Interprovinciale ACFF
Update: vandaag om 11:26u
Nationaal Vrouwen Nationaal Interprovinciale ACFF
Laatste update: vandaag om 11:26u
Spelpakketten voor zieke kindjes
in het ziekenhuis, en voor
hun broertjes en zusjes.
www.dekleinestrijders.be
Meer info...
www.SportChain.com
Snel en eenvoudig een hotel en
teamverblijf boeken op de beste
sportbestemmingen wereldwijd
Meer info...
VROUWEN - INTERPROVINCIALE AFDELING ACFF - SEIZOEN 2023-2024

12 Ploegen.
Standard C, RUS Loyers, Fťmina WS Woluwe B, Sporting Charleroi B, Wallonia Sibret A, RAEC Mons B,
Irlande Auderghem A, Union St. Gillis A, PV Ostiches-Ath A, RFC Luik B, Sainte Ode A en Andennais A.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (twee keer 11 speeldagen).

Archief 2e Nat. A 22-23 Kalender per ploeg Geografische ligging Dames Interpr. VV-A
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 21 (20 april 2024) - 2e periode
Zat. 20/04 17u30 Union Sint-Gillis A - RAEC Mons B 5 - 1
Zat. 20/04 17u30 CS PV Ostiches-Ath A - RUS Sainte Ode A (ff.) 5 - 0
Zat. 20/04 17u30 Wallonia Club Sibret A - Irlande Auderghem A 2 - 1
Zat. 20/04 17u30 Femina WS Woluwe B - RUS Loyers A 3 - 1
Zat. 20/04 17u30 RFC Luik B - Sporting Charleroi B 1 - 0
Zat. 20/04 17u30 RCS Andennais A - Standard Luik C 2 - 5

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 21 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Femina WS Woluwe B 21 18 2 1 76 21 55
2 RUS Loyers A (1) 21 17 2 2 99 28 53
3 Wallonia Club Sibret A 21 15 4 2 75 31 47
4 Standard Luik C 21 11 9 1 79 45 34
5 RFC Luik B 21 11 9 1 34 48 34
6 Union Sint-Gillis A 21 9 10 2 56 57 29
7 CS PV Ostiches-Ath A 21 9 11 1 29 47 28
8 Sporting Charleroi B 21 8 9 4 40 45 28
9 Irlande Auderghem A 21 7 10 4 46 49 25
10 RCS Andennais A 21 6 12 3 29 58 21
11 RAEC Mons B 21 3 17 1 34 83 10
12 RUS Sainte Ode A 21 0 19 2 17 102 2

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Femina WS Woluwe B 10 9 1 0 35 11 27
2 RUS Loyers A (1) 10 8 1 1 43 12 25
3 Standard Luik C 10 7 3 0 50 18 21
4 Wallonia Club Sibret A 10 7 3 0 36 17 21
5 Union Sint-Gillis A 10 5 4 1 32 29 16
6 CS PV Ostiches-Ath A 10 5 5 0 15 19 15
7 Irlande Auderghem A 10 4 5 1 20 23 13
8 RFC Luik B 10 4 6 0 10 27 12
9 RCS Andennais A 10 3 6 1 19 29 10
10 Sporting Charleroi B 10 2 5 3 12 19 9
11 RAEC Mons B 10 2 7 1 18 32 7
12 RUS Sainte Ode A 10 0 10 0 7 61 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RUS Loyers A 11 9 1 1 56 16 28
2 Femina WS Woluwe B 11 9 1 1 41 10 28
3 Wallonia Club Sibret A 11 8 1 2 39 14 26
4 RFC Luik B 11 7 3 1 24 21 22
5 Sporting Charleroi B 11 6 4 1 28 26 19
6 Standard Luik C 11 4 6 1 29 27 13
7 Union Sint-Gillis A 11 4 6 1 24 28 13
8 CS PV Ostiches-Ath A 11 4 6 1 14 28 13
9 Irlande Auderghem A 11 3 5 3 26 26 12
10 RCS Andennais A 11 3 6 2 10 29 11
11 RAEC Mons B 11 1 10 0 16 51 3
12 RUS Sainte Ode A 11 0 9 2 10 41 2
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


Speeldag 1 (9 september 2023) - 1e periode
RUS Sainte Ode A - RUS Loyers A 0 - 10
Sporting Charleroi B - RCS Andennais A 3 - 2
Standard Luik C - Femina WS Woluwe B 0 - 2
Irlande Auderghem A - CS PV Ostiches-Ath A 3 - 0
RAEC Mons B - Wallonia Club Sibret A 1 - 2
RFC Luik B - Union Sint-Gillis A 1 - 3


Speeldag 2 (17 september 2023) - 1e periode
CS PV Ostiches-Ath A - Standard Luik C 3 - 2
Wallonia Club Sibret A - Sporting Charleroi B 3 - 4
Femina WS Woluwe B - RAEC Mons B 8 - 0
RUS Loyers A - Irlande Auderghem A 4 - 3
RCS Andennais A - RFC Luik B 1 - 4
Union Sint-Gillis A - RUS Sainte Ode A 4 - 2


Speeldag 3 (24 september 2023) - 1e periode
RUS Sainte Ode A - Irlande Auderghem A 3 - 3
Standard Luik C - RUS Loyers A 1 - 2
Sporting Charleroi B - Femina WS Woluwe B 0 - 4
RAEC Mons B - CS PV Ostiches-Ath A 0 - 2
RFC Luik B - Wallonia Club Sibret A 1 - 1
Union Sint-Gillis A - RCS Andennais A 3 - 0


Speeldag 4 (8 oktober 2023) - 1e periode
Wallonia Club Sibret A - Union Sint-Gillis A 3 - 2
CS PV Ostiches-Ath A - Sporting Charleroi B 2 - 0
Femina WS Woluwe B - RFC Luik B 6 - 0
RUS Loyers A - RAEC Mons B 9 - 0
Irlande Auderghem A - Standard Luik C 1 - 3
RCS Andennais A - RUS Sainte Ode A 1 - 0


