N.L. 22-23 Matchday
Update: 14/06/2022 om 22:51u
Nationaal Rode Duivels N.L. 22-23 Matchday
Laatste update: 14/06/2022 om 22:51u
www.SportChain.com
Snel en eenvoudig een hotel en
teamverblijf boeken op de beste
sportbestemmingen wereldwijd
Meer info...
De Jupiler Pro League
De NL Eredivisie &
alle Europese Competities
www.voetbaluitslagen.com
Meer info...
DE UEFA NATIONS LEAGUE (c) - EDITIE 2022-2023

- Op deze pagina ziet u een overzicht van alle groepswedstrijden in de "Nations League" in chronologische volgorde.
- Afdrukken kan via de optie "Extra-Website-Printvriendelijke versie". Selecteer alles of een gedeelte en druk af.
* Liever de (blanco) lijst afdrukken in excel/ods ? Kies Chronologisch of Per Groep.
** Of liever de (blanco) lijst afdrukken in PDF ? Kies Chronologisch of Per Groep.
>> Terug naar de Nations League hoofdpagina.

DatumUur League Wedstrijden Matchday 1 Uitslag 
wo 1 jun 22 18u00 A - 4Polen - Wales2 - 1 speeldag
do 2 jun 22 18u00 C - 2Cyprus - Kosovo 0 - 2 speeldag
do 2 jun 22 18u00 C - 4Bulgarije - Noord-Macedonie 1 - 1 speeldag
do 2 jun 22 18u00 C - 4GeorgiŽ - Gibraltar 4 - 0 speeldag
do 2 jun 22 18u00 D - 2Estland - San Marino2 - 0 speeldag
do 2 jun 22 20u45 A - 2TsjechiŽ - Zwitserland 2 - 1 speeldag
do 2 jun 22 20u45 A - 2Spanje - Portugal 1 - 1 speeldag
do 2 jun 22 20u45 B - 2IsraŽl - IJsland 2 - 2 speeldag
do 2 jun 22 20u45 B - 2AlbaniŽ - Rusland (geschrapt)   speeldag
do 2 jun 22 20u45 B - 4ServiŽ - Noorwegen 0 - 1 speeldag
do 2 jun 22 20u45 B - 4SloveniŽ - Zweden 0 - 2 speeldag
do 2 jun 22 20u45 C - 2Noord-Ierland - Griekenland0 - 1 speeldag
         
vr 3 jun 22 16u00 C - 3 Kazachstan - Azerbeidzjan 2 - 0 speeldag
vr 3 jun 22 18u00 D - 1 Letland - Andorra 3 - 0 speeldag
vr 3 jun 22 20u45 A - 1 KroatiŽ - Oostenrijk 0 - 3 speeldag
vr 3 jun 22 20u45 A - 1 Frankrijk - Denemarken 1 - 2 speeldag
vr 3 jun 22 20u45 A - 4 BelgiŽ - Nederland 1 - 4 speeldag
vr 3 jun 22 20u45 C - 3 Wit-Rusland - Slowakije 0 - 1 speeldag
vr 3 jun 22 20u45 D - 1 Liechtenstein - MoldaviŽ 0 - 2 speeldag
         
za 4 jun 22 15u00 B - 1 ArmeniŽ - Ierland 1 - 0 speeldag
za 4 jun 22 18u00 A - 3 Hongarije - Engeland 1 - 0 speeldag
za 4 jun 22 18u00 B - 3 Finland - BosniŽ Herzegovina 1 - 1 speeldag
za 4 jun 22 18u00 C - 1 Litouwen - Luxemburg 0 - 2 speeldag
za 4 jun 22 20u45 A - 3 ItaliŽ - Duitsland 1 - 1 speeldag
za 4 jun 22 20u45 B - 3 Montenegro - RoemeniŽ 2 - 0 speeldag
za 4 jun 22 20u45 C - 1 Turkije - Faroer Eilanden 4 - 0 speeldag
         
