Provinciale Speeldag
Update: gisteren om 22:57u
Provinciaal Allerlei Provinciale Speeldag
Laatste update: gisteren om 22:57u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart -
Darts - Speeltafels - Boxers - enz.
www.qualitygames.be
Meer info...
Leopoldstraat 53, Merksplas
reizennoorderkempen.be
Meer info...
DE ACTUELE SPEELDAG IN ALLE PROVINCIALE REEKSEN - SEIZOEN 2022-2023

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale competitieve en recreatieve reeksen bij de heren en dames (voor wedstrijden waarbij een uitgestelde speeldatum wordt vermeld, raadpleeg de reekspagina).

Actuele speeldag provinciale damesreeksen Actuele speeldag recreatieve herenreeksen Actuele speeldag recreatieve damesreeksen

Om deze pagina geheel of gedeeltelijk af te drukken, kies bovenaan de button "Extra-Website-Printvriendelijke versie".
Alle klassementen worden vermeld op de aparte pagina Alle Actuele Klassementen.

DE PROVINCIALE COMPETITIEVE HERENREEKSEN

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale competitieve reeksen bij de heren.

1e Provinciale
Speeldag 20 (5 februari 2023) - 2e periode
Zat. 04/02 19u30 K Kontich FC A - KFC Antonia A 0 - 0
Zat. 04/02 19u30 KVV OG Vorselaar - KFCE Zoersel 2 - 1
Zat. 04/02 19u30 FC De Kempen TL A - Sporting Tisselt A 0 - 3
Zon. 05/02 15u00 K Berg en Dal VV - FCS Mariekerke-Branst A 4 - 1
Zon. 05/02 15u00 's Gravenwezel-Schilde A - KFC Berlaar-Heikant 3 - 2
Zon. 05/02 15u00 K Ternesse VV A - KFCV Herselt A 0 - 0
Zon. 05/02 15u00 KBSK Retie - K Loenhout SK 2 - 0
Zon. 05/02 15u00 KVV Vosselaar - KFC Ranst A 1 - 1

2e Provinciale A
Speeldag 20 (5 februari 2023) - 2e periode
Zat. 04/02 19u30 FC Oppuurs - K Bevel FC 1 - 1
Zat. 04/02 20u00 KV Hooikt A - VC Mortsel OG A 7 - 0
Zon. 05/02 15u00 Groen Rood Katelijne - VC Wilrijk A 1 - 3
Zon. 05/02 15u00 KSK Wavria A - K Zandhoven SK 0 - 2
Zon. 05/02 15u00 KSV Bornem - Willebroekse SV 2 - 0
Zon. 05/02 15u00 SV Nielse A - TOR Deurne Pirates A 0 - 3
Zon. 05/02 15u00 Verbr Zwijndrecht A - KV Bonheiden 4 - 4
Zon. 05/02 15u00 RVC Hoboken A - KFC Broechem 1 - 1

2e Provinciale B
Speeldag 20 (5 februari 2023) - 2e periode
Zat. 04/02 19u30 FC Punt-Larum - K Kalmthout SK 6 - 1
Zat. 04/02 19u30 KFC Brasschaat - KFC Lentezon A 3 - 2
Zat. 04/02 20u00 Excelsior Mariaburg A - Zwaluwen Olmen 0 - 5
Zon. 05/02 15u00 K Merksplas SK - KFC Arendonk Sport 2 - 0
Zon. 05/02 15u00 VC Herentals - KSAV Sint Dimpna A 0 - 2
Zon. 05/02 15u00 K Sint-Job FC A - KSK Weelde 2 - 3
Zon. 05/02 15u00 White Star Schorvoort - K Wuustwezel FC 3 - 0
Zon. 05/02 15u00 RFC Zwaneven - VC Lille United B 0 - 2

3e Provinciale A
Speeldag 20 (5 februari 2023) - 2e periode
Zat. 04/02 19u30 K Berchem Sport B - KVC Wijnegem A 4 - 0
Zat. 04/02 19u30 K Gooreind VV - K Nieuwmoer FC 0 - 3
Zat. 04/02 19u30 FC Merksem - Oxford Hemiksem A 1 - 1
Zat. 04/02 19u30 K Achterbroek VV - FC Ekeren 1 - 9
Zat. 04/02 19u30 KFC Meer - Zandvliet Sport A 4 - 2
Zat. 04/02 19u30 KFC Berendrecht - Excelsior Essen 3 - 2
Zat. 04/02 20u00 TOR Deurne Pirates B - FC Turk Sport Antw. 3 - 3
Zon. 05/02 15u00 K Minderhout VV - RVC Hoboken B 6 - 0

