Ronde 1 tot en met 6
Update: 11/09/2023 om 20:02u
Nationaal Beker van BelgiŽ Ronde 1 tot en met 6
Laatste update: 11/09/2023 om 20:02u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Je persoonlijke computerdokter
www.btasupportnet.com
Krokuslaan 68, 2460 Lichtaart
Meer info...
BEKER VAN BELGIE 2023-2024 - DE CROKY CUP - SPEELDAGEN 1 TOT 6

Beker van Belgie - De "Beker van BelgiŽ" heet officiŽel "De Croky-Cup" (c), naar de naam van de hoofdsponsor.
- Op deze pagina ziet u een volledig overzicht van de eerste zes speeldagen.
- Er is in de eerste ronde een verdeling in tien groepen, rekening houdend met de geografische ligging.
- U kan de officiŽle loting ook bekijken in een pdf-document. Klik HIER.
- Verder op deze pagina ziet u ook de selectiecriteria van de provinciale ploegen, plus de regeling in de "Croky Cup".
- Voor het archief van vorig seizoen in de "Croky Cup - Beker van BelgiŽ 2022-2023", klik hier.

!! De Antwerpse provincialers werden alle 26 in groep 1 tegen elkaar uitgeloot.

DE CROKY CUP - RONDE 1 - ZATERDAG 29 EN ZONDAG 30 JULI 2023
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen meteen strafschoppen.
102 Wedstrijden.
GROEP 1
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
1 VC Mortsel OG A - Sporting Tisselt A * 0 - 4 -
2 KBSK Retie * - K Loenhout SK 2 - 1 -
3 K Kontich FC A * - KFC Zammel 3 - 0 -
4 KFC Brasschaat - KSK 's Gravenwezel-Schilde A * 2 - 3 -
5 Sporting Club Duffel A - K Ternesse VV A * 2 - 3 -
6 RVC Hoboken A - KSK Ekeren Donk * 2 - 3 -
7 KVC Wilrijk *- KFCE Zoersel 3 - 0 -
8 KFC Meer - K Antonia FC A * 1 - 3 -
9 KFC De Kempen TL A * - K Zwaluwen Olmen 4 - 1 -
10 KSAV Sint Dimpna A * - K Zandhoven SK 1 - 1 5 - 4
11 K Wijnegem VC A * - KFC Vrijheid Herselt 2 - 0 -
12 Olen United - Verbr. Zwijndrecht A * 2 - 3 -
13 KSV Schriek - Kalfort Puursica * 0 - 0 2 - 3
      
GROEP 2
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
14 FC Binkom - Sportief Rotselaar A * 0 - 7 -
15 K Olympia SC Wijgmaal A - HO Bierbeek A * 2 - 3 -
16 KOVC Sterrebeek A - Tielt-Winge 3000 A * 3 - 3 6 - 7
17 FC Alken A * - Ritterklub VSV Jette A 3 - 2 -
18 VK Linden A - KFC Herent A * 0 - 1 -
19 Sporting Kampenhout A * - Eendracht Hekelgem A 6 - 1 -
20 KFC Rhodienne-De Hoek A *- Infinity FC Vilvoorde A 4 - 0 -
21 Eendracht Mazenzele Opwijk A - FC Galmaarden A * 2 - 3 -
22 FC Landen A * - K Stormvogels Drieslinter A 3 - 1 -
23 Perk Steenokkerzeel A * - KV Zuun A 0 - 0 4 - 2
24 Boutersem United A - Hoger-Op Veltem A * 2 - 2 4 - 5
25 Fenixx Beigem Humbeek A - KFC Eppegem A * 2 - 2 3 - 4
      
GROEP 3
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
26 VV Nieuwerkerken * - KVVV ís Herenelderen A 0 - 0 3 - 1
27 KSK Meeuwen A - E Mechelen a/d Maas A * 0 - 1 -
28 SV Herkol Neerpelt - GS Bree-Beek A * 0 - 3 -
29 K Achel VV A * - Genker VV A 2 - 0 -
30 Kadijk SK Overpelt A * - KVV Weerstand Koersel A 3 - 0 -
31 SSD Opoeteren -KVK Beringen * 0 - 6 -
32 FC Eendracht Houthalen - FC Torpedo Hasselt A * 1 - 15 -
33 FC Halvenweg Zonhoven - K Vlijtingen VV * 0 - 3 -
34 K Kattenbos Sport - K Herk-De-Stad FC A * 0 - 0 8 - 9
35 Fortuna 56 Smeermaas * - KMR Biesen B 2 - 0 -
      
