Division 2 - ACFF
Update: 12/05/2024 om 18:18u
Archief Seizoen 2023-2024 Nationaal D1 & D2 Nationale Heren Division 2 - ACFF
Laatste update: 12/05/2024 om 18:18u
Schoonheidsinstituut
Winterdreef 23, Oud Turnhout
www.naturelle.be
Meer info...
De QR-code van onze nieuwspagina
Meer info...
ACFF-LOGO    DE VOETBALCOMPETITIE 2023-2024 - DIVISION 2 - ACFF

18 Ploegen.
Union St-Gillis B, RFC Doornik, Stade Verviers, La Louviere Centre, RSD Jette, RFCU Kelmis-La Calamine,
US Rebecquoise, RRC Stockay-Warfusee, Entente Acren Lessines, Union Rochefortoise, RCS Verlaine, RRC Hamoir,
RUS Binche, RAEC Mons, RFC Meux, RU Tubize-BLC, RFC Warnant en FC Ganshoren.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (10, 12 en 12 speeldagen).
** RAEC Mons wint het kampioenschap in deze reeks.

Division 2 ACFF - Geografisch Archief - Seizoen 2022-2023 Promotie/Degradatie 3e Afdeling VV - A
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 34 (12 mei 2024) - 3e periode
Zat. 11/05 20u00 U Rochefortoise A - RFC Doornik A 1 - 1
Zat. 11/05 20u00 RAEC Mons A - RCS Verlaine A 5 - 0
Zon. 12/05 15u00 RSD Jette A - Union Sint-Gillis B 1 - 5
Zon. 12/05 15u00 FC Ganshoren - Ent. Acren Lessines A 3 - 2
Zon. 12/05 15u00 La Louvière Centre A - RFC Meux A 2 - 3
Zon. 12/05 15u00 RFC Warnant A - RFC Kelmis-La Calamine 1 - 1
Zon. 12/05 15u00 RRC Hamoir A - RU Tubize BLC A 1 - 2
Zon. 12/05 15u00 US Rebecquoise - RUS Binche 1 - 6
Zon. 12/05 15u00 Stade Verviètois A - RRC Stockay-Warfusée A 2 - 1

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement

Algemeen klassement na 34 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RAEC Mons A (1)(2) 34 27 3 4 76 23 85
2 U Rochefortoise A 34 20 8 6 64 40 66
3 RU Tubize BLC A 34 19 6 9 64 35 66
4 RFC Doornik A 34 17 5 12 59 33 63
5 RUS Binche 34 15 10 9 52 44 54
6 RFC Meux A 34 12 8 14 51 45 50
7 RFC Warnant A 34 14 13 7 45 42 49
8 RRC Stockay-Warfusée A 34 13 13 8 59 50 47
9 RFC Kelmis-La Calamine 34 12 13 9 53 54 45
10 La Louvière Centre A 34 13 16 5 48 47 44
11 Union Sint-Gillis B 34 13 17 4 55 56 43
12 Stade Verviètois A 34 11 15 8 56 64 41
13 RCS Verlaine A 34 11 16 7 50 59 40
14 FC Ganshoren 34 10 15 9 44 57 39
15 RSD Jette A 34 9 17 8 33 63 35
16 Ent. Acren Lessines A 34 8 17 9 56 75 33
17 RRC Hamoir A 34 6 23 5 30 71 23
18 US Rebecquoise 34 3 18 13 43 80 22

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAEC Mons A (1)(2) 12 9 0 3 27 6 30
2 RU Tubize BLC A 12 8 1 3 25 12 27
3 RFC Doornik A 12 6 1 5 18 7 23
4 U Rochefortoise A 12 6 2 4 20 12 22
5 RFC Warnant A 12 6 3 3 17 13 21
6 RFC Meux A 12 5 1 6 19 10 21
7 La Louvière Centre A 12 6 5 1 19 14 19
8 FC Ganshoren 12 5 5 2 16 19 17
9 Union Sint-Gillis B 12 5 6 1 21 18 16
10 Stade Verviètois A 12 5 6 1 20 25 16
11 RUS Binche 12 4 4 4 18 13 16
12 RFC Kelmis-La Calamine 12 4 4 4 16 16 16
13 RSD Jette A 12 4 7 1 10 25 13
14 RRC Stockay-Warfusée A 12 3 6 3 15 18 12
15 Ent. Acren Lessines A 12 3 7 2 24 25 11
16 RCS Verlaine A 12 3 8 1 13 26 10
17 US Rebecquoise 12 1 8 3 14 33 6
18 RRC Hamoir A 12 1 10 1 5 25 4


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAEC Mons A (1) 12 8 3 1 28 15 25
2 RFC Doornik A 12 7 2 3 22 14 24
3 U Rochefortoise A 12 7 3 2 17 12 23
4 RU Tubize BLC A 12 6 2 4 27 15 22
5 RSD Jette A 12 4 2 6 13 15 18
6 Union Sint-Gillis B 12 5 5 2 17 17 17
7 RUS Binche 12 5 5 2 15 19 17
8 FC Ganshoren 12 4 3 5 18 14 17
9 RRC Stockay-Warfusée A 12 4 4 4 24 21 16
10 RCS Verlaine A 12 4 5 3 19 16 15
11 RFC Meux A 12 3 3 6 19 19 15
12 RRC Hamoir A 12 4 6 2 16 22 14
13 Stade Verviètois A 12 3 4 5 20 20 14
14 RFC Kelmis-La Calamine 12 3 5 4 19 21 13
15 Ent. Acren Lessines A 12 3 5 4 14 28 13
16 La Louvière Centre A 12 3 6 3 13 17 12
17 RFC Warnant A 12 3 7 2 13 15 11
18 US Rebecquoise 12 0 6 6 15 29 6


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAEC Mons A 10 10 0 0 21 2 30
2 U Rochefortoise A 10 7 3 0 27 16 21
3 RUS Binche 10 6 1 3 19 12 21
4 RRC Stockay-Warfusée A 10 6 3 1 20 11 19
5 RU Tubize BLC A 10 5 3 2 12 8 17
6 RFC Warnant A 10 5 3 2 15 14 17
7 RFC Kelmis-La Calamine 10 5 4 1 18 17 16
8 RFC Doornik A 10 4 2 4 19 12 16
9 RCS Verlaine A 10 4 3 3 18 17 15
10 RFC Meux A 10 4 4 2 13 16 14
11 La Louvière Centre A 10 4 5 1 16 16 13
12 Stade Verviètois A 10 3 5 2 16 19 11
13 Union Sint-Gillis B 10 3 6 1 17 21 10
14 US Rebecquoise 10 2 4 4 14 18 10
15 Ent. Acren Lessines A 10 2 5 3 18 22 9
16 FC Ganshoren 10 1 7 2 10 24 5
17 RRC Hamoir A 10 1 7 2 9 24 5
18 RSD Jette A 10 1 8 1 10 23 4
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


Speeldag 1 (27 augustus 2023) - 1e periode
RFC Kelmis-La Calamine - La Louvière Centre A 2 - 1
RFC Doornik A - U Rochefortoise A 0 - 1
RCS Verlaine A - RSD Jette A 5 - 3
Ent. Acren Lessines A - RFC Warnant A 3 - 1
Union Sint-Gillis B - RFC Meux A 0 - 0
RUS Binche - RU Tubize BLC A 1 - 1
FC Ganshoren - US Rebecquoise 2 - 2
RRC Stockay-Warfusée A - Stade Verviètois A 0 - 1
RRC Hamoir A - RAEC Mons A 0 - 1


Speeldag 2 (3 september 2023) - 1e periode
RSD Jette A - RFC Doornik A 0 - 0
La Louvière Centre A - RUS Binche 1 - 4
U Rochefortoise A - RFC Kelmis-La Calamine 5 - 4
RFC Meux A - RRC Stockay-Warfusée A 1 - 1
RU Tubize BLC A - Union Sint-Gillis B 2 - 0
RAEC Mons A - FC Ganshoren 4 - 1
Stade Verviètois A - RCS Verlaine A 0 - 1
RFC Warnant A - RRC Hamoir A 3 - 1
US Rebecquoise - Ent. Acren Lessines A 2 - 2


Speeldag 3 (10 september 2023) - 1e periode
RFC Doornik A - RRC Hamoir A 3 - 2
RFC Kelmis-La Calamine - RU Tubize BLC A 0 - 2
RCS Verlaine A - US Rebecquoise 2 - 2
RFC Meux A - La Louvière Centre A 0 - 4
FC Ganshoren - U Rochefortoise A 0 - 3
Ent. Acren Lessines A - RAEC Mons A 1 - 2
Union Sint-Gillis B - Stade Verviètois A 4 - 5
RUS Binche - RFC Warnant A 2 - 2
RRC Stockay-Warfusée A - RSD Jette A 2 - 0


Inhaalwedstrijden (woensdag 13 september 2023)
RFC Meux A - La Louvière Centre A 0 - 4 Speeldag 3
FC Ganshoren - U Rochefortoise A 0 - 3 Speeldag 3
Ent. Acren Lessines A - RAEC Mons A 1 - 2 Speeldag 3


Speeldag 4 (17 september 2023) - 1e periode
RSD Jette A - RFC Kelmis-La Calamine 2 - 3
Stade Verviètois A - RFC Doornik A 2 - 2
La Louvière Centre A - RU Tubize BLC A 2 - 2
RAEC Mons A - RUS Binche 2 - 0
U Rochefortoise A - Ent. Acren Lessines A 2 - 3
FC Ganshoren - RCS Verlaine A 3 - 0
RFC Warnant A - RFC Meux A 3 - 0
RRC Hamoir A - RRC Stockay-Warfusée A 0 - 3
US Rebecquoise - Union Sint-Gillis B 0 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 20 september 2023)
RAEC Mons A - RUS Binche 2 - 0 Speeldag 4


Speeldag 5 (24 september 2023) - 1e periode
RFC Kelmis-La Calamine - RRC Hamoir A 2 - 1
RCS Verlaine A - U Rochefortoise A 2 - 1
RFC Meux A - Stade Verviètois A 3 - 1
RU Tubize BLC A - RSD Jette A 2 - 0
La Louvière Centre A - RAEC Mons A 0 - 3
Ent. Acren Lessines A - RFC Doornik A 3 - 3
Union Sint-Gillis B - RFC Warnant A 4 - 0
RUS Binche - US Rebecquoise 0 - 0
RRC Stockay-Warfusée A - FC Ganshoren 3 - 1


Speeldag 6 (1 oktober 2023) - 1e periode
RSD Jette A - RUS Binche 0 - 1
RFC Doornik A - FC Ganshoren 5 - 0
U Rochefortoise A - RRC Stockay-Warfusée A 2 - 0
Stade Verviètois A - RFC Kelmis-La Calamine 0 - 1
RAEC Mons A - Union Sint-Gillis B 2 - 0
RU Tubize BLC A - RFC Meux A 0 - 1
RRC Hamoir A - Ent. Acren Lessines A 2 - 1
US Rebecquoise - La Louvière Centre A 1 - 3
RFC Warnant A - RCS Verlaine A 1 - 1


Speeldag 7 (8 oktober 2023) - 1e periode
RFC Doornik A - RRC Stockay-Warfusée A 2 - 1
U Rochefortoise A - RAEC Mons A 0 - 2
RCS Verlaine A - La Louvière Centre A 0 - 1
RFC Meux A - RFC Kelmis-La Calamine 2 - 1
Ent. Acren Lessines A - Stade Verviètois A 3 - 3
RFC Warnant A - RU Tubize BLC A 1 - 0
US Rebecquoise - RSD Jette A 3 - 2
RUS Binche - Union Sint-Gillis B 3 - 2
FC Ganshoren - RRC Hamoir A 1 - 1


