Eindronde 2024
Update: 13/05/2024 om 08:02u
Provinciaal 1e provinciale Eindronde 2024
Laatste update: 13/05/2024 om 08:02u
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart -
Darts - Speeltafels - Boxers - enz.
www.qualitygames.be
Meer info...
Leopoldstraat 53, Merksplas
reizennoorderkempen.be
Meer info...
DE PROVINCIALE EINDRONDES VOOR PROMOTIE EN DEGRADATIE
SEIZOEN 2023-2024 - PROVINCIE ANTWERPEN

De eindrondes bepalen welke ploegen uit 2e, 3e en 4e provinciale promoveren, en welke ploegen er uit 2e en 3e provinciale degraderen.

* In de eindronde voor promotie geldt het algemeen principe dat, in elke reeks van 2e, 3e en 4e provinciale, de tweede in de eindstand en de drie periodekampioenen de eindronde voor promotie spelen.
* Mocht er een ploeg één of twee keer periodekampioen zijn, of indien een periodekampioen ook de algemene kampioen is, dan neemt (nemen) de volgende ploeg(en) in de eindstand deel aan de promotie-eindronde.
* Een ploeg die één van de periodekampioenschappen won, maar die in de eindklassering rechtstreeks degradeert of de degradatie-eindronde moet spelen, mag NIET deelnemen aan de promotie-eindronde.
* In alle Vlaamse provincies worden de wedstrijden gespeeld met rechtstreekse uitschakeling.
* Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
* De voorziene speeldagen zijn zondag 5 mei, donderdag 9 mei (Hemelvaartsdag) en zondag 12 mei.
* Alle modaliteiten voor deze eindrondes werden ook in een uitgebreid pdf-document gegoten. Klik HIER.
- Voor alle gegevens van de provinciale eindrondes van vorig seizoen 2022-2023, klik hier.

1e Provinciale Eindronde 2e Pr. Eindronde 3e Pr. Eindronde 4e Pr.

1e PROVINCIALE AFDELING 2023-2024

* Na de reguliere competitie wordt er in 1e provinciale géén eindronde georganiseerd.
* De kampioen van 1e provinciale (K Bevel FC) stijgt naar de 3e klasse VV Amateurs.
* De drie periodekampioenen plaatsen zich voor de Interprovinciale Eindronde Voetbal Vlaanderen (IEVV).
* Die IEVV wordt gespeeld samen met de periodekampioenen van de andere vier Vlaamse provincies, in totaal dus 15 ploegen plus een 16e ploeg uit één van de provincies die een beurtrol krijgen in een alfabetische volgorde (dit seizoen Oost-Vlaanderen).

* Die drie ploegen uit de provincie Antwerpen zijn KFC Berlaar Heikant, KFC Antonia A en KFC De Kempen TL A.
* Deze zestien ploegen worden tegen elkaar uitgeloot in acht wedstrijden met rechtstreekse uitschakeling, waarna de winnaars de kwartfinale spelen, de winnaars daarvan de halve finale en die winnaars de finale.
* In al deze eindrondewedstrijden volgen er bij een gelijke eindstand na 90 minuten verlengingen en eventueel strafschoppen.
* Bekijk ook alle gegevens en de schema's via de aparte pagina "Provinciaal-1e Provinciale-Interprovinciale Eindronde 2023".
Of klik rechtstreeks HIER.
!! Dit jaar zijn er 3 rechtstreekse dalers in 1e provinciale, maar ook White Star Schorvoort zakt vrijwillig naar 4e provinciale.
>> Daardoor is er een extra stijger in 2e, 3e en 4e provinciale.

2e PROVINCIALE AFDELING 2023-2024 - EINDRONDE VOOR PROMOTIE

Hier wordt er een eindronde gespeeld om, naast de kampioen van 2e A (KVC Wilrijk) en 2e B (FC Punt-Larum), één of méér bijkomende stijgers naar eerste provinciale aan te duiden.