Speeldag 5 (15 oktober 2023) - 1e periode
RUS Sainte Ode A - Standard Luik C 1 - 7
Sporting Charleroi B - RUS Loyers A 2 - 3
RAEC Mons B - Irlande Auderghem A 3 - 9
RFC Luik B - CS PV Ostiches-Ath A 2 - 0
Union Sint-Gillis A - Femina WS Woluwe B 1 - 4
RCS Andennais A - Wallonia Club Sibret A 1 - 1


Speeldag 6 (21 oktober 2023) - 1e periode
CS PV Ostiches-Ath A - Union Sint-Gillis A 2 - 1
Wallonia Club Sibret A - RUS Sainte Ode A 2 - 1
Femina WS Woluwe B - RCS Andennais A 4 - 0
RUS Loyers A - RFC Luik B 5 - 0
Standard Luik C - RAEC Mons B 5 - 1
Irlande Auderghem A - Sporting Charleroi B 2 - 2


Speeldag 7 (12 november 2023) - 1e periode
Wallonia Club Sibret A - Femina WS Woluwe B 6 - 0
RUS Sainte Ode A - RAEC Mons B 0 - 4
Sporting Charleroi B - Standard Luik C 2 - 1
RFC Luik B - Irlande Auderghem A 2 - 0
RCS Andennais A - CS PV Ostiches-Ath A 2 - 0
Union Sint-Gillis A - RUS Loyers A 1 - 5


Speeldag 8 (18 november 2023) - 1e periode
CS PV Ostiches-Ath A - Wallonia Club Sibret A 0 - 3
Femina WS Woluwe B - RUS Sainte Ode A 5 - 1
RUS Loyers A - RCS Andennais A 6 - 0
Standard Luik C (ff.) - RFC Luik B 0 - 5
RAEC Mons B - Sporting Charleroi B 2 - 7
Irlande Auderghem A - Union Sint-Gillis A 3 - 1


Speeldag 9 (26 november 2023) - 1e periode
Wallonia Club Sibret A - RUS Loyers A 5 - 2
Femina WS Woluwe B - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 1
RUS Sainte Ode A - Sporting Charleroi B 1 - 2
RFC Luik B - RAEC Mons B 3 - 2
Union Sint-Gillis A - Standard Luik C 3 - 3
RCS Andennais A - Irlande Auderghem A 0 - 0


Speeldag 10 (2 december 2023) - 1e periode
RUS Sainte Ode A - CS PV Ostiches-Ath A 1 - 1
RUS Loyers A - Femina WS Woluwe B 1 - 1
Sporting Charleroi B - RFC Luik B 3 - 4
Standard Luik C - RCS Andennais A 7 - 0
RAEC Mons B - Union Sint-Gillis A 2 - 3
Irlande Auderghem A - Wallonia Club Sibret A 2 - 6


Speeldag 11 (10 december 2023) - 1e periode
Wallonia Club Sibret A - Standard Luik C 7 - 0
CS PV Ostiches-Ath A - RUS Loyers A 3 - 9
Femina WS Woluwe B - Irlande Auderghem A 2 - 0
RFC Luik B - RUS Sainte Ode A 2 - 0
Union Sint-Gillis A - Sporting Charleroi B 2 - 3
RCS Andennais A - RAEC Mons B 3 - 1


Inhaalwedstrijden (zaterdag 16 december 2023)
RUS Sainte Ode A - Sporting Charleroi B 1 - 2 Speeldag 9


Speeldag 12 (14 januari 2024) - 2e periode
Wallonia Club Sibret A - RAEC Mons B 7 - 1
CS PV Ostiches-Ath A - Irlande Auderghem A 2 - 0
Femina WS Woluwe B - Standard Luik C 4 - 2
RUS Loyers A - RUS Sainte Ode A 9 - 0
RCS Andennais A - Sporting Charleroi B 1 - 1
Union Sint-Gillis A - RFC Luik B 5 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 24 januari 2024)
RAEC Mons B - RUS Loyers A 3 - 4 Speeldag 15


Speeldag 14 (28 januari 2024) - 2e periode
Wallonia Club Sibret A - RFC Luik B 1 - 2
CS PV Ostiches-Ath A - RAEC Mons B 1 - 2
Femina WS Woluwe B - Sporting Charleroi B 1 - 0
RUS Loyers A - Standard Luik C 2 - 1
Irlande Auderghem A - RUS Sainte Ode A 6 - 1
RCS Andennais A - Union Sint-Gillis A 3 - 1


Speeldag 13 (3 februari 2024) - 2e periode
RUS Sainte Ode A - Union Sint-Gillis A 2 - 6
Sporting Charleroi B - Wallonia Club Sibret A 0 - 6
Standard Luik C - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 0
Irlande Auderghem A - RUS Loyers A 1 - 4
RAEC Mons B - Femina WS Woluwe B 2 - 5
RFC Luik B - RCS Andennais A 2 - 4


Speeldag 15 (11 februari 2024) - 2e periode
RUS Sainte Ode A (ff.) - RCS Andennais A 0 - 5
Sporting Charleroi B - CS PV Ostiches-Ath A 2 - 0
Standard Luik C - Irlande Auderghem A 7 - 2
RAEC Mons B - RUS Loyers A 3 - 4
RFC Luik B - Femina WS Woluwe B 0 - 4
Union Sint-Gillis A - Wallonia Club Sibret A 1 - 4


Speeldag 16 (17 februari 2024) - 2e periode
CS PV Ostiches-Ath A - RFC Luik B 2 - 0
Wallonia Club Sibret A - RCS Andennais A 5 - 0
Femina WS Woluwe B - Union Sint-Gillis A 6 - 2
Standard Luik C - RUS Sainte Ode A 12 - 1
RUS Loyers A - Sporting Charleroi B 3 - 0
Irlande Auderghem A - RAEC Mons B 3 - 1