Speeldag 8 (15 oktober 2023) - 1e periode
RSD Jette A - FC Ganshoren 2 - 1
RFC Kelmis-La Calamine - RFC Doornik A 1 - 1
RU Tubize BLC A - Ent. Acren Lessines A 1 - 0
RFC Meux A - RRC Hamoir A 5 - 0
Stade Verviètois A - RAEC Mons A 0 - 2
La Louvière Centre A - RFC Warnant A 0 - 1
Union Sint-Gillis B - U Rochefortoise A 3 - 4
RRC Stockay-Warfusée A - US Rebecquoise 3 - 1
RUS Binche - RCS Verlaine A 3 - 2


Speeldag 9 (22 oktober 2023) - 1e periode
RFC Doornik A - RFC Meux A 2 - 0
Stade Verviètois A - La Louvière Centre A 3 - 1
U Rochefortoise A - RSD Jette A 5 - 1
RAEC Mons A - RU Tubize BLC A 2 - 0
Ent. Acren Lessines A - RUS Binche 1 - 3
RRC Stockay-Warfusée A - RFC Kelmis-La Calamine 3 - 2
RRC Hamoir A - RCS Verlaine A 2 - 2
US Rebecquoise - RFC Warnant A 2 - 1
FC Ganshoren - Union Sint-Gillis B 1 - 2


Speeldag 10 (29 oktober 2023) - 1e periode
RFC Meux A - U Rochefortoise A 1 - 4
RFC Warnant A - Stade Verviètois A 2 - 1
RU Tubize BLC A - US Rebecquoise 2 - 1
RSD Jette A - RAEC Mons A 0 - 1
Union Sint-Gillis B - RRC Stockay-Warfusée A 1 - 4
RUS Binche - RFC Doornik A 2 - 1
RFC Kelmis-La Calamine - FC Ganshoren 2 - 0
La Louvière Centre A - RRC Hamoir A 3 - 0
RCS Verlaine A - Ent. Acren Lessines A 3 - 1


Speeldag 11 (5 november 2023) - 2e periode
RFC Doornik A - Union Sint-Gillis B 0 - 2
RAEC Mons A - RFC Warnant A 1 - 0
Stade Verviètois A - RUS Binche 1 - 2
U Rochefortoise A - La Louvière Centre A 2 - 0
RRC Hamoir A - RSD Jette A 2 - 2
FC Ganshoren - RU Tubize BLC A 1 - 0
RRC Stockay-Warfusée A - RCS Verlaine A 1 - 1
US Rebecquoise - RFC Kelmis-La Calamine 4 - 4
Ent. Acren Lessines A - RFC Meux A 1 - 1


Speeldag 12 (12 november 2023) - 2e periode
RSD Jette A - Stade Verviètois A 1 - 0
RFC Kelmis-La Calamine - Ent. Acren Lessines A 5 - 0
La Louvière Centre A - FC Ganshoren 1 - 0
RCS Verlaine A - RAEC Mons A 3 - 1
RU Tubize BLC A - U Rochefortoise A 0 - 1
RFC Meux A - US Rebecquoise 3 - 1
RFC Warnant A - RFC Doornik A 1 - 2
Union Sint-Gillis B - RRC Hamoir A 4 - 0
RUS Binche - RRC Stockay-Warfusée A 2 - 2


Speeldag 13 (19 november 2023) - 2e periode
RFC Doornik A - La Louvière Centre A 2 - 1
RSD Jette A - RFC Meux A 0 - 0
U Rochefortoise A - RUS Binche 1 - 2
Stade Verviètois A - RU Tubize BLC A 2 - 5
RAEC Mons A - RFC Kelmis-La Calamine 2 - 1
RRC Hamoir A - US Rebecquoise 0 - 0
Union Sint-Gillis B - RCS Verlaine A 0 - 1
RRC Stockay-Warfusée A - Ent. Acren Lessines A 5 - 1
FC Ganshoren - RFC Warnant A 1 - 1


Speeldag 14 (26 november 2023) - 2e periode
RFC Kelmis-La Calamine - Union Sint-Gillis B 0 - 0
La Louvière Centre A - RRC Stockay-Warfusée A 3 - 1
RCS Verlaine A - RFC Doornik A 3 - 1
RU Tubize BLC A - RRC Hamoir A 4 - 1
RFC Meux A - RAEC Mons A 2 - 1
RFC Warnant A - U Rochefortoise A 1 - 0
RUS Binche - FC Ganshoren 1 - 0
US Rebecquoise - Stade Verviètois A 1 - 1
Ent. Acren Lessines A - RSD Jette A 0 - 0


Speeldag 15 (3 december 2023) - 2e periode
RSD Jette A - La Louvière Centre A 2 - 1
RFC Doornik A - RU Tubize BLC A 1 - 1
RAEC Mons A - US Rebecquoise 2 - 2
RCS Verlaine A - RFC Kelmis-La Calamine 2 - 2
U Rochefortoise A - Stade Verviètois A 3 - 3
Union Sint-Gillis B - Ent. Acren Lessines A 1 - 2
FC Ganshoren - RFC Meux A 2 - 2
RRC Stockay-Warfusée A - RFC Warnant A 2 - 0
RRC Hamoir A - RUS Binche 2 - 0


Speeldag 16 (10 december 2023) - 2e periode
RFC Kelmis-La Calamine - RUS Binche 2 - 0
RU Tubize BLC A - RRC Stockay-Warfusée A 2 - 2
RAEC Mons A - RFC Doornik A 1 - 3
RFC Meux A - RCS Verlaine A 1 - 1
La Louvière Centre A - Union Sint-Gillis B 1 - 2
Stade Verviètois A - RRC Hamoir A 2 - 4
RFC Warnant A - RSD Jette A 4 - 0
US Rebecquoise - U Rochefortoise A 1 - 2
Ent. Acren Lessines A - FC Ganshoren 2 - 1


Speeldag 17 (17 december 2023) - 2e periode
RFC Kelmis-La Calamine - RFC Warnant A 2 - 1
RFC Doornik A - US Rebecquoise 3 - 0
RCS Verlaine A - RU Tubize BLC A 1 - 3
RUS Binche - RFC Meux A 3 - 4
RRC Hamoir A - U Rochefortoise A 0 - 1
RRC Stockay-Warfusée A - RAEC Mons A 1 - 5
FC Ganshoren - Stade Verviètois A 1 - 1
Union Sint-Gillis B - RSD Jette A 1 - 3
Ent. Acren Lessines A - La Louvière Centre A 1 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 20 december 2023)
La Louvière Centre A - RRC Stockay-Warfusée A 3 - 1 Speeldag 14
RU Tubize BLC A - RRC Hamoir A 4 - 1 Speeldag 14


Speeldag 18 (7 januari 2024) - 2e periode
RSD Jette A - RU Tubize BLC A 1 - 4
RFC Doornik A - RUS Binche 3 - 1
U Rochefortoise A - RCS Verlaine A 1 - 0
Stade Verviètois A - Union Sint-Gillis B 0 - 0
RAEC Mons A - La Louvière Centre A 2 - 0
RRC Hamoir A - RFC Meux A 1 - 0
FC Ganshoren - RFC Kelmis-La Calamine 4 - 1
RFC Warnant A - Ent. Acren Lessines A 3 - 0
US Rebecquoise - RRC Stockay-Warfusée A 0 - 5


Speeldag 19 (14 januari 2024) - 2e periode
RFC Kelmis-La Calamine - RSD Jette A 1 - 1
RU Tubize BLC A - RFC Warnant A 2 - 0
La Louvière Centre A - U Rochefortoise A 1 - 2
RCS Verlaine A - Stade Verviètois A 1 - 3
RFC Meux A - Union Sint-Gillis B 2 - 3
RUS Binche - RAEC Mons A 0 - 3
RRC Stockay-Warfusée A - RFC Doornik A 2 - 2
Ent. Acren Lessines A - RRC Hamoir A 3 - 1
US Rebecquoise - FC Ganshoren 2 - 3


Inhaalwedstrijden (woensdag 24 januari 2024)
RFC Kelmis-La Calamine - RSD Jette A 1 - 1 Speeldag 19
RCS Verlaine A - Stade Verviètois A 1 - 3 Speeldag 19


Speeldag 21 (28 januari 2024) - 2e periode
RFC Kelmis-La Calamine - RRC Stockay-Warfusée A 1 - 2
RFC Meux A - RFC Doornik A 2 - 2
RCS Verlaine A - Union Sint-Gillis B 6 - 0
RU Tubize BLC A - FC Ganshoren 2 - 2
La Louvière Centre A - Stade Verviètois A 0 - 0
RUS Binche - RSD Jette A 0 - 0
RFC Warnant A - RAEC Mons A 0 - 2
US Rebecquoise - RRC Hamoir A 0 - 2
Ent. Acren Lessines A - U Rochefortoise A 1 - 1


Speeldag 20 (4 februari 2024) - 2e periode
RFC Doornik A - RFC Kelmis-La Calamine 1 - 0
RSD Jette A - RCS Verlaine A 1 - 0
Stade Verviètois A - RFC Meux A 3 - 1
RAEC Mons A - Ent. Acren Lessines A 5 - 2
U Rochefortoise A - RU Tubize BLC A 2 - 3
RFC Warnant A - US Rebecquoise 2 - 2
Union Sint-Gillis B - RUS Binche 0 - 2
FC Ganshoren - RRC Stockay-Warfusée A 2 - 0
RRC Hamoir A - La Louvière Centre A 2 - 3


Speeldag 22 (11 februari 2024) - 2e periode
RSD Jette A - US Rebecquoise 2 - 2
RFC Doornik A - RCS Verlaine A 2 - 0
RAEC Mons A - RRC Hamoir A 3 - 1
Stade Verviètois A - Ent. Acren Lessines A 4 - 1
Union Sint-Gillis B - RFC Kelmis-La Calamine 4 - 0
RFC Meux A - RU Tubize BLC A 1 - 1
RRC Stockay-Warfusée A - RUS Binche 1 - 2
FC Ganshoren - La Louvière Centre A 1 - 1
U Rochefortoise A - RFC Warnant A 1 - 0


Speeldag 23 (18 februari 2024) - 3e periode
U Rochefortoise A - FC Ganshoren 2 - 1
La Louvière Centre A - RFC Doornik A 1 - 1
RAEC Mons A - RSD Jette A 3 - 0
RCS Verlaine A - RRC Stockay-Warfusée A 4 - 2
RU Tubize BLC A - RFC Kelmis-La Calamine 2 - 1
RRC Hamoir A - Stade Verviètois A 2 - 3
US Rebecquoise - RFC Meux A 1 - 3
Ent. Acren Lessines A - Union Sint-Gillis B 1 - 2
RFC Warnant A - RUS Binche 3 - 2


Speeldag 24 (25 februari 2024) - 3e periode
RSD Jette A - Ent. Acren Lessines A 3 - 2
RFC Kelmis-La Calamine - RCS Verlaine A 1 - 0
Stade Verviètois A - FC Ganshoren 3 - 1
La Louvière Centre A - US Rebecquoise 3 - 1
RU Tubize BLC A - RAEC Mons A 0 - 1
RUS Binche - U Rochefortoise A 1 - 3
RRC Stockay-Warfusée A - RFC Meux A 0 - 0
Union Sint-Gillis B - RFC Doornik A 0 - 2
RRC Hamoir A - RFC Warnant A 0 - 1


Speeldag 25 (3 maart 2024) - 3e periode
RFC Doornik A - Stade Verviètois A 1 - 0
RCS Verlaine A - RRC Hamoir A 0 - 2
U Rochefortoise A - US Rebecquoise 2 - 0
RFC Meux A - RUS Binche 0 - 0
RAEC Mons A - RRC Stockay-Warfusée A 2 - 0
FC Ganshoren - RSD Jette A 2 - 1
RFC Warnant A - La Louvière Centre A 0 - 2
Union Sint-Gillis B - RU Tubize BLC A 1 - 3
Ent. Acren Lessines A - RFC Kelmis-La Calamine 3 - 3


