Provinciale Speeldag
Update: vandaag om 18:56u
Provinciaal Allerlei Provinciale Speeldag
Laatste update: vandaag om 18:56u
Vind het ideale Tornooi voor uw
seniors-, jeugd- of damesteam.
Info voor Tornooi-Organisatoren
www.foooble.com
Meer info...
Meer-Deurne-Turnhout
www.allesglas.be
Meer info...
DE ACTUELE SPEELDAG IN ALLE PROVINCIALE REEKSEN - SEIZOEN 2022-2023

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale competitieve en recreatieve reeksen bij de heren en dames (voor wedstrijden waarbij een uitgestelde speeldatum wordt vermeld, raadpleeg de reekspagina).

Actuele speeldag provinciale damesreeksen Actuele speeldag recreatieve herenreeksen Actuele speeldag recreatieve damesreeksen

Om deze pagina geheel of gedeeltelijk af te drukken, kies bovenaan de button "Extra-Website-Printvriendelijke versie".
Alle klassementen worden vermeld op de aparte pagina Alle Actuele Klassementen.

DE PROVINCIALE COMPETITIEVE HERENREEKSEN

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale competitieve reeksen bij de heren.

1e Provinciale
Speeldag 13 (26 november 2022) - 2e periode
Zat. 26/11 19u30 KFC Antonia A - K Kontich FC A 1 - 2
Zat. 26/11 19u30 KFCE Zoersel - KVV OG Vorselaar 2 - 0
Zat. 26/11 19u30 KFC Berlaar-Heikant - FC De Kempen TL A 3 - 1
Zat. 26/11 20u00 KFCV Herselt A - KFC Ranst A 0 - 1
Zat. 26/11 20u00 Sporting Tisselt A - KVV Vosselaar 6 - 3
Zon. 08/01 14u30 's Gravenwezel-Schilde A - K Berg en Dal VV 08/01
Zon. 08/01 14u30 FCS Mariekerke-Branst A - K Ternesse VV A 08/01
Zon. 05/02 15u00 KBSK Retie - K Loenhout SK 05/02

2e Provinciale A
Speeldag 13 (26 november 2022) - 2e periode
Zat. 26/11 19u30 FC Oppuurs - Groen Rood Katelijne 3 - 4
Zat. 26/11 20u00 K Zandhoven SK - KSK Wavria A 1 - 0
Zat. 26/11 20u00 TOR Deurne Pirates A - KFC Broechem 3 - 1
Zat. 07/01 19u30 VC Mortsel OG A - KV Hooikt A 07/01
Zon. 08/01 14u30 VC Wilrijk A - SV Nielse A 08/01
Zon. 08/01 14u30 KV Bonheiden - RVC Hoboken A 08/01
Zon. 08/01 14u30 Willebroekse SV - KSV Bornem 08/01
Zon. 08/01 14u30 K Bevel FC - Verbr Zwijndrecht A 08/01

2e Provinciale B
Speeldag 13 (26 november 2022) - 2e periode
Don. 24/11 20u00 KFC Lentezon A - VC Lille United B 3 - 2
Zat. 26/11 14u30 K Wuustwezel FC - FC Punt-Larum 4 - 2
Zat. 26/11 19u00 KSAV Sint Dimpna A - VC Herentals 3 - 0
Zat. 26/11 19u30 KFC Arendonk Sport - KFC Brasschaat 0 - 3
Zat. 26/11 19u30 Zwaluwen Olmen - Excelsior Mariaburg A 0 - 3
Zat. 26/11 20u00 K Kalmthout SK - RFC Zwaneven 4 - 0
Zon. 08/01 14u30 White Star Schorvoort - K Merksplas SK 08/01
Zon. 08/01 14u30 KSK Weelde - K Sint-Job FC A 08/01

3e Provinciale A
Speeldag 13 (26 november 2022) - 2e periode
Zat. 26/11 14u30 FC Turk Sport Antw. - TOR Deurne Pirates B 2 - 3
Zat. 26/11 19u30 K Nieuwmoer FC - K Achterbroek VV 7 - 1
Zat. 26/11 19u30 RVC Hoboken B - KFC Meer 0 - 3
Zat. 26/11 19u30 Excelsior Essen - K Minderhout VV 2 - 1
Zon. 08/01 14u30 KFC Berendrecht - K Gooreind VV 08/01
Zon. 08/01 14u30 KVC Wijnegem A - K Berchem Sport B 08/01
Zon. 08/01 14u30 FC Ekeren - Zandvliet Sport A 08/01
Zon. 08/01 14u30 Oxford Hemiksem A - FC Merksem 08/01

