Recrea BVA Heren en Dames
Update: 26/11/2022 om 02:10u
Provinciaal Beker van Antwerpen Recrea BVA Heren en Dames
Laatste update: 26/11/2022 om 02:10u
Verschueren BV - Schrijnwerkerij
Ramen & Deuren - Meer-Hoogstraten
Meer info...
Je persoonlijke computerdokter
www.btasupportnet.com
Krokuslaan 68, 2460 Lichtaart
Meer info...
RECREATIEF VOETBAL - BEKER VAN ANTWERPEN - SEIZOEN 2022-2023

"Voetbal Vlaanderen Antwerpen – Provinciaal Comité" organiseert ieder seizoen onder andere een bekercompetitie volgens het systeem met rechtstreekse uitschakeling.
Op deze pagina ziet u het volledige wedstrijdschema bij de heren en de dames. We publiceren de uitslagen zoals ze op de website van de RBFA vermeld worden. Lees ook het officiële BVA-reglement 2022-2023 (pdf).

BEKERWEDSTRIJDEN HEREN - VOORRONDE - ZONDAG 28 AUGUSTUS 2022

Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
32 Zon. 28 aug.14u00 Team Pouvri - Vb. Boerenbond Broechem * 2 - 5 -
33 Zon. 28 aug.15u00 FC Belgica - SFC Vitesse Boom * 2 - 4 -
34 Zon. 28 aug.14u00 FC Patro Hoevenen *- VC OLSE 1 - 13 - 1
35 Zon. 28 aug.10u00 Vosberg Sport - Antwerp Thunderdogs *0 - 2 -
36 Zon. 28 aug.12u30 Anvers Genclerbirligi FK *- Arakora 3 - 1 -
37 Zon. 28 aug.10u00 KWB Voetbal Hombeek - FC Rounited *1 - 3 -
38 Zon. 28 aug.11u30 Dynamica - SK Laar *0 - 13 -
39 Zon. 28 aug.11u00 Red Boys Elzestraat * - Heffen SK 1 - 15 - 3
      
40 Zon. 28 aug.14u30 Seamen's Chile *- FC Lexyss BG 6 - 1 -
41 Zon. 28 aug.14u30 Esvo *- 's Gravenwezel-Schilde A (ff)5 - 0 -
42 Zon. 28 aug.14u30 FC Bariton - Ostan *0 - 6 -
43 Zon. 28 aug.14u30 SK Berkenrode *- FC Corum 19 10 - 2 -
44 Zat. 27 aug.18u30 KFC Broechem - FC Malinswa *0 - 3 -
45 Zon. 28 aug.15u00 KSV Vlug Vooruit - FC Rood Wit *2 - 24 - 5
46 Zon. 14 aug.14u30 Kon Rapid AC - Kon Kalfort Daghet *1 - 13 - 4
47 Zon. 28 aug.12u00 FC Sint-Anneke - SV Groenendaal *2 - 4 -
        
48 Zon. 28 aug.15u00 FC Koningshof - SC OLVE *2 - 5 -
49 Zon. 28 aug.15u00 OH Fortuna A *- FC Racing Kiel 0 - 09 - 8
50 Zon. 28 aug.13u00 KSC Familia-Academia - SK Nieuw Stabroek *2 - 4 -
51 Zon. 28 aug.13u30 Deurne OB A *- FC Antwerpen Noord 3 - 1 -
52 Zon. 28 aug.15u00 SK De Vrede - VK Simikos *0 - 5 -
53 Zon. 28 aug.10u30 FC Weitse Gans *- SV Sint-Jozef 5 - 1 -
54 Zat. 27 aug.20u00 FC Oxaco-Boechout *- Anadolu Antwerpen 5 - 3 -
55 Zon. 28 aug.15u00 Olvac *- FC Sac 6 - 2 -
56 Zon. 28 aug.10u45 VC Mortsel OG - Cantincrode *1 - 6 -
               
Datum en beginuren kunnen nog aangepast worden.
* = naar de 16e finales (strafschoppen bij een gelijke stand na 90').