GROEP 4
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
36 SK Berlare * - Sportkring Sint-Niklaas 3 - 0  -
37 VV Volkegem A - KVC De Toek Borsbeke * 2 - 4 -
38 KWIK Eine A * - FC Poesele A 3 - 1 -
39 SK Denderhoutem *- SK Bellem 3 - 1 -
40 KVK Svelta Melsele B * - KFC Eendr Zele 8 - 0 -
41 KVK Svelta Melsele A * - KSK Beveren 1 - 1 8 - 7
42 Herleving RS Haasdonk A *- FC Kleit Maldegem 1 - 0 -
43 VW Gijzel-Oosterzele A - FC Destelbergen A * 0 - 4 -
44 SK Vlaamse Ardennen *- Jong Zulte 1 - 0 -
45 KFC Heikant Zele - KSK Grembergen * 1 - 2 -
46 Zeveren Sportief - SV Sottegem A * 1 - 7 -
47 SK Lokeren Doorslaar A * - SK Munkzwalm A 4 - 2 -
48 KSC Exc Mariakerke - KVE Drongen * 0 - 8 -
      
GROEP 5
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
49 KWS Club Lauwe A * - Woudsport Houthulst A 2 - 0 -
50 SV Wevelgem City A * - KFC Varsenare A 3 - 2 -
51 KSV Diksmuide A *- KSK VW Zwevezele (niet gekw.)   -
52 SC Zonnebeke * - KFC Moen 1 - 0 -
53 Daring Brugge VV - KVC Ardooie * 3 - 5 -
54 K Racing Waregem A * - SK Westrozebeke (ff) 5 - 0 -
55 R Dottignies Sp A * - KDC Ruddervoorde B 3 - 1 -
56 KSV Bredene A - KSV Rumbeke * 1 - 2 -
57 KSK Geluwe - KSK Oostnieuwkerke * 0 - 2 -
58 KFC Meulebeke - FC Sparta Heestert A * 1 - 2 -
59 K Sassport Boezinge A * - K Excelsior Zedelgem 4 - 2 -
      
GROEP 6
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
60 RC Villers La Ville A * - RRC d'Etterbeek A 5 - 0 -
61 BX Brussels A * - R Ixelles SC A 2 - 0 -
62 FC Genappe A * - RFC Saint-Michel A 4 - 3 -
63 NSETH Berchem A * - AFC Evere (ff) 5 - 0 -
64 FC Saint-Josse A - FC Walhain A * 0 - 1 -
65 R Leopold FC A * - R Un Auderghem A 1 - 1 3 - 2
66 FC Kosova Schaerbeek A * - Sporting Bruxelles A 1 - 1 4 - 2
67 SC Jodoigne *- RFC Grez-Doiceau A 3 - 1 -
      
GROEP 7
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
68 Exc Evelette-Jallet *- RFC Meux B 1 - 0 -
69 RFC Grand-Leez A * - RUS Loyers A 3 - 3 3 - 1
70 ES Petigny-Frasnes - US Flavion-Morialme A * 1 - 1 5 - 6
71 Union Sportive Dinantaise A * - RS Fernelmont-Hemptinne A 2 - 0 -
72 Chevetogne Football - RCS Profondeville A * 0 - 1 -
73 RUS Biesme A * - OC Nismes A 3 - 0 -
74 RFC Spy A * - RCS Condruzien A 2 - 2 5 - 3
      
GROEP 8
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
75 JS Isieroise A * - RFC Luingnois B 1 - 1 5 - 4
76 WSAC Fleurus A * - US Thumaide A 1 - 0 -
77 Peruwelz Football Club A * - R Jumet SC A 4 - 0 -
78 FC Aedec-Hyon - RFC De Gilly A * 0 - 4 -
79 RFC Houdinois A *- FC Havre A 2 - 0 -
80 RAS PB Antoinien A * - AS Obigies A 2 - 1 -
81 AC Anvaing A * - RFC Molenbaix A 1 - 0 -
82 RLC Hornu A *- RSC Naastois A 2 - 0 -
83 SC Montignies A - Renaissance AEC Mons B 3 - 0 -
84 AC Estaimbourg A * - AS Morlanwelz A 5 - 1 -
      
