6 KFC Beekhoek Sport 4 2 2 0 8 4 6
7 FC Arendonk Sport A 4 2 2 0 13 14 6
8 K Bevel FC A 4 2 2 0 8 19 6
9 K Vlimmeren Sport 4 1 2 1 10 10 4
10 KFC Heikant-Berlaar 4 1 2 1 9 10 4
11 FC Schoonbroek 4 1 2 1 11 16 4
12 KFCE Zoersel 4 1 2 1 8 15 4
13 FC Netezonen A 4 0 3 1 5 23 1
14 FC Sint-Jozef Rijkevorsel 4 0 4 0 3 15 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Vremde 4 4 0 0 28 1 12
2 KFC Halle 4 3 0 1 22 6 10
3 KFC Broechem 4 3 1 0 26 6 9
4 Antwerp Diamonds FC B 4 3 1 0 14 5 9
5 KSV Vlug Vooruit 4 3 1 0 12 4 9
6 KFC Schoten 4 2 1 1 13 4 7
7 SV Noorse C 4 2 2 0 8 11 6
8 K Brecht SK 4 2 2 0 6 11 6
9 KFC Berendrecht 4 1 2 1 7 9 4
10 KV Westmalle 4 1 2 1 9 15 4
11 SC City Pirates Antw. 4 1 3 0 16 19 3
12 SV Noorse B 4 1 3 0 7 18 3
13 K Hove Sport 4 0 4 0 0 17 0
14 KFC Ranst 4 0 4 0 1 43 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Vosselaar B 4 4 0 0 29 4 12
2 KVNA Wortel 4 4 0 0 25 3 12
3 KFC Flandria 4 3 1 0 24 7 9
4 Hoogstraten VV B 4 3 1 0 15 4 9
5 VC Moldavo C 4 2 1 1 10 8 7
6 Loenhout SK B 4 2 2 0 8 9 6
7 KFC De Kempen TL 4 2 2 0 11 15 6
8 KVV Rauw Sport Mol 4 2 2 0 9 13 6
9 KVC Lille United B 4 1 2 1 8 15 4
10 Verbroedering Balen 4 1 2 1 7 18 4
11 KFC Lentezon Beerse 4 1 3 0 3 13 3
12 FC Arendonk Sport B 4 1 3 0 8 19 3
13 White Star Schorvoort 4 0 3 1 2 15 1
14 KSAV Sint-Dimpna 4 0 4 0 2 18 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 5

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Lyra-Lierse B 4 4 0 0 46 1 12
2 VK Heindonk 4 4 0 0 24 4 12
3 FC Oppuurs 4 3 0 1 44 5 10
4 KSC Mechelen B 4 3 1 0 12 6 9
5 FC V.D.P. B 4 2 2 0 16 10 6
6 SC Duffel 4 2 2 0 18 13 6
7 KFC Lint 4 2 2 0 12 14 6
8 Red Boys Elzestraat 4 1 1 2 12 10 5
9 FC Ik Dien B 4 1 1 2 9 7 5
10 K Reet SK 4 1 2 1 10 16 4
11 Davo Puurs B 4 1 3 0 5 15 3
12 FC Oxford Hemiksem 4 1 3 0 8 33 3
13 KFCV Wintam 4 0 4 0 0 20 0
14 FC Blaasveld 4 0 4 0 1 63 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 5 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 6

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Herselt A 4 4 0 0 35 0 12
2 VC Immer Oost 4 4 0 0 29 0 12
3 K Lyra-Lierse A 4 4 0 0 26 1 12
4 KFC Herselt B 4 3 1 0 15 1 9
5 K Noordstar VV 4 3 1 0 11 5 9
6 FC Netezonen B 4 2 2 0 10 9 6
7 K Bevel FC B 4 2 2 0 7 13 6
8 Racing Emblem 4 2 2 0 9 16 6
9 Kessel United 4 2 2 0 10 24 6
10 KFC Zammel B 4 1 3 0 5 15 3
11 KFCV Alberta Geel 4 1 3 0 6 19 3
12 Antwerp Diamonds FC C 4 0 4 0 0 20 0
13 KFC Nijlen B 4 0 4 0 0 20 0
14 KSK Heist 4 0 4 0 0 20 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 6 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE PRO LEAGUE 1A - 1B - U21 GR 1- DE KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE JUPILER PRO LEAGUE 1A, DE CHALLENGER PRO LEAGUE 1B EN DE U21 PRO LEAGUE GROEP 1.

