Recrea BVA Heren en Dames
Update: 25/12/2022 om 16:08u
Provinciaal Beker van Antwerpen Recrea BVA Heren en Dames
Laatste update: 25/12/2022 om 16:08u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Eenvoudige software voor correcte premiebetalingen aan spelers en trainers.
www.sportspay.be
Meer info...
Onafhankelijk maandblad
www.demaand.be
Meer info...
RECREATIEF VOETBAL - BEKER VAN ANTWERPEN - SEIZOEN 2022-2023

"Voetbal Vlaanderen Antwerpen – Provinciaal Comité" organiseert ieder seizoen onder andere een bekercompetitie volgens het systeem met rechtstreekse uitschakeling.
Op deze pagina ziet u het volledige wedstrijdschema bij de heren en de dames. We publiceren de uitslagen zoals ze op de website van de RBFA vermeld worden. Lees ook het officiële BVA-reglement 2022-2023 (pdf).

BEKERWEDSTRIJDEN HEREN - VOORRONDE - ZONDAG 28 AUGUSTUS 2022

Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
32 Zon. 28 aug.14u00 Team Pouvri - Vb. Boerenbond Broechem * 2 - 5 -
33 Zon. 28 aug.15u00 FC Belgica - SFC Vitesse Boom * 2 - 4 -
34 Zon. 28 aug.14u00 FC Patro Hoevenen *- VC OLSE 1 - 13 - 1
35 Zon. 28 aug.10u00 Vosberg Sport - Antwerp Thunderdogs *0 - 2 -
36 Zon. 28 aug.12u30 Anvers Genclerbirligi FK *- Arakora 3 - 1 -
37 Zon. 28 aug.10u00 KWB Voetbal Hombeek - FC Rounited *1 - 3 -
38 Zon. 28 aug.11u30 Dynamica - SK Laar *0 - 13 -
39 Zon. 28 aug.11u00 Red Boys Elzestraat * - Heffen SK 1 - 15 - 3
      
40 Zon. 28 aug.14u30 Seamen's Chile *- FC Lexyss BG 6 - 1 -
41 Zon. 28 aug.14u30 Esvo *- 's Gravenwezel-Schilde A (ff)5 - 0 -
42 Zon. 28 aug.14u30 FC Bariton - Ostan *0 - 6 -
43 Zon. 28 aug.14u30 SK Berkenrode *- FC Corum 19 10 - 2 -
44 Zat. 27 aug.18u30 KFC Broechem - FC Malinswa *0 - 3 -
45 Zon. 28 aug.15u00 KSV Vlug Vooruit - FC Rood Wit *2 - 24 - 5
46 Zon. 14 aug.14u30 Kon Rapid AC - Kon Kalfort Daghet *1 - 13 - 4
47 Zon. 28 aug.12u00 FC Sint-Anneke - SV Groenendaal *2 - 4 -
        
48 Zon. 28 aug.15u00 FC Koningshof - SC OLVE *2 - 5 -
49 Zon. 28 aug.15u00 OH Fortuna A *- FC Racing Kiel 0 - 09 - 8
50 Zon. 28 aug.13u00 KSC Familia-Academia - SK Nieuw Stabroek *2 - 4 -
51 Zon. 28 aug.13u30 Deurne OB A *- FC Antwerpen Noord 3 - 1 -
52 Zon. 28 aug.15u00 SK De Vrede - VK Simikos *0 - 5 -
53 Zon. 28 aug.10u30 FC Weitse Gans *- SV Sint-Jozef 5 - 1 -
54 Zat. 27 aug.20u00 FC Oxaco-Boechout *- Anadolu Antwerpen 5 - 3 -
55 Zon. 28 aug.15u00 Olvac *- FC Sac 6 - 2 -
56 Zon. 28 aug.10u45 VC Mortsel OG - Cantincrode *1 - 6 -
               
Datum en beginuren kunnen nog aangepast worden.
* = naar de 16e finales (strafschoppen bij een gelijke stand na 90').