Speeldag 26 (10 maart 2024) - 3e periode
RFC Kelmis-La Calamine - RFC Meux A 0 - 0
RSD Jette A - RFC Warnant A 0 - 0
Stade Verviètois A - U Rochefortoise A 2 - 2
RU Tubize BLC A - RFC Doornik A 1 - 1
La Louvière Centre A - RCS Verlaine A 4 - 1
US Rebecquoise - RAEC Mons A 1 - 1
RUS Binche - Ent. Acren Lessines A 0 - 2
RRC Stockay-Warfusée A - Union Sint-Gillis B 3 - 0
RRC Hamoir A - FC Ganshoren 0 - 3


Speeldag 27 (17 maart 2024) - 3e periode
RFC Doornik A - RFC Warnant A 2 - 1
RFC Meux A - RSD Jette A 2 - 3
U Rochefortoise A - RRC Hamoir A 3 - 0
Stade Verviètois A - US Rebecquoise 1 - 3
Union Sint-Gillis B - La Louvière Centre A 3 - 1
FC Ganshoren - RAEC Mons A 0 - 3
RUS Binche - RFC Kelmis-La Calamine 0 - 0
Ent. Acren Lessines A - RCS Verlaine A 1 - 2
RRC Stockay-Warfusée A - RU Tubize BLC A 2 - 2


Speeldag 28 (24 maart 2024) - 3e periode
RSD Jette A - RRC Stockay-Warfusée A 1 - 0
RFC Kelmis-La Calamine - Stade Verviètois A 1 - 4
RU Tubize BLC A - RUS Binche 2 - 1
La Louvière Centre A - Ent. Acren Lessines A 2 - 0
RCS Verlaine A - RFC Meux A 1 - 2
RAEC Mons A - U Rochefortoise A 1 - 0
RFC Warnant A - FC Ganshoren 5 - 0
RRC Hamoir A - Union Sint-Gillis B 0 - 3
US Rebecquoise - RFC Doornik A 0 - 0


Speeldag 29 (7 april 2024) - 3e periode
RFC Kelmis-La Calamine - RAEC Mons A 1 - 3
RFC Doornik A - Ent. Acren Lessines A 1 - 0
RSD Jette A - U Rochefortoise A 0 - 1
Stade Verviètois A - RFC Warnant A 1 - 3
RU Tubize BLC A - RCS Verlaine A 3 - 0
RFC Meux A - FC Ganshoren 1 - 0
Union Sint-Gillis B - US Rebecquoise 5 - 0
RUS Binche - RRC Hamoir A 0 - 0
RRC Stockay-Warfusée A - La Louvière Centre A 1 - 0


Speeldag 30 (14 april 2024) - 3e periode
U Rochefortoise A - RFC Meux A 1 - 1
RCS Verlaine A - RUS Binche 1 - 2
RAEC Mons A - Stade Verviètois A 3 - 1
La Louvière Centre A - RSD Jette A 3 - 0
RRC Hamoir A - RFC Kelmis-La Calamine 0 - 3
RFC Warnant A - Union Sint-Gillis B 0 - 0
Ent. Acren Lessines A - RRC Stockay-Warfusée A 4 - 0
US Rebecquoise - RU Tubize BLC A 1 - 1
FC Ganshoren - RFC Doornik A 2 - 0


Speeldag 31 (21 april 2024) - 3e periode
RSD Jette A - RRC Hamoir A 1 - 0
RFC Doornik A - RAEC Mons A 1 - 1
RFC Kelmis-La Calamine - US Rebecquoise 3 - 1
RFC Meux A - Ent. Acren Lessines A 1 - 1
RCS Verlaine A - RFC Warnant A 0 - 2
RU Tubize BLC A - Stade Verviètois A 4 - 1
RRC Stockay-Warfusée A - U Rochefortoise A 2 - 2
Union Sint-Gillis B - FC Ganshoren 0 - 2
RUS Binche - La Louvière Centre A 2 - 0


Speeldag 32 (28 april 2024) - 3e periode
U Rochefortoise A - Union Sint-Gillis B 2 - 1
Stade Verviètois A - RSD Jette A 1 - 0
La Louvière Centre A - RFC Kelmis-La Calamine 1 - 0
RAEC Mons A - RFC Meux A 1 - 1
FC Ganshoren - RUS Binche 0 - 0
US Rebecquoise - RCS Verlaine A 0 - 2
RRC Hamoir A - RFC Doornik A 0 - 2
RFC Warnant A - RRC Stockay-Warfusée A 1 - 0
Ent. Acren Lessines A - RU Tubize BLC A 2 - 3


Speeldag 33 (5 mei 2024) - 3e periode
Ent. Acren Lessines A - US Rebecquoise 6 - 5
RUS Binche - Stade Verviètois A 4 - 1
RU Tubize BLC A - La Louvière Centre A 2 - 0
RFC Kelmis-La Calamine - U Rochefortoise A 2 - 1
Union Sint-Gillis B - RAEC Mons A 1 - 3
RRC Stockay-Warfusée A - RRC Hamoir A 4 - 0
RCS Verlaine A - FC Ganshoren 2 - 2
RFC Doornik A - RSD Jette A 6 - 0
RFC Meux A - RFC Warnant A 5 - 0


Speeldag 34 (12 mei 2024) - 3e periode
RSD Jette A - Union Sint-Gillis B 1 - 5
U Rochefortoise A - RFC Doornik A 1 - 1
FC Ganshoren - Ent. Acren Lessines A 3 - 2
La Louvière Centre A - RFC Meux A 2 - 3
RFC Warnant A - RFC Kelmis-La Calamine 1 - 1
RRC Hamoir A - RU Tubize BLC A 1 - 2
US Rebecquoise - RUS Binche 1 - 6
Stade Verviètois A - RRC Stockay-Warfusée A 2 - 1
RAEC Mons A - RCS Verlaine A 5 - 0


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de Division 2 ACFF.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAEC Mons A 854441
2U Rochefortoise A 663333
3RU Tubize BLC A 663630
4RFC Doornik A 634122
5RUS Binche 542529
6RFC Meux A 502723
7RFC Warnant A 493415
8RRC Stockay-Warfusée A 473215
9RFC Kelmis-La Calamine 453114
10La Louvière Centre A 442717
11Union Sint-Gillis B 431627
12Stade Verviètois A 412120
13RCS Verlaine A 402416
14FC Ganshoren 392811
15RSD Jette A 352510
16Ent. Acren Lessines A 332211
17RRC Hamoir A 231211
18US Rebecquoise 221210


VERLIESPUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAEC Mons A 17710
2U Rochefortoise A 361818
3RU Tubize BLC A 361521
4RFC Doornik A 391029
5RUS Binche 482622
6RFC Meux A 522428
7RFC Warnant A 531736
8RRC Stockay-Warfusée A 551936
9RFC Kelmis-La Calamine 572037
10La Louvière Centre A 582434
11Union Sint-Gillis B 593524
12Stade Verviètois A 613031
13RCS Verlaine A 622735
14FC Ganshoren 632340
15RSD Jette A 672641
16Ent. Acren Lessines A 692940
17RRC Hamoir A 793940
18US Rebecquoise 803941


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RU Tubize BLC A 1266
2RUS Binche 1064
3FC Ganshoren 844
4RAEC Mons A 844
5RFC Doornik A 844
6RFC Meux A 844
7RFC Warnant A 743
8RFC Kelmis-La Calamine 761
9Stade Verviètois A 660
10U Rochefortoise A 541
11RCS Verlaine A 413
12Ent. Acren Lessines A 431
13RRC Stockay-Warfusée A 440
14Union Sint-Gillis B 303
15La Louvière Centre A 330
16RSD Jette A 330
17RRC Hamoir A 000
18US Rebecquoise 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAEC Mons A 764135
2RU Tubize BLC A 643133
3U Rochefortoise A 643529
4RFC Doornik A 593524
5RRC Stockay-Warfusée A 593524
6Stade Verviètois A 562729
7Ent. Acren Lessines A 563620
8Union Sint-Gillis B 553223
9RFC Kelmis-La Calamine 532627
10RUS Binche 522428
11RFC Meux A 513219
12RCS Verlaine A 503614
13La Louvière Centre A 482820
14RFC Warnant A 453114
15FC Ganshoren 442618
16US Rebecquoise 432023
17RSD Jette A 331716
18RRC Hamoir A 301416


TEGENDOELPUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAEC Mons A 231211
2RFC Doornik A 331122
3RU Tubize BLC A 351322
4U Rochefortoise A 402218
5RFC Warnant A 421428
6RUS Binche 442321
7RFC Meux A 452421
8La Louvière Centre A 472126
9RRC Stockay-Warfusée A 502030
10RFC Kelmis-La Calamine 541836
11Union Sint-Gillis B 563224
12FC Ganshoren 572037
13RCS Verlaine A 593029
14RSD Jette A 632142
15Stade Verviètois A 643034
16RRC Hamoir A 713041
17Ent. Acren Lessines A 753243
18US Rebecquoise 803941


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 34 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1RAEC Mons A 11 18x
2RUS Binche 6 10 
3U Rochefortoise A 5 6 
4RU Tubize BLC A 4x11 
5Stade Verviètois A 4 8 
6RFC Meux A 4 7x
7RFC Doornik A 3 15 
8RCS Verlaine A 3 8 
9RRC Stockay-Warfusée A 3 8 
10La Louvière Centre A 3 7 
11RFC Kelmis-La Calamine 3 4 
12Union Sint-Gillis B 3 4 
13FC Ganshoren 2 6 
14RFC Warnant A 2 5 
15RSD Jette A 2 5 
16Ent. Acren Lessines A 2 4 
17RRC Hamoir A 2 3 
18US Rebecquoise 1 3 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAEC Mons A 1899
2RFC Doornik A 1284
3RFC Warnant A 1284
4Union Sint-Gillis B 1156
5U Rochefortoise A 1165
6RUS Binche 1064
7RFC Meux A 945
8La Louvière Centre A 963
9RFC Kelmis-La Calamine 963
10RSD Jette A 972
11RRC Stockay-Warfusée A 862
12FC Ganshoren 752
13RU Tubize BLC A 761
14RRC Hamoir A 633
15RCS Verlaine A 413
16Stade Verviètois A 422
17US Rebecquoise 312
18Ent. Acren Lessines A 321


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAEC Mons A 341717
2U Rochefortoise A 311615
3RFC Doornik A 291514
4RU Tubize BLC A 281414
5Ent. Acren Lessines A 281612
6Stade Verviètois A 271314
7RFC Kelmis-La Calamine 271413
8La Louvière Centre A 261412
9RRC Stockay-Warfusée A 261511
10FC Ganshoren 251411
11RFC Meux A 251510
12US Rebecquoise 241212
13RCS Verlaine A 241410
14RFC Warnant A 241410
15RUS Binche 231112
16Union Sint-Gillis B 221210
17RSD Jette A 19118
18RRC Hamoir A 18810


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAEC Mons A 000
2U Rochefortoise A 312
3RFC Doornik A 523
4RU Tubize BLC A 633
5Ent. Acren Lessines A 615
6Stade Verviètois A 743
7RFC Kelmis-La Calamine 734
8La Louvière Centre A 835
9RRC Stockay-Warfusée A 826
10FC Ganshoren 936
11RFC Meux A 927
12US Rebecquoise 1055
13RCS Verlaine A 1037
14RFC Warnant A 1037
15RUS Binche 1165
16Union Sint-Gillis B 1257
17RSD Jette A 1569
18RRC Hamoir A 1697