Jupiler Pro League 1A Challenger Pro League 1B U21 Pro League - Groep 1
    

1e Nationale A

Klassement na 9 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Royal Antwerp FC 9 9 0 0 21 6 27
2 Racing Genk 9 7 1 1 22 9 22
3 Club Brugge 9 6 2 1 19 10 19
4 OH Leuven 9 5 2 2 16 13 17
5 Standard Luik 9 5 3 1 15 13 16
6 Union Sint-Gillis 9 5 3 1 14 14 16
7 AA Gent 9 4 3 2 13 10 14
8 RSC Anderlecht 9 4 4 1 16 10 13
9 Sint-Truiden VV 9 3 2 4 10 8 13
10 Sporting Charleroi 9 4 5 0 15 16 12
11 KVC Westerlo 9 4 5 0 16 18 12
12 KV Mechelen 9 3 4 2 16 15 11
13 KV Oostende 9 3 5 1 10 13 10
14 KV Kortrijk 9 2 6 1 6 15 7
15 KAS Eupen 9 2 7 0 8 16 6
16 RFC Seraing 9 2 7 0 8 18 6
17 Cercle Brugge 9 1 5 3 5 15 6
18 Zulte Waregem 9 1 6 2 7 18 5

= gewonnen = verloren = gelijk


1e Nationale B

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Lierse K. 6 4 2 0 16 13 12
2 Beerschot VA - A 6 3 2 1 9 9 10
3 Anderlecht Futures 6 2 0 4 10 7 10
4 Lommel SK 6 3 3 0 9 6 9
5 SK Beveren 6 2 1 3 10 8 9
6 Standard Luik 16 FC 6 2 1 3 9 8 9
7 RWD Molenbeek 6 2 1 3 8 7 9
8 Excelsior Virton 6 1 1 4 7 7 7
9 Club Brugge NXT 6 1 2 3 9 11 6
10 Jong RC. Genk 6 1 3 2 9 11 5
11 KMSK Deinze 6 1 3 2 6 11 5
12 FC Dender EH 6 1 4 1 6 10 4

= gewonnen = verloren = gelijk


U21 Groep 1 Pro League

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KV Oostende 4 3 0 1 12 3 10
2 Sint-Truiden VV 4 3 0 1 9 0 10
3 KVC Westerlo 4 3 0 1 9 4 10
4 Waasland-SK Beveren 4 2 0 2 7 3 8
5 KAS Eupen 4 2 1 1 7 5 7
6 FC Dender EH 4 1 2 1 8 10 4
7 Lommel SK 4 1 2 1 8 12 4
8 RWD Molenbeek 4 1 2 1 7 11 4
9 KV Kortrijk 4 1 2 1 5 9 4
10 Lierse Kempenzonen 4 1 3 0 4 7 3
11 R Excelsior Virton 4 0 3 1 8 13 1
12 KMSK Deinze 4 0 3 1 3 10 1

= gewonnen = verloren = gelijk

DE NATIONALE AMATEURREEKSEN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE AMATEURREEKSEN 1, 2 & 3.

1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B
    

1e Nationale Heren

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Francs Borains 6 5 1 0 11 4 15
2 Winkel Sport 6 4 0 2 9 1 14
3 RFC Luik 5 4 0 1 22 2 13
4 Patro Eisden MM 6 4 1 1 15 4 13
5 Jong AA Gent 6 3 1 2 13 4 11
6 RAAL La Louvière 5 3 1 1 9 3 10
7 Thes Sport 6 3 2 1 8 10 10
8 Young Reds Antwerp 5 3 2 0 5 5 9
9 KSK Heist 6 2 2 2 8 9 8
10 Olympic Charleroi 5 2 2 1 12 5 7
11 URSL Visé 5 2 2 1 9 9 7
12 KVK Ninove 5 2 2 1 6 6 7
13 Zebra Elites Charleroi 6 2 3 1 5 8 7
14 OH Leuven U23 6 2 3 1 6 13 7
15 KFC Dessel Sport 5 1 3 1 4 11 4
16 KVK Tienen 5 1 3 1 4 11 4
17 R Knokke FC 5 1 4 0 5 10 3
18 Hoogstraten VV 6 1 5 0 5 8 3
19 FC Mandel United 6 1 5 0 2 25 3
20 K Rupel Boom FC 5 0 4 1 2 12 1