Inhaalwedstrijden (zaterdag 24 februari 2024)
Wallonia Club Sibret A - RAEC Mons B 7 - 1 Speeldag 12


Inhaalwedstrijden (zaterdag 2 maart 2024)
RUS Sainte Ode A (ff.) - RCS Andennais A 0 - 5 Speeldag 15


Inhaalwedstrijden (woensdag 6 maart 2024)
CS PV Ostiches-Ath A - Irlande Auderghem A 2 - 0 Speeldag 12


Speeldag 17 (17 maart 2024) - 2e periode
RUS Sainte Ode A - Wallonia Club Sibret A 2 - 5
Sporting Charleroi B - Irlande Auderghem A 0 - 0
RAEC Mons B - Standard Luik C 1 - 4
RFC Luik B - RUS Loyers A 0 - 8
RCS Andennais A - Femina WS Woluwe B 1 - 3
Union Sint-Gillis A - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 0


Speeldag 18 (23 maart 2024) - 2e periode
CS PV Ostiches-Ath A - RCS Andennais A 2 - 0
Femina WS Woluwe B - Wallonia Club Sibret A 6 - 0
Standard Luik C - Sporting Charleroi B 5 - 2
RUS Loyers A - Union Sint-Gillis A 3 - 3
RAEC Mons B - RUS Sainte Ode A (ff.) 5 - 0
Irlande Auderghem A - RFC Luik B 2 - 1


Inhaalwedstrijden (zaterdag 30 maart 2024)
RAEC Mons B - RUS Sainte Ode A (ff.) 5 - 0 Speeldag 18


Speeldag 19 (7 april 2024) - 2e periode
Wallonia Club Sibret A - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 1
RUS Sainte Ode A - Femina WS Woluwe B 1 - 3
Sporting Charleroi B - RAEC Mons B 2 - 2
RFC Luik B - Standard Luik C 2 - 1
RCS Andennais A - RUS Loyers A 0 - 6
Union Sint-Gillis A - Irlande Auderghem A 2 - 1


Speeldag 20 (13 april 2024) - 2e periode
CS PV Ostiches-Ath A - Femina WS Woluwe B 2 - 0
Standard Luik C - Union Sint-Gillis A 8 - 2
RUS Loyers A - Wallonia Club Sibret A 3 - 1
Sporting Charleroi B - RUS Sainte Ode A (ff.) 5 - 0
RAEC Mons B - RFC Luik B 0 - 1
Irlande Auderghem A - RCS Andennais A 4 - 3


Speeldag 21 (20 april 2024) - 2e periode
Union Sint-Gillis A - RAEC Mons B 5 - 1
CS PV Ostiches-Ath A - RUS Sainte Ode A (ff.) 5 - 0
Wallonia Club Sibret A - Irlande Auderghem A 2 - 1
Femina WS Woluwe B - RUS Loyers A 3 - 1
RFC Luik B - Sporting Charleroi B 1 - 0
RCS Andennais A - Standard Luik C 2 - 5


Speeldag 22 (27 april 2024) - 2e periode
Irlande Auderghem A - Femina WS Woluwe B
RUS Sainte Ode A - RFC Luik B
RAEC Mons B - RCS Andennais A
Sporting Charleroi B - Union Sint-Gillis A
RUS Loyers A - CS PV Ostiches-Ath A
Standard Luik C - Wallonia Club Sibret A


ALGEMEEN KLASSEMENT VAN ALLE NATIONALE VROUWENREEKSEN

Super League 1e Nationale Interprov. VV - A Interprov. VV - B Interprov. ACFF

EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de Interprovinciale Afdeling ACFF vrouwen.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 21 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Femina WS Woluwe B 553322
2RUS Loyers A 532627
3Wallonia Club Sibret A 472720
4RFC Luik B 341915
5Standard Luik C 342113
6Union Sint-Gillis A 291910
7Sporting Charleroi B 281414
8CS PV Ostiches-Ath A 28244
9Irlande Auderghem A 25196
10RCS Andennais A 21156
11RAEC Mons B 1037
12RUS Sainte Ode A 220


VERLIESPUNTEN NA 21 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Femina WS Woluwe B 808
2RUS Loyers A 1046
3Wallonia Club Sibret A 16610
4RFC Luik B 291415
5Standard Luik C 29920
6Union Sint-Gillis A 341420
7Sporting Charleroi B 351619
8CS PV Ostiches-Ath A 35926
9Irlande Auderghem A 381127
10RCS Andennais A 421824
11RAEC Mons B 532726
12RUS Sainte Ode A 612833


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Femina WS Woluwe B 963
2RFC Luik B 963
3Standard Luik C 963
4CS PV Ostiches-Ath A 990
5RUS Loyers A 743
6Union Sint-Gillis A 761
7Irlande Auderghem A 660
8Wallonia Club Sibret A 660
9RAEC Mons B 431
10Sporting Charleroi B 440
11RCS Andennais A 000
12RUS Sainte Ode A 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 21 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RUS Loyers A 994554
2Standard Luik C 795029
3Femina WS Woluwe B 765026
4Wallonia Club Sibret A 754629
5Union Sint-Gillis A 563224
6Irlande Auderghem A 462719
7Sporting Charleroi B 401921
8RFC Luik B 341618
9RAEC Mons B 341915
10RCS Andennais A 291514
11CS PV Ostiches-Ath A 29245
12RUS Sainte Ode A 17116


TEGENDOELPUNTEN NA 21 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Femina WS Woluwe B 21714
2RUS Loyers A 28919
3Wallonia Club Sibret A 311417
4Sporting Charleroi B 452223
5Standard Luik C 451728
6CS PV Ostiches-Ath A 471730
7RFC Luik B 482325
8Irlande Auderghem A 492227
9Union Sint-Gillis A 572433
10RCS Andennais A 582236
11RAEC Mons B 833746
12RUS Sainte Ode A 1024656