BEKERWEDSTRIJDEN HEREN - 16e FINALES - DINSDAG 1 NOVEMBER 2022

Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
16 Din. 1 nov.20u30 SC OLVE * - Vb. Boerenbond Broechem 12 - 0 -
17 Din. 1 nov.14u30 OH Fortuna A * - SFC Vitesse Boom (ff) 5 - 0 -
18 Din. 1 nov.14u30 SK Nieuw Stabroek * - FC Patro Hoevenen 4 - 0 -
19 Din. 1 nov.19u30 Deurne OB A - Antwerp Thunderdogs * 1 - 2 -
20 Din. 1 nov.14u30 VK Simikos * - Anvers Genclerbirligi FK 1 - 14 - 2
21 Din. 1 nov.14u30 FC Weitse Gans * - FC Rounited 3 - 2 -
22 Din. 1 nov.14u30 FC Oxaco-Boechout * - SK Laar (ff) 5 - 0 -
23 Din. 1 nov.14u30 Olvac * - Red Boys Elzestraat 5 - 4 -
      
24 Din. 1 nov.14u30 Cantincrode * - Seamen's Chile 3 - 1 -
25 Din. 1 nov.14u30 FC VDP A *- Esvo (ff) 5 - 0 -
26 Din. 1 nov.14u30 KSVB Driehoek *- Ostan 4 - 0 -
27 Din. 1 nov.14u30 Vremde *- SK Berkenrode 12 - 0 -
28 Din. 1 nov.14u30 FC Ik Dien *- FC Malinswa 6 - 1 -
29 Din. 1 nov.19u00 Groenenhoek * - FC Rood Wit 11 - 0 -
30 Din. 1 nov.14u30 Bacwalde *- Kon Kalfort Daghet 7 - 2 -
31 Din. 1 nov.14u30 VK Valaarhof *- SV Groenendaal 3 - 1 -
               
Datum en beginuren zijn nog onder voorbehoud.
* = naar de 8e finales (strafschoppen bij een gelijke stand na 90').

BEKERWEDSTRIJDEN HEREN - 8e FINALES - ZONDAG 11 DECEMBER 2022

Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
8Zon. 11 dec.15u00 SC OLVE - OH Fortuna A - -
9Zon. 11 dec.14u30 SK Nieuw Stabroek - Antwerp Thunderdogs - -
10Zon. 11 dec.14u30 VK Simikos - FC Weitse Gans - -
11Vrij. 25 nov.20u00 FC Oxaco-Boechout - Olvac * 1 - 4 -
      
12Zon. 11 dec.14u30 Cantincrode - FC VDP A - -
13Zon. 11 dec.14u30 KSVB Driehoek - Vremde - -
14Zon. 11 dec.15u00 FC Ik Dien - Groenenhoek - -
15Din. 13 dec.20u30 Bacwalde - VK Valaarhof - -
               
Datum en beginuren zijn nog onder voorbehoud.
* = naar de kwartfinales (strafschoppen bij een gelijke stand na 90').

BEKERWEDSTRIJDEN HEREN - KWARTFINALES - ZONDAG 8 JANUARI 2023

Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
4Zon. 8 jan.14u30 Winnaar 8 - Winnaar 9 - -
5Zon. 8 jan.14u30 Winnaar 10 - Olvac - -
6Zon. 8 jan.14u30 Winnaar 12 - Winnaar 13 - -
7Zon. 8 jan.14u30 Winnaar 14 - Winnaar 15 - -
               
Datum en beginuren zijn nog onder voorbehoud.
* = naar de halve finales (strafschoppen bij een gelijke stand na 90').

BEKERWEDSTRIJDEN HEREN - HALVE FINALES - ZONDAG 19 FEBRUARI 2023

Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
2Zon. 19 feb.14u30 Winnaar 4 - Winnaar 5 - -
3Zon. 19 feb.14u30 Winnaar 6 - Winnaar 7 - -
               
Datum en beginuren zijn nog onder voorbehoud.
* = naar de finale (strafschoppen bij een gelijke stand na 90').

BEKERWEDSTRIJDEN HEREN - DE FINALE - MAANDAG 1 MEI 2023

Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
1Ma. 1 mei 16u00 Winnaar 2 - Winnaar 3 - -

Datum en beginuren zijn nog onder voorbehoud.
* strafschoppen bij een gelijke stand na 90'.