GROEP 9
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
85 FC Paliseulois * - R Jeunesse Freylangeoise 3 - 1 -
86 Un St-Andre Ochamps A - RFC Messancy A * 3 - 4 -
87 US Beauraing 61 A * - RAC Saint-Mard A 2 - 0 -
88 ES Bleid - RLC Bastogne 0 - 0 7 - 6
89 RCS Libramontois A * - FC Arlon A 3 - 1 -
90 R All FC Oppagne-Weris A - RESC Houffaloise A * 2 - 2 2 - 4
91 RE R-L-Grimbiemont A * - US Assenois A 2 - 1 -
92 RUS Ethe Belmont A * - RES Vaux A 5 - 0 -
      
GROEP 10
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
93 RFC Heusy Rouheid A *- Seraing Athletique RFC A 4 - 0 -
94 R Oreye Union A - RSC Saive A * 1 - 4 -
95 RC Ans Montegnee FC A - FC United Richelle B * 1 - 1 1 - 3
96 RFC La Calamine B - FC Ster-Francorchamps A * 0 - 1 -
97 R Aubel FC A - ESFC Du Geer A * 1 - 3 -
98 RFC Malmundaria 1904 A * - RFC Croatia Wandre A 5 - 4 -
99 KŲniglicher Honsfelder SV A - RFC Hannutois A 2 - 3 -
100 JS Fizoise * - KFC Grun-Weiss Amel A 6 - 4 -
101 RFC Butgenbach - ES Wanze/Bas-Oha B * 0 - 1 -
102 FC Entite Wasseiges A - RSC Beaufays A * 1 - 2 -
      
DE CROKY CUP - RONDE 2 - ZATERDAG 5 EN ZONDAG 6 AUGUSTUS 2023
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen meteen strafschoppen.
82 Wedstrijden: de 102 winnaars uit ronde 1 plus 62 ploegen uit 3e afdeling VV en ACFF.
!! De vermelding van een nummer, bijvoorbeeld "87", betekent "de winnaar van wedstrijd 87 uit de vorige ronde".
Voor de duidelijkheid maken we een onderverdeling in blokken van 10 wedstrijden.
Vanaf ronde 2 zijn de wedstrijden niet meer streekgebonden.

Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
103 KSAV Sint Dimpna A * - Verbr. Zwijndrecht A 0 - 0 4 - 3
104 KVC Wilrijk * -Perk Steenokkerzeel A 3 - 2 -
105 KFC De Kempen TL A * - Tielt-Winge 3000 A 8 - 1 -
106 K Ternesse VV A - K Antonia FC A * 0 - 1 -
107 FC Galmaarden A - KFC Diest * 0 - 2 -
108 KFC Turnhout * - K Wijnegem VC A 5 - 0 -
109 HO Bierbeek A * - KFC Eksel A 2 - 1 -
110 FC Esperanza Pelt A *- K Kontich FC A 3 - 2 -
111 Eendracht Termien * - KSK Ekeren Donk 5 - 0 -
112 Sporting Kampenhout A - KVK Wellen * 1 - 3 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
113 Kalfort Puursica * - K Berg En Dal VV 3 - 2 -
114 KFC Rhodienne-De Hoek A - AS Verbroedering Geel * 0 - 1 -
115 FC Alken A - 's Gravenwezel-Schilde A * 0 - 2 -
116 KFC Nijlen - FC Landen A * 1 - 2 -
117 KBSK Retie * - EWS Schoonbeek-Beverst A 2 - 2 4 - 3
118 KFC Zwarte Leeuw A - KFC Herent A * 1 - 2 -
119 Sportief Rotselaar A - KFC St-Lenaarts A * 0 - 3 -
120 K Witgoor Sport - Sporting Tisselt A * 1 - 2 -
121 SK Denderhoutem - K Vlijtingen VV * 1 - 1 4 - 5
122 FC Torpedo Hasselt A * - KVV Zepperen-Brustem A 2 - 2 4 - 1
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
123 KVK Svelta Melsele A - FC Destelbergen A * 2 - 3 -
124 Kadijk SK Overpelt A - K Achel VV A * 2 - 4 -
125 KFC Eppegem A * - Hoger-Op Veltem A 2 - 1 -
126 Fortuna 56 Smeermaas * - KAC Betekom A 0 - 0 6 - 5
127 GS Bree-Beek A * - VV Nieuwerkerken 7 - 1 -
128 KWIK Eine A - Crossing Schaerbeek A * 0 - 5 -
129 SK Pepingen-Halle A * - SK Berlare 2 - 0 -
130 KVK Svelta Melsele B - RAS Jodoigne A * 1 - 5 -
131 JS Taminoise A - Herleving RS Haasdonk A * 0 - 1 -
132 CS Entite Manageoise * - KVC De Toek Borsbeke 3 - 2 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
133 KVK Beringen - RFC Perwez A 0 - 2 -
134 RCS Brainois A * - E Mechelen a/d Maas A 1 - 0 -
135 KFC Wambeek Ternat A * - K Herk-De-Stad FC A 2 - 1 -
136 SV Wevelgem City A -R Leopold FC A * 1 - 1 2 - 4
137 Eendr Elene-Grotenberge A * - BX Brussels A 3 - 0 -
138 SC Zonnebeke -SC Jodoigne * 1 - 1 2 - 4
139 KSC Wielsbeke * - KVC Ardooie 4 - 0 -
140 FC Kosova Schaerbeek A - SV Sottegem A * 0 - 1 -
141 R Dottignies Sp A -KWS Club Lauwe A * 0 - 1 -
142 K Racing Waregem A * - KVC Jong Lede 1 - 1 5 - 3
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
143 KHO Wolvertem Merchtem * -SK Lokeren Doorslaar A 4 - 0 -
144 KFC VW Hamme * - KSV Rumbeke 2 - 0 -
145 KVK Westhoek - RC Villers La Ville A * 3 - 3 4 - 5
146 KSK Oostnieuwkerke - FC Genappe A * 0 - 4 -
147 K Eendracht Wervik -KSV Diksmuide A * 1 - 2 -
148 K Sassport Boezinge A - KSC Blankenberge A * 0 - 1 -
149 KV Eendracht Aalter * - KVE Drongen 4 - 1 -
150 SK Roeselare * - KSK Grembergen 3 - 0 -
151 KFC Hoger Op Kalken A * - SK Vlaamse Ardennen 3 - 1 -
152 Avanti Stekene * - FC Sparta Heestert A 1 - 1 7 - 6
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
153 FC Walhain A - Erpe-Mere United * 1 - 1 6 - 7
154 KVV St-Denijs Sport A * - NSETH Berchem A 4 - 0 -
155 RCS Profondeville A -RUS Biesme A * 0 - 4 -
156 RFC De Gilly A - RUS Beloeil A * 0 - 1 -
157 JS Isieroise A - FC Flenu A * 0 - 4 -
158 R Jeun Aischoise A * -Exc Evelette-Jallet 5 - 1 -
159 CS PV Ostiches-Ath A * -Union Sportive Dinantaise A 2 - 0 -
160 RFC Houdinois A *-RLC Hornu A 2 - 2 5 - 4
161 Peruwelz Football Club A *- Couvin-Mariembourg Fraire A 3 - 1 -
162 CS Onhaye A *- AC Anvaing A 10 - 0 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
163 R Arquet FC A -SC Montignies A * 1 - 3 -
164 RFC Spy A * -AC Estaimbourg A 2 - 1 -
165 RAS PB Antoinien A * - RFC Rapid Symphorinois A 3 - 1 -
166 US Flavion-Morialme A * -WSAC Fleurus A 6 - 1 -
167 RFC Grand-Leez A - RAS Monceau A * 1 - 3 -
168 ES Wanze/Bas-Oha B - FC United Richelle A 1 - 10 -
169 JS Fizoise * - RFC Malmundaria 1904 A 2 - 1 -
170 FC United Richelle B - ES Wanze/Bas-Oha A * 0 - 7 -
171 FC 1912 Raeren-Eynatten * - RFC Heusy Rouheid A 7 - 3 -
172 FC Ster-Francorchamps A * - Stade Waremmien FC A 1 - 0 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
173 RU Wallonne Ciney A *- RSC Saive A 2 - 1 -
174 Marloie Sport A *- ES Bleid 7 - 3 -
175 Et Elsautoise A - US Beauraing 61 A * 2 - 5 -
176 ESFC Du Geer A - FCB Sprimont A * 0 - 4 -
177 RUS Gouvy A - RE R-L-Grimbiemont A 4 - 0 -
178 FC Herstal A - RSC Beaufays A * 0 - 1 -
179 RUS Ethe Belmont A * - RU Hutoise A 2 - 1 -
180 R Aywaille FC A *- RFC Hannutois A 1 - 1 4 - 1
181 RESC Houffaloise A *- RRC Mormont A 2 - 2 4 - 2
182 RCS Libramontois A - ROC Meix Dt-Virton A * 1 - 3 -
183 RSC Habay La Neuve A * - RFC Messancy A 6 - 2 -
184 RRC Longlier A * -FC Paliseulois 4 - 1 -
      