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 21 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Femina WS Woluwe B 9 12 
2RUS Loyers A 8 11 
3Wallonia Club Sibret A 6 9 
4RFC Luik B 5 5 
5Standard Luik C 5 5 
6CS PV Ostiches-Ath A 3 3 
7Union Sint-Gillis A 3 3 
8RCS Andennais A 2 4 
9Sporting Charleroi B 2 3 
10Irlande Auderghem A 1 2 
11RAEC Mons B 1 2 
12RUS Sainte Ode A 0 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 21 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Femina WS Woluwe B 963
2RUS Loyers A 853
3CS PV Ostiches-Ath A 761
4RFC Luik B 642
5Wallonia Club Sibret A 532
6RCS Andennais A 431
7Irlande Auderghem A 312
8Sporting Charleroi B 330
9RAEC Mons B 211
10Standard Luik C 220
11Union Sint-Gillis A 220
12RUS Sainte Ode A 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 21 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RUS Loyers A 211011
2Union Sint-Gillis A 211110
3Wallonia Club Sibret A 20119
4Femina WS Woluwe B 19118
5Standard Luik C 18810
6RAEC Mons B 1789
7RFC Luik B 1697
8Irlande Auderghem A 16106
9Sporting Charleroi B 1477
10CS PV Ostiches-Ath A 14104
11RCS Andennais A 1394
12RUS Sainte Ode A 1275


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 21 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RUS Loyers A 000
2Union Sint-Gillis A 000
3Wallonia Club Sibret A 101
4Femina WS Woluwe B 202
5Standard Luik C 321
6RAEC Mons B 422
7RFC Luik B 523
8Irlande Auderghem A 505
9Sporting Charleroi B 734
10CS PV Ostiches-Ath A 716
11RCS Andennais A 826
12RUS Sainte Ode A 936


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 21 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Femina WS Woluwe B 11 11 0 0 50 7 33
2 Wallonia Club Sibret A 11 9 0 2 46 14 27
3 RUS Loyers A 10 8 2 0 45 9 26
4 CS PV Ostiches-Ath A 11 8 0 3 24 17 24
5 Standard Luik C 10 7 0 3 50 17 21
6 Irlande Auderghem A 10 6 1 3 27 22 19
7 Union Sint-Gillis A 11 6 1 4 32 24 19
8 RFC Luik B 11 6 1 4 16 23 19
9 RCS Andennais A 11 4 3 4 15 22 15
10 Sporting Charleroi B 10 4 2 4 19 22 14
11 RAEC Mons B 10 1 0 9 19 37 3
12 RUS Sainte Ode A 10 0 2 8 11 46 2

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 21 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 RUS Loyers A 11 9 0 2 54 19 27
2 Femina WS Woluwe B 10 7 1 2 26 14 22
3 Wallonia Club Sibret A 10 6 2 2 29 17 20
4 RFC Luik B 10 5 0 5 18 25 15
5 Sporting Charleroi B 11 4 2 5 21 23 14
6 Standard Luik C 11 4 1 6 29 28 13
7 Union Sint-Gillis A 10 3 1 6 24 33 10
8 RAEC Mons B 11 2 1 8 15 46 7
9 RCS Andennais A 10 2 0 8 14 36 6
10 Irlande Auderghem A 11 1 3 7 19 27 6
11 CS PV Ostiches-Ath A 10 1 1 8 5 30 4
12 RUS Sainte Ode A 11 0 0 11 6 56 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



CS PV Ostiches-Ath A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/09/2023 1 Irlande Auderghem A - CS PV Ostiches-Ath A 3 - 0
17/09/2023 2 CS PV Ostiches-Ath A - Standard Luik C 3 - 2
24/09/2023 3 RAEC Mons B - CS PV Ostiches-Ath A 0 - 2
08/10/2023 4 CS PV Ostiches-Ath A - Sporting Charleroi B 2 - 0
15/10/2023 5 RFC Luik B - CS PV Ostiches-Ath A 2 - 0
21/10/2023 6 CS PV Ostiches-Ath A - Union Sint-Gillis A 2 - 1
12/11/2023 7 RCS Andennais A - CS PV Ostiches-Ath A 2 - 0
18/11/2023 8 CS PV Ostiches-Ath A - Wallonia Club Sibret A 0 - 3
26/11/2023 9 Femina WS Woluwe B - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 1
02/12/2023 10 RUS Sainte Ode A - CS PV Ostiches-Ath A 1 - 1
10/12/2023 11 CS PV Ostiches-Ath A - RUS Loyers A 3 - 9

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/01/2024 12 CS PV Ostiches-Ath A - Irlande Auderghem A 06/03   Speeldag 
28/01/2024 14 CS PV Ostiches-Ath A - RAEC Mons B 1 - 2
03/02/2024 13 Standard Luik C - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 0
11/02/2024 15 Sporting Charleroi B - CS PV Ostiches-Ath A 2 - 0
17/02/2024 16 CS PV Ostiches-Ath A - RFC Luik B 2 - 0
06/03/2024 12 CS PV Ostiches-Ath A - Irlande Auderghem A 2 - 0
17/03/2024 17 Union Sint-Gillis A - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 0
23/03/2024 18 CS PV Ostiches-Ath A - RCS Andennais A 2 - 0
07/04/2024 19 Wallonia Club Sibret A - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 1
13/04/2024 20 CS PV Ostiches-Ath A - Femina WS Woluwe B 2 - 0
20/04/2024 21 CS PV Ostiches-Ath A - RUS Sainte Ode A (ff.) 5 - 0
27/04/2024 22 RUS Loyers A - CS PV Ostiches-Ath A Speeldag 

