Recreatief Dames C
Update: gisteren om 13:23u
Provinciaal 3e provinciale Recreatief Dames C
Laatste update: gisteren om 13:23u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
De Jupiler Pro League
De NL Eredivisie &
alle Europese Competities
www.voetbaluitslagen.com
Meer info...
Een concept van ABC-Groep
IT-Consultancy
www.itmoov.be
Meer info...
VV-LOGO    DAMESREEKS C - RECREATIEF VOETBAL - SEIZOEN 2022-2023

Op deze pagina ziet u de samenstelling van de Damesreeks C van het Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen en, ter informatie, de kalender, de uitslagen en de rangschikking zoals ze gepubliceerd worden op de website van de RBFA (c).

De 14 ploegen: K Berg-Op Beerzel, KSK 's Gravenwezel-Schilde, Sinaai Girls, VC Mortsel OG,
Alberta FC Schilde, Cantincrode B, Groenenhoek B, OH Fortuna (Helderhoek) B, S.A.V.A.,
FC Patro Hoevenen, FC V.D.P., VV Duffel B, Wit-Rood Antwerpen en FC Amber.
KFC Berendrecht Sport en Hoogstraten VV gaven nog voor het begin van de competitie algemeen forfait.

Recrea Dames Reeks C Geografisch Archief Recrea Dames Reeks C - 2021-2022 1e Provinciale Heren 1e Provinciale Vrouwen
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 20 (5 februari 2023)
Vrij. 03/02 20u00 Groenenhoek B - Sinaai Girls 10 - 0
Zat. 04/02 12u45 FC Amber - K Berg Op Beerzel 0 - 6
Zat. 04/02 18u00 VC Mortsel OG - FC VDP 4 - 1
Zat. 04/02 18u00 Cantincrode B - SAVA 4 - 1
Zat. 04/02 18u00 Wit Rood Antwerpen - FC Patro Hoevenen 4 - 0
Zon. 05/02 10u00 OH Fortuna B - Alberta FC Schilde 6 - 0
- - - KSK 's Gr'wezel Schilde - vrij  
- - - KVV Duffel B - vrij  

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 20 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Berg Op Beerzel 18 15 1 2 92 24 47
2 Wit Rood Antwerpen 16 11 5 0 62 24 33
3 Cantincrode B 14 10 3 1 33 22 31
4 Groenenhoek B 15 9 5 1 57 35 28
5 Alberta FC Schilde 15 9 5 1 51 37 28
6 KVV Duffel B 16 9 6 1 30 44 28
7 OH Fortuna B 17 8 6 3 40 41 27
8 KSK 's Gr'wezel Schilde 16 8 6 2 31 31 26
9 FC VDP 16 6 8 2 41 30 20
10 VC Mortsel OG 16 4 11 1 20 37 13
11 Sinaai Girls 15 3 10 2 28 64 11
12 FC Patro Hoevenen 17 3 12 2 13 55 11
13 FC Amber 14 2 8 4 16 37 10
14 SAVA 17 2 13 2 17 50 8

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (4 september 2022)
Wit Rood Antwerpen - vrij  
Groenenhoek B - KVV Duffel B 5 - 1
Alberta FC Schilde - SAVA 4 - 4
KSK 's Gr'wezel Schilde - VC Mortsel OG 2 - 0
FC Patro Hoevenen - K Berg Op Beerzel 2 - 6
Sinaai Girls - OH Fortuna B 4 - 5
FC Amber - vrij  
FC VDP - Cantincrode B 0 - 1


Speeldag 2 (11 september 2022)
FC Amber - FC Patro Hoevenen (ff.) 5 - 0
Wit Rood Antwerpen - Sinaai Girls 5 - 2
VC Mortsel OG - Groenenhoek B 1 - 5
Cantincrode B - vrij  
KVV Duffel B - vrij  
K Berg Op Beerzel - Alberta FC Schilde 6 - 4
OH Fortuna B - FC VDP 1 - 13
SAVA - KSK 's Gr'wezel Schilde 1 - 2


Speeldag 3 (18 september 2022)
VC Mortsel OG - vrij  
Alberta FC Schilde - FC Amber 7 - 0
KSK 's Gr'wezel Schilde - Groenenhoek B 5 - 3
FC Patro Hoevenen - Cantincrode B 0 - 5
Sinaai Girls - KVV Duffel B (ff.) 5 - 0
OH Fortuna B - vrij  
FC VDP - Wit Rood Antwerpen 5 - 0
SAVA - K Berg Op Beerzel 0 - 7


Speeldag 4 (25 september 2022)
Groenenhoek B - vrij  
FC Amber - SAVA 1 - 2
Cantincrode B - Alberta FC Schilde 5 - 2
VC Mortsel OG - Sinaai Girls 3 - 0
Wit Rood Antwerpen - vrij  
KVV Duffel B - FC VDP 0 - 5
K Berg Op Beerzel - KSK 's Gr'wezel Schilde 3 - 5
OH Fortuna B - FC Patro Hoevenen (ff.) 5 - 0


Speeldag 5 (2 oktober 2022)
FC Patro Hoevenen - Wit Rood Antwerpen 2 - 0
KSK 's Gr'wezel Schilde - vrij  
Alberta FC Schilde - OH Fortuna B 4 - 0
Sinaai Girls - Groenenhoek B 3 - 5
K Berg Op Beerzel - FC Amber 2 - 2
KVV Duffel B - vrij  
FC VDP - VC Mortsel OG 2 - 0
SAVA - Cantincrode B 0 - 2


Speeldag 6 (9 oktober 2022)
Groenenhoek B - FC VDP 4 - 3
Sinaai Girls - vrij  
FC Amber - KSK 's Gr'wezel Schilde 1 - 2
Wit Rood Antwerpen - Alberta FC Schilde 3 - 4
VC Mortsel OG - vrij  
Cantincrode B - K Berg Op Beerzel 0 - 3
KVV Duffel B - FC Patro Hoevenen 2 - 0
OH Fortuna B - SAVA 4 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 12 oktober 2022)
K Berg Op Beerzel - Alberta FC Schilde 6 - 4 Speeldag 2


Speeldag 7 (16 oktober 2022)
FC Patro Hoevenen - VC Mortsel OG 1 - 2
Alberta FC Schilde - KVV Duffel B 2 - 0
KSK 's Gr'wezel Schilde - Sinaai Girls 5 - 0
FC Amber - Cantincrode B 18/02
K Berg Op Beerzel - OH Fortuna B 5 - 1
Groenenhoek B - vrij  
FC VDP - vrij  
SAVA - Wit Rood Antwerpen 0 - 5


Inhaalwedstrijden (dinsdag 18 oktober 2022)
Cantincrode B - Alberta FC Schilde 5 - 2 Speeldag 4


Speeldag 8 (23 oktober 2022)
Groenenhoek B - FC Patro Hoevenen 8 - 0
Sinaai Girls - FC VDP 18/02
Wit Rood Antwerpen - K Berg Op Beerzel 4 - 5
VC Mortsel OG - Alberta FC Schilde 1 - 3
Cantincrode B - KSK 's Gr'wezel Schilde 2 - 0
KVV Duffel B - SAVA 2 - 1
OH Fortuna B - FC Amber 2 - 1


Speeldag 9 (30 oktober 2022)
FC Patro Hoevenen - vrij  
KSK 's Gr'wezel Schilde - FC VDP 2 - 2
Alberta FC Schilde - Groenenhoek B 05/05
FC Amber - Wit Rood Antwerpen 0 - 4
Cantincrode B - OH Fortuna B 1 - 0
K Berg Op Beerzel - KVV Duffel B 10 - 0
Sinaai Girls - vrij  
SAVA - VC Mortsel OG 0 - 4


Speeldag 10 (6 november 2022)
Alberta FC Schilde - vrij  
Groenenhoek B - SAVA 3 - 1
Sinaai Girls - FC Patro Hoevenen 1 - 1
VC Mortsel OG - K Berg Op Beerzel 0 - 7
Wit Rood Antwerpen - Cantincrode B 8 - 0
KVV Duffel B - FC Amber 1 - 1
FC VDP - vrij  
OH Fortuna B - KSK 's Gr'wezel Schilde 2 - 1


