Provinciale Speeldag
Update: 05/06/2023 om 07:59u
Archief Seizoen 2022-2023 Provinciaal Allerlei Provinciale Speeldag
Laatste update: 05/06/2023 om 07:59u
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart -
Darts - Speeltafels - Boxers - enz.
www.qualitygames.be
Meer info...
Leopoldstraat 53, Merksplas
reizennoorderkempen.be
Meer info...
DE ACTUELE SPEELDAG IN ALLE PROVINCIALE REEKSEN - SEIZOEN 2022-2023

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale competitieve en recreatieve reeksen bij de heren en dames (voor wedstrijden waarbij een uitgestelde speeldatum wordt vermeld, raadpleeg de reekspagina).

Actuele speeldag provinciale damesreeksen Actuele speeldag recreatieve herenreeksen Actuele speeldag recreatieve damesreeksen

Om deze pagina geheel of gedeeltelijk af te drukken, kies bovenaan de button "Extra-Website-Printvriendelijke versie".
Alle klassementen worden vermeld op de aparte pagina Alle Actuele Klassementen.

DE PROVINCIALE COMPETITIEVE HERENREEKSEN

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale competitieve reeksen bij de heren.

1e Provinciale
Speeldag 30 (30 april 2023) - 3e periode
Zat. 29/04 19u30 K Kontich FC A - 's Gravenwezel-Schilde A 3 - 1
Zat. 29/04 19u30 KVV OG Vorselaar - FCS Mariekerke-Branst A 0 - 1
Zat. 29/04 19u30 K Loenhout SK - Sporting Tisselt A 1 - 3
Zon. 30/04 15u00 FC De Kempen TL A - KFCV Herselt A 0 - 0
Zon. 30/04 15u00 K Berg en Dal VV - KFC Antonia A 3 - 1
Zon. 30/04 15u00 KFC Ranst A - KFCE Zoersel 2 - 2
Zon. 30/04 15u00 KVV Vosselaar - K Ternesse VV A 1 - 1
Zon. 30/04 15u00 KFC Berlaar-Heikant - KBSK Retie 2 - 0

2e Provinciale A
Speeldag 30 (30 april 2023) - 3e periode
Vrij. 28/04 18u30 Groen Rood Katelijne - K Zandhoven SK 0 - 4
Vrij. 28/04 20u00 KSK Wavria A - FC Oppuurs 0 - 0
Zat. 29/04 18u00 KV Hooikt A - KV Bonheiden 5 - 3
Zon. 30/04 12u30 KFC Broechem - Willebroekse SV 8 - 0
Zon. 30/04 15u00 KSV Bornem - VC Wilrijk A 0 - 4
Zon. 30/04 15u00 Verbr Zwijndrecht A - TOR Deurne Pirates A 1 - 0
Zon. 30/04 15u00 RVC Hoboken A - SV Nielse A 3 - 0
Zon. 30/04 15u00 K Bevel FC - VC Mortsel OG A 3 - 0

2e Provinciale B
Speeldag 30 (30 april 2023) - 3e periode
Zat. 29/04 18u00 VC Herentals - White Star Schorvoort 1 - 2
Zat. 29/04 20u00 Excelsior Mariaburg A - K Kalmthout SK 2 - 1
Zon. 30/04 15u00 FC Punt-Larum - KFC Lentezon A 1 - 1
Zon. 30/04 15u00 K Merksplas SK - KSAV Sint Dimpna A 2 - 2
Zon. 30/04 15u00 K Sint-Job FC A - KFC Arendonk Sport 2 - 3
Zon. 30/04 15u00 VC Lille United B - KSK Weelde 7 - 1
Zon. 30/04 15u00 RFC Zwaneven - KFC Brasschaat 4 - 0
Zon. 30/04 15u00 K Wuustwezel FC - Zwaluwen Olmen 3 - 1

3e Provinciale A
Speeldag 30 (30 april 2023) - 3e periode
Zat. 29/04 15u00 FC Merksem - KFC Berendrecht 1 - 2
Zat. 29/04 19u00 K Berchem Sport B - RVC Hoboken B 5 - 0
Zat. 29/04 19u00 Excelsior Essen - KVC Wijnegem A 0 - 2
Zat. 29/04 19u30 K Gooreind VV - Oxford Hemiksem A 0 - 1
Zat. 29/04 20u00 TOR Deurne Pirates B - K Nieuwmoer FC 1 - 2
Zon. 30/04 15u00 KFC Meer - K Achterbroek VV 0 - 1
Zon. 30/04 15u00 Zandvliet Sport A - FC Turk Sport Antw. 3 - 1
Zon. 30/04 15u00 K Minderhout VV - FC Ekeren 2 - 2