3e Provinciale B
Speeldag 20 (5 februari 2023) - 2e periode
Zat. 04/02 19u30 K Schelle Sport A - Sp. Club Duffel A 0 - 2
Zat. 04/02 19u30 K Hove Sport - KVC Booischot 6 - 2
Zon. 05/02 15u00 KFC Lint - KSV Schriek 0 - 3
Zon. 05/02 15u00 VC Rijmenam - KFCM Hallaar 0 - 8
Zon. 05/02 15u00 KFCV Wintam - KFC Putte A 1 - 2
Zon. 05/02 15u00 KFC Walem - K Ramsel FC 3 - 0
Zon. 05/02 15u00 KSK Sint-Amands - KSV Aartselaar A 1 - 1
Zon. 05/02 15u00 KFC Katelijne A - KVV Duffel 6 - 0

3e Provinciale C
Speeldag 20 (5 februari 2023) - 2e periode
Zat. 04/02 19u30 Verbroedering Balen - FC De Kempen TL B 4 - 3
Zat. 04/02 19u30 KFC Mol - K Noordstar VV 2 - 1
Zat. 04/02 19u30 SKS Herentals - KVC Oostmalle Sport 3 - 1
Zat. 04/02 20u00 KFC Poppel - KFC Exc. Bouwel 1 - 0
Zon. 05/02 15u00 KVNA Wortel - KFC Linda Olen 3 - 1
Zon. 05/02 15u00 KFC Excelsior Vorst - KFC Flandria Ravels 1 - 3
Zon. 05/02 15u00 KFC Beekhoek Sport - KSK Kasterlee 2 - 1
Zon. 05/02 15u00 KFC Ezaart Sport - K Blauwvoet Oevel 1 - 1

4e Provinciale A
Speeldag 20 (5 februari 2023) - 2e periode
Zon. 05/02 15u00 K Schelle Sport B - Sp. Club Duffel B 4 - 0
Zon. 05/02 15u00 K Reet SK - Kalfort Puursica 2 - 2
Zon. 05/02 15u00 VVH Lippelo - SV Nielse B 6 - 0
Zon. 05/02 15u00 K Rumst SK - KVK Hingene 0 - 0
Zon. 05/02 15u00 Oxford Hemiksem B - FC Blaasveld 0 - 6
Zon. 05/02 15u00 Mariekerke-Branst B - VK Heindonk 0 - 4
Zon. 05/02 15u00 KSV Aartselaar B - Sporting Tisselt B 1 - 4
- - - K Kontich FC B - vrij  

4e Provinciale B
Speeldag 20 (5 februari 2023) - 2e periode
Zat. 04/02 19u30 VC Mortsel OG B - Verbr Zwijndrecht B 1 - 1
Zat. 04/02 19u30 's Gravenwezel-Schilde B - K Ternesse VV B 0 - 0
Zat. 04/02 20u00 FC Los Incas Antw. - KFC Schoten SK 1 - 3
Zon. 05/02 15u00 FC Antwerpen Noord - KSC Maccabi 1 - 3
Zon. 05/02 15u00 K Boechoutse VV - FC Oxaco-Boechout 3 - 3
Zon. 05/02 15u00 Sporting Burcht FC - City Pirates Antw. B 10 - 1
Zon. 05/02 15u00 K Tubantia Borgerhout - KVC Wijnegem B 2 - 2
- - - VC Wilrijk B - vrij  

4e Provinciale C
Speeldag 20 (5 februari 2023) - 2e periode
Zat. 04/02 19u00 Zandvliet Sport B - SV Noorse 0 - 4
Zat. 04/02 19u30 KFC Sint-Lenaarts B - K Sint-Job FC B 2 - 1
Zat. 04/02 19u30 K Brecht SK - Horendonk FC 0 - 2
Zat. 04/02 19u30 K Heibos SV - KSV Wildert 2 - 0
Zon. 05/02 15u00 Putte SK - Alberta FC Schilde 0 - 5
Zon. 05/02 15u00 KFC Antonia B - KSOC Maria-ter-Heide 7 - 1
Zon. 05/02 15u00 Excelsior Mariaburg B - K Meerle FC 0 - 0
- - - KSK Ekeren Donk - vrij  