BEKERWEDSTRIJDEN HEREN - 16e FINALES - DINSDAG 1 NOVEMBER 2022

Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
16 Din. 1 nov.20u30 SC OLVE * - Vb. Boerenbond Broechem 12 - 0 -
17 Din. 1 nov.14u30 OH Fortuna A * - SFC Vitesse Boom (ff) 5 - 0 -
18 Din. 1 nov.14u30 SK Nieuw Stabroek * - FC Patro Hoevenen 4 - 0 -
19 Din. 1 nov.19u30 Deurne OB A - Antwerp Thunderdogs * 1 - 2 -
20 Din. 1 nov.14u30 VK Simikos * - Anvers Genclerbirligi FK 1 - 14 - 2
21 Din. 1 nov.14u30 FC Weitse Gans * - FC Rounited 3 - 2 -
22 Din. 1 nov.14u30 FC Oxaco-Boechout * - SK Laar (ff) 5 - 0 -
23 Din. 1 nov.14u30 Olvac * - Red Boys Elzestraat 5 - 4 -
      
24 Din. 1 nov.14u30 Cantincrode * - Seamen's Chile 3 - 1 -
25 Din. 1 nov.14u30 FC VDP A *- Esvo (ff) 5 - 0 -
26 Din. 1 nov.14u30 KSVB Driehoek *- Ostan 4 - 0 -
27 Din. 1 nov.14u30 Vremde *- SK Berkenrode 12 - 0 -
28 Din. 1 nov.14u30 FC Ik Dien *- FC Malinswa 6 - 1 -
29 Din. 1 nov.19u00 Groenenhoek * - FC Rood Wit 11 - 0 -
30 Din. 1 nov.14u30 Bacwalde *- Kon Kalfort Daghet 7 - 2 -
31 Din. 1 nov.14u30 VK Valaarhof *- SV Groenendaal 3 - 1 -
               
* = naar de 8e finales (strafschoppen bij een gelijke stand na 90').

BEKERWEDSTRIJDEN HEREN - 8e FINALES - ZONDAG 11 DECEMBER 2022

Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
8Zon. 11 dec.15u00 SC OLVE * - OH Fortuna A 4 - 1 -
9Zon. 11 dec.14u30 SK Nieuw Stabroek * - Antwerp Thunderdogs (ff) 5 - 0 -
10Zon. 11 dec.14u30 VK Simikos * - FC Weitse Gans 3 - 1 -
11Vrij. 25 nov.20u00 FC Oxaco-Boechout - Olvac * 1 - 4 -
      
12Zon. 11 dec.14u30 Cantincrode - FC VDP A * 3 - 5 -
13Zon. 11 dec.14u30 KSVB Driehoek - Vremde * 0 - 5 -
14Zon. 11 dec.15u00 FC Ik Dien - Groenenhoek * 0 - 1 -
15Din. 13 dec.20u30 Bacwalde * - VK Valaarhof (ff) 5 - 0 -
               
* = naar de kwartfinales (strafschoppen bij een gelijke stand na 90').

BEKERWEDSTRIJDEN HEREN - KWARTFINALES - ZONDAG 18 DECEMBER 2022

Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
4Zon. 18 dec.13u00 SC OLVE * - SK Nieuw Stabroek 3 - 0 -
5Zon. 18 dec.12u30 VK Simikos - Olvac * 1 - 13 - 4
6Zon. 18 dec.13u00 FC VDP A - Vremde * 1 - 2 -
7Zon. 18 dec.13u30 Groenenhoek * - Bacwalde 4 - 1 -
               
* = naar de halve finales (strafschoppen bij een gelijke stand na 90').

BEKERWEDSTRIJDEN HEREN - HALVE FINALES - ZONDAG 19 FEBRUARI 2023

Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
2Zon. 19 feb.15u00 SC OLVE - Olvac - -
3Zon. 19 feb.15u00 Vremde - Groenenhoek - -
               
* = naar de finale (strafschoppen bij een gelijke stand na 90').

BEKERWEDSTRIJDEN HEREN - DE FINALE - ZONDAG 7 MEI 2023

Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
1Zon. 7 mei 16u00 Winnaar 2 - Winnaar 3 - -
               
* strafschoppen bij een gelijke stand na 90'.