3e Provinciale B
Speeldag 30 (30 april 2023) - 3e periode
Zat. 29/04 15u00 VC Rijmenam - Sp. Club Duffel A 1 - 8
Zat. 29/04 18u00 KFC Putte A - K Ramsel FC 3 - 1
Zat. 29/04 18u00 KFC Walem - KSV Aartselaar A 3 - 0
Zat. 29/04 18u30 K Schelle Sport A - KSV Schriek (ff.) 5 - 0
Zat. 29/04 19u30 KFC Lint - KFCV Wintam 2 - 3
Zon. 30/04 15u00 KVV Duffel - KFCM Hallaar 2 - 6
Zon. 30/04 15u00 KSK Sint-Amands - KVC Booischot 4 - 1
Zon. 30/04 15u00 KFC Katelijne A - K Hove Sport 1 - 6

3e Provinciale C
Speeldag 30 (30 april 2023) - 3e periode
Vrij. 28/04 19u30 SKS Herentals - K Noordstar VV 1 - 0
Zat. 29/04 18u30 K Blauwvoet Oevel - KFC Flandria Ravels 1 - 0
Zat. 29/04 19u00 KFC Excelsior Vorst - FC De Kempen TL B 0 - 3
Zat. 29/04 19u30 Verbroedering Balen - KFC Linda Olen 0 - 0
Zon. 30/04 15u00 KVNA Wortel - KFC Poppel 3 - 1
Zon. 30/04 15u00 KFC Beekhoek Sport - KVC Oostmalle Sport 2 - 2
Zon. 30/04 15u00 KFC Ezaart Sport - KFC Mol 0 - 4
Zon. 30/04 15u00 KFC Exc. Bouwel - KSK Kasterlee 4 - 3

4e Provinciale A
Speeldag 30 (30 april 2023) - 2e periode
Zat. 29/04 14u30 KSV Aartselaar B - K Rumst SK 4 - 2
Zat. 29/04 18u00 K Reet SK - VVH Lippelo 3 - 1
Zat. 29/04 18u30 Oxford Hemiksem B - VK Heindonk 0 - 2
Zat. 29/04 19u30 SV Nielse B - FC Blaasveld 0 - 5
Zon. 30/04 12u00 K Schelle Sport B - Kalfort Puursica 1 - 4
Zon. 30/04 15u00 Sporting Tisselt B - K Kontich FC B 4 - 1
Zon. 30/04 15u00 Mariekerke-Branst B - KVK Hingene 1 - 4
- - - Sp. Club Duffel B - vrij  

4e Provinciale B
Speeldag 30 (30 april 2023) - 2e periode
Vrij. 28/04 20u00 K Ternesse VV B - KVC Wijnegem B 2 - 0
Zat. 29/04 19u30 FC Antwerpen Noord - 's Gravenwezel-Schilde B 0 - 0
Zon. 30/04 15u00 VC Mortsel OG B - KSC Maccabi 0 - 5
Zon. 30/04 15u00 FC Los Incas Antw. - Sporting Burcht FC 3 - 1
Zon. 30/04 15u00 K Boechoutse VV - Verbr Zwijndrecht B 3 - 2
Zon. 30/04 15u00 KFC Schoten SK - FC Oxaco-Boechout 4 - 4
- - - K Tubantia Borgerhout - vrij  
- - - City Pirates Antw. B - vrij  

4e Provinciale C
Speeldag 30 (30 april 2023) - 2e periode
Zat. 29/04 19u30 K Brecht SK - K Sint-Job FC B 4 - 0
Zon. 30/04 15u00 K Heibos SV - KFC Sint-Lenaarts B 1 - 4
Zon. 30/04 15u00 SV Noorse - K Meerle FC 1 - 1
Zon. 30/04 15u00 KSK Ekeren Donk - Alberta FC Schilde 4 - 3
Zon. 30/04 15u00 Putte SK (ff.) - Zandvliet Sport B 0 - 5
Zon. 30/04 15u00 Excelsior Mariaburg B - Horendonk FC 1 - 6
Zon. 30/04 15u00 KSV Wildert - KSOC Maria-ter-Heide 6 - 2
- - - KFC Antonia B - vrij  