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 34 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 RAEC Mons A 17 14 2 1 41 12 44
2 RFC Doornik A 17 13 2 2 35 11 41
3 RU Tubize BLC A 17 11 3 3 31 13 36
4 RFC Warnant A 17 10 4 3 31 14 34
5 U Rochefortoise A 17 10 3 4 35 22 33
6 RRC Stockay-Warfusée A 17 9 5 3 35 20 32
7 RFC Kelmis-La Calamine 17 9 4 4 26 18 31
8 FC Ganshoren 17 7 7 3 26 20 28
9 La Louvière Centre A 17 8 3 6 28 21 27
10 RFC Meux A 17 7 6 4 32 24 27
11 RSD Jette A 17 7 4 6 17 21 25
12 RUS Binche 17 6 7 4 24 23 25
13 RCS Verlaine A 17 7 3 7 36 30 24
14 Ent. Acren Lessines A 17 5 7 5 36 32 22
15 Stade Verviètois A 17 6 3 8 27 30 21
16 Union Sint-Gillis B 17 5 1 11 32 32 16
17 RRC Hamoir A 17 3 3 11 14 30 12
18 US Rebecquoise 17 2 6 9 20 39 12

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 34 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 RAEC Mons A 17 13 2 2 35 11 41
2 U Rochefortoise A 17 10 3 4 29 18 33
3 RU Tubize BLC A 17 8 6 3 33 22 30
4 RUS Binche 17 9 2 6 28 21 29
5 Union Sint-Gillis B 17 8 3 6 23 24 27
6 RFC Meux A 17 5 8 4 19 21 23
7 RFC Doornik A 17 4 10 3 24 22 22
8 Stade Verviètois A 17 5 5 7 29 34 20
9 La Louvière Centre A 17 5 2 10 20 26 17
10 RCS Verlaine A 17 4 4 9 14 29 16
11 RRC Stockay-Warfusée A 17 4 3 10 24 30 15
12 RFC Warnant A 17 4 3 10 14 28 15
13 RFC Kelmis-La Calamine 17 3 5 9 27 36 14
14 FC Ganshoren 17 3 2 12 18 37 11
15 Ent. Acren Lessines A 17 3 2 12 20 43 11
16 RRC Hamoir A 17 3 2 12 16 41 11
17 RSD Jette A 17 2 4 11 16 42 10
18 US Rebecquoise 17 1 7 9 23 41 10

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Ent. Acren Lessines A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 Ent. Acren Lessines A - RFC Warnant A 3 - 1
03/09/2023 2 US Rebecquoise - Ent. Acren Lessines A 2 - 2
10/09/2023 3 Ent. Acren Lessines A - RAEC Mons A 13/09   Speeldag 
13/09/2023 3 Ent. Acren Lessines A - RAEC Mons A 1 - 2
17/09/2023 4 U Rochefortoise A - Ent. Acren Lessines A 2 - 3
24/09/2023 5 Ent. Acren Lessines A - RFC Doornik A 3 - 3
01/10/2023 6 RRC Hamoir A - Ent. Acren Lessines A 2 - 1
08/10/2023 7 Ent. Acren Lessines A - Stade Verviètois A 3 - 3
15/10/2023 8 RU Tubize BLC A - Ent. Acren Lessines A 1 - 0
22/10/2023 9 Ent. Acren Lessines A - RUS Binche 1 - 3
29/10/2023 10 RCS Verlaine A - Ent. Acren Lessines A 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 Ent. Acren Lessines A - RFC Meux A 1 - 1
12/11/2023 12 RFC Kelmis-La Calamine - Ent. Acren Lessines A 5 - 0
19/11/2023 13 RRC Stockay-Warfusée A - Ent. Acren Lessines A 5 - 1
26/11/2023 14 Ent. Acren Lessines A - RSD Jette A 0 - 0
03/12/2023 15 Union Sint-Gillis B - Ent. Acren Lessines A 1 - 2
10/12/2023 16 Ent. Acren Lessines A - FC Ganshoren 2 - 1
17/12/2023 17 Ent. Acren Lessines A - La Louvière Centre A 1 - 1
07/01/2024 18 RFC Warnant A - Ent. Acren Lessines A 3 - 0
14/01/2024 19 Ent. Acren Lessines A - RRC Hamoir A 3 - 1
28/01/2024 21 Ent. Acren Lessines A - U Rochefortoise A 1 - 1
04/02/2024 20 RAEC Mons A - Ent. Acren Lessines A 5 - 2
11/02/2024 22 Stade Verviètois A - Ent. Acren Lessines A 4 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2024 23 Ent. Acren Lessines A - Union Sint-Gillis B 1 - 2
25/02/2024 24 RSD Jette A - Ent. Acren Lessines A 3 - 2
03/03/2024 25 Ent. Acren Lessines A - RFC Kelmis-La Calamine 3 - 3
10/03/2024 26 RUS Binche - Ent. Acren Lessines A 0 - 2
17/03/2024 27 Ent. Acren Lessines A - RCS Verlaine A 1 - 2
24/03/2024 28 La Louvière Centre A - Ent. Acren Lessines A 2 - 0
07/04/2024 29 RFC Doornik A - Ent. Acren Lessines A 1 - 0
14/04/2024 30 Ent. Acren Lessines A - RRC Stockay-Warfusée A 4 - 0
21/04/2024 31 RFC Meux A - Ent. Acren Lessines A 1 - 1
28/04/2024 32 Ent. Acren Lessines A - RU Tubize BLC A 2 - 3
05/05/2024 33 Ent. Acren Lessines A - US Rebecquoise 6 - 5
12/05/2024 34 FC Ganshoren - Ent. Acren Lessines A 3 - 2

FC Ganshoren

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 FC Ganshoren - US Rebecquoise 2 - 2
03/09/2023 2 RAEC Mons A - FC Ganshoren 4 - 1
10/09/2023 3 FC Ganshoren - U Rochefortoise A 13/09   Speeldag 
13/09/2023 3 FC Ganshoren - U Rochefortoise A 0 - 3
17/09/2023 4 FC Ganshoren - RCS Verlaine A 3 - 0
24/09/2023 5 RRC Stockay-Warfusée A - FC Ganshoren 3 - 1
01/10/2023 6 RFC Doornik A - FC Ganshoren 5 - 0
08/10/2023 7 FC Ganshoren - RRC Hamoir A 1 - 1
15/10/2023 8 RSD Jette A - FC Ganshoren 2 - 1
22/10/2023 9 FC Ganshoren - Union Sint-Gillis B 1 - 2
29/10/2023 10 RFC Kelmis-La Calamine - FC Ganshoren 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 FC Ganshoren - RU Tubize BLC A 1 - 0
12/11/2023 12 La Louvière Centre A - FC Ganshoren 1 - 0
19/11/2023 13 FC Ganshoren - RFC Warnant A 1 - 1
26/11/2023 14 RUS Binche - FC Ganshoren 1 - 0
03/12/2023 15 FC Ganshoren - RFC Meux A 2 - 2
10/12/2023 16 Ent. Acren Lessines A - FC Ganshoren 2 - 1
17/12/2023 17 FC Ganshoren - Stade Verviètois A 1 - 1
07/01/2024 18 FC Ganshoren - RFC Kelmis-La Calamine 4 - 1
14/01/2024 19 US Rebecquoise - FC Ganshoren 2 - 3
28/01/2024 21 RU Tubize BLC A - FC Ganshoren 2 - 2
04/02/2024 20 FC Ganshoren - RRC Stockay-Warfusée A 2 - 0
11/02/2024 22 FC Ganshoren - La Louvière Centre A 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2024 23 U Rochefortoise A - FC Ganshoren 2 - 1
25/02/2024 24 Stade Verviètois A - FC Ganshoren 3 - 1
03/03/2024 25 FC Ganshoren - RSD Jette A 2 - 1
10/03/2024 26 RRC Hamoir A - FC Ganshoren 0 - 3
17/03/2024 27 FC Ganshoren - RAEC Mons A 0 - 3
24/03/2024 28 RFC Warnant A - FC Ganshoren 5 - 0
07/04/2024 29 RFC Meux A - FC Ganshoren 1 - 0
14/04/2024 30 FC Ganshoren - RFC Doornik A 2 - 0
21/04/2024 31 Union Sint-Gillis B - FC Ganshoren 0 - 2
28/04/2024 32 FC Ganshoren - RUS Binche 0 - 0
05/05/2024 33 RCS Verlaine A - FC Ganshoren 2 - 2
12/05/2024 34 FC Ganshoren - Ent. Acren Lessines A 3 - 2

La Louvière Centre A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 RFC Kelmis-La Calamine - La Louvière Centre A 2 - 1
03/09/2023 2 La Louvière Centre A - RUS Binche 1 - 4
10/09/2023 3 RFC Meux A - La Louvière Centre A 13/09   Speeldag 
13/09/2023 3 RFC Meux A - La Louvière Centre A 0 - 4
17/09/2023 4 La Louvière Centre A - RU Tubize BLC A 2 - 2
24/09/2023 5 La Louvière Centre A - RAEC Mons A 0 - 3
01/10/2023 6 US Rebecquoise - La Louvière Centre A 1 - 3
08/10/2023 7 RCS Verlaine A - La Louvière Centre A 0 - 1
15/10/2023 8 La Louvière Centre A - RFC Warnant A 0 - 1
22/10/2023 9 Stade Verviètois A - La Louvière Centre A 3 - 1
29/10/2023 10 La Louvière Centre A - RRC Hamoir A 3 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 U Rochefortoise A - La Louvière Centre A 2 - 0
12/11/2023 12 La Louvière Centre A - FC Ganshoren 1 - 0
19/11/2023 13 RFC Doornik A - La Louvière Centre A 2 - 1
26/11/2023 14 La Louvière Centre A - RRC Stockay-Warfusée A 20/12   Speeldag 
03/12/2023 15 RSD Jette A - La Louvière Centre A 2 - 1
10/12/2023 16 La Louvière Centre A - Union Sint-Gillis B 1 - 2
17/12/2023 17 Ent. Acren Lessines A - La Louvière Centre A 1 - 1
20/12/2023 14 La Louvière Centre A - RRC Stockay-Warfusée A 3 - 1
07/01/2024 18 RAEC Mons A - La Louvière Centre A 2 - 0
14/01/2024 19 La Louvière Centre A - U Rochefortoise A 1 - 2
28/01/2024 21 La Louvière Centre A - Stade Verviètois A 0 - 0
04/02/2024 20 RRC Hamoir A - La Louvière Centre A 2 - 3
11/02/2024 22 FC Ganshoren - La Louvière Centre A 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2024 23 La Louvière Centre A - RFC Doornik A 1 - 1
25/02/2024 24 La Louvière Centre A - US Rebecquoise 3 - 1
03/03/2024 25 RFC Warnant A - La Louvière Centre A 0 - 2
10/03/2024 26 La Louvière Centre A - RCS Verlaine A 4 - 1
17/03/2024 27 Union Sint-Gillis B - La Louvière Centre A 3 - 1
24/03/2024 28 La Louvière Centre A - Ent. Acren Lessines A 2 - 0
07/04/2024 29 RRC Stockay-Warfusée A - La Louvière Centre A 1 - 0
14/04/2024 30 La Louvière Centre A - RSD Jette A 3 - 0
21/04/2024 31 RUS Binche - La Louvière Centre A 2 - 0
28/04/2024 32 La Louvière Centre A - RFC Kelmis-La Calamine 1 - 0
05/05/2024 33 RU Tubize BLC A - La Louvière Centre A 2 - 0
12/05/2024 34 La Louvière Centre A - RFC Meux A 2 - 3