BEKERWEDSTRIJDEN DAMES - VOORRONDE - ZATERDAG 27 EN ZONDAG 28 AUGUSTUS 2022

Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
16 Zon. 28 aug.11u00 FC Oxaco-Boechout A - VK Valaarhof * 1 - 3 -
17 Zat. 27 aug.20u00 FC Belgica - Groenenhoek A *0 - 4 -
18 Din. 27 sept.20u30 FC VDP - SC OLVE *0 - 3 -
               
* strafschoppen bij een gelijke stand na 90'.

BEKERWEDSTRIJDEN DAMES - 8e FINALES - DINSDAG 1 NOVEMBER 2022

Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
8 Din. 1 nov.14u30 KSV Vlug Vooruit * - VK Valaarhof 1 - 13 - 1
9 Din. 1 nov.14u30 SV Noorse - Groenenhoek A * 2 - 23 - 4
10 Din. 1 nov.14u30 VV Duffel A - SC OLVE * 1 - 13 - 4
11 Din. 1 nov.14u30 Ostan (ff) - KSVB Driehoek * 0 - 5 -
12 Din. 1 nov.14u30 K Wuustwezel FC - Cantincrode A * 0 - 6 -
13 Din. 1 nov.14u30 Alberta Schilde (ff) - VK Simikos A * 0 - 5 -
14 Din. 1 nov.14u30 Vremde (ff) - Bacwalde * 0 - 5 -
15 Woe. 16 nov.20u00 VC Mortsel OG - OH Fortuna A * 0 - 3 -
               
* = naar de kwartfinales (strafschoppen bij een gelijke stand na 90').

BEKERWEDSTRIJDEN DAMES - KWARTFINALES - ZONDAG 11 DECEMBER 2022

Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
4 Zon. 11 dec.15u00 KSV Vlug Vooruit * - Groenenhoek A 2 - 0 -
5 Vrij. 2 dec.20u30 SC OLVE - KSVB Driehoek * 1 - 6 -
6 Zon. 11 dec.12u30 Cantincrode A - VK Simikos A * 1 - 12 - 4
7 Woe. 7 dec.20u30 Bacwalde - OH Fortuna A * 1 - 2 -
               
* = naar de halve finales (strafschoppen bij een gelijke stand na 90').

BEKERWEDSTRIJDEN DAMES - HALVE FINALES - ZONDAG 19 FEBRUARI 2023

Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
2 Zon. 19 feb.15u00 KSV Vlug Vooruit - KSVB Driehoek - -
3 Zon. 19 feb.11u30 VK Simikos A - OH Fortuna A - -
               
* = naar de finale (strafschoppen bij een gelijke stand na 90').

BEKERWEDSTRIJDEN DAMES - DE FINALE - ZONDAG 7 MEI 2023

Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
1Zon. 7 mei14u00 Winnaar 2 - Winnaar 3 - -
               
* strafschoppen bij een gelijke stand na 90'.

RECREATIEF VOETBAL - LINKS NAAR DE REEKSEN
Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).

VERANTWOORDELIJKHEID EN COPYRIGHT

* Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
* Het publiceren van uitslagen doen we volgens het principe van de vrije nieuwsgaring.
* De redactie van "Voetbalexpress" raadpleegt en gebruikt regelmatig de gegevens van de app "Best of Belgian Football", waarvan het copyright eveneens in handen is van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
* Deze website zal niet meewerken aan het schriftelijk verspreiden van deze gegevens, waarvan de nadruk ook verboden is door de RBFA.

** De berichten, uitslagen, klassementen en nieuwsjes die we op deze website publiceren zullen nooit enigerlei bepalende noch beslissende invloed kunnen hebben op de praktische werking en de interne en/of externe reglementen en verplichtingen van de clubs, die ons derhalve op geen enkele manier aansprakelijk kunnen stellen voor de inhoud en de gevolgen daarvan.

*** Het overnemen van de door Voetbalexpress (c) gepubliceerde teksten en gegevens is enkel toegelaten mits toestemming van de eindredacteur en/of de webmaster, in hun hoedanigheid van rechthebbende.