- Er worden dit seizoen drie eindronde-speeldagen afgewerkt om één bijkomende stijger aan te duiden.
- De wedstrijden worden gespeeld met rechtstreekse uitschakeling op het terrein van de ploeg die het eerst wordt uitgeloot.
- Wanneer een wedstrijd op een gelijkspel eindigt volgen verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Op speeldag 1 zijn er 4 wedstrijden tussen de 8 ploegen, volgens loting door het Competitions Department.
- Op speeldag 2 zijn er 2 wedstrijden tussen de 4 winnaars van speeldag 1, eveneens volgens loting door het CD.
- Op speeldag 3 is er 1 wedstrijd tussen de 2 winnaars van speeldag 2. De winnaar stijgt naar 1e provinciale.
- Door het wegvallen van White Star stijgt ook de verliezer van speeldag 3 naar de 1e provinciale afdeling Antwerpen.

Dit zijn de 8 ploegen:
2A : FC Oppuurs A, Ekeren FC, KV Hooikt en SC Duffel A.
2B : OG Vorselaar, KFCE Zoersel, KFC Broechem en KFC Lentezon Beerse A.


PROMOTIE - EINDRONDE - SPEELDAG 1

Nr Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
1Zon. 5 mei15:00u Ekeren FC (2A) - Lentezon Beerse A (2B) * 2 - 3 -
2Zat. 4 mei20:00u SC Duffel A (2A) * - FC Oppuurs A (2A) 3 - 0 -
3Zon. 5 mei15:00u KFC Broechem (2B) * - KFCE Zoersel (2B) 5 - 1 -
4Zat. 4 mei19:30u OG Vorselaar (2B) - KV Hooikt (2A) * 1 - 2 -

* = naar speeldag twee
- Er wordt ook een klassement opgemaakt van de vier verliezers van speeldag 1.

PROMOTIE - EINDRONDE - SPEELDAG 2

Nr Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
5Don. 9 mei15:00u KFC Broechem * - SC Duffel A 2 - 1 -
6Don. 9 mei15:00u Lentezon Beerse A - KV Hooikt * 0 - 3 -

* = naar speeldag drie
PROMOTIE - EINDRONDE - SPEELDAG 3

Nr Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
7Zon. 12 mei15:00u KFC Broechem - KV Hooikt 0 - 1 -

Deze wedstrijd werd op het terrein van Hooikt gespeeld.

*** De winnaar van speeldag 3 promoveert naar de 1e provinciale afdeling Antwerpen. Ook de verliezer promoveert.
- Om naast de voorziene bijkomende stijger(s) alsnog bijkomende stijger(s) aan te duiden komt de verliezer van speeldag 3 als eerste in aanmerking voor de promotie.
- En er wordt ook een klassement opgemaakt tussen de verliezers van speeldag 2.

KLASSEMENT VERLIEZERS SPEELDAG 1 - EINDRONDE 2e PROVINCIALE

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. Ekeren FC 1 0 1 0 2 3 0
2. OG Vorselaar 1 0 1 0 1 2 0
3. FC Oppuurs A 1 0 1 0 0 3 0
4. KFCE Zoersel 1 0 1 0 1 5 0

Legende :
KLASSEMENT VERLIEZERS SPEELDAG 2 - EINDRONDE 2e PROVINCIALE

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. SC Duffel A 1 0 1 0 1 2 0
2. Lentezon Beerse A 1 0 1 0 0 3 0

Legende :
- Parameters klassement, opgemaakt na de eindstand na 90 minuten:
1. Punten. 2. Doelsaldo en 3. Gemaakte goals. 4. Eindrangschikking in het reguliere kampioenschap: behaalde plaats, aantal punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo en gemaakte goals. 5. Lottrekking door het CDVV.