4e Provinciale D
Speeldag 20 (5 februari 2023) - 2e periode
Zat. 04/02 18u00 KV Hooikt B - BO Beerzel 2 - 4
Zat. 04/02 19u30 KFC Putte B - SK Rita Berlaar 0 - 6
Zon. 05/02 13u00 KSK Wavria B - Kessel United 1 - 2
Zon. 05/02 13u00 KFC Katelijne B - SC Mechelen 1 - 9
Zon. 05/02 15u00 VC Leest - SV Grasheide 2 - 1
Zon. 05/02 15u00 KFC Muizen - Heffen SK 2 - 0
Zon. 05/02 15u00 SK Peulis - Zennester Hombeek 2 - 0
- - - Red Boys Elzestraat - vrij  

4e Provinciale E
Speeldag 20 (5 februari 2023) - 2e periode
Zat. 04/02 19u00 KFC Lentezon B - KFC Pulle 1 - 5
Zat. 04/02 19u30 HIH Turnhout - KFC Wechelderzande 0 - 2
Zat. 04/02 19u30 KSV Oud-Turnhout - KSK Oosthoven 3 - 3
Zon. 05/02 15u00 KFC Halle - KVV Dosko 1 - 1
Zon. 05/02 15u00 KFC Ranst B - Racing Emblem 0 - 5
Zon. 05/02 15u00 KSK Oelegem - KV Westmalle 2 - 3
Zon. 05/02 15u00 Sint-Jozef Rijkevorsel - Vlimmeren Sport 4 - 1
- - - KFCH Pulderbos - vrij  

4e Provinciale F
Speeldag 20 (5 februari 2023) - 2e periode
Zat. 04/02 19u30 FC Netezonen - KFC Herenthout 1 - 1
Zat. 04/02 20u00 VC Immer Oost - VV Laakdal 2 - 1
Zon. 05/02 14u30 KSAV Sint Dimpna B - KFC Grobbendonk 0 - 2
Zon. 05/02 15u00 KFC Tongerlo - KFC Heultje 1 - 6
Zon. 05/02 15u00 KFC Zammel - Olen United 0 - 0
Zon. 05/02 15u00 KSC Wiekevorst Sp. - FC Wezel Sport B 1 - 4
- - - KVV Rauw Sport - vrij  
- - - KFC Dessel Sport B - vrij  



DE PROVINCIALE COMPETITIEVE VROUWENREEKSEN

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale competitieve reeksen bij de dames.

Dames 1e Provinciale
Speeldag 17 (4 februari 2023)
Woe. 01/02 20u00 FC Ik Dien A - Hoogstraten VV A 3 - 0
Vrij. 03/02 20u30 K Kontich FC B - K Blauwvoet Oevel 5 - 0
Vrij. 03/02 20u30 Antw. Diamonds FC A - Arendonk Sport A 12 - 1
Zat. 04/02 11u30 K Wuustwezel FC B - VVC Brasschaat B (ff.) 5 - 0
Zat. 04/02 15u00 Loenhout SK A - KFC Zammel A 9 - 0
Zat. 04/02 16u00 SC Mechelen A - KFC Berlaar Heikant 8 - 0
Zat. 04/02 19u30 FC VDP A - VC Moldavo B 0 - 2

Dames 2e Provinciale
Speeldag 17 (4 februari 2023)
Zat. 04/02 10u30 KFCE Zoersel - Davo Puurs A 4 - 2
Zat. 04/02 13u00 K Vlimmeren Sport - KSK 's Gr'wezel Schilde 5 - 0
Zat. 04/02 14u00 KFC Nijlen - K Kontich FC C (ff.) 5 - 0
Zat. 04/02 14u30 KFC Beekhoek Sport - K Bevel FC A 3 - 2
Zat. 04/02 14u30 FC Netezonen A - VC Lille United A 2 - 4
Zat. 04/02 15u00 FC St Jozef Rijkevorsel - KFC Schoonbroek 0 - 0
- - - Zennester Hombeek - vrij  

Dames 3e Provinciale A
Speeldag 17 (4 februari 2023)
Vrij. 03/02 20u00 KFCV Herselt A - KVV Rauw Sport Mol 6 - 0
Zat. 04/02 09u30 Hoogstraten VV B - KV Westmalle (ff.) 5 - 0
Zat. 04/02 10u00 VC Moldavo C - K Noordstar VV 1 - 3
Zat. 04/02 10u30 KFC Flandria Ravels - KVNA Wortel 5 - 3
Zat. 04/02 13u00 Loenhout SK B - VC Immer Oost 0 - 6
Zon. 05/02 09u30 KFC Lentezon Beerse - KFC De Kempen TL 8 - 2
Zon. 05/02 11u15 White Star Schorvoort (ff.) - KVV Vosselaar B 0 - 5