BEKERWEDSTRIJDEN DAMES - VOORRONDE - ZATERDAG 27 EN ZONDAG 28 AUGUSTUS 2022

Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
16 Zon. 28 aug.11u00 FC Oxaco-Boechout A - VK Valaarhof * 1 - 3 -
17 Zat. 27 aug.20u00 FC Belgica - Groenenhoek A *0 - 4 -
18 Din. 27 sept.20u30 FC VDP - SC OLVE *0 - 3 -

Datum en beginuren zijn nog onder voorbehoud.
* strafschoppen bij een gelijke stand na 90'.

BEKERWEDSTRIJDEN DAMES - 8e FINALES - DINSDAG 1 NOVEMBER 2022

Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
8 Din. 1 nov.14u30 KSV Vlug Vooruit * - VK Valaarhof 1 - 13 - 1
9 Din. 1 nov.14u30 SV Noorse - Groenenhoek A * 2 - 23 - 4
10 Din. 1 nov.14u30 VV Duffel A - SC OLVE * 1 - 13 - 4
11 Din. 1 nov.14u30 Ostan (ff) - KSVB Driehoek * 0 - 5 -
12 Din. 1 nov.14u30 K Wuustwezel FC - Cantincrode A * 0 - 6 -
13 Din. 1 nov.14u30 Alberta Schilde (ff) - VK Simikos A * 0 - 5 -
14 Din. 1 nov.14u30 Vremde (ff) - Bacwalde * 0 - 5 -
15 Woe. 16 nov.20u00 VC Mortsel OG - OH Fortuna A * 0 - 3 -
               
Datum en beginuren zijn nog onder voorbehoud.
* = naar de kwartfinales (strafschoppen bij een gelijke stand na 90').

BEKERWEDSTRIJDEN DAMES - KWARTFINALES - ZONDAG 11 DECEMBER 2022

Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
4 Zon. 11 dec.15u00 KSV Vlug Vooruit - Groenenhoek A - -
5 Vrij. 2 dec.20u30 SC OLVE - KSVB Driehoek - -
6 Zon. 11 dec.12u30 Cantincrode A - VK Simikos A - -
7 Zon. 11 dec.14u30 Bacwalde - OH Fortuna A - -
               
Datum en beginuren zijn nog onder voorbehoud.
* = naar de halve finales (strafschoppen bij een gelijke stand na 90').

BEKERWEDSTRIJDEN DAMES - HALVE FINALES - ZONDAG 19 FEBRUARI 2023

Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
2 Zon. 19 feb.14u30 Winnaar 4 - Winnaar 5 - -
3 Zon. 19 feb.14u30 Winnaar 6 - Winnaar 7 - -
               
Datum en beginuren zijn nog onder voorbehoud.
* = naar de finale (strafschoppen bij een gelijke stand na 90').

BEKERWEDSTRIJDEN DAMES - DE FINALE - MAANDAG 1 MEI 2023

Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
1Ma. 1 mei14u00 Winnaar 2 - Winnaar 3 - -
               
* strafschoppen bij een gelijke stand na 90'.

RECREATIEF VOETBAL - LINKS NAAR DE REEKSEN
Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).

VERANTWOORDELIJKHEID EN COPYRIGHT

* Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
* Het publiceren van uitslagen doen we volgens het principe van de vrije nieuwsgaring.
* De redactie van "Voetbalexpress" raadpleegt en gebruikt regelmatig de gegevens van de app "Best of Belgian Football", waarvan het copyright eveneens in handen is van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
* Deze website zal niet meewerken aan het schriftelijk verspreiden van deze gegevens, waarvan de nadruk ook verboden is door de RBFA.

** De berichten, uitslagen, klassementen en nieuwsjes die we op deze website publiceren zullen nooit enigerlei bepalende noch beslissende invloed kunnen hebben op de praktische werking en de interne en/of externe reglementen en verplichtingen van de clubs, die ons derhalve op geen enkele manier aansprakelijk kunnen stellen voor de inhoud en de gevolgen daarvan.

*** Het overnemen van de door Voetbalexpress (c) gepubliceerde teksten en gegevens is enkel toegelaten mits toestemming van de eindredacteur en/of de webmaster, in hun hoedanigheid van rechthebbende.