3e PROVINCIALE AFDELING 2023-2024 - EINDRONDE VOOR PROMOTIE

Hier wordt er een eindronde gespeeld om, naast de kampioenen van 3e A, B en C (KFC Walem, K Nieuwmoer FC en FC Wezel Sport B), drie of méér bijkomende stijgers naar tweede provinciale aan te duiden.

- Er worden twee eindronde-speeldagen afgewerkt.
- De wedstrijden worden gespeeld met rechtstreekse uitschakeling op het terrein van de ploeg die het eerst wordt uitgeloot.
- Wanneer een wedstrijd op een gelijkspel eindigt volgen verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Op speeldag 1 zijn er 6 wedstrijden tussen de 12 ploegen, volgens loting door het Competitions Department.
- Op speeldag 2 zijn er 3 wedstrijden tussen de 6 winnaars van speeldag 1, eveneens volgens loting door het CD.
- De 3 winnaars van speeldag 2 promoveren naar de 2e provinciale afdeling Antwerpen. Ook de beste verliezer promoveert.

Dit zijn de 12 ploegen:
3A : Molenzonen Hallaar, Schelle Sport A, KSK Sint-Amands en Kalfort Puursica.
3B : K Wijnegem VC A, K Minderhout VV, K Gooreind VV en K Achterbroek VV.
3C : KFC Pulle, SKS Herentals, RFC Zwaneven en KVC Oostmalle.


PROMOTIE - EINDRONDE - SPEELDAG 1

Nr Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
1Zon. 5 mei15:00u Kalfort Puursica (3A) - SKS Herentals (3C) * 2 - 2V. 2 - 3
2Zon. 5 mei15:00u K Minderhout VV (3B) * - KVC Oostmalle (3C) 4 - 2 -
3Zon. 5 mei15:00u KSK Sint-Amands (3A) - K Achterbroek VV (3B) * 1 - 1V. 2 - 2
P. 4 - 5
4Zon. 5 mei15:00u KFC Pulle (3C) * - KFCM Hallaar (3A) 4 - 4P. 4 - 3
5Zon. 5 mei15:00u K Gooreind VV (3B) * - K Schelle Sport A (3A) 1 - 1V. 2 - 1
6Zon. 5 mei15:00u RFC Zwaneven (3C) * - K Wijnegem VC A (3B) 5 - 0 -

* = naar speeldag twee
PROMOTIE - EINDRONDE - SPEELDAG 2

Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
Don. 9 mei15:00u SKS Herentals *** - K Achterbroek VV 3 - 0 -
Don. 9 mei15:00u K Gooreind VV *** - RFC Zwaneven *** 1 - 2 -
Don. 9 mei15:00u K Minderhout VV *** - KFC Pulle 4 - 1 -

*** Drie ploegen (plus één) promoveren naar tweede provinciale: SKS Herentals, RFC Zwaneven en K Minderhout VV.
- De bijkomende stijger wordt aangeduid op basis van de resultaten van de drie verliezers van speeldag 2. Dat is K Gooreind VV, dat dus ook promoveert.

KLASSEMENT VERLIEZERS SPEELDAG 2 - EINDRONDE 3e PROVINCIALE

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. K Gooreind VV 1 0 1 0 1 2 0
2. KFC Pulle 1 0 1 0 1 4 0
3. K Achterbroek VV 1 0 1 0 0 3 0

Legende :
KLASSEMENT VERLIEZERS SPEELDAG 1 - EINDRONDE 3e PROVINCIALE

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. KFCM Hallaar ** 1 0 0 1 4 4 1
2. Kalfort Puursica ** 1 0 0 1 2 2 1
3. K Schelle Sport A ** 1 0 0 1 1 1 1
4. KSK Sint-Amands ** 1 0 0 1 1 1 1
5. KVC Oostmalle 1 0 1 0 2 4 0
6. K Wijnegem VC A 1 0 1 0 0 5 0

Legende :
- Parameters klassement, opgemaakt na de eindstand na 90 minuten:
1. Punten. 2. Doelsaldo en 3. Gemaakte goals. 4. Eindrangschikking in het reguliere kampioenschap: behaalde plaats, aantal punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo en gemaakte goals. 5. Lottrekking door het CDVV.

