Groep 5
Update: 27/08/2023 om 19:25u
Provinciaal Beker van Antwerpen Groep 5
Laatste update: 27/08/2023 om 19:25u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
www.SportChain.com
Snel en eenvoudig een hotel en
teamverblijf boeken op de beste
sportbestemmingen wereldwijd
Meer info...
Spelpakketten voor zieke kindjes
in het ziekenhuis, en voor
hun broertjes en zusjes.
www.dekleinestrijders.be
Meer info...
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2023 - GROEP 5

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 5, zomer 2023, met ploegen van 3e en 4e provinciale.
De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 5, 12, 19 augustus en zondag 27 augustus 2023.
!! We vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden.

De eerste twee ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.
Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3 Speeldag 4 Links Alle Groepen BVA - Groep 6
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 4 (27 augustus 2023)
Zat. 26/08 19u30 K Schelle Sport A - VC Rijmenam 9 - 1
Zat. 26/08 20u15 FC Oppuurs B - KFCV Wintam 1 - 3
Zon. 27/08 15u00 KVV Duffel - Nielse SV B 0 - 3
Zon. 27/08 15u00 Oxford Hemiksem A - KSV Aartselaar B 3 - 1
Zon. 27/08 15u00 KVK Hingene - Kalfort Puursica 0 - 10
Zon. 27/08 15u00 K Schelle Sport B - KFC Muizen 1 - 2
Zon. 27/08 15u00 VC Leest - FC Blaasveld 2 - 3
Zon. 27/08 15u00 KFC Katelijne B (ff.) - Oxford Hemiksem B 0 - 5
Zon. 27/08 15u00 K Reet SK - Sporting Tisselt B 3 - 1
Zon. 27/08 15u00 Nielse SV A - K Rumst SK 3 - 1
Zon. 27/08 15u00 KFC Katelijne A - Rupel Boom FC B 1 - 3
Zon. 27/08 15u00 KSV Aartselaar A - KV Bonheiden B 6 - 0
Zon. 27/08 15u00 VK Heindonk - SC Duffel B 0 - 1
Zon. 27/08 15u00 Heffen SK - KSC Mechelen 0 - 3
Zon. 27/08 15u00 Zennester Hombeek - Mariekerke-Branst B 5 - 2
Zon. 27/08 15u00 KSK Sint-Amands - Red Boys Elzestraat 3 - 0
Zon. 27/08 15u00 FC Walem - VVH Lippelo 4 - 1
Zon. 27/08 16u30 K Kontich FC B - KSV Bornem 0 - 0

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Schelle Sport A 4 4 0 0 33 2 12
2 Nielse SV B 4 4 0 0 28 0 12
3 Kalfort Puursica 4 4 0 0 33 7 12
4 KSK Sint-Amands 4 4 0 0 27 1 12
5 KFCV Wintam 4 4 0 0 14 1 12
6 FC Walem 4 3 0 1 17 6 10
7 Oxford Hemiksem B 4 3 0 1 14 4 10
8 KSC Mechelen 4 3 0 1 10 5 10
9 KFC Muizen 4 3 1 0 9 7 9
10 KVV Duffel 4 2 1 1 15 7 7
11 KSV Aartselaar A 4 2 1 1 9 2 7
12 Zennester Hombeek 4 2 1 1 14 9 7
13 Heffen SK 4 2 1 1 8 7 7
14 Sporting Tisselt B 4 2 1 1 7 6 7
15 Nielse SV A 4 2 2 0 12 8 6
16 KFC Katelijne A 4 1 1 2 14 8 5
17 K Kontich FC B 4 1 1 2 9 3 5
18 Rupel Boom FC B 4 1 1 2 8 8 5
19 Red Boys Elzestraat 4 1 2 1 15 9 4
20 K Schelle Sport B 4 1 2 1 11 14 4
21 VVH Lippelo 4 1 2 1 9 13 4
22 FC Blaasveld 4 1 2 1 8 13 4
23 KSV Aartselaar B 4 1 2 1 6 11 4
24 KSV Bornem 4 1 2 1 4 17 4
25 VC Leest 4 1 3 0 5 9 3
26 VC Rijmenam 4 1 3 0 9 16 3
27 K Reet SK 4 1 3 0 8 15 3
28 FC Oppuurs B 4 1 3 0 5 16 3
29 KFC Katelijne B 4 1 3 0 3 21 3
30 SC Duffel B 4 1 3 0 2 21 3
31 Oxford Hemiksem A 4 1 3 0 5 31 3
32 VK Heindonk 4 0 2 2 5 8 2
33 K Rumst SK 4 0 3 1 3 14 1
34 KV Bonheiden B 4 0 3 1 5 21 1
35 KVK Hingene 4 0 4 0 0 21 0
36 Mariekerke-Branst B 4 0 4 0 4 27 0

= gewonnen = verloren = gelijk

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

* Voor het klassement van alle groepen, klik op "Provinciaal - Klassementen - BVA".