Speeldag 11 (13 november 2022)
FC Patro Hoevenen - FC VDP 3 - 1
KSK 's Gr'wezel Schilde - vrij  
Alberta FC Schilde - Sinaai Girls 9 - 1
FC Amber - VC Mortsel OG 2 - 2
Cantincrode B - KVV Duffel B 3 - 4
K Berg Op Beerzel - Groenenhoek B 6 - 1
OH Fortuna B - Wit Rood Antwerpen 1 - 3
SAVA - vrij  


Speeldag 12 (20 november 2022)
Groenenhoek B - FC Amber 3 - 0
K Berg Op Beerzel - vrij  
Sinaai Girls - SAVA 4 - 2
Wit Rood Antwerpen - KSK 's Gr'wezel Schilde 9 - 0
VC Mortsel OG - Cantincrode B 0 - 4
KVV Duffel B - OH Fortuna B 3 - 1
FC Patro Hoevenen - vrij  
FC VDP - Alberta FC Schilde 0 - 3


Inhaalwedstrijden (dinsdag 22 november 2022)
SAVA - FC VDP 1 - 2 Speeldag 13


Speeldag 13 (27 november 2022)
KSK 's Gr'wezel Schilde - FC Patro Hoevenen 3 - 0
Alberta FC Schilde - vrij  
FC Amber - vrij  
Cantincrode B - Groenenhoek B 2 - 1
Wit Rood Antwerpen - KVV Duffel B 5 - 0
K Berg Op Beerzel - Sinaai Girls 7 - 2
OH Fortuna B - VC Mortsel OG 3 - 1
SAVA - FC VDP 1 - 2


Speeldag 14 (4 december 2022)
Groenenhoek B - OH Fortuna B 3 - 3
Cantincrode B - vrij  
KSK 's Gr'wezel Schilde - KVV Duffel B 2 - 4
FC Patro Hoevenen - Alberta FC Schilde 2 - 4
Sinaai Girls - FC Amber 02/05
VC Mortsel OG - Wit Rood Antwerpen 0 - 1
SAVA - vrij  
FC VDP - K Berg Op Beerzel 1 - 3


Inhaalwedstrijden (woensdag 7 december 2022)
VC Mortsel OG - K Berg Op Beerzel 0 - 7 Speeldag 10


Speeldag 15 (11 december 2022)
Alberta FC Schilde - KSK 's Gr'wezel Schilde 2 - 0
FC Amber - FC VDP 0 - 5
Wit Rood Antwerpen - Groenenhoek B 3 - 1
Cantincrode B - Sinaai Girls 1 - 1
KVV Duffel B - VC Mortsel OG 2 - 1
K Berg Op Beerzel - vrij  
OH Fortuna B - vrij  
SAVA - FC Patro Hoevenen 1 - 2


Speeldag 16 (18 december 2022)
FC Amber - vrij  
Cantincrode B - FC VDP uitg.
Wit Rood Antwerpen - vrij  
VC Mortsel OG - KSK 's Gr'wezel Schilde 0 - 1
K Berg Op Beerzel - FC Patro Hoevenen 6 - 0
KVV Duffel B - Groenenhoek B 6 - 2
OH Fortuna B - Sinaai Girls 5 - 0
SAVA - Alberta FC Schilde uitg.


Inhaalwedstrijden (dinsdag 20 december 2022)
FC VDP - Cantincrode B 0 - 1 Speeldag 1


Inhaalwedstrijden (vrijdag 6 januari 2023)
KSK 's Gr'wezel Schilde - FC VDP 2 - 2 Speeldag 9


Inhaalwedstrijden (zaterdag 7 januari 2023)
KVV Duffel B - SAVA 2 - 1 Speeldag 8


Inhaalwedstrijden (woensdag 11 januari 2023)
VC Mortsel OG - KSK 's Gr'wezel Schilde 0 - 1 Speeldag 16


Speeldag 17 (15 januari 2023)
Groenenhoek B - VC Mortsel OG 3 - 1
KVV Duffel B - vrij  
Alberta FC Schilde - K Berg Op Beerzel 1 - 6
FC Patro Hoevenen - FC Amber 0 - 2
KSK 's Gr'wezel Schilde - SAVA 0 - 1
Sinaai Girls - Wit Rood Antwerpen 4 - 3
Cantincrode B - vrij  
FC VDP - OH Fortuna B 1 - 1


Speeldag 18 (22 januari 2023)
Groenenhoek B - KSK 's Gr'wezel Schilde uitg.
FC Amber - Alberta FC Schilde uitg.
VC Mortsel OG - vrij  
Wit Rood Antwerpen - FC VDP (ff.) 5 - 0
Cantincrode B - FC Patro Hoevenen uitg.
K Berg Op Beerzel - SAVA 3 - 0
KVV Duffel B - Sinaai Girls 3 - 1
OH Fortuna B - vrij  


Inhaalwedstrijden (zaterdag 28 januari 2023)
Wit Rood Antwerpen - Groenenhoek B 3 - 1 Speeldag 15


Speeldag 19 (29 januari 2023)
Groenenhoek B - vrij  
Alberta FC Schilde - Cantincrode B 2 - 3
KSK 's Gr'wezel Schilde - K Berg Op Beerzel 1 - 1
FC Patro Hoevenen - OH Fortuna B 0 - 0
Sinaai Girls - VC Mortsel OG 11/02
Wit Rood Antwerpen - vrij  
FC VDP - KVV Duffel B 0 - 2
SAVA - FC Amber 1 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 1 februari 2023)
FC Amber - Wit Rood Antwerpen 0 - 4 Speeldag 9


Speeldag 20 (5 februari 2023)
KSK 's Gr'wezel Schilde - vrij  
Groenenhoek B - Sinaai Girls 10 - 0
FC Amber - K Berg Op Beerzel 0 - 6
VC Mortsel OG - FC VDP 4 - 1
Cantincrode B - SAVA 4 - 1
Wit Rood Antwerpen - FC Patro Hoevenen 4 - 0
KVV Duffel B - vrij  
OH Fortuna B - Alberta FC Schilde 6 - 0


Inhaalwedstrijden (zaterdag 11 februari 2023)
Sinaai Girls - VC Mortsel OG   Speeldag 19


Speeldag 21 (12 februari 2023)
Alberta FC Schilde - Wit Rood Antwerpen
KSK 's Gr'wezel Schilde - FC Amber
FC Patro Hoevenen - KVV Duffel B
Sinaai Girls - vrij
K Berg Op Beerzel - Cantincrode B
VC Mortsel OG - vrij
FC VDP - Groenenhoek B
SAVA - OH Fortuna B


Inhaalwedstrijden (zaterdag 18 februari 2023)
FC Amber - Cantincrode B   Speeldag 7
Sinaai Girls - FC VDP   Speeldag 8


Speeldag 22 (26 februari 2023)
FC VDP - vrij
Groenenhoek B - vrij
Sinaai Girls - KSK 's Gr'wezel Schilde
Wit Rood Antwerpen - SAVA
VC Mortsel OG - FC Patro Hoevenen
Cantincrode B - FC Amber
KVV Duffel B - Alberta FC Schilde
OH Fortuna B - K Berg Op Beerzel


Speeldag 23 (5 maart 2023)
Alberta FC Schilde - VC Mortsel OG
FC Patro Hoevenen - Groenenhoek B
KSK 's Gr'wezel Schilde - Cantincrode B
FC Amber - OH Fortuna B
K Berg Op Beerzel - Wit Rood Antwerpen
FC VDP - Sinaai Girls
SAVA - KVV Duffel B


Speeldag 24 (12 maart 2023)
Groenenhoek B - Alberta FC Schilde
FC Patro Hoevenen - vrij
Sinaai Girls - vrij
VC Mortsel OG - SAVA
Wit Rood Antwerpen - FC Amber
KVV Duffel B - K Berg Op Beerzel
OH Fortuna B - Cantincrode B
FC VDP - KSK 's Gr'wezel Schilde


