Interprovinciale ACFF
Update: 28/04/2024 om 09:12u
Nationaal Vrouwen Nationaal Interprovinciale ACFF
Laatste update: 28/04/2024 om 09:12u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart -
Darts - Speeltafels - Boxers - enz.
www.qualitygames.be
Meer info...
Organisatie van Internationale
Voetbaltoernooien - Jeugd en Senioren.
>> Bestel de gratis brochure
met 70 toernooien. Klik hier.
Meer info...
VROUWEN - INTERPROVINCIALE AFDELING ACFF - SEIZOEN 2023-2024

12 Ploegen.
Standard C, RUS Loyers, Fémina WS Woluwe B, Sporting Charleroi B, Wallonia Sibret A, RAEC Mons B,
Irlande Auderghem A, Union St. Gillis A, PV Ostiches-Ath A, RFC Luik B, Sainte Ode A en Andennais A.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (twee keer 11 speeldagen).
** Femina WS Woluwe B is kampioen in deze reeks.

Archief 2e Nat. A 22-23 Kalender per ploeg Geografische ligging Dames Interpr. VV-A
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 22 (27 april 2024) - 2e periode
Zat. 27/04 17u30 Irlande Auderghem A - Femina WS Woluwe B 2 - 5
Zat. 27/04 17u30 RUS Sainte Ode A - RFC Luik B 2 - 2
Zat. 27/04 17u30 RAEC Mons B - RCS Andennais A 3 - 0
Zat. 27/04 17u30 Sporting Charleroi B - Union Sint-Gillis A 0 - 0
Zat. 27/04 17u30 RUS Loyers A - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 1
Zat. 27/04 17u30 Standard Luik C - Wallonia Club Sibret A 2 - 4

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Femina WS Woluwe B 22 19 2 1 81 23 58
2 RUS Loyers A (1) 22 18 2 2 104 29 56
3 Wallonia Club Sibret A 22 16 4 2 79 33 50
4 RFC Luik B 22 11 9 2 36 50 35
5 Standard Luik C 22 11 10 1 81 49 34
6 Union Sint-Gillis A 22 9 10 3 56 57 30
7 Sporting Charleroi B 22 8 9 5 40 45 29
8 CS PV Ostiches-Ath A 22 9 12 1 30 52 28
9 Irlande Auderghem A 22 7 11 4 48 54 25
10 RCS Andennais A 22 6 13 3 29 61 21
11 RAEC Mons B 22 4 17 1 37 83 13
12 RUS Sainte Ode A 22 0 19 3 19 104 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Femina WS Woluwe B 11 10 1 0 40 13 30
2 RUS Loyers A (1) 11 9 1 1 48 13 28
3 Wallonia Club Sibret A 11 8 3 0 40 19 24
4 Standard Luik C 11 7 4 0 52 22 21
5 Union Sint-Gillis A 11 5 4 2 32 29 17
6 CS PV Ostiches-Ath A 11 5 6 0 16 24 15
7 Irlande Auderghem A 11 4 6 1 22 28 13
8 RFC Luik B 11 4 6 1 12 29 13
9 RAEC Mons B 11 3 7 1 21 32 10
10 RCS Andennais A 11 3 7 1 19 32 10
11 Sporting Charleroi B 11 2 5 4 12 19 10
12 RUS Sainte Ode A 11 0 10 1 9 63 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RUS Loyers A 11 9 1 1 56 16 28
2 Femina WS Woluwe B 11 9 1 1 41 10 28
3 Wallonia Club Sibret A 11 8 1 2 39 14 26
4 RFC Luik B 11 7 3 1 24 21 22
5 Sporting Charleroi B 11 6 4 1 28 26 19
6 Standard Luik C 11 4 6 1 29 27 13
7 Union Sint-Gillis A 11 4 6 1 24 28 13
8 CS PV Ostiches-Ath A 11 4 6 1 14 28 13
9 Irlande Auderghem A 11 3 5 3 26 26 12
10 RCS Andennais A 11 3 6 2 10 29 11
11 RAEC Mons B 11 1 10 0 16 51 3
12 RUS Sainte Ode A 11 0 9 2 10 41 2
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


Speeldag 1 (9 september 2023) - 1e periode
RUS Sainte Ode A - RUS Loyers A 0 - 10
Sporting Charleroi B - RCS Andennais A 3 - 2
Standard Luik C - Femina WS Woluwe B 0 - 2
Irlande Auderghem A - CS PV Ostiches-Ath A 3 - 0
RAEC Mons B - Wallonia Club Sibret A 1 - 2
RFC Luik B - Union Sint-Gillis A 1 - 3


Speeldag 2 (17 september 2023) - 1e periode
CS PV Ostiches-Ath A - Standard Luik C 3 - 2
Wallonia Club Sibret A - Sporting Charleroi B 3 - 4
Femina WS Woluwe B - RAEC Mons B 8 - 0
RUS Loyers A - Irlande Auderghem A 4 - 3
RCS Andennais A - RFC Luik B 1 - 4
Union Sint-Gillis A - RUS Sainte Ode A 4 - 2


Speeldag 3 (24 september 2023) - 1e periode
RUS Sainte Ode A - Irlande Auderghem A 3 - 3
Standard Luik C - RUS Loyers A 1 - 2
Sporting Charleroi B - Femina WS Woluwe B 0 - 4
RAEC Mons B - CS PV Ostiches-Ath A 0 - 2
RFC Luik B - Wallonia Club Sibret A 1 - 1
Union Sint-Gillis A - RCS Andennais A 3 - 0


Speeldag 4 (8 oktober 2023) - 1e periode
Wallonia Club Sibret A - Union Sint-Gillis A 3 - 2
CS PV Ostiches-Ath A - Sporting Charleroi B 2 - 0
Femina WS Woluwe B - RFC Luik B 6 - 0
RUS Loyers A - RAEC Mons B 9 - 0
Irlande Auderghem A - Standard Luik C 1 - 3
RCS Andennais A - RUS Sainte Ode A 1 - 0