DE CROKY CUP - RONDE 3 - ZATERDAG 12 EN ZONDAG 13 AUGUSTUS 2023
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen meteen strafschoppen.
66 Wedstrijden: de 82 winnaars uit ronde 2 plus 50 ploegen uit de 2e afdeling VV en ACFF.
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
185 Tempo Overijse * - KFC Herent A 1 - 1 3 - 2
186 RFC Meux A * - KFC Hoger Op Kalken A 2 - 0 -
187 PV Ostiches-Ath A * - K Londerzeel SK 3 - 1 -
188 Peruwelz Football Club A -CS Onhaye A * 1 - 2 -
189 VK Ninove A * - RU Wallonne Ciney A 2 - 0 -
190 RFCU La Calamine A * - KWS Club Lauwe A 1 - 1 4 - 2
191 Union Rochefortoise A * - RC Villers La Ville A 5 - 0 -
192 R Leopold FC A - FCB Sprimont A * 1 - 3 -
193 RFC Tournai A * -RRC Longlier A 5 - 0 -
194 ES Wanze/Bas-Oha A * - KFC Voorde-Appelterre A 0 - 0 4 - 3
195 KVV Zelzate *- K Vlijtingen VV 8 - 1 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
196 RRC Hamoir A * - KBSK Retie 2 - 1 -
197 SC Eendracht Aalst * -RUS Gouvy A 1 - 0 -
198 FC Flenu A - SK Roeselare * 1 - 3 -
199 RUS Ethe Belmont A * - RAS PB Antoinien A 2 - 1 -
200 RSC Beaufays A * - US Flavion-Morialme A 2 - 1 -
201 KFC Diest * - ROC Meix Dt-Virton A 2 - 0 -
202 K Rupel Boom FC A * -JS Fizoise 3 - 1 -
203 Erpe-Mere United * - FC 1912 Raeren-Eynatten 2 - 2 4 - 2
204 RAS Monceau A * - KVC Lille United A 3 - 2 -
205 Sporting Tisselt A -KFC VW Hamme * 2 - 2 3 - 5
206 RCS Verlaine A * - FC Landen A 0 - 0 4 - 1
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
207 RUS Beloeil A - Ent. Acren Lessines A * 0 - 6 -
208 RAS Jodoigne A - Marloie Sport A * 0 - 1 -
209 RFC Perwez A * - FC Torpedo Hasselt A 0 - 0 3 - 1
210 K Berchem Sport A * - K Antonia FC A 2 - 1 -
211 SV Sottegem A - SC Montignies A * 2 - 3 -
212 KVC Wilrijk - Olsa Brakel A * 1 - 2 -
213 RCS Brainois A * - KFC Wambeek Ternat A 1 - 1 5 - 4
214 K Bocholter VV A * - KSC Blankenberge A 1 - 1 5 - 4
215 RUS Binche * - Fortuna 56 Smeermaas 4 - 1 -
216 FC Wezel Sport A * - SC Jodoigne 10 - 0 -
217 FC Destelbergen A * - US Beauraing 61 A 2 - 1 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
218 RSC Habay La Neuve A * - AS Verbroedering Geel 2 - 2 5 - 4
219 FC Genappe A - KHO Wolvertem Merchtem * 1 - 1 3 - 4
220 KM Torhout A - FC Esperanza Pelt A * 1 - 3 -
221 KVK Wellen * -SK Pepingen-Halle A 2 - 1 -
222 Racing Club Gent * -RFC Houdinois A 3 - 0 -
223 RSD Jette A * - 's Gravenwezel-Schilde A 2 - 0 -
224 Crossing Schaerbeek A * - Sporting Hasselt 2 - 1 -
225 FC Ster-Francorchamps A - FC Lebbeke * 2 - 2 6 - 7
226 RFC Spy A - FC Ganshoren A * 2 - 4 -
227 US Rebecquoise * - Kalfort Puursica 10 - 0 -
228 KSAV Sint Dimpna A - KSV Oudenaarde * 0 - 5 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
229 Herleving RS Haasdonk A * - RU Tubize-BLC A 2 - 2 6 - 5
230 FC Mandel Ingelmunster A -Eendr Elene-Grotenberge A * 1 - 1 3 - 4
231 KVC Houtvenne A * - Avanti Stekene 2 - 1 -
232 Renaissance AEC Mons A * - HO Bierbeek A 11 - 0 -
233 KFC Eppegem A - KSK Tongeren A * 0 - 3 -
234 KFC Merelbeke * - KFC Turnhout 2 - 0 -
235 KSV Diksmuide A - RFC Wetteren * 2 - 3 -
236 FC United Richelle A - KVCSV Oostkamp A * 2 - 5 -
237 KSC Wielsbeke - KSC Dikkelvenne * 1 - 5 -
238 KFC Sparta Petegem A * -R Aywaille FC A 1 - 0 -
239 RESC Houffaloise A - KRC Mechelen * 0 - 5 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
240 KV Eendracht Aalter - RRC Stockay-Warfusee A * 0 - 1 -
241 KFC De Kempen TL A - Belisia Bilzen SV A * 1 - 5 -
242 K Diegem Sport * - GS Bree-Beek A 3 - 0 -
243 RC St Verviers A * - RUS Biesme A 1 - 0 -
244 R Jeun Aischoise A - SC City Pirates Antwerpen A * 1 - 1 1 - 3
245 CS Entite Manageoise - La Louviere Centre A * 2 - 2 4 - 5
246 K Lyra-Lierse - K Achel VV A * 1 - 1 2 - 3
247 KVV St-Denijs Sport A - Racing Club Harelbeke * 0 - 1 -
248 KFC St-Lenaarts A * - Football Club Gullegem 3 - 2 -
249 RC Hades Kiewit Hasselt *- K Racing Waregem A 3 - 0 -
250 Eendracht Termien - RFC Warnant A * 1 - 2 -
      