Femina WS Woluwe B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/09/2023 1 Standard Luik C - Femina WS Woluwe B 0 - 2
17/09/2023 2 Femina WS Woluwe B - RAEC Mons B 8 - 0
24/09/2023 3 Sporting Charleroi B - Femina WS Woluwe B 0 - 4
08/10/2023 4 Femina WS Woluwe B - RFC Luik B 6 - 0
15/10/2023 5 Union Sint-Gillis A - Femina WS Woluwe B 1 - 4
21/10/2023 6 Femina WS Woluwe B - RCS Andennais A 4 - 0
12/11/2023 7 Wallonia Club Sibret A - Femina WS Woluwe B 6 - 0
18/11/2023 8 Femina WS Woluwe B - RUS Sainte Ode A 5 - 1
26/11/2023 9 Femina WS Woluwe B - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 1
02/12/2023 10 RUS Loyers A - Femina WS Woluwe B 1 - 1
10/12/2023 11 Femina WS Woluwe B - Irlande Auderghem A 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/01/2024 12 Femina WS Woluwe B - Standard Luik C 4 - 2
28/01/2024 14 Femina WS Woluwe B - Sporting Charleroi B 1 - 0
03/02/2024 13 RAEC Mons B - Femina WS Woluwe B 2 - 5
11/02/2024 15 RFC Luik B - Femina WS Woluwe B 0 - 4
17/02/2024 16 Femina WS Woluwe B - Union Sint-Gillis A 6 - 2
17/03/2024 17 RCS Andennais A - Femina WS Woluwe B 1 - 3
23/03/2024 18 Femina WS Woluwe B - Wallonia Club Sibret A 6 - 0
07/04/2024 19 RUS Sainte Ode A - Femina WS Woluwe B 1 - 3
13/04/2024 20 CS PV Ostiches-Ath A - Femina WS Woluwe B 2 - 0
20/04/2024 21 Femina WS Woluwe B - RUS Loyers A 3 - 1
27/04/2024 22 Irlande Auderghem A - Femina WS Woluwe B Speeldag 

Irlande Auderghem A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/09/2023 1 Irlande Auderghem A - CS PV Ostiches-Ath A 3 - 0
17/09/2023 2 RUS Loyers A - Irlande Auderghem A 4 - 3
24/09/2023 3 RUS Sainte Ode A - Irlande Auderghem A 3 - 3
08/10/2023 4 Irlande Auderghem A - Standard Luik C 1 - 3
15/10/2023 5 RAEC Mons B - Irlande Auderghem A 3 - 9
21/10/2023 6 Irlande Auderghem A - Sporting Charleroi B 2 - 2
12/11/2023 7 RFC Luik B - Irlande Auderghem A 2 - 0
18/11/2023 8 Irlande Auderghem A - Union Sint-Gillis A 3 - 1
26/11/2023 9 RCS Andennais A - Irlande Auderghem A 0 - 0
02/12/2023 10 Irlande Auderghem A - Wallonia Club Sibret A 2 - 6
10/12/2023 11 Femina WS Woluwe B - Irlande Auderghem A 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/01/2024 12 CS PV Ostiches-Ath A - Irlande Auderghem A 06/03   Speeldag 
28/01/2024 14 Irlande Auderghem A - RUS Sainte Ode A 6 - 1
03/02/2024 13 Irlande Auderghem A - RUS Loyers A 1 - 4
11/02/2024 15 Standard Luik C - Irlande Auderghem A 7 - 2
17/02/2024 16 Irlande Auderghem A - RAEC Mons B 3 - 1
06/03/2024 12 CS PV Ostiches-Ath A - Irlande Auderghem A 2 - 0
17/03/2024 17 Sporting Charleroi B - Irlande Auderghem A 0 - 0
23/03/2024 18 Irlande Auderghem A - RFC Luik B 2 - 1
07/04/2024 19 Union Sint-Gillis A - Irlande Auderghem A 2 - 1
13/04/2024 20 Irlande Auderghem A - RCS Andennais A 4 - 3
20/04/2024 21 Wallonia Club Sibret A - Irlande Auderghem A 2 - 1
27/04/2024 22 Irlande Auderghem A - Femina WS Woluwe B Speeldag 

RAEC Mons B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/09/2023 1 RAEC Mons B - Wallonia Club Sibret A 1 - 2
17/09/2023 2 Femina WS Woluwe B - RAEC Mons B 8 - 0
24/09/2023 3 RAEC Mons B - CS PV Ostiches-Ath A 0 - 2
08/10/2023 4 RUS Loyers A - RAEC Mons B 9 - 0
15/10/2023 5 RAEC Mons B - Irlande Auderghem A 3 - 9
21/10/2023 6 Standard Luik C - RAEC Mons B 5 - 1
12/11/2023 7 RUS Sainte Ode A - RAEC Mons B 0 - 4
18/11/2023 8 RAEC Mons B - Sporting Charleroi B 2 - 7
26/11/2023 9 RFC Luik B - RAEC Mons B 3 - 2
02/12/2023 10 RAEC Mons B - Union Sint-Gillis A 2 - 3
10/12/2023 11 RCS Andennais A - RAEC Mons B 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/01/2024 12 Wallonia Club Sibret A - RAEC Mons B 24/02   Speeldag 
24/01/2024 15 RAEC Mons B - RUS Loyers A 3 - 4
28/01/2024 14 CS PV Ostiches-Ath A - RAEC Mons B 1 - 2
03/02/2024 13 RAEC Mons B - Femina WS Woluwe B 2 - 5
11/02/2024 15 RAEC Mons B - RUS Loyers A 24/01   Speeldag 
17/02/2024 16 Irlande Auderghem A - RAEC Mons B 3 - 1
24/02/2024 12 Wallonia Club Sibret A - RAEC Mons B 7 - 1
17/03/2024 17 RAEC Mons B - Standard Luik C 1 - 4
23/03/2024 18 RAEC Mons B - RUS Sainte Ode A (ff.) 30/03   Speeldag 
30/03/2024 18 RAEC Mons B - RUS Sainte Ode A (ff.) 5 - 0
07/04/2024 19 Sporting Charleroi B - RAEC Mons B 2 - 2
13/04/2024 20 RAEC Mons B - RFC Luik B 0 - 1
20/04/2024 21 Union Sint-Gillis A - RAEC Mons B 5 - 1
27/04/2024 22 RAEC Mons B - RCS Andennais A Speeldag 