Speeldag 5 (15 oktober 2023) - 1e periode
RUS Sainte Ode A - Standard Luik C 1 - 7
Sporting Charleroi B - RUS Loyers A 2 - 3
RAEC Mons B - Irlande Auderghem A 3 - 9
RFC Luik B - CS PV Ostiches-Ath A 2 - 0
Union Sint-Gillis A - Femina WS Woluwe B 1 - 4
RCS Andennais A - Wallonia Club Sibret A 1 - 1


Speeldag 6 (21 oktober 2023) - 1e periode
CS PV Ostiches-Ath A - Union Sint-Gillis A 2 - 1
Wallonia Club Sibret A - RUS Sainte Ode A 2 - 1
Femina WS Woluwe B - RCS Andennais A 4 - 0
RUS Loyers A - RFC Luik B 5 - 0
Standard Luik C - RAEC Mons B 5 - 1
Irlande Auderghem A - Sporting Charleroi B 2 - 2


Speeldag 7 (12 november 2023) - 1e periode
Wallonia Club Sibret A - Femina WS Woluwe B 6 - 0
RUS Sainte Ode A - RAEC Mons B 0 - 4
Sporting Charleroi B - Standard Luik C 2 - 1
RFC Luik B - Irlande Auderghem A 2 - 0
RCS Andennais A - CS PV Ostiches-Ath A 2 - 0
Union Sint-Gillis A - RUS Loyers A 1 - 5


Speeldag 8 (18 november 2023) - 1e periode
CS PV Ostiches-Ath A - Wallonia Club Sibret A 0 - 3
Femina WS Woluwe B - RUS Sainte Ode A 5 - 1
RUS Loyers A - RCS Andennais A 6 - 0
Standard Luik C (ff.) - RFC Luik B 0 - 5
RAEC Mons B - Sporting Charleroi B 2 - 7
Irlande Auderghem A - Union Sint-Gillis A 3 - 1


Speeldag 9 (26 november 2023) - 1e periode
Wallonia Club Sibret A - RUS Loyers A 5 - 2
Femina WS Woluwe B - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 1
RUS Sainte Ode A - Sporting Charleroi B 1 - 2
RFC Luik B - RAEC Mons B 3 - 2
Union Sint-Gillis A - Standard Luik C 3 - 3
RCS Andennais A - Irlande Auderghem A 0 - 0


Speeldag 10 (2 december 2023) - 1e periode
RUS Sainte Ode A - CS PV Ostiches-Ath A 1 - 1
RUS Loyers A - Femina WS Woluwe B 1 - 1
Sporting Charleroi B - RFC Luik B 3 - 4
Standard Luik C - RCS Andennais A 7 - 0
RAEC Mons B - Union Sint-Gillis A 2 - 3
Irlande Auderghem A - Wallonia Club Sibret A 2 - 6


Speeldag 11 (10 december 2023) - 1e periode
Wallonia Club Sibret A - Standard Luik C 7 - 0
CS PV Ostiches-Ath A - RUS Loyers A 3 - 9
Femina WS Woluwe B - Irlande Auderghem A 2 - 0
RFC Luik B - RUS Sainte Ode A 2 - 0
Union Sint-Gillis A - Sporting Charleroi B 2 - 3
RCS Andennais A - RAEC Mons B 3 - 1


Inhaalwedstrijden (zaterdag 16 december 2023)
RUS Sainte Ode A - Sporting Charleroi B 1 - 2 Speeldag 9


Speeldag 12 (14 januari 2024) - 2e periode
Wallonia Club Sibret A - RAEC Mons B 7 - 1
CS PV Ostiches-Ath A - Irlande Auderghem A 2 - 0
Femina WS Woluwe B - Standard Luik C 4 - 2
RUS Loyers A - RUS Sainte Ode A 9 - 0
RCS Andennais A - Sporting Charleroi B 1 - 1
Union Sint-Gillis A - RFC Luik B 5 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 24 januari 2024)
RAEC Mons B - RUS Loyers A 3 - 4 Speeldag 15


Speeldag 14 (28 januari 2024) - 2e periode
Wallonia Club Sibret A - RFC Luik B 1 - 2
CS PV Ostiches-Ath A - RAEC Mons B 1 - 2
Femina WS Woluwe B - Sporting Charleroi B 1 - 0
RUS Loyers A - Standard Luik C 2 - 1
Irlande Auderghem A - RUS Sainte Ode A 6 - 1
RCS Andennais A - Union Sint-Gillis A 3 - 1


Speeldag 13 (3 februari 2024) - 2e periode
RUS Sainte Ode A - Union Sint-Gillis A 2 - 6
Sporting Charleroi B - Wallonia Club Sibret A 0 - 6
Standard Luik C - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 0
Irlande Auderghem A - RUS Loyers A 1 - 4
RAEC Mons B - Femina WS Woluwe B 2 - 5
RFC Luik B - RCS Andennais A 2 - 4


Speeldag 15 (11 februari 2024) - 2e periode
RUS Sainte Ode A (ff.) - RCS Andennais A 0 - 5
Sporting Charleroi B - CS PV Ostiches-Ath A 2 - 0
Standard Luik C - Irlande Auderghem A 7 - 2
RAEC Mons B - RUS Loyers A 3 - 4
RFC Luik B - Femina WS Woluwe B 0 - 4
Union Sint-Gillis A - Wallonia Club Sibret A 1 - 4


Speeldag 16 (17 februari 2024) - 2e periode
CS PV Ostiches-Ath A - RFC Luik B 2 - 0
Wallonia Club Sibret A - RCS Andennais A 5 - 0
Femina WS Woluwe B - Union Sint-Gillis A 6 - 2
Standard Luik C - RUS Sainte Ode A 12 - 1
RUS Loyers A - Sporting Charleroi B 3 - 0
Irlande Auderghem A - RAEC Mons B 3 - 1