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Afdeling VV A

Algemeen klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Cercle Brugge U23 5 3 0 2 8 2 11
2 KVCSV Oostkamp A 4 3 0 1 13 4 10
3 KVK Westhoek 4 3 0 1 9 4 10
4 KSC Dikkelvenne 3 2 0 1 4 2 7
5 Sparta Petegem A 4 2 1 1 9 8 7
6 Racing Club Gent 3 2 1 0 8 3 6
7 KSV Oudenaarde 3 2 1 0 8 6 6
8 SC Eendracht Aalst 4 2 2 0 5 5 6
9 K Olsa Brakel A 4 1 1 2 8 8 5
10 Zulte-Waregem U23 4 1 1 2 5 6 5
11 KM Torhout A 4 1 2 1 5 7 4
12 RC Harelbeke A 4 1 2 1 4 10 4
13 RFC Wetteren 4 1 3 0 4 10 3
14 FC Gullegem 4 0 1 3 4 5 3
15 Lokeren-Temse A 3 0 1 2 3 5 2
16 KVV Zelzate 3 0 2 1 3 8 1
17 Erpe-Mere United 4 0 3 1 2 5 1
18 KFC Merelbeke 4 0 3 1 4 8 1

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Afdeling VV B

Algemeen klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sporting Hasselt 4 3 0 1 8 3 10
2 Belisia Bilzen A 4 3 0 1 9 6 10
3 R Cappellen FC 3 3 0 0 8 1 9
4 KV Mechelen U23 4 3 1 0 11 6 9
5 RC Hades Hasselt 4 2 1 1 6 2 7
6 KFC Turnhout 4 2 2 0 9 9 6
7 VC Lille United A 4 2 2 0 6 6 6
8 KSK Tongeren A 4 2 2 0 8 10 6
9 KRC Mechelen 3 1 1 1 5 4 4
10 FC Lebbeke 4 1 2 1 6 6 4
11 City Pirates Antw. A 4 1 2 1 7 8 4
12 K Bocholt VV A 4 1 2 1 5 6 4
13 K Londerzeel SK A 4 1 2 1 7 9 4
14 K Diegem Sport 4 1 2 1 6 8 4
15 K Lyra-Lierse 4 1 2 1 3 5 4
16 K Berchem Sport A 4 1 2 1 3 6 4
17 SK Pepingen-Halle A 4 1 3 0 3 6 3
18 Beerschot VA - B 4 0 3 1 1 10 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Division 2 ACFF

Algemeen klassement na 5 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RFC Warnant A 5 4 1 0 11 4 12
2 Stade Disonais 5 4 1 0 9 5 12
3 Ent. Acren Lessines A 5 4 1 0 10 7 12
4 RCS Verlaine A 5 3 0 2 10 4 11
5 RUS Binche A 5 3 1 1 11 6 10
6 RFC Meux A 5 2 1 2 9 9 8
7 US Rebecquoise A 5 2 2 1 14 14 7
8 Union Sint-Gillis B 5 2 2 1 9 9 7
9 Stockay-Warfusée A 5 2 2 1 6 7 7
10 RU Tubize BLC A 5 2 3 0 3 5 6
11 Union Namen A 5 2 3 0 7 11 6
12 RSD Jette A 5 1 2 2 9 7 5
13 Solières Sport 5 1 2 2 8 10 5
14 RRC Hamoir A 5 1 2 2 6 8 5
15 FC Ganshoren A 5 0 1 4 4 6 4
16 La Louvière Centre A 5 1 4 0 4 9 3
17 Waremme-Borgworm A 5 0 2 3 5 8 3
18 FC Seraing B 5 0 4 1 2 8 1