Speeldagen

01 02
03 04


Speeldag 1 (5 augustus 2023)
KFC Muizen - K Reet SK 2 - 1
FC Blaasveld (ff.) - Nielse SV A 0 - 5
Oxford Hemiksem B - KFC Katelijne A 2 - 2
Sporting Tisselt B - KSV Aartselaar A 0 - 0
K Rumst SK - VK Heindonk 1 - 1
Rupel Boom FC B - Heffen SK 2 - 2
KV Bonheiden B - Zennester Hombeek 2 - 5
SC Duffel B - KSK Sint-Amands 0 - 10
KSC Mechelen - FC Walem 3 - 3
Mariekerke-Branst B - K Kontich FC B 0 - 7
Red Boys Elzestraat - KVV Duffel 2 - 2
VVH Lippelo - Oxford Hemiksem A 6 - 1
KSV Bornem - K Schelle Sport A 0 - 12
Nielse SV B - FC Oppuurs B 7 - 0
KSV Aartselaar B - KVK Hingene 2 - 0
VC Rijmenam - K Schelle Sport B 2 - 3
KFCV Wintam - VC Leest 2 - 0
Kalfort Puursica - KFC Katelijne B 9 - 0


Speeldag 2 (12 augustus 2023)
K Kontich FC B - VVH Lippelo 1 - 1
KVV Duffel - KSV Bornem 5 - 1
Oxford Hemiksem A - Nielse SV B 0 - 13
K Schelle Sport A - KSV Aartselaar B (ff.) 5 - 0
FC Oppuurs B - VC Rijmenam 4 - 3
KVK Hingene - KFCV Wintam 0 - 4
K Schelle Sport B - Kalfort Puursica 4 - 7
VC Leest - KFC Muizen 3 - 1
KFC Katelijne B - FC Blaasveld 3 - 2
K Reet SK - Oxford Hemiksem B 1 - 5
Nielse SV A - Sporting Tisselt B 2 - 3
KFC Katelijne A - K Rumst SK 8 - 0
KSV Aartselaar A - Rupel Boom FC B 2 - 0
VK Heindonk - KV Bonheiden B 3 - 3
Heffen SK - SC Duffel B 4 - 1
Zennester Hombeek - KSC Mechelen 1 - 2
KSK Sint-Amands - Mariekerke-Branst B 7 - 1
FC Walem - Red Boys Elzestraat 3 - 2


Speeldag 3 (19 augustus 2023)
KFC Muizen - Nielse SV A 4 - 2
FC Blaasveld - KFC Katelijne A 3 - 3
Oxford Hemiksem B - KSV Aartselaar A 2 - 1
Sporting Tisselt B - VK Heindonk 3 - 1
K Rumst SK - Heffen SK 1 - 2
Rupel Boom FC B - Zennester Hombeek 3 - 3
KV Bonheiden B - KSK Sint-Amands 0 - 7
SC Duffel B - FC Walem 0 - 7
KSC Mechelen - K Kontich FC B 2 - 1
Mariekerke-Branst B - KVV Duffel 1 - 8
Red Boys Elzestraat - Oxford Hemiksem A 11 - 1
VVH Lippelo - K Schelle Sport A 1 - 7
KSV Bornem - FC Oppuurs B 3 - 0
Nielse SV B - KVK Hingene (ff.) 5 - 0
KSV Aartselaar B - K Schelle Sport B 3 - 3
VC Rijmenam - VC Leest 3 - 0
KFCV Wintam - KFC Katelijne B (ff.) 5 - 0
Kalfort Puursica - K Reet SK 7 - 3


Speeldag 4 (27 augustus 2023)
K Kontich FC B - KSV Bornem 0 - 0
KVV Duffel - Nielse SV B 0 - 3
Oxford Hemiksem A - KSV Aartselaar B 3 - 1
K Schelle Sport A - VC Rijmenam 9 - 1
FC Oppuurs B - KFCV Wintam 1 - 3
KVK Hingene - Kalfort Puursica 0 - 10
K Schelle Sport B - KFC Muizen 1 - 2
VC Leest - FC Blaasveld 2 - 3
KFC Katelijne B (ff.) - Oxford Hemiksem B 0 - 5
K Reet SK - Sporting Tisselt B 3 - 1
Nielse SV A - K Rumst SK 3 - 1
KFC Katelijne A - Rupel Boom FC B 1 - 3
KSV Aartselaar A - KV Bonheiden B 6 - 0
VK Heindonk - SC Duffel B 0 - 1
Heffen SK - KSC Mechelen 0 - 3
Zennester Hombeek - Mariekerke-Branst B 5 - 2
KSK Sint-Amands - Red Boys Elzestraat 3 - 0
FC Walem - VVH Lippelo 4 - 1