RAEC Mons A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 RRC Hamoir A - RAEC Mons A 0 - 1
03/09/2023 2 RAEC Mons A - FC Ganshoren 4 - 1
10/09/2023 3 Ent. Acren Lessines A - RAEC Mons A 13/09   Speeldag 
13/09/2023 3 Ent. Acren Lessines A - RAEC Mons A 1 - 2
17/09/2023 4 RAEC Mons A - RUS Binche 20/09   Speeldag 
20/09/2023 4 RAEC Mons A - RUS Binche 2 - 0
24/09/2023 5 La Louvière Centre A - RAEC Mons A 0 - 3
01/10/2023 6 RAEC Mons A - Union Sint-Gillis B 2 - 0
08/10/2023 7 U Rochefortoise A - RAEC Mons A 0 - 2
15/10/2023 8 Stade Verviètois A - RAEC Mons A 0 - 2
22/10/2023 9 RAEC Mons A - RU Tubize BLC A 2 - 0
29/10/2023 10 RSD Jette A - RAEC Mons A 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 RAEC Mons A - RFC Warnant A 1 - 0
12/11/2023 12 RCS Verlaine A - RAEC Mons A 3 - 1
19/11/2023 13 RAEC Mons A - RFC Kelmis-La Calamine 2 - 1
26/11/2023 14 RFC Meux A - RAEC Mons A 2 - 1
03/12/2023 15 RAEC Mons A - US Rebecquoise 2 - 2
10/12/2023 16 RAEC Mons A - RFC Doornik A 1 - 3
17/12/2023 17 RRC Stockay-Warfusée A - RAEC Mons A 1 - 5
07/01/2024 18 RAEC Mons A - La Louvière Centre A 2 - 0
14/01/2024 19 RUS Binche - RAEC Mons A 0 - 3
28/01/2024 21 RFC Warnant A - RAEC Mons A 0 - 2
04/02/2024 20 RAEC Mons A - Ent. Acren Lessines A 5 - 2
11/02/2024 22 RAEC Mons A - RRC Hamoir A 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2024 23 RAEC Mons A - RSD Jette A 3 - 0
25/02/2024 24 RU Tubize BLC A - RAEC Mons A 0 - 1
03/03/2024 25 RAEC Mons A - RRC Stockay-Warfusée A 2 - 0
10/03/2024 26 US Rebecquoise - RAEC Mons A 1 - 1
17/03/2024 27 FC Ganshoren - RAEC Mons A 0 - 3
24/03/2024 28 RAEC Mons A - U Rochefortoise A 1 - 0
07/04/2024 29 RFC Kelmis-La Calamine - RAEC Mons A 1 - 3
14/04/2024 30 RAEC Mons A - Stade Verviètois A 3 - 1
21/04/2024 31 RFC Doornik A - RAEC Mons A 1 - 1
28/04/2024 32 RAEC Mons A - RFC Meux A 1 - 1
05/05/2024 33 Union Sint-Gillis B - RAEC Mons A 1 - 3
12/05/2024 34 RAEC Mons A - RCS Verlaine A 5 - 0

RCS Verlaine A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 RCS Verlaine A - RSD Jette A 5 - 3
03/09/2023 2 Stade Verviètois A - RCS Verlaine A 0 - 1
10/09/2023 3 RCS Verlaine A - US Rebecquoise 2 - 2
17/09/2023 4 FC Ganshoren - RCS Verlaine A 3 - 0
24/09/2023 5 RCS Verlaine A - U Rochefortoise A 2 - 1
01/10/2023 6 RFC Warnant A - RCS Verlaine A 1 - 1
08/10/2023 7 RCS Verlaine A - La Louvière Centre A 0 - 1
15/10/2023 8 RUS Binche - RCS Verlaine A 3 - 2
22/10/2023 9 RRC Hamoir A - RCS Verlaine A 2 - 2
29/10/2023 10 RCS Verlaine A - Ent. Acren Lessines A 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 RRC Stockay-Warfusée A - RCS Verlaine A 1 - 1
12/11/2023 12 RCS Verlaine A - RAEC Mons A 3 - 1
19/11/2023 13 Union Sint-Gillis B - RCS Verlaine A 0 - 1
26/11/2023 14 RCS Verlaine A - RFC Doornik A 3 - 1
03/12/2023 15 RCS Verlaine A - RFC Kelmis-La Calamine 2 - 2
10/12/2023 16 RFC Meux A - RCS Verlaine A 1 - 1
17/12/2023 17 RCS Verlaine A - RU Tubize BLC A 1 - 3
07/01/2024 18 U Rochefortoise A - RCS Verlaine A 1 - 0
14/01/2024 19 RCS Verlaine A - Stade Verviètois A 24/01   Speeldag 
24/01/2024 19 RCS Verlaine A - Stade Verviètois A 1 - 3
28/01/2024 21 RCS Verlaine A - Union Sint-Gillis B 6 - 0
04/02/2024 20 RSD Jette A - RCS Verlaine A 1 - 0
11/02/2024 22 RFC Doornik A - RCS Verlaine A 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2024 23 RCS Verlaine A - RRC Stockay-Warfusée A 4 - 2
25/02/2024 24 RFC Kelmis-La Calamine - RCS Verlaine A 1 - 0
03/03/2024 25 RCS Verlaine A - RRC Hamoir A 0 - 2
10/03/2024 26 La Louvière Centre A - RCS Verlaine A 4 - 1
17/03/2024 27 Ent. Acren Lessines A - RCS Verlaine A 1 - 2
24/03/2024 28 RCS Verlaine A - RFC Meux A 1 - 2
07/04/2024 29 RU Tubize BLC A - RCS Verlaine A 3 - 0
14/04/2024 30 RCS Verlaine A - RUS Binche 1 - 2
21/04/2024 31 RCS Verlaine A - RFC Warnant A 0 - 2
28/04/2024 32 US Rebecquoise - RCS Verlaine A 0 - 2
05/05/2024 33 RCS Verlaine A - FC Ganshoren 2 - 2
12/05/2024 34 RAEC Mons A - RCS Verlaine A 5 - 0

RFC Doornik A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 RFC Doornik A - U Rochefortoise A 0 - 1
03/09/2023 2 RSD Jette A - RFC Doornik A 0 - 0
10/09/2023 3 RFC Doornik A - RRC Hamoir A 3 - 2
17/09/2023 4 Stade Verviètois A - RFC Doornik A 2 - 2
24/09/2023 5 Ent. Acren Lessines A - RFC Doornik A 3 - 3
01/10/2023 6 RFC Doornik A - FC Ganshoren 5 - 0
08/10/2023 7 RFC Doornik A - RRC Stockay-Warfusée A 2 - 1
15/10/2023 8 RFC Kelmis-La Calamine - RFC Doornik A 1 - 1
22/10/2023 9 RFC Doornik A - RFC Meux A 2 - 0
29/10/2023 10 RUS Binche - RFC Doornik A 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 RFC Doornik A - Union Sint-Gillis B 0 - 2
12/11/2023 12 RFC Warnant A - RFC Doornik A 1 - 2
19/11/2023 13 RFC Doornik A - La Louvière Centre A 2 - 1
26/11/2023 14 RCS Verlaine A - RFC Doornik A 3 - 1
03/12/2023 15 RFC Doornik A - RU Tubize BLC A 1 - 1
10/12/2023 16 RAEC Mons A - RFC Doornik A 1 - 3
17/12/2023 17 RFC Doornik A - US Rebecquoise 3 - 0
07/01/2024 18 RFC Doornik A - RUS Binche 3 - 1
14/01/2024 19 RRC Stockay-Warfusée A - RFC Doornik A 2 - 2
28/01/2024 21 RFC Meux A - RFC Doornik A 2 - 2
04/02/2024 20 RFC Doornik A - RFC Kelmis-La Calamine 1 - 0
11/02/2024 22 RFC Doornik A - RCS Verlaine A 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2024 23 La Louvière Centre A - RFC Doornik A 1 - 1
25/02/2024 24 Union Sint-Gillis B - RFC Doornik A 0 - 2
03/03/2024 25 RFC Doornik A - Stade Verviètois A 1 - 0
10/03/2024 26 RU Tubize BLC A - RFC Doornik A 1 - 1
17/03/2024 27 RFC Doornik A - RFC Warnant A 2 - 1
24/03/2024 28 US Rebecquoise - RFC Doornik A 0 - 0
07/04/2024 29 RFC Doornik A - Ent. Acren Lessines A 1 - 0
14/04/2024 30 FC Ganshoren - RFC Doornik A 2 - 0
21/04/2024 31 RFC Doornik A - RAEC Mons A 1 - 1
28/04/2024 32 RRC Hamoir A - RFC Doornik A 0 - 2
05/05/2024 33 RFC Doornik A - RSD Jette A 6 - 0
12/05/2024 34 U Rochefortoise A - RFC Doornik A 1 - 1

RFC Kelmis-La Calamine

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 RFC Kelmis-La Calamine - La Louvière Centre A 2 - 1
03/09/2023 2 U Rochefortoise A - RFC Kelmis-La Calamine 5 - 4
10/09/2023 3 RFC Kelmis-La Calamine - RU Tubize BLC A 0 - 2
17/09/2023 4 RSD Jette A - RFC Kelmis-La Calamine 2 - 3
24/09/2023 5 RFC Kelmis-La Calamine - RRC Hamoir A 2 - 1
01/10/2023 6 Stade Verviètois A - RFC Kelmis-La Calamine 0 - 1
08/10/2023 7 RFC Meux A - RFC Kelmis-La Calamine 2 - 1
15/10/2023 8 RFC Kelmis-La Calamine - RFC Doornik A 1 - 1
22/10/2023 9 RRC Stockay-Warfusée A - RFC Kelmis-La Calamine 3 - 2
29/10/2023 10 RFC Kelmis-La Calamine - FC Ganshoren 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 US Rebecquoise - RFC Kelmis-La Calamine 4 - 4
12/11/2023 12 RFC Kelmis-La Calamine - Ent. Acren Lessines A 5 - 0
19/11/2023 13 RAEC Mons A - RFC Kelmis-La Calamine 2 - 1
26/11/2023 14 RFC Kelmis-La Calamine - Union Sint-Gillis B 0 - 0
03/12/2023 15 RCS Verlaine A - RFC Kelmis-La Calamine 2 - 2
10/12/2023 16 RFC Kelmis-La Calamine - RUS Binche 2 - 0
17/12/2023 17 RFC Kelmis-La Calamine - RFC Warnant A 2 - 1
07/01/2024 18 FC Ganshoren - RFC Kelmis-La Calamine 4 - 1
14/01/2024 19 RFC Kelmis-La Calamine - RSD Jette A 24/01   Speeldag 
24/01/2024 19 RFC Kelmis-La Calamine - RSD Jette A 1 - 1
28/01/2024 21 RFC Kelmis-La Calamine - RRC Stockay-Warfusée A 1 - 2
04/02/2024 20 RFC Doornik A - RFC Kelmis-La Calamine 1 - 0
11/02/2024 22 Union Sint-Gillis B - RFC Kelmis-La Calamine 4 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2024 23 RU Tubize BLC A - RFC Kelmis-La Calamine 2 - 1
25/02/2024 24 RFC Kelmis-La Calamine - RCS Verlaine A 1 - 0
03/03/2024 25 Ent. Acren Lessines A - RFC Kelmis-La Calamine 3 - 3
10/03/2024 26 RFC Kelmis-La Calamine - RFC Meux A 0 - 0
17/03/2024 27 RUS Binche - RFC Kelmis-La Calamine 0 - 0
24/03/2024 28 RFC Kelmis-La Calamine - Stade Verviètois A 1 - 4
07/04/2024 29 RFC Kelmis-La Calamine - RAEC Mons A 1 - 3
14/04/2024 30 RRC Hamoir A - RFC Kelmis-La Calamine 0 - 3
21/04/2024 31 RFC Kelmis-La Calamine - US Rebecquoise 3 - 1
28/04/2024 32 La Louvière Centre A - RFC Kelmis-La Calamine 1 - 0
05/05/2024 33 RFC Kelmis-La Calamine - U Rochefortoise A 2 - 1
12/05/2024 34 RFC Warnant A - RFC Kelmis-La Calamine 1 - 1