RCS Andennais A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/09/2023 1 Sporting Charleroi B - RCS Andennais A 3 - 2
17/09/2023 2 RCS Andennais A - RFC Luik B 1 - 4
24/09/2023 3 Union Sint-Gillis A - RCS Andennais A 3 - 0
08/10/2023 4 RCS Andennais A - RUS Sainte Ode A 1 - 0
15/10/2023 5 RCS Andennais A - Wallonia Club Sibret A 1 - 1
21/10/2023 6 Femina WS Woluwe B - RCS Andennais A 4 - 0
12/11/2023 7 RCS Andennais A - CS PV Ostiches-Ath A 2 - 0
18/11/2023 8 RUS Loyers A - RCS Andennais A 6 - 0
26/11/2023 9 RCS Andennais A - Irlande Auderghem A 0 - 0
02/12/2023 10 Standard Luik C - RCS Andennais A 7 - 0
10/12/2023 11 RCS Andennais A - RAEC Mons B 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/01/2024 12 RCS Andennais A - Sporting Charleroi B 1 - 1
28/01/2024 14 RCS Andennais A - Union Sint-Gillis A 3 - 1
03/02/2024 13 RFC Luik B - RCS Andennais A 2 - 4
11/02/2024 15 RUS Sainte Ode A (ff.) - RCS Andennais A 02/03   Speeldag 
17/02/2024 16 Wallonia Club Sibret A - RCS Andennais A 5 - 0
02/03/2024 15 RUS Sainte Ode A (ff.) - RCS Andennais A 0 - 5
17/03/2024 17 RCS Andennais A - Femina WS Woluwe B 1 - 3
23/03/2024 18 CS PV Ostiches-Ath A - RCS Andennais A 2 - 0
07/04/2024 19 RCS Andennais A - RUS Loyers A 0 - 6
13/04/2024 20 Irlande Auderghem A - RCS Andennais A 4 - 3
20/04/2024 21 RCS Andennais A - Standard Luik C 2 - 5
27/04/2024 22 RAEC Mons B - RCS Andennais A Speeldag 

RFC Luik B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/09/2023 1 RFC Luik B - Union Sint-Gillis A 1 - 3
17/09/2023 2 RCS Andennais A - RFC Luik B 1 - 4
24/09/2023 3 RFC Luik B - Wallonia Club Sibret A 1 - 1
08/10/2023 4 Femina WS Woluwe B - RFC Luik B 6 - 0
15/10/2023 5 RFC Luik B - CS PV Ostiches-Ath A 2 - 0
21/10/2023 6 RUS Loyers A - RFC Luik B 5 - 0
12/11/2023 7 RFC Luik B - Irlande Auderghem A 2 - 0
18/11/2023 8 Standard Luik C (ff.) - RFC Luik B 0 - 5
26/11/2023 9 RFC Luik B - RAEC Mons B 3 - 2
02/12/2023 10 Sporting Charleroi B - RFC Luik B 3 - 4
10/12/2023 11 RFC Luik B - RUS Sainte Ode A 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/01/2024 12 Union Sint-Gillis A - RFC Luik B 5 - 1
28/01/2024 14 Wallonia Club Sibret A - RFC Luik B 1 - 2
03/02/2024 13 RFC Luik B - RCS Andennais A 2 - 4
11/02/2024 15 RFC Luik B - Femina WS Woluwe B 0 - 4
17/02/2024 16 CS PV Ostiches-Ath A - RFC Luik B 2 - 0
17/03/2024 17 RFC Luik B - RUS Loyers A 0 - 8
23/03/2024 18 Irlande Auderghem A - RFC Luik B 2 - 1
07/04/2024 19 RFC Luik B - Standard Luik C 2 - 1
13/04/2024 20 RAEC Mons B - RFC Luik B 0 - 1
20/04/2024 21 RFC Luik B - Sporting Charleroi B 1 - 0
27/04/2024 22 RUS Sainte Ode A - RFC Luik B Speeldag 

RUS Loyers A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/09/2023 1 RUS Sainte Ode A - RUS Loyers A 0 - 10
17/09/2023 2 RUS Loyers A - Irlande Auderghem A 4 - 3
24/09/2023 3 Standard Luik C - RUS Loyers A 1 - 2
08/10/2023 4 RUS Loyers A - RAEC Mons B 9 - 0
15/10/2023 5 Sporting Charleroi B - RUS Loyers A 2 - 3
21/10/2023 6 RUS Loyers A - RFC Luik B 5 - 0
12/11/2023 7 Union Sint-Gillis A - RUS Loyers A 1 - 5
18/11/2023 8 RUS Loyers A - RCS Andennais A 6 - 0
26/11/2023 9 Wallonia Club Sibret A - RUS Loyers A 5 - 2
02/12/2023 10 RUS Loyers A - Femina WS Woluwe B 1 - 1
10/12/2023 11 CS PV Ostiches-Ath A - RUS Loyers A 3 - 9