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Afdeling VV A

Algemeen klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Tempo Overijse 4 4 0 0 13 4 12
2 Voorde-Appelterre A 4 4 0 0 7 0 12
3 KSC Wielsbeke 4 3 1 0 10 5 9
4 Avanti Stekene 4 2 1 1 6 4 7
5 Wolvertem Merchtem A 4 2 1 1 6 5 7
6 KSV Rumbeke 4 2 1 1 4 4 7
7 KFC HO Kalken A 4 2 2 0 7 5 6
8 SV Anzegem A 4 2 2 0 5 5 6
9 KVC Jong Lede 4 1 2 1 4 4 4
10 Vigor Wuitens Hamme 4 1 2 1 4 4 4
11 Elene-Grotenberge A 4 1 2 1 7 8 4
12 SK Roeselare-Daisel A 4 1 2 1 4 7 4
13 KVE Drongen 4 1 2 1 4 8 4
14 K Eendracht Wervik 4 0 2 2 6 10 2
15 KV Eendracht Aalter A 4 0 3 1 3 10 1
16 KFC Eppegem A 4 0 3 1 2 9 1

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Afdeling VV B

Algemeen klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 AS Verbroedering Geel 4 3 0 1 11 5 10
2 Eendracht Termien 4 3 0 1 10 5 10
3 FC Wezel Sport A 4 3 1 0 12 7 9
4 Schoonbeek-Beverst A 4 3 1 0 4 4 9
5 KVC Houtvenne 4 2 0 2 6 2 8
6 KVK Wellen 4 2 1 1 9 6 7
7 KFC Nijlen 4 1 1 2 7 6 5
8 KFC Diest 4 1 1 2 4 4 5
9 K Witgoor Sport 4 1 1 2 2 2 5
10 KFC Sint-Lenaarts A 4 1 2 1 5 6 4
11 FC Esperanza Pelt A 4 1 2 1 5 7 4
12 KVK Beringen 4 1 2 1 5 7 4
13 KAC Betekom A 4 0 1 3 4 7 3
14 Sporting Kampenhout A 4 0 2 2 3 8 2
15 Olympia Wijgmaal A 4 0 3 1 3 7 1
16 KFC Zwarte Leeuw 4 0 4 0 3 10 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Division 3 ACFF A

Algemeen klassement na 5 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RAS Jodoigne A 5 3 0 2 9 2 11
2 CS Entité Manageoise 5 3 1 1 9 3 10
3 CS Onhaye A 5 3 1 1 10 5 10
4 RFCR Symphorinois A 5 3 2 0 9 10 9
5 JS Taminoise A 5 3 2 0 5 7 9
6 RFC Doornik A 5 2 1 2 8 4 8
7 RAS Monceau A 5 2 1 2 7 7 8
8 Crossing Schaerbeek A 5 2 1 2 4 4 8
9 RAEC Mons A 5 2 2 1 9 5 7
10 RJ Aischoise A 5 2 2 1 10 7 7
11 PV Ostiches-Ath A 5 2 2 1 4 4 7
12 Saint-Ghislain TH A 5 1 2 2 6 11 5
13 R Léopold FC A 5 1 3 1 4 7 4
14 Couvin-Mariembourg Fr. A 5 1 3 1 1 5 4
15 R Gosselies Sports A 5 0 3 2 2 11 2
16 RCS Brainois A 5 0 4 1 1 6 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Division 3 ACFF B