3e Provinciale B
Speeldag 13 (26 november 2022) - 2e periode
Zat. 26/11 19u30 K Ramsel FC - KFC Walem 2 - 2
Zat. 26/11 19u30 KFC Putte A - KSK Sint-Amands 3 - 0
Zon. 08/01 14u30 KFCV Wintam - K Schelle Sport A 08/01
Zon. 08/01 14u30 Sp. Club Duffel A - K Hove Sport 08/01
Zon. 08/01 14u30 KSV Aartselaar A - KFC Katelijne A 08/01
Zon. 08/01 14u30 KFCM Hallaar - VC Rijmenam 08/01
Zon. 08/01 14u30 KVC Booischot - KVV Duffel 08/01
Zon. 08/01 14u30 KSV Schriek - KFC Lint 08/01

3e Provinciale C
Speeldag 13 (26 november 2022) - 2e periode
Zat. 26/11 19u30 KSK Kasterlee - KFC Beekhoek Sport 3 - 3
Zat. 26/11 19u30 KFC Flandria Ravels - KFC Excelsior Vorst 2 - 1
Zat. 26/11 19u30 K Noordstar VV - K Blauwvoet Oevel 0 - 1
Zat. 26/11 20u00 KFC Poppel - Verbroedering Balen 4 - 2
Zat. 26/11 20u00 KVC Oostmalle Sport - KFC Ezaart Sport 1 - 2
Zon. 08/01 14u30 FC De Kempen TL B - KFC Mol 08/01
Zon. 08/01 14u30 KFC Exc. Bouwel - SKS Herentals 08/01
Zon. 08/01 14u30 KFC Linda Olen - KVNA Wortel 08/01

4e Provinciale A
Speeldag 13 (26 november 2022) - 1e periode
Zat. 26/11 19u30 Sp. Club Duffel B - K Rumst SK 4 - 1
Zat. 26/11 19u30 VK Heindonk - KSV Aartselaar B 2 - 4
Zat. 26/11 19u30 SV Nielse B - Mariekerke-Branst B 1 - 2
Zon. 08/01 14u30 VVH Lippelo - K Schelle Sport B 08/01
Zon. 08/01 14u30 FC Blaasveld - Oxford Hemiksem B 08/01
Zon. 08/01 14u30 KVK Hingene - Sporting Tisselt B 08/01
Zon. 08/01 14u30 Kalfort Puursica - K Reet SK 08/01
- - - K Kontich FC B - vrij  

4e Provinciale B
Speeldag 13 (26 november 2022) - 1e periode
Zat. 26/11 19u30 's Gravenwezel-Schilde B - VC Mortsel OG B 2 - 2
Zat. 26/11 19u30 KVC Wijnegem B - K Tubantia Borgerhout 3 - 0
Zat. 26/11 19u30 K Ternesse VV B - VC Wilrijk B 5 - 0
Zat. 26/11 20u00 Verbr Zwijndrecht B - Sporting Burcht FC 1 - 3
Zat. 26/11 20u00 FC Oxaco-Boechout - K Boechoutse VV 4 - 1
Zat. 26/11 20u00 City Pirates Antw. B - KFC Schoten SK 0 - 3
Zon. 08/01 14u30 KSC Maccabi - FC Antwerpen Noord 08/01
- - - FC Los Incas Antw. - vrij  

4e Provinciale C
Speeldag 13 (26 november 2022) - 1e periode
Zat. 26/11 19u00 Zandvliet Sport B - KSK Ekeren Donk 0 - 4
Zat. 26/11 19u30 K Sint-Job FC B - KSV Wildert 2 - 1
Zat. 26/11 20u00 Horendonk FC - K Heibos SV 3 - 3
Zat. 26/11 20u00 KSOC Maria-ter-Heide - KFC Antonia B 0 - 4
Zat. 26/11 20u00 SV Noorse - K Brecht SK 5 - 1
Zon. 08/01 14u30 K Meerle FC - Excelsior Mariaburg B 08/01
Zon. 08/01 14u30 Alberta FC Schilde - Putte SK 08/01
- - - KFC Sint-Lenaarts B - vrij  