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/01/2024 12 RUS Loyers A - RUS Sainte Ode A 9 - 0
24/01/2024 15 RAEC Mons B - RUS Loyers A 3 - 4
28/01/2024 14 RUS Loyers A - Standard Luik C 2 - 1
03/02/2024 13 Irlande Auderghem A - RUS Loyers A 1 - 4
11/02/2024 15 RAEC Mons B - RUS Loyers A 24/01   Speeldag 
17/02/2024 16 RUS Loyers A - Sporting Charleroi B 3 - 0
17/03/2024 17 RFC Luik B - RUS Loyers A 0 - 8
23/03/2024 18 RUS Loyers A - Union Sint-Gillis A 3 - 3
07/04/2024 19 RCS Andennais A - RUS Loyers A 0 - 6
13/04/2024 20 RUS Loyers A - Wallonia Club Sibret A 3 - 1
20/04/2024 21 Femina WS Woluwe B - RUS Loyers A 3 - 1
27/04/2024 22 RUS Loyers A - CS PV Ostiches-Ath A Speeldag 

RUS Sainte Ode A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/09/2023 1 RUS Sainte Ode A - RUS Loyers A 0 - 10
17/09/2023 2 Union Sint-Gillis A - RUS Sainte Ode A 4 - 2
24/09/2023 3 RUS Sainte Ode A - Irlande Auderghem A 3 - 3
08/10/2023 4 RCS Andennais A - RUS Sainte Ode A 1 - 0
15/10/2023 5 RUS Sainte Ode A - Standard Luik C 1 - 7
21/10/2023 6 Wallonia Club Sibret A - RUS Sainte Ode A 2 - 1
12/11/2023 7 RUS Sainte Ode A - RAEC Mons B 0 - 4
18/11/2023 8 Femina WS Woluwe B - RUS Sainte Ode A 5 - 1
26/11/2023 9 RUS Sainte Ode A - Sporting Charleroi B 16/12   Speeldag 
02/12/2023 10 RUS Sainte Ode A - CS PV Ostiches-Ath A 1 - 1
10/12/2023 11 RFC Luik B - RUS Sainte Ode A 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/12/2023 9 RUS Sainte Ode A - Sporting Charleroi B 1 - 2
14/01/2024 12 RUS Loyers A - RUS Sainte Ode A 9 - 0
28/01/2024 14 Irlande Auderghem A - RUS Sainte Ode A 6 - 1
03/02/2024 13 RUS Sainte Ode A - Union Sint-Gillis A 2 - 6
11/02/2024 15 RUS Sainte Ode A (ff.) - RCS Andennais A 02/03   Speeldag 
17/02/2024 16 Standard Luik C - RUS Sainte Ode A 12 - 1
02/03/2024 15 RUS Sainte Ode A (ff.) - RCS Andennais A 0 - 5
17/03/2024 17 RUS Sainte Ode A - Wallonia Club Sibret A 2 - 5
23/03/2024 18 RAEC Mons B - RUS Sainte Ode A (ff.) 30/03   Speeldag 
30/03/2024 18 RAEC Mons B - RUS Sainte Ode A (ff.) 5 - 0
07/04/2024 19 RUS Sainte Ode A - Femina WS Woluwe B 1 - 3
13/04/2024 20 Sporting Charleroi B - RUS Sainte Ode A (ff.) 5 - 0
20/04/2024 21 CS PV Ostiches-Ath A - RUS Sainte Ode A (ff.) 5 - 0
27/04/2024 22 RUS Sainte Ode A - RFC Luik B Speeldag 

Sporting Charleroi B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/09/2023 1 Sporting Charleroi B - RCS Andennais A 3 - 2
17/09/2023 2 Wallonia Club Sibret A - Sporting Charleroi B 3 - 4
24/09/2023 3 Sporting Charleroi B - Femina WS Woluwe B 0 - 4
08/10/2023 4 CS PV Ostiches-Ath A - Sporting Charleroi B 2 - 0
15/10/2023 5 Sporting Charleroi B - RUS Loyers A 2 - 3
21/10/2023 6 Irlande Auderghem A - Sporting Charleroi B 2 - 2
12/11/2023 7 Sporting Charleroi B - Standard Luik C 2 - 1
18/11/2023 8 RAEC Mons B - Sporting Charleroi B 2 - 7
26/11/2023 9 RUS Sainte Ode A - Sporting Charleroi B 16/12   Speeldag 
02/12/2023 10 Sporting Charleroi B - RFC Luik B 3 - 4
10/12/2023 11 Union Sint-Gillis A - Sporting Charleroi B 2 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/12/2023 9 RUS Sainte Ode A - Sporting Charleroi B 1 - 2
14/01/2024 12 RCS Andennais A - Sporting Charleroi B 1 - 1
28/01/2024 14 Femina WS Woluwe B - Sporting Charleroi B 1 - 0
03/02/2024 13 Sporting Charleroi B - Wallonia Club Sibret A 0 - 6
11/02/2024 15 Sporting Charleroi B - CS PV Ostiches-Ath A 2 - 0
17/02/2024 16 RUS Loyers A - Sporting Charleroi B 3 - 0
17/03/2024 17 Sporting Charleroi B - Irlande Auderghem A 0 - 0
23/03/2024 18 Standard Luik C - Sporting Charleroi B 5 - 2
07/04/2024 19 Sporting Charleroi B - RAEC Mons B 2 - 2
13/04/2024 20 Sporting Charleroi B - RUS Sainte Ode A (ff.) 5 - 0
20/04/2024 21 RFC Luik B - Sporting Charleroi B 1 - 0
27/04/2024 22 Sporting Charleroi B - Union Sint-Gillis A Speeldag 