Algemeen klassement na 5 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RSC Habay-la-Neuve A 5 4 1 0 8 6 12
2 Marloie Sport A 5 2 0 3 10 5 9
3 RRC Mormont A 5 2 0 3 9 4 9
4 RFCU La Calamine A 5 2 0 3 10 6 9
5 RU Wallonne Ciney A 5 2 1 2 10 8 8
6 R Aywaille FC A 5 2 1 2 7 6 8
7 RFC Raeren-Eynatten 5 2 1 2 5 4 8
8 RFC Hoei A 5 2 1 2 4 3 8
9 FC Un Richelle A 5 2 2 1 6 5 7
10 U Rochefortoise A 5 2 2 1 8 9 7
11 RUS Givry A 5 2 3 0 6 9 6
12 Entente Durbuy 5 1 3 1 11 10 4
13 FC Herstal A 5 1 3 1 4 6 4
14 ROC Meix-dt-Virton A 5 1 3 1 4 11 4
15 FCB Sprimont A 5 1 4 0 8 12 3
16 RCS Libramont A 5 0 3 2 7 13 2

= gewonnen = verloren = gelijk

DE NATIONALE VROUWENREEKSEN - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE VROUWENREEKSEN :
WOMEN'S SCOOORE LEAGUE - INCLUSIEF DE PLAY-OFFS - EN DE AFDELINGEN 1, 2A & 2B.

Women's Scooore League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Dames Super League

Klassement na 5 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 OH Leuven A 4 4 0 0 15 0 12
2 RSC Anderlecht A 4 4 0 0 15 0 12
3 Zulte Waregem A 5 4 1 0 7 3 12
4 Club Brugge A 4 3 0 1 14 3 10
5 Racing Genk A 4 3 1 0 11 4 9
6 Standard Luik A 4 1 2 1 6 5 4
7 AA Gent A 5 1 3 1 4 12 4
8 Femina WS Woluwe A 5 1 3 1 6 15 4
9 Eendracht Aalst A 5 1 4 0 4 12 3
10 KV Mechelen A 5 1 4 0 1 12 3
11 Sporting Charleroi A 5 0 5 0 1 18 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 1e Nationale

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Kontich FC A 4 4 0 0 23 2 12
2 KRC Genk B 4 4 0 0 15 3 12
3 OH Leuven B 4 3 1 0 17 8 9
4 Standard Luik B 4 3 1 0 12 6 9
5 VC Moldavo A 4 3 1 0 12 11 9
6 RFC Luik A 4 2 1 1 12 4 7
7 KAA Gent B 4 2 2 0 14 8 6
8 KVC Westerlo 4 1 1 2 6 6 5
9 Famkes WD Merkem A 4 1 1 2 8 9 5
10 KVK Tienen A 4 1 2 1 9 10 4
11 RSC Anderlecht B 4 1 2 1 9 12 4
12 KSKV Zwevezele 4 1 2 1 11 18 4
13 K Wuustwezel FC A 4 1 3 0 4 23 3
14 Renaissance Mons A 4 0 2 2 8 15 2
15 SV Zulte-waregem B 4 0 4 0 3 12 0
16 Ase De Chastre A 4 0 4 0 2 18 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale A

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Club Brugge KV B 4 4 0 0 14 6 12
2 KVE Drongen A 4 3 1 0 17 7 9
3 KVK Svelta Melsele A 4 3 1 0 10 5 9
4 E. Mazenzele Opwijk A 4 2 1 1 8 8 7
5 FC Bosdam Beveren A 3 2 1 0 9 9 6
6 SV Noorse A 4 1 1 2 6 10 5
7 Wolvertem Merchtem A 3 1 1 1 10 4 4
8 SV Sottegem 3 1 1 1 5 5 4
9 Dames VK Egem A 3 1 1 1 3 4 4
10 KSV Bredene A 4 1 2 1 12 9 4
11 Olsa Brakel A 4 1 3 0 3 13 3
12 VVC Brasschaat A 4 0 3 1 4 10 1
13 Famkes WD Merkem B 4 0 4 0 8 19 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale B

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Alken 4 4 0 0 10 0 12
2 KVV Vosselaar A 4 4 0 0 12 5 12
3 RUS Loyers 4 3 1 0 14 7 9
4 Standard Luik C 4 3 1 0 11 4 9
5 KV Mechelen B 4 3 1 0 9 9 9
6 Femina WS Woluwe B 4 2 2 0 14 8 6
7 BX Brussels A 4 2 2 0 8 9 6
8 Wallonia Club Sibret A 4 2 2 0 10 12 6
9 Sporting Charleroi B 4 1 2 1 7 8 4
10 Renaissance Mons B 4 1 2 1 8 11 4
11 FC Irlande Auderghem A 4 1 3 0 5 13 3
12 RWDM Girls A 4 0 3 1 2 6 1
13 Sint Truiden VV A 4 0 3 1 4 14 1
14 EFA Manhay A 4 0 4 0 4 12 0