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Schelle Sport A 1266
2KFCV Wintam 1266
3KSK Sint-Amands 1266
4Kalfort Puursica 1266
5Nielse SV B 1266
6KSC Mechelen 1046
7Oxford Hemiksem B 1046
8FC Walem 1064
9KFC Muizen 963
10Heffen SK 734
11KVV Duffel 734
12Zennester Hombeek 734
13Sporting Tisselt B 743
14KSV Aartselaar A 761
15Nielse SV A 633
16K Kontich FC B 523
17Rupel Boom FC B 523
18KFC Katelijne A 532
19K Schelle Sport B 404
20FC Blaasveld 413
21KSV Bornem 431
22VVH Lippelo 431
23KSV Aartselaar B 440
24Red Boys Elzestraat 440
25SC Duffel B 303
26FC Oppuurs B 330
27K Reet SK 330
28KFC Katelijne B 330
29Oxford Hemiksem A 330
30VC Leest 330
31VC Rijmenam 330
32VK Heindonk 211
33KV Bonheiden B 101
34K Rumst SK 110
35KVK Hingene 000
36Mariekerke-Branst B 000


VERLIESPUNTEN NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Schelle Sport A 000
2KFCV Wintam 000
3KSK Sint-Amands 000
4Kalfort Puursica 000
5Nielse SV B 000
6KSC Mechelen 220
7Oxford Hemiksem B 220
8FC Walem 202
9KFC Muizen 303
10Heffen SK 532
11KVV Duffel 532
12Zennester Hombeek 532
13Sporting Tisselt B 523
14KSV Aartselaar A 505
15Nielse SV A 633
16K Kontich FC B 743
17Rupel Boom FC B 743
18KFC Katelijne A 734
19K Schelle Sport B 862
20FC Blaasveld 853
21KSV Bornem 835
22VVH Lippelo 835
23KSV Aartselaar B 826
24Red Boys Elzestraat 826
25SC Duffel B 963
26FC Oppuurs B 936
27K Reet SK 936
28KFC Katelijne B 936
29Oxford Hemiksem A 936
30VC Leest 936
31VC Rijmenam 936
32VK Heindonk 1055
33KV Bonheiden B 1165
34K Rumst SK 1156
35KVK Hingene 1266
36Mariekerke-Branst B 1266


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Schelle Sport A 1266
2KFCV Wintam 1266
3KSK Sint-Amands 1266
4Kalfort Puursica 1266
5Nielse SV B 1266
6KSC Mechelen 1046
7Oxford Hemiksem B 1046
8FC Walem 1064
9KFC Muizen 963
10Heffen SK 734
11KVV Duffel 734
12Zennester Hombeek 734
13Sporting Tisselt B 743
14KSV Aartselaar A 761
15Nielse SV A 633
16K Kontich FC B 523
17Rupel Boom FC B 523
18KFC Katelijne A 532
19K Schelle Sport B 404
20FC Blaasveld 413
21KSV Bornem 431
22VVH Lippelo 431
23KSV Aartselaar B 440
24Red Boys Elzestraat 440
25SC Duffel B 303
26FC Oppuurs B 330
27K Reet SK 330
28KFC Katelijne B 330
29Oxford Hemiksem A 330
30VC Leest 330
31VC Rijmenam 330
32VK Heindonk 211
33KV Bonheiden B 101
34K Rumst SK 110
35KVK Hingene 000
36Mariekerke-Branst B 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Schelle Sport A 331419
2Kalfort Puursica 331617
3Nielse SV B 281216
4KSK Sint-Amands 271017
5FC Walem 17710
6KVV Duffel 15510
7Red Boys Elzestraat 15132
8Oxford Hemiksem B 14410
9Zennester Hombeek 1468
10KFCV Wintam 1477
11KFC Katelijne A 1495
12Nielse SV A 1257
13K Schelle Sport B 1156
14KSC Mechelen 1055
15K Kontich FC B 918
16VC Rijmenam 954
17KFC Muizen 963
18VVH Lippelo 972
19KSV Aartselaar A 981
20FC Blaasveld 835
21Heffen SK 844
22K Reet SK 844
23Rupel Boom FC B 853
24Sporting Tisselt B 734
25KSV Aartselaar B 651
26KV Bonheiden B 523
27Oxford Hemiksem A 532
28VK Heindonk 532
29FC Oppuurs B 550
30VC Leest 550
31Mariekerke-Branst B 413
32KSV Bornem 431
33K Rumst SK 321
34KFC Katelijne B 330
35SC Duffel B 202
36KVK Hingene 000