4e Provinciale D
Speeldag 30 (30 april 2023) - 2e periode
Woe. 26/04 20u00 KFC Katelijne B - KFC Putte B 4 - 2
Don. 27/04 20u30 KSK Wavria B - Red Boys Elzestraat 0 - 4
Zat. 29/04 16u00 SC Mechelen - Heffen SK 5 - 2
Zat. 29/04 18u00 VC Leest - Kessel United 1 - 1
Zat. 29/04 19u30 KFC Muizen - SV Grasheide 4 - 1
Zat. 29/04 20u00 KV Hooikt B - Zennester Hombeek 0 - 3
Zon. 30/04 10u00 SK Peulis - SK Rita Berlaar 1 - 1
- - - BO Beerzel - vrij  

4e Provinciale E
Speeldag 30 (30 april 2023) - 2e periode
Zat. 29/04 18u00 Vlimmeren Sport - KFCH Pulderbos 2 - 1
Zat. 29/04 19u30 HIH Turnhout - KFC Ranst B 3 - 2
Zat. 29/04 19u30 KSV Oud-Turnhout - KV Westmalle 2 - 3
Zon. 30/04 13u00 Racing Emblem - KFC Pulle 0 - 6
Zon. 30/04 15u00 KFC Lentezon B - KSK Oosthoven 0 - 9
Zon. 30/04 15u00 KFC Halle - KFC Wechelderzande 2 - 1
Zon. 30/04 15u00 Sint-Jozef Rijkevorsel - KSK Oelegem 2 - 2
- - - KVV Dosko - vrij  

4e Provinciale F
Speeldag 30 (30 april 2023) - 2e periode
Zat. 29/04 19u00 KSAV Sint Dimpna B - VV Laakdal 1 - 2
Zat. 29/04 19u30 VC Immer Oost - KFC Heultje 3 - 4
Zat. 29/04 19u30 FC Wezel Sport B - KVV Rauw Sport 3 - 1
Zon. 30/04 15u00 Olen United - KFC Grobbendonk 2 - 3
Zon. 30/04 15u00 KSC Wiekevorst Sp. - KFC Tongerlo 1 - 1
Zon. 30/04 15u00 FC Netezonen - KFC Zammel 2 - 2
- - - KFC Dessel Sport B - vrij  
- - - KFC Herenthout - vrij  



DE PROVINCIALE COMPETITIEVE VROUWENREEKSEN

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale competitieve reeksen bij de dames.

Dames 1e Provinciale
Speeldag 26 (22 april 2023) - 2e periode
Vrij. 21/04 20u30 Antw. Diamonds FC A - Hoogstraten VV A 4 - 0
Zat. 22/04 10u00 VC Moldavo B - Arendonk Sport A 8 - 1
Zat. 22/04 11u30 K Wuustwezel FC B - KFC Berlaar Heikant 1 - 4
Zat. 22/04 12u30 VVC Brasschaat B - KFC Zammel A 3 - 2
Zat. 22/04 15u00 Loenhout SK A - K Kontich FC B 2 - 1
Zat. 22/04 19u30 FC VDP A - K Blauwvoet Oevel 5 - 0
Zon. 23/04 12u30 FC Ik Dien A - SC Mechelen A 0 - 6

Dames 2e Provinciale
Speeldag 26 (22 april 2023)
Vrij. 21/04 20u30 K Kontich FC C - KSK 's Gr'wezel Schilde (ff.) 5 - 0
Zat. 22/04 10u00 Zennester Hombeek - FC St Jozef Rijkevorsel 2 - 0
Zat. 22/04 10u30 KFCE Zoersel - K Bevel FC A 1 - 1
Zat. 22/04 13u00 Davo Puurs A - VC Lille United A 2 - 5
Zat. 22/04 13u00 K Vlimmeren Sport - KFC Beekhoek Sport 5 - 2
Zat. 22/04 14u00 KFC Nijlen - KFC Schoonbroek 3 - 3
- - - FC Netezonen A - vrij  

Dames 3e Provinciale A
Speeldag 26 (22 april 2023)
Zat. 22/04 09u30 Hoogstraten VV B - K Noordstar VV 1 - 2
Zat. 22/04 13u00 Loenhout SK B - KFC Flandria Ravels 1 - 3
Zat. 22/04 19u00 KFCV Herselt A - KVNA Wortel (ff.) 5 - 0
Zon. 23/04 11u00 KV Westmalle - VC Immer Oost 2 - 3
Zon. 23/04 11u15 White Star Schorvoort - VC Moldavo C 0 - 3
Woe. 26/04 19u00 KFC Lentezon Beerse - KVV Vosselaar B 1 - 3
- - - KVV Rauw Sport Mol - vrij  