Standard Luik C

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/09/2023 1 Standard Luik C - Femina WS Woluwe B 0 - 2
17/09/2023 2 CS PV Ostiches-Ath A - Standard Luik C 3 - 2
24/09/2023 3 Standard Luik C - RUS Loyers A 1 - 2
08/10/2023 4 Irlande Auderghem A - Standard Luik C 1 - 3
15/10/2023 5 RUS Sainte Ode A - Standard Luik C 1 - 7
21/10/2023 6 Standard Luik C - RAEC Mons B 5 - 1
12/11/2023 7 Sporting Charleroi B - Standard Luik C 2 - 1
18/11/2023 8 Standard Luik C (ff.) - RFC Luik B 0 - 5
26/11/2023 9 Union Sint-Gillis A - Standard Luik C 3 - 3
02/12/2023 10 Standard Luik C - RCS Andennais A 7 - 0
10/12/2023 11 Wallonia Club Sibret A - Standard Luik C 7 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/01/2024 12 Femina WS Woluwe B - Standard Luik C 4 - 2
28/01/2024 14 RUS Loyers A - Standard Luik C 2 - 1
03/02/2024 13 Standard Luik C - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 0
11/02/2024 15 Standard Luik C - Irlande Auderghem A 7 - 2
17/02/2024 16 Standard Luik C - RUS Sainte Ode A 12 - 1
17/03/2024 17 RAEC Mons B - Standard Luik C 1 - 4
23/03/2024 18 Standard Luik C - Sporting Charleroi B 5 - 2
07/04/2024 19 RFC Luik B - Standard Luik C 2 - 1
13/04/2024 20 Standard Luik C - Union Sint-Gillis A 8 - 2
20/04/2024 21 RCS Andennais A - Standard Luik C 2 - 5
27/04/2024 22 Standard Luik C - Wallonia Club Sibret A Speeldag 

Union Sint-Gillis A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/09/2023 1 RFC Luik B - Union Sint-Gillis A 1 - 3
17/09/2023 2 Union Sint-Gillis A - RUS Sainte Ode A 4 - 2
24/09/2023 3 Union Sint-Gillis A - RCS Andennais A 3 - 0
08/10/2023 4 Wallonia Club Sibret A - Union Sint-Gillis A 3 - 2
15/10/2023 5 Union Sint-Gillis A - Femina WS Woluwe B 1 - 4
21/10/2023 6 CS PV Ostiches-Ath A - Union Sint-Gillis A 2 - 1
12/11/2023 7 Union Sint-Gillis A - RUS Loyers A 1 - 5
18/11/2023 8 Irlande Auderghem A - Union Sint-Gillis A 3 - 1
26/11/2023 9 Union Sint-Gillis A - Standard Luik C 3 - 3
02/12/2023 10 RAEC Mons B - Union Sint-Gillis A 2 - 3
10/12/2023 11 Union Sint-Gillis A - Sporting Charleroi B 2 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/01/2024 12 Union Sint-Gillis A - RFC Luik B 5 - 1
28/01/2024 14 RCS Andennais A - Union Sint-Gillis A 3 - 1
03/02/2024 13 RUS Sainte Ode A - Union Sint-Gillis A 2 - 6
11/02/2024 15 Union Sint-Gillis A - Wallonia Club Sibret A 1 - 4
17/02/2024 16 Femina WS Woluwe B - Union Sint-Gillis A 6 - 2
17/03/2024 17 Union Sint-Gillis A - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 0
23/03/2024 18 RUS Loyers A - Union Sint-Gillis A 3 - 3
07/04/2024 19 Union Sint-Gillis A - Irlande Auderghem A 2 - 1
13/04/2024 20 Standard Luik C - Union Sint-Gillis A 8 - 2
20/04/2024 21 Union Sint-Gillis A - RAEC Mons B 5 - 1
27/04/2024 22 Sporting Charleroi B - Union Sint-Gillis A Speeldag 

Wallonia Club Sibret A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/09/2023 1 RAEC Mons B - Wallonia Club Sibret A 1 - 2
17/09/2023 2 Wallonia Club Sibret A - Sporting Charleroi B 3 - 4
24/09/2023 3 RFC Luik B - Wallonia Club Sibret A 1 - 1
08/10/2023 4 Wallonia Club Sibret A - Union Sint-Gillis A 3 - 2
15/10/2023 5 RCS Andennais A - Wallonia Club Sibret A 1 - 1
21/10/2023 6 Wallonia Club Sibret A - RUS Sainte Ode A 2 - 1
12/11/2023 7 Wallonia Club Sibret A - Femina WS Woluwe B 6 - 0
18/11/2023 8 CS PV Ostiches-Ath A - Wallonia Club Sibret A 0 - 3
26/11/2023 9 Wallonia Club Sibret A - RUS Loyers A 5 - 2
02/12/2023 10 Irlande Auderghem A - Wallonia Club Sibret A 2 - 6
10/12/2023 11 Wallonia Club Sibret A - Standard Luik C 7 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/01/2024 12 Wallonia Club Sibret A - RAEC Mons B 24/02   Speeldag 
28/01/2024 14 Wallonia Club Sibret A - RFC Luik B 1 - 2
03/02/2024 13 Sporting Charleroi B - Wallonia Club Sibret A 0 - 6
11/02/2024 15 Union Sint-Gillis A - Wallonia Club Sibret A 1 - 4
17/02/2024 16 Wallonia Club Sibret A - RCS Andennais A 5 - 0
24/02/2024 12 Wallonia Club Sibret A - RAEC Mons B 7 - 1
17/03/2024 17 RUS Sainte Ode A - Wallonia Club Sibret A 2 - 5
23/03/2024 18 Femina WS Woluwe B - Wallonia Club Sibret A 6 - 0
07/04/2024 19 Wallonia Club Sibret A - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 1
13/04/2024 20 RUS Loyers A - Wallonia Club Sibret A 3 - 1
20/04/2024 21 Wallonia Club Sibret A - Irlande Auderghem A 2 - 1
27/04/2024 22 Standard Luik C - Wallonia Club Sibret A Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale  
Interprovinciale VV-A Interprovinciale VV-B Interprovinciale ACFF

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B
3e Provinciale A 3e Provinciale B 3e Provinciale C

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B


PROMOTIE-DEGRADATIE - INTERPROVINCIALE ACFF - VROUWEN

Bepalingen geldig voor het seizoen 2023-2024 (Artikel V7.204 en volgende).

De modaliteiten van deze ACFF-reeks volgen later.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).