TEGENDOELPUNTEN NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Nielse SV B 000
2KSK Sint-Amands 110
3KFCV Wintam 101
4K Schelle Sport A 211
5KSV Aartselaar A 202
6K Kontich FC B 312
7Oxford Hemiksem B 431
8KSC Mechelen 541
9FC Walem 633
10Sporting Tisselt B 615
11Heffen SK 743
12KVV Duffel 743
13KFC Muizen 734
14Kalfort Puursica 734
15Rupel Boom FC B 853
16Nielse SV A 844
17VK Heindonk 844
18KFC Katelijne A 835
19VC Leest 945
20Zennester Hombeek 945
21Red Boys Elzestraat 936
22KSV Aartselaar B 1138
23FC Blaasveld 1385
24VVH Lippelo 1385
25K Schelle Sport B 1495
26K Rumst SK 14311
27K Reet SK 1569
28FC Oppuurs B 16610
29VC Rijmenam 16313
30KSV Bornem 17125
31SC Duffel B 21174
32KVK Hingene 21147
33KV Bonheiden B 21129
34KFC Katelijne B 21714
35Mariekerke-Branst B 271512
36Oxford Hemiksem A 311417


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 4 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1K Schelle Sport A 4x4x
2KFCV Wintam 4x4x
3KSK Sint-Amands 4x4x
4Kalfort Puursica 4x4x
5Nielse SV B 4x4x
6FC Walem 3x4x
7KSC Mechelen 3x4x
8Oxford Hemiksem B 3x4x
9Heffen SK 2 3 
10KVV Duffel 2 3 
11Sporting Tisselt B 2 3 
12KFC Muizen 2x2x
13KFC Katelijne A 1 3 
14FC Blaasveld 1x2x
15K Kontich FC B 1 2 
16KSV Aartselaar A 1x2 
17KSV Bornem 1 2x
18Rupel Boom FC B 1x2x
19VVH Lippelo 1 2 
20Zennester Hombeek 1x2x
21FC Oppuurs B 1 1 
22K Reet SK 1x1x
23K Schelle Sport B 1 1 
24KFC Katelijne B 1 1 
25KSV Aartselaar B 1 1 
26Nielse SV A 1x1x
27Oxford Hemiksem A 1x1x
28Red Boys Elzestraat 1 1 
29SC Duffel B 1x1x
30VC Leest 1 1 
31VC Rijmenam 1 1 
32VK Heindonk 0 2 
33K Rumst SK 0 1 
34KV Bonheiden B 0 1 
35KVK Hingene 0 0 
36Mariekerke-Branst B 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Nielse SV B 422
2KSK Sint-Amands 312
3KFCV Wintam 321
4KSV Aartselaar A 321
5K Kontich FC B 211
6K Schelle Sport A 211
7KSV Bornem 211
8Kalfort Puursica 211
9FC Walem 101
10KSC Mechelen 101
11Nielse SV A 101
12Oxford Hemiksem B 101
13SC Duffel B 101
14KFC Katelijne A 110
15KSV Aartselaar B 110
16Sporting Tisselt B 110
17VC Rijmenam 110
18FC Blaasveld 000
19FC Oppuurs B 000
20Heffen SK 000
21K Reet SK 000
22K Rumst SK 000
23K Schelle Sport B 000
24KFC Katelijne B 000
25KFC Muizen 000
26KV Bonheiden B 000
27KVK Hingene 000
28KVV Duffel 000
29Mariekerke-Branst B 000
30Oxford Hemiksem A 000
31Red Boys Elzestraat 000
32Rupel Boom FC B 000
33VC Leest 000
34VK Heindonk 000
35VVH Lippelo 000
36Zennester Hombeek 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Walem 422
2K Reet SK 422
3K Schelle Sport A 422
4K Schelle Sport B 422
5KFC Katelijne A 422
6KFC Muizen 422
7KFCV Wintam 422
8KSC Mechelen 422
9KSK Sint-Amands 422
10Kalfort Puursica 422
11Nielse SV A 422
12Nielse SV B 422
13Oxford Hemiksem B 422
14VC Rijmenam 422
15VVH Lippelo 422
16Zennester Hombeek 422
17FC Blaasveld 312
18Heffen SK 312
19K Kontich FC B 312
20KVV Duffel 312
21Mariekerke-Branst B 312
22Oxford Hemiksem A 312
23Sporting Tisselt B 312
24VK Heindonk 312
25K Rumst SK 321
26KSV Aartselaar A 321
27KSV Aartselaar B 321
28Red Boys Elzestraat 321
29Rupel Boom FC B 321
30SC Duffel B 202
31KSV Bornem 211
32KV Bonheiden B 211
33FC Oppuurs B 220
34VC Leest 220
35KFC Katelijne B 110
36KVK Hingene 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Walem 000
2K Reet SK 000
3K Schelle Sport A 000
4K Schelle Sport B 000
5KFC Katelijne A 000
6KFC Muizen 000
7KFCV Wintam 000
8KSC Mechelen 000
9KSK Sint-Amands 000
10Kalfort Puursica 000
11Nielse SV A 000
12Nielse SV B 000
13Oxford Hemiksem B 000
14VC Rijmenam 000
15VVH Lippelo 000
16Zennester Hombeek 000
17FC Blaasveld 110
18Heffen SK 110
19K Kontich FC B 110
20KVV Duffel 110
21Mariekerke-Branst B 110
22Oxford Hemiksem A 110
23Sporting Tisselt B 110
24VK Heindonk 110
25K Rumst SK 101
26KSV Aartselaar A 101
27KSV Aartselaar B 101
28Red Boys Elzestraat 101
29Rupel Boom FC B 101
30SC Duffel B 220
31KSV Bornem 211
32KV Bonheiden B 211
33FC Oppuurs B 202
34VC Leest 202
35KFC Katelijne B 312
36KVK Hingene 422