Inhaalwedstrijden (zaterdag 24 februari 2024)
Wallonia Club Sibret A - RAEC Mons B 7 - 1 Speeldag 12


Inhaalwedstrijden (zaterdag 2 maart 2024)
RUS Sainte Ode A (ff.) - RCS Andennais A 0 - 5 Speeldag 15


Inhaalwedstrijden (woensdag 6 maart 2024)
CS PV Ostiches-Ath A - Irlande Auderghem A 2 - 0 Speeldag 12


Speeldag 17 (17 maart 2024) - 2e periode
RUS Sainte Ode A - Wallonia Club Sibret A 2 - 5
Sporting Charleroi B - Irlande Auderghem A 0 - 0
RAEC Mons B - Standard Luik C 1 - 4
RFC Luik B - RUS Loyers A 0 - 8
RCS Andennais A - Femina WS Woluwe B 1 - 3
Union Sint-Gillis A - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 0


Speeldag 18 (23 maart 2024) - 2e periode
CS PV Ostiches-Ath A - RCS Andennais A 2 - 0
Femina WS Woluwe B - Wallonia Club Sibret A 6 - 0
Standard Luik C - Sporting Charleroi B 5 - 2
RUS Loyers A - Union Sint-Gillis A 3 - 3
RAEC Mons B - RUS Sainte Ode A (ff.) 5 - 0
Irlande Auderghem A - RFC Luik B 2 - 1


Inhaalwedstrijden (zaterdag 30 maart 2024)
RAEC Mons B - RUS Sainte Ode A (ff.) 5 - 0 Speeldag 18


Speeldag 19 (7 april 2024) - 2e periode
Wallonia Club Sibret A - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 1
RUS Sainte Ode A - Femina WS Woluwe B 1 - 3
Sporting Charleroi B - RAEC Mons B 2 - 2
RFC Luik B - Standard Luik C 2 - 1
RCS Andennais A - RUS Loyers A 0 - 6
Union Sint-Gillis A - Irlande Auderghem A 2 - 1


Speeldag 20 (13 april 2024) - 2e periode
CS PV Ostiches-Ath A - Femina WS Woluwe B 2 - 0
Standard Luik C - Union Sint-Gillis A 8 - 2
RUS Loyers A - Wallonia Club Sibret A 3 - 1
Sporting Charleroi B - RUS Sainte Ode A (ff.) 5 - 0
RAEC Mons B - RFC Luik B 0 - 1
Irlande Auderghem A - RCS Andennais A 4 - 3


Speeldag 21 (20 april 2024) - 2e periode
Union Sint-Gillis A - RAEC Mons B 5 - 1
CS PV Ostiches-Ath A - RUS Sainte Ode A (ff.) 5 - 0
Wallonia Club Sibret A - Irlande Auderghem A 2 - 1
Femina WS Woluwe B - RUS Loyers A 3 - 1
RFC Luik B - Sporting Charleroi B 1 - 0
RCS Andennais A - Standard Luik C 2 - 5


Speeldag 22 (27 april 2024) - 2e periode
Irlande Auderghem A - Femina WS Woluwe B 2 - 5
RUS Sainte Ode A - RFC Luik B 2 - 2
RAEC Mons B - RCS Andennais A 3 - 0
Sporting Charleroi B - Union Sint-Gillis A 0 - 0
RUS Loyers A - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 1
Standard Luik C - Wallonia Club Sibret A 2 - 4


ALGEMEEN KLASSEMENT VAN ALLE NATIONALE VROUWENREEKSEN

Super League 1e Nationale Interprov. VV - A Interprov. VV - B Interprov. ACFF

EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de Interprovinciale Afdeling ACFF vrouwen.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 22 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Femina WS Woluwe B 583325
2RUS Loyers A 562927
3Wallonia Club Sibret A 502723
4RFC Luik B 351916
5Standard Luik C 342113
6Union Sint-Gillis A 301911
7Sporting Charleroi B 291514
8CS PV Ostiches-Ath A 28244
9Irlande Auderghem A 25196
10RCS Andennais A 21156
11RAEC Mons B 1367
12RUS Sainte Ode A 330


VERLIESPUNTEN NA 22 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Femina WS Woluwe B 808
2RUS Loyers A 1046
3Wallonia Club Sibret A 16610
4RFC Luik B 311417
5Standard Luik C 321220
6Union Sint-Gillis A 361422
7Sporting Charleroi B 371819
8CS PV Ostiches-Ath A 38929
9Irlande Auderghem A 411427
10RCS Andennais A 451827
11RAEC Mons B 532726
12RUS Sainte Ode A 633033


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC Luik B 1064
2Femina WS Woluwe B 936
3RUS Loyers A 963
4Wallonia Club Sibret A 963
5Union Sint-Gillis A 761
6Standard Luik C 633
7CS PV Ostiches-Ath A 660
8Sporting Charleroi B 550
9RAEC Mons B 431
10Irlande Auderghem A 330
11RUS Sainte Ode A 110
12RCS Andennais A 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 22 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RUS Loyers A 1045054
2Femina WS Woluwe B 815031
3Standard Luik C 815229
4Wallonia Club Sibret A 794633
5Union Sint-Gillis A 563224
6Irlande Auderghem A 482919
7Sporting Charleroi B 401921
8RAEC Mons B 372215
9RFC Luik B 361620
10CS PV Ostiches-Ath A 30246
11RCS Andennais A 291514
12RUS Sainte Ode A 19136


TEGENDOELPUNTEN NA 22 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Femina WS Woluwe B 23716
2RUS Loyers A 291019
3Wallonia Club Sibret A 331419
4Sporting Charleroi B 452223
5Standard Luik C 492128
6RFC Luik B 502327
7CS PV Ostiches-Ath A 521735
8Irlande Auderghem A 542727
9Union Sint-Gillis A 572433
10RCS Andennais A 612239
11RAEC Mons B 833746
12RUS Sainte Ode A 1044856