DE CROKY CUP - RONDE 4 - ZATERDAG 19 EN ZONDAG 20 AUGUSTUS 2023
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Vanaf deze speeldag volgen bij gelijke stand eerst verlengingen en eventueel strafschoppen.
40 Wedstrijden: de 66 winnaars uit ronde 3 plus 14 ploegen uit 1e nationale afdeling.
Nummer Wedstrijd Uitslag V./P.
251 RFC Warnant A * - Tempo Overijse 5 - 0 -
252 KVK Wellen - RAS Monceau A * 0 - 1 -
253 KVC Houtvenne A - FC Esperanza Pelt A * 1 - 1
V. 2 - 2
P. 3 - 4
254 VK Ninove A * -Erpe-Mere United 3 - 1 -
255 RFC Meux A * - K Achel VV A 2 - 0 -
256 RCS Brainois A - KFC VW Hamme * 0 - 5 -
257 R Cappellen FC A - RC St Verviers A * 1 - 1 P. 6 - 7
258 RC Hades Kiewit Hasselt - KSK Tongeren A * 1 - 2 -
259 SC City Pirates Antwerpen A - FCB Sprimont A * 2 - 3 -
260 Crossing Schaerbeek A * - KSK Heist 4 - 2 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag V./P.
261 Olympic Club Charleroi A * - La Louviere Centre A 1 - 0 -
262 K Bocholter VV A - R Excelsior Virton * 2 - 2 V. 3 - 3
P. 3 - 5
263 KRC Mechelen * - SC Montignies A 10 - 0 -
264 KVK Tienen A -Renaissance AEC Mons A * 2 - 2 P. 4 - 5
265 KSV Oudenaarde * - RSC Beaufays A 4 - 0 -
266 KSC Dikkelvenne - Racing Club Harelbeke * 1 - 1 V. 1 - 3
267 Union Namen - SK Roeselare * 0 - 5 -
268 Belisia Bilzen SV A * - KHO Wolvertem Merchtem 1 - 1 P. 3 - 2
269 FC Wezel Sport A * - Olsa Brakel A 4 - 2 -
270 RSC Habay La Neuve A * -FC Destelbergen A 2 - 0 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag V./P.
271 Eendr Elene-Grotenberge A * -KFC Sparta Petegem A 5 - 4 -
272 Ent. Acren Lessines A - KVV Thes Sport A * 1 - 3 -
273 URSL Vise * - RFC Tournai A 3 - 0 -
274 K Diegem Sport - SC Eendracht Aalst * 2 - 3 -
275 FC Ganshoren A * - KVV Zelzate 1 - 1 V. 2 - 2
P. 5 - 4
276 R Knokke FC *- RFCU La Calamine A 2 - 1 -
277 RUS Binche * -Herleving RS Haasdonk A 8 - 0 -
278 Hoogstraten VV - PV Ostiches-Ath A 1 - 1 P. 5 - 4
279 RUS Ethe Belmont A -K Berchem Sport A * 0 - 4 -
280 US Rebecquoise * - FC Lebbeke 1 - 0 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag V./P.
281 KFC St-Lenaarts A * -Racing Club Gent 1 - 0 -
282 RSD Jette A - CS Onhaye A * 2 - 3 -
283 KFC Dessel Sport A * - RFC Wetteren 4 - 2 -
284 RFC Perwez A -KFC Merelbeke * 1 - 5 -
285 RRC Stockay-Warfusee A - RRC Hamoir A * 0 - 1 -
286 ES Wanze/Bas-Oha A - RAAL La Louviere A * 0 - 8 -
287 SE Winkel Sport A - Union Rochefortoise A * 1 - 1 P. 3 - 5
288 KFC Diest - Marloie Sport A * 0 - 1 -
289 KSC Lokeren-Temse * - RCS Verlaine A 6 - 0 -
290 KVCSV Oostkamp A - K Rupel Boom FC A * 1 - 2 -
      