Dames 3e Provinciale B
Speeldag 26 (22 april 2023)
Vrij. 21/04 20u00 SC City Pirates Antw. - SV Noorse B 1 - 4
Vrij. 21/04 20u00 FC Ik Dien B - K Lyra Lierse A 0 - 13
Vrij. 21/04 20u00 KSV Vlug Vooruit - K Reet SK (ff.) 5 - 0
Zat. 22/04 14u00 FC Oppuurs - Antw. Diamonds FC B 0 - 4
Zat. 22/04 14u30 KFC Broechem - KFC Berendrecht Sp 12 - 0
- - - SC Mechelen B - vrij  
- - - KFC Schoten SK - vrij  

Dames 4e Provinciale A
Speeldag 26 (22 april 2023)
Vrij. 21/04 20u00 VK Heindonk - Vremde 1 - 4
Vrij. 21/04 20u30 K Racing Emblem - FC Oxford Hemiksem 5 - 1
Zat. 22/04 15u00 Davo Puurs B - K Lyra Lierse B 0 - 12
Zat. 22/04 16u00 K Hove Sport - KFC Ranst 2 - 1
Zat. 22/04 18u30 KFC Lint - Sporting Club Duffel 4 - 1
Zat. 22/04 19u30 SV Noorse C - FC Blaasveld 8 - 0
Zon. 23/04 11u00 Red Boys Elzestraat - FV VDP B 3 - 1

Dames 4e Provinciale B
Speeldag 26 (22 april 2023)
Vrij. 21/04 20u00 K Bevel FC B - VC Lille United B 6 - 0
Vrij. 21/04 20u00 KSAV Sint Dimpna - KFC Zammel B 2 - 3
Zat. 22/04 11u00 KFCV Alberta Geel - Arendonk Sport B 1 - 0
Zat. 22/04 14u00 KFC Halle - Verbroedering Balen (ff.) 5 - 0
Zat. 22/04 14u30 FC Netezonen B - K Brecht SK 0 - 1
Zat. 22/04 16u00 Kessel United - KFCV Herselt B 4 - 1



DE PROVINCIALE RECREATIEVE HERENREEKSEN

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale recreatieve reeksen bij de heren.

Recreatief Reeks 1
Speeldag 26 (16 april 2023)
Zon. 16/04 14u30 Cantincrode - FC Oxaco Boechout 1 - 0
Zon. 16/04 14u45 VK Valaarhof - KSVB Driehoek 3 - 4
Zon. 16/04 15u00 Bacwalde - VK Simikos 1 - 2
Zon. 16/04 15u00 Vremde - FV VDP A 1 - 1
Zon. 16/04 15u00 SK Nieuw Stabroek - K. OLVAC 5 - 2
Zon. 16/04 15u00 KSC OLVE - Groenenhoek 3 - 3
Zon. 16/04 15u00 FC Ik Dien - VV Ossmi 2 - 5

Recreatief Reeks 2
Speeldag 26 (16 april 2023)
Zon. 16/04 14u30 SK Berkenrode (ff.) - Red Boys Elzestraat 0 - 5
Zon. 16/04 14u30 Deurne OB A - VC Olse 6 - 1
Zon. 16/04 14u30 Seamen's Chile - FC Racing Kiel 1 - 5
Zon. 16/04 14u30 SFC Vitesse Boom - Kon Kalfort Daghet 3 - 2
Zon. 16/04 15u00 FC Koningshof - OH Fortuna A 1 - 2
Zon. 16/04 15u00 Anadolu Antwerpen (ff.) - ESVO 0 - 5
Zon. 16/04 15u00 Kon Rapid AC - SK Laar 1 - 2

Recreatief Reeks 3A
Speeldag 26 (16 april 2023)
Zon. 16/04 10u45 VC Mortsel OG (ff.) - FC Patro Hoevenen 0 - 5
Zon. 16/04 11u15 KFC Broechem - FC Balkan 2 - 1
Zon. 16/04 12u00 Deurne OB B - KSK 's Gr'wezel Schilde A 3 - 5
Zon. 16/04 12u30 KSV Vlug Vooruit - OH Fortuna B 1 - 2
Zon. 16/04 13u15 Arakora - SV Sint Jozef 3 - 2
Zon. 16/04 14u00 Antwerp Thunderdogs - SV Groenendaal (ff.) 5 - 0
- - - Anvers Genclerbirligi - vrij  