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 22 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Femina WS Woluwe B 9 12 
2RUS Loyers A 8 11 
3Wallonia Club Sibret A 6 9 
4RFC Luik B 5 5 
5Standard Luik C 5 5 
6CS PV Ostiches-Ath A 3 3 
7Union Sint-Gillis A 3 3 
8RCS Andennais A 2 4 
9Sporting Charleroi B 2 3 
10Irlande Auderghem A 1 2 
11RAEC Mons B 1x2 
12RUS Sainte Ode A 0 1x


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 22 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Femina WS Woluwe B 963
2RUS Loyers A 853
3CS PV Ostiches-Ath A 761
4RFC Luik B 642
5Wallonia Club Sibret A 532
6RCS Andennais A 431
7Sporting Charleroi B 440
8Irlande Auderghem A 312
9RAEC Mons B 321
10Union Sint-Gillis A 321
11Standard Luik C 220
12RUS Sainte Ode A 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 22 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RUS Loyers A 221111
2Union Sint-Gillis A 211110
3Wallonia Club Sibret A 211110
4Femina WS Woluwe B 20119
5Standard Luik C 19910
6RAEC Mons B 1899
7RFC Luik B 1798
8Irlande Auderghem A 17116
9CS PV Ostiches-Ath A 15105
10Sporting Charleroi B 1477
11RUS Sainte Ode A 1385
12RCS Andennais A 1394


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 22 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RUS Loyers A 000
2Union Sint-Gillis A 101
3Wallonia Club Sibret A 101
4Femina WS Woluwe B 202
5Standard Luik C 321
6RAEC Mons B 422
7RFC Luik B 523
8Irlande Auderghem A 505
9CS PV Ostiches-Ath A 716
10Sporting Charleroi B 844
11RUS Sainte Ode A 936
12RCS Andennais A 927


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 22 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Femina WS Woluwe B 11 11 0 0 50 7 33
2 RUS Loyers A 11 9 2 0 50 10 29
3 Wallonia Club Sibret A 11 9 0 2 46 14 27
4 CS PV Ostiches-Ath A 11 8 0 3 24 17 24
5 Standard Luik C 11 7 0 4 52 21 21
6 Union Sint-Gillis A 11 6 1 4 32 24 19
7 Irlande Auderghem A 11 6 1 4 29 27 19
8 RFC Luik B 11 6 1 4 16 23 19
9 Sporting Charleroi B 11 4 3 4 19 22 15
10 RCS Andennais A 11 4 3 4 15 22 15
11 RAEC Mons B 11 2 0 9 22 37 6
12 RUS Sainte Ode A 11 0 3 8 13 48 3

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 22 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 RUS Loyers A 11 9 0 2 54 19 27
2 Femina WS Woluwe B 11 8 1 2 31 16 25
3 Wallonia Club Sibret A 11 7 2 2 33 19 23
4 RFC Luik B 11 5 1 5 20 27 16
5 Sporting Charleroi B 11 4 2 5 21 23 14
6 Standard Luik C 11 4 1 6 29 28 13
7 Union Sint-Gillis A 11 3 2 6 24 33 11
8 RAEC Mons B 11 2 1 8 15 46 7
9 RCS Andennais A 11 2 0 9 14 39 6
10 Irlande Auderghem A 11 1 3 7 19 27 6
11 CS PV Ostiches-Ath A 11 1 1 9 6 35 4
12 RUS Sainte Ode A 11 0 0 11 6 56 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



CS PV Ostiches-Ath A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/09/2023 1 Irlande Auderghem A - CS PV Ostiches-Ath A 3 - 0
17/09/2023 2 CS PV Ostiches-Ath A - Standard Luik C 3 - 2
24/09/2023 3 RAEC Mons B - CS PV Ostiches-Ath A 0 - 2
08/10/2023 4 CS PV Ostiches-Ath A - Sporting Charleroi B 2 - 0
15/10/2023 5 RFC Luik B - CS PV Ostiches-Ath A 2 - 0
21/10/2023 6 CS PV Ostiches-Ath A - Union Sint-Gillis A 2 - 1
12/11/2023 7 RCS Andennais A - CS PV Ostiches-Ath A 2 - 0
18/11/2023 8 CS PV Ostiches-Ath A - Wallonia Club Sibret A 0 - 3
26/11/2023 9 Femina WS Woluwe B - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 1
02/12/2023 10 RUS Sainte Ode A - CS PV Ostiches-Ath A 1 - 1
10/12/2023 11 CS PV Ostiches-Ath A - RUS Loyers A 3 - 9

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/01/2024 12 CS PV Ostiches-Ath A - Irlande Auderghem A 06/03   Speeldag 
28/01/2024 14 CS PV Ostiches-Ath A - RAEC Mons B 1 - 2
03/02/2024 13 Standard Luik C - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 0
11/02/2024 15 Sporting Charleroi B - CS PV Ostiches-Ath A 2 - 0
17/02/2024 16 CS PV Ostiches-Ath A - RFC Luik B 2 - 0
06/03/2024 12 CS PV Ostiches-Ath A - Irlande Auderghem A 2 - 0
17/03/2024 17 Union Sint-Gillis A - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 0
23/03/2024 18 CS PV Ostiches-Ath A - RCS Andennais A 2 - 0
07/04/2024 19 Wallonia Club Sibret A - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 1
13/04/2024 20 CS PV Ostiches-Ath A - Femina WS Woluwe B 2 - 0
20/04/2024 21 CS PV Ostiches-Ath A - RUS Sainte Ode A (ff.) 5 - 0
27/04/2024 22 RUS Loyers A - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 1