Dames 3e Provinciale B
Speeldag 17 (5 februari 2023)
Vrij. 03/02 20u00 KSV Vlug Vooruit - SV Noorse B 0 - 0
Vrij. 03/02 20u30 SC Mechelen B - Antw. Diamonds FC B 0 - 4
Zat. 04/02 14u00 FC Oppuurs - SC City Pirates Antw. 6 - 3
Zat. 04/02 14u30 KFC Broechem - K Lyra Lierse A 0 - 14
Zon. 05/02 11u00 K Reet SK - KFC Schoten SK 1 - 7
- - - KFC Berendrecht Sp - vrij  
- - - FC Ik Dien B - vrij  

Dames 4e Provinciale A
Speeldag 17 (4 februari 2023)
Vrij. 03/02 20u00 VK Heindonk - K Racing Emblem 3 - 1
Zat. 04/02 14u30 KFC Ranst - FV VDP B 5 - 4
Zat. 04/02 15u00 FC Blaasveld - Vremde 0 - 8
Zat. 04/02 16u00 K Hove Sport - FC Oxford Hemiksem 2 - 0
Zat. 04/02 18u30 KFC Lint - K Lyra Lierse B 1 - 5
Zat. 04/02 19u30 SV Noorse C - Sporting Club Duffel 3 - 0
Zon. 05/02 11u00 Red Boys Elzestraat - Davo Puurs B 3 - 0

Dames 4e Provinciale B
Speeldag 17 (4 februari 2023)
Zat. 04/02 11u00 KFCV Alberta Geel - K Brecht SK 0 - 3
Zat. 04/02 12u00 FC Netezonen B - VC Lille United B 1 - 1
Zat. 04/02 14u00 KFC Halle - KFC Zammel B (ff.) 5 - 0
Zat. 04/02 15u00 Verbroedering Balen - KFCV Herselt B 0 - 0
Zat. 04/02 16u00 Kessel United - K Bevel FC B 0 - 10
- - - Arendonk Sport B - vrij  
- - - KSAV Sint Dimpna - vrij  



DE PROVINCIALE RECREATIEVE HERENREEKSEN

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale recreatieve reeksen bij de heren.

Recreatief Reeks 1
Speeldag 18 (5 februari 2023)
Zon. 05/02 14u45 VK Valaarhof - Cantincrode 2 - 1
Zon. 05/02 15u00 KSC OLVE - Bacwalde 2 - 3
Zon. 05/02 15u00 Groenenhoek - VV Ossmi 2 - 2
Zon. 05/02 15u00 Vremde - FC Ik Dien 0 - 3
Zon. 05/02 15u00 FV VDP A - K. OLVAC 1 - 1
Zon. 05/02 15u00 VK Simikos - FC Oxaco Boechout (ff.) 5 - 0
Zon. 05/02 15u00 KSVB Driehoek - SK Nieuw Stabroek 1 - 2

Recreatief Reeks 2
Speeldag 18 (5 februari 2023)
Zon. 05/02 11u00 Red Boys Elzestraat - Anadolu Antwerpen 6 - 0
Zon. 05/02 14u30 SFC Vitesse Boom - Seamen's Chile gest.
Zon. 05/02 14u30 SK Berkenrode - Deurne OB A 0 - 3
Zon. 05/02 14u30 Kon Kalfort Daghet - ESVO 1 - 1
Zon. 05/02 15u00 OH Fortuna A - FC Racing Kiel 1 - 1
Zon. 05/02 15u00 SK Laar - VC Olse 4 - 2
Zon. 05/02 15u00 FC Koningshof - Kon Rapid AC 2 - 2

Recreatief Reeks 3A
Speeldag 18 (5 februari 2023)
Zon. 05/02 12u30 OH Fortuna B - Anvers Genclerbirligi 2 - 7
Zon. 05/02 13u15 Arakora - Deurne OB B 4 - 1
Zon. 05/02 14u00 FC Balkan - FC Patro Hoevenen 3 - 4
Zon. 05/02 14u30 SV Groenendaal - KSK 's Gr'wezel Schilde A 1 - 0
Zon. 05/02 14u30 SV Sint Jozef - VC Mortsel OG 1 - 5
Zon. 05/02 15u00 KSV Vlug Vooruit - Antwerp Thunderdogs 0 - 0
- - - KFC Broechem - vrij  