RFC Meux A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 Union Sint-Gillis B - RFC Meux A 0 - 0
03/09/2023 2 RFC Meux A - RRC Stockay-Warfusée A 1 - 1
10/09/2023 3 RFC Meux A - La Louvière Centre A 13/09   Speeldag 
13/09/2023 3 RFC Meux A - La Louvière Centre A 0 - 4
17/09/2023 4 RFC Warnant A - RFC Meux A 3 - 0
24/09/2023 5 RFC Meux A - Stade Verviètois A 3 - 1
01/10/2023 6 RU Tubize BLC A - RFC Meux A 0 - 1
08/10/2023 7 RFC Meux A - RFC Kelmis-La Calamine 2 - 1
15/10/2023 8 RFC Meux A - RRC Hamoir A 5 - 0
22/10/2023 9 RFC Doornik A - RFC Meux A 2 - 0
29/10/2023 10 RFC Meux A - U Rochefortoise A 1 - 4

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 Ent. Acren Lessines A - RFC Meux A 1 - 1
12/11/2023 12 RFC Meux A - US Rebecquoise 3 - 1
19/11/2023 13 RSD Jette A - RFC Meux A 0 - 0
26/11/2023 14 RFC Meux A - RAEC Mons A 2 - 1
03/12/2023 15 FC Ganshoren - RFC Meux A 2 - 2
10/12/2023 16 RFC Meux A - RCS Verlaine A 1 - 1
17/12/2023 17 RUS Binche - RFC Meux A 3 - 4
07/01/2024 18 RRC Hamoir A - RFC Meux A 1 - 0
14/01/2024 19 RFC Meux A - Union Sint-Gillis B 2 - 3
28/01/2024 21 RFC Meux A - RFC Doornik A 2 - 2
04/02/2024 20 Stade Verviètois A - RFC Meux A 3 - 1
11/02/2024 22 RFC Meux A - RU Tubize BLC A 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2024 23 US Rebecquoise - RFC Meux A 1 - 3
25/02/2024 24 RRC Stockay-Warfusée A - RFC Meux A 0 - 0
03/03/2024 25 RFC Meux A - RUS Binche 0 - 0
10/03/2024 26 RFC Kelmis-La Calamine - RFC Meux A 0 - 0
17/03/2024 27 RFC Meux A - RSD Jette A 2 - 3
24/03/2024 28 RCS Verlaine A - RFC Meux A 1 - 2
07/04/2024 29 RFC Meux A - FC Ganshoren 1 - 0
14/04/2024 30 U Rochefortoise A - RFC Meux A 1 - 1
21/04/2024 31 RFC Meux A - Ent. Acren Lessines A 1 - 1
28/04/2024 32 RAEC Mons A - RFC Meux A 1 - 1
05/05/2024 33 RFC Meux A - RFC Warnant A 5 - 0
12/05/2024 34 La Louvière Centre A - RFC Meux A 2 - 3

RFC Warnant A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 Ent. Acren Lessines A - RFC Warnant A 3 - 1
03/09/2023 2 RFC Warnant A - RRC Hamoir A 3 - 1
10/09/2023 3 RUS Binche - RFC Warnant A 2 - 2
17/09/2023 4 RFC Warnant A - RFC Meux A 3 - 0
24/09/2023 5 Union Sint-Gillis B - RFC Warnant A 4 - 0
01/10/2023 6 RFC Warnant A - RCS Verlaine A 1 - 1
08/10/2023 7 RFC Warnant A - RU Tubize BLC A 1 - 0
15/10/2023 8 La Louvière Centre A - RFC Warnant A 0 - 1
22/10/2023 9 US Rebecquoise - RFC Warnant A 2 - 1
29/10/2023 10 RFC Warnant A - Stade Verviètois A 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 RAEC Mons A - RFC Warnant A 1 - 0
12/11/2023 12 RFC Warnant A - RFC Doornik A 1 - 2
19/11/2023 13 FC Ganshoren - RFC Warnant A 1 - 1
26/11/2023 14 RFC Warnant A - U Rochefortoise A 1 - 0
03/12/2023 15 RRC Stockay-Warfusée A - RFC Warnant A 2 - 0
10/12/2023 16 RFC Warnant A - RSD Jette A 4 - 0
17/12/2023 17 RFC Kelmis-La Calamine - RFC Warnant A 2 - 1
07/01/2024 18 RFC Warnant A - Ent. Acren Lessines A 3 - 0
14/01/2024 19 RU Tubize BLC A - RFC Warnant A 2 - 0
28/01/2024 21 RFC Warnant A - RAEC Mons A 0 - 2
04/02/2024 20 RFC Warnant A - US Rebecquoise 2 - 2
11/02/2024 22 U Rochefortoise A - RFC Warnant A 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2024 23 RFC Warnant A - RUS Binche 3 - 2
25/02/2024 24 RRC Hamoir A - RFC Warnant A 0 - 1
03/03/2024 25 RFC Warnant A - La Louvière Centre A 0 - 2
10/03/2024 26 RSD Jette A - RFC Warnant A 0 - 0
17/03/2024 27 RFC Doornik A - RFC Warnant A 2 - 1
24/03/2024 28 RFC Warnant A - FC Ganshoren 5 - 0
07/04/2024 29 Stade Verviètois A - RFC Warnant A 1 - 3
14/04/2024 30 RFC Warnant A - Union Sint-Gillis B 0 - 0
21/04/2024 31 RCS Verlaine A - RFC Warnant A 0 - 2
28/04/2024 32 RFC Warnant A - RRC Stockay-Warfusée A 1 - 0
05/05/2024 33 RFC Meux A - RFC Warnant A 5 - 0
12/05/2024 34 RFC Warnant A - RFC Kelmis-La Calamine 1 - 1

RRC Hamoir A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 RRC Hamoir A - RAEC Mons A 0 - 1
03/09/2023 2 RFC Warnant A - RRC Hamoir A 3 - 1
10/09/2023 3 RFC Doornik A - RRC Hamoir A 3 - 2
17/09/2023 4 RRC Hamoir A - RRC Stockay-Warfusée A 0 - 3
24/09/2023 5 RFC Kelmis-La Calamine - RRC Hamoir A 2 - 1
01/10/2023 6 RRC Hamoir A - Ent. Acren Lessines A 2 - 1
08/10/2023 7 FC Ganshoren - RRC Hamoir A 1 - 1
15/10/2023 8 RFC Meux A - RRC Hamoir A 5 - 0
22/10/2023 9 RRC Hamoir A - RCS Verlaine A 2 - 2
29/10/2023 10 La Louvière Centre A - RRC Hamoir A 3 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 RRC Hamoir A - RSD Jette A 2 - 2
12/11/2023 12 Union Sint-Gillis B - RRC Hamoir A 4 - 0
19/11/2023 13 RRC Hamoir A - US Rebecquoise 0 - 0
26/11/2023 14 RU Tubize BLC A - RRC Hamoir A 20/12   Speeldag 
03/12/2023 15 RRC Hamoir A - RUS Binche 2 - 0
10/12/2023 16 Stade Verviètois A - RRC Hamoir A 2 - 4
17/12/2023 17 RRC Hamoir A - U Rochefortoise A 0 - 1
20/12/2023 14 RU Tubize BLC A - RRC Hamoir A 4 - 1
07/01/2024 18 RRC Hamoir A - RFC Meux A 1 - 0
14/01/2024 19 Ent. Acren Lessines A - RRC Hamoir A 3 - 1
28/01/2024 21 US Rebecquoise - RRC Hamoir A 0 - 2
04/02/2024 20 RRC Hamoir A - La Louvière Centre A 2 - 3
11/02/2024 22 RAEC Mons A - RRC Hamoir A 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2024 23 RRC Hamoir A - Stade Verviètois A 2 - 3
25/02/2024 24 RRC Hamoir A - RFC Warnant A 0 - 1
03/03/2024 25 RCS Verlaine A - RRC Hamoir A 0 - 2
10/03/2024 26 RRC Hamoir A - FC Ganshoren 0 - 3
17/03/2024 27 U Rochefortoise A - RRC Hamoir A 3 - 0
24/03/2024 28 RRC Hamoir A - Union Sint-Gillis B 0 - 3
07/04/2024 29 RUS Binche - RRC Hamoir A 0 - 0
14/04/2024 30 RRC Hamoir A - RFC Kelmis-La Calamine 0 - 3
21/04/2024 31 RSD Jette A - RRC Hamoir A 1 - 0
28/04/2024 32 RRC Hamoir A - RFC Doornik A 0 - 2
05/05/2024 33 RRC Stockay-Warfusée A - RRC Hamoir A 4 - 0
12/05/2024 34 RRC Hamoir A - RU Tubize BLC A 1 - 2

RRC Stockay-Warfusée A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 RRC Stockay-Warfusée A - Stade Verviètois A 0 - 1
03/09/2023 2 RFC Meux A - RRC Stockay-Warfusée A 1 - 1
10/09/2023 3 RRC Stockay-Warfusée A - RSD Jette A 2 - 0
17/09/2023 4 RRC Hamoir A - RRC Stockay-Warfusée A 0 - 3
24/09/2023 5 RRC Stockay-Warfusée A - FC Ganshoren 3 - 1
01/10/2023 6 U Rochefortoise A - RRC Stockay-Warfusée A 2 - 0
08/10/2023 7 RFC Doornik A - RRC Stockay-Warfusée A 2 - 1
15/10/2023 8 RRC Stockay-Warfusée A - US Rebecquoise 3 - 1
22/10/2023 9 RRC Stockay-Warfusée A - RFC Kelmis-La Calamine 3 - 2
29/10/2023 10 Union Sint-Gillis B - RRC Stockay-Warfusée A 1 - 4

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 RRC Stockay-Warfusée A - RCS Verlaine A 1 - 1
12/11/2023 12 RUS Binche - RRC Stockay-Warfusée A 2 - 2
19/11/2023 13 RRC Stockay-Warfusée A - Ent. Acren Lessines A 5 - 1
26/11/2023 14 La Louvière Centre A - RRC Stockay-Warfusée A 20/12   Speeldag 
03/12/2023 15 RRC Stockay-Warfusée A - RFC Warnant A 2 - 0
10/12/2023 16 RU Tubize BLC A - RRC Stockay-Warfusée A 2 - 2
17/12/2023 17 RRC Stockay-Warfusée A - RAEC Mons A 1 - 5
20/12/2023 14 La Louvière Centre A - RRC Stockay-Warfusée A 3 - 1
07/01/2024 18 US Rebecquoise - RRC Stockay-Warfusée A 0 - 5
14/01/2024 19 RRC Stockay-Warfusée A - RFC Doornik A 2 - 2
28/01/2024 21 RFC Kelmis-La Calamine - RRC Stockay-Warfusée A 1 - 2
04/02/2024 20 FC Ganshoren - RRC Stockay-Warfusée A 2 - 0
11/02/2024 22 RRC Stockay-Warfusée A - RUS Binche 1 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2024 23 RCS Verlaine A - RRC Stockay-Warfusée A 4 - 2
25/02/2024 24 RRC Stockay-Warfusée A - RFC Meux A 0 - 0
03/03/2024 25 RAEC Mons A - RRC Stockay-Warfusée A 2 - 0
10/03/2024 26 RRC Stockay-Warfusée A - Union Sint-Gillis B 3 - 0
17/03/2024 27 RRC Stockay-Warfusée A - RU Tubize BLC A 2 - 2
24/03/2024 28 RSD Jette A - RRC Stockay-Warfusée A 1 - 0
07/04/2024 29 RRC Stockay-Warfusée A - La Louvière Centre A 1 - 0
14/04/2024 30 Ent. Acren Lessines A - RRC Stockay-Warfusée A 4 - 0
21/04/2024 31 RRC Stockay-Warfusée A - U Rochefortoise A 2 - 2
28/04/2024 32 RFC Warnant A - RRC Stockay-Warfusée A 1 - 0
05/05/2024 33 RRC Stockay-Warfusée A - RRC Hamoir A 4 - 0
12/05/2024 34 Stade Verviètois A - RRC Stockay-Warfusée A 2 - 1