Femina WS Woluwe B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/09/2023 1 Standard Luik C - Femina WS Woluwe B 0 - 2
17/09/2023 2 Femina WS Woluwe B - RAEC Mons B 8 - 0
24/09/2023 3 Sporting Charleroi B - Femina WS Woluwe B 0 - 4
08/10/2023 4 Femina WS Woluwe B - RFC Luik B 6 - 0
15/10/2023 5 Union Sint-Gillis A - Femina WS Woluwe B 1 - 4
21/10/2023 6 Femina WS Woluwe B - RCS Andennais A 4 - 0
12/11/2023 7 Wallonia Club Sibret A - Femina WS Woluwe B 6 - 0
18/11/2023 8 Femina WS Woluwe B - RUS Sainte Ode A 5 - 1
26/11/2023 9 Femina WS Woluwe B - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 1
02/12/2023 10 RUS Loyers A - Femina WS Woluwe B 1 - 1
10/12/2023 11 Femina WS Woluwe B - Irlande Auderghem A 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/01/2024 12 Femina WS Woluwe B - Standard Luik C 4 - 2
28/01/2024 14 Femina WS Woluwe B - Sporting Charleroi B 1 - 0
03/02/2024 13 RAEC Mons B - Femina WS Woluwe B 2 - 5
11/02/2024 15 RFC Luik B - Femina WS Woluwe B 0 - 4
17/02/2024 16 Femina WS Woluwe B - Union Sint-Gillis A 6 - 2
17/03/2024 17 RCS Andennais A - Femina WS Woluwe B 1 - 3
23/03/2024 18 Femina WS Woluwe B - Wallonia Club Sibret A 6 - 0
07/04/2024 19 RUS Sainte Ode A - Femina WS Woluwe B 1 - 3
13/04/2024 20 CS PV Ostiches-Ath A - Femina WS Woluwe B 2 - 0
20/04/2024 21 Femina WS Woluwe B - RUS Loyers A 3 - 1
27/04/2024 22 Irlande Auderghem A - Femina WS Woluwe B 2 - 5

Irlande Auderghem A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/09/2023 1 Irlande Auderghem A - CS PV Ostiches-Ath A 3 - 0
17/09/2023 2 RUS Loyers A - Irlande Auderghem A 4 - 3
24/09/2023 3 RUS Sainte Ode A - Irlande Auderghem A 3 - 3
08/10/2023 4 Irlande Auderghem A - Standard Luik C 1 - 3
15/10/2023 5 RAEC Mons B - Irlande Auderghem A 3 - 9
21/10/2023 6 Irlande Auderghem A - Sporting Charleroi B 2 - 2
12/11/2023 7 RFC Luik B - Irlande Auderghem A 2 - 0
18/11/2023 8 Irlande Auderghem A - Union Sint-Gillis A 3 - 1
26/11/2023 9 RCS Andennais A - Irlande Auderghem A 0 - 0
02/12/2023 10 Irlande Auderghem A - Wallonia Club Sibret A 2 - 6
10/12/2023 11 Femina WS Woluwe B - Irlande Auderghem A 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/01/2024 12 CS PV Ostiches-Ath A - Irlande Auderghem A 06/03   Speeldag 
28/01/2024 14 Irlande Auderghem A - RUS Sainte Ode A 6 - 1
03/02/2024 13 Irlande Auderghem A - RUS Loyers A 1 - 4
11/02/2024 15 Standard Luik C - Irlande Auderghem A 7 - 2
17/02/2024 16 Irlande Auderghem A - RAEC Mons B 3 - 1
06/03/2024 12 CS PV Ostiches-Ath A - Irlande Auderghem A 2 - 0
17/03/2024 17 Sporting Charleroi B - Irlande Auderghem A 0 - 0
23/03/2024 18 Irlande Auderghem A - RFC Luik B 2 - 1
07/04/2024 19 Union Sint-Gillis A - Irlande Auderghem A 2 - 1
13/04/2024 20 Irlande Auderghem A - RCS Andennais A 4 - 3
20/04/2024 21 Wallonia Club Sibret A - Irlande Auderghem A 2 - 1
27/04/2024 22 Irlande Auderghem A - Femina WS Woluwe B 2 - 5

RAEC Mons B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/09/2023 1 RAEC Mons B - Wallonia Club Sibret A 1 - 2
17/09/2023 2 Femina WS Woluwe B - RAEC Mons B 8 - 0
24/09/2023 3 RAEC Mons B - CS PV Ostiches-Ath A 0 - 2
08/10/2023 4 RUS Loyers A - RAEC Mons B 9 - 0
15/10/2023 5 RAEC Mons B - Irlande Auderghem A 3 - 9
21/10/2023 6 Standard Luik C - RAEC Mons B 5 - 1
12/11/2023 7 RUS Sainte Ode A - RAEC Mons B 0 - 4
18/11/2023 8 RAEC Mons B - Sporting Charleroi B 2 - 7
26/11/2023 9 RFC Luik B - RAEC Mons B 3 - 2
02/12/2023 10 RAEC Mons B - Union Sint-Gillis A 2 - 3
10/12/2023 11 RCS Andennais A - RAEC Mons B 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/01/2024 12 Wallonia Club Sibret A - RAEC Mons B 24/02   Speeldag 
24/01/2024 15 RAEC Mons B - RUS Loyers A 3 - 4
28/01/2024 14 CS PV Ostiches-Ath A - RAEC Mons B 1 - 2
03/02/2024 13 RAEC Mons B - Femina WS Woluwe B 2 - 5
11/02/2024 15 RAEC Mons B - RUS Loyers A 24/01   Speeldag 
17/02/2024 16 Irlande Auderghem A - RAEC Mons B 3 - 1
24/02/2024 12 Wallonia Club Sibret A - RAEC Mons B 7 - 1
17/03/2024 17 RAEC Mons B - Standard Luik C 1 - 4
23/03/2024 18 RAEC Mons B - RUS Sainte Ode A (ff.) 30/03   Speeldag 
30/03/2024 18 RAEC Mons B - RUS Sainte Ode A (ff.) 5 - 0
07/04/2024 19 Sporting Charleroi B - RAEC Mons B 2 - 2
13/04/2024 20 RAEC Mons B - RFC Luik B 0 - 1
20/04/2024 21 Union Sint-Gillis A - RAEC Mons B 5 - 1
27/04/2024 22 RAEC Mons B - RCS Andennais A 3 - 0