>>> Voor de bepaling van één of méér extra stijger(s) ziet u hieronder een overzicht van de resultaten die de ploegen behaalden in hun reeks van de reguliere competitie: plaats in de eindrangschikking, behaalde punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo, gemaakte doelpunten. Indien nodig is dit het klassement van alle twaalf ploegen volgens deze parameters.

  Ploeg Plaats Punten Winst Doelsaldo Goals +
1. K Wijnegem VC A (3B) 2 62 20 25 81
2. K Schelle Sport A (3A) 2 60 18 23 78
3. SKS Herentals (3C) 2 58 18 31 72
4. Molenzonen Hallaar (3A) 3 57 18 21 66
5. K Minderhout VV (3B) 3 54 16 23 65
6. RFC Zwaneven (3C) 3 53 15 26 77
7. KSK Sint-Amands (3A) 4 54 17 7 56
8. KVC Oostmalle (3C) 4 53 15 25 67
9. K Gooreind VV (3B) 4 53 15 17 61
10. K Achterbroek VV (3B) 5 52 14 15 53
11. Kalfort Puursica (3A) 5 51 16 15 71
12. KFC Pulle (3C) 11 40 10 3 59

DEGRADATIE 3e PROVINCIALE - MINICOMPETITIE MET KLASSEMENT - 10e DALER

De 16e, 15e en 14e in de eindstand van de reeksen derde provinciale degraderen naar vierde provinciale.
Dit seizoen zijn dat:
KSV Bornem, SV Nielse A en Heffen SK (3A), K Horendonk FC, Excelsior Essen en Oxford Hemiksem A (3B) en VC Herentals, KSV Oud Turnhout en KSK Oosthoven (3C).

De ploegen die 13e eindigen in hun reeks spelen de "Eindronde dalen 3e provinciale Antwerpen", een driehoekstornooi om één extra daler aan te duiden. Dat zijn SK Peulis (3A), SV Aartselaar A (3B) en KFC Linda Olen (3C).

Datum Uur Wedstrijd Score
Zat. 4 mei15:00u SK Peulis (3A ) - SV Aartselaar A (3B) 0 - 4
Don. 9 mei15:00u SV Aartselaar A (3B) - KFC Linda Olen (3C) 0 - 0
Zon. 12 mei15:00u KFC Linda Olen (3C) - SK Peulis (3A) 2 - 0

KLASSEMENT

  Ploegen A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. SV Aartselaar A 2 1 0 1 4 0 4
2. KFC Linda Olen 2 1 0 1 2 0 4
3. SK Peulis 2 0 2 0 0 6 0

Legende :
- Parameters klassement, opgemaakt na de eindstand na 90 minuten:
1. Punten. 2. Doelsaldo en 3. Gemaakte goals. 4. Eindrangschikking in het reguliere kampioenschap: behaalde plaats, aantal punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo en gemaakte goals. 5. Lottrekking door het CDVV.

- De laatste in de eindstand, SK Peulis, degradeert, de twee andere ploegen blijven in 3e provinciale.

4e PROVINCIALE AFDELING 2023-2024 - EINDRONDE VOOR PROMOTIE

Hier wordt er een eindronde gespeeld om, naast de zes kampioenen van 4 A tot en met 4 F
(FC Rupel-Boom B, FC Turk Sport, K Heibos SV, RB Elzestraat, KFC Wechelderzande en KVC Houtvenne B),
ook vier plus een vijfde (door het wegvallen White Star in 1e) bijkomende stijgers naar derde provinciale aan te duiden.