4e Provinciale D
Speeldag 13 (26 november 2022) - 1e periode
Zat. 26/11 19u00 SK Rita Berlaar - SC Mechelen 5 - 1
Zat. 26/11 19u30 Kessel United - KSK Wavria B 3 - 2
Zat. 26/11 20u00 SV Grasheide - KFC Putte B 3 - 1
Zon. 08/01 14u30 Red Boys Elzestraat - VC Leest 08/01
Zon. 08/01 14u30 Zennester Hombeek - KFC Katelijne B 08/01
Zon. 08/01 14u30 BO Beerzel - KV Hooikt B 08/01
Zon. 08/01 14u30 Heffen SK - KFC Muizen 08/01
- - - SK Peulis - vrij  

4e Provinciale E
Speeldag 13 (26 november 2022) - 1e periode
Zat. 26/11 19u30 KVV Dosko - KSK Oelegem 0 - 4
Zat. 26/11 19u30 KFC Wechelderzande - HIH Turnhout 6 - 1
Zon. 08/01 14u30 KFC Ranst B - KFC Halle 08/01
Zon. 08/01 14u30 KSK Oosthoven - Sint-Jozef Rijkevorsel 08/01
Zon. 08/01 14u30 KFC Pulle - KFC Lentezon B 08/01
Zon. 08/01 14u30 KV Westmalle - Vlimmeren Sport 08/01
Zon. 08/01 14u30 Racing Emblem - KSV Oud-Turnhout 08/01
- - - KFCH Pulderbos - vrij  

4e Provinciale F
Speeldag 13 (26 november 2022) - 1e periode
Zat. 26/11 19u30 KFC Dessel Sport B - KFC Tongerlo 1 - 3
Zat. 26/11 19u30 KFC Heultje - FC Wezel Sport B 0 - 1
Zat. 26/11 19u30 KFC Grobbendonk - KSAV Sint Dimpna B 3 - 1
Zat. 07/01 19u30 VV Laakdal - KSC Wiekevorst Sp. 07/01
Zon. 08/01 14u00 KFC Herenthout - FC Netezonen 08/01
Zon. 08/01 14u30 Olen United - VC Immer Oost 08/01
- - - KVV Rauw Sport - vrij  
- - - KFC Zammel - vrij  



DE PROVINCIALE COMPETITIEVE VROUWENREEKSEN

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale competitieve reeksen bij de dames.

Dames 1e Provinciale
Speeldag 10 (26 november 2022)
Vrij. 25/11 20u00 VC Moldavo B - K Blauwvoet Oevel 1 - 1
Vrij. 25/11 20u30 Antw. Diamonds FC A - Loenhout SK A 0 - 1
Zat. 26/11 10u00 KFC Zammel A - FC Ik Dien A 2 - 3
Zat. 26/11 11u30 K Wuustwezel FC B - K Kontich FC B 1 - 3
Zat. 26/11 12u30 VVC Brasschaat B - Hoogstraten VV A 4 - 2
Zat. 26/11 14u30 Arendonk Sport A - KFC Berlaar Heikant 1 - 0
Zat. 26/11 19u00 FC VDP A - SC Mechelen A 1 - 0

Dames 2e Provinciale
Speeldag 10 (26 november 2022)
Vrij. 25/11 20u30 VC Lille United A - KFC Schoonbroek 6 - 1
Vrij. 25/11 20u30 K Kontich FC C - FC Antwerp Girls (ff.) 5 - 0
Zat. 26/11 10u30 KFCE Zoersel - FC St Jozef Rijkevorsel 1 - 1
Zat. 26/11 11u00 KSK 's Gr'wezel Schilde - Zennester Hombeek 0 - 1
Zat. 26/11 12u30 Davo Puurs A - K Bevel FC A 2 - 2
Zat. 26/11 14u00 KFC Nijlen - KFC Beekhoek Sport 0 - 0
Zat. 26/11 14u30 FC Netezonen A - K Vlimmeren Sport 3 - 2