RCS Andennais A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/09/2023 1 Sporting Charleroi B - RCS Andennais A 3 - 2
17/09/2023 2 RCS Andennais A - RFC Luik B 1 - 4
24/09/2023 3 Union Sint-Gillis A - RCS Andennais A 3 - 0
08/10/2023 4 RCS Andennais A - RUS Sainte Ode A 1 - 0
15/10/2023 5 RCS Andennais A - Wallonia Club Sibret A 1 - 1
21/10/2023 6 Femina WS Woluwe B - RCS Andennais A 4 - 0
12/11/2023 7 RCS Andennais A - CS PV Ostiches-Ath A 2 - 0
18/11/2023 8 RUS Loyers A - RCS Andennais A 6 - 0
26/11/2023 9 RCS Andennais A - Irlande Auderghem A 0 - 0
02/12/2023 10 Standard Luik C - RCS Andennais A 7 - 0
10/12/2023 11 RCS Andennais A - RAEC Mons B 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/01/2024 12 RCS Andennais A - Sporting Charleroi B 1 - 1
28/01/2024 14 RCS Andennais A - Union Sint-Gillis A 3 - 1
03/02/2024 13 RFC Luik B - RCS Andennais A 2 - 4
11/02/2024 15 RUS Sainte Ode A (ff.) - RCS Andennais A 02/03   Speeldag 
17/02/2024 16 Wallonia Club Sibret A - RCS Andennais A 5 - 0
02/03/2024 15 RUS Sainte Ode A (ff.) - RCS Andennais A 0 - 5
17/03/2024 17 RCS Andennais A - Femina WS Woluwe B 1 - 3
23/03/2024 18 CS PV Ostiches-Ath A - RCS Andennais A 2 - 0
07/04/2024 19 RCS Andennais A - RUS Loyers A 0 - 6
13/04/2024 20 Irlande Auderghem A - RCS Andennais A 4 - 3
20/04/2024 21 RCS Andennais A - Standard Luik C 2 - 5
27/04/2024 22 RAEC Mons B - RCS Andennais A 3 - 0

RFC Luik B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/09/2023 1 RFC Luik B - Union Sint-Gillis A 1 - 3
17/09/2023 2 RCS Andennais A - RFC Luik B 1 - 4
24/09/2023 3 RFC Luik B - Wallonia Club Sibret A 1 - 1
08/10/2023 4 Femina WS Woluwe B - RFC Luik B 6 - 0
15/10/2023 5 RFC Luik B - CS PV Ostiches-Ath A 2 - 0
21/10/2023 6 RUS Loyers A - RFC Luik B 5 - 0
12/11/2023 7 RFC Luik B - Irlande Auderghem A 2 - 0
18/11/2023 8 Standard Luik C (ff.) - RFC Luik B 0 - 5
26/11/2023 9 RFC Luik B - RAEC Mons B 3 - 2
02/12/2023 10 Sporting Charleroi B - RFC Luik B 3 - 4
10/12/2023 11 RFC Luik B - RUS Sainte Ode A 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/01/2024 12 Union Sint-Gillis A - RFC Luik B 5 - 1
28/01/2024 14 Wallonia Club Sibret A - RFC Luik B 1 - 2
03/02/2024 13 RFC Luik B - RCS Andennais A 2 - 4
11/02/2024 15 RFC Luik B - Femina WS Woluwe B 0 - 4
17/02/2024 16 CS PV Ostiches-Ath A - RFC Luik B 2 - 0
17/03/2024 17 RFC Luik B - RUS Loyers A 0 - 8
23/03/2024 18 Irlande Auderghem A - RFC Luik B 2 - 1
07/04/2024 19 RFC Luik B - Standard Luik C 2 - 1
13/04/2024 20 RAEC Mons B - RFC Luik B 0 - 1
20/04/2024 21 RFC Luik B - Sporting Charleroi B 1 - 0
27/04/2024 22 RUS Sainte Ode A - RFC Luik B 2 - 2

RUS Loyers A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/09/2023 1 RUS Sainte Ode A - RUS Loyers A 0 - 10
17/09/2023 2 RUS Loyers A - Irlande Auderghem A 4 - 3
24/09/2023 3 Standard Luik C - RUS Loyers A 1 - 2
08/10/2023 4 RUS Loyers A - RAEC Mons B 9 - 0
15/10/2023 5 Sporting Charleroi B - RUS Loyers A 2 - 3
21/10/2023 6 RUS Loyers A - RFC Luik B 5 - 0
12/11/2023 7 Union Sint-Gillis A - RUS Loyers A 1 - 5
18/11/2023 8 RUS Loyers A - RCS Andennais A 6 - 0
26/11/2023 9 Wallonia Club Sibret A - RUS Loyers A 5 - 2
02/12/2023 10 RUS Loyers A - Femina WS Woluwe B 1 - 1
10/12/2023 11 CS PV Ostiches-Ath A - RUS Loyers A 3 - 9