- In elk van de zes reeksen nemen de 2e gerangschikte ploegen en de drie periodekampioenen deel aan de promotie-eindronde.
- In totaal beginnen dus 24 ploegen de promotie-eindronde.
- Er worden DRIE eindronde-speeldagen afgewerkt.
- De wedstrijden worden gespeeld met rechtstreekse uitschakeling op het terrein van de ploeg die het eerst wordt uitgeloot.
- Wanneer een wedstrijd op een gelijkspel eindigt volgen verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Op speeldag 1 zijn er 12 wedstrijden tussen de 24 ploegen, volgens loting door het Competitions Department.
- Op speeldag 2 zijn er 6 wedstrijden tussen de 12 winnaars van speeldag 1, eveneens volgens loting door het CD.
- Op speeldag 3 zijn er 3 wedstrijden tussen de 6 winnaars van speeldag 2.
- De drie winnaars van speeldag 3 promoveren naar de 3e provinciale afdeling Antwerpen.
- Om de vierde en de extra stijger (door het wegvallen van White Star in 1e provinciale) aan te duiden wordt een klassement opgemaakt van de verliezers van speeldag 3, en zullen de beste verliezers van die speeldag als vierde en vijfde stijger worden aangeduid.
- Om naast deze vijf bijkomende stijgers eventueel extra bijkomende stijger(s) aan te duiden wordt er ook een klassement gemaakt van speeldag 3, en bij gelijkheid wordt er daarna ook gekeken naar het klassement van speeldag 2.

De 24 ploegen zijn :
4A : RVC Hoboken B, Sporting Tisselt B, FC Oppuurs B en K Reet SK.
4B : Tubantia Borgerhout, KFC Schoten SK, K Boechoutse VV en K Hove Sport.
4C : KFC Sint Job B, Alberta FC Schilde, KSV Wildert en KFC Antonia B.
4D : KSC Mechelen, SV Grasheide, KVV Duffel en VC Leest.
4E : KFC Grobbendonk, KFC Zwarte Leeuw B, FC St Jozef Rijkevorsel en KFC Dessel Sport B.
4F : KVV Rauw Sport, Excelsior Bouwel, Olen United en KFC Zammel.


PROMOTIE - EINDRONDE - SPEELDAG 1 - RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

Nr Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
1Zon. 5 mei15:00u KFC Grobbendonk (4E) *- FC Sint-Jozef SK (4E) 3 - 1 -
2Zon. 5 mei15:00u KFC Schoten SK (4B)- KFC Sint-Job B (4C) * 2 - 3 -
3Zon. 5 mei15:00u Olen United (4F)- KFC Zwarte Leeuw B (4E) * 0 - 1 -
4Zon. 5 mei15:00u K Reet SK (4A)- FC Oppuurs B (4A) * 1 - 2 -
5Zon. 5 mei15:00u KFC Antonia B (4C)- KVV Rauw Sport (4F) * 1 - 1 V. 1 - 2
6Zon. 5 mei15:00u SV Grasheide (4D) *- K Hove Sport (4B) 3 - 3 V. 5 - 3
7Zon. 5 mei15:00u VC Leest (4D) *- KVV Duffel (4D) 3 - 0 -
8Zon. 5 mei15:00u KFC Exc. Bouwel (4F)- Alberta FC Schilde (4C) * 1 - 2 -
9Zat. 4 mei19:30u KSC Mechelen (4D)- K Boechoutse VV (4B) * 2 - 5 -
10Zon. 5 mei15:00u Sporting Tisselt B (4A) *- KFC Dessel Sport B (4E) 1 - 1 V. 2 - 2
P. 8 - 7
11Zon. 5 mei15:00u Tubantia Borgerhout (4B) * - RVC Hoboken B (4A) 2 - 1 -
12Zon. 5 mei15:00u KFC Zammel (4F) * - KSV Wildert (4C) 2 - 0 -

* = naar speeldag 2.