         
DatumUur League Wedstrijden Matchday 2 Uitslag 
zo 5 jun 22 15u00 D - 2 San Marino - Malta 0 - 2 speeldag
zo 5 jun 22 18u00 C - 2 Cyprus - Noord-Ierland 0 - 0 speeldag
zo 5 jun 22 18u00 C - 4 Gibraltar - Noord-Macedonie 0 - 2 speeldag
zo 5 jun 22 20u45 A - 2 TsjechiŽ - Spanje 2 - 2 speeldag
zo 5 jun 22 20u45 A - 2 Portugal - Zwitserland 4 - 0 speeldag
zo 5 jun 22 20u45 B - 4 ServiŽ - SloveniŽ 4 - 1 speeldag
zo 5 jun 22 20u45 B - 4 Zweden - Noorwegen 1 - 2 speeldag
zo 5 jun 22 20u45 C - 2 Kosovo - Griekenland 0 - 1 speeldag
zo 5 jun 22 20u45 C - 4 Bulgarije - GeorgiŽ 2 - 5 speeldag
         
ma 6 jun 22 18u00 D - 1 Letland - Liechtenstein 1 - 0 speeldag
ma 6 jun 22 20u45 A - 1 KroatiŽ - Frankrijk 1 - 1 speeldag
ma 6 jun 22 22u15 A - 1 Oostenrijk - Denemarken 1 - 2 speeldag
ma 6 jun 22 20u45 B - 2 IsraŽl - Rusland (geschrapt)   speeldag
ma 6 jun 22 20u45 B - 2 IJsland - AlbaniŽ 1 - 1 speeldag
ma 6 jun 22 20u45 C - 3 Slowakije - Kazachstan 0 - 1 speeldag
ma 6 jun 22 20u45 C - 3 Wit-Rusland - Azerbeidzjan 0 - 0 speeldag
ma 6 jun 22 20u45 D - 1 Andorra - MoldaviŽ 0 - 0 speeldag
         
di 7 jun 22 18u00 B - 3 Finland - Montenegro 2 - 0 speeldag
di 7 jun 22 20u45 A - 3 ItaliŽ - Hongarije 2 - 1 speeldag
di 7 jun 22 20u45 A - 3 Duitsland - Engeland 1 - 1 speeldag
di 7 jun 22 20u45 B - 3 BosniŽ Herzegovina - RoemeniŽ 1 - 0 speeldag
di 7 jun 22 20u45 C - 1 Litouwen - Turkije 0 - 6 speeldag
di 7 jun 22 20u45 C - 1 Faroer Eilanden - Luxemburg 0 - 1 speeldag
         
wo 8 jun 22 20u45 A - 4 BelgiŽ - Polen 6 - 1 speeldag
wo 8 jun 22 20u45 A - 4 Wales - Nederland 1 - 2 speeldag
wo 8 jun 22 20u45 B - 1 Schotland - ArmeniŽ 2 - 0 speeldag
wo 8 jun 22 20u45 B - 1 Ierland - OekraÔne 0 - 1 speeldag
         
         
DatumUur League Wedstrijden Matchday 3 Uitslag 
do 9 jun 22 20u45 A - 2 Portugal - TsjechiŽ 2 - 0 speeldag
do 9 jun 22 20u45 A - 2 Zwitserland - Spanje 0 - 1 speeldag
do 9 jun 22 20u45 B - 4 Zweden - ServiŽ 0 - 1 speeldag
do 9 jun 22 20u45 B - 4 Noorwegen - SloveniŽ 0 - 0 speeldag
do 9 jun 22 20u45 C - 2 Griekenland - Cyprus 3 - 0 speeldag
do 9 jun 22 20u45 C - 2 Kosovo - Noord-Ierland 3 - 2 speeldag
do 9 jun 22 20u45 C - 4 Gibraltar - Bulgarije 1 - 1 speeldag
do 9 jun 22 20u45 C - 4 Noord-Macedonie - GeorgiŽ 0 - 3 speeldag
do 9 jun 22 20u45 D - 2 Malta - Estland 1 - 2 speeldag
         