RSD Jette A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 RCS Verlaine A - RSD Jette A 5 - 3
03/09/2023 2 RSD Jette A - RFC Doornik A 0 - 0
10/09/2023 3 RRC Stockay-Warfusée A - RSD Jette A 2 - 0
17/09/2023 4 RSD Jette A - RFC Kelmis-La Calamine 2 - 3
24/09/2023 5 RU Tubize BLC A - RSD Jette A 2 - 0
01/10/2023 6 RSD Jette A - RUS Binche 0 - 1
08/10/2023 7 US Rebecquoise - RSD Jette A 3 - 2
15/10/2023 8 RSD Jette A - FC Ganshoren 2 - 1
22/10/2023 9 U Rochefortoise A - RSD Jette A 5 - 1
29/10/2023 10 RSD Jette A - RAEC Mons A 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 RRC Hamoir A - RSD Jette A 2 - 2
12/11/2023 12 RSD Jette A - Stade Verviètois A 1 - 0
19/11/2023 13 RSD Jette A - RFC Meux A 0 - 0
26/11/2023 14 Ent. Acren Lessines A - RSD Jette A 0 - 0
03/12/2023 15 RSD Jette A - La Louvière Centre A 2 - 1
10/12/2023 16 RFC Warnant A - RSD Jette A 4 - 0
17/12/2023 17 Union Sint-Gillis B - RSD Jette A 1 - 3
07/01/2024 18 RSD Jette A - RU Tubize BLC A 1 - 4
14/01/2024 19 RFC Kelmis-La Calamine - RSD Jette A 24/01   Speeldag 
24/01/2024 19 RFC Kelmis-La Calamine - RSD Jette A 1 - 1
28/01/2024 21 RUS Binche - RSD Jette A 0 - 0
04/02/2024 20 RSD Jette A - RCS Verlaine A 1 - 0
11/02/2024 22 RSD Jette A - US Rebecquoise 2 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2024 23 RAEC Mons A - RSD Jette A 3 - 0
25/02/2024 24 RSD Jette A - Ent. Acren Lessines A 3 - 2
03/03/2024 25 FC Ganshoren - RSD Jette A 2 - 1
10/03/2024 26 RSD Jette A - RFC Warnant A 0 - 0
17/03/2024 27 RFC Meux A - RSD Jette A 2 - 3
24/03/2024 28 RSD Jette A - RRC Stockay-Warfusée A 1 - 0
07/04/2024 29 RSD Jette A - U Rochefortoise A 0 - 1
14/04/2024 30 La Louvière Centre A - RSD Jette A 3 - 0
21/04/2024 31 RSD Jette A - RRC Hamoir A 1 - 0
28/04/2024 32 Stade Verviètois A - RSD Jette A 1 - 0
05/05/2024 33 RFC Doornik A - RSD Jette A 6 - 0
12/05/2024 34 RSD Jette A - Union Sint-Gillis B 1 - 5

RU Tubize BLC A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 RUS Binche - RU Tubize BLC A 1 - 1
03/09/2023 2 RU Tubize BLC A - Union Sint-Gillis B 2 - 0
10/09/2023 3 RFC Kelmis-La Calamine - RU Tubize BLC A 0 - 2
17/09/2023 4 La Louvière Centre A - RU Tubize BLC A 2 - 2
24/09/2023 5 RU Tubize BLC A - RSD Jette A 2 - 0
01/10/2023 6 RU Tubize BLC A - RFC Meux A 0 - 1
08/10/2023 7 RFC Warnant A - RU Tubize BLC A 1 - 0
15/10/2023 8 RU Tubize BLC A - Ent. Acren Lessines A 1 - 0
22/10/2023 9 RAEC Mons A - RU Tubize BLC A 2 - 0
29/10/2023 10 RU Tubize BLC A - US Rebecquoise 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 FC Ganshoren - RU Tubize BLC A 1 - 0
12/11/2023 12 RU Tubize BLC A - U Rochefortoise A 0 - 1
19/11/2023 13 Stade Verviètois A - RU Tubize BLC A 2 - 5
26/11/2023 14 RU Tubize BLC A - RRC Hamoir A 20/12   Speeldag 
03/12/2023 15 RFC Doornik A - RU Tubize BLC A 1 - 1
10/12/2023 16 RU Tubize BLC A - RRC Stockay-Warfusée A 2 - 2
17/12/2023 17 RCS Verlaine A - RU Tubize BLC A 1 - 3
20/12/2023 14 RU Tubize BLC A - RRC Hamoir A 4 - 1
07/01/2024 18 RSD Jette A - RU Tubize BLC A 1 - 4
14/01/2024 19 RU Tubize BLC A - RFC Warnant A 2 - 0
28/01/2024 21 RU Tubize BLC A - FC Ganshoren 2 - 2
04/02/2024 20 U Rochefortoise A - RU Tubize BLC A 2 - 3
11/02/2024 22 RFC Meux A - RU Tubize BLC A 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2024 23 RU Tubize BLC A - RFC Kelmis-La Calamine 2 - 1
25/02/2024 24 RU Tubize BLC A - RAEC Mons A 0 - 1
03/03/2024 25 Union Sint-Gillis B - RU Tubize BLC A 1 - 3
10/03/2024 26 RU Tubize BLC A - RFC Doornik A 1 - 1
17/03/2024 27 RRC Stockay-Warfusée A - RU Tubize BLC A 2 - 2
24/03/2024 28 RU Tubize BLC A - RUS Binche 2 - 1
07/04/2024 29 RU Tubize BLC A - RCS Verlaine A 3 - 0
14/04/2024 30 US Rebecquoise - RU Tubize BLC A 1 - 1
21/04/2024 31 RU Tubize BLC A - Stade Verviètois A 4 - 1
28/04/2024 32 Ent. Acren Lessines A - RU Tubize BLC A 2 - 3
05/05/2024 33 RU Tubize BLC A - La Louvière Centre A 2 - 0
12/05/2024 34 RRC Hamoir A - RU Tubize BLC A 1 - 2

RUS Binche

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 RUS Binche - RU Tubize BLC A 1 - 1
03/09/2023 2 La Louvière Centre A - RUS Binche 1 - 4
10/09/2023 3 RUS Binche - RFC Warnant A 2 - 2
17/09/2023 4 RAEC Mons A - RUS Binche 20/09   Speeldag 
20/09/2023 4 RAEC Mons A - RUS Binche 2 - 0
24/09/2023 5 RUS Binche - US Rebecquoise 0 - 0
01/10/2023 6 RSD Jette A - RUS Binche 0 - 1
08/10/2023 7 RUS Binche - Union Sint-Gillis B 3 - 2
15/10/2023 8 RUS Binche - RCS Verlaine A 3 - 2
22/10/2023 9 Ent. Acren Lessines A - RUS Binche 1 - 3
29/10/2023 10 RUS Binche - RFC Doornik A 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 Stade Verviètois A - RUS Binche 1 - 2
12/11/2023 12 RUS Binche - RRC Stockay-Warfusée A 2 - 2
19/11/2023 13 U Rochefortoise A - RUS Binche 1 - 2
26/11/2023 14 RUS Binche - FC Ganshoren 1 - 0
03/12/2023 15 RRC Hamoir A - RUS Binche 2 - 0
10/12/2023 16 RFC Kelmis-La Calamine - RUS Binche 2 - 0
17/12/2023 17 RUS Binche - RFC Meux A 3 - 4
07/01/2024 18 RFC Doornik A - RUS Binche 3 - 1
14/01/2024 19 RUS Binche - RAEC Mons A 0 - 3
28/01/2024 21 RUS Binche - RSD Jette A 0 - 0
04/02/2024 20 Union Sint-Gillis B - RUS Binche 0 - 2
11/02/2024 22 RRC Stockay-Warfusée A - RUS Binche 1 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2024 23 RFC Warnant A - RUS Binche 3 - 2
25/02/2024 24 RUS Binche - U Rochefortoise A 1 - 3
03/03/2024 25 RFC Meux A - RUS Binche 0 - 0
10/03/2024 26 RUS Binche - Ent. Acren Lessines A 0 - 2
17/03/2024 27 RUS Binche - RFC Kelmis-La Calamine 0 - 0
24/03/2024 28 RU Tubize BLC A - RUS Binche 2 - 1
07/04/2024 29 RUS Binche - RRC Hamoir A 0 - 0
14/04/2024 30 RCS Verlaine A - RUS Binche 1 - 2
21/04/2024 31 RUS Binche - La Louvière Centre A 2 - 0
28/04/2024 32 FC Ganshoren - RUS Binche 0 - 0
05/05/2024 33 RUS Binche - Stade Verviètois A 4 - 1
12/05/2024 34 US Rebecquoise - RUS Binche 1 - 6

Stade Verviètois A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 RRC Stockay-Warfusée A - Stade Verviètois A 0 - 1
03/09/2023 2 Stade Verviètois A - RCS Verlaine A 0 - 1
10/09/2023 3 Union Sint-Gillis B - Stade Verviètois A 4 - 5
17/09/2023 4 Stade Verviètois A - RFC Doornik A 2 - 2
24/09/2023 5 RFC Meux A - Stade Verviètois A 3 - 1
01/10/2023 6 Stade Verviètois A - RFC Kelmis-La Calamine 0 - 1
08/10/2023 7 Ent. Acren Lessines A - Stade Verviètois A 3 - 3
15/10/2023 8 Stade Verviètois A - RAEC Mons A 0 - 2
22/10/2023 9 Stade Verviètois A - La Louvière Centre A 3 - 1
29/10/2023 10 RFC Warnant A - Stade Verviètois A 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 Stade Verviètois A - RUS Binche 1 - 2
12/11/2023 12 RSD Jette A - Stade Verviètois A 1 - 0
19/11/2023 13 Stade Verviètois A - RU Tubize BLC A 2 - 5
26/11/2023 14 US Rebecquoise - Stade Verviètois A 1 - 1
03/12/2023 15 U Rochefortoise A - Stade Verviètois A 3 - 3
10/12/2023 16 Stade Verviètois A - RRC Hamoir A 2 - 4
17/12/2023 17 FC Ganshoren - Stade Verviètois A 1 - 1
07/01/2024 18 Stade Verviètois A - Union Sint-Gillis B 0 - 0
14/01/2024 19 RCS Verlaine A - Stade Verviètois A 24/01   Speeldag 
24/01/2024 19 RCS Verlaine A - Stade Verviètois A 1 - 3
28/01/2024 21 La Louvière Centre A - Stade Verviètois A 0 - 0
04/02/2024 20 Stade Verviètois A - RFC Meux A 3 - 1
11/02/2024 22 Stade Verviètois A - Ent. Acren Lessines A 4 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2024 23 RRC Hamoir A - Stade Verviètois A 2 - 3
25/02/2024 24 Stade Verviètois A - FC Ganshoren 3 - 1
03/03/2024 25 RFC Doornik A - Stade Verviètois A 1 - 0
10/03/2024 26 Stade Verviètois A - U Rochefortoise A 2 - 2
17/03/2024 27 Stade Verviètois A - US Rebecquoise 1 - 3
24/03/2024 28 RFC Kelmis-La Calamine - Stade Verviètois A 1 - 4
07/04/2024 29 Stade Verviètois A - RFC Warnant A 1 - 3
14/04/2024 30 RAEC Mons A - Stade Verviètois A 3 - 1
21/04/2024 31 RU Tubize BLC A - Stade Verviètois A 4 - 1
28/04/2024 32 Stade Verviètois A - RSD Jette A 1 - 0
05/05/2024 33 RUS Binche - Stade Verviètois A 4 - 1
12/05/2024 34 Stade Verviètois A - RRC Stockay-Warfusée A 2 - 1

