Eindronde 3e Amateurs
Update: 12/05/2024 om 18:01u
Nationaal D3 Nationale Heren Eindronde 3e Amateurs
Laatste update: 12/05/2024 om 18:01u
Putten 48, 2320 Hoogstraten
Onafhankelijke glasonderneming.
Ook eigen productie van aluminium
brandwerende wanden en deuren.
www.martensglas.be
Meer info...
Vind het ideale Tornooi voor uw
seniors-, jeugd- of damesteam.
Info voor Tornooi-Organisatoren
www.foooble.com
Meer info...
3e KLASSE AMATEURS 2023-2024 VOETBAL VLAANDEREN - PROMOTIE-EINDRONDE

Op deze pagina ziet u alles over de promotie-eindronde in de "3e Klasse Amateurs Voetbal Vlaanderen.
De teksten zijn gebaseerd op het RBFA-Reglement (c) - V7.126.

Zie ook de aparte pagina met alle gegevens over de afgelopen reguliere competitie in deze afdeling.
Klik op de links voor de reeksen VV-A en VV-B.

De eerste van de reeksen 3e VV-A en 3e VV-B stijgt rechtstreeks naar de 2e Klasse Amateurs, mits de club de licentie daarvoor heeft.
De vier laatste van elke reeks zakken naar provinciale.

** Op zondag 5 mei om 15 uur was er nog een barrage-wedstrijd tussen KVE Aalter (13e in 3e VV-A) en KAC Betekom A (13e in 3e VV-B) voor een eventuele extra zakker. Uitslag 1 - 6 voor Betekom.

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e KLASSE AMATEURS VV

De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs VV" wordt gespeeld door 8 clubs die een licentie hebben voor de 2e afdeling VV: de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e klasse amateurs (zie artikel V7.130).

EINDRONDE STIJGERS 3e AMATEURS VV - SPEELDAG 1 - ZONDAG 5 MEI 2024

Op de eerste speeldag worden er vier wedstrijden gespeeld tussen de acht deelnemers, onderverdeeld door loting.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.

NR DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE V./P.
1 Zat. 4 mei 17:00u K Berg en Dal VV *- Avanti Stekene 4 - 1 -
2 Zon. 5 mei 15:00u SK Roeselare * - KSC Wielsbeke 3 - 2 -
3 Zat. 4 mei 20:00u Esperanza Pelt A * - Zepperen-Brustem A 2 - 1 -
4 Zon. 5 mei 15:00u KVK Wellen * - KFCW Hamme 2 - 2 P. 5 - 3

EINDRONDE STIJGERS 3e AMATEURS VV - SPEELDAG 2 - DONDERDAG 9 MEI 2024

Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van speeldag 1, onderverdeeld door loting.
Indien er in totaal 2 stijgers zijn, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar 2e afdeling Voetbal Vlaanderen.

NR DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE V./P.
5 Don. 9 mei 15:00u KVK Wellen - Esperanza Pelt A ** 2 - 5 -
6 Don. 9 mei 16:00u K Berg en Dal VV ** - SK Roeselare 1 - 0 -

Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
** De twee winnaars van deze speeldag (wedstrijden 5 en 6) stijgen normaal gesproken naar de "2e Klasse Amateurs".

EINDRONDE STIJGERS 3e AMATEURS VV - SPEELDAG 3 - ZONDAG 19 MEI 2024

Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.

NR DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE V./P.
7 Zon. 12 mei 15:00u K Berg en Dal VV * - Esperanza Pelt A 3 - 1 -
               
8 Zon. 12 mei 15:00u SK Roeselare (Verliezer wds 6) - KVK Wellen (Verliezer wds 5) 4 - 1 -

>> Wedstrijd 7 is voor de 1e en 2e plaats in het "promotieklassement" en wedstrijd 8 is voor de 3e en 4e plaats.

EINDRONDE STIJGERS D3 ACFF 2023-2024

- Dit seizoen volgen we de eindronde voor promotie naar de 2e afdeling ACFF niet actief op onze website.

* Voor het wedstrijdschema en de uitslagen verwijzen we u naar de website van de Franstalige afdeling ACFF. KLIK HIER.

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - PV 1e Klasse B - PV    
1e Klasse - Amateurs 2e Amateurs VV-A 2e Amateurs VV-B 2e Amateurs ACFF
3e Amateurs VV-A 3e Amateurs VV-B 3e Amateurs ACFF-A 3e Amateurs ACFF-B

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).