Dames 3e Provinciale A
Speeldag 10 (26 november 2022)
Vrij. 25/11 20u00 KVV Rauw Sport Mol - KVNA Wortel 4 - 4
Zat. 26/11 09u30 Hoogstraten VV B - KFC Flandria Ravels 3 - 5
Zat. 26/11 14u30 White Star Schorvoort - VC Immer Oost 1 - 5
Zat. 26/11 14u30 KFC De Kempen TL (ff.) - K Noordstar VV 0 - 5
Zat. 26/11 19u00 KFCV Herselt A - VC Moldavo C 3 - 0
Zon. 27/11 09u30 KFC Lentezon Beerse - Loenhout SK B 4 - 0
Zon. 27/11 11u00 KV Westmalle - KVV Vosselaar B 1 - 7

Dames 3e Provinciale B
Speeldag 10 (26 november 2022)
Vrij. 25/11 20u00 FC Ik Dien B - KFC Schoten SK 0 - 10
Vrij. 25/11 20u00 SC City Pirates Antw. - KFC Berendrecht Sp 8 - 2
Zat. 26/11 14u00 KFC Broechem - KSV Vlug Vooruit 4 - 9
Zat. 26/11 14u15 FC Oppuurs - K Reet SK 7 - 0
Zat. 26/11 15u30 K Lyra Lierse A - Antw. Diamonds FC B 11 - 0
- - - SV Noorse B - vrij  
- - - SC Mechelen B - vrij  

Dames 4e Provinciale A
Speeldag 10 (26 november 2022)
Vrij. 25/11 19u30 VK Heindonk - KFC Ranst 0 - 0
Vrij. 25/11 20u30 K Racing Emblem - Sporting Club Duffel 8 - 1
Zat. 26/11 13u30 K Lyra Lierse B - Vremde 1 - 1
Zat. 26/11 14u30 FC Oxford Hemiksem - SV Noorse C 1 - 9
Zat. 26/11 14u30 Davo Puurs B - FV VDP B 3 - 3
Zat. 26/11 18u30 KFC Lint - K Hove Sport 4 - 3
Zon. 27/11 11u00 Red Boys Elzestraat - FC Blaasveld 5 - 0

Dames 4e Provinciale B
Speeldag 10 (26 november 2022)
Vrij. 25/11 19u30 KSAV Sint Dimpna - K Brecht SK 3 - 0
Vrij. 25/11 20u00 K Bevel FC B - KFCV Herselt B 4 - 1
Zat. 26/11 09u30 KFC Zammel B - KFCV Alberta Geel 3 - 1
Zat. 26/11 12u00 FC Netezonen B - KFC Halle 0 - 7
Zat. 26/11 16u00 Kessel United - Arendonk Sport B 0 - 2
- - - Verbroedering Balen - vrij  
- - - VC Lille United B - vrij  



DE PROVINCIALE RECREATIEVE HERENREEKSEN

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale recreatieve reeksen bij de heren.

Recreatief Reeks 1
Speeldag 13 (27 november 2022)
Vrij. 25/11 20u30 VK Simikos - Bacwalde 0 - 0
Vrij. 25/11 20u30 FV VDP A - Vremde 1 - 1
Zon. 27/11 11u30 Groenenhoek - KSC OLVE 1 - 0
Zon. 27/11 12u00 VV Ossmi - FC Ik Dien 1 - 2
Don. 08/12 20u30 KSVB Driehoek - VK Valaarhof 08/12
Zon. 08/01 15u00 K. OLVAC - SK Nieuw Stabroek 08/01
Zon. 08/01 15u00 FC Oxaco Boechout - Cantincrode 08/01

Recreatief Reeks 2
Speeldag 13 (27 november 2022)
Zon. 27/11 11u15 Red Boys Elzestraat - SK Berkenrode 3 - 0
Zon. 11/12 14u30 Kon Kalfort Daghet - SFC Vitesse Boom 11/12
Zon. 08/01 14u30 VC Olse - Deurne OB A 08/01
Zon. 08/01 14u30 FC Racing Kiel - Seamen's Chile 08/01
Zon. 08/01 14u30 ESVO - Anadolu Antwerpen 08/01
Zon. 08/01 15u00 OH Fortuna A - FC Koningshof 08/01
Zon. 08/01 15u00 SK Laar - Kon Rapid AC 08/01

Recreatief Reeks 3A
Speeldag 13 (27 november 2022)
Zon. 27/11 11u30 KSK 's Gr'wezel Schilde A - Deurne OB B 2 - 4
Zon. 08/01 12u30 OH Fortuna B - KSV Vlug Vooruit 08/01
Zon. 08/01 14u00 FC Patro Hoevenen - VC Mortsel OG 08/01
Zon. 08/01 14u00 FC Balkan - KFC Broechem 08/01
Zon. 08/01 14u30 SV Groenendaal - Antwerp Thunderdogs 08/01
Zon. 08/01 14u30 SV Sint Jozef - Arakora 08/01
- - - Anvers Genclerbirligi - vrij  