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/01/2024 12 RUS Loyers A - RUS Sainte Ode A 9 - 0
24/01/2024 15 RAEC Mons B - RUS Loyers A 3 - 4
28/01/2024 14 RUS Loyers A - Standard Luik C 2 - 1
03/02/2024 13 Irlande Auderghem A - RUS Loyers A 1 - 4
11/02/2024 15 RAEC Mons B - RUS Loyers A 24/01   Speeldag 
17/02/2024 16 RUS Loyers A - Sporting Charleroi B 3 - 0
17/03/2024 17 RFC Luik B - RUS Loyers A 0 - 8
23/03/2024 18 RUS Loyers A - Union Sint-Gillis A 3 - 3
07/04/2024 19 RCS Andennais A - RUS Loyers A 0 - 6
13/04/2024 20 RUS Loyers A - Wallonia Club Sibret A 3 - 1
20/04/2024 21 Femina WS Woluwe B - RUS Loyers A 3 - 1
27/04/2024 22 RUS Loyers A - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 1

RUS Sainte Ode A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/09/2023 1 RUS Sainte Ode A - RUS Loyers A 0 - 10
17/09/2023 2 Union Sint-Gillis A - RUS Sainte Ode A 4 - 2
24/09/2023 3 RUS Sainte Ode A - Irlande Auderghem A 3 - 3
08/10/2023 4 RCS Andennais A - RUS Sainte Ode A 1 - 0
15/10/2023 5 RUS Sainte Ode A - Standard Luik C 1 - 7
21/10/2023 6 Wallonia Club Sibret A - RUS Sainte Ode A 2 - 1
12/11/2023 7 RUS Sainte Ode A - RAEC Mons B 0 - 4
18/11/2023 8 Femina WS Woluwe B - RUS Sainte Ode A 5 - 1
26/11/2023 9 RUS Sainte Ode A - Sporting Charleroi B 16/12   Speeldag 
02/12/2023 10 RUS Sainte Ode A - CS PV Ostiches-Ath A 1 - 1
10/12/2023 11 RFC Luik B - RUS Sainte Ode A 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/12/2023 9 RUS Sainte Ode A - Sporting Charleroi B 1 - 2
14/01/2024 12 RUS Loyers A - RUS Sainte Ode A 9 - 0
28/01/2024 14 Irlande Auderghem A - RUS Sainte Ode A 6 - 1
03/02/2024 13 RUS Sainte Ode A - Union Sint-Gillis A 2 - 6
11/02/2024 15 RUS Sainte Ode A (ff.) - RCS Andennais A 02/03   Speeldag 
17/02/2024 16 Standard Luik C - RUS Sainte Ode A 12 - 1
02/03/2024 15 RUS Sainte Ode A (ff.) - RCS Andennais A 0 - 5
17/03/2024 17 RUS Sainte Ode A - Wallonia Club Sibret A 2 - 5
23/03/2024 18 RAEC Mons B - RUS Sainte Ode A (ff.) 30/03   Speeldag 
30/03/2024 18 RAEC Mons B - RUS Sainte Ode A (ff.) 5 - 0
07/04/2024 19 RUS Sainte Ode A - Femina WS Woluwe B 1 - 3
13/04/2024 20 Sporting Charleroi B - RUS Sainte Ode A (ff.) 5 - 0
20/04/2024 21 CS PV Ostiches-Ath A - RUS Sainte Ode A (ff.) 5 - 0
27/04/2024 22 RUS Sainte Ode A - RFC Luik B 2 - 2

Sporting Charleroi B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/09/2023 1 Sporting Charleroi B - RCS Andennais A 3 - 2
17/09/2023 2 Wallonia Club Sibret A - Sporting Charleroi B 3 - 4
24/09/2023 3 Sporting Charleroi B - Femina WS Woluwe B 0 - 4
08/10/2023 4 CS PV Ostiches-Ath A - Sporting Charleroi B 2 - 0
15/10/2023 5 Sporting Charleroi B - RUS Loyers A 2 - 3
21/10/2023 6 Irlande Auderghem A - Sporting Charleroi B 2 - 2
12/11/2023 7 Sporting Charleroi B - Standard Luik C 2 - 1
18/11/2023 8 RAEC Mons B - Sporting Charleroi B 2 - 7
26/11/2023 9 RUS Sainte Ode A - Sporting Charleroi B 16/12   Speeldag 
02/12/2023 10 Sporting Charleroi B - RFC Luik B 3 - 4
10/12/2023 11 Union Sint-Gillis A - Sporting Charleroi B 2 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/12/2023 9 RUS Sainte Ode A - Sporting Charleroi B 1 - 2
14/01/2024 12 RCS Andennais A - Sporting Charleroi B 1 - 1
28/01/2024 14 Femina WS Woluwe B - Sporting Charleroi B 1 - 0
03/02/2024 13 Sporting Charleroi B - Wallonia Club Sibret A 0 - 6
11/02/2024 15 Sporting Charleroi B - CS PV Ostiches-Ath A 2 - 0
17/02/2024 16 RUS Loyers A - Sporting Charleroi B 3 - 0
17/03/2024 17 Sporting Charleroi B - Irlande Auderghem A 0 - 0
23/03/2024 18 Standard Luik C - Sporting Charleroi B 5 - 2
07/04/2024 19 Sporting Charleroi B - RAEC Mons B 2 - 2
13/04/2024 20 Sporting Charleroi B - RUS Sainte Ode A (ff.) 5 - 0
20/04/2024 21 RFC Luik B - Sporting Charleroi B 1 - 0
27/04/2024 22 Sporting Charleroi B - Union Sint-Gillis A 0 - 0