PROMOTIE - SPEELDAG 2 - RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

Nr Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
13Don. 9 mei15:00u K Boechoutse VV * - SV Grasheide 2 - 1 -
14Don. 9 mei15:00u VC Leest - Sporting Tisselt B * 0 - 00 - 3
15Don. 9 mei15:00u KFC Grobbendonk * - Tubantia Borgerhout 2 - 1 -
16Don. 9 mei15:00u KFC Zammel - KVV Rauw Sport * 0 - 2 -
17Don. 9 mei15:00u FC Oppuurs B * - KFC Sint-Job B 5 - 1 -
18Don. 9 mei15:00u Alberta FC Schilde - KFC Zwarte Leeuw B * 2 - 5 -

* = naar speeldag 3.

PROMOTIE - SPEELDAG 3

Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
Zon. 12 mei15:00u KFC Zwarte Leeuw B *** - K Boechoutse VV *** 1 - 1P. 9 - 8
Zon. 12 mei15:00u FC Oppuurs B *** - KVV Rauw Sport *** 1 - 3 -
Zon. 12 mei15:00u KFC Grobbendonk *** - Sporting Tisselt B *** 5 - 2 -
De ploegen met *** stijgen naar 3e provinciale, en dit seizoen zijn ze dat alle zes.
(normaal 3 plus de beste verliezer, een vijfde na het wegvallen van White Star, en nu een zesde na de niet-inschrijving van Willebroekse in 3e provinciale).

KLASSEMENT VERLIEZERS SPEELDAG 2 - EINDRONDE 4e PROVINCIALE

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. VC Leest 1 0 0 1 0 0 1
2. SV Grasheide 1 0 1 0 1 2 0
3. Tubantia Borgerhout 1 0 1 0 1 2 0
4. KFC Zammel 1 0 1 0 0 2 0
5. Alberta FC Schilde 1 0 1 0 2 5 0
6. KFC Sint-Job 1 0 1 0 1 5 0

Legende :
KLASSEMENT VERLIEZERS SPEELDAG 3 - EINDRONDE 4e PROVINCIALE

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. K Boechoutse VV 1 0 0 1 1 1 1
2. FC Oppuurs B 1 0 1 0 1 3 0
3. Sporting Tisselt B 1 0 1 0 2 5 0


Legende :
** De drie winnaars plus de beste verliezer van speeldag 3 van de eindronde stijgen naar derde provinciale.
- Om de vierde voorziene stijger aan te duiden wordt een klassement opgemaakt van de verliezers van speeldag 3 en zal de beste verliezer van speeldag 3 als vierde bijkomende stijger worden aangeduid, indien nodig volgens de parameters van de eindrangschikking in het reguliere kampioenschap.
- Om naast de vier voorziene bijkomende stijgers alsnog bijkomende stijger(s) aan te duiden wordt er ook een klassement gemaakt van speeldag 3, en bij gelijkheid het klassement van speeldag 2.
- Er worden dus twee aparte klassementen opgemaakt op basis van elk van de twee speeldagen (2 en 3), volgens deze parameters :
1. Punten. 2. Doelsaldo en 3. Gemaakte goals. 4. Eindrangschikking in het reguliere kampioenschap: behaalde plaats, aantal punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo en gemaakte goals. 5. Lottrekking door het CDVV.

>>> Voor de bepaling van één of méér extra stijger(s) ziet u hieronder een overzicht van de resultaten die de 24 deelnemers aan de eindronde behaalden in hun reeks van de reguliere competitie: plaats in de eindrangschikking, behaalde punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo, gemaakte doelpunten.

- Daarbij hebben we alle gespeelde en gewonnen wedstrijden, de punten, doelsaldo en gescoorde doelpunten omgerekend naar 30 wedstrijden, ook dus bij de ploegen die 28 wedstrijden speelden. Deze lijst is dan ook onder voorbehoud, al zijn de eerste twee parameters (plaats in de eindrangschikking en punten) gewoonlijk al beslissend.
Na de eerste ronde schieten er twaalf ploegen over. Die krijgen hieronder ** voor hun naam.
Na de tweede ronde schieten er zes ploegen over. Die krijgen hieronder *** voor hun naam.