= gewonnen = verloren = gelijk


LINKS NAAR ANDERE PROVINCIALE REEKSEN

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben de planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2022-2023 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet.
Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
RECREATIEF VOETBAL - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN HET RECREATIEF VOETBAL - HEREN EN DAMES.

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C
    

Recreatief Reeks 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Groenenhoek 4 4 0 0 16 4 12
2 Bacwalde 4 3 1 0 15 5 9
3 FC Ik Dien 4 2 0 2 10 7 8
4 KSC OLVE 4 2 0 2 7 4 8
5 VV Ossmi 4 2 0 2 6 4 8
6 Vremde 4 2 1 1 6 6 7
7 VK Simikos 4 1 0 3 12 6 6
8 Cantincrode 4 1 1 2 6 7 5
9 K. OLVAC 4 1 1 2 3 4 5
10 FC Oxaco Boechout 4 1 2 1 5 6 4
11 FV VDP A 4 1 2 1 4 9 4
12 VK Valaarhof 4 0 4 0 5 11 0
13 SK Nieuw Stabroek 4 0 4 0 4 15 0
14 KSVB Driehoek 4 0 4 0 2 13 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Racing Kiel 4 4 0 0 14 2 12
2 FC Koningshof 4 4 0 0 14 4 12
3 Kon Rapid AC 4 3 0 1 14 7 10
4 Kon Kalfort Daghet 4 2 1 1 7 6 7
5 OH Fortuna A 4 2 1 1 7 6 7
6 VC Olse 4 2 2 0 13 10 6
7 SK Laar 4 2 2 0 6 4 6
8 ESVO 4 2 2 0 9 10 6
9 SFC Vitesse Boom 4 1 2 1 6 7 4
10 Red Boys Elzestraat 4 1 3 0 6 8 3
11 Deurne OB A 4 1 3 0 4 8 3
12 Anadolu Antwerpen 4 1 3 0 4 11 3
13 Seamen's Chile 4 1 3 0 8 18 3
14 SK Berkenrode 4 0 4 0 4 15 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 3A

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Broechem 4 2 0 2 5 1 8
2 SV Sint Jozef 4 2 0 2 9 6 8
3 VC Mortsel OG 4 2 0 2 6 4 8
4 Anvers Genclerbirligi 3 2 0 1 6 4 7
5 Antwerp Thunderdogs 4 1 0 3 10 9 6
6 FC Balkan 4 1 1 2 4 4 5
7 SV Groenendaal 3 1 1 1 7 7 4
8 FC Patro Hoevenen 3 1 1 1 6 6 4
9 Arakora 3 1 1 1 5 5 4
10 Deurne OB B 4 0 2 2 8 11 2
11 KSV Vlug Vooruit 3 0 2 1 4 6 1
12 KSK 's Gr'wezel Schilde A 3 0 2 1 2 4 1
13 OH Fortuna B 4 0 3 1 6 11 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 3B

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Weitse Gans 3 3 0 0 17 3 9
2 KSC Familia Academia 4 3 1 0 15 12 9
3 Union Malinese 4 3 1 0 10 9 9
4 Ostan 3 2 1 0 12 6 6
5 FC Sac 4 2 2 0 13 10 6
6 SK De Vrede 4 2 2 0 13 11 6
7 Heffen SK 4 2 2 0 10 11 6
8 FC Rood Wit 4 2 2 0 10 15 6
9 Vosberg Sport 4 1 2 1 7 10 4
10 FC Malinswa 3 1 2 0 4 7 3
11 FC VDP B 3 1 2 0 6 10 3
12 FC Belgica 3 0 2 1 5 9 1
13 KWB Voetbal Hombeek 3 0 3 0 3 12 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 4A