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 K Schelle Sport A 2 2 0 0 14 1 6
2 Kalfort Puursica 2 2 0 0 16 3 6
3 Nielse SV B 2 2 0 0 12 0 6
4 KSK Sint-Amands 2 2 0 0 10 1 6
5 KSV Aartselaar A 2 2 0 0 8 0 6
6 KFCV Wintam 2 2 0 0 7 0 6
7 FC Walem 2 2 0 0 7 3 6
8 KFC Muizen 2 2 0 0 6 3 6
9 Red Boys Elzestraat 2 1 1 0 13 3 4
10 KSV Aartselaar B 2 1 1 0 5 3 4
11 Sporting Tisselt B 2 1 1 0 3 1 4
12 KSC Mechelen 2 1 1 0 5 4 4
13 Oxford Hemiksem B 2 1 1 0 4 3 4
14 KFC Katelijne A 2 1 0 1 9 3 3
15 VC Rijmenam 2 1 0 1 5 3 3
16 Zennester Hombeek 2 1 0 1 6 4 3
17 KVV Duffel 2 1 0 1 5 4 3
18 Nielse SV A 2 1 0 1 5 4 3
19 VC Leest 2 1 0 1 5 4 3
20 Heffen SK 2 1 0 1 4 4 3
21 FC Oppuurs B 2 1 0 1 5 6 3
22 VVH Lippelo 2 1 0 1 7 8 3
23 K Reet SK 2 1 0 1 4 6 3
24 KFC Katelijne B 2 1 0 1 3 7 3
25 KSV Bornem 2 1 0 1 3 12 3
26 Oxford Hemiksem A 2 1 0 1 3 14 3
27 K Kontich FC B 2 0 2 0 1 1 2
28 Rupel Boom FC B 2 0 2 0 5 5 2
29 K Rumst SK 2 0 1 1 2 3 1
30 VK Heindonk 2 0 1 1 3 4 1
31 FC Blaasveld 2 0 1 1 3 8 1
32 K Schelle Sport B 2 0 0 2 5 9 0
33 KV Bonheiden B 2 0 0 2 2 12 0
34 KVK Hingene 2 0 0 2 0 14 0
35 Mariekerke-Branst B 2 0 0 2 1 15 0
36 SC Duffel B 2 0 0 2 0 17 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 K Schelle Sport A 2 2 0 0 19 1 6
2 KSK Sint-Amands 2 2 0 0 17 0 6
3 Nielse SV B 2 2 0 0 16 0 6
4 Kalfort Puursica 2 2 0 0 17 4 6
5 Oxford Hemiksem B 2 2 0 0 10 1 6
6 KFCV Wintam 2 2 0 0 7 1 6
7 KSC Mechelen 2 2 0 0 5 1 6
8 FC Walem 2 1 1 0 10 3 4
9 KVV Duffel 2 1 1 0 10 3 4
10 Zennester Hombeek 2 1 1 0 8 5 4
11 Heffen SK 2 1 1 0 4 3 4
12 K Schelle Sport B 2 1 1 0 6 5 4
13 K Kontich FC B 2 1 0 1 8 2 3
14 Nielse SV A 2 1 0 1 7 4 3
15 FC Blaasveld 2 1 0 1 5 5 3
16 Rupel Boom FC B 2 1 0 1 3 3 3
17 KFC Muizen 2 1 0 1 3 4 3
18 Sporting Tisselt B 2 1 0 1 4 5 3
19 SC Duffel B 2 1 0 1 2 4 3
20 KFC Katelijne A 2 0 2 0 5 5 2
21 KSV Aartselaar A 2 0 1 1 1 2 1
22 VK Heindonk 2 0 1 1 2 4 1
23 VVH Lippelo 2 0 1 1 2 5 1
24 KSV Bornem 2 0 1 1 1 5 1
25 KV Bonheiden B 2 0 1 1 3 9 1
26 Red Boys Elzestraat 2 0 0 2 2 6 0
27 K Reet SK 2 0 0 2 4 9 0
28 VC Leest 2 0 0 2 0 5 0
29 KSV Aartselaar B 2 0 0 2 1 8 0
30 KVK Hingene 2 0 0 2 0 7 0
31 Mariekerke-Branst B 2 0 0 2 3 12 0
32 VC Rijmenam 2 0 0 2 4 13 0
33 FC Oppuurs B 2 0 0 2 0 10 0
34 K Rumst SK 2 0 0 2 1 11 0
35 KFC Katelijne B 2 0 0 2 0 14 0
36 Oxford Hemiksem A 2 0 0 2 2 17 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