Recreatief Reeks 3B
Speeldag 18 (5 februari 2023)
Zat. 04/02 19u30 Union Malinese - FC VDP B (ff.) 5 - 0
Zon. 05/02 10u00 KWB Voetbal Hombeek - SK De Vrede 0 - 9
Zon. 05/02 11u00 Heffen SK - Ostan 1 - 3
Zon. 05/02 13u00 KSC Familia Academia - Vosberg Sport 4 - 1
Zon. 05/02 13u30 FC Sac - FC Malinswa 2 - 0
Zon. 05/02 15u00 FC Belgica - FC Rood Wit gest.
- - - FC Weitse Gans - vrij  

Recreatief Reeks 4A
Speeldag 18 (5 februari 2023)
Zon. 05/02 12u00 FC Lexyss BG - Nieuwe Zuid TR 5 - 0
Zon. 05/02 12u30 FC Royalle Zeezicht (ff.) - KSK 's Gr'wezel Schilde B 0 - 5
Zon. 05/02 14u30 FC Corum 19 - SA Moretusburg 2 - 11
Zon. 05/02 14u30 FC Seja - FC Antwerpen Noord 1 - 1
Zon. 05/02 14u30 FC Turkgucu - FC Sint Anneke 4 - 2
Zon. 05/02 15u00 FC Warriors Antwerpen - Drip 03 1 - 6
- - - SC Leugenberg - vrij  

Recreatief Reeks 4B
Speeldag 18 (5 februari 2023)
Zon. 05/02 11u30 FC Rounited - Vb Boerenbond Broechem 5 - 0
Zon. 05/02 12u00 Team Pouvri (ff.) - FC Hemiksem TR 0 - 5
Zon. 05/02 14u30 JK Jolika - VK Ludwina Bonheiden (ff.) 5 - 0
Zon. 05/02 14u30 FC Lucyvo - Dynamica 4 - 3
Zon. 05/02 14u30 Albatros Paradeske - Sporting Club Duffel 2 - 3



DE PROVINCIALE RECREATIEVE DAMESREEKSEN

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale recreatieve reeksen bij de dames.

Recreatief Dames A
Speeldag 18 (5 februari 2023)
Vrij. 03/02 20u15 VK Valaarhof - Sporting Club Duffel 3 - 4
Zat. 04/02 15u30 SV Sint-Jozef - VC Rijmenam (ff.) 5 - 0
Zat. 04/02 20u00 KVV Duffel A - OH Fortuna A 4 - 0
Zon. 05/02 10u00 KSVB Driehoek - SV Noorse (ff.) 5 - 0
Zon. 05/02 12u45 KSC OLVE - VK Simikos A 0 - 6
- - - Cantincrode A - vrij  
- - - SV Groenendaal - vrij  

Recreatief Dames B
Speeldag 18 (5 februari 2023)
Vrij. 03/02 20u00 FC Ik Dien - VK Simikos B 3 - 3
Vrij. 03/02 20u00 K Wuustwezel FC - FC Royalle Zeezicht 1 - 1
Vrij. 03/02 20u00 VK Kontich Scaldis - Groenenhoek A 0 - 2
Vrij. 03/02 20u30 Bacwalde - FC Oxaco Boechout B 0 - 5
Zon. 05/02 15u00 KSV Vlug Vooruit - Ostan (ff.) 5 - 0
Zat. 22/04 20u00 FC Belgica - Waarloos 4 22/04
- - - KFC Nijlen - vrij  

Recreatief Dames C
Speeldag 20 (5 februari 2023)
Vrij. 03/02 20u00 Groenenhoek B - Sinaai Girls 10 - 0
Zat. 04/02 12u45 FC Amber - K Berg Op Beerzel 0 - 6
Zat. 04/02 18u00 VC Mortsel OG - FC VDP 4 - 1
Zat. 04/02 18u00 Cantincrode B - SAVA 4 - 1
Zat. 04/02 18u00 Wit Rood Antwerpen - FC Patro Hoevenen 4 - 0
Zon. 05/02 10u00 OH Fortuna B - Alberta FC Schilde 6 - 0
- - - KSK 's Gr'wezel Schilde - vrij  
- - - KVV Duffel B - vrij  


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).