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Turkgucu 4 4 0 0 20 8 12
2 FC Seja 3 3 0 0 18 1 9
3 KSK 's Gr'wezel Schilde B 3 3 0 0 11 6 9
4 FC Warriors Antwerpen 4 2 1 1 12 8 7
5 FC Antwerpen Noord 3 2 1 0 10 7 6
6 Drip 03 4 1 1 2 11 10 5
7 FC Corum 19 3 1 1 1 9 6 4
8 SA Moretusburg 3 1 1 1 9 6 4
9 FC Lexyss BG 3 1 2 0 11 13 3
10 FC Royalle Zeezicht 4 1 3 0 7 12 3
11 FC Sint Anneke 4 1 3 0 5 11 3
12 Nieuwe Zuid TR 4 0 3 1 3 15 1
13 SC Leugenberg 4 0 4 0 7 30 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 4B

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Rounited 4 4 0 0 34 2 12
2 Vb Boerenbond Broechem 4 3 1 0 12 6 9
3 Dynamica 3 2 0 1 11 9 7
4 VK Ludwina Bonheiden 4 2 2 0 8 17 6
5 FC Hemiksem TR 4 2 2 0 10 20 6
6 Albatros Paradeske 3 1 1 1 8 6 4
7 Team Pouvri 3 1 1 1 11 10 4
8 JK Jolika 4 1 2 1 9 14 4
9 FC Lucyvo 2 1 1 0 5 4 3
10 FC Bariton 3 1 2 0 3 6 3
11 Sporting Club Duffel 4 0 2 2 5 13 2
12 JK Goka 4 0 4 0 6 15 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Dames A

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Cantincrode A 4 4 0 0 27 2 12
2 VK Simikos A 4 3 1 0 11 3 9
3 OH Fortuna A 4 2 1 1 4 6 7
4 VK Valaarhof 3 2 1 0 11 4 6
5 KSVB Driehoek 3 2 1 0 8 2 6
6 SV Noorse 3 1 1 1 6 13 4
7 Sporting Club Duffel 1 1 0 0 3 1 3
8 KVV Duffel A 2 1 1 0 4 9 3
9 SV Groenendaal 3 0 2 1 2 6 1
10 VC Rijmenam 4 0 3 1 1 10 1
11 KSC OLVE 2 0 2 0 3 10 0
12 SV Sint-Jozef 3 0 3 0 1 15 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Dames B

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VK Simikos B 3 3 0 0 8 0 9
2 KSV Vlug Vooruit 4 3 1 0 10 6 9
3 FC Royalle Zeezicht 4 3 1 0 8 7 9
4 K Wuustwezel FC 3 2 1 0 17 5 6
5 KFC Nijlen 3 2 1 0 7 2 6
6 Waarloos 4 3 2 1 0 5 3 6
7 Ostan 3 2 1 0 5 5 6
8 FC Oxaco Boechout B 4 2 2 0 8 9 6
9 Groenenhoek A 2 1 0 1 4 1 4
10 Bacwalde 4 1 2 1 3 3 4
11 FC Belgica 3 0 3 0 1 12 0
12 VK Kontich Scaldis 4 0 4 0 1 11 0
13 FC Ik Dien 4 0 4 0 5 18 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Dames C

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK 's Gr'wezel Schilde 4 4 0 0 14 7 12
2 FC VDP 3 3 0 0 23 1 9
3 K Berg Op Beerzel 3 2 1 0 16 7 6
4 Groenenhoek B 3 2 1 0 13 7 6
5 Alberta FC Schilde 2 1 0 1 11 4 4
6 SAVA 4 1 2 1 7 14 4
7 Cantincrode B 1 1 0 0 5 0 3
8 Wit Rood Antwerpen 2 1 1 0 5 7 3
9 OH Fortuna B 2 1 1 0 6 17 3
10 FC Amber 3 1 2 0 6 9 3
11 VC Mortsel OG 3 1 2 0 4 7 3
12 Sinaai Girls 4 1 3 0 11 13 3
13 FC Patro Hoevenen 3 0 3 0 2 16 0
14 KVV Duffel B 3 0 3 0 1 15 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).