Recreatief Reeks 3B
Speeldag 13 (27 november 2022)
Zat. 26/11 14u30 FC Weitse Gans - SK De Vrede 4 - 0
Zat. 26/11 17u30 FC Belgica - Ostan 2 - 2
Zon. 27/11 - Heffen SK - vrij  
Zon. 27/11 09u45 KSC Familia Academia - KWB Voetbal Hombeek 3 - 0
Zon. 27/11 10u00 Vosberg Sport - FC Malinswa 3 - 2
Zon. 08/01 13u30 FC Sac - Union Malinese 08/01
Zon. 08/01 15u00 FC Rood Wit - FC VDP B 08/01

Recreatief Reeks 4A
Speeldag 13 (27 november 2022)
Zon. 27/11 09u30 KSK 's Gr'wezel Schilde B - FC Antwerpen Noord 4 - 3
Zon. 08/01 13u30 FC Royalle Zeezicht - Nieuwe Zuid TR 08/01
Zon. 08/01 14u30 FC Corum 19 - SC Leugenberg 08/01
Zon. 08/01 14u30 FC Turkgucu - FC Seja 08/01
Zon. 08/01 15u00 SA Moretusburg - FC Sint Anneke 08/01
Zon. 08/01 15u00 FC Warriors Antwerpen - FC Lexyss BG 08/01
- - - Drip 03 - vrij  

Recreatief Reeks 4B
Speeldag 13 (27 november 2022)
Zon. 27/11 10u00 Vb Boerenbond Broechem - JK Goka (ff.) 5 - 0
Zon. 27/11 10u00 VK Ludwina Bonheiden - Sporting Club Duffel 0 - 4
Zon. 27/11 11u30 FC Rounited - Dynamica 8 - 4
Zon. 08/01 14u00 FC Hemiksem TR - FC Bariton 08/01
Zon. 08/01 14u00 Team Pouvri - FC Lucyvo 08/01



DE PROVINCIALE RECREATIEVE DAMESREEKSEN

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale recreatieve reeksen bij de dames.

Recreatief Dames A
Speeldag 13 (27 november 2022)
Zat. 26/11 20u00 KVV Duffel A - Sporting Club Duffel 2 - 6
Zon. 27/11 10u00 KSVB Driehoek - SV Sint-Jozef 9 - 0
Zon. 08/01 12u15 OH Fortuna A - KSC OLVE 08/01
Zon. 08/01 12u30 Cantincrode A - VK Valaarhof 08/01
Zon. 08/01 14u30 SV Groenendaal - VK Simikos A 08/01
- - - SV Noorse - vrij  
- - - VC Rijmenam - vrij  

Recreatief Dames B
Speeldag 13 (27 november 2022)
Don. 24/11 20u00 Waarloos 4 - VK Simikos B 1 - 3
Vrij. 25/11 20u00 VK Kontich Scaldis - FC Ik Dien 1 - 2
Vrij. 25/11 20u00 KFC Nijlen - FC Royalle Zeezicht 1 - 4
Vrij. 25/11 20u30 Bacwalde - K Wuustwezel FC 0 - 5
Zat. 26/11 20u00 FC Belgica - Ostan 0 - 2
Zon. 27/11 11u00 FC Oxaco Boechout B - Groenenhoek A  
- - - KSV Vlug Vooruit - vrij  

Recreatief Dames C
Speeldag 13 (27 november 2022)
Din. 22/11 20u00 SAVA - FC VDP 1 - 2
Vrij. 25/11 20u30 KSK 's Gr'wezel Schilde - FC Patro Hoevenen 3 - 0
Zat. 26/11 18u00 Cantincrode B - Groenenhoek B 2 - 1
Zat. 26/11 18u00 Wit Rood Antwerpen - KVV Duffel B 5 - 0
Zat. 26/11 19u30 K Berg Op Beerzel - Sinaai Girls 7 - 2
Zon. 27/11 10u00 OH Fortuna B - VC Mortsel OG 3 - 1
- - - Alberta FC Schilde - vrij  
- - - FC Amber - vrij  


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).