U Rochefortoise A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 RFC Doornik A - U Rochefortoise A 0 - 1
03/09/2023 2 U Rochefortoise A - RFC Kelmis-La Calamine 5 - 4
10/09/2023 3 FC Ganshoren - U Rochefortoise A 13/09   Speeldag 
13/09/2023 3 FC Ganshoren - U Rochefortoise A 0 - 3
17/09/2023 4 U Rochefortoise A - Ent. Acren Lessines A 2 - 3
24/09/2023 5 RCS Verlaine A - U Rochefortoise A 2 - 1
01/10/2023 6 U Rochefortoise A - RRC Stockay-Warfusée A 2 - 0
08/10/2023 7 U Rochefortoise A - RAEC Mons A 0 - 2
15/10/2023 8 Union Sint-Gillis B - U Rochefortoise A 3 - 4
22/10/2023 9 U Rochefortoise A - RSD Jette A 5 - 1
29/10/2023 10 RFC Meux A - U Rochefortoise A 1 - 4

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 U Rochefortoise A - La Louvière Centre A 2 - 0
12/11/2023 12 RU Tubize BLC A - U Rochefortoise A 0 - 1
19/11/2023 13 U Rochefortoise A - RUS Binche 1 - 2
26/11/2023 14 RFC Warnant A - U Rochefortoise A 1 - 0
03/12/2023 15 U Rochefortoise A - Stade Verviètois A 3 - 3
10/12/2023 16 US Rebecquoise - U Rochefortoise A 1 - 2
17/12/2023 17 RRC Hamoir A - U Rochefortoise A 0 - 1
07/01/2024 18 U Rochefortoise A - RCS Verlaine A 1 - 0
14/01/2024 19 La Louvière Centre A - U Rochefortoise A 1 - 2
28/01/2024 21 Ent. Acren Lessines A - U Rochefortoise A 1 - 1
04/02/2024 20 U Rochefortoise A - RU Tubize BLC A 2 - 3
11/02/2024 22 U Rochefortoise A - RFC Warnant A 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2024 23 U Rochefortoise A - FC Ganshoren 2 - 1
25/02/2024 24 RUS Binche - U Rochefortoise A 1 - 3
03/03/2024 25 U Rochefortoise A - US Rebecquoise 2 - 0
10/03/2024 26 Stade Verviètois A - U Rochefortoise A 2 - 2
17/03/2024 27 U Rochefortoise A - RRC Hamoir A 3 - 0
24/03/2024 28 RAEC Mons A - U Rochefortoise A 1 - 0
07/04/2024 29 RSD Jette A - U Rochefortoise A 0 - 1
14/04/2024 30 U Rochefortoise A - RFC Meux A 1 - 1
21/04/2024 31 RRC Stockay-Warfusée A - U Rochefortoise A 2 - 2
28/04/2024 32 U Rochefortoise A - Union Sint-Gillis B 2 - 1
05/05/2024 33 RFC Kelmis-La Calamine - U Rochefortoise A 2 - 1
12/05/2024 34 U Rochefortoise A - RFC Doornik A 1 - 1

US Rebecquoise

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 FC Ganshoren - US Rebecquoise 2 - 2
03/09/2023 2 US Rebecquoise - Ent. Acren Lessines A 2 - 2
10/09/2023 3 RCS Verlaine A - US Rebecquoise 2 - 2
17/09/2023 4 US Rebecquoise - Union Sint-Gillis B 0 - 1
24/09/2023 5 RUS Binche - US Rebecquoise 0 - 0
01/10/2023 6 US Rebecquoise - La Louvière Centre A 1 - 3
08/10/2023 7 US Rebecquoise - RSD Jette A 3 - 2
15/10/2023 8 RRC Stockay-Warfusée A - US Rebecquoise 3 - 1
22/10/2023 9 US Rebecquoise - RFC Warnant A 2 - 1
29/10/2023 10 RU Tubize BLC A - US Rebecquoise 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 US Rebecquoise - RFC Kelmis-La Calamine 4 - 4
12/11/2023 12 RFC Meux A - US Rebecquoise 3 - 1
19/11/2023 13 RRC Hamoir A - US Rebecquoise 0 - 0
26/11/2023 14 US Rebecquoise - Stade Verviètois A 1 - 1
03/12/2023 15 RAEC Mons A - US Rebecquoise 2 - 2
10/12/2023 16 US Rebecquoise - U Rochefortoise A 1 - 2
17/12/2023 17 RFC Doornik A - US Rebecquoise 3 - 0
07/01/2024 18 US Rebecquoise - RRC Stockay-Warfusée A 0 - 5
14/01/2024 19 US Rebecquoise - FC Ganshoren 2 - 3
28/01/2024 21 US Rebecquoise - RRC Hamoir A 0 - 2
04/02/2024 20 RFC Warnant A - US Rebecquoise 2 - 2
11/02/2024 22 RSD Jette A - US Rebecquoise 2 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2024 23 US Rebecquoise - RFC Meux A 1 - 3
25/02/2024 24 La Louvière Centre A - US Rebecquoise 3 - 1
03/03/2024 25 U Rochefortoise A - US Rebecquoise 2 - 0
10/03/2024 26 US Rebecquoise - RAEC Mons A 1 - 1
17/03/2024 27 Stade Verviètois A - US Rebecquoise 1 - 3
24/03/2024 28 US Rebecquoise - RFC Doornik A 0 - 0
07/04/2024 29 Union Sint-Gillis B - US Rebecquoise 5 - 0
14/04/2024 30 US Rebecquoise - RU Tubize BLC A 1 - 1
21/04/2024 31 RFC Kelmis-La Calamine - US Rebecquoise 3 - 1
28/04/2024 32 US Rebecquoise - RCS Verlaine A 0 - 2
05/05/2024 33 Ent. Acren Lessines A - US Rebecquoise 6 - 5
12/05/2024 34 US Rebecquoise - RUS Binche 1 - 6

Union Sint-Gillis B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 Union Sint-Gillis B - RFC Meux A 0 - 0
03/09/2023 2 RU Tubize BLC A - Union Sint-Gillis B 2 - 0
10/09/2023 3 Union Sint-Gillis B - Stade Verviètois A 4 - 5
17/09/2023 4 US Rebecquoise - Union Sint-Gillis B 0 - 1
24/09/2023 5 Union Sint-Gillis B - RFC Warnant A 4 - 0
01/10/2023 6 RAEC Mons A - Union Sint-Gillis B 2 - 0
08/10/2023 7 RUS Binche - Union Sint-Gillis B 3 - 2
15/10/2023 8 Union Sint-Gillis B - U Rochefortoise A 3 - 4
22/10/2023 9 FC Ganshoren - Union Sint-Gillis B 1 - 2
29/10/2023 10 Union Sint-Gillis B - RRC Stockay-Warfusée A 1 - 4

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 RFC Doornik A - Union Sint-Gillis B 0 - 2
12/11/2023 12 Union Sint-Gillis B - RRC Hamoir A 4 - 0
19/11/2023 13 Union Sint-Gillis B - RCS Verlaine A 0 - 1
26/11/2023 14 RFC Kelmis-La Calamine - Union Sint-Gillis B 0 - 0
03/12/2023 15 Union Sint-Gillis B - Ent. Acren Lessines A 1 - 2
10/12/2023 16 La Louvière Centre A - Union Sint-Gillis B 1 - 2
17/12/2023 17 Union Sint-Gillis B - RSD Jette A 1 - 3
07/01/2024 18 Stade Verviètois A - Union Sint-Gillis B 0 - 0
14/01/2024 19 RFC Meux A - Union Sint-Gillis B 2 - 3
28/01/2024 21 RCS Verlaine A - Union Sint-Gillis B 6 - 0
04/02/2024 20 Union Sint-Gillis B - RUS Binche 0 - 2
11/02/2024 22 Union Sint-Gillis B - RFC Kelmis-La Calamine 4 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2024 23 Ent. Acren Lessines A - Union Sint-Gillis B 1 - 2
25/02/2024 24 Union Sint-Gillis B - RFC Doornik A 0 - 2
03/03/2024 25 Union Sint-Gillis B - RU Tubize BLC A 1 - 3
10/03/2024 26 RRC Stockay-Warfusée A - Union Sint-Gillis B 3 - 0
17/03/2024 27 Union Sint-Gillis B - La Louvière Centre A 3 - 1
24/03/2024 28 RRC Hamoir A - Union Sint-Gillis B 0 - 3
07/04/2024 29 Union Sint-Gillis B - US Rebecquoise 5 - 0
14/04/2024 30 RFC Warnant A - Union Sint-Gillis B 0 - 0
21/04/2024 31 Union Sint-Gillis B - FC Ganshoren 0 - 2
28/04/2024 32 U Rochefortoise A - Union Sint-Gillis B 2 - 1
05/05/2024 33 Union Sint-Gillis B - RAEC Mons A 1 - 3
12/05/2024 34 RSD Jette A - Union Sint-Gillis B 1 - 5

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

2e AFDELING / DIVISION 2 - PROMOTIE - VV EN ACFF

- In deze afdeling zijn er drie reeksen: twee in Vlaanderen en één in Wallonië.
- Elk van die drie reeksen telt 18 clubs (in het seizoen 2023-2024), in totaal dus 54.
- In deze reeksen geldt het periodekampioenschap, 10, 12 en 12 wedstrijden.
- De eerste van elk van de drie reeksen promoveert naar de 1e Nationale.
- De titel van "Kampioen van de 2e Afdeling - VV" zal worden betwist door de winnaars van reeks A en B, die daarvoor één wedstrijd spelen op het veld van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De titel van "Kampioen van de Division 2 - ACFF" is voor de ploeg die als eerste eindigt in de reeks Division 2 - ACFF.

- De drie ploegen (twee Vlaamse en één Waalse) die tweede eindigen in hun reeks, plus de negen periodekampioenen, in totaal dus 12 ploegen, nemen deel aan de eindronde voor promotie naar de 1e Nationale (vroeger 1e Amateurs), maar er zijn twee aparte eindrondes :

1. Een "Eindronde stijgen 2e Afdeling VV", die gespeeld wordt door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen. De twee winnaars van deze eindronde nemen deel aan de eindronde 1e Nationale Heren. Zie ***
2. Een "Eindronde stijgen Division 2 ACFF", die gespeeld wordt door 4 clubs : de 2e uit de ACFF reeks, en de drie periodewinnaars. De winnaar van deze eindronde neemt deel aan de eindronde 1e Nationale Heren.

*** De eindronde stijgen 2de afdeling Voetbal Vlaanderen (Artikel V7.123 en volgende).
- Deze eindronde wordt gespeeld tussen de twee tweedes (in reeks VV-A en VV-B) en de zes periodewinnaars.
- De twee beste clubs uit deze eindronde nemen deel aan de eindronde 1e nationale.
- Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers onderverdeeld door loting. Deze wedstrijden worden gespeeld op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De winnaars spelen verder voor de 1e tot en met de 4e plaats, de verliezers voor de 5e de tot de 8e plaats.
- Op de tweede speeldag worden twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag onderverdeeld door loting. Deze wedstrijden worden gespeeld op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De winnaars spelen verder voor de 1e en 2e plaats, de verliezers voor de 3e en 4e plaats.
- Er kunnen dit seizoen nul tot vier stijgers zijn, in verband met de splitsing van 1e nationale (in een VV- en ACFF-reeks) en afhankelijk van de resultaten in 1e nationale en in 1B.

2e AFDELING VV / DIVISION 2 ACFF - SEIZOEN 2023-2024 - DEGRADATIE

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar de 3e Afdeling VV.
- De laatste twee (o.v.) clubs uit de reeks ACFF dalen rechtstreeks naar de Division 3 ACFF.

- In het seizoen 2023-2024 is er géén "eindronde dalen 2e Afdeling VV".
- Er is géén "eindronde dalen Division 2 ACFF", maar naast de drie rechtstreekse dalers in die reeks kunnen er, afhankelijk van het aantal ACFF-dalers uit 1e Nationale Heren, nog één of twee extra dalers zijn.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).