FC Blaasveld

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 FC Blaasveld (ff.) - Nielse SV A 0 - 5
12/08/2023 2 KFC Katelijne B - FC Blaasveld 3 - 2
19/08/2023 3 FC Blaasveld - KFC Katelijne A 3 - 3
27/08/2023 4 VC Leest - FC Blaasveld 2 - 3

FC Oppuurs B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 Nielse SV B - FC Oppuurs B 7 - 0
12/08/2023 2 FC Oppuurs B - VC Rijmenam 4 - 3
19/08/2023 3 KSV Bornem - FC Oppuurs B 3 - 0
27/08/2023 4 FC Oppuurs B - KFCV Wintam 1 - 3

FC Walem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 KSC Mechelen - FC Walem 3 - 3
12/08/2023 2 FC Walem - Red Boys Elzestraat 3 - 2
19/08/2023 3 SC Duffel B - FC Walem 0 - 7
27/08/2023 4 FC Walem - VVH Lippelo 4 - 1

Heffen SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 Rupel Boom FC B - Heffen SK 2 - 2
12/08/2023 2 Heffen SK - SC Duffel B 4 - 1
19/08/2023 3 K Rumst SK - Heffen SK 1 - 2
27/08/2023 4 Heffen SK - KSC Mechelen 0 - 3

K Kontich FC B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 Mariekerke-Branst B - K Kontich FC B 0 - 7
12/08/2023 2 K Kontich FC B - VVH Lippelo 1 - 1
19/08/2023 3 KSC Mechelen - K Kontich FC B 2 - 1
27/08/2023 4 K Kontich FC B - KSV Bornem 0 - 0

K Reet SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 KFC Muizen - K Reet SK 2 - 1
12/08/2023 2 K Reet SK - Oxford Hemiksem B 1 - 5
19/08/2023 3 Kalfort Puursica - K Reet SK 7 - 3
27/08/2023 4 K Reet SK - Sporting Tisselt B 3 - 1

K Rumst SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 K Rumst SK - VK Heindonk 1 - 1
12/08/2023 2 KFC Katelijne A - K Rumst SK 8 - 0
19/08/2023 3 K Rumst SK - Heffen SK 1 - 2
27/08/2023 4 Nielse SV A - K Rumst SK 3 - 1

K Schelle Sport A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 KSV Bornem - K Schelle Sport A 0 - 12
12/08/2023 2 K Schelle Sport A - KSV Aartselaar B (ff.) 5 - 0
19/08/2023 3 VVH Lippelo - K Schelle Sport A 1 - 7
27/08/2023 4 K Schelle Sport A - VC Rijmenam 9 - 1

K Schelle Sport B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 VC Rijmenam - K Schelle Sport B 2 - 3
12/08/2023 2 K Schelle Sport B - Kalfort Puursica 4 - 7
19/08/2023 3 KSV Aartselaar B - K Schelle Sport B 3 - 3
27/08/2023 4 K Schelle Sport B - KFC Muizen 1 - 2

KFC Katelijne A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 Oxford Hemiksem B - KFC Katelijne A 2 - 2
12/08/2023 2 KFC Katelijne A - K Rumst SK 8 - 0
19/08/2023 3 FC Blaasveld - KFC Katelijne A 3 - 3
27/08/2023 4 KFC Katelijne A - Rupel Boom FC B 1 - 3

KFC Katelijne B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 Kalfort Puursica - KFC Katelijne B 9 - 0
12/08/2023 2 KFC Katelijne B - FC Blaasveld 3 - 2
19/08/2023 3 KFCV Wintam - KFC Katelijne B (ff.) 5 - 0
27/08/2023 4 KFC Katelijne B (ff.) - Oxford Hemiksem B 0 - 5

KFC Muizen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 KFC Muizen - K Reet SK 2 - 1
12/08/2023 2 VC Leest - KFC Muizen 3 - 1
19/08/2023 3 KFC Muizen - Nielse SV A 4 - 2
27/08/2023 4 K Schelle Sport B - KFC Muizen 1 - 2