Standard Luik C

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/09/2023 1 Standard Luik C - Femina WS Woluwe B 0 - 2
17/09/2023 2 CS PV Ostiches-Ath A - Standard Luik C 3 - 2
24/09/2023 3 Standard Luik C - RUS Loyers A 1 - 2
08/10/2023 4 Irlande Auderghem A - Standard Luik C 1 - 3
15/10/2023 5 RUS Sainte Ode A - Standard Luik C 1 - 7
21/10/2023 6 Standard Luik C - RAEC Mons B 5 - 1
12/11/2023 7 Sporting Charleroi B - Standard Luik C 2 - 1
18/11/2023 8 Standard Luik C (ff.) - RFC Luik B 0 - 5
26/11/2023 9 Union Sint-Gillis A - Standard Luik C 3 - 3
02/12/2023 10 Standard Luik C - RCS Andennais A 7 - 0
10/12/2023 11 Wallonia Club Sibret A - Standard Luik C 7 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/01/2024 12 Femina WS Woluwe B - Standard Luik C 4 - 2
28/01/2024 14 RUS Loyers A - Standard Luik C 2 - 1
03/02/2024 13 Standard Luik C - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 0
11/02/2024 15 Standard Luik C - Irlande Auderghem A 7 - 2
17/02/2024 16 Standard Luik C - RUS Sainte Ode A 12 - 1
17/03/2024 17 RAEC Mons B - Standard Luik C 1 - 4
23/03/2024 18 Standard Luik C - Sporting Charleroi B 5 - 2
07/04/2024 19 RFC Luik B - Standard Luik C 2 - 1
13/04/2024 20 Standard Luik C - Union Sint-Gillis A 8 - 2
20/04/2024 21 RCS Andennais A - Standard Luik C 2 - 5
27/04/2024 22 Standard Luik C - Wallonia Club Sibret A 2 - 4

Union Sint-Gillis A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/09/2023 1 RFC Luik B - Union Sint-Gillis A 1 - 3
17/09/2023 2 Union Sint-Gillis A - RUS Sainte Ode A 4 - 2
24/09/2023 3 Union Sint-Gillis A - RCS Andennais A 3 - 0
08/10/2023 4 Wallonia Club Sibret A - Union Sint-Gillis A 3 - 2
15/10/2023 5 Union Sint-Gillis A - Femina WS Woluwe B 1 - 4
21/10/2023 6 CS PV Ostiches-Ath A - Union Sint-Gillis A 2 - 1
12/11/2023 7 Union Sint-Gillis A - RUS Loyers A 1 - 5
18/11/2023 8 Irlande Auderghem A - Union Sint-Gillis A 3 - 1
26/11/2023 9 Union Sint-Gillis A - Standard Luik C 3 - 3
02/12/2023 10 RAEC Mons B - Union Sint-Gillis A 2 - 3
10/12/2023 11 Union Sint-Gillis A - Sporting Charleroi B 2 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/01/2024 12 Union Sint-Gillis A - RFC Luik B 5 - 1
28/01/2024 14 RCS Andennais A - Union Sint-Gillis A 3 - 1
03/02/2024 13 RUS Sainte Ode A - Union Sint-Gillis A 2 - 6
11/02/2024 15 Union Sint-Gillis A - Wallonia Club Sibret A 1 - 4
17/02/2024 16 Femina WS Woluwe B - Union Sint-Gillis A 6 - 2
17/03/2024 17 Union Sint-Gillis A - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 0
23/03/2024 18 RUS Loyers A - Union Sint-Gillis A 3 - 3
07/04/2024 19 Union Sint-Gillis A - Irlande Auderghem A 2 - 1
13/04/2024 20 Standard Luik C - Union Sint-Gillis A 8 - 2
20/04/2024 21 Union Sint-Gillis A - RAEC Mons B 5 - 1
27/04/2024 22 Sporting Charleroi B - Union Sint-Gillis A 0 - 0

Wallonia Club Sibret A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/09/2023 1 RAEC Mons B - Wallonia Club Sibret A 1 - 2
17/09/2023 2 Wallonia Club Sibret A - Sporting Charleroi B 3 - 4
24/09/2023 3 RFC Luik B - Wallonia Club Sibret A 1 - 1
08/10/2023 4 Wallonia Club Sibret A - Union Sint-Gillis A 3 - 2
15/10/2023 5 RCS Andennais A - Wallonia Club Sibret A 1 - 1
21/10/2023 6 Wallonia Club Sibret A - RUS Sainte Ode A 2 - 1
12/11/2023 7 Wallonia Club Sibret A - Femina WS Woluwe B 6 - 0
18/11/2023 8 CS PV Ostiches-Ath A - Wallonia Club Sibret A 0 - 3
26/11/2023 9 Wallonia Club Sibret A - RUS Loyers A 5 - 2
02/12/2023 10 Irlande Auderghem A - Wallonia Club Sibret A 2 - 6
10/12/2023 11 Wallonia Club Sibret A - Standard Luik C 7 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/01/2024 12 Wallonia Club Sibret A - RAEC Mons B 24/02   Speeldag 
28/01/2024 14 Wallonia Club Sibret A - RFC Luik B 1 - 2
03/02/2024 13 Sporting Charleroi B - Wallonia Club Sibret A 0 - 6
11/02/2024 15 Union Sint-Gillis A - Wallonia Club Sibret A 1 - 4
17/02/2024 16 Wallonia Club Sibret A - RCS Andennais A 5 - 0
24/02/2024 12 Wallonia Club Sibret A - RAEC Mons B 7 - 1
17/03/2024 17 RUS Sainte Ode A - Wallonia Club Sibret A 2 - 5
23/03/2024 18 Femina WS Woluwe B - Wallonia Club Sibret A 6 - 0
07/04/2024 19 Wallonia Club Sibret A - CS PV Ostiches-Ath A 5 - 1
13/04/2024 20 RUS Loyers A - Wallonia Club Sibret A 3 - 1
20/04/2024 21 Wallonia Club Sibret A - Irlande Auderghem A 2 - 1
27/04/2024 22 Standard Luik C - Wallonia Club Sibret A 2 - 4

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale  
Interprovinciale VV-A Interprovinciale VV-B Interprovinciale ACFF

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B
3e Provinciale A 3e Provinciale B 3e Provinciale C

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B


PROMOTIE-DEGRADATIE - INTERPROVINCIALE ACFF - VROUWEN

Bepalingen geldig voor het seizoen 2023-2024 (Artikel V7.204 en volgende).

De modaliteiten van deze ACFF-reeks volgen later.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).