DE CROKY CUP - RONDE 5 - ZATERDAG 26 EN ZONDAG 27 AUGUSTUS 2023
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij gelijke stand volgen verlengingen en eventueel strafschoppen.
20 Wedstrijden: de 40 winnaars uit ronde 4.
Nummer Wedstrijd Uitslag V./P.
291 KSC Lokeren-Temse * - RFC Warnant A 1 - 0 -
292 RAAL La Louviere A * - FCB Sprimont A 2 - 1 -
293 Eendr Elene-Grotenberge A * -FC Wezel Sport A 4 - 3 -
294 Racing Club Harelbeke * - KFC VW Hamme 1 - 1 V. 2 - 1
295 RC St Verviers A -Crossing Schaerbeek A * 2 - 3 -
296 CS Onhaye A *-US Rebecquoise 3 - 0 -
297 VK Ninove A * - SK Roeselare 2 - 0 -
298 KFC Dessel Sport A - KSK Tongeren A * 1 - 1 V. 1 - 2
299 Hoogstraten VV * - Belisia Bilzen SV A 2 - 2 V. 3 - 2
300 RFC Meux A * - Marloie Sport A 1 - 1 V. 4 - 1
      
301 KVV Thes Sport A * - RRC Hamoir A 4 - 0 -
302 R Knokke FC * - KFC Merelbeke 3 - 0 -
303 Union Rochefortoise A -KRC Mechelen * 1 - 2 -
304 RSC Habay La Neuve A * -KSV Oudenaarde 0 - 0 P. 5 - 4
305 SC Eendracht Aalst - Renaissance AEC Mons A * 0 - 1 -
306 URSL Vise * -RUS Binche 1 - 1 V. 2 - 1
307 K Rupel Boom FC A -Olympic Club Charleroi A * 2 - 3 -
308 FC Esperanza Pelt A - R Excelsior Virton * 2 - 2 P. 2 - 4
309 KFC St-Lenaarts A * - K Berchem Sport A 1 - 0 -
310 RAS Monceau A -FC Ganshoren A * 1 - 1 V. 2 - 2
P. 5 - 6
      