KFCV Wintam

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 KFCV Wintam - VC Leest 2 - 0
12/08/2023 2 KVK Hingene - KFCV Wintam 0 - 4
19/08/2023 3 KFCV Wintam - KFC Katelijne B (ff.) 5 - 0
27/08/2023 4 FC Oppuurs B - KFCV Wintam 1 - 3

KSC Mechelen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 KSC Mechelen - FC Walem 3 - 3
12/08/2023 2 Zennester Hombeek - KSC Mechelen 1 - 2
19/08/2023 3 KSC Mechelen - K Kontich FC B 2 - 1
27/08/2023 4 Heffen SK - KSC Mechelen 0 - 3

KSK Sint-Amands

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 SC Duffel B - KSK Sint-Amands 0 - 10
12/08/2023 2 KSK Sint-Amands - Mariekerke-Branst B 7 - 1
19/08/2023 3 KV Bonheiden B - KSK Sint-Amands 0 - 7
27/08/2023 4 KSK Sint-Amands - Red Boys Elzestraat 3 - 0

KSV Aartselaar A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 Sporting Tisselt B - KSV Aartselaar A 0 - 0
12/08/2023 2 KSV Aartselaar A - Rupel Boom FC B 2 - 0
19/08/2023 3 Oxford Hemiksem B - KSV Aartselaar A 2 - 1
27/08/2023 4 KSV Aartselaar A - KV Bonheiden B 6 - 0

KSV Aartselaar B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 KSV Aartselaar B - KVK Hingene 2 - 0
12/08/2023 2 K Schelle Sport A - KSV Aartselaar B (ff.) 5 - 0
19/08/2023 3 KSV Aartselaar B - K Schelle Sport B 3 - 3
27/08/2023 4 Oxford Hemiksem A - KSV Aartselaar B 3 - 1

KSV Bornem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 KSV Bornem - K Schelle Sport A 0 - 12
12/08/2023 2 KVV Duffel - KSV Bornem 5 - 1
19/08/2023 3 KSV Bornem - FC Oppuurs B 3 - 0
27/08/2023 4 K Kontich FC B - KSV Bornem 0 - 0

KV Bonheiden B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 KV Bonheiden B - Zennester Hombeek 2 - 5
12/08/2023 2 VK Heindonk - KV Bonheiden B 3 - 3
19/08/2023 3 KV Bonheiden B - KSK Sint-Amands 0 - 7
27/08/2023 4 KSV Aartselaar A - KV Bonheiden B 6 - 0

KVK Hingene

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 KSV Aartselaar B - KVK Hingene 2 - 0
12/08/2023 2 KVK Hingene - KFCV Wintam 0 - 4
19/08/2023 3 Nielse SV B - KVK Hingene (ff.) 5 - 0
27/08/2023 4 KVK Hingene - Kalfort Puursica 0 - 10

KVV Duffel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 Red Boys Elzestraat - KVV Duffel 2 - 2
12/08/2023 2 KVV Duffel - KSV Bornem 5 - 1
19/08/2023 3 Mariekerke-Branst B - KVV Duffel 1 - 8
27/08/2023 4 KVV Duffel - Nielse SV B 0 - 3

Kalfort Puursica

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 Kalfort Puursica - KFC Katelijne B 9 - 0
12/08/2023 2 K Schelle Sport B - Kalfort Puursica 4 - 7
19/08/2023 3 Kalfort Puursica - K Reet SK 7 - 3
27/08/2023 4 KVK Hingene - Kalfort Puursica 0 - 10

Mariekerke-Branst B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 Mariekerke-Branst B - K Kontich FC B 0 - 7
12/08/2023 2 KSK Sint-Amands - Mariekerke-Branst B 7 - 1
19/08/2023 3 Mariekerke-Branst B - KVV Duffel 1 - 8
27/08/2023 4 Zennester Hombeek - Mariekerke-Branst B 5 - 2

Nielse SV A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 FC Blaasveld (ff.) - Nielse SV A 0 - 5
12/08/2023 2 Nielse SV A - Sporting Tisselt B 2 - 3
19/08/2023 3 KFC Muizen - Nielse SV A 4 - 2
27/08/2023 4 Nielse SV A - K Rumst SK 3 - 1

Nielse SV B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 Nielse SV B - FC Oppuurs B 7 - 0
12/08/2023 2 Oxford Hemiksem A - Nielse SV B 0 - 13
19/08/2023 3 Nielse SV B - KVK Hingene (ff.) 5 - 0
27/08/2023 4 KVV Duffel - Nielse SV B 0 - 3

Oxford Hemiksem A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 VVH Lippelo - Oxford Hemiksem A 6 - 1
12/08/2023 2 Oxford Hemiksem A - Nielse SV B 0 - 13
19/08/2023 3 Red Boys Elzestraat - Oxford Hemiksem A 11 - 1
27/08/2023 4 Oxford Hemiksem A - KSV Aartselaar B 3 - 1