  Ploeg Plaats Punten Winst Doelsaldo Goals +
1. ** KFC Grobbendonk (4E) 2 78,21 24,64 88,93 125,36
2. ** VC Leest (4D) 2 71,79 23,57 62,14 95,36
3. ** Alberta FC Schilde (4C) 2 69,00 21,00 75,00 119,00
4. KFC Schoten SK (4B) 2 67,50 21,43 51,43 93,21
5. ** Sporting Tisselt B (4A) 2 65,36 21,43 48,21 83,57
6. ** KVV Rauw Sport (4F) 2 63,00 18,00 49,00 88,00
7. KSV Wildert (4C) 3 65,00 20,00 39,00 81,00
8. ** FC Oppuurs B (4A) 3 63,21 20,36 50,36 88,93
9. ** SV Grasheide (4D) 3 63,21 20,36 36,43 72,86
10. K Hove Sport (4B) 3 62,14 19,29 53,57 117,86
11. Excelsior Bouwel (4F) 3 60,00 16,00 58,00 93,00
12. ** KFC Zwarte Leeuw B (4E) 3 55,71 17,14 12,86 54,64
13. ** K Boechoutse VV (4B) 4 62,14 19,29 42,86 88,93
14. KFC Antonia B (4C) 4 58,00 16,00 38,00 73,00
15. RVC Hoboken B (4A) 4 57,86 18,21 56,79 96,43
16. KVV Duffel (4D) 4 57,86 18,21 24,64 78,21
17. Olen United (4F) 4 57,00 17,00 36,00 75,00
18. KFC Dessel Sport B (4E) 4 51,43 16,07 27,86 91,07
19. K Reet SK (4A) 5 56,79 17,14 50,36 98,57
20. ** KFC Zammel (4F) 5 55,00 17,00 30,00 77,00
21. ** Tubantia Borgerhout (4B) 5 52,50 15,00 50,36 109,29
22. FC St Jozef Rijkevorsel (4E) 5 51,43 16,07 4,29 66,43
23. ** K Sint Job FC B (4C) 6 50,00 15,00 9,00 67,00
24. KSC Mechelen (4D) 9 43,93 13,93 20,36 90,00


DE PROVINCIALE EINDRONDE EN DE B-PLOEGEN

* Behoudens andersluidende bepalingen (in de modaliteiten van het Competitions Department Voetbal Vlaanderen) mag een B-ploeg niet deelnemen aan een eindronde waarvoor ze zich reglementair heeft geplaatst, indien ze bij de start ervan de zekerheid heeft niet te kunnen stijgen naar de hogere afdeling doordat de A-ploeg daar het volgende seizoen met zekerheid zal uitkomen.
(zie ook bondsartikel V7.165)
- In dit geval wordt de eindrangschikking van het reguliere kampioenschap in dalende volgorde in aanmerking genomen voor het aanduiden van een vervanger.

* Een speciaal voorbeeld wat de A- en B-ploeg van een club betreft, indien de A-ploeg één afdeling hoger speelt dan de B-ploeg:
- de A-ploeg van club X heeft periode 1 gewonnen, dus mogen ze deelnemen aan de eindronde voor promotie. Ze zijn vooraf echter nog niet zeker van de promotie of niet-promotie, maar die mogelijkheid tot promotie zit er bij de start van de eindronde voor de A-ploeg in.
- de B-ploeg van diezelfde club X heeft bij de aanvang van de eindronde, waarvoor ze zich geplaatst heeft, in dit geval eventueel wél nog de mogelijkheid om te promoveren. Bijgevolg mag de B-ploeg deelnemen aan de eindronde.
- indien de A-ploeg na de eindronde toch nog promoveert kan de B-ploeg ook promoveren. Beide ploegen stijgen dus één afdeling.
- indien de B-ploeg de eindronde wint en de A-ploeg niet (en dus in haar afdeling blijft), dan mag de B-ploeg toch niet promoveren.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).