DE CROKY CUP - RONDE 6 - ZATERDAG 9 EN ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij gelijke stand volgen verlengingen en eventueel strafschoppen.
16 Wedstrijden: de 20 winnaars uit ronde 5 plus 12 ploegen uit 1B.
Nummer Wedstrijd Uitslag V./P.
311 KSC Lokeren-Temse - Beerschot VA * 3 - 3 P. 3 - 5
312 Lierse SK * - VK Ninove A 3 - 0 -
313 Olympic Club Charleroi A * - KM SK Deinze 1 - 1 P. 4 - 2
314 R Knokke FC * - FC Seraing 3 - 1 -
315 KVV Thes Sport A * - KRC Mechelen 2 - 0 -
316 Elene-Grotenberge A *- Crossing Schaerbeek A 2 - 2 V. 4 - 3
317 Hoogstraten VV - Patro Eisden MM * 0 - 2 -
318 CS Onhaye A -Racing Club Harelbeke * 1 - 1 P. 1 - 4
319 RSC Habay La Neuve A -RFC Meux A * 1 - 2 -
320 SV Zulte-Waregem * - KFC St-Lenaarts A 4 - 1 -
321 Renaissance AEC Mons A - FCV Dender EH * 0 - 0 V. 0 - 1
322 R Excelsior Virton - SK Beveren * 0 - 1 -
323 URSL Visť * - Lommel SK 2 - 0 -
324 KSK Tongeren A - Francs Borains * 1 - 4 -
325 RAAL La Louviere A * - RFC Luik 2 - 0 -
326 KV Oostende *- FC Ganshoren A 5 - 0 -
      
* De 16 winnaars uit ronde 6 gaan door. Samen met de 16 clubs uit de Jupiler Pro League spelen ze de 16e finales.

Voor de wedstrijden vanaf de 16e finales tot en met de finale, zie de aparte pagina Beker van Belgie - Croky Cup.

SELECTIE VAN DE PROVINCIALE PLOEGEN HEREN

Hoe werden de provinciale deelnemers aan de "Croky - Cup" 2023-2024 aangeduid?
** De provincie Antwerpen mag dit jaar 26 deelnemers aanduiden.
1. Eerst zijn dat de stijgers uit 1e provinciale (dit jaar ťťn).
2. Daarna de dalers uit 3e Voetbal Vlaanderen (dit jaar nul).
3. Dan de 16 clubs die vorig seizoen de 8e finales van de BVA speelden (inclusief de eerste vier uit de groepen 1 en 2).
4. Dan de vijfde en volgende ploeg(en) uit het eindklassement van groep 1 en 2, op basis van de criteria behaalde punten, gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, meest gescoorde doelpunten, meeste doelpunten gescoord op verplaatsing, minste rechtstreekse rode kaarten, minste gele kaarten en eventueel via loting door het CDVV.
!!! Vanaf de BVA-editie 2024-2025 worden de modaliteiten gewijzigd. Na de dalers uit 3e VV en de 16 deelnemers aan 8e finales van de BVA zijn het niet meer de afvallers van groepen 1 en 2 uit de poules in augustus 2023, maar de best geklasseerde ploegen van 1e en 2e provinciale van het kampioenschap 2023-2024.

!! Ook de parameters worden dan aangepast: behaalde plaats in de competitie, aantal punten, gewonnen wedstrijden, doelpuntenverschil, gescoorde doelpunten, gewonnen wedstrijden op verplaatsing, doelsaldo op verplaatsing, gescoorde doelpunten op verplaatsing, het oudste stamboeknummer.

- Zie ook het BVA-reglement 2023-2024 (pdf).

REGELING IN DE CROKY-CUP

1. tot en met de derde speeldag worden er bij een gelijke stand na 90 minuten geen verlengingen gespeeld. In dat geval wordt de winnaar aangeduid door middel van een strafschoppenserie.
2. vanaf de vierde speeldag leidt een gelijkspel tot verlengingen en eventueel strafschoppen.
3. de ploegen uit 1e nationale nemen deel vanaf de zesde speeldag, dus vanaf de 16e finales (de laatste 32 ploegen).
4. de Beker van BelgiŽ wordt gespeeld:
* met rechtstreekse uitschakeling tot en met de kwartfinales,
* met heen- en terugwedstrijden voor de halve finales,
* in ťťn wedstrijd voor de finale.
5. De kalender wordt vanaf de eerste tot en met de zesde ronde beheerd door het Competitions Department van de KBVB-RBFA, en vanaf de 16e finales door de Kalendermanager Pro League.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).