Oxford Hemiksem B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 Oxford Hemiksem B - KFC Katelijne A 2 - 2
12/08/2023 2 K Reet SK - Oxford Hemiksem B 1 - 5
19/08/2023 3 Oxford Hemiksem B - KSV Aartselaar A 2 - 1
27/08/2023 4 KFC Katelijne B (ff.) - Oxford Hemiksem B 0 - 5

Red Boys Elzestraat

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 Red Boys Elzestraat - KVV Duffel 2 - 2
12/08/2023 2 FC Walem - Red Boys Elzestraat 3 - 2
19/08/2023 3 Red Boys Elzestraat - Oxford Hemiksem A 11 - 1
27/08/2023 4 KSK Sint-Amands - Red Boys Elzestraat 3 - 0

Rupel Boom FC B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 Rupel Boom FC B - Heffen SK 2 - 2
12/08/2023 2 KSV Aartselaar A - Rupel Boom FC B 2 - 0
19/08/2023 3 Rupel Boom FC B - Zennester Hombeek 3 - 3
27/08/2023 4 KFC Katelijne A - Rupel Boom FC B 1 - 3

SC Duffel B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 SC Duffel B - KSK Sint-Amands 0 - 10
12/08/2023 2 Heffen SK - SC Duffel B 4 - 1
19/08/2023 3 SC Duffel B - FC Walem 0 - 7
27/08/2023 4 VK Heindonk - SC Duffel B 0 - 1

Sporting Tisselt B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 Sporting Tisselt B - KSV Aartselaar A 0 - 0
12/08/2023 2 Nielse SV A - Sporting Tisselt B 2 - 3
19/08/2023 3 Sporting Tisselt B - VK Heindonk 3 - 1
27/08/2023 4 K Reet SK - Sporting Tisselt B 3 - 1

VC Leest

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 KFCV Wintam - VC Leest 2 - 0
12/08/2023 2 VC Leest - KFC Muizen 3 - 1
19/08/2023 3 VC Rijmenam - VC Leest 3 - 0
27/08/2023 4 VC Leest - FC Blaasveld 2 - 3

VC Rijmenam

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 VC Rijmenam - K Schelle Sport B 2 - 3
12/08/2023 2 FC Oppuurs B - VC Rijmenam 4 - 3
19/08/2023 3 VC Rijmenam - VC Leest 3 - 0
27/08/2023 4 K Schelle Sport A - VC Rijmenam 9 - 1

VK Heindonk

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 K Rumst SK - VK Heindonk 1 - 1
12/08/2023 2 VK Heindonk - KV Bonheiden B 3 - 3
19/08/2023 3 Sporting Tisselt B - VK Heindonk 3 - 1
27/08/2023 4 VK Heindonk - SC Duffel B 0 - 1

VVH Lippelo

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 VVH Lippelo - Oxford Hemiksem A 6 - 1
12/08/2023 2 K Kontich FC B - VVH Lippelo 1 - 1
19/08/2023 3 VVH Lippelo - K Schelle Sport A 1 - 7
27/08/2023 4 FC Walem - VVH Lippelo 4 - 1

Zennester Hombeek

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/08/2023 1 KV Bonheiden B - Zennester Hombeek 2 - 5
12/08/2023 2 Zennester Hombeek - KSC Mechelen 1 - 2
19/08/2023 3 Rupel Boom FC B - Zennester Hombeek 3 - 3
27/08/2023 4 Zennester Hombeek - Mariekerke-Branst B 5 - 2

BEKER VAN ANTWERPEN 2023-2024 - LINKS NAAR DE GROEPEN
Heren groep 1 Heren groep 2 Heren groep 3
Heren groep 4 Heren groep 5 Heren groep 6
Vrouwen groep 1 Vrouwen groep 2 Vrouwen groep 3
Vrouwen groep 4 Vrouwen groep 5 Vrouwen groep 6

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2023 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2023-2024
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door het "Competitions Department Voetbal Vlaanderen" (CDVV).

- Alle eerste ploegen, dus ook de B-ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de RBFA aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums:
de zaterdagen 5, 12, 19 augustus en zondag 27 augustus 2023.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA.

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales en de halve finales zijn vooraf bepaald. Zie verder hieronder voor die schema's.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

5. Een van tevoren gegeven forfait in de voorrondes levert ook een 0 - 3 of 3 - 0 nederlaag op. Indien de bezoekende club forfait geeft is deze daarenboven een vergoeding verschuldigd aan de bezochte club van 150 euro (artikel 14 van het BVA-reglement).

6. Indien een ploeg forfait geeft vanaf de 8e finales krijgt ze een 5 - 0 of 0 - 5 forfaitscore, en er wordt door de bond een geldboete aangerekend.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2023-2024 (pdf).

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).