Speeldag 25 (19 maart 2023)
FC Patro Hoevenen - Sinaai Girls
KSK 's Gr'wezel Schilde - OH Fortuna B
Alberta FC Schilde - vrij
FC Amber - KVV Duffel B
Cantincrode B - Wit Rood Antwerpen
K Berg Op Beerzel - VC Mortsel OG
FC VDP - vrij
SAVA - Groenenhoek B


Speeldag 26 (26 maart 2023)
SAVA - vrij
Groenenhoek B - K Berg Op Beerzel
Sinaai Girls - Alberta FC Schilde
VC Mortsel OG - FC Amber
Wit Rood Antwerpen - OH Fortuna B
KVV Duffel B - Cantincrode B
KSK 's Gr'wezel Schilde - vrij
FC VDP - FC Patro Hoevenen


Speeldag 27 (2 april 2023)
FC Patro Hoevenen - vrij
Alberta FC Schilde - FC VDP
KSK 's Gr'wezel Schilde - Wit Rood Antwerpen
FC Amber - Groenenhoek B
Cantincrode B - VC Mortsel OG
K Berg Op Beerzel - vrij
OH Fortuna B - KVV Duffel B
SAVA - Sinaai Girls


Speeldag 28 (16 april 2023)
Groenenhoek B - Cantincrode B
FC Amber - vrij
FC Patro Hoevenen - KSK 's Gr'wezel Schilde
Sinaai Girls - K Berg Op Beerzel
VC Mortsel OG - OH Fortuna B
KVV Duffel B - Wit Rood Antwerpen
Alberta FC Schilde - vrij
FC VDP - SAVA


Speeldag 29 (23 april 2023)
Alberta FC Schilde - FC Patro Hoevenen
FC Amber - Sinaai Girls
Wit Rood Antwerpen - VC Mortsel OG
Cantincrode B - vrij
K Berg Op Beerzel - FC VDP
KVV Duffel B - KSK 's Gr'wezel Schilde
OH Fortuna B - Groenenhoek B
SAVA - vrij


Speeldag 30 (30 april 2023)
Groenenhoek B - Wit Rood Antwerpen
OH Fortuna B - vrij
KSK 's Gr'wezel Schilde - Alberta FC Schilde
FC Patro Hoevenen - SAVA
Sinaai Girls - Cantincrode B
VC Mortsel OG - KVV Duffel B
K Berg Op Beerzel - vrij
FC VDP - FC Amber


Inhaalwedstrijden (dinsdag 2 mei 2023)
Sinaai Girls - FC Amber   Speeldag 14


Inhaalwedstrijden (vrijdag 5 mei 2023)
Alberta FC Schilde - Groenenhoek B   Speeldag 9


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Berg Op Beerzel 472225
2Wit Rood Antwerpen 332112
3Cantincrode B 311615
4Alberta FC Schilde 281612
5KVV Duffel B 28199
6Groenenhoek B 28226
7OH Fortuna B 27216
8KSK 's Gr'wezel Schilde 261412
9FC VDP 20713
10VC Mortsel OG 1367
11FC Patro Hoevenen 1174
12Sinaai Girls 11101
13FC Amber 1046
14SAVA 817


VERLIESPUNTEN NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Berg Op Beerzel 752
2Cantincrode B 1183
3Wit Rood Antwerpen 1569
4Alberta FC Schilde 1789
5Groenenhoek B 17215
6KVV Duffel B 20515
7KSK 's Gr'wezel Schilde 221012
8OH Fortuna B 24618
9FC VDP 281414
10FC Amber 321715
11Sinaai Girls 34826
12VC Mortsel OG 351817
13FC Patro Hoevenen 401723
14SAVA 432320


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVV Duffel B 1293
2Wit Rood Antwerpen 1293
3K Berg Op Beerzel 1037
4Cantincrode B 1046
5OH Fortuna B 862
6Groenenhoek B 660
7KSK 's Gr'wezel Schilde 523
8FC Amber 404
9SAVA 413
10Alberta FC Schilde 330
11Sinaai Girls 330
12VC Mortsel OG 330
13FC Patro Hoevenen 110
14FC VDP 110


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Berg Op Beerzel 924844
2Wit Rood Antwerpen 624616
3Groenenhoek B 573918
4Alberta FC Schilde 513120
5FC VDP 41932
6OH Fortuna B 402911
7Cantincrode B 331815
8KSK 's Gr'wezel Schilde 312011
9KVV Duffel B 301911
10Sinaai Girls 28217
11VC Mortsel OG 20911
12SAVA 17413
13FC Amber 1697
14FC Patro Hoevenen 13103


TEGENDOELPUNTEN NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Cantincrode B 221210
2K Berg Op Beerzel 24159
3Wit Rood Antwerpen 241212
4FC VDP 301020
5KSK 's Gr'wezel Schilde 311120
6Groenenhoek B 35926
7VC Mortsel OG 372215
8FC Amber 372116
9Alberta FC Schilde 371423
10OH Fortuna B 412021
11KVV Duffel B 441232
12SAVA 502525
13FC Patro Hoevenen 552035
14Sinaai Girls 641648


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 20 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1K Berg Op Beerzel 12 15x
2KSK 's Gr'wezel Schilde 6 6 
3KVV Duffel B 6x6x
4Alberta FC Schilde 5 5 
5Wit Rood Antwerpen 5 5 
6FC VDP 4 4 
7Groenenhoek B 4 4 
8Cantincrode B 3x6x
9OH Fortuna B 1x6x
10FC Amber 1 2 
11FC Patro Hoevenen 1 2 
12VC Mortsel OG 1x2 
13SAVA 1 1 
14Sinaai Girls 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Wit Rood Antwerpen 853
2K Berg Op Beerzel 734
3Cantincrode B 624
4Alberta FC Schilde 541
5FC VDP 422
6KSK 's Gr'wezel Schilde 431
7OH Fortuna B 431
8Groenenhoek B 330
9FC Amber 211
10KVV Duffel B 211
11VC Mortsel OG 211
12FC Patro Hoevenen 220
13SAVA 101
14Sinaai Girls 110


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Berg Op Beerzel 1899
2Groenenhoek B 1587
3Alberta FC Schilde 1486
4OH Fortuna B 1495
5Wit Rood Antwerpen 1495
6FC VDP 1248
7SAVA 1248
8Cantincrode B 1275
9KSK 's Gr'wezel Schilde 1275
10Sinaai Girls 1165
11KVV Duffel B 1174
12VC Mortsel OG 1046
13FC Amber 945
14FC Patro Hoevenen 752


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Groenenhoek B 000
2K Berg Op Beerzel 000
3Alberta FC Schilde 101
4Cantincrode B 211
5Wit Rood Antwerpen 202
6OH Fortuna B 303
7FC VDP 431
8KSK 's Gr'wezel Schilde 413
9Sinaai Girls 404
10SAVA 541
11FC Amber 532
12KVV Duffel B 514
13VC Mortsel OG 642
14FC Patro Hoevenen 1037


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 20 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Groenenhoek B 8 7 1 0 39 9 22
2 K Berg Op Beerzel 9 7 1 1 48 15 22
3 Wit Rood Antwerpen 9 7 0 2 46 12 21
4 OH Fortuna B 9 7 0 2 29 20 21
5 KVV Duffel B 8 6 1 1 19 12 19
6 Alberta FC Schilde 8 5 1 2 31 14 16
7 Cantincrode B 8 5 1 2 18 12 16
8 KSK 's Gr'wezel Schilde 8 4 2 2 20 11 14
9 Sinaai Girls 6 3 1 2 21 16 10
10 FC VDP 7 2 1 4 9 10 7
11 FC Patro Hoevenen 8 2 1 5 10 20 7
12 VC Mortsel OG 8 2 0 6 9 22 6
13 FC Amber 7 1 1 5 9 21 4
14 SAVA 8 0 1 7 4 25 1