vr 10 jun 22 18u00 C - 3 Azerbeidzjan - Slowakije 0 - 1 speeldag
vr 10 jun 22 18u00 D - 1 MoldaviŽ - Letland 2 - 4 speeldag
vr 10 jun 22 20u45 A - 1 Denemarken - KroatiŽ 0 - 1 speeldag
vr 10 jun 22 20u45 A - 1 Oostenrijk - Frankrijk 1 - 1 speeldag
vr 10 jun 22 20u45 B - 2 AlbaniŽ - IsraŽl 1 - 2 speeldag
vr 10 jun 22 20u45 B - 2 Rusland (geschrapt) - IJsland   speeldag
vr 10 jun 22 20u45 C - 3 Wit-Rusland - Kazachstan 1 - 1 speeldag
vr 10 jun 22 20u45 D - 1 Andorra - Liechtenstein 2 - 1 speeldag
         
za 11 jun 22 18u00 B - 1 OekraÔne - ArmeniŽ 3 - 0 speeldag
za 11 jun 22 18u00 C - 1 Faroer Eilanden - Litouwen 2 - 1 speeldag
za 11 jun 22 20u45 A - 3 Hongarije - Duitsland 1 - 1 speeldag
za 11 jun 22 20u45 A - 3 Engeland - ItaliŽ 0 - 0 speeldag
za 11 jun 22 20u45 A - 4 Nederland - Polen 2 - 2 speeldag
za 11 jun 22 20u45 A - 4 Wales - BelgiŽ 1 - 1 speeldag
za 11 jun 22 18u00 B - 1 Ierland - Schotland 3 - 0 speeldag
za 11 jun 22 20u45 B - 3 Montenegro - BosniŽ Herzegovina 1 - 1 speeldag
za 11 jun 22 20u45 B - 3 RoemeniŽ - Finland 1 - 0 speeldag
za 11 jun 22 20u45 C - 1 Luxemburg - Turkije 0 - 2 speeldag
         
         
DatumUur League Wedstrijden Matchday 4 Uitslag 
zo 12 jun 22 15u00 C - 2 Noord-Ierland - Cyprus 2 - 2 speeldag
zo 12 jun 22 18u00 B - 4 Noorwegen - Zweden 3 - 2 speeldag
zo 12 jun 22 18u00 C - 4 GeorgiŽ - Bulgarije 0 - 0 speeldag
zo 12 jun 22 18u00 C - 4 Noord-Macedonie - Gibraltar 4 - 0 speeldag
zo 12 jun 22 20u45 A - 2 Spanje - TsjechiŽ 2 - 0 speeldag
zo 12 jun 22 20u45 A - 2 Zwitserland - Portugal 1 - 0 speeldag
zo 12 jun 22 20u45 B - 4 SloveniŽ - ServiŽ 2 - 2 speeldag
zo 12 jun 22 20u45 C - 2 Griekenland - Kosovo 2 - 0 speeldag
zo 12 jun 22 20u45 D - 2 Malta - San Marino 1 - 0 speeldag
         
ma 13 jun 22 16u00 C - 3 Kazachstan - Slowakije 2 - 1 speeldag
ma 13 jun 22 18u00 C - 3 Azerbeid≠zjan - Wit-Rusland 2 - 0 speeldag
ma 13 jun 22 20u45 A - 1 Frankrijk - KroatiŽ 0 - 1 speeldag
ma 13 jun 22 20u45 A - 1 Denemarken - Oostenrijk 2 - 0 speeldag
ma 13 jun 22 20u45 B - 2 IJsland - IsraŽl 2 - 2 speeldag
ma 13 jun 22 20u45 B - 2 Rusland (geschrapt) - AlbaniŽ   speeldag
         