Recreatief Reeks 3B
Speeldag 26 (16 april 2023)
Don. 06/04 20u00 FC Malinswa - Vosberg Sport 2 - 4
Zat. 15/04 19u30 Union Malinese - FC Sac 2 - 4
Zon. 16/04 10u00 KWB Voetbal Hombeek - KSC Familia Academia 1 - 1
Zon. 16/04 12u30 FC VDP B - FC Rood Wit 1 - 2
Zon. 16/04 15u00 SK De Vrede - FC Weitse Gans 1 - 2
Zon. 16/04 15u00 Ostan - FC Belgica 3 - 0
- - - Heffen SK - vrij  

Recreatief Reeks 4A
Speeldag 26 (16 april 2023)
Zon. 16/04 12u00 FC Sint Anneke - SA Moretusburg (ff.) 5 - 0
Zon. 16/04 12u00 FC Lexyss BG - FC Warriors Antwerpen (ff.) 5 - 0
Zon. 16/04 13u00 SC Leugenberg - FC Corum 19 5 - 0
Zon. 16/04 13u00 Nieuwe Zuid TR - FC Royalle Zeezicht 0 - 2
Zon. 16/04 14u00 FC Antwerpen Noord - KSK 's Gr'wezel Schilde B 7 - 4
Zon. 16/04 14u30 FC Seja - FC Turkgucu 2 - 1
- - - Drip 03 - vrij  

Recreatief Reeks 4B
Speeldag 26 (16 april 2023)
Zat. 15/04 19u30 Sporting Club Duffel - VK Ludwina Bonheiden 10 - 0
Zon. 16/04 11u30 Dynamica - FC Rounited 3 - 5
Zon. 16/04 14u30 FC Bariton - FC Hemiksem TR 5 - 0
Zon. 16/04 14u30 FC Lucyvo - Team Pouvri (ff.) 5 - 0
Zon. 16/04 14u30 JK Goka - Vb Boerenbond Broechem 0 - 3



DE PROVINCIALE RECREATIEVE DAMESREEKSEN

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale recreatieve reeksen bij de dames.

Recreatief Dames A
Speeldag 26 (16 april 2023)
Vrij. 14/04 20u15 VK Valaarhof - Cantincrode A 1 - 3
Zat. 15/04 15u30 SV Sint-Jozef - KSVB Driehoek 0 - 2
Zon. 16/04 11u30 VK Simikos A - SV Groenendaal (ff.) 5 - 0
Zon. 16/04 12u45 KSC OLVE - OH Fortuna A 1 - 0
Zon. 16/04 14u30 Sporting Club Duffel - KVV Duffel A 7 - 1
- - - VC Rijmenam - vrij  

Recreatief Dames B
Speeldag 26 (16 april 2023)
Vrij. 14/04 20u00 K Wuustwezel FC - Bacwalde 3 - 0
Vrij. 14/04 20u00 FC Royalle Zeezicht - KFC Nijlen 0 - 2
Vrij. 14/04 20u30 Ostan - FC Belgica 9 - 1
Zon. 16/04 09u30 VK Simikos B - Waarloos 4 0 - 0
Zon. 16/04 12u30 Groenenhoek A - FC Oxaco Boechout B 1 - 4
Woe. 19/04 20u00 FC Ik Dien - VK Kontich Scaldis 1 - 2
- - - KSV Vlug Vooruit - vrij  

Recreatief Dames C
Speeldag 30 (30 april 2023)
Vrij. 28/04 20u00 Groenenhoek B - Wit Rood Antwerpen 6 - 0
Vrij. 28/04 20u30 KSK 's Gr'wezel Schilde - Alberta FC Schilde 9 - 1
Vrij. 28/04 20u30 FC Patro Hoevenen - SAVA 0 - 2
Zat. 29/04 10u30 Sinaai Girls - Cantincrode B 0 - 5
Zat. 29/04 18u00 VC Mortsel OG - KVV Duffel B 0 - 3
Zon. 30/04 10u00 FC VDP - FC Amber 3 - 0
- - - OH Fortuna B - vrij  
- - - K Berg Op Beerzel - vrij  


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).