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 20 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 K Berg Op Beerzel 9 8 1 0 44 9 25
2 Cantincrode B 6 5 0 1 15 10 15
3 FC VDP 9 4 1 4 32 20 13
4 Wit Rood Antwerpen 7 4 0 3 16 12 12
5 Alberta FC Schilde 7 4 0 3 20 23 12
6 KSK 's Gr'wezel Schilde 8 4 0 4 11 20 12
7 KVV Duffel B 8 3 0 5 11 32 9
8 VC Mortsel OG 8 2 1 5 11 15 7
9 SAVA 9 2 1 6 13 25 7
10 Groenenhoek B 7 2 0 5 18 26 6
11 FC Amber 7 1 3 3 7 16 6
12 OH Fortuna B 8 1 3 4 11 21 6
13 FC Patro Hoevenen 9 1 1 7 3 35 4
14 Sinaai Girls 9 0 1 8 7 48 1

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Alberta FC Schilde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Alberta FC Schilde - SAVA 4 - 4
11/09/2022 2 K Berg Op Beerzel - Alberta FC Schilde 12/10   Speeldag 
18/09/2022 3 Alberta FC Schilde - FC Amber 7 - 0
25/09/2022 4 Cantincrode B - Alberta FC Schilde 18/10   Speeldag 
02/10/2022 5 Alberta FC Schilde - OH Fortuna B 4 - 0
09/10/2022 6 Wit Rood Antwerpen - Alberta FC Schilde 3 - 4
12/10/2022 2 K Berg Op Beerzel - Alberta FC Schilde 6 - 4
16/10/2022 7 Alberta FC Schilde - KVV Duffel B 2 - 0
18/10/2022 4 Cantincrode B - Alberta FC Schilde 5 - 2
23/10/2022 8 VC Mortsel OG - Alberta FC Schilde 1 - 3
30/10/2022 9 Alberta FC Schilde - Groenenhoek B 05/05   Speeldag 
06/11/2022 10 Alberta FC Schilde - vrijSpeeldag 
13/11/2022 11 Alberta FC Schilde - Sinaai Girls 9 - 1
20/11/2022 12 FC VDP - Alberta FC Schilde 0 - 3
27/11/2022 13 Alberta FC Schilde - vrijSpeeldag 
04/12/2022 14 FC Patro Hoevenen - Alberta FC Schilde 2 - 4
11/12/2022 15 Alberta FC Schilde - KSK 's Gr'wezel Schilde 2 - 0
18/12/2022 16 SAVA - Alberta FC Schilde uitg. 
15/01/2023 17 Alberta FC Schilde - K Berg Op Beerzel 1 - 6
22/01/2023 18 FC Amber - Alberta FC Schilde uitg. 
29/01/2023 19 Alberta FC Schilde - Cantincrode B 2 - 3
05/02/2023 20 OH Fortuna B - Alberta FC Schilde 6 - 0
12/02/2023 21 Alberta FC Schilde - Wit Rood Antwerpen Speeldag 
26/02/2023 22 KVV Duffel B - Alberta FC Schilde Speeldag 
05/03/2023 23 Alberta FC Schilde - VC Mortsel OG Speeldag 
12/03/2023 24 Groenenhoek B - Alberta FC Schilde Speeldag 
19/03/2023 25 Alberta FC Schilde - vrijSpeeldag 
26/03/2023 26 Sinaai Girls - Alberta FC Schilde Speeldag 
02/04/2023 27 Alberta FC Schilde - FC VDP Speeldag 
16/04/2023 28 Alberta FC Schilde - vrijSpeeldag 
23/04/2023 29 Alberta FC Schilde - FC Patro Hoevenen Speeldag 
30/04/2023 30 KSK 's Gr'wezel Schilde - Alberta FC Schilde Speeldag 
05/05/2023 9 Alberta FC Schilde - Groenenhoek B uitg. 

Cantincrode B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 FC VDP - Cantincrode B 20/12   Speeldag 
11/09/2022 2 Cantincrode B - vrijSpeeldag 
18/09/2022 3 FC Patro Hoevenen - Cantincrode B 0 - 5
25/09/2022 4 Cantincrode B - Alberta FC Schilde 18/10   Speeldag 
02/10/2022 5 SAVA - Cantincrode B 0 - 2
09/10/2022 6 Cantincrode B - K Berg Op Beerzel 0 - 3
16/10/2022 7 FC Amber - Cantincrode B 18/02   Speeldag 
18/10/2022 4 Cantincrode B - Alberta FC Schilde 5 - 2
23/10/2022 8 Cantincrode B - KSK 's Gr'wezel Schilde 2 - 0
30/10/2022 9 Cantincrode B - OH Fortuna B 1 - 0
06/11/2022 10 Wit Rood Antwerpen - Cantincrode B 8 - 0
13/11/2022 11 Cantincrode B - KVV Duffel B 3 - 4
20/11/2022 12 VC Mortsel OG - Cantincrode B 0 - 4
27/11/2022 13 Cantincrode B - Groenenhoek B 2 - 1
04/12/2022 14 Cantincrode B - vrijSpeeldag 
11/12/2022 15 Cantincrode B - Sinaai Girls 1 - 1
18/12/2022 16 Cantincrode B - FC VDP uitg. 
20/12/2022 1 FC VDP - Cantincrode B 0 - 1
15/01/2023 17 Cantincrode B - vrijSpeeldag 
22/01/2023 18 Cantincrode B - FC Patro Hoevenen uitg. 
29/01/2023 19 Alberta FC Schilde - Cantincrode B 2 - 3
05/02/2023 20 Cantincrode B - SAVA 4 - 1
12/02/2023 21 K Berg Op Beerzel - Cantincrode B Speeldag 
18/02/2023 7 FC Amber - Cantincrode B uitg. 
26/02/2023 22 Cantincrode B - FC Amber Speeldag 
05/03/2023 23 KSK 's Gr'wezel Schilde - Cantincrode B Speeldag 
12/03/2023 24 OH Fortuna B - Cantincrode B Speeldag 
19/03/2023 25 Cantincrode B - Wit Rood Antwerpen Speeldag 
26/03/2023 26 KVV Duffel B - Cantincrode B Speeldag 
02/04/2023 27 Cantincrode B - VC Mortsel OG Speeldag 
16/04/2023 28 Groenenhoek B - Cantincrode B Speeldag 
23/04/2023 29 Cantincrode B - vrijSpeeldag 
30/04/2023 30 Sinaai Girls - Cantincrode B Speeldag 

FC Amber

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 FC Amber - vrijSpeeldag 
11/09/2022 2 FC Amber - FC Patro Hoevenen (ff.) 5 - 0
18/09/2022 3 Alberta FC Schilde - FC Amber 7 - 0
25/09/2022 4 FC Amber - SAVA 1 - 2
02/10/2022 5 K Berg Op Beerzel - FC Amber 2 - 2
09/10/2022 6 FC Amber - KSK 's Gr'wezel Schilde 1 - 2
16/10/2022 7 FC Amber - Cantincrode B 18/02   Speeldag 
23/10/2022 8 OH Fortuna B - FC Amber 2 - 1
30/10/2022 9 FC Amber - Wit Rood Antwerpen 01/02   Speeldag 
06/11/2022 10 KVV Duffel B - FC Amber 1 - 1
13/11/2022 11 FC Amber - VC Mortsel OG 2 - 2
20/11/2022 12 Groenenhoek B - FC Amber 3 - 0
27/11/2022 13 FC Amber - vrijSpeeldag 
04/12/2022 14 Sinaai Girls - FC Amber 02/05   Speeldag 
11/12/2022 15 FC Amber - FC VDP 0 - 5
18/12/2022 16 FC Amber - vrijSpeeldag 
15/01/2023 17 FC Patro Hoevenen - FC Amber 0 - 2
22/01/2023 18 FC Amber - Alberta FC Schilde uitg. 
29/01/2023 19 SAVA - FC Amber 1 - 1
01/02/2023 9 FC Amber - Wit Rood Antwerpen 0 - 4
05/02/2023 20 FC Amber - K Berg Op Beerzel 0 - 6
12/02/2023 21 KSK 's Gr'wezel Schilde - FC Amber Speeldag 
18/02/2023 7 FC Amber - Cantincrode B uitg. 
26/02/2023 22 Cantincrode B - FC Amber Speeldag 
05/03/2023 23 FC Amber - OH Fortuna B Speeldag 
12/03/2023 24 Wit Rood Antwerpen - FC Amber Speeldag 
19/03/2023 25 FC Amber - KVV Duffel B Speeldag 
26/03/2023 26 VC Mortsel OG - FC Amber Speeldag 
02/04/2023 27 FC Amber - Groenenhoek B Speeldag 
16/04/2023 28 FC Amber - vrijSpeeldag 
23/04/2023 29 FC Amber - Sinaai Girls Speeldag 
30/04/2023 30 FC VDP - FC Amber Speeldag 
02/05/2023 14 Sinaai Girls - FC Amber uitg. 

FC Patro Hoevenen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 FC Patro Hoevenen - K Berg Op Beerzel 2 - 6
11/09/2022 2 FC Amber - FC Patro Hoevenen (ff.) 5 - 0
18/09/2022 3 FC Patro Hoevenen - Cantincrode B 0 - 5
25/09/2022 4 OH Fortuna B - FC Patro Hoevenen (ff.) 5 - 0
02/10/2022 5 FC Patro Hoevenen - Wit Rood Antwerpen 2 - 0
09/10/2022 6 KVV Duffel B - FC Patro Hoevenen 2 - 0
16/10/2022 7 FC Patro Hoevenen - VC Mortsel OG 1 - 2
23/10/2022 8 Groenenhoek B - FC Patro Hoevenen 8 - 0
30/10/2022 9 FC Patro Hoevenen - vrijSpeeldag 
06/11/2022 10 Sinaai Girls - FC Patro Hoevenen 1 - 1
13/11/2022 11 FC Patro Hoevenen - FC VDP 3 - 1
20/11/2022 12 FC Patro Hoevenen - vrijSpeeldag 
27/11/2022 13 KSK 's Gr'wezel Schilde - FC Patro Hoevenen 3 - 0
04/12/2022 14 FC Patro Hoevenen - Alberta FC Schilde 2 - 4
11/12/2022 15 SAVA - FC Patro Hoevenen 1 - 2
18/12/2022 16 K Berg Op Beerzel - FC Patro Hoevenen 6 - 0
15/01/2023 17 FC Patro Hoevenen - FC Amber 0 - 2
22/01/2023 18 Cantincrode B - FC Patro Hoevenen uitg. 
29/01/2023 19 FC Patro Hoevenen - OH Fortuna B 0 - 0
05/02/2023 20 Wit Rood Antwerpen - FC Patro Hoevenen 4 - 0
12/02/2023 21 FC Patro Hoevenen - KVV Duffel B Speeldag 
26/02/2023 22 VC Mortsel OG - FC Patro Hoevenen Speeldag 
05/03/2023 23 FC Patro Hoevenen - Groenenhoek B Speeldag 
12/03/2023 24 FC Patro Hoevenen - vrijSpeeldag 
19/03/2023 25 FC Patro Hoevenen - Sinaai Girls Speeldag 
26/03/2023 26 FC VDP - FC Patro Hoevenen Speeldag 
02/04/2023 27 FC Patro Hoevenen - vrijSpeeldag 
16/04/2023 28 FC Patro Hoevenen - KSK 's Gr'wezel Schilde Speeldag 
23/04/2023 29 Alberta FC Schilde - FC Patro Hoevenen Speeldag 
30/04/2023 30 FC Patro Hoevenen - SAVA Speeldag 

FC VDP

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 FC VDP - Cantincrode B 20/12   Speeldag 
11/09/2022 2 OH Fortuna B - FC VDP 1 - 13
18/09/2022 3 FC VDP - Wit Rood Antwerpen 5 - 0
25/09/2022 4 KVV Duffel B - FC VDP 0 - 5
02/10/2022 5 FC VDP - VC Mortsel OG 2 - 0
09/10/2022 6 Groenenhoek B - FC VDP 4 - 3
16/10/2022 7 FC VDP - vrijSpeeldag 
23/10/2022 8 Sinaai Girls - FC VDP 18/02   Speeldag 
30/10/2022 9 KSK 's Gr'wezel Schilde - FC VDP 06/01   Speeldag 
06/11/2022 10 FC VDP - vrijSpeeldag 
13/11/2022 11 FC Patro Hoevenen - FC VDP 3 - 1
20/11/2022 12 FC VDP - Alberta FC Schilde 0 - 3
22/11/2022 13 SAVA - FC VDP 1 - 2
27/11/2022 13 SAVA - FC VDP 22/11   Speeldag 
04/12/2022 14 FC VDP - K Berg Op Beerzel 1 - 3
11/12/2022 15 FC Amber - FC VDP 0 - 5
18/12/2022 16 Cantincrode B - FC VDP uitg. 
20/12/2022 1 FC VDP - Cantincrode B 0 - 1
06/01/2023 9 KSK 's Gr'wezel Schilde - FC VDP 2 - 2
15/01/2023 17 FC VDP - OH Fortuna B 1 - 1
22/01/2023 18 Wit Rood Antwerpen - FC VDP (ff.) 5 - 0
29/01/2023 19 FC VDP - KVV Duffel B 0 - 2
05/02/2023 20 VC Mortsel OG - FC VDP 4 - 1
12/02/2023 21 FC VDP - Groenenhoek B Speeldag 
18/02/2023 8 Sinaai Girls - FC VDP uitg. 
26/02/2023 22 FC VDP - vrijSpeeldag 
05/03/2023 23 FC VDP - Sinaai Girls Speeldag 
12/03/2023 24 FC VDP - KSK 's Gr'wezel Schilde Speeldag 
19/03/2023 25 FC VDP - vrijSpeeldag 
26/03/2023 26 FC VDP - FC Patro Hoevenen Speeldag 
02/04/2023 27 Alberta FC Schilde - FC VDP Speeldag 
16/04/2023 28 FC VDP - SAVA Speeldag 
23/04/2023 29 K Berg Op Beerzel - FC VDP Speeldag 
30/04/2023 30 FC VDP - FC Amber Speeldag 

Groenenhoek B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Groenenhoek B - KVV Duffel B 5 - 1
11/09/2022 2 VC Mortsel OG - Groenenhoek B 1 - 5
18/09/2022 3 KSK 's Gr'wezel Schilde - Groenenhoek B 5 - 3
25/09/2022 4 Groenenhoek B - vrijSpeeldag 
02/10/2022 5 Sinaai Girls - Groenenhoek B 3 - 5
09/10/2022 6 Groenenhoek B - FC VDP 4 - 3
16/10/2022 7 Groenenhoek B - vrijSpeeldag 
23/10/2022 8 Groenenhoek B - FC Patro Hoevenen 8 - 0
30/10/2022 9 Alberta FC Schilde - Groenenhoek B 05/05   Speeldag 
06/11/2022 10 Groenenhoek B - SAVA 3 - 1
13/11/2022 11 K Berg Op Beerzel - Groenenhoek B 6 - 1
20/11/2022 12 Groenenhoek B - FC Amber 3 - 0
27/11/2022 13 Cantincrode B - Groenenhoek B 2 - 1
04/12/2022 14 Groenenhoek B - OH Fortuna B 3 - 3
11/12/2022 15 Wit Rood Antwerpen - Groenenhoek B 28/01   Speeldag 
18/12/2022 16 KVV Duffel B - Groenenhoek B 6 - 2
15/01/2023 17 Groenenhoek B - VC Mortsel OG 3 - 1
22/01/2023 18 Groenenhoek B - KSK 's Gr'wezel Schilde uitg. 
28/01/2023 15 Wit Rood Antwerpen - Groenenhoek B 3 - 1
29/01/2023 19 Groenenhoek B - vrijSpeeldag 
05/02/2023 20 Groenenhoek B - Sinaai Girls 10 - 0
12/02/2023 21 FC VDP - Groenenhoek B Speeldag 
26/02/2023 22 Groenenhoek B - vrijSpeeldag 
05/03/2023 23 FC Patro Hoevenen - Groenenhoek B Speeldag 
12/03/2023 24 Groenenhoek B - Alberta FC Schilde Speeldag 
19/03/2023 25 SAVA - Groenenhoek B Speeldag 
26/03/2023 26 Groenenhoek B - K Berg Op Beerzel Speeldag 
02/04/2023 27 FC Amber - Groenenhoek B Speeldag 
16/04/2023 28 Groenenhoek B - Cantincrode B Speeldag 
23/04/2023 29 OH Fortuna B - Groenenhoek B Speeldag 
30/04/2023 30 Groenenhoek B - Wit Rood Antwerpen Speeldag 
05/05/2023 9 Alberta FC Schilde - Groenenhoek B uitg. 

K Berg Op Beerzel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 FC Patro Hoevenen - K Berg Op Beerzel 2 - 6
11/09/2022 2 K Berg Op Beerzel - Alberta FC Schilde 12/10   Speeldag 
18/09/2022 3 SAVA - K Berg Op Beerzel 0 - 7
25/09/2022 4 K Berg Op Beerzel - KSK 's Gr'wezel Schilde 3 - 5
02/10/2022 5 K Berg Op Beerzel - FC Amber 2 - 2
09/10/2022 6 Cantincrode B - K Berg Op Beerzel 0 - 3
12/10/2022 2 K Berg Op Beerzel - Alberta FC Schilde 6 - 4
16/10/2022 7 K Berg Op Beerzel - OH Fortuna B 5 - 1
23/10/2022 8 Wit Rood Antwerpen - K Berg Op Beerzel 4 - 5
30/10/2022 9 K Berg Op Beerzel - KVV Duffel B 10 - 0
06/11/2022 10 VC Mortsel OG - K Berg Op Beerzel 07/12   Speeldag 
13/11/2022 11 K Berg Op Beerzel - Groenenhoek B 6 - 1
20/11/2022 12 K Berg Op Beerzel - vrijSpeeldag 
27/11/2022 13 K Berg Op Beerzel - Sinaai Girls 7 - 2
04/12/2022 14 FC VDP - K Berg Op Beerzel 1 - 3
07/12/2022 10 VC Mortsel OG - K Berg Op Beerzel 0 - 7
11/12/2022 15 K Berg Op Beerzel - vrijSpeeldag 
18/12/2022 16 K Berg Op Beerzel - FC Patro Hoevenen 6 - 0
15/01/2023 17 Alberta FC Schilde - K Berg Op Beerzel 1 - 6
22/01/2023 18 K Berg Op Beerzel - SAVA 3 - 0
29/01/2023 19 KSK 's Gr'wezel Schilde - K Berg Op Beerzel 1 - 1
05/02/2023 20 FC Amber - K Berg Op Beerzel 0 - 6
12/02/2023 21 K Berg Op Beerzel - Cantincrode B Speeldag 
26/02/2023 22 OH Fortuna B - K Berg Op Beerzel Speeldag 
05/03/2023 23 K Berg Op Beerzel - Wit Rood Antwerpen Speeldag 
12/03/2023 24 KVV Duffel B - K Berg Op Beerzel Speeldag 
19/03/2023 25 K Berg Op Beerzel - VC Mortsel OG Speeldag 
26/03/2023 26 Groenenhoek B - K Berg Op Beerzel Speeldag 
02/04/2023 27 K Berg Op Beerzel - vrijSpeeldag 
16/04/2023 28 Sinaai Girls - K Berg Op Beerzel Speeldag 
23/04/2023 29 K Berg Op Beerzel - FC VDP Speeldag 
30/04/2023 30 K Berg Op Beerzel - vrijSpeeldag 

KSK 's Gr'wezel Schilde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KSK 's Gr'wezel Schilde - VC Mortsel OG 2 - 0
11/09/2022 2 SAVA - KSK 's Gr'wezel Schilde 1 - 2
18/09/2022 3 KSK 's Gr'wezel Schilde - Groenenhoek B 5 - 3
25/09/2022 4 K Berg Op Beerzel - KSK 's Gr'wezel Schilde 3 - 5
02/10/2022 5 KSK 's Gr'wezel Schilde - vrijSpeeldag 
09/10/2022 6 FC Amber - KSK 's Gr'wezel Schilde 1 - 2
16/10/2022 7 KSK 's Gr'wezel Schilde - Sinaai Girls 5 - 0
23/10/2022 8 Cantincrode B - KSK 's Gr'wezel Schilde 2 - 0
30/10/2022 9 KSK 's Gr'wezel Schilde - FC VDP 06/01   Speeldag 
06/11/2022 10 OH Fortuna B - KSK 's Gr'wezel Schilde 2 - 1
13/11/2022 11 KSK 's Gr'wezel Schilde - vrijSpeeldag 
20/11/2022 12 Wit Rood Antwerpen - KSK 's Gr'wezel Schilde 9 - 0
27/11/2022 13 KSK 's Gr'wezel Schilde - FC Patro Hoevenen 3 - 0
04/12/2022 14 KSK 's Gr'wezel Schilde - KVV Duffel B 2 - 4
11/12/2022 15 Alberta FC Schilde - KSK 's Gr'wezel Schilde 2 - 0
18/12/2022 16 VC Mortsel OG - KSK 's Gr'wezel Schilde 11/01   Speeldag 
06/01/2023 9 KSK 's Gr'wezel Schilde - FC VDP 2 - 2
11/01/2023 16 VC Mortsel OG - KSK 's Gr'wezel Schilde 0 - 1
15/01/2023 17 KSK 's Gr'wezel Schilde - SAVA 0 - 1
22/01/2023 18 Groenenhoek B - KSK 's Gr'wezel Schilde uitg. 
29/01/2023 19 KSK 's Gr'wezel Schilde - K Berg Op Beerzel 1 - 1
05/02/2023 20 KSK 's Gr'wezel Schilde - vrijSpeeldag 
12/02/2023 21 KSK 's Gr'wezel Schilde - FC Amber Speeldag 
26/02/2023 22 Sinaai Girls - KSK 's Gr'wezel Schilde Speeldag 
05/03/2023 23 KSK 's Gr'wezel Schilde - Cantincrode B Speeldag 
12/03/2023 24 FC VDP - KSK 's Gr'wezel Schilde Speeldag 
19/03/2023 25 KSK 's Gr'wezel Schilde - OH Fortuna B Speeldag 
26/03/2023 26 KSK 's Gr'wezel Schilde - vrijSpeeldag 
02/04/2023 27 KSK 's Gr'wezel Schilde - Wit Rood Antwerpen Speeldag 
16/04/2023 28 FC Patro Hoevenen - KSK 's Gr'wezel Schilde Speeldag 
23/04/2023 29 KVV Duffel B - KSK 's Gr'wezel Schilde Speeldag 
30/04/2023 30 KSK 's Gr'wezel Schilde - Alberta FC Schilde Speeldag 

KVV Duffel B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Groenenhoek B - KVV Duffel B 5 - 1
11/09/2022 2 KVV Duffel B - vrijSpeeldag 
18/09/2022 3 Sinaai Girls - KVV Duffel B (ff.) 5 - 0
25/09/2022 4 KVV Duffel B - FC VDP 0 - 5
02/10/2022 5 KVV Duffel B - vrijSpeeldag 
09/10/2022 6 KVV Duffel B - FC Patro Hoevenen 2 - 0
16/10/2022 7 Alberta FC Schilde - KVV Duffel B 2 - 0
23/10/2022 8 KVV Duffel B - SAVA 07/01   Speeldag 
30/10/2022 9 K Berg Op Beerzel - KVV Duffel B 10 - 0
06/11/2022 10 KVV Duffel B - FC Amber 1 - 1
13/11/2022 11 Cantincrode B - KVV Duffel B 3 - 4
20/11/2022 12 KVV Duffel B - OH Fortuna B 3 - 1
27/11/2022 13 Wit Rood Antwerpen - KVV Duffel B 5 - 0
04/12/2022 14 KSK 's Gr'wezel Schilde - KVV Duffel B 2 - 4
11/12/2022 15 KVV Duffel B - VC Mortsel OG 2 - 1
18/12/2022 16 KVV Duffel B - Groenenhoek B 6 - 2
07/01/2023 8 KVV Duffel B - SAVA 2 - 1
15/01/2023 17 KVV Duffel B - vrijSpeeldag 
22/01/2023 18 KVV Duffel B - Sinaai Girls 3 - 1
29/01/2023 19 FC VDP - KVV Duffel B 0 - 2
05/02/2023 20 KVV Duffel B - vrijSpeeldag 
12/02/2023 21 FC Patro Hoevenen - KVV Duffel B Speeldag 
26/02/2023 22 KVV Duffel B - Alberta FC Schilde Speeldag 
05/03/2023 23 SAVA - KVV Duffel B Speeldag 
12/03/2023 24 KVV Duffel B - K Berg Op Beerzel Speeldag 
19/03/2023 25 FC Amber - KVV Duffel B Speeldag 
26/03/2023 26 KVV Duffel B - Cantincrode B Speeldag 
02/04/2023 27 OH Fortuna B - KVV Duffel B Speeldag 
16/04/2023 28 KVV Duffel B - Wit Rood Antwerpen Speeldag 
23/04/2023 29 KVV Duffel B - KSK 's Gr'wezel Schilde Speeldag 
30/04/2023 30 VC Mortsel OG - KVV Duffel B Speeldag 

OH Fortuna B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Sinaai Girls - OH Fortuna B 4 - 5
11/09/2022 2 OH Fortuna B - FC VDP 1 - 13
18/09/2022 3 OH Fortuna B - vrijSpeeldag 
25/09/2022 4 OH Fortuna B - FC Patro Hoevenen (ff.) 5 - 0
02/10/2022 5 Alberta FC Schilde - OH Fortuna B 4 - 0
09/10/2022 6 OH Fortuna B - SAVA 4 - 1
16/10/2022 7 K Berg Op Beerzel - OH Fortuna B 5 - 1
23/10/2022 8 OH Fortuna B - FC Amber 2 - 1
30/10/2022 9 Cantincrode B - OH Fortuna B 1 - 0
06/11/2022 10 OH Fortuna B - KSK 's Gr'wezel Schilde 2 - 1
13/11/2022 11 OH Fortuna B - Wit Rood Antwerpen 1 - 3
20/11/2022 12 KVV Duffel B - OH Fortuna B 3 - 1
27/11/2022 13 OH Fortuna B - VC Mortsel OG 3 - 1
04/12/2022 14 Groenenhoek B - OH Fortuna B 3 - 3
11/12/2022 15 OH Fortuna B - vrijSpeeldag 
18/12/2022 16 OH Fortuna B - Sinaai Girls 5 - 0
15/01/2023 17 FC VDP - OH Fortuna B 1 - 1
22/01/2023 18 OH Fortuna B - vrijSpeeldag 
29/01/2023 19 FC Patro Hoevenen - OH Fortuna B 0 - 0
05/02/2023 20 OH Fortuna B - Alberta FC Schilde 6 - 0
12/02/2023 21 SAVA - OH Fortuna B Speeldag 
26/02/2023 22 OH Fortuna B - K Berg Op Beerzel Speeldag 
05/03/2023 23 FC Amber - OH Fortuna B Speeldag 
12/03/2023 24 OH Fortuna B - Cantincrode B Speeldag 
19/03/2023 25 KSK 's Gr'wezel Schilde - OH Fortuna B Speeldag 
26/03/2023 26 Wit Rood Antwerpen - OH Fortuna B Speeldag 
02/04/2023 27 OH Fortuna B - KVV Duffel B Speeldag 
16/04/2023 28 VC Mortsel OG - OH Fortuna B Speeldag 
23/04/2023 29 OH Fortuna B - Groenenhoek B Speeldag 
30/04/2023 30 OH Fortuna B - vrijSpeeldag 

SAVA

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Alberta FC Schilde - SAVA 4 - 4
11/09/2022 2 SAVA - KSK 's Gr'wezel Schilde 1 - 2
18/09/2022 3 SAVA - K Berg Op Beerzel 0 - 7
25/09/2022 4 FC Amber - SAVA 1 - 2
02/10/2022 5 SAVA - Cantincrode B 0 - 2
09/10/2022 6 OH Fortuna B - SAVA 4 - 1
16/10/2022 7 SAVA - Wit Rood Antwerpen 0 - 5
23/10/2022 8 KVV Duffel B - SAVA 07/01   Speeldag 
30/10/2022 9 SAVA - VC Mortsel OG 0 - 4
06/11/2022 10 Groenenhoek B - SAVA 3 - 1
13/11/2022 11 SAVA - vrijSpeeldag 
20/11/2022 12 Sinaai Girls - SAVA 4 - 2
22/11/2022 13 SAVA - FC VDP 1 - 2
27/11/2022 13 SAVA - FC VDP 22/11   Speeldag 
04/12/2022 14 SAVA - vrijSpeeldag 
11/12/2022 15 SAVA - FC Patro Hoevenen 1 - 2
18/12/2022 16 SAVA - Alberta FC Schilde uitg. 
07/01/2023 8 KVV Duffel B - SAVA 2 - 1
15/01/2023 17 KSK 's Gr'wezel Schilde - SAVA 0 - 1
22/01/2023 18 K Berg Op Beerzel - SAVA 3 - 0
29/01/2023 19 SAVA - FC Amber 1 - 1
05/02/2023 20 Cantincrode B - SAVA 4 - 1
12/02/2023 21 SAVA - OH Fortuna B Speeldag 
26/02/2023 22 Wit Rood Antwerpen - SAVA Speeldag 
05/03/2023 23 SAVA - KVV Duffel B Speeldag 
12/03/2023 24 VC Mortsel OG - SAVA Speeldag 
19/03/2023 25 SAVA - Groenenhoek B Speeldag 
26/03/2023 26 SAVA - vrijSpeeldag 
02/04/2023 27 SAVA - Sinaai Girls Speeldag 
16/04/2023 28 FC VDP - SAVA Speeldag 
23/04/2023 29 SAVA - vrijSpeeldag 
30/04/2023 30 FC Patro Hoevenen - SAVA Speeldag 

Sinaai Girls

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Sinaai Girls - OH Fortuna B 4 - 5
11/09/2022 2 Wit Rood Antwerpen - Sinaai Girls 5 - 2
18/09/2022 3 Sinaai Girls - KVV Duffel B (ff.) 5 - 0
25/09/2022 4 VC Mortsel OG - Sinaai Girls 3 - 0
02/10/2022 5 Sinaai Girls - Groenenhoek B 3 - 5
09/10/2022 6 Sinaai Girls - vrijSpeeldag 
16/10/2022 7 KSK 's Gr'wezel Schilde - Sinaai Girls 5 - 0
23/10/2022 8 Sinaai Girls - FC VDP 18/02   Speeldag 
30/10/2022 9 Sinaai Girls - vrijSpeeldag 
06/11/2022 10 Sinaai Girls - FC Patro Hoevenen 1 - 1
13/11/2022 11 Alberta FC Schilde - Sinaai Girls 9 - 1
20/11/2022 12 Sinaai Girls - SAVA 4 - 2
27/11/2022 13 K Berg Op Beerzel - Sinaai Girls 7 - 2
04/12/2022 14 Sinaai Girls - FC Amber 02/05   Speeldag 
11/12/2022 15 Cantincrode B - Sinaai Girls 1 - 1
18/12/2022 16 OH Fortuna B - Sinaai Girls 5 - 0
15/01/2023 17 Sinaai Girls - Wit Rood Antwerpen 4 - 3
22/01/2023 18 KVV Duffel B - Sinaai Girls 3 - 1
29/01/2023 19 Sinaai Girls - VC Mortsel OG 11/02   Speeldag 
05/02/2023 20 Groenenhoek B - Sinaai Girls 10 - 0
11/02/2023 19 Sinaai Girls - VC Mortsel OG uitg. 
12/02/2023 21 Sinaai Girls - vrijSpeeldag 
18/02/2023 8 Sinaai Girls - FC VDP uitg. 
26/02/2023 22 Sinaai Girls - KSK 's Gr'wezel Schilde Speeldag 
05/03/2023 23 FC VDP - Sinaai Girls Speeldag 
12/03/2023 24 Sinaai Girls - vrijSpeeldag 
19/03/2023 25 FC Patro Hoevenen - Sinaai Girls Speeldag 
26/03/2023 26 Sinaai Girls - Alberta FC Schilde Speeldag 
02/04/2023 27 SAVA - Sinaai Girls Speeldag 
16/04/2023 28 Sinaai Girls - K Berg Op Beerzel Speeldag 
23/04/2023 29 FC Amber - Sinaai Girls Speeldag 
30/04/2023 30 Sinaai Girls - Cantincrode B Speeldag 
02/05/2023 14 Sinaai Girls - FC Amber uitg. 

VC Mortsel OG

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KSK 's Gr'wezel Schilde - VC Mortsel OG 2 - 0
11/09/2022 2 VC Mortsel OG - Groenenhoek B 1 - 5
18/09/2022 3 VC Mortsel OG - vrijSpeeldag 
25/09/2022 4 VC Mortsel OG - Sinaai Girls 3 - 0
02/10/2022 5 FC VDP - VC Mortsel OG 2 - 0
09/10/2022 6 VC Mortsel OG - vrijSpeeldag 
16/10/2022 7 FC Patro Hoevenen - VC Mortsel OG 1 - 2
23/10/2022 8 VC Mortsel OG - Alberta FC Schilde 1 - 3
30/10/2022 9 SAVA - VC Mortsel OG 0 - 4
06/11/2022 10 VC Mortsel OG - K Berg Op Beerzel 07/12   Speeldag 
13/11/2022 11 FC Amber - VC Mortsel OG 2 - 2
20/11/2022 12 VC Mortsel OG - Cantincrode B 0 - 4
27/11/2022 13 OH Fortuna B - VC Mortsel OG 3 - 1
04/12/2022 14 VC Mortsel OG - Wit Rood Antwerpen 0 - 1
07/12/2022 10 VC Mortsel OG - K Berg Op Beerzel 0 - 7
11/12/2022 15 KVV Duffel B - VC Mortsel OG 2 - 1
18/12/2022 16 VC Mortsel OG - KSK 's Gr'wezel Schilde 11/01   Speeldag 
11/01/2023 16 VC Mortsel OG - KSK 's Gr'wezel Schilde 0 - 1
15/01/2023 17 Groenenhoek B - VC Mortsel OG 3 - 1
22/01/2023 18 VC Mortsel OG - vrijSpeeldag 
29/01/2023 19 Sinaai Girls - VC Mortsel OG 11/02   Speeldag 
05/02/2023 20 VC Mortsel OG - FC VDP 4 - 1
11/02/2023 19 Sinaai Girls - VC Mortsel OG uitg. 
12/02/2023 21 VC Mortsel OG - vrijSpeeldag 
26/02/2023 22 VC Mortsel OG - FC Patro Hoevenen Speeldag 
05/03/2023 23 Alberta FC Schilde - VC Mortsel OG Speeldag 
12/03/2023 24 VC Mortsel OG - SAVA Speeldag 
19/03/2023 25 K Berg Op Beerzel - VC Mortsel OG Speeldag 
26/03/2023 26 VC Mortsel OG - FC Amber Speeldag 
02/04/2023 27 Cantincrode B - VC Mortsel OG Speeldag 
16/04/2023 28 VC Mortsel OG - OH Fortuna B Speeldag 
23/04/2023 29 Wit Rood Antwerpen - VC Mortsel OG Speeldag 
30/04/2023 30 VC Mortsel OG - KVV Duffel B Speeldag 

Wit Rood Antwerpen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Wit Rood Antwerpen - vrijSpeeldag 
11/09/2022 2 Wit Rood Antwerpen - Sinaai Girls 5 - 2
18/09/2022 3 FC VDP - Wit Rood Antwerpen 5 - 0
25/09/2022 4 Wit Rood Antwerpen - vrijSpeeldag 
02/10/2022 5 FC Patro Hoevenen - Wit Rood Antwerpen 2 - 0
09/10/2022 6 Wit Rood Antwerpen - Alberta FC Schilde 3 - 4
16/10/2022 7 SAVA - Wit Rood Antwerpen 0 - 5
23/10/2022 8 Wit Rood Antwerpen - K Berg Op Beerzel 4 - 5
30/10/2022 9 FC Amber - Wit Rood Antwerpen 01/02   Speeldag 
06/11/2022 10 Wit Rood Antwerpen - Cantincrode B 8 - 0
13/11/2022 11 OH Fortuna B - Wit Rood Antwerpen 1 - 3
20/11/2022 12 Wit Rood Antwerpen - KSK 's Gr'wezel Schilde 9 - 0
27/11/2022 13 Wit Rood Antwerpen - KVV Duffel B 5 - 0
04/12/2022 14 VC Mortsel OG - Wit Rood Antwerpen 0 - 1
11/12/2022 15 Wit Rood Antwerpen - Groenenhoek B 28/01   Speeldag 
18/12/2022 16 Wit Rood Antwerpen - vrijSpeeldag 
15/01/2023 17 Sinaai Girls - Wit Rood Antwerpen 4 - 3
22/01/2023 18 Wit Rood Antwerpen - FC VDP (ff.) 5 - 0
28/01/2023 15 Wit Rood Antwerpen - Groenenhoek B 3 - 1
29/01/2023 19 Wit Rood Antwerpen - vrijSpeeldag 
01/02/2023 9 FC Amber - Wit Rood Antwerpen 0 - 4
05/02/2023 20 Wit Rood Antwerpen - FC Patro Hoevenen 4 - 0
12/02/2023 21 Alberta FC Schilde - Wit Rood Antwerpen Speeldag 
26/02/2023 22 Wit Rood Antwerpen - SAVA Speeldag 
05/03/2023 23 K Berg Op Beerzel - Wit Rood Antwerpen Speeldag 
12/03/2023 24 Wit Rood Antwerpen - FC Amber Speeldag 
19/03/2023 25 Cantincrode B - Wit Rood Antwerpen Speeldag 
26/03/2023 26 Wit Rood Antwerpen - OH Fortuna B Speeldag 
02/04/2023 27 KSK 's Gr'wezel Schilde - Wit Rood Antwerpen Speeldag 
16/04/2023 28 KVV Duffel B - Wit Rood Antwerpen Speeldag 
23/04/2023 29 Wit Rood Antwerpen - VC Mortsel OG Speeldag 
30/04/2023 30 Groenenhoek B - Wit Rood Antwerpen Speeldag 

RECREATIEF VOETBAL - LINKS NAAR DE ANDERE REEKSEN

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).

VERANTWOORDELIJKHEID EN COPYRIGHT

* Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
* Het publiceren van uitslagen doen we volgens het principe van de vrije nieuwsgaring.
* De redactie van "Voetbalexpress" raadpleegt en gebruikt regelmatig de gegevens van de app "Best of Belgian Football", waarvan het copyright eveneens in handen is van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
* Deze website zal niet meewerken aan het schriftelijk verspreiden van deze gegevens, waarvan de nadruk ook verboden is door de RBFA.

** De berichten, uitslagen, klassementen en nieuwsjes die we op deze website publiceren zullen nooit enigerlei bepalende noch beslissende invloed kunnen hebben op de praktische werking en de interne en/of externe reglementen en verplichtingen van de clubs, die ons derhalve op geen enkele manier aansprakelijk kunnen stellen voor de inhoud en de gevolgen daarvan.

*** Het overnemen van de door Voetbalexpress (c) gepubliceerde teksten en gegevens is enkel toegelaten mits toestemming van de eindredacteur en/of de webmaster, in hun hoedanigheid van rechthebbende.