di 14 jun 22 18u00 B - 1 ArmeniŽ - Schotland 1 - 4 speeldag
di 14 jun 22 18u00 D - 1 MoldaviŽ - Andorra 2 - 1 speeldag
di 14 jun 22 20u45 B - 1 OekraÔne - Ierland 1 - 1 speeldag
di 14 jun 22 20u45 A - 3 Engeland - Hongarije 0 - 4 speeldag
di 14 jun 22 20u45 A - 3 Duitsland - ItaliŽ 5 - 2 speeldag
di 14 jun 22 20u45 A - 4 Polen - BelgiŽ 0 - 1 speeldag
di 14 jun 22 20u45 A - 4 Nederland - Wales 3 - 2 speeldag
di 14 jun 22 20u45 B - 3 BosniŽ Herzegovina - Finland 3 - 2 speeldag
di 14 jun 22 20u45 B - 3 RoemeniŽ - Montenegro 0 - 3 speeldag
di 14 jun 22 20u45 C - 1 Turkije - Litouwen 2 - 0 speeldag
di 14 jun 22 20u45 C - 1 Luxemburg - Faroer Eilanden 2 - 2 speeldag
di 14 jun 22 20u45 D - 1 Liechtenstein - Letland 0 - 2 speeldag
         
         
DatumUur League Wedstrijden Matchday 5 Uitslag 
wo 21 sep 22 20u45 B - 1 Schotland - OekraÔne - speeldag
         
do 22 sep 22 16u00 C - 3 Kazachstan - Wit-Rusland - speeldag
do 22 sep 22 20u45 A - 1 KroatiŽ - Denemarken - speeldag
do 22 sep 22 20u45 A - 1 Frankrijk - Oostenrijk - speeldag
do 22 sep 22 20u45 A - 4 Polen - Nederland - speeldag
do 22 sep 22 20u45 A - 4 BelgiŽ - Wales - speeldag
do 22 sep 22 20u45 C - 1 Litouwen - Faroer Eilanden - speeldag
do 22 sep 22 20u45 C - 1 Turkije - Luxemburg - speeldag
do 22 sep 22 20u45 C - 3 Slowakije - Azerbeidzjan - speeldag
do 22 sep 22 20u45 D - 1 Liechtenstein - Andorra - speeldag
do 22 sep 22 20u45 D - 1 Letland - MoldaviŽ - speeldag
         
vr 23 sep 22 18u00 C - 4 GeorgiŽ - Noord-Macedonie - speeldag
vr 23 sep 22 18u00 D - 2 Estland - Malta - speeldag
vr 23 sep 22 20u45 A - 3 Duitsland - Hongarije - speeldag
vr 23 sep 22 20u45 A - 3 ItaliŽ - Engeland - speeldag
vr 23 sep 22 20u45 B - 3 Finland - RoemeniŽ - speeldag
vr 23 sep 22 20u45 B - 3 BosniŽ Herzegovina - Montenegro - speeldag
vr 23 sep 22 20u45 C - 4 Bulgarije - Gibraltar - speeldag
         
za 24 sep 22 18u00 B - 4 SloveniŽ - Noorwegen - speeldag
za 24 sep 22 18u00 C - 2 Noord-Ierland - Kosovo - speeldag
za 24 sep 22 20u45 A - 2 TsjechiŽ - Portugal - speeldag
za 24 sep 22 20u45 A - 2 Spanje - Zwitserland - speeldag
za 24 sep 22 20u45 B - 1 ArmeniŽ - OekraÔne - speeldag
za 24 sep 22 20u45 B - 1 Schotland - Ierland - speeldag
za 24 sep 22 20u45 B - 2 IsraŽl - AlbaniŽ - speeldag
za 24 sep 22 20u45 B - 2 IJsland - Rusland (geschrapt)   speeldag
za 24 sep 22 20u45 B - 4 ServiŽ - Zweden - speeldag
za 24 sep 22 20u45 C - 2 Cyprus - Griekenland - speeldag
         
         
DatumUur League Wedstrijden Matchday 6 Uitslag 
zo 25 sep 22 15u00 D - 1 MoldaviŽ - Liechtenstein - speeldag
zo 25 sep 22 15u00 D - 1 Andorra - Letland - speeldag
zo 25 sep 22 18u00 C - 3 Azerbeidzjan - Kazachstan - speeldag
zo 25 sep 22 18u00 C - 3 Slowakije - Wit-Rusland - speeldag
zo 25 sep 22 20u45 A - 1 Oostenrijk - KroatiŽ - speeldag
zo 25 sep 22 20u45 A - 1 Denemark≠en - Frankrijk - speeldag
zo 25 sep 22 20u45 A - 4 Wales - Polen - speeldag
zo 25 sep 22 20u45 A - 4 Nederland - BelgiŽ - speeldag
zo 25 sep 22 20u45 C - 1 Luxemburg - Litouwen - speeldag
zo 25 sep 22 20u45 C - 1 Faroer Eilanden - Turkije - speeldag
         
ma 26 sep 22 20u45 A - 3 Hongarije - ItaliŽ - speeldag
ma 26 sep 22 20u45 A - 3 Engeland - Duitsland - speeldag
ma 26 sep 22 20u45 B - 3 Montenegro - Finland - speeldag
ma 26 sep 22 20u45 B - 3 RoemeniŽ - BosniŽ Herzegovina - speeldag
ma 26 sep 22 20u45 C - 4 Noord-Macedonie - Bulgarije - speeldag
ma 26 sep 22 20u45 C - 4 Gibraltar - GeorgiŽ - speeldag
ma 26 sep 22 20u45 D - 2 San Marino - Estland - speeldag
         
di 27 sep 22 20u45 A - 2 Zwitserland - TsjechiŽ - speeldag
di 27 sep 22 20u45 A - 2 Portugal - Spanje - speeldag
di 27 sep 22 20u45 B - 1 OekraÔne - Schotland - speeldag
di 27 sep 22 20u45 B - 1 Ierland - ArmeniŽ - speeldag
di 27 sep 22 20u45 B - 2 Rusland (geschrapt) - IsraŽl   speeldag
di 27 sep 22 20u45 B - 2 AlbaniŽ - IJsland - speeldag
di 27 sep 22 20u45 B - 4 Zweden - SloveniŽ - speeldag
di 27 sep 22 20u45 B - 4 Noorwegen - ServiŽ - speeldag
di 27 sep 22 20u45 C - 2 Kosovo - Cyprus - speeldag
di 27 sep 22 20u45 C - 2 Griekenland - Noord-Ierland - speeldag

* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres: www.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep " voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.

DE VIER LEAGUES - SAMENSTELLING

- Er zijn 16 ploegen in League A, 16 in League B, 16 in League C en 7 in League D (dat was in de eerste editie 12, 12, 15 en 16).

* In League A zijn er 4 groepen met 4 landen.
* In League B zijn er 4 groepen met 4 landen.
* In League C zijn er 4 groepen met 4 landen.
* In League D zijn er 2 groepen, ťťn met 4 en ťťn met 3 landen.

*** De lottrekking voor het samenstellen van de groepen per League gebeurde op donderdag 16 december 2021 in Montreux - Zwitserland.

>>> De 55 landen werden door de UEFA ingedeeld werden in de vier Leagues:
* League A : Frankrijk (de titelverdediger), BelgiŽ, Portugal, Nederland, Engeland, Spanje, ItaliŽ, Denemarken, KroatiŽ, Polen, Duitsland, Zwitserland, Oostenrijk, Wales, Tsjechie en Hongarije.
* League B : BosniŽ-Herzegovina, IJsland, Zweden, Schotland, Noorwegen, ServiŽ, OekraÔne, Finland, Ierland, IsraŽl, RoemeniŽ, AlbaniŽ, Montenegro, ArmeniŽ en SloveniŽ. Rusland werd geschrapt.
* League C : Slovakije, Turkije, Noord-Ierland, Bulgarije, Griekenland, GeorgiŽ, Noord MacedoniŽ, Kosovo, Wit-Rusland werd geschrapt, Litouwen, Luxemburg, Azerbeidjan, FaerŲer Eilanden, Gibraltar, Cyprus en Kazachstan.
* League D : Letland, Liechtenstein, Malta, Andorra en San Marino, Estland en MoldaviŽ.



DE NATIONS LEAGUE HOOFDPAGINA

Op de "Nations League" Hoofdpagina ziet u onder andere alle informatie over het systeem, de organisatie, het klassement, de kwalificatie en speelsteden van het EK 2024 in Duitsland